Új privát üzeneted érkezett!

Ellimami! Lőrincnek volt néhány hasfájós napja, (vagy legalábbis mi azt gondoltuk, hogy az) akkor elkezdtük neki adni a Sab Simplexet, aztán a Gripe Watert. Ezektől jól volt. Majdnem 3 hónapos koráig szedte. Amikor abbahagytuk, sem volt semmi. Ma sem tudom igazán, hogy hasfájós volt-e vagy sem. Nem mertük hamarabb kipróbálni szerek nélkül. Kakilni mindenesetre könnyen kakilt, nem erőlködött.

Toffi! Fagyi! Rendes apa! Én magamnak sütögetek rendszeresen. Régen sosem sütöttem, helyesebben nagyon-nagyon ritkán, akkor is kudarcba fulladt. (A legdurvább az volt, mikor az első tepsi sütit befalva elaludtam, míg a második tepsi szénné égett. Sűrű, fekete füst borította a lakást. Hetekig büdös volt. Viszont az első tepsi fini voltKép ) Most meg állandóan próbálkozom. Tegnap püspökkenyérrel. Egész jó lett. Megyek is eszek! Legalább van mit adni a váratlan vendégeknek is.

Beu
beu
 
 


Leszter,
Boldog 28. szulinapot! Remelem osszejon a hussutogetes! Torta is lesz?

Ellimami,
Ahany gyerek, annyi fele. Hasfajasban is, futyi-temaban is! Kép Probald meg masszirozni (ora jarasaval megegyezo iranyban, a koldoke korul kezdve, egyre nagyobb sugarban), melegiteni, labacskajat felnyomni, tartani! Most kirohogtok, de Mikinel volt par het igy az elejen, amikor leginkabb meleg vizbe tudott csak kakilni! DErekig beleultettem egy edenybe, massziroztam a hatat, derekat, es jott a kaki. Mellette volt egy masik edeny tiszta vizzel, utana abban lemostam.

Erdekes lesz a holnapi napunk. Igazabol en ugy terveztem, hogy csak a filipino baratom jon at egy napra es alszik itt, de vele jon a nemet baratja is, o meg tipikus kb. 45 eves agglegeny, es eleg mufurc. A fili srac miatt nem izgulok, o nagyon jo fej, es 8-an vannak testverek.
Ma meg jo lenne eljutni bevasarolni, meg valami egyszeru, de nagyszeru kajat kitalalni erre a ket napra. Igaz, barmilyen magyar kajat fozok rizzsel, megkapom, hogy milyen fincsi filipino kaja volt! Kép Pl. a porkolt is az!

Gyuri mar teljesen egyedul hasznalja a wc-t, nem is szol, ha kell neki, csak megy es elintezni! Jo, mondjuk latszik, hogy hasznalta, mert mindig pisis a deszka (meg neha minden). A szepen odakeszitett wc- uloket lekapja, es allva pisil bele a samlirol. Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Beu,
Szensuti Kép Kép Kép! Misi Mokus?
Ha futyit lehet huzogatni, huzogasd, ha nem lehet, mert olyan szuknek nez ki, inkabb hagyd beken. En kettonek huzogattam, de Mikie egyelore tok remenytelen, ugyhogy most varakozunk...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 

 
 

Leszter! Boldog szulinapot!Kép

Nekem dokibacsi is azt mondta, hogy futyihez ne nyuljak 1 eves koraig. Tegnap a vedonovel is ertekeztunk a problemarol, es vegul megegyeztunk, hogy tenyleg mindenki mast mond.Kép O is annak a partjan van kulonben, hogy ne bantsuk, de ha mondjuk 1 eves kor utan kiderul hogy nem ok a dolog, akkor minel elobb tegyuk rendbe.

Beu! Erdekes, en is azota sutogetek miota gyerekem vanKép(illetve mikor pocakos lettem, akkor kezdtem). Ez biztos keszulodes az anyasagra!Kép

orsoly

Ps: apa igerete szerint nemsokar felrakja a kepeket, es vegre tudok mutatni fintorgos Lackot, meg racsbalabatbeakaszto Lackot stbKép
orsoly
 
 


Zsuzsi! Erőltetem az agyam, de hogy jön ide Misi Mókus?
Meleg vízben kakilás: nem röhöglek ki, csak azt áruld el, hogy jöttél rá, hogy ezt szereti? Fürdés közben is kakilt?
Gyuri nagyon ügyes! Éjszaka sem pisil be?
Filipino pörköltKép Kép És a töltött paprika?

Orsoly! Én is azzal nyugtatom (inkább áltatom) magam, hogy ha a gyerek sütit akar majd enni, ki fog neki sütni. De valójában csak és kizárólag a magam kedvéért sütök.
Képeket! Képeket!

Beu
beu
 
 


Sziasztok Friss babás Anyukák!

