Új privát üzeneted érkezett!

Mamiblue: megy a privi a bankszámlaszámmal! 8525 pénz és örülök, hogy minden oksi!

Mona: köszi! :)

Annyira boldog vagyok, hogy elnyerte a tetszéseteket a zsákocska! :) Amúgy beindult az üzlet... sokan rendelik.

Edit: anyósom most kicsit behavazódott és a "kenyéradó gazdája" sok munkával látta el, úgyhogy elnézést kér és ígéri, hogy legkésőbb jövő hét szerdán megy a csomag!

Jucu: detto....
Nap: szintúgy....

Ja, vannak szép új sityakok! Mihelyt kézhez kapom őket, dobok fotókat! Nagyon szépek és sál is van hozzájuk! Olyan babásak! Nekünk is van és imádom!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mamiblue: szavaztam. :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Jó reggelit!
Órákat visszaállítottátok? 8)
Mi délben indulunk a bababörzére. Megkukkantjuk mi a felhozatal.
Jön közületek még valaki? Egy pavilonban lesz, reméljük összefutunk!
Szép napot Anyucik! :D

Kép
h.bogesz
 
 

 
 

bogesz! láttalak a kismamában, nagyon szépek vagytok! :)

leko
 
 


bogesz!
Melyik kismamaújságban kell keresni titeket és hol?


Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!
Már nagyon régen voltam de azért még megvagyok!
Olvasgatni szoktalak benneteket,de már nincs erőm írni is. Nagyon szépek a babák mi is fejlődünk szépen.Majd teszek képet!

KépKép
dudu_84
 
 


Bogesz! Azt hiszem te írtad,hogy rendeltél magadnak otthonra a tv-ből egy gépet.Megírnád , hogy mi a véleményed róla?
Köszike

KépKép
dudu_84
 
 


Íme az én kismanóm: Kép Kép Kép Kép
Bocs a sok képért!

KépKép
dudu_84
 
 


Már megint alszik a kis törpe,úgyhogy gyorsan írok róla nektek egy kicsit!
Már ő is nézegeti a kezét és ha észreveszi bekancsalít és ettől gondolom beszédül és kupán vágja magát. de mostanában a kedvenc időtöltése,hogy a tükörképére sikongat, meg vigyorog ezerrel. Szépen tartja a fejét és persze ő is nyálzik ezerrel. Nemrég megkapta a fülbevalóját is!Aranyom ordított mint a sakál. Majd megszakadt a szívem. A keresztelőt meg most tervezzük! Hát ennyit rólunk röviden:
Mindenkinek sok puszi!

KépKép
dudu_84
 
 


Tőmondatokban:

Sül az aranygaluska...
Encsinek 39 fokos láza van....
Gergő csupa takony...
Emese nézelődik...
Apa fúr-farag-hegeszt-fest...
Dani szétpakol....
Én meg össze....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


mandala!

tetszett a rövid tömör helyzetjelentés! :lol:

velünk minden ok!
én fejek, szptatok, tanítok, főzök,mosok,takarítok :D
apa dolgozik, babával szeretgetik egymást...

kedden megyünk az első oltásra, mi kb 5,5 kilónál tartunk
nyálazás itt is van, meg visszatért a hajnalig való dorbézolás, meg a hajnali 3-as evés sajna :? nappal bezzeg alszik mint a tej... micsoda kis éjszakai pillangónk van :lol:

ti a kötelező oltásokon kívül mit kértek még a babáitoknak?
nora80
 
 


szép estét mamik!

dudu, gyönyörű a kis manókád! nagyon csajos a kis fülivel. 8)
a leg magic cuccot rendeltem és brutális...., nekem nagyon bejött!

leko, köszike, bár sikerült jó kis bojler fejet csinálniuk nekem.
alulról fényképezni egy ödémás anyukát.... :evil:

a kismama magazin novemberi számában vagyunk! az első oldalon, majd a legvégén.

mandala, továbbra is csak mély tisztelettel és udvarias önözéssel lehet hozzád szólni! nem semmi amit véghezviszel. én meg itt küzdök 1 gyerekkel, és néha azt hiszem itt a világvége!

