Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak gyorsan jovok elkoszonni. Akkor most nem leszunk 3 hetig. Sajnos nem tudtam most visszaolvasni, mert ezer dolgom volt meg igy utazas elott. De ugy nez ki minden megvan es be is vagyunk pakolva. :)
Addig is legyetek jok. :)

Szilvia&Lily baba

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziszi: csak annyit mondok, hogy még mindig nem működik a tévénk. :wink:

Sziszka: jó utat! ÉS boldog hófordulót Lilynek is! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziszka: Boldog hófordulót Lilynek!

Tinu: húú, akkor tényleg jól megszerelte! :shock:

Noémi: Boldog hófordulót Veronikának! Kicsit késve...
Kép
sziszi22
 
 

 
 

Sziasztok!

Látom azért nem sok mindenről maradok le! :wink: Most nekem sincs semmi újságom. A lányom kezd válogatós lenni. Eddig mindent megevett kivétel nélkül. Este nem kellett a csirkemáj (megértem),ma meg a spenót (ezt is megértem). Jobban csúszott a paris cukkinis tészta (ezt megint megértem!)
Amúgy felettébb nyügi is,biztos a hidegfrontot érzi. :roll: Jaj de nem hiányzik! Lenne már tavasz!!!!

Noémi! Veronikának boldog hóforit!!!! és Sziszka, ha még olvasod, akkor Lilynek is boldog hóforit és nektek jó utat! Aztán egy hétig majd csak visszaolvasol! :)

Kép

omr
 
 


Ja, azt akartam még írni,hogy néztem vagy 2 percig Martinkát a képen. Olyan hihetetlen,hogy milyen nagyfiúnak néz már ki! Olyan kis nagyfiús! Már ha érted Alexa,hogy mire gondolok. :D Főleg ebben a mackónaciban, naggggyon édes, kis ártatlanság!! :)

omr
 
 


Rena!Ez tök jól esett!!De tényleg!Köszi!! :D :D
Vendég
 


[size=18]BOLDOG HÓFORDULÓT LILYNEK ÉS VERONIKÁNAK!! :D :D [/size]
Vendég
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok, néha beolvasok, de írni nem tudtam.
:oops:

Köszönjük a hófordulós köszöntést. :P

Sziszka!
Lilykének nagyon boldog hófordulót kívánunk és jó utat nektek! És érezzétek jól magatokat itthon! :P

Alexa!
MArtinka tündéri ahogy alszik az etetőszékben, hihetetlen ahogy tarja a kezét a levegőben! :lol: :lol: :lol: Jót derültem én is rajta!

Nálunk rossz hír van! :( VEronika tegnap este óta beteg, már majdnem éjjel vittük az ügyeletre, de aztán mégis csak reggel lett belőle. Úgy tűnik náthás, de tegnap nagyon megijedtünk mert fulladt és piros volt a szeme az erőlködéstől és aludni sem bírt rendesen.Az orrából sűrű váladék jön, ha porszívozom és ez lemegy a torkára, amitól öklendezik. Most már láza is van, kapott csillapítót. Az ügyeleten a saját dokink volt, így legalább ismert minket, adott calciumot, nasivint, orrcseppet, meg kanalast, meg valami inhallálos cuccot vagy mit.
Azt mondta porszívozzam az orrát, akár 5 percenként. Meg is tenném,ha szegény nem félne már akkor mikor leteszem a porszívó ellé. :(

Na majd még jövök, csak szaladnom kell.....

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok, de hátha találtok vmit :wink:


Használt gyermekruhák és babafelszerelések (légzésfigyelő, mellszívó, pihenőszék, sterilizáló, fürdetőkád-betét, baldachin, kenguru) eladók.

Képeket a fotóalbumban találod, Brigó néven (4 db album):

http://babanet.hu/album/index.php?album=14116

http://babanet.hu/album/index.php?album=14126

http://babanet.hu/album/index.php?album=14127

http://babanet.hu/album/index.php?album=14170


Ha valami érdekel, írj privit, megegyezünk :)

Én Heves megyében lakom, itt tudok személyes átvételt biztosítani, de amit lehet, azt postázok.

Majd jövök még, csak ezzel b.szakodok :(
Kellemes napot,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Jaj, Noémi, jobbulást Veronikának!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Na, most csak gyorsan, aztán majd visszaolvasok.
Tegnap itt volt hugom, köszöntötte Zsombit, mert most volt itthon. Kapott zenélő mesekönyvet, nagyon tetszik neki :) Meg kapott joghurtos tortát, igaz, málnás volt, szóval csak a piskótából kapott egy picit, meg a sima joghurtos részéből.