Nagy üdvözlet nektek, bár engem a többségetek már nem ismer. Kép
1,5 évvel ezelőtt búcsúztam el a születés előtt.
Most mindenkinek nagy-nagy puszi! Jó gyereknevelést kívánok!
A régi Chris.
Chris
 


Beu,
Misi Mokus is nagyokat kajalt, aztan elaludt a fa alatt...vagy rosszul emlekszem?!
Gyuri ujabban ejszaka sem ker pelust, az esetek tobbsegeben szaraz marad, van, hogy kicist bepisil, van, hogy fel 5-kor felkelt minket, hogy pisilnie kell!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Leszter Kép
boldog szülinapoooot!

Beu Kép
sajnos most hosszabb idő kimarad talizásban Kép De majd bepótoljuk!

Andi Kép
tornázni nem szoktam, fájlalom az zületeimet, de főképp a csípőmet, gondolom, még mindig zét vagyok csúszva Kép Így aztán maradok puffatag pöffeteg, legalábbis még egy darabig.

Zsuzsi Kép
mi van a zöldbabos tejjel? Nem az bántja Mikit?

Julcsi délelőtt jógyerkőc volt, délutánra meg megnyűgösödött, így szopi szopit követett, amikbe belealudt, most már tök régóta alszik (a nagyágyban, naná Kép). Nemtom, az idő miatt lehet, vagy kezdi ő is a fogazást ...
Apropó. Holnap fogorvoshoz megyek, buáááhhh...
Viszont KIKÁ-ban 10eFt az utazóágy. Én megyek és veszek egyet.

Pussz
Kangi és hortyi Julcsi
kangi
 
 


Most ez a legújabb a mózeskosárban.

Kép

Kép
beu
 
 


Kangi,
De, en is a zoldbabos tejre gyanakszom...pedig nem mutat hasfajos tuneteket. Lehet, hogy mar a gondolattol is rosszul van, hogy zoldbabos volt a tej! Es annak nem elobb kellett volna jelentkezni? Hisz mar tobb, mint 24 oraja, hogy ettem!
Na mindegy mostmar, kialudta magat, es jokedvu!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Lányok,
délelőtt vettem egy zacskó franciadrazsét, és már alig van belőle Kép...

Myssnia,
a barackot félbevágom, és közben a kis pohár fölé tartom, hogy oda csorogjon a leve, utána lefejtem a magról, és a két fél barit még picit nyomkodom a pohárba, csak úgy, kézzel. Nagyon ízlett neki, csak úgy falta. Csücsörített a szájával, ahogy várta a következő kiskanálnyi adagot. Annnyira édes volt!!! És alig folyt mellé egy pici. Viszont: kaki még mindig sehol Kép. És ezért szomorkodom Kép.
Szegény Szilárd, kukimizéria Kép, nem lehet jó...

Miszike,
gubavacsi Kép! A fogacskához meg gratula!!! De jó!! KépKépKép

Orsoly,
nem is írtam, hogy Lackó továbbra is nagyon helyes!! Kép Annának is tetszik!

Zsuzsi,
Miki és gatyamadzag Kép! Az a valami nagyon jól néz ki ott a képen, elárulod, hogy csináltad? Hmmm, de éhes lettem... Mi van benne, kukorica, sonka, sajt...??? Hááát, ilyet én is akarooook!!!
Ja és még a múltkor akartam kérdezni, mi az a félkész liszt? (Jól emlékszem, hogy ezt írtad?) Itt is lehet kapni, csak én vaksi vagyok? A múltkor láttam olyat a boltban, hogy "félfogós" liszt, azt tudod, micsoda? Mert én nem...

Kangi,
nééégyes??? Na nem baj, legalább most már vége... nyaralni mész? Hú, de jó neked, irigykedem! Kép

Leszter,
Isten éltessen!!! KépKépKép Tudsz esetleg segíteni nekem a táblázat-problémámban?

Ellimami,
Annának ugyanezek a tünetei voltak, én úgy ítéltem meg, hogy hasfájás, viszont a csodaszerek nem segítettek semmit. Hashajtós kajára a lányoknak itt bejött a 100 százalékos Hohes C gyümölcshússal, Norka, Myssnia babája gigakakit produkált utána, nálunk nem hatott ez sem Kép.

Beu,
Lőrinc a mózeskosárban is csuda aranyos! KépKépKép

Ajjaj, fogy a drazsé...

Franyó
franyo
 
 


Franyó! Délelőtt bontottad, és még van belőle????
Köszi a dicséretet.
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Kisnyul!
Bevallom, mi XVIII. kerületiek vagyunk, de nem a Havannához tartozunk, hanem a Béke téri rendelőhöz. De a drnéninket nekünk is Kovácsnak hívják. Dr. Kovács Mária és én elégedett vagyok vele.
De ez nektek túl messze van, sajnos Kép. Bocs, hogy nem tudok segíteni.

Üdv, Virág
virga
 
 


ZsuzsiKép
Némférjapával elvisszük a másik dokihoz. Eddig ő is kiváncsian várta, mit mond a mai doki. Szóval, kb annyira tudja, mint én!
Gyuri wc-be pisilése szuperjó! Gratula a buksijának!

LeszterKép
Boldog Szülinapot! ÚGy látszik többen 28 évesek vagyunk itt. Kép Petra alvása = írigy. És 260 mili egy mellben. Nekem a kettőben nem volt még annyi. Tuti, hogy elég neki, még szűkös napokon is. Kép
Szilárd eddig maximum 170-et bírt egyszerre enni. De nagyon max.