Kép
h.bogesz
 
 


Kép ez az ominózus kép

Kép pedig szerintem ez jobb lett

Kép
h.bogesz
 
 


bár mindkettőn már röfi volt a fejem.... :cry:

Kép
h.bogesz
 
 


Hello!

Bogesz, szerintem jó mind a 2, de a második nagyon modelles már! Az első olyan természetesebb! Egyébként olvastam a cikket. Meg is könnyeztem a szüléstörténetet...nem tudok 1-et sem végigolvasni, hogy ne legyen könnyes a szemem!:)

mennem kell mert csajok ordítanak a kádban...

mamiblue
 
 


csajok, valaki ezt letudná nekem fordítani, vagyis a barátnőmnek, hogy mégis mit jelentenek :oops: :roll:
hstereocopia, laparoscopos, chromopertubatio, astenozoospermia.

Bogesz nagyon csini vagy a képeken :wink:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Bogesz szóval brutál a gép.Eredményt is értél már el a kondigépen vagy nehéz csinálni és azért írtad,hogy brutális. Lehet én is rendelek magamnak. Amúgy szupik a képeid!
:)

KépKép
dudu_84
 
 


[quote="mona76"]c írta:mona76sajok, valaki ezt letudná nekem fordítani, vagyis a barátnőmnek, hogy mégis mit jelentenek :oops: :roll:
hstereocopia, laparoscopos, chromopertubatio, astenozoospermia.


Chromopertubatio: A petevezetők átjárhatóságának vizsgálatára szolgáló diagnosztikus beavatkozás, amelynek során festékoldatot fecskendeznek a méh üregébe. Az átjárhatóságot a szabad hasüregbe került folyadék bizonyítja, mely Douglas punkció segítségével szívható le.

Szerintem a laparoscopos azt jelenti, hogy laparoszkóppal végezték a beavatkozást....

laparoscopos: hasfalon kis metszéssel végzett tükrözés

astenozoospermia:a spermiumok csökkent mozgásképessége

hstereocopia: méhüreg tükrözés. A méh és a méh nyálkahártyájának vizuális kivizsgálása, ahol egy vékony endoszkópot juttatnak a méhbe a hüvelyen, majd a méhnyakon keresztül

Itt keress ilyeneket (orvosi cuccokat):
http://www.super55.com/dictionary.php

Egyébként a http://szotar.lap.hu/ -n találsz szótárakat... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Kösz Mona, már amennyire a 35. héten lehettem... :?

Lehet, hogy rosszat írok, de a laparoscopia nem egy nőgyógyászati beavatkozás???
Úgy tudom elsősorban a sterilizációs műtétekre, a kismedencei összenövések oldására szolgál.

A chromopertubatio pedig sztem összefüggésben van az előzőekben említettekel, továbbá a petevezetők átjárhatóságának vizsgálatára szolgáló diagnosztikus beavatkozás. Valami cuccost fecskendeznek bele. Anyukámnak volt ilyen anno.

astenozoospermia sztem a mesterséges megtermékenyítés, de ez csak tipp, a szavak szótagolásából ítélve.

Az elsőről fogalmam sincs, még soha nem hallottam, de kár tépni a számat prof.dr Sabine biztosan segíteni fog, ő itt az ÉSZ!


mamiblue, valószínűleg igazad van és azért választották ezta képet! Megkértek, hogy az ominózus kirugásom történetét írjam meg a következő számban, mert nagyon érdekli őket.

Kép
h.bogesz
 
 


Ja, egyébként nem jól írtad le a latin kifejezéseket, ezért volt nehezebb keresni... :P

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


na, mandala meg is előzött, hiába próbáltam én lenni az okos :wink:

Dudu, brutál kemény, nagyon nehéz, de nekem úgy felrántotta a hátsómat, most kezd olyan lenni, mint fénykoromban. A combomról még sajnos nem olvasztotta le a hájat, de eddig popsira kiváló volt!
Sztem nyugodtan megrendelheted. Legalább 3 hét mire kiszállítják.

Kép
h.bogesz
 
 


Lányok, a bébinek kell C-vitamint adni??? Tudjátok az ampullásra gondoltam, belekeverve az anyatejcibe.
A K vitaminon és D vitaminon kívül mire van szüksége egy ilyen korú csecsemőnek. Persze a doki szerint semmire, de azért a ti véleményetekre is kiváncsi vagyok!

