Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi az idepofátlankodásért csak Áginak szeretném mondani,. hogy szerintem az utazóágyba kell a szivacs is plusszba, mi is így használjuk, mert egyrészt melegít is, puhább is, meg vastagabb is alulról így az ágy. Nem túl drága bele egy szivacs és ebbe igazán olyan jó , amit össze tudsz tekerni, hogy könnyen tudd szállítani. Mi nyaralni mindig ezt vittük és mindig jól aludt benne a kisfiam.

Lányok! Nagyon szép babáitok vannak! Gratula Mindenkinek!

Titi! Nagyon szép Alexandra babád! Mégegyszer Gratulálok! Sok tejcsit és gyors felépülést Neked!
Vendég
 


Sziasztok!

Eszter!
Puszilom Titit! Én vasárnap akartam bemenni hozzá, ezek szerint akkor már hiába mennék.

Juci!
Inkább majd valamikor személyesen (ez célzás arra, hogy 1x összefuthatnánk), mert:
1. most kicsit megvisel a dolog, hiába is én mondtam ki
2. nem akarok az interneten senkit sem szidni, meg leírni a dolgait, nehogy baja legyen belőle. Mégiscsak a gyerekeim apja.

Erzsike!
Priviben ha gondolod, bármikor szívesen leírom a vállalkozás ötletemet, nem tudom, a többieket érdekli-e. Nem akarok senkit se untatni. Egyébként társat keresek hozzá :lol:

Ági!
Annyira aranyos Livike!
Naményban mit csináltok? Nekem is lakik ott rokonságom.
Tápszeres babáknál már javasolják az orvosok a hozzátáplálás elkezdését 3 hónapos kortól. Zsoltival is így csináltam. Elővettem Zsolti naplóját is, e szerint etetem Ágikát. Most látom, hogy mire 4 hós lett ZSolti, már egy csomó mindent evett: alma, őszibarack, krumpli, tök, sütőtök, brokkoli. Karácsonykor meg már husit is kapott.
Persze, ha valaki tud szoptatni, ezek még korai időpontok, de mondom, ez tápszeres babákra volnatkozik.

Ne haragudjatok, de most lépek, nyalogatom sebeimet. Én mondtam ki a végső szót, és tudom, hogy ez így a helyes, de most nagyon szarul érzem magam miatta. Pedig ahogy az elmúlt pár napban viselkedett, csoda hogy nem vagyok még a diliházban.

Puszi mindenkinek.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Krisztinka
nagyon köszönöm a segítséget!!
Létezik kifejezetten utazóágyhoz való szivacs? Vagy vegyek egy olyan vékony szivacsot amit össze tudok tekerni??

Eszter,
köszönjük a híreket! Remélem este okosabbak leszünk! Én is max 5-10 percre ugranék be hozzájuk holnap, mielőtt elindulunk Vásárosnaményba.

Mesi,
Karcsi született ott, neki a szülei és a testvérei laknak ott. Neked kik laknak ott??
Tudod, amikor én elváltam, én akartam a vállást. Alig vártam, hogy a férjem kirakja a lábát a lakásból, könyörögnöm és fenyegetőznöm kellett ahhoz, hogy elmenjen végre, de amikor elment iszonyú nagy ürességet éreztem, pedig nem is szerettem. Ültem Vivi ágyán és sírtam...
csné
 
 

 
 

Ági! Azt hiszem lehet kapni olyan méretet! Én a Brendonban sok fajta méretet láttam, de totál megteszi egy normál szivacs, amit úgy lehet venni, méretre vágatod aztán meg varrsz rá egy kimosható huzatot.
Vendég
 


Drága Titi!

Gratulálok a gyönyörű kislányodhoz!
Sok tejcsit kívánok nektek és boldogságot!
Látod teljesült a kívánságod! :wink: :lol:

Kép
gabriel79
 
 


Mesi
Privi ment!

Ó lányok annyi mindent szeretnék írni, de nem fog menni, az is totál kifárasztott hogy végigolvassam amiket írtatok.
Képben vagyok, de erőm az nincs, most kellene az amit Kicsi is írt én mondom a gép meg írja.

Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Hát sajna a tegnapi éjszakám nem volt a legjobb. A pánikrohamok 5 percenként jöttek, aludni sem tudtam. Kimondhatalanul borzalmasak voltak....ez az időjárás meg az eső is kihozza. Remélem pár nap múlva jobban leszek.
Jó lenne, ha össze tudnánk hozni egy találkozót mikor megyünk! próbáljuk meg jó?! Úgy örülnék neki!

Mi is voltunk tegnap 8 hónapos tanácsadáson. 71 cm (ami inkább 69 ) és 7150 gr. Meg voltak elégedve vele szerencsére.

Mesi!
A sok örömködés közt olvasom, hogy mi várr rád :( Én is csak azt tudom mondani, hogy borzasztóan sajnálom! Bár tudom ezzel nem vagy előrébb.
Remélem 1 hét múlva azért mi is találkozunk!

Kicsi!
A szurik miatt ne legyenek ilyen gondolataid! Jót teszel velük. Az a pici szúrás meg semmiség, 10 perc múlva elfejetik. Viszont milyen betegségeket előztök meg vele. de ezt te is tudod :)
Már nagyon várom az indulást, de most semmit sem kiabálok el..... :wink:

Bence közben felébredt. Aludt kemény 10 percet!

Ági!
Igen, feltétlenül összefutunk,ha megyünk!! Úgyis mindig csak kislányokat ölelgetsz :lol: Most adok majd egy fiúcskát a kezedbe :)
A képek szuperek. A fejvédő látom nálatok is össze-vissza áll :lol:

Momo:)
Jaj de ügyi már a fiacskád! Remélem mire elindul, már az új házatokban fogja tenni!

Zsuzsa, Gyöngyi!
Gondolok rátok is, jobbulást nektek!

Eszterke, Fidoli!
Tessék visszajönni és írni, képeket hozni!:)

A többiektől elnézést, de Bence már nagyon felkelt és nyalogatja a seprőt :?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kicsi!

