Új privát üzeneted érkezett!

Na, megjöttem megint.

Krisztinka!
Bálintomnak tetszik az új, mert nem éjszakás, de azért látom rajta, h hiányzik az az 5 éves társaság, amit megszokott. Ráadásul az új helyen azt mondja, h koloncnak érzi magát.... egyenlőre....
Persze, én bíztatom, h majd csak jobb lesz, ha megkapja a saját áruházát.

Visszajelzést én is kaptam.... púder duma volt, h miért nem engem választanak. Még az a srác érezte kellemetlenül magát, aki ajánlott engem. Rá nem is haraxom, de nagyon rosszul esett a púder szöveg.

babszika
 
 


sziasztok!

Bocsánat, nem tudom, melyikőtök kérdezte, mikor megyek orvoshoz..........

Gyógyszerész barátnőmmel konzultálva majd csak jövőhéten. Most úgysem lát semmit a doki. Meg azt is mondták, hogy nem szerencsés, túl korán tapogatózni...... nemtom.......... de szótfogadok.............

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


KI TUDJA meddig fáj még a mellem???

Remélem nem végig.............. :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Kislány!
Ha logikai úton gondolom, akkor akár végig is fájhat, hiszen most elég nagy változás megy végbe a szervezetedben.... de biztos nem fog végig fájni!!!! :wink:

Túl korán én sem mennék a dokimhoz. Csak nyugodtan találja meg a babóka a kényelmes helyét! :wink: :D

babszika
 
 


Babszika, köszi a választ. :(

Le sem tudom írni, mennyire fáj.......... :( :(
De kibírom!!! Anya kicsi Manócskájért MINDENT!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Ne viccelj!
Az én válaszom nem mérvadó!!!!!
Nincs gyermekem és még egy fél pozitív tesztem sem, h tudjam, h ezek hogy vannak. :roll:

babszika
 
 


Kislány! Ne izgulj nem fog végig fájni a cickó! Igaz nekem egyáltalán nem fájt anno, ráadásul nem is gondoltam, hogy kismami vagyok.
Ha a szervezeted hozzászokik az új szituhoz szerintem abbamarad!
De csak viseljed!!!!! :wink: Ezt akartad nem???? :lol: :lol: :lol:

Pl én hányós sem voltam, így nem tudom milyen az, de már alig várom, hogy a budit ölelgessem! :? REmélem nem kell sokáig várnom!

Ja és a dokival váthatsz nyugodtan a 7. hétig szerintem.

Babszi! Sajnálom, hogy nem sikerült az állás, de ne add fel! Keresgélj!
Bálintosnak meg bizti kell egy kis idő, hogy mindenki megszokja és olajozva fog menni minden. Mikor én is mh-et váltottam először nagyon nehezen indultak a dolgok , de aztán jó volt! Kitartást!

Nóri! Dolgozol már? Hogy vagy? Hajrá a Karácsonyi két csíkos!

Pusszancs!
Vendég
 


Krisztinka!

Áh, én nem is sajnálom az új helyet. Megpróbáltam, nem jött össze.
De talán jbb is, mert majd most gyorsan babás leszek és kész :wink:

Na, megyek, kiteregetek, aztán megyek a házhoz, mert jön a festő.

És viszem a fényképezőt is :wink:

Este jövök!

babszika
 
 


Annyira kár volt megmérni ma reggel a hőmet, hogy csak na. Most ezen agyalok. Hogy akkor most nem előbb volt a pém? Lehetséges, hogy ma? én meg már örültem, hogy fenn van a méhem és terhes vagyok.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gyanusan nem fáj semmim. Ilyen még nem volt. Ilyenkor már rég fájni szokott. Szeretnék kismama lenni. Olyan nagy bűn ez?


Babszika, sikerülni fog minél előbb beköltözni, nyugi!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


GAbi! Ha eddig nem mérted ne is mérd! Csak sokkolod vele magad! Türelem lesz ott baba!

