Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnos nincs sok időm, egyedül vagyunk. Csak addig tudok olvasni - írni míg Babó elvan.

Zsuzsa! Nagyon édik a fiúk ahogy eljátszanak együtt, enm is gondoltam volna. Azt hittem folyton veszekednek (mi mindig azt csináltuk )

Babó sír...
verzsike
 
 


Sziasztok
Van egy szabad kezem :lol:

Éva! Elég csúnya a kötés Balázska fején, remélem csak a látvány szörnyű és holnap már ugyanolyan kis rosszcsont lesz mint eddig.

Momo! A lábát nem magától eszi Babó.Tornáztunk éppen és a bátyám fotózott. Az ő képein meg csak a lényeg látszik :wink:

Sziszke! Mit dolgozik a párod? Csak úgy megváltoztatták a munkarendjét?????

Titi! Nagyon örülök, h van végre elég tejcsi. Használd ki, h itt van anyukád és pihizz nagyon sokat.
verzsike
 
 


Virág! Tessék elmenni orvoshoz! Az ilyen dolgokkal nem lehet viccelni. Nem akarlak megilyeszteni, de a tesómnak pár éve volt egy cisztákja és az utolsó pillanatban ment be a kórházba... Azt mondta a doki még két óra és nem tudta volna megmenteni a petefészkét.
verzsike
 
 

 
 

Zsuzsa! Köszi a linket, mindjárt elolvasom.
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Szerintetek azért jövök hogy végre jó sokat írjak? Á, dehogyis!!!

Pihenni még egyszerűen nem sikeredik, főleg úgy, hogy állandóan jelez a légzésfigyelőnk... teljesen kivagyok. Ma már 4x sípolt be!

Ezért is jöttem most!!!

Lányok, nincs véletlenül valakinek kölcsönbe max 1 hónapra légzésfigyelője? Jó volna kipróbálni más fajtát is, hátha csak a készülék szórakozik. (Nekünk álomvirág van, vadonat új!)
Ha mással is riasztana, akkor muszáj volna utánajárnom a problémának.

Amúgy velünk minden rendben, ettől eltekintve... csak emiatt tök nyugtalanul alszom!
Ma végre eljutottam az Államkincstárba is, ahol 4 órát vártam, a TB-t bezzeg fél óra alatt letudtam.
Nagyon örülök neki, hogy most már (valamikor) pénzt is fogok kapni, emiatt sem kell tovább aggódnom.

Megyek is lányok, mindjárt szopi. Képzeljétek, tök jól alakul a tejcsi!!! :) Szépen tudok lefejni is, amit teszek el a fagyasztóba!
A kisasszony meg szépen hízogat.

Évikém, azért gyorsan Neked írnék, láttam Balázskád fotóját... szegénykém! Gyors gyógyulást kívánok Nektek!
Jaj, hogy mindig lesz az embernek stresszelni valója?! Igazatok van, a pici megszületése után kezdődnek igazán az aggódások.

Puszilunk mindenkit lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Tegnap este mielőtt írtam volna megnyitottam én is a topikot, mit tesz a kíváncsiság?? :twisted: Aztán már nem is tudtam írni... A párom ma délután megjavította a hibát és itt vagyok.

Áva szegényke Balázska de sajnálom!!! Nem röntgenezték meg a fejét? Nagyon ordított ? Még jó hogy nem lett komoly baja! És a nyakkendős story,,, tök ari, persze gondolom neked nem volt az.

Zsuzsa! Nagyon édik a fiaid!Nekem az asztal alá bújós tetszik a legjobban..

Virág kérlekszépen menjél orvoshoz, ez nem játék....

Kicsi, ha tudsz gyere hiányoznak a hosszú hsz-eid!

Momo? Mi újság?

Koda, hol vagy?

Gyöngyi ,nekem is kéne tanulnom de nagyon nem megy! akkor tudnék ha Marci alszik de akkor mindíg közbejön valami, meg szabad kérdezni mit tanulsz?

Na megyek sokmindenkinek nem írtam, de ez azért van mert még nem fejlesztettem ki a jegyzeteléses módszert és akkor nem maradna ki senki , mert így csak az ezen az oldalon lévőknek látom a hsz-eit. Értitek??? szőkenő......
Puszi

KépKép
eszterke80
 
 


Titi , nekünk is álomvirág volt , új . Nekem is besípolt néha de azért nem 4-szer. Nem túl vastag a szívacsod? vagy esetleg szorul a matrac és ágyrács között az érzékelő? Ha az újjad hegyével éppen csak hozzáérsz egy lehelletnyit akkor pislog a zöld led?
Én meg voltam vele elégedve de lehet hogy gyári hibás, ne aggódj az 100% hogy nem a gyerek nem lélegzik!!!
Puszi Eszter

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok,

Persze tegnap a lehető legfontosabbat felejtettem el! :twisted: :twisted: :twisted:

Titikém,
Annyira, de annyira örülök Nektek. Manócska egyszerűen tündéri. :D :D :D :D
És annak különösen örülök, hogy a tejcsi kezd beállni. Soha ne add fel! Ha csak pici tejcsit is kap még a legjobbat teszed Vele.
Igazad van, ennek a légzésfigyelőnek utána kell járni.
Anyósodék meg hihetetlenek. Szerintem vannak helyzetek, amikor nem neked (nektek) kell megalkudni.

Éva,
Nem semmi a Fiad, de szerintem még a mai napnak nem volt vége. Legalábbis a szemén az látszik.

Virág,
Szerintem is menj el orvoshoz. Ez most parancs.

Gyöngyi, Momo
Mi van velünk? Nagyfiam még mindig hány és hasmenése van. Ma kínomban vettem kólát, jól behűtöttem, kikavartam egy kis pohárban a szénsavat és azt kanalazom bele. Remélem használ. Most biztos sokan megköveztek:):):)

Enci viszont végre megint rosszalkodik:):):)
És akkor egy kép, ezt imádom


Kép

imádott Encikém
Kép

Ketten:
Kép [/img]

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Babó nem hagy aludni... A reggeli szopi után ZSolti helyére tettem le aludni, de annyit fészkelődik a kis fejével, hogy nem tudtam mellette aludni, mert mindig meg kell néznem miért mozdult meg... Most érzem, hogy jobb, h külön szobában van, így az lyesmitől éjszaka legalább tudunk aludni.

Kicsi! NAgyon belendültetek, van már akkor új lakás?????? VAgy még csak nézelődtök? Sajnálnám, ha nem jönne össze a péntek. Vasárnap du otthon lesz Illés? Ha nem és te ráérsz, lejöhetnétek megint sétálni. Zsolti most is újpesten fog meccset vezetni, ha jó idő lesz kiviszem Babót sétálni, múltkor is olyan jót aludt az erdőben.

Eszterke! Jegyzetelős módszer: word dokumentum is megnyitva, utána átmásolás. Én erre azéert szoktam rá, mert sokszor elszállt amit írtam, meg útáltam mindig ide-oda tekergetni az egeret :lol:

Titi! Nehogy agyonaggódd magad, biztosan valami gáz van a légzésfigyelőtök elhelyezésével. Nekünk egyáltalán nem volt, így nem i studok kölcsönadni, pedig azt hiszem tényleg csak az nyugtatna meg téged teljesen, ha kipróbálnál egyet.
Ugye azt nem mondod komolyan, hogy TE rohangáltál a MÁK-hoz meg a TB-hez??????

Virág! Voltál orvosnál?
verzsike
 
 


Sziasztok!

Csak annyi időm van amíg kifő a tészta az ebédhez és már indulunk is a sétával egybekötött dolgaink intézésére.

Kicsi
Na mesélj már van kiszemelt ház vagy lekás vagy valami más?
Hidd el ezt a kis kellemetlenséget csak kibírja Dudi. Nagyon strapabíróak még ebben akorban.:)
Nagyon jól fogalmaztad meg az ami most bennem is kavarog. Nem tudok okos lenni sajnos. Nem értem, hogy mi ez a kettősség. Hidd el most tényleg rendes velünk és nem csak a gyerekekkel. Sokkal jobban figyel segít meg minden mit régen, nem értem, hogy ez most csak egy színjáték vagy tényleg komoly. Ha meg komoly akkor miért van szüksége arra a másikra is akár csak beszélgetés szintjén is.

