Új privát üzeneted érkezett!

Gabuska,itt vagyok,ragyogok :lol: és izgulok veled!Remélem nem véletlen,hogy máshogy érzed magad!Már csak 3 nap? :wink:
Én péntekre várom,szerintem vas.reggel tesztelek,ha nem jön meg...Nálam annyi a változás,hogy eddig már a ciklus közepétől duzzadt a mellem,és mensi előtt pár nappal leapadt,most később kezdett duzzadni és még tart,na,de ez nem hiszem,hogy többet jelent annál,hogy az 5 évre leállított szervezetem gyakorolja,hogy újra működik :roll:
Vendég
 


Hú, vasárnap? Gondoltam, hogy bevárlak a teszttel, de vasárnapig nem bírom ki sztem. Az már a 37. napom lesz. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Eddíg csak irígykedve olvasgattam itt, most pedig megmutatom a ma reggeli tesztemet :lol:: Kép
Vendég
 

 
 

T.Maria,gratulálok!Nagyon szép csík!Boldog pocakosodást! :wink:
Gabuska,ez irtó jó ötlet!És a péntekhez mit szólnál?Nekem az a 32.nap,aznapra várom a mensit.De ne várj ám meg,ha nem bírod,az az igazság,hogy én is nagyon izgulok a Te szerdád miatt :lol:
Vendég
 


Mmzsó,
ha ez ilyen egyszerű lenne! :lol: Barátnőm utazik el szerdán, és még szeretné látni a tesztet, fűz, hogy kedden csináljam meg. Úgyhogy fel van adva a lecke az időpontot illetően...

Mária,
gyönyörű szép! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,akkor egyértelmű!!A dokinőd szerint úgyis mensizned kéne már,ha jól emlékszem...és akkor én is önfegyelmet gyakorolok és nem tesztelek vasárnapig.Légyszi nekem is jelentkezz,ha megcsinálod holnap,úgy izgulok :)
Vendég
 


Mmzsó,
persze, mindenképp jövök, ha van eredmény. Akár jó, akár nem. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Na, hát megvolt az uh! :)

Van egy 9 mm-es petezsákunk, látható szikhólyag és embrió kezdeménnyel!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A mérete a 6 hetes kornak megfelelő :) Azt még nem tudni, hogy 1 vagy 2 :) 2 hét múlva lesz a kövi uh., addigra már lesz szívhang és látni fogjuk hányan vannak :)

Kaptam beutalót vérvételre, EKG-ra és az eredményekkel pedig mehetek a védőnénihez.

A doki kapásból veszélyeztetettre rakott az előzmények miatt. Nem is bánom.

Sztárfotónk van, de eléggé sötét. Ha bescannelem, sajna nem látszik belőle semmi :( A vakut meg visszaveri. De ígérem, a következő képet, ha törik-ha szakad, felteszem :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Pinkiné!

Hurrrrá!!!! :D

Figyi, ha elküldöd a gabizoli@hdsnet.hu-ra, akkor kivilágosítom neked. :wink:

Anno én is veszélyeztetett voltam, pedig "csak" hormonkezelést kaptam. De azért dolgoztam a 7. hónapig, igaz irodában, szóval nem volt egy nagy megterhelés.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pinkiné :)
Gratulálok!!! Én csak jövő hétfőn megyek dokihoz. Para hegyek. :roll:

Mai tesztem :oops:
Kép

Tesztsorozat:
Kép
Vendég
 


Gyugyi, a tiéd is Rossmann? :wink:

Ezt nézzétek
Kép
15 dpo

Mmzsó, a lányom intézte. Kivette a tesztet a szatyorból, idehozta. Leraktam, megint elment érte, megint a kezembe adta. Na, gondoltam ez nem lehet véletlen. :lol:

Rajtad a világ szeme, figyelek ám a héten!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska!

Nagy-nagy gratula! :wink: Délutáni pisi? :lol:

Gyugyi!

Mindennap kérek ilyent, ezzel nem lehet betelni! :lol:
Vendég
 


Grönland,
déli. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska :)
Igen, Rossmann. Lily.