Babszi! Várom a fotókat!
Vendég
 


Krisztinka:igen, ma kezdtem a munkát, ki sem látszok belőle.Köszi, jobban vagyok, már nem fáj és nem is vérzek csak barnázok.Alig várom a kontrollt, ott majd kiderül UH-n, hogy szép lett e és hogy működnek e a petefészkeim.
Tényleg szép a görbuszod...na csak így halkan. :lol:
Vendég
 


Krisztinka, csatlakozok az előttem szólóhoz, tényleg szép a görbuszod!!!!! :wink:

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok Csajok,

Mária, mindenekelőtt Neked egy extra gratula :lol:

Babszika, örülök, hogy itt vagy. Ha gondolod, írj nekem privit, meló ügyben szívesen segítek 8)

Többieknek is megadrukkok - Gabi, isteni szép a görbéd :wink:

Magamról: gyakorlatilag PÉ óta fáj a jobb oldalam (petefészek környékén), pedig kb. egy hónapja voltam dokinál rutinvizsgálaton, és ott még semmi nem volt. Nem fáztam fel, szal nem értem... Ja és elvileg policisztásak a petefészkeim, de így is havonta menstruálok. Mitől fájhatok most? Ez a mostani görbuszkám, szerintetek létezne babától? De az nem középen "fáj"? :roll:

Kép
bienvenue
 
 


úúristen, bocsi, Krisztinka, a Te görbuszodra írtam :oops:
bienvenue
 
 


Bienvenue, én drukkolok neked!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


oké Bien megbocsi! DE a TE görbéd még klasszabb! Hiper nagy drukkok!!! ++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Gabi, Krisztinka,

Annyira arik vagytok :lol:

Va egy édes kis megérzésem (ami persze csalhat), de nagyon parázom, hogy ha így is van, nehogy méhen kívüli legyen és azért szurkáljon jobb oldalon :roll:
bienvenue
 
 


Sziasztok!

Bien!
Én őrülten drukkolok!!!!! Ez a görbe..... csuriban van kezem és lábam is!!!!

Nóri!
Téged napközben lehet zavarni msn-en?? mert akartalak, de nem mertelek :oops:

Ja és akkor kérésetekre most offolok és töltök fel képeket. Akinek nem tetszik, az nyugodtan szóljon, mert az egészet én "dizájnoltam" és nektek nem feltétlenül fog tetszeni. Jelzem, h még nincs kifugázva, ami ki van,a rra is még kell egy réteg fuga.

Tehát:
Kép
mivel sárga és zöld (pisztácia) a lap, ezért a kettő közé rakattam egy választékot. ez pont a kád és a mosdó közé fog esni

Kép
Bálint a wc mellé akart egy kis polcot.... ezen felbuzdulva én kimozaikoltam (bevallom, élveztem apró darabokra törni a lapokat - mondtam is a Bálintnak, h vigyázzon, mert úgy megtetszik, h otthon majd a tányérokat fogom törni :D :lol: )

folyt.köv.

babszika
 
 


Így néz ki a wc melletti ülésre is alkalmas polc mozaikolva:
Kép
remélem, minden apró motívumot megtaláltok :wink:

úgy belejöttem a mozaikolásba, h a kéményt is így akartam megcsinálni. 2 oka volt: nagyon bejön, másrészt pedig itt is éppen összeérne a 2 szín. csak itt már csalafinta voltam, mert a kémény 2 peremén felcseréltem a színeket:
Kép

mivel itt is vannak kis motívumok, ezért megmutatom közelebbről is nektek:
Kép
Kép

hát, így néz ki a kedvenc helyiségem. :oops: :roll: 8) holnap sztem nekiállok fugázni és még szebb lesz.
a konyháról nem tudtam nektek képet csinálni, mert ott van a festő és le van fóliázva a csempézés.

Jut eseembe Gabi!!!!!!!
Egy jó tanács, amit nagoyn fogadj meg!
Vegyetek egy jó vízmértéket és menj a kőművesek után!!!! Nálunk a falak olyan szarok, h a burkoló unokatesóm alig tudott dolgozni, mert egy csomó helyen vésett, csalt a fugakereszttel, a 3mm-es ragasztó helyett 1cm-est kellett használjon!
Anno mondta ezt ő is nekem, de cikinek tartottam.... most meg szívunk!

babszika
 
 


Szia Babszika,

Ari vagy :wink:

Annyira szépek a mozaikok, úgy szeretem ezeket a színeket, hogy Te milyen kis ügyi vagy :D

Sajna kőműves ügyben nekünk is van sztorink, a szüleim nyáron újították fel a lakást. Apukám olyan büszke volt, hogy még most is szép fekete a haja és nincs még ősz hajszála - mondanom sem kell, most már van :roll:
bienvenue
 
 


Szegény apukád!!!
Meg tudom érteni!!!!!! :? :( :evil:

babszika
 
 


Sajna ez van, de a végeredmény viszont rendben van hál 'Istennek :wink:

Küldtem Neked privit!
bienvenue
 
 


én meg már írom a mélt! :wink:

babszika
 
 


Babszi!!!!

