Új privát üzeneted érkezett!

Okszi Gröni!

Menjünk igyubk egy kávét :lol: !
Vendég
 


Gröni!

Értem. Viszont csak azt lehet félreérteni, aki ír, aki hallgat, azt igen nehéz. Néha még magamat is félreértem, ilyen ez a világ brrr. Akkor nem veszlek ki a táblából, de lécci írd meg, hogy mizu. Most pl. tudom, hogy doki, meg uh, ezek szerint élesedtek, és áttehetlek a középső szektorba. :wink:
Na jó lenne, ha nem csak annyival jönnél, hogy 1 cn/ zebrát pisiltem, de erőltetni nem akarlak.

Sugi!

Aha gondolom. A nagyanyám gyerekkoromban szeptembertől kötött, mint a gép karácsonyra. A férfiak (két fia, férje, testevére) mind olyan 100 kilósak, 180-185 centisek. Amikor az ő vadászpulcsijaikra került a sor, akkor azokkal takarózott. Aztán karácsony után meg pihengetett, meg pihegett. :lol:

A fogyásom: valszeg valami hormonális ok volt a háttérben. Komolyan önképzavarom volt, amikor Kinga kicsi volt. Most kezdem visszaszedni lassan, de már nem zavar. Az jobban, hogy mióta nem szoptatok tiszta ragya vagyok. :shock:

Nati!

Örülök, hogy a kisfiad meggyógyult, szörnyű őket betegnek látni!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca!


Még nem kértem fényképet Manócskáról. November 12-én lesz egy Echocardiographiás UH- vizsgálat. Az AFP-m szerint minden rendben van 1.1MOM és 30.7ng/ml. Ha ezen túl vagyok akkor már gőzerővel kezdem begyűjteni az UH-s fotócskákat.


Csajok- Csajok, merre vagytok?


Üdv:


Alíz.
Vendég
 

 
 

ECHOCARDIOGRAPHIA
Imádom ezt a szót :oops: [/b]
Vendég
 


Bocs lányok, de imádtam ott dolgozni :oops: [/img][/url]
Vendég
 


Nati!

Miért nem oda mész vissza? Most még gyerkőcök, aztán hajrá echocariographia!!!

Mi megyünk sétálni, mindenkinek szép napot!!!

tjuca
 
 


Alíz!

Amint lesz kép, ne kímélj kűgyed! :-) Szeretem az uh képeket nézegetni. Jók a babok is, de azért ahol már látni egy kis embert az az igazi. :twisted:

tjuca
 
 


Nem tudok oda visszamenni átszerveszték a kórházat örülök, hogy nem rúgtak ki, foglamam sincs hova megyek vissza csak azt hogy tavasszal mennem kell :evil:
Vendég
 


Alíz, nektek van már nevetek???
MI nagyon nehezen jutunk/jutottunk dűlőre. Most úgy néz ki Léna lesz. A család tetszését nem különösebben nyerte el, de ez nem baj, legalább nekünk tetszik! :lol:
Vendég
 


Rendben Juca! :wink: És át is rakhatsz, mert azért türelmes vagyok még mindig, de már akarom azt a bébit és asszem, hogy valahol mélyen már nem félek, hisz tudják a megoldást és bíznom kell benne! Köszi, hogy ilyen megértő vagy! :wink:

Nati!

Nekem már meg volt, de még mindig olyan a szemem, mint a bagzó maccsnak! :lol:
Vendég
 


Kacika,
és mi Léna vezetékneve? Mi is néztük ezt a nevet, második orosz névnek (a férjem apja orosz, minden unokának van orosz neve is), de féltünk, hogy "béna lénáznák" az oviban. Maradt a Natasa :D

Juca,
én is így voltam Lilivel, 13 kilót fogytam a terhesség alatt, életemben nem voltam olyan vékony, mint szülés után. Azt mondták, ez azért van, mert ugye alapban nem jó a hormonháztartásom, viszont terhesség/fogamzásgátló szedése alatt ki van iktatva a szervezet saját hormonháztartása, és normálisan működik.

Luca,
mikor mész UH-ra? Én jövő szerdán reggel korán. Most szedem a Clostit, úgy szédülök tőle, mint állat, úgyhogy még szerencse, hogy a héten minden nap tudtam a férjemmel jönni Pestre, nem kellett vezetni. De én már mindent elviselek, csak legyen eredménye.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina, Én is 13kg-ot akarok fogyni a terhesség alatt!!!! :lol: :lol: :lol:

De vszínű nem fogok... már most alig férek a D-kosaras melltartómba... :roll: mi lesz így? Az uram nem bánja. :wink:
Viszont az én gerincem annál inkább!


Kacika, A Léna nagyon szép sztem!

Én még mindig a szombatot várom... remélem nem olyan lesz mint a "Godot-ra várva"!

Töklámpást csinálunk, megyek!

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Szerintem a Godot elég gyenge lánynév, de Ti tudjátok! :twisted: :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!
Pár embert már ismerek közületek. Sajnos én is átestem egy vetélésen most. 7hetesen ment el a babó. Azt szeretném kérdezni biztos beszéltetek már róla de nem akarok egyenként minden oldalt vissza olvasni. Szóval az a kérdés: A tapasztalat alapján mennyi idő után van remény a gólyára?
A doki nekem azt mondta lehet próbálkozni nyugodtan.
Igaz ez?
Segitsetek nekem légyszi .
Köszönettel:

Era-Csucsu

Kép
csucsu05
 
 


Ja bocsi rosszul olvastam. Szombat, hát az se tecc, de Nektek kell tudni na! :lol: :lol: :lol: :lol:

tjuca
 
 


Csucsu!

Igaz. Sőt.
Ha spontán volt a vetélés mindenképpen igaz. Viszont az lehet, hogy nem akkor lesz peteérésed, mikor szokott, hanem később, és azért ígérd meg, hogy nem kámpicsorodsz el, ha mégsem először jön össze.

Az én nagymamám is Csucsunak hívott, sőt néha még ma is, de most már inkább Kinga a Csucsu. Úgy látszik ez is öröklődik. :wink:

tjuca
 
 


Szia Csucsu, nekem az unokatestvérem Csucsu. :lol:

Nekem tavaly junius 3.-án volt egy 5-6 hetes vetélésem, és ez egyben az utolsó menstruációm időpontja is volt a most 8 hónapos babámmal, nekem egyből sikerült. Néztek viszont peteérést, és pont a 14.-napon volt egy 19 mm-es dom.foll.
Viszont a nagyfiam előtt is volt egy 7 hetes elhalt terhességem, ott vártunk 4 hónapot, de utána a nagyfiam is egyből sikerült.

Remélem neked is igy lesz.
Vendég
 


Na, Juca,

bíztam benned, h benyögsz vmi eszement marhaságot, amin majd jót mulatok!

Hát, Sabbat-nak semmiképpen nem hívnánk... :wink:

Csucsu, szia itt is! Hogyan vagyol? Végül kellett műteni, v most mi a helyzet?

És ha már mindenkinek van Csucsu ismerőse: én az egyetem alatt bébisintérkedtem egy Csucsura.

Kép
zmimi
 
 


Juca,

bár ha pillanatnyilag már nem lennék állapotos, akkor a "töklámpást csinálunk" mondatomat is kiforgathatnád, bébi! :lol: :lol: :lol:

Kép
zmimi
 
 


Szia csucsu.
Sajnálom hogy elment a babád, én ugy tudom hogy azonnal lehet próbálkozni, bárcsak mi is megúsztuk volna műtét nélkül igaz Dreika ??????
Írd meg ha már itt van piri.
Nekem még mindig semmi, 28 naposak a ciklusaim, de most tuti elhúzódik, ez a 29 dik nap, legalább már lelkileg tul vagyok rajta.
Volt ma nálam egy 18 hetes kismama, itt lett rosszul, kicsit lefeküdt aztán hazament.
Tulzottan nem viselt meg, sztem kezdek megnyugodni.
Vendég
 


Zmimi, hogy vagy?????
Rosszullétek vannak????
Vendég
 


Sugi te hol dolgozol?
Vendég
 


Nati


Itthon dolgozom, nem kötődök senkihez, szabok varrok.
Néha kemény munka.
Vendég
 


Na szépen fogalmaztam, szóval nem vagyok kötve senkihez mármint munka ügyben.
Vendég
 


Azt meghiszem!
Vendég
 


Akartok egy jót nevetni? egy darabig kerestem hogy ki aza sugi.....
Pedig nem vagyok szőke :lol:
Vendég
 


De én igen :lol: !!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Kacika!


Igen nekünk is van már nevünk. De mi úgy döntöttünk, hogy két nevet adunk neki, mert az egyik név a férjemnek tetszik (Petra), a másik pedig nekem (Doroti).



Napsugár35!

Az utóbbi kiírásod az most nagyon jól sült el...
Vendég
 


Napsugár,

ma nem volt olyan erős az émelygésem mint eddig, de nem akarom ezzel is hergelni magam.
Ne akarom annak betudni, h ez most akkor a vég kezdete.

Remélem minden okés és szombaton vmi megnyugtatót látunk az UH-n.

Ha nem , akkor meg úgyis itt fogok nektek bömbölni...

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!
Csucsu, nagyon sajnálom!
A többiek már leírták a lényeget.Nekem június 14-én volt a vetélésem, műtöttek is, úgyhogy nekünk várni kellett 3 hónapot.De még azóta sem jött össze, most kutatom az esetleges okokat.
Nekem nincs Csucsu nevű ismerősöm, úgyhogy kizárólagosan Rád gondolok Csucsuként.

Lina!
Nekem a 11.-12. napon kell menni uh-a.Tehát szerda-csütörtök körül.Neked most a clostitól tutira összejön!!!

Nekem a Norcolutot is a 11. napon kell elkezdeni.Nem értem, miért pont akkor, és miért nem a 14-en?De nem kell nekem mindent érteni, ha a doki azt mondta hogy akkor kell, biztos megvan az oka.
Abba gabalyodtam bele, hogy ha a 21. napig szedem, ahogy kell, akkor jókor fog nem megjönni?Valahol azt olvastam, hogy egy héten belül jön, de nekem pont egy hét múlva kellene...Asszem én már egyszer szedtem ilyent, úgy emlékszem, az abbahagyás után a 3. napon jött meg.Az meg korai lenne...vagy nem?Juca???

Grönland, én gondolom, mi volt a gond...

Szaladok takarítani, ha tudok még jövök!
Vendég
 


Mimi, biztos megnyugatatót fogtok látni, ne izgulj!
Vendég
 


Zmimi
Azért kérdeztem mert kíváncsi vagyok mi fér bele a terhességbe, nekem eddig nem volt kihordott terhességem ezért kíváncsiskodok, azért akik szültek, bepötyöghetnék a tapasztalataikat, ha még emlékeznek rá, hogy a terhességi tünetek folyamatosan vannak 3 hónapig, vagy van olyan hogy egyik nap jobban másik nap kevésbé fáj cici , hányinger???
Vendég
 


Luca!

Hát ez érdekes. Nekem eddig progeszteronpótlásnak utrót kellett szednem, Norcolut mindig akkor kellett, mikor meg kellett hozni a mensit (megvonásos vérzés). Az úgy működött, hogy napi 2 szemet kellett szedni asszem 5 napig, és akkor az addigra fenyomott progeszteron ami nem kapott utánpótlást kb. 1 hét múlva jött meg. De ugye ilyenkor valszeg nem is volt előtte pé, tehát abszolút mértékben kellett beavatkozni.

Ha kérdésed van, akkor az orvost keresd meg, mert ő érti, hogy mit miért ad. :-)

tjuca
 
 


majd még jövök, csak most nagy a zrí... :lol:

tjuca
 
 


Tünetek:

1.terhesség: SEMMI! A gyakori pisin kívül. Ő 8,5 éves.

2. terhesség: gyakori pisi, émelygés, hasszurka. Ő 4,5 éves

3. terhesség: :cry:

4. terhesség: cicik, pisi, émelygés, kv-undor, szagokra érzékenység az elején feszülgetett a hasam is... eddig ennyi

felteszem a töklámpásunkról a képet:

Kép

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Ma be kellett mennem dolgozni. :twisted: Most tudom igazán értékelni a táppénzt! :roll: Az az őrültekháza, ami most nálunk van! :roll: De jó, hogy még maradhatok itthon egy kicsit. :lol:

Kacika! Nem éééééér! Én már kinéztem magamnak a Lénát!!!! :lol: Bár nálunk senkinek nem tetszik, csak nekem, így lehet, hogy meg lesz vétózva. :( Na, jó. Egy topikba két Léna elfér szerintem. :wink: (Egyébként meg úgy érzem, hogy egy fiú baba van a hasamban. Meg lehet az ilyet érezni? Vagy csak én beszélem be magamnak?)

Csucsu! Kell műszeres befejezés? Ha nem, akkor nem kell sokat várnotok. Ha igen, akkor három hónapot ajánlanak, aztán kinek mikor jön össze utána. :roll: Nekem egy évet kellett várnom. :roll: De én vagyok a selejtes, nem ez az általános! 8)

Lina! Juca! Én is szeretnék terhesség meg szoptatás alatt fogyni, de egyelőre a kedvenc csípő farmeremet nem tudtam ma reggel felvenni, úgyhogy szerintem esélyem nincs erre. :roll: :twisted:

A korom miatt :oops: mennem kell erre a vérvételes genetikai vizsgálatra (amin Kacika te is voltál, ha jól emlékszem) . Ma bementem megérdeklődni, hogy hogy is van ez, meg hogy mennyibe kerül és képzeljétek már időpontot kellett kérnem, mert már annyian vannak, hogy a 13. hetemre már alig volt hely. :roll: Azt sem tudom, hogy megmarad-e addig a terhességem 8) (persze pozitívak vagyunk, úgyhogy biztos megmarad :lol: ) de genetikai vizsgálatra már be vagyok jelentkezve. :roll: Lassan le kell foglalnom egy helyet az óvodában is, hogy biztos bekerüljünk. :roll:

Para: az az igazság, hogy csak játszom ám a kemény csajt, de legszívesebben minden nap uh-ra mennék, hogy minden rendben van-e. 8) Erre ki kellene találni valami házi módszert. Mondjuk itthoni szívhangvizsgálót, vagy egy tesztet, amire ha rápisilsz , jelzi, hogy oké, dobog még a szíve. Ha ezt ki tudnám jól találni, milliomos lehetnék belőle! :lol: Biztos sok ilyen parázós-mami van , mint én. :lol: Vinnék, mint a cukrot! :lol:

Na, most megyek. Mivel holnap elutazunk (változatosság kedvéért Debrecenbe :lol: ) ezért itthon ma van a temetőbe menés. Még szerncse, hogy nem vagyok félős, mert már jó sötét van. :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Köszönöm csajok a válaszokat! Nem tudom kell e menni mütétre. A doki szerint szerinte nem de hétfőn kiderül a rákszűrésem eredményéből.
Azért a névvel kapcsolatban be kell valamit vallani : Igazából nem is az én nevem a Csucsu hanem a kislányomat hívjuk így. Őt is azért mert nem tudja kimondani a ciűumisüveget és cucunak hivja. Egyszer meg azt mondta Csucsu. Igy ráragadt a név. A babaneten az Era le volt már foglalva igy lettem itt Csucsu. De már itthon is úgy elterjedt, hogy én lettem a nagycsucsu a kislányom a kiscsucsu. :)
Szóval röviden ennyi.

Montana: Ez a házi módszer valami teszt ami kimutatja a babát, hogy egészséges nagyon jó ötlet. Azt hiszem meggazdagodnál belőle.

Zmimi: Ez a töklámpás nagyon jó. :)

Kép
csucsu05
 
 


Juca! :twisted:
1/2-re értések elkerülése végett, kép-magyarázat:

balról jobbra:

a férjem, A TÖKLÁMPÁS, a kicsi

:wink: :lol: :lol: :wink:

Kép
zmimi
 
 


Csucsu!

De most vérzel, v nem??? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Luca,
nem emlékszem, téged műtöttek? Csak a június 14-én kaptam fel a fejem, mert én is június 14-én kezdtem vérezgetni, június 15-én műtöttek. Na ha ennyire egyszerre csinálunk mindent, még UH-ra is egyszerre megyünk, akkor "neveljünk" egy-két alkalmas tüszőt, és hó végére növesszünk bébit, jó? :lol:

Montana,
én sem fértem bele a gatyáimba, pedig az első 3 hét alatt 6 kiló ment le, vagyis belefértem volna, csak nem bírtam elviselni a hasamon. Folyamatosan zavart, úgy éreztem szorít, szóval nem volt jó.

Csucsu,
üdv neked, szurkolok, hogy ha már így alakult, legalább nem kelljen műtét.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Luca!

Csak egy gyors válasz, oszt megyek apjukhoz! Nekem is így írta fel, de nekem tényleg nem volt pé-m akkor és nem is igazán lett jó a hormoneredményem, valszeg a cisztától! Nekem nem kavart be, ugyanúgy 27 napra jött meg! Kérdeztem tőle, hogy miért pont Norcolut, a válasz az volt, hogy az Utro és Duphaston szedése közben lehet barnázni, vérezgetni, ez tuti nem csinál ilyent! Én összevitáztam vele, mert volt már szerencsém Norcoluthoz, hogy ha abbahagyom 2 nap múlva megjön, igaz ezek elhúzodó ciklusok voltak amikor kaptam! Neki lett igaza, időben jött meg! Ha neked elöbb jönne meg, szólj neki, hogy nem jött be, biztos másképp írja fel! Egyébként ha úgyérzi, hogy nem tud segíteni átirányít máshoz! Mikor megtudta párom eredményét, azt mondta szeretettel vár ha babás leszek, de ő nem meddőségi szakember, így nem tud velem mit kezdeni! Szóval nagyon korrekt!
Vendég
 


Melinda, a baba vezetékneve Simon lesz, tehát Simon Léna. Bár tegnap este óta -miután mindenki a családból - már ő is kicsit túl oroszosnak tartja, és magyar nevet akar. Pedig nekem annnyira tetszik.

Monti, elfér két Léna, pláne hogy nem a szomszéd utcában lakunk :lol:
Amúgy meg lehet érezni, sokak szerint a nemét. Én Petivel 100% ig biztos voltam a fiúban, most is olyan 70% ban fogadni mertem volna a lányra.

Csucsu, sajnálom ami történt, olvastam a sztoridat a másik topikban. Nekem kellett műtét, mégis terhes lettem a köv. hónapban, jó....ez nem általános, és nem is ajánlatos. De ha nem kell műtét, akkor hajrá, de Jucának igaza van, lehet később lesz pé-d.
Nekem is később volt 3 nappal, ezért eleinte mindig kisebbnek ítélték a babát, de az ezért volt. Most már "behozta".

Sugit-t én is kerestem :oops: :lol: :lol:

Terhességi tünetek?
Petivel csak sok pisi, meg cickófeszülés, most 16. hét végéig folyamatos hányinger, gyakori pisi, és eddig 2 számmal nagyobb cickó.

Mimi, jaaaj de helyesek. Férjed is :wink:
Vendég
 


Ja, és Monti, nehogy azt hidd hogy hülyeséget mondtál, én hallottam már olyanról, hogy a csaj a szülés után beadta a kérelmet a bölcsibe. És kb egy év múlva akarta beíratni, szóval nem 3 hónaposan. Vannak ilyen helyek állítólag , de ez azért a nonpluszultra kategória.
És a 10. hétben vagy, tuti nem lesz gond. Megy az idő mint őrült, lassan már azon fogod észrevenni magad, hogy be kéne pakolni a szülős táskát a kórházba, mert bármikor elindulhat.
Addig meg annyi vizsgálat, meg uh lesz hogy minden 2-3 hétre jut valami.
Vendég
 


Monti,
én is 1000 %-ig biztos voltam a lányban Lilivel. Mikor mondták az UH-n 18 hetesen, hogy itt van a veséje, itt van a hugyhójagja....jé itt van a puncija, akkor mondtam a csajszinak, hogy hát persze, hogy ott van, mi más lenne neki ott.
Az előzőnél, ami nem maradt meg, valahogy kisfiút éreztem.
Tényleg, neked volt bármi mellékhatása a Clostinak? Nekem ma kell utoljára bevennem, de jó is, mert úgy szédülök néha, hogy nagyon. Meg egy csomó átlátszó valami jön belőlem, olyan, mint peteéréskor, de még csak a 6. napon járok. Amúgy neked hány tüszőt csinált? Olvastam olyat, hogy volt, akinek 8-at. Egy ikrekben én is bennelennék.

Kacika,
ha nekünk lányunk lesz, akkro Lara lesz valószínű, Szonjával. Az nem igazi orosz, de van oroszban is. Ha meg kisfiú, akkor szeretném a Levente mellé a férjem rövid becenevét valahogy elintézni az MTA-ban, hogy anyakönyvezzék. Vagy lehet, hogy lehet egyszerűbben is. Vjacseszlávot nem akarnék, de Szláva az jól hangzik a Levi mellé. Bár csak már itt tartanék!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zmimi: Nem már nem vérzek, teljesen elmúlt. Már épp jókor mert már nagyon untam.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Luca,
Tök jó, hogy rendes a doki, meglátod, új doki, új remények :arrow: baba. :D

Nati,
Budapesti vagy? Melyik kórházban dolgoztál?

Kacika,
A Léna nagyon szép név. Nekem is tetszik, csak a mi vezetéknevünkhöz nem jó.

Lina,
Férjed nem beszél oroszul Lilihez? És mi a vezetéknevetek?

Irigylem azokat, akik terhesen fogytak. Én 20 kilóig meg sem álltam :shock: , sajnos egy tizes még mindig van rajtam. Na majd a második után! :)

Csucsu,
Nagyon sajnálom. :( Az jó, ha már nem vérzel. Drukk, hogy ne kelljen műtét!

Sugi :lol: ,
Piri még sehol, sőt, szerintem ma van peteérésem. Legalábbis úgy érzem. Lesz ami lesz, ma feloldottuk a házaséletre vonatkozó tilalmunkat. :oops: :roll:
Fiammal tüneteim a cicifeszülés és émelygés volt úgy emlékszem. Émelygés kb. a 6-7. héttől a 14. hétig.

Mimi,
a töklámpás és a fiúk is nagyon szépek! :wink:

Monti,
Én is az elejétől fogva éreztem, hogy fiam lesz. Most meg azt éreztem, hogy lány lett volna.
Itt nálunk is 1 évvel előbb kell a bölcsibe bejelentkezni, hogy legyen hely. Én majd tavasszal iratom oviba a fiam, hogy 2009.januártól járhasson. :? :shock:
Találmányod ha megvan mindenképp szólj! :lol:

Hoztam egy kis őszt máról, nagyon szupi idő volt.

Kép

KépKép
dreika
 
 


Dreika!

debreceni vagyok :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Drága Luca/Brigi!!! :D

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!!

Kedd dél óta nem volt netünk, nagyon "car" volt! Hiányoztatok!! :)

Alíz!
Örülök, h jól vagytok. Korábban érezted lánykádat mint a fiadat a pocakban???
Van segítséged? Hogy birod??????

Kacika!
Én is azt gondolom, h mindent megértenek csak az Ő nyelvükön kell elmondani. Édes lehet Peti, ahogy érdeklődik. Tudja már, h kislány lesz?

Erika!
Én is Óbudán laktam, a Pók utcai ltp-n 13 évig és imádtam. Ti merre laktok????
A férjem a Tímár utcánál tárgyalt így kézenfekvő volt az AUCHAN . Örültem, mert kimozdultunk. A stadionnál parkoltunk, aztán tömegközlekedtünk. Ábi nagyon élvezte, visszafelé elaludt az egyes villamoson :D
Vettem neki két thermopulcsit világoskék és bordó, 799ft volt. (ugyanezt 1299ft láttam a másik auchanban :o )
Ha megyünk valamikor igyekszem időben jelezni! :)


Luca!
Örülök, h kiderült a gond, boldog babásodást kívánok!!!!!!!


Juca!
A diavatítés klassz dolog, nekünk nincs sajna. NÁlunk mostanában a konyhafiókok-szekrények kipakolászása a nyerő. :lol:

Csucsu!
Szia! Mielőbbi boldog babásodást kívánok!

Mimi!
Nagyon szépek a fiaid! :lol:

Monti!
Én is gondolkozom, h Tirzusnál a vérvételes genetikai vizsgálatot választjuk nem pedig a hasbabökést. Az jó, ha több helyen is van, én csak a Bolgárkerék utcáról hallottam. Amikor Ábit vártam, pár napig bent feküdtem a Klinikán és akkor voltak szobatársaim akik hasbabökésre jöttek. Nagyon sajnáltam Őket és én inkább a vérvételt választom.

Csajok!
lyan jót mosolyogtam! Pár hónapja még szomorkodtunk, most meg a babanevekről megy a diszkurzus :D :D :D Nagyon sok, szépnevű, egészséges babuci lesz a topicban! :D

Mindenkinek minden szépet és jót kívánok, remélem most már nem tűnök el.....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt!

Luca,
boldog szülinapot! :)

Zsuzsu,
én a Tímár utca melletti utcában lakom. :D Máskor még az Auchanig se kell menni. :wink: Van egyébként egy nagyon jó játszótér a Tímár utca végén a HÉV-nél, azt ismered? Mi mindig oda járunk.
Én is villamosoztam, mikor a GYED-et intéztem elveszett az összes irata a fiamnak, ezeket próbáltam újra beszerezni, persze ez nem olyan egyszerű, csak a születési anyakönyvi kivonatát sikerült elintézni.
Hallottátok azt a hülyeséget, hogy a lakcímkártyához kell a lakás tulajdoni lapja és/vagy adás-vételi szerződése??? Hiába az én fiam, az én lakásom, az én lakcímkártyámon is ez van, e nélkül nem állítják ki. Úgyhogy hétfőn folyt.köv, mert a GYES-t el kell intéznem.

Ilyen vérvétel van az Istenhegyi Géndiagnosztikán is, én is oda akarok menni majd.

KépKép
dreika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?