Kép
h.bogesz
 
 


mandala, nagyon köszönöm :wink:

Kép
mona76
 
 


köszi Bogesz! :D

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Bogesz: nagyon csini voltál kismamaként. Én inkább egy partravetett bálnára hasonlítottam... Holnap megveszem az újságot és elolvaslak Benneteket :D
Nekem múltkor mondta a doki, amikor Fanni nagyon szürcsögött, hogy adjak neki C-vitamint. Végül nem adtam neki, mert másnap már sokkal jobb volt. Igaz ez a doki nem a saját dokink volt, hanem ügyeletre vittük, mert megijedtem, hogy komolyabb a baj.

Képzeljétek Fanni ma átfordult a hasáról a hátára többször is. Valahogy rájött, hogy kell csinálni :D Viszont a szivbajt hozza rám ezzel, mert a kiságyban is hasonfekve felnyomja magát és átfordul. Igen ám, csak ott szűkebb a hely, és a rácsokba fordul bele... még a végén megüti magát. És már egyre többször sikerül neki dolgokat megfognia.
Viszont Fanni tegnap délután óta nyügi. Eddig ha kell ha nem evett, most meg alig eszik :( Kortyol párat aztán kiköpi a cicit, aztán megint beveszi, egy-két korty, kiköpi... így aztán nem tudom, hogy végülis mennyit eszik. Nem tudjátok mi lehet a baj? Eddig folyamatosan szivta a cicit amig éhes volt, most meg ilyen részletekben eszik...

horvviki
 
 


bogesz, jó mind a két kép!! csini voltál nagyon!
teszek fel egy képet. lufit kapott a drágám,mikro nagyszülőknél voltunk. hát, totál kész volt tőle :lol:

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Kép

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


dudu, dimet, nagyon ari a babátok :wink:

Kép
mona76
 
 


Hello!

Bogesz: Cebion cseppet vegyél. Babáknak való C vitamin!

viki: Nagyon ügyik vagytok!:) Sebinek csak akkor sikerül visszafordulni, ha a keze bent marad, mert hason nem emeli fel magát eléggé!

mamiblue
 
 


Sziasztok!

bogesz: nagyon sini vagy a képeken. Sztem nem is röfi. :wink:

A babák is édesek nagyon!

Tegnap este már nem tudtam mit kitalálni sírás ellen. Bekapcsoltuk a karácsonyfa izzósort. Azt a sokszínűt. Sírás rögtön abbahagy, naagy szemekkel mered a csodára.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na megyek, mert dolog van. Nem jövök egy hétig, mert itt a mostohafiam is. Most egy hétre 3 gyerekes anya leszek. Drukkoljatok. :D Na szép hetet nektek. Puszi

"Zavard össze a világot! Mosolyogj hétfőn."

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szép hétfőt mindenkinek!

Mandala: még nem jött meg a csomag, már nagyon várom. Úgy látom a Budapest környéki kismamák már megkapták, de Szeged azért mégiscsak messzebb van, remélem ma nálam is csöngetnek. Amúgy megkaptam a privit, épp én is el szerettem volna kérni a számlaszámodat, az átutalást itthonról is el tudom intézni.

Bogesz: nagyon jól nézel ki, majd én is megveszem a Kismamát!

Minden baba gyönyörű és nagyon ügyi.

Tegnap nem voltunk itthon, elvittük a Márkot a mamához az őszi szünet idejére. Majd valamikor a hétvégén megyünk érte, akkor beiktatjuk a temetőlátogatást is.

Ádám itt alszik mellettem. Éjjel felkelt 3-kor, szopizott egy kicsit, de aztán bealudt, majd reggel 6 óra 20-kor ébredt, szintén szopizott, aztán átöltöztettem, rendberaktam magamat és lejöttünk a földszintre. Mikor leértünk észrevettem, hogy kifolyt a pisi, így öltözés 2. felvonás. Na mindegy, míg reggeliztem bealudt, még most is szunyál. Pedig már rákészültem, hogy nincs itthon a Márk, akkor lehet reggel tovább szunyálni, nem kell őt keltenem stb. De nem jött össze. Na majd holnap.

