Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Áfonya!
Gratulálok a kisfiadhoz. Nagyon szép baba.

Csibe!
Olvasom, hogy Czeizelhez készültök. Mi többször is jártunk nála, de sperma problémán nem tud segíteni. Megcsinálták a genetikai vizsgálatot, vérből, 20e Ft. Aztán tovább küldött andrológushoz.

Nyuszifül!
Olyan jó dolgokat írtál. Erőt adsz itt Mindenkinek!

Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Princess! Csak igyekszem visszaadni, amit tőletek kaptam és az alagút másik végéről húzni benneteket :lol: :D

Kjaja! Az már eleve jobb kezdés, hogy úgy mentek neki, hogy tudjátok, hogy mi a probléma, legalább az első sokkot megússzátok. Szerintem ha nálad minden OK, akkor hamar eljuthattok a megvalósítási szakaszba, bár nem tudom, hogy biopsziája volt-e már a párodnak. A donoros megoldásról mit gondoltok? Sok sikert Nektek!

Erikáról még mindig semmi hír?????

nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 

 
 

Sziasztok!
Csibétől megkaptam a doki számát. KÖSZI CSIBE!!!! :wink:
29-én már mehetünk is hozzá a magánrendelésre. Nagyon aranyos nővel beszéltem. Elmondtam az azoospermiát és máris mondta, hogy van lehetőség biopsziára. Nagyon jólesett. Megnyugodtam egy kicsit. Tegnap este beszéltünk a férjemmel. Azt mondta, hogy benne van a biopsziában. Nem fél a műtéttől, csak attól tart, hogy a gyerekünk is örörkölheti az azoospermiát. :?
Kjaja! Úgy néz ki, hogy együtt kezdjük... :wink:
Nyuszifül! Hány km ez a fránya alagút?? Szeretném látni a végét! :D
Vendég
 


Mororo!
Hajrá!:)
A pakliban nagy eséllyel benne van, hogy a fiú gyermek örökli.
De beszéljetek az andrológussal majd, és ő elmondja, hogy ma már másképp működik ez a hereleszállítós történet! Akkor 4-5 éves korban csinálták, ma már csecsemő korban. Az eszközök is másak! Szóval több esély van javulásra!
:lol:
Doki bácsinkat meg imádni fogod! Én már a hangjától is megnyugszom! :wink: :lol: Na és persze a biológusnő is egy angyal! (szerintem vele beszéltél :wink: ) :lol:
Jah! Üdv a BMC-ek között:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Mororo! Hát sajnos mindenkinél más és más, de jó hír az, hogy a másik végén süt a nap!!!! :wink:

Azon pedig ne aggódjon a párod, hogy mi lesz 30 év múlva, mire a gyereketek szeretne gyereket. Spermabank 6-7 éve van Magyarországon, lombikprogram is kb. 20 éve, az őssejtkutatás is folyik ezerrel, szóval minden esély megvan rá, hogy neki már sokkal könnyebb lesz. Ráadásul nem kell éveket sem elpazarolnia arra, hogy sikertelenül próbálkozik, mert már eleve tudni fogja. Sok sikert!

nyusziful

nyusziful76
 
 


Sziasztok! Köszönöm Lányok!
Egy kicsit ideges lettem, hogy már kezdjük is. De most valahogy várom már a 29-ét. Ha a doki azt mondja, hogy ne várjunk és lehetne kezdeni a műtétet vagy nálam a visgálatokat, akkor nem kérdés. Elkezdjük. Köszönöm a segítségeteket! Jó, hogy van ez a topik!!!!!
Törpe! Mi a helyzet veled?
Nyulasz! Régen írtál.
Princess! Rendeződtek a dolgok a családban? Párod megbékélt?
Vendég
 


Sziasztok!

Áfonya!

Gratula a kisfiadhoz, nagyon aranyos! :D

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!
Most volt időm kicsit visszaolvasni!

