Új privát üzeneted érkezett!

Noémié???
Vendég
 


Egyre taknyosabb Bazsi. Ma voltunk dokinéninél és kapott antibiotikumot csak nehogy erre is allergiás legyen. A dokinéninél volt egy orvostanhallgató és tisztára úgy nézett ki mint Mc'csábító a Grace klinikából,göndör fürtök, finom kezek, helyes pofi. Jó alaposan megvizsgálta a gyereket én meg addig vizslattam őt. :D :wink:
Tegnap voltam tornázni és olyan de olyan jól esett. Ma persze kicsit fájok,de megérte. Amúgy Bazsinak is elkezdett a nyála folydogálni lehet, hogy mégis csak lesz 3. fogunk. :)

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


IGEN!!!! NYERTÉL!!! :lol: Mondjuk..... mindjárt keresek valamit,hogy mit nyertél.

Hú,nem hittem volna,hogy ilyen gyorsan rá is találok. Még a munkahelyemen volt háttérnek kirakva... :D
Kép

Noémi! Kitöltöttem a táblázatot,elküldtem neked mailben.
Teljesen lebuktam... :oops: :roll:

omr
 
 

 
 

Ki ez a pasi?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Húúúúúúúúúúú!!!Kösziiiiiiiiiiiii!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Helló Falexa! Szegény Bazsikám! Jobbulást neki még mindig!
Ki az a Csábító?? Én nem nézem azt a sorozatot sem.

Na mentem,velem lesz tele az oldal már. :oops:

omr
 
 


Alexa: beelőztél, pedig meresztgettem a szemem rendesen! :lol: :lol: :lol:

Rena:
nagyon édes Petra, nagyon jók a képek!

Rena+Noémi:
mennyiért vettétek a tutyit/mamuszt, és mekkora méretben? És a mamusznak a talpa nem csúszik?

Fülhőmérő: nekünk nincs, de a barátnőmék panaszkodtak, hogy 3 mérésből 3 különböző eredményt hozott ki. Ezek után inkább maradok a popsiba a sima digitálissal, nem kell sok idő hozzá! Meg lassan lehet majd ezt hónaljba is. A kórházba mértem neki úgy is, kibírta!

Köszönjük a köszöntéseket mindenkinek!

Sziszi: vééééékony????? :lol: :lol: :lol: :lol: Egy pindurkát csal a kép, igen előnyösen lett fényképezve, mondjuk úgy!
Nem lenne így bajom az üléssel, csak eléggé mozog, ez amit simán a biztonsági üléssel kell a kocsiülésre rögzíteni. Nemtom, hogy a többi is ilyen-e, de engem idegesít, mert egy balesetnél tuti lefejelné az első ülést. Bár azt olvastam, hogy valamennyire az összes előre tud így mozdulni. Majd azért körbe nézek, ha a többi is ilyen, marad ez. Csillikókért nem tudunk most venni, az tuti.

Kép
kernico
 
 


Egy brazil pasi, ő nyerte el a világ legszebb pasija a földön címet!

omr
 
 


Húúú, csak pár percen múlt! Na máskor, ha ilyen ajándék lesz, gyorsabb leszek! :lol: :lol: :lol:

Mc'Csábító a Grace klinikában van!

Kép
kernico
 
 


KNiki! 1500 Ft volt. ez 18/19-es,nem csúszik.
Mostmár aztán ne tartsatok fel! Már 1 órűja fel akartam söpörni!!! :lol: :lol:
Fel is állok visszaolvasás nélkül! :roll:

omr
 
 


Elmenteünk dokinénihez és ti ennyit írtok?! :shock: Doki azt mondta, hogy nagyon piros a torka és hogy porszivozzam csak nehogy lerakodjon neki! :? AMúgy írt fel valami szirupot potom 1800 Ft-ért! :shock: Azt hittem seggre ülök a gyógyitárban! :x Ja és a sz@r gyógyitárban nincs ilyen szirup csak holnapra hozzák! :twisted:

Szóval én csak most ültem ide, de én rögtön kitaláltam a talányt! :lol:
Hát az a pasi!!! :o Nem rossz, nem rossz..... :oops: .... :lol:

Rena!
A ti mamuszotok nagyon ari. :P Petrácska is édi a képeken! És az 5 perc szünet tuti nem fog látszani, ha a többi fog is kint lesz! :wink:

Kniki!
A mi mamuszunk 800 Ft volt, 20-as méret, de olyan mint egy zokni és nem annyira zavaró. A gyerek még nem tud menni egyedül, úgyhogy nem tudom,hogy csúszik e! :)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Falexa!
Ti milyen antibiotikumot kaptatok?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Tuti a pasi! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Csajok!
Nálunk 1/2 3-tól esik a hó! :shock: Na, mondjuk szánkózásra még nem jó :(

Zsombit megyek fürdetni, csak ezt le akartam írni :)

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!!

Na,végre itt vagyok!Délután csak bekukkantottam,és milyen jól tettem! :D Micsoda nyereményt kaptam!!Hmmmmm!!! :D :D

Minden betegeskedőnek jobbulást!

Aranyos Petra a képeken!!Látom,jól tűri a fogmosást!

Tényleg csajok,egy nap hányszor mossátok a gyerek fogait??

Kiara nagyon csini az új kabiban!

Martinkának is gond van a popsijával!Nálunk ez az első alkalom!Sudokremmel kentük pár napig,de nem javult a helyzet.Neogranormot vettünk,és az használt!Most gyakrabban cserélünk pelust.

Az autósülésnek aranyos mintája van!

Ma láttam az Intersparban zenélő könyvet!Tényleg nagyon jó!Tetszett! 6500-ért árulták!Hú,meg annyi,de annyi Fisher Price-os játék volt,hogy csak kapkodtam a fejem!Látszik,hogy készülnek a Mikulásra,és a Karácsonyra! :D

Lázat popsiban mértem,de nem volt egyszerű,mert azonnal bekakilt a Drágám.Aztán amikor megint visszadugtam,megint egy adagot odanyomizott,és ez így ment tovább! :D :D Persze aztán sikerült megmérnem!

Noémi,és elég volt a fél Germicid?Levitte a lázát?Én 1 egészet adtam.
Vendég
 


Rena: jó volt tetszett, főleg a nyeremény! :lol:
Nagyon édes Petra! :D

Megyek mert még dolgom van.

Hú ezt nézzétek meg, olyan jópofa:
http://videa.hu/main.php?page=play&v=u15I5JgrgA7K2FbP

Kis betegeknek JOBBULÁST!!!
sziszi22
 
 


Jó reggelt!

Sziszi! Ez haláli!! Kiszolgálja magát a gyerek... :lol: :lol:
Írtad múltkor,hogy Csanád külön alszik már,meg,hogy ő jól viseli,jól alszik.De te hogy bírod,bírtad? Már nekünk is át kéne nagyon rakni,most még gyors a következő fogak előtt,de nem nagyon tudom elképzelni,hogy nincs mellettem. Ott voltál vele első éjjel? Vagy rögtön tök külön? Csajok,adjatok tanácsot és beszéljetek rá,hogy rakjuk át! Nappal mindig a szobájában alszik,az utazóágyban,szóval ismeri.

Alexa! 2szer naponta ha el nem felejtem. Reggeli után,meg fürcsi közben.
Na a FP-ról jut eszembe,még nem mondtam (KNiki sem...pedig eddig milyen naprakész voltál! :wink: :lol: ),szóval a Corában 6500 a tanuló kutyus. Ma veszi meg unokatesóm,aztán viszi is Mindszentre,nagyitól ezt kapja karira.Én azért majd megnézem addig és kiprószálom.. :oops: :D

Ezt a Neogranormont még kipróbálom.

Brigó! És sok hó leesett? Megmaradt?
Tényleg lányok! Ti vesztek már szánkót idén a gyereknek? Korai még,igaz?

Na majd jövök méreckedés után az adatokkal!
Szép napot!

omr
 
 


Fölk Balázsnak, Lidinek és Hangának BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!
Kép

omr
 
 


Rena, nagyon szépen köszönjük :-)

http://www.freevlog.hu/video/8976.html - kezdeti lépések

Nekünk is van mamuszunk, de sajnos nem tudjuk használni mivel mikor megy Lidi akkor állandóan rálép.

Noémi, amit te vettél a Deichmanban mamusz abban tud menni Veronika? Mert én is keresek bentre valamit amiben menni is tud. Hiába húzok rá két zoknit a lábikójára valahogy kevésnek tartom. Cipőt meg bentre nem akarok venni, mert úgy gondolom, hogy itthon pihenjen a lába elég ha utcán van cipőben.

Kép

Kép
antekirt
 
 


fnoe: most augmentint kell adnom mert a múlkorira allergiás lett az ertrotroph volt (azthiszem így kell írni). Eddig nincs gond!

Rena : köszi a köszöntést! Mi tavaly karira vettünk kersztfiamnak tanuló kutyit és már úgy bánom, hogy akkor nem vettünk Bazsinak mert nagyon jó árban volt. Én egy csomót játszottam vele amíg oda nem adtuk olyan édes hangja van, de Normit nem igazán érdekelte meg van neki tanuló széke is fp-os, de azzal sem játszik. Attól félek, hogy Bazsinak is megvesszük és őt sem érdekli, de nekem annyira tetszik. :D

Sziszi: az a videó hali jó. Olyan jót nevettem rajta!

Mára jött ki az izomláz alig tudok mozogni, de este torna megint.Bazsika ejjel 1-ig fennt volt csak szenvedett nem tudott elaludni. Már úgy sajnáltam! A gyógyszi ellen is nagyon tiltakozik! Tényleg ti hogy adjátok be a kanalast?

Hétvégén megvesszük az autós ülést vagy a brendonos kuponakciósat, ha tetszik vagy a baby centerben a Jane-t. Tudja vki . a Jane ülésék mennyibe kerülnek mondjuk te Rena mert a Szentesi baby centerben tuti van?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog hófordulót!

Ügyes Lidi,hogy már egyedül megtesz pár lépést!
Nekünk szandált ajánlott a védőnő bentre,azt mondta nem jók ezek a tutyik,mert nem tartják a lábukat.Akkor inkább a szandálban,vagy zokniban legyen.Martinka még zokniban "szaladgál",de csak egy van rajta.

Rena!Cicin alszik el Petra?Nálatok kiságyban alszik,vagy köztetek?Ha este elaludt,vidd be a szobájába,vagy arra felébred?Próbáltál már valamit?Nappal hogy alszik el az utazóágyban?Egyedül?

3 napja csak reggel és este kap cicit Martinka.Eddig nappal is cicin aludt el,de mostmár erről le akarom szoktatni.Beteszem a kiságyba játékokkal,és max.fél órán belül alszik.Most pl.azonnal elfeküdt,és elaludt.Nagyon elfáradt.Olyan édi volt!
Ja,és napközben besötétítek,leengedem a redőnyt.Amíg nagyon kicsi volt,világosban aludt,de csak fél órákat.Zavarta a fény.Mióta sötét van,azóta 2 órákat szundizik.
Vendég
 


FAlexa!Martinka minden hónapban kap Calcimuscot,mert még mindíg nagy a kutacsa.Én kértem a védőnőtől fecskendőt,abba szívom fel,és úgy adom be.Próbáld ki,ha gondolod!
Vendég
 


Sziasztok!
életjel!
Látom a fülhőmérő a téma. Amikor Anna beteg volt egy hónapja, akkor vettünk, mert éjjel sem ment le a láza, és nem akartam ébreszteni a folytonos méredetéssel. Ráadásul muszáj volt a lakásintézés miatt betegen hurcolnunk szegényt, így útközben is jól jött. Mi olyat vettünk, ami fül és homlok hőmérő. A homloos részét szoktam inkább használni, nekünk bevált. :)

Mamusz:
Most kértünk karrácsonyra Keresztanyjától, mert hiába van a harisnyán zokni is, estére már hideg a lába.

Ti hogy álltok a darabos ételekkel??? Anna még öklendezik! Hogy fog így a tortájából enni? :shock:

Drukkoljatok, ma megyek nődokihoz, reméem minden rendben lesz!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


A hófordulós babáknak sok boldogságot!

Brigó!
Nálatok van már hó?! :shock: Én azt nem szeretem ha csak kicsit esik, hanem amikor jól megmarad, az olyan szép. De azért még korán van. :shock:

REna!
Hát mi még tuti nem veszünk neki idén szánkót, ha nyári baba lett volna, akkor talán. De jövöre már legalább élvezi majd szerintem.

Alexa!
Na szerencse, hogy Veronika nem pakol ki nekem, miközben lázat mérnék. Kellemes lehet! :o Amúgy levitte a lázáta fél is, tegnap délben még 37,3 volt, de akkor nem adtam neki. Nem akarom, hogy nagyon hozzá szokjon a kúphoz, meg a babáknál ez még nem láz. Azóta meg nem volt semmi gond.

Sziszi!
Hát ez a video nagyon jó pofa! :lol: :lol: :lol:

Ante!
Nem győzöm ismételgetni, hogy milyen ügyes Lidi! :P Olyan cuki, ahogy mondja, hogy bababa. Mintha Veronikát hallanám! :)
Szerintem a mi tutyinkban lehet lépegetni, majdnem olyan, mintha zokniban lenne, de azért melegebb.

Falexa!
És mindenképp kell nektek az antibiotikum? Csak mert mi nem kaptunk, amit én nem is bánok. A köptető legalábbis nem antibiotikum, ugye? :roll:
Hova jársz tornázni? Izomláz az jó! :)
A kanalast úgy adom be, hogy a gyerek a kezemben, az övéi lefogva és ha szerencsém van , addigra nem csukja be a száját, mire odaér a kanál! Tegnapelőtt apa fogta (gondoltam egyszerűbb ketten csinálni, mint egyedül fogni a gyereket, közben önteni a kanálba a gyógyit-tévedtem :x ), a gyerek már pizsiben és nem akarta kinyitni a száját, mivel beleszagolt a kanálba és úgy döntött ez neki nem kell, úgyhogy a kanalas szépen rálötyögött a gyerekre. :x Egyelőre ázik a pizsi, de gyanítom, hogy nem fog kijönni belőle!
A fecskendős módszert én is csináltam amikor Normafloret kellett adni a babának, mivel pohárból még nem tudott rendesen inni, a kanállal meg fél óráig tartott mire bement 5 ml.

Mágnes!
Szerintem ne aggódj, hogy a Anna még öklendezik a darabostól, Veronika is. A szülinapig még van majdnem két hónap, addig lehet megtanulja. :wink: Én most probálom tanitani, úgy hogy evés közben mutatom, hogy kell rágni. Ő is probálja és többé kevésbé sikerül is. Aztán van mikor simán kihány egy adagot, amit előtte nagy nehezen már összerágott! :x Előbb utóbb úgy is megtanulja, addig meg legfeljebb pépesítesz! :wink:
Nődoki: remélem minden rendben lesz és nekiállhattok a babaprojektnek! :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ante:
Na megnéztem Lidi videóját!! irigy vagyok! :) Nagyon ügyes!

Noémi:
Mutatod hogy kell rágni?? :) Azt hogy??? Engem kiröhög a lány, ha mutatok neki ilyet. .)

Lidi, Hanga, és Balázs:Boldog hófordulót kívánunk nektek!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Martinka is öklendezik a darabostól.Milyen kaját adtok,amit már rágni kell?Mivel kezdtétek?Én meg már azt hittem,csak az én gyerekemnek nem megy!

Mági,mennek a drukkok!Majd írj,hogy mi volt a nődokinál!
Vendég
 


Na ezt is nézzétek meg! Érdekes!
http://tv2.hu/2007-11-06/Kepes_Andras_a ... szulesrol/

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Mági!
Koccogtatom a fogaimat és mondom, hogy nyányá :lol: :lol: :lol: Meg szokta nézni, ahogy eszek és mozgatja ő is a száját és a fogaimat akarja mindig megfogni :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


fnoe: Bazsinak a szíve miatt a legkisebb betegségre is antibiotikum kell amíg meg nem műtik. Amúgy én sem vagyok az antibiotikumok híve, ha lehet én kerülöm, de neki muszáj adnom.

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


:twisted: Írtam egy kisebbfajta regényt ide az előbb,közben Lidit néztem és fogta magát a gép és újraindult.. :evil:

No. Akkor kezdem is Lidivel! Naggggggyon ügyi! És milyen büszke magára,örül,hogy sikerült!! A bababa tényleg ismerős nekem is! :wink:

Voltunk méreckedni. 7940 g (410 hízás) és 69,5 centi (2,5 centi :!: növés). A fejünk már megint ugyanakkora!! 43,5. másfél hó alatt fél centi. Na amúgy kifárasztott a csaj rendesen. 13.50-re voltunk beírva,félkor már ott voltunk,hogy nyugisan levetkőzzünk,de már akkor kiderült,hogy csúszás van. Fél 3 elmúlt,ahogy bejutottunk,hazafelé 1 perc alatt aludt. De az az 1 óra! Az összes játékon végigmentünk,2 széket kifordíott,ablakot vert,radiátort rángatott,dumált,forgott,ült,állt,feküdt,hasalt,térdelt,ugrált ezt úgy fél percbe sűrítve.Nem volt 10 mp leállás sem! :roll:

Alexa! Nem cicin alszik.Volt olyan,de már nem alszik el rajta. Leteszem hasra,cumi szájba,kijövök oszt majd elalszik.Van hogy 1 perc,van hogy fél óra.Szóval nem biztos,hogy gond lenne.Igazából magam miatt aggódok,hogy én hogy aludnék. :D

Mági! Drukk-drukk!!

Darabos kaja: Éppen ebéd közben agyaltam ezen.Amit főzök,mixelem,darabosat-harapósat keksz,biskotti,kölesgolyó formában kap.Ma viszont üvegeset bontottam és olyan gusztán félig pempős félig darabos volt! És jól is lakott (mondjuk ez a nagyobb kiszerelés volt,290 g asszem).Szóval hogy lehet ezt házilag elérni,hogy félig ilyen,félig olyan? Valamit csak villával törjek? :roll: Öklendezni nem szokott,bár volt már,hogy keksz mellécsúszott,akkor visszaköhögte én meg jól hátbavágtam. :oops:

Falexa! Megpróbálom megnézni az ülést!

Otthonszülés: Nem tudok sok újat írni a témában. Lehet,hogy azért vagyok ilyne,mert gáz volt a szülésnél és rohantunk a műtőbe,de mi lett volna,ha ez itthon történik? Kepeséknél tök véletlen,hogy így alakult szerintem.Az,hogy magára van hagyva a nő vajúdásnál?Ugyanúgy beviheti a kórházba is a férjet vagy akár a Geréb Ágit,nem? Na mindegy, nem nyitok új vitát.Vagy igen? Én a kritériumokkal egyetértek,aki megfelel neki szüljön otthon,nem bánom.

omr
 
 


Mági: szorítok, aztán majd gyere!

Rena: a különalvás tényleg nekem volt nehezebb, a gyerkőc fel sem fogta, ha sír megyek, sztem nem nagyon tud róla, a kiságy maradt a kisszobában, tehát csak mi költöztünk ki, a nagyba. Ő ott alszik ahol eddig is aludt. Ezért nem furcsa neki. Eddig 1m-re aludtam tőle, most meg talán 5m-re, nem nagy táv a két szoba között. Első éjszaka is, meg még most is felébredek, van amikor meglesem, oké alszik. Tényleg kicsit nehéz, de gondolj bele, amig kicsi hamarabb magszokja, ha nagyobb lesz azt fogja mondani, nem ajszom ededül. Persze ez nem biztos, csak gondolom.
Mi is ma voltunk méreckedni, 9320g, és 77cm a fiúka.

A hófordulós babáknak sok boldogságot!
Kép

Ante: de ügyes Lidi!!!!

Majd még jövök, nyügi van.
sziszi22
 
 


Lidinek, Hangának, Bazsinak és utólag Veronikának is :oops: boldog hófordulót! :D

Rena: múlt héten még 7600.- píz volt, azt írtam! :wink: :lol: :lol: :lol: Különalvás nállunk úgy ment, hogy átraktuk a szobájába az ágyat, este sötét volt már ugye, nem látta, de oda vittük, elaludt, én egész este ébren, hogy mit csinálhat, de teljesen nyugodtan életében előszőr átaludta az éjszakát. Azóta én is alszok! :D

Darabos kaját én szoktam néha adni, bár ugye egyedüliként Kiarának még nincs foga! :roll: Nem öklendezik tőle, imádja így is! Meg rágcsálni a kezébe szoktam adni brokkolirózsát, csirkehusit, banánt, ilyeneket, és imádja! Még csak az ínyével harapdálja, de így jobban megeszi mint a kanalasat sokszor!
Rágni én is szoktam vele. Eszem a nagy semmit, bekapom, megrágom, lenyelem, és néha kedvet kap tőle, ha nagyon nyűgi, akkor is! :lol: :lol: :lol:
Rena: hátbavágni nem szabad, mert akkor visszamegy a rossz helyre úgy tudom. Ivásnál is neki kell visszaköhögnie, meg a felnőtteknek is. Kajánál Kiara visszaköhögi rendesen már, ha véletlen félre megy vagy túl nagy, de fejjel lefelé kéne elméletileg fordítani és kirázni, ha gáz van, vagy hassal a térdedre fektetni, és a hátánál visszanyomni a cuccot!
Na, az elsősegélyórának vége, inkább Snoopy-t kérdezzétek, ő ért ehhez! :oops:

Ante:
vedd úgy, hogy agyba-főbe van dícsérve Lidi! :D Annyira édes, és ügyes!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Jaj, csajok, tiszta ideg vagyok. Ma voltunk védőnőnél, minden rendben egyébként, kiscsávó 12,23kg és 84cm. Okos, ügyes, szép :lol: DE! A védőnéni nem találta a heréit, azt mondta, hogy biztos a hideg hatására visszahúzódtak, de majd a fürdéskor a melegre "előjönnek". Hát, nem jöttek. Na, már utána olvasgattam a neten, de nem sok minden van :( Jó, tudom, nem olyan nagy probléma, na de mégis!!!!
Most várok egy hetet, de ha semmi változás, akkor beszélek a dokival. És lehet, hogy már tök régóta ilyen neki??? Én ezt sosem nézegettem :( Ááááááááááááááááááááá
Szóval vkinek vmi infó?

Bocs, nem reagálok most, mindjárt kezdi a szökést, egész nap meg nem is voltam, mert de. védőnő, du. gyerekekkel a városba, egy kis játszi, hidegtál rendelés, bank, vásárlás.

Holnap jövök,
Jó éjt,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Még nem olvastam végig ezt az oldalt, de imádom ezt a Brazil pasit, jobb mint Brad Pitt. Még dolgoztam mikor kaptam róla egy sorozatot:))))Sajnos nem őriztem meg:(((

Szóval, eltűntem, mert megint sok minden volt, és Dani is anyásodik..

Betegeskedőknek jobbulást, szerencsére minket eddig elkerült.(Kop-kop-kop).

Rena, köszi a hiányolást!!!

Mi voltunk a négynapban Kirándulni majd mindjárt teszek fel ide is képeket, nagyon jó volt kikapcsolódni. Dani egyik nap az egyik nagyiéknál volt másnap a másikéknál, és mindketten azt mondták hogy olyan 5 korül érezték rajta hogy hiányzunk neki. :shock:

Akkor töltök fel pár képet:

Itt sétáltunk a Medves fennsíkon és ez az egyik várunk, a Salgói.
Kép



Ezt közelről is megnéztük, ez a vár a Somoskői, érdekes, hogy csak vár szlovák terület, a környék magyar.Smile
Kép

Ez a ritkaság egy bazaltömlés a somoskői vár lábánál, és itt van az anyósom is velem.Smile
Kép


Ezért szeretek kirándulni, mert ezek a színek megnyugtatnak és örömmel töltenek el. szerintem Tarjánban egy dolog miatt érdemes lakni, az a természet.
Kép

Ez meg itten a zólyomi vár Szlovákiában. Kép


Dani napok óta olyan sírós, ha velem van. Fogja a nadrágom szárát, állandóan kéredzkedik fel, viszont ha lemegyünk a szomszédhoz vagy feljön akkor jól elvan a kislánnyal, de mihelyt elmennek üvöltés, ha nem vagyok mellette. Emellett éjjel is sokszor kel.
Most nem tudom, hogy keveset foglalkozok vele vagy a foga jön??? MÁsokkal olyan jól elvan....

csernusn
 
 


Otthonszülés: most néztem meg a Kepest, húú jól megaszonta. Nem értem miért van ennyire felfújva ez a dolog, olyan mintha figyelemelterelés lenne másról. Nekem ez jön le. :oops:

Darabos kaja: egyedül eszi a zsömit, de már próbáltunk sajtot, húsit, srépát, már elég ügyes, a banánt nagyon tudja enni.

FAlexa: kanalas fekve szoktam beadni,(nem a legjobb) főleg ha egyedül vagyok, ha ül akkor felét bizti kiköpi.

Alexa: zsemle belét adtam először, de nagyon kicsi falatokat, aztán megszokta, már több mindent kipróbáltunk. Azóta nem eszik főzeléket, csak zsemlével. :?


Mamusz: én zoknit vettem, aminek szilikonos a talpa, nem csúszik,sztem jó. Így néz ki:
Kép

Még egy video:
http://videa.hu/main.php?page=play&v=0RML3IuVbXHOBLK6
sziszi22
 
 


Dani nekünk is eszik már darabos kaját.Ma pl paradicsomos tarhonyát evett virsliel, durván összezúztam azért, de nekem Danit öröm nézni olyan szépen rág. Meg mi már próbálkozunk az önálló evéssel is.Majd a freevlogra rakok fel videót, de most épp leerült az aksi.:(((


Ja és ma tübbször is kérdeztem Danit hogy hol az orrom mutasd meg és megmutatta a kis ujjával. Meg már ki tudta egyszer kétszer választani a piros hajót a többi közül.:)))


Bocs hogy moat ennyi, de a Párom alszik mellettem és már egy órája pötyögök....

Betegeknek Gyógyülást kívánok!!!!


Jó éjt.

csernusn
 
 


CsNiki: De szuper, nagyon jól néznek ki a képek, milyen lehetett élőben. Jó, hogy így el tudtatok menni. Na jó csak kicsit irigy. Biztos majd változik Dani, nálunk is vannak ilyen napok, amikor nem lehet két lépést sem lépni, mert már jön utánnam. Kitartás!
sziszi22
 
 


CsNiki!Jó lehetett a kirándulás,szép helyeken jártatok,az a bazaltömlés nagyon különleges!!

Martinka meg apás lett! :shock: Múlt héten itthon volt a férjem,nagyon sokat foglalkozott Vele,és most furcsa,hogy nincs itthon.Amikor megy dolgozni,a kisgyerek mászik utána,és percekig üldögél még a bejárati ajtó előtt.Várja vissza apát!Olyan megható!!

Ügyes Dani,és Csanád is,hogy így eszik a darabos kaját!!Remélem hamarosan Martinkának is menni fog!Egyszer Snoopy írta,hogy agyilag meg kell érni a rágásra is!Igaz SNOOPY??

Mi is vettünk ilyen zoknit,ez volt Martinka lábán a babakocsiban,amikor még nem volt még cipője,és volt mégegy zokni is alatta.

Brigó!Martinkának rögtön születésekor megnézték a heréit,aztán a háziorvos is,amikor hazajöttünk a kórházból,és azóta is megtapogatja,amikor csak megyünk vizsgálatra,stb...Eddig Zsombinak nem nézték??Ez furcsa lenne! :shock: Biztos megvannak neki!!!!
Vendég
 


Halihó!
Na megjöttem dokibától. Megvizsgált, cisztám nincs, a nyálkahártyám jó vastag, de magától mégsem akar megjönni. Most Kaptam gyógyszert, hogy megjöjjön, aztán szedhetem a régi jól bevált gyógyszeremet, hogy babásodjak. Hó végén vérvétel, hogy van-e peteérés, úgyhogy belevágtunk a babagyártásba. ezek szerint megint orvosi segítséggel.

A rákszűrésem P2-es lett, fél év múlva meg kell ismételni. állítólag valamiféle vírust láttak, APF vagy APV a neve, már tisztára összezavarodtam, így nem tudom pontosan melyik. Valamelyikőtök hallott esetleg ilyenről? Mert neten semmti sem találtam róla. Amikor kérdeztem dokibát, hogy ez mit jelent, azt mondta, még semit. Na ez a legrosszabb válasz! :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági,nem HPV?
Vendég
 


Human Papilloma Vírus:
http://www.hpvinfo.hu/
Vendég
 


Rena!
Na hallod szépen nő ám Petra! :P Érdekes, hogy nálatok időre kell menni a védőnőhöz. :shock: :shock: :shock: Nálunk nincs ilyen és simán szoktunk 1 órát várni, pedig itt falun nincsenek ezren. :?

Sziszi!
Csanád meg jó magas csávó lesz! Bár lehet hogy Zsombi beelőzi!:) :roll:

Kernico!
Ez tök furi, hogy a lánykádnak közel az 1 évhez még mindig nincs foga! Doki mit mond rá? Amúgy az egyik ismerősöm lánya 16 hónapos és 6 van csak és asszem neki is csak 1 éves kora körül jött az első.

Brigó!
Mi az hogy nincsenek heréi? :shock:

Csniki!
DE jó lehetett a kirándulás és jó, hogy elmaradt a mamákkal Dani egy napig. :P Szerintem ha tudja, hogy ott vagy a lakásban akkor miért nem vagy vele és ordít. Ha nem lát, akkor mindegy. Legalábbis gondolom. Nálunk is hasonló a helyzet, mostanság Veronika is a lábamba kapaszkodik és sír, ha fél méterrel távolabb megyek tőle. Doki néni azt mondta, hogy most kezdődik a gyereknél az az időszak, hogy idegen ne macerálja és csak anyával legyen-ez 2 éves korig tart.
Ügyes Dani, hogy már szépen eszik! :P

Mági!
Amikor én voltam 4-5 hónapja rákszűrésen nekem is P2 lett, állítólag valami kis gyulladás és gyakori szülés utáni első rákszűrésnél. Lehet rá valami gyógyit kapni, de én nem szedtem mert amint megtudtam újra elmentem (nem kellett fél évet várni) és akkor már P1 volt.
Amúgy az AFP az a terhesség alatt egy mutatószám.


Kepes: nekem az volt furi, hogy a Tv2-n beszél és szidja a Tényeket és a Bárdost! :shock: Igazából az otthonszülésről csak a saját élményét mondta el.

Veronika is mutogatja az orrokat (érdekes, de a többi testrészt nem :roll: ), a macin, rajtam stb. Mostanság meg megprobál egyedül megállni, elengedi a kiságyat vagy engem (de csak pár másodpercre) és tapsol. Olyan megható! Én tuti sírok, ha elindul! :oops:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Winnie!
Te már megint eltűntél? :roll:

És tényleg Snoop is már jó rég járt erre!

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Na csak gyorsan, mert megyünk aludni már! :)

Mági: Ha Hpv, akkor azt tudom róla mondani, hogy állítólag az egyik leggyakoribb oka a méhnyakráknak, de nem kell megijedni, ha tényleg az is, mert általában jóindulatú. Még torokban szokott kijönni (nekem ott volt, kiszedték műtéttel), és NEM CSAK NEMI ÚTON terjedhet, hanem a sok stressz és dohányzás miatt is kijöhet, mint pl. nekem 15-16 évesen.

De már kezdem kínosnak érezni, hogy bármilyen betegséget említetek, az nekem volt-van! :oops: :lol: :lol:
Viszont jó, hogy írtad, mert holnap felhívom én is a dokit, hogy megérkezett-e már az én eredményem. Ezek után azért izgulok kicsit! :roll:

Noémi: azt mondták a dokinénik (régi is, új is, védőnő is, meg ahol még utánna olvastam - azta, de alapos vagyok), hogy 1 éves korig teljesen normális az is, ha egy fogunk sincsen, sőt volt olyan kisfiú nemrég, akinek 16 hónaposan jött ki az első, és ugye azzal sem lehet semmit csinálni, még az is normálisnak számított. De hát remélem annál hamarabb lesz most már aztán! Az összes tünete megvan, de fog még sehol. :roll: :roll: :roll:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Mutogatás nálunk is megy. De tegnap nagyon meglepődtem mit csinált Lidi. Kérdeztem tőle, hogy hol van a kilences számú habtapinak a belseje, erre ő mutatott a műanyag ládikóba ahol vannak a játékai. Megnéztem, de nem találtam benne a habtapit, kérdeztem újra, hogy Lidi hol van a kilences belseje nem tudod?- erre ő megint rámutat a műanyag ládikóra, megint megnéztem de nem találtam. Aztán kerestem máshol nem találtam meg, Lidi meg csak nézet, aztán újra megnéztem a dobozban és ott volt tényleg.
Ha megkérdezem pl, hogy hol van a tik-tak akkor rámutat az órára, hogy ott van.
Nálunk most inkább az utánzás megy. Akármit csinálok utánoz. De olyan édes ahogy ő csinálja. :-)

Mági, állítólag nagyon ritka a P1-es. Szinte nincs is olyan nekem a dokim ezt mondta. Mikor fogsz újra beszélni a dokiddal, hogy mégis mi a teendő?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Mági, szülés utánra gondoltam a P1-et, hogy olyan nincs.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Helló!
Jöttem picit,de tényleg picit,ma munkás kedvemben vagyok.Átrendeztem Petra cica szobáját.Az utazóágyat átraktam közelebb a radiátorhoz és egy olyan falhoz,ami nem külső,szóval tutkó nem hideg(mondjuk a többi sem igazán),na meg (fő ok!)ha átköltözik,akkor én ágyamból csak 2-3 méter az övé.Egyelőre szokja meg így pár napig,aztán kicseréljük az ágyat.A járókában volt a nappaliban míg én bútort tologattam,porszívóztam,aztán bevittem,leültettem a hempergőjére,körbenézett és felhúzta az orrát a szájával egy oldalon,hát tipikus:"mi a fenét csináltál a szobámmal,anya"megmozdulás volt. :D ki is vonult,át a hálóban,ahol egyenes a fiókhoz és jól odacsukta az ujját.na mondom,végre elmegy a kedve a fiókoktól,hát nem.megnyugvás után a szobája fiókjait kezdte babrálni,de azt még nem tudja kihúzni.
Lányok! Annyira kiakaszt amikor tisztába kell rakni,vagy szimplán öltöztetni.fél percre nem marad meg háton!! ordít,sír,mintha fájna neki háton.már minden szar van a kezében,amivel próbálom lefoglani,de azzal is inkább hasra fordul. :twisted: Ötletek?

Azta milyen ügyik a gyerkőcök mutogatás terén!! Hát Lidi meg... zseni! Mikor kezdték az ujjal mutogatást?? mi még kézzel sem,csak nagy ritkán a lámpát.Egyelőre szemmel nézi amit tud: lámpa,apa,micimackó,miki egér,függöny.

CsNiki! Örülök,hogy jöttél! Jaj de szép helyeken voltatok! Apa vett 2 éve egy váras könyvet,hogy majd bejárjuk mindet.Na ja,azóta is megyünk...

KNiki! Köszi az elsősegély tanfolyamot! Ezt tényleg nem tudtam,hogy nem szabad hátbaverni. :oops: Azt hallottam,hogy le kell lógatni lábbal,de olyan hosszúnak tűnt ez egy etetőbe lekötözött,tálcával elbarikádozott gyereknél. :roll:

Falexa! Apa arra gurul ma megnézni az ülés árát,ha el nem felejti. Gyógyszerbeadásról jutott eszembe,hogy nekünk adott a doknéni egy fecskendőt anno 8 hetesen,mikor beteg volt,aztán azzal adtam a 6 hós betegségnél is.Viszont van a Nurofen dobozában az az adagoló,az is baromi jó szerintem.Mondjuk csajszim annyira hasafélti,hogy a gyógyszert is mint valami drogot élvezettel ette és sírt,mert nem adtam többet. :roll:

Noémi! Védőbe mi sem kapunk időpontot,ott én mondom meg,hogy ezen a napon ekkor és ekkor megyek! :wink: A doknéninél kapjuk csak,mindig beírja a házit a kiskönyvbe,odagémkapcsoz egy papírt,jelenleg ezzel: 10 hónaposan védőnői TA, 01.09. 13.20 ide tanácsadás. Alapos...

Sziszi! Ez rohadt jó zokni,ilyet keresek ezer éve!

Tényleg Winnie,hol vagy? Remélem nem esett nagyon viszza Réka!
Többi kis betegünk hogy van???

És végül,de nem utolsó sorban:
Zsombinak nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
Kép

omr
 
 


Drága Zsombinak nagyon sok boldogságot kívánunk az első szülinapja alkalmából!

Kép

Ugye a névnapját is most tartjátok?

[color=brown]Boldog névnapot is kívánunk ZSombinak! :P [/color

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Na igen!!!!!!!! Tényleg!!!!!!!!
Drága pici Zsombi!!! ISten éltessen még nagyon sokáig erőben,egészségben,boldogságban,sok örömben vigasságban első szülinapod alkalmából!!!
Kép

omr
 
 


Fölk Alexa! Jut eszembe!! Téged is Isten éltessen sokáig szülinapod alkalmából!!!
Na válassz! :lol:
Kép Kép

Most hívott Csaba éppen,Jade ülés nincs, van 27900-ért Pierre Cardin,35890-ért Chicco.Ezek 9-18 kilósok! Puszi!

omr
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?