Ádám csütörtök este kakilt utoljára, most már örülnék, ha telepakolná a gatyáját, az sem érdekelne, hogy a köldökétől a háta közepéig kakis lenne. De végülis jókedélyű, nem nyűgös stb.

Mandala: minden tiszteletem a tied, meghajolok előtted.

Horvviki: nagyon ügyes Fanni, úgy nézem egyidősek Ádámmal, de neki eszébe sem jut ilyen dolog. Amúgy szerintem ne aggódj a kiságy miatt (beveri a fejét), mert majd amikor feláll egyedül, akkorákat fog esni, esetleg rágja majd a kiságy szélét, sokszor be fogja ütni a kis száját, fogát, orrát. De majd meglátod!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Horvviki: hát mégsem egyidősek, én úgy számítottam, hogy Ádám kedden született, de a vonalzó már a dátumhoz (14-hez) igazít. Bocsi!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek és ügyik a babókák, most születtek és tényleg hamarosan menni fognak...

Már én is nagyon várom a karácsonyt, bizti nagyon jó lesz így hármasban. Mirának már megvettük az ajándékokat és pár héten belül mindenki ajándékát be szeretném szerezni, hogy a karácsony előtti hetekben már csak az ünnepre tudjak koncentrálni és ne akkor kelljen rohangálni ajándékok után.

Mona!
Mi hálós járókát fogunk venni ( Cam America), mert ugyan sokkal szebb a fa és jobban is illene a nappalinkba, de úgy gondolom, hogy ebben bátrabban ott merem majd hagyni babókát mert nem tudja beütni a buksiját miközben mozog.

Horviki!
Nagyon csini Fanni abban a csajszis ruhában. Én is imádom így felöltöztetni és szerencsére nagyon jól tűri Mira az öltöztetést.

Bogesz!
Ne aggódj, mi még utánatok kullogunk hízásban. 2 hónapos korunkra 1250 g-ot híztunk. Pedig eszik rendesen jól is érzi magát , nem olyan babás duci, de van pocakja és kis husi a combikon és a karján is. Szóval még mindig tartja a sportos alkatát.

Milyen volt a babaruhabörze? Vettetek valamit?

Dudu!
Nagyon édes a manócska és szupi a frizurája! Mi is szervezzük a keresztelőt, már vettünk neki rá rucit.

Kép
mirosz
 
 


Védőnőhöz kéne menni, méretszkedni, de nincs szivem felkelteni Sebit!:( Holnap szuri elött úgyis lemérik, persze ha felébred félórán belül akkor lemegyünk...

mamiblue
 
 


Sziasztok!

Márkanyuka: nálunk is Fanni hétfőn kakilt aztán meg tegnap vasárnap. A doki szerint ha eszik rendesen és nem fáj a hasa, akkor ez nem baj. De én már kezdek elgondolkozni azon, hogy tényleg normális, hogy egy baba hetenként csak egyszer kakil? Mert Fanni egyszer vagy max. kétszer egy héten.... Vagy segítsünk rá a dologra?

Tegnap voltunk a Corában. Annyi aranyos és jó játékot láttam :D Karácsonyra szeretnék Fanninak egy hintát. De jó volna egy pihenőszék is, meg járóka. Telhetetlen vagyok? :D Párom szerint Fanni még nem fogja értékelni ezt a karácsonyt, de én akkor is olyan igazira szeretném. Pl. hogy ne lássa hogy mi diszitjük a fát, legyen meglepi, kapjon sok szép ajándékot, amit vele együnk bontunk ki...

Tegnap anyukáméktól kapott egy Nike melegítőt. Bár még kicsit nagy rá :D Kép Kép

horvviki
 
 


Sziasztok Csajok!

Elmúlt a hétvége :cry: Képzeljétek, szombaton két szopi között kimenőm volt. :) Kicsit elmentem nézelődni, vásárolgatni. Elnéztem az egyik C&A-ba, és tényleg találtam jó rucikat jó áron Atinak. Rugit is akartam itthonra neki, de végül azt nem vettem. Nem jöttek be annyira. Aztán az idő fennmaradó része takarítással telt, és nem sikerült befejezni. Persze én vagyok a ludas, mert rávettem tegnap fél ötkor apát, hogy segítsen már kamrát takarítani.....hááát, lehet, hogy nem vagyok normális. :shock: A kamra elkészült, viszont így már nem volt idő a konyhára és a nappalira. Ugyanis átmentünk korán fekvőbe, igazodva Atihoz. A szemem alatt mégis ezer táska, mert fél 1-kor felébredtem, és képtelen voltam elaludni.....mikor sikerült volna, Ati éhes volt, akkor szopi, aztán már nem nagyon aludt vissza.... :(

Mamiblue
Szavasztam!!! Szép a hugicád, aranyosak a képek!! :D
És tuti biztos lesz baba is!!! Remélem hamarabb, mint ahogy nekünk. (Én is olvastam a topic indító oldalait, ott láttam egy táblát, ami alapján én lennék a befutó. 2003 óta dolgoztunk Atin:) Közben sokszor feladtam.......)

Viki
Fanni nagyon cuki, és igenis már alakul az a fejemelés :D Külön dícséret apának, ő is szépen tartja a fejét :D :D :D
Nike melegítő - csábos a kiscsaj :D

Bogesz
Dögös mami vagy mindkét képen :D :D Ha itt is lehet szavazni :D :D , akkor én a másodikra szavazok, de az tényleg modelles, az első pedig anyukásabb.
Ezt a sok nyálat én sem értem...... :shock:
Börze milyen volt? Érdemes volt kimenni? Vettél cuccokat?
Felrántott hátsó? Én is akarok, én is!!!! :lol: :lol:

Szabina
Boldog névnapot!! Édi a fotó. :D

Dudu
Nagyon szépek vagytok!!! :)

Mandala
Már korábban írtam én is, de megerősítem, szuper a zsák, nagyon bevált!!
Encsi jobban van már?
Hűha, én ezt nem tudnám utánad csinálni...... :shock: :shock:

Mona
Már a jelentések megvannak, nekem meg tapasztalatom van :) Voltam petevezeték átjárhatósági vizsgálaton, volt laparoszkópiás beavatkozásom is. Ha kell, mesélek....

Pattogo
Ez a szokásos esti sírás lett volna? Én bármit csinálok semmi sem jó. Egyszerűen fogom és magamhoz ölelem, és egy idő után abbahagyja. Úgylátszik nekik is ki kell tombolniuk magunkat, nem csak nekünk :) Mindenesetre nagyon kreatívak vagytok :lol: Ez eszembe sem jutott volna....

Hasmenés
Ati már másodszor rakta tele ma a pelust. Ő egy héten egyszer szokott egy jó kis emberest, olyan csapbanlemoshatót :D
Ma már kettő volt. Mikortól aggódjak, hogy hasmenés? Én bogyókat tőle még nem láttam.... :shock:
Látom pont ebédidő van, bocsi :oops:

mikegirl
 
 


sziasztok!

Kakitéma :lol: Daninak van naponta 3*-4*, engem viszont az aggaszt, hogy nagyon zöld :roll: olyan igazi fű zöld :oops:
Képzeljétek este 10-től reggel 6-ig aludt a drágám, és a kiságyban :D
Mirosz, azthiszem nektek olyan babakocsitok van mint nekünk, te emelted már? Mi sokat megyünk autóval, és gyakran visszük a bkocsit is, főleg mikor apa nincs velünk, mert bizony már nehéz a drágám a hordozóba. Na de a bkocsink milyen rohadt nehéz :oops: :roll: Ezzel nem számoltunk megvételkor :oops:
Mi még nem döntöttük el, milyen járókat veszünk, apa fát szeretne, én műanyagot :roll: .
Mamiblue, mi 2005 szeptember óta dolgoztunk Danin :D.
Mandala, most adtam fel a pénzt, rózsaszín csekken :D
horvviki, nagyon édes a babód, és ez a melegítő :lol:
Bogesz, és mi ennek a brútál gépnek a neve?

Kép
mona76
 
 


Mandala drága: megjött a csomag, nagyon szupi a zsák, sok-sok puszi érte, valamint a fáradozásért neked és anyósodnak is. Amint hazajött apa utalom a pénzt, nem akarom nélküle, nehogy elbénázzam! Mégegyszer köszi!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Sziasztok!

Lili is nagyon alszik ma, pedig nem jellemző rá a nappali alvás. Most meg csak alszik, eszik, alszik... Éjjel is 7 órát aludt, ki is hagyott egy kajcsit. :shock: Pedig már én is reggel óta mennék a városba, nincs szivem az öltözködéssel zaklatni.

Mandala, már annyira várom a zsákot én is! Olyan jó olvasni, hogy mindenki ennyire örül nekik. :D Megírod a végösszeget nekem? Lehet, hogy már írtad, dehát... :wink:

Bogesz, büszke lehetsz magadra! Csini képek!

Kaki, nálunk sincs még magától. A doktornő továbbra is azt mondja, hogy ne hagyjuk tovább 72 órán túl. Pedig mi még Infacolozunk is.
Mona, nem tudom mitől lehet zöld. Nem lehet hasmenés még? [/b]

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!

Én még nem kaptam meg a zsákot :( remélem, azért ideér a héten!!

Kaki nálunk napi 2-4, és akkor volt zöldebb, amikor hasmenés volt. Mona, szerintem mutass meg egy teli pelust a dokinak, mi is azt tettük (persze hasmenéses volt), de az Eszterében nyúlós cucc is volt... Hát nemtudom. Tápszertől is lehet zöld...

Bogesz, csinos vagy, majd én is levadászom a Kismamát, ha újságosnál járok. Én Pilatesre gondoltam, hogy elkezdem itthon, a gépek eddig nem jöttek be (persze még csak a szobabiciklit próbáltam.. :oops:

Sokgyerekes anyuciknak kitartás. Az elsőbabásoknak főképp!! Nálunk fő a csipkelekvár.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Bogesz: elolvastalak titeket a Kismama újságban. Nagyon szépek vagytok :D Ne haragudj már hogy megkérdezem, de hogy hogy az apukája keresztnevét is megkapta Szaffi? Én ilyenről még nem is hallottam. Mesélnél róla bővebben, hogy ez honnan jött? Nagyon érdekelne.

Irigylem azokat akiknek napi többször van kaki :D Nektek nem kell állandóan azon agyalni, hogy akkor most van vagy nincs. Nálunk ugyan sárga, de ritka mint a fehér holló :D

horvviki
 
 


kaki: csani is többször kakil egy nap, bár a rekord tegnap volt 6-szor! :) Neki is töbször van benne nyúlós cucc. Voltunk ma a dokinéninél oltáson, ahol nagyon ügyesen viselkedett csak párat hüppögött a szuri után. Na szóval rákérdeztem, és azt mondta, hogy a nyálka a bélnyálkahártya, ami főleg a sűrűn kakiló bébiknél van, ill. ha sokat nyáladzik akkor is lehet. Nálunk ez is játszik.Ma már vizessé nyálazott egy pólót. Szakálkát kell már adni rá :)
Én is nagyon gondolkodom ezen a legmagicon, de a férjem kiszekálna a világból ha a tv-ből rendelnék vmit :roll: Bár én kezelem a pénzt itthon, lehet, hogy észre sem venné, amilyen szórakozott néha.
Oltás: én nagyon sokat szüttyögtem a rotán, de végül úgy döntöttem, hogy nem adatom be neki, csak majd az agyhártyagyulladás ellenit.

leko
 
 


Sziasztok!

Mire visszaolvasok, addigra állandóan felébred valamelyik és írni már nem tudok, most is gyors leszek :wink:

Mamiblue, szavaztam.

Nem emelnék ki külön 1 babát sem, az összeset megnéztem és gyönyörűek!

Mandala, jobbulást a gyerekeknek!

Gyógypuszik minden betegeskedőnek!

Bogi, mióta megtudtam, hogy Réka beköltözött a pociba azóta minden egyes Kismama száma megvolt egészen a múlt hónapig, mert már az előzőt is megvettem és nem tudtam végigolvasni, pedig előtte le se tettem addig amíg el nem olvastam, de ezt a számot meg fogom venni, meg a következőt is a storyd miatt, kíváncsi vagyok hogy fogják leadni.

Na, mondtam én, hogy gyors leszek :cry:

Kép

Kép

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Mandala: pénzt átutaltam, mégegyszer köszi!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


robcsi, de szép babáid vannak, és micsoda haja van mindkét csajszinak :shock: :lol:

Kép
mona76
 
 


Viki!
Nagyon vagány az új ruci!

Mona!
Igen, nekünk is Hoco van, csak Zaphir, ami szerintem nehezebb mint a tiétek, mert 4 nagy csapáygazott kereke van. De nálunk a súly mindegy volt, mert én egyedül nem nagyon megyek babókával autóval, apuci meg könnyedén ki be pakolgatja.
De a papírján fel volt tüntetve vásárláskor a súlya... Nem nézted?

Azért majd kipróbálom milyen bepakolni a csomitartóba.

Kép
mirosz
 
 


Végre rotyizott Ádám! Hurrá! Legalább megnyugodtam. Viszont tegnap is ma is rengeteget csuklik, ami már régóta nem volt.

Robcsi: helyesek a kiscsajok!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Vissza tudtam még nézni :)

Köszi a dícséreteket, de szép baba ügyben itt senki sem panaszkodhat :wink:
Egyébként érdekes, mert Réka 1,5 éves koráig szinte tök kopasz volt, Adrienn meg kész hajzuhataggal született :lol:

Ti hogy álltok ezzel az óraátállítással? Én nagyon sehogy, Adrienn már alszik :shock:

Rita, azt még nem próbáltad, hogy veszel neki bugyipelust és azt adod rá? Nálunk szerencsére ilyen gond nem volt, egyik napról a másikra teljesen szobatiszta lett még tavasszal. Féltem, ha meglesz a tesó esetleg lesz visszaesés, de nem lett semmi gond. Viszont ő bilizik, arról kéne átszoktatni a wc-re.

Adrienn is figyeli a kezét, a plüssökön ha van valami fognivaló azt megfogja és annál fogva rángatja őket. Ő még nem próbálkozik ilyenekkel hogy átfordulás, Réka se kapkodta el. Mondjuk ő már 1,5 hónaposan fel akart ülni, hasimozott :lol: 6 hónaposan úgy ült fel egyedül hogy csak na. Mászni nem mászott, ült és úgy ugrált a kis seggén :lol: 9 hónaposan már szekrény mentén közlekedett és 10 hónaposan csak elkezdett mászni.

Adrienn tegnap nem kakilt, ma reggel kinyomott egy kis adagot, aztán délután hallottam kakilt. Nekiállunk a rituálénak, neki most nem a háta, hanem a hasa közepéig lett kakás :lol:
Amúgy ő minden nap kakil 1*,2* vagy 3*, de álltalában 1*. Ritkán van, hogy 1 nap kimarad, ennél nagyobb kihagyás még nem volt.
Van egy rugija amit ha ráadok tuti akkorát kakál, hogy 5 perc múlva le is vehetem róla :lol:

Szabina, neked utólag is boldog névnapot kívánok!

Oltás, majd megkapja 1 éves kora után az agyhártyagyulladás ellenit, mert akkor már elég csak 1 szuri, aztán majd még a bárányhimlő ellenit szeretném még, de ezt is csak leghamarabb ha már leteltek a kötelező védőoltások.

Mandala, majd szerintem tavasszal kérek olyan együttest jó? Képzeld valamelyik nap betévedtem a városban egy új bababoltban és ugyanolyan zsákot láttam ott, mint amit anyósod varr. Persze az ára nem annyi volt :wink:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Hello!

Ági: Nyugodtan szobabicizhetsz, én Tami után avval fogytam 10 kilót! Csak legalább 40-45 percig menj, illetve azt is szokták mondani, hogy amint elkezdesz izzadni utánna még 20 percig kell. Én általában 8 percnél szoktam...Most vettem ezt a leg magicet, már 50-et csinálok vele, pedig az elején alig tudtam megmozdítani. Ja és a szobabici után 100 hasprés :lol:

Mandala: Money ment, kép majd jön...:) És mégegyszer köszi! Nézegettem a boltokban is, de ilyen szupit nem láttam!

Na, én meg kutyasétáltatás közben már arra gondoltam, hogy akár jöhetne is a következő bébi...persze nem most, de ha már most ezen gondolkodom....

mamiblue
 
 


mamiblue, és meg vagy elégedve a masinával? Mennyi időt dolgozól rajta? Én is szeretnék valamit, vagy ezt, vagy fútógépet. :roll:

Kép
mona76
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?