Új privát üzeneted érkezett!

Egy kis életjel!

Olyan ideges vagyok, majd szét durran az agyam.

Bevittem tanácsadásra a 18 hónapos oltásra és Prevenar szurira Virágot. A kiscsaj az ajtóban elkezdett őrjöngeni. A helyettesítő orvos fél órát késett, eközben az ordítástól Virág összehányta a rendelőt. Az orvos közölte, vérbő a torka, nem oltja be. Megkérdeztem tőle, hogy maga szerint a fél órás üvöltés után milyen lenne. Kértem, adja ide a szérumot, kihívom Fehérvári doktor urat(magánorvos), majd Ő beoltja otthon. A válasz: nem adja, majd jöjjek jövő héten. Közöltem vele, nem gondolja, hogy ezt még egyszer végig csinálom egy tomboló gyerekkel. A doktornő ugrált egyik szobából a másikba, tanácsadás alatt beteg gyerekeket is vizsgált. A védőnő vizsgálat előtt fel akarta bontani a 17.000 Ft-osvakcinát. Felhívtam a figyelmét, hogy ezt csak a vizsgálat után tegye, mert ha nem lehet oltani, nyugodtan kifizetheti az árát. Szakadt rólam a víz a folyamatosan síró, hányó és kapálódzó gyerekkel. Felháborít a stílus, a késés, és a teljes együttérzés és segítőkészség hiánya. Tudom, púp mindenki hátára a helyettesítés, de egy emberi szót vagy egy segítő mozdulatot azért várhatnék joggal.

Nem beszélve arról, hogy tanácsadás 11-től fél 1-ig, pont ebéd és alvásidőben és még fél órával később is kezdték. Biztos oka volt rá a doktornőnek, de azért egy elnézéskérés kijárt volna a 10 négyzetméteren kb. 10 várakozó szülőnek és gyereknek (a 10 négyzetméteren volt még néhény szék és 4 babakocsi is).

Bocsi, de majd felrobbanok.

Ahogy közelít a Halottak napja, egyre nehezebb a lelkem. Beültettük a sírt, lecseréltük rajta az agyagos földet fekete földre. Végig sírtam, ahogy belegondoltam, hogy két méterrel lentebb van Apu, és nem símogathatom meg.

Nem akarok ilyen szomorú dolgokról írni, ezért nem jövök mostanában.


Vigyázzatok Magatokra és a Manókra.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jaj Edit!!!!!Ne butáskodj már, ide mindig jöhetsz!!!!!Panaszkodni meg pláne, mindenkinek van valami nyűgje és ha szeretnéd itt aztán nyugodtan kiírhatod magadból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Teljesen megértem amit érzel, de el sem tudom képzelni mennyire fájhat!!!!
Ez az oltásos mizéria pedig tényleg felháborító!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Elhiszem, hogy kiborultál!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit, az oltási mizéria engem is kiborított. Nem semmi, zéró tolerancia, odafigyelés!
A lelked fájdalma miatt pedig ne maradj távol. Igaz, hogy ez a topik a manók révén jött létre, dehát ugye nem CSAK róluk szól az élet. És az életben vannak szép és szomorú dolgok is. Itt egy jó kis csapat jött össze, akik próbálják egymást támogatni lelkileg. És neked most pont támogatásra van szükséged, hiszen igazi vigaszt senki nem adhat csak részben. Úgyhogy kérlek, ha úgy érzed szeretnél könnyíteni kicsit a lelkeden, gyere és írj! Ha nem szeretnéd itt "nyilvánosan" kiírni a fájdalmad, tudod a mail címemet.

KépKép
kgiulia
 
 

 
 

Sziasztok!

Napok óta rosszalkodik a net, hol van, hol nincs. Mire megírom a hozásszólást mindig elmegy. :evil:

Márti: én is kérek még képet, mert szerintem sincs olyan nagy hasad. :roll: Nem azt mondom, hogy nem látszik, de azt hittem már nagyobb. De nagyon szépek vagytok, a Zsombi tök édi a ilyen tüsi hajjal.
(A nővérem megkért, hogy adjam el egy pár cuccát a neten, eladtam az egyik újszülött overállt egy csajnak aki kb. 2 hét múlva szül. Na neki tényleg nem volt hasa, nekem kb. 7 hónaposan volt akkora, mint neki.)

Edit: szegénykém elhiszem mennyire kiakadtál a dokin. Én is utálom az ilyet, ezért inkább kihívom. Akkor nem is adták vissza a szérumot?
Gyere bátra, még ha csak panaszkodni is, csak gyere, mert hiányzol!!
Nagyon jó az új avator kép Virágról, el se hiszem mekkora copfja van már.

Julcsi: szuper a videó!! :lol: :lol: És nem is nézel ki szörnyen rajta.

Nálunk megvan az éjszakai nem alvás oka, jön a foga, szerintem pár nap és áttörik, mert már nagyon jól látszik a csík.

Nekem szerencsére nem zavarta meg a Szandit az óra átállítás, tegnap is és ma is 10-kor kelt. :oops: De mielőtt irigykednétek, vagy 6x volt fent éjjel. :?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Azt hittem elsiklunk a fotók felett, ha már ilyen ügyesen megbeszéltük az Ibolyával, hogy van , de nem túl nagy!!!!!! :lol: :lol: :lol: De ha már a Zsuzsi is kérte!!!!!! :wink:
Szóval:
NÉGYESBEN!!!!! :mrgreen:
Kép
Kép
Most direkt nem vettem fel őket, nehogy eltakatják a kistesót!!!!!!
Jaj Szoni múltkor mondja, hogy ő már MOST szreti a kistesót :lol: és elmesélte, hogy a Zsombit is szerette már akkor mikor még csak pocaklakó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nézzétek el nekem ezekez az óriási kéepeket, most jön a kisebb!!!!!
Kép

Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


ezt nem hiszem el..................................szóval a másik kép REMÉLEM:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na most már húúúúúúúúúúúúúúztam innen!!!!!
:mrgreen:

IZA:jelentkezz ha hazaértetek!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Lányok!

Nagyon aranyosak vagytok, de tényleg nem akarok itt ilyen szomorú dolgokról írni. Gondolom, Izának is nagyon nehéz, ahogy közeledik nov. 1.

Márti!

Szerintem meg nagy pocid van, olyan hosszú, rögtön a gyomornál indul. Mindig eszembe jutsz, ahogy egyre többet szerepel a TV-ben az otthonszülés.

Még mindig ideges vagyok, ha a délelőtti sztorira gondolok. Az a hülye simán felbontotta volna a Prevenart, oltást meg a doki megvétózta.

A kötelezőt nem adta ide,majd holnap rendelés után kihívom a saját házi orvosunkat, remélem Ő kihozza a vakcinát.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Micsoda kerek szám:az Edité volt a 11111-dik hsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is sokszor eszembe jut a nagymamám most, hogy lesz halottak napja :( , hiányzik nagyon , annyi szép emlék jut ilyenkor az ember eszébe.Majd megyünk le Kókára a gyerekekkel, meg a nővéremékkel ez mindig olyan meleg meghitt érzés, hogy ők meg persze mi is, azért vagyunk ezen a világon, mert a nagymamámék egykor nagyon szerették egymást!!!!!
És van egy idézetem is ehhez valahogy így szól, bocs ha pontatlan:Ne sírj azért mert vége van, örülj annak, hogy megtörtént!!!!!
Én nagyon örülök, hogy ide születtem.................és ilyen drága nagyszüleim voltak!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Annyira rohanás volt a mai napom hogy a gépet is csak 4 után kapcsoltam be .
Kezdődött azzal,hogy reggel jött az Encsi osztálytársa/8 elött/ ,elvállaltam 2 napra,hogy ne kelljen az anyjával mennie dolgozni.Majd rájöttem,hogy el kell mennem a gyerekorvoshoz d-vitaminért/persze 100-an voltak :twisted: /,elszaladtunk a tescóba,majd haza ebédet főzni.Amíg a Gergő aludt ,addig társasoztunk egyet /gazdálkodj okosant/.4 órakkor ment el az Encsi barátnője,egyből jöttem ide,mindent elolvastam,el is kezdtem irni.Persze közben hazaállított Lajos,kikönyörögte,hogy csináljak neki 2 árajánlatot,mert ő nem tudja a word-öt kezelni.Közben rájöttem,hogy nincs itthon kenyér ezért elmentem a pékhez is.És arról nem is beszélve,hogy a fiam ma egyáltalán nem bir magával.Ahogy leülök a gép elé egyből elkezdi ütögetni a billentyűzetet,nem győzök javítani utána.És ez az óraátállítás is teljesen megzakkantotta.Nem elég,hogy reggel ő is 1 órával korábban kell,de hogy már du. is csak 1 1/2 órát aludjon :twisted: Remélem 1-2 nap,azt észhez tér :twisted: .