Az enyém megszáradt időközben :wink:
Kép
Vendég
 


Ja.. :oops:

GRATULÁLOK!!!!!
Vendég
 


Aha, Lily. :wink:

Én is neked! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gröni,
most nézem, Te is tesztelsz nemsoká. Hú, de izgi.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


GABUUUUSKAAAAA!!!!
Elájulok!El se tudom mondani,hogy mennyire örülök!!! :lol: :lol: :lol:
Ez csodálatos!Ti meg kis boszorkányok vagytok a kislányoddal,Te azért,mert pár hete annyira érezted,hogy ez lesz az,Ő meg a déli akciója miatt :lol:
Gyugyi,nincs okod parára,olyan szépen látszik,ahogy emelkedik a HCG-szinted!Hát ki bízzon abban a gyerekben,ha nem az Anyja?
Grönland,mikor tesztelsz?Én még nem tudom,de egy biztos,az uramnak nem szólok,múltkor is járkált a lakásban előző este,mint egy ketrecbe zárt oroszlán :D olyan aranyos,nagyon szeretné ő is!
Vendég
 


Mmzsó,
ha nem titok, melyik kórházban tervezed a szülést? Már ha tudod egyáltalán most. Én István, ha netán Te is, össze is futhatunk a gyerekágyon. :wink: :lol:

Ja. A nagypapa (férjem apukája) is boszorkány. Volt. A halála napján fogant az unokája. :cry: És ő ment előbb, így tuti ő intézte el odafent. Életében is nagyon szerettem, most meg pláne nem győzök hálás lenni neki. Meg rossz is, hogy ehhez neki itt kellett hagyni minket. :cry: És a boszisághoz még egy: mikor meghalt hajnalban, a lányom felébredt, sírt kicsit és mindenáron menni akart valahová. Utólag tudtuk meg, hogy pont azokban a percekben, mikor a papa meghalt. Sosem hittem ilyesmikben, de ebbe beleborzongok még most is. Livi sosem akart kijönni az ágyból, ha felébred is, hamar visszaalszik mindig.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gyugyi, Gabuska!
GRATULÁLOK!

Gabuska!
Eddig én sem hittem az ilyenekben, pedig sokan mesélték, hogy egy szerettünk elmegy, jön helyette valaki akit nagyon szerethetünk, éltalában egy baba.
Több embertől hallottam.
És most nekem is meg kellett tapasztalnom! 20-án délután meghalt a nagypapám (valószínűleg azokban a napokban, ha nem is ponosan azon a napon, de vagy előtte vagy utána fogant a babánk) 26-án már halvány pozitívat teszteltem. 29-én pedig erős pozitív lett a teszt! Szerintem a nagypapám közben járt értünk!!!

d.dodó
 
 


Hiába, ezek a nagypapák már csak ilyenek! :wink:

Fogadd őszinte részvétem.

Nálunk 22-én történt. :(

Én most 4 hét 1 napnál járok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


D.dodó,Gabuska,őszinte részvétem a nagypapák miatt :( Tényleg hátborzongatóak és titokzatosak ezek a dolgok.

Gabuska,én már csak olyan fajta vagyok,aki mindig mindent előre szeret kitalálni,így a kórházon is gondolkozom egy ideje.A SOTE I.és az ISTVÁN között vacillálok.Nagyon az István mellett szól,hogy az SZTK-ban egy szimpatikus dokinőhöz lehet járni,aki ott bejáró orvos(Dr.Boiskó Klára,hallottál róla esetleg?)Jártam már nála és nagyon jóindulatú és alapos volt.Meg azért csábító ez a természetes szemlélet,remélem,nem megy a biztonság rovására...nyugtass meg, :roll:
Ennyire bízol bennem?Ez elképesztő,bárcsak igazad lenne.Ez is ugyanolyan próbálkozós hónap volt,mint a többi,nem érzek különbséget,de ki tudja?Ennyi erővel lehetek optimista is,nemigaz :lol: ?
Vendég
 


Mmzsó!

Az Istinek vannak előnyei és hátrányai. Embertípustól függ, hogy bejön-e neki vagy sem.
Én nagyon szeretettem, hogy jöhettek látogatók. Volt, akit zavart. Kifogott olyan szobatársat, akinek a hozzátartozói azt hitték a kórteremre, hogy az ecseri piac. Nekem szerencsém volt. És örültem, hogy vannak szobatársak, nem szeretek egyedül lenni.
Nagyon jó, hogy szoptatás pártiak a csecsemőosztályon. DE!!! Sokszor ebből nem érzékelni semmit, mert annyi a dolguk, hogy nincs idejük foglalkozni a sok tapasztalatlan, tanácstalan kismamával, akinek nem sikerül a szoptatás. Én sokat mentem oda éjjel, akkor nyugi volt. Levittem Livit, és nyugiban megmutatta valaki mit csináljak.
A gyerekorvos nő eléggé le tudja lombozni az embert, minden gyereken talál valami kifogást. :x
Bejött az is nekem, hogy saját ruhában van a baba, meg az anyuka is.
Szülőszobák is jók, nem egy luxus, de ízlésesen és szépen vannak tartva.
Sok a szülész és a szülésznő, bő választékból lehet választani. Szülésznőről egyről sem hallottam rosszat, az orvosokról is 90%-ban csak jót.
Boiskó Klára nevét hallottam már, de nem emlékszem konkrétumra. De nem lehetett rossz dolog, mert azokat jegyzetelem. :lol:

Hirtelen ennyi.

