Új privát üzeneted érkezett!

Ilyen lett Zsombi "tortája"
Kép
toffifee
 
 


Urszila,
bocsi,félre olvastam és ezért félre is értettem.Pápá,helyett....Pápa. Kép
bocsi

Évi + Petra baba_40+3
(még mindig egyben)
Évi24
 
 


Toffi
Torta NYAMMMI, nagyon guszta! Kép
Na megprobalom felrakni a kepeket...
Norka s alvo JazminKépKép
norkini
 
 

 
 

Jajjjajjj,mekkora lett! Ne tessek megutni! Kép

N.
norkini
 
 


sziasztok

mi meg mindig betegek vagyunk, az egesz csalad. Kép
Andusnak akut bronchititise van, nagyon kohog
neha fulldokol, olyan rossz latni, most mar kezdunk talan kilabalni a betegsegbol, mintha ma talan mar jobb lenne.
Tegnap voltunk az ugyeleten is, mert hanyt
szerencsere nem volt komoly baj, kiszipkaztak
a flegmat a nozijabol.
Vettunk porszivos orrszivot is, hat a szipkazas ota sir tole.

Norka
Andus is szokott Tv-zni, hiaba ok mar az uj generacio.

mindenkinek jo egeszseget
Zsurlo es Andus
zsurlo76
 
 


Sziasztok,

nekem huzogatnom kell az egeret, borzalmas!!!!! :-((

Myssnia, jo, hogy tul vagy a muteten, es mar haza is johettel! Kép Az a nemférjapas kep az szuper! Kép A foldrenges meg....Kép
A lepisilesrol: mivel en pucolgatom a furdes utan Zsombi kukijat, ezert minden nap megkapom az adagot. Volt, hogy haromszor is. Hogy honnan jott belole annyi pisi...Kép

Norka, gartu az Indesit-hez! Irigy-irigy. Kép NAgyon edes a foto a lanyodrol! Kép

Ellimami, gratula a babahoz, es sok boldogságot! Kép Aztan gyere gyakran errefele! KépKép

Anyakati, jo, hog mar jossz kifele a depibol! KépKép

Zsuzsi, azert tenyleg jobb, ha az ember joban van a szomszedokkal. Naygon meg tudjak keseriteni az ember eletet, ha akarjak. Kép

Toffi, szulinapi torta...nyamm nyamm....KépKép

MI tegnap szuleimnel voltunk, vittuk hozzajuk anyospajtast is. Mit mondjak, anyospjtas tenyleg nem tud mit kezdeni a kisgyerekekkel. A hugomek is eljottek, ott volt a picit tobb, mint egy eves fiuk, de anyospajtas vele se tudott mit kezdeni. Kép Ma meg elhivtam anyospajtast Zsombit setaltatni, azt vettem eszre, hogy elegge figyelmetlen a holgyemeny, ezert egyedul nem fogom elengedni Ot Zsombival es a babakocsival. Nem reszletezem, de haromszor sikerult a hajamat egnek allitania...KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Szasztok!

MÁr tökre megfájdult a szemem az állandó egérhúzogatástól. Borzalom KépKépKép

Minden kép tündéri a babákról, és a süti is nyamiKép

Megkérdeztem egy ismerős gyerekorvost a fütyihúzogatásról, és ő is azt mondta, amit az én dokim, hogy már most (ma 8 hetesKép) kezdjem el, méghozzá minden pelenkázásnál húzzam egy picit vissza , hogy 1 éves korára már tuti legyen.
Most kidobjam az összes könyvet, ami azt írja, hogy meg ne próbáljam??

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos az összes baba.

Képzeljétek tegnap megvolt a fiamnak az első szava. Azt mondta, hogy egér, igaz r nélkül. Van neki egy mikiegér rágokája és arra mondogatja. Mondtam neki, hogy az mikiegér azóta azt hajtogatja, hogy mikiegéj. Annyira aranyos, hogy megkönnyeztem a boldogságtól amikor kimondta. Elösször nem akartam hinni a fülemnek, de utána behívtam apát is és ő is hallotta. Majd ma reggel azzal ébresztet minket, hogy mikiegéj, és ezt hajtogatta.
Én olyan boldog vagyok.

Na most megyek csak ezt akartam gyorsan leírni
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


A szerkesztős topikban láttam, hogy állítólag dolgoznak a húzogatós problémán... Hátha-hátha. Most megpróbálom a táblázatot berakni, kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni... Kép

<pre>
Anyuka Baba neve Baba szülinapja Baba születési adatai Baba kora Testvérkék
Manó Emma 2002.10.10 3400 g, 51 cm 36 hét + 4 nap Első baba
Zulu Anna Sarolta 2002.12.02 3500 g, 55 cm 29 hét + 0 nap Dávid (2000.09.30)
Rekababa Réka 2002.12.12 3640 g, 56 cm 27 hét + 4 nap Első baba
Zsuzsó Dana 2002.12.14 2900 g, 54 cm 27 hét + 2 nap Első baba
Noeeemi Dominik 2002.12.17 3580 g, 54 cm 26 hét + 6 nap Első baba
Virga Levente 2002.12.19 3800 g, 59 cm 26 hét + 4 nap Első baba
Andy78 Márk 2002.12.27 3660 g, 55 cm 25 hét + 3 nap Első baba
Orsoly László 2002.12.30 3950 g, 55 cm 25 hét + 0 nap Első baba
Gombolyu Lili 2002.12.31 3530 g, 55 cm 24 hét + 6 nap Első baba
Kakukkfű Emma 2003.01.03 3470 g, 52 cm 24 hét + 3 nap Első baba
Heni1979 Dorina 2003.01.17 3822 g, 51 cm 22 hét + 3 nap Bence (2000.11.09)
Timici Bence 2003.01.22 2900 g, 51 cm 21 hét + 5 nap Első baba
Gombóc Zsombor Viktor 2003.01.28 3350 g, 52 cm 20 hét + 6 nap Első baba
Nyúlandi Maja Adrienn 2003.01.31 2900 g, 52 cm 20 hét + 3 nap Első baba
Norkini Jázmin Sarolta 2003.02.09 2600 g, 48 cm 19 hét + 1 nap Első baba
Zsuzsi74 Miklós Benedek 2003.02.11 3460 g, 54 cm 18 hét + 6 nap Dani (1992.07.05) és Gyuri (2000.11.02)
Miszike Rebeka 2003.02.15 3590 g, 54 cm 18 hét + 2 nap Első baba
Myssnia Szilárd Márk 2003.02.20 4050 g, 59 cm 17 hét + 4 nap Első baba
Kangi Julianna Angéla 2003.02.23 2700 g, 48 cm 17 hét + 1 nap Első baba
Franyó Anna Virág 2003.02.24 3000 g, 54 cm 17 hét + 0 nap Első baba
Manó2 Dorottya Rebeka 2003.02.25 3100 g, 53 cm 16 hét + 6 nap Első baba
Judó Hunor György 2003.02.26 3900 g, 56 cm 16 hét + 5 nap
Momo Adrienn 2003.03.03 3200 g, 53 cm 16 hét + 0 nap Timi (2001.10.08)
Regli Lilla Regina 2003.03.11 3800 g, 56 cm 14 hét + 6 nap Első baba
Zsurló Hajnal Anna 2003.03.15 4320 g, 54 cm 14 hét + 2 nap Első baba
Beu Lőrinc 2003.03.19 4450 g, 62 cm 13 hét + 5 nap Első baba
Maci_2 Veronika 2003.03.23 2670 g, 50 cm 13 hét + 1 nap Első baba
Csucsuka Anna Zsófia 2003.03.31 3900 g, 53 cm 12 hét + 0 nap Danó (2001.06.24)
Urszila Júlia 2003.04.09 3200 g, 50 cm 10 hét + 5 nap Andris (1994.05.07) és Zsuzsi (1996.06.18)
Leszter Petra Jázmin 2003.04.09 3600 g, 56 cm 10 hét + 5 nap Első baba
Toffifee Zsombor 2003.04.22 4050 g, 54 cm 8 hét + 6 nap Szandi (1997.08.05)
Anyakati Véda 2003.04.24 3650 g, 55 cm 8 hét + 4 nap Dani (2000.05.14) és Sári (2001.12.17)
Dinihe Szonja 2003.04.25 3700 g, 57 cm 8 hét + 3 nap Bianka (1994.02.11)
Snoopy Levente 2003.04.27 3100 g, 53 cm 8 hét + 1 nap Zsombor (2001.05.30)
Andi Dániel 2003.04.28 3200 g, 55 cm 8 hét + 0 nap Első baba
Mariann Márton 2003.04.28 3000 g, 49,5 cm 8 hét + 0 nap Első baba
Pálma Bálint 2003.05.23 3520 g, 50 cm 4 hét + 3 nap Első baba
Márti Vilma 2003.05.29 3480 g, 55 cm 3 hét + 4 nap Ármin (2001.11.15)
Nadine Zsanett 2003.06.03 3800 g, 52 cm 2 hét + 6 nap Első baba
Ellimami Kevin Péter 2003.06.13 3700 g, 50 cm 1 hét + 4 nap Első baba
Gallainémagdi Zsuzsanna Dóra 2003.06.21 3590 g, 55 cm 0 hét + 2 nap Niki (1991.05.16) és Miki (2001.01.03)</pre>

Norka,
képek ismét szuperek!!! Kép Jázi nagyon kis tündérbogár! Anna is szeretné nézni a tévét, mindig csavargatja a fejét a hang irányába, de én a gonosz anya, nem hagyom neki, direkt mindig úgy ülök, hogy semmit se lásson belőle! Kép

Andy,
most frissítettem, hát ez nagyon-nagyon jó érzés lehet!!!!!!!!!!!!!! Gratula Márknak!!! KépKépKép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Hujjjujjujj, na lányok, most aztán húzogathatjátok az egeret! KépKépKép

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok, végre-valahára sikerült regisztrálnom. Már egyszer voltam, csak elfelejtettem a jelszavamatKép Úgyhogy most a gép szerint ez itt az első hozzászólásom!