Márti,komolyan mondom,ahogy s képekhez értem kapásból az jutott az eszembe,hogy kiba@ásból tetted fel ekkora méretben :oops: :oops: :oops: .Igy azért már egy kicsit jobban látni-a gyerek fekvését :lol: .Alakul tényleg ez a pocak,de igy ahogy látlak /tök jó,hogy ugyanabban a nadrágban vagy mindig/csak a hasadra hízol.

Edith,örülök,hogy jól vagy,pihizz tovább sokat-már csak MAX.8 hét van hátra.

Edit,elhiszem,hogy bosszantó az ilyen helyettesítés-és főleg ez a viselkedés.
Sajnos nálunk helyettesítés nélkül is ugyanez a helyzet.Ma el kellett mennem a dokihoz d vitaminért.9-től van rendelés 11-ig. 9.05-kor értem oda és kb.15 gyerek és vagy 30!!! szülő tolongott odabenn.Komolyan mondom,soha nem értettem azokat a szülőket akik még méricskélni is együtt mennek.Azt még megértem,hogy az 4-6 hetes babához kisérő is jön,de hogy egy 8-10 hónaposhoz minek???Védőnők ma is alakítottak.Megkérdeztem,hogy csak receptért jöttem,megirnák-e nekem ugymond soron kívül?Következő anyukától meg is kérdeztem,nem volt ellene semmi kifogása-azt mondta,menjek be vele nyugodtan.Védőnő persze közölte,hogy ezt nem lehet,várjam ki a sor végét.De szerencsémre éppen kijött a doki,hallotta,hogy miről beszélünk és egyből közölte a védőnőkkel,hogy aki csak 1 recepttér jön,az mi a fenének várjon 2 órát rá?Igy aztán szerencsémre 15 perc alatt végeztünk.

Zsuzsi,akkor megvan a "bűnös".Szegénykém jó sokat kínlódik a fogával.Sok hiányzik még?

mára ennyi voltam,nincs türelmem többet irni.Én 1 betüt leütök,a fiam meg kettőt kitöröl :twisted: .
bibolya
 
 


Ibolya, akár csak magunkról olvasnék. Az Ádám is ma tiszta zombi volt, tegnap dettó. Sokkal korábban kelt mint szokott, így már korábban is elfáradt, de húztam az időt, mert akkor meg délután lesz hülye. Hiába, aludt 2 órát, 5 óra körül már megőrített. Mindenért sírt és nyafizott. Ha délután kint voltunk az udvaron az volt a baj, ha bejöttünk az...
Átállhatna már szegénykém mert a hajam kihullik.

Edit, nem semmi ez a dokis kaland.
Különdben az Ádám is olyan ordítást levert a múlt héten, amikor a szurira mentünk, hogy csak lestem. Már akkor kezdte, amikor a dokicsaj csak megvizsgálta. De mint akit nyúznak, zengett a rendelő tőlünk. Pedig előtte mindig ő volt az egyetlen baba, aki egy nyikk nélkül tűrte a szurit, a macerát. Mindig mondogatta a doktornéni, hogy megjött a mosolygós baba, mosolygós mama. Erre nesze!
Most volt egy üvöltő dervis és haját tépő mama. :?

A Márti féle idézetről jut eszembe, mi ezt irattuk rá a mama koszorúján a szalagra.
Míg éltél szerettünk, míg élünk el nem felejtünk.
Nekem is nagyon sokat járnak most a fejemben. Annyira hiányoznak, hogy fáj!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hát, amikor megláttam a Márti képeit én is azt hittem poénból teszi fel ekkorában a képeket. De rájöttem hogy nem, csak ilyen ügyes! :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Azért kicsit megnyugodtam, hogy nem csak az én gyerekeim voltak ma zombik! Livi elviselhetetlen volt. Hisztizett, nyavalygott, de mindenért. Dorka meg egyfolytában vigasztalta volna, magyarázott neki, ahogy én szoktam őket vigasztalni, meg simogatta, orrát törölgette... Ez persze nem tetszett a Livinek és ezért is bőgött. Úgyhogy nekünk is mókás napunk volt!!!!! A múltkor mintha nem viselte volna meg őket ennyire az az óraátállítás. Vagy front is volt?

KépKép
kgiulia
 
 


Csatlakozom, a Szandi is tiszta dinka volt ma.
Én azt hittem elkezdődött a dac korszak (de talán mégis megviselte ez az óra átállítás), mert csak azt csinálta, amit nem szabad.
Bevallom ma még a fenekére is kapott :oops: , mert kb. 20x szedtem le az étkező asztalról, de csak fel mászott és ott táncikált.

Ráadásul fáj a torkom, tök nyügi vagyok, remélem, nem kaptam el semmit és csak az éjszakai nyitott ablaknál alvástól van. :?

Oké Márti, tényleg nagy hasad van. :lol:

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Ismét énből "én" lettem!Vagyis megkaptam az aktiválást!

Nálunk Hanna a megszokottnál nem volt nyügősebb,mondjuk most van segítségem is.Gerda jól eljátszik vele,na meg apa is itthon van a héten! :lol:

Hannát sem zavarja az óraátállítás,tegnap 1/4 6-kor kelt,ma 6-ig kihúzta!Viszont este ugyanúgy kibírja az új idő szerinti 1/2 8-as fekvést!Ki érti ezt???

A halottak napja engem is mindig megvisel.Hétvégén otthon kimentünk a temetőbe a nagyszüleim sírjához(a párom a szüleihez),kicsit beszélgettem az anyai nagyimmal,hogy ő biztos jobban a gyereke mellé állna,mint a lánya(az anyám).
Apuhoz majd hétvégén kimegyek,mert ő itt van Pesten.
Nekem mindig olyan vgyes érzelmekkel telnek ezek a napok,mert 31-én van a szülinapom,és amióta apu is meghalt,olyan rossz érzés,hogy másnap már mindenszentek és utána meg halottak napja van.

Edit,
tényleg rossz egy helyettesítés,de hamár késik akkor elnézést kérhetett volna!A saját dokid meg biztosan kiviszi házhoz az oltást,ha megkéred!

Márti,
jók a képek!Először nem értettem miért vagy óriás,azt hittem a gépem hülyéskedik! :roll:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!

A visszaolvasásból nem lett semmi, nem bírok annyit itt ülni, sajnos. Bekapcsolódok akkor most... :roll:

Márti, szerintem sem túl nagy a pocid. Igaz, lerágott csont már ez a téma, ne haragudj, de én most magamhoz viszonyítok. :oops: Persze, mindenki és minden terhseeég más, de akkoriban, mintha az enyém nagyobb volt. De azért nem is kicsi! :wink: A manók is nagyon édesek, amint hozzádbújnak! :)

Timi, sajnálom, hogy úgy érzel, amint írtad, (még az előző oldalon, mert a nekem címzett dolgokat elolvastam :roll: ) biztos nem lehet könnyű állandóan otthon lenni a gyerekekkel. De nyugodtan gyere és panaszkodj, ha azt szeretnél, mert itt mindenki panaszkodik is, namcsak vicces dolgokat ír, mert nem teheti ezt mindig. Örülök, hoyg most van segítséged, legalább Gerdával felőttesen tudsz beszélni is! :)

Edit, sajnálom a dokis kálváriaádat! :( Nem semmi, hoyg mik vannak! :roll: Remélem, nem volt igaza a dokinak és csaka sírástól volt piros Virág torka, tehát nem bújkál benne semmiféle betegség.
Múltkor már nem volt alkalmam reagálni rá, de nagyon szép a BArnus szobájában a bútor. :) Tényleg, sikerült már teljesen berendezni?

