Új privát üzeneted érkezett!

Alexa!
Nálunk a babaúszi fél órás, de elég is, mert a pár hónapos babák hamar fáznak. Látszik, hogy lila a szájuk és remegnek-de az anyukák nem viszik ki őket. :roll:
Huggiesnak van úszópelusa (nem ocsó: 10 db 1500 :evil: ), abban van a gyerek. Eddig még szerencsére nem volt kakis baleset. :)

Tinu!
Buddha has! :lol: :lol: :lol: Mondjuk Veronika sem panaszkodhat etéren. :P

Anyós téma: már bizti írtam, hogy az enyém dolgozik, mellette épp a szakdoliját írja, tavasszal államvizsgázik. Kb hetente 1x látja az unokát (az első :!: ), akkor is csak kutyafutában, mert állandóan siet… Ez erre a családra baromira jellemző. :? Ja egyébként ők is itt laknak a faluban és a boltjuk szinte a házunkkal szemben van. Annyi még, hogy vasárnap kényelmi szempontok (= ők főznek, nekem nem kell, így a gyereket is látják :wink: ) miatt ott vagyunk kb 2 órát náluk

Rena!
Lakodalom: legalább jó alkalom, hogy vegyél egy új rucit! :wink: :lol: Apa bizti megértené! Amúgy a buliba is maradtok?
Nálunk most két jó barátunknál is tervben van az esküvő, csak hogy mindegyik ugyanazt az időpontot nézte ki. :x Pedig nem is ismerik egymást-nem értem. :roll: Évekig nem voltunk lagziba, jövöre kettő lenne, remélem valamelyik átteszi. Nem is vagyunk önzők, mi? :oops: :lol:

Mági!
De jó, hogy Pannánál beállt a napirend! :P Nagyon édi az első képen, cuki hogy milyen pofit tud vágni, igazi nagylányos.

Winnie!
Jó pihenést!
8) 8) 8)
Májat még nekünk se mondta a dokinéni (bár én se kérdeztem rá, mivel úgy tudtam, mint KErnico). Egyébként a céklában is van egy csomó vas, nem?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi: miért, hány fokos a víz nállatok? Nállunk 33 kb. és nem fáznak az 1 órás uszin. Pelus helyett meg kellett itt venni egy kisgatyát kb. 2000 valamennyiért, és azt hordja ott. Jól jártunk, mert 68 volt a mérete akkor, mondom mindjárt kinövi, így nem a 62-68-ast vettük meg, hanem a 74-80-ast (behúzható a hasánál+lábánál), így még sokáig jó is lesz! :lol:
Anyós: hát igen, ahogy én emlékszem, Németkér másik feléről is átérne gyalog max. fél óra alatt, úgyhogy kifogása sincs, hogy miért nem megy segíteni. :roll:

Winnie: de jó nektek! Mit is csinál apa nállatok, milyen cégnél? Melyik szállodába mentek? Abba a nagy wellness-be? Nagyon irigy vagyok!

Kép
kernico
 
 


Mindenkinek nagyon jó hosszú hétvégét kívánok!
Tele vagyunk programokkal bizti nem tudok jönni pár napig!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 

 
 

Kernico!
NEm tudom, hogy milyen meleg a víz, de tuti nincs 30 fok, majd legközelebb megnézem. Ha belemegyünk kellemes meleg, de azért a 4-5 hónaposok fáznak.
Tök jó, hogy van az a kis nadrág, tökre megérheti. Hol lehet olyat venni? AMúgy hogy hogy nem kg-ra van a méretezése? :shock:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ma egész nap sütöttem (3 félét), mert holnap tartjuk apa szülinapját és jön egy pár vendég-remélem ízlik nekik.
Hú, de mennyi mosatlan gyűlt össze! :x Msot lerakom Veronikát, hátha elalszik :roll:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Gratula a 6.foghoz! Holnapra jó bulizást. Ügyes vagy, hogy ennyi féle sütit sütöttél!!! Éteren keresztül küldhetnél
:D


Ante!
Húúú, jó sokat hízott Lidi, de ki bánja, csak végre eszik, igaz? :wink:


Rena!
Remélem jól érzitek magatokat a lagziban!
Nem semmi a védőnő :x


Falexa!
Nagyon édes Bazsi a képen!
Ja, nekem is csinálta már Zsombi a "golyózást" :) , háááát, én sziszegtem helyette :? Mindenesetre gondolom nem fájt neki, mert akkor biztos sírt volna....


Megyek fürdetni,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Noémi: azért nem súlyra megy, mert ez rendes kisgatya, csak 3 rétegű, olyan fürcsinadrág. A kaka nem megy ki belőle, de a pisi az sajna ebből is! :roll:

Jól eltűnt mindenki! Hosszú hétvége, látszik! :lol:

Kép
kernico
 
 


Noémi: minden tiszteletem a tiéd a sok sütésért. Nekem tegnap úgy, hogy a férjem is segített, a bevásárlást és az egy fogásos ebéd-vacsit sikerült elkészítenem. A férjem utána kérdezte, hogy hol a nyami-nyami. Kicsit csúnyán néztem rá. :evil: Erre sütött egy kis palacsintát. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Hát én már pénteken annyit főztem, hogy maradjon szombatra is és így csak a sütéssel foglalkoztam. A bolt meg velünk szembe van, mindig van valaki aki a gyereket megfogja, amíg én összeszedem a dolgokat. :wink: Ja és a gyerek a művelet nagy részét átaludta! Egyébként nekem se lenne időm rá az tuti.
Azért jó fej a férjed, hogy sütött palacsintát! :P

KErnico!
Ja értem én! :P De azért elárulod, hogy én tudnék e onnan rendelni? :lol:

Brigó!
Tessék a süti! :P Kép
Sajnos csak így tudom! :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Asztaaaaaaaa!Köszi :) Csurgott is a nyálam, hozattam is apával egy kis sütit :lol:

Na, írni most nem igazán tudok, így rakok fel képeket :)


Kép Kép Kép

A párától kicsit homályosak


Jó éjt,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Na csáó!
Nálunk véget ért a hosszú hétvégi progisorozat. Élménybeszámoló péntek estétől:
Petra 1 hónapos kora óta nem volt ilyen szar éjszakája. Soká aludt el, fent volt 3szor kb 1 óráig, forgolódott, nyögött, néha fel-fel sírt. Nem mondanám,hogy kialudtam magam.
Szombaton már reggel átmentünk Mindszentre a nagyival. Délutáni elalvása (2 óra) után mentünk a lányos házhoz,Petrára nagynéném vigyázott. Hát belénk fagyott a sz@r,rohadt hideg volt.(Idei másik lakodalomnál azért jobb volt,mert az meg a meleg rekord 42? fok napján volt..)Esküvő szép volt mint mindig,azután hazamentünk a lányért,vittük a vacsira. Na ott aztán csak a kajálásra kaptam vissza,fogalmam sem volt,éppen merre kolbászol, mindenki nyagázta. Fél 8-kor hazavittük,mászkált picit (már nagyon hiányolta,hogy nem mehet ott sehova,csak kézben marad) aztán fürcsi,kajcsi és alvás nagynénémmel. Mi vissza. Leves után jöttünk el,mire visszaértünk már pöri megvolt,de nekünk újramelegítették,rendik voltak. Aztán tánciztunk sokat,de mikor leültünk éreztem,hogy kár volt,mert ordítani tudtam volna úgy megfájdult megint a derekam. Volt tüzijáték is.Éjfélkor mentünk,nagyon álmik voltunk már mindannyian. Reggel 3/4 8-kor kipattant a szemem,rohantam le a lányhoz,bizti éhezik. Nagynéném és a nagyi (anyukám) közt ült az ágyban,nézte a mesét. Na ebéd után rögtön vissza Szentesre, gyors szopi, utáni mi apával elmentünk Gyopárosra, fürdőbe. Jaaaj, hogy az milyen jól esett... Két éve votlunk utoljára. Élményfürdő, szaunapark, jacuzzi,vízveretés a vállamra,derekamra.. Este aztán Petrával együtt feküdtem le fél 9-kor,már hulla voltam. Ma már csak kettesben vagyunk,rengeteg vasalni valóm van, úgyhogy nem is jövök már ma. Mondjuk gondolom ti sem naon vagytok itt még!
Majd dobok képet holnap.

Brigó! Jók a képek! Mi van ott Zsombi fején?

Noémi! Nem kaptam én már rucit, ősrégi cuccba mentem. :oops: Hogy sikerült apa szülinapi ebédje?

omr
 
 


Sziasztok!

Látom, ma sem sokan vagyunk :( :)

Rena!
Örülök, ha jól sikerült a lagzi. És irigy a vasárnapért :)
Kérlek alássan :) , a Zsombi fején a vizimalom pörgős része van. Jobban nem tudom leírni :oops:

No, lépek,

Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!

Még mi is megvagyunk. Már gyógyultan jelentem, gyerkőcöm már jól van, csak sajna az anyukámat műtötték gerincsérvvel, így elég kevés időm van. Persze azért benéztem párszor, csak nem tudtam írni.

Rena: ez igen, jó sűrű hétvégétek volt, de azért a fűrdő kárpótolt igaz. Jó kis képeket csináltál a két gyermekről, úgy látom, jól el vannak egymással. Végig ilyen csönd van, és játszanak, vagy néha vita is van?

Mági: sztem jó a szobaszín, bizti Panna sem tiltakozna, szőnyeg lesz vagy parketta? Hú mert a parkettán nagyon jól kopognak a játékok, vagy a laminált padlón. A piroskás kép nagyon tuti. :)

Noémi: nagyon szupi kis torták, ügyi vagy, hogy nekünk meg csorogjon a nyálunk miii? Jól sikerült a szülinap? Szólj ám ha sok torta maradt...

Winnie: majd mesélj, milyen volt Visegrád.

Alexa: jó kis ülést fogtál ki, ügyes voltál! A Köfémben is voltál?

Brigó: Te is tök jó képeket tudsz csinálni, azért Jázi egy kicsit lefoglalja Zsombit, talán könyebb fényképezni is.

A lepkét szeretném
Kép
na most már megyek... Kép
sziszi22
 
 


Na ezt nézzétek meg, most találtam :shock: Kép
sziszi22
 
 


Sziasztok!

Úúúútááálom ezt az időt,de szerintem nem vagyok egyedül!

Rena,örülök,hogy jól sikerült a hétvége és,hogy a kiscsaj ilyen jól elvolt!Csak az üres e-mail jött ám át,majd légyszi próbáld meg elküldeni megint a diafilmet!Köszi!

Sziszi,örülök,hoy meggyógyult Csanád!Nagyon vagány a kapucnis felsőben!Anyukádna k jobbulást,most szegény gondolom nem tud sokmindent csinálni,nem emelhet,segítesz Neki.
Köfémes börzén nem voltam,de jó lenne egyszer oda is eljutni!
Nagggyon durva ez a kép,asszem elájulnék,ha a saját nappalinkt látnám meg ilyen állapotban!!

Sütni nem nagyon van időm,le a kalappal Noémi!Én néha egy kis muffint csinálok,az egyszerű,hamar megvan.