A babák nagyon aranyosak, a sütik nagyon guszták...

Hoppá, rohanok, még jövök vissza!

Anyakati
anya_kati
 
 


Franyo,
Miattam, Urszila, Anyakati es Magdi miatt! Kép

Voltunk vervetelen, hat ne tudjatok meg! Az en Gyuri fiam, aki tegnap este a laban levo horzsolas miatt vagy masfel orat orditott, csondben, fapofaval ulte es NEZTE vegig a vervetelt! Doki, lefogobrigad is csak amultak, en is persze! Kerdeztek, hogy erre hogy vettem ra a gyereket? Mondogattam neki tegnap ota, hogy hat kevesen vannak olyan kiveteles helyzetben, hogy megnezhetik a szep piros veruket, ahogy csordogal! Ugy latszik bejott, gyerek meg se rezzent, as hidegverrel bamulta, ahogy megszurjak es perceken keresztul csorgatjak ki a veret! Aztan csak annyit mondott, hogy "jo volt, de megegyszer ne, kerem a gumit!"- persze a gumimaci az be volt igerve! Na, ezen is tul vagyunk!
Pisigyujtes is megvolt reggel harom reszletben! Kép

Miki viszont ejszaka eleg rendesen produkalta magat, ugyhogy legszivesebben most ledolnek egyet aludni! Valaki bevallalhatna a gyerkocoket!

Tofi,
Ez a suti nagyon guszta, ugy korog a gyomrom most miattad!

Megyek mosni Dani hazahozott cuccait, bar nem hasznalta, de ki tudja hol hempergette meg oket!
Es kozben Miki is felebredt kb. 10 perces alvasabol!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hát Zsuzsi, látod, mindig a háromgyerekesekkel van a baj! KépKépKép
Gratula Gyurinak, nagyon bátor (vagy inkább kíváncsi Kép) volt!

Annácska így ébredt:
Kép

Megint rájött a lányra, hogy hajnal 4-kor ébreszt engem, éhesen nyekeregve, majd egy gyors szopi után visszaalszik... Na, 4 óra után most ébredt először! Kép

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Lányok, bocsi, de tök nincs kedvem sokat írni a húzogatás miatt Kép

Hétvégén Apának osztálytalis bulija volt,
Taksonyban egy jócimbora-osztálytárs házában, ahol szintén
van egy másfél éves kisfiú, tündérbogár!
Tök jó volt, mi ott is aludtunk, Julcsi jól viselkedett,
és vasárnap Apa strázsálta kicsit délután, és tudtam ALUDNI!!!
Valami hihetetlen volt.

Zsuzsi Kép
vérvétel: ÁÁÁÁÁ (tátott száj Kép) Miki-képek és MikiGyuri kép édes!

Myssnia Kép
pasik az ágyban Kép Szembepisi Kép
Egyszer engem is hasonpisilt Julcsi, de ugye
neki nincs olyan kis furmányos szerkezete, amivel
messzebbre tudna hordani Kép

Norka Kép
ja, ja, TV veszélyes, még egy jó ideig én sem akarom, hogy nézze.
Már múltkor írtam, hogy teljesen leblokkolja a belső képalkotást. Na, az én gyerekem szándékom szerint
nem lesz TV-buzi! Persze így másképp kell majd lekötni, és kényelmesebb a villanypásztor, de nem bánom,
mert a húgomat nem lehet olvasásra rávenni, annyira
hozzá van szokva a kész képekhez KépKépKép

Julcsi megint csupa pötty, úgyhogy mindjárt viszem
dokinénihez, adjon valami kencét.
Már péntek óta pöttyösödik, pici szájától indult, de már a mellkasán is vannak pöttyök,
úgyhogy most már elviszem.
Nem lázas, meg nem viszket neki, csak mért legyen
ilyan csufi szegényem?

Úgyhogy megyek is, mert fáraszt nagyon ez a képi hatás,
amit a topic nyújt Kép
Tök kár, mert még akartam írni, de kiesik a szemem Kép

Pussz
Vakkangi és szuszi Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Babanetfüggő lettem, már megint itt ülök a gép előtt...

Zsuzsi!
Hát Gyuri nem semmiKép! Annyira ügyes!
Küldd át a gyerkőcöket fénypostával, vigyázok rájuk szívesen, amíg alszol, nekem már tök mindegy, úgysem alhatok ma. Majd ellesznek együtt az enyémekkel.

Franyó!
Annácska nagyon édesKép Hajnali 4-es ébresztőKép Viszont utána sokáig alszikKép

Kangi!
HétvégeKép PöttyökKép

Dani ma fél 11-ig aludt. Már azt hittem valami baja van.. de nem, csak úgy tűnik megszánt engem, és biztosított nekem egy nyugodt délelőttötKép
Véda is egész délelőtt alszik szinte, így csak Sárikát kellett olykor szórakoztatni, de annyi mindent meg tudtam csinálni délelőtt! Tök jó, nem rohad a lakás.
Na megyek, Sári megy aludni.

Anyakati
anya_kati
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek köszönöm az ötleteket,
igazatok van, próbálok az ösztöneimre
hagyatkozni, de azért néhányat
adoptálok helyi viszonyokra...Kép

Urszila,
a tejszaporító emilt megköszönném.
Elmentettem ám már néhány jó ötletedet
korábban, de ez valahogy kimaradt...Kép

Most volt itt a dokinéni... háát, a magamfajta
nullkilóméteres anyucit azért jól meg tudják
zavarni a jótanácsok...
- 4kg felett "szoktassam le" az éjjeli szopiról(!?)
(3700-al hoztam haza, még van pár hetünkKép)
- ne vegyem magunk közé, mert "csak kicsi, nem buta"

Pedig én már jól kiokosodtam itt a topicban,
meg egyáltalán, nagyjából tudtam, mihez szeretném
tartani magam, de amikor a sztetoszkópos dokinéni
kimondja a nagy igazságot, olyan nehéz
magabiztosnak maradni...

Már meg sem kérdeztem tőle, amit most tőletek szeretnék:
nekünk TT vödrünk van. Aki vödörben fürdet (ha
jól emlékszem talán Zsuzsi?) hogy mossa a
gyerkőc haját?
Eddig rutinhiányra hivatkozva ezt kihagytuk,
de a 3 fürdetés során megizmosodott önbizalmunkat
felhasználva ma este már megmosnánk a séróját...

Olvasom ám a többi hozzászólást is,
csak egyrészt engem is kiborít a soronkénti
huziga, másrészt én még csak ülök és tanulok...
Kép
Megpróbáltam sokat enterezni, hátha segít,
remélem bejön!

Sziasztok!
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Sziasztok!

Próbálok én is gyakran entert
nyomogatni, hátha így könnyebb
olvasnotok.

Andy
GRATULA a mikiegéj-hez, nagyon
jó érzés lehet KépKépKép

Zsuzsi
ügyi volt Gyuri a vérvételen, ezt
a szöveget azért megjegyzem magamnak,
ha Danit is vinni kell Kép

Franyó
Annácska letámadta a macit? Édes!

Kangi
mitől pöttyös Julcsi?

Dani délelőtt majdnem megzabáltam Kép Egy csomót beszélgettünk, és úgy tud figyelni. Aztán jól el is fáradt így most alszik Kép
Folytatom a vasalást, csak muszáj volt beugranom ide a babanetre. Asszem ezt hívják függőségnek Kép

Andi
psandi
 
 


Ellimami

az én fiam tegnap már 5075 g volt,
de még mindig kér enni éjszaka
és én adok is neki. Majd hülye
leszek hallgatni a sírását,
amikor 15 perc alatt boldoggá
tehetem és én is aludhatok tovább Kép

Továbbra is hallgass nyugodtan az
ösztöneidre! Biztos, hogy Te érzed
(és nem a sztetoszkópos doki), hogy
mikor és hogy a legjobb.

Andi
psandi
 
 


Most már értem milyen huzogatásról írtatok, már nálam sem jóKép.

Megint voltunk fülésznél. Csak a múltkori ecsetelőt, meg egy pici fülzsírt talált
a beteg fülecskébenKép. Antibiotikumot minimum 5 napig szedni kellKép, azaz még holnap.
Lehet, hogy nem is kellett volna elkezdeniKép.

Norka,
Jók a fotók. Ez az a bébimedence? Nagyon élvezi JaziKép De hol van az új frizura?!

Nadine,
Drukk hogy ne kötözködjön a védőnő.