Érdekelne tényleg, h milyen ülésetek van. Most egy kicsit kész vagyok tőlük, mert azt gondolnám, ok rászánunk több pénzt és akkor nagyon tutit veszünk. Kinéztem egyet 59.000 Ft és még jó, hogy megnéztem a töréstesztjeit, mert kényelemre igaz max-ot kapott, de biztonságra meg éppen kielégítőt :twisted:

Mi is ugyanígy költöztünk, mint ti... Én láttam kb 30 lakást két hét alatt, Zsolti kettőt :lol:
Próbáld a leendő vevőkkel is megláttatni a lehetőséget a lakásban. Én tök szívesen megvenném, ha akarnánk lakást venni, nagyon bejön, h van ebédlő benne. De ugye mi várunk, hogy a honvédség adjon végre szolgálati lakást, de úgy hogy egyikünknek sincs legalább alezredes apukája vagy ezredes keresztapja, egy kicsit többet kell várni :twisted:

Jöhettek jövő héten nyugodtan, itthon vagyunk csak szerda munka után megyünk Kecsire.

Puszi
verzsike
 
 


Kedves kicsi Alexandra!
ISTEN HOZOTT A NAGYVILÁGBAN!
...és ezen nagyszerű alkalomból, meg is kérjük, hogy vigyázzon rád életed útján!

Szüleidnek is add át üdvözletünk!
Minden szépet és jót, Isten áldását kívánjuk az életükre!




Kép


marcsiádámáronbabaésbabszemecske

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Csak néhány sor, mert a lányok mindjárt kellnek. A doki végül nem jött ki, de értekeztünk telefonon, és ha bármi történne, akkor azonnal hívjam. Szerencsére a Sára (leszámítva a köhögést, és az orrfolyást) jól van. Most csak arra kell figyelnem, hogy kipórszívozzam az orrát, nehogy arcüreg gyulladást kapjon.

Erzsike!
Igen nehéz dolog ez az ülés kérdés. Mi is a nyáron vettünk újat a Sárának, mikor nyaralni mentünk,mert a hordozóból már ki akart esni.
Mi olyat vettünk, amit fokozatossan lehet dönteni menet közben,így mikor elaludt, akkor fekvőre állítottam. Az oldalát is lehet állítani, hogy kényelmesebb legyen, vagy ez főleg most jó, hogy beférjen a nagy kabátban,ha csak elugrunk a Reziért (akkor nem szoktam levenni róla, hisz csak 2 percre van az ovi)
Próbáltam megkeresni neked a Brendon honlapján, de nem találtam, csak hasonlót.
Mondjuk mi már a 9 kg- ost vettük, de ilyesmi:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Az elején lévő kis gombot kell tekerni, hogy felvő pozcióban legyen.
Remélem valamit segítettem, de szerintem majd akkor fogod tudni, ha már a boltban vagytok, és látod is.

Mesi!
Téged kihagytalak tegnap.
Sajnálom, hogy végül ide jutottatok. Most biztos nagyon ramatyúl vagy.
A vállalkozás ötletét szívesen elküldhetnéd nekem is. Nagyon kíváncsi vagyok.

Na rohanok. Ha este nem jönnék, akkor elkeztem tanulni a vizsgára


Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Ja, és millió puszit küldünk Titinek, ha valaki megy hozzá.


És hozzánk is jöhetek a jövőhéten, mert nálunk is szünet lesz az oviban.
Puszi!

Kép

Kép
oné
 
 


http://www.babanet.hu/album/index.php?own=1&album=14114

Hello Lányok !
Ide tettem fel egy pár képet mert nem tudtam kiválasztani melyiket is tegyem fel.. A Tapolcás ,Miskolc-Tapolcán van, mert tudjátok én is miskolci vagyok mint Koda.
Puszi
eszterke80
 
 


Drága Titi!
Szívből gratulálok a gyönyörű kislányotokhoz!Ma tudtam meg Ancsitól, hogy megérkezett a várva várt kicsi lány!És a könnyeimmel küszködve olvastam a sorokat a lányoktól, amikor mindenki izgatottan leste a híreket.Babát így még nem vártunk itt, szinte érezni lehetett a feszültséget.
Örülök, hogy egészségesek vagytok és tényleg gyönyörű kislány Alexandra!Sok-sok örömötök teljen benne, kívánok egészséget minden jót és szépet!
Jelentkezz, ha lesz időd!
puszi

rimar
rimar
 
 



Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Kicsijuci! Egyáltalán nem vagy gonosz anya! Egyébként én nem ilyen szivacsra gondoltam, amit belinkeltél sőt még nem is láttam ilyet, hanem arra a tök normálisra, amit normál szivacson értünk.
Meg egyébként mindenki úgy használja ahogyan akarja és abban sincs semmi kivetni való, ahogyan ti használjátok. Én pl. eddig csak szivaccsal használókkal találkoztam és csak segíteni szerettem volna Áginak és nem rosszat akartam. Tanácsot kért és ha akarja megfogadja, ha meg nem akkor nem.
Szerintem tök normális, hogy eltérnek a vélemények és attól, hogy más másmilyen dolgokat használ, mint mi attól még jó szülő és én nem ítélem el, mert nincs is jogom hozzá.

Szép estét Mindenkinek és bocs, hogy idekotyogtam, nem akartam okoskodni!
Vendég
 


Krisztinka!
Juci nem gonoszkodni akart! :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként én is teszek bele szivacsot, mert Balázs óriási és nagyon nehéz. Kemény lenne neki az alja, de amíg kicsi volt én sem tettem alá szivacsot.
Én egy olyan szivacsot teszek alá, amilyet kiságyba is lehet tenni, még a méret is akkora, amekkora a kiságyunkba kellett. Mondjuk feltekerni nem lehet és nagy helyet foglal, de tényleg praktikus lehet, főleg ha nagyon hideg a padló és nagyon áthül a kiságy alulról!