Áfonya
gratulálok a kisfiadhoz! Gyönyörű a baba! :lol:

Mororo
ma kezdem a szurikat! nem is tudtam délig aludni :wink: :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok,

Princess, jó hogy jelentkeztél. Merre jársz? Mi van veled?
Czeizelhez, nem kivizsgálás miatt, hanem lombik esélyeink felvázolása, illetve a fejlődési rendelleneségek feltérképezése miatt szerettünk, volna menni, de megelözött minket egy ismerösünk, akiknek ua. a bajuk mint nekünk, így kicsit tisztábban látjuk a jövöt.

Mororo,drukk a 29-re, és addig kideritem neked a pontos címet.

Jenni, feléd mi zujs?

Törpezsu, gratulálok az első szurihoz. :wink:

Nyulasz??????????????

Erikával valyon mi lehet?

Nyuszifül, milyen a babás élet?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Csibe!

Írtam privit.

Jeni99
jeni99
 
 


Csibe!

Köszi szépen!

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!
Jeni,
Régen láttalak. Remélem jól vagy!

Erikával én sem tudom mi a helyzet, pedig azt mondta, hogy majd ír sms-t. Remélem jól van.
Vendég
 


Áfonya!
Juhéééééééé,nagyon gratulálok a Csodababátokhoz!Ja,és csodatündéri!Nem semmi méretekkel :shock:

Törpe!
Jó szurizást!Szeretnék már én is ott tartani!

Kjaja!
A debreceni kaálinak is van már topicja,a "szülészetek,kórházak" alatt megtalálod.Persze itt is szívesen látunk,de gondolom minden infó jól jön.
Vendég
 


Nyulasz!
Tudom, hogy van a debreceni kaálinak is topicja, de lehet, hogy nálunk lombik lesz donorspermával, mivel a páromnak azoospermiája van! Hát nem tudom amúgy még mi lesz?! de mivel majd november 6.-én lesz spermavizsgálat, ott további dolgok is kiderülnek, és majd dec. 4.-én megyünk a kaáliba! egyenlőre ennyi van! de látom nálatok is azoospermia van! nálad van valami baj, vagy csak a párodnak?! nálatok hogy folytak a vizsgálatok? milyen vizsgálatok kellettek? lombik volt vagy inszem? mennyibe kerültek ezek összesen?! válaszod előre is köszönöm! :lol:
kjaja
 
 


Kjaja!
Persze,gondolhattam volna,hogy már megtaláltad a debrecenis topicot.Ilyenkor mindenki jól körbenéz,mindent elolvas.
Nem írtad,hogy biopszia volt-e?
Páromnál a Kaáliban találtak spermiumot a mintában.Igaz csak néhányat,és az is kórosan mozgó,de használható.Tehát volt amikor azt írták a papírra,magán andrológián,hogy azoospermia,de utána mitől lett,azt nem tudom.Talán a vitaminok.Volt még neki hormonvizsgálat vérből,meg kromoszómavizsgálat,meg kariotípus.De mindent rendben találtak.Nálam elvileg minden rendben,hormonok jók,de nehezen stimulálható vagyok,és nagyon kevés petesejtem lett.Elsőnél 4,másodiknál 1 darab.Most majd másmilyen protokollt csinálunk,majd nov.9-én kiderül hogy mit-hogyan.
Vendég
 


Nyulasz!
Köszi az infokat! Még biopszia nem volt a páromnál! majd az andrológus meg a kaáliban a doki remélem mond valami bíztataót!
kjaja
 
 


Igen,reméljük mondanak bíztatót.Én nagyon drukkolok november 6-ra!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kérdezni jöttem hozzátok!

