Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
A mai "randit" nem tudom megígérni. Ráérek ugyan, de nem tudom mikor, mert apa hazajön a mhelyéről, aztán megint elmegy, aztán onnan is hazajön és megint elmegy. És amikor itthon van én is szeretnék itthon lenni. De a játszóra azért megyünk majd, esetleg ha ti találkoztok és arra jártok...
Kinga
Ha ti sem találkoztok beszéljünk meg új időpontot!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Hát igen, a tali jól elmaradt. Éva eltűnt. Én benne vagyok még mindig, csak mondjatok egy időpontot.

Kép
kernico
 
 


Helló!
Nekem a hétfők meg a szerdák jók délután alapvetően, mert Apa akkor jön későn haza. De ha esetleg 3 körül tudunk talizni, akkor minden nap jó.
Ja, Évával összefutottunk valamelyik nap, de a talit elfelejtettem megkérdezni.
Kinga

Kép
németh
 
 

 
 

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem?
2 hónapos a kisfiam és édesköményteát adnék neki, de nem tudom, hogy hogyan lehet adni!
Most azt olvastam, hogy 1 mokkáskanálnyi kömyént 1 dl - er vízzel leforrázunk!

Szerintetek ez jó így?

Nagyon köszönöm!

Lupi

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltünésért, kissé kaotikusak lettek a napjaim.
Ráadásul Samu megint beteg, pontosabban úgy tünik, hogy nem nagyon lábalt ki az előző betegségéből, mivel a múlt hétvégén is beteg volt, ezért sem jártam erre - hiába, ez most a bölcsi hatása -, így nem is nagyon javaslom most néhány napig a találkozást.
Esetleg a hét második felében jó lehet.

Lupi - mire adod az édesköményteát? Fáj a pocija? Azt érdemes erről a teáról tudni, hogy szelet csinál, szóval, lehet hogy könnyebben "pukizik" a babóca tőle, de az is lehet, hogy épp emiatt lesz nyűgösebb. Nálunk nem vált be hasfájásra, sajnos.
Egyébként, igen, amit írtál nagyjából jó aránynak tünik, sőt, nyugodtan adhatsz több vizet is ehhez a mennyiséghez (másfél dl).

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!
Éva, Niki: akkor ha Samu meggyógyul (remélem minél hamarabb) majd kitaláljuk!
Lupi: szerintem a Babamosoly tea a legjobb, nálunk az vált be. A gyógyszertárban lehet kapni, filteres, így biztos, hogy ez helyes arányban van elkészítve.
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Nekem jó mostanában bármikor, csak szóljatok előre!
Samu gyógyuljon meg hamar. Sok gyógypuszit küldünk neki! :D

Lupi: Mi fél mokkáskanálnyit tettünk 1 decibe, nekünk az volt jó, de szerintem ez is jó arány!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Amúgy azért írtam én is ide, mert csepeli vagyok :D

Azt szabad tudni, hogy ki merre lakik? Én Csillagtelepen....

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Szia Lupi!

Én Királyerdőben lakok!
Tegyél fel képet a csöppségről! :D Hogy mi is gyönyörködhessünk benne!
Kicsit mostanában haldoklik a topic, de remélem fellendítjük megint! :lol:

Kép
kernico
 
 


Szia Kernico!

Sajna képet nem tudok feltenni, mert nekem JPEG-ben vannak a gépen és itt csak GIF-et vagy JPG-t tudok feltölteni, de majd ha a férjem hazaér megkérem, hogy segítsen, mert én sajna nem értek annyira a géphez :D

Persze, bizti fellendül majd!!!

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Sziasztok!
Na mi a helyzet?
Samu hogy van?
Lupi: kérünk képeket pici babuciról!!!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem tudok feltenni, de ha kapok e-mail címet szívesen küldök képet! Nem tudom átkonvertálni JPEG-ből, JPG-be a képeket!

Hogy vagytok?

Mi tegnap voltunk dokinál, Danivel minden ok, csak keveset eszik, így kapott pótlást!
Jövő szerdán megyünk a 2 hónapos oltásra, kíváncsi leszek, hogy mi lesz!

Kérdés: védőnőkről mi a véleményetek?

Szép napot Mindenkinek!

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Javítás: Danival

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Sziasztok!
Lupi: a mi védőnénink nagyon rendes, segítőkész. Ő már a 2., mert most jött vissza gyes-ről. Az előzővel is meg voltam elégedve.
Kernico: veletek mi újság?

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Szóval én is pont doki-védőnő ügyben jöttem ma gyorsan. A segítségeteket szeretném kérni:
Megszűnik Királyerdőben a gyerekorvosi rendelő sajnos, és a dokinéninket így nyugdíjba küldték, pedig nagyon szerettük. Nem tudtok jó dokinénit esetleg, aki inkább olyan, hogy kedves, és addig barátkozik a gyerekkel, amíg az megengedi, hogy beadja a szurit például, és nem olyan, aki gyorsan beadja, aztán majd megvígasztalódik a gyerek. Mert a másik az nállunk ilyen sajnos, a miénk pedig nagyon aranyos volt. Még én is hozzá jártam, és nagyon szerettem.
Most a védőnéni mondta, hogy egy ilyen kedvesebb fajtát ismer: Bátorffy Borbála Csillagtelepen! Lupi: nem hozzá jártok véletlenül? Milyen?
Vagy tudtok az Áruháztéren ari dokinénit Kinga, Éva vagy valaki más? Mert oda meg egyszerűbben bejutnék.

Védőnéni: a miénk igazából aranyos, bár nem sokat találkoztunk eddig, 2szer jött ki hozzánk, különben meg csak összefutottunk a rendelőben. Hívni hívtam már, pl. ma is, hogy akkor mi van a dokinéni ügyben. De nélküle is megoldjuk a dolgokat. :wink:

Éva: Samuval mi a helyzet? Meggyógyult már?

Kinga: veletek? Kiara már megállás nélkül ügyködik mindennel. Kapaszkodva sétál már rendesen, rendszeresen mondja már, hogy apa. De most már nem gügyögés, hanem apjának címezi! Persze azt hogy anya ..... :roll: nem tanította neki senki. :lol:
Voltunk tegnap állatkertben, és baromira élvezte a dolgot. Mindent jól megnézett magának, ami egy picit is mozgott, szóval nagyon élvezte már, pedig én azt hittem, hogy még korai, és nem érdekli majd annyira. Babaúszásra is járunk megint. Már ha kiültetem a szélére, akkor magától beugrik és vigyorog hozzá. Nagyon ügyesen csinálja. Meg már ölelget magától! Imádom! :D :D :D :D

Lupi: kerekesniki@gmail.com hát azért csak el tudjam már képzelni, hogy milyen Dani, ha róla van szó! :lol: :lol:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Kernico!

Nem sajnos, mi nem a Bátorffyhoz járunk, hanem a Bordács doktornőhöz!
Én ajánlanám Neked szívesen, de Ő sajna januártól nyugdíjba megy!

Mi meg költözünk nemsoká, így új orvost kell majd választanunk!

Hogy vagytok???

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Sziasztok Lányok
Remélem nem haragszotok hogy ide írok........ csak most költöztünk Csepelre( csillagtelep) és sürgősen kéne nekem 1 gyerekorvos fogalmam sincs ki jó ki nem?????????
De hát ahogy olvasom ti is doki dilemmába vagytok :(
Azért előre is köszönöm a segítséget


Detty
Vendég
 


Na látom, dokitéma beindult.

Lupi: teljesen jól vagyunk, csak kéne egy doki, ha valami lenne.
Hova költöztök?

Detty: üdv. itt. Pont én nem tudok neked dokit ajánlani, de én is várom a válaszokat.

Kép
kernico
 
 


Kernico!

Szigethalomra! :)
Megnézted a képeket?


Detty!

A mi dokink sajna nyugdíjba megy, így nem tudok kit javasolni Neked!
Csillagtelepen hol laksz?
1x ha van kedved sétálhatunk együtt, mert én is itt lakom :)

Üdv: Lupi

Kép

Kép
lupi
 
 


Lupi: megnéztem, köszi!
Nagyon karakteres kis arca van már most szerintem Daninak! Igazi fiús kisfiú! Édes nagyon!

Sétáról jut eszembe: Kinga, Éva, ... és ha valaki még szeretne, pótolhatnánk az elmaradtakat!

Kép
kernico
 
 


Köszönöm az üdvözlést rendik vagytok :D

Lupi én csillagtelepen az óvoda utcában lakok. Te???

detty
Vendég
 


Sziasztok!
A sétában benne vagyok!
Nekünk egyébként Szabó Mária az orvosunk, nagyon szeretem. Nem az a tutujgatós típus, de én nagyon bírom őt. A kérdéseimre mindig egyszerű választ ad és hát rendes, na.
Üdv az újaknak!!!

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Kinga: nem kell, hogy agyontutujgassa, ha nem rendezi le 1 perc alatt , és van hozzá 1-2 kedves szava, az már jónak számít! :roll: És ő ott van az Áruház téri rendelőben? Csak szeretnék valaki olyat, akiről legalább 1 pozitív véleményt hallok, és nem látatlanban odamenni valakihez. :?
Jövő héten asszem végig ráérek, kivéve 1 nap lesz, amikor leutazunk dédiékhez, különben oké a séta.
Évával mi lehet? Remélem nincs valami gáz Samuval?

Detty: kérünk fotót Dorciról is.

Hallottátoka story-t? Van egy csepeli csaj, aki itt a babaneten ismerkedve kiszedett már egy pár csajból pénzt, kamu baba kamu betegségére hivatkozva. Mennyire gáz már az ilyen. Szegény csaj meg azt hitte barátok, akiknek kölcsön adhat. :roll: Bővebben asszem a Fogamzás címszó alatt a: Babát várunk topicban a 620. oldalon. Csanita néven ment, de úgy tudják, hogy több néven is fent van. Elmebeteg a nő. Érdemes elolvasni. És valahol itt lakik a környéken! :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na jó, komolyan, de tényleg elmebeteg, aki ilyet csinál.

Holnap megint megyünk úszni, remélem megint élvezni fogja a kistücsök. :D
De legalább most van egy kis élet itt is. :lol:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!
Niki: igen, ő itt van az Áruház téren.
Nem semmi a fórumos csaj, de hallottam már másról is, aki meg más gyerekének a fényképével szerepelt, mintha az övé lenne, stb.
Ja, meg olyat is, aki kért használt ruhákat, hogy szegény aztán másik topicba meg árulta....
Szóval nem árt vigyázni!
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Hát, ez a hetünk nem volt valami fényes. Bár már a klasszikus betegségtünetek nincsenek Samunál, pl. kedden volt utoljára hőemelkedése, hasmenése is a hét közepe táján elmúlt, de még nem teljesen rázódott vissza. Hisztisebb, mint szokott és az éjszakáink borzasztóak: általában 1x ébred, most meg 3-4x is.
És bocs, hogy nem jelentkeztem, de csütörtök este elutaztam (munka), a párom volt itthon betegszabin pénteken Samuval. Aztán péntek délután a nagyszülőkhöz utaztunk, ma este meg vissza - szóval sűrű a prg.

Tali: mindenképpen legyen, benne vagyunk továbbra is. Samu már egészséges, csak még a helyrerázódás folyik. Hétfő-kedd nem jó, a többi napom rugalmasabb. A délutáni órákat preferálom (déli alvás után).
Javasoljatok időpontot!

Lupi, Detty, üdv itt!
Lupi, Dani hasfájása elmúlt? És miből gondoljátok, hogy nem eszik eleget? Gyarapodása nem volt jó? Samu nagyon hasfájós volt az első hónapokban és 4,5 hós korában kapott kiegészítésként tápszert is. És hova költözök? El Csepelről, vagy Csepelen belül?

Niki: orvostéma. A mi dokinénink is Szabó Mária (Áruház téri rendelő), mint Kingának. Nekem is nagyon szimpatikus, és szerintem kedves (mosolygós, türelmes, nyitott) a gyerekekhez és szülőkhöz egyaránt. Bár valóban nem a tutujgatós fajta :)
Ami pedig kifejezetten tetszik: antibiotikumot tényleg csak nagyon indokolt esetben ad. Pl. most Samu betegsége esetére sem írt fel antibiotikumot (hiszen vírusfertőzése volt).

No, megyek aludni, javasoljatok időpontot talira!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok köztetek,nemrég költöztünk Csepelre.Még nincs babánk ,de már nagyon szeretnénk.Most épp egy megbízható orvost szeretnék találni,ha lehet közelit..ha tudnátok segíteni nagyon jó lenne.+olvastan ,hogy a Jahn Ferenc kh-hoz tartozunk,tudnátok valami infót szolgáltatni milyen az a kórház?Én a Szent Istvánt néztem ki-szinpinek tűnik,de nem tudom ott lehet e szülni,nem kerületinek..vagy,hogy mennyibe kerülne ez..segítsetek légyszi:)
Előre is köszönöm :lol:
zsüszy
 
 


Sziasztok
Zsüszy
Mi Erzsébeten laktunk így én is a J.F.-ben szültem, bár nekem fogadott orvosm volt így csak jó véleménnyel tudok szolgálni. Írd meg mire vagy kiváncsi és én szívesen válaszolok :D

Köszönöm a kedves fogadtatást mindenkinek mindjárt keresek képet amik kicsinyitve vannak és teszek fel aztán majd mostanit is csak apa dolgozik én meg nem tudok kicsinyiteni ezzel az új programmal :oops: Kép itt még a kórházban vagyunk Dorinám 3 napos Kép ez meg kb 2 hete volt közel 5 hónaposan

Tudom már kérdeztem :oops: ki merre lakik ????
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv. Zsüszy! Orvostémában pont nem én tudok segíteni, és sajna kórházban sem, mert a Kútvölgyiben szültem, és akkor csak a dokinak kellett fizetni még! :wink:

Éva:
akkor jó, ha nincs semmi baja már Samunak! Jó kis hetetek volt akkor. Hová utaztattak?
Dokinénit ez utóbbi hozzáfűzés alapján megtaláltuk. :wink: Én nagyon nem vagyok antibiotikum párti. A dokinéni a kórházba nekünk meg azt is mondta még, hogy 1éves koráig nincs is az a betegség, amit nekik antibiotikummal kéne gyógyítani. Szóval nem szeretem én sem.

Kinga: az se semmi, hát vannak emberek tényleg! :roll: :roll: :roll:

Köszönöm mindkettőtöknek, meggyőztetek: Szabó Mária lesz a dokinénink, ha elválal egyáltalán!

Tali:
csütörtök vagy péntek? Időpontot ti mondjatok, mi alkalmazkodunk, mert még babakocsiban is tud aludni, ha olyanja van. :D :wink:

Kép
kernico
 
 


Detty: Szóval Dorci Dorina? Na ez a név is benne volt a listában, csak apa kihúzta, mert a becézése megegyezik a Dórival, abból meg szerinte sok van, pedig nekem nagyon tetszik! :D :D Édes nagyon a lány! :D :D

Én Királyerdő, nem messze a Dunaparttól!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

Detty, tündéri a lányod! Miket csinál? Látom a fekvőtámasz alakul...
Mi egyébként a Kiss János altábornagy utcában lakunk, viszonylag közel a piachoz.

Niki, akkor inkább péntek legyen, csütörtökön elég bizonytalan, hogy mikor is végzek... Viszont pénteken OK 15 óra után bármikor. Kinga? Neked is jó?
Dokinénihez még valami: elég sokan vannak nála általában a rendelési időben (valószínűleg népszerű doki), én ezért azt szoktam csinálni, hogy ha baj van és bizonytalan vagyok a súlyosságot illetően, akkor előtte felhívom, elmondom mik a tünetei Samunak, és ő elmondja, h emiatt vigyem-e le hozzá, vagy várjunk még, és addig is mit csináljak a gyerköccel.

Zsüszy, és milyen orvost keresel? Egyébként én is a JF-ben szültem, szóval kérdezz nyugodtan, bár azóta - úgy tudom - történt néhány változás (egyik barátnőm szeptember elején szült ott). Szerintem a Szent Istvánban is biztosan szülhetsz, ha az a szimpatikus, érdemes utánajárnod.
A JF nem az alternatív (háborítatlan, bababarát) szülészet csúcsa, bár épp ez irányban történnek változások, egyre több alternatív lehetőség létezik már ott is a hagyományos kórházi szülési körülmények enyhítésére (pl. lehet már kádban is vajúdni).
Jó éjt!
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó-e a péntek (de a csüt. bizti nem), mert itthon lesz az Uram szabin. De szeretnék találkozni veletek! Szerintem csináljuk azt, hogy maradjunk a péntekben aztán ha nekem mégsem lesz jó, legfeljebb ketten találkoztok. Most már ne rajtam múljon, de azért igyekszem! Persze ha nektek is jó így.
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy írtatok dokinénit: Kiarának éjszaka 38,6 fokos láza volt, és szegény kb. 2.-től reggelig folyamatosan felsírt. Beraktam közénk, ott aludt, de max. negyedóránként felsírt, és alig lehetett megnyugtatni. Reggelre lement a láz, mert kapott kúpot is, meg rá 3órára Nurofent, de délután megyünk dokinénihez. Lehet, hogy a foga miatt volt, és akkor tudunk menni talira is, de majd a dokinéni megmondja. Meg kicsi hasmenés is volt, ami ugye lehet vírustól is, meg a fogzás miatt is. Nem tudom.
Mikor rendel holnap? Mert most meg semmi baja, és ilyennel nem rohangálok már dokihoz egyből, a múltkori után. Szóval inkább várok kicsit, ha ma hőemelkedése lesz, akkor viszem délután, ha semmi, akkor holnap, mert be is kéne jelentkeznünk valahová, hogy tud-e egyáltalán fogadni, és úgyis megyünk arrafelé védőnénihez is.
Ha jártok ma erre, akkor írjátok már meg légyszi, hogy holnap mikor rendel.

Ha csak a foga miatt van, és nem lesz semmi, akkor nekünk is jó a péntek délután, de ha vírus, akkor mi nem megyünk sajna. :(

Vasárnap meg voltunk keresztlányoméknál, és annyira furi, úgy látszik már most, hogy teljesen más a két csaj temperamentuma. Luca kis félős volt, de a Kiarához meg ment folyton szeretgetni, meg olyan kis békés, Kiara meg, háááát .... vele nem lehet csak úgy azt csinálni, amit szeretnénk, csak amihez kedve van, jó kis makacs csaj lesz, de azért hamar barátkozik legalább. Viszont szerencsére azért mindkettő kis vigyori! :D
Szombaton meg úszni voltunk megint. Nagyon szerette. Én meg úgy szeretem, hogy így élvezi a dolgot, olyan jó látni ilyenkor. Csak a végére már álmos lett.

Na írjatok, aztán jelentkezem, hogy mit mondott a dokinéni.

Kép
kernico
 
 


Niki, csak gyorsan - a dokinéni hétfőn 8-11 h között rendel, kedden 17-20 h között, szerdán 11-14 h között, csüt, 14-17h.
Telefonszám - ez a gyerekrendelőjé: 427-5191, és a rendelési időben kérheted Szabó Máriát.
Akkor legyen péntek 15 h után valahol itt - jó idő esetén lehet a játszótér. Van hinta. Niki, megírom pü-ben a számomat. És ha van még valakinek kedve csatlakozni, írjatok ám!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Köszi szépen Éva! Ez így pont jól is jön ki, hogy a védőnéni után tudok is menni.
És ha azt mondja, hogy minden okés, akkor megyünk pénteken. Csak mondjátok, hogy hol!
Többiek? Nem értek rá egy kis sétára?

Kép
kernico
 
 


Niki, eljutottatok a dokinénihez? Kiara hogy van? Ugye nem beteg?Pénteken elédmegyek mondjuk a buszmegállóhoz. Ahhoz a játszótérhez, amiről beszéltem, és ahova Kingáék is szoktak járni, a Karácsony Sándor utca környékén érdemes leszállni. De ha Kingának valamiért nem jó a péntek, szívesen megyek én is akár felétek - Rákóczi kert vagy Dunapart is jó.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok csepeli anyukák!

Ma regisztráltam fel, és gondoltam csatlakozom ehhez a forumhoz is, hisz én is ide tartozom:)

Röviden bemutatkozom:)
Van egy 13 hónapos kisfiam, a viztorony környékén lakom, a Béke térre járunk a játszo térre, és nagyon szívesen vállalok gyerköcfelügyeletet akit érdekel (a lakásomon).
Egyedül nevelem a fiamat, mert sajnos a házasságom pár hónap alatt tönkrement. Szociális végzettségem van.
Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.
csmb
 
 


Sziasztok!

Na ma voltunk dokinéninél. Tényleg 2 órás sor után lehet csak bejutni, a sok beteg gyerek között kell várni, ... de tényleg normálisnak néz ki. Azt mondta, lehet valami kis vírus volt, viszont azóta semmi baja a csajnak. Ő is csak diétát javasolt. :D :lol:

Éva: nekem jó akkor a péntek, biztos nincs semmi bajunk. Mindegy hol talizunk, Dunaparton a játszóterek mondjuk nem valami szuperek, de vannak állatok. Rákóczi kert meg mondjuk tőlünk messze van, de akár az is jó, vagy bemehetek.
Kinga? Rajtad is múlik! Tudsz jönni? Hol talizzunk?

Csmb:
üdv. itt! :D Hogy szólíthatunk? Kisfiadat hogy hívják? Gondolom nem olyan egyszerű így egyedül! :(

Többiek: nehogy eltűnjetek! :lol:

Kép
kernico
 
 


Hello!

Marcsi vagyok, és a fiam Balázs. És már csak azért sem könnyű vele egyedül, mert egy elég hiperaktív kispasi.. nem untakozom vele, az tény... dehát ez csak szebbé teszi az egészet:)
csmb
 
 


Sziasztok!

Marcsi, üdv itt! Szép neve van a kisfiadnak, az én gyerkőm második neve is Balázs :) A Béke téri játszótér az melyik? Szerintem mi még nem jártunk arra...
Mesélj még a fiadról! Miket csinál a hiperaktív kispasi?

Niki, Kinga - akkor holnap 3 körül nekem OK. Azt beszéljük meg, hogy Niki hova jöjjön. Kinga, ha neked jó holnap, akkor itt a játszótér kiváló lehet. Esőprogram esetére eszembe jutott a csepel plaza - ott van egy játszóházszerűség. Még sosem voltunk ott, de ki lehet próbálni, ha netán esne az eső.

Most mennem kell, este még benézek.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Hello!

A Béke téri játszotér ami a sportpályánál van. A Béke téren van egy templom amögött van.... ennél jobban nem tudom leírni:)

Hát Baluról regéket lehetne írni:) de szerintem minden anya ezt megtehenté a gyerköcéről.
36. hétre született, pont még koraszülöttnek számított. A Söfibe szültem, de elég jó sullyal, 3060 g,ugyhogy mondták ha időre szülöm akkor császár lett volna.
Egy életvidám kispasi, és rettentő fejlett.. más egy évesekhez képest, akkora mint egy másfél éves. Kb. 11 kg, és 86 cm körül van.. szoval simán letagadhatja hogy bármi baja is lett volna:)
Voltunk szív uh-n mert volt szivzöreje, meg sokat bukott ugyhogy olyan vizsgálatokon is voltunk... elég jártam a korház világába:) de szerencsére semmi komoly baja nem volt, mára minden rendbejött.

Mindent megfigyel, és utánoz. Ez azért is jó, mert látja hogy takarítok, és egyből segít ő is, így tök jó segítség törölgetésnél::):):)
És nagy barátságba van a takarítógéppel.
Kiszedi a koax kábelt, a szegőlécet, az összes fiokot kiturja.. szoval tényleg nem lehet felügylet nélkül hagyni mert mindig töri valamiben a fejét:)


Látom progit szerveztek.. a plaza jó, én már probáltam. Ha ott a fönök kérnek azt hiszem 100ft-ot ha nincs fönök ingyen be lehet menni:) és a gyerekek nagyon élvezik:)

Szép estét nektek!
csmb
 
 


Sziasztok!

Marcsi: akkor tudom, hogy hol van. 11kg ahhoz képest nem is olyan nagy. Egy másik topicban, ahol a Kiarával egyidősökkel beszélgetek, ott pont most mondta az egyik lány, hogy a kisfia most van 10 kiló fölött és ő is ilyen 86 centi, és 10 hónapos. Bár mondjuk nálluk a lánya is ilyen nagy volt, valszínű genetika.
Na, ezektől az időktől már én is előre félek, hogy mit fogok csinálni, ha nem áll le fél percre se! :lol:

Éva: Jó akkor nekem is! Karácsony Sándor buszmegállónál szálljak le, ha jövök, és akkor ott talizunk! Az ugye a Pláza után 1. megálló a hévnél? :oops: Menjünk tutira, az utcanevekkel még gázba vagyok. Hiába, 6 évig nem itt éltem.
Fél 4kor? Addigra már fel szokott kelni a csaj, és tudunk menni!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!
Én még mindig nem tudom biztosra, hogy mit csinálunk holnap, de ha nem lesz Apával program, akkor odamegyünk a játszóra vagy a plázába. Évát megismerem. (Azért szemüveget veszek fel.) Mi szerdán voltunk pont a plázában, 100 Ft tíz perc. Van egy kisebb ugrálóvár (Máté félt benne :oops: ) meg labdák, kisautók, csúszda. Ha több gyerek van, biztos jobban élevezik.
Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Elég kutya hideg van ma, szóval lehet, hogy ez a pláza dolog lesz belőle. 100 Ft / 10 perc? Hm. Jó, nyilván nem leszünk ott órák hosszat.
Kinga, elküldöm pü-ben a számomat, ha netán elkerülnénk egymást. Jó lenne, ha tudnál jönni. Akár apával együtt.
Marcsi, ha van kedved, és persze ráérsz, gyere és csatlakozz! Ez másoknak is szól a topikba irogatók közül! :) Ma fél 4-kor találkozunk a Karácsony Sándor utcai buszmegállóban (az OTP előttinél, a Szent Imre tér irányába).
Üdv,

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!
Éva:köszi, megkaptam. Nem ígérek semmit, mert elég nyamvadt vagyok ma. Hasmenés+a bal fülem be van dugulva.
Puszi

Kép
németh
 
 


Kinga: úgy tudom, a bal fül bedugulása azt jelenti, hogy társaságba kell menned! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Azért ha tudsz, gyere!

Éva:
ott leszek!

Kép
kernico
 
 


Helló Csajok!
Na mi volt?

Kép
németh
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
bogyra
 
 


Sziasztok!

Ott voltunk, találkoztam Nikivel és Kiarával, csak mi aztán el is utaztunk kirándulni szombat-kedd, így csak ma néztem netet.
Végül az ócska idő miatt a Csepel Plaza játszóházában kötöttünk ki, mindkét gyerek nagyon élvezte: Samu autózott, Kiara pedig mindent kipróbált :)
Persze fotómasina nem volt nálam. Pedig tök jó volt, lehetne majd ismételni. Kár, hogy csak ketten voltunk, a jövőben gyertek többen is!
Kinga, reméltük, hogy nem kerültünk el téged, még a játszótérre is elnéztünk, és hintáztunk egy kicsit, hátha arra jártok.
Most mennem kell, majd még jövök.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok
Meg vagyunk ám csak sok minden össze jött mostanság..
De látom ti se nagyon vagytok

Nagy nehezen találtunk doktornénit végülis az lett akihez tartozunk de nagyon aranyos szimpatikus, majd meglátjuk a késöbbiekben hogy milyen.

Mi is szerettünk volna elmenni a talira de sajna nem volt jó az időpont :(

Azért most már gyeretek dumcsizni mert kezd nagy lenni a pangás

Most megyek de majd jövök addig is szép napot mindenkinek ,bár nem úgy látszik hogy az lesz szakad az eső
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?