Ellimami, CsucsukaKép
Köszi az infókat, hogy Ti hogyan csináljátok. Tényleg jó lenne már tudni. Szilárd is születésnél nagyobb lyukkal rendelkezett, de mostmár tényleg nem látszik neki.
Szerintem kakilás közben való erőlködés még nem hasfájóság. Azt mondják, a hasfájós baba órákat is tud sírni. Szerencsére Szilárdnál nem volt ilyen.

ChrisKép
Gyere gyakrabban!

Beu
Lábas kép nagyon jó, nálunk is sláger a balletozás.

Lehet egy újabb fotópályázatot indítani:
Akkor én megteszem. Címe: Tugedőr
Kép
Kicsit karikás a szemem, vajon miért...?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Ime a fotoalbumunk: http://babanet.hu/album/main.php?album=552, tele frissen felrakott kepekkel :-) Ez meg a korhazi szeria, majd idovel jonnek az itthoniak is :-)

Bocsi, de ismet rovid leszek, pedig mar nagyon lenne kedvem rendesen visszaolvasni, levelezgetni... majd eljon annak is az ideje.
A tegnapi nap huzos volt, szegeny picimet a front meggyotorte, gyakorlatilag fel 1-tol hajnal negyed 3-ig folyamatosan cicin szeretett volna lenni... Es 50%ban ott is volt. Szegeny bimbaim... de hala a gondos mellretetelnek es a Garmastannak, nem sebesedtek ki! :-)))
A fennmarado idoben sor kerult az apara, nagymamara, es az orokzold tabortuzi dalokra is... :-)))
Ma delelott nagy bekesseg volt, most is jokedvu, csak hiaba altatjuk el, ha kisagyat er, kinyilik a szeme :-) Ugyhogy most kiadtam dajkasagba a nagyijanak, de hamarosan ismet cicire kell tenni, aztan pancsi :-)
Imadom :-)))))

Koszi a valaszokat, ismet javitottatok a lelki bekemen :-)))
Uj kerdest nem is irok, egyszeruen minden nap annyira mas, hogy aktualitasat veszti. A tejcin szerintem meg mindig van mit gyurni felfele, de a tegnapi balhenak is van hosszu tavon jo hatasa, es Vilcsi is egyre elszantabban dolgozik a cicin. :-)

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Roni 2 körül kapott egy kúpot, mert elkezdett fölkúszni a testhője és utána elaludt, 3/4 6-kor már én ébresztettem fel. Kis édes, elég jól viselte ezt a szurit.
Közben sütöttem egy kalácsot, (már napok óta készültem rá):
Kép

Zsurló,
KépKép, édes Andus mosolya.

Toffifee,
Noir illatú stiftet szeretnék. Merre van az az illatszerbolt?

Manó2,
Munkatelefon-ébrsztőKép

Miszike, Toffifee, Zsurló,
Apa csak Ronit utánozta. Hogy ő mit néz a plafonon...???? Még nem tudta elmondaniKép (talán a csillárt).

Miszike,
Gratula a fogacskáhozKép

Zsuzsi,
És finom lett Gyuri alkotása?Kép
Mi az amit csináltál? Nagyon guszta, nyammm... Jöhet a receptKép
Filipino pörköltKép
Gyuri wc-be pisiKép

Beu,
Nem láttam a profiterole receptjét...
FejtartásKép
Bátrak vagytok, egy nap alatt Békéscsaba oda-vissza.
AlvásKép
Vendégeket túléltétek?

Orsoly, Myssnia, Kangi, PsAndi,
Szerintem is édesek, imádom mindkettőtKép
Várjuk a képeket.

Kangi,
Négyes?!?!? De ronda dögKép
FogorvosKép
Vettél utazóágyat? Milyen?

PsAndi,
Még csak addig jutottam el, hogy nem ártana tornázni. De ebben a melegben valahogy nem tudom rávenni magam (vagy csak kifogás?).

Leszter,
Boldog születésnapot!Kép
Jó ünneplést nektek.
Tejcsi nálam is ingadozik. egyik nap még azon aggódok hogy kevés, másnap meg majd kidurran. Lehet, hogy Roni étvágya ingadozik, a tej meg csak próbál igazodni.Kép
Régen láttunk képet Petráról.

Myssnia,
Tök jó képKép

Kaska,
Megnéztem az albumot, szupik a képekKép.
Kitartás, lesz ez még jobb is. Utólag már nem tudom hogy bírtím ki az első 3 hetet.

Maci_2
maci_2
 
 


Myssnia Kép
szépek vagytok Kép Majd mi is benevezünk, csak én zsákot húzok a fejemre Kép Jó nagy zsák kell KépKépKép

Beu Kép
AZ A LÁÁÁB!!! Olyan cuki ... Űrhajósnak készül? Csillagvárosban készültek ilyen képek Kép

Franyó Kép
hát most mit szólsz, négyes, ilyen egy gonoszt! Mondjuk az életben nem láttam még a nőt, mert az első alkalommal elmaradt az előadás, utána meg már én nem mentem be, a dogát Apacuka adta le múlt pénteken, és most is a titkárnő vitte be az indexet (ez nem igazi tanárnéni, csak speckollos vendégművész, noha a többiek véleményéből ítélve a véndögnyűvész kifejezés jobban illik rá Kép).