HAlottaink: Nekem Tatám halt meg 10 évvel ezelőtt, nagyon szenvedtem miatta, mert imádtam. Illetve imádtuk egymást. Sokszor mostanában is beszélgetek vele, és elmondom neki, hoyg még mi mindent tehetett volna és mesélhetett volna nekem olyan dolgokról, amik engem érdekeltek és csak ő tudott. De már nem teszi.
Mióta meghalt én ritkán mentem ki a temetőbe nov. 1-én, egyrészt mert nehezen egyeztettem össze a munkahelyet az utazással időpontok szempontjából, másrészt pedig ott én is sokkal szomorúbb leszek, mintha itthonról "társalognék" vele. A tömeg is zavar olyankor, inkább előtte vagy utólag szoktam kimenni, amikor nincs senki a temetőben.
De az biztos, hoyg amíg élt, szerettem, amíg élek el nem felejtem. :)

Legyetek jók, szép napot.
Aztán jövök majd a pulcsi fotójával! :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Timi: :lol: :lol: :lol: :lol: most jó sok hülyeséget fogok kérdezni :lol: :lol: :lol: :lol: , vagyis csak kettőt :lol: :lol: :lol: :lol: szóval a jóslófájás az fáj?????És ennyi "idősen" az normális????????????????
Mert nekem fájt úgy az egész hasam tegnap meg tegnap előtt hajnalban is :roll: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám,
a jósló fájás inkább görcs,olyan menses szerű!De nálad még olyan nem lehet!Ha fájdogálsz az nem jó jel,pihi és magnézium!Lehet,hogy te is ezt a hülye időt érzed!Amikor fájdalmat érzel akkor kemény a pocid?

Pusz
timiban
 
 


A normális időben lévő jósló fájás a 36.héttől jósló fájás!Előtte idő előtti görcsölés,ha sokat keményedik a poci nyilhat a méhszáj is!Ezért kell odafigyelni rá.3x1 500mg-os magnézium jó szokott rá lenni.4x1-re is emelhető.
timiban
 
 


Oké, köszi!!!!!!!!!!!!
Nem éreztem keménynek a hasamat :roll: , nem tudom mi volt, de csak 1x volt, meg tegnap is!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok a pulcsival meg a 32 hetes pocakommal (nem tudom a vonalzó miért nem ennyit mutat :roll: ), de aztán, ígérem, eltűnök. Úgyis megyünk sétálni egy kicsit. NAgyon szép az idő. :)

Szóval Kriszta pulcsija - elölről:
Kép
és hátulról:
Kép
(A nyaká a gallért levarrtam, de képzeljétek, nem fért bele a feje :roll: :oops: Muszáj volt kibontanom. Most ki kell okoskodnom oda valamit. TAlán oldalra egy kicsi cipzárt.)

ÉS akkor a pocakom:
Kép
Kriszta és a kistesó:
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Pár kép, míg kisasszony alszik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!!!! :D

Megjottunk,es mar alig vartam hogy olvassam mi tortent Veletek!!! :D
Jo sokat irtatok,ugyhogy valoszinuleg nem is tudok majd mindenkinek reagalni. :oops:
Edith!!!A pulcsi gyonyoru!!!Nyithatnal egy boltot lassan ahol ilyen csodakat arulsz,mellette meg mesekonyveket irsz... :D A pocakod is szepen no!!!Es jo hogy minden rendben van!!!! :D

Martikam!!!Jelentem en igenis lattam a kis es a nagykepen is a pocakodat!! :D Igaz anagykepen kicsit tovabb tartott megtalalni....Ide-oda tologattam a nyilacskakkal,de hatarozottan csinos vagy!!!!Csak azon rohogtem magamban hogy Zsombikanak is olyan edi pocakja van masik oldaladon :lol:
Akkor cukor ugy rendben,ugye jol ertettem?Denesnek mseltem a szopizos almaidrol.O nagy alomfejto!!!De tenyleg!!! :D Viszont most azt mondta hogy csak nezd meg jol azt a ket csodaszep,egeszseges gyerkocotoket,es ennel nagyobb megnyugtatas nem lehet!!!!!Szopizas nelkul vagy csak egesz kevessel is ilyenek lettek,LATOD?????????Ugyhogy nem kell felni semmitol!!!!Az meg termeszetes hogy errol almodsz.A tudatalattid dolgozik,az is a dolga.Es Ibolyanak is igaza van!!!Lesz ahogy lesz,ugy lesz jo Neked is meg a Babonak is!!!! :D Az egvilagon semmi baj nem lesz!!!!!! :D
Szoni ovonanis puszija....Hat igen,mar most kell gyakorolnotok az elengedest.....Jo nehez lehet,dehat olyan bolcs vagy hogy tudsz orulni annak hogy ennyien szeretik Ot!!!Ez a legfontosabb!!!Teged meg ugysem tud senkisem potolni!!!! :D

Na most kitolok a geppel,ezt eddig szepen elkuldom aztan majd folytatom.Bocsi,sajnos eddig jutottam a szaktudassal... :oops:
rillisz
 
 


Edit!!!Egyszerre kuldtuk a leveleket...
Edesek a gyerkocok!!!Micsoda frizura,most akkor novesztitek???
Mivel a tobbiek felhatalmaztak minket,hat irok en is kicsit arrol ami most talan kettonket foglalkoztat a legkozvetlenebbul a topicban.
Mi a pihenesunk elott voltunk apukameknal.Kimentunk a sirhoz,mert aznap lett volna anyukam 62-ik szuletesnapja.Nem tudom mit irhatnek,amivel segithetnek Neked...Az az igazsag,hogy en meg mindig nem egeszen tudom felfogni az egeszet,alig van ejszaka hogy ne almodnek Vele....Es termeszetesen ezt Te is tudod nem egyszemelyes tortenet,hiszen egy egesz nagy csaladrol van szo,es arrol is Ki hogyan tudja feldolgozni.Sokszor ez is nehez,de valahogyan mindenkinek keresztul kell jutni ezen...Nekem a sirjanal mindig szep erzesek jonnek,valami megmagyarazhatatlan szeretet es nyugalom...Igaz ragaszkodom ahhoz hogy csak Denes es en kettesben legyunk ott olyankor....Ez nekem valahogy fontos...
Neha erzem mintha belulrol elkezdenek uvolteni,de ez csak egy belso erzes,es aztan rajovok hogy errol semmikeppen nincsen szo...Tudom,nekem a zeneles is rengeteget segit,igaz nyaron alig birtam gyakorolni,annyira felkavart....Mostanra ez elmult.Mi Denessel rengeteget beszelgetunk,nekem ez a legfontosabb es van meg 2 ember aki szinten nagy segitseget ad.Fontos hogy Te is megtalald azokat a kapaszkodokat amelyek,vagy akik meghallgatnak Teged,es tovabb gondolkodnak,ereznek Veled!!!Nekem is irhatsz privit nyugodtan,ha tudok segitek!!!Es ott megadom a mail cimemet is.
Hidd el szep lassan de alakulnak a dolgok!!!Sok szeretettel olellek!!!
rillisz
 
 


Iza:de jó, hogy megjöttetek!!!!!!!!!!!!!!!
Remélem jót lazultatok!!!!!! :lol:
Persze lehetne ilyen egyszerű ez a szopi nem szopi téma, meg ugye már 2x túlestem rajta, csak ez lelkileg sokkal nehezebb sajnos!!!!! :( Na majd látjuk!!!!!
Roland elbeszélgetett a kistesóval épp mocorgott a drága, és megtudta apa, hogy kislány lesz!!!!! :lol: :lol: :lol: Megkérdezte tőle, és mondta, hogy ha lány 1-et ha fiú 2-őt rúgjon..................és csak egyet rúgott, pedig igazán fickándozós kedvében volt/van!!!!! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Remelem nem tagadtok ki,meg egyszer irok...
Julcsi!!!Arpi tortenet nagyon csattanos volt,de akkor szerencsere a lavorra nem volt szukseg :wink:
Orulok hogy jobban vagytok,es remelem a kasvirag Nektek is segitsegetekre lesz :lol: Mi szorgalmasan szedjuk.A videot meg nem tudtam megnezni,majd megprobalom,remelem sikerul... :oops:

Ibolya!!!Fiacskad nem semmi tuzes csokjaival,olyan jot szorakoztam... :lol: A diok most egy darabig eltuntek az eletedbol,ugye???Bolcsivel kapcs.igazad van,en sem adnam oda Gergot,de azert meg mindig felhaborodom hogy ilyesmi letezik,es nem lehet mit tenni... :twisted:

Timi!!!Jo hogy le tudod irni az ilyen erzeseidet is!!!Hidd el ez mar fel siker.Szembe tudsz nezni magaddal, es azt is tudnod kell ezek termeszetes erzesek,(legalabbis nem egy nagyon jo anyuka meselt mar errol)csak sokan tagadjak maguk elott is,pedig ez semmi rosszat nem jelent.A sak mama talalkozo szerintem nagyon jo otlet,biztosan nem konnyu osszehozni,de talan nem lehetetlen es igy mindenki feltoltodhet egy kicsit,hiszen igy a gyerekeknek is csak meg jobb lesz...