Képek:
Kép Kép Kép Kép Kép
Kép


Kint van a 10. fogunk is :D Ja, és nem tudom látni e a képeken, de pénteken fodrászhoz is elvittem a kislegényt :)

Majd jövök még.
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Tinu!
Szuperek a képek Tündéről! Tényleg gyönyörű szemei vannak :)


Rena!
Megvan még a szájpenészetek?


Alexa!
Naggggyon tuti a kép MArtinkáról! :wink:


Sziszka!
Jó utat nektek, és Lilynek boldog hófordulót!


Noémi!
Veronikának jobbulást, nektek pedig kitartást! Főleg a porszívózáshoz! És így utólag is boldog hófordulót Veronikának!!!


Jaj, letöltöttem az összes születettet! Olyan izgi, alig bírom néha abbahagyni :D


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Jobbulást kívánok én is Veronikának!!+++++++++++++++++

Brigó!Hűűűű,Ti már szülinapoztatok!!Hogy megy az idő!Látom,Zsombi nagyon élvezte!Jó lett a frizurája! :D Mikor zenél a könyv?Mindíg lapozáskor? :roll:

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Szülők a gyereknevelésről ...

A Mancs utolsó oldalán van a szüret, becsúszott oda két idézet:
Kép Apák napja

Kép Hajas

És végül, de nem utolsósorban egy indexes idézet:
http://index.hu/velvet/celeb/hcdb/napcelebje/havas070923/
[quote]A írta: beszélgetés során az is kiderül, hogy Annácska egy okos prostituáltnak tartja magát, amilyen Mata Hari is volt, így a könyv megjelenése után az árfolyama is nőni fog. Aztán egyszer lesznek gyerekei is. "Nem akarom, hogy a gyerekeim korlátolt barmok legyenek. Hogy bulvárt olvassanak, tévét nézzenek, templomba járjanak. Azt szeretném, hogy jó emberek legyenek. Maszturbáljanak, szexeljenek."

KépKép
jeep
 
 


Penészedés:
Elveszett amit írtam, ezért röviden.

Két oka szokott lenni (egy is elég):
- Rossz hőszigetelésű fal
- Tökéletesen záródó ablakok és ajtók

Mindkettő azt eredményezi, hogy a fal szobai oldalának mikrokörnyezetében a harmatpont közelébe vagy alá csökken a hőmérséklet. A szellőztetéssel beengedett hideg levegő relatív páratartalma lecsökken, ha felmelegedik szobahőmérsékletre.

Az eddig elhangzott ötletek mellé adnék tippeket:
- Állandó szellőztetés. Van kimondottan kazános helyiségekhez szabályozható nyílászáró. Átalakítás helyett elég egy ikeás gyerekbiztonsági ablak távtartó, ezt finoman lehet állítani.
- Automatikus WC/fürdőszoba szellőzőventilátor. A barkácsboltokban pár ezer forintért lehet ilyeneket kapni.

Érdemes venni egy páratartalommérőt, akkor kiderül. hogy mennyi az annyi. Az említett ikeás távtartó:
Kép PATRULL

KépKép
jeep
 
 


Sziasztok!

Noémi, betegség :(

mi is megint, éppen kijöttünk, erre megint köhög a lány, hőemelkedés, nem voltunk ügyeleten, de holnap doki... :(
ezen túl nem sok minden történt a hétvégén, illetve lettek volna progik de le kellett mondani. PEdig tegnap Gödöllőre mentünk volna kastélyt nézni, parkban sétálgatni, de kihagytuk.
Ma meg egy batátnőmet látogattuk volna meg :(
de hát remélem, most hamarabb meggyógyulunk, mint a múltkori két hónap...
még annyi történt ma, hogy betegség dacára, ma rekordot evett a kiscsaj, másfél üveggel benyomott a kedvenc brokkolis pulykájából... (Kecskeméti...)

Alexa, nagyon édi a bealvós kép :) nálunk még csak majdnem bealvás volt :)

Sziszka, jó utat, bár már úton...és boldog hófordit! :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Élünk még mi is csak nem történt velünk semmi érdekes, de azért oolvastalak titeket!

Itt virassztok a gép előtt és szenvedek elrontotam a gyomrom! Bazsi kétszer kelt eddig vmi nála sem stimmel szerintem jön a 3. foga!

Megtakarítás: mi Balázsra kötöttünk biztosítást aminek az egyik része megtakarítás, az ING-nél 7000 pééz havonta ez még annyira nem viseli meg a havi költségvetést!

Isteniek a fotók mindenkinek olyan cukorfalat gyerköcei vannak és imádok képeket nézegedni ( Rena persze a kismenyem bigyós picsköre viszi a pálmát)mikor megláttam az a fotót úgy megdögönyöztem volna.