Zseppy
Hú de nagyot nőttek a gyerekek. A fiadról a kép csúcs szuper nekem is tetszik. A lányod pedig tényleg nagyon hasonlit rád.
Örülök, hogy most sikerült hozzánk is benézned kicsit, remélem ezután is így lesz.:)

Titi
Ezt nem hiszem el, te egyedül intézel minden hivatalos ügyedet. Neked még pihenni kellene, a sebnek tényleg kell az a 6 hét ne vagánykodj tessék ezt betartani. Nekem mindig azt csen a fülembe amikor mondták a kutya ki skifekszi a vackát, fogadd meg légy szíves te is.
Annak nagyon örülök, hogy van tehcsid csak így tovább!
Légzésfigyelőnk nem volt így nem tudok neked segíteni ebben, de ha ennyi a riastrtás akkor szerintem nincs jól a helyén.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hello Lányok!

Valaki nem jön véletlenül Miskolcra Pestről a közeljövőben????Vagy ide a környékre?? :roll:

KépKép
eszterke80
 
 


Hát újra itt vagyok. Áron már alszik.:)
Most nézem csak, hogy délelőtt jó sok mindent gépeltem el ezer bocsi de visszaolvani és kijavítani nem volt már időm.

Verzsike
Hát ez az együtt alvás sajnos ezzel jár. Én is minden mozdulatra felkeltem így még fáradtabb voltam mint amikor külön aludtunk. Ráadásul mindig attól tartottam, hogy ráfekszek és összenyomom.
Egyébként éjszaka hányszor kel fel Babó?

Eszterke
Tőlünk sajnos nem megy senki arra?
Ha nem titok mi kellene?

Virág
Tessék jelentkezni!!! Hogy vagy? Elmentél dokihoz, vagy legalább van időpontod?

Ma ahogy a levegőn voltunk nekem majd lefagyott a fülem és fáztam is. Elő kell szednem a sapkámat , el sem tudom képzelni mit fogok magamra venni ha tényleg tél lesz. Ti nem fáztok vagy csak én vagyok ilyen fagyosszent?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Zsuzsa,,a Brendonból egy sapi, csak a pesti boltban van és nem is lehet megrendelni sem :( és bele vagyok szerelmesedve!!!!!!!!
Kép

rohanok tanácsadásra.....elkésünk.....
pusz

KépKép
eszterke80
 
 


sziasztok!olyan aranyosak vagytok köszönöm hogy igy aggodtok értem!most augmentint szedek ma már jobban vagyok!puszi mindenkinek igérem hétvégén potolom a lemaradásom és irok nektek bövebben!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Zsoltinak ótvara van, nagyon meglepődtem, mikor az ovónénije mondta ez az, ma el is vittem dokihoz és tényleg.
Csak a nózija volt sebes, gondoltam a sok fújástól, kapargathatta..stb.
Aztán mondták a szája körül is van pattanás jellegü-figyeljem meg.

Rohantam doki után a gyógyszertárhoz, ahol a fertőtlenítőkért, amit felírtak , majd 5000ret hagytam ott.:(

Aztán megkérdeztem Anna mitől nyálazik ennyit mostanság, amire érdekes válasz jött: nagy az orrmandulája-végre valaki, aki nem a foga nővel jön, mert már ugye kibújt mind és, amíg kibújt nem volt ilyen nála......szóval mehetünk fül-orr gégészetre jhéten valamikor.

Velünk hírtelen ennyi.

Puszilok mindenkit.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Na, mik történnek... Jucikám, nagyon várom, hogy megírd, mi is történik nálatok?! Vagy csak én maradtam le valamiről?
Akkor elkelt a lakásotok végül? És hogyan tovább? Találtatok már telket?

Erzsike, de sajnálom, hogy így megszenvedi a Babó a fogacska kibújását. De ilyen hamar jön már az első? Nem is gondoltam.
Bízzunk benne, hogy hamar túl lesz a nehézségeken, aztán ismét nyugodtan fogtok aludni.

Bufo, nagyon sajnálom, hogy így kellett döntened. De tökéletesen igazad van!
Ezek szerint még tartják a kapcsolatot? Hú, én is de pipa volnék! De ha tényleg ennyit nem képes megtenni értetek...
Nagyon nehéz döntést hoztál, de azért én még bízom benne, hogy változtat a jelenlegi helyzeten. Egy ilyen csodás családot otthagyni! Bolond az ilyen ember (ne haragudj)!

Lányok, azért én mentem intézni a dolgokat, mert Dani már itthon volt 2 hete. Múlt héten intézte el a Taj kártyát, lakcímkártyát, anyakönyvi kivonatot, a könyvelés pedig csak tegnapra tudta elkészíteni a Gyáshoz való papírokat.
És mivel anyukám most itt van (tejet meg tudtam lefejni), én döntöttem úgy, hogy elintézem én magam. Mire Dani megint tudott volna szabit kivenni egy szerdára (mert ugyebár az a hosszú nap), addig megint eltelt volna egy-két hét, és az is sokat számít pénzügyileg.

A légzésfigyelő még mindig megőrjít. Most próbálok kölcsönkérni másikat, meglátjuk... ha az is jelez, akkor hétfőn szólok a gyerekorvosnak, és bekéreckedünk a Heim Pálba alváslaborba. De hogy nekem már megint paráznom kelljen valami miatt?!
Ma már felhívtam az Álomvirágot forgalmazó céget, tanácsoltam egy-két dolgot, azét még ellenőrzöm, ha felébred a kicsibébi.
De ne tudjátok meg, folyamatosan görcsben van a gyomrom. Hogy fogom így kivinni levegőre, ahol nem lesz légzésfigyelő? Ha valóban ilyen bealvós... na inkább nem is gondolok ilyesmire. Azt hiszem, most már valóban nem élném túl, ha vele is történne valami.

Megyek is, megnézem, aztán eszem valamit.

Mindenkire annyit gondolunk! Lassan majd csak eljön az az idő, amikor többet fogok tudni jönni közétek.

KépKép
titi_27
 
 


Kedves Édesanyák, Édesapák!

A www.pszichologia.multiply.com oldalon ingyen letölthető anyagok várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt: babazenék, gyerekzene, kifestők, rajzfilmek (angol, magyar), könyvek, zene minden kornak… A feltöltés folyamatos, érdemes többször benézni.

Ezúton is szeretném megköszönni azoknak a kedves fórumozóknak a bizalmát, akik megtiszteltek konzultációt, tanácsadást kérő leveleikkel. Bízom benne, hogy sikerült reményeiknek és elvárásaiknak megfelelő segítséget nyújtanom 

Pszichológus, családkonzulens édesanya vagyok. Gyerekneveléssel, családi gondokkal küzdő személyek bizalommal keressenek fel egy e-mailben, segítek megtalálni a jó megoldást és kivitelezni azt. Akinek egy kis bátorításra, problémáinak megoldásában segítségre lenne szüksége, de a távolság miatt, vagy bármi más okból kifolyólag nem tud személyesen keresni fel egy szakembert, annak ideális megoldás lehet az e-mail-en át történő konzultáció (pszichotanacs@freemail.hu). Lásd még: www.pszichologia.mlap.hu


üdvözlettel, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki????? Alig írtatok :(

Ma voltunk tanácsadáson, és én megkértem a védőnénit, nem a mienket, hogy mérjük már Marcit. Erre az volt a válasz hogy minek, a múlt hónapban meg volt mérve,(72cm volt) én meg mondtam hogy nem baj de én szeretném. Erre 71! cm mért , a párommal egymásra néztünk és mondtuk hogy összement a gyerek. A doktornéni is megmérte erre Ő kb. 74.5-75 cm mondott. :roll: Akkor a múltkor nem is volt jól lemérve, a lapjára meg azt írták hogy alsó határ alatt van a testmagasság, én meg jól meg is ijedtem!
Máskor lemérem én is itthon! ( De legalább megnyugodtam hogy mégse annyira kicsi)

Juci kültem privit.