Rolunk:Nagyon jol ereztuk magunkat,es gyonyoru idonk is volt.Jo sokat olvastunk szaunaztunk,masszazson voltunk,Denes mindennap tobbszor is uszott(en ugye meg a labujjamat sem teszem be medencebe ameddig nem szuletik babo)Setaltunk es osszeismerkedtunk nagyon kedves,helyes csaladokkal.Egyikuknel az anyuka 40 eves volt es mar egy 20 es egy 18 eves iszonyu jo fej gyerekeik voltak.Persze rogton kifaggattam Ot is a gyereknevelessel kapcs. :oops: Aztan megegyeztunk abban hogy a fiatalon szulesnek is es a kesobb szulesnek is megvannak a maga elonyei.A hatranyokat igyekeztunk nem feszegetni egyik esetben sem 8) (Na ez csak vicc volt)Aztan helyesek voltak,mert mi meg reggeliztunk,mikor Ok jottek elkoszonni es a feleseg mondta a ferjnek hogy most mar menjunk,hagyjuk a fiatalokat :shock: :lol:
Igazabol erdekes volt megfigyelni magunkon,hogy mennyire kozel erezzuk magunkat a 20-as korosztalynoz is es persze a 40-hez is.Hiaba lokott zeneszek,orokke infantilisek :lol: Hat,ez van.
De annyi edes gyerek volt,persze en alig birom visszafogni magam egy-ket fejsimitol vagy hogy ne kapjam olbe Oket,de tudom sok szulo utalja,igy aztan csak idetlenul vigyorogtam Rajuk,amitol meg a kicsik neha zavarba jottek.Ugyhogy egy ido utan ezzel is felhagytam :(
Ja,es Denesemtol kaptam 19 szal rozsat meglepibe a megismerkedesi evfordulonkra(megbeszelte a portassal).Annyira edes volt!!! :D
Es csinaltunk egy kis fust riadot is,mert volt egy kandallo a szobankban,en egyszeruen imadom,csak hasznalni nem mindig sikerul es akkora fustot produkaltam hogy a portarol felszoltak hogy ugye minden rendben???
Most megyek ,egy ideig szerintem eleg is belolem...Puszi mindenkinek!!!!
rillisz
 
 


Sziasztok!

Az én fiam ma is zizi :twisted: .Ha valami nem ugy van ahogy ő akarja,akkor sikítozik egyfolytában.

Zsuzsi,nyitott ablaknál alszol?Akkor lehet a meghűlés onnan. Szandinak áttört már a foga?

Márti,azt azért nem értem,hogy engedett a babanet ekkora képet feltenni.
Szóval akkor kislány:lol: .És mikor lesz tuti?Mész mostanában UH-ra?

Edith, gyönyörű ez a pulcsi!!A felirat is bele van kötve,vagy csak utólag hímezted rá?
A nyakán a gallér külön van rajta?Ha igen,akkor én lebontanám,és ujra megkötném,de lazábban.Ha ez sem elég,akkor viszont a gallér oldalát nem varnám össze,hanem tennék rá egy gombot és csak összegombolnám amikor a fejét áthuztad rajta.

Edit,te jó isten,hogy mekkora haja van Virágnak! És ahogy olvas!

Iza,a diók csak pillanatnyilag tüntek el-még 2 zsák ott figyel a kamrában :lol: .
Örülök,hogy jól éreztétek magatokat.Igy utólag is sok boldogságot az évfordulótok alkalmából.
bibolya
 
 


Edith:nagyon szép a pulcsi, na meg akin van ő is!!!!! :wink:
Pocakméret nem semmi!!!!! :shock: :D

Ibolya:na igen a babanet ilyen hülyeségekben benne van, sak máskor szórakozik velem!!!!! :?

Én fiam nem zizi, nevet meg huncutkodik egész nap :shock: :lol: , megzabálnám néha legszívesebben!!!!!Jöttünk haza a Szonival, fiúk itthon voltak, erre belépünk jön a Zsombi puszit adott mindkettőnknek , megölelgette a tesóját......................na ezért érdemes élni!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsandi, Zsu, Évi,Regi??????????????????????????
Barbikám:te még mindig kertészkedsz???????????? :shock: :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó estét! :)

A lányom estefelé elvette a kézimunkámat és 1 méterre az apja háta mögött (ja persze, ha valamibe belemélyül, akkor se hall, se lát :roll: ) össze-vissza bogozta a cérnáimat. Annyira felmérgelődtem, de főleg az apjára. :evil:
Aztán lefekvés előtt ültünk a fotelen, Kriszta a lábaimon, felemelte a pólómat, szemügyre vette az anyajegyemet (adadit - így mondja :D), közölte, hoyg kdkdkd :shock: - ez a köldököm :lol: , majd a két kezét a hasamra téve azt is kijelentette, hoyg teszó. :D Csomó puszit nyomott rá, rátette a fülét a hasamra és simogatta, majd próbált átölelni a karocskáival. :) :) Ilyesmik minden rosszat elfeledtetnek velem, az biztos! :)

Ibolya, köszi a tanácsot, én cipzárra gondoltam, hoyg a gallérra és az egyik vállösszevarráshoz teszek, de a gomb is jó ötlet. A gallér külön van hozzákötvede az elég laza, mert így befér a fején, csak ha levarrom, akkor a varrat merevíti túlságosan le. HA nem húzom meg annyira a cérnát, akkor meg nem lesz szép kerek az alja. :roll:

Iza, örülök, hoyg ilyen jól éreztétek magatokat! :) Én is mindig rámosolygok a gyerekekre, és én élvezem is figyelni a reakciójukat! :wink: :oops:
Nem lenne rossz ötlet a bolt, de az lenne a baj vele, hoyg 1-2 hónap után bebukna, mert én megunnám a kötést. Arra gondoltam, hoyg köthetnék pl. sapkákat eladásra, de nem hiszem, hoyg megvennék. Most divatosabbak a vett sapkák. :) Én viszont így megspóroltam a pénzt rájuk. :roll:

Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


JA, Ibolya, az írás bele van kötve a pulcsiba. Jó babrás volt, nem mondom, először négyzetes füzetben kidolgoztam a mintát, "belehelyeztem" képzeletben a blúzba, majd amikor már készült, 2-3 szem után váltogattam a fonalakat. Nem biztos, hoyg még egyszer nekifognék! :roll: :oops:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith, naaaagyon jó az a pulcsi, amit Krisztának kötöttél! Én kardigánt csináltam anno a hugomnak, belekötöttem, hogy Brigi. Kész lett az eleje és a háta, majd abbahagytam. Kb. 1 éve találtam meg, jót nevettünk rajta, mert az ujjai még hiányoznak és akkor tájt kötöttem, amikor a Brigi 1 éves volt. Most meg 16 lesz. :lol: :lol: :lol: Úgyhogy cseppet kicsi már rá. Meg már nem is hiszem, hogy hordana egy névre szóló pulcsit. :lol: Na, ezzel csak azt akartam mutatni, hogy én is ilyen rapszódikusan kötök.
Szép kis pocakod van, nem semmi.
Édes lehetett Kriszta, ahogy puszilgatta a tesót.

Ja, még azt akartam írni, hogy szerintem is jobb a gomb mint a cippzár. Nehogy nyomja a kis nyakát.