Tegnap megkaptam a szülinapi ajimat apától! Kihívott, hogy nézzek csak ki az udvarra és lám ott állt egy csidi-csoda szép binyigli. Piros és fehér a váza váltós van kosara Gepida a márkája és és úgy örültem neki. Már felszereltük rá a gyerekülést és büszkén körbe bicajoztuk a várost Bazsinak is nagyon tetszik!

Holnaptól járok tornázni és vmi. diétát is elkezdek mert ez már nem állapot ahogy kinézek. Most is azért vagyok szarul mert össze vissza ettem mindent.

Vérvétel: nekünk is volt, egy pár hete, de Bazsi még nevetgélt is közbe annyira nem viselte meg a dolog. Sajnos ő is vérszegény szedülnk folsavat meg Maltofert! És én minden nap adok neki 4 csapp c-vitamint. A szíve miatt nem nagyon kéne, hogy beteg legyen amíg meg nem műtik.

Altatás: én leszoktam húzni a redőnyt, de tegnap meg ma is vendégségbe lámpafénynél elaludt a kezemben ill. lábamon. Mindenki röhögte, hogy hogy tud így aludni a gyerköc.

Lehetséges, hogy a stessz testi tüneteket produkál? Mert szerintem a férjemnél ez van. Tünetek: fejfájás, étvágytalanság, rossz közérzet és ez már többször előfordult az uttobbi időben!

Na elég is lesz belőlem mára! Csoda szép álmokat mindenkinek kezdek jobban lenni megyek csicsikálni!

A kisbetegeknek jobbulást a hófordulósoknak és szülinaposoknak sok boldogságot!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Jó reggelt!

Először is jobbulást kívánok Veronikának és Rékának! Ha tudnék,küldenék egy nagy adag gyógyító energiát,de nem tudok, csak gondolok rátok! Remélem már jobban van Veronika,ez a fulladás nagyon rémisztő lehetett. :cry: Réka baba meg már megint.. :cry: :cry: Sok +++++++++++++++++++++++++++++ !

Brigó! Zsombi naggyon édes! Hogy rácsodálkozott az ajira! :) Tetszik neki? Szájpenészt kiirtottuk! Ez a bórax nagyon hatásos volt. Meg a C-vity csepp is,bár nem tetszett egyik sem,ha a cumira cseppentettem,mindig kiköpte... Jó lesz majd cumileszoktatónak!!!

Jeep! Jó sűrűn jössz! :) :wink: Azért köszi a penészes tippeket! Amióta szellőzésről volt szó,fokozottan figyelek.Hálóban egész nap niytva volt az ablak.Meg lefújtuk egyelőre megint a Breffel,most eltűnt teljesen. Ti hogy vagytok egyébként?
Ádámnak boldog hófordulót!!!!

Falexa! Anyu is egész ünnepek alatt szarul volt, felváltva Bilobenézett,meg Espumizanozott. Remélem jobban vagy már. Biciklihez gratulálok, szép lehet! Majd 8-án kapsz ide egy szép képet,addig nem! :wink: Mi nem kapunk már idén bicikliülést. :cry:
Stressz: Szerintem simán lehet!! Csabánál a depi tünetek jönnek elő. Folyton kötözködik,lóg az orra,ha nincs pénz.Innen tudom,hogy tökre nincs nála sem. Aztán simán látszik,ha kap,fülig ér a szája! Ezt találtam. (lásd lentebb) Nézd, apunak a vérnyomás,az érrendszer lett tropa,a pesti ház átadásának napján egy hatalmas stresszlökést kapott.... Mert előtte 2 héttel ahogy nyaraltunk, 140 alatt volt,nem 180 körül! Pihizni kéne neki is! Én is ezt mondom Csabának,de közben meg gürcöl lelkiismeretesen,hogy mindent megadjon a családnak.Ördögi kör... Mondta tegnap éppen rám,hogy olyan vagyok mint Alexa.Mert Béci mondta múltkor neki,hogy te is sűrűn mondod,hogy sosincs pénzünk. :lol: Hát igen,most megint elvitt 6 csekket,de 2 a hűtőn maradt..
Kutya egy világot élünk...
http://www.lelkititkaink.hu/stressz.html

omr
 
 


Jeep: köszi a tippet! Asszem megyünk Ikejázni lassan. Kellene már konnektordugó is, meg rács az ajtóra. Tünci kihúzta tegnap a konnektorból a bedugott hosszabbítót. :shock: Pedig azt még én is tök nehezen húzom ki. :)

Fölkalexa: tuti a stressz. Nálunk a férjemnél ugyanez. Fáradtság, rossz közérzet, fejfájás vagy migrén, zabálás és idegesség.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szép jó reggelt (napot)!

