Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek! Lõrinc hangosan kacag! Olyan édes.

Becsülettel olvasok vissza, de még nem jutottam a végére, csak ezt el akartam mondani.
Urszila tanácsát megfogadva jegyzeteket készítek, hogy ne felejtsem el, kivel mi történt. Aztán döbbenen meredtem a Franyóhoz feljegyzett "láb hideg" feljegyzésre, hogy fogalmam sincs mi ez, a jegyzetek nem érnek semmit. Aztán rájöttem, hogy az van írva: "láb kidug", ezzel emlékeztettem magam a fotóra. Kép Szóval küzdelmes dolog, ha az ember ennyit kihagy.

Küldök néhány képet.

Elõször is csatlakozunk a szektához:
[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2550567.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2550567.jpg[/url]

A végtag-kilógatókhoz: (ez csak a nagyinál megy, ahol nincs fejvédõ)
[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2550563.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2550563.jpg[/url]

Kendõben, ami nem kislányos, hanem uv szûrõs:
[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2487149.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2487149.jpg[/url]

És a mostani kedvencem:
[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2563196.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2563196.jpg[/url]

Jó éjt,
Beu és Lõrinc
beu
 
 


Nem tudok aludni. Van, hogy éjszakai szopi után eszembe jut néhány dolog, és úgy felhúzom magam, hogy nem megy az alvás.Kép

LeszterKép
Közben meg is éheztem, és most jól jonne egy kis palacsinta. Van még?

NorkaKép
Nálunk is Szilárdnak mennek a kérdések, én sem reagálok rájuk...Kép VArázsitatóhoz lehet kapni fogot külön, és van olyan csomag, amihez eleve hozzácsomagolnak 1-et. Szerintem az Avent elég jo.

Manó
Most akkor ugy nez ki, megállt a tudományom, mert nekem ilyet még nem írt ki.

Zsuzsi
Meg en sem hallottam foggal valo szuletésrõl. Nem semmi.
Részvét apa nemmegbecsulése miatt, bezzeg ha nem lennél. Azért annyira nem kell írigyelni, bar nem panaszkodhatom, egész jol vagyok a bõrömbe, de neha inkább jo lenne. Mar csak ha azt nézem, hogy a szuleimein kívul masra nem nagyon szamíthatok, és nem is jo, hogy gyakran rájuk vagyok utalva. (pl.eggyutlakás) Ahogy írtam, nem tudok 100%-osan saját elvek szerint nevelni, mert faterom még mindig hajlamos a félálomba lévõ gyereket "felbeszélni". Egyszerûen nem tudják felfogni, hogy azt kell nézni, hogy a nagypapának mikor van kedve szorakoztatni a gyereket, hanem legyunk kicsit kovetkezetesek is ám.
Ha meg itt tartunk, Szilárdnak mikor lesz testvére? Kilátástalan.

Zulu
Féklámpa Kép
SütiemlékeztetésKép Kép

OrsolyKép
Nálunk is ez az esti menetrend.
HP Kép Hewlett-Packard

Gomboc
Egyszeri melegítés után mi baj van az anyatejjel?
Mert amit mi hozunk, napi 2 deci, sajnos azzal nem engedhetem meg, hogy kárba vesszen. KépEzért én visszateszem a hûtõbe. Képet pedig igyekszem készíteni rola. Kép

Nadine
Baba tök édi, micsoda pocak!Kép Úgy látom még Malacka is teljesen oda van Zsanitól!Kép
Ezek szerint nálatok is mennek a megjegyzések. Nem szokja meg az ízeket, haha. Majd ha megkezdi az iskolát, akkor a tízóraihoz ne felejts egy kis anyatejecskét csomagolni. Kép
Viszont nagyon klassz, hogy ilyes sok tejed van!

Maci2
Szilárd most a csörgös papírokért van oda, nagyon tetszik neki.

BeuKép
Kacagás nálunk is, majd megzabálom!!!Kép Képek tok édik!

Na most szinte mérget vehetek, hogy 1magam vagyok itt!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Frissítek-frissítek, de hiába. Senki.Kép
Megyek, megpróbálok aludni.
További jó éjt!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Férjek: Én most már hírdetést fogok feladni, hogy "Kishibás, javításra szoruló férj ingyen elvihetõ".
Komolyan mondom, olyan, mintha 4 gyerekem lenne. Soha semmit nem csinál, nem segít, gyerekekkel nem foglalkozik, állandóan ideges, és még dirigál is, hogy mit hogyan csináljak, meg ha nincs rend, meg kaja, föl van háborodva.
Tegnap jól össze is vesztünk, mikor már aludtak a gyerekek.
Ez vanKép
Húú, mennem kell

Anyakati
Anyakati
 


Anyakati,
Legalabb rohogjunk egyet kinunkban! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,
húúú tök rég nem írtam, olvasni is alig van idõm, de ma majd igyekszem.

Myssnia,
Bence kb. 1,5hete tudja a lábát a szájába venniKép azóta zoknievõ lett a lelkem és állandóan a lábujjait rágcsálja+szopizza.Kép
Lego békánk is van már, tegnap katuk a barinõmtõl, én is ráakasztottam a lábijára, teccett neki. kép késõbb

Zulu,
kezdõ mamiknak nem írnád le, hogy mi az alapkajcsi, amit csináltál?lécci,lécciKép
Bence vasárnap lesz 5 hónapos, úgyhogy lassan nekem is el kéne kezdenem a kajakészítést+fagyasztást és egyebeket.

Hétfõn elvittem orvoshoz, mert van valami a kis könyökén, olyan ekcéma szerû, erre mit kaptunk rá? napkrémetKép
és jól megkaptam, hogy most már aztán kezdjem el a hozzátáplálást, mert 6 hónaposan EL FOG APADNI a tejem, a gyerek pedig ÉHEZNI fog. jó, mi? kell is az ember lányának az önbizalomnövelés, úgy kiakadtam.Erre a védõném rákontrázott, hogy higgyek a drnõnek, mert régi motoros tudja mit beszél.Kép

Annyit még láttam, hogy
gratula Norkának az új bútorhoz és a rövid frizuhozKép
gratula Kanginak az újabb 5hözKép
jobbulást ZsuzsinakKép

Mindenkinek kitartás Apa ügyben!!! nálunk is ez volt a múlt héten a gond, de nem akartam szellõztetniKép
Kilók: akkor én is leírom, hogy megnyugodjanak a nádszálkarcsúak, mert amit eddig írtatok az nem súlyfelesleg,de nem ám! én 159/83kg vagyok. Már terhesség elõtt volt rajtam 20kg(77kg), terhesség alatt felszaladt 6kg(83kg), ami le is ment szülés után,DE azóta megint ott tartok, mint 9hónapos terhesen Bencével.KépKépKép katasztrófa
Na kérem ez súlyfelesleg és ez tényleg gááááááz. Szerencsére Apa még így is szeret, bár nagyon bizakodik, hogy egyszer visszakapja azt a nõt, akit 4,5fél éve megismert(57kg). Én már mondtam neki, hogy olyan sovi sosem leszek már, de azért jó lenne 63-65kg-nak lenni.
Várom az ötleteket! komolyan!!!

Most mennem kell, de ma még igyekszem jönni és ezt vehetitek fenyegetésnek isKép
Timici
timici
 
 


Jó reggelt! Kép

Kangi,
én is gratulálok neked! Julcsi hogy van, így dupla-oltás után?

Myssnia,
Szilárd édes, ahogy próbálkozik a lábával! Anna már néha elkapja a lábacskáját, és nyomja befelé a szájába, de inkább csak olyankor, mikor én tartom a lábát, miközben törölgetem a fenekét Kép.

Norka,
igaz, Anna még csak kb. egy hónapja "használja" a játékait, de én még nem mostam azóta a plüssöket. Már gondolkoztam én is a problémán, de nem is az a baj, hogy koszosak lennének, mert nem dobálta le a földre egyiket sem, hanem hogy szöszösödnek, és attól félek, ezen a mosás sem segítene. Szóval nem igazán tudok tanácsot adni...

Avent varázsitató:
én is pont a múlt héten vettem. Elszörnyülködtem az árán (1600 a 3 hónaposnak való, 1700 a 6 hónaposnak való), de még jobban akkor szörnyülködtem, amikor megláttam, hogy a fül hozzá még 1500 (2 db fül egy csomagban). Szóval én fület egyelõre nem vettem, kezdetben úgyis segítenem kell majd fogni neki, majd valamikor arra is beruházok. Ezek szerint lehet valahol füleset is kapni? Én olyat nem láttam. Na mindegy most már. És az is mindegy, hogy azt se tudtam, hogy a 3 hónaposnak való puhább csõrû, mert én csak azt a különbséget láttam, hogy a 6 hónaposnak való nagyobb, ezért azt vettem Kép.

Noémi,
a perverz játék nem az, hanem ami itt látható:

Kép

(Leszterék képe Timici Bencéjérõl a legós "perverz játékkal")

Hogy mitõl perverz, azt a fantáziádra bízom Kép.
Adataidat köszi, legközelebbi táblában benne lesztek!

Zsuzsi,
tudom én, hogy ez nem akkora probléma, annyira nem is nyüglõdöm vele, csak gondoltam, megkérdezem, hátha tud valaki valami jó tanácsot adni. Szerencsére most a napokban viszonylag könnyen kezelhetõ a kiscsaj, szóval nem panaszkodom én! Kép
Részvétem a nem könnyû napokért, amik mostanában rád járnak! Férjemberrel nem lehetne egyszer leülni, és megbeszélni higgadtan a dolgokat? Hogy ez így márpedig neked nem jó?
Én olvastam ilyet, hogy elõfordulhat, hogy foggal születik a baba, de még sose hallottam, hogy tényleg történt volna ilyen... Nahát...