Ibolya, az Ádám csatlakozik a Gergőhöz. Délután megint extra nyűgös volt. Elmentünk vásárolni, a bevásárló kocsiban már nagyon rövid ideig ücsörög. Ha kiveszem meg szaladgálna, de sosem arra amerre mi akarunk menni. A kezét meg nem lehet megfogni, attól kiborul idegileg.
Amikor hazaértünk pakoltunk be a hűtőbe, kb. 5 percig csak állt mellettünk és óbégatott. Már azt hittem leugrik a hajam. Most már minden nap ez lesz? :?

Mártikám, már elültettünk szinte mindent, már csak 2 tuja várja, hogy a földbe ássam. Csak hát, ahova kerülnek, ott még rendet kell csinálni a kertben, mert most oda pakoltuk az összes kerti bútort. Azt meg nem tudom egyedül a téli helyére rakni, (a lépcső alá) ott először rendet kéne csinálni. Az Ádámmal próbáltam egyik nap, mit mondjak, nem volt valami nagy segítség! Ült a kupi tetején, én tőle megmozdulni nem tudtam és csupa tiltott dologgal játszott. Lásd fúró, szög, ilyenek.
Úgyhogy megvárom, míg az Istvánnak lesz 1 perce, hogy segítsen elpakolni, és akkor végre a maradék 2 tuja is a földbe kerül.

Ültettünk 4 gyümölcsfát, meg egy csomó lejlandi ciprust. Ooooolyan szép lett! Igaz az érdem leginkább a kertészemé (anyukám), mert én még az ásót is fordítva fogtam a kezemben. :lol: (és ez nem vicc) Hiába, a 4. emeleten ahol felnőttem ritkán találkoztam ilyen szerkezetekkel! Csak mióta vidékiek vagyunk, azóta barátkozom a kertészettel!

Hétvégén az István csinálja a ház szigetelését, én meg szerintem kezdem a festést fent.
Ja, az új festő csapat azóta sem járt nálunk! :x

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Timi, Isten éltessen sokáig!!!! Adjon sok erőt, egészséget, örömöt, kitartást az elkövetkező évekre is! :) :) :) :) :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!!!

Vagyok én vagyok, csak nem voltam itthon :)

Ibolya, igen láthattál a börzén, mert kint voltunk árulni, de sajnos nem sokat sikerült :(

Hétfőn mentem a Bencével a gyerekorvoshoz, a héten sem mehet oviba, mert még mindig nagyon köhög. De egyetértettünk abban hogy ez asztmásoknál nehezebben múlik, egyszerűen nehezebben tisztul fel. Du mentem vele a Heim Pálba a pulmonológiára, erre közölték velünk (1 óra várakozás utána) hogy nem tudják fogadni a Bencét mert a főorvosnő nem ér rá (bent beszélgetett a rendelőben) és hgoy engem többször is kerestek a múlt héten hogy lemondják a rendelést (ugye nem csak az én telefonom jelzi ki a nem fogadott hívást????) Szóval totál felhúzták az agyam, de ezzel a "főorvosnő"-vel már am ultkor is meggyűlt a bajom, úgyhogy máshoz fogom vinni a gyereket. És így csak 13-ra kaptunk időpontot, addig meg hadd köhögjön a gyerek :shock: :shock: :shock: :shock: Szóval én is ki voltam bukva egy kicsit....

Cserébe végre elmentem a Nagyvárad téren levő angol bálásba, ahová nagyon régen készülök. Na az legalább megérte :) Nagyon jók a ruhák, nagyon szépek, és pontom pénzért (1800 Ft kilója) Katának vettem egy meggypiros elegáns kabit kemény 840 ft-ért, Kamillának pedig 660 Ft-ért egy gyönyörű műirha kabit.
És 7.-én lesz teljes árucsere, másnap sztem elmegyünk, és bevásárolok (leginkább Bencének) télre.

Tegnap meg apjukkal voltunk ikejázni, meg obizni :) Venni kellett pár apróságot. Nekem is fájt tegnap is, és tegnap előtt is a hasam, de szerintem az idő+ a nem elég erős hasizmom az oka, mert megerőltetni nem erőltettem meg magam, és kemény se volt a méhem. Csak fájt.

MA meg sütök, takarítok, mert Kamilla holnap lesz 1 éves, és megigértem hogy megsütöm én a tortáját. Az ORsi ugyan megigérte hogy ha már itt tartjuk, akkor feltakarít ő, de a rendet, meg a mosást, csak ne csinálja már helyettem :):):):):)

Kata bölcsizik, szereti, nem sír se reggel, se napközben, reggel egy szó nélkül öltözik, veszi a cipőt, és megyünk. Szóval kicsit megnyugodtam, de így hogy még nem dolgozom, nagyon zavar hogy nincs itthon. Ha elkezdek dolgozni akkor nem fog feltűnni, de így rossz :( 10.-én kezdek végülis amúgy :)

Jut eszembe, nem tudom mi történt a gyerekemmel, (amúgy sejtem) de mintha kicserélték volna. Panaszkodtam ugye, hogy nem hajlandó gyalog rendesen jönni, veszekedni kell vele, állandóan lemarad, másfelé megy, mindent felszed a földről stb. gondolom nem kell bemutatni. NA és a múlt héten babakocsival mentünk, mert vásárolni kellett, és Kata majdnem végig üvöltött benne. Hazafelé sok volt a csomag, így Kamilla helyére bepakoltunk mindent, ő ment a KAta kocsijába, Kata pedig kiszállhatott, és azóta gyönyörűen fogja a kezem, és jön mellettem mint egy kisangyal. És még szót is fogad (amíg haza nem érünk:):):))

Márti! Nagyon szép a pocakod, olyan jó hogy te ilyen vékony vagy :) Nekem is ugyanekkora, de tudom hogy nem (csak) a baba miatt :(

HOgy sikerült ilyen nagy képet feltenni??? Kíváncsi lennék a trükkjére :)

Edith, nagyon szép a pulcsi, a hasad meg mekkora :shock: :shock: :shock: LÁtszik hogy neked már nincs sok hátra :) Úúúgy szeretnék megtanulni kötni :)

Edit, nagyon, nagyon édes Virág a copfjával, Barni is tünemény kölök. Orvos-kálváriára nem írok semmit, látod én is így ártam. Én nem értem hogy azért mert egy orvos 6 évet tanult az egyetemen, miért kell a mási kembereket (akik mondjuk más szakon tanultak ennyit) lenézni? Miért érzik egyesek istennek magukat???
Szerencsére a mi orvosunkra egy rossz szavam nem lehet, eddig egy összetűzésünk sem volt.

Akartam még írni, de sajnos nem pakolja be magát a mosógép :(

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Timi:boldog születésnapot kívánunk mi is neked!!!!!
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsu:majdnem leestem a székről a röhögéstől?????Mármint én vékony??????Ez még viccnek is rossz!!!!!!! :shock: :lol:
Én néha csüngő hasú malacnak érzem magam :shock: :oops: , mivel alul eléggé lóg a bőröm!!!!! :roll: De szerintem megéri ezt az áldozatot meghozni a kis gézegúzokért!!!!! :wink:
Nagyon ügyes Kata a sétálással!!!!! :lol:
Kamilla már 1 éves ?????Még csak most született!!!!! :shock: :shock: :shock: :roll: :lol:

Edit:itt gyönyörködtem a gyerekeidben tegnap , csak elfelejtettem megírni!!!!! :oops: Tündéri a kicsi Virágod!!!!És az a 2 kezes írás!!!!!!Nem semmi!!!!A Barnus meg milyen nagyfiú már :shock: :shock: :shock: anyám hogy öregszünk!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Közérdekű közlemény:ma az auchanban megvettük a gyerekeknek a mágneses rajztáblát, mivel Zsombi tök jól tudta kezelni:simán letudta törölni , elég nagy és szerintem strapabíró, melleselg tök olcsó :990 Ft!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Végignézegettem az elmúlt napok termését - olyan jó, hogy ilyen sokat írtatok.

Edith, az a Kriszta-Viola pulcsi, wooow (ahogy egy képregényhős mondaná, amikor elismerően nyilatkozik)

Márti - pocakfotók nagyon jól sikerültek, alakul az a pocak :D és hát a képen látszó másik két gyereked is csodaszép.