Tinu!
Zsombi is kihúzza nálunk a konnektorból a dugót. Mondjuk felette megy a fűtés csöve, mostanában arra rakom a törölközőt száradni, és így eltakarja, nincs látókörön belül. Mondjuk több helyen is van ilyen magasságban konnektor, de azok nem érdeklik. Vagy csak nem vette még észre őket???

Rena!
Penészirtás kapcsán ügyik vagytok! :)


Amúgy most (vagyis tavasszal) akarunk nyílászárót cserélni, ezek szerint már az sem jó, ha tökéletesen zárnak az ablakok????? :shock:


Falexa!
Tudtok már valamit, hogy mikor lesz a műtét?
Előre is boldog szülinapot!!!
Gyomorrontás, fogyikuri :( Én elkezdtem a múltkor, de abba is hagytam. Talán nem minden héten kellene a márlegre állnom? Mondjuk többen javasolták a Norbit, lehet, hogy elkezdem. Szilveszterre csak jó lenne leadni vagy 5kg-ot (meg még vagy 30-at)


Winnie!
Betegség :( Kíváncsi vagyok mit mond a doki? GYengébb lenne a csajszi immunrendszere, vagy miért esett megint vissza?

Alexa!
A könyv zenél lapozáskor, vagy ha a gombot megnyomod. Illetve van rajta még 3 gomb, az egyik mondja, hogy milyen színű állatok vannak, a másik, hogy mennyi, a harmadik, hogy mi van rajta (pl. lila cica, 3 cica, cica) Nagyon jópofa, Jázinak is tetszik :)


Léptem,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Jaj tegnap Veronikához szaladtam aztán nem tudtam befejezni rendesen. :oops: :oops: :oops:

Ma már párszor köhögött is szegénykém és éjjel sem aludt rendesen. Nagyon sajnálom, de a legrosszabb neki, hogy macerálom az orrát, vagy a porszivóval, vagy a zsebkendővel vagy az orrcseppel. Ezt piszkosul utálja és egyedül alig bírom lefogni. :shock: Hát komolyan erősebb, mint én. :lol:
Amúgy lehet nem tett jót neki az, hogy a temetőkbe cipeltük csütin. :roll:
Köszönjük a sok +++++++ :P

Na más a tegnapi napra: a kutyánk állandóan meg van kötve, mert szar a kerítés és féltjük. Tegnap férjem neki állt megcsinálni és ezért el lett engedve a kutyika. Sajnos arra nem figyelt, hogy a garázs nyitva maradt és bent volt a patkányméreg. Hát persze, hogy a kisdög megette. :twisted: Vasárnap délután gyors telefon hol van állatorvos. 15 km-re ahova autóval vitte a férjem. Persze egy 20-30 kg-os kutyával, aki sosem utazik, nem egyszerű. :? Meghánytatták szegényt és kapott egy hétre való K vitamint. Mindezt egy tízesért! :x NA de fenne bánja, ha meggyógyul.
Úgyhogy a héten doktornéniset játszok a gyerekkel és a kutyával is! :lol: :lol: :lol:

Brigó!
Nagyon édi Zsombi a képeken! :P :P Milyen izgalommal bontotta az ajándékot, mintha tudná, hogy mi is az . Haláli. :P Olyan nagy már! :P Gratula a 10. foghoz! :P Szép a szülinapi aji, már láttam én is ilyet :P

Winnie!
Szegény Réka! :( :( Jobbulást neki!+++++++++++ Ez borzalom, hogy már megint beteg. :( Veronika még csak 2 napja, de iszonyatosan rossz látni, hogy rosszul van és szenved és nem tudok olyan túl sokat segíteni rajta.

Falexa!
Jobbulást neked is! :P Boldog szülinapot! :P (Én nem is tudtam, hogy most lesz :oops: )

Jeep!
Mi újság kis családoddal? :?: Nagyon eltűntetek! Ádámkának meg nagyon boldog hófordulót! Hú de nagy lehet már ő is!

Alvás: én a kezdetektől tartottam magam ahoz, hogy ha a gyerek alszik nappal nem kell redőnyt leengedni vagy sötétíteni, hogy tudja a gyerek elhatárolni a nappalt az éjjeltől. Így például éjjel sosem kapcsoltam nagy villanyt (elleinte szopihoz a picit), nem tettem tisztába stb.

Na majd még visszaolvasok rendesen és majd jövök, de asszem nekem is van egy pár csekkem és megkéne látogatni a postát :x Bár nem tudom, hogy ezzel nem teszek rosszat Veronikának! :roll: Dehát levegő csak kell neki, nem? :roll:
Amúgy hallom, hogy felébredt, mert egyfolytában dumál és énekel! Cukifalat! :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Balázs is beteg lett! Taknyos és egy kicsit köhög is!Amúgy is elég anyás, de most egy pillantra sem lehet magára hagyni. Félóránként szívom az orrát kapja a c-vitamint, a tengervizes orrsprét, megy a párologtató, issza a csipkebogyó teát mit tudok még tenni?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Egy ismerősöm, akinek a kisebbik babája egyidős a mi babáinkkal küldött egy kérdőívet nekem arra kérve, hogy töltsem ki és küldjem vissza neki, ezzel segítve az ő szociálpszichológia műhelymunkáját. :) Direkt kisbabás emberkéket kért meg erre (nem tom miért :shock: ). Ha van 15 percetek rá, akkor lécci töltsétek ki ti is. A fájlt fel tettem a yahoora (kérdőív 2007 néven), ott van a cím is amire vissza kell küldeni. Köszike :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Falexa!
Bazsival voltál dokinál? Amúgy nem nagyon lehet vele mit csinálni még, sajnos! :( Kitartás!

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Livi!
Igazából nem tudnám pontosan leírni, hogy képzeltelek el, csak nem így! :) De kellemes csalódás volt!:) Hájak? :?: Ugyan már, neked nincs is! :P Az csak a baba lehet :wink:

Winnie!
Esetleg tudnál linket vagy képet feltenni Rékának a laptopjáról? :)
Én most annyit agyalok, hogy miket kéne venni a kiscsajnak és itt annyi jó ötlet van! :)

Uvme: hát szerintem ez akkora baromság lehet, amit csak a buta emberek vesznek be (bocs Nika :oops: -lehet tévedek, neked sok sikert hozzá) Igaz nem teljesen olvastam végig, mert egy idő után elfogyott a türelmem, hogy még mindig nem írtak semmi konkrétat. :x Oszt lehet jó biznisz, de én nem értem, hogy ki az aki pénzt ad egy internetes játékért :roll: (minden alkalommal!!! :shock: ), amikor egy csomó ingyenes van ill vannak direkt szg-re tehetők, amit csak egyszer kell megvenni.

Szájpenész: nekünk is volt még pár hetesen, de az a boraxos ecsetelő segített, igaz tiszta lila volt a szája a gyereknek, de használt. :lol:

Brigó!
De jó lenne nekem is az összes született, mert akkor nézném amikor én akarom és látnám a Grace klinikát is! :wink: (Estleg nem tudnád elküldeni dvd-n? :) )

Tinu!
Hú gyorsan vegyél konnektor dugót! :) Nem semmi ez a kiscsaj! :) Mi van az antennával, sikerült jól megszerelnie? :lol: Amúgy nekem is a második kép tetszik a legjobban, egyszerűen cuki a kis csücsöri szájával és a nagy hajával.
:P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Betegeskedőknek jobbulást, hófordulósoknak sok puszát! :D

Kiara is taknyos még, meg én is, apa csak picit. De már jó lenne, ha elmúlna!

Brigó: küldd már el légyszi privibe, honnan töltötted le a született feleségeket! Vagy ha esetleg van dvd írótok, küldenék neked egy lemezt és ..... :D :D :D :D Engem is úgy idegesít, hogy egyszerre van a Grace klinikával! :x

Tinu:
húú, az nem semmi. Kiara még nem szedte ki egyikből se, de nem is nagyon engedem neki! Ilyesztő a gondolat.ű

Falexa: tényleg, mikor lesz a műtét, tudjátok már?
Különben ugyan ezt csinálom én is Kiarával, csak c vityit nem kap. Azt hogy adod neki? Lehet kapni cseppeket, vagy mi? Mert kéne!
Úúúú, binyó!!!!! De most jó ötletet adtál apának szülire majd! Nekem van, csak gyerekülés kéne rá majd tavasszal! :D

Tündér, Martinka és Zsombi is nagyon édi!

Tudom, hogy már volt róla szó, de mivel elkerült eddig, nem foglalkoztam vele nagyon: popsipirossággal mit lehet kezdeni? 2 napja van. Amit csinálok, hogy sokat van levegőztetve, nagy kakik után zuhanyzás, hogy tuti lejöjjön, kenem Sudocremmel és néha bekenem levendulavízzel (ami nyugtatja a bőrt is), sőt ma kentem rá egy kis aloe verát is már!
Valami csodaszer ezen kívűl?
Holnap megyünk gyógyszertárba, egyenlőre csak egy krémet tudok, de hátha tudtok valami jót még!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

CSak gyorsan, szerencsére semmi komoly baj, tüdő tiszta, hörghurut sincsen, csak mint múltkor felső légúti megfázás...
azért elküldött dokinéni pulmonológiára, nem-e allergia, ill csináljanak esetleg röntgent, minden ok-e a légutakkal...

Noémi, majd lefényképezem, de linket nem tudok, kerestem a neten, nem leltem...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Jobbulást minden kis betegnek!!! Kép

Brigó: gratula a fogacskához! Szupi kis képeket csináltatok! NAgyon aranyos Zsombi, főleg ahogy mosolyog a tortára. jó lehet a könyv, én is nézegettem, de olyan húzós volt az ára, na de minek nem. A frizu is csinos!!

Noémi: doktornénis :cry: . Megmarad a kutyus, jobban van? Amúgy én is alig bírtam lefogni a fiamat, aztán muszáj volt bevetni a másik módszert, pléd le a földre, gyerkőc rá, anya rátérdel,(na nem ráül!) keze, lába a hátam mögött kalimpál, csak a fejét kell lefogni. A végén feladta, már nem kellett lefogni sem, hagyta magát.Ugyis anya az erősebb. :wink:

Alexa: voltunk a József A. játékboltban, tök jó dolgok vannak, jó, hogy írtad, tetszett egypár játék!

Egy hete külön alszik Csanád, vártam a fejleményeket, de jobb így, apa sem kelti fel, ha megy dolgozni, meg nyugisabb neki is így . :)
sziszi22
 
 


KNIki: popsipirosság: ha egy kicsit piros a popsija, én az Unguentum infantum-ot Naturlandos használom,ha jól emlékszem csukamájolajos a sima popsikenőcs már nem jó, kevés. Ezt felírta a doki, ezt kértem tőle.
sziszi22
 
 


Nekem is ajánlották a másik topikban, azóta így csinálom az orrszívást. Gyerek hátra lefektet, anya feje felett terpeszbe mögé ül, hogy a fejét a combjaimmal fogom, a kis kezei meg a combjaim alatt (nem kajakból nyomom persze). Így nem rángat, nem kalimpál és sitty-sutty kész van.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt! :)

Noémi!
Veronika betegség :(
Kutyus :(

Falexa!
Balázs betegség :(


Minden betegeskedőnek: Kép

Kniki!
Popsipirosság kapcsán kb. ennyi az én ötletem is, amit leírtál.

Winnie!
Örülök, ha semmi komoly Rékapankával!!!! Gyógyuljatok meg gyorsan. És az allergiának más jelei nem lennének? Vagy aki pl. porra allergiás, annak nincs kiütése? Annyira nem tudom, szerencsére elkerült még minket.


Amúgy Köszi mindenkinek Zsombi dicséretét :lol:

Lassan indulunk a postára, de olyan hideg van kint:( Mikor lesz már nyár???

Szép napot nektek,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Kniki!

Veronikának boldog hófordulót!!!

Kép

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó: Kiarának? :lol: :lol: :lol: Köszi

Orrszívás:
lefogás megy, csak ne félne annyira. Valahol olvastam, úgyhogy egyedül úgy csinálom, hogy lepedő, kicsit betekerem vele, és úgy szívom ki, hogy csak a fejét kell fognom. Jobban tűri, mintha lefognám! :shock: :shock: :shock:

Kép
kernico
 
 


Noémi nem kell a játékokért fizetni hanem nyerni lehet ha nevezési díjat fizetsz be ami max 2 euró.De lehet ingyen is játszani.Semmi gond habár nem érzem magamat butának és mint mondtam már nem is tudom hol de semmi sem kötlező ez csak egy ajánlat volt én megpróbálom mert pénzt nem kell belefektetnem és majd meglátjuk.

Gege is taknyos tegnap már nagyon folyt az orra de semmi láz semmi levertség kapott orrcseppet és ma már sokkal jobban van.orrszívás nálunk mivel már lassan két hónapja hogy utoljára szívtam az orrát igy az első három négy szívás horror volt de most már tudja hogy ezután jobb lesz neki és már majdnemhogy vigyorog és hagyja magát szóval nem kell lefogni de én is fektetni szoktam és igy konnyebb fogni is meg szívni is :):):)Ja kint van a nyolcadik fogunk is :):):)

Hófordulósoknak sok boldogat :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Na ide is felteszem őket:

Az "új" kabátunkban:

Kép

Bealudtunk útközben (gyerekülést nem nézni, majd veszünk újabbat, csak most nincs rá keret):

Kép

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Hogy vannak a kis betegeskedők? Remélem már jobban!

Kiarának boldog hófordulót!
Kép

PEtra nagyon nyáladzik.Pedig kint a foga,eddig nem is nagyon folyt,míg át nem tört? Vagy pont most kell folynia? Nem tudom.
Hogy ti mindent néztek a tévében! Grace,született,dr house,meg stb. Én csak a Barátokat, a szökést meg letöltöm és úgy nézem. Meg majd a Lostot. A csillag születiket láttátok? hát nagyon lapos volt szerintem. az rtl-es valóságshowkat,táncos,tehetséges műsorokat rájöttem miért nem csípem, a Buci miatt... 1-esen megy a Társulat,na az sokkal jobb! De már nem láttam kb 3 hete.

Piros popó nálunk is előjött,persze holnap megyünk méreckedni,miért is ne most jönne elő.. Már kentem rá Niveát,Bepantent,boraxos kenőcsöt,Aventeset... Most úgy látom a Bepanten mintha jó lenne.

Képzeljétek,lányom felfedezte,hogy a szemembe is látja magát! Imádja nézni magát (tud minden tükörről, kaja közben a sütőben nézi magát és vigyorog) és most jó közel hajol a szememhez és nézi vagy fél percig! :D

omr
 
 


Ja, és ez még az állatkertben készült múltkor:
Kép

Kép
kernico
 
 


Na a helyzet nálunk nem nagyon javult! :( Gyerek tegnap szinte egész nap aludt, este 38, 3 volt a láza. (ez még nem annyira komoly náluk, nem? :roll: ) Illetve lehet több, csak ezt sem igazán hagyta! :x Ti hogy szoktátok mérni a gyerök lázát? Én a popsiba tettem a lázmérőt, amire a vidám gyerek rögtön hüppögni kezdett és nagyon utált engem, így viszonylag hamar kivettem a lázmérőt. Aztán még nagyobb sírás mikor benyomtam a fél germicidet. :cry: (Amúgy ettől vagy mástól de hosszú idő óta a gyerek átaludta az éjjelt!!!!!!! :shock: ) Ennyit szenvedtetni a gyereket! Már tuti azt hiszi valami mumus lett az anyja, aki állandóan rosszat csinál neki!
Na ha ez nem lenne elég reggelre már én is szarul lettem, fáj a torkom és folyik az orrom és érzem, hogy ez csak rosszabb lesz. :cry: :cry: :cry:

Kernico!
Kiarának nagyon boldog hófordulót! :P :P (Amúgy a micimacira először én azt hittem Veronikának szól csak megkésve :oops: )
Nektek is jobbulást!+++++++++++ Remélem Veronika nem fog ilyen hosszú ideig betegeskedni.
Gyereknek úgy tudsz c vitamint adni, hogy veszel Cebion cseppet és abból akár 10-et is naponta. Most hogy betegek vagyunk 3x 10 cseppet kap a csajszi.
Orrszíváshoz gúzsba kötöd a gyereket? :shock: :shock: :lol: :lol:
Nagyon vagi Kiara kabátja! :D És ahogy felemelte a kezét-zabálni való! :D
Szerintem nagyon édi a maci a gyerekülésen. Miért kéne lecserélni? :shock:

Sziszi!
A kutyus szerintem megmarad, legalábbis nem látszik rajta a méreg hatása.
Veronikát én is le szoktam fogni (hasonlóan ahogy Tinu írta), de nem úgy tűnik, hogy belátja, hogy anya az erősebb, ill hogy neki akarok segíteni. :? Amúgy meg nem is fáj! Tök durva, mert sokszor a körömvágás közben is bömbizik. :shock: :shock: Szerintem egyszerűen utálja, hogy macerálom vagy hiper érzékeny! :roll:

Brigó!
Hú ezt a képet a múltkori torta miatt küldted, hogy nekem is csorogjon a nyálam? :lol: :lol: :lol: Imádom a gyümiket!

Nika!
Gege jól belehúzott ám a fogakba! Neki is jobbulást! ++++++Tök jó, hogy őt nem kell lefogni! Mit mondtál neki? :lol: :lol:

Rena!
Veronika régen is sokat nyálzott, aztán abbamaradt, most meg brutál, mióta meg van fázva szinte patakokban folyik neki! Asszem én is kendőt kötök neki, mint Winnie(asszem :roll: )
Buci: hát én sem nagyon bírom a buráját! Utálom, hogy egy-két műsorvezetőt sztárolnak és mindenhol ők vannak. Miért kell egy embernek 3 műsor????

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Kiara gyönyörű kislány!