Toffifee,
Szerintem nagyon guszta sütit gyártottál, hmmmmmmKép

Zsurló,
Szegény Andus. Mielőbbi gyógyulást!

Andy,
Gratulálok az első szóhoz, nagyon jó érzés lehet.Kép
(Nem az anyukájától hallotta az egér szót, amikor babanetezett?Kép)

Zsuzsi,
Nagyon ügyes volt GyuriKép

Franyó,
Nagyon édesen ébredt AnnácskaKép
Roni is ma 4-kor ébresztett, utána 8-kor.

Kangi,
PöttyökKép, mit mondott a doki?

Ellimami,
Hát tényleg nem könnyű magabiztosnak lenni dokival vagy védőnőbel szemben.
De apránként megedződik az ember lánya,
amikor elmegy a doki átgondolod és magadra hallgatsz továbbra is.
Szerintem hülyeség, hogy már most leszoktasd az éjszakai szopiról
(ha bírod és Kevin igényli). Előbb-utóbb maguktól is elhagyják.
Fő az önbizalom!KépKépKép

Megyek főzni (krumplis tésztát).

Maci_2 + gyógyuló Roni, aki ma 3 hónaposKépKép
maci_2
 
 


Sziasztok!!!

Védőnő volt, köldökkel minden rendben, szabad a nagy pancsi. Végre!!! HURRÁ!! KépKépKépKépKépKépKépKépKép

Elli
Jó tanácsokkal lát el a dokinénitek. Az én lányom 10 nap alatt 500g-ot hízott. Ez azt jelenti,
hogy 3600g hoztuk haza és két hetesen már 4100g volt, tehát már végig kellene aludnia az éjszakát?
Szerintem még kicsi hozzá, egyszer eszik este, ami szerintem nem sok, és volt már olyan, hogy
ott maradt mellettem, mert én is elaludtam. De kiszolgálta magát, mert csak reggel 7 után kelt fel.
És nincs elkapatva, mert tegnap is miután felkeltettem, megfürdettük, majd evett és még
ébren letettem az ágyába aludni. Villany le, még vagy 5 percig mozgolódott, majd elaludt.
Igaz akkor megnéztem mit művelt, hát a takarót ledolgozta magáról, de elaludt magától és mi
apával olyan boldogok voltunk Kép. Igaz a reggeli szopi után úgy bekakált cserébe, hogy húzhattam
le a mi ágyneműnket. De sebaj Kép

Urszila
A tejszaporító emailt nekem is el tudnád küldeni? A címem a profilomban van de leírom ide is
nadine_@freemail.hu Igaz nekem van bőven tejem Kép, de sose lehet tudni mit hoz a sors.

Zsuzsi
Gyuri egy HŐS!!!! Nem semmi volt rávenned a fiút erre. Az ötelt nagyon jó, majd ha Zsanka nagyobb
lesz én is megpróbálkozok ezzel a mesével, hátha bejön nálunk is. Ha el nem felejtem addigra.

Na megyek lejárt a mosógép, teregethetek. Tényleg feltalálta már valaki a vasalógépet??
Az ötletet már felvetettük itt, mert én úgy utálok vasalni, pedig holnap az következik Kép

Nadine és a babakocsiban alvó Zsanka

Ui: Én 2 soronként üttöttem entert a küldés ablakban és bevált, nincs nagyon hosszú sorom. Kép

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Ellimami! Tenyleg ezt kell csinalni, meghallgatni, mit mond a dokineni
aztan csinalni ahogy gondolod. Egyebkent anyainknak is igy fogyott el szepen
a teje jo hamar (mert ejszaka tea volt).

Zsuzsi! Gyuri nagyon bator (meg en sem merem nezni, ahogy beszurjak a tutKép)

orsoly

Ps: akartam volna meg irni, de ugy felidegesitettem magam a
kabeleseken, hogy inkabb higgadok elotte.
orsoly
 
 


Ellimami!

Hát én adtam Emmának enni amíg kért, igaz sajnos nem volt sok tejem így elég hamar éjjel tápot kapott, de kb 2 hónaposan ő már átaludta az éjszakát. De néha felébredt és éhes volt akkor megetettem és aludt tovább, ha nem etettem volne szerintem üvöltött volna reggelig.

Nálunk mondjuk nem volt közöttünk alvás, hanem külön szobája van, de ebben is az igényekhez kell alkalmazkodni. emam oylan hogy hiába tettem magunk közé, akkor se nyugodott meg, hanem hisztizett, és ez a mai napig is így van, sokkal jobban alszik külön. De ha neked a szoptatás egyszerűbb úgy hogy ott van és nem kelsz fel akkor rajta! A lényeg hogy nektek hármótoknak hogy a legjobb!

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok lanyok!

Grrrr, merges vagyok! Pentek ota vagy 20-szor probaltam megnezni, hogy nem mukodik-e mar a babanet, de a pokos hozzaszolasom ota sehol semmi. Mar kezdtem nagyon furcsallni a dolgot, ugyhogy ma megnyitottam a babanet fooldalat, hatha van valami info ezzel kapcsolatban, aztan gondoltam egyet, es megnyitottam a tarsalgot, stb, es igy jutottam el ide. A gond az volt, hogy nekem a kedvencekben volt elmentve a Friss babak, es csak azt frissitgettem, de megvaltozott a webes cime vagy mije a topiknak.Kép Kepzelem, hanyan jartak meg igy rajtam kivul, pl. Beu is, ma reggel irt nekem mailt, hogy nala sem mukodik a babanet. Ot mar figyelmeztettem erre, de a tobbiekkel mi lesz?? Amugy nekem mas bajom nincs az uj dizajnnal, csak ez a linkes dolog, ezt azert valahogy meg kellett volna tudni oldani...

Na majd visszaolvasok, de most szopi, aztan irany a piac.
Puszi:

Leszter es ebredezo Petra
leszter
 
 


Andy78, te olyan hulye vagy, hogy beirathatnad magadat a Guiness Rekordok Konyvebe, a beszelo csecsemoddel meg a mikiegejetekkel egyutt!
Névtelen
 


Sziasztok! Ez nem igaz! Ha nem jut eszembe, hogy Lesztertől e-mailben tanácsot kérjek, sose jutok vissza hozzátok. Tegnapra pótoltam be a múlt heti lemaradásomat, nagy kő zuhant le a szívemről, erre tessék: megint felhalmozódott egy csomó. Kép

Akkor most elküldöm a lassan másfél hetes hozzászólásokhoz írt hozzászólásomat, aztán nekiállok ismét pótolni. Lehet tele van hibákkal, meg lehet, hogy egyeseket összekevertem, de rengeteg volt, bocs.

Urszila! Zsuzsi hogy szokott le végül a cicin elalvásról? - Tőlem is többen kérdezték már, hogy a második babát várom-e. Kép Tragikus!!! - Bevásárláshoz gratula, ügyesek vagytok. - A lányod igazán profi, hogy minden nyilvános rendezvényen ilyen jól viselkedik. Igaz, annyi évzárón volt, hogy január 1-én teljesen meg lesz zavarodva. Kép - És az hogy van, hogy Zsuzsi szülinapjára Julka kap ajándékot??? - Gödöllői kirándulás egyáltalán nincs elfelejtve, de valahogy mindig annyi minden történik. De megyünk, mert irtó kíváncsiak vagyunk Julkára! Szerintem Lőrinc azért gyakorolja annyira a forgást, hogy el tudja bűvölni Julkát! &#8211; Biztos vagy benne, hogy az a jó típusú gyerek, aki kifelé jó és otthon rossz? Többet van ám otthon! Kép - Szegény Julka! Jobban van már? &#8211; Gödöllőről nem mondtunk le, de ez a hét is sűrű volt. Mint ahogy a jövő hét is. Ráadásul oltást is kap Lőrinc. &#8211; Strandtali szerintem jó ötlet, jó sok helyünk lenne! Kép &#8211; Mi nem jön még elő rajtad! Kép Viszket? &#8211; Buli hogy sikerült? Itt nem volt eső. Ott?

Zulu!
Kenguruban szoptatás jó lehetett!Kép &#8211; Közben felkerült a medencés kép? Mondd meg, merre találom, légyszi! Olyan kíváncsi vagyok rá! &#8211; Miért voltatok karácsonykor kórházban?

Andi!
Én is a babanetezés miatt halasztok egy csomó házimunkát. Elvégre tudni kell a fontossági sorrendet betartani! Kép (Egy csomó más dolgot is jegyzeteltem hozzád, de már nem emlékszem. Ettől féltem.) A doktornéni valahogy mindig megérzi, mikor éhes a baba. Hozzánk is mindig akkor jött. De legalább ne mondana időpontot! - Oltástól ne félj nagyon, a 2 hónapos általában nem viseli meg a babókat. Persze van, aki itt másról tud beszámolni. Lőrinc meg sem érezte. &#8211; Fitymavisszahúzogatás: én nem emlékszem, de egy nagyon távoli időpontot mondtak. Ezért nem jegyeztem meg, mert még nincs aktualitása. Szerintem most még biztos nem kéne. Látom, mindenkinek mást mond a dokija. &#8211; Mi volt az orthopédián és az uh-n? &#8211; Edit engem is idegesített! Kép

Toffi! Drukkolok, hogy rendbe jöjjenek a szemecskék! &#8211; Apával gáz van? Már látom. Kép Drukkolok azért is, hogy megoldódjanak a problémák. - Ruhavásárlás tök jó! Engem mindig felvidít. &#8211; De jó a békás kép! Kép - Szegény Szandi! Én együtt érzek vele, a fogorvosnak már a gondolatától is sírni tudnék. A sztori viszont jó: a-a a-a! Kép Egyébként úgy meglepett, hogy ekkora lányod van. Ha csinálsz szőnyeget, kérünk fotót. Kaki: azt mondják anyatejes babáknál 3 nap kihagyás nem gond. Persze én is aggódom már egy után is. Ma (ez jó rég volt)viszont akkorát rottyantott, hogy én is tiszta kaki lettem. &#8211; Szép augusztusod lesz a két oltással! Kép&#8211; Vidéki vakáció: legalább együtt lesz a család, apa számítógép nélkül (igaz Te isL), foglalkozhat veletek.

Toffi! Nadine! Lőrinc sem fogad el semmit a cicin kívül. Most vettem egy csőrös poharat, holnap kipróbálom, hátha abból megy. (Közben kipróbáltam, nem megy.) Nem Aventet, mert az nem volt. Mitől speciális az?

Heni! Jók a balla ballás babás képek. Mikortól hintázhatnak a bébik?

Andi! Büdös volt a kaki a csokitól? Isten éltessen sokáig!

Györgyi! Tessék rendesen enni! Attól lesz a tejcsi! Ennek az állításnak az igazságát mindig megtapasztalom, mikor otthon vagyok, és a szüleim egyfolytában etetnek. Én meg nem tiltakozom. Lőrinc pedig láthatóan nyugodtabban szopizik. Csak megszívja és elégedetten engedi folyni. Nagyon édes! &#8211; Apa sms-e is nagyon édes volt! - Mi is ketten vagyunk, de a süti gyorsan fogy. Főleg, mert én elengedem magam, és eszem becsülettel, hogy meg ne romoljon, ha már megsütöttem. Kép

Timici! Remélem minden rendbe jött azóta apával! Nem szeretem, ha depizel! Igazán nem tűntél olyan depis típusnak! - Bence perverz játékos képe nagy karriert futott be!Kép

Leszter! Látnád csak, hogy áll a fütyije! Olyankor rémülten rádobok egy pelust, na nem azért, mert annyira szégyellős vagyok, hanem mert pisilés előtt is így szokott! &#8211; Velencei tóhoz szerintem menjetek, kell egy kis mozgás nektek is, és az sem árt, ha Petra szokja a vendégeskedést. Legfeljebb, ha nem jó viseli, bepattantok a kocsiba, és már itthon is vagytok. &#8211; Este, ha nyügivé válik Lőrinc, én is szoktam babakocsiztatni vinni. Általában imádj, de néha elkezd útközben bőgni. Hát az nem jó, ölben vinni + tolni a kocsit. - Urszilára utalva neked csak azt tudom mondani, hogy inkább a ritka vendégségek alatt legyen rossz Petra, mint otthon állandóan. - Éjszaka átalvásához gratula. Most irigyellek! &#8211; Azt a blúzt vetted, ami a talin rajtad volt? Ti hol vesztek jó blúzokat? &#8211; Diéta &#8211; majd ha fagy! Majd ha Petra agyobb lesz és továbbra is úgy látod, hogy duci, érdemes figyelni az étkezésére. A keresztfiam pl. úgy maradt, pedig már 16 éves. De amíg kicsi, addig szerintem se izgasd magad. Nagyon édes kisbaba! Én imádom! - Talis képek megint szuperek, mond meg kispapinak. Bár az a sorozat, ahol elmélyülten gumicukrot rágcsálok &#8211; hát lehet hogy kihagytam volna. Pláne, hogy szerintem csak én tudom, hogy gumicukrot eszem, mások valószínűleg azt látják, hogy a debill anya megint elvesztette a kapcsolatot a külvilággal, és magába fordulva elmélyülten a nyelvével játszik. Csak a GYIVI meg ne tudja. &#8211; Szerintem a szülés sztorit írd le, legalább magadnak. Biztos jó lesz olvasni néhány év múlva. Még akkor is, ha nem felejted el, lehetnek részletek, amik halványulnak. - Leszter! Ez aztán az alvás! Foyltatta ezt a jó szokását? Ugye, jól van? &#8211; Mit nyitok meg??? &#8211; Pók Kép

Norka! Milyen a színházi találkozó? Épp mondtam Balázsnak, hogy jövőre lemehetnénk. &#8211; A laborban vagy orvosnál történő pisilevétel teljesen logikusnak tűnik. Nekem is eszembe jutott, hogy jó lenne, de senki nem ajánlotta fel. Nektek miért kellett pisit vinni? &#8211; Mosogatógépet vettetek? &#8211; Nyomkodás: furi. &#8211; Albiba szereltettek klímát? És ha &#8211; ne adj isten- el kell menni? &#8211; A forgásos műsor szerintem nálunk is jön nemsokára, mert a kezét mindig úgy hagyja maga alatt. &#8211; A forgolódós - tök jó! - képen láttam, hogy Jázit jól körül veszik az állatkák. Játszik velük? &#8211; Hajad nagyon jó. Én annak idején apa javaslatára vágattam le, és imádtam. Egyre rövidebb lett. De most hosszút akar sajnos. Nem is értem. A rövid annyival kényelmesebb! - Én ritkán mosom a játékokat, de a ruháknál is attól tartok, hogy nem öblítem ki eléggé. Ezért mosás után van a finom mosás hideg vízben program, ez elég rövid, ebben mosószer nélkül kimosom, és utána cenrizem. Így biztosan kiöblítődik. - BútorvásárlásKép-
Csőrös pohár: most vettem egyet, füle van, elvileg nem csöpög, csak akkor jön belőle, ha erősen szívja.. Ez majd gyakorlatban derül ki. (Mint az előbb írtam, nem működik Lőrincnél.)

Virág! Apa főnöke nagy bunkó! Mosolyszünet: Kép Két hete? Én egy félóra után feladom a büszkeségem, és békülök. Képtelen vagyok haragban lenni. Pedig néha ráférne! &#8211; Lábujj Kép - Honnan rendelsz kaját? - Majonézbe??? Durva! Az éneklős mama is! Úgy elképzeltem a rendelőt: döbbenten bámultátok? Vagy a többi anyuka rendezte az arcát?

Gömb! Hangyák azóta? Anya a sütőporra esküszik. -Azért jó az, ha otthon valaki más főz, még ha nagy is a kupi. És a legjobb az, hogy nem neked kell kitalálni. &#8211; Kár, hogy az anyanap rosszul indult, de azért remélem, egy jót pihiztél délután. Ha apa foglalkozik a gyerekkel, én nem bírom ki, hogy oda ne menjek én is játszani. Ahelyett, hogy mondjuk olvasgatnék pl. Kivéve, ha valami házimunkát csinálok, vagy reggel, mikor még szunyálok egy kicsit. - Szőnyeg kiráááály! Hol és mennyiért? Mellesleg valami gyerekmentes kikapcsolódást is választhattatok volna!Kép

Maci2!Márti! Ha jól bogarásztam ki a jegyzeteimet, mindketten írtátok, hogy az egyik oldalt jobban kedveli a babó. Lőrinc is általában balra forog, még akkor is, ha ott csak a fehér lepedő van (néha van ilyen, nem direkt). Azt is imádja nézni. De azt hiszem, nincs baj vele, mert ha kedve van, jobbra is megcsinálja a dolgokat. Megmutatjátok dokinak? Én azt hiszem, azért megemlítem.

Maci2 Hú, szerdától hétfőig nem volt kaki? Aggódtál? Azóta mi a helyzet? &#8211; Én az egyszerű dolgok megvarrásáért is irigykedem. - Micsoda költői véna veszett el benned! &#8211; Szegény Roni! Hogy van a fülecskéje?

Franyó! Apa elzavart vásárolni???? Ezt nagyon irigylem! Engem nem kell elzavarni, én fizu után mindig nekiindulok. Apának nem mondom meg, egyszerre sokk lenne neki. Majd apránként felfedezi (már megint egy papucs?). Aztán letol, hogy nem tudok spórolni. Ebben speciel teljesen igaza van. - Milyen maci ölében van Annácska feje, mikor kuckózik? - A Te talis képeid is jók! &#8211; Fogorvos Kép - Színházas tali jó ötlet, apák meg vigyázzanak a gyerekekre otthon. Októberre már úgyis nagyok lesznek. &#8211; Kajálás: Lőrincnél ugyanez, (bár mintha mostanában egy fokkal jobb lenne &#8211; én mindig arra gyanakszom, hogy nem elég a tejem ahhoz, hogy egyszerre jól lakjon. - Én biztosan sosem tudom hogy jól lakott. De: este elalvás előtt Lőrinc elalszok a cicin, és szinte soha nem ébered fel, ha lefektetem. Napközben, ha véletlenül nem alszik el, akkor egy idő után megunom a nyammogást (magától nagyon ritkán engedi el) és elveszem. Akkor meg van sértődve, elkezd nyafizni, de pár másodperc múlva abbahagyja. Ha nem, akkor még éhes. És mindezek után könnyen lehet, hogy egy óra múlva enne. Bár most már egyre tovább bírja. &#8211; Másik téma: én könnyen beszélek, mert mint írtam, mostanában Lőrinc alig sír. De mikor sírós baba volt, én sosem hagytam sírni. Ezért jártunk együtt még wc-re is, mint ezt írtam. Nem tudom, ha ez a korszak nem csak néhány hétig tart, mit csináltam volna, de elmúlt. Most is, ha sír, rögtön felveszem, általában ilyenkor éhes. Nem tudsz mellette maradni és úgy játszani vele, hogy ő a saját ágyában van? &#8211; Én sem tudom a sírásokat megkülönböztetni. Nekem minden éhes-sírás. És majdnem mindig eszik is. És nem kakil zöldet, nem fáj a hasa és utána abbahagyja. Úgyhogy valószínűleg tényleg éhes. Most látom: az általad leírt esti program lényegében azonos a miénkkel. Csak a fürdés van később. &#8211; Órás sztoriKép - Nevetés: tök jó? Magától, vagy kell valamit művelned vele? Én elég sokat dolgozom egy kacajért. Van, mikor látom, hogy kacagna, de még nem megy mindig. De próbálkozik!

Noémi! Üdv közöttünk. &#8211; Jól értettem? Három hónaposan már állt a babád? Azt lehet? Tegnap mikor a dokinéni vizsgálta Lőrincet, és megállapította, hogy nem túl erősek a nyakizmai, azt is mondta, hogy hamarabb szeretne felállni, mert rögtön kinyomta magát a megfelelő pózban. De azért nem javasolta, hogy állítgassuk. &#8211; Hát nem túl jók az alvási szokásaitok! Este mikor van takrodó? &#8211; Esti program nálunk: Nincs percre pontos rendszer. Valamikor fél 10 és fél 11 között fürdetés, aztán egy altató szopi (fürdés előtt nem túl sokkal eszik rendesen) és fektetés. Mivel szopi közben elalszik, ezért már nincs gond az altatással. 11-ig tehát elalszik és reggel 7 és 8 között ébred. Azaz ébredt, mert most ez teljesen felborult. &#8211; Gratula a fél évhez!Kép

Zsuzsi! Én is irigyellek a 30 évedért! De isten éltessen, ha már aktuális! - Örülj neki, hogy Miki utálja a bulit. Legalább nyugodt estéid lesznek. Kép Már ha kamaszkorában sem szereti meg. - Szegény: ez a köhögés szopás közötti összefüggés elég kellemetlen lehet. Jobbulást neked! - Miért mondod, hogy nem jók a talis képek? Szerintem jók! _ Gyuri nagyon édes a ládában!Kép &#8211; Most látom, hogy még mindig tart a depid. Vagy már megint? Ne már! Te sem néztél ki depis típusnak.- Fogas újszülött. Én már hallottam, de azt hittem legenda. De ezek szerint létezik. De furi! Most olvasom: ki fogják húzni? Szegény kisbaba!&#8211; Én nem visszafelé olvasok, de a Manó-Leszter párbeszéd valamelyikét olvasva mindig csodálkoztam, hogy miért nem tudom, miről van szó. Persze az párbeszéd-indító hozzászólást &#8211;ahogy kiderült, hogy szakmai- nem olvastam végig. - Látom még mindig tart rosszkedved nyara. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Miszike! Olyan szép hajad van! Le ne vágasd! Bár megnéznélek, mint felbosszantott wc-kefe Kép

Magdi! Megy a drukk, hogy a jó időben jöjjön a baba, és várunk!

Manó! 12 órát bírta az üvöltést? Hát neki is van akarata! - Képfeltöltés nálam is ugyanez. Ha rájössz a megoldásra, tájékoztass, légyszi.

Manó2! Micsoda??? Azt mondja, hogy bántod a gyereket? - Szuri után hogy voltatok? &#8211; Munka Kép - Isten éltessen! Szuri? Hogy bírta Dorka a programesőt?

Anyakati! MesekaziKép Ez hogy lehet? Be volt csomagolva rendesen, és mégis?
Ne hallgass Te se anyósodra! Tedd ahogy jónak látod! Ha aggódsz, inkább valami szakemberrel beszéld meg, akiben megbízol. És még akkor is Te dönts! És ne depizz! Olyan szép család vagytok! És Véda is egy kis tündér! &#8211; Látom tetejébe még le is betegedtetek! Jobbulást!!

Zsófi! Manótorna? Az mi? Melyik gyerkőcnek van? Meggyógyultál? Gyuri nagyon ügyes, hogy nem pisilt be! Állítólag minden süti fagyasztható. Micsoda szemei vannak Zsófinak! Sokat változott az arca, mióta nem láttam. És az a biciklizés! Kép- A 3x költözés után most már véglegesen laktok?

Babajaga! Gratulálok és sok boldogságot kívánok! KépTuti tipp? Hát az nincs. Nekünk a Gripe water (így kell írni?) és a Sab Simplex is jó volt, de nem is volt nagyon hasfájós. &#8211; Pont ma gondolkodtam azon, hogy annak ellenére, hogy mindig hívom a barátaimat &#8211; nem igazán szeretem, ha a vendégek felborítják az életünket. Pedig társasági lény vagyok és Lőrinc is jól bírja, csak vendégeskedés esetén nem tudok rendesen foglalkozni a fiammal. Persze azért még nem szüntetem be a vendégeskedést.Kép

Heni! Gratula a fogacskákhoz. Van összefüggés a fogak és a között, hogy nem lehet hozzá kanállal közelíteni?

Noémi! Neked is gratula az új foghoz! És a félévességhez!.)

Momo! Jólesett, hogy hiányolni akartál! KépEz a vesemedence-tágulat eszembe sem jutott. Megértem, ha jobban aggódsz a sírás miatt! - Sejtettem én, hogy nem tudok segíteni! Légy büszke a határozott egyéniséggel rendelkező gyermekedre! Most olvasom, hogy eldurvult a helyzet. Remélem, valahogy kilábaltok belőle! Drukkolok! Tényleg tiszteletre méltó, hogy a nehezen kezelhető Timi után bevállaltátok a második babát. Ezt juttassátok egymás eszébe! Te egy hős vagy, ha 3. gyerekre gondolsz.

Myssnia! Eddig Szilárd hogy reagált a hangokra? Semmi extra? És most a hangos, a csúnya vagy a hirtelen zajok ijesztik meg?
Már pocakosan sem aludtál rendesen? Én az első felében igen, a pisitúrák később kezdődtek. Ha jól emlékszem. Bár most eszembe jutott, hogy egy éve Horvátországban kempingben nyaraltunk, és éjszaka ott túráztam a fák közt a wc felé. Szóval lehet, hogy igazad van. &#8211; Szülők miatt ne aggódj, szerintem nem tudják a gyereket az anya ellen nevelni, ha az anya ott van mellette. Elvégre te adod a kaját. Mit adhat ehhez képest egy nagyi? Kép Mire csokit adhatna neki, illetve mire dolgoznod kell, nem fogtok már elköltözni? És nem lehet ezeket megbeszélni a mamáddal? Engem a nagyszülők a &#8222;fázik a gyerek&#8221; műsorral készítenek ki. &#8211; Miért vannak Szilárd lábán játékok? Élvezi?

Andy! Sajnos nincs ötletem fogzás ügyben, de kíváncsian várom, mit tanácsolnak a lányok. Lőrinc is állandóan rág, amit elér, de még kicsi a fogacskákhoz, azt hiszem.

Gombóc! Honnan tudod, hogy éppen csak elég a tejcsi? - Én minden taliban benne vagyok elvben. - Látom már a szomszéd nénit. Nem lehetett jó élmény.

Márti! Jól értem? Neked mindkét gyerek szopik? Míg babát vártál is szopott Ármin?

Nadine! VadhúsKép Szerintem ne hallgass a védőnőre!- Mi a nyakára kaptunk ecsetelőt. Nagyon csúnya volt, aztán kezeltük, és azóta alig van. Még a kánikulában sem durvult el.

Kakukkfű! Emma nagyon ügyes! Tic-tacos doboz viszonylag olcsó játék.O)

Lányok! Nektek mikortól tartja stabilan a fejét a babóca? Most olvastam, hogy 3 hónapos korban már nem inog. Hát Lőrincnek igen. Tudja tartani is, de hamar megunja, és támaszt keres.

Még egy (vagy inkább kettő) dalszöveges:
-Hogy van annak a dalnak a folytatása ami úgy kezdődik, hogy Brumm-brumm brúnó, mókás medve, van-e neki éppen táncos kedve?
-Gyerekkoromban volt egy dal, csak az első és az utolsósorára emlékszem (Egyszer valahol Bagdadban, élt egy Mohamed Muszafa &#8230;&#8230;&#8230;Musztafa Mohamed mit tettél, jaj de kicsike férj lettteél!) nem ismeri véletlenül valaki?

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Zsurlo
HamarHamar gyogyuljatok meg! Olyan rossz lehet sokaig betegeskedni! Kép Kis jo kedvet kuldok Kép Kép Kép

Andy
Nagy gratula az elso szohoz! Kép De jo, akkor most mar nap mint nap ujakat fogtok hallani! icirit irigykedem, bar Jazi gugyogeset imadom!

