Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ritt!

Nagyon sajnálom, kíváno hogy mielőbb összeszedd Magad, aztán jöjjön egy baba. Spontán lezajlott? Mert akkor nem kell sokat várnotok. :-)

Mesélj Magadról egy kicsit. (tudom, hogy már van aki ismer, de azért van aki nem, vagy csak felületesen) a táblába is küldj adatokat, képet.

Mimi!

Vagyok, csak van egy örökmozgóm.

Hadd ragadjam meg az alkalmat, és jelentsem be ünnepélyesen, hogy Kinga mostanában többet jár, mint mász! Hipp hipp (hüpp hüpp)

Montana!

Nagyon szép a babád! És minden rendben vele. Párod is látta a szívét dobogni? Volt nagy brühühü????

Kacika!

Hogy rohan az idő lassan félidős leszel. Mondjuk nekem már a 3-4. hónapban nagyobb hasam volt. :-(

Andi!

Mit modott a doki? (norcolut?)

Dreika!

Csodálom az optimizmusodat, de jó belőle merítkezni.

Kislibus!

Ne légy bús. szvsz lépj, és menj dokihoz. (csak csendben, ha úgy csinálsz, mintha nem foglalkoznál a bébivel, az nem azt jelenti, hogy tényleg nem is foglalkozol vele, hanem sokkal rosszabb mert magadban gyötrődsz)

Zsuzsu!

Ábelről már régen láttam képeket :-(
Én már előre parrantok a szutyok időtől. Most minden percet igyekszünk kihasználni. :-)

Napsugár!

Kívánom, hogy csupa jó eredménye legyen a kivizsgálásnak.

Lina!

Hát elég érdekes lehet a görbéd, de hátha a nemtankönyvi görbék eredményesebbek. Lilire mennyit vártatok?

Nekem ma van a nem kellene megjönnie napom. Hát nem is tudom. Múlt hónapban meg voltam győződve, hogy nem fog megjönni, erre megjött. Most csak érzem, hogy nem kellene jönnie, de akkor tuti jön. Inkább nem filózok ezen. :-) Úgyis eldől estig.

Megyek és főzök frankfurti levest, nagyon szeretem. Ha jön piri azé lepem meg magam ezzel, ha meg nem, akkor káposztával ünneplek! 8)

Táblát is igyekszek dobni a nap folyamán nem ígérem biztosra. :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Ritt! Jó, h jöttél! Hogy vagy azóta lélekben?

Juca! Ugye nincs piri azóta sem??

Vettem egy kismama jógás könyvet... ooommmm... :wink:

Kép
zmimi
 
 


Ennyire dolgozik mindenki?
Kész vannak a vérvétel eredményei.
Beírom azokat amik eltérnek, ha valaki ért valamennyire hozzá...... :?:
vizelet üledék: - vvt 1-2 __ __
-laphámsejt 6-8 __ __
MCHC - 328 330 - 360
eosinophyl - 1 2 - 6
neutrophil gran.absz -2,70 3,50 - 6,00
bilirubin 18,1 5,1 - 17,1
triglicerid 0,39 0,40 - 1,90
húgysav 164 200 - 420
vér/hemoglobin +
Jövő héten hasi uh , röntgen
Vendég
 

 
 

A francba az összes szóközt mellőzte :evil:






vizelet üledék: - vvt ...............1-2............ __.... __
-laphámsejt ............................6-8............__..... __
MCHC - ...................................328........... 330 - 360
eosinophyl - ..............................1................. 2 - 6
neutrophil gran.absz -.............2,70 ..........3,50 - 6,00
bilirubin ....................................18,1 .............5,1 - 17,1
triglicerid ..................................0,39 ..............0,40 - 1,90
húgysav ...................................164 ..............200 - 420
vér/hemoglobin ..........................+
Vendég
 


Napsugár!

Én nagyon nem értek ehhez de ahogy látom nagy eltérés nincs. vvt: vörösvértest.

Szerintem ezt el fogja fogadni a dokid. :-) Én azt hittem hormonokat néznek :shock:

tjuca
 
 


Nem egyelőre a nődoki nem látott erre okot, ami nekem nagyon furcsa
Annyira egyértelmű neki, hogy a kétszarvú méh miatt nem sikerült, főleg hogy direkt megnézte, és nagyon rossz helyre "költözött" a terhesség.
Ezeket a vizsgálatokat én kértem a háziorvostól, gyulladásokat vagy tudomisén miket akartam kiszűrni.
Voltak eddig vesegondjaim, epe, gyomor, pajzsmirigy gondok, hát ezért léptem .
a nődoki nem is tudja, majd ha legközelebb megyek hozzá elviszem,de addig a háziorvos is értékelheti
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, megvagyok próbálok előre tekinteni és már a köv pé-re gyúrni, egy kis málnalevélteával.