Nekem tetszik!!!!!!!!!! Nagyon!!!!!!!!!!!!! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Szia Gyabi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi!

Hogy vagy?????????????????????????????

babszika
 
 


Szeva Gyabi,

Mizu? De jó, hogy itt vagy :D
bienvenue
 
 


Babszika,

Válaszmél ment :wink:
bienvenue
 
 


CSajosok, elköszönök, jó éjt, holnap jövök!

Ja, és drukkoljatok, hogy jó meleg legyek holnap is :roll:
bienvenue
 
 


Jó éjt Bien!!!!!!!
Kép

babszika
 
 


Benéztem egy kicsikét!!!!!

Babszi: ténleg nagyon szép lett, EGYEDI!!!!! DE NEM IS VÁRTAM MÁST!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bien: köszi jól vagyok , mostanában olvasó üzemmód!!!!!!
De azért megpróbálok minden "régi öreget" figyelemmel kisérni!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ja és Bien, tudod régen hőmérőfeleős voltam, hát tessék melegedni!!! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi!
Köszi mégegyszer!

Jól vagy már????
Hol állsz?

babszika
 
 


Késésben!!!!!!!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszika, nagyon ügyi vagy!!! Szerintem eszméletlen jó lesz a helyiség a zölddel és narancssárgával!!!! Gratula!!!

Bienvenue: figyu, a pém után kb. 5-6 nappal (ami elvileg a beágyazódás ideje) fájt az egyik oldalon a hasam. Aztán pedig az egész. Én sem tudtam mi ez, ráadásul,amit nem nagyon ismertem, mint tünet, esténként szédültem, nappal pedig éhes voltam, de nem tudtam enni, mert nem volt étvágyam....
Nemtom mikor volt péd, de ha még mensi előtt jóval vagy, és fájdogálsz, az jelenthet Babucikát!!!! :))))
A hasfájástól ne ijedj meg, mert ha Babás vagy, akkor a méhtartó szalagok nyúlása okozhat fájdalmat. AMi nekem immár 3 hete tart!!!
Melled nem feszül, nem érzékeny?
Ja,amikor elkezdett fájni rendesen a hasam, 3 napig derékfájással küzködtem, ami sajnos néha van azóta is !!!

Fájdalmak ezek, de nem számít!!!! Egy fizikai fájdalom sem múlja felül az érzést: ANYA LESZEK!!!! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Na, csajok!
Megyek én is, mert végre itthon van Bálintom.

Legyen jó éjszakátok!!!!!

Kép

babszika
 
 


Jó éjt!!!!! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Aludjatok jól!!! Én is mindjárt azt teszem.

Jó éjt!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Babszika,
szerintem tök tuti lett!!! Állati jó a mozaikolásod! :D Ehhez csak gratulálni lehet!


Csajok, nekem ma reggel volt tojcsim. Ez normális? Még sohasem volt. De szerintem pém meg már volt. De hőm nem igazán ugrott fel.... Bár rám a lassú emelkedés igaz. De pé a 20. napon? Ez nem gáz? 28 napos ciklusoknál? Bár most asszem 34 napos lesz......

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jó reggelt!

Bien,
ez bizony nagyon szép görbe, remélem ilyen szépen fent fog maradni a hőd! Drukk!!! Egyébként szerintem nem a közepén kell, hogy fájjon a hasad, esetleg ha mensizel. Nekem mái napig jobbról fáj, és pont tegnap mondták, hogy akkor a jobb petefészekből szabadult ki a petécske, és arról tapadt meg. Úgyhogy végig jobbról fogom jobban érezni, még ha már menni is fog a méhem felfelé. A derékfájás meg van akinél végigkiséri a terhességet.

Babszi,
hogy te milyen kreativ vagy!!! :D Nagyon jó lett minden, nekem nagyon tetszik, különben is imádom a szineset!

Gabi,
bocsi, de ne agyalj ennyit a tüneteken, hidd el, hogy pont amikor nem számitassz rá, akkor fogsz babás lenni. Nekem még a hőm is elkezdett lefelé araszolni, és a 28. napon ment fel, onnantól maradt fent, igy csak akkor kezdtem gyanakodni, hogy talán. Az utána következő 4 nap a tesztig telt a leglasabban életemben, de untig elég volt annyit is idegeskedni. Tudom, nehéz ezt betartani, de szerintem tényleg az a recept, hogy csak sex és más semmi! Találj valamit, amivel foglalkozhatsz (én pl. akkor a tengerre készülődtem), és akkor gyorsabban elrepül az idő és egyszercsak azon fogsz meglepődni, hogy két csikos lett a teszted! :D
A pé elcsúszhat 28 napos ciklusnál is. Nekem mindig a 13-15 napokon volt pé, most amikor babás lettem pont a 17.-en, ha minden igaz, és aznap is volt nagyon sok tojcsim.
sirkici
 
 


Babszi, én állandóan rosszul vagyok a mettől. Most emelem a szénhidrát adagom, de nem akar múlni. Ezt nem értem. A másik meg, ezek a szagok. Tegnap is délben még ettem a kedvenc kajámból(rakott kel), este meg megéreztem az illatát és majdnem kagylóölelgetés lett belőle. Meg Tesóm meglepett a kedvenc felvágottammal és nagyörömmel kibontottam, megéreztem a szagát és el kellett rakni, mert majdnem visszajött minden. Ez most normális?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Babszikám:nagyon nagyon ügyi vagy, ez kqrva jó!!!!Kis kreatív lélek, irígyellek.Imádom az ilyen erős színeket, élet van benne.
Msn-en nyugodtan kereshetsz, egész nap gép előtt vagyok, ha nem vagyok épp itt, akkor nem válaszolok... :wink: :lol:
Vendég
 


Lányok de jó sokat írtatok! Öröm volt végig olvasni! :)
Babszi,
szupin néz ki a csempe...és a mozaikok!! Kicsi szívecskéket is véltem felfedezni. :wink:

Krisztinka,
nagyon ígéretes a görbéd! Drukkhegyek!

Gabika,
Látom már megint nagyon agyalsz! Csak nyugi!!! :)

Bien,
Neked is mennek a drukkok az extra görbuszodhoz!

Úgy érzem, h. Kislány és Mária beindítja a dominót! :wink:
Vendég
 


Madárcsicsergős szép napot mindenkinek!

Gabi, sajnálom a Met miatti kellemetlenségeket, de ne aggódj, ez vezet a babásodás felé. Biztos vagyok benne, hogy évek múlva már csak mosolyogsz majd az egészen!

Kislány, tegnap este már nem fájt az oldalam, és ma sem. Sőt, konkrétan, mintha elvágtak volna minden fájdalmat... Illetve, Apa megijedt, hogy valami baj van, mert elkezdett hámlani a mellbimbóm :oops: Alig picikét, de azt hitte, Ő tehet róla :roll: Ja, és fáj is az egész mellem, de annyira nem elviselhetetlen.

Sirki, ez nagyon érdekes, szóval Neked még mindig fájdogál oldalt? Hmm! Jé, most nézem, szerencsésen megkezdeted a 2. trimesztert - gratula :D

Arikon, legyen igazad a dominóval kapcsolatban :wink:

Gyabi Hőmérőfelelősnek pedig íme a görbuszom:

Kép
bienvenue
 
 


Bien,
köszönöm! Igen, ez a szurkálás normális, nem mindig érzem, főleg akkor, ha sokat állok vagy sétálok, meg amikor nől a méhem (pl. 12. hét körül). Hány napos szokott lenni a ciklusod? Mert ez nagyon igéretes görbe. Nagyon drukkolok, hogy fent maradjon a hőd!
sirkici
 
 


Na, csináltam új tickert:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Sirki,

EZ nagyon érdekes. Ezt hittem, hogy csak az ovulciókor fáj oldalt, utána már csak középen, főleg, ha baba is van.

A ciklusom 30-32 napos általában. Most, ha 16. napon volt PÉ, így sztem 30 lesz. Ma vagyok a 25. napon, enyhe kifejezés, hogy mennyire izgulok...

Kép
bienvenue
 
 


Bien, nagyon jó a görbusz. Holnaptól meg készen állsz a tesztelésre! Mikorra tervezed? Mikor nem fog megjönni?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Gabi,

Köszi :D

Hát, vasárnap NEM FOG megjönni, punktum, így döntöttem :!:

Holnap még csak a 10. DPO-n leszek, szerinted már akkor is tesztelhetnék..? Óóó, annyi negát láttam már, nem hiszem, hogy merek :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Szia Bien! Nagyon szurkolok!!!

Babszi! Nagyon szép lett a csempe!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?