Remélem itt nem nem lesz sértődés!!!! :lol: :lol: :lol:

Lányok!
Én is belehalok ebbe az időbe és még parázni is kezdtem a hsg-től! Annyira megoszlanak róla a vélemények, volt aki meg sem érezte, volt aki bele akart halni! :shock: :?

Minden kis és nagy betegnek jobbulást kívánunk!!!!

Eszterke! Én elsőre megtaláltam Marcikádat! Tapolca segítette! De megérte keresni!!!! Nagyon édes!

Erzsike!
Láttad Balázsomat! Mi olyan gyorsan kinőttük a babahordozót, hogy csak na! Alig vártam, hogy biztonságosan tudjon ülni és másik ülést vehessünk!
Amit Gyöngyi belinkelt az nagyon praktikus lehet!

Juci!
Ha elköltöztök mi lesz az együtt tornázás tervvel???? :shock:

Egyébként képzeljétek erősen határeset a vércukrom! Soha sem volt ilyen magas! Ráadásul rendszeresen ájulásrohamok jönnek rám, ha nem ehetek szénhidrátot! Azt hiszem igen komoly diétába kell kezdenem! Nálunk 50 fölött mindenki cukorbeteg lett. Csak diétával és a normál súlyom tartásával tudom megelőzni!

Na rohanok, de még jövök!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Nem sértődtem meg! Távol áll tőlem. Az bizti, hogy egy kicsit macerás a szivacs, de ha belefér akkor miért ne. Nálunk még befér! Legfeljebb később, ha végre sikerül a kistesó kisbuszra cseréljük a mostani autót! :lol: :lol: :lol:
Ja és balhét se akarok, mert néhol szokott lenni és az olyan ronda dolog szerintem!

Pusszantás!
Vendég
 


Hello!

Köszi Koda , persze nem néztem meg utólag ... :roll:
Juci, azért Dudi se semmi, főleg a dobozbaülős videó..

Egyépként egy kicsit megnyugodtam azóta, már ami a Marci magasságát illeti, majd megnő,,, csak elég rosszul esik az embernek ha a tanácsadáson nyomatékosan elmondják kb.4-szer, hogy milyen kicsi a gyereke.De azért jó hogy Ti is mondtátok.
És Fidoli a Te bébid 60 cm -el született, Marci meg 49 cm-el :D , neked óriásbébid volt!!!!!!!!!!!!

Ma voltunk a bölcsiben bejelentkezni , jövő szeptemberre, és már 20 gyerek be volt írva! Aki lemarad horhatja a város másik végébe , mert nem veszik be! Akkor miért zárták be a bölcsiket?
Van egy pár kérdésem amivel szeretnélek Titeket lefárasztani:
Bentre a lakásba adtok a gyerekre cipőt vagy szandit?(elvileg a jó ha tartja a bokáját. Adjátok még 1 évesen a vigantol cseppet?
Ti meddig adtok neki tápszert? És ha már nem kap pl. este lefekvés előtt akkor mi váltja ki ezt az étkezést?
Egyenlőre ennyi , más nem jut most eszembe.

Gyöngyi , Zsuzsa: Jobbulást a gyerkőcöknek!
Sziszike: Miért kell Zsoltinak logopédushoz járni?
:roll: a többieknek is fogok írni csak Marci itt ugrál az ölemben, az Apja még dolgozik, tehát mennem kell
puszi
eszterke80
 
 


Újra csak beugrom! :lol:

Eszterke!
Vigantol a 2. születésnapig kell. Az ortopéd orvosok szerint a betonon, kövön, szőnyegpadlón mezitlábalás nem egészséges. Egyszerűen ellustul a sima, kemény alaptól az izomzat és megsüllyed a lábboltozat.
Ennek ellenére én nem adok otthon cipőt Balázsra. Ugyanis kb. 2 percig tűrné meg magán.
Azt hiszem az általános ellustulás, mozgásmentesség a felelős azért, hogy olyan gyakori a lúdtalp, gerincferdülés stb...., na meg alkati. Szóval, ha nemadsz rá cipőt otthon, szeritem nem ártasz vele!
Én is panelban nőttem fel mezitláb! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Kicsi! Angyal vagy, köszi szépen. Holnap elmegyünk a Brendonba nézelődni meg Babót próbálgatni, aztán majd csak találunk vmit. Kinézni szeretem ott a dolgokat, mert segítenek az eladók, aztán bunkó módon nem ott veszem meg, hanem megkeresem hol a legolcsóbb...

Beszéltem Titivel kb egy percet. Jól van, csak nagyon aggódik, mert még nincs tejcsije a bébi meg sír, hogy éhes. A csecsemősök meg cukros vizet adnak, tápszert nem. Holnap du megyünk hozzá Eszterrel, utána hozzuk a híreket.

Puszi
verzsike
 
 


Verzsike,Eszter!

Ha esetleg meg beszelnetek addig Titivel mig be nem mentek..de gondolom mar mondtak ott is neki...tegye mellre es engedje hogy probalkozzon,szopjon..es be fog indulni.Meg ha azt hiszi,hogy semmi nem is jon,akkor is szopik valamennyi elotejet.EN is sirtam,Mishal is az elso ejszaka..mig egy nover ramcuppantotta Mishalt helyesen es aludt,cicizett,aludt,cicizett es be is indult.
Gondolom ezzel mindenki igy van,csak tudom milyen borzalmas erzes...Ugy sajnalom szegenykemet.

Kicsi!

Folyt kov. tel.beszelgetes ugyben. Oltas...a baranyhimlon ,influenzan filozok,a meningococcus 2. adagjat(a dokino szerint 2. kell) most fogja kapni.
Az influenzan azert mert ugye epitkezek es eleg sok emberrel talalkozik+ hugom kislanya ovis.Mellekhatasok???Vagy inkabb ne is gondoljunk ilyenekre?
Sikerult mar megegyezni a leendo vevotokkel?A jarast azota se mutatta be Micimackom..szerintem meg odebb van hogy jarjon..nem is baj,raer meg.