Zsu, már biztos írtad, csak nem emlékszem - milyen munkát is kezdesz el 10-én? Kata tényleg ügyes, hogy ilyen szépen megy veled. Meggyőzhetné Samut is arról, milyen jó dolog is ez.
Ja, és hol van a Nagyvárad térnél az az angol bálás? Gyakran járok arra...

Iza, örülök, hogy ilyen jól sikerült a hétvégi pihenés. Jól hangzik, amiket írtál - olvasás, masszázs, úszás, kandalló és egyéb finomságok :)

Edit, Virág nagyon nagy lett! :shock: :D A haja meg tényleg sokat nőtt, édes nagyon azzal a két copffal meg a nevetésével. És Barnabás fotói is nagyon jók.

Timi - nagyon boldog szülinapot kívánok én is!

Barbi, jó kertészkedést! Tényleg, végül hol veszitek meg Ádám bútorait? Van már új ötlet? És a ház felső szintjét is be fogjátok lakni, vagy más sorsot szántok neki, pl. kiadjátok? Egyszer említetted, hogy az eredetileg az öcséd birodalma lett volna...

Ibolya, Gergőfiad mit csinál, mikor "zizi"? Nyaggat? Samu ebben jó (mármint a nyaggatásban), de rájöttem, hogy ez akkor van, ha fáradt, vagy unatkozik. Ilyenkor követ, mint egy kiskutya, meg rángat ide-oda, meg egyik pillanatról a másikra átmegy hisztibajnokba a legapróbb baromságokon, ami aztán a másik pillanatban el is múlik... Az egész arról szól (szerintem), hogy "ide nekem a figyelmet, anyu". Újabban anyunak hív, Balázst pedig apunak :)

Julcsi, remélem, h Livinek ma már jobb napja van. Édes lehet Dorina, ahogy vigasztalja. Énekesnőként pedig zseniális a lányod! :)

Zsuzsi, neked mielőbbi jobbulást! Szandi foga áttört már?

Én meg vagyok-vagyok, csak közben itthon nem túl sokat. A hét elején is, meg a jövő héten is külföldön (is) voltam / leszek munka miatt, így aztán torlódik az itthoni, meg az egyéb teendőm - szóval nem ragozom tovább, szabadidőm mostanság nem nagyon van. Ami meg igen (bölcsi után esténként), az Samué :) Meg persze Balázsé. Szerencsére Balázs kiválóan boldogult Samuval, amíg nem voltam itthon. Remélem, hogy a jövő héten is így lesz.
Most pedig elutazunk, ezúttal rokonlátogatás Zemplénbe - ott vannak apai ágon a rokonaim, és a nagymamám utoljára tavaly nyáron látta Samut :oops:
Lépek, szétfő a krumpli...

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!!!!
Most csak gyors bekukk :oops:

Timi!!!!
Isten eltessen sokaig,boldog szulinapot kivanok en is!!!! :D

Puszi mindenkinek!!! :D
rillisz
 
 


Timi, boldog születésnapot kívánunk!!!!

Edit, nagyot néztem Virág "loboncán"! Nem semmi haja van, csodaszép. Barninak meg egyre csibészesebb a szeme.

Edith, nagyon jó a pulcsi. Én kötni sem tudok, szóval le a kalappal! Pocakméret nem semmi!

Zsuzsi, hogy van Szandi alvása? Visszaállt a régi rend?

Márti, akkor jólvan ha nunis lesz a manód. Mert lányka pulcsit vettem... :lol: :lol: :lol: Azért még megvárom a doki szakvéleményét is. :lol:

Iza, jó, hogy írtál. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Déneses meglepin én is meghatódtam! Őt is pusszantom, majd add át (vagy olvassa el és igazán írhatna is már...).

Barbi, elképzeltelek ahogy fordítva fogod az ásót? Mondjuk én úgy képzeltem, hogy nem a nyelét fogtad, hanem az ásós részét. De tuti nem így, csak én így képzeltelek el. :lol: Amúgy kertészkedni én is szeretek csak nem tudok. Én azt sem tudom melyik az ásó. Na jó azt talán még tudom (ha az a lapátszerűség). Szóval hidd el nem ciki! :lol:

Évi jó utazást nektek!

Hajnalban mi is lépünk. Megyünk le falura. A csajok biztos nagyon élvezni fogják, főleg, hogy csihuhuval megyünk.
Ja és rájöttünk mit énekel a Dorka, merthogy ma is fél órán át énekelt. A kis kacsa fürdik-et. Durva mert a szavak valóban hasonlítanak és néhányat tisztán is ejt ki de igazából a dallamból jöttünk rá.
Na szóval. Kismamák, mindenki egyben, egészségben legyen mire hazajövök!!!!! Semmi görcsölgetés, keményedés csak sok pihenés. Gyerekkel lehet a földön csücsülve is játszani, olvasni. Szóval semmi Mount Everest megmászása!!!! És mindenki vigyázzon magára és a családjára és írjatok jó sokat. A halottak napjára meg.... talán annyit tudnék mondani, hogy mindenkinek megnyugvást és a lehető legkevesebb fájdalmat kívánom. Vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!!
Puszi.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Timi,szeretnék én is nagyon sok boldogságot kivánni szülinapod alkalmából!

Edith,sikerült valamit kezdeni a pulcsi nyakával?Én is igy csináltam anno a mintákat ,csak nekem ez több napba is beletellik,mire kiokoskodom :oops: .Én jobban szeretem a csíkos pulcsikat,végül is mintás,de nem olyan babrás.Picibabónak nem csináltál még semmit?

Barbi,befejezhetnéd a pulcsidat-hátha egyszer lesz egy Brigi nevű lányod :lol: .
Barbi,ha ez megnyugtat a Gergő hasonlóan viselkedik egy vásárlás alkalmával.Nekem már fel sem tünik,hogy az egyik kezemben a gyereket cipelem,a másikkal a kocsit tolom,a harmadikkal :lol: pedig a cuccost pakolom a polcokról.Ha szerencsém van,akkor nem óbégat a hónom alatt a kölök,ha nincs szerencsém,akkor nem elég hogy ordít még ugrabugrál is,hogy tuti leejtsem.Mert ha leteszem akkor abban a pillanatban vagy vissza akar jönni,vagy elszalad az ellenkező irányba.
Hétfői élményem a tescóba:ott van olyan bevásárlókocsi aminek az elején van egy autó amibe be lehet ültetni a gyereket-van rajta kormány meg duda.Na,gondoltam ez tök jó lesz nekünk.Nem sok mindent vettem,csak súlyosakat.Pl.2 karton tej,víz,üditő stb.A pénztárnál derült ki,hogy ezt a kocsit NEM lehet kivinni nemhogy az épületből ,de a kasszától sem.Addigra már a Geri eljátszotta a földhözveremmagam az elszaladok és a cipeltetemmagam hisztijeit.Még jó,hogy velem volt az Encsi meg a barátnője,igy őket ugrasztottam -az egyik hozta az uj kocsit,a másik visszavitte ezt.Közben a Gergő egy óvatlan pillanatban /fizetnem kellett/ meglógott mellőlem/ugy látszik mégsincs 3 kezem :oops: /
Szóval megint öregedtem 5 évet,és gyarapítottam az amúgy sem kevés ősz hajszálaim számát.

Zsu,én már évek óta nem járok árulni-egyszerűen nem éri meg.Viszont vásárolni még mindig lehet nagyon jó dolgokat.Igaz a lányomnak már nagyon nehéz,de a kisebb korosztálynak bármit -csak a pénztárcád birja.Te vettél is valamit?
Szóval akkor a lánykád végre a jó utra tért?És a bölcsi is minden gond nélkül megy.Ezentúl egy panaszt sem haljunk felőled :oops: :lol: !!!

Évi,igen a "zizi"-ség kb.ezeket a dolgokat takarja.Még esetleg annyi,hogy ő mikor követ,akkor azt szeretné,hogy vegyem fel.Ha felveszem akkor semmi megnyugszik,de ha nem,na akkor jön a földhözveremmagamdeazonnal játék.Azt én is észrevettem már nála,hogy ha ilyenkor mindent eldobok és elkezdek vele játszani,akkor nagyon hamar megnyugszik.De vannak szituk amikor ezt nem tudom megtenni és ilyenkor jönnek a jól begyakorolt dolgai./imád verekedni vagy megdobni valamivel ami épp a keze ügyébe kerül/.
Jó pihizést a hosszú hétvégéhez-gondolom nagyon rád fér,annyit dolgozol.

Zsuzsi,hogy vagy?

Andi,Regi-nagyon rég nem jelentkeztetek -egy aprócska füstjelet :roll:
bibolya
 
 


Julcsi,érezzétek nagyon jól magatokat,pihizzetek ti is rengeteget,gyüjtsetek erőt a következő hetekhez :oops: :lol: :lol: :lol: .
bibolya
 
 


Julcsikam!!!! :D

Sikeruuuuult,lejatszani a videot,es annnyira jot rohogtunk :lol: Megneztuk egy parszor,ooooriasi!!!!A lanykatok igazi zeneszerzo es egyben szovegiro tehetseg is!!!!Es tenyleg hatarozottan hallani a kacsa szot :D Na,de azert az az utolso 2 masodperc is emlitest erdemel,az igazi ,,nagy jelenet''amikor Liviketek teljesen adva magat,csakugy egyszeruen megjelenik a szinen :lol: Azert azt is jol kell bemerni,mikor jon el a kello pillanat a ,,szinpadon leveshez'' :lol:
Erezzetek jol magatokat,es jo utazast a csi-hu-hu-n :D

Evi!!!Merre jartal kulfoldon????Gondolom nem lehetet konnyu Samuek nelkul az a nehany nap sem...Meselj ha lesz egy kis idod!!! :D

Zsuzsi!!!Remelem jobban vagy!!!!

Barbikam!!!Mar a multkor akartam irni,hogy sajnalom ha nem vilagitanak a csillagok a falon :cry: Olyan buszke voltam magamra hogy vegre valami epeszu dolgot tudtam ajanlani... :(
A kerteszkedes miatt nem irigyellek,tudom milyen nehez,Denes utal a kertben barmit is csinalni,a gyonyorkodesen kivul.En viszont imadok kerteszkedni,de a kezem meg a derekam nem birja.Ugyhogy szepen lassan es foleg ritkan csinalom.Ill.viraghagyma ultetes meg ilyesmi azert megy,de tujat mar nem vallalnek be....
Ugyhogy le a kalappal elotted!! :D
rillisz
 
 


Sziasztok!

Márti, jó, akkor hozzám képest vékony :)
Így jó???

Hát igen, nagyon, nagyon telik az idő :( Én is úgy érzem hogy még csak most lettem terhes, és már novemberben félidős leszek....

Évi, azoknak a játékboltjában leszek eladó, akik bejelentettek dolgozni hogy kaphassak gyedet...
Bálás: Ha a Nagyvárad tértől sétálsz a város felé (az istván kórház felöli oldalon) akkor a második sarkon van. Nagy, kétszintes, nagyon nagy választékkal. Kisruha ne msok volt, de azt mondta a pénztáros, hogy azért reggel kell menni, hamar elviszik.

Ibolya, ott találnál a lánykádnak is megfelelelőt, rengeteg nagylányra való ruha van!

Nem, nem vettem a börzén semmit, kibírtam :p
De szerencsére, mert amit ott néztünk kabit, azt 3000-ért akarták adni, két nap múlva megvettem a bálásban 660 ft-ért...

Meg játékbabakocsit néztem ,de végülis ma vettün kazt is az auchanben, azt ami a pénteki akcióban lesz :) Amúgy mi is vettünk Márti féle rajztáblát, elvileg az is péntektől akciós :)

Na megyek, mert még mindig van dolgom :(

Pusz

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Timi: én is nagyon boldog születésnapot kívánok!

Julcsi: jó utat nektek!

Pár napja a Szandi is rákattant a vonatokra. Végre van a napnak olyan része, amikor ébren van, de nincs mozgásban. Amikor a minimaxon a Thomas megy, hihetetlen, de képes egyhelyben az ölemben végignézni. :shock: :lol:

Edith: nagyon ügyes vagy, én nem tudok kötni. Szép a pulcsi és a modell is. :wink:

Márti: amikor néztem a pocis képedet, pont írni akartam, hogy olyan lányosan gömbölyű! Szerintem is kiscsaj lesz (már alig várom, hogy kiderüljön :oops: :lol: )!
Nem felejtettem ám el amit ígértem, már tudom is hol van, csak el kell hozni.

Barbi: te igazi ezermester vagy, hihetetlen hogy mennyi energiád van. Ádám hogy alszik mostanában?

Megmondom őszintén én nem nagyon megyek egyenlőre a Szandival babakocsi nélkül. Ha a kocsival indulunk el, akkor csak a játszón veszem ki, és ha végeztünk, megy oda vissza. Egyenlőre, nem sztrájkol, tök jól elnézelődik.
Persze volt már, hogy kismotorral mentünk le, de akkor is csak a játszóra. Én még parázok attól, hogy mondjuk egy boltba így bemenjek vele.
Vagy ennyi idősen már illik nekik gyalog közlekedni? :roll:

Köszönjük az érdeklődést, a Szandi foga áttört tegnapra (12. még hátravan a négy szemfog). Aludt is egész éjjel, pedig valamikor bekakantott, szegény abban aludt reggelig. :shock: Mivel nem ébredt nem mentem be hozzá. Egy kicsit ki is csípte a popsiját.
Lehet, hogy a szagtól bekábult, mert állati büdi volt bent.

Én is jól vagyok, bár esténként érzem a torkom, de a neocitrán és a C-vitamin sokat segített.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Jó reggelt!

Évi, Julcsi, jó utazást nektek! Sok élménnyel gyertek haza! :)

Ibolya, akkor hálát adok az istennek, mert nálunk a vásárlások szerencsére nem így zajlanak. :roll: Általában arra az időre megül szépen a bevésérlókocsiban, nem kell kivenni. Ha meg igen, akkor általában István viszi, mert én egyedül nem megyek bevásárlóközpontba. (Akarom mondani MÁR nem megyek. Volt, hoyg fogtam Krisztát, be a kenguruba, buszra, és mentünk.) Múltkor, amikor fürdőszoba felszerelést vettünk anyósomnak, akkor már nagyon fáradt lett, és ízelítőt adott abból, amit leírtál, de azzal az autós kocsival, egy ott talált hintaszékkel és a vécéfedeleken lévő cicás meg mindenféle képekkel :roll: :oops: sikerült elterelni a figyelmét. Megértem, hoyg ilyen krülméányek között enyhén szólva nem éppen kellemes élmény a bevásárlás! :roll:

Még nem csináltam semmit a blúzzal, de valószínű, gombot teszek rá, mert az egyszerűbb. Felvarrni is. :oops:
A picinek most kötök, ugyancsak egy pulcsit (csíkos lesz :wink: ) de nehezebben haladok vele. Kissé rendhagyóan kötöm (ujjánál kezdem és ujjánál végzem :roll: ) és olyan hosszúak a sorok! :P Amúgy van két pici sapka, amit anno még Krisztának kötöttem, de mire ő megszületett már nem volt szükség kötött sapkákra. Az egyik, a vékonyabb, talán 2x volt rajta, a másik egyszer sem.

Julcsi, nekünk is megmutathatnád a videót, olyan szívesen megnézném! :)

Másra már nem emlékszem, mitakartam, és előttem megint a topik első oldalának hozzászólásai vannak! :roll: :roll: :roll:

Itt igazi noveber van: esik az eső, majdnem sötét van és szörnyen szomorú a hangulat. :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a felköszöntést és a jó kívánságokat!
Megint öregebb lettem egy évvel! :roll:

Mi sem vagyunk itthon igazán,mert a nagyokkal csavargunk a "nagy faluban".

Mondjuk ma nőgyógyászhoz is megyek.Augusztus óta végre eljutok oda is!

Edith,
nagyon jó a pulcsi,ügyi vagy!


Edit,
aranyosak a gyerkőcök!Virágnak tényleg milyen hosszú a haja!És ez a rajzolás!

Julcsi,
kellemes kikapcsolódást a hosszú hétvégére!Reméljük szép napos idő lesz ezekben a napokban!

Márti,
tényleg csini vagy!Egyáltalán nem tartozol a kövér kismamák táborába! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Szép délelőttöt mindenkinek!!!!
Mi csak ebéd után indulunk, Ibolya majd gondolok rád :lol: , Vecsés felé megyünk!!!!!