Noémi: Veronikának jobbulást!+++++++++++++++++
Én nem sokat agyalok rajta, hogy mumus vagyok-e vagy sem. Csinálom, hogy jobb legyen neki és kész. Tőlem utálhat is érte, de akkor is meg akarok tenni neki mindent, ami használ. Na jó, nyilván nem fogom szadizni, de az orrszívás kell és kész. Lázmérés is kell és kész. Egyébként lehet kapni fülhőmérőt is. Én lehet, hogy veszek majd, mert akkor alvás közben is lehet lázat mérni.

Rena: csúcs a csajod! Olyan cuki lehet, mikor nézi magát a szemedben!

Kép
Kép
tinu
 
 


Nika, Brigó!
MEgkaptátok a privit?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


KNiki: Kiarának boldog hófordulót! Kép

Nagyon csini a kabát! Mi lenne a probléma az autósüléssel, tök ari mintája van, nem lehet mindenből vadi új, az újak nem szépek csak praktikusak, ez legalább gyerekmintás. Az állatkerti fotó nagyon jó, na meg én is ilyen vékony szeretnék lenni!

Rena: Csanádnak folyamatosan folyik a nyála, előkét kell tennem elé, mert szétázik a bady eleje. Tévénk nincs, vagyis kiköttettük, egyenlőre nem érnék rá tévézni. :wink:
sziszi22
 
 


Noémi!
Én kaptam egy privit :)

Kniki!
Bocsi, csak írtam neked is pü-t, Noéminak is, és vmiért Noémi leányzóját írtam :oops:
Bocsíííííííííííííííííííííííííííííííí :D
Szóval Kiarának boldog hófordulót!!!!

Kép

Kép
brigó
 
 


Rena!
Múltkor te akartál venni tutyit, ugye?
Én múlt héten vettem a Deichmanban egy ilyet:
Kép
NEm tudom, hogy te ilyenre gondoltál e, csak megmutattam! AMúgy tök jó meleg és az alja majdnem olyan mint egy cipőé. Bentre tök ideális.

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Kniki!
Nagyon tuti Kiara dzsekije :) És olyan szép azon az alvós képen!!!

Noémi!
Sajnálom, ha betegek lesztek..... Nekünk van fülhőmérő, ilyenkor sokat tesz, mert pillanatok alatt megmérem a lázát (amúgy Snoopyéknál vettük, kérdezzetek rá, hátha ad kedvezményt :D Persze mi nem most vettük, hanem amikor Jázi született, akkor meg még nem ismertem...) . De van digitális is, azt már a hónapljába is lehet szerintem tenni.
Most, hogy már neked is fáj a torkod, te is kapod a gyümiket :D
Naggggyon tuti a tutyi :)

No, és Veronikának is boldog hófordulót utólag!!!

Kép

Kép

Kép
brigó
 
 


Na, kerestem egy nagyobb mihimackót, nehogy mán most meg az legyen a baj, hogy kicsi :lol:

Kép

Kép

Kép
brigó
 
 


Noémi!
De most már egy szavad se legyen!!!! :lol: :P :) :D

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó!
Csak ennyi: hühaaaaaaa! :P :P :P :P :P :P

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Hát jól elvagytok,mondhatom! :lol:

Noémi! Jobbulást neked is! Köszi a tutyi képet,most vettem a Tescoban egy kínai mamuszt,mindjárt felteszem én is. Tuti a műanyag flakonokból van,amit kidobunk,tapintásra látszik!

Lázmérés: én végbélben szoktam,digitálissal, azt elég kb 20-30 mp-re bedugni. Így volt a fogkitörés előtt 37,7,ami akkor 37,2. Ugyanez fülhőmérővel 36,2! Szóval az még nekik sztem nem pontos értéket mutat.

Kniki! Nagyon vagesz az a dzsekó!!! :) A lány meg tündérfalat!!

Jut eszembe! Csniki hol vagy?
Mági,hogy haladtok a házzal?
Snoopy??
Livi! Elmentek már a rókák?

Na mindjárt dobok képet az öt perc szünetünkről! :roll:

omr
 
 


Kép Ez itt a mamusz
Kép
Ez itt az öt perc szünet a 3as és 4es guzik között. Nekem is ilyen volt! :oops: :roll: :)

Tudom,szerettek fotókat nézni,ahogy én is,úgyhogy itt van még!

Kép Én is felkötöttem a nyáfogót! :?

Kép Tegnap esti fogmosás. A kéz nem az enyém.. Kép Anya.... hülyét csinálsz belőlem???

Na ennyike voltam.

omr
 
 


nyáfogó=nyálfogó
Most látom,háttérben a babanet befigyel! :oops:
Aki kitalálja elsőre,hogy ki vonalzója látszik a háttérben,azt díjazom valamivel! (Én tudom..)

omr
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?