Gyongyi!

Szegenykek,de azert jo,hogy Sara ilyen jol turi a betegseget. Nekunk 4 fogunk van,alul 2., felul 2 es a dokino szerint felul jon meg ketto (nekem nem engedi Mishal hogy belenezzek a szajaba)
Jo tanulast!

Agi!

Nagyon edes!!!!!!!!!!!!Tenyleg csodaszep sotet szemei vannak!!!! E smiylen edin alszik(ezek szerint tenyleg vannak olyan gyerekek akik kidolnek jatszas kozben :lol: :roll: :lol: -mert az enyem nem ilyen am :roll: :lol: ). Hogy no mar o is,hihetetlen!!!!

Mesi!

Es Agika is milyen edes..almaeves..szereti? AZert fogsz neki tapszert adni nem? Iszik mar mast is?
Valas...nagyon nagyon sajnalom,de biztosan jobb lesz igy nektek.Most csak azt tudom kivanni hogy hamar lemenjen az egesz es siman,veszekedesektol,vitaktol mentesen.

Eszter!

Te irtal privit?Meg meg se neztem,minjdart. Puszi Titinek es ne engedjetek hogy feladja a probalkozast..csaszarral szulteknel amugy is nehezebben indul be.Es igen,ha csinalnatok par fotot nagyon jo lenne.

Eszterke!
Meg nem neztem meg a fotokat,minjdart.De jo,hogy irsz,!

Verzsike!

Tegnap teged hagytalak ki,ejszaka eszembe jutottal..de ezek szerint minden siman ment..legkozelebb mar nem is fogsz aggodni ha egyedul maradsz ujra Baboval.
Kocsiules..Kicsi szokas szerint hozta formajat es mar adta is a tanacsot.
Igen,az a baj nalatok(ezt idezo jelben mondom) hogy Babo gyorsan no,de meg ulni nem tud,ezert valoszinuleg a 0-18kg kategoriaban kell valogatnotok.Nekunk Romer Isofixes valami van(na,jol leirtam)...de ezt 9kgtol lehet hasznalni csak vagy amikor stabilan ul.Ez is harom fokozatban fektetheto.

Balimama!

Minden ok lesz!!!! Hat,en is hallottam sok mindent..de neked nem fog fajni es minden siman fog menni...punktum. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cukorbetegseg...vigyazzal am! Mondom en aki egy eve edessegen el :roll: .

Virag!

haho!!!!!!! :lol:

Kifelejtettek..bocsi..puszit kaptok.

Rimar!

De jo,hogy irtal...nem akarsz gyakrabban jonni?

Zsuzsa!

Tovabbra is jobbulast nektek..szegenykeim,jol ledontott a labatokrol. :cry:

Megyek,mert itt all halomban a mosogatni valo es lassan megesz a kosz minket. :roll:
Es nonstop munka...holnap jonnek takaritani a hazat a kivitelezo emberei(remelem tenylegesen tudnak takaritani,nem segedmunkasokat kert meg...),szoval oda-vissza fogok rohangaszni+ Ikea+ riasztos(meg mindig szorakozik a riaszto,nagyon unom),villanyszerelo,kertesz..
Es Mishal nem birja a gyurodest,alig tudom beleultetni a kocsiba,eroszakkal megy csak..
Mire elkeszul a haz,nem lesz hajlando bekoltozni :roll: :roll: :roll:
momo35
 
 


Koda!

Teged felejtettelek ki :roll: .Nagyon borzalmas lehetett az ejszakad..ugy sajnalom. Puszi :lol:

Sziszike!

Te se irtal meg ma! :lol:
Hu,en meg most buzgok..aztan megint eltunodok par napra..de akkor meg sokkal nehezebb visszajonni,mert annyit irtok.
Joccakat!
Megnezem a Lost-ot ha nem alszom el rajta.
momo35
 
 


Sziasztok,

Na, még én is idejutottam a géphez... :)

Eszterke,
édes a Marcikája nagyon!!! Nekem is a függönyös kép tetszik!!!

Kicsi,
hétfőn mi este jövünk haza. Nekem keddtől jó a tali...
Az meg mindegy, hogy ti jöttök, vagy mi megyünk. Már egészen jól közlekedek a kicsi babakocsival. :) Meg van kengurum is, nagyon szupi :D Ahogy nektek jobb! Találd ki! Jelentkezem amikor hazaértünk!!!

Köszönöm a tanácsokat utazóággyal kapcsolatban. Utánanéztem én is matracnak, és tényleg sokan használnak bele még pluszba... Nekem is fura nélküle, de én is "gondosz anya" leszek most, és kipróbálom nélküle ezt a két éjszakát... :roll: :lol: Lesz ami lesz!!! Most még beférne a kocsiba plusszban, de nyáron amikor 6-an mennénk anyóshoz, akkor már nem!!! :shock:

Megyek is, mert még pakolászok... Nem semmi mennyi cuccal kell nekiindulni 3 napnak!!!
Ja és holnap beugrok Titihez egy puszira délelőtt mielőtt elmegyünk. :)

Puszi mindenkinek!
Jó éjt!
csné
 
 


Helló Lányok!

Koda,
NEked is köszönöm a újra szíves fogadtatást, és tényleg szívesen visszatérek Hozzátok, mert élvezet Veletek beszélgetni,de őszintén csak akkor szeretnék, ha senkit nem zavar..
Bence hihetetlen mekkora már, és milyen ügyes!!

Ági,
Mi is használunk utazóágyat, mi vettünk bele annak idején matracot, és Kristóf szereti. (légzésfigyelőt már nem használjuk, tehát nem tudom milyen matraccal ez az egész)
Én NYíregyházán születtem, a szüleim meg Kisvárdán élnek, szóval szabolcsi "lyány" vagyok én is :lol: :lol:
Livike olyan igazi Kislány, finom vonásokkal!! (Kristófom meg tiszta pasi...)