Szombat délután átjöttek sógoromék,és pizzáztunk egyet,vasárnap meg elmentünk anyósomékhoz.Tegnap és ma itthon lazítunk,de nagyon hiányoznak a jó kis séták,játszóterezések!

Na,aztán gyertek ám csajok,és írjatok!!
Vendég
 


Sziasztok!

MI is megjöttünk!

Jó volt, bár idő rossz, így ki sem mozdultunk a szállodából, de legaalább pihiztünk, meg a popsink alá tolták a fini kaját...
Üröm az örömben, hozzám is betért a MIkulás, tegnap, mikor épp pancsizni igyekeztünk, 9 hó után még egy napot igazán várhatott volna, ez az én formám :)
de összességében nem panaszkodom, jó volt a maceramented 1,5 év :)
Kernico, igen, a termálban voltunk. KÖnyvvizsgálunk apával mind a ketten multinál.

REna, jó kis hétvége..

mennemkell, ébredt

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Szép jó reggelt!
Mostmár aztán tessék visszajönni mindenkinek a csavargásból! :D
Egy kérdés hogy pörögjünk: Fogtok-e védekezni valamivel a téli nyavalyák ellen? Ti és a babák is? Mivel?
Na meg: Kinek hogy telt a hosszú hétvége? Aki még nem írt...

Alexa! Már megint visszajött a válasz,hogy nem kaptad meg a diát. :twisted: Nem akar ekkora fájt elküldeni a rendszer nyilván. Az viszont eszembe jutott,hogy én honnan szedtem le,de azt hiszem regisztrálni kell: www.okosbaba.hu és ott a letöltések közt volt.

Fölkalexa! Mi újság? Hogy vagytok? Merre jártatok? Anyukád és hugod az ablakra matricaként tapadva nézte az esküvői menetet szombaton! :lol: Mondjuk én meg éppen nem láttam Erikáékat a hintón. Sztem arcukra fagyott a mosoly is! :D

omr
 
 


Sziasztok lanyok!

En is itt vagyok vegre, eddig csak bele-bele olvasgattam. Vizsgaznom kellet es letiltottam magam a babanetrol :D , de azert azt nem tudtam megallni, hogy ne olvassalak titeket. :wink:

Par szo rolunk. Lilyke szepen novekedik, meg mindig csak 2 fogunk van. Lehet mar nem is lesz tobb :D habar nyalfolyatas meg mindig nagyon megy, nyugosnek is nyugos, tehat lehet lesz meg tobb is :D Vettunk neki egy barbi autot nagyon szereti es kepzeljetek par napja tolja maga elott es o fut utana, annyira edes.
Tegnap este furdetes elott leszaltozott az agyrol. En annyira megijedtem meg remegtem is , de szerencsere semmi baja nem lett. Egy kicsit sirt es ennyi. Nagyon jol esett, mert meg csak piros folt se lett rajta sehol. Engem azert jol megijesztett.

Ja es megvan a jegyunk November 3-an megyunk haza 3 hetre. Mar nagyon-nagyon varom!!!!!!!!!!

Udv Szilvi Lily baba

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Rena: Köszi szépen jól vagyunk? Én is megnéztem volna Erikáékat, de nem tudtam, hogy esküvőjük lesz. Kicsit hűvős napot választottak. Szombaton ráértek-e mert Katival és esetleg Timivel meglátogatnánk titeket. Tudod mini babatali :D

Jó nagy pangás volt a hétvégén! Remélem ma visszatértek!
A gyerkőcöm panaszkodik megyek is!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


En is rakok fel egy par kepet :D Kép Kép Kép Kép

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Sziasztok,


Hát nem is hiányoltatok!(Ez csak vicc volt.:)))


Olvastalak ám titeket, csak írni nem írtam, mert napközben Dani nagyon nyügi lett egy ideje, és a szomszéd lánnyal és a kislányával is sokat vagyunk, este meg a férjemmel meg a lakásrendrakással esetleg főzéssel telik...

Noémi, igazi házitündér vagy:)))

Rena (ugye most nem kevertelek össze benneteket???:)) nem semmi hétvégétek volt, de néha kell ilyen pörgés meg változatosság.

Mi voltunk Szilvásváradon előtte meg Bécsben meg Sopropnban. Nagyon jó volt bár Dani szempontjából kicsit fárasztó, hogy nem az otthoni környezetben volt, az alvás a játék, meg semmi sem ment ugyanúgy....

MÁs nagyon nem történik velünk, viszont érdekelne, hogy használ-e valaki nem hormontartalmú spirált? És az milyen?

csernusn
 
 


Kép Szeirntem olyan aranyos itt Dani
Kép Eisenstadtban az új sapiban:)

Kép Schönbrunnban

csernusn
 
 


Sziszka,

nagyon jó a barbie taxin Lily, meg az első képen a kézségfejlesztő játék is. Vidám kisbaba.:)))

Brigó, elférnek a kisfürdőkádban?Haláliak, és szeritnem tökjó hogy így megvannak.

csernusn
 
 


Sziasztok!

Na mi is vagyunk, és voltunk is, de csak olvasni, írni nem nagyon volt időm.
Csajszi kicsit betaknyosodott. Szerintem a dokinéninél kapta el a sok betegtől. :roll:
Mit lehet vele csinálni az orrszíváson kívűl? Milyen gyógyteát ihatnak már? Mert gondoltam víz helyett most ihatna langyi teát is, de nemtom, hogy mit lehet. Vagy valami más???? Majd megyünk dokinénihez is, csak ma biztos rengetegen lesznek a hosszú hétvége után, így inkább most nem.

Nagyon jók a képek, mindenkié!