Nevtelen
No Comment... Kép

Franyo
En is hattal ultettem, lattad. De egyszeruen kifordult. Ennyire nyilvanvaloan meg soha, semmi nem erdekelte! Kép De hamar kikapcsoltuk es egyhamar nem is fogom neki visszakapcsolni!
Annacska TunderBogar! Kép

Zsuzsi
Nagyon ugyes fiacskad van! Kép

Kangi
7vege Kép Pottyokon szerintem ne aggodj, nalunk is folyamatosan jonnek-mennek! Remelem azert meg majd irsz sokat is!?! Kép

Anyakati
Na milyen volt "unatkozni"?? Kép

Ellimami
Nekem az a velemenyem,hogy a baba ugy is csak akkor fogja vegigaludni az ejszakat,ha o akarja. Foleg az elso par honapban rajtunk nem sok mulik...
TT furdetes, szerintem siman a kezedet bevizezed es ugy a kis fejecskejet. Nem olyan koszos az, inkabb csak izzadt. Kép

Maci2
Fuleszet Kép
Frizura- ahogy lesz valami ertelmes kep, kuldom! ;0)

Kepzeljetek, Apa ma megint meglepett! Kép Felhiv, hogy most jon az uj gyerekorvosunktol (koltozes miatt valtunk). Nagyon jo fej es mar van is idopontunk az 5 hos oltasra....annyi volt a keresem,hogy keresse meg,hogy kb. merre lesz..hihetelen! Aztan megint vegigjarta az egesz varost Menjugate szuriert, es vegul 1 helyen talalt 1 darabot, igy holnap vegre megbokik Jazit. Mar nem "ugy" vegre, csak mult 7en kellett volna.
Megyunk setalni!

Norka es tegnap 19hetes Jazmin
norkini
 
 


Jézusom, de hosszú lett!
Most kipróbálom, képet tudok-e küldeni.

BeuKép
beu
 
 


Beu!

Hogy csináltad??? A képet.Kép


Manó

Ui.: hogy én hogy utálom az ilyen névtelen bunkókat. legalább a nickét adná a véleményéhez.
Ha egyszer Andy úgy hallja hogy mikiegejet mond, akkor úgy hallja és kész, nem tudom miért fáj ez neki.Kép

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ez valami idióta lehet, mert nincs az a normális ember, aki csak azért, mert egy mikiegéj idegesíti, ilyet beír egy babás fórumba Kép.
franyo
 
 


Anyakati,
itt mi valamennyien függők vagyunk Kép!

Ellimami,
már sokan írták, de szerintem is hülyeség, nehogy nekiállj "leszoktatni" Kevint!
Szegény, még csak az kéne! Kép

PsAndi,
letámadta igen, de megvolt a visszavágó is,
és abban már a Maci kerekedett felül Kép:
Kép

Maci2,
szuper, hogy jobban van Roni füle!!! Kép
(És imádom a krumplis tésztát, le ne fotózd!!! Kép)

Orsoly,
mi a baj a kábelesekkel? Azért csak öntsd ki a lelked! Kép

Leszter,
hát ez tényleg jó nagy hülyeség, lehet,
hogy ezért pang ez a topik pár napja???

Beu,
nálunk ugyanez van, hogy minden sírás éhes-sírás. Vagyis mindig megpróbálkozom különféle
nyugtatásokkal, de nem jönnek be Annának, végül a cici mindig használ, eszik, és ott alszik el.
És tényleg van, hogy gyakran, és ezért nem jön össze a négyóránkénti evés. Na mindegy, ez
legyen a legnagyobb bajunk! Kép
Annyira aranyos ez a Lőrinc fiú, ahogy öleli a
kutyóját! A nevetésért nekem is küzdeni kell még Kép, akkor csinálja, amikor együtt sikongatok
vele, az nagyon tetszik neki: ő elkezd sikítozni, én meg válaszolgatok, zeng az egész
lakás, én nevetni kezdek, erre ő is Kép. Meg kell zabálni, olyan aranyos.

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: Zsombi 6 kiló, 63 cm és túlélte a szurit Kép A rendelőben még úgy nézett ki, hogy nem, de aztán mégis Kép

Norka
Konkrétan az albumotokban levő 41-es képet kérdezném (Jázi alszik)
Vörös tüsi, biztos tuti KépKép

Zsuzsi
"Vérvétel jó volt" Kép
"Kérem a gumimat" KépKép

Andy
Gratula a mikiegéjhez Kép

Andi
Fütyitéma: nekünk még ma is azt mondták, hogy ne

Zsurló
Gyógy++++energia a családnak

Ellimami
Zsombi éppen 6 kiló, de nem mondták, hogy szoktassam le az éjjeli szopiról, egyébként
azóta kel fel éjjel kettőkor, amióta meleg van. Ja, és most is a helyemen alszik Kép Éjszaka viszont a rácsosbanKép

Maci_2
Krumplis tészta nyammm... És mivel csak én eszem meg, magamnak nem főzök Kép
Gratula a három hónaposnak Kép

Beu
Doki néni szerint 5 nap is lehet kaki nélkül Kép(okos könyvem szerint 10). Nem vagyok teljesen nyugodt, ma már az 5-ik nap van, kaki seholKép De megnyomogatta a hasát, és azt mondta, hogy okés, ott bent nincsKép Akkor hol??? De Zsombi jókedvű, dumál, eszik (!), előbb - utóbb elvesztem a türelmemet és indítom a próbákat.
Augusztus: két gyereken összesen 3 szuri leszKép

Manó, Franyó
Az ilyen név nélkülieket nem kell lereagálni, azért csinálják, mert nekik az okoz örörmet, ha más mérgelődik. Egyébként neki is lesz majd gyereke, és majd megnézzük a Fókuszban és az Aktívban, hogy pörgeti félévesen az r-eketKép

Babusok szépek és olyan jó kedvem lesz tőlük Kép

Megyek Zsombit ébreszteni, mert ovi előtt kellene egyet enni is Kép
Ja, a "torta" elfogyott, Apa besegített Kép

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok, ismét!

Andy! Márk gyönyörű azokkal a szemekkel! Szerencse, hogy nincs semmi baja. Arra, hogy lelki dolog, nem tanácsoltak semmit?

Zulu! Mikor mentek a Balcsira? Jó nyaralást! Rosszanyavagyok érzés hülyeség, hess-hess!

Toffi! Na, mire elküldtem, el is múlt a depi! Hurrá! &#8211; Ruhapróba botsáskákkal Kép Sajna, nem csináltunk képet. De hülye vagyok!

Nadine! Szerintem az jó, ha szórakoztatod és akkor elhallgat. Legalább nem kell hurcolásznod. Majd egyedül is ellesz idővel. A kevés alváshoz meg kezdj hozzászokni. Egyre többet lesz ébren. &#8211; Nekem majdnem pont hat hétig tartott.

Zsuzsi! Micsoda történet. Nem derült ki honnan jött? Már én is olyan kíváncsi vagyok. Feltétlenül írd meg, ha kiderül. Konfliktuskezelés Kép &#8211; Lábujjas képsorozat édi! A többi is.

Magdi! Gratulálok és sok boldogságot kívánok.

Manó2! Fehér blúzos fehér asztal! Kép Én is így jártam, csak itthon voltunk szerencsére. De fehér blúzban! Új ruhaKép Te biztos nem röhögtél! Kép

Momo! Hogy csinálta Timi! Még jó, hogy simán megússza. - Átalváshoz gratula!

Virga! Én is ránéztem a chatre, de úgy megijedtem, hogy rám köszöntek, hogy elmenekültem. Kép Egyszer lehet, hogy odamerészkedem.

Myssnia! Földrengés??!! Húúú! Hanyas volt? Benne volt az esti hírekben? &#8211; Tök jó, hogy túl vagy a műtéten. Kő lezuhant? &#8211; Szilárd jó fejKép Jó fotó! Most olvasom: állom saját magát? Kép De jó a két alvó pasi is!! Belőled viszont alig látszik valami. Hiba!

Anyakati! Örülök, hogy túl vagy a depin. Kitartást a fogadalmak betartásához. - Szegényke! Nem akart hazajönni a fiad? Most először ment el? Szerintem örülj neki, hogy jó elvan a nagyszülőkkel. Attól még imád Téged. &#8211; Sári nagyon édesen néz ki.

Ellimami! Gratulálok Kevinhez és sok boldogságot kívánok. Én nem szoktam fejni, ezért nem tudok segíteni. Az alvásszükséglete pedig lehet nem akkora, szerintem ez nem baj.

Heni! De jó a lábujjszopogatós kép!

Andi! Balcsi jó lesz. Hova mentek. Mi július második felében készülünk.

Franyó! Nem működik a sorminta? Most akartam kipróbálni. Nekem nem kell húzogatni! A francba, kell! Miért? Már új oldalon vagyok!

Na ezt most elküldöm, mert így lassabb az olvasás, aztán ki tudja mennyi időm van még. Lőrinc most alszik, aztán megyünk csavarogni.

Beu
beu
 
 


Passsz... pedig enterezgettem , de minek?

Toffi
toffifee
 
 


Friss képek:
Kép
Kép
Kép
anya_kati
 
 


Sziasztok!

Beu: Azt javasolták, hogy még nagyobb nyugalom kell a gyereknek, ezt nem tudom, hogy csináljam mert ennél nyugodtabb környezetett el se tudnék képzelni. De ma voltunk a védőnéninél és azt javasolta, hogy probáljuk meg a masszazst hátha segít már volt olyan picibabája akinek segített. Már csütörtökön megyünk is.

Kajálással kapcsolatban: Nem akarok senkit elijeszteni de az én kicsi fiacskám már 6110gramm és még mindig felkell enni éjszaka. Próbáltam csak a teát neki, de félóra múlva újra sírt erre én megetettem és reggelig csend van.
Nem hallgattam én se a védőnőre meg az orvosra, hogy elég már neki a tea is, mert hát nem mert a pépből megeszik éjszaka 140grammot tehát a tea nem elég szerintem.


A névtelennek üzenem, hogy ilyen bunkó parasztott még nem nagyon láttam itt a neten probálkozzon másik oldalon és ne itt.

Na most megyek
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Próbálok írni - aztán ameddig jutok... (visszafelé haladva, mert hogy hol maradtam le, már ki tudja Kép)


Franyo! Neked csak azt az "uncsi" Kép dolgot tudom írni, hogy Annácska egy bűbájtündér! Kép

Beu! Lőrinc is nagyon édes a kutyussal! Kép És igen, jól értetted! Kép Ármin végig szopizott, míg terhes voltam, és persze folytatja most is! Kép És már fél kg-t hízott, mióta Vilka megvan! Vilka pedig már +1,3 kg-nál jár!

Norka! Költözés+ Apa meglepije: KépKépKép Hurrá!

Maci_2! látom mások üzeneteiből, hogy Roni füle rendbejött! Kép

Ellimami! Nehogy leszoktasd a kicsi Kevint az éjjeli szopiról! Micsoda marhaság! Dokinénitek hülye - már bocs! Kevin viszont okos Kép, és tudja, mi jó neki: amíg akar szopizni, hagyd! (Főleg, ha te is bírod!) Ármin majdnem másfél éves koráig szopizott éjjel is, inni most is felébred! És csak azért nem kap szopit, mert most Vilka alszik velem, nem ő! Mert szeretnek ám velem aludni, mert csak kicsik, de nem buták! KépKépKép

Babajaga! Üdv és gratulálok itt is Sophiehoz!

Titeket nem idegesít halálra ez a folytonos szkrollozás? Én elveszítettem a türelmemet, bocs Kép De majd jövök, olvasok és írok megint - ha engedik a gyerkők! Kép

Márti+Vilka+Ármin
márti
 
 


Toffi!
Ne aggódj a kaki miatt! Kép Az anyatej olyan jól emészthető, hogy szinte salakanyag nélkül felszívódik! Ha nem kemény Zsombi hasa, nem fájlalja, nincs félnivalód! Főleg, ha elég jófej a dokitok is - a többség ugyanis már 2 nap után kúpiot írna Kép - és ő is azt mondta, hogy a pocak rendben!

Márti
márti
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van.
Ma délután 2-ig aludtam, próbálok készülni a munkanapokra. Egyálltalán semmi kedvem sincs, de hát tudok mit tenni?
Szombaton, vasárnap egyedül megyek kocsival a Bartók B. uti boltunkba, már előre majrézok a vezetéstől.Bár mondja a férjem, hogy elvisz, de most mindek ugráltassam, reggel 6 kpr + még a Dorkát is zaklassam, hogy felkell kellnie, bár szopizással nem tudom mi lesz egész nap, bár a "kedves" ügyvezető nőnk azt mondta "kriszti majd gyüjtögeted a tejet egész nap", aranyos mi?

A szurit jól türte a Dorka, pénteken, szombaton kapott 1-1 kúpot, és nem volt semmi baja, 37,3 volt a fülében a hője, ez nem indokolt a kúpra, csak megelőző hadjárat volt.

Ahogy észreveszem Dorkának nem tesz jót a zöldborsó, és a bab, szegénykém puki hadjáratot tart...Éjszaka még fel is sírt sajnáltam, így egy darabig kihagyom az étrendből.

Láttátok a mindentudás egyetemét a héten az anyatejről volt szó, hogy mennyire jó, ha a babók azt kapják, szerintem ezt edig id tudtuk, csak nálam azt érték el, hogy lelkiismeret furdalásom legyen, hogy néha-néha muszály tápit is adni.

Szép napot
Manó+Dorka

Ui: tegnap érseki beiktatáson voltunk a Lörinci evangélikus templomba, (Manó találkoztam Andrisékkal, itthon vannak)és a kakis sztori ismétlése volt, csak azzal a különbséggel, hogy ülünk, Dorka a hordozóban, és egy hosszú hallható pukisorozat volt az előzmény, majd csupa kakik, szerencsére most én megúsztam...
manó2
 


Sziasztok!

A szemem kicsit kikészül az olvasástól, de a babanetért mindent Kép

Maci2
örülök, hogy Roni füle javulgat Kép
én is krumplistésztát csinálok

Nadine
tök jó, hogy a köldök is rendben van
mehet a pancsi ezerrel Kép

Névtelen nagyon intelligens Kép

Beu, Leszter
jó, hogy előkerültetek

Beu, Franyó, Anyakati, tök jó minden kép!
Anyakati, nevető Véda ennivaló!

Beu
Balcsi - valahova Dörgicse közelébe megyünk
ott van rokonok nyaralója, még sosem voltam ott
de tegnap azt mondták, köcsönadják Kép
már alig várom

Lányok, nektek ha a cicin elalszik a baba,
akkor nem büfiztetitek?
Én azért mindig kicsit függőlegesbe helyezem
és jön is a büfi, csak mindig félek, hogy felébred rá. - de nem szokott Kép
(akkoro ezt most miért is írtam?)

MOst telozott a dokinéni (most nem szoptattam)
holnaptól szabin van, és jövő pénteken beoltja
Danit.
HOgy szokott lenni ez a belázasodós dolog?
Mert este sógorom szülinapi garden partyjára
kéne menni. VAgy inkább itthon maradjak?

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Andy!

Éjjel pép? Furi, nálam simán jóllakik Emma már nagyon régóta a npi 5x kajcsival. Egyébként ezt az éjjel csak teát adni dolgot inkább csak 6 hónapnál idősebb babáknál szokták javasolni, mert állítólag nekik azért már ki kell bírniuk annyit evés nélkül. Hát nem udom, nálunk szerncsére nem volt ilyen gond, így nem kellett teával próbálkoznom, nem tudom megtettem e volna. Emma magától rájött hogy éjjel aludni kell.Kép Egy tuti, 6 hónapos kor alatt akkor kell etetni, ha éhes, akár éjjel is többször. Utána szerintem már lehet azért próbálkozni, de csak akkor ha az anyuka nagyon nem bírja az éjszakai műszakot.

Manó2!

Hogy ti hová nem jártok!Kép Nagyon jó baba Dorka, Emma biztos kiverné a balhét ilyen hekyeken. Eddig csak 1x próbálkoztunk egy esküvővel, de negyed órát volt ott, a lakodalmas háznál teli torokból üvöltött, útban a polgármesterihez bealudt, így nem tudtuk bevinni, anyósom maradt kint vele, a lagzin meg az első negyed órában összekakilta az ünneplő ruhát.
Holnap megyek az Andráshoz, olvasgattam, de nem tudom hogy lesz ebből beszélgetés a témában, egyenlőre az ő magyaráz én hallgatokat jobban el tudom képzelni. Emmára vigyáz anyukám, merta múltkor is mikor vittem az asztalon dobolt és minden papírt szét akart tépni amit nekem adott, és még a jobbik formáját hozta mert nem üvöltött.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Megjottunk setabol!
Csak atfutottam,bocsi... este rendesen visszaolvasok.

Toffi
Amig megtalaltam a 41es kepet... Kép Dzoval igen, "kenguru" kotesben van. Ez nekunk nagyon bejott. Ti,hogy alltok "kendoileg?"

Anyakati, Franyo,Beu
Kepek imadnivaloak! Kép

Lanyok
Nem tudjatok ki foglalkozik babakocsi javitssal? A napvedoje folyamatosan lecsuszik, mar uuugy idegesiiiit. Hatha valaki tudja!???

Kuldok meg 1 tegnapi furdiset:

Norka



Kép
norkini
 
 


Lanyok, most nem kell huzigalniKép Remelem azert mert megcsinaltakKép

Minden baba gyonyoruuuuKép

orsoly

Ps: kabel: 1 eve befizettunk ra eloleget, azota se kotottek be. Atvette kozben masik ceg, es most nem akarjak visszaadni, mondvan, kerjem az elozo cegtol. Nem kicsit vagyok rajuk ideges!
orsoly
 
 


Huhú, mint ífjúkoromban, a DOS őskorában! Számolom a karaktereket, h ne kelljen
scrollozni!Kép

Maci_2Kép
Örvendek, hogy a fülecske OK.Kép

BeuKép
LőrincKép
Bevallom, hogy nem emlékszem, h szokott le Zsuzsi a cicin való elalvásról. Nagy a gyanúm
h sehogy, azaz együtt a cicitől való elválással. Az biztos, h Julka nem fog 2 éves koráig szopizni,
Zsuzsi túl szorosan kötődik hozzám. Pont erről értekezik meglepően Vekerdi is a NL-ban.
Várjuk Lőrincet! Meg persze a mamáját isKép Júl második hetétől egyedül leszünk Julkával,
akkor lehet, h mi is rávesszük magunkat egy látogatásra!
Nálunk mindig kap a másik gyerek - most már gyerekek- is valamit a testvére szülinapjára. Olyan rossz lehet nézni, h a tesó dúskál az ajándékokba, én meg semmitKép
A gyerek szempontjából jó az, ha kifele jó gyerek, otthon kisördög. Persze nem bébikorában,
hanem amikor már kilép a világba, azaz pl. az oviban! Nekem meg szívesebben elviselem az
otthoni kilengéseit, jobban fájna, ha tudnám, h "idegenben" bántják a viselkedése miatt.

ZsurlóKép
Jaj, jaj ez a betegségKép SzegényekKép Főleg Andulka, mert ő még azt sem tudja, h mi van veleKép

ZsuzsiKép
Micsoda szupi ötlet vérvételhez! Nagyon be is jött! GyuriKép

EllimamiKép
"Elmentettem ám már néhány jó ötletedet
korábban" - oh, mintha hájjal kenegetnénekKép Mél megy! Szerintem is szoptass éjjel! I. gyermekemnél határoztuk el, h most már nem kéne ennie éjszaka (nyoma van a naplójában), utána nem volt éjszakánk addig, amíg vissza nem tértünk a szopira!

FranyóKép
Anna-Maci 1:1 Kép

Nadine, EllimamiKép
Tejszap mél megy.

AndiKép
Oltás után általában nyűgösek a babák, vágül is egy picit megbetegíti őket. Julka pl. aznap du.
csak úgy aludt, h fogtam mind a két kezét, a lábát nem mozgatta, vagy ha mégis, akkor
felsírt.Lázcsillapító kúpot megelőzésként már adni kell, nem szabad megvárni a lázat.
Ha teljes nyugalomba tudod helyezni, és ha nagyon fontos neked, akkor szerintem elmehettek
a partira, de benne van az is a pakliban, h el sem mozdulhatsz mellőle.
Én is büfiztetem, soha ne ébred fel.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Orsoly a Rákoczi u -ban már van kábel tv.
Bevágtunk egy kis üveg alma-banán deszertet.
Mennyit kell adni, amíg eszi?
Jók legyetek
Manó2+Dorka
manó2
 


Hahó! Kép
Julcsi úgy bealudt délelőtt, hogy nem tudtam elvinni a dokinénihez.
Majd szerdán, ha addig nem múlik.

Andy Kép
mikiegéj Kép A többivel meg ne törődj, eszehagyott és gyáva, s ahogy Anyu mondaná: fújjon fosztott tollat! Kép

Norka Kép
tüsi vörös dögös lhet, WOW! Kép

Ellimami Kép
ne hagyd el az éjjeli szopit, majd elhagyja ő magától, amikor már nem lesz éhes.
Szopi után viszont tényleg érdemes visszatenni az ágyba,
ő is és Ti is nyugodtabban alusztok. Nyögdösni meg brekegni fog,
de az ne zavarjon, ha jóllakott, hamarosan elalszik újra.

Még mindig utálom a design-t, megyek uccsó dogát írni.

Pussz
Kangi és alvó Julcsi
kangi
 
 


Márti
Köszi a nyugtatást, doki néni nagyon rendes (azt mondta, nem szereti a lázmérővel és kúppal való kakira szoktatást) és az esti szopikor meg is jött a csomag Kép

Norka
Kendő-ügyileg mindketten az erősen kezdő kategóriába tartozunk: én még X-be csak-csak megkötöm, de Zsombit nem nagyon tudom beletenni, kinyújtja a lábát, eldől benne...

Ha jól hallottam, megint érkezett egy csomagom Kép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Jaj, csak nem megcsinálták a babanetet??? Délután olyan hányingert kaptam a huzigatástól, hogy megfogadtam, ma már nem ülök gép eléKép Na de a netfüggőség győzöttKép

ZsuzsiKép
Nem piszkálni akartalak a szomszédos dologgal, tényleg jobb a békesség, csak sajna én nem nagyon gondolkodok, ha felbosszantanak amúgy igazánKép
Nagyon ügyi voltál a vérvétel felkészítéssel,Gyuri meg a kivitelezésselKép

BeuKép
Meg ne sértődj, de a te hosszan érlelt hozzászólásod után szédültem le a székrőlKép
Szóval, hogy miket írtál, már nem igazán rémlik, na talán majd mostantólKép
Lőrinc viszont gyönyörű pasi és még a kutyákat is szereti! Kár, hogy foglaltKép

NorkaKép
Tessék a költözködésre öszpontosítani és nem mindíg itt lógniKép
Jázi tök helyes a kismedencében, de lassan bele fog szorulni, nem?Kép

FranyóKép
Látom, Anna is nagyon kedveli a macinépségetKép Majd olyan lesz, mint Timi: ma a TV-ben egy fickó eldobott egy macit és a lányom sírva fakadtKépKép Ő lesz a plüssmaci érdekvédelmi egyesület oszlopos tagjaKép

ZsurlóKép
Most már aztán huss annak a fránya betegségnek!

Manó2Kép
Én sose méricskéltem az elején se, mennyit vághat be a gyerek. Ha kellett neki az egész üveg, megkaptaKép Nehogy aztán bepanaszoljon a nagyiknálKép

Andy78
Gratula az első szóhoz, csak aztán nehogy mindenkit lemikiegejezzen a gyermek. Nálunk anyám örömködött, amikor Timi mamát mondott neki.....aztán az autóra, a kutyára a biciklire is...stbKépKépKép Képzelhetitek szegény nagyi arcátKép

Kedves Névtelen!
Hogy egy reklámból szabadon idézzek: Ez teljesen normális vislkedés....gyerekkorban. De amennyiben te a babanet felnőttkorú látógatója vagy, úgy szomorú a lelkemKép

UrszilaKép
Úgy látom, már elkéstél az enterezésselKép Lassan csak írhatunk megint regényeket is gátlástalanulKép
Látod, te lettél a topic tejszaporító praktikákért felelős személyiségeKép

OrsolyKép
Ezen én is be lennék rágvaKép

KangiKép
ElőbújhatszKép Hiányoznak a poénjaidKép Vagy most meg a rózsaszín-kék dizájn bántja a szemedet?

AndiKép
Zsebit is szoktam álmában büfiztetni, nem szokta megzavarni a durmiban, ha tényleg aludni készültKép

Képzeljétek, Zsebi kezdi megszokni az esti zord menetrendet: fürdés után kaja, aztán büfi egy kis szeretgetéssel és utána irány az ágy. Ma egy hang nélkül vette tudomásul a dolgotKép Isten tartsa meg jó szokását!Kép

na megyek apázni, mert elárvult szegény nagyonKép
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Névtelen talán elsö felháborodásában írta amit írt, bár tényleg durva volt, de szerintem van már gyermeke és tudja, hogy egy ilyen idös baba nem mond ilyen szavakat /szót/. Még egy 1 éves sem.
Nekem is elállt a lélegzetem egy pillanatra, hogy Andy78 ekkora baromságot akar elhitetni veletek!Kép
Könnyü behülyíteni a dicsekvéssel azokat akiknek elsö gyerek. Azok el is hiszik neki.

X.
X
 


X, aki attól még ugyanúgy névtelen!
Szerintem hagyjunk mindenkit békén, ahogy van, ha hülye, ha okos, ha szép, ha buta, ha kék, ha zöld, ha piros!
Mi elhisszük Andydnak, amit írt, mert nincs okunk feltételezni, hogy lódít. Még akkor is, ha ÁLTALÁBAN nem történik ilyesmi. Egy kísérlet nem kísérlet ugyebár, tehát attól nem lesz senki gyermexakértő, hogy van egy gyermeke. Mellesleg amit az egy évesről írtál, azt kapcsiból tudom cáfolni, mert cimborám gyermeke EGY évesen több szót tisztán érthetően kimondott a fülem hallatára.
Két hónapos gyerekek sem szoktak megfordulni, az én lányom mégis megtette, le is videóztam, de szerinted trükkfelvétel, tudom Kép
Úgyhogy szerintem ejtsük a témát, mert ez egy jó kis társaság, és hadd higgyük el azt, amit akarunk. Ha Andy "mikiegéj"-t hall, hadd halljon, szíve joga, ha ezt mi elhisszük, az is csak ránk tartozik, névtelenül senki ne gorombáskodjon, mert az itt nem kívánatos, nick-kel bárki szépen, hangsúlyozom, szépen elmondhatja a véleményét. Azért jó, hogy írásban is lehet látni a saját véleményt, mert az embernek van ideje végiggondolni, hogy biztosan közölni akarja-e az első indulatos gondolatait. Ha akarja. Névtelen nem akarta, spongyát rá.

A legjobbakat, kedves X!

Kangi
kangi
 
 


Momo Kép
látod, már itt is vagyok! Kép
Biciklimama KépKépKép

Miszike Kép
csatlakozom Beuhoz, le ne vágasd a hajad! Plíz, plíz, plíz!!!

Norka Kép
azt meg elfelejtettem írni, hogy Jázi csuda édes a kismedencében, de osztom a véleményt, hogy lassan belészorul Kép

Megyek vissza tulok dogámhoz Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?