Kicsi,
Jaj, de nagyon át tudom érezni a lakás vásárlás projekttel járó feszültséget, izgalmat. Mi tavaly szülés előtt csináltuk, és ráadásul meglévő régi házat újítottunk fel....Hát akár építhettünk volna egyet....NAgyon tetszik, hogy ilyen részletes leírást adtál az ülésekről.

Eszterke,
NAgyon édes Marcid!!! És igen, Kristóf XL-es Baba volt már akkor...

Balimama, Verzsike, Eszter
Még nem ismerjük egymást, de remélem ez változik mihamarabb.
Verzsike, amit Kicsi is mondott: nagyon jó a babyoutlet, meg a Matti kft is ott is lehet jó üléseket kapni.
Nekünk Römer King van, 9-18 kg-ig, megdönthető, de nem annyira. Babó tündéri!!!!!!

Eszter,őszintén remélem, hogy a pocakosodásod
problémamentesen folytatódik, de jó is visszagondolni rá :D :D

Balimama, de még nem végleges a diagnózis a vércukorszinteddel kapcsolatosan, ugye?

Mesi,
Sok-sok erőt Neked!!!!!!
Ágika nagyon édes a képeken!!!!ÉS tök jó, hogy már kóstolgat más ízeket, mint a tápi.

ZSuzsa,
GYógyuljatok meg mihamarabb!!!

Momo,
Szuper lesz a házatok! (A miénknek is hasonló színe van)
Ahogy Kicsinek is írtam nagyon tudom milyen gáz egy ilyen ház felújítás, pedig mi ketten csináltuk végig, pontosabban hárman, Kristóffal a pcakomban :lol:

Ma babalátogatóban voltunk, egy 8 hetes kislányt néztünk meg Kristóffal. Hihetetlen, hogy nem is olyan rég volt Ő is ilyen kicsi....

Gyöngyi,
UTólag nagyon boldog névnapot kívánok Neked erőben, egészségben, és nagy kalappal a vizsgához!!!!

Virág,
Ti merre laktok Németo-ban?


Megpróbálok képet tenni.

Jó éjt Mindenkinek! És sikerült hosszúnek lennem, elnézést.... :oops:
fidoli
 
 


Sziasztok!

Erzsike!
Privi ment.

Juci!
Akkor mikor talizunk?

Ági!
Apukám nagynénje és unokatesói lakmank Vásárosnaményban. Tüneményes a kislányod, vagy már írtam?

Momo!
Csak 1x adok naponta almát Áginak, 4x tápszert eszik.

Éva!
Cukorbetegség: :( Vigyázz vele! Hétfőre nagy drukk a hsg-hez. A szomszédasszonyom is túlesett rajta.

Eszterke!
Marci tényleg nagyon huncutnak néz ki! Aranyos nagyon! Én is beirattam már Ágikát a bölcsibe 2009. januártól. Azt mondták, hogy lehet, hogy már akkorra sem lesz hely.
Zsoltinak én 1 éves koráig adtam tápszert, a végén már csak lefekvés előtt. Akkor áttértem a babatejre, majd 1.5 éves korától tehéntejet iszik.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Na, Ágika sír.
Most már a Dentinoxot is bevetettem, így maradt csak csendben

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Hahó , itt vagyok ragyogok..

Éva ! Köszike az infót, a cipőt nemadom rá, szandálunk meg nincs, de így valószínű nem is veszek.. Cukorbetegség? Jaj ne!!! Cukorterhelésesen voltál már?

Ági , szerintem a férjeink egy "cégnél" melóznak.... én utálom mert sok a munka , túlóra ezerrel, és nem fizetik meg.

Mesi , én nagyon sok erőt kívánok az elkövetkező időkre. !!

Fidoli, rakjál képet!!

Juci ,mindíg elcsodálkozom hogy milyen szupermami vagy, hogy van időd ennyi mindenre, ilyen alaposan utánanézni mindennek.
Én még gondolkozom a bárányhimlőn és az influenzán, a meningococcust már megkapta.

Koda hogy vagy? Én a szülésig nem tudtam elképzelni hogy lehet valaki pánikbeteg, de azóta annyira átérzem, olyan pánikrohamaim voltak , alig tudtam magam megnyugtatni.. én a haláltól féltem, ha megfájdult a fejem, mindíg azt hittem hogy most agyvérzést kapok... szörnyű,, valahogy tereld el a gondolatokat, nekem az jött be. persze, nem okoskodni akarok ... :shock:

Lányok , mégegyszer köszi hogy ilyen aranyosan visszafogadtatok,!!!

jó éjt mindenkinek
eszterke80
 
 


Huhh nem sikerült kicsinyíteni, így felraktam pár képet a picasa-ra:

http://picasaweb.google.com/home

Mesi,
mi is fogzunk és a dentinox mellett DOLOGEL-t használunk . Ismered? GYógynövényes, és annyiszor kened be vele az ínyét, ahányszor csak kell, a dentinox-szel szemben ez szerintem előnyösebb.
fidoli
 
 


Huhh nem sikerült kicsinyíteni, így felraktam pár képet a picasa-ra:

http://picasaweb.google.com/home

Mesi,
mi is fogzunk és a dentinox mellett DOLOGEL-t használunk . Ismered? GYógynövényes, és annyiszor kened be vele az ínyét, ahányszor csak kell, a dentinox-szel szemben ez szerintem előnyösebb.
fidoli
 
 


Mesi!
Nekem volt hogy csak a nurofen vált be, vagy a panadol.. szegény Ágika! De a dentit a mai napig használjuk .
eszterke80
 
 


Sziasztok lányok!
Nagyon sok boldogságot kívánunk Titinek a Gyönyörű kis Alexandrához! :D :D :D

Juci!
Remélem a jövőhéten találkozunk!
Nagyon hiányoztok már!

Momo!
Láttam a házról a képeket azt meg lehet tudni merre épitkeztek?
Nagyon ismerős volt a ház!

Ja és voltunk a doki néninél és képzeljétek Csenge már 84cm 11.5kg!