Évi, Julcsi:jó utat nektek!!!!
Julcsi:azért jó hosszú út ez nem?????????????????? :shock: :shock: Majd mesélj a csajok hogy bírták?????

Vásárlás:na Zsombi sem egy helyben ülős fajta, egy ideig elnézelődik, de ha sokat megyünk, akkor kiszáll.Szó szerint simán feláll abban az ülőmicsodában. :shock: Aztán rohanhatunk utána, valamelyik nap is a Lidl-ben a Roland a pénztárnál csípte el, pedig ott tényleg nem töltünk sok időt, kicsi az üzlet így általában gyorsan végzünk!!!!
Na az az autós csoda meg, mi ugye 2 gyerkőccel megyünk , így vagy balhéznak, vagy mint a szardíniák üldögélnek benne, vagy a Szonó felmászik a tetejére és jóapja fogja a harmadik kezével!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval mi sem unatkozunk ilyenkor, ez már csak akkor lesz jobb ha a kistesó is jönni fog!!!!! :wink: Bár ő még nem fog elszaladni egy ideig!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsu:így jó!!!!!

Ja különben én tiszta zizi vagyok ilyenkor mikor pocaklakóm van: úgy elraktam a mérleget, hogy nem találom :shock: :shock: :shock: :oops: , a védőnőhöz is menni kéne, de elfelejtettem felhívni!!!!!! :roll: :oops:


Zsuzsi:örülök , hogy jobban vagy és , hogy a Szandinak is kibújt a foga, végre pár nyugodt éjszaka!!!!! :wink:
És köszi köszi mégegyszer!!!!!!!!

Tegnap felraktuk a polcot amit a kiságy fölé szeretnék majd(persze a kiságy még lent van :lol: ), meg van egy kis sünis lámpa azt is feltette a Roland!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kistesó tegnap megrúgdosta a Szoni meg a Roland kezét is :lol: :lol: , Zsombit ez nem nagyon hatja meg.............bár néha odajön és nyom egy puszit a hasamra, de leginkább egy nagy párnának néz amin lehet ugrálni!!!!! :shock: :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Adós vagyok:

Timi drága, nagyon sok boldog születésnapot kívánunk Neked!

Ibolya, nálunk dettó ilyen a bevásárlás. A hajam kiegyenesedik, mire végzünk. :?

Évi, az Ádám bútorát már megrendeltem Kőbányán egy bútorboltban. És van is raktáron, úgyhogy jövő héten hozzák.
Igen, a felső szint eredetileg az öcsémé volt, de elég rendesen összekaptak az anyuékkal, úgyhogy eladta nekik a részét. Mi meg megvettük tőlük. (mármint az anyuéktól)
Egyenlőre azt tervezzük, hogy beköltüzünk (vagyis egybenyitjuk), aztán ha nagyon nem bírjuk a hitelt, akkor újra 2 lakást csinálunk belőle és a fentit kiadjuk.

Zsuzsi, éjszakáinkban semmi változás. Már szerintem így maradunk. Azon azért meglepődnék, ha egyszer csak végigaludná az éjszakát!
Nem vagyok ezermester, csak türelmetlen. Szeretném már, ha végre kész lenne a felső szint, úgyhogy azért segítek amiben csak tudok.

Julcsi, Évi, kellemes kikapcsolódást, vigyázzatok az úton!

Márti, köszi, hogy szóltál a mágneses rajztábláról! Anyuék pont ott voltak, gyorsan felhívtam, hogy vegyen egyet. Szegények, kb. 1/2 órán keresztül keresték, végül az utolsó darabot megvették.
De nem is ez a lényeg, hanem hogy jól kigondoltam, mondjuk ezt kapná az Ádám a névnapjára. Erre az anyu nem adja oda, mondván, ha már megvette majd ő odaadja neki. :roll: Úgyhogy most gondolkozhatok máson.

Viszont tegnap megjött a motorja, csoda klassz. Egy gond van vele, kéket kértünk és ez fehér. De ha már itt van marad is, nem rossz a fehér sem. Este összerakjuk és ki is próbáljuk. (legalább játszhat vele az István is :lol: )

Ma még olyan tingli-tangli napunk van, holnap kezdődik a nagyüzem megint. Az István előbb glettel, majd a házat szigeteli, én meg nekiállok festeni. Majd gondolok rátok, amikor a tedivel együtt leestem a létráról! :lol: :lol: :lol:

Ja, mindig elfelejtem, Edit, nem semmi sérója van Virágnak! A képen jó sűrűnek látom, tényleg?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Timi!

Nagyon boldog szülinapot Neked!


Köszi a hajdícséreteket! Bevallom, imádom a hajszerkezetét (is). Van egy "fodrászszéke" a kiscsajnak, abba beleül és tartja a kobakját. A végén megcsodáljuk a tükörben, és mutogatja Apának és Barninak is, milyen szép lett. Már a baba haját is fésüli és csatokat kell abba is tenni.

Edith! Most már bevallom, mikor megláttam Kriszta levágott haját, majd sírva fakadtam. Így is csodaszép, félre ne értsd, de én nem tudtam volna megtenni.

Barbi! Kérdezted Virág hajsűrűségét. A felső hosszú haja alatt rengeteg a kis haj, ha felhajtom a hosszút, tele a homloka, tarkója apró hajjal. Szóval remélem, szép sűrű is lesz majd. Összevágatni akkor fogom, mikor az alsó haj is elér egy hosszúságot. Nem szeretnék most Pistikét csinálni belőle.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jó estét!

Edit, én nem látok semmi siratnivalót egy hajvágásban, hisz úgyis megnő! :roll: :roll: :roll: Lehet ez azért van, mert 13 éves koromig nem vághatták le a hajamat, mert a NAGYSZÜLEIM NEM ENGEDTÉK!!! :shock: És csak kín volt a gyatra, vékonyszálú, állandóan kócolódó hajam, ami viszont nagyon jó lett, amióta rendszeresen változtatom a frizurámat. Van, hoyg 2-3 évig hosszú, aztán meg levágatom, majd ismét növesztem.
Szerintem most csak jót tettem Krisztának, és inkább most másfél évesen és főleg télen legyen Pistike :wink: , mint esetleg 2-3-4 évesen és nyáron.
Igen, ha sűrű, tömött haja lett volna, mint ahogyan Virágnak a képeken látszik, akkor valószínű, hoyg nem nyúlok a hajához, de így... Neki csak a fürtök miatt tűnt soknak a haja, különben nagyon gyenge volt. De mondom, én nem bánom, hoyg levágtam. Már a szűk 1 hónap alatt is jócskán nőtt és érezhetően sűrűsödött. :) Amúgyis, kb. szülinapja óta, azaz fél év alatt nőtt inkább meg, úgyhogy szülinapjakor ismét copfikat lehet majd kötni neki.

Virágnak viszont tényleg jó nagy lett a haja, és persze, gyönyörű is. Én is úgy jártam, mint Márti, hoyg nézegettem és gyönyörködtema képekben, mégis elfelejtettem megírni. :oops: Barnus szeme pedig tényleg, minden csajt le fog venni a lábáról. Azért remélhetőleg, minél később. :wink:

És Szandinak is elfelejtettem gratulálni a kibújt fogacskához!!!! :D :D Zsuzsi, remélem, a szemfogakkal nem fogtok annyit szenvedni, mint mi. :(

Barbi, jó munkát, gyors haladást és kellő kitartást hozzá. :) Már várom, hogy lássam az Ádám bútorát! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Barbi:Én az Istvánról várom a motorozós képet, de nagyon!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
De legalább megvan a mágnes tábla!!!!!! :wink: Te meg törheted az okos fejed egy másik ajándékon!!!! :lol:

Nekünk olyan kellemes napunk volt, meg persze fárasztó főleg a gyerkőknek, de valami csodás idő volt, ami erre a pár napra nem jellemző!!!!!Még a temetőben is hét ágra sütött a nap :shock: , és még egy pillangót is láttunk megpihenni az egyik síron lévő virágon :shock: :D !!!!Békés volt minden és nyugodt!!!!
Holnap jönnek a nővérem gyerekei, itt alszanak, megint sok gyerekesek leszünk :lol: :lol: :lol: , de én ezt nagyon élvezem, persze velük nincs semmi gond, már nagyok!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?