Megyek holnap suli van :(
Jó éjt!

KépKép
eszterke80
 
 


SZiasztok!

Én is úgy vagyok mint Juci, nem jut időm irni nektek. Persze a tanulással sem haladok. Rohangálok a lányokkal szinte egész nap, intézem a családi dolgokat, mert a párom a héten nagyon sokat dolgozik. Két éjszaka egyedül voltunk, csak mi csajok. Szerencsére azért el bírtam aludni.
Este próbáltam meg tanulni, de akkor meg elalszok a könyv felett. Reggel már 5 és 6 között kellt a Sárus, és indul a rohanás egész nap.

Fidoli!
Persze ismerjük a Talmáékat. A szomszédban lakik a sógorom, és ő mellette laknak a Talmáék (mellettük meg a barátnőmék). Az anyukáját szinte minden nap látjuk, mikor megy a boltba. Amikor ideköltöztek pont, akkor született a Rezi. Szinte ahogy a kórházból hazahoztuk azon a napon jöttek ők is. Nyáron többet találkozunk velük, mert akkor a kerítés válasz csak el, ha átmegyünk a szomszédba.
A Gábor ritkán szoktuk látni, de biztos a versenyek miatt, meg ha jól tudom neki Pesten van háza.

Eszterke!
Milyen suliba jársz? Már biztos írtam csak nem emlékszel jár, de én Tb ügyintézői tanfolyamra járok. A vizsga januárban lett volna, de előrébb hozták decemberre,így most dolgozhatjuk a tételeket.

Éva!
Hogy van kicsifiad? Nagyon hamar megvan a baleset. Az ember egy pillanatra nem figyel, és tessék.

Titi!
Hát látom te sem pihensz. Nagyon örülök, hogy beindult a tejcsi. Én nagyon szívesen kölcsön adom a légzésfigyelőnket, mert még nem adtam el (el is felejtettem). Nem hiszem ,hogy a hétvégén megyün fel Pestre. Holnap tuti nem, szombaton meg suliba megyek Kecsóra. Ha a Dani tud, akkor eljöhet érte.

Bufo!
Sajnálom, hogy nem változott a helyzet nálatok. Nagyon bíztam benne. Persze tudom, hogy ezt a dolgot nem lehet elfelejteni, és te mégis adtál neki mégegy esélyt. Nem értem én a férfiakat!!!!
Azóta történt valami változás? Most akkor hogyan tovább?

Juci!
Kitartás! Nagyon ügyesen intézed a dolgokat.

Na megyek, mert a Rezi nem akar apával aludni, a mai tanulásnak is annyi.
Sok puszi, és nagyon szeretlek titeket, még akkor is ha ritkábban jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Juci ,igen az a száma...

Tényleg Eszter is Vargáné? tök jó!! :D

puszi , Jó éjt!

KépKép
eszterke80
 
 


Erzsike, Juci!

Nekem a ma délutá sajnos nem jó, elígérkeztem, hogy segítek a nagymamámnak bevásárolni.
Da holnap, holnapután ráérek délelőtt, illetve kedden délelőtt.
(A hétfő sem jó, mert Zsuzsával megyünk tornázni).

Kedden viszont mindenképpen kellene találkoznunk, ha valamit akarunk kezdeni a dologgal, mert rengeteg tennivaló van.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Juci: Sztem azért még nézelődj, mert ki tudja, nem szabad ilyen döntéseket elhamarkodni, s ahogy írtak milliók felett percek alatt nem lehet dönteni. S a pénzen túl az életetekről...

Harcoljátok ki a pasinál, amit szeretnétek, mondjátok meg csak, így van üzlet.
Az osztatlan közöstulajdon nem a legjobb, bár nem banki szempontból, mert ebbe nem kötnek bele. Valószínüleg 1234/ A és B lesztek a ház 1/2-1/2 tulajdon a kert meg 1/4-1/4...evvel a banknál nincs gond, főleg, ha a szerződéskor lemondtok a másik ketjéről vagyis hiába osztatlan a tietek lesz.
Álltalában azért van ez az osztatlan közös tulajdon, mert 30% ált a beépíthatőség és, ha leosztják a kerteket más jöhetne ki beleköthetnek.

Amúgy nekünk is osztatlan közös van lemondással, szóval innen is tudom, hogy mennek ezek, ha akarsz kérdezni csak írj.

Titi: nekem is angelcare volt és állíthatom szuper, de mivel nem használtuk csak 1hónapig max. barátnőméknak átadtam.
Nekik előtte is ez volt és sosem jelzett tévesen. Viszont volt nekik, amikor életet mentet. Járj utánna ennek, mert, ha téged megnyugtat, a llégzésfigyelő működjön is rendesen.
Viszont sztem túl aggódod , nem lesz semi baja sétánál és a légzésfigyelőt mózes alá is berakhatod, ha gondolod. Tudom mit érzel...sztem mindegyikünk ilyen aggódós volt az elején.
A 3 hónap lesz és a 6hónap egy nagy lépés, és az első 3hónap olyan lassan telik, de fél éves kortól rohan az idő.
Képzeljétek Bence mindjárt 1éves, olyan furcsa!!!!

Millió puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.Nos már vagyok,bár egy napra sikerült megölnöm a gépet,mert meg akartam nézni,mi is olyan felháborító abban a topicban és így egy csomó vírus ömlött ránk,pedig a kisfilmet meg sem sikerült nyitni. :evil: Mindegy,mert szerencsére a férjem orvosolta a dolgot.

Kicsi!

Nagyon örülök,hogy ilyen ügyesen intézed a lakás dolgot és hogy felgyorsultak az események, amikor Dudi szülinapja volt még attól tartottál,mi van,ha nem tudod eladni.Most meg... :D Mondjuk én jobban örültem volna neki,ha nem távolabb költöztök tőlünk. :roll: Apropó kajarendelés.Most derült ki,hogy a szójaszósz búzát tartalmaz,én meg eszem a rengeteg kínait.Na ennyit a diétámról. :cry:

Eszterke!

Igen,én is Vargáné vagyok. :lol: Ráadásul a családnak Eszterke. :lol: Még valami fix pont kettőnkben? Nem semmi mennyi véletlen! :wink:

Bufo!

Még nem volt lehetőségem írni,de én is nagyon sajnálom,ami veletek történik.Nem értem teljesen a dolgot,de az is sok,amit értek.Ezek szerint van köztük egy érzelmi kötődés,amit nem ad fel,csak veled marad? Vagy mit gondol ez a pasi? Jó volna a fejébe látni.Az viszont biztos,hogy nem tudja mit is veszít.Mert ugyan mi nem ilyen okokból mentünk szét az első férjemmel,de amikor beszélgettünk jópár év távlatában még azért elmondta,hogy ő azt hitte,az minden nőben megvan,amit bennem készpénznek vett,hogy tudok főzni,meg mosok,takarítok,rend van és hasonlók...és hogy akkor döbbent rá,mekkora a veszteség,amikor egyszer felállt,hogy megpróbálja mással,ha már én nem vagyok és rájött,hogy bizony az a másik kis csini szöszi is szépen mosolyog,meg hasonlók...,csak itt meg is áll minden,amire tőle számíthat.De így járt,mert az a busz már elment.A te férjed is így járhat ám könnyedén. :evil: És tudod én azt kivánom,hogy koppanjon már végre ő egy nagyot. :evil:

Mesi!

Nálatok mi a helyzet? Nem nagyon írsz.Nem is feltétlen kettőtökről,hanem magadról,gyerekekről.Jelentkezz! :wink:

Éva!

Hogy aludtatok Balázzsal? :roll: Megszokta már a kötést?

Titi!