El volt ájulva milyen nagy baba! :lol: :lol:

És a jó hir!!! VÉGRE VÉGIG ALSZIK ÉJJELLLL!!! :lol: :lol: :lol:

Most mennem kell nagyon fáradt vagyok!

Megnéztem az összes képet minden babáról és olyan gyönyörü mindenki!

Jó egészséget kívánunk mindenkinek!
Jó éjszakát lányok!

Puszi Timea,Csenge

brimo
 
 


Kicsi!

Írtam privit. De ha így haladunk holnap sehova nem megyünk... Babónak azt hiszem jön a foga és még mindig nem alszik. Nem is gondoltam, hogy már ilyen korán lehet, de ömlik a nyál a szájából és piros teljesen az arca (ezt most olvastam a homeos könyvben, h ez is a fogzás tünete, nem is tudtam).

Mesi! Neked is.

Jó éjt
verzsike
 
 


Sziasztok!

Sikerült végig olvasnom a termést.:)

Mesi: nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked a továbbiakhoz.
Biztos nehéz vold a döntés, de, ha eljutottál idáig sokmindennek kellett történnie. Nem kérdőjelezem meg a döntésedet csak sok szerencsét és boldogságot kívánok neked/nektek.
Sajnálom, hogy , így alakult...

Zsuzsa: hogy vagytok?

Ági: mikor nekünk volt utazóágyunk miis vettünk bele szivacsot, amíg meg nem volt benne, meleg takarót.:)

Gyerekülés: Nekünk Maxi cosi Xp van, amit imádok. 9-18kilóig, 3 fokozatban dönthető.

Erzsike: Annánál nekem is 2hónaposan kezdett el jönni a foga, de nem bújt ki...Zsoltinak meg 4hónapos korától 11hónaposig kijött az összes.:)
Bence meg 9hónaposan hozta az első fogacskát, most 3fogunk van.:)

Nyugodt éjszakátok volt?
Panadolhoz még kicsi, de fogzáshoz, ezis jó, 3hónaposkortól lehet...dentinox és a maszírozás is jó-dologélt is próbáltuk: nyugtatja az ínyt., vagy én Annának kamilla teát adtam.:)

Eszter: hogy vagytok?

Juci: köszi az okosítást:)
Merre voltatok sétálni??

Ma reggal párom olyan nehezen indult el..szegényke mais munka!
3ig, de utánna már nem sok mindent lehet csinálni, itt minden vizes és nagy a sár:( Már napok óta nem járunk sétálni sem.
A holnapot meg pihenősnek szánta....talán a 4 napban együtt lehetünk, kirándulósan is. Temetőkön kívül.:)

Tegnap nem volt semmi a nőgyógyásznál..:( Hétfőn újra mehetek, mert a doki műtőben volt és 2műtét közt láttam csak 5percre.
Viszont hugommal mentem és az Uh-jára is bementem: kislányuk lesz(március 25re van kiírva) :)

Ma még nem tudom hova vigyem a manókat, de már most rágják a fülemet menjünk el valahova.....meglátjuk.

Puszi és szép napot: Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Már megint jó sokat írtatok.:)
Tegnap végre én is eljutottam dokihoz. Nekem arcüreg gyulladásom van. Már estére én is lázas voltam a közérzetem pocsék és fáj az egész fejem nagyon levegőt csak orrcseppel kapok.
Dávid egészen jól van , kicsi Áron sokkal rosszabbul, most ő lázas nagyon. Tegnap még hűtőfürdőzni is kellett.
Remélem most már kifelé vagyunk ebből a betegeskedésből.
Nagyon szeretném ha vége lenne már.
Ne haragudjatok, de csak ennyire van energiám.

Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nem írok most senkinek, majd holnap este vagy hétfőn...

Voltunk Titinél, jól van, csak rettenetesen fáradt szegényke. Szansi gyönyörűszép kislány, már tudja hogy kell szopizni. Úgy tűnik talán be is indult Titi teje.
Egy picit be van sárgulva a baba, de ha nem sárgul tovább holnap hazamehetnek.

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Most értem haza Tititől és megint nem bírok írni,mert már hulla fáradt vagyok,de azt hiszem holnap összehozok egy regényt. :lol:
Szandi egy tünemény én nem bírtam betelni vele,Titi boldog,meg fáradt,meg vizes a lába,de leginkább boldog. :lol: Így dióhéjban ennyi,aztán mutatom a képeket. Kép Kép Kép Kép

Puszi és ég a pofim,hogy nem írok nektek,de holnap igérem. :oops:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jajj nem is kommentáltam,hogy az uccsó a sírós a felette lévő az ásítós,előtte a kistündéres,a legelsőn meg 2 tündér is látható. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


A lényeg lemaradt! :oops: Mindenkit sokszor puszil,szeret és köszöni hogy kerestétek,drukkoltatok...mindent. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok!

eszter te is tündér vagy amiért hoztál nekünk képeket!a másodikon nekem tökre titire hasonlit!milyen gyönyörü kisbaba!
pont irni akartam nektek hogy mondjátok meg titinek hogy a 3-4napon fog beindulni a tejcsi mert néha császár után lassabb,de amint látom kezd jönni ugyhogy tárgytalan!

ma is meg tegnap is hazajöttem melobol nagyon ramatyul vagyok!koválygok szédülök összevissza ugyhogy most ne haragudjatok amiért nem irok senkinek de muszály visszafeküdnöm az ágyba!épp hogy csak olvaslak titeket!mert azért azt nem birnám ki ha nem tudnék rolatok!

puszi mindenkinek szeretlek titeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de én se írok most regényt. Sára ismét lázas. Már nem tudom mi baja lehet. Dokit hívtam, de ügyeletben van,így telefonon értekezünk. Most már alszik,igaz kúpot adtam neki. REmélem holnapra jobban lesz. Amúgy bágyatka, és bújik nagyon,de szerencsére étvégya az van. Ha lemegy a láza, akkor pedig játszik.


Erzsike, Eszter!

Köszi az infót Titiról, na meg a képeket is. Tényleg tündérek, és gyönyörű a kis Szandi. Titi jó fáradtnak néz ki, de nem csodálom. A kórházban én se aludtam nagyon. Remélem holnap hazaengedik, és akkor majd pihen.

Most tanulnom kell, ezért bocsi, hogy nem írok mindenkienk.
Voltam suliba, de a szünetben leléptem a Sára miatt, mert akkor telcsizet az István, hogy lázas. Jól megijesztett, és rohantam, de mire hazaértem már rosszalkodott. Szóval akár maradhattam volna is.


Bufo!
Nektek is jobbulást kívánok! Küldök pár gyógyító puszit :lol:
És persze Sok puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


De édes Titi Kicsilánya!!!!! :lol: :lol: :lol: Köszönjük a képeket! Reméljük rendesen beindul Titinél a tejcsi, és Szandi ís ráérez a szopira, és szépen gyarapszik majd, no meg nem sárgul be jobban....

Koda,
milyen éjszakád volt????
Én szülésig nem tudtam milyen az szorongani, meg rosszul aludni éjjel, most már jobb, de becsúszik néha, hogy nem tudok elaludni, ellazulni.

Verzsike, már fogzik a Picifiad? Aztaaaaaaaa.

Nálunk meg inkább később csinál mindenti Kristóf,ami a mozgást illeti, járunk is tornázni vele. :cry:

Zsuzsa, GYöngyi
mielőbbi gyógyulást NEktek és a GYerekeknek!!!!

Azt már korábban írni akartam , hogy Sziszike, Kicsi le a kalappal előttetek, hogy 3 Lurkót neveltek, na nem kevésbé tisztelem a 2 gyerkőcös Anyukákat, GYöngyi, Zsuzsa, MEsi....Emlékszem az első pár hétben egyszerűen el se tudtam képzelni, hogy több gyereket hogy lehet egyszerre szeretni, foglalkozni velük, figyelni rájuk testileg-lelkileg rendben legyenek, és mindezt sokan fitten, ügyesen csinálják. Sőt állandóan azon filózta, miért nem akarom már a 2 . Babót mikor a Kristóf "már" 3 hónapos. Most már persze másként gondolom, akkor még korai lett volna.
fidoli
 
 


Eszter!
Köszi a fotókat!
Nagyon édes Szandika! Titi meg tényleg milyen boldog! Még 1x nagyon gratulálok nekik! Remélem, ma már tényleg hazamehetnek!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok lányok!

DRÁGA TITI! GRATULA A KICSILÁNYHOZ! NAGYON SOKAT GONDOLTAM RÁTOK! NAGYON SOK ÖRÖMET KÍVÁNOK NEKTEK!


Mindenkinek sok pusszantást küldünk!

Ancsi, Bálint és Barnabás

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Anubias
Nagyon köszi a képeket. Írtó édes a kis Szandi.
Remélem te jól vagy?

Oné
Gyógyulást nektek is. Remélhetőleg hamar kilábaltok ti is ebből a nyavajából.
Áron sajnos nincs jobban oedig már beszedte az összes antibiotikumot és még mindig lázas. Nem értem. Dávid már egészen jól van, újra képes huncutkodni.

Fidoli, Eszter
üdv újra közöttünk!

Koda
Nagyon sajnálom, hogy megint előjött a pánikbetegség. Ugye ez nem akadályozza meg hogy jöjjetek majd és talizzunk.

Mesi
Fel a fejjel, most nagyon rossz, de hidd el idővel belátod ez volt a helyes döntés. Remélem jó hamar talizunk és akkor dumcsizunk, és lelketápolunk.:)

Kicsi
Sok szerencsét kívánok nektek ehhez az egész lekáseladásos és építős dologhoz. Tudom, hogy ügyesek lesztek és nem lesz semmi baj.

Csné
Igazán édes a kicsi lány.
Az új helyzetbe pedig hidd el hamar bele fogtok szokni. Nézd azt, hogy kb majdnem mindenhol ez van hétköznap melő és csak estére érnek haza az apukák.

Verzsike
Remélem már nem aggódsz és van elég tejcsi is.
Mindenkinél van ilyen visszaesés amikor kevésnek érzi a tejcsit, szoptass gyakrabban néhány napig és meglátod minden oké lesz. Nyudodtan add oda mnd a két cicit, én is így csináltam.

Virág
Hú te mostanában folyton rohanásban vagy. Hogy bírod a két melót egyszerre, nem sok?

Na mennem kell, remélem még tudok jönni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Csajok a mai regénnyel megint csúszok,mert apa ma itthon maradt. :D Ez óriási öröm,mert mi havonta jó ha 1 napot töltünk együtt,úgyhogy ma csavi lesz.De este,vagy holnap reggel jövök.Olyan hülyén jön ki,mintha nekem nem volna nagyon fontos,hogy írjak nektek,pedig ez nem így van.De még mennyire nem.Betegeknek mielőbbi gyógyulást. :roll: :wink:

Puszi és mindenkinek szép napot! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok, jelzem, kivagyok, egy egész oldalt írtam, és elszállt minden! Kezdem előlről!!! De persze mindezt sírással! :(

Hazaértünk, itthon van kis családunk, édes érzés, hatalmas a boldogságunk! Elmondhatatlan szeretetet érzek a kicsibébi iránt, akit még egyszerűen nem tudok nevén nevezni! Imádom őt, féltem, óvom mindentől!

Igyekszem napról napra majd többet jönni közétek, és beszámolni mindenről, mert van miről bőven! Nagyon kemény napok állnak mögöttünk, de persze mindent megér a kis drágaság!
Odabent nagyon nehéz volt, szerda óta naponta 1-2 órát aludtam, de nem a kishercegnő miatt, hanem a többiek kis babái sírásai miatt.
Nomeg folyton őt szemléltem, hogy alszik, hogy veszi a levegőt, agyon aggódtam magam.