Zulu,
te mindig megnevettetsz a sztorijaiddal, bocsi, bár gondolom, nem zavar, így leíráskor már biztos te is röhögsz magadon KépKépKép, nem? Kitartás neked is! A fiúk már csak ilyenek, sokszor meg kell mondani nekik, hogy mit csináljanak. A férjem legjobb sztorija az volt, mikor kimerült az elem az órámban, és odaadtam neki, hogy cseréltesse már ki, ugyanis a munkahelyéhez közel van egy órás. Na, kb. két hétig hordta magával a táskájában, mert mindig elfelejtette. Én már egészen hozzászoktam az óranélküliséghez, mikor is egyik nap nagy vidáman jön haza, és újságolja, hogy végre elintézte az órámat, egy ezrest fizetett. Néztem nagyot, mondom neki, jééé, milyen drága egy ilyen kis vacak elem, erre hirtelen nagyon furcsa lett az arca, és elkezdett röhögni. Kérdem, mi történt, mire elõhúzza a táskájából az órámat, egy vadonatúj óraszíjjal!!! Úgy emlékezett, hogy a szíjat kell kicserélni rajta!!!! Hazahozta úgy, hogy ugyanúgy állt az óra, mint már két hete, de a szíjat, amivel egyébként semmi gond nem volt, azt kicseréltette. Kép Na, ezek után újabb hét volt, mire az elem is kicserélõdött KépKépKép.
Nem idegesítettem magam, annyira komikus volt az egész, azóta is röhögünk rajta, ha eszünkbe jut!

Orsoly,
most én is nagyjából ezt találtam ki, tegnap teszteltem is, elaludt a drága háromnegyed 9-kor, de úgy látszik, hiányzott neki a maratoni szopi, mert fél 2-kor felébredt, pedig nem szokott éjszaka, és annnnnyira éhes volt, hogy majd' leszakította a cicimet Kép!

Gombóc,
nálatok már lehet a foga is... hát nem irigyellek, ezek az összevissza evések engem is ki tudnak borítani. Most tegnap bejött az, hogy csak akkor etetem, amikor már végképp nem tudok mást kitalálni (tehát nem jön be a játszás, az altatgatás, a kocsiban tologatás stb.). És láss csodát, 4 óránként evett!!! Kivéve este, mert du. 4 óra után este fél 7-kor már naaagyon éhes volt, majd 8-kor megint Kép.

Nadine,
micsoda pocija van a lánynak!!! Kép Jó a fürdõs-kakis sztori! Kép

Maci 2,
Anna is mindent megrágicsál Kép! Tegnap a fejvédõ párnája csücskét annyira megszopogatta, hogy mire odamentem hozzá, nem túlzok, csavarni lehetett belõle a nyálat Kép!

Beu,
láb hideg Kép, ez jó! Képek szuper aranyosak, az utolsó a kedvencem nekem is! Helyes kis pasi ez a Lõrinc!
Figyi, miért nem használod ezeket a kis piktogramokat itt a nevek mellett? A kis mappa jel, ha fölé mész az egérrel, "erre az üzenetre kötve" azt jelenti, hogy ha ráklikkelsz, akkor, ha legörgetsz ide a hozzászóláshoz, írsz egy adagot, és utána a "back" gombbal visszamész, akkor ahhoz az üzihez ugrik. És így lehet folyamatosan olvasni, írni. Próbáld ki, szerintem jól használható.

Timici,
szerintem ne csinálj problémát ebbõl a hülye védõnõbõl + dokinõbõl, lehet, hogy válthatnál doktornõt? Én valószínûleg megpróbálnék bólogatni, mosolyogni, aztán úgy csinálni mindent, ahogy én gondolom.
A súly-problémával meg leginkább akkor tudunk majd igazán foglalkozni szerintem, ha már nem szoptatunk, mert addig nem igazán lehet fogyizni Kép.

Puszi
Franyó
franyo
 
 


Beu,
Jók a képekKép. Egyébként a fejvédõ nem akadály, legalábbis RoninakKép.

Myssnia,
Milyen csörgös papírt tudsz neki odaadni? Roni mindent a szájába tömKép.

Timici,
Ezek a védõnõk, meg dokik a hozzátáplálással! Kép Már nem is tudok mit írni. Nálunk is hasonló várható.

Nadine,
Jó képKép.
Kalandos fürdetésKép

Megyek, mert beindult a nyüszögés.

Maci_2
maci_2
 
 


sziasztok

vilka az ölemben szopizik, ármin kidõlt a reggeli 6-os kelést követõen, úhgyhogy írok nektek, míg bírok! és ahogy bírok: no nagybetûk, no központozás, mert ez a kettõspont is kizökkentette vilkát, aki egyébkény két hét alatt hízott egy kg-t, úgyhogy kajahiányban épp nem szenved

hozzátáplálás .. a dokik nagy része sajnos javíthatatlanul hülye, valamint a parázós anyukák is a kedvükre tsznek és ezzel isõket igazolják, sajnos! a mi dokink + akkori védõnõnk saját bevallása szerint a szoptatás hívei, de azért 3 hónapos kortól már mondták, hogy adjak árminnak almalét, répát, egyebeket - de csak lassacskán -, mert különben 6 hónapos kortól, mikortól igazán kezdeni kéne, nem fogja már elfogadni az ízeket!!!!! valamint hogy hiába szereti az ember a bablevest, mégsem azt eszik-pláne nem azt iszik folyon, úgyhogy kelllll még vmi az anyatej mellé brrrr!!!! ehhez képest ármin 10 hónapos koráig gyakorlatilag csak szopott, most is többször szopik egy nap, mondjuk 5-ször, de egyáltalán nem álogatós, szinte mindent megeszik, amivel kínálom, konzervatív - bár egyébkény normális és toleráns - dokink pedig csak ámuldozik, hogy mindkettõ szopik, mindkettõ hízik - ármin is fél kg-t, mióta hazajöttünk - hogy fantasztikus xcsoda, amit mûvelek !!! pedig nem, egyszerûen természetes!!4

pasik: nálunk andrás fantasztikus!!!, sokat fogl árminnal, egyre többet, igaz, sokat is dolggozik, sokszor itthon is -, megértõ, kedves, stb., ennek ellenére is voltak nagy hullámvölgyeink, mert a sznnyesládát õ sem találja, õ is kiakad, ha nem figyelmeztetem, ghogy egye meg a sütijét, szóval, ezek olyan pasitulajdonságok, amin néha jót röhög az ember, de pld a napi 20 órás szopik mellett, mikor egyetlen pecre sibncs az emmber magában a saját testével, pedig néha szeretbne - hát nagyon kiakasztó tud lenni

kilók.. errõl számokban nem merek nyilatkozni, de most van kb 30-35 kg felesleg rajtam - a megismerkedésünk-korihoz képest, úgyhogy jó módszereket a fogyihoz én is kérek!!!4 a sok szopi rám 16 kg-t rakott fogyasztás heléyett

csucsuka! újságbabn megnéztelejk, szépek vagytok!!!

leszter, miszike! születéssztoritok sajátszemsz9ögetekbõl nagyon érdeklel, várom!

maci2! toragyakorlaytokat majd írok, ha lesz sok idõm

kangi! drukk a depibõl kilábaládshoz és a tartós békéhez!!!


márti+vilka+ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Leszter
Na jó, csak homokbányácskaKép, de már csukott szemmel is ismeremKép
Én jobban szeretnék hegyet mászni (Börzsöny), de hova tegyem Zsombit? (költõi kérdés voltKép, lehet, hogy 1-2 órát én is kibírok, ha külön leszünk)
Petra elõbb-utóbb megszokja a változásokat maga körül és nem fog sírni, türelem KépKép
Egy ideig én is imádtam strandolni (egy barátnõmnek volt éves bérlete, így teljes nyarakat lent töltöttünk), csak egy idõ után észrevettem, amikor bunkó emberek belevágják a körmüket a medencébe, belefújják az orrukat, és láttam, egyik-másiknak milyen gombás a lába, azóta én nem rajongok érte, elég, ha napozni tudok és elérhetõ közelségben van egy zuhany. Az élõ Tiszára meg most nem akarunk kimenni, Szandi még kicsi hozzá (vagy kimegyünk, de csak kettesben).
Bocs az off-ért.

Momo
Szandi már volt egyszer fogdokinál, barázdazáráson, de az egy nagyon fiatal nõci volt, ott volt húgom és a fia is, meg kellett mutatni a "néni" hasában a babát (7 hónapos kismama volt, a mi kedvünkért ment be dolgozni a férje rendelõjébe)
Szerencsére Szandi már nem harap Kép, akkor lehet, hogy két órán át is tartott volna az a kis tömés. Gyerekdokitokat nem irígylem Kép, de láthatta volna, mi lesz.
A "csak még egy pohár víz" és a "pisilnem kell" mellé tudok még verziókat: "kakilni kell", "éhes vagyok", "félek a sötétben", "félek egyedül", "szörny van az ágyam alatt" (meg kellett mutatni, hogy ágynemû tartó és üres), "nem is vagyok álmos" (fél éjfélkor) Kép

Manó2
Akkor szép csendben: Kép

Kangi
Gratula az újabb ötöskéhez KépKépKép

Franyó
Most olvasom a kúpost. Szóval tegnap este 5 elõtt 10 perccel kapott Zsombi egy felet (mivel a lázmérõ megint nem segített), másfél óra múlva sem volt semmi eredmény, már izzadtam, mit mondok majd doki néninek (puki jött közben ezer Kép), aztán 7-kor elkezdtünk vacsorázni, közben nyomott Zsombi kettõt, hogy én hogy örültemKép. Átpelenkáztam, majd elkezdett szopizni, közben hatszor nyomott Kép, már féltem felvenni a szopis párnáról (vajon mennyi cucc folyt ki?), na meg amilyen szag terjengett, a pelenkalevétel után még nyomott két adagot, én még ennyi kakit egyben nam láttam Kép És azóta nincs nyüszögés Kép Remélem, mostanában nem kell ilyen segítséghez fordulni Kép

Myssnia
Majd a szájába teszi Szilárd a lábikót, ha annyira érdekli KépKép Nagyon ari SzilárdKép
Köszi a homokozó szettet Kép (van vagy 5Kép)

Norka
Az tuti, hogy anyujánál nem netezne, de milyen az az együttlét, ahol a négytagú családhoz még plusz hárman vannak? Mert ugye ezt is megkaptam, hogy nem is lennénk együtt csak mi, a kis család, ezért megyünk anyósékhoz!!!
Mi 3,5 év alatt 3-szor költöztünk Kép
Szandi állatait mosógépben mostam, valamelyik túlélte Kép, valamelyik nemKép.
Jó pakolászást Kép

Heni
Köszi a drukokat Kép, remélem bejön Kép

Én 169/64 vagyok, már híztam 2 kilót, úgyhogy sürgõsen ki kell találnom valamitKép

Nagyszülõi csoki
Ez gondolom, már erõs túlzás, de húgom anyósa naponta egy-egy táblás csokival és egy-egy 100 g-os csipsszel "kedveskedik" a két unokájának, látszik is az eredményKép, nem egészen fél év alatt plusz 5 kiló, a gyerek kövér, nehezen mozog, összeér a combja (ki is dörzsölõdik, ami ugyebár nem kellemes érzés) stb, húgom nem tud mit csinálni, annyit dolgozik, mint egy barom Kép, muszáj anyósra hagynia a gyereket (mivel az apja sem foglalkozik vele napközben). Nem baj, ha csokit kap a gyerkõc a nagyitól, de ne a csokival érje el, hogy szeressék !!! Szandi mamamegkülönböztetõ jelzõi: "engedõs" mama, "másik" mama, de érdekes, hogy a "másik" mamánál jobban elvan, mint az engedõsnél Kép És most már a nevüket használja, de ledermedtem, amikor elõször kimondtaKép

Gombóc
Kakit leírtam Franyónál, de tényleg rengeteg kaki kijött, közben meg vigyorgott rajtam Kép, fõleg amikor a pelenka levétel utániakat nyomta Kép

Zulu
A pasik semmit nem találnak meg sem a hûtõben, sem a lakásban!!! (még jó, hogy a ruháit megtalálja) Nálunk is úgy van, hogy nekem kell mindent tudni, hol van, mennyi van belõle, esetleg hol, mikor vettük és mennyiért Kép Na, de ha elfogy a margarin, azért is én vagyok a hibás, mert nekem tudnom kellett volna, hogy el fog fogyni.
Lányom dettó, apja lánya Kép, csak õ a ruháit sem találja egyedül Kép
Én beígértem az üvegajtós hûtõt, ha saját lakásba költözünk Kép

Nadine
Zsani szép babaKép
Fürdõbaleset Kép, elõfordul Kép, a gyerek lelkivilága pedig sok mindentkibír Kép
Cicifogás ínnyel:Kép ismerõs a téma, Szandi is csinálta, Zsombi is csinálja, Zsombi olyankor is megszorítja, mielõtt elengedné a cicit (jelez nekem, hogy befejezte Kép)

Maci_2
Nekem nem jött be a narancshúsos Hohes C, pedig tegnapelõtt is ittam 1 litert és tegnap is egyet.

Beu
Haláli jó pasi Lõrinc isKép

Timici
Ez genetikai dolog, hogy 6 hónaposan elapad a tejci? És aki még a 3 éves gyerekét is szoptatja, annak miért nem apadt el?
Önbizalom visszaKépKép Drnõnek, védõnõnek sûrû bólogatás, hogy hát persze KépKépKép és mindent úgy csinálj, ahogyan Te gondolodKép Ha még csak szoptatni akarsz, akkor szoptass nyugodtan Kép

Eldugulok, mert egyszer majd megkapom, mennyit írok Kép

Pussz MindenkinekKépKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hali!

Noémi!

Mi arra lakunk, ahol a madár nevû utcák vannak, ha így tudod.
A lakótelepet tudom, hogy merre van, járunk arra autóval.
Nektek ki a gyerekdokitok? Meg vagy vele elégedve?

pusz
Judy
Judy (fodroczy)
 


Nadine: na erre kerdeznek en vissza, hogy latott mar olyan 18 evest, aki anyatejen el?Kép Ja es Zsani tunderke.Kép

Zsuzsi: nalunk is kb ugyanennyi a megbecsules apa reszerol.Kép Bar mintha tegnap felgyulladt volna valami kis gyertyalang az agya melyen, hogy nem leanyalom am itthon lenni a gyerekkel, amikor 24 oras szolgalatban vagy, plusz meg ugye fozzek, mossak, vasaljak ra is. Talan nem remenytelen! Es akkor mit szolj te a 3 lurkoval!

Myssnia: ezexerint a HP roviditesnek orvendetesen no a jelentese, ugymint huje picsa, huje pasi, Hewlett-Packard.Kép

Hat csajok, ugy latom, a ferjek tobbsege tokugyanolyan! Tisztelet a keves kivetelnek! Mer' neha en is gondolkodom, hogy elvalok, keresek egy normalisat, aztan olvasva titeket rajovok, hogy ez nehezebb mint tut a szenakazalban.Kép

Timici: vedoneni, dokino brrrrrrr.Kép Nem tudsz masikat keresni? Ha jol tom, szabadon valaszthato.Ja, sulyugyileg csatlakozom, kozel hasonlo parameterekkel. En azt varom hogy kicsit kevesebbet szopizzon a gyerkoc, es akkor belevagok valami fogyokuraba. Ezzel csak egy gond van, imadok enniiiiiii.Kép

Franyo ora.KépKép Ebben az a legjobb, hogy az oras sem vette eszre, hogy ez az ora biza nem jar???Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Norka!
Az Avent varázsitatóhoz külön lehet kapni fogót, majdnem ugyanannyiért, mint maga az itató. Jó kis üzleti húzás, nem? Most láttam, hogy ezt már írták, de ismétlés nem árthat Kép.
Költözés miatt nem irigyellek. Én már elõre félek amikor innen megyünk Kép. Amikor elõször költöztünk még csak a kettõnk ruhái voltak, azóta kicsit gyarapodtunk: 3 szobányi bútorunk van + háztartási gépek.
De remélem legközelebb már a sajátunkba költözhetünk!!!

Maci2!
Én is a kórházban kaptam a "Gyengéd érintés"-t és olyan füzetformája van. Nem egy nagy dolog, de ahogy nézegettem a masszázsos könyveket azokban is ugyanez van majdnem, csak pár ezer forintért.

Heni, Manó!
Azt hiszem kilók ügyében én vezetek: kb. 90 kg vagyok és 171. Nem kis példány Kép

Zsuzsi!
Levi is megkóstolhatta a csokinyuszit húsvétkor a nagynéném jóvoltából. Ja és amikor nem láttam majonézbe (!) dugták a cumiját Kép. Egy kicsit dühös lettem, mondanom sem kell...

Kangi!
Ötöshöz gratula!

Toffi, Zulu!
Mit jelent, hogy felkészítjük a gyereket az oltásra? Én csak simán elmondom neki, hogy meg fogják szúrni és kész. A múltkor láttunk/hallottunk egy anyukát a rendelõben aki elénekelte a babának, hogy szurit fog kapni és NAGYON FOG FÁJNI. Többször is. Szerintem ez inkább stresszelés volt, nem nyugtatás...

Levente új hangokat fedezett fel azóta lelkesen próbálgatja õket. Csak annyi a gond, hogy ezek olyan hangok, mintha valami baja lenne, így párszor a frászt hozza rám, Õ meg vigyorog rajtam.

Befejezem a regényírást, mielõtt teljesen elunjátok!
Pusza, Virág és a ma fél éves Levente
virga
 
 


Teszek mar fel en is kepet, igaz eleg regi, de sajna most epp nincs digigepunkKép

Myssnia nektek milyen gepetek van?

Naszoval:

Kép

orsoly

Ps: Magdi, sikerult ma beszelned a paroddal?
orsoly
 
 


Myssnia!

Már miért ne lenne ÍSzilárdnak kistesója??? Tessék nem feladni! Egyrészt egyzser nem férjdeapa is megkomolyodik, és igenis férj akar majd lenni. Másrészt annyi pasi van, persze nem könnyû jó pótapukát találni, de nem is lehetetlen. addig meg élvezd hogy nem idegesít egy férjecske folyton.Kép

Timici!

Az én férjem is reménykedik még néha, de neki pláne semmi esélye, mert én 160/50 voltam mikor megismert. Én most egy 55-60-al nagyon megelégednék, de sjana egy deka nem megy le a 67-bõl már jó pár hónapja. Én kb az elsõ 2-3 héten fogytam, azóta stagnálok. Igaz hízni se híztam (más se hiányozna)

Férjek: Az én férjem egyáltalán nem változott a gyerkõctõl, épp ugynaazok a hibái mint eddig.Kép Eddig se lehetett kimozdítani a lakásból, engem ez idegesít a legjobban. Amúgy amiben eddig is segített abban most is segít (fõzés, bevásárlás), amibenmeg eddig sem abban most sem. Emmával is olyan közepesen fogllakozik, d epl még sose pelenkázta, sose vitte el egyedül sétálni.
De azért nem olyan vészesKép
Ma hozott egy légkondit.Kép

Manó2!

Boldog szülinapot!

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kép

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Orsoly!
De édi! Hajasbaba a nagy barna szemecskéivel nagyon ügyi!

Franyó!
Perverz játék,hát persze! Nemrossz!

Judy!
PL: Csíz utca, vagy a bagoly,fácán? Akkor tudom,sõt lakik ott rokonom nemis egy,sõt van köztük kisgyerekes is. A mi dokink a Dr. Bognár Sára a központi SZTK-ban van. Tanácsadásra hova jártok? Tulajdon képpen mekkora a gyermeked? Vagy több is van? Mióta laktok Érden?

Noémi.
Noeeemi
 


Hát lányok, nem tudom mi van, de akárhonna próbálok képet feltölteni, nekem azt írja ki hogy nem létezõ hivatkozás. Kép nem tudom mi a baj. A kép feltöltése oldal megjelenik, tallózás, és mikor benyomom hogy feltöltés jön a hiba üzenet. Úgyhogy a fotóalbumban meg tudjátok nézni a hintás képeket.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Férjekrõl: Ezek szerint én megfogtan az "isten lábát" na jó kicsit túlzok. Nekem minden szempontból rendes a kis uram! Na jó nemmondom,hogy tökéletes mert ilyen nincs,és azt sem mondom,hogy néha nemolyan mintha 2 gyerekem lenne,de ezeket lászámítva ha keresném sem találnék nagy gondokat. Sokat köszönhetek neki!

Sziasztok
Noémi.
Noeeemi
 


Kuldok nektek egy kis mezes kremest:

Kép

Franyo,
Oraszij Kép! Az en ferjem altalaban vesz maganak egy uj orat, ha kimerul benne az elem, mert azt hiszi elromlott. Kép Na jo, nem Doxa-t, meg orulhetek is tulajdonkeppen!

Myssnia,
Nemferjapaval eleg jo kis prototipust gyartottatok! Azt sosem lehet tudni mit hoz a sors, mikor talalod meg eleted parjat!

Tofi,
Hat uvegajtos hutot en mas okok miatt nem vennek! Kép Mi van, ha mas is belelat a hutonkbe?!?!

Virag,
Majonez Kép !!! Eleg durva!

Nadine,
Nekem is a hatalmas poci tunt fel eloszor! Nagyon szep kis formas baba Zsanka!

Lanyok,
37,3 C popsiban merve meg normalis, vagy mar gaz?!
Picit melegnek erzem Mikit, ezert mertem meg!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi Kép
az még normális, hónaljban az 36,8 lenne.

Délután egybúl bekúpoztam Julcsit, de este nem volt lázas, így nem adtam neki kúpot. Picit aggódtam, hogy mi lesz, de hálistennek semmi. Délelõtt kezdett csak felmenni a láza, tízkor kapott kúpot, de elég nyûgöske így is szegény.

Most csak olvasgatok, mert a dogát próbálom írni.

Pussz
Kangi és ágybannyafi Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok lányok!

Írok egy kicsit, mert a végén regényre sikerülne.

Ma három hónapos Lõrinc! Kép

Elõször magunkról. A nagyiéknál nagyon jó volt, gyermek+anya egyaránt kényeztetve. Nappal, mert az éjszakák elég furán alakultak. Eddig végigaludta az éjszakát, de Pápán ez megszûnt. Egyszer felkelt éjszaka, aztán hajnalban, mert nem volt redõny, míg itthon teljesen leeresztett redõnyöknél alszunk, még nyolckor is elég sötét van. Volt, hogy a hajnali kelés után már vissza sem aludt. És azóta sem állt vissza az egész éjszakás alvásra. Ez tragikus. Kép

A másik, ami nehezítette az alvást, hogy kínlódott a kakilással. Régebben majdnem minden pelusba rottyantott is egyet, de 1-2 hete már csak napi egy. Az elutazáskor pedig már napok maradtak ki. Hatalmasakat pukizik, nagy erõlködéssel, de kaki semmi. Egyik éjjel annyira kínlódott, hogy nekiálltam masszírozni. 1/2 3-4-ig ment a masszázs. Három pelus bánta. Mindig mikor azt hittem, vége, tisztát raktam alá, és újból rottyantott egyet. Aztán alvás, és reggel még egyet. És az állaga is átalakult, pépessé vált. Mint a zöldségturmix.

Rögtön az elsõ pápai nap hasra fordult. Most már teljesen magától, rendesen, azóta is produkálja. Csak a keze marad még mindig maga alatt.

Meg kell állapítanom, hogy nagyon jó kisfiunk van. Most már két etetés között teljesen elszórakoztatja magát. Gyakorlatilag egész nap, csak este 8 körül kezd el nyafizni, akkorra elfárad. Nem dicsekvésképpen mondom (na jó, egy kicsit Kép), igazából nem a jó szülõi nevelés teszi. Volt egy idõszak, mikor úgy nézett ki, hogy kétemberes baba lesz, aztán így alakult.

Momo! Biztos mindent megpróbáltál, de azért elmondom, én hogy csináltam. (Aztán lehet, hogy semmi köze nem volt a jó fiúvá váláshoz.) Szóval, amikor evett, és viszonylag nyugodt volt, akkor beleraktam a kosarába, mellette maradtam, és beszélgettem, énekelgettem neki. Eleinte 5 percnél tovább nem bírta. Késõbb növeltük az idõtartamot. Aztán néhány percre egyedül is eljátszott. Eleinte tényleg csak percekrõl volt szó, késõbb azonban valahogy megszokta, hogy egyedül is elvan. Már nem is nagyon kívánkozik ölbe. Ha megunja az egyik helyet, keresünk másik pozíciót, ahol érdekes lehet neki. Kosárból a játszószõnyegre, arról a kiságyra, babakocsiban ki a teraszra. Aztán este anya ölébe. De még este is le lehet tenni, csak akkor már folyamatosan szórakoztatni kell. Pedig volt olyan idõszak, mikor még wc-re is együtt mentünk, mert annyira üvöltött, ha letettem. Azt hiszem, szerencsés vagyok vele.Kép

Apatéma:
Volt egy pasim: nagydumás, szórakoztató, de hihetetlenül egoista, aki gyerekrõl hallani sem akart sokáig. Leginkább úgy szeretett volna élni, mint egyetemista korában. Kicsit féltem attól, milyen apa lesz. Mikor megtudta, hogy babát várunk, teljesen átalakult. Gondoskodó lett, egoizmusa eltûnt, a gyereket imádja, szívesen foglalkozik vele. Engem is küldene, hogy vigyem a kocsit, és menjek barátnõzni, de mivel nem vezetek igazán jól (mint azt már írtam), Lõrinc meg nagyon gyakran szopik, így nem igazán tudok élni a lehetõséggel . Magam is csodálkozom, hogy így alakult. Persze a dologhoz hozzátartozik, hogy alig van itthon (így könnyû játszadozni a gyerekkel), továbbra is bántóan ironikus bír lenni, és könnyen a plafonon van. De ezeket már megszoktam. Szóval nem akarok a tökéletes férjjel dicsekedni (merthogy nem is férjKép), mert hibái azok azért maradtak bõven. De kinek nem? Így is imádom!

Bocs, hogy a depi közepébe bedomom a magam feldobott hangulatát, de olyan jó érzés néha rádöbbenni, hogy milyen szerencsés vagyok. Depi ellen pedig küldök egy kis energiát annak, akinek szüksége van rá:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Próbáljátok a férjeket rádöbbenteni arra, hogy mi nem jó nektek. Gondolom, megtettétek már, de egyszer csak lesz hatása a megbeszéléseknek!

Myssnia! (mivel neked van 3kerekû babakocsid) és azok, akik babakocsi témában tájékozottak! A mostani kismama hátulján van egy háromkerekû akciós babakocsi! Szerinted az jó? Megéri? Nagyon tetszenek ezek a kocsik, csak nem tudom, megéri-e. Annál is inkább, mert van egy kocsink, amivel semmi gond.

A babócákat megnéztem, az volt az elsõ, ahogy hazajöttem. Gyönyörûek! Kép Kép Kép

Szépek és csábítóak továbbá a sütik. Mint ez is itt fent!

Zsuzsi! Megcsináltam a múlkor a mû-tiramisut. Nagyon fini volt. Csak egyikünk sem annyira szereti a kávés ízt (azért lenyomtuk így is), nincs ötleted, hogy mivel lehtne kiváltani a kávét?

Most egy kicsit ténykedem, aztán jövök még.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Most volt itt nálunk a védõnéni, nagyon megdícsért, hogy milyen szépen és jól fejlõdik Zsanka. Szép tiszta a bõre, meg feszül rajta, egy hete látta, de azóta tényleg hízott, szemmel láthatóan. KépKépKépKépKépKép A rossz dolog az, hogy van valami a köldöke legalján, kb 2 napja vettem észre, ami nem akart kijönni, megmutattam neki, és azt mondta lehet vadhús, mert õ se tudta kiszedni, pedig próbálta. Szerencsére Zsani pont elõtte evett és már mélyen aludt mire ideért, és fel se ébredt arra hogy levetkõztettem és a köldökét birizgáltuk. Bekente neki valami fekete izével (Erre nyöszörgött egy kicsit) Most csak szórhatom azzal a hexavalamivel és várhatom a hétfõt, hogy ítéleletet hírdessenek KépKépKépKép Mert ha vadhús ki kell csípni. Nem értem hogy kerül oda vadhús??? Volt valakinek ilyen gond a köldökkel? Mert tényle gnagyon vigyázok hogy víz se érje, igaz már bele úgy se tud semmi se belejutni, mert olyan kövér, hogy a hasán feszül a bõr és teljesen elzárja. Remélem nem lesz vele semmi gond.

Zsuzsi
Ez orvtámadás a +5kg-omnak, most azon gondolkodom, hogy palacsintát süssek, vagy leszaladjak a boltba valami édességért, mert eddig megálltam, de most Kép

Orsoly
Remélem tényleg nem anaytejen fog élni 18 évesen, de ha az anyósomra fog hasonlítani akkor bajban leszek. Mikor iskolába ment, akkor tudták elválasztani. Azért az már szörnyû. De nem isakarom addig szoptatni, de minél tovább, remélem még egy éven túl is sikerülni fog. A fiad gyönyörû, majd ha Zsani is tisztán lát (még kb 2-3 hét) majd megmutatom neki is. Engem levett a lábamról azokkal a nagy szemeivel. És micsoda haja van. Nekünk általában amennyi hajunk van még mind az égnek áll, kivéve a tartóján mert ott igazán hosszú meg dús. De ha tényleg rám fog hasonlítani, akkor 2 hónap és mind elhullik és tök kopasz lesz hatalmas nagy szemekkel Kép

Na megyek teregetni, mert lassan a következõ adaggal is végez a gép és még ezt se teregettem ki. Inkább én is netezek. KEzdek függõ lenni???

Nadine + babkocsiban szundizó Zsanett

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Kangi
nem csalódtam benned, gratula az 5-öshöz!

Manó
Boldog szülinapot! Neked is van nyami tortád???

Noémi
Dani=új KOKO Kép
gratula a félévességhez Kép
boldog szülinapot akkor csak a jövõ hónapban kívánok Kép

Heni!
köszi a bókot, egészen belepirultam Kép
egyébként meg a gyerkõcutánfutás felér 10 fogyókúrával Kép

Zsuzsi!
Szegény, jól kijut neked néha, hogy bírod a sok tennivalót?
én már hallottam foggal született babáról, de nem irigylem az anyukát szopi közben

Nadine!
Zsanka nagyon édes! Jó a fürdös story Kép az utána való takarítás már kevésbé Kép
Anyós szövege tényleg GRRRRRRRRRRRR, de amikor mi voltunk gyerekek még tényleg ez volt a divat, az én anyám is répával tömött már 4 hetesen
Szerintem Zsani azért sírt, mert azt hitte, hogy Ti unatkoztok, és szórakoztatni akart benneteket Kép
Dani is szokott szájában a cicivel tekeregni, nyújtózkodni , úgyhogy együttérzek

A mélyhûtõnk alsó polca tele van fagyasztott tejcivel, így lassan már mi is azt esszük Kép

Beu
én is eddig jegyzeteltem, de most új módszert alkalmazok: (nem saját ötlet, babanetrõl vanKép ) kétszer nyitom meg a babanetet és egymásmellé hozom õket lekicsinyítve. Most olvasom Franyó ötletét a piktogramokkal, ez még jobb.
A képeket mindjár nézem!
hangos nevetés tök jó, mi még csak csendben csináljuk Kép

Anyakati
férj Kép

Franyó
órás sztorin még most is röhögök

Zulu
a pasik úgy tûnik mind egyformák. Az enyémnek kiraktam - direkt a kulcsa és telefonja alá - az átvételi papírt ami a telefonkönyvhöz kell, hgyo hazafelé ugorjon be a postára. Ezt 2 egymást követõ nap nem vette észre, mikor meg mertem említeni hogy miért: Hát miért nem mondtad? a papíron csupa nagybetûvel, amit én pirossal bekarikáztam ráírva: TELEFONKONYV. no comment

Orsoly
Lackó tündéri!

Jesszus, megtelik az archiv, ha így folytatom
Amióta írok, gondolom mégegyszer ennyi hozzászólás érkezett, úgyhogy még jövök, reszkessssssseteeeeek!!

Andi

Ja magamról elfelejtettem írni.
Ma voltunk Danival UH-on + ortopédián. Olyan édi volt, végig mosolygott, csak a koponyauh-on sírt, mert akkor le kellett fognom a fejét Kép
De hál' Istennek minden a legnagyobb rendben KépKép, 4 hónap múlva kell menni kontrollra, viszont már most be kell jelentkezni, hogy nehogy csak jövõre kapjunk idõpontot Kép

Na lelövöm magam. Vagy írjak még?? KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Beu,
szerintem próbálkozz kakaóval, én olyat csináltam múltkor! Azon kívül egy szuper tiramisu-változat, amikor meggylébe áztatod a piskótákat (esetleg egy kis meggyes Garronéval megbolondítva), és meggyeket szórsz rájuk. Krémnek vaníliás, vagy csokis puding is megteszi.

Zsuzsi,
légyszi-légyszi, a süti receptjét ííííííírd meg! Annyira jól néz ki, hogy az már túlzás! Kép

Orsoly,
võlegény gyönyörû! Micsoda szemek! Kép

Képzeljétek, Annácska az elõbb hangosan nevetett, ilyet eddig még nem csinált! Beu, asszem te írtad, hogy Lõrinc is most produkálta... ugye, milyen aranyos??? Kép

Megyek ebédelni, ha hagyja a lány...

Franyó
franyo
 
 


Franyó! Köszi a sütis ötletet!
A piktogramokkal azért nem próbálkoztam eddig, mert azt hiittem, sorminta az esztétikum kedvéért. Kép De most már ki fogom próbálni.

Andi! Neked is köszi az ötletet.

Beu
beu
 
 


Beu,
Gratula a forgashoz, meg a rohogeshez!
Kavet ki lehet iktatni pl. rumos kakaoval, esetleg rumos-dios locsolassal, vagy ahogy Franyo is irta barmilyen kisse alkoholos "bolonditast" elvisel...igaz ekkor mar mu-tiramisunak sem lehet nevezni! Kép

Franyo,
Recept (anyukamat hivtam fel miatta valamelyik nap, mert sehol nem talaltam, pedig tuti, hogy a mindmegette.hu-n par honapja meg volt hasonlo):

2 egesz tojast, 10 deka cukrot, 5 deka vajat, 1 ek. mezet goz felett kikeverunk, hozzaadunk 40 deka lisztet, pici szodabikarbonat, es annyi tejfolt, amennyit felvesz! 3 fele vesszuk, kinyujtjuk, es a tepsi hatoldalan sutjuk. (En 4 fele vettem, egy kicsit tobb liszt, tejfol es mez sikeredett bele Kép )!
Kremhez kb. 1 liter tejbol fozunk tejbegrizt (nem tul surut, mert a teszta ugyis beszivja a maradek nedvesseget), amit izles szerint edesitunk, es a vegen adunk hozza kb. 5-10 deka vajat. Kenes elott a lapokat megkenjuk rumos tejjel. Tetejere cukrot, kakaoport felfozunk 1-2 kanal vizzel, forraljuk egy picit, a vegen egy kis darab vaj is johet bele, aztan zutty, szetkenjuk a suti tetejen. Ha kibirjatok jot tesz neki, ha all egy picit fogyasztas elott, ezzel is puhul a teszta!

Orsoly,
Cuki a kismanod!

Ma munkaszuneti nap van (na nem nekem, csak a "dolgozo" embereket jutalmazzak ilyennel), Dani cserkesztaborban, ugyhogy tisztara unatkozom! Hangom meg mindig nincs, szegeny Miki, latom a csalodottsagot a kis pofijan, hogy nem szolok hozza, csak vigyorgok, mint a tok. Ha kipreselek magambol egy repedtfazek felmondatot mar tokre orul es rohog!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
köszi-köszi!!!

Beu,
sorminta Kép!

Jut eszembe, a töltött tök receptjét kérte valaki, ugye? Nem láttam, hogy Norka megírta volna, ha érdekel valakit, szívesen közkinccsé teszem azt is!

Franyó
franyo
 
 


Képzeljétek, 10-kor szoptatom Ronit (bal cicin), és látom, hogy tiszta sárga a hallójárat nyílása. Megnézem jobban, folyt a drágám füle.Kép A feje alatti (párna helyett) peluson volt egy kis sárga foltKép, csodálkoztam is honnan jöhetett, de nem kapcsoltam (én hülye).
Persze szopi után irány a gyerekdoki. A védõnõnk szokott asszisztálni, de most beteg.Kép Egy másik nõ volt ott és kérdezte, hogy miért nem a betegrendelésre hoztam (8-10).KépKépKép Azért szólt a dokinak kegyesen. A védõnõk irodájában (elkülönítve) vártuk ki a sorunkat. Doki küldött tovább a fülészetre.Kép Szegénykém addigra elaludt. Nagyon nem vette jónéven, hogy ébresztõként a fülét macerálják.KépKép Fülész kitisztította, bal fület ecsetelte, felírt valami antibiotikumot. Fél 1-re már haza is értünk.Kép Most alszik a kismanó.
Azért szomorít el nagyon a dolog, mert apa fülfájós volt gyerekkorában (kb. ilyen idõsen kezdõdött nála is), sokat volt ezért kórházban.KépKépKépKép
Ezért lehetett nyûgös az utóbbi napokban, jobban szeretett kézben lenni, én meg azt hittem hisztiKép.

Márti,
Elõre is köszi a tornagyakorlatokat. Várom.

Toffifee,
Végre sikerül zsombinak a kakiKép

Timici,
Fent írtam, hogy ma meglátogattuk a dokibácsit. Már õ is jött az almalés szöveggelKép.

Orsoly,
Mekkora szemek!Kép

Zsuzsi,
Mmmmmmmmmmm, mézeskrémesKép. Te hogy csinálod? látom már leírtad, kimentve.

Beu,
Gratula a 3 hóhozKép

Nadine,
VadhúsKép

PsAndi,
Nálunk a felsõ polc van tele tejcsivelKép.
Vizsgálstokon minden okKép

Maci_2 + kis_beteg Roni
maci_2
 
 


Hali Csajszik!

Manó2, Boldog szülinapot öreglányKépKép! nekem még van majdnem 2 hónap a harmadik x-ig, de addig napos csibe vagyok, legalábbis hozzád képestKép...

Holnap rendesen meg lesz fogva a babanetfüggõ kismamák köre... olvasni lehet, de írni nemKépKép. De remélhetõleg megéri a koplalásKép Arról nem is beszélek, hogy mi lesz velem szerdáig nélkületek??

Kangi, nem unod még ezt a rengeteg ötöst?Kép Apához kitartás, igaz ugyan, hogy rengeteg meló árán, de kicsit alakíthatók a pasasok is!

Zsuzsi, ez a mézeskrémes-merényletKépKép, még jó hogy eszek (rizses lecsót, jó sok tejfellel nyammm)

Na, tegnap enyim anyós is alkotottKép: aszongya: kap majd Danókám a nyaralásban esti tejet? Mindezt remegõ hangon... Én speciel elröhögtem magamKépKép. Tudom, hogy nem gondolja át, hogy ez bántó, hiszen õ az unokaszakszervezetKép. Egyszer rákérdezett, hogy nem kap a srác enni, én meg teljesen komolyan mondtam, hogy nem. Kicsit megszeppent, azóta nem kérdez butaságot csak nagyritkán. Danó nálunk azóta kaphat csokis dolgot pl. kinder pingvin, amióta rendesen tud fogat mosni (15 hónapos korában kezdtük mosni a fogát).

Franyó, órás sztori nem rosszKép

Andi, örülök, hogy minden okés!

Maci2 Roninak jobbulást!

Na menek, ha nem jönnék ma már, akkor szerdáig nem leszek.
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Na talán most van egy szusszanyásni idõm. Réka elaludt szopi közben, hátha suny egy fél órácskát.

Zsuzsi!
Süti recept elmentve, Zsuzsi mézes sütije néven Kép. Remélem lesz alkalmam kipróbálni. Bár az a probléma, hogy mi csak ketten vagyunk és mikor megsütök egy adag sütit napokba telik mire elfogy. Lehet, hogy Rékát is inkább erre kellene szoktatni, hogy gyorsabban fogyjon? (mármint a süti)

Hozzátáplálás:
Kis drágám evett már almát, barackot, répát, krumplit, de a legnyerõbb eddig a meggy volt. Nem gyõzõm olyan gyorsan kanalazni, ahogy õ kéri, ha meg túl lassú vagyok megy ám a visitás.

A táblázat szerint Réka már ehetne rizs és kukoricapelyhet is, azonban fogalmam sincs, hogy milyen formában és eddig nem is találtam sehol semmi ötletet ez ügyben. Ha van ötletetek irjatok.
Megpróbáltam a Nestlé 4 hónapos kortól adható rizspépét (sima minden izesités nélküli, de ebben is van szaharóz, vanilin és soványitott tejpor), gyereket jól ki is csapta, abban a minutumban. Még a lába is vörös csalánkiütéses, mivel hála Réka segitõkészségének oda is jutott. Milupának van HA rizspépe, de csak receptre adják, lehet, hogy iratok majd a dokinénivel, bár a múltkor azt mondta, hogy tök fölösleges és ugyse enné meg. Hát ez izlett volna neki.....

Kaki téma,
Nálunk sem volt pár napig, aztán Hohes C meghozta a várt hatást. 4 azaz (négy)adag büdös hozzátáplálós megakaki formájában. A negyedikre már igazán nem számitottam, igy elkisértem férjembert orvoshoz és ott sikerült még egy jóadagot kipréselni a drágámnak. Jó szaga is volt, jutott belõle apa ruhájára is. Kép

Nadine,
Ilyen kakis baleset nálunk is volt. Ennél már csak az volt jobb mikor a fürdõvizbe kakilt. Utána ment zuhanyozni a lelkem.

Férj téma,
Rájöttem enyém férj egy angyal, házitündér és mindent megtesz a gyerekkel is, csak én vagyok egy kibirhatatlan sárkány, undok dög és mindig összeveszem vele valami hülyeségen. Már mondtam neki, hogy nálam jobbat érdemelne, de nem akar mást keresni, pedig rendszeresen sikerül kihoznom a sodrából.

Hiszti,
Hisztis gyerek igenis van, aki nem hiszi jöjjön és szemlélje meg csemetémet.

Sirás,
Franyó én sem igazán tudom megkülönböztetni a különbözõ sirásokat. Most, hogy már nagyobb kicsit könyebb. Kevesebbszer álmos és ha az akkor nem csak nyüszit, de a szemét is dörzsöli. Ha valami nem tetszik neki, akkor sokszor már nem sir, hanem panaszos hangon dumál, dedededede. Szóval én inkább az egyéb jelekbõl jövök rá hogy mi baja, kisbaba korában nem igazán tudtam megkülönböztetni, hogy mikor mi baja lehet. Illetve sejtettem, hogy sok baja nem lehet, ha felveszem és abban a pillanatban kerek a világ. Most is sokszor csinálja, hogy óriási sikitásból és krokodik könnyekbõl röhögésbe csap át abban a pillanatban amikor megtörténik amit szeretett volna.

Norka!
Uj albi, uj bútorok tök szupi. De mit fogunk nélküled csinálni 1-2 hétig? Plüss állatokat még nem mostam, mondjuk nincs is neki sok. Textil könyveket néha kiöblitem kézzel mikor koszos mert leesett az utcán, vagy leböfizte.

Na megyek mert csak ennyi szünetet engedélyezett a mûvésznõ.

Györgyi + Rékababa
rekababa
 
 


Sziasztok!

Koszi mindenkinek a varazsitatos infotak.Ezexerint foganytyusat erdemes kereni,ha nincs, kulon kell venni Kép Hmmm, hogy kepesek elkerni egy muanyag pohartert 1600Ft.ot? Vgy en vagyok telhetetlen?
Pluss allatkak mosasaval kapcs. infokat is koszonom, nem lettem sokkal okosabb Kép Azt hiszem ezentul is kezzel mosom.
Toltott tokot kerdezte valaki tegnap :
[url=http://www.mindmegette.hu/main.php?app=recept/recept.php&r=1033" TARGET="_top]http://www.mindmegette.hu/main.php?app=recept/recept.php&r=1033[/url] En annyit valtoztattam,hogy olyan zoldseg kerult bele ami epp volt itthon+virsli. Ja az ontetbe tettem foghagymat, mert imadom Kép
De ezt a receptet is nagyon ajanlom! Isteni!
[url=http://www.mindmegette.hu/main.php?app=recept/recept.php&r=3621" TARGET="_top]http://www.mindmegette.hu/main.php?app=recept/recept.php&r=3621[/url]

Noemi
Uj albiba koltozunk.Cuccolas pocsek, bar Apa vesz ki szabit es majd 1utt csinaljuk. Ja es nem hajt a tatar, igy raerunk akar 1 hetig is hurcolkodni Kép

Heni
Hogy telt az este?

Zsuzsi
Fogas babarol mar en is hallottam,de el nem tudom kepzelni, milyen leget?! Kép
Suti- extra guszta!!!
En is 2 napja merem Jazi hojet,mintha en is melegebbnek ereznem, de levonva nalunk is 7,2-3 .

Nadine
Nyugos du. Kép Kep Kép Mi ujsag a ma delutannal? Jobb? Bocsi, de furdetos sztorin meg mindig mosolygok! Kép Kép Tenyleg erdekes az elrendezes cumik-mellszivok!
Koldok Kép Ha szakerto latja biztosan megnyugtat! Dobbenet,hogy kiscsaj nem ebredt fol az oltoztetes,piszkalasra!

Beu
"lab hideg" Kép Kepek csudajok!!!
Gratula a tenyleg nagyon jofej kissrachoz. Alvas pedig tuti hamar visszaall. Gondolom en...
3 kerekut imadom, de minoseget nem ismerem. Magyarul, jo tanacsot adtam, ugye???? Kép
Sorminta Kép Kép

Myssnia
Mi a banatot csinaltal a gep elott 2,45kor? Kép

Zulu
Engem is erdekel az alapkaja!

Franyo
Oras sztori Kép Jol van na, ne legy telhetetlen, senki sem tokeletes! Kép
Hangos nevetes-imadnivalo!!!Es egyre gyakrabban lesz. Nalunk Jazi ma nevetett eloszor kb. 5-6 percig folyamatosan.
Neked is ez a tokrecepted van? Ha nem,engem erdekel a konkurencia! Kép

Toffi
MegaKakihoz Gratula.Szep mennyiseg lehetett!
Napi 1 tabla csoki Kép

Virag
Gratula a felevesseghez! Kép Kép
En is remelem,hogy a kovetkezo mar sajat lesz. Naiv vagyok? Kép

Kangi
Remelem Julcsi hamar kiheveri a szurit! ++++
Dogahoz sok sikert! Kép


Maci2
Ful Kép Drukkolok,hogy elmuljon es ne legyen visszateros a folyas!!!! Kép

Ma beeszuntettem a pakolast, ma takaritas van napirenden. De helyette folyamatosan Jazival szorakozom. Reg gagyogott ennyit ez a kiscsaj+egesz nap sikongat+hangosan rohog. Ki hallott ilyet?
Apa vett uj pelenkazot!Tegnapit visszavitte.Meg nem merek nyilatkozni, meg nem lattam a szerzemenyt. Amugy nekem is tunderi Kispapam van, imadom. Kép
Jazi ma eloszor sirt,hogy abbahagytuk a jatekot. Eleint nem tudtam mi baja, de olyan hamar atvaltott vigyorgasba ,hogy rajottem o meg nem unja az ugrandozast. Kép
Csinaltam kepeket. Azt hiszem tukrozik a mai hangulatot... Kép (utolso 2 kep)
[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4[/url]

Norka es vegreeldurmizott Jazi
norkini
 
 


Hali!

Noémi!
Igen pontosan azon a környéken lakunk mi is. Tavaly költöztünk ide. Én a Bagoly utcai rendelõbe viszem tanácsadásra. Jó az a dokinéni? Úgy tudom júliusban õ fog itt is helyettesíteni, lehet, hogy lesz vele dolgom. Remélem nem, ne legyen beteg Gergõ.
Ja, elsõ baba, kisfiú és 7,5 hónapos.

Franyó!
Engem érdekel a töltött tök receptje, van is itthon egy jókora tökKép

Györgyi!
Natúr rizs-, illetve kukoricapelyhet lehet adni, pl beáztatva és gyümivel összeturmixolva, csak sajna kevés helyen lehet kapni ilyen pelyheket, rám a legtöbb helyen úgy néztek mint aki a holdról jött, hogy mit is keresek. De azért bioboltokban lehet próbálkozni.

Manó!
Jók a hintás képek. Hogy van rögzítve a falhoz a hinta?
Emma is jó hosszú baba, mint Gergõ.

pusz
Judy és Gergõ
Judy (fodroczy)
 


Judy,

Ugye a rizspehely az nem ugyanaz mint a puffasztott rizs? Én sem láttam még rizspelyhet, de majd körbenézek. És akkor fõzni sem kell egyiket sem (mármint a rizs és kukoricapelyhet?)

ezer köszi,

Györgyi
rekababa
 
 


Maci 2,
szegény Roni szegény fülecskéje!!! Kép Jobbulást neki, minél hamarabb!!! Jajjj de rossz lehet...

Tök receptem egy régi Nõk Lapjás Lajos Mari-recept:

Töltött tök kapormártással

Hozzávalók: 2 kisebb zsenge tök (1,2 kg), só, bors, 2 ek. ecet, 2 ek. olaj, 1 közepes hagyma, 40 dkg darálthús, 2 gerezd fokhagyma, 1 tojás, 80 g elõfõzött rizs, 1 dl tyúkhúsleves (kockából persze, de lehet helyette víz is), 3 dkg margarin, 2 nagy csokor kapor, 1 citrom reszelt héja és leve, 4 dkg liszt, 4 dl tejföl v. tejszín
1. A tököket meghámozzuk, derékban kettévágjuk, belsejüket kivájjuk, és annyi gyengén sós, ecetes vízben, amennyi ellepi õket, 5 percig elõfõzzük, levükbõl kiemeljük, lecsepegtetjük.
2. A töltelékhez megfonnyasztjuk az olajon a finomra vágott hagymát, kissé hûlni hagyjuk. Hozzáadjuk a darált húst, az áttört fokhagymát, a tojást, a rizst, az egyik csokor finomra vágott kaprot, ízlés szerint sót, borsot. Alaposan összegyúrjuk, és a négy félbevágott tök üregébe töltjük.
3. A töltött tökdarabokat mélyebb sütõedénybe tesszük, felöntjük húslevessel, lefedjük, és 180 fokra elõmelegített sütõben 35-40 percig pároljuk.
4. A mártáshoz kissé megpirítjuk a margarinban a maradék 1 csokor finomra vágott kaprot, feleresztjük 1 decivel a tök átszûrt fõzõlevébõl, hozzáadjuk a reszelt citromhéjat és a citromlét, felforraljuk. Simára keverjük a tejfölben a lisztet, a kapros léhez adjuk, és 5 percig szelíd tûzön, gyakran megkevergetve összeforraljuk-besûrítjük.
5. A tökdarabokat 3-4 cm vastag szeletekre vágjuk, tálra rendezzük, és a mártással bevonva tálaljuk.
franyo
 
 


SZiasztok!

Zsuzsi,
hogy te milyen fincsi sütiket tudsz csinálni! HOgy van ilyesmire idõd? Én max veszek kész tésztalapot és rákenek valami trutyit Kép

Beu,
gratulálok a nagyon jó kisfiú 3 hónaposságához!
sorminta Kép
én is alkottam: folyton néztem, hogy ki a franc az az Edit, aki a fejlécben a dátum után figyel. Hát a múltkor már nem bírtam a kiváncsiságommal, és rákattintottam. Ekkora égést! Kép

Nadine
remélem nem lesz semmi gond a köldökkel

El kéne mosogatni, port törölni, mosdót kimosni BOÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ja meg a rántott husit kisütni, amit még tegnap paníroztam be. Dehát nem érek rá, hisz olvasom a babanetet. Kép De mi lesz holnap? Nincs kifogás Kép

Andi
psandi
 
 


Gyorgyi,
Gyurikamnak barna rizst vettem, beaztattam, megfoztem, es egy kis anyatejjel turmixoltam! O a krumplira ra sem nezett sokaig, annyira utalta! Viszont lattam a koreai ismeroseinket is, akik siman a ragados rizst szetnyomjak a kezukkel, es belokik a gyerek szajaba egy kis egetoen csipos kim-chi tarsasagaban! Kép
Nezd meg bioboltban, hatha lehet kapni olyan dolgokat, amivel valtozatosabba lehet tenni a babaetrendet, es tutira nem allergizal! Pl. majd a tejbegrizes korszakra javaslom a tonkolybuzadarat, fini diohoz hasonlo ize van!
Errol a mezes kremesrol el tudom kepzelni, hogy kibir egy fagyasztast. Ha van hely a fridzsiben egy probat meger!Amugy a fele meg nalunk is a szomszedban landolt!

Nadine,
Lehet, hogy sejtem mirol van szo "koldokileg"! Nem ugy nez ki veletlenul, mintha egy kis kukac farka logna ki a koldokbol? Nem nedvedzik meg Zsanka koldoke? Mikinel eleg sokara is esett le a csonk es utana meg ott volt ez a kis kukac, meg verzett is meg jodarabig! A szuleszno is csodalkozott, de az nem vadhus volt, hanem a koldokzsinor resze, aminek szinten tavoznia kellett volna (allitolag). Vegulis aztan nem jott ki, hanem valahogy befele tunt el! Eleg furi volt mindenesetre. Silicea-t kaptunk ra, ez egy homeopatias szer, amugy mas teendo nem volt!

Maci2,
Ful Kép ! Apukam is fulfajos volt, nekem is jutott, de az ocsemnek meginkabb! Mar feltek tole a fulorvosok, mert o bizony nem engedte, hogy a fulehez nyuljanak! Antibiotikum Kép!

Csucsuka,
Apam is mindig megkerdezi kap e mar enni, meg inni a gyerek?! Most magyarazzam el neki az LLL elveket?!

Hupsz, megyek beszelgetni az indiai baratommal, epp online van!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Andi,
Edit Kép Kép !!! Es volt kep a profiljaban?!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi: jajjjj, neked ilyenekre van idod? Nagyon nyammm ez a suti.Kép En csak pofonegyszeruekbe merek belefogni (ld muffin).Kép

Beu! Gratula 3 hohoz!Kép

Franyo! Ugye hogy ugye milyen szep?Kép A menyasszonyrol viszont mar reg lattunk kepeket, Lacko ker szepen, gyonyorkodni akar.Kép

Mar latom hogy a fiam a szemeivel veszi majd le a lanyokat a labarol.Kép

Franyo: ize, en nem ertem hogy mukodik ez az uzenethez kotve sorminta, elmagyaraznad nekem, huje juzernek?Kép

En az oldal melle wordot nyitok, oda irkalom a dolgokat, aztan atmasolom az oldal aljara.Kép

Maci2: jobbulast Roni fulecskejenek!

orsoly
orsoly
 
 


KangiKép
Gratula az 5-höz! Kicsit egyhangú már, nem?Kép

BeuKép
Én is így vagyok a párommalKép Néha felbosszant, de a hülye heppjeivel együtt nagyon kedvelemKép És nagy pozitívuma a hapsinak, hogy borrrzasztóan igyekszik az igényeimnek megfelelni, bár azért még akadnak hiányosságok. Szerintem mióta összeházasodtunk, õ többet változott (elõnyére), mint én, pedig az én természetem se piskótaKép
Köszi a jótanácsot gyerekügyben, de azt hiszem, nálunk Zsebi akaratával van baj, valszeg túl sokat örököltKépKépKép
Az a 3 kerekû babakocsi nekem is szemet szúrt, de 20.000-ért valami árulást szimatolokKép

ZsuzsiKép
Kitartást a rossz napokhoz, egyszer ez is elmúlikKép
Ez a sütiiii! Muszáj volt azonnal nekem is enni egyetKép
Én is attól tartok, hogy Zsebi lassan fogyni fogKép, most úgy néz ki, nappal szopisztrájkot folytat és csak éjjel eszik 2x normálisan (persze, mert rohadt éhes). Gondolom, te se vagy valami nyugodt, hogy Miki ilyen miniadagokat kajálKép
A 37,3 teljesen normális popsiban mérveKép Én is szoktam hallucinálni idõnkéntKép

FranyóKép
Ez az órás sztori nagyon tetszettKép
Annácska esti lefekvéséhez azt elfelejtettem írni, hogy Zsebit sem lehet 9 óra elõtt letenni, mert egyszerûen nem így van beállítva az órája, pedig du. 5-tõl már nem alszikKép

ZuluKép
Aztán lehet, hogy inamba száll a bátorságomKép Az én Timim se piskóta, csak a kertes házon belül könnyebb levadászniKép De tegnap pl. ült a konyhában a kövön egy doboz tejjel és egy késsel fûrészelgette, hisz mi is így nyitjuk kiKép Na jól le is cs...tem a férjem a kés miatt.

OrsolyKép
Gyönyörû szemei vannak LackónakKép

NadineKép
Drukk, hogy ne kelljen bántani Zsani köldökétKép
Tényleg jó kis husis a kiscsajKép

AndiKép
Majd azért te is fogod tapasztalni, milyen, ha már foga van a gyerkõcnekKép A foggal született baba anyukája legalább hamar hozzászokikKép (Egyébként a Bodrogi Gyula unokája is egy foggal született, anno olvastam valamelyik újságban)

Na ezt most inkább elküldöm, mert már 3 órája itt virít a gépenKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Györgyi!

Miért nem fõzöl neki egyszerûen rízst? és aztán összeturmixolod.
Amúgy a Ha milupa pép Emmánál bejött, nekünk van is itthon egy csomaggal, de csak a vaníliás ízesítésûbõl, nem a simából. Augusztusig jó, bontatlan, ha gondolod szívesen elküldöm kipróbálni, amúgy csak kidobnám, vagy anyósáknál enné mg valamelyik állatka. Sajnos sima nincs itthon, csak lejártKép, de a vaníliásnak is teljesen semleges íze van. Gondolom rékát inkább a tejpor ütötte ki. Amúgy szerintem nem felesleges, Emma pl most 8 hónaposan úgy eszik hogy reggel este táp cumiból, , 1x fõzelék, 1x tejpép és 1x gyümi gabonával vagy joghurttal, kefírrel, túróval, ezek kanállal.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szasztok!

Megint nem látok egy részt az archívból!

Sajna Julka is megkapta az I. antibiotikumát, csak elkapta tõlem a torokgyuszit, és rondán. Tegnap hajnalban csak úgy sütött a gyerek, reggel dokinéni, egész nap aludt, néha bágyadtan rám nézettKép Ma is még hõemelkedés, sok alvás, de vigyorKép
Megvolt tegnap a kollegiális kertiparti is, csak teraszparti lett belõle, esett az esõ. Férj esernyõvel sütötte a hústKép A legszellemesebb ajándék egy óriási doboz zokni volt, kb. 5 éves koráig elégKép A legtartósabb egy gyönyörû bromélia, még nagymamakorában is élhet, ha jól gondozzuk!

Jó, hogy írtok a hangos nevetésrõlKép én már paráztam, hogy Julka csak némán, úgy emlékeztem, hogy 10 hetesen már kéne!