Nyulasz ezt írtad:"Volt még neki hormonvizsgálat vérből,meg kromoszómavizsgálat,meg kariotípus" A kérdésem az lenne, hogy ezt a Kaáliban csinálták meg? Vagy egy andrólogus írta ki a viszgálatokat?
Az a helyzet, hogy páromnak sincs spermiuma! Ez szeptember 11-én derült ki! Bár én októberben teszteltem egy pozítívat, de a végén megjött. Tegnap lett volna időpontunk egy másik dokihoz( dr. Kopa Zsolt), de késtünk a dugó miatt, felhívtuk telefonon, mire közölték velünk, hogy ők nem várnak senkire! Már elindultak hazafele ( gondolom párom lett volna az utolsó) Ezt megelégelve döntöttem úgy hogy bejelentkezünk egy meddőségi centrumba! Remélem jól döntöttem.

Kép
kata05
 
 


Csibe, Nyulasz!
Köszönöm! :lol: Már egész profinak érzem magam :lol:

Kata
Szerintem jól tetted!
Mi csináltattunk vizsgálatot magán dokinál! 2x. Elvittük a leleteket a meddőségibe, de szinte mindenhol újra kérnek majd spermavizsgálatot!
Szóval örülnek a leletnek, de mindenki a saját embereiben bízik, szóval úgyis újra csinálják!

Sok sikert mindnekinek!

Nyulasz
Nov 9 már nincs olyan messze, csak ilyenkor lassabban telnek a napok :? :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Kata!

Na,ez igen érdekes. :shock: Akkor vajon te lennél SzűzMária? :lol: :lol: :lol:

Szóval nekünk a Kaáliban vették le a vért,és az Istenhegyi klinikára küldték(asszem)És potom 50.000 volt.

Melyik intézetbe mennétek?Te nem próbálod meg Csibe orvosát?

Ezt egyébként két dolog miatt ajánlom mindenkinek.Egy,a mi orvosunk állítólag nem fogadhat idén több embert,mert túl van terhelve,a másik,hogy ők szívesen ajánlgatják a donoros megoldást,bár mi ezt az elején elvetettük,de mindig féltem,hogy újra előhozza.Tudod,a párom miatt.Amíg van esély,addig nem értem miért nem a saját a legfontosabb.Na,és Csibe orvosa pedig olyan,aki a sajátot erölteti,amíg van remény.A miénk is támogatja,csak hát a hangsúlyból ítélve a donor az egy célravezetőbb megoldás. :? Bár lehet,hogy én értelmeztem rosszul.

Sajnálom,hogy a másik helyen így jártatok.
Hány vizsgálat volt eddig és hol?

Törpe!
Csak sajnos nov.-ben csak konzultáció lesz.
Neked drukkolok holnapra,hogy sok szép petikét találjon a doki!
Vendég
 


Nyulasz, csak egy vizsgálat volt! De nekem már májusban is volt + tesztem! Ezután már én sem tudom mi van! össze nem vagyok már törve, bár nem mondom hogy nem sujtott le a hír először, és nem lettem célt vesztett, de a reményt a + teszt adja nekem! A mostani +-at még a lányoknak is megmutiztam a férfi meddőség topicba!
Csibe, kihez jár? Én még nem nagyon ismerem az intézeteket!

Egy doki van aki ismerős lenne na nem nekem hanem az egyik ismerősömnek, és "állítólag nagy fej"(andrólogus), de Tapolcán dolgozik a Kaáli intézetben. Hát innen pestről elég messze van! :cry: Bár lehet hogy egy próbát megér, de többször nem tudnánk lemenni.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Kata! Üdv köztünk! Bár ez elég hülyén hangzik ebben a helyzetben. :?

A 2 pozitív teszt tényleg érdekes :shock: Milyen tesztet használtál? Úgy tudom tévesen pozitív eredmény csak akkor lehet, ha valahogy a kontrollcsíkból átszivárog az anyag a másikba. No de kétszer???? Nem lehet, hogy a párod spermavizsgálata nem stimmelt valahogy?