Nekünk még nincs légzésfigyunk,de ha Gyöngyi kölcsönadja remélem kiderül,hogy csak rossz a tietek.Danit szalaszd érte mielőbb.Hívj,ha tudsz! :wink:

Nos csajok én olyan vagyok,mint aki napról napra öregszik.Nagyon boldog és tevékeny vagyok fejben,viszont annyira fáradékony kezdek lenni,hogy már nem megy semmi.Ott tartok,hogy vezetni is csak nagyon kicsit merek,mert egyik nap egy kanyarban úgy befeszített a gyerek,hogy szinte rosszul lettem és majdnem nekem jöttek.Nagyon nagyokat rúg,ami gyakran fájdalmas nekem.Bálint ilyet csak a 40. héten csinált.Mire átérek az úttest túloldalára elfáradok és le kell ülnöm.Amúgy jól vagyok,csak egy fotelben kell ülnöm közben. :lol: Nos tegnap a pajzsmirígyem miatt Újpesten voltam,nyár óta járok 4 hetente kontrollra és most kideült,hogy elvesztem a gépben.Ha nincs a dokibácsi,a nővérek megesznek.Már kiabáltakl velem,hogy én itt még nem jártam,csak biztos másik osztályon...Már nem is akadok ki,akkora a káosz ebben a kis országban és persze mindíg nekem veszik el az adatom...Lehet,hogy ha megyek szülni majd úgy kell meggyőzni őket,hogy terhes vagyok?! :lol: Aztán megtaláltak úgy fél óra alatt.A leleteim legalább jók. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Mesi. Kicsi!
NEkünk is jobb lenne a kedd, mert 3 körül jön a bátyám és megyünk vele Kecskemétre :D . Nem tudom miért, de nagyon lestrapáltam magam a héten úgyhogy egyből rábólintottam mikor tegnap hívott, hogy ma is meg vasárnap is kell jönnie, megyünk-e vele.
Vasárnap reggel jövünk vissza csak. Persze Zsolti akkor is dolgozik :cry: , de nem baj, már csk két hétvége és vége a bajnokságoknak.

Kicsi! De szupi, hogy már tutira elkelt a lakás, meddig kell kiköltöznötök? A házra nehogy rábólits, ha vmi nem jó, mert utána egy életen át bánni fogod. Sokkal több eladó ház van, mint amennyit meg akarnak venni, úgyhogy tuti találtok egy jót.


Eszter! Vigyázz magadra, és ha Gumimaci akadályoz a vezetésben, akkor kicsit se vezess!!!!!! Egy balesethez az is elég, ha 200 m-t mégy. És már csak 3 hónapot kell kibírnod! Szerintem lesz még egy aktív időszakod, amikor az egész lakást átpakolod :lol:

GYöngyi! Neovemberben lesz a vizsga? Ugye jól emlékszem? ÚGyis sikerül, az órákra jársz rendesen, ott is rádragad csomó minden :D .

Babó felébredt, egyenlőre puszi mindenkinek még majd jövök.
verzsike
 
 


Sziasztok!

A hőn áhított úszáshoz egyre kevesebb az esélyem.:(
Képzeljétek: szombaton szülőkhöz megyünk, majd vasárnap megbeszéltük d.e. elmegyek, majd d.u. Mártonnapozunk....nos tegnap megtudtam, hogy jönnek a sógoromék, jah és ebédre....most mit szóljak?

Annyira beleéltem magamat.....

Meglátjuk, azért én még nem adtam fel, mert megpróbálom azt mi lenne, ha reggel szombaton elmennék és utánna indulnánk csak....


Mindjárt mesélem a tegnapomat.

Kép
sziszike1000
 
 


Tegnap: Anna táncol a tv előtt, nagyon aranyos-én főzök a konyhában, Bence a Dvd előtt másziik éppen.

Megyek lerakom a házitelefont a helyére, ehhez közelítenem kell a nappali felé és mit látok zuhan a tv szekrényestől és alatta van Bence.
A lélekjelenlétemnek köszönhető, hogy megmenekült.
Annyira izgultam, Anna szerencsére félelmében arrébb ugrott és Zsolti nem volt a közelben sem, így a végére az ijedelmen kívül semmi bajunk nem lett.
Mindenkit a szobájába küldtem és mondtam nekik fürdés van és vacsiig le se jöjjenek, s fürdésig meg a szobájukban gondolkoznak és játsznak. A kádban megbeszéltem velük az egészet, Zsoltit tudom megértette, de Anna....hmmm
Sztem mászni akart csak, nos a tv-nk nagyon nehéz, s nem értem, hogy sikerült kibillentenie...otthagytam megse mozdítottam este, míg haza nem jött párom ott volt.
A polcot elbírtam és vissza tettem rá a dvd-t, xbox ot és a satot, tv-t kihúztam, de nem emeletem meg, mert nem volt jó fogása és nehéz volt nekem -megszakadni meg nem fogok.
Annyira nem érdekelt mi lett a műszaki kütyükkel, csak arra gondoltam élnek és nincs bajuk!

Mindig nagyon figyelnem kell.

Nem egyszerű az anyaság és most még rosszabb is, mert párom a héten is 7-fél8közt ért haza, mert tovább vannak már nyitva, gyerekek adigra alszanak és egyrészt kettesben tudok vele lenni és rendet tudok rakni mire jön, de másrészről hiányzik mindenkinek!!!!

Kép
sziszike1000
 
 


Az előzőt elkapkodtam, már megint ingáznom kellett "addigra"tudom, hogy kettő d....bocsi az én szemem is zavarja.:)

Amúgy jól bírom, de mostis ZSolti velünk van, majd 1hétig, ami nagyon sok figyelmet és törődést kíván.
Csak a kezelése napi 1óra minimum.

Majd írok még, puszillak titeket.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Gratulálok a lakáseladáshoz, most hogy már a papírmunkán is túlvagytok.
Nagyon kíváncsi vagyok mi volt a házzal mindenképpen gyere és meséld el!

Oné
Látom te sem unatkozol, van mit csinálnod bőven. Valahogy azért sikerül egy kicsit tanulnod? December elején lesz a vizsga, ugye? Addig még van egy hónap hátha elég lesz.

Eszterke
Látom már Kicsi meg is oldotta a gondodat.

Jaj mennem kell Áron felébredt remélem még tudok jönni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Hát én is úgy döntöttem, hogy Word-ben gyüjtögetek, mert különben sose jutok ide hozzátok! Így mindig leírom, ami eszembe jut és a végén csak összefésülöm!
Balázskám jól van és viszonylag jól tűri a kötést, csak ő hozzá van szokva a napi hajmosáshoz és azt hiszem most nagyon zavarja, hogy már piszkos a haja. Órákig kell vakargatni a fejét a kötés alatt!

Amúgy itthon háború van! Mármint a nagylányom és közöttünk! Egyre tehetetlenebb vagyok. Most szövetkeztünk apukája feleségével és remélem együtt megtaláljuk a megoldást!

Sajnos rajtam is kitört a háztartási gép szindroma. Muszáj kitalálnom valamit, mert egyre nehezebben bírom a problémák súlyát. Kicsi, nagy, középső, anyám,öcsém….
Sajnos a férjemre egyre kevésbé számíthatok, bár tudom, hogy ez nem az ő hibája, egyszerűen csak sajnálom terhelni az itthoni dolgokkal, mert szinte ájult a fáradtságtól minden este, amikor hazajön. Ráadásul többnyire már azt sem tudja mikor keveredik haza. Munka és nyelvtanfolyam!

Most ülök a nagylányom szobájában és szívem szerint lefényképezném, hátha valakinek van valami ötlete, hogyan lehet ekkora disznóólat csinálni! Gyakorlatilag érezteti velem, hogy én egy vén hülye vagyok, akinek fogalma sincs az életről (mert persze neki akkora tapasztalata van) és közben követelőzik, mert ugye a mai fiataloknak minden jár!

Szóval örülök, hogy ma este csak ketten leszünk itthon Balázzsal! Apa ünnepli a kinevezését a barátokkal, Lilla pedig elmegy apukájáékhoz. Mi pedig csak itthon leszünk kettesben!
Vasárnap pedig én csinálok egy görbe napot egyedül!

