Új privát üzeneted érkezett!

Elég lesz majd a kövinél!!!!!!! :roll:

babszika
 
 


Babszika!!
Miért holnap??? Ma nem lehet???

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Dehogynem!!!!
Csak ma nekem evidens volt :lol: :lol: De még a holnap is jó lehet, arra céloztam :D

babszika
 
 

 
 

Csajócák! :D
Ézékeny búcsút kell vennem már megint tőletek....
És már ezzel is tele van a t.köm.... a hétvégén már ott tartottam, h állásokat keresgéltem. és sajnos találtam is.... sajnos.... mert így most döntenem kell. stressz a jelenlegi m.helyemen és abban benne van az is, h talán emiatt nem jön a bébi -kontra- új m.hely, de akkor megint egy jó darabig nem lehet bébink. egyszerűen hihetetlen, h mennyire megnehezítem a saját életem. :roll:

babszika
 
 


Babszika!!!
Miért ne lehetne új munkahelyen bébid????

Mire kiderül, hogy állapotos vagy, már 3-4 hónap el is telik. Addigra meg már vége a próbaidőnek!!!!
Nem szabad stresszes munkahelyen dolgozni!
Mi az előző munkhaelyem miatt majdnem elváltunk a férjemmel...... Hazavittem a stresszt, a munkát, fáradt voltam állandóan, kimerült, ideges, stb, stb....
Most, hogy új m.helyem van, megnyugodtam, rendeződött körülöttünk minden, és most ott vagyunk, hogy babát szeretnénk!!! Fél év alatt ekkkora változás!!!!
Nem vagyok idős, sem tapasztalt, de hidd el nincs olyan, hogy minden feltétel, minden megfeleljen egy babavárásnak. Ha addig várnánk, amíg nincs házunk, autónk, lakásunk, kertünk, nyaralásunk, stb, stb. akkor soha nem születne babánk!!!!!

Ezt gondold át!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Persze, ebben igazad van.
Arra én sem várok, h minden klappoljon.
De sajnos megáldott a sors a maximalizmussal. A m.helyemen maximalista vagyok és nem szeretek átverni senkit.
Ha én elmegyek vhova dolgozni, akkor azért emgyek oda, h egyszer majd előbbre juthassak (és ezért keményen dolgozom). Ha viszont átverem őket, nem biztos, h elő akarnak majd léptetni bármikor is....
Szóval, nem vagyok a kimondottan karrierista, de szeretném kiaknázni a benem lévő energiákat, lehetőségeket.
Soha nem akarok igazgató lenni, csak legalább egy középvezető.

Na, mindegy. Ez hosszú.
Tipikus bak vagyok: vezetői ambícióim vannak - de csak egy szintig. Az a szint pedig a családom miatt nem túl magas.

Na, puszi nektek!!!!

babszika
 
 


Babszika, Neked kell mérlegelned!!! Én nem vagyok a Te helyedben, ezért nem is tudom, mit kell tenned.

Én skorpió vagyok, nem könnyű jegy, mindenki tudja... Főleg a férjem.. :lol: irányítok állandóan.......... :oops:

De néhány hónapja történt velem valami....... teljesen átértékelődött az életem. Arra jöttem rá, hogy van egy szerető férjem, egy csodálatos kis házikónk, hatalmas kertünk, 2 rosszcsont kutyánk, és én igazából nem is vezető akarok lenni, hanem inkább ennek a portának a gazdasszonya.... :D
Szeretnék gyerekeket nevelni, minél többet, és kutyákat tanítani, és szabni-varrni, főzni, sütögetni... amolyan tyúkanyó lenni....
Én ezt szeretném....... most már csak ezt.............
Sokáig dilemmát okozott, család vagy karrier. Sokan azt mondják, miért nem lehet a kettőt összehozni??? Tapasztalat........ Testvérem élettársa karrierista... igaz a gyerek magánbölcsiben, magánoviban, a legjobb cuccokban, a legszuperebb játékokkal játszik.............. de amikor találkozunk, az a gyerek nem bújuk az anyja karjaiba, ahogy más kisgyermekek, a legtöbb esetben sajnos aggresszív. Üt és ver............ pedig ezt sehol nem látja........... és nem egyszer azt mondja az anyjának, hogy nem foglalkozik vele.......... pedig az anyja mindent meg ad neki..........

no mindegy, ez is egy helyzet...


