Új privát üzeneted érkezett!

Lina, igen, annyit nőtt!
Szorítok, hogy Neked is szép nagy legyen!
Azt az orvos is mondta, most amikor felhívtam, hogy a nyh-át nem tudják annyira pontosan bemérni, attól nem kell izgulni....de ez nem milliméter?

Csak nehogy bekavarjon a Norcolut, annyira meg vagyok ijedve tőle...
De muszáj bíznom az orvosban, hogy nem véletlenül ezt írta.
Igaz, hogy minden ellentmond annak, hogy én most emellett babás lehetek, de mindegy...előbb-utóbb úgyis kiderül!
Vendég
 


Juca.
Én itthon dolgozom, varrónő vagyok,az is lehet hogy édesanyád fiókjában ott lapul a névjegykártyám, elég sok embernek dolgozom, kevés idő alatt nagyon sok embert ismertem meg, ami jó is meg rossz is.
Kész átjáróház a lakásunk, most folyik a felújítás, úgyhogy a kedves vendégeim, lépésről lépésre végig követhetik mit összenem sz@rakodunk ezzel a lakással.
Nemrég valaki meg is jegyezte, hogy óhh én már így szoklak meg.....nagyon jól esett.
Lassan 3 éve lakunk itt megszerettem a várost, én mo. nyugatibb részéből költöztem ide zongorázni lehet a különbséget .
Sokkal nyugodtabb, lassúbb, itt az élet, véletlen kimész melegítő nadrágban nem néznek ki ...stb, na otthonosabban érzem itt magam.
Vendég
 


én nem szeretem Hatvant, soha nem is szerettem. viszont én bárhol tudok ha nem is melegítőnaciban (mert nekem olyan nincs), de játszóruhában, nyáron saruban, sortban flangálni. :twisted: Sőt ugye a papagáj házban mindig bolt volt, oda volt, amikor gyerekként meztilláb futottam be a Zagyva partról. :roll:

tjuca
 
 

 
 

Juca, asszem, Neked lesz igazad!Minél többet olvasok erről a témáról, annál inkább úgy gondolom. :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Luca,
dehogyisnem, mm, persze :D
Én 19:40-re megyek. Ma meg holnap nem alszunk együtt itthon, szóval .... illik doki előtt szexelni??????????? Na mindegy, most nem érdekel. Max megnézzük a katonákat is az UH-n :lol:
Bármi is legyen, péntek és vasárnapnak elégnek kell lenni, ennyit bírjanak már ki azok a spermák! Ugye?????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina! Jó szórakozást! :lol:
Írj ám, ha visszaértél a dokitól!
Biztos elég lesz ma és vasárnap, úgyis kétnaponta ajánlják...
Nekem azt mondta a doki, hogy 5 napig bújjunk össze.
Nekem még mindig full negatív az lh-teszt.És páfrányok sincsenek. :cry:
Vendég
 


Luca!

Ne olvasgass... :twisted: :twisted: :twisted:
Szerintem az rosszabb, hogy feszült vagy. Take it easy! Hónap elején még azt hitted nem lesz péd, és milyen szép a tüsződ is, meg a nyálkahártyád is, a többi már csak a huncuton múlik. :lol: Ahhoz meg nem kell olvasottnak lenni!!! :wink:

A hónap nálam is döcögősen indult, ehhez képest szépen belejöttünk, mint kiskutya az ugatásba. Viszont nem hinném, hogy lesz baba, inkább a jövő hónapra gyúrok. :-) És így most tök jó, laza vagyok, mint a Rigalánc. Viszont tegnap kihagytam volna azt a pár órát míg azt hittem, hogy fuccs a kocsikulcsnak. :-(

Holnap megyek egy másik fórummal talizni, csak öreg tyúkok, pub, traccs, már annyira várom. Kinga anyunál "nyaral". Aztán még lehet mozizunk is, de az is lehet, hogy csak alszunk egy nagyot, senki nem fog vasárnap kukorékolni! :lol: Ettől most olyan heppi vagyok. Aztán megyünk KIngáért, majd Kinga keresztapjáékhoz és 1,98 % gyerekükhöz (hacsak ők éppen nem szülni mennek) Budaörsre. Az élet apró örömei. :D

Mára elköszönök, puszi!

tjuca
 
 


Juca, kellemes hétvégét!
Vendég
 


Voltam dokinál. 23 mm a tüsző, 11mm a ny.hártya. Szerinte még ma vagy holnap megreped. Szerinte is elég a péntek, vasárnap. Lh pedig negatív.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Luca, Lina! Ez aztán a növekedés! :lol: Jó hétvégét nektek! :wink:

Én nem leszek most két napig, továbbképződöm Almádiban. Mindenkinek kellemes pihenést! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Lina, ez szuper! :lol: :lol: :lol:

Monti, jó okosodást, vigyázz Magatokra!
Vendég
 


Leesett reggelre a hőm, talán megrepedt! Most tiszta frászban vagyok, hogy ma nem tudunk együtt lenni. De a tegnap esti talán elég, és oda is értek. Max megint lány lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina, biztos elég lesz a tegnapi! :lol:
Még egy ilyen szép kislány, mint Lili, biztos jó lenne!
De azért a holnapit se hagyjátok ki.
Ezek szerint az lh-teszt nem az igazi, ha tegnap még negatív volt Neked...
Nekem is negatív volt.
Azért tegnap küldtük a fogadóbizottságot mi is. :lol: :lol: :lol:

Jó vastag a nyálkahártyád, az enyém nem ilyen szép.
Vendég
 


Hova tűnt mindenki????????????

Nálunk szakad a hó!!!!!!!!!

Apa meg próbálja elaltatni a gyereket, hátha még van esély :lol:
Amúgy tegnap tutira megrepedt a tüsző, mert mára kerek egy fokkal fentebb ment a hőm.
Délután meg megyünk Tanyacsárdázni, Márton napi libaságokat enni :)

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Biztos mindenki havat lapátol!!! :lol: :lol: :lol:
Én ma levelet akartam söpörni, de az egészet betemette a hó.
Most eső esik, és az egész udvarunk vízben áll.

Lina, jó Márton-napozást!Sikerült elaltatni Lilit? :wink:

Remélem, estére azért mindenki visszatér! :lol:

Holnap megint munka...annyira rövid a hétvége!
Vendég
 


Nálunk is havazott, de már elállt... :(

Mi tegnap voltunk a barátainkkal (ott is kismami a feleség) Márton-napi vacsin, nagyon fincsi volt.

Ott a lány dec. elejére van kiírva, de akkora hasa van, h alig tud mozogni, és alig várja, h megszüljön. Ez lesz az első babájuk.

Lina, Luca, HAJRÁÁÁ!!!

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, velünk nincs semmi különös. Férjem dolgozott ma is, nemrég ért haza, most meg bealudtak a játékba Ábival. Itt semmi hó nem volt, eső sem, de a szél kitett magáért. Két napja nem voltunk kinnt, féltem, h felkapja a szél a srácomat. :lol:

Mindenkinek jó egészséget!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Semmi hó, csak eső és szürke felegek errefelé... Útálom.... Meg valszeg nekem megin új hónap indul... Ezt is útálom...... Ami a legjobb, hogy dec. 3-ig már biztos nem jön össze új baba. És ennek a gondolatától is rosszul vagyok...Már azt se tudom azt az Elevitet mi a fenének szedem, ha egyszer úgyse sikerül terhesnek lenni. Ez volt a 6 . hónapunk (ciklus). :cry:

Kép
kislibus
 
 


Zsuzsu!

Nem tudom, holnap mikor és hogyan kerülök gép elé, ezért most kívánok Neked nagyon-nagyon sok boldogságot születésnapodra! (Meg egy Tirza-csíkos tesztet!) :lol:

Kívánom, hogy minden álmod, vágyad teljesüljön!!!!!

Kislibus!

Elhiszem, hogy el vagy keseredve.Szerintem hasonló helyzetben mindegyikünk így van. :cry:

De majd csak sikerül Neked is!Dec. 3-án mi van? Bocs, hogy megkérdeztem, de nem tudom...

Én azt hiszem, mi már csak idén próbálkozunk.Tehát most, és még egyszer.Ha nem jön össze, nincs tovább.Belefáradtam...utána megpróbálok örülni az élet más örömeinek.És a saját egészségemet próbálom meg rendbe hozni.Az is fontos lenne...

Többiek, hol vagytok?

Kacika, jól vagytok?
Monti?
Juca, jól telt a hétvége?
Többiek?????

Lina, annyira úgy érzem, hogy Nektek összejön most!És annyira szorítok...
Vendég
 


Luca,
a próféta szóljon belőled! Lilit nem tudtuk elaltatni, csak most aludt el apa hasán. Kicsit úgy érzem, hogy a ma este már késő lesz, de hátha a pénteki elég volt. Olyan mérges vagyok, hogy kb. két év óta először van vendég nálunk, és pont egy éjszakára, de pont nagyon rosszkor.
Te érzed, hogy meddig próbálkoztok még, de szerintem még egy-két hónap esélyt adj magadnak, főleg, hogy most már elmentél dokihoz, kaptál gyógyszereket, szóval lehet, hogy közel van az a babócska.

Kislibus,
dec. 3-ra lettél volna kiírva? Én ezért szeretném, ha január 24-ig összejönne. Addig még van egy-két hónap.

Zsuzsu,
írjál ám holnap, hogy mit mutatott a teszt!!!! Annyira kíváncsi vagyok!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok.
Kislibus: Elhiszem, hogy el vagy keseredve de ne add fel. Szedd csak az elevitet meglátod össze jön az a babó nemsokára. Tudom ilyenkor a 6hónap nagyon hosszú és ez a várakozás felörli az embert.

Mi most az 5hónapon vagyunk túl. :(

Nálunk is eset a hó. De el is olvadt. És akkor már utálatos mikor csak a locs-pocs marad.

Nem is voltam most pár napja. annyi mindent kellet itthon csinálnom. De sebaj majd vissza olvasok.

Jó éjt mindenkinek :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
most nézem a vonalzódat. Nekünk egyidősek a lányaink???????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Egy csík...nincs zebra......

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu, sajnálom...miattad néztem be.

De amíg nincs piri, van még remény...
Vendég
 


Zsuzsu,
kár, amúgy ilyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzsu.... :cry: :cry: :cry:

Pedig annyira úgy tűnt... :(

Hogy érzed magad?

Kép
zmimi
 
 


Juca,
rakok Liliről két képet, hátha van kedved kicsinyíteni :lol: Ez ugyan nem zebra, de 2,5 évvel ezelőtt volt az is :lol:

Kép

És egy ma reggeli nyálas...

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok! Itt vagyok! :lol:

A hétvége nagyon jól telt! Délelőtt voltak az előadások, délután meg szabad program. Sajnos a wellnes szálloda szolgáltatásait nem nagyon tudtam igénybe venni, :cry: , míg a többiek a szaunában izzadtak, addig én csak a pihenőben irígykedtem. De az uszodába lementem, úsztam egy csomót, jól el is fáradtam, ami nem csoda, hiszen egy hónapja csak fekszem itthon. :roll:

Ma megyek a védőnőhöz, megkapom a kiskönyvet, utána délután a dokihoz. Remélem csinál uh-t is!

Zsuzsu! :cry: De tudod volt már itt ilyen a topikban, hogy valakinek negatív lett a teszt, aztán mégis ott volt a kisbaba. :wink:

Lina! Luca! Nagyon szorítok nektek, hogy gyümölcsöző legyen ez a hétvége. :lol:

Kislibus! Voltál dokinál?

Délután még jövök! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok.Jó reggelt mindenkinek.
Lina gyönyörű a kislányod, egyszerűen csodálatos.

Zsuzsu, szorítok neked hogy még ebben a hónapban megduplázódjon az a csík.

Lányok ez nagyon igazságtalan.Minden reggel öszefutok egy csajjal, akinek 2 pici gyereke van és most újra terhes, a férje kabátját hordja most nem tud venni másikat, ezzel nincs is baj de tudom hogy amúgy is nagyon ... szóval örültek hogy eddig megvoltak.24-nél nem lehet több, kérdeztem lesz e még, azt mondja nem nem ez is véletlen volt.
Na :twisted: mi miért nem tudunk véletlenül végig kihordani egy csöppséget, csont bőr a csaj, csak a hasa van, az a gyerek mégis fejlődik és gyönyörű lesz, mi meg szedünk mindenféle vitamint , egy korty kávét nem ittam a colát meg sem kóstoltam, vigyáztam az egészséges étkezésre, most nyugodtan nevessetek ki de még arra is vigyáztam hogy a wc-n ne kelljen erőlködjek, és mégse....
Várom nagyon a következő terhességet, de olyan felhőtlen terhességem sosem lesz mint azoknak akik soha nem vesztettek el babát.
Na elnézést hogy kicsit kiakadtam, de már annyira reménykedtem hogy zsuzsu babás, és hát én is 35 vagyok ..... á hagyjuk.
Vendég
 


Még kérdeznék valamit, aki akar válaszoljon.

Lányok azok akiknek most nehezen akar összejönni a baba, eddig is sokat vártak a teherbeesésre.
Mert ugye akik itt vagyunk mindenkinek kellett legyen legalább egy terhessége akkor is ha azt elvesztettük... sajna
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk, majd visszaolvasok, most Zsuzsu miatt néztem be, nagyon sajnálom. :cry:
Zsuzsu, majd együtt. :wink:
Tátááám, ugyanis ma megjött!!! :D Ennyire sosem örültem neki és még azt is megvárta míg hazaérünk.

Juca,
1cn, változó még mindig, vagy vegyük alapul a mostanit?
És akkor ugornék is egyet. :wink:

Délután jövök, addig még az Államkincstárat is meg kell járnom a GYES miatt. :?

KépKép
dreika
 
 


Sziasztok!!


Köszi a kedves szavakat Én nagyon bíztam benne, de nincs veszve semmi. Tünetek vannak (olyan kemények a kebleim, mint a tejbelöveléskor) , piri meg sehol. A ciklusom változó volt, a szoptatás alatt 6 hetente jött meg, aztán beállt a 32-34 nap három hónapon át , majd az elmúlt hónapban 23. napon csipp-csepp 3 napon át, majd igazi mensi 9 napon át. Ebből nehéz kitalálni mikor is volt az utolsó mensi első napja....
A vonalzóm hosszabítgatom, amíg nem jön meg vagy zebrás leszek. Terveim szerint vasárnap tesztelek ismét.

Sugi!
Nekünk Ábel a vetélés után jött és a 2. hónapban megfogant.......

Ja a férjem szerint korai volt a tesztelés, szerinte szégyenlős a lányunk :)

Luca!
Köszi a kedves szavakat, a köszöntést! Szebb ajcsira vágytam, de nem adom fel.

Nati!
Hogy van a kisfiad?


Puszi Mindenkinek!

Kép Ő is reményt ad...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Linácska!
Nagyon aranyos Lili, lassan Ti is szülinapoztok. Én is kiszúrtam, h csucsu lányával egyidős a lánykád. Véletlenek vannak??!!

Mimi!
A teszt után kicsit bőgtem, mert nagyon beleéltem magam. Ábival nem voltak ilyen tünetetim. félek, h a mensielmaradás nehogy valami betegség előjele legyen. A férjem megnyugtatott, kérte legyek türelemmel, Ő szeret, van egy csodás kisfiunk, egy negatív teszt nem a világ.....

Monti!
Várjuk a híreket!!

Kislibus!
Együtt érzek veled, de ne adjuk fel!!! Senki se adja fel a reményt!!!!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Linácska: Tényleg egy idősek a lányaink. Dec20. De jó :) És nagyon szép a lánykád :)


Napsugár: Megértelek nagyon. Bosszantó az biztos. Én is ismerek olyan nőt aki az egész terhessége alatt dohányzott és néha ivott is. Mégis egészséges szép gyereke született. Szóval ki érti ezt? De nézz előre neked más a szemléleted és meglátod a te babád is gyönyörű lesz, sőt......
Szóval kitartás. A 35év se sok. Mikor a lányomat szültem egy lánnyal voltam együtt a szülőszobán aki 41éves volt és az első gyereke született. Nincs időhőz kötve csak a sok begyepesedett ember aki stresszel minket. Én is 34 vagyok és ha valaki meghallja szeretnék babát akkor csak néz,hogy ennyi idősen? De ezeket meg se hallom már. Sőt volt aki azt mondta azért vetéltem el mert már benne vagyok a korban. Na ilyenkor tudnám az illetőt felpofozni. A sok kisebbségi nő nem figyel semmire csak potyogtatja a gyerekeket. Nálunk nincs vetélés. Legalábbis én még nem hallottam ilyet. Ez is érdekes. Na de mindegy is mi mások vagyunk. Hál istennek :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu aranyos vagy, kicsit már lehiggadtam , épp dokihoz vittem ma reggel az utolsó leleteket is amikor benéztem ide. Lányok az ég világon semmi bajom, még rossz indulattal sem lehetne mondani hogy bármi szervi akadály lenne.Tőlem már nem hiszem hogy lehet egészségesebben élni, és amikor láttam hogy Zsuzsunak neg lett a tesztje, pedig már jele volt a terhességnek, na fölhúztam magam rendesen.
Úgyhogy Zsuzsu bocs, bíztatnom kellett volna nem főállásban hinteni a rosz hangulatot.Ja és nagyon remélem hogy egy pár nap múlva két csíkosat tesztelsz.

Dreiiiiika halihó.
Örülök hogy meglátogatott piri, mindent bele utána... de szó szerint ám :wink: Látod nekünk ezzel sem kellett sokat várni.Bízzunk akkor mostmár.
Muszáááááály
Vendég
 


MINDENKIT ELIJJESZTETTEM A NYAVAJGÁSOMMAL


nagyon béna vagyok tudom de nem sikerál a vonalzó

11 cn.(28)
Vendég
 


mégegyszer
11cn ( 28 )
Vendég
 


Sziasztok!

Zsuzsu!

Ez nem jó hír, de örülök, hogy bizakodsz. Nagyon boldog szülinapot!

Napsugár!

Első baba 2 hónapra jött. UM szept. 17. missed ab. dec. 10.
Utána Kingával köv. év um aug 16.
Most baba az első próbálkozós hónapban jött, um. ápr. 4 missed ab. jún. 13. azóta ugye csak egy poz. teszt volt.

Tehát viszonylag hamar teherbe tudok esni, a többi viszont gáz.

Ma nincs hangulatom nagyon írni, ezért bocs mindenkitől. Az ok egyszerű:
http://tundi30.blogol.hu/

Roli több év sikertelen próbálkozás, endo, klimax kezelés, műtét stb. után spontán baba. :cry:

Holnap jövök, és táblát is teszek remélhetően.

tjuca
 
 


Zsuzsu,
boldog szülinapot! :)

Sugi,
igen, én most nagyon bízom, Kari környékén szeretnék a fa alá egy zebrás tesztet. Nem nagy kívánság, nem? :lol:
Nekem a fiam elsőre összejött és a mostani baba is, ahogy a szopit abbahagytuk.

Pihi nagyon jól sikerült, iszonyú jól éreztük magunkat, áprilisban megyünk megint. Képzeljétek a 2 éves fiam egyedül volt már az oviban, nagyon jól eljátszott mindennel és mindenkivel.
Szombaton volt a szülinapja és a szálloda figurájának is, így hatalmas parti volt este. :)

Ma megint visszacsöppentem a hétköznapokba, 3 órát voltam a MÁK-ban a GYES-t intézni. :evil:

KépKép
dreika
 
 


Sugi,
megcsinálom Neked a vonalzót, milyet szeretnél?

KépKép
dreika
 
 


Juca! Hát az ilyeneket nem tudom végig olvasni :(
:cry:

Napsugár! Elkezdtünk próbálkozni 2006 dec. elején, utolsó m: 2007. febr. 26. missed ab., műtét 2007. ápr.18. Újból próbálkozni kezdtünk 2007. jún. közepén. Azóta semmi...

Lina! Igen, dec. 3-ra lettem volna...

Monti! Nem voltam dokinál. Nem hiszem, ogy valami bajom lenne, mert végül i semmi nem utal problémára. A tüszőrepedést érzem, a luteális fázis 12-14 napos, nem hiszem hogy komoly gond lenne. Illetve egy évet mindenképp szeretnék magunknak adni.
De jó neked lesz kiskönyved!!! És emsoká átléped a bűvöst! Kopp-kopp-kopp!!! :D

Csucsu! A kisebbségi hölgyek is elvetélnek, csak ált. kevésbé viseli meg őket. Vagy nem is tudnak róla, hogy az az erőssebb 2 héttel később jött menstruáció valójában egy vetélés.

Hát igen. A más piál, cigarettázik, drogozik mégis egészséges gyereket szül kérdés. ebbe már beletörődtem, fel se veszem. Ahogy abba is, hogy 3-4-5-6 abortusz után beleüt a ménkű, hogy ja mégis gyereket akar, és persze gond nélkül sikerül neki. Nem az én dolgom, nem az én életem, és attól nekem se jobb se rosszabb nem lesz, hogy más mit tesz és mit nem...Addig törődöm az ilyesmivel amíg a munkám megköveteli és azontúl nem. (Ez is épp elég)

Kép
kislibus
 
 


Zsuzsu! Neked még van remény, nekem csak jövő hónapra. De neked szurkolok! :wink:

Kép
kislibus
 
 


Dreika! Igen! Zebrás tesztet a fa alá mindenkinek!

(Bár én először azt képzeltem, hogy majd anyumat lepe meg egy Uh. képpel karácsonyra. Szép álom, kár, hogy megin fel kellett ébrednem...

Kép
kislibus
 
 


Napsugár,
mi Lilire egy évet vártunk, 9. hónap után szedtem Merckformint, és 75 nap után megfogant Lili.
A mostani kisbaba a 2. hónapban minden gyógyszer nélkül összejött. Um: április 19, műtét június 15.
Most ez a 3. hónap, hogy próbálkozunk, most már minden nyavalyámra kapok gyógyszert, remélem előbb-utóbb összejön. (Remélem valahol a petevezetékben úszkál egy olyan 32 sejtes szedercsíra :D )

Csucsu,
igen. Lili átcsúszott dec. 20-ra, hajnal 1-kor született.

Zsuzsu,
ha tényleg ilyen szabálytalanok a ciklusaid, akkor még tényleg nincs semmi veszve. Nekem Lili is először negatív volt, hat nap múlva lett pozitív.

Kacika,
nagyon el vagy veszve!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Van terhes kiskönyvem! :lol: Nagyon jó fejnek tűnik a védőnő, jót beszélgettünk. Utána mentem az orvoshoz, ő adott beutalókat mindenféle vizsgálatra, meg csinált uh-t is. 5 cm a babám ülő magassága és nagyon kis virgonc volt. :lol: Kalimpált a kezeivel, rugdosott a lábával, annyira édes volt, hogy meg is könnyeztem. Olyan jó volt látni, hogy mozog, hogy él, ver a kis szíve. Majd felteszem az uh képet, csak meg kell várnom apát míg hazajön, mert lenyúlta. :roll:

Napsugár! Nálunk az első baba véletlenül csúszott be, így mondhatom, hogy semennyit nem vártunk rá. Viszont a vetélés után rögtön szerettünk volna újból, kivártuk a három hónap javasolt várakozást és erre 1 évre jött össze a mostani Mazsola. És ez is gyógyszer segítségével. :roll:

Hol akadtál el a vonalzóval? Felrakni nem sikerül, vagy megkreálni?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti! Gratula a kiskönyvhöz! Az jó ha komálod a védőnőd, mert most úgy is az életed szerves része lesz! :lol:
Jaj, ahogy írod, hogy láttad mozogni, verni a szivét! Megkönnyeztem!
Kár, hogy nincs mosolygós-könnyezős smile mert betenném.
Apa csak nemmutogatni vitte?? :lol:

Kép
kislibus
 
 


Asszem megint nem leszek egy darabig, megpróbálok nem a baba témára koncentrálni, de az úgy végképp nem megy, ogy folyton itt lógok!

Mindenkinek cupp!!! :wink:

Kép
kislibus
 
 


Nekem teljesen mindegy, amilyet találsz, de ha beledöglök sem tudom föltenni,ez kész röhej. ( 28 ) 11cn. ja és xxxx a jelszavam
Vendég
 


Remélem jó lesz! :lol:
Vendég
 


Sugi! :lol: Ha túl giccses, csak szólj, csinálok valami egyszerűbbet. 8)

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?