Az igazság az, hogy valahogy én mindig azt várom, hogy egyszer csak "véletlenül" én is teherbe esek a páromtól, holott ez nálunk orvosilag ki van zárva. :oops:

nyusziful76
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, mi az a kariotípus? És neked kellett anno lapart csináltatnod?
A kevés petike miatt lesz másfajta protokollod? Mikor indul??

Kata, ez meg hogy lehet?? :roll:

BMC-sek, az intézetnek van állandó andrológusa, vagy tulajdonképpen a János Kórházon belül van ez megoldva?

Üdv. mindenkinek!!!
mazsi02
 
 


Sziasztok,

Kata én BMC-be járok Konc dokihoz.

Mazsi, BMC-nek van külön andrológusa.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Kata!

Én sem nagyon értem, hogy kétszer hogyan tudtál +-t tesztelni. :shock:


Bella!

Jól vagyok, csak egy kicsit ritkán vagyok itthon. :)


Nyuszifül!

Titokban én is abban reménykedek, hogy egyszer csak spontán terhes leszek. :)

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok!
Törpe! Gratulálok a szurikhoz! Ügyes vagy! :wink: Mesélj! Mi a helyzet?
Csibe! Hálásan köszönöm a dokis segítségedet!
Kjaja! A biopsziát ne hagyjátok ki!!! Beszéljetek róla sokat a pároddal! Ezt az esélyt adjátok meg magatoknak! Drukkolok, hogy biopsziával találjanak spermát!
Kata! Sajnálom, hogy nálatok is hasonló eredmények lettek. Két pozitív teszt?? Hmmm, nagyon biztató. Több andrológushoz is el kellene mennetek. Vittétek az anyagot vagy ott "produkált" a párod? Ha vittétek, akkor, lehet hogy nem volt megfelelő körülmények között... és ezért lett azoospermiás. Nem tudom. Mindenesetre furcsa... de reménykeltő is egyben. Most egy kicsit reménykedek, hogy hátha nálunk is csoda történik..... Ki tudja? :wink:
Vendég
 


Mororo, mi vittük a cuccost! Legközelebb tuti ott fog produkálni! Neked mi volt a leletre írva?? Nálunk annyi minden h csak lestem.
Lányok hogy hogy lett + a teszt azt én sem tudom,főleg ezek után, de biztos h pozítív , és műanyag tesztek voltak, így az átütődés( vagy mi a fene ) kizárva!

Hát kiváncsi leszek a következő vizsgálat eredményére, de azt már biztos h egy meddőségiben fog megtörténni.

Kép
kata05
 
 


Kata mi volt a párod leletére írva? Kiváncsivá tettél.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Mororo nagyon várom 29-i beszámolot :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Hú, most nem tudom pontosan leírni, mert nincs itt, de a spermatogramban(remélem jól írom) minden normális volt( viszkozitás,ph, szín, .........), csak éppen sperma nem volt.

Kép
kata05
 
 


Kata! Ha vittétek, akkor szerintem ez lehet az ok. Nem volt megfelelő környezetben az ondó. Ne aggódj! Szerintem ez a második vizsgálat szuper eredményeket hoz majd!! :wink: :) Miféle dolgok voltak nálatok a papíron?????
A férjemnél hereleszállási zavarok vannak rajta... a mi esetünk egy kicsit más ügy. Sajnos gyerekkori probléma.. és a biopsziában is csak reménykedhetünk. Már a donor gondolatát is fogalmazgatjuk, de egy esélyt még adunk magunknak a biopsziával. Csibe dokijához megyünk hétfőn. Mi két andrológián is voltunk előtte. A párom mindkét alkalommal ott a helyszínen produkált, úgyhogy minden reményünk széthullott. Nálunk tutira nincs semmi sperma.
Vendég
 


Köszi Csibe! :wink: Majd mesélek! :)
Veletek mi újság van? Mesélj egy kicsit magadról! Nem olyan régen kapcsolódtam hozzátok és keveset tudok rólatok. :oops:
Vendég
 


Mororo, most olvasom h 29-én mentek dokihoz?! Nagyon fogok drukkolni, és kiváncsi leszek mit mondanak!

Csibe, lombikoztok?

Nyulasz, köszi a válaszod, hát nem kevés pénz az 50000 ft! De ha kell megcsináltatjuk! Te kihez jársz?

Lenne még 2 kérdésem, ha nem baj? Ki milyen hamar fogadta el a donor gondolatát?
Ha meddőségibe megyünk ott is csinálnak esetlegesen biopsziát? Vagy ez hogy működik?

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!
Kata!
Mi a Kaáliba Krizsa dokihoz járunk.
Őszintén? :oops: Mi egyáltalán nem fogadtuk el még a donoros megoldást. :oops: :oops: :oops:

Mazsi!
Gőzöm nincs mi az a kariotípus.
Nekem nem volt lapar,bár említette a doki,de úgy látta velem eléggé rendben vannak a dolgok,így rám bízta akarom-e.Naná hogy nem akartam.Persze ha azt mondja,hogy kell,akkor az más.De ha a 3.sem sikerülne,akkor nem úszom meg...
Dec-ben indul a stimu,valamikor januárban a leszívás.Remélem 9-én okosabbak leszünk,akkor megyünk konzultálni.És igen,azért lesz másfajta protokoll,mert így nem igazán tudtak stimulálni.

Ahogy látom,mindenki reménykedik!Cak így tovább!

Mo!
Hú,nagyon kiváncsi vagyok,mi lesz 29-én.Drukkolok nagyon!!!!!
Vendég
 


Kata!
Ez már vagy 4 kérdés :mrgreen:

A Kaáliban szerintem nem csinálnak biopsziát.

Jeni!
És milyen az új munka?Vagy még tanulod?
Vendég
 


Sziasztok!

Eltünt az előző üzenetem :twisted: :twisted: :twisted:


Lányok!

Bejelenteni valóm van: Ígéretet kaptam a páromtól, hogy amikor elvégzem a tanfolyamot, és elkezdek dolgozni, akkor ismét nekiállunk lombikozni. :lol: :lol:

Jeni99
jeni99
 
 


Sziasztok! Köszönöm a hétfői drukkokat!!!!
Kata! Hétfőn este vagy kedden elmesélek neked minden részletet, hogy mi hogyan működik. De, azért megpróbálom röviden elmondani, hogy ilyenkor mi a helyzet.
A második andrológia után már érdemes a lombikon törni a fejeteket, de a donoron nagyon korai agyalni. Amíg van más lehetőség, érdemes élni vele.
Én bejelentkeztem Csibe dokijához, aki magánrendelőben fogad majd. (Azért jobb magánban kezdeni, mert viszonylag hamar kaptok egy időpontot és máris kezdődhetnek a vizsgálatok.) Persze fizetős így a dolog, de mindent megteszünk a babáért és ilyenkor az anyagi... mégha nehézkesen is jön össze... egyáltalán nem számít.
A párodat és téged is vizsgálnak. Vérvételek és hsg nálad, a férjednél pedig bizonyára vérvételek, spermavizsgálat és ha nincs sperma, akkor biopszia. Mi a BMC-be fogunk járni, mert ez a doki ott dolgozik.
A többit majd elmondják neked a lányok, mert nagyon profik.
Én egyelőre csak ennyit tudok segíteni.
A donorral pedig ne borzold az idegeket!!! :wink: Szerintem nálatok nincsenek nagy gondok! :)
Vendég
 


Jeni! Milyen tanfolyamra jársz? Nagyon szuper, hogy újra belevágtok!! Nálatok volt biopszia is? Hány lombikon vagy túl? Nagyon sok sikert kívánok a vizsgákhoz és a babához!!! :)
Vendég
 


Mororo!

írtam privit, de az kimaradt belölle, hogy volt egy sikertelen biopszia, ahol nem találtak semmit. :(
Köszi a drukkokat, neked is sok sikert kívánok hétfőre!++++++++++++++++++++++++++++++++++ :wink:

Jeni99
jeni99
 
 


Jeni! Először az pü-t olvastam el. Most látom, hogy már válaszoltál is... :oops:
Köszönöm a drukkot!! Remélem, hogy nemsokára mindannyian babázhatunk!
Lányok! Sohase hittem volna, hogy ennyire fogok vágyakozni egy kisgyerek után.... kegyetlen érzés. Főleg így, hogy kiderültek a gondok. Néha úgy érzem, hogy belehalok.. és nem tudom elviselni ezt az idegörlő, várakozós és bizony-bizony néha reménytelen állapotot. Sóvárgok, ténfergek, nem találom a helyemet a világban, néha a munkába menekülök, néha csak bambulok magam elé... szóval, szörnyű. Tudom, hogy ti is hasonló helyzetben vagytok, ezért merem ide leírni. Nem tudom senkinek se elmondani... és így még borzalmasabb.
Vendég
 


Sziasztok!

A Kaáliban tényleg nem csinálnak biopsziát, Papp prof-hoz szokták küldeni az embereket.

Kata,
El tudom képzelni, hogy pozitívat teszteltél:
1. nem ott adtátok a mintát, hanem vittétek, nem megfelelő környezet stb.
2. egyszerűbb módszerrel, mikroszkóp alatt nézték csak a mintát.

Nálunk a klinikán csak simán megnézték, nem találtak semmit, a Kaáliban viszont az ő speckó technikájukkal és ott találtak már benne spermiumokat.

Úgyhogy előre + sok-sok vitamin.

Mi holnap megyünk az első UH-ra a szurik után, őszintén szólva most már kezdek kissé ideges lennei.
Vendég
 


Sziasztok,

Stimus lányok mi zujs felétek?

Bellát tudom, hogy holnap megy uh-ra.

Törpezsu feléd mi zujs? Petikéket érleled már?

Moror kiváncsi vagyok mit intéztél ma.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Az utolsó 4 oldalt átolvastam! És sok hasznos infora tettem szert! :D

Mo, nagyon drukkolok a mai napra!

Bella, párom szedi a vitaminokat szept 17 óta folyamatosan! Remélem lesz eredménye!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!
Mo,mi volt tegnap?

Jeni!
Nahát,ez tök jó hír!Drukk,drukk,drukkk!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Én is abban reménykedek, hogy egyszer csak nem jön meg a mensi és kétcsíkosat tesztelek. Csodák mindig vannak :wink:

Nyulasz,
nálunk is Krizsa doki mondta, hogy donor. Párom nemigen szeretné és hát én talán belemennék :oops: de nélküle nem. Amíg van remény sajátra addig nem akarom. Utolsó szalmát februárban használjuk el. Sikerülni fog és nem kell több biopszia.

Csibe,
fagyibabákat kapod vissza? :D

Kata,
remélem, hogy csupa jót mondanak Nektek a dokik és nem lesz szükség semmi beavatkozásra :)
A páromat Kópa doki műtötte, rendes volt.

Erikáról még mindig semmi hír? :?

Jeni,
hajrá lombik! :lol:

Törpe,
tüszönövesztéshez +++++++++++++++++

Mo,
mikor kezdesz?

pusz

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok! Köszönöm, hogy gondoltatok rám!
Csibe! Szuper dokid van! Nagyon kedvesen fogadtak bennünket. Szerdán (7-én) már mehetünk is a vizsgálatokra. Biopszia megbeszélés, vérvételek, kariotipizálás, UH, EKG... szóval, beindult a gépezet.
A hsg-től félek most a legjobban. Nektek milyen emléketek van róla???
Csibe! Kérlek írd meg priviben az anyagiakat! Nagyon érdekel, hogy ott mi a szokás... nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni.
Azt mondta a doki, ha minden jól alakul, akkor februárban már a beültetésig is eljuthatunk. Húú, el sem hiszem. Nagyon köszönöm a segítségeteket!!! Újra reménykedünk.... és ez most olyan jóóóóóóóó! :)
Ma még a nőgyógyászomhoz is mennem kell. Ő is beszélget velem egy nagyot, és elmondja a hormonprofilom eredményét, amit ősszel kezdtünk. Háááát, kíváncsi vagyok.
Majd mesélek.
Vendég
 


Mo, örülök, hogy beindult a gépezet. Szerintem azért csusztok egy hónapot, mert dec. 22-e körül leállnak, januárban meg tuti ingyen végzi el a biopsiát az andrológus a Telkiben.
Hsg-től ne féljél, idáig mindenki túléte. Konc csinálja vagy saját nődokid?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok! Újra beborult.
Nyuszifül! Szerintem az alagútnak nincs is vége. :shock: :cry:
Most újra mélyrepülésben vagyok. Ha ezt túlélem tuti, hogy a pszichiátrián kötök ki. :?
Tegnap voltam a nőgyógyászomnál. Nem fogjátok kitalálni ezerből sem, hogy mit állapított meg a véreredményekből, úgyhogy inkább megmondom. Hosszasan nézegette a papírjaimat, majd vett egy nagy levegőt és mondta, mondta....
Pajzsmirigy problémák okozzák a vérzésem rendetelenkedését.
Ez nem az ő területe. Ez már belgyógyászat. Pajzsmirigy alulműködés...ami, viszonylag jól orvosolható, de amíg ez nincs rendben kár reménykednem, mert nem marad meg a babám vagy nem is lesz sohasem II csíkos a tesztem. Szóval újabb pofon az élettől.
Mehetek egy belgyógyászhoz... kezdődhetnek a vizsgálatok. Most megint nagyon messzire kerültem a gyerektől.
Tegnap kibőgtem magam. Ennyire nem lehet velünk kegyetlen az élet!!!
Annyira furcsa!!! A férjem sem tudta magáról, hogy mi a helyzet vele, és én sem gondoltam soha arra, hogy belgyógyászati eset lennék. Boldogan éltünk a kis "tudatlanságunkban" és kerek volt a világ... most, néhány hónapja olyan depis hangulatunk van, hogy azt elmondani nem lehet.... nem tudom, hogy melyik a jobb. Tudni azt, hogy selejtesek vagyunk és örlődni, hogy nem lehet gyerekünk talán sohasem... vagy élni tudatlanul és örülni az ÉLETNEK... :?
Bella! Mi volt az UH-on? Jelentkezz!!!
Csibe! A hsg-t szerintem Konc végzi. Ha átmergyek a BMC-be, akkor átadom magam neki.. :) A telkiben teljesen ingyenes a biopszia?? Úgy tudtam, hogy ez valami nagyon profi kórház.. és még én is ott aludhatok. Azért gondoltam, hogy biztosan valami jó drága hely .. és fizetnünk kell. A BMC-ben fizetősek a vizsgálatok? Vagy vizitdíjasan működik a dolog?
Vendég
 


Mo, ne keseredjél el pajzsmirigy hormon miatt. Látta a leletedet Konc doki? Mit mondott rá? Kapsz rá hormon tartalmú gyógyszert, és kb. 1-2 hét után rendeződnek a dolgok. Ez miatt 100%.ék, hogy nem fogsz csúszni a lombik kezdéssel. Örüljél, hogy most derült ki ez irányú problémád, és nem 3. nem sikerült lombik után!!!! Ez nagy szerencse, és nem elkeseredni, mert ez olyan betegség, amit lehet gyógyszerrel kezelni, és gyógyitható!!!!!
BMC-be csak vizit díjat kell fizetni, a stimu kezdetéig, onnantól már azt sem kell fizetni. Vizsgálatok ingyenesek.

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?