28 éves vagyok már van egy kislányom, aki 16 hónapos. Augusztusban kezdtünk el próbálkozni kistesó ügyben szeptemberben összejött és most sajnos el is ment.Nem gondoltam volna, hogy megtörténhet, de szerintem magáról az ember ezt sosem godolja.Remélem legközelebb összejön és meg is marad.
Ennyit rólam, ja igen szerencsésnek is mondhatom magamat, hogy nem kellett művileg beavatkozni, csak szép csendben a természet elrendezte. :cry:

De fel a fejjel és új hónap, új lehetőségek!Nem igaz?
ritt
 
 


Kép Kép

tjuca
 
 


Csajok!

Hol vagytok?

tjuca
 
 


Szió,

Juca, köszi a táblát, gyönyörű!

Én tettem- vettem-szaladgáltam... nem nagyon értem rá. :roll:

Ugye nincs mensi Juca anyu????

Ritt! Jó, h ilyen pozitív vagy, így is kell!!!!

Holnap majd igyexem többet jönni.

Pusziiii :wink:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Én is egész nap úton voltam, intéztem az elmaradt dolgokat. Végre ki tudtam mozdulni a lakásból, mert NINCS VUK!!! :lol: Már tegnap sem hánytam, meg ma sem. Émelygés az még mindig van, de az leküzdhető. Vittem magammal ropit az útra, aztán ha nagyon émelyegtem, elrágtam pár szálat és sokkal jobb lett.

A párom pont lemaradt az uh-ról, így nem látta élőben Mazsolát. Nagyon sokan voltak a váróban, azt hittük ráérünk, így elszaladt pár percre, engem meg ahogy elment rögtön behívtak. Mint kiderült a sok nő mind terhesgondozásra várt, én voltam egyedül a nőgyógyászaton.

Anyukámnak viszont elmondtam a hírt, még el is pityeregte magát. Hozzáteszem mi hárman vagyunk tesók, mind 30 felett és anyunak még csak ez a baba lesz az első unokája. :roll: Hát, nem kapkodtuk el. Szegény mindig kérdezgette tőlünk, hogy ő csinált valamit rosszul, hogy ennyire nem akarunk gyereket? Pedig nem. Csak valahogy így alakult.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Ritt, nagyon sajnálom ami történt Veled!Egyetértek én is a pozitív gondolgodásoddal, máshogyan ezt nem is lehet.
Tényleg az ember azt hiszi, hogy ez csak mással történik meg, én is jó nagyot estem pofára, mikor 8 hetesen elhalt.Nekem sajnos műszeresen kellett befejezni, és várnunk kellett 3 hónapot.
Most már élesben próbálkozunk, eddig eredménytelenül.
De lehet, hogy most összejött, jövő hét végén kiderül... :wink:
Mi februárig próbálkozunk, utána már többet nem, mert nem akarok 40 éves korom után szülni.Elég későn jutott eszünkbe a bébi...de most már mindegy.

Csajok!Mit gondoltok, a cilkus második felében miért mutat páfrányt a pg 53?
Múlt hónapban ugyanez volt, azt hittem, véletlen.És most újra!A 17. naptól egyre több a páfrány, és ma csordultig van!És múlt hónapban azon a napon amikor piri megjött, varázsütésre eltűntek, és körök lettek.Valaki magyarázza ezt meg!


Dobok egy görbét:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/6 ... 79200_.png
Vendég
 


Nem tünök ám olyan könnyen el... :twisted:
Meg azt se hagyom, hogy letörjön az élet rosszabbik fele! :wink:

Monti! Látom jó napod volt! A Vuk meg biztos Jucához ment, az én adagom elveszett az éterben... Készülsz Juca??? :lol: :lol: :lol:

Bablevest főzök! :D

Kép
kislibus
 
 


Kislibus, de örülök, hogy jobb a kedved!
Vendég
 


Luca! Páfrányokban nem vagyok otthon... De a görbéd alapjén volt pé. Persze az nem baj, ha minden lehetséges napot kihasználtok... Már ha tehetitek.

Kép
kislibus
 
 


Juca!
Nem lehetne kicsit előbb azt a tesztet?
Mi szombaton munka után elutazunk, és csak szerdán leszek újra netközelben.Addig kiböki az oldalamat a kíváncsiság!

Monti, jó, hogy Vuk lelépett, esetleg lassan ide is jöhetne egy kicsi...
Vendég
 


Luca! Szép görbe! :lol: Ígéretes! :wink: Sajnos én csak a cserépben növő páfrányokhoz értek egy kicsit. 8)

Kislibus! Én is azt főztem tegnap! :lol: Fincsi lett!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Kislibus, és a görbén szerint szerinted mikor volt pém?
Vendég
 


Monti, a cserépben növő páfrányokhoz én is sokkal jobban értek, sőt, az udvarihoz még jobban!A pg 53-on nem is páfrány, inkább jégvirág szerintem.De nagyon szép!
Vendég
 


Kislibus!

Végülis te teszteltél, vagy csak az érzések alapján gondolod, hogy nem jött össze ez a hónap?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok lányok!!!!
Megjöttem, működik a gépem!
Visszaolvasok
Vendég
 


Sziasztok!

Ritt!
Nagyon sajnálom én is, ami történt, de fel a fejjel!!! :lol:
Ha még nem tettem volna meg Gratulálok minden kismaminak!!

Monti!!
Tényleg nagyon szépet írtál!! Ezt érdemes minden nap végigolvasni!!

Mi a várakozás szakaszába vagyunk... de mindejárt itt a karácsony... és utána ráállhatunk a dologra :-)

Szép estét mindenkinek!!
Pussz
dbabett
 
 


Dreika,
jelenleg a T-Comnál dolgozom, belső képzéseket tartok. Legalábbis decemberig biztos, aztán nagy változások lesznek, de hogy mik, azt még nem tudom.
Lili magánoviba jár, ahol én lakom, ott nincs bölcsi, így egy kis oviba jár, 18-an vannak, ő a legkisebb, a legnagyobb 6.5 éves.

Ritt,
sajnálom, de tényleg nagyon jó, hogy ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz. Nekem is van már egy kislányom, az sok erőt ad!

Juca,
jó a vonalzód? Tényleg 1 cn????????


Luca,
jól megígértem, hogy majd írok a munkahelyemről, erre nem engedett ki a net. Nálunk jelszóval működik, és valami nem volt jó vele.... Na meg egész nap vizsgáztattam. Ráadásul úgy, hogy a még hozzáértő kolleganőm nem jött, csak egy másik, akinek kb. 0 a tudása ezekhez, szóval szívtam egész nap.

Hétfő óta nem aludt itthon Lili, úgy hiányzik!!!!! Ma csak egy-két órára elszaladtam este anyuhoz, hogy találkozzak kicsit vele. Most ugye nem mehet oviba, kicsit beteg, anyu vigyáz rá. Na de azt nem tudjuk megoldani reggelente, hogy előbb Lajosmizséről-Kecskemét (20 km délre), gyereket nagyihoz, és onnan dolgozni menni (Budapest, északra 90). Így a 70 km-ből csinálnánk 110-et, na meg időben sem fér bele. Na de pénteken itthon leszek, Lilivel, és megyünk újra csavarogni, másik babával találkozni...szóval ha csak egy napra is, de végre vissza a megszokott kerékvágásba!!!
Újra babát akarok, nekem hiányzik az az élet.

Amúgy most esélytelennek érzem a hónapot. Múlt hónapban valahogy úgy éreztem, hogy összejött, szép görbe, 28 nap, de mégsem. Most meg még csak nem is érzem, hülye görbe... Na de majd jövő héten kiderül.

Luca,
a jövő hét a mienk lesz? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Juca,
így néz ki a görbém. 18. napra csak adott peteérést. Hát nem tudom...
Kép

Luca,
a te görbéd elég jól néz ki, bár nem értem a 17. napi + ovu tesztet :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Strapa napok, de megvagyok.

Mimi gratuláltam már? Szuper!

Montana
Jó volt olvasni az ultrahangot. Hogy te is micsoda bölcsességre tettél szert :lol: Mondjuk közben nem volt olyan vicces. Van mit tanulni... De a végén csak eljutunk valahova.

Luca
Nekem is érthetetlen a sokadik napi ovu teszt.
Nem tudom elképzelni, hogy februárig szeretnétek gyereket, aztán nem. Nálunk a munkahelyen babaeső van. Legutóbb olyan kolleganő jelentette be, akire a legutoljára gondoltunk volna. 40 feletti...

Ritt
:cry:
Sikerülni fog, már egész jó itt a statisztika. :)

Juca
:(
Örülök, hogy Kinga egyre bátrabb. Most aztán szedheted a lábad :)

Most itten lettem hagyva néhány napra. Hogy fentem rá a fogam. De úgy összejöttek a dolgok, hogy totál ki vagyok merülve és most nem esett jól, hogy elment. Most megpróbálom kipihenni magam és belevetni magam a dolgaimba (nagyszabású terveim vannak :) )
Ért egy kis meglepetés is. Múlt hét előtt számolgattam, hogy mikor kéne megjönnie, hogy az utazás miatt legyen esélyünk erre a hónapra is. Szót is fogadott, időben jött. De olyan kis huncut volt, hogy három nappal előbb, a 11. napon ovuláltam (valószínűleg). Tegnap megérkezett rózsaszín mucuskám. Mindig 14 nap körül szokott lenni. Leesett az állam. Sajnos bealudtam tegnap, de az "előalapozás" így élesnek számít. :lol:
Bár van egy olyan érzésem, a farok csóválja a kutyát, vagyis lehet, hogy az együttlét miatt lett pé hamarabb.
Ha ennyire tudok időzíteni, azt is tudhatná, hogy minek kéne már ottan lennie :)

üdv
lilia

Kép
lilia
 
 


Jó reggelt!

Monti, örülök, h jobban vagy! Vegyél egy kis mobil-ropi-tartó-szütyőt! :lol:

Luca!

Sztem is klassz a görbéd, és végül is a 17cn-os + LH teszt is lehetséges, annyi mindent produkál egy női test.
Indiszkrét kérdés: az a 2 együttlét volt, ami jelezve van, v azon felül is, csak nem írtad be? :oops:
Páfrányokhoz nem tok hszni, nekem anno volt ilyen PG53, mikor a nagyfiamat terveztük. Sose mutatta, h termékeny lennék...

Lina, elhiszem, h Lili hiányod van! Kitartás, gyógyulás!

Libus! Ne is hagyd, h lenyomjon az élet!

Juca!!! Nem bírom a várakozást!!!! Legalább írj gyakrabban, h mi van!!! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Juca,
Mi újság?

Lina,
Aha. Jó lehet ez a magánovi, én is szívesen beadnám a fiam 1-2 órára valahová, szerintem mindkettőnknek jót tenne. És talán elkezdene beszélni is ... :D Csak nem nagyon van erre ilyen lehetőség.
Jobbulást Lilinek!
Ha csinálok majd olyan görbét, mint a tiéd, azon az oldalon van valami „használati utasítás” is? :oops:

KépKép
dreika
 
 


Mimi!

Utólag is gratulálok! Még csak most tudtam visszaolvasni, látod neked az jött be, hogy eltüntem :lol: !
Vendég
 


Sziasztok!

Az újság, hogy nincs újság. Szóval most kihagyott a Miku a szaknévsorból. Ha szombatig így marad tesztelek.

Most viszont mennem kell.

Lina!

csak annyit, hogy olyannyira nem éreztem semmit, hogy már vártam pirit, egészen a 28. napig. Na azóta meg nem várom, most vagyok a 32-en, és kezdem azt hinni, hogy nem is fog jönni. Előző hónapban meg 100%-ig biztos voltam, hogy babás vagyok, és mégsem.

Ha most igen, akkor tudom, hogy van még kb. 5-7 "eseménytelen" napom, és csak aztán kezdődik a rókamóka. Viszont a pisipisi, hogy kiteltek a melleim, mondom csak a 27-28. napon jöttek. (Valszeg megint csak a 19-20. nap táján volt pém)

Na lépek.

tjuca
 
 


Nati, köszii!!!

Juca, ez jó hír ám anyám!!!

Kép
zmimi
 
 


aha :D :wink:

tjuca
 
 


Jajjjj, már tényleg ementálisodom!

LULADOK JUCA!!!

Te, az jutott eszembe,
h pisilsz, GLS áthozza nekem, egy kis csavaros üvegben, én meg belemártok egy tesztet! :wink:

És nem mondom meg neked, ha csak szombaton akarod megtudni!

Na, mit szólsz???? :lol:

Kép
zmimi
 
 


mármint LUKADOK (az oldalam)

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Csak semmi hajtipajti. Nem küldözgetem a pisikémet! :twisted:

Várj egy kicsit, türelem. :lol: (Mi azt is kibírtuk, hogy nem tudtuk a gyerekünk nemét, a rokonok meg a nevét, szóval edződj... :lol: :lol: :lol: )

tjuca
 
 


Jajj! A nemét is titkoltattátok??? :shock:

Én nem bírom az ilyesmit, folyton azon zizeregne az agyam!

Tudniiii, mooost!

Kép
zmimi
 
 


Nem is tudtuk, meglepi volt :D

tjuca
 
 


már csak 2 nap, nincs is 48 óra... :lol: mi ez 9 hónaphoz képest? :twisted:

tjuca
 
 


Juca,
és mindig 28 nap szokott lenni amúgy, vagy változó? Engem a múlt hónapban meglepett nagyon a 28 nap.
Amúgy legyen igazad tünetek tekintetében. Én nem ragaszkodom hozzá, csak legyen eredménye.

Dreika,
van de angolul, nem tudom, az gond-e. A regisztráció volt nehezebb, a többi egyértelmű. Aztán küldenek sok-sok infós levelet, de azt is angolul.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Juca nem kaptam gyogyszert és jövöhéten megyek vissza hozzá :) valaki alakuloba van :)
e.andrea
 
 


Andi! Hűűűűhaaaa! Ez azt jelenti, amire gondolok?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Andi!
Táncsak nem te is Kacika nyomdokaiba léptél????????????

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Andi!

Tyűha de jó lenne! gyere holnap, amint van valami konkrét hír. :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok.
Andi.-Neked nem volt műszeres befejezés? hány hetesen vetéltél?
Grat ha sikerült szorítok neked.
Vendég
 


Lányok meddig kell érezni a terhességi tüneteket?
Normális hogy nekem megint feszül a cicim, létezik hogy nem állt még át a szervezet?
Vagy lehet hogy mát beindult a mensire készülődés?
Szúrkál a hasam, ma nem vagyok valami jól.
Vendég
 


Lina!

30 naposak, a 31-en szokott jönni. ez csak a szülés után meg a vetélés után van így. Többiek?

tjuca
 
 


Sziasztok!
Kivettem a pozitív ovu tesztet, mert csak bekever.Csak a páfrány miatt tettem oda, de most is páfrányos egy kicsit...

Lina!Elhiszem,hogy hiányzik Lili!Majd a jövő hét a miénk lesz, és nem kell tovább dolgoznunk.
Én nem tudtam a fertire regisztrálni, már van 3 jelszóm, de elakadtam.Mindegy, remélem, nem is lesz rá többet szükség, bár kíváncsi lettem volna, hova teszi a pét.

Juca!Nagyon szorítok Neked, és én biztos vagyok benne, hogy van ott valaki!Szombaton mikor tesztelsz?Még munkába indulás előtt felteszed ide, ugye? :lol:

Mimi!
Abban az időben csak az a kettő volt. :oops: Addig gyűjtögettünk. :lol:
Utána meg nem úgy alakultak a dolgok.

Andi!Csak nem???

Micsoda babaeső lesz itt nemsokára....

Napsugár!Én úgy emlékszem,még 1 hétig éreztem utána a tüneteket.
Vendég
 


Luca! Szerintem a 10-11-12. napok valamelyikén

Kép
kislibus
 
 


Monti! Végül is teszt is, meg barna is, meg hő lezuttyan is.... Szóval semmi se klappol mégcsak véletlen se. Meg aztén ma megbezéltülk a szintén babázni végyó kolleganőkkel, hogy a védőnők el vannak átkozva... 6-an vagyunk, 3-an akarunk jelenleg babát és senkinek nem jön össze, 1 kolleganőnek többször ment el baba, igy most örökbefogadott gyerkőce van, kettőnek van saját gyereke. Jó mérleg mi???

Kép
kislibus
 
 


Juca, Andi!!! Kezem-lábam csuriban!!! :D

Mától nem hőmérőzök és jelentem nagyon fasza érzés!!!!! :D :D :D
:P :P :P

És ha elszontyolodok, mint az minap kétszer megesett ezt hajtogatom magamnak: BILIFÜLEBILIFÜLEBILIFÜLEBILIFÜLEBILIFÜLEBILIFÜLE....
De az is lehet, hogy kéne beutalót kérnem a szihiátriára... :lol:

Kép
kislibus
 
 


Lina,
Na majd nekifutok, remélem sikerülni fog.
Mikor hőmérőztök? Még mielőtt felkelnétek? Mert engem a fiam ébreszt, de akkor nem tudok már mérni csak ha őt felöltöztettem. Vagy elég ha mindig egy időben mérem? Bocsi, tök hülye vagyok ebben :oops: … (is) :D

Andi,
Halkan gratulálok! Neked volt műtéted, vagy spontán lezajlott?

Napsugár,
Nekem kb. műtét után 2-3 nappal múltak el a tünetek.
Te meddig véreztél?

Az normális, hogy én még pecsételgetek? 9-én műtöttek.
Vettem ma ovu tesztet én is. Persze még ilyet se láttam közelről :oops: :D , de jövő hónapban kipróbálom. :wink:

KépKép
dreika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?