Új privát üzeneted érkezett!

Sirkici, Omni, Andi,

Köszi, hogy visszafogadtatok :lol:

A többieknek is még egyszer helló!


Csucsu: Neked külön is nagyon boldog szülcsit!
bienvenue
 
 


Bíborlány: Akkor a dokimat nem értem. Ahelyett, hogy azt mondaná, vastah a nyálkahártyám inkább mondaná, hogy vastag de az a jó. De ez a doki semmit sem mondott. Lehet nem véletlen, hogy nem is nála akarok szülni. Mostanában olyan bakijai vannak. Sok rosszat hallottam róla. Pedig mikor a lányomat szültem akkor egy tök jó doki volt.

Csajok: Köszi a köszöntést. tényleg egy babó lenne a legjobb ajándék.

Kép
csucsu05
 
 


CSUCSU! NAGYON SOK BOLDOGSÁOT SZÜLINAPOD ALKALMÁBÓL!!!!
KÍVÁNOK NEKED EGY SZÉP KÉTCSÍKOS TESZTET!!!


Kép
Vendég
 

 
 

Bien! Persze, hogy visszafogadunk! Reméljük hamar bebabásodsz!
Vendég
 



Bien: Én is emléxem Rád!!! Nemrég az iwiw-en néztelek, hogy mi van Veletek. Sajnálom, hogy ennyire megrémisztettek Téged, de remélem, hogy minden jóra fordul és mielőbb babás leszel!!!

Babszi: Nagyon gyorsak vagytok a házzal :shock: Ez igen...A cipőid meg szupik!!! 8)

Csucsu: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Bien: Szia újra!!!! :)

Csucsu: Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Krisz!

Köszi, jól vagyunk. Hányinger már elmúlt, mostmár élvezhetem a pocakosodást. Már látszik a pocim. Babás topicba feltettem 2 hete egy pocifotót. Ha gondolod, nézd meg. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Csucsu!
Boldog szülinapot! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Arik vagytok, próbálom összekaparni magam... Babszika, Neked is több mint 2 hónapra adtak időpontot endokrinológián..? Dec. 20-ra kaptam leghamarabb, vagy még január... Őrület :!:
bienvenue
 
 


Bien!

Sajnos tényleg ilyen durva a helyzet az endokrinen!!!
Én a Tűű dokihoz csak úgy jutottam be, h vki átadta nekem az időpont(y)ot és mikor ott voltam (júliusban), már előre kellett kérnem a 3 hónappal későbbi kontroll miatti időpont(y)ot, mert már alig volt hely! :shock: :(

Omni!
Bizony, már a rucim is megvan. :lol: :lol:

Képzeljétek!
A cégemnél megint terhesek "kerültek elő". Persze,még 7 pecsétes titok.... ja és persze olyanok, akik nem is tervezték.
És most a kolléganőmmel (tudjátok, aki regelt, de nem mer jönni) totál ki vagyunk készülve.... :?

babszika
 
 


Sziasztok!!!!!

Első körben Csucsut szeretném köszönteni születésnapja alkalmából!!!

Isten éltessen Csucsu!!!

:D Kívánom, hogy minden amit szeretnél, teljesüljön......................
:wink:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Valaki megmondaná nekem, mitől fájhat a hasam???
Létezik, hogy az elevit okoz esetleg hasfájást?? Pontosan egy hete szedem, és pontosan azóta fáj a hasam. Hasonlóan, mint egy mensi alatt...... de ez nem az!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Húú, hát Elevit ügyben én nem vagyok otthon.... :?
Az nem lehet, h pé????
Tényleg! Vonalzó? :roll:

babszika
 
 


Babszika, most próbálom feltenni az új ciklust mutató vonalzót

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


No, akkor most kérek szépen egy kis segítséget Babszika! Azt látom, hogy 6 nap múlva ovuláció, de mikor kell akciózni, hogy tuti legyen?????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Hát, a 10. naptól a 20-ig sztem egész nyugodtan, de én se előtte se utánna nem hagynám ki :lol: :oops:

Egyébként, ha 28 napos a ciklusod, akkor simán lehet a 9. napon a közelgő pé miatti poci fájás.... ha jól tudom. Sajnos, én pé ügyileg nem vagyok kompetens, mert nekem ált. nincs. :?
Szóval, max gíbicnek vagyok jó. :lol: :D

babszika
 
 


Az a helyzet, hogy csak az utolsó ciklusom volt 28 napos. Előtte nem tudom, hány naposak voltak, mert igazából nem figyeltem. Most döntöttük el a férjemmel, hogy tulajdonképpen a védekezés nem is olyan fontos már, hiszen rájöttünk, babácskát szeretnénk. ÍGy ez az első hónapom, és csk azt tudom, hogy szeptemberben mikor volt utoljára pirim.
Szerencsére Apa is rajta van az ügyön, így beleadunk apait-anyait ........ :oops:
Elég sok területen még hiányosak az infóim, de ez a társalgó tetszik, mert sok mindent megtudok, amit sajnos a nődoki nem mond el minden esetben... :cry:
Az mit jelent, hogy neked nincs péd általában?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Azt jelenti, h nincs :) :(
Nekem egy elég összetett betegségem van, és abból kifolyólag... de majd csak egyszer elkapunk egyet :wink:

Figyi!
Akkor én azt javaslom, h 2 naponta legalább legyetek együtt! Abból nem lehet gond!
De ne tessék görcsösen arra figyelni, h 2 naponta!!! Amikor jólesik!!!!
És meglásd, összejön hamar!

babszika
 
 


Biztosan eljön a Ti időtök is!! Az a fontos, hogy pozitívan állj hozzá!!! Nem tudom mi lehet a betegséged, igazából egy betegség sem egyszerű....

Az én férjem pikkelysömörös, nem kicsit!!! :cry: , de túl kellett tennünk ezen magunkat.... miután rájöttünk, hogy az a legfontosabb, hogy szeressük egymást, tűnnek el a foltjai a bőrén. :) Nem mondom, hogy tünetmentes, de az 50 % eltűnt....

Csak pozitív hozáállás kell és szeretet. De szerintem, ahogy olvasom soraidat Nálad egyikkel sincs gond!!!
Ez a Társalgó tényleg klassz, mert minden félelmünket, bánatunkat, de örömünket is megoszthatjuk másokkal.

18 évesen depressziós voltam, akkor tör be Magyarországon a chat-elés. Ha akkor nincsenek emberek a vonal másik végén, én már rég nem volnék itt. :oops: Csodákra képes az ember!!!! A szeretet!!!!

Szóval kitartás, hajrá!!!Én pedig belehúzok!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


igen, az biztos, h az ember melett egy jó társ, egy támogató család sokat nyom a latba!
bevallom, h rajtam ez a fórum segített. mi már lehet, h nem lennénk együtt, mert saját magamban örlődtem.... de jött ez a fórum és.... segít mindig talpraállni. :wink:

És szurkolok nektek!!!! Már mostantól, hiszen sosem lehet tudni, h mikor van pé-d!!!!!
Hőmérőzés???

babszika
 
 


Viszont lassan lepattanok. Kép

Jó éjt neked Kislány!
Holnap ugyanitt :lol: Kép

babszika
 
 


Örülök Neked!!!! :)

Hőmérőzéssel az a bajom, hogy miután kiugrom reggel az ágyból akkor jut eszembe, hogy meg kellett volna mérnem...... :oops:
De még ez sem teljesen tiszta.... pé idején magasabb, mint más napokon?????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Pé idején leesik. Utánna pedig elkezd emelkedni.

Nézd meg ezt: http://babatervezok.otthona.net/homerseklet.shtml

Puszi!

babszika
 
 


Köszönöm a kedvességed!!! És a sok segítséged!!!

Aludj jól!!!!

Szió kedves Babszika!! :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!
Rég voltam erre, de velem semmi változás nem volt, várjuk a november 23-át.

kislány: drukkolok, hogy nagyon hamar összejöjjön. Amúgy én is pikkelysömörös vagyok. Vagy épp ekcémás, mert sose tudják eldönteni, hogy melyik is vagyok. :)
Vendég
 


Jó reggelt.

Kislány: Az elevitet én is szedtem. Pár napja hagytam abba mert nekem egész napos hányingert okozott.Ki tudja lehet tényleg attól fáj. De szed még pár napig, hogy megtud bizti az okozza e a tünetet.

Kép
csucsu05
 
 


Hali!

Csucsu, NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Szeretnék egy görbét feltenni nektek, de nem bírok!!!!! Le kéne kicsinyíteni..... most szerencsétlenkedek vele.

Era!
Teszt?????????

babszika
 
 


Csucsu, amúgy hogy vagy? Van valami jel, csináltál azóta tesztet? Mikor kell visszamenned a dokihoz? Annyira drukkolok, hogy csak na!!!!!!!!

Kislány,
az elevit sok mindent okozhat, pl. székrekedés. Akkor hasfájást is okozhat talán. Próbáld meg a Gravidát. Én elevitet és folsavat szedek, de hála istennek semmi tünet.



A cicifájásom nem múlik. A hőm ma 36,6-36,7. Ami talán magasnak mondható. Még nyugodt vagyok illetve teljesen végem van. Még egy hét minimum a tesztig.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Na, azt hiszem győzelem van. :lol: sikerült

Kép

babszika
 
 


Era!

Én már annyira izgulok érted!!!! Remélem, a zebrák ott toporognak vhol a közeledben!!! :wink:

babszika
 
 


Sziasztok Lányok!

Húúú, de jó sokat írtatok!

Kislány,
én is elevites vagyok, már 3 hónapja szedem, és szerencsére semmi tünetem nincsen. Most tartok egy hónapos szünetet nehogy az A vitamin felhalmozódjon és utána megint folytatom. Szerintem is próbáld még egy hétig szedni és ha ezalatt az időszak alatt is fáj a pocid tarts egy kis szünetet és akkor kiderül, h. ettől van-e a rossz érzés.
Annó, nekem is azt tanácsolták a Lányok, h. 2 naponta szex, ami ugyan szupi, de szerintem a kötelező jellege pont a szerelmeskedés varázsát veszi el. Különben is egy fiatal párnak nem esik nehezére gyakran egyyütt lenni... :lol: Talán tényleg célszerű hőmérőznöd és amikor kitapasztalod kb. mikor van pé, akkor intenzívebben együtt lenni. Ja, meg nem szabad az együttlét után gyorsan felkelni, inkább maradj az ágyban legalább 1/2 órát, akár a popsi alá téve egy párnát is.
Szerintem az is fontos, h. a Férjedet is lásd el vitaminokkal, hisz ugye kettőn áll a vásár. (pl. B vitaminok, C, E, ill. szelén, magnéznium)
Ja, és a legfontosabb: NE KEZD GÖRCSÖSEN AKARNI!!! Sajnos ezen mindannyian keresztül mentünk (megyünk) és akkor nagyobb a csalódás, ha nem rögtön sikerül! Én most halál nyugis vagyok, és annyi dolgom is van, h. időm sincs ezen görcsölni. Adtam magamnak 3 hónapot és ha esetleg addig nem, akkor utána doki és kivizsgáltatom magunkat. (Mi mondjuk igazából csak 3 hónapja próbálkozunk kissebb megszakítással)

Bocsi, h. sokat írtam :oops:

Csucsu tesztelni mikor fogsz?

Babszika, ígéretes a görbéd!
Vendég
 


Sziasztok,

Nekem is ez a topic segített átvészelni sok mélypontot, bár ilyenkor amikor megjön mindíg szarul érzem magam, de megpróbálok gyorsan túllépni rajta. Mi a párommal megbeszéltük, hogy ha ebben az évben nem lesz babó akkor továbblépünk kivizsgálások terén. Sajnos akkor valószínűleg nekem jön a HSG :( De remélem nem jutunk el odáig, és igenis még ebben az évben babás leszek!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok. Mégegyszer köszi csajok a köszöntést :)
A cickóim fájnak és ami a legjobb jel, hogy a bimbó udvara sötétebb lett. Ez pedig szerintem jó tünet.
Ma korán jön haza a párom és elvitetem magam tesztet venni mert gyalog nincs kedvem ilyen időben a gyerekkel kimenni. Itt akkora szél van, hogy örület :(

Remélem a pötyöm nöni kezdet és már a doki látná is mi az a kis pötty :)
A gond, hogy most jöttem rá, hogy hétfőn kéne vissza mennem a dokihoz de akkor szünnap van. Tehát csúszik egy héttel. Remélem addig a teszt azért megnyugtat.

Kép
csucsu05
 
 


Era!
Sztem ilyen tünetekkel...... :lol:

babszika
 
 


áááááááááááh!
már megint mennem kell... :cry:

Puszka!

babszika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Annyi hasznos infót kaptam megint Tőletek, köszi Mindenkinek!
A hasfájásommal arra a döntésre jutottam, hogy ma meglátogatom a nőgyógyászomat. Reggel arra ébredtem, hogy nagoyn fájjjjj :cry:

Mivel utoljára tegnap reggel vettem be az elevitet, nem valószínű, hogy attól.... gondolom ezt laikusként....

Picuranyu: a pikkelysömörröl: ha gondolod, nagyon szívesen segítek, rengeteg info birtokában vagyok. Mivel a férjem már 12 éve él vele, mi pedig 9 éve vagyunk együtt, sok mindent kipróbáltunk. Még a Holt tengernél is járt a párom.
Sajnos nem csak 1-2 folt van, hanem az egész testén, hol kisebb hol nagyobb felületeken.... de van tuti recept!!
Szerintem az ekcémától teljesen távol áll, bár azt annyira nem ismerem. De a pikkelysömör, ha bőrön kijön, egyértelműen beazonosítható. Írj, ha úgy gondolod...

Puszi Nektek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok Csajok,

Babszika, én tegnap végighívtam az összes dokit, de senki nem tud fgadni dec. 14-nél hamarabb, ez már biztos. Addig is kezdjük a vérvételeket (új ciklus 3. napjától). Hát, az utóbbi egy évben mindig azt vártam, hogy ne jöjjön a piri, most meg, hogy siessen már :lol:

Kislány, nekem azt mondta a dokim, hogy nem számít az időzítés, ha görcsölés nélkül szeretjük egymást, akkor nem létezik, hogy abból ne legyen baba rövid időn belül - na persze, kivéve nálam, aki selejtes vagyok :cry:

Mirci, sajnálom a piridet - de új hónap, új remény :wink:

Csucsu, nagyon várjuk a tesztet!

Arikon, én is szedem az Elevitet, nekem - kop-kop - soha semmi bajom nem volt Tőle, de ezt tényleg embere válogatja. A kishugim 20 hetes babós (nem tervezett baba), és amikor kiderült, mi a helyzet, Ő is elkezdte szedni, de nem volt jó Neki, kiütései lettek...
bienvenue
 
 


Bienvenue: Irgum-burgum!!! Nem mondj ilyet, hogy selejtes vagy!


Az elevittel kapcsolatosan nekem nem volt a lányomnál semmi panasz rá hacsak az nem,hogy nagyon éhes voltam tőle és nem is keveset híztam. De ez is egyéni szerintem mert hajlam kérédése is.
Viszont most mikor elkezdtem szedni reggeltől-estig hányingerem volt. Mikor abbahygatam pár napja akkor elmúlt. Szóval valakinek bejön valakinek nem.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu :) Tudod a szerdai doki tali után nagyon szomi lettem... Benéztem a PCOS topikba, mondjuk, az igaz, amiket ott írtak a lányok, annyira azért nálam talán nem rossz a helyzet... Meg amíg nincsenek meg az eredmények, kár ezen spiláznom magam - ezt mondja a férjem is. Ja, és a dokim is nyugtat, hogy ha van is PCOS, megoldjuk :roll:
bienvenue
 
 


Bien,
SENKI SEM SELEJTES!!!! Attól még, h. esetleg nem rögtön sikerül a babó, v. valamilyen betegség nehézkessé teszi a dolgot nem válsz selejtessé!! Ezt azonnal verd ki a fejedből!! A negatív, pesszimista hozzáállás sem segít rajtad!!
Na most jól megmondtam :D

Mirci,
szemét piri! :evil:
Ti mióta próbálkoztok?
Vendég
 


Bienvenue,
nekem is azt mondta a dokim 2 éve, hogy pcos vagyok. Most fél éve nem szedem a gyógyszert és semmi jele. :)
Én is elmentem vizsgálatra az MM-be és most 24-én lesz meg az eredmény.
Amíg az nincs meg, addig nem idegeskedem. CSAK SZEX MINDEN MENNYISÉGBEN!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


MIRCI,
PIRI MONNYON LE!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Kinél van a tábli?
Jól lenne már látni!
:D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Mirci! Sajnálom pirit! Már csak órák kérdése és követlek, mert a hőm egyre csak zuhan!
Én már alig várom, hogy megjöjjön, mert akkor indulhat az újabb hónap és totál élesben!
De sajan ma reggel arra ébredtem, hogy mintha felfázós érzésem lenne aztán kezzdett egyre rosszabbodni, de elkezdtem szednia Nolicint, hogy mire majd jön a pé minden oké legyen. Meg apával ma vetetek tőzegáfonya kapszulát is.

Bien! Nem vagy selejt! Látod mennyien küzdünk babáért, ki az elsőért ki a 2. 3.-ért. Szerinted akinek már van egy annak miért nem jön olyan egyszerűen kistesó??? Mert én fel nem tudom fogni és sajna azt tudom, hogy nálunk pl. miattam nem jön , mert apával minden oké.

Csucsu! Akkor már csak a holnapi pozitív tezst van hátra! Vagy már ma megcsinálod???

Arikon! Már a 27. napon vagy! Kíváncsi vagyok most meddig tart a ciklusod?! Remélhetőleg 9 hónapig!!!! :wink:

Pusza Mindenkinek!
Vendég
 


Jól van lányok, igazatok van, ünnepélyesen kijelentem: NEM VAGYOK SELEJTES - így jó? És ma ezt fogom egész nap ismételgetni :lol: :lol: :lol:

Ne haragudjatok, de még csak 2 napos ez a sztori, de igyekszem feldolgozni, hogy utána újult erővel mehessek neki a következő szintnek.

Nagyon hálás vagyok Nektek, hogy nem hagytok begubózni :cry: :lol:
bienvenue
 
 


Én pl. Gravidától öklendeztem és hánytam... Elevitet még nem próbáltam.. Hipp-Natalt iszom... de attól nincs semmi bajom.

Jah, és kérdéses a decemberi kezdés.. ne is kérdezzetek most, hoyg miért.. majd leírom:(
:cry: :cry: :cry: :cry:

Itt midnenki próbálkozik, árgus szemekkel figyelek midnenkit, mi meg még csak bele sem kezdhetünk:(
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

majd jövök, ha kicsit kipityeregtem magam:(
Vendég
 


(((((((Pöttye)))))))) Sajnálom, de akármi is van, minden rendben lesz, van egy szerető párod, és megoldódik majd!
bienvenue
 
 


Biennevue, Pöttye!!!
AZONNAL FELEJTSÉTEK EL A SZOMORKODÁST!!!
:twisted:
minden szónak energetikailag rezgése van. Pozitív vagy negatív. MINDEN GONDOLAT TEREMTŐ!!! a negatív rezgésű szavak is megteremtődnek!!!! Úgyhogy nagyon gyorsan tessék elfelejteni a negatív dolgokat, a gondolatokat pedig messzire elhesegetni!!! :twisted:

Tessék azt mondogatni, hogy SIKERÜLNI FOG! EGÉSZSÉGES VAGYOK, HAMAROSAN BABÁZNI FOGOK!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Pöttye,
ez nem jó hír! :(
Azért fel a fejjel! Ne pityeregj!

Kép
Kép
gabi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?