Ma du. megnéztem a Mindentudás egyetemét, sokat beszélt a prof az anyatejrõl, mármint immunológiai szempontból. Még lesz ismétlés, talán az M1-en. Most tudtam meg pl., hogy az elõtej azért fontos, mert az újszülöttet elsõsorban a mama bacilusai, vírusai "töltik fel", és a elõtejben rögtön utána indul a védelem is.Kép

Maci_2Kép
FülgyusziKép Fülfájásra nagyon jó a kövirózsa leve, nekünk egy természetgyógyász-orrfülgégész doki azzal kezelt ki egy kezdõdõ gyulladást. Azóta nevelek kövirózsát, ha szólnak, hogy fáj a fülük, rögtön csepegtetek, és általában megússzuk. Állítólag jó megelõzésre is, csak nem tudom, hogy milyen rendszerességgel és hány cseppet naponta.

OrsolyKép
Örvendek, hogy segíthettem és hogy gyorsan végeztél. Sajnálom, hogy nem maradhattam tovább!
Tanusítom, hogy Lackó pont oly gyönyörû mint a képekenKép

BeuKép
Lemondtál Gödöllõrõl? Képeket ezután nézem! Boldog 3 hónaposságot Lõrincnek!

ZsuzsiKép
Julka is rémesen szopizik mostanában. Uaz, 1. tejleadás után nem szívja tovább békésen, hanem elkezdi rángatni a mellbimbómat, így be sem indul a 2., már fájnak a mellbimbóim. Többször kikaptam már a szájából, remélem, megtanulja, h ne csinálja ezt!
Néha tényleg azt hiszi az ember, hogy ráomlik a plafon, de valahogy túléljükKép Egy pasi szerinte rég belehalt volna abba, amit naponta végigcsinálunk!

ZuluKép
Hûtõ és egyebek Kép hangosan. És mily ismerõs szituk!

GombócKép
StrandtaliKép Sokkolni szeretnéd a fürdõzõ közönséget bájainkkal és üvöltõ csemetéinkkel?Kép

NoémiKép
Látom, már rájöttél a Lego-játék bájára! Orsollyal beszéltük, hogy minden topikos kéne vegyen egyet, és mondjuk egy városligeti talin ettõl ismernénk meg egymást!Kép

FranyóKép
Nekem Julka ugyebár a III. gyerekem, és még mindig nem tudom, hogy mikor miért sír. A legtöbb játszótéri ismerõs bevallotta, hogy õk sem.

The End (egyelõreKép) (Julka jó idõzítéssel most ébredtKép

Urszila
urszila
 
 


Judy!

Ezt egy rugós szerkezet tartja za ajtófélfán, nem kel fúrni semmit hozzá.

Györgyi!

A puffasztott rízs nem ugyanaz, de szerintem beáztatva összeturmixolva attól s elenne baja. a lényeg hogy a rízs nem tartalmaz glutént, így azt eheti. Szerintem ezen belül hogy milyne rízs az mindegy. Vagy én értelmezem túl szabadon?Kép

Manó
manó
 


Hú, Lányok, micsoda termés! Olvasni is tereh, hogy Arannyal éljek. De nem vele élek, hanem a Feketével, de õ sincs most itthon Kép

Gratulákat igen köszi, a dogával meg majdcsak lesz valahogy. Julcsi igen nyügi ma, nem csoda, csak már a hajam hullik tõle, pedig tök sokat aludt is. Azzal a délelõtti egy kúppal kihúztuk mostanáig, és ha nem megy felfelé a láza, éjszakára megint nem adok neki.
Marha mérges, mert a felkötözött játékszerekkel (mezítlábas baby-gym Kép) szórakoztatta magát, de mostanára úgy látszik, belefáradt a sok ingerbe. Félkezes vagyok, csak annyi írok:

Orsoly Kép
Lackó szép tekintetû ifjú! Gratulálok, és a kép is nagyon jó!!

Pussz
Csonka Kangi és Ordi Julcsi
kangi
 
 


Kangi,
Majdcsak otos lesz a dolgozat is valahogy!

Gyorgyi,
Ha lassan is, de eszembe jutott: a rizst eloszor megdaraltam kavedaralon, ugy foztem. Ugyanazt kapod nagyjabol, mintha valami instant port kevernel ki. Ezt lehet varialni, hogy mennyire akarod darabosra, illetve pepesre. Fel kilo barnarizs eleg Reka egesz babakorara! Mindig frissen kell ledaralni, csak igy maradnak benne az ertekes cuccok!

Maci2,
Osztom Urszila velemenyet a kovirozsarol. Ezenkivul nalunk meg bevalt a svedcseppes gezdarab is. A nagymamam is ezert nevelget kovirozsat!

Urszila,
Miki nem rohog meg hangosan, legfeljebb valami heeeee hangot ad a mosolygashoz! De amugy sem egy tul mosolygos gyerek!
Cicim mar nekem is faj, az egyik kekeslila foltos a harapdalastol.

Ma jo kis nyugi napom volt, apjukra rasoztam mind a kettot egy delutani seta erejeig! Eloszor persze csak Gyurit vitte volna, de gondoltam nem art, ha kicsit edzi magat! Es mi egy seta egy otthon toltott nyugos delelotthoz kepst, ha o azt tudna!? Nem csinaltam semmit, babamasszazs konyvet, meg ujsagot olvastam, csetteltem! Kiraly volt ez a masfel ora!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Hali!

Franyó!
Köszi a tökreceptet, ki fogjuk próbálni hétvégén. Nem is túl bonyolult. örök hálám, remélem nem kellett bepötyögnöd, csak másolniKép
Csatlakozom Orsolyhoz, én se értem az üzenethez kötõsditKép


Györgyi
Ahogy a többiek is írták, nem ugyanaz a pufi rizs, meg a rizspehely. Szerintem jó csak áztatással, de fõzni is lehet, akkor kása lesz belõle. Egyébként én adtam már sima rizst és pufi rizst is Gergõnek (7,5 hónapos), mindegyik jó volt. Bár õ a brokkolin, zöldborsón kívûl eddig mindent megevettKép Ma pl. a meggyet minden nélkül, pedig elég savi voltKép

megyek fürdetni
Judy
Judy (fodroczy)
 


Sziasztok Lányok!

A Snoopyék cégénél egy kicsit olcsóbb a varázsitató, mint a boltokban.
[url=http://www.tiva-med.hu/index1.htm" TARGET="_top]http://www.tiva-med.hu/index1.htm[/url]

Orsoly!
Már konzultálok a párommal, csak olyan sok féle van és szertnék nektek tényleg jót minél olcsóbban találni. Kép

Babócák szépek, a süti pedig merénylet. Kép

Magdi
39+4
gallainémagdi
 
 


Lányok!!!!

Most meg hasról hátra is megfordult! Kétszer! Annyira utál hason lenni, hogy inkább megfordult. Pedig még egy icipicit tévézni is engedtem, hogy emelje a fejét, mert a doktornéni azt mondta, kell egy kicsit edzeni, mert nem túl erõsek a nyakizmai. Levideóztam ezt is, csak nem tudom feltenni.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Györgyi!
Hiszti téma: Az enyém detto ilyen! És ez IGENIS hisztike! Kis mocskok!
Pelyhek: Áztatás, turmix. (anyatej,vagy tápszer)

Zsuzsi!
Fogas baba,ilyenrõl már én is halottam,de még nemláttam. Mit mondanak mitõl? Ilyen fejlett? Vagy ezzel nincs összefüggésben,

Virág!
GRATULA: félév!

Maci-2!
Jobbulást,neizgulj,biztos minden ok lesz!Hamar rendbejön! Fáj is szegénykének?

Judy!
Dokinéni: Ilyenis-olyanis.
Gergõ jókisfiú? 7,5-hónaposan mit csinál? Mászik?

Beu!
GRATULA: 3-hónap! De jó neked,hogy jó baba!

Urszila!
Már látom is a meghökkent járókelõket amint olvassák a transzparenseket: Perverz játékos babák ide!

Noémi.
Noeeemi
 


Sziasztok!

Itt vagyunk am mi is, kovetem az esemenyeket, csak ritkan jutok el az irashoz.

Kangi! Kép
Gratula az 5oshoz. Hogy van ennyi energiad? En szerencsere befejeztem az egyetemet, meg egy posztgradualis fokozatot is. Mar nem lenne lelkierom tobb tanulashoz. Raadasul igy baba mellett. Ez igen!

Beu!
Ugyesek vagytok a forgasokkal.

Zsuzsi!
Ez a suti biztos teged is megvigasztalt. Nagyon guszta, remelem a fiaid is ertekeltek. Kép Szeretik egyebkent, amikor sutsz nekik, csak ezt varjak?

Zsuzso!
Mi ujsag, eltuntel. Egyik nap hivni is probaltalak, de semmi.

Orsoly!
Szerintem Lacko nagyon hasonlit rad!

Andy!
Kibujtak mar azok a fogacskak?

Emma minden nap szemmel lathatoan fejlodik. Annyira szeretek felfedezni uj dolgokat. Mostanaban a pelenkazon allandoan huncutkodik. Egy pillanat alatt hasra vagja magat, es elvezkedik a kremek, stb kozott. Egyebkent akarmikor leteszem, 1 masodperc utan hason van, aztan persze kijon belole egy adag kaja. Kép Pedig bukni mostanaban mar nem szokott.
Azert varom mar, hogy ulni tudjon, azt hiszem sok valtozas lesz. Tobbet eltolt majd onalloan a jatekaival, stb.
A favorit most: zold tic-tac os doboz, persze tic-tac-kal, es a mikiegeres puha muanyag konyv.
Kostolta mar az almat, meggyet, barackot es a repat. Persze nagyon kis mennyisegben. Ugy veszem eszre, egyre jobban tetszik neki. Szopizunk persze ezerrel, de fejek is es este potolok egy kicsit. Azota jobban alszik!!!
Par napja mar csak egyszer kel, 2 korul, utana csak 6kor es meg visszaalszik. Ha ez igy lenne ezutan, nagyon boldog lennek!
Na kisregenyt irtam, dehat aki ritkan jon.. Kép

udv
Kakukkfu
Emma 5,5 honapos
kakukkfu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?