Babszika! Én azt kívánom Neked, hogy mielőbb legyen csemetéd!!!! És azt, hogy munkahelyedben is leld meg az örömöt!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Csajok...

én nem akarok senkit se megbántani... :( és remélem kicsit megértetek.. :( de azt hiszem, ameddig ilyen labilis a kezdés(!) időpontja, kár magamat tunningolnom baba ügyben... :(
Vegyetek ki a táblából. Én már úgysem fogok a 2007-es táborba tartozni:(((((

Nagyon szorítok mindenkiért, fogok még jönni felétek..de egyelőre kicsit le kell nyugtatnom a szívemet...

Ölelek mindenkit, és menjen az a DOMINÓ-ELV!!!!!!!
:wink:
Vendég
 


Arikon:ezek szerint a cicka rendbe hizta a ciklusod!Ez tényleg jó hír,és akkor csatlakozz te is a karácsonyva alá +-at tesztelők közé

Gabi:nem baj,ha stagnál,csak le ne essen,Aládúcoltam a hődet,és ha kell,fenékbe is billentem,le ne essen.Tüneteket ne keress.Én anno amikor elmaradt a mensi,rá 5 napra teszteltem az atom pozitívat,és csak azután jöttek a tünetek,de nekem a cici fájáson kívül semmi nem volt.Szóval türelem!Hormoneredmény????

Csucsu:hogy vagy ma?Barnázás? Remélem tudtál pihenni!

Agisol:üdv itt,mielőbbi babásodást neked!

Nóri:Veled mi a helyzet???Remélem elkaptátok a nyakát a szép tüszőidnek

Kislány:sztem nagyon édesek a vágyaid,és szívből kívánom,hogy valóra váljanak.

Babszika: a maximalizmusoddal nincs semmi baj,de szerintem egy kicsit lehetnél bátrabb.Magadról van szó,és a jövőtökről.Ahhoz,hogy középvezető legyél,sztem hozni kell „áldozaokat”,még akkor is,ha az az elveiddel ellenkezik.Sztem ha találsz olyan állást,ami neked szimpatikus, akkor az esetleges állásinterjún nyugodtan mond el,hogy igen,szeretnétek babát.Így nem árulsz zsákbamacskát.Ha a cégnek szüksége van a tudásodra,akkor fel fognak venni.

Én dolgoz,de a héten nincs semmi extra.Taktikát váltottunk,és megpróbáljuk 2 naponta szereni egymást.Eddig működik,és szerencsére nem muszájból csináljuk.
vedresandi
 
 


Nóri,
Köszönöm, de úgy nézem sikerült feltennem a vonalzómat. Ebben a hónapban "környezetbarát"-színben nyomom :lol: Esetleg beírnád a táblába, h. cicka+palástfű (bár az elevittel szünetelek, de csak 1 hónapot, úgyh. az maradjon) Előre is nagyon köszi! :)

Andi,
nagyon jó, h. itt vagy!! Talán még nem is gratuláltam a kinevezésedhez, hát most bepótolom: GRATULÁLOK!! :lol:
Kicsit dicsekszem, pénteken igazgatói dícséretet kaptam. :)

Pöttye,
nagyon szomorú lettem az írásodtól. :( Természetesen érthető, h. kicsit visszavonulsz! Nem sikerült megbeszélnetek a dolgot a Kincseddel? De nem akarok tolakodni, ha úgy érzed megosztható velünk, mesélj...
Mindenesetre szeretettel várunk Téged, csak GYERE!!!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kedves Pöttye!

Tudom, hogy nem könnyű.......... azaz csaj sejtem, mert a Te helyedben sem vagyok...
De nem adhatod fel4!!! Nem szabad!!!!!
Itt vagyunk Neked, segítünk, fogjuk a kezed!!!!!
valahogyan túl kell lépned a csalódáson........
Próbálj hinni és bízni.......... nem egyszerű.......... ezt jól tudom......... de kérlek próbáld meg!!!

CSAJOK!!
Egy dologra jöttem rá!!! ahogy én is sokáig, sokan is csak olvassák sorainkat, anélkül, hogy regisztrálnának...... Nos, én úgy gondolom, nem csak egymás kezeit fogjuk, és nem csak egymásnak adunk erőt, akik itt vagyunk, hanem azoknak is akik csak olvassák.... Nem csak magunkért vagyunk felelősek!!! Sok más embernek is felelősséggel tartozunk!!! Össze kell szedni magunakt!!! Példát kell mutatni!!! Még ha k***a nehéz, akkor is....... Pöttye, kérlek ne dubd homokba a fejed!!! Ne fogadd el, hogy nem sikerül!!! Küzdj!!!! És MINDENKI MÁS IS!!! TESSÉK KÜZDENI!!! Mindegy, ki teremtett meg, Isten, Buddha, Tao, stb, stb. Egy biztos: csak annyit kapunk tőle, amennyit elbírunk......................

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kis arculatváltás, tetszik mindenkinek?
Pöttye:NEM VESZLEK KI, MERT KÖZÉNK TARTOZOL!((((((((ÖLEL NÓRI TÉGED))))))) :roll:

Arikon:beírom, javítom, deobok egy újat délután, addig mindnki szóljon (Pöttyén kívül) ha valami változás van.
Vendég
 


Tetszik, nagyon vidám!! De a címéhez képest majdnem mindenkinél van egy kis elevit, folsav, gravida, c vitamin stb :lol: :lol:
Vendég
 


Nóri, köszönöm! :)

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Arikon:a címén is változtatni fogok, mert valóban nem helytálló... :roll: Ezt amúgyis egy felpörgött szép napon aduk a táblinak, amikor nagyon "bulihangulat" vóót itt. :lol:
Andi:köszi, megvagyunk, mint a nyuszik... :lol: őrültek lettünk... :oops: :wink: Na és hogy szuperál az új gép?Nagyon megy szerintem....én imádom az enyémet, bár nem olyan mint a tied, de tesók! :wink:
Vendég
 


Nóri: Megríkktasz megint...
:cry: :)
Jó, akkor ne vegyél ki..én leszek abban a tiszteletteljes posztban, hogy hajtom a sereget....

Nagyon köszönöm, hogy vagytok Nekem. Illetve hogy egymásnak! Itt vagyok..jövök...és drukkolok értetek!!!!
És majd írok valami kis összefoglalót.
Hoyg értsétek...
Vendég
 


Szerintem a cím jó...mert iganis nem szabad görcsösen ARRA koncentrálni...kell ez a lazaság..nézztek mennyire megindult a banda....

Az, hogy ki mit és mennyit szed közben..az csak a rásegítés..:)
Vendég
 


Drága Pötty:akkor most mondok én valamit neked....Tudod, akárhogyis imádjuk egymást, nálunk is vannak hullámvölgyek, szar napok...a napokban volt egy...kiborultam, sírtam, féltem.Hirtelen nem is tudtam, hogy mi lesz így tovább.Persze, ez csak pillanatnyi zavar volt, egy óra múlva minden oké volt és jött a nagy kibékülés...de abban az egy órában, míg egyedül maradtam a lakásban, eszembe jutottál.Tudod mi?Amiről írsz...hogy sokat veszekedtetek mostanában...de szereted.Nekem ez abban a szar órában nagyon sokat segített.Az, hogy nem is vagyok annyira egyedül, hogy másnak is ilyen problémái vannak...és más is túllép rajta, mert muszáj.
Ezzel csak anniyt akartam mondani neked, hogy te sem vagy egyedül és lehet, hogy ez karcsú kis vígasz, de néha igenis sokat jelenthet, hogy mi itt vagyunk. :roll:
Vendég
 


Nóri:nekem tetszik,olyan mi vagyunkos :lol: :lol:

Pöttye:sztem a tábán nem múlik semmi,de maradj!!!Ide tartozol,mindegy mikor lesz babócátok!
vedresandi
 
 


Andi: (((ölelés))) Köszönöm!

Nóri: Köszönöm, hogy ezt így mind leírtad... Komolyan mondom!!!Mostmár nem is tudom hogy gondolhattam, hoyg elhagylak titeket...
kell egy fő-buzdító is:)))
Ezek szerint jársz a blogomon is? :wink:
Vendég
 


Naná, mind a kettőn...!a "Hogyan..."-on már bőgtem is nemegyszer.
Annyira magamra ismerek benne néha.Ott vannak az érzéseim, a félelmeim, a gondolataim.Imádom!!! :roll:
Vendég
 


Csajszik,
nekem is tetszik a cím, csak poénkodtam... :D
Nóri,
emlékszem arra a napra... :lol: nagyon beindultunk :oops: :lol:

Amúgy egyetértek Nórival! Sajna (v. talán nem) nálunk is szoktak hullámvölgyek lenni... Nálunk október elején volt, amikor nagyon sz@r passzban voltunk. Csomót civakodtunk és a "csak szex" sem nagyon volt...kicsit elbeszéltünk egymás mellett. Aztán rájöttem, h. milyen üres lenne nélküle az életem, és hogy nem szabad mindent halál komolyan venni. Ő meg nyitottabb lett és éreztem próbál a kedvemben járni, és ez nagyon jó volt.
Itt a 4napos ünnepek alatt is folyton együtt voltunk sülve-főve dvd-tünk, beszélgettünk, lustiztunk stb.
De a legfontosabb, h. meg tudjátok beszélni a dolgokat és a célok közösek legyenek. Sajna az együttélés tényleg egy nagy tanító, tanuló időszak...meg kell tanulni elfogadni egymás szokásait, nyűgjeit, és hogy ha nem szól hozzánk a kedvesünk nem jelenti azt, h. "ugye már nem szeretsz?" :) Mondjuk én túl érzékeny típus vagyok és fontos a visszacsatolás, de rájöttem, h. a szó elszáll...a tettek a fontosak!
Biztosan Ti is megoldjátok a problémákat és együtt átvészelitek ezeket a nehéz időket. Pöttye, most Neked ezért drukkolunk!!! :)
Vendég
 


Sziasztok,

Pöttye: én teljesen megértem, hogy kicsit távol szeretnél maradni (ettől függetlenül nagyon remélem nem így lesz). Én is úgy gondolom, hogy minden kapcsolatban van fent és lent, vannak nehéz időszakok.
Beszélgettem egy barátommal, és azt mondta, hogy ők férfiak sajnos már csak ilyenek. Kicsit félnek az elköteleződéstől attól az óriási felelősségtől amivel egy gyerek jár, ........néha bizony nehéz velük. És bizony hajlamosak mindenféle kifogások mögé bújni, akár az anyagiakkal, akár más ürüggyel. De Ő is azt mondta ettől függetlenül, ha úgy adódik, hogy jön a baba nagyon fog örülni neki.

Nóri: nekem nagyon tetszik az új design. Légyszi vedd ki nálam az elevitet, és írd be helyette csak a folsavat.

Babszi: szerintem is ha találsz megfelelő munkát válts nyugodtan. Azzal meg, hogy elküldöd pár helyre az önéletrajzod nem vesziítesz semmit.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Köszönöm, hoyg nekem most ezért drukkoltok:) Én továbbra is zebrásodást kívánok mindenkinek..és persze hogy maradok... meg blogolok, meg minden...
CSak azt hittem ha nem jövök, jobb lesz..de valszínű nem. :)
Hiányoznátok! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Pöttye! Szerintem se hagyd itt ezt a kis csapatot, hiszen TE is babát szeretnél és ezért is ide tartozol!
Remélem hamar megoldódnak a problémáid és vidáman és pozitívan jössz közénk!
Egyébként azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnka, jóban-rosszban együtt sírjunk-nevessünk!
Látod mindig van valaki aki rögtön jön és vígasztaló szavakkal lát el!
Nagy-nagy pusszancs!

Nóri! TÁbliból kiveheted az október közepés szöveget tőlem. Mert indulhat az akcióóóóóóó!!! :lol: :lol: :lol:
Egyébként mikorra is nem várod azt a fránya mensit?

Arikon! Jól látom a vonalzódon, hogy Te is megjött??? Akkor normális ciklus volt??? Hurrá!!!!

Babszi! Szerintem is érdemes megpróbálnod! Nem mindegy ám a babának sem, hogy egy nyugodt anyuci pocijában van, vagy egy stresszes anyucira talált!!!!!

Puszzantó Mindenkinek!
Vendég
 


Kriszti:kivettem...2 nap múlva jön elvileg, várni nem várom! :wink: (cn26)

Hogy hívják a babódat?A nevén írnám be a tábliba...
Vendég
 


Pöttyének vígasz-puszi:

Kép
Vendég
 


Kirsztinka,
bizony 28. napra jött meg és most kivételesen én is nagyon örültem! Viszont ebben a hónapban...juhééééj :oops: :D
Vendég
 


Arikon: ez nagyon jó hír, hogy rendeződött a ciklusod :)

Krisz: nálad meg hivatalosan is elkezdődik élesben a bébiprojekt :D

Nóri: kívánom, hogy kerüljön el nagy ívben a piri

Kép
Kép
mirci74
 
 


Kislány, Picur, Mercure:

a tábliba mindnekinek beírom a szülinapját,mert eddig a kor volt meg, de mint tudjuk, az változik folyamatosan...követni nem tudom dátum nélkül.Az iwiw-ről ennyit össze szedtem, de a tietek még nincs meg.Légyszi írjátok meg.Köszi.
Vendég
 


Nori: 1980.11.21.

Lányok, említettem pénteken, hogy a nődokim az elevit helyett mást javasol. Nos, megtaláltam a papírost, amire felírta: HIPP VATAL AKTÍV. Ha jól olvastam. Hallott erről valaki valamit???

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Kislány:utólag is:

Kép
Vendég
 


de hülye vagyok, 10. hónapot láttam...bocsánat!!!! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Nóri, édes vagy:) Köszönöm!!! Tutaaaaaaaaa:)
Én 1978.02.14.
Vendég
 


Nóri, Te vagy az első!!!! :lol: :lol: :lol:
Köszönöm!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Pötty:téged levadásztalak már az iwiw-ről, de Picuranyut megmondhatnád... :wink:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Azt hiszem beköszönök ide, mert mi is a 2007-es babaprojekt versenyzői lettünk most októbertől :D

Már a 2008 júniusi kismamikhoz írtam, de beillesztem ide is, hátha tudtok válaszolni:

Úgy látom nektek már eléggé van tapasztalatotok a korai terhességi tünetekben. :D Mondjuk nekem nagyon korai lenne, és azt szeretném tudni, hogy tényleg lehetséges-e, vagy csak az érzékeim játszanak Velem.

A lényeg az, hogy jövőhét csütörtök tájékán kellene megjönnie, múlthéten volt peteérésem. Az utóbbi 2-3 nap érzem magam eléggé furcsán. (hányinger, émejgés) És a mellem pedig sokkal hamarabb kezdett feszülni, mint egyébként szokott. Szerintetek Én beszélem be magamnak ezeket, vagy volt köztetek olyan, aki hasonlót élt át?