Sziszka: tényleg, hol vettétek azt a készségfejlesztőt? Láttam már Besztiék képén is egyszer ilyet, de még nem láttam sehol boltban, pedig nagyon tetszik!

Winnie: tényleg, már emlékszem is, hogy mondtad. Húúú, az nagyon jó lehetett, azt a szállót már én is néztem, de ...... majd egyszer! :roll:

Rena:
én néha szedek még Elevitet, meg sok egészséges teát iszunk, de mással nem egyenlőre. De én is kíváncsi vagyok, hogy ki mivel védekezik ezek ellen, pláne a kölköknél. Mert azért jó lenne valami tipp!

Noémi:
torták nagyon jók! A nyálam is csorgottű! :lol: :lol:
Ha sokat viszed majd úszni a csajt, akkor tuti megéri. Most találtam egy másik babauszinak a lapján, hogy onnan tényleg lehet rendelni 1800 pízért kisgatyót. (Bár ezek csak emblémásak, nállunk hawai-mintás is van bibibííííí :lol: :lol: :lol: :lol: )

http://hofeherfoka.freeweb.hu/index2.html

Kép
kernico
 
 


CsNiki! Én éppen reggel gondolkodtam,hogy te is rég voltál. Meg pl. Nika, Zsu is.

Daninak boldog hófordulót!!!!
Kép
Ez az utolsó hóforis köszöntése,mert utána 1 éves lesz a drága és csak fél évente kaptok tőlem izgő-mozgó kedves mesefigurát! :D Nagyon repül az idő, hihetetlen! Jók a képek, vigyori a kissrác! Mit csináltatok Ausztriában? Na és Sopronban? Csak pihi?

Sziszka! Jó,hogy jöttél! Nagyon édes Lily! Tök jó az autója, ilyet akarunk Petrának is! Na és igen, a készségfejlesztő nekem is tetszik! Gondolom, hogy megijedtél a szaltótól! :shock:

KNIki! Elevit nálam most fogyott el, az utolsó 10 szem kb 2 hónapig elég volt.. :oops: mindig elfelejtettem. Most ezen az Euroviten agyalok omega 3-al..

FAlexa! Nemtom még, egyelőre 3 program lenne. 1.Anyóséknál disznóvágás. :twisted: :twisted: :twisted: 2.Anyunak segíteni,festeti a konyhát,onnan kéne pakolászni. 3.Kolleganőmhöz mentem volna tegnap,de férje beteg lett,így nem mertem,szombatra akarja átrakni,de mondjuk azon tudok csúsztatni máskorra. Na majd még gondolkodom,hogy legyen. Megkérdem Csabát.

Mentem,felkelt a csaj, hallom már dumál!

omr
 
 


Sziasztok!

Daninak boldog hofordulot kivanunk :)

Kernico
Ezt a kezsegfejlesztot mi is kaptuk, de nagyon szeretjuk :)

Kepzeljetek ma elmentunk a konyvtarba mondom nezek magamnak valami filmet meg konyvet, erre kerdezik tolem, hogy mi is a "story time-ra" jottunk-e? Mert hogy minden szerdan 2-3ig tartanak ilyet. Oh mondom en nem is tudtam rola, de ott maradtunk es nagyon jo volt. Ragasztottunk vonatot meg szineztuk vagyis inkabb en, Lily csak a zsirkretat akarta megenni. Aztan enekeltunk meg olvastak meset. Tok aranyosak voltak a gyerkocok :D Aztan hazafele bementunk baratnomekhez ott meg volt 3 kisgyerek, szoval ma igazan kijatszotta magat a kiscsaj, most lefektettem. Ki kell pihennie ezt a mai delutant :wink:

Tudna valaki kuldeni babaknak valo majas receptet. Elore is koszi

Szilvi&Lily baba

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Heló CSAJOK!!

SIkerült széépen betaknyosodnom :( NYomtam az ágyat tegnap is, még jó, hogy apa itthon volt és vigyázott Dalmira...
Ja és mindjárt itt a keresztelő én meg tiszta para vagyok...fel kell nyalni rendesen az egész kérót, készülni kell meg minden. Ja és vagy 20-an jönnek.... :shock: családtagok. Ááááá :roll:

sziszka,
Nem tudod megkérdezni, hogy a készségfejlesztőt hol vették? NEkem is naaagyon bejön.. :oops:
NAgyon ééédik a képek!Ja és az első képen egy h&m-es polóban van a kiscsaj ugye? Nekünk is ilyen van :)

kernico,
jobbulást!!!!! Teát nemtom mit lehet, de c vitamin az tuti jó ilyenkor!

CSERNUSN,
húúú, jót utazgattatok!!! irigyjedem kicsit... :P . SZuperek a képek!!! Hormonspirálom én is agyalok, majd a jövőben....Ha megtudsz valami infót, íírd le léccci!

omr,
én grapefruit mag kivanotatot nyomok, ez immunerősítő.

sziszi,
az a kuytás kép óriási!! NAgyon édik!! Kutyi gyorsan elfogadta Csanádot?

Brigo,
jaaaajjjjj de ÉÉÉDESEK így ketten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fnoe,
nyami sütik!!!!!!!!!!!!!!

mágnes,
szerintem szuper a Panna szobaszín!!! Lila, nem?
A "szép az élet" c. kép meg haéáli!! VAlami imádnivaló a csaj!!!!!! De tényleg!!!

Fölkalexa,
nagyon jól áll Balázsnak a csíkos!!! :D


Na jóóóéjt mindekinek, megyek pihizni...muszáj rákészülni a nagytakarításra.... :evil:
Vendég
 


Képzeljétek Balázs énekli velem együtt az erdő szélén házikó című sláger gyanús költeményt pontosabban csak nyöszörög a dallra de olyan édi, meg kell zabálni.

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Most is nyöszörög csak most mérgesen megyek is!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


SZiasztok!

Immunerősítés: Én plussz / Haas multivityit iszom minden nap, több éve, ez megy a reggelihez, már el sem tudom képzelni a napomat nélküle :) én a nyelős tablettákat nem szeretem, mind olyan nagy... :oops:
Most meg akarok Oscillococcinumot szedni, meg babának is adni hetente egyszer, kétszer már adtam is, múlt héten elfelejtettem, na holnap!!! remélem...

Livi, jobbulást!!!

Niki, Daninak boldog hófordulót!!!

Ezek a babataxik miért jobbak, mint a motorok? ezeknek nincs meg a bébikompos hátránya, ez jó?

Mi meg elkezdtünk gondolkodni Rékának karácsonyi ajándékokon,és azt találtam ki, hogy úgy csibnáljuk, hogy mi összegyűjtjük, hogy mit szeretnénk, és szétosztjuk az ötleketeket a nagyik, stb érdekelt között, így akkor nem kap szerintünk hülyeséget, már bocsánat, meg duplázás sem lesz. Tök jó, partnerek is az ötletre a nagyik, így azért könnyebb lesz, értelmes dolgokat fog kapni a kiscsaj :) én meg majd nézelődhetek játékügyben, tök jó :)

ma tök jó, 2+3/4 órát aludt délután a lányom. Bár előtte volt egy kis mizéria. Elvilge be szeretném szoktatni kiságyban elalvásra (babakocsi helyett), na ebéd alatt tökre beálmosodott, a végén minden falatnál lejjebb volt a feje :) na gyorsan be az ágyba, de persze rögtön hasra, felült, nem sikerült, be a babakocsiba, de már felébredt annyira, hogy ott sem aludt el, na akkor kivettem, fél óra hancúr a nagyágon, elálmosodott, be a babakocsiba, hipphopp elaludt, át akartam rakni a kiságyba, de ott egyből felébredt :evil: , na vissza a babakocsiba, 1 perc alatt bealudt, hagytam...
csak az a baj, hogy hason tud jólk aludni, éjszaka is mindig hasra fordul, de nem tud hason elaludni....
így aztán babakocsiba is mindig felébred, hogy nem tud fordulni, akkor vissza kell ringatni... jó móka :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!
Hát mire végigolvastam azt a röpke másfél hetet ami kimaradt, elfogyott az energiám az írásra.
Ilgyának azért üzenem, hogy köszi megkaptam a levelet!
A többit majd holnap, ha lesz időm. Jó éjszakát!
Andi

Kép[/url]

Kép[/
ihianya
 
 


Jó reggelt!
Tegnap este úgy maradt kishíján lehajolva. Úgy megfájdult a derekam,hogy nem bírtam kiegyenesedni, aztán fogmosásnál megint, de azt mondta apa,hogy szerinte lehet,hogy ez inkább a vesém.. :roll: :cry: :shock: :cry:
Ja, meg a fogamból is letörött egy darab. A leghátsó felső,szóval nem látszik,de majd beütemezem a fogorvost.

FAlexa! Jó lesz a szombat,le van zsírozva! Petra ébrenléte: 11-2, 4-8. Szóval ha lehet,valahogy pont délben jó lenne ha jönnétek. Vagy előtte. Legfeljebb sütök pizzát,jó? Akkor 3-an jöttök,plusz Bazsi?Látod,látod,ezért is lenne jó Bazsinak a ringató!

Egyébként már úgy írt a csaj,a ringatós,hogy küld szórólapot rányomva a számom,meg ilyenek,h szervezzem meg, de én nyilván visszaírok,hogy a telet ugorjok már át,mert kinek van kedve ilyen hidegben kimozdulni. Meg amúgy 9.45-öt írt,hogy úgy kezdené,hát Petra meg egész délelőtt szunyál,szóval nehogymár pont mi ne tudjunk menni...
Egyébként kinél mennyi a ringató?

omr
 
 


Heló csajok!!!
Ne ezt találtam a neten a grapefruitmag kivonatról:

A grapefruitmag-kivonat bioflavonoidot, glikozidot, C vitamint és fehérjéket tartalmaz. A készítményt a gyümölcs magjából és a gyümölcshús egyes részeibõl nyerik. A mag hatóanyagai elpusztítják a kórokozók citoplazmájának membránját és szabályosan "kiéheztetik" õket anélkül, hogy az emberi szervezetet károsítanák, ezáltal természetes módon semmisíti meg a vírusokat, baktériumokat, gombákat és parazitákat.
Az eredmények igen figyelemre méltóak voltak. Kimutatták, hogy a magból készített kivonat már kis töménységben is ugyanolyan hatásos, mint bármelyik hagyományos antibiotikum.
Az immunrendszert mozgósítja, és egyaránt hatékonyak baktériumok, vírusok, gombák, és egysejtû parazitákkal szemben, azzal a lényeges különbséggel, hogy a hasznos bélbaktériumokat nem károsítják. Mellékhatást csak az okozhat, ha a megengedett adagot négyezerszeresen túllépi valaki.
A tapasztalatok azt mutatják, hogy alkalmazása elsõsorban a gyomor-és bélpanaszok, a gombás betegségek, meghûlések, torok-, orr-, fülfertõzések, köröm-, bõrgombás betegségek, fogínygyulladás és hüvelyfertõzés esetén vált be.

winnie,
köszi, igyekszem meggyógyulni :D Majd számolj be, hogy meg a babkocsiról leszoktatás. Nekünk sem ártana.... :?
Vendég
 


WInnie: Rékának boldog hófordulót! :)

Rena: nálunk 700 Ft egy alkalom a Ringatón. De van bérlet, úgy olcsóbb valamennyivel.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek :D

Látom, kezd beindulni az élet :)


Mivelünk semmi különös nem történt 1 nap alatt.... Ja, de, Zsombi már nem csak integet, de mondja is, hogy pá-pá :D


Sziszi!
Nagyon jók a képek Csanádról!!! Látom, ő is olyan helyeken csatangol, ahol nem kéne :lol: Jázinak is van ilyen virágja, mint amilyen a Csanád kezében van, Zsombinak az az egyik kedvenc játéka :oops:


Júúúúj, nagyon gáz az a nappalis kép! :shock: Na, én is biztos fejre állnék, ha ezt csinálná a két gyerek!!! A mostani Ikea (vagy Kika) reklám is hasonló.


Khm,khm, itt mindenkinek van muffin sütője? Én nem hogy még muffint nem sütöttem, de még muffin sütő sincs. Már felírtam a karácsonyi listámra.


Winnie!
Hát igen, mindennnek eljön az ideje. Nekem ugye tavaly jan.29-én volt az utolsó menszeszem. Nyáron bejelentkeztem a nődokihoz egy keddi napra, és hétfőn reggel mit ad isten???? Pont akkor kellett megjönnie 1,5 év után, amikor végre rászántam magam a turkálásra :x Na, azóta sem jelentkeztem még be....
De azért örülök, hogy jól éreztétek magatokat! :D
Alvásmizéria :( Miért nem próbálod meg úgy, hogy melletted aludjon el? Igaz, Zsombi is szokott ilyenkor pityeregni, mert meg akar fordulni, de én meg nem hagyom, hanem szépen mondom neki, hogy most aludni kell. És akkor utána berakod a kiságyba, ha jól bealudt. Aztán ha ez megy pl egy hétig, utána berakod a kiságyba, te meg ülsz az ágy mellett és így próbálod elaltatni, aztán ha már így is elalszik, akkor minél távolabb ülj a kiságytól, addig, amíg már a szoba előtt kell ücsörögnöd, vagyis nem is kell majd bent lenni, hogy elaludjon ez a Rékapanka :wink:


Rena!
Én nem hiszem, hogy bármilyen vitamint is fogok adni a gyerekeknek. Max. ha meg lesznek fázva, akkor egy kis c vitamin (bár Zsombi olyan Milupa teát iszik, ami c vitaminos), de semmi komolyra nem gondolok. Hogy miért? Passz. Talán nem akarom a szervezetüket telenyomni vitaminnal. De tényleg nincs épkézláb magyarázatom.


Ezen nagyon jót nevettem:

[quote]a írta:z ablakra matricaként tapadva nézte az esküvői menetet


(bocsi Falexa :oops: :) )


Sziszka!
Jó hallani felőletek!
Sajnálom, hogy Lyli is bekerült a lepotyogós babák közé :( Vizsgáid hogy állnak?
Jaj, hát nagyod édes ez a csajszi! Látom, van neki is bőven játéka :) A dvd-ket még nem rámolta le a tv alól? Nálunk ez nagyon menő volt....


Csniki!
Na, pont teírod, hogy milyen pörgős hétvégéjük volt Renáéknak??? Azért te sem panaszkodhatsz :lol:
Én nem használok spirált.
Szuperek a képek! :) Az első (szerintem) a legjobb!
Ja, gyerkőcök elférnek a kádban, mert beletuszkolom őket :lol: De mozdulni már nem lehet :wink: Amúgy csak egyszer fürödtek így, pont azért, mert már kettejüknek kicsi a kiskád. Persze tudom, hogy a nagyban is lehetne, csak ami volt Jázinak csúszásgátló, azt már kidobtuk, újat még nem vettem, így azt még kerüljük.


Kniki!
Sajnálom, hogy Kiara is takonypóc. Zsombi is az volt, igaz csak egy napig volt komoly. Ilyenkor nem szoktam fürdetni, meg velünk alszik, hogyha éjszaka felkel, egyből tudjam az orrát tisztítani, meg párnára szoktam ilyenkor fektetni.


Livi!
Sajnálom, hogy te is lebetegedtél :( Azért vigyázz magadra!!! (nem kell elevit? 60 db van, odaadom 2000 pénzért)


Falexa!
Szerintem akkor Balázs zseni lesz. NAgyon ügyi a fiacskád. :)


Daninak és Rékapankának boldog hófordulót!!!

Kép


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Brigó! Nagyon bírom a dumádat! :lol:
Ja, egyébként én is tartok a vitaminozástól,végülis gyümölcsben megeszi ami neki kell, de nekem kell valami az tuti. Én aztán 2hetente benga vagyok.Most,hogy letört a fogam,gyanítom Petra kiszívja belőlem a kalciumot is teljesen...
Gratula a hangos pápához!!!

Képzeljétek Petra meg reggel a bilin mikor kedvenc mondókáját mondtam neki,tapsolt ott,ahol én is tapsolok. Sztem egy darabig nem csinálja megint,csak nekem produkált,de teljesen körbepuszáltam érte!

Winnie!
Rékának Boldog Hófordulót!!!
Kép
Egy hason fekvő Miszimaszi..

Tinu! Nálunk 600-ért mondja. Amúgy mi újság veletek? Semmi élménybeszámoló?

omr
 
 


Rena: semmi különös nincs. Tünci mindenhol feláll kapaszkodva. Folyton olyan helyre mászik, ahova nem szabadna. És kinézi a kaját a szánkból, ha eszünk. Ezért szeretnék végre elköltözni, hogy legyen egy étkezőnk. Akkor tudnánk közösen enni. De ennyi kábé. Sokat kell mostanság foglalkozni a gyerökkel, mert igényli. Ha nem megy, akkor a hátamra kötözöm és úgy mosogatok, főzök. Néha bírja.
Most viszont nem esik annyira, le is húzok könyvtárba, meg gyógyszertárba, meg tejet venni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Winnie: Nekem ezt éjszaka játsza el csak a kiságy kombinációban.Felébred cicire teszem bealszik lerakom kiságyba amint a párnához ér a feje már ordít felveszem visszaringatom alszik majd újra kiságy majd újra sírás felveszem ezt kb fél óráig csinálom mert apa már ideges igy ő megy a földre aludni Gege meg vissza nagy gyba.de..... Már hajnali 3-ig bírta :):):):) szóval egyre tovább és lassan csak megszokja a kiságyat hogy elfér benne stb. kész türelemjáték :):):):):

Brigó: nekünk van muffinsütönk anyóstól elhoztuk mert ő megvette de nem süt benne Gabi a párom meg szokott sütögetni és igy nálunk maradt :)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
vagyunk mi is, de csak olvasgatok jóformán.


Tőmondatokban rólunk....
4. fogunk van.
Álldogálunk.
Minden mellett megyünk kapaszkodva.
És ha megfogja a kezem, akkor sétálunk is. :D
És ha kérdezek tőle, hogy hol van a....
akkor mutatja, odanéz, próbálja utánozni a szavakat. Zabálnivalóóóó :D

Éjjelek. még mindig rosszak, egy éjjelt nem aludtunk még át, pedig már 10. hós a lelkem. :?

És állandóan kell fogallakozni vele, nem hajlandó elmaradni sokáig egyedül.
ha nem lát sír, ha lát akkor is. Szóval anya és anya kell nekijje ezerrel. :-)
Én meg hulla és hulla leszek...

Muffin:
Szoktam én is csokisat alkotni. Jajj de sól szokott ssikerálni, de a nagy belemre most nem akarok ráoakolni még édességgel. így is még a csokikáról kéne leszokni. Mert az még van sajna. Sokszor. Úgyhogy muffin max karácsonyra lesz legkorábban. Akkor lehet bűnözni kicsit.

Hófordulósoknak sok boldogságot!
:D

Na ennyit engedett.....

Kép
zsuzsu74
 
 


Niki: milyen nagyfiú már Dani, csini a sapija, boldog hórordulót!

Kép
Rékának is boldog hófordulót!

Winnie: jó ötletet adtál, én is kitalálom a kari ajándékot, a babakocsis alvás nálunk is hódit, de ha elaludt és át akarom tenni az ágyba, nekem is felébred és nem hajlandó aludni. Nehéz lesz róla leszokni, én úgy gondoltam, ha már csak ebéd után alszik, akkor fogom leszoktatni. :?

Rena: jobbulást! Kicsit jó lenne ha pihentetnéd a dereked, amikor alszik a kicsi lány, te is pihennél, ha a veséd akkor is jó neki, csak takarózz be, nekem ez szokott segíteni.

Sziszka: nagyon helyes Lily , olyan mosolygós baba.

Brigó: de ügyes Zsombi, már monda is a pá-pát, mi még csak integetünk, azt is akkor ha már becsutam az ajtót. :lol:

Nika: hát akkor megszenvedtek egy kicsit most az éjszakákkal, de lehet csak egy két hét és megszokja.

A foglalkozás nálunk abban merül ki, hogy mutatja menjünk, reggeltől estig, fogom a kezét és sétálunk, alig akar játszani, le akarom ültetni, megfesziti magát, séta, séta, séta. Na meg a kaja, mióta evett kiflit, meg zsömit, meglátja a főzit ebédnél és sír, ha adok neki kiflit csak akkor hajlandó főzeléket is enni. :?

Ja vitamint nem szedünk, csak én kálciumot, mert tejérzékeny vagyok, leszoktam a tejről, néha joghurt, túró, de csak ritkán.Én is úgy gondolom ahogy ti, eszik gyümit, talán elég.
sziszi22
 
 


Sziasztok!

Na jól eltűntem megint, mi? :) Valahogy olyan zsúfi volt az elmúlt pár nap, meg apácska is többet tudott itthon lenni velünk, hogy nem tudtam jönni. :oops:
Vasárnap meghívtak minket haverok ebédre (voltunk 10-en), jól elvoltunk, meghát kicsit kimozdultunk (emiatt kellett szombaton előre dolgozni). Délután meg hozzánk jöttek a vendégek (én csak sütivel vártam őket :? ), mi is voltunk legalább 15-en. Jól sikerült és a sütik is elfogytak (sajnálom Sziszi :lol: ), úgyhogy bizti nem volt olyan rossz. :shock: :lol:
Tegnap anyunál voltunk reggeltől, odajött a barátnőm, aki hazalátogatott Angliából. Tök jó volt vele dumcsizni, csak kár, hogy évente 2x látom. :cry: Utána meg babaúszin voltunk ismét! :P


Brigó!

Nagyon édesek a gyerekeid együtt, olyan jó, hogy így szeretik egymást. Zsombika sokkal idősebbnek néz ki. :) (talán ilyenkor még nem sértő számára :roll: :lol: )

REna!
Kár hogy a lagziban nem tudtad annyira élvezni a táncolást, de az azért jó, hogy a csaj jól bírta. Meghát jó ürügy volt elmenni Gyopárosra mi? :wink: Én is voltam egyszer (kb 8 éve) ott a családdal, nagyon jól érzetük magunkat, de azóta már biztos több minden megváltozott.
Én még nem gondoltam a bacik elleni védekezésen! :roll: :roll: :roll:
Ringatón mi fél éve voltunk (szerintem azóta se szerveztek nálunk :evil: ) és az 700 Ft volt és délután 5 körül.
A barátnőm (akit fent írtam) 3 hónap kényszer pihenőn volt, mert a dereka annyira fájt, kint egy-két gyógyitornát csináltattak vele, meg fizikoterápiát, meg valami gyógyiszert adtak neki. De még most sem igazi a háta. Úgyhogy vigyázz nagyon rá!

Sziszi!
Sajnálom anyukádat, segíts neki amennyit tudsz!
Nagyon édi Csanádnak a virága-én is szeretnék ilyet! :oops: A "kutya és Csanád a kosárban" kép meg egyszerűen csúcs szupi! :lol:

Sziszka!
Jó, hogy jöttél. Akkor vége a vizsgáidnak vagy lesz még? És meg van mind? Gondolom a családod már hogy várhatja, hogy végre játszhassanak a kis Lilyvel! A Barbies autó nagyon jól néz ki és a kiscsaj meg nagyon trendi! :P

Csniki!
Én már hiányoltalak, mivel Danikának is most volt a 11. hófordulója! :oops: :P Már csak 1 hónap a szülinapig! :P Sopron+ Bécs irigy-irigy! :oops: :oops:

Kernico!
Köszike a linket! :P

Winnie!
Réka pankának boldog hófordulót! :P Visegrádot én is néztem, gyönyörű hely és hát a szálloda nagyon pazar, de hát a mi pénztárcánk… :(

Livi!
Jobbulást neked és kitartást a nagy művelethez! :)

Tinu!
Hú ez nem gyenge, hogy a 8-9 kg-os gyerekkel a hátadon mosogatsz!!!! :shock: :shock: :shock: A derekad, hátad jól van?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi: sokkal könnyebb a hátamon a 8,5 kilós gyerek, mint a csípőmön. Nem is érzem. Csak hajolgatni nem nagyon tudok vele, mert ahhoz tényleg nehéz.

Kép
Kép
tinu
 
 


Végre sikerélményem van. Tegnap gulyáslevest csináltam. Este az uram evett belőle, ízlett neki. Ma pedig Tüncinek kivettem belőle husit, sárgarépát, fehérrépát, krumplit, karalábét és összeturmixoltam. És nagyon ízlett neki. Nem is tudom, mikor evett utoljára ennyit ebédre. Na ilyen kaják kellenének, amiből már a gyerek is ehet. Már úgy unom a külön kotyvasztást.
Holnap szerintem kelkáposztafőzeléket csinálok és abból is ehet Tünde.
Na milyen kaják vannak még ilyenek?

Kép
Kép
tinu
 
 


Noémi: jó, hogy jössz, nem maradt süti, :cry: majd máskor. Az a lényeg jól éreztétek magatokat, 15-en, jó sokan összejöttetek. Közel van, ahova jártok úszni? Mivel mentek autóval vagy babakocsival?

Tinu: én is unom már a külön főzicskét, mát többször veszek bébiételt :oops: , amit szeret, ha nincs olyan kaja amit ő is ehet. Én zöldbab főzit csinálok, de még nem evett Csanád zöldbabot, kóstoltátok már? Még kelkáposztafőzeléket sem evett, csak krumplitfőzit, húsilevest, tökfőzit, meg esetleg egy pici falatokat másból. Jó lesz ha kóstoltatok vele többfélét. :oops:
sziszi22
 
 


Rena: Kati most írt smst, hogy még sem jó a szombat. Tudod a szokásos, bár a dél körüli időpont nekünk sem igazán jó. Majdcsak összehozzuk! :D Egyébként vettem neked olyan hálos játéktartót csak 300 pénz, hogy tudnám odaadni? Vigyem be anyudnak?

Tegnap bevásárlást tartottunk a gyerköcnek kapott dögös télibakit. Az üzletben a kifutotermékek 3000forint/db áron voltak. Tök jól jártunk! Kapott még plüss melegítőt, kabátot, harisnyát, sapi, sálat. Jöhet a tél! Elkeztük a biciklizést is annyira elvezi, sikong az ülésben, majd lefotozóm.

Mennem kell, mert apa beteg lett és ápolgatnom kell !

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziszi!
Az uszoda a mellettünk lévő városban van 15 km-re. Eddig 2x mentem busszal, a gyerek a kenguruban. Sajnos ez a megoldás a rossz időben már nem megoldható, mivel több ruha kell a gyerekre is, meg rám is. :( Tegnap meg anyós bevitt autóval, de már reggel 7-kor :!: indultunk és ő is hozott haza. Na lehet ezt többször igénybe veszem még, csak ez a korai kelés :x Viszont így tudom vinni a babakocsit is és legfeljebb mindig taliznék egy barátnőmmel ezeken a napokon! :idea: :lol: Na ez nem is olyan rossz ötlet :P
Én már adtam néhányszor (ma is) Veronikának zöldbabot és megette.

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Alexa!
Mindenképp kérjük a fotokat!
Apácskádnak meg mi a baja? Kis kényeztetés kell neki is, mi?
Az én férjecském haldoklik, ha valamilye fáj és szinte rögtön beveszi az Aspirint :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


sziszi: hát már negyedik hete próbálkozunk de előbb utóbb csak sikerül :) párom meg jobban alszik a földön mint a puha szivacsos ágyon :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziszi: zöldbabot még nem adtam. Majd egy hónap múlva. Addig nem merek. Mondjuk a kelkáposztától nem lett baja (igaz, csak keveset kapott), de a brokkoli azért megviselte a pociját.

Kép
Kép
tinu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?