Lányok, eszméletlenül köszönöm Nektek a sok-sok törődést, szeretet, amit kaptam tőleted, köszönöm a sok sms-t és telefonhívást. Ne haragudjatok rám, hogy nem válaszoltam és nem vettem föl a telefonokat, egyszerűen képtelen voltam kommunikálni, sem időm, sem enerigám nem volt magamra. A telefonom amúgy tegnapig le is volt némítva!

Annyira sokat jelent, hogy itt vagytok, maga a tudat, hogy számíthatok rátok, és hogy mindig ott vagyok, amikor és ahol kell! Köszönöm Nektek!!!

Drága Jucikám, köszönet a homeós bogyóért, már szedem is őket, Momo, Neked a tablettákat köszönöm, azokkal is próbálkozom.

Drága Eszter, a teáid is aranyat érnek, most főzöm az első adatot.

Próbálkozom lányok mindennel, amivel lehet, hogy tejcsit fakasszak a bébikénknek. Egyelőre úgy néz ki, valamit ehet, odabent tegnap mérlegeltél, kétszer 15 grammot, és egyszer 30 grammot mértek!

Gyöngyikém, már most tudom, hogy aranyat fog érni a mérleged!

Ági drága, Istenem, mennyit fáradtatok az ajándékkal, egyszűen nem tértem magamhoz, olyan büszkén mutogattam azt mindenkinek odabent!
Nagyon-nagyon köszönöm még egyszer Nektek!!!

Jaj, annyi mindent akartam még írni, és írtam is az előbb, de olyan béna vagyok, nem tudom, hogy szállt el az egész?!
Képzeljétek, itthon Dani egy angyal volt, lesz mit mesélnem erről is!

És akkor néhány fotót a kishercegnőről, aztán megyek, megnézem, alszik-e még?!

Így aludtunk odabent... én meg odabújtam mellé, és puszilgattam, ölelgettem! :)

Kép

Ági, nagyon-nagyon köszönöm a bodykat, amiket behoztál, rá is adtam még aznap!!!
Ugyanis képzeljétek, keveset vittem be, és Dani itthon nem igazán talált semmit, Ágit kértem meg, hogy hozzon nekem az ő készletéből.
Így áttételesen Jucikám, Neked is köszönöm, mert hogy Dudi ruhácskája kötött ki végül odabent a kisasszonyon! :)

Kép

Ez pedig az első itthoni fotónk, kidőltünk mindketten, aludtunk legalább 1-2 órácskát.
Egyszerűen képtelen voltam betenni a kiságyba, amit tudom, hogy nem szabad, de még most muszáj volt.
Annyira jó érezni a közelségét, a kis meleg, törékeny testecskéjét!

Lányok, szerelmes vagyok a lányomba! :)

Kép

Még egyszer csak ismételném magam, nagyon-nagyon köszönök Nektek mindent!!! Nagyon szeretlek benneteket!!!

Na, és persze az első segítségkérésem... Ti adtatok az első időkben az anyatejen kívül mást a babáknak? Mert szerintem ami tejem van, az édeskevés! Vettünk egy Mecsek Baby teát, és írt fel a gyerekorvos Milupa tápszert. Kiegészítsem azzal? Egyáltalán mennyit kellene ennie? Ti mivel pótoltatok neki folyadékot?

Megyek, megnézem, túl nagy a csend! Én meg persze aggódom folyton!

KépKép
titi_27
 
 


Drága Titikém!
Olyan megható, ahogy írtál! Sírtam is rajta egy sort! Gyönyörűek vagytok!!!!

Szopizás!
Az én véleményem mindenkiével ellentétes! (legalábbis ezt tapasztaltam :roll: :roll: )
Én nem adnék sem teát, sem tápszert és még a mérleget sem venném elő, de jó sokat pihennék, innék, fejnék szopizás után!
A legnagyobb ellenséged most az aggódás! (Most vessetek a mókusok elé!)
Már nincs miért aggódni! Itt van, gyönyörű és egészséges, napról napra szebb és erősebb lesz! Lesz tejcsi, mert a mamákat így alkotta meg a természet!

Éva

Kép
balimama
 
 


Drága Titi!

Nagyon sok boldogságot és egészséget kivánok nektek és a pici Szandrának.
Én mondtam minden rendben lesz..gyönyörü a kislányod!!
Ölelés nektek.Tina és Marvin
Vendég
 


Szia Titi !

Olyan jó olvasni a szavaidat, annyira megható! Tündéri szép kis drága kislányod van, angyalka. Mégegyszer gratulálok!

Egyet értek Évával , én sem adnék, és nem adtam az első időkben anyatejen mást.Az első 3 hónapban még teát sem.Nekem 2 óránként szopott 40-50g- ot.(Igaz Marci 2700 g volt.2650-nel vittük haza.) Minden szopás után kifejtem a bennmaradt tejcsit, és naponta 2-3 liter vizet ittam. Nekem az volt a gond hogy a gyerek lassan szopott, és a végére annyira elfáradt hogy nem volt ereje jóllakni, így azt csináltam hogy kifejtem cumisüvegbe és abból adtam oda az anyatejet. Mondják hogy utána nem kell többet a cici, de nálunk nem ez volt, nálam bejött, (persze nem minden alkalommal fordult ez elő)
Pihizz, pihizz, pihizz és igyál!!!Juci biztos mondta az utrica urens-t nekem az bejött a tejre! Szorítok hogy minden rendben legyen, de akinek ilyen erős anyai érzései, és ilyen gondolatai vannak az tuti hogy jó anyuci.
Puszi

ui. ne harizz hogy ennyi idő kihagyás után jövök és okoskodok,, remélem emléxel rám Te is.

KépKép
eszterke80
 
 


Titi , még azt elfelejtettem, hogy nekem is toxikózisom volt, vagyis praeeclampsiám és a vizesedés a lábamról kb 2 hét múlva tűnt el, de nekem még dopegyt-et kellett szedni jó 3 hétig.
Te hogy állsz , már nem magas a vérnyomásod???

KépKép
eszterke80
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: