Új privát üzeneted érkezett!

Dreika!

Én is sokáig vérezgettem. Felhívtam a dokimat, és el kellett mennem. Uh-n megnézte, hogy van-e valami szövetdarab, de nem volt. Azt mondta belefér, de nem örült ( a műtétet nem ő csinálta, de ez hosszú). Pár nap múlva megszűnt a vérezgetés. Ja és még ott láttunk egy foltot, az volt a bevérzés, tehát nagyjából tudtuk, hogy még pár napig lesz vérezgetés.

Mennem kell. Jó éjt!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca, de jó, hogy nem jót mutatott a vonalzód!
Akkor türelmesen várunk szombatig :lol:

Itt kavartyú van. Ma megérkezett mucuska nagytestvére, nagy rózsaszín mucus (tegnap semmi). ?
Ennyit erről a hónapról.

üdv,
lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel, iszonyat fáradt vagyok. Szuper volt ez a két nap Pesten, sok kedves ismerőssel taliztam, sőt erőt vettem magamon és bementem a régi munkahelyemre is. Ábel mindenkit elbűvölt, így nem bántam meg. Ja és most már megértem, h miért tüntetnek az édesanyák babakocsival......... :lol:

Ma megyünk dokihoz az O láb miatt, egy kis drukkot örömmel vennék....

MINDENKINEK MINDEN SZÉPET ÉS JÓT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!

egy kép, a Margitszigeti játszón készült:

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

 
 

Jó reggelt kívánok, ébredni kéne mááár...!!!

Zsuzsu, megy a drukk, az O-láb megoldásra!!

Juca,
végre, h eltávolítottad a ciklusos vonidat! Remélem holnap reggel, mikor jövök, már a pocakos-vonid lesz fenn!
Majd jó korán kelj fel pisilni!

Kép
zmimi
 
 


Szia Juca!

Mennek a drukkok, látom neked is bejött, hogy eltüntem :wink: !
Vendég
 


Zsu!

Légyszi küldd már át nekem megint a süti recepteket, mert minden eltünt a gépemről :evil: !

Köszike!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én tegnap beteg lettem, muszály volt egy algopyrint, meg egy mebukaint is bevenni, remélem nem csináltam vele bajt.

Tegnap előtt pedig éreztem először a pindurka mozgását. Rúgott akkorát belém, hogy ejha! Azóta minden nap estefelé-de legalábbis lefekve- érzem a kis bugyborékolást odabent.

Monti, örülök, hogy jobban vagy!

Juca, drukkolok holnapra!! És tök jó, hogy Kinga jár :D , szaladhatsz utána!
Zsuzsi, még mindig csodaszép a kisfiad :lol:

Ebéd után még jövök, de Péter nem hagy most! Folyamatosan az asztalra akar felmászni :x
Vendég
 


Kacika,

nem hiszem, h ártasz vele a babának, de az algopyrint a 3. harmadban már nem szabad használni, helyette paracetamol tartalmút, v ibuprofent.


na, lányok... majdnem kidobtam a taccsot reggel a kocsiban... azt hittem minnyán összehányom a műszerfalat... (de jó lett volna...)

a bevásárlásnál is öklendezgettem, isteni...

Kép
zmimi
 
 


Na ismét itt, Péterem kidőlt :lol:

Köszi Mimi, megnyugtattál :) , remélem neked hamarabb elmúlik majd a hányinger -bár még csak most kezdődik :wink: - mint nekem. Nekem néha még most is van esténként, bár egyre ritkább. Hallottam olyan verziót is, hogy van olyan, akinek a mozgás megérzéséig tart a hányinger, nos nálam kb ez volt. Pár napja nem éreztem hányingert, kb azóta, ahogy éreztem azt a nagy rúgást :wink:

Luca,páfrányok. Háát, én olvastam már olyat is, hogy akkor volt a csajnak a ciklus 2. felében páfránya, amikor terhes lett, de Melinda említette azt hiszem, hogy a hormon problémáknál is előfordul szóval passsz! Én nagyon drukkolok neked is!!

Andi, csendben gratulálok, mit mondott konkrétumot a doki?

Én jövő hét csütörtökön megyek újra, remélem meg fogjuk tudni a nemét a babának. Ha igen akkor Karácsony körül már lehet hogy elkezdek venni ezt-azt. Mondjuk nekünk nem kell túl sok minden, mert Péterről mindent eltettem, ágy van, pelenkázó van, babakocsi van, csak ha lány lesz, akkr veszek pár csajszik ruhát, meg ágyneműt mindenképp, esetleg valami lányos overált, más nem kell.

Utána elmegy egy hónapra a dokim szabira, el is utazik, úgyhogy csak dec. 11-én megyek legközelebb.

Derika, van aki sokáig vérezget, nekem ugyan csak 2-3 napig tartott, utána semmi, de ha nem leszel lázas, akkor nem hiszem hogy gond lenne.
Vendég
 


Napsugár! Én pl.már elötte pár nappal nem éreztem semmit, se hányinger, se émelygés, max a cicifeszülést.Azóta már azt sem érzem. Neked mikor volt?
ritt
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat! Nincs baj, kicsit csámpás, de kinövi. Fél év múlva szeretné látni a prof, amúgy nincs vele teendő. Amíg várakoztunk Ábi szaladgált, barátkozott, majd egyszer csak egy 6 év körüli kislány fenekére csapott úgy lazán, kétkézzel....az egész váró kacagott.. :D :D :D :D :D Úgy látszik a fiam az idősebb csajokra bukik.. :lol:

Voltunk a régi munkahelyemen, (akkor jöttem el, amikor elvesztettük a babát). Kedvesen fogadtak, bár volt aki meglepődött. Érdekes, a vetélésről mindenki értesült, a gyermekáldásról nem. :o :o

Juca!
Szaladós KIngaképet majd kérünk... nem írok inkább semmit, tudod, h mit kívánok Nektek!...

Monti!
Örülök, h jobban vagy!!!

Kacika!
Köszi!!!!!! Az elmúlt napokban bezsebeltem számtalan gyerekdicséretet, de mindig jólesik! A munkatársaimnak a szőkesége és a nagy kék szemei tetszettek...
Gratulációim a rugdosáshoz, buborékoláshoz!

Mimi!
Ezt akartad nem????? :lol: :lol: :lol: Azért a műszerfalra IS vigyázz! :)

Újaknak!
Iszonyat nehéz, de adjon erőt Nektek itt sokunk példája, h van boldog élet a vetélés után is!!! Mindenkinek kitartás, sok erőt, egészséges babákat kívánok!!

Nati!
Emil ment a recikkel!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


sziasztok.
Ritt:-
Két hete volt tegnap, de nem súlyosak a tünetek, ma pl nem érzem , tegnap sz@r volt.
Én is babásodni akaroooooooook.
Pusz mindenkinek
Vendég
 


Kép Kép

tjuca
 
 


Zsu!

Köszi megkaptam a recepteket, az elsőt már ki is próbáltam a múltkor, és nagyon fini lett :D
Vendég
 


Helló!

Szaladó Kingáról nincs kép, de dobnék párat.

Hogy miért nem tudok jönni? Most már ott tartunk, hogy zárolni kell a képernyőt :twisted:
Kép Kép

de azért olyan édi is tud lenni :-)

Kép

Igyekszem még jönni ma, de nem ígérek semmit, mert a hekkerem most alukál, de ha felébred! :twisted:

Ma volt a védőnő, és neki is előadta a hekkelést is, meg az asztalramászást 8) meg énekelt is neki, és járni is járt. Szóval mindent megmutatott, sőt hisztiképpen, hogy menjen már, mert ő már menne ki, a fejét háromszor belekoppantotta a székbe. :shock:

Bocsi, most nem írok, megyek ledőlök én is egy kicsikét. :wink:

tjuca
 
 


Tjuca
nagyon édi a kis hekker csajszi. Nem semmi, hát igen, ez már egy új generáció. :shock: :oops: :lol: :lol:

holnap reggelre drukkolok nagyon neked. :D

Kép

Kép
syrynx
 
 


Juca!

Nagyon ééédi Kinga! Nekem is olyan fülcsim volt mikor kislány voltam, mint neki van... :oops:

én is teszek képet, ennek örömére!

A két kicsi pompázik rajtuk a nagyfiam régi szemüvegében, amiből már kivettük a lencsét... ebben szokott Doma (a szőke) "tanulni"... :lol:

Kép

Kép

Kép
zmimi
 
 


Húúúú, Juca! Tiszta ideg vagyok! :lol: Mi ma este elutazunk Debrecenbe és csak kedden este jövünk haza! :roll: Addig nem fogom tudni a biztosat. :twisted: Mi lesz így velem a hétvégén???

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a betolakodásért, egy jótékonysági felhívást szeretnék közölni Veletek!

Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005
kkriszi
 
 


Juca,
Holnap szombat!!! :wink: :P 8)
Kinga nagyon szakszerűen egerezik. :)

Zsuzsu,
De szép szöszke fiad van! 8)
Ábel mikor kezdett el menni? Nem korán? Mert egyik ismerős fiának is O lába van, túl hamar kezdett menni, nekik sem kell semmi extrát csinálni, csak több D-vitamint kell szedni. De szépen javul.

Kacika,
Gratulálok a mozgáshoz. De jó Neked!!!!

Napsugár,
Énisénisénis!!!!!! :D

Mimi,
Srácok nagyon helyesek. Mekkora a nagyfiad?

KépKép
dreika
 
 


Juca!!!Mivanmáá??? Csak miattad nem utaztunk el tegnap este, csak hogy láthassam a pozitív tesztedet!!! (na, jó, ebben van egy kis csúsztatás :wink: , párom fáradt volt már nagyon tegnap)

Szóval tessék végre felkellni és pisilni!! :twisted: :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Jucaaaaa! Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Juca, én is kíváncsi vagyok !!!! :wink:
Vendég
 


Jucaaa!

Miért idegelsz minket kiii???? :shock:

Kép
zmimi
 
 


Juca!!!!!!

Türelmetlenül várok, addig még a takaritást sem kezdem el!
Vendég
 


Juca,

sztem te ott ülsz a gép előtt a pozitív teszteddel, és röhögsz rajtunk!

Mondd, h így van.....!

Kép
zmimi
 
 


Hello Monti, Mimi

Szerintem meg egy jót alszik :lol:

Na húztam dolgozni.

lilia

Kép
lilia
 
 


Juca!

Már ilyen vagyok! Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Jucaaaaa??????

KépKép
dreika
 
 


Jucaaaaaa! Könyörgöm!!
Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Helló!

Nem ültem itt, de most tényleg röhögök. :twisted:

Szóval van teszt, mindegyik két csíkos, de baromi halványka. Ide nem teszem fel, megnézhetitek itten. (Kofa egy óráig masszírozta, hogy látsszon, szabad fénynél azért látszik.) Nem állítom, hogy hű de lenyugodtam. Most megyünk moziba, holnap kirándulni, ha nem jön piri, szerdán tesztelek megint. puszi mindenkinek, és köszönöm a drukkokat!

http://125769.homepagemodules.de/t334f1 ... te-je.html

Remélem ezek a csíkkezdemények megerősödnek. :-)

tjuca
 
 


Juca!

ÉN LÁTOM!!!!

Itt ültem, mint egy pulikutya, te meg a másik oldalon teszed közzé először... :evil:

Annyira jó! Erősödni fog a kis-Kofa! Láttad az enyimé is milyen volt!

CSÓÓÓK! Mimi

Kép
zmimi
 
 


Juca!

Ez nagyon szupi! Gratulálok! :lol: (hol kell nézni a tesztet? :roll: )
Vendég
 


Juca! Kép

Én oda nem tudtam belépni, de elhiszem, hogy kétcsíkos! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Tjuca
nagyon örülök nektek!!!!! szerdán már tuti erősebb lesz. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Juca,
de jóóóóóó!!!! Én sem találom, de elhiszem. :D
Jajj, mikor fogok én itt tartani ...

KépKép
dreika
 
 


Juca!
Én is itt lestelek, hogy mikor jössz a + hírrel! :wink: Örülök nagyon!Remélem aszerdai még erősebb lesz!!!Annak kell lennie!!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca, én sem láttam azon az oldalon tesztet, de hatalmas gratula! :lol: :lol: :lol:

Pár héten belül több kismami is lett itt. Mindenkinek hajrá!!!!
Végre nem csak egyedül árválkodok a táblázat elején :lol:

Jó mozizást Juca!! Többieknek jó étvágyat!
Vendég
 


Kacika!

Monti is ott van már egy ideje, és én is... nem árválkodsz egyedül! Kikérjük magunknak! :x

Kép
zmimi
 
 


Kép


Kép

egy kis őszi fíííling...

Kép
zmimi
 
 


Mimi, igaz, igaz!!!
Csak még korábban voltam egyedül, de azért írtam, hogy szépen gyarapodunk, és ennek nagyon nagyon örülök!!!!!
Vendég
 


Juca!


Szupiiiiii. Tudtam, tudtam, tudtam :lol: !
Az én fiam meg pontosan 7 évvel ezelőtt 12.50-kor született, és most még suliban van :( !
De sebaj , majd este bulizunk!
Holnap meg 15 kiskrampuszt hivott meg nekem gyerekbulizni :shock: .

Szép napot mindenkinek :P !
Vendég
 


Nati, Isten éltesse a "kis"fiadat :lol: Jó bulizást!
Vendég
 


Nati!

Boldog szülinapot kisfiadnak!

Juca!

A szerdait velünk is oszd meg léccike! :wink:
Vendég
 


Most értem haza, indulunk Sopronba, de még benéztem, kimondottan miattad, Juca!

Nagyon örülök, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Végre sikerült Neked is!!!!!!!!

Lina, a jövő hét a miénk lesz!!!!

Na, rohanok, Mindenkinek jó hétvégét!
Vendég
 


Juca :) Én is gratulálok, nagyon nagyon örülök, vártam már nagyon a szombat reggelt :lol: :lol: :wink: A tesztet sajnos én sem tudtam megnézni (béna vagyok, de nem találom :oops: :oops: :oops: ), de az a fő, hogy +++++++++++ :lol: :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok.
Juca és a többiek akik zebrásodtak.
Gratuuulaaaa

Szeretném felhívni a figyelmeteket a mai tv2-őn 20.10-kor kezdődő A CÉG-A CIA regénye című filmre mert ebben statisztált a nagy fiam. Ez 3 részes film és foggalmam sincsen hogy melyikben fogják adni. De az volt a szerepük hogy egy buszról szálltak le és egy asztalhoz mentek szutykosan bemondani a nevüket.
Volt még sok más jelenet is de ezt mondta csak el nekem.

Puszikaa

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Juca! HA! Méghogy lúzer hónap!!! Készülsz a vukkokra ugye??? :twisted:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Káposztaünnep?? :lol:

Kép
kislibus
 
 


Zsuzsu! És még hány dokihoz fogod elvinni Ábelt mielőtt elhiszed, hogy nincs vele teendő??? :D
Egyébként nagyon édi!

Zmimi! A te fiaid is nagyon helyesek!!! :)

Kép
kislibus
 
 


Juca!
Kedves "lúzerkám", hát nagyon gratulálok neked! :D :D :D
Felhőtlen, boldog pocisodást kívánok! Vigyázz magadra!
Nem akarod ide feltenni a tesztet? Rég volt már, amikor az ékezetet kézzel gépeltük be (vagyis nekem nem működött a link és nincs kedvem begépelni).

Nekem nincsenek jó híreim. Lehet, hogy a tegnapi shopping közben fölfáztam. Éjszaka is éreztem egy picit, de reggel már úgy be volt keményedve, meg mozgásra kicsit fáj. A méhem környéke meg a jobb oldali petefészek. Viszont úgy látszik ma csak mi dolgozunk (a Richteres patikát kivéve), mert a rendelőben nem vették föl a telefont. Most propoliszozok meg teázok. Vár rám a "jó kis két liter" kamilla tea :x

Micsoda hét...
Drukkoljatok nekem is :roll:

lilia

Kép
lilia
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?