Juci!
Fantasztikus ügyes vagy és, ha jól sejtem mindezt egyedül viszed véghez!
Most jön a dolog izgalmasabb része!
Ikerház: Nagyon megéri a kivitelezőnek, mert egy telekre, egy alappal, egy födémmel… 2 házat építhet! Biztosan jó megoldás? Veletek biztosan nem nehéz kijönni, de mi van, ha nem ilyen szomszédod lesz? Vitatkozni, hogy mettől meddig a tiéd a telek, Semmilyen változtatást nem tehetsz nélküle, közös tető….
Tulajdonképpen örülök, hogy nálunk ezeket a dolgokat a fiúk (apám és a férjem) intézik! Az utolsó szegig átvizsgálnak mindent. Igaz, hogy mi egy kicsit mást szeretnénk, mert ragaszkodunk az óriási telekhez, a ház lehet régi is.

Olyan jót nevettem, mert mi is Vargák vagyunk, igaz én nem vagyok Eszter és nem vettem fel a férjem nevét!

Zsuzsa!
Rengeteget gondolkodtam Rajtatok! Nem tudnád elcipelni a férjed valami párterápiára? Mindennek van valami oka, még akkor is, ha az ember magának sem tudja megfogalmazni, nemhogy kimondani. Talán a várakozás helyett jobb lenne. Bárhogy is döntötök, legalább tudjátok miért és nem kell többet attól rettegni, hogy megismétlődhet!

Gyöngyi!
Tudom, hogy kevés az idő, de legalább az ünnepekre túl leszel a vizsgákon! Nincs is annál szörnyűbb, mint a karácsonyfa alatt azon gondolkodni, hogy most tulajdonképpen tanulnom kellene!
Képzeljétek! Ma rendeltem jegyet a Mikulásvonatra! Még volt dec. 6-ra! Balázsnak biztosan óriási élmény lesz!!!! Már annyira várom!

Titikém!
Nagyon örülök, hogy minden a legjobban alakul! Nem is tudom, ha van aki vigyáz a babára, én például szívesen intézgettem dolgokat ilyenkor. Legalább egy kis változatosság. Mostanában úgy sem nagyon lesz sétálós idő!

Eszterke!
Nálunk a középső lányom születéskor lett rosszul mérve! Máig sem tudom, hogy lehetséges, hogy 30 dekával nehezebben hoztuk haza a kórházból és már bent mondták, hogy ez a gyerek el van mérve!

Mesi!
Így eltűnni! Nekem nagyon hiányzol!

Erzsike!
Nagyon jó, hogy ki tudtok otthonról mozdulni! Rettenetes egész nap egyedül! Ráadásul Neked is pihenés hazamenni, mert olyankor gondolom, csak Botonddal foglalkozol!
Tesódéknál még nincs baba?

Sziszike!
Ez horror! Én még egy kicsivel sem mindig tudom megelőzni a balesetet! Neked 3-al legalább 8 kart kell növesztened!

Kérdeztétek, hogy mennyire szoktam pánikolni. A munkám során megtanultam, hogy pánik helyzet mindig akad, de a pánik megbénít és ez nagy baj akkor, amikor másodperceken múlhat valakinek az élete és nem teheted meg, hogy valakinek az utasítására várj! Szóval pánikolni nem szoktam, de sajnos én tovább gondolom a dolgokat.- Mi van, ha az ütés alatt lett egy subduralis haematoma, ami 2-3 nap múlva okoz tünetet, sőt én láttam veszélyesen kivérezni valakit 1 cm-es fejsebből (persze alvadásgátlót szedett)…

Eszter!
Ne haragudj, de néha már nem tudom sírjak, vagy nevessek azokon a dolgokon, amik Veled történnek!!!!
Nem is Te lennél, ha valami csak úgy normálisan menne!

Zseppy!
Én éreztem, hogy készülsz valamire! Úgy sajnálom, hogy a betegség megakadályozott!
Remélem azóta jobban vannak a gyerekek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Na végra sikerült újra gép elé kerülnöm.


Eszter
Hát nem semmi, veled mindig történik valami . Komolyan mondom olyan mintha vonzanád a problémákat ezen a téren.
Nem baj ha kicsit öregesen érzed magad de ha nem vagy biztos magadba akkor tényleg ne vezess többet.
Jobb megelőzni a bajt.
Bálintkával mi újság még harcol veled?

Balimama
Jaj szegénykém neked is van elég bajod.
Ezek a kamaszok tényleg tudnak döbbenetes dolgokat csinálni, meg haragudni az egész világra az borzasztóan jól megy nekik.Sajnos most sok mindent nem tudsz tenni hagyni kell őt dühöngeni persze csak bizonyos keretek között. Nem kell más csak éreztesd vele hogy te mellette álsz és a többi idővel megoldódik, csak bírd ki idegekkel.
Örülök, hogy Balázs jól van a hajmosást meg bepótoljátok később.
Most lesz egy nyugis kis estétek kettesben vagy ilyenkor ez nem arról szól?
A párterápia nekem is eszembe jutott már és mondtam is de nem véleményezte.Erról ennyit.

Sziszike
Hú látom nagyon résen kell lenned. Ügyes vagy hogy ilyen gyorsan tudtál rá reagálni.
Próbálkozz még hátha mégis van valami megoldás arra hogy eljuss végre úszni és kikapcsolódni egy kicsit.

Verzsike
Jó utat nektek haza! Igazad ban hogy elmégy legalább nem leszel egyedül és még pihenni is fogsz tudni mert Babót szépen lekötik.

Titi
Úgy örülök, hogy kezd jól alakulni minden. Remélem most már kicsit nyugodtabb vagy hogy van elég tejcsid.
Anyukád meddig marad?

Mennem kell újra mert marják egymást a fiúk és üvölt mind a kettő.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hello Lányok!

Zsuzsa,
Annyira helyesek a srácok!!!! :D :D Jó tesóknak látszanak. Irigyellek a torna miatt.
Én korábban rendszeresen mozogtam, most borzasztóan hiányzik, de nehézkes megoldani. Férjem 6-7 re ér haza torna (amire nyáron hébe-hóba eljutottam ) 5-6-tól volt. NA de nem nyavalygok, majd keresek egy gyerekmegörzős helyet Érden vagy a környékén.
Amit Eszter írt, azzal nagyon egyetértek. Sokszor csak akkor tűnik valami/valaki értékesnek,nélkülözhetetlennek ha már nincs... Sajnos.... Hátha rádöbbene a Párod, hogy mit is jelentesz neki.
Amúgy jövő 7végén megyünk haza Érdre.

Éva,
Szegény Balázs!!!!!!!!! Most már értem mire mondta a nőgyógyászom, hogy "Zita, nem is tudja mire vállalkozik, hogy gyermeket -remélhetőleg többet-szül." :wink:
Pozitívan mondta, hogy innentől merő aggódás az életünk. NEm hittem el, most már tudom, pedig nem vagyok egy pánikolós típus....

Kicsi,
Sok sikert Nektek az ingatlanos ügylethez!
Gratulálok, hogy eladtátok a lakást (mi nem tudjuk elég régóta sajna...) Dunakeszi nagyon jó kis hely, a barátnőmék is ott laknak egy új építésű lakóparkban, nagyon szeret ott élni. Ideális hely a Kicsiknek( 2 fia van)

Eszterke,
Édes a sapi. Bizti jól áll MArcinak.
Hogy lehet elmérni egy gyereket cm-ben?????
Súly az ok, mert nem mindegy, hogy digitális stb. (Kristóf mindig 30-40 dkg-val több volt a tanácsadáson, mint az otthoni mérlegen..) HA legközelebb kinézel valamit, szólj nyugodtan, mert én is sokszor járok a Brendon útvonalán.(M7-nél lakunk)

Sziszike,
még a hideg is kirázott mikor olvastam a tv-s sztorit. Te jó ég!!! NAgy lélekjelenléted volt, az biztos....

Titi,
Mi nem használjuk a légzésfigyelőt, és nagyon szívesen feladnám NEked postán, de csa jövő 7végén tudnám, mert akkorra megyünk haza. (AngelCare egyébként)

Gyöngyi,
Le a kalappal,hogy tanulsz. NEkem is kellene angolt, :oops: de annyira nem tudom rávenni magam. Volt idő, mikor sok szabadidőm volt Kristóf mellett, de ahogy nyílik az értelme és igényli én is szívesebben játszom vele, minthogy tanuljak. :oops:

Koda,
Hol vagy?

