Új privát üzeneted érkezett!

Nagbri!

Azt hogy csinálod (mármint a feléért vételt)? :lol: Én idáig ezen az oldalon találtam a legolcsóbban! Milyen babakocsis játékot vesztek/kaptok? Szted milyet lenne érdemes Patriknak venni? Danit mi érdekli most? (korban ő elég közel van ahhoz, mint mi leszünk karácsonyra)

Kép
honey78
 
 


Honey: a barátnőm az Alföldben dolgozott, és kap kedvezményt. Felajánlotta, hogy karácsonyra választhatok két dolgot a fiúknak, mert ő is úgyis vásárol. Hát így! Szerencsém van! Különben is megkapta volna, de akkor a mamáékkal közösen.
A babakocsis játék is Fischer játék, 2 csibe, az egyik csipog, a másik csörög, a csibemama meg zenél, ha a szárnyát megemeled. Egymás mellett vannak, tépőzárral lehet az egészet rögzíteni a babakocsira, vagy máshova. Van rajta még lógós tükör, és olyan csörgő, amiben golyók vannak. Nagyon cuki szerintem. Ha gondolod, csü. lefényképezem anyóséknál, és utána fel tudom tenni, hogy megnézhesd. Szerintem jó, és 0 hós kortól ajánlott!
Link-a-doos a márkája a Fischer-en belül.
Szerintem valami olyat, ami színes, és csörög vagy zörög, vagy zenél. Dani nagyon szereti nézegetni a dolgokat! De attól is függ, szereti-e a plussös dolgokat. Bence utálta, Danin látszik, hogy finom lélek, ezért szereti az ilyesmiket. Ja a nyálkendő is jó dolog, azt is nagyon szereti gyömöszölni!
Vendég
 


Megköszi, ha lefotózod, kíváncsi vok, hogy milyen! :)
Mindenképp vmi zörgős, zenélő, színes játékra gondoltam, azt nem tudom még, hogy a plüsst szereti-e. Van egy rágókája, azt már szokta pakolni és megkapta az én babakori kendőimet, mindig azzal alszik el, szopizza, gyömöszöli... :lol:
Bence mit szólt az első karácsonyhoz? Sztem a karácsonyfa nagyon tetszik majd a Törpöknek, klassz színes, meg villog. Patrik tuti elájul tőle! :lol:


Kép
honey78
 
 

 
 

Na itt vagyok!
Tul képpen semmi érdekes nem történt. Nem lettünk okosabbak.
Megnézte a koraszülöttös doki, mondtam neki az emésztését, meg h iszonyatosan gázosodik, pedig böfi, puki, kaki kijön. görcsöl stb. Meg h tápot váltunk, és h jó e amit kaptunk. Meg mit javasol.
A lényeg, h a doki szerint jó az új táp. És már akár elhagyható a régi. ill a gázosodás csak a sima csecsemőkori kólika, és azt majd kinövi ( ) nem lehet vele mit csinálni. (hiába mondtam, h szerintem ez már extrén, h állandóan feszeng, meg a pocakjában háború van és durrog meg görcsöl). Mondta, h már kevesebbszer kellene ennie, és h az adagjai max 100, de akkor azt ne 8x egye. Hagyjuk ki az éjjeli egyik etetést. Jó, de mégis hogyan????? Ne adjunk neki és üvöltsön?? Apával azt beszéltük, h majd megpróbáljuk fokozatosan csökkenteni az egyik éjjeli etetés adagját, hátha.
Tegnap óta próbáljuk a 3 órákat, kb 3és fél órákra húzni. Továbbra is 80-100között eszik, de a kaja utáni műsor még van. Összességében tehát nem lettünk okosabbak, de mégis megnyugtó volt nekem, h látta. Kérdeztem, h idónként hozhatjuk majd hozzá, és készséges volt.
Ma voltunk orthopéd dokinál, és szemészeten. Mind2 negatív, de 1 hónap múlva kontroll, akkor lesz majd audiológia is.
Én is voltam dokinál. Azt mondta, h minden ok. Vett kenetet. ÉS beszéltünk a depiről. Szerinte is irány egy szaki és ne játszak ezzel, mert ez betegség és komoly következményei lehetnek. Szóval nézhetek dilidoki után ( ez olyan izé ).
Berci továbbra is éjjel műsorozik. Tegnap is nagyon dúrvén nyomta 3 órán keresztül.
Most is olyan a kutacsa, h én még ennyire behorpadtat nem is láttam. Eszik rendesen, itattam is még, de szerintem annyit sír ill annyit pisil (2 óra alatt gyártja a kilós pelusokat ), h hamar kiszárad. De komolyan szó szerint befelé horpad mélyen a kutacsa. És ez nem jó.


u.i: nehari, majd visszaolvasok.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn-hat nem is tudom mit mondjak,en nem eltem meg ilyensmit,ugyhogy nem vagyok temaba,nem tudom milyen tanacsot adhatnek,de egyet tudok,nagyon sajnallak.Remelem mihamarabb hejrepattantok mind2 en.Szegeny fejed.En egyszer kaptam a 3 oras sirasbol es en nem birtam kiborultam telyesen,en is sirtam.Nem tudom,te,h.birod.Eros vagy az biztos.Dili doki? :roll: En nem annak enveznem,ami neked kell,hiszen te nem dlis vagy,cska total kimerult,ami ertheto.Szerintem jot fog tenni neked.En is gondolkoztam rajta,h.egyszer el kellne mennem,kidumalni magam.Kivancsi vagyok milyen valaszokat adna a kerdeseimre.
Egyebkent tudtad,h.a Pszihologusok dinkak?De ez komoj.Bebizonyitottak.Azert lettek pszihologusok,h.megfejtsek sajat bajukat. :wink:

Na jo ejt csajok,megyek nezem kicsit a Tv-t mig el nem alszom.Jah,kepzeljetek ma voltunk meretkezni.17-edike ota hizott a legeny 460 g-ot,es not 1 cm-ert. 8) Most egesz pontosan mar 7190 g es 64,5 cm.Es szuletett 3150-el,51 cm-el. :lol: Jo nem?


KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-hat nem is tudom mit mondjak,en nem eltem meg ilyensmit,ugyhogy nem vagyok temaba,nem tudom milyen tanacsot adhatnek,de egyet tudok,nagyon sajnallak.Remelem mihamarabb hejrepattantok mind2 en.Szegeny fejed.En egyszer kaptam a 3 oras sirasbol es en nem birtam kiborultam telyesen,en is sirtam.Nem tudom,te,h.birod.Eros vagy az biztos.Dili doki? :roll: En nem annak enveznem,ami neked kell,hiszen te nem dlis vagy,cska total kimerult,ami ertheto.Szerintem jot fog tenni neked.En is gondolkoztam rajta,h.egyszer el kellne mennem,kidumalni magam.Kivancsi vagyok milyen valaszokat adna a kerdeseimre.
Egyebkent tudtad,h.a Pszihologusok dinkak?De ez komoj.Bebizonyitottak.Azert lettek pszihologusok,h.megfejtsek sajat bajukat. :wink:

Na jo ejt csajok,megyek nezem kicsit a Tv-t mig el nem alszom.Jah,kepzeljetek ma voltunk meretkezni.17-edike ota hizott a legeny 460 g-ot,es not 1 cm-ert. 8) Most egesz pontosan mar 7190 g es 64,5 cm.Es szuletett 3150-el,51 cm-el. :lol: Jo nem?


KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


honey-minden jo a gyerkocoknek,ami zorog vagy enekel,es mozog vagy fenyt bocsajt ki.Vagy tukros.Atticy-nal ezek a dolgok jonnek be.Pl.nemreg vettunk neki a Tescoba egy konyv fele elefantot,anyagbol van.Biztos lattad.Zorognek a belso lapjai,es allatkak vannak rajta,es az elefant feke meg zorgo.Az utolso oldalon van egy kis tukor.Nahat ezt a jatekot imadja.Es nem draga.Meg megvettuk a zsiarfot is neki.Olyan,mint egy kigyo,es lognak rolla az allatok.Azt meg az autoba a kapszkodora tettem neki,h.utazas kozbe ne unja magat.En csak azt akarom mondani,h.folosleges sok penzt kiadni jatekokra,mert hamar megunjak oket.Ezek a Tescoba kaphato jatekok szuperek.Nagyon bejon nekik.Atticy-nak is vannak markas jatekai,de nem is erdeklik annyira.Hamar megunja.Szoval neki ez a kis Eli a kedvence. :wink: Jah meg ugyancsak onnan vettunk neki a Babygaga-tol egy zorgomacit,ami ugy nez ki,h.a feje egy macifej,benne zorgo,es a teste meg rongyi.Ugy nez ki,mint egy denever.Nah,h.mindenki ertse.Es azt is imadja.

KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Honey: Bencének anno nagyon tetszettek a fények a fán, de igazán még nem értékelte a karácsonyt. Következő évben már annál jobban! Szóval nekik még ilyenkor a csillogás-villogás tetszik, és azt ők is érzik, hogy valami különleges történik!
Akkor csü., remélem nem felejtem el!

Ennn: azért jó, hogy egy picit megnyugodtál! Mármint attól amit a doki mondott! Sajnálom, hogy nem tudott jobban segíteni. Hátha ha áttértek teljesen erre az új tápira, akkor rendeződnek a dolgok!
Az éjjeli etetés elhagyása, az tényleg zűrös lehet. Én lehet, hogy megpróbálnám olyankor teával megkínálni, hátha elég neki az is! Mit gondolsz?
Ennn a dokin ne rágd magad, szerintem is jó lesz. Tudom,már megint a barátnőmmel jövök, de neki is el kellett mennie. Kb. egy hónapja jár, és már sokkal jobban van! Ő is kivolt egy kicsit, mert Márk sokat sírt, meg egyebek is voltak. Úgy néz ki neki használt. És hát ezek a dokik ezért vannak! Már az én fejemben is megfordult, mert néha sikítani tudnék,mikor egyszerre bömbölnek. A kicsi nyűgös, a nagy hisztizik, és olyankor semmi nem sikerül. És kiakadok! KIabálok! Hát, ez van, velem is előfordul! Sajnos!

Timcike: Atticy tényleg szépen növöget! Gratula!
Vendég
 


nagbri-nagyon koszonom a gratulat,de biztosan ti is nodogeltek am rendesen. :wink:

KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hát nem győztem utánna olvasni a dolgoknak!

Hát nálunk annyi ötlet van mit vegyünk neki karácsonyra először is egy hintát szeretnék mint Timcikééknek van!
Aztán én szeretnék neki egy játszószőnyeget venni meg az árzuhánáson láttam egy Elmo figurát ami nevet egyfolytában az is tetszik nagyon nekünk de azt szerintem később kapja majd meg !
Van az ágyikója felett forgó de ha leáll akkor nyügi van és nem győzük neki felhúzni már Apa azon gondolkodik,hogy vesz egy elemest! :lol:

Hát én nem látom a szuri helyét az nagy baj?

Nálunk tegnap állandóan éhes volt 2,5 óránként evett na este emeltem az adagját fürcsi kajcsi és 8-fél 9-között beájult aztán 1-kor kelt fel enni majd fél 7-kor!Szerintem ez elég jó már azt hittem van valami baj de most is simán beverte 110-120milit és elvan nagyon a kiságyba!

Szerintetek, most jár le szombaton a 6 hetem és még mindég "tisztulok" ez természetes ,már egyszer nem volt semmi és utánna másnap megint újra volt nem sok de még mindég van!

Képeket hozok ám majd ma apának mondom ,hogy szerkesszen már be fotókat!

Kép
mogyoland
 
 


Hát szombat óta adom neki at Infacolt és szerintem használ azóta minden nap van kaki és rendesen büfizik is!
Szerintem ezek csak olyan babáknak jó akinek nem nagyon vagy csak picit fáj a pocija!
Egyik ismerősöméknek is pici babájuk van és elvitték orvoshoz mert hasfájos és azt mondták neki,hogy majd kinövi ezzel nem tudnak mit csinálni ők meg már múltkor az ügyeletre vitték úgyhogy Enn nem csak ti vagytok így!

Fel a fejjel a depi miatt meg ne izgulj nem te vagy az első és az utolsó akinek van!
Ha minden rendeben lett volna az elejétől fogva lehet,hogy nem is lenne!
De csak hamar ezen is túl leszel és akkor majd könnyebb is lesz!
Orvoshoz tényleg menj el mert hasznos lehet meg vele sok mindenről tudsz beszélgetni amit általában a párja nem ért meg az embernek!


Bár hősiesen bevallom ,hogy engem is néha elkap az az érzés,hogy jól csinálom -e a dolgokat de leginkább akkor mikor apa nincs itthon!

de hát szépen fejlődik és már elő kellet vegyem a 62 -es ruhákat mert picik rá az 56-osak! :lol: 8)

Kép
mogyoland
 
 


Még valami eddig csak álmában nevettet hangosan tegnap már mikor gagyarásztam neki akkor is nevetett hangosan!
Fürdést nagyon élvezzük főleg mikor nem üres annyira a pocink! :D
Ha üres járatban van akkor aztán semmi nem jó! :wink:

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Ugye milyen szupi, amikor először nevet? Én is nagyon élveztem, és hát még mindig minden kacaj egy ajándék!
A játszószőnyeg nagyon jó ötlet. Dani is szereti! Beleraktam neki a kiságyba!
Elmo? Tudod milyen drága, mi is néztük Bencének, meg is néztem élőben is a boltban. Hát jópofa, jót lehet rajta nevetni egyszer-kétszer. Nekem is tetszik, csak szerintem az ára túl sok a tudásához képest. Na meg mondjuk egy fiú ugyen nem fogja szeretgetni, talán egy lánynál más lehet! Mondjuk muszáj volt rajta röhögni! :D
A szuri helyét ha érzed, akkor semmi gond. Ha nem, akkor is fél éves korig van idő, hogy kijöjjön. Addig semmit nem csinálnak vele.
A tisztulás normális, egyéntől függ, hogy meddig tart. Nekem is volt olyan, hogy azt hittem vége aztán újra kezdte. Most meg már az élet kezdte újra a maga rendje szerint! Szoptatás ide vagy oda! :D

Timcike: Igen, Dani is növöget szépen.
Vendég
 


Sziasztok!

ENN!
Örülök, hogy mindent rendben találtak Bercinél! Erről a "3hónapos hasfájásról" sokat olvastam a neten, nagyon szörnyű! Írják, hogy a szülőket is totál kiborítja, de a lényeg, hogy nem betegség és általában 3hónapos korra teljesen elmúlik! Esetleg kipróbálhatnátok más készítményeket is (Espumisan, Infacol), a DM-ben vettem vmi krémet, amivel lehet a pocit masszírozni, ill.írják még ezt a Gripe Water-t is, bár van akinél egyik se használ. :?
De hátha Bercinél segítene vmi! Milyen teát itatsz vele? Sztem ez a Mecsek Baby nem rossz, Patriknak segített, ha fájt a pocója.
Nem tudom,hogy a 100g nem-e sok neki, mi sokszor most se eszünk sokkal többet, pedig ő már 5kg (7*eszik általában). Éjjel próbáld meg a teáztatást, van akinél ez bevált! (de nem szeretnék ám okoskodni!)
A pszichiáter meg abszolút nem gáz, én is vtam már! Csak JÓ orvost keress, mert némelyik semmit sem ér! Sokat fog segíteni!!!
Mindemellett kérj segítséget családtól, barátoktól és próbálj meg kicsit kimozdulni otthonról, a Picinek semmi baja sem lesz és Neked is több türelmed lesz kipihenten hozzá!

NAGBRI!
Gondolom, hogy most még nem fogják fel az ünnepet, de a karácsonyfa tetszik majd nekik, mert az színes és villog, stb.! :D Na de majd jövőre... ! Pár év mva meg már csődbe is mehetünk, ha megírják a Jézuskának, hogy mit szeretnének! :lol:

TIMCIKE!
Engem se a játék márkája érdekel, csak jó minőségű legyen,nehogy megegye vmi alkatrészét! A színes tescos játékok közt én is találtam jókat. Azért érdeklődöm Tőletek, mert Ti-akiknek nagyobb babócája van-már tudjátok, hogy 3hó körül mi tetszett a kicsiknek. Persze nyilván ez is egyéni dolog, de az, hogy neki tetszik-e már csak akkor derül ki, ha már megkapta. :lol:
Bodyjaid lesznek majd? Mi kinőttük az összes 56ost, némelyik 62est is, van amelyik meg még nagy rá.

MOGYO!
Várjuk már a sztárfotókat! :wink:
Milyen hintát vesztek Ágikának?

NOÉMI!
Mi volt tnap és ma? :shock: Sokat gondolok/tam Rátok! :)
Fotókat Te is mutathatnál ám! Már meg se lehet ismerni Bálintkát, oan nagyot nőtt! :lol:
Védőnő tnap megtalált-e? Mondtam neki, hogy mentek ortopédiára, és lehet nem vtok otthon. Szólj, ha tudunk menni együtt sétálni! :wink:

Kép
honey78
 
 


Timcike, használjátok még a hintát???? nem akarod esetleg eladni majd????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Van itthon már minden ( Espumisan, Infacol, Sab Simplex, G. Water, teák) Most azt próbáljuk, h espumisanból teszünk minden kajájába. Éjjel elég jól tartotta a 3és fél órákat. Most ez a cél. És apa a f2es etetésre csak 70et adott,neki és így is bírta. Igaz, h most a f5ös óta nem alszik és nagyon nyugtalan, de legalább nem éjjel csinálja. Szerintem éjjel az is segített, h sok volt neki az elmúlt 2 nap ( dokik, idegen helyek, hangok stb). Most reggel 2x is mértem neki hőt és 37,5popsiban. Adtam neki inni, de majd még mérem.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Ennn!

Elsősorban Neked szeretnék írni! Egyáltalán nem gáz az orvos! Elmondanám, hogy én évekkel ezelőtt nagyon súlyos depresszióval küzdöttem. Mindenkim meghalt már, édesanyám, édesapám, összes nagyszülő és még az öcsém is. /nem balesetben/ Egyedül voltam a világban, csak a barátaim voltak. Aztán találkoztam a férjemmel. De addig nagyon rossz állapotban voltam. És én is voltam gyakran pszichológusnál. Gyógyszert is szedtem. Van olyan helyzet, amit az ember maga nem tud megoldani. Csak fel a fejjel! Nincs miért szégyenkezned!
Ami maradt ebből az egészből, hogy elég sírós vagyok. De egyébként meg nagyon vidám a természetem, vigyorgok-mosolygok állandóan, kérdezzétek csak Linácskát vagy Honeyt. :-)


Bálint már tényleg nagyon nagy, az itthoni mérleg szerint már több, mint 5 és fél kilo. Ma megyünk a két hónapos oltásra, megkapja az agyhártyagyull ellenit is. Már előre tisztára rosszul vagyok. Mondtam a férjemnek, hogy kísérjen el minket, mert én tuti bőgni fogok.
A szurija a vállán egyébként klasszul be van durranva.

Ja! Még a játék kérdés!
Mi is a Tescoban vettünk Bálintnak egy kis virágot. Minden szirma mást "tud". Csörög, zörög, tükrös, állatos, nagyon aranyos. Ez sem volt drága és szokta nézegetni. De a mostani nagy kedvenc az a forgó! És Ő is dühös, ha lejár! :-)))))))))))

Honey!
A csípőszűrésen pillanatok alatt végeztünk, minden rendben is van, egy picit tornáztatni kell. Ennyi.

Puszi Mindenkinek!
Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


honey-remelem a heten megjon a ruhacsomag,es akkor valaszolok a kerdesedre.Szombaton viszem be Kecsora a ruhakat.Ha addig megjon a kisci ruhacsomag is akkor megirom,h.hol lehet megnezni pontosan,es hany oratol.Akit erdekel persze. :wink:

ennn-meg hasznaljuk,igen,es minden anyucinak melegen ajanlom,megeri a penzt,higyjetek el.Igy tudok mosogatni,meg takaritani,fozni.Ha csak 30 percet is elvan benne az is jo.Van mikor tobbet is.Regebben meg aludt is benne.De nem szeretnem eladni,mivel,ha lesz egy hugica,akkor jo lesz neki is.Remelem,h.lesz kb.3 ev mulva. :wink:


KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


honey-remelem a heten megjon a ruhacsomag,es akkor valaszolok a kerdesedre.Szombaton viszem be Kecsora a ruhakat.Ha addig megjon a kisci ruhacsomag is akkor megirom,h.hol lehet megnezni pontosan,es hany oratol.Akit erdekel persze. :wink:

ennn-meg hasznaljuk,igen,es minden anyucinak melegen ajanlom,megeri a penzt,higyjetek el.Igy tudok mosogatni,meg takaritani,fozni.Ha csak 30 percet is elvan benne az is jo.Van mikor tobbet is.Regebben meg aludt is benne.De nem szeretnem eladni,mivel,ha lesz egy hugica,akkor jo lesz neki is.Remelem,h.lesz kb.3 ev mulva. :wink:


KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


noemi-en is paraztam az oltasnal.az elso alkalommam kicsit sirt,aztan,ahogy az olembe vettem megnyugodott.A tobbinel meg eltereltem a figyelmet,es nem sirt.Nagyon ugyesek,ne ijedj meg.Nem lesz veszes.Hidd el nem fog erte rad haragudni.En is ettol feltem. :wink:

KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


honey: Sárika csak szopik, szerencsére nem kell pótolnom tápszerrel, még valamennyi tejet le is tudok fagyasztani... A ritka kaki miatt a múlt hét óta kap sütőtöklevet is, de azt csak keveset (napi 2x 30 ml)

ennn: a pszichológus egyáltalán nem ciki, merj segítséget kérni, mert úgy sokkal könnyebben és hamarabb túl leszel ezen a nehéz időszakon.

Timcike: a ruhákat hogy árulod? Darabra beárazod? Nekünk kéne pár rugdalózó: 3-6 hónapos méret (62, vagy 68, de inkább 68).

Kép

Kép
falevel2
 
 


Néhány fotó Sára babáról:

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Hú csoda szép baba ez a Sára baba! :lol:

Honey: mi ilyen rezgős dallamos valami esőerdőst néztünk ki most akciós fent az árzuhanáson!


Kép
mogyoland
 
 


Falevel-kulon bearazom.Rendeb,akkor szolok,ha szombatig megjon. :wink: Ez nem lehet igaz.Mekorat not ez a jany.nagyon aranyos.Milyen erdekes forgoja van neki.Gondolom imadja.Kepzeljetek Atticy meg mai napig szereti,igaz ritkan huzom fol neki.Eppen azert,h.ne unja meg.Regebben a dallamara aludt el.Mostmegcsak ugy alszik el,ha ringatom az olemben.1 perc s alszik.Neha meg annyi se.De nehez mar nagyon,es a hatmanak se jo,dehat ez van,igy hmarabb es jobban elalszik. :wink: Beleszerettem a forgotokba.Nagyon tetszik.A mienk mehecskes,es viragos.Amijet a bambinibe lehet kapni.A varagok ajan van tukor.

KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kép


Kép

ezek már nem olyan frissek de felrakom mert tetszenek!





Kép
mogyoland
 
 


NOÉMI!

Igazolom, hogy nagyon vidám vagy általában! :D (kivéve, ha harangoznak! :lol: )
Örülök, hogy minden ok volt az ortopédián, mi 29.-én megyünk a kishapsival! :wink:
Az oltáshoz szorítunk, hogy jól viselje Bálintka és ne legyen utána se túl nyűgös! Ha hnap már jól lesztek, csörizz és mehetünk sétálni! De kérd meg, hogy majd ne meséljen Patriknak a szuriról! :wink: A játékát viszont megmutizhatja! Na meg nekem is! :lol:
JA! És utólag is BOLDOG 2. SZÜLIHÓNAPOT Nektek! Hogy repül az idő... :roll:

FALEVÉL!
Sárika gyönyörű! A második képen különösen édes! :)

TIMCIKE!
Ok, szólj, ha már van híred a ruhákról! :wink:

Kép
honey78
 
 


Kép


Kép

Ezek már frissebek!

Kép
mogyoland
 
 


Hogy mi se maradjunk már le 8)
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


De szepek ezek a babak.Nagyon hamar nonek,es sokat valtoznak.
Rollunk is egy par kep,ha mar mindenki tett fol. :wink:


Kép Kép Kép Kép
KépKépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák! Mekkorát nőttek! :shock:

Sárika is még most született aztán már mekkora! Nagyon szép kislány. :)

Ágika meg ahogy nő egyre formásabb! :)

Ati baba mindig gyönyörű, jól áll neki a piros ruci! :wink:

Bercike is csodaszép, azok a hatalmas szemek! :)

Na, kiudvaroltam magam.

Ádám most szerencsére alszik, úgyhogy van egy kis időm.

Ennn! Teljesen egyetértek Honeyval, próbálj kicsit elszabadulni pl. barátnőkkel beülni valahova, stb. Ez különben nekem is nagyon bevált, mert Ádi is nagyon sírós volt, meg volt egy kevés szülés utáni depresszióm is. :oops: Ne legyen miatta bűntudatod!

Noémi! Mindjárt válaszolok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Próbálok!! :)
Ok, lányok. Beülünk vhova??? Hiszen nekem ti és a másik fórumos lányok a "barátnőim" más nincs :? :oops: Nem is voltak nagyon soha. :roll:
Borsika, elfelejtettem írni, h jó volt megint látni téged :D :D :D
és egy kérdés, nem tudod, h a picurim pontosan mikor bújt ki ebbe a nagy világba???? Mert én csak kb. és a papírján nincs rajta. Csak h tudjam, ha majd megkérdezi. 8)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Honey! Lemaradt, hogy Patrik is nagyon szép baba. Jól látom, hogy kicsit hasonlít az apukájára? (Bár Téged még nem láttalak. :oops: ) Hogy oda van párod is a fiáért! Csabi (férjem) is pont így bele van szerelmesedve Ádiba. :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ennn! Benne vagyok! :wink: :lol:
mandula82
 
 


Ennn: (már megint lemaradt) Azért ugye nem haragszol? Nem akartalak megbántani! :oops:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ugyan már. Miért haragudnék??? :D
Csinálok egy 3:1ben kv-t ( igaz nem kvzom) és visszaülök ide. :lol:
De dec elején majd megint mennünk kell le kecskemétre, akkor valóban lehetne vmi tali, vagy hasonló :D (igaz, mi babakocsit nem tudunk vinni,mert akkor más nem is fér be csak mi).

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


jaj, a tudományunkat nem is mutattam :lol: :lol: :lol: (van video is, csak nem tudom hogyan kell feltenni ide)
az önellátó nagyfiam :lol: :lol: :lol: Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ennn: én szívesen találkozom Veled, ha jöttök decemberben Kmétre. :D Bercire is nagyon kíváncsi vagyok... nagyon helyes kislegény...A szüleid merre laknak?

Lányok! köszönjük a dícséreteket! Azt hiszem megállapíthatjuk, hogy minden baba gyönyörű...
:D

Kép

Kép
falevel2
 
 


a Penny mögött, a Hegedűs közön

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Timcike: a forgót a dédpapájától kapta a kicsi lány... :D Nagyon szereti, sokat gagyarászik a plüssállatkáknak... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


ennn: az a buszállomás környékén van,ugye? akkor nem laknak tőlünk nagyon messze... úgyhogy nem lesz nehéz majd megoldani a találkát...

Kép

Kép
falevel2
 
 


a másik penny. Az 5öd mellett. Ahogy a vacsi köz felé megyünk a széchényi város felől.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


hát az már messzebb van... no de majd megoldjuk! :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Ennn! Benne lennék én is a talkálkában! :) Nagyon ügyes Bercike, hogy így önállósította magát!(Pont ugyanolyan plédje van Ádinak is.)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ok, akkor majd lezsírozzuk ezt a találkát. :)
Megyek lassan aludni ( ha tudok), éjjel benézek!

írjatok sokat, h legyen mit olvasnom :lol:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

na ma ennyi időm van, hogy most leülök.
Megnéztem a babócák képeit, gyönyörűek. Mindegyikük!
A taliban én is benne vagyok, ha mehetek! :D

Ne haragudjatok, de én most teljesen frászban vagyok, a holnapi vizsga miatt. Nagyon jó lenne, ha sikerülne, mert sokkal könnyebben tudnék mozdulni a fiúkkal. Hát majd reggel kiderül. Fél hét körül már indulunk át Kecsóra.
Így ma időben lesz lefekvés, remélem tudok majd aludni!
Hát most búcsúzom mára, de ha nem bírok aludni, azért benézek!
Vendég
 


Nagbri nagyon drukkolok a vizsgádhoz :!: :arrow: :arrow: :arrow:
(én halasztok, mert se időm se idegrendszerem a kutatáshoz :? )

Jó éjt!!!

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


sziasztok!

Hát én is örülnék egy talinak mi azért jól elbeszélgettünk Bent Enn4
De mindenkit meg szeretnék ismerni!
Jó volna!

Nagbri: szorítok a holnapi vizsgához!+++++++

Én is azt hiszem belefogok tavasszal a jogsihoz bár én eltoltam mert mikor tanultam akkor Apukám rá akart beszélni ,hogy rakjam le fizették is volna de akkor hajthatatlan voltam most meg saját magamnak fizethetem! :? Én hülye! :shock:


Na de ez van!

Jó éjt mindenkinek remélem nekünk megint olyan jó éjszakánk lesz mit tegnap volt!



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Milyen szép időnk van csak ez a szél ne fújna ! :?
Ti ilyen szeles időben is el mentek sétálni ?
Én nem nagyon merem el vinni ilyen szélben!



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

MOGYO!
Gyönyörű Ágika, édes, ahogy mosolyog! :lol:
Én nem merem nagy szélben kivinni Patrikot, remélem dél körül jó idő lesz!

ENN!
Mi közel lakunk a szüleidhez (Márc.15 u.mellett), majd összehozhatunk egy talit vmikor! Meg persze a többiekkel is! ;)
Hogy telt az éjszakátok? Meddig maradtok? (vagy már otthon vtok?)
A kép szuper, tündéri ahogy fogja a cumisüveget! :D (sztem, ha feltöltöd a videót, pl.a videa-ra, akkor csak beteszed a linket és bki megnézheti!)

NAGBRI!
Egy nagy kalappal a mai vizsgádhoz! Drukkolok, hogy sikerüljön! :wink:

MANDULA!
Köszi! :D Igen, hasonlít Apukájára Picimaci, mások is ezt mondják! Különösen a grimaszaiban látom, hogy tiszta apja! :lol:
Sajnos keveset találkoznak, mert Kedvesem kint van december közepéig Németországban, nagyon hiányzik neki Patrik! :cry: Rettentően várjuk már az ünnepeket! Ha minden jól megy, épp a szülinapomra jön haza! :lol:

TIMCIKE!
Atticy már kész nagyfiú! És még mindig gyönyörű! :lol:
Milyen hintátok van? Most épp ezt ajánlották nekem is, de nem tudom milyet érdemes venni? Némelyik egy kisebb vagyon! :oops:
Egyáltalán a baba értékeli a sok funkciót? Ha van fotód róla, feltennéd?

NOÉMI! Milyen volt az oltás? :shock: Mesélj!
:lol:

Kép
honey78
 
 


Szia Honey!!! :)
Klassz, h közel laktok anyumékhoz :) Mi már kedd estére haza jöttünk, de majd legközelebb.
Timcikének az a hitája van, amit én is szeretnék, de előbb el kellene adni a mellszívót és abból meegvenni, mert tényleg kisebb vagyon. FP Ocean Wonders hinta. Az árzuhanáson 22 körül van, máshol ennél jóval több (brendon 32 asszem). Nézegettem egyszerűbbeket én is. Jó lenne, ha vhol ki lehetne egyszerre próbálni párat (mármint a gyereknek, bár tuti, h apa is belepréselődne :lol: ) és úgy eldönteni, h melyik jön be leginkább a csemetének.
Az éjszakánk csendesebb volt megint :D Még mindig kapja az espumisant minden kajájába ( kiv. anyatej).
így legalább nem nyöszörög annyit. Felkelni felkelt minket kb uúgy fél ill óránként, de közben nem nyöszörög, és nem kukacozik annyit.
Igaz, h olyan híg a széklete h csak na, ill bukik. De ez valószínű azért, mert az esp. hígítja a kaját. A Pre tápszer pl mindig habos, ha összekeverjük, és ahogy ezsi szinte egymerő apró buborék az egész. Az espumisannal meg nem habzik.
Összehasonlítottuk , h mi a külömbség az Infacol, Espumisan, SabSimplex között és uaz a szimeticon van mindben. A vivőanyagok mások és az íz.
Tehát a 3 szer uaz. Az espumisan banános, az infacol narancsos, a sab simplex epres. A javasolt adagok külömbözőek kicsit, de nem nagyon. Szóval kinek mi jön be. Mármint ízre.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?