Szerintetek bolond vagyok, vagy tényleg lehet reménykedni.

sziasztok
cs_erika
 
 


Kislány,
emlékszem, h. írtad a dokid véleményét az elevitről és már akkor sem értettem... hisz még a Czeizel is támogatja és én eddig csak jó dolgokat hallottam róla.
Persze nem akarlak összezavarni, de szerintem az elevit abszolút nem elavult.
Amúgy amit írtál nem ismerem, de kíváncsivá tettél, úgyh. utána nézek. :)

Mirci,
köszi, és drukk neked is erre a hónapra. Úgy látom fej-fej mellett haladunk. (ti. Andi 7. (?), Mirci 6., Krisztinka 5., én 2. nap) Ez a mi hónapunk lesz... :D
Vendég
 


Arikon:olvastam tegnap egy újságban egy hirdetést, az elevit egy fajtájáról, amit a tervezett terhesség előtt javasolnak 1-2 hónappal.Elevit pronatal.Na utánanézek és majd elmondom, mit írnak róla.
Vendég
 


Vagy ez u.a.mint a sima elevit, ami magzatvédő? :shock:
Vendég
 


Nóri,
én is azt szedem, és szerintem jó. De kíváncsi vagyok mit mesélsz majd róla. Ja, és most kezdték a tévében is reklámozni!
Vendég
 


Nóri,
IGEN! :D
Vendég
 


Néha olyan kis értetlen vagyok... :oops: ....de ha ez kifejezetten olyan bogyó, amit előtte kell szedni, akkor én is elkezdem.Ártani nem fog, csak ne legyen nagyobb az étvágyam tőle!(Bojlertestem ne legyen nagyobb) :lol:
Vendég
 


Hipp Natal Aktiv Bio Tea
A Hipp több évtizedes múltra visszatekintő táplálkozással kapcsolatos kutatásai alapján született meg a Natal-Aktiv termékcsalád. A termékek 100%-osan biztonságos és szigorúan ellenőrzött természetes alapanyagokból készülnek. A magas minőségi kritériumoknak megfelelő speciális összetételű Natal-Aktiv készítmények hozzájárulnak a kismamák egészségesebb életviteléhez.
A szigorú bio-előírások szerint termesztett különböző gyógynövények keveréke teszi zamatossá és ízletessé a teát, mely így hozzájárul a várandósság és a szoptatás ideje alatt megnövekedett folyadékigény pótlásához.
Miért a legjobb Önnek és az Ön gyermekének a jóízű HIPP Natal Aktiv Bio Tea?

az anya és a gyermek egészségét szolgálja
megfelel a legmagasabb minőségi elvárásoknak
ez a gyógynövénytea a terhesség végétől ajánlható mivel segíti a tejképződést
a benne levő ánizsnak, édesköménynek, köménynek és citromhéjnak köszönhetően citromos-friss ízű
hozzáadott cukrot és aromát nem tartalmaz
praktikus aromazáró csomagolással ellátott
Ajánlott fogyasztási mennyiség:

3-6 csésze/nap a terhesség végétől a szoptatás ideje alatt

Forrás: Tájékoztató


De találtam a babaneten is a korábbi hozzászólások között olyat aki szedte és meg volt vele elégedve, de az volt a benyomásom, h. a várandósság ideje alatt kell szedni... :shock:
Vendég
 


Nóri, :lol: :lol:
A kívánt terhesség előtt 3 hónappal már el lehet kezdeni és utána egy hónap szünet, majd folyt. köv.
Vendég
 


1984. 06. 04. :))
Vendég
 


Lányok!

Nekem a Jónás holnapi napot jelölte meg. Szerintetek van rá esély? Hisz nem is biztos, h. "elmúlik" addig...és akkor passzolhatunk. :roll:
Vendég
 


Arikon: szerintem elég nagy badarság ez a jónás naptár. Nálam is olyan extrém időpontokat jelölt, hogy kizártnak tartanám, hogy akkor teherbe essek.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Errefelé a jónás naptár szerinti időpont:amikor jólesik. (reggel-délben-este):lol:
Én is megnéztem anno, de olyan hülye időpontokat adott, hogy csak néztem.Szóval szerintem sem mérvadó. :roll:
Arikon:cn3 lesz holnap...addigra hogy múlna el?
:shock:
Nálam 7 nap mire elmúlik! :oops: :shock:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?