Mesi,
tényleg kevesebbet írsz. Csak időhiány? Vagy valami más esetleg?

Momo,
hogy álltok???

Virág,
voltál dokinál??

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok!

Bufo!

Igen,én is azt hiszem,hogy vonzom a hülye sztorikat ezen a téren(is),meg az egész életemet egy csomó brutálisan banális sztori kisér,de utólag már mindíg nevetek ezeken.Lehet,hogy egyszer majd írok egy könyvet is belőlük,mert a nagy részük nagyon vicces ám. :lol: Nem merném elkiabálni,most egy nyugis pár napom volt Bálinttal,de majd alakul.Nerm tudom hányadán állunk,de most talán könnyebb kicsit.És te,most hogyan tovább! :roll:

Éva!

Te csak ne szólj semmit,azt hiszem rekord bakik kisértek a Hsg-ig. :lol: De mindíg a végeredmény a fontos,nem az odavezető út.Jajj szegénykém,nem lehet egyszerű egy kamasz lánnyal. :roll: Sok kitartást kivánok hozzá.Még szerencse,hogy jó a viszonyod az exed feleségével és együttműködő veled.De túlleszel rajta és pár év múlva majd mosolyogsz a mai lányodon. :wink:

Fidoli!

Neked még meg sem köszöntem a múltkori dicséretet. :wink:

Sziszike!

Nagyon szuper,hogy ilyen ügyesen elkerülted a balesetet.Jajj annyi veszély leselkedik ezekre a gyerkőcökre. :roll: Ügyi voltál.Nem akarok szavahihetetlennek tűnni,de ha így folytatom,akkor én már nem jutok ki hozzád szülésig,annyira nincs teherbírásom.Ugye nem haragszol rám? Pedig tényleg nagyon szeretném.Inkább abban bízom lesz még kari előtt tali és te is eljössz.Az úszás miatt ne aggódj,ha eddíg kihúztad,most már nem azon múlik,hogy most,vagy jövőhéten kezdheted,bár teljesen megértem,hogy vágysz rá nagyon. :wink:

Lányok! Mit szólnátok az ünnepek előtt egy újabb fagyizós randihoz? Nagyon jó volna. :D Légyszi hozzuk össze! :roll: :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Hű, de régen nem voltam. Annyi minden történt.
TITI:
Először is nagyon GRATULÁLOK a kislányotokhoz.
Neked akarok elsősorban írni, mert látom bajlódsz a légzésfigyelővel.
Nálunk is nagyon sokat bejelzett az elsőt már aznap mikor hazajöttünk a kórházból majd a frász tört rám, még bőgtem is, úgy megijedtem.
Én megkérdeztem a dokit is a védőnőt is és a boltot is ahol vettük, a válasz az volt, hogy túl vastag a kókusz matrac. (12 cm). Nálatok nem lehet ez a probléma? Azóta már hízott egy kicsit és már nem jelez be olyan sűrűn. Most, ha megszólal az azért van, mert letornázik róla. Nem tudtam visszaolvasni, hogy neked milyen van, nekem AngelCare, azt mondták ez a legjobb. Hozzáteszem én mindig bekapcsolom, ha alszik, mert mindig hason alszik és ez a legveszélyesebb. Főleg most vagyunk 6 hetesek és ez az időszakl is a legveszélyesbbek közé tartozik.
Megadom a telefonszámom, hátha tudok még segíteni. bár itt a lányok is sokat tudnak. Csak már megint nem igen tudok jönni mert már dolgozok. Muszáj szerveznem a kiállítást, mert nincs ki csinálja helyettem. Ha tudok úgy is benézek.
06/70/9303-448
Egyébként jól vagyunk a magunk 20-40 es szopásával meg a 100 pótlással. Nagyon jó baba. Éjjel már alszunk 1/2 4-ig így pihenni is tudok éjjel, de nappal már szeret nézelődni és mosolyogni.

Na ennyi tellett belőlem. bocsi, hogy a többieknek nem írtam, de nem tudtam mindent visszaolvasni, csak Titi problémája ütötte meg a szemem.
Puszi mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Titi!
Bocsi, hogy nem válaszoltam a sms-re,de pont a hétvégi nagy bevásárlás közepén kaptam. Aztán el is felejtettem, mert rohantunk haza, aztán vacsi, fürdés.....,de tudod, te is.
Viszont a 3 hét hamar eltellik, ha gondolod, akkor tényleg elviszem valamikor. Úgyis csak a szekrényben áll. Persze apósom örül neki, hogy még nem adtam el a babacuccok nagy részét, mert abban bízik, hogy akkor tuti jön a 3. baba. :lol:

Fidoli!
Sajnos muszály megcsinálnom a tb-s tanfolyamot, mert már nagyon várnak vissza, és akik ezzel foglalkoznak, azok lassan nyugdíjba mennek, így rám hárul minden. Lehet távmunkában fogok dolgozni.
Persze a férjem lesz a főnököm :lol: :lol:

Holnap jövök bővebben, addig írjatok sokat. Már csak ennyire volt időm. Talán tanulok, bár tuti elalszok megint.


Eszter!
Én benne vagyok a taliban,csak dec. 14 után legyen!
Sok puszi.Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Anubias
Most úgy állunk, hogy hétfő az utolsó határidő hogy meghozza a végleges döntését. Legyen az bármelyik de onnantól már nincs visszaút.
Tudod a legrosszabb az hogy úgy érzem egyik megoldás sem hoz majd fellélegzést nekem. Ha elmegy akkor azért ,ha meg mégis marad akkor nem tudom képes leszek e hinni neki és nem kételkedni benne soha többé.
Örülök, hogy a nagyfiad most rendesebben viselkedik és lehet vele szót érteni.
Én nagyon benne lennék egy ilyen ünnepek előtti taliban.:)

Fidoli
Amikor csak Dávid volt még akkor én sem jutottam el ám tornázni, pedig akkor is szerettem volna.
Hátha sikerül találnod Érden is valamilyen torázási lehetőséget, ha mást nem akkor baba-mama torna biztosan van.
Jó hosszú időt töltesz otthon . Ilyenkor a párod is veletek van vagy ő dolgozik?

Péknéanita
Hú te jó ég már dolgozol is. Hogy lehet ezt kivitelezni egy ilyen pici baba mellett. Viszed magaddal vagy hogy oldod meg?
Nem is írtad hogy viszonyul Gyulus a kistesóhoz? Féltékenység van?

Eszterke
A hosszmérést sajnos el lehet mérni egészen addig amíg nem állnak.Nekem ezt a gyerekorvos mondta.Mert is is jártunk így és én is megreklamáltam. Mondjuk nálunk feszes tartás miatt nem is tudta kinyújtani teljesen a lábád Dávid egy ideig. Hiába húzzák ki a lábukat nyújtott állapotig az nem mindig sikerül úgy mintha állnának rajta. Úgyhogy nyugi nem ment össze Marci.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!

Juci!
Ne haragudj, hogy ilyen hülyeség miatt telefonon zavartalak!!!!
Ahogy nézegetem Esztert egyre nagyobb kedvem van egy kislányhoz!!!!
Annyira meg akartam kérdezni, hogy állsz ház nézegetéssel!
Olyan jó lenne egyet sétálni valamelyik délelőtt, ha ráértek! Már ha ráértek mostanában egyáltalán! :cry:

Koda!
Őszintén irigylem a kézügyességed! Bár nálam talán nem is a kézügyesség hiányzik, sokkal inkább a kreativitás! Mindig a nagylányomnak kell kitalálnia mit is akarok csinálni! :lol:

Képzeljétek! Annyira karácsonyi lázban égek! Pedig még olyan messze van!

Virág!
Én nagyon rosszul alszom, de az a tény, hogy éjfél után eszembe jutott, hogy nem írtam Neked jelentősen rontott a helyzeten!
Nagyon aggódom miattad! Ugye jártál azóta orvosnál és egyáltalán merre vagy?! Csak írj egy mondatot, hogy jobban vagy!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Gyönyörű dolgokat készített nektek Koda. Igazad van neki ezzel kellene foglalkoznia.
Dudi hihetetlen édes. Már most aggódhatsz hogy mennyi fiú fog tolongani az ajtótok előtt ha felnő.
Nagyon előrelátó vagy ha már a konyhát tervezed. Vagy már végleges döntés van hova tovább?

Nálunk semmi különös nem történt ma. A szokásos hétvégi főzés délelőtt, a lurkók hol jól eljátszottak hol hajbakaptak valamin. Most alszik mind a kettő, így tudtam jönni. Délután megyek anyósomékhoz a fiúkkal.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!jelentem jol vagyok!!!segitett az augmentin!Éva nagyon sajnálom hogy miattam nem tudtál aludni aranyos töled de mostmár ne aggodj értem ok?már jol vagyok!majd késöbb irok bövebben most értem haza puszi mindenkinek addig is

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!! Kicsi küldtem privit!
Este jövök!
Pussz

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok lányok!

Na, loptam magamnak pár percet...

Nem tudom, Ti annak idején hogy csináltátok, hogy olyan gyakran tudtatok jönni, én már tiszta lelkibeteg vagyok, hogy ilyen ritkán jövök, és akkor is csak magunkról regélek. Remélem, nem utáltok nagyon érte! :(

Annyira aranyosak vagytok lányok, Fidoli, Anita, nagyon-nagyon köszönöm Nektek!!!
Mind a tanácsot, mind a lehetőséget a légzésfigyelővel kapcsolatosan.
Most egyelőre elhozta ma Dani Tinától (biztos tudjátok, szokott néha írni közénk, őt egyébként egy másik topikból ismerem) az AngelCare-t, ami délután óta megy. A kicsibébi csak 1 órája alszik vele, majd meglátjuk...

Ma elég nyűgös napunk volt, nem igazán volt hajlandó aludni, szopi közben bezzeg elalszik, és nem eszik igazán, aztán persze éhes, nyűgös. De még mindig azt kell, hogy mondjam, egy angyalka.
Ha nem alszik, és nem éhes, nézelődik, jár keze, lába.
Kicsit viszont szerintem megfázott, vagy nem is tudom, majd hétfőn megkérdem a doktornénitől, mert ma is le kellett szívnom a nóziját (ez már a második alkalom volt).

Anyukám amúgy tegnap elment. Nagyon sokat segített, de már jó volt, így egyedül, mert kicsit idegesítő volt, mindenen parázott, sík ideg volt a légzésfigyelőtől, én meg attól, hogy ő ideges.
Ma is már 2x hívott, most már kicsit agilisabban szóltam neki, hogy majd csörgök én, ha lesz időm, de egyelőre arra sincs, hogy lezuhanyozzam, nem hogy telefonálgassak.

Gyöngyikém, ne bolondozz, annyira aranyos vagy, hogy felajánlottad, meglátjuk, hogy válik be nálunk a szerkezet, lehet, hogy utána élek a lehetőséggel, és elkérem hosszabb távra.

Anita, én is abban bízom, hogy talán a súly növekedésével nagyobb nyomást fog kiadni a matracra, és nem lesznek ilyen téves riasztások. (Legalábbis remélem, hogy ezek tévesek voltak.)
Az tuti, hogy a szívbaj jön rám folyton!
Nekünk is kókuszmatracunk van, de másoknak is, akiknek meg működik az Álomvirág azzal is! Szóval, nem tudom, mi lehet a gond. Remélem, ez nem fog riasztani, feljebb vettem az érzékenységét.

Lányok, megyek is, csinálok gyorsan vacsit Daninak, ez is megőrjít, nem hajlandó mást enni, én meg ki sem látok a fejemből, azt sem tudom, hova kapjak. Bébivel a nyakamban sütök-főzök-takarítok.

De el kell, hogy mondjam, rendkívül boldog vagyok, akárhányszor csak ránézek, bármilyen fáradt is vagyok, folyton mosolyra fakadok, és eszembe jut minden viszontagság. És csak azt tudom elmondani minden másodpercben, hogy mindent megér a drága!!!

Puszilunk mindenkit!!!

Ja, majd hozok újabb képeket... lányok, a párom levágatta a haját kedden. Tudjátok, fogadalomból növesztette, és mivel megszületett a kisasszony, megszabadult hosszú hajától!

KépKép
titi_27
 
 


Jó estét!

Koda!

Tényleg nagyon ügyes vagy.A kisruha és az ajtódísz is nagyon szép. :wink:

Virág!

Várom ám,hogy gyere bővebben és megírd mi is van veled.Annak azért nagyon örülök,hogy jobban vagy.

Titi!

Kiváncsi vagyok a légzésfigyura.Drukkolok,hogy ne legyen valós riasztásotok.Ne főzz ,takaríts még.Tessék pihenni.Dani nagyfiú és fogd be főzni,mosni...Eljött az ő ideje.Csak keményen. :lol: A hajára kiváncsi vagyok.Nem furi ennyi idő után röviden?

Bufo!

Anyósoddal beszélgettek a dologról? Ők mit szólnak? Nem egyszerű ez a helyzet,de most már valahogy lennie kell,az biztos. :roll:

Kicsi!

Eszter még mindíg nagyon szép és Csenge is,jó az a csajos kép. :D Kár,hogy végül nem jutottam el.

Gyöngyi!

Nekem ok a 14-e után és szerintem akkor mindenki rohan ajándékot vadászni,hát majd úgy időzítünk,hogy akkor arra nézelődünk és közben jól esik egy kis pihi a nagy forgatagban.

Lányok!

Ugye ti is benne vagytok a kari előtti tali ötletében? Tessék reagálni! :D

Na ma cipőt kerestem Bálintnak és nem kaptunk rá.36-os lába van és gyerekcipő 35-ig van,felnőttben meg képzelhetitek mekkora a kínálat ebből a számból. :roll: Na most van vékony sportcipője,meg hótaposója. :lol: Nem is tudom melyiket adjam szegény gyerekre.Képzeljétek varrtam magunknak egy szopispárnát.Ugyi vagyok?Jajj és úgy néz ki,hogy a kisfiunknak mégis lesz neve. :lol: Dominik :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!
Bocs hogy ismeretlenül irok nektek, de szoktalak olvasgatni néha.
Titinek irnék: Angelcare légzésfigyelő első napokban (éjjel-nappal többször) nekünk is folyton bejelzett már idegbajt kaptam, hogy valami baja van a gyereknek. Aztán a párom kitalálta, hogy lehetséges a rácson nem jól fekszik a légzésfigyelő lapjai. Ezért csináltattunk a rácsra egy vékony telt lapot (olyan vékony mint a szekrény hátfala) és azon van a légzésfigyelő. Na azóta nem jelzett be. Persze most is van hogy csak egyet csippen, de mozog a gyerek és semmi baja.
Próbáljátok ki.
Bocsi mégegyszer hogy bepofátlankodtam.
Sziasztok
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi!

Hú milyen igazad van.Köszönjük,hogy írtad.

Titi!

Most jut eszembe,hogy amikor Momótól kaptuk a kiságyat,ő is mondta,hogy ő vágatott bele egy vékony furnérlapot,mert még rá is van írva a légzésfigyelőre,és nekem is ezt ajánlja,és még tervben is van,hogy a drága uram vágat bele,mert így megbízható a légzésfigyi.Szóval ha nektek is rácsos az alja,akkor hajrá! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Titi
Na egyre több tanácsot kapsz a légzésfigyelővel kapcsolatban. Kíváncsi vagyok melyik válik be nálatok.
Mi az hogy te sütsz főzöl takarítasz meg minden. Dani közben mit csinál? Légyszíves fogd be mert ha most nem teszed akkor később már nem fogod tudni kiharcolni. Belekszokik abba hogy neked megy minden gyerek melett is. Nem szabad halgass rám én is ezzel rontottam el mindent, nem akartam terhelni és persze nem akartam hogy állandóan kérnem keljen valamit. A kicsi Szandi az ő pici lánya is és ha neki jót akar akkor besegít neked ahol tud. Mivel ő szoptatni nem tudja ezért csináljon valami mást mindegy mit de állapodjatok meg ezen túl mi lesz az ő feladata amit neki kell mindig elvégezni. Máshogy nem fog menni sajnos , mert a férfiak nem veszik észre maguktól hogy mit kellene megcsinálniuk.
A mai nyűgösség az időtől is lehetett. Nekem is megérezték ezt főleg a szeles időt, és ma ugye rendesen fújt délelőtt.
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lett a párod haja.

Anubias
Szépen gömbölyödsz.:)
Nagyon jó kis párnát varrattál.
A cipővásárlás meg nem mindig egyszerű. Úgy látszik tök midegy hogy hányas méretnél jár a gyerek soha nem kapni olyat amit kinézel.
Persze beszélgettünk anyósomékkal, de ők is teljesen tanácstalanok. Borzasztóan el vannak keseredve hogy ilyenné vált a fiúk. Már ők is azon az állásponton vannak ha nem tud normálisan viselkedni akkor menjen el kezdjen mindent előről, beleértve a munkahelyét is.Had jöjjön csak rá hogy nem fenékig tejföl az élet és tapasztalja ezt meg a saját bőrén is..
Most mindenki ideges beleértve engem is. Remélem hétfőn tényleg végleges megoldás születik.

Virág
Örülök, hogy jól vagy már. Azért viszont letollak, hogy nem mentél dokihoz csak beszedted magadól az atibiotikumot. Nagyon várom már hogy mesélj egy kicsit mi van veletek. Mostanában folyton rohansz valahová.

Kicsi
Úgy látom elaludtál te is , mert nem lett kisregény délutánra. Na nem baj remélem holnap lesz időd írni egy kicsit.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Hello Lányok!!

Itt vagyok , és megpróbálom összeszedni a gondolataimat :roll: Kicsit fáradt vagyok , tegnap suli 9-7-ig , és ma is 8-3-ig ,aztán gyorsan elszaladtunk a corába, mert visszavittük a kicsi ruhákat amiket még csütörtökön vettem Marci névnapjára, annyira bénán vásároltam, na mindegy. Hazarohantunk és már jöttek is a vendégek akik fél 8-ig itt voltak . A gyerekem nagyon hiányzott úgyhogy most lefekvés előtt jól megszeretgettem, és Ő is engem ez volt a legjobb az elmúlt 2 napban :)
Idén szeptemberben jelentkeztem fősulira ide a miskolci egyetemre gazdálkodás és menedzsment szakra, azt gondoltam hogy majd gyerek mellett könnyebb lesz, de tévedtem. Ja és azért is vártam hpgy gyes alatt jelentkezek mert akkor ugye ingyenes. (Volt idén szeptemberig azt hiszem) Levelezőre járok így minden második péntek-szombaton kell menni. De most a két nap alatt is elkondolkoztam párszor hogy mit is keresek én itt???????Miért kezdtem bele, nem vagyok normális!!!!! :twisted:

Juci , nem válaszoltál , én meg nem akarom postaköltség nélkül utalni a pénzt!!! Légyszi írd meg!!!!!

Koda , nagyon szép dolgokat készítettél ügyi vagy!! Miért nem írsz? Nincs valami baj?

Virág, tulajdonképpen mi volt a bajod? És már elmúlt nem fáj?

Éva , én is olyan rosszul alszom mostanában, 1-fél 2-ig is forgolódok és reggel alig tudok 5-kor visszaaludni amikor megetettem a gyereket, olyan rémes.

Eszter, majd lassacskán kiderül hogy miben hasonlítunk még, (nekem 1 nővérkém van és neked?)

Gyöngyi , tényleg akartok egy harmadik babát? vagy csak az após számít rá?

Zsuzsa , annyira szeretnék neked valami értelmeset mondani annyit gondolok rád..De nem tudok ,mert Én teljesen más vagyok mint Te. :roll:

Puszi

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak jöttem jelezni, hogy szerencsére nincs baj, (kop-kop-kop) csak sokat vagyok egyedül a két fiúval + főzni+ takarítani kell + az ovis dekorációt is csinálnom kell. Nem bírtam nemet mondani,amikor megkértek rá :roll: Gabinak meg határidős munkája van... :?
Ahogy lesz időm, ideülök!

Kicsi!
örülök, hogy odaért az ajándék :D !

Köszi mindenkinek a dícséreteket :)

Addig is puszi!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jaj Titi,ne haragudj,teljesen elfelejtettem amit Eszter irt,igen,oda van irva,hogy kell belevagni ezt a furnerlapot(ja,az ANgelcare-nel,neked mas van,volt). Soval bocs,probaljatok ki,de nekunk is nagyon sokszor bejelzett,olyan sokszor,hogy mi is megkaptuk a beutalot az ALvaslaborba...csak a vegen nem mentunk el. Sot vagy ket honapja is bejelzett meg. :roll:

Tobbiek ne haragudjanak,de mar a haznal kellene lennem,jonnek megint takaritani+frolytatjak a konyhasok+ jon a Kika.

Koda,Eszter!

Nagyon ugyik vagytok!

Zsuzsa!

Sokat gondolok rad!

Tobbieknek millio puszi,ha este birom jovok.

Szeop napot!
momo35
 
 


Jó reggelt!

Ramaty éjszakánk volt,Dominik egész éjjel dolgozott odabdent és alig tudtam aludni.Nagyon fáj,ha belendül,brutálisan rugdos.Olyankor fel kell állnom,annyira kellemetlenül be tud feszíteni.Kiváncsi vagyok,mekkora ez a gyerek! :D

Bufo!

Nagyon fogok rád gondolni hétfőn,őszintén szeretném,hogy rendezni tudjátok az életeteket.Az is baj,hogy ő valóban nem érzi át,hogy a döntéseket nem lehet csak úgy visszacsinálni.Remélem most végre változik a dolog.jajj annyira átérzem és megértem az érzéseidet. :roll: Tudod én őszinte leszek.vagy azt kivánom neki,hogy találjon vissza hozzád,de azért ízlelje még meg az életben milyen igazán félteni a másikat(akár ha nem is okkal,csak mondjuk megjelenik egy lovag :wink: ),vagy essen jó nagyot és üsse meg magát.Mert ha úgy dönt,hogy nem ti vagytok számára az egyetlenek a világban,akkor viszont valóban álljon helyt a család nélkül,beleértve a szüleit és a melót is. :evil: Na nem gonoszkodok vele,de neked nagyon drukkolok,bár tudom,hogy akármilyen döntés születik nagyon messze a lelki békéd. :roll:

Momo!

Olyan rég írtál.Gyere bővebben,ha lesz egy percnyi szusszanásod. :wink: Olyan rég meséltél már.

Erzsike!

Mikor jössz haza,te is gyere mesélj! :wink:

Eszterke!

Nekem nincs tesóm,egyke gyerek vagyok sajna,pedig anyuék nagy családot szerettek volna,de sosem lett több gyerkőcük. :roll: Hú a sulihoz sok kitartást.Régebben én is fontolgattam,hogy majd ha gyerek mellett,mert ingyenes,na mire ideérek már nem az.De azt hiszem nem is vágyom rá igazán,mert akkor már belevágtam volna.Ki tudja. :?

Koda!

Az ovis dekorációt majd kéretik megmutatni.Jajj annak idején nálunk én csináltam ezeket,csak már a végén besokaltam,mert úgy rámkaptak,hogy kezdtem kihasználásnak érezni,de a töklámpástól a madáretetőig az oviszsákoktól a függönyökig én kreáltam mindent.Gondolom nemsoká kezdem majd újra. :D

Én most még a só víz liszt gyurmát csípem nagyon.Azaz így kari előtt mindíg ügyködök ilyeneket.

Éva!

Nálad miben jött elő a karácsonyi zsongás,vásásrolnál,vagy díszítgetsz,vagy csak lelkiekben vágysz nagyon az ünnepre? Olyan fura,hogy megint Karácsony. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Megmutataom a kis kütyüket,kutyák,bárányok,ez az,főként fali és ajtódíszekhez alapanyag majd. :wink: Kép

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: