Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Nóri, mindannyian Veled vagyunk!!!! Várlak én is nagyon!!!

Gabika nálam még mindig ugyanaz a helyzet. a 28. napon vagyok, pirinek jele sincs. Ilyenkor már réges-régen fáj (nincs is szó rá mennyire) a mellem, és minden bajom van. Most csak icipicit érzem a melleimet, de a bimbóm egyáltalán nem érzékeny.
Viszont a hasam kb. 10-12 napja szinte folyamatosan fáj. Egészen lent.......... bízom benne, hogy semmi komoly. Azt már tudom, hogy ha babácska van, akkor az első pillanattól kezdve alakul a méh, és a méhtartó szalagok nyúlása fájdalmat okoz. Többek között ez a hasi fájdalom oka. De még nem tudok semmi eredményt. Tesztet már csináltam, de még semmi....
Viszont émelygek, és szédelgek, mint egy liba...... :lol:
remélem ez az, amire gondolok...... :lol:
Ja, a hasfájásról még annyit, hogy éjjel is arra ébredtem fel, hogy iszonyúan fáj a hasam..... :shock:
Csak azért gondolok babácskára, mert úgy gondolom, ha nem nőgyógyászati probléma ez, akkor menne a hasam, lázam lenne, vagy éppen székrekedésem lenne, stb. De semmi ilyesmi... minden normális, csak fáj....
Talán emlékeztek, a pém előtt voltam dokinál, nézzen meg! Akkor azt mondta, minden a legnagyobb rendben!!! Szóval???? Ki tudja, mi ez????
(Nagyon-nagyon bízom benne, hogy ez már az én hisztis, földhöz verem magamat drága kislányom (remélem legalább olyan hisztis lesz, mint az anyja... :roll: , vagy az én gyönyörű kicsi fiam...... :roll: )

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Esetleg mindkettő???? :roll: :roll: :roll:
Én azt sem bánnám, hogy ikreket szülnék........ :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hali mindenkinek! Szép napot és kellemes munkát a dolgozó nőknek! Van valami hír?

Kislány, én nem bírnám ki és ellőnék egy újabb tesztet biztos, ami biztos. A hcg 1,5-2 naponta növekszik. Hátha mutat valamit.
Bár a vonalzód 1. cn ír. Ugye, nem...?

Kép
Kép
gabi82
 
 

 
 

Én próbálok nem ezzel foglalkozni, de majd szétvettett a düh, mert tegnap volt a 14. nap. És kihagytuk! Háát, nem tudom. Pedig megfogadtam, hogy nem foglalkozom ezzel, és a természet majd tudja a dolgát, dehát.........
Mindegy. Ez van.

Mondjátok, hogy lehet ezzel nem foglalkozni? 6 hónap után nekem ha éppen van egy kis időm mindig ez jár a fejemben. Meg az, hogy lehet nem is baj, meghíznék csak ugyis. Ez normális? Mindenki folyamatosan kismama lesz körülöttem. Csak én nem. Tudom, hogy túlsúllyal hátrányban indulok, de vannak mások akik jelentős felesleggel mégis teherbe esnek. Akkor én miért nem? :cry:


Mindegy. Jól vagyok. Csak kikivánkozott.




Nóri, remélem jól vagy. Gondolok rád!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Gabi!

Szerintem normális, h. szoktál a babára gondolni, hogy foglalkoztat a dolog. Lekopogom, de nekem az elhatározás utáni 2 hónapban volt ilyen "mindennap mindenpercében ezen jár az eszem...MEGŐRÜLÖK" érzés, de valahogy magától lecsendesedett. Nem azt mondom, h. nem jut eszembe a baba, de nem nagy intenzitással. Teszem a dolgom, a m.helyen és otthon is, járok hastáncira, családdal vagyok és ha meglátok egy babácskát v. egy terhes kismamit nem szorul össze a torkom, h. persze nekem miért nincs "ilyenem". Valahogy megnyugodtam és biztos vagyok benne, h. lesz babám (és MINDANNYIUNKNAK)!!!

Nemrég vissza néztem a babaproject indulását és láss csodát januártól novemberig nagyon sok babáváróból kismami, v. anyuka lett. pl. Christell, Jamiee, Csheni, Judy, Niki, Sirkici, Bíbi (bocsi, ha valakit kihagytam). Szóval statisztikailag is bizonyított, h. nincs veszve semmi és ránk is sor fog kerülni. Szerintem Gabi próbáld ezt Te is elhinni (tudatosítani) és akkor kiegyensúlyozottabban fognak telni a napjaid.

Húúú, bocsi, h. ennyit írtam :oops:

Kislány,
én is drukkoltam, de ha jól látom ez egy új hónap... :(
Vendég
 


Sziasztok!!!

Nem, nem!!! Nem új hónap4!!!!! LEgalábbis még eddig nem!!! :lol: :lol:
Már a férjem csak azt kérdezi, hogy ma is vettem tesztet??!! :shock: már 3-on túl vagyok!!! De mind nega!!! De azokat még mind a 28. nap előtt csináltam.
Még van egy tesztem, megfogadtam, hogy legközelebb szombaton csinálok. Addig úgyis ki kell derülnie!! De nehéz megállni!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


VAgy ki kéne cserélnem a vonalzómat??? :shock:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


leveszem addig a vonalzót, amíg nem tudom, mi a helyzet... :lol: :lol: :shock: :shock:
kislany
 
 


[quote="kislany"]l írta:kislanyeveszem addig a vonalzót, amíg nem tudom, mi a helyzet... :lol: :lol: :shock: :shock:


Bezzeg ilyenkor milyen lassan telik az idő ugye? :)

Kép
Kép
anyaanya
 
 


Arikon,
nem jár mindig ezen az eszem, csak eszembe villan. De asszem ez tényleg természetes.

Kislány, hajrá, hajrá!!!
Anyaanya, apára teljes intenzitással fel!!!!


Andi, hol vagy elveszve?

Bibí, mi újság van veled?

Nóri, jelentkezz!!!

Csucsu, hogy vagy? Minden rendben?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok!

Kislány! Nagyon izgulok érted! VÁrom nagyon, hogy tesztelj!!!!

Nóri! Nagyon sokat gondoltam rád ma, remélem minden oké!

Gabi, Anya! Akciódús napokat!!!

Dobok neketek egy görbét, én itt tartok:

Kép

Hahó többi babáravágyó sorstársam! Hol vagytok???
Vendég
 


Sziasztok!

Itthonról írok, hazaengedtek.Nem vagyok még túl jól de a tegnapi nap után ez már felüdülés.
Gyors összefogalom, nem untatok senkit a részletekkel.
Szóval tegnap reggel befekvés, délelőtt 2 infúzió, vicctabletta(ami szart sem ér...) és irány a műtő.Nagyon féltem, sírtam, de a drágám végig velem volt előtte és utána is, ez segített sokat.Az ébredés kegyetlen, de ami a legrosszabb volt, hogy alig bírtam nyelni, beszélni meg abszolut nem, ugyanis műtét közben lenyomtak egy tubust, azon át lélegeztettek.Estig nagyon szarul voltam, egyfolytában hányni akartam.Persze enni, ini nem lehetett..Az éjszakát hagyjuk, mindneki el tudja képzelni...horkolás, nyögés, hörgés...semmit nem aludtam.Szerencsére reggel sietett hozzám a dokibácsim és megszabadított attól a halom géztől, ami fel volt dugva, meg a tűt is kivették a kezemből.Azt mondta a dokim, hogy nagyon szép, szabályos méhűr-öm lett és minden okés volt.
Állítólag két hét múlva megjön, akkor megyek kontrollra és utána bármikor befogadóképes vagyok. :lol:
Nagyjából ennyi, a héten itthon leszek, pihizek.Amúgyis van egy halom szabadnapom még, most kihasználom legalább.
Remélem mindneki jól van, megyek visszaolvasok.
Vendég
 


Jobbulást Nórikám...örülök, hoyg bíztató szabaat kaptál... hjidd el, minden rendben lesz...
Minden!!!
(((ölelés))))
Vendég
 


Nóri örülök Neked!!!!!

Már csak 2 hét, és hajrááááá!!!!!! :lol:
Még ott lehet az a zebrás valami a fa alatt!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Tudom, hogy szabin leszel, hiszen írtad. Remélem eszed ágában sincs a háztartásban egerészni, ugye??? Tényleg tessék pihenni, lelkileg, fizikailag!!!!! Olvass, tévézz, pihizz, vigyázz magadra!!!!!

Puszi Neked

Kislány

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


ááá, elfelejtettem levenni a vonalzót!!!! :oops:
kislany
 
 


Nóri,
Hál 'Istennek túl vagy rajta és hogy 2 hét múlva már éles! Ez szupeeeeer!
Pihizz sokat és gyógyulgass! :)
Vendég
 


Nóri nagyon ügyes vagy, és ami a lényeg, túl vagy rajta, innentől már csupa móka és kacagás lesz meglátod. :wink:

Lányok, akcióban nincs hiány függetlenül mindentől :oops: , amióta titeket olvaslak, figyelek mindenre, mikor hol fáj, feszül, nyom, szorít, azt sem tudom hova kapkodjam a fejem. :D Bezzeg a nagylányomnál nem voltam ennyire "stresszes"... :roll: :D

Kép
Kép
anyaanya
 
 


csináltam megint tesztet.... még mindig semmi......... :shock:
sehol semmi............ se mensi............. se 2 csík............... :shock: :shock:
Iszonyat lassan mennek a napok!!!!
Bár már szombat vagy vasárnap volna....... mindegy... kivárom... nem tudok mit tenni................

holnap a 30. napom lesz (a 28-ból)
kislany
 
 


Kislány,
Szerintem is várjál, mert a tesómnak is először nega lett, majd több mint 1 hét elteltével lett kétcsíkos és ma már 5 éves a kis haramia... :)
Vendég
 


Nóri: A fő, hogy túl vagy rajta. Pihenj sokat és hamar legyél babás :)

Kép
csucsu05
 
 


Nóri,
végre túlvagy rajta, mostmár tényleg nem kell sokat várnod és ott lesz az a zebrás teszt meglátod! :D
sirkici
 
 


Arikon: oksi, várok. Muszáj....... :shock:
Még mindig semmi. 30. napon vagyok............
Amit még nem írtam, hétfő óta minimális fehér folyásom van. Ilyen szokott lenni máskor is. Ez normális, ha babás vagyok???
kislany
 
 


Nóri: ez tök jóóóóó, ügyes vagy, most aztán babára fel! :D
Vendég
 


Kislány!

Az is lehet terhestünet... :wink:
Vendég
 


Akkor mi egyszerre fogunk szülni...

Ő lesz az első babátok?
Vendég
 


Bíbi,
örömmel olvastam, h. már jobban vagy és az az uh kép, hááát egyszerűen cuki!!! :)

Tegnap elkészült a laborom és iszonyú boldog voltam, mert a thrombocytán kívül minden TÖKÉLETES lett!! Kivételesen a vizeletben sem volt semmi baci! A vasam meg egyszerűen POMPÁS!! :lol:

Kiszámoltam a babanetes kalkulátor szerinti ovus időpontot és ha minden igaz akkor nagyon ügyik voltunk... :oops: :wink:

Tényleg Ti már kipróbáltátok? Szerintetek van benne valami?
Vendég
 


Arikon köszi, mi is egyből beleszerettünk a kis emberszabásúba :lol:
Tényleg jobban vagyok, nem akarom elkiabálni, de ha ma sem hányok, akkor rekord, 5 napig még sosem bírtam! :twisted:

Ügyi vagy a vérkép miatt, ez tényleg szuper hír, nekem még sose volt csak egy csillagom!Ez tök jóóóóóóóó! :lol:
Vendég
 


Sziasztok, rokkantka jelentkezik. :wink:
Kicsit felborzolom az idegeket, ne útáljatok, de itthon nyomom pizsiben...két pihenés közt szétvet az unalom és mindjárt elalszok.Ez nem nekem való, úgyhogy főzni fogok egy levest és vasalok egy kicsit.Amúgy rendben van minden.

Arikon drága, gratula a véreredményedhez ez tényleg klassz.(óóó, én már mindneféle kalkulátoron túl vagyok...) :wink: Nekem is jó lett a vérképem, sehol egy csillag és a süllyedésem szupi, ezt külök kiemelték, nem tudom miért.Reméljük gyorsan megjutalmaznak fentről!

Bíbi:helyes a kis csiri-paca,(ugye érted a viccet még mindig?!) remélem nem leszel mostmár rosszul és élvezni fogod minden percét.Jöhetnél gyakrabban mostmár. :wink:

És Jaimme:köszi, nagyon jól esett, hogy írtál!!!
Vendég
 


Nem is paca máááááááár!!! :lol: :lol: :lol: De örülök, hogy humorodnál vagy, ez már tényleg a gyógyulás jele :lol: Pizsiben lenni meg jóóóó! :lol:
Vendég
 


Csiríbébi naaa...tudom, és nagyon cuki tényleg.Csak irígykedek, tudod... :wink:
Vendég
 


Nórikám,
pizsama-partynál nincs is szuperebb :D
De azonnal tessék elfelejteni a vasalást!! Olvasgass, tévézz, pihenj...tudom, h. uncsi, főleg ha kényszerből kell tenni, de a babóért MINDENT!!!

Még fáj a hasad...vagyis ott lent?


Bíbi,
nem is volt olyan rég, h. azon izgultál (izgultunk), h. ugye azért késik...no meg a virtuális terhességi teszt... :lol: Most meg már uh képed van a picurról. Rohan az időőőő! :D
Vendég
 


Arikon:már késő, elkezdtem vasalni...csak pár póló a drágámnak.(a sajátomat sosem vasalom)
Olyan tompán lüktet inkább, nem fáj, csak ha köhögök vagy felülök hirtelen.Délután fogok olvasni, meg feküdni becsszó. :lol: :wink:
Vendég
 


Nóri: most aztán már nem kell irigykedni, elhárítottál mindent akadályt, most már Neked is nemsokára ott lesz a hasadban a pocaklakó, csak ki kell várni, de tudom, az a legnehezebb...

Arikon: bődület, ahogy rohan az idő. Tényleg mintha tegnap lett volna...Jajjjj, öregszünk! :lol: :lol:
Vendég
 


Drága T.Maria.
Bár úgy lenne, hogy egyszerre szüljünk....

puszi
Kislány
kislany
 
 


Nórika!!!

Nagyon örülök, hogy jól vagy!!!
De tényleg ne akard most megváltani a világot a munkával!!!!
Kérlekszépen maradj nyugton, és csak pihizz!!!
Mindenki tudja, hogy jó háziasszony vagy!!!! Különben is!! Csak hagyd a párodat is tenni-venni. Szoktatni kell a babácskához.....
kislany
 
 


Nóri,
a süllyedés az esetleges gyulladást mutatja ki a szervezetedből!
A délutáni pihit számonkérjük ám! :D

Bíbi,
az öregedést ne is említsd! Jövőre leszek 30! Na onnantól fogva szülinapi tortát csak és kizárólag gyertya nélkül vagyok hajlandó elfogadni! :lol:

Húúú, jól eltűnt mostanság mindenki...Mirci, Babszi merre vagytok? Hogy vagytok? Andiról és Mercure-ról már nem is beszélve...ezer éve nem jelentkeztetek!
Pedig milyen jó lenne ha megint ezerrel pörögne a topic! Arról nem is beszélve, ha így haladunk átírhatjuk magunkat Babaproject 2008-ra. Bár ajánlom, h. ne így legyen!! :evil:
Vendég
 


Arikon:Jelentem nagyjából végeztem mindennel, úgyhogy olvasás következik és tv-nézés.Jajj most jut eszembe, szombaton este 8-tól viasat3, ne felejtsd el nézni. :wink:
A szülinapot ne is mondd, kicsit megrémít, hogy harmincas csaj leszek nemsoká.Majd koccintunk virtálisan!
Tényleg nagyon kihaltak vagyunk....tessék jelentkezni:BABSZI, MIRCI, ANDI, PÖTTY, GABI, KRISZ, bocs, ha nem teljeskörű a felsorolás.
Vendég
 


Nóri,
mi is lesz akkor? :roll:
Ja a koccintásban benne vagyok, de remélem gyerekpezsgővel... :wink: :D
Vendég
 


Arikon:Emberi történetek:Varázslatos születés
Hát, ha odajutunk egy-egy pocaklakóval, én egy pohár vörösborral koccintok, az tuti!Na az lenne csak a szép szülinapi ajándék, egyből nem érdekelne a korom! :wink:
Vendég
 


Hali...
Én túl vagyok 20 autó-kölcsönző felhívásán, és túl vagyok az összes dunántúli wellness-hétévége lehetőség kikeresésében, felhívásában...
nem...nem.... sajnos nem mi... a FŐNI! :evil:
Úgyhogy nem haladtam ma semmivel, épp csak beszaladtam hozzátok...
Nem tudom ki olvas, ki nem (blog-ügyileg)... lakás témán szenvedek, görcsölök...
És nagy az elkeseredés....

Nah, mindegy, el nem rontom itt a hangulatot.
Nóriak, bárcsak pizsiben nyomhatnám most...
PIHENJ!!!!

MIndenki másnak meg PÁPÁ!!!!! :)
SAs hívja sólymot is;-)
Vendég
 


Nóri,
oké, nézni fogom...bizti megható lesz!

Pöttye,
én olvasnám a blogot, de hol találom?
Vendég
 


Arikon, elküldöm priviben
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Sajnos az utóbbi napokban vidéken voltam munka ügyben így nem tudtam jönni, de most gyorsan visszaolvastam.

Nórikám drága: úgy örülök, hogy túl vagy a nehezén, mostmár csak gyógyulgass szorgalmasan, és semmi virgockodás......pihizzél sokat. Abban meg tuti biztos vagyok, hogy hamarosan beköszönt hozzád a gólya.

Arikon: szuper, hogy ilyen jó lett a vérképed, egészséges vagy mint a makk. Reméljük beválik neked a babanetes ovu.kalkulátor, és jó időben akcióztatok :oops: :)

Pöttye: én is szívesen belekukkolnék a blogodba, megadod a címét? Hát lakásvásárlás nem egyszerű téma az biztos. :(

Bíbi: iszonyú tényleg, hogy rohan az idő. Neked, és sirkicinek is már kész kis emberpalánta van a pocijában.

Csajok a viasaton és is tutira nézni fogom az emberi történeteket..

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hali. Folyamatosan megyünk és intézzük a házikónkat. Alig van időm be be nézni. Ja, és ma ultra szar napom van hangulatügyileg....

Nóri, annyira örülök, hogy jól vagy!

Pöttye, együttérzek veled!

Kislány, hajrá, hajrá!

Mirci, jó, hogy itt vagy végre.

Krisz, elég érdekes a görbéd. Drukkolok neked!

Babszi, hol vagy elveszve? Kérdezni szeretnék tőled majd valamit. Én elég rosszul vagyok mostanában. Nagyon gyanus, hogy diéta miatt. Neked előírták a met mellé?


puszi mindenkinek

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szép reggelt Mindenkinek! :)

Mirci,
örülök, h. itt vagy!

Gabi,
Miért volt sz@r hangulatod?

Nóri,
privik mentek! :D
Vendég
 


Jó reggelt:)
Vendég
 


Sziasztok!

Őszintén, Arikon?
Mert fáradt voltam és ebéd közben volt időm azon merengeni, hogy koléganőmnek szemmel láthatóan nő a hasa. (mert ott volt)..
Nekem meg nem. És nem értem miért nem. Elvileg azt mondja a doki, hogy van pém, mert van ciklusom. Nyálkahártyám rendben. Akkor????? És idegesít ez az állandó izélgetés, mint pl. most minden szagtól felfordul a gyomrom. Mindenki azt kérdezgeti: Terhes vagy? Most ilyenkor mit mondjak? Nem, én erre jelen állapotomban képtelen vagyok...? Ha meg dokihoz megyek az hazaküld, hogy várjuk meg az 1 évet. Mi fog változni? Mi az esély arra, hogyha 7 hónap alatt nem megy, akkor a következő 5ben menni fog? Mindegy. Ez van.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nóri, a pihenés a kulcs a gyógyuláshoz. Élvezd ki minden percét!!!! :)

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi,
nem akarlak most traktálni a szokásos "pozitív enerdzsikkel" :D mert megértelek, h. el vagy keseredve. Szerintem csak azt kellene elfogadnod, h. nem vagyunk egyformák és sajnos nem mindenkinek jön azonnal a babácskája. Hogy vajon mi történik a szervezetünkben...hááát megjósolni sem lehet, de nekem az egyik barátnőm 1 évig próbálkozott a babával. Már minden "őrültséget" kipróbáltak, amikor a doki javaslatára a kétnaponta szexbe "kezdtek". Meg is lett a gyümölcse. Utána a 2. babója szinte már rögtön összejött. Szóval ki tudja miért van ez így, a sors kiszámíthatatlan egy dolog. Sőt, van ettől még cifrább is. A másik topicban olvastam, h. az egyik lány már több éve próbálkozott (inszem stb.) mind sikertelenül. Elmentek nyaralni a férjével és babásan jött haza. Hogy lehet ez??? /amúgy nekem ezek a történetek segítettek abban, h. nincs veszve semmi/
Tanácsot nem tudok és nem is akarok adni, mert ez benned kell, h. lejátszódjon. Én inkább csak azt kívánom, h. próbálj úgy élni mint a babavárás előtt, és hidd el, és bízz benne h. lesz babád!!! Én már ELHISZEM!!! :)

Rendelés vége... :D
Vendég
 


ui: azért küldök egy kis pozitív enerdzsit! :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?