Csak nem Te is Kispesti vagy? Csak mert az SZTK-ban, Kispesten sok doki kapcsoldik az István kórházhoz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


"csábító ez a természetes szemlélet,remélem,nem megy a biztonság rovására"

Ez alatt mit értesz?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szép reggelt csajok!

Hát, én asszem nem tesztelek, mert leesett a hőm is és picit rózsaszinezek! Majd következő hónapban! :wink:

Mmzsó!

Neked nagyon drukkolok péntekre! :wink:
Vendég
 


gabuska!
Te is fogadd őszinte részvétem. Nálunk papa 20-án halt meg egy nappal a születésnapom előtt! :cry:
Én ma vagyok 5 hetes!

d.dodó
 
 


Gabuska!

Gratulálok!!!!!



Boldog pocakosodást kívánok!!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Sziasztok!

Gabuska, Gyugyi, Dodo!
Szívből gratulálok Nektek!Nagyon boldog hónapokat kívánok, és egészséges kisbabát!

Részvétem a Nagypapák miatt! :(

Én is hallottam már ilyesféle történeteket, és hiszek is benne, anyukámra is mondták már kisgyerekek, hogy boszorkány :roll: De csak a jó fajtából :wink: :lol:

Bocsi hogy idejöttem, de szoktalak olvasni Benneteket, és nagyon jó látni a sok zebrát! 8)
Mi majd csak jövőre kezdünk a kistesóprojectbe.Pedig hogy hiányzik már a pocakoság! :oops:

Sziasztok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Grönland,köszi a drukkot és hajrá november! :wink:

Panka,előre is hajrá!

Gabuska,köszi az infokat,azt úgy értettem,hogy állítólag az Istiben nem olyan katonásak a szülésnél,mint mondjuk a klinikán,pl.nincs beöntés,nem jelent-e ez higiéniai problémát?Vagymittudomén.Túlhordásnál többet várnak,rugalmasabbak.Nem tom kinek van igaza,a szigorú klinikának,mert az a biztonságos,vagy a rugalmas Istinek,mert a klinika túlzás és nem kell mindig tankönyv szerint beavatkozni.De ez nyilván orvosfüggő.
Amúgy nem Kispesten,hanem a IX.ker.belő részén lakunk :wink:
Vendég
 


Gabuska!

Miattad néztem be, és milyen jól tettem, szuper hírek vártak! Szívből gratulálok, és gondtalan pocakosságot kívánok!

Természetesen minden zebrásnak óriási gratula!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
de ari vagy! Köszi! :D

És mindenkinek! :wink:

Ti hogy álltok?

Mmzsó,
ahaaa, már értem mire gondoltál.
Beöntés tényleg nincs, és az rá a válasz, ami a kérdésedben volt: nem okoz higiéniai problémát. Mert ha valami betegsége van az anyukának, ami a székletével továbbadódik, az már kiderül addigra, ráadásul a baba már részesül a baciból, mivel egy az anyucijával, tehát nem a kakin múlik. És az Istvánban azt mondják, hogy pusztán azért, mert jujfuj kaka :lol: , nem gyötrik még ezzel is a vajúdó nőt, hogy beöntést adjanak. Lehet amúgy kérni, ha valaki ragaszkodik hozzá, de azt előre kell mondani a dokinak, szülésznőnek, még a szülés előtt, mert a szölőszobán nincs hozzá cső meg a többi kellék, a nőgyógyról szoktak kunyizni.
Nekem volt egy kis széklet a kitolás végén, de abban a minutumban lepedőt cserélt alattam a szülésznő. (Nem a nagy lepedőt, csak ami a fenekem alatt volt.) Szóval nem csinálnak belőle ügyet, és én sem csináltam, mert épp mással voltam elfoglalva. :lol:

Igen, ezt is hallottam már, hogy nem kapják ki a gyereket 40+0-nál, viszont ellenőrzik az áramlást, méhlepény állapotát stb. és ha valamelyik nem stimmel, akkor megidítják.

Amúgy hogy érzed? Megjön majd? (Csak nem választ fogadok el!) :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,köszi a megnyugtatást!

A válaszom:NEM tudom :lol: .Ma egész nap fájt a hasam,de mint tudjuk,ez jelenthet jót is,rosszat is :roll: volt már ilyenem,úgyhogy nem fantáziálok...
Egyik kolleganőm ma mondta el,hogy kistesót vár,annyira örülök :wink: :wink: !Jó ideje szerették volna,aztán úgy döntött,nem foglalkozik a témával,lesz ahogy lesz.És lőn.Lehet,hogy nekem is ez lesz az üdvözítő módszer?Kb.2 hete elhatároztam,ha most nem lesz baba,abbahagyom a figyelgetést meg az "időzítést",adok időt magunknak...meglátjuk 8)
Vendég
 


Te,Gabuska,lehet egy "kaján"kérdésem?Jól tudom,hogy az ilyen puregonos rásegítéseknél gyakrabban születnek ikrek? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy utolsót..... :lol:
Kép
Vendég
 


gyugyi!
felvásároltad az egész tesztkészletet a boltból?? :lol: :lol: :lol:

d.dodó
 
 


Mmzsó,
igen, de az uh-n láttuk, hogy csak 1 petikém van. Nem tudtál rémijeszteni, beeeeeeeeeeeee! :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


akarom mondani rámijeszteni

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gyugyi!

Nagyon örülök Neked, és ez a baba már marad. :lol:

Gabuska!

Neked is gratulálok, kicsit olvasgattam, hogy ez az út azért nem volt egy gyalog galopp, de megérte! (Ja és az egypetéjű ikrek pontosan egy tüszőből készülnek :wink: na ez hüle vicc volt, minden jót a kis egykéhez)

tjuca
 
 


Tjuca,
köszi! :)

Ja-ja, egypetéjűek még lehetnek, de az már a kezeléstől független lenne.

Amúgy nem mennék a Dunának, ha ikrek lennének. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, és Juca, én is olvastalak ám pár topikkal feljebb, és hasonló a helyzet. Closty, petike és méhnyálkahártya kuksizás és efféle nyalánkságok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mmzsó,
mizu? Hogy érzed?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska,de ari vagy,hogy így izgulsz,jobban izgulsz,mint én :lol:
Az igazság az,hogy nem érzek semmit,és most olyan nyugis vagyok,lesz ahogy lesz.Ha holnap nem jön meg,na akkor nagyon izgatott leszek!
Te hogy vagy?Mikor mész dokihoz?
Vendég
 


Mmzsó,
Te nem szoktad előző nap érezni, hogy másnap meg fog jönni? Mert ha igen, akkor az szuper, hogy még nem érzed. :D
Végülis pénteken tesztelsz vagy vasárnap?

Köszi, teljesen jól vagyok, egy tünetem jött eddig ki: nekiálltam a neten keresni, hogy milyen idő lesz július 13-án. :oops: :lol: (Nem kinevetni!)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Reméljük,sütni fog a napocska és nem lesz olyan rekkenő hőség,mint idén :wink:
Nem mindig és nem egyértelműen érzem.És még nincs nagy tapasztalatom,mert márc.vége óta menstruálok,előtte 5 évig le voltam állítva :shock: Ha holnap nem jön meg,szombat reggel tesztelek!
Vendég
 


Picit jobban örültem volna, ha péntek reggel, mert szombaton csak este fogom látni (apósom temetése lesz).
De tökmindegy mikor, csak meglegyen! :D
Hogy érted azt, hogy le voltál állítva?
Szólj, ha olyat kérdezek, amihez nincs közöm. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska!
Nagypapámnak is szombaton lesz a temetése.... :(

d.dodó
 
 


Akkor majd gondolok rá is, ha szabad, így ismeretlenül is.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


D.dodó, ugyanilyen a vonalzóm, csak gólyás. :wink:

Még nem teszem fel, bevárom az eredeti topikomban a barátnőmet, nem akarom irritálni vele. (Nemrég vesztették el a kistesót, de lehet, hogy hamarosan lesz egy kétcsíkosa újra.) :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gabuska!
Igen, szabad...köszönöm! Igaz én nem megyek a temetésre, de azért egy gyertyagyújtással és imáva emlékezem rá...meg a Ti papátokra is!
Remélem hamarosan a barátnődnek is lesz kétcsíkosa, és itt virithat a vonalzód! :)

d.dodó
 
 


Gabuska,
sajna nem kell szombat estig várnod,ma hajnalban görcsökre ébredtem,már meg is jött. :(
A leállítás azt jelenti,hogy mellrákom volt és ilyenkor az egyik legfontosabb teendő,hogy 5 évre havi 1 hasbaszurival leállítják a petefészekműködést,magyarul nem termelődhet semmilyen hormon,mert ezek a hormonok segíthetik a daganatsejtek növekedését,5 év után már kb.biztonságban van az ember.Szóval klimaxoltam ezerrel,és nem menstruáltam.Márciusban jött meg először,3 hónappal a kezelés vége után.
Sosem csináltam titkot ebből,azóta sem teszem,mert nem árt,ha az emberek látják,hogy ebből igenis meg lehet gyógyulni! :wink:
Most pedig elhatároztam,hogy megpróbálom picit "elengedni" a babatémát,biztos be fogok ide nézegetni,csak talán nem olyan sokszor...

A Nagypapákért én is mondok majd egy imát!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?