Kaska Kép
milyán tástá ván má'! Azok a karok! És Ti is milyen boldogok vagytok! Hajrá cicik, hajrá tejci, ne aggódj, be fog állni az egyensúly, és nem muszáj fejni, hacsak nem térdig állsz a tejben még egy kiadós szopi után is.

Ellimami Kép
hasfájósság az hosszass üvöltözéssel jár, és nemigen van belátható időn belül eredménye a lábhúzogatásnak, viszont akkor azonnal elhallgat. Sajnos én tudom, Julcsi csak most nőtte ki Kép Viszont a pocakmasszázs nagyon bejött nekünk rá.

Elengedtem Apacukát sörözni. Megyek, és kifényesítem a glóriámat.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Maci_2 Kép
nyami kalács!
Utazóágyat holnap veszek, fogorvos (brr) előtt. Majd referálok.

Franyó Kép
elveszem a zacsit, ha nem vigyázol! Kép

Zsuzsi Kép
az jó, ha már jókedvű a kisherceg. Olyan rágnivaló arca van így a képeken, gondolom, élőben még inkább ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kaska,
Akkor biztos jol ereztetek magatokat, ha ennyit enekeltetek! Kép Sok cicinlogasnak elonye, hogy rengeteg tejci lesz tole!

Myssnia,
Nagyon helyesek vagytok a foton! En nem is probalkozom, ilyen szepet en ugysem tudok!
A korulmetelesnek is van tobb alternativaja( reszleges, teljes), meg emlegetnek valami "plasztikazast", amirol nem tudom micsoda!

Az iment kiderult, hogy Gyuri tudja az Anyam tyukjat, meg egy csomo verset a konyvbol. Annyit rohogtunk rajta, ahogy mely hangon mondja a verseket! Barcsak Daninak fogna ilyen jol az agya!

Franyo,
"Felkesz liszt" Kép Szoval kulonbozo kenyertipusokhoz osszeallitott liszt, eleszto es egyebek- kombinacio. Be van keverve, csak vizet kell hozzaadni, bedagasztani, es eleg tuti kenyeret lehet igy sutni! A kalacsoshoz tojas es vaj is kellett, de mint latod nem lehetett elrontani! Ma viszont hiaba ramoltam le egy raklapnyi lisztet, nem talaltam ebbol a tipusbol! Szerintem tuti otlet, nemcsak azoknak, akiknek van kenyersuto gepuk, sima sutoben is jo! Otthon meg nem lattam hasonlot, igaz, nem is kerestem!
Az a mai tekercs feherkenyer-tesztabol van, csak jo vekonyra kinyujtottam. Toltelekhez kiselejteztem a melyhutot, igy van benne pici szalonna, sonka (ezeket egy kis fej hagymaval olajon megpirongattam), jott hozza egy kisebb cukkini, ket szal sargarepa, fel doboz kukorica, fuszerek, osszeparoltam oket, felontottem egy keves tejszinnel. Amikor betekertem a tesztaba tettem hozza keves sajtot is, es alufoliaban sutottem, amit kesobb kibontottam egy kicsit.
Ha Gyuri bucijara gondoltal, o tett bele sot, borsot, paprikat es szezammagot a tetejere!

En mar csak holnap vagyok 28 eves, aztan holnaputantol mar 29!

Fozni akartam most este, hgoy holnap ne kelljen, de tudjatok mit, megyek az agyba! Majd eszik mindenki amit talal! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsizsa, a körzetes dokink Valkó dr.. Jártunk szülésfelkészítőre és az onnan már szült anyuka mondta, hogy most váltják le mert nincsenek megelégedve vele. Kép

Virga, azért köszi!!!!!
kisnyul
 
 


Tugedoros meg nincs, helyette napszemuveges van. Gyurika egy ovatlan pillanatban felprobalta Mikire is Dani napszemuveget, amit a fiokjabol csort, es egesz nap benne kozlekedett, az alsogatyajaba egy ures szemuvegtokot rejtve, gondolom mobiltelefonkent (vagy regivagasu gondolkodassal stukkerkent)! Ha nem ertitek a mondatot, nem ti vagytok faradtak, hanem en!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Manó2!

nem volt netünk, ma este jött vissz. Hát most mi pár napig csak magányosan sétálunk, Emma elkapott valami vírust, és tegnp este meg ma reggel hányt, már jól van és azóta nem hány, de azért pár napig nem viszem más baba közelébe. Ma is csak este vittem le a kutyával egy rövid időre.

Az a kajcsi mennyiség amit írsz az én Lányomnak a fél fogára se lenne elég.Kép Ma is többet evett pedig állítólag diétázott. de mivel minden baba más, szerintem ha hízik és van elég pisis, akkais pelenka, akkor elég neki. ha viszont enm hízik akkor beszélj az orvossal, hogy szerinte mi van.

Bocsánat a többiektől, d enem nagyon tudtam még visszaolvasni, csak annyit hoyg Myssnia! a fiad mindíg lenyűgöz. annyira helyes krapek lesz, hogy csak úgy futnak majd a csajok.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zsuzsi,
Boldog szülinapot (holnapra)!Kép
SzemüvegKép

Maci_2 + nagyon tündér Roni
maci_2
 
 


Zsuzsi Kép
EJTŐERNYŐŐŐŐS!!! Király!! KépKépKépKép
zsebbepisztoly Kép

Kangi
kangi
 
 


Maci2,
Kalacs jol nez ki, de nem sok nektek annyi? Kép

Kangi,
Fejre zsakhuzas nekem is eszembe jutott. Kép
Utazoagy jo otlet, jarokanak is jol hasznalhato!

Myssnia,
En meg sose mertem mennyit kajal Miki! Valahogy 50-60- nal tobbet elkepzelni sem tudok... Gyuri soha eleteben nem kajalt 150-nel tobbet! Azt is csak ritkan!

Franyo,
Jo otlet a barackcsavaras! Kép En mindig almareszelon reszeltem le mindent, igy kijott a leve is rendesen, aztan ha csak a lere volt (arra mindig van Kép )szukseg, akkor teaszuron is leszurtem!
De most, ha odafent is ugy akarjak, akkor augusztus 11-en kezdjuk csak a hozzataplalast! (Bar Gyuri mar majdnem elkezdte, kapott Miki egy kis fokhagymas Bake Rolls-t, amit elvezettel nyalogatott...volna, ha hagyom!)

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Teljes sötétben, csendben sikerült a szopi. Kép Persze délután nem jött össze. Most alszik csemete, remélem kitartóan.

KangiKép
Neked zsák, na ne máááá! Hidd el ha reggel nincs doki, akkor smink sem, akkor nekem kellett volna egy zsák.

ZsusziKép
Mikinek nem kéne egy motor is. Ilyen vagány fejhez elengedhetetlen a moci. Kép
Nekem a doki a plasztikálásra mondta, hogy nem vállalja. Nemtom pontosan mi lenne, de rákeresek a google-ben majd.

Maci2
Ma este még csak gyümit ettem, de ha ilyeneket látok, akkor muszály keresnem valami édeset.Kép

KaskaKép
Hát Ti nagyon édesek vagytok!!! Én nehezen szültem, de olyan jó visszagondolni a kórházi napokra, mikor már végre velem lehetett a csemete. Mármint a pocakon kívül.
Ahogy ezt néztem, arra gondoltam, hogy milyen jó lenne még egy gyerkőc:http://babanet.hu/album/albumimages/552/8067.jpg

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zsuzsi Kép
mér' nem hagytad a fokhagymásat, az szívgondok ellen dzsal Kép

Kangi
kangi
 
 


Myssnia Kép
tök jó a délutáni szopi!! Valszeg tényleg az lehet, hogy a világ érdekesebb, mint a szimpla létfenntartás. A szegény párizsi festők is így voltak vele, inkább vásznat vettek, mint kaját. De azért Szilárdnak ez még korai ... KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


ZsuzsiKép
Akkor már ma, de holnapra: Boldog Szülinapot!
Én is almareszelőzök, vagyis azon a pici ikeás dióreszelőn reszelem, majd sterill gézlapon átszűrom. Ezt azért mert van egy csomó, és nincs egy normális szűrönk. Kép

Ha már ünnep, akkor nekem tegnap volt a névnapom.Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Leszter
Boldog Szülinapot!
Most biztos eszitek a fincsi husit meg a salátát Kép Mit kaptál??

Zsuzsi
Gyuri WC használata Kép
filipino kaja Kép
Neked is boldog szülinapot, bár csak 2 nap múlva Kép

Kangi
Köszi, hogy írtad az utazóágyat!!!
Én is akarok venni, már majdnem indultam az Auchanba, ott 12000, de a Kikás ár szimpatikusabb Kép

Beu
mózeskosaras képek Kép

Franyó
franciadrazsét énisénis
mondjuk ma már benyomtam egy fél doboz vaníliás karikát
és este hozott anyu Eszterházy tortát, amiből 2 szelet már szintén lecsúszott

Myssnia
jó a tugedörös kép Kép

Maci2
Kalács nyammm

HOlnap megyünk színházba a Fantomra, anyu jön vigyázni a Danira, már úgy várom. De a gyerek megint piszkosul hiányozni fog

Azt mondják jövő héten már hidegebb lesz, pedig vasárnap megyünk a BAlcsira és én csoki barnán szeretnék hazajönni!!!!

Ma mégis tornáztam egy kicsit Kép (kb 15 percet)
találtam az egyik Nők Lapjában fenék és hasizom gyakorlatokat. Egész elszoktam tőle, de jól esett. Kéne minden nap...

Andi
psandi
 
 


Kangi,
Jo hasonlat!

Kaska,
Milyen pici babad van...a mieink meg mar milyen nagyok! Megy az ido...

Myssnia,
A prototipusotok nagyon jol sikerult nemferjapaval! Kép Szilcsinek olyan szeme van, hogy mindig ram jon a rohoges, amikor ram nez a kepekrol! Kép Kép Kép Mutattam ferjemnek a tugedoros kepet (pontosabban o sanditott a monitorra, es kerdezte mi a fene a tugedor), kerdezi, o az a programozo csaj, mondom ja, aszongya, jo (marmint a csaj)! Hat meg ilyet!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Myssnia,
Boldog nevnapot, ha mar itt tartunk!
Ne oregits, holnap meg 28 vagyok, csak 4-en unnepelunk! Aztan 5-en Dani lesz 11 (pedig ugy beszeltuk meg anno, hogy 4-en szuletik, de kesett 10 ora 20 percet, mar akkor is szofogadatlan volt! ) Na de igy legalabb nem jottek a gyamugyisek!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


AndiKép
Torna oké, nekem is nagyon jó lenne már. De még pihentetem a műtit. Jó színházasdit!

ZsuzsiKép
Tényleg vicces ahogy néz, majd keresek még viccesszemet. Köszi apának a bókot, de túlzás. Az utcán tuti észre sem venne. A programozást illetően, háááát, nem az vagyok. Kép Ahhoz nem is értek, csak tervezgetni szoktam. Kép Mint most is, legalábbis kéne, de ennél az oldalnál ragadok mindig.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zsuzsi
naphemüs Miki haláli Kép

Myssnia
kitalálom: Annamária vagy. Vagy Tihamér Kép
boldog névnapot!

Andi
psandi
 
 


Myssnia,
Azert nalam bizti tobbet ertesz a programozashoz. Apjuk meg programozo, de "tervezgetni" nem tud, semmi fantaziaja!
Pedig a szuleszno nyomul, hogy nem tudnank e neki valami egyszeru kis oldalacskat osszehozni (peldanak meg egy masik szuleszno oldalacskajat mutatta: http://www.pia-dittrich.de/ )?! Ferjem ossze tudna "programilag", de kitalalni nem tudja.
Na de most tenyleg elhuzok pihizni, holnap, holnaputan erdekes napunk lesz! Apjuk es Miki bekoltoznek az EN haloszobamba, vagyis egesz ejjel nem fogok tudni aludni! Vendegek meg a nappaliban!

Szilcsi nem mindig nez ilyen viccesen? Aszittem!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Psandi,
Tihamer Kép !

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Myssnia! De szépek vagytok! Boldog névnapot!

Kaska! Megnéztem a képeket. Szép hajas babád van neked is. Süt rólatok a boldogság. Látom, Kangi is pont erre figyelt fel. Nem véletlen! Kimaradtam a történésekből valahogy: miért lett csaszi?

Maci2! Akkor már hőemelkedés sincs? Kalács jól néz ki. Kivételesen nem kívántam meg őrülten, mert feltorlódott itthon a süti. Profiterol receptet majd elküldöm.

Kangi! Ez a zsákos nem is vicces! Közös képet akarunk! Utazóágy érdekel engem is.

Andi! Mi is az Auchanba akartunk menni! De Kangi szuper!!! Torna: ügyes vagy. Én nem bírom rávenni magam. Bár ma hasizmoztam, mert Lőrinccel felfedeztem különböző izommozgató gyakorlatokat, amiket ő imád, én kevésbé. Közben azon gondolkodtam, hogy össze kellene állítani egy sorozatot, és rendszeressé tenni.

Zsuzsi! Szemüveges MikiKép

beu
beu
 
 


Nnnna.
Szerintem ezen elég viccesen néz:
Kép

Ezen meg nekem Mikire hasonlít, nem?
Kép

Ezt csinálja szopisztrájnál, és még ez a jobbik eset, mert néha sír:
Kép

Ez meg csak úgy, szerintem jópofa:
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kaska
megnéztem a képeket, tök jók!! még1x gratula!!

Myssnia
nagggyon édik a képek
egy picit talán tényleg Mikis

Apa most telefonált (squasholni volt) hogy még beugrik az anyjához sárgabarackos lepényért!!!
bakker, holnaptól tényleg bele kell húznom a tornába Kép

Andi
psandi
 
 


AndiKép
TihamérKép Kép Kép

BeuKép
De Kangi szuper! Kép Ám Beu is! Kép
(na ez elég gyatra poén volt)Kép

ZsuzsiKép
Jó éjt! A szülésznőnek egész jó kis flashes oldala van. Időpontot nem tudok mondani mer most egy időre bevállaltam melót, de eccer besegítek szívesen a szülésznő weboldalába.

Megyek én is aludni, semmit nem sikerült haladnom...
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Túl korán dicsekedtem az átaludt éjszakávalKép A mostani brrr. Fél kettőtől 3-ig nyüglődött. Fújt a szél, de nagyon, ez világéletébenKép kiborította Julkát.
Vettünk egy új kocsit, a régi csak mózeskosarasnak kiment a rugója, a gyerek 10 centiket ugrott Gödöllő kies útjain. Klasszikus vázas nagykerekű Peg Perego, persze használt, 3. gyereknek már nem jár újKép, csak újszerű. Julka először élvezte a sétát. Ring, mint egy hajó. Arra viszont nem gondoltam, h hogy fogom autóval szállítani?Kép
Én elkezdtem a tornát, iszonyú nagy hasam van és összeér a combom járás közben. Pfuj. Most már 2 hete másodnaponként járunk teniszezni a 2 naggyal, az edző van annyira rendes, h a végén játszik velem kb. 20 perc izzasztósat. De csak nagyobb étvágyam lesz tőle.Kép

ToffiKép Euro gyártás? Hogy kell? És ezt nyilvánosan bevallod?Kép

LeszterKép
Boldog szülinapot!Kép
Petra tartja már hason a fejét? Mert Julka a két naggyal ellentétben még nemKép Tkp kevésbé mint újszülöttként, persze, mert most nehezebb a fejeKép

KangiKép Ronda dög, képes volt tönkrevágni az átlagodat! Nekem valaha az optika vágta tönkre, tanárban volt annyi jóérzés, h ki akarta javíttatni velem, de nem voltam hajlandó! 800 oldal volt BRRRR

MyssniaKép Fütyi ügyben sajna nem tudok semmit, Andrisnak OK volt. Azt viszont tudom, h minden dokinak más a véleménye. Egész 1xrűen gyönyörű a gyermek szeme!

FranyóKép Micsoda önmegtartóztatásKép Nekem a franciadrazsé kb. 10 perc alatt elfogy.

ZsuzsiKép
SzemüvegesKép Én próbáltam mérni a szopit, de előtt úgy üvölt, h lehetetlen. Szóval én sem tudom, h mennyit szopik. De a hájmennyiség szerint elég JulkánakKép

BeuKép
Mekkora a mózeskosár, h belefér még Lőrinc?Kép Pont akkor mentek nyaralni, amikor én elkezdem magányos Julkás életemetKép. Pedig én is terveztem egy bp-i utat. Mikor jösztök haza?

KaskaKép
Gyönyörűek vagytok!Kép Viola olyan szép, mint a neve!

MyssniaKép Van egy agglegény, jól szituált Tihamér ismerősünk! Mutassalak be egymásnak titeket?Kép Tényleg ennyire tud nevetni Szilárd? Fantasztikus!

Maci_2Kép
Tudod, h azt tartották régebb, h az anyatejjel gyúrt esküvői kalács a legfinibb?Kép Jó, h túl vagytok az oltáson!Kép

Urszila
urszila
 
 


Utazóágy a Kikában is 10.000.- Ft. Most láttam.

Myssnia! Jók a fotók. A kacagós különösen. Előredől nevettében?

Kangi! Ágyasboltban voltatok? (Sugár)

Urszila! Nem július első két hetében vagy magányos? Én úgy emlékeztem. Már akartam javasolni, hogy gyertek, ha már mi nem jutunk el hozzátok. Mi csak egy hétre megyünk.
VilágéletébenKép

Beu
beu
 
 


BeuKép
Jövő szombaton megy el Apa+két nagy, 3 hétre. Ti persze jöhettek akkor is, amikor mind vagyunk, csak nekem bajos hozzátok menni, ha van Andris + Zsuzsi is. Ezek szerint még összejöhet!

Megyek alukálni, ki tudja mit szervez nekem ma éjszakára Julka! Vagy tugedör bulit, vagy fürcsis Kleopátrát viszem színre!Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Kaska,
családilag lemeóztuk a képeiteket; nagyon szépek és aranyosak vagytok így együtt! Jó Violát már végre kívülről is látni Kép. Tényleg milyen picike a mi "nagy" csemetéinkhez képest Kép.

Leszter,
boldog szülinapot!!!

Beu,
Lőrinc tényleg olyan, mintha űrhajósnak tanulna Kép. És milyen komoly arcot vág hozzá... Kép

Zsuzsi,
Miki-UFO ari a napszemcsiben Kép.
Kajcsi nagyon guszta!

Kangi,
fényesíted a glóriát Kép.
Jó utazást majd nektek!

Urszila,
húúú, irigylem az energiáidat a teniszre Kép. Az utána való farkasétvágyat ne bándd, megdolgoztál érte Kép.

Andi,
Te egy hős vagy! Negyed óra torna szerintem nekem nem menne Kép.

Myssnia,
most olvastam a szopis topikon a problémátok leírását, és szerintem nagy hasonlóságot mutat a miénkkel. Beki is csak ímmel-ámmal eszik, de azt gyakran. Abból gondolom, hogy Szilárdnak is a foga lehet a ludas, hogy kanálból elfogadja a tejcsit, mert úgy nem fáj az ínye. Beki is szépen eszik félálomban.
Arik vagytok a képen!

Többi mamekok,
nem ám a szégyenlősködés, tessék képet felrakni!!! Kép
Jó példával járok elöl, ha a babanet is úgy akarja:
Kép

Szegény Bekinek ma is hőemelkedése volt, és ment feljebb, úgyhogy kapott egy Germicid C-t. Délután 2 óta alszik... Sajnálom szegényt így benyugtatózni, de nem volt itthon más lázcsillapító.
Tegnap a súlytáblázattal nem dicsekedni akartam, félre ne értsetek! Hiszen nem hízósertés-nevelő versenyt tartunk Kép. Egyszerűen csak örülök, hogy egy pici pontocskából ilyen szép emberpalánta lett Kép.

Jó éjszakát!
Kép
Miszike
miszike
 
 


Jajj, bocsi, ez egy kicsit nagy lett belőlünk Kép.

Miszike
miszike
 
 


Sziasztok Lányok!

Esik az eső!!! És csak 21 fok van kint , 26 fok van bent!

Beu
Én még nem merek nagyon sütögetni, mert nem tökéletes a sütő, a meggyes volt a második, ami ehetőre sikerült, azóta már volt finomabb meggyes is Kép És mi ketten esszük ApávalKép Tervek szerint piskótát is fogok sütni, mert akkor talán Szandi is enne belőle (csak én még soha nem sütöttem sima mezei piskótát)
Lőrinc nagyon édes a mózesbenKép

Zsuzsi
Milyen filipinó kaját főztél?Kép Biztos fini volt, mindig jókat csinálszKép
Gyuri ügyesKép (én is láttam, ha Szandi használta a wc-t)
Misi Mókus: jól emlékszelKép
Miki nagyon jól néz kiKép, tisztára mintha a Men in Black-ből lépett/hasalt volna kiKép
Neked is boldog szülinapot! Kép

Franyó
Franciadrazsé Kép úgy látom, sokunknak fáj rá a foga Kép

Myssnia
Tugedör Kép
Boldog névnapot utólag Kép
Képek nagyon jókKép

Kaska
Gyönyörű Viola KépKépKép Képek szupikKép
Majd nemsokára lesz időd gyakrabban jönni

Maci_2
SzuriKép, de jó, hogy Roni jól viselteKép
KalácsKép (az anyukámnak is volt ilyen porcelán készlete, aztán a munkahelye elkunyerálta tőle a belső kiállításra, mert ilyet már nem gyárthatnak)
Bolt: kicsit messze van, Hódmezővásárhelyen, de próba cseresznyeKép

Kangi
Persze, zsák, ne izélj már.
Glória fényes?Kép
FogorvosKép

Manó
VírusKép Emmának jobbulást KépKép

Andi
Jó nyaralást Kép
Vaníliás karikaKép és torta vagy Kép?

Urszila
Csak halkan árulom el: a januári Buci Maciban volt egy ív, Szandi most fedezte fel, azt ragasztgattam és vágtam ki Kép

Miszike
Ez a kép is a pályázatra érkezett? Kép
Szépek vagytok KépKép

Előre is boccs, hogy ilyen sokat írok, de mindig úgy ülök ide, hogy talán már még egyszer nem tudok ma jönni

Megyek reggelizniKép
Toffi + alszikmintatej Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Most nagyon mérges bagyok,elszállt,amit írtam.Végre fel tudtam jönni a netre,de akkor sem sikerül elsőre.
Akkor röviden mégegyszer:

Én héfő este beteg vagyok,ezért nem is nagyon tudtam jönni.Nem a gyerek körüli sok teendő volt az oka hál istennek,mert Petra nagyon jó kislány.Szinte csak eszik és alszik.Naponta egyszer fordul elő,hogy a két etetés közötti időt kizárólag vele szabad eltölteni,mert igényli,hogy beszélgessünk hozzá és csak vele foglalkozzunk. Nagyon jó kajás,10 perc alatt bevágja mindig az adagját,amit a kórházban kétszer mértünk meg és azok 70-75 g-ok voltak.Hál istennek sok tejcsim van,mindig tudokok is még kifejni.
Szóval én sajnos külön szobába kényszerültem a gyerektől,szájmaszkban szoptatok és igyekszem nemsokat tartózkodni a közelében,nehogy neki is valami baja legyen.Torokgyuszi,láz + miegymás gyengeség döntött le a lábamról.Hogy hogy sikerült ezt összeszenem fogalmam sincs, de mindenesetre a betegség győzött. Kép
Kispapim rengeteget segít,szinte ő viszi az egész háztartást és rengeteget segít a babó körül is.Ma már talán jobban leszek és kifelé fogok menni a betegségből,de azért még mindig elég vacakul vagyok.

egy kérdésem lenne csajszik.Hogy kell képet feltenni ide a szövegbe,mert már régebben próbáltam,de még soha sem sikerült. Kép

Puszi mindenkinek
hamarosan reagálni is fogok a beszélgetésekre,egyenlőre annyira még nem tudtam visszaolvasni.
üdv

Évi + Petra_1hét+2nap
Kép
Évi24
 
 


Vilagga megyek...
Vendegek miatt sutok-fozok, elmegyek szoptatni, visszamegyek a konyhaba, piskota ossze-vissza furkalva, Gyurika "megkostolta". Dobhatom ki az egeszet a francba!
Remeg a kezem az idegessegtol!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
Nem akartam ilyet írni, de amikor írsz a fiúkról, magam előtt látom anyukámat, mi is hárman vagyunk testvérek és húgom nagyon szeretett sütibe furkálni, később öcsém is. Csinálj belőle kókuszgolyótKép mármint a piskótából Kép
Toffi
toffifee
 
 


Évi
Gyors gyógyulást Neked!

Toffi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?