Új privát üzeneted érkezett!

Mano
Nalunk is ugyanolyan volt a koldokzsinor,mint nalatok. Ez eszembe sem jutott,ha par centivel rovideb.... Nem is gondolok ilyesmire!!!!!!
Pfuuuj, 30 fokos viiiz! Kép De ha ez a jo neki, akkor miert ne?

Lanyok
Telefonalt Apa, elsejeve koltozunk!!!!!!!!!! Kép

Norka es alvo kicsiJazi
norkini
 
 


elsejevel
norkini
 
 


Sziasztok!

Zsurlo, Andulka,
remélem már jobban vagytok.
Részvétem a barátnõ és a tanár miatt Kép

Gombóc,
Zsombival biztos minden rendben lesz, torna-torna-torna, az biztos segít

Kangi,
nekem egész fõiskola alatt nem volt annyi ötösöm, mint neked csak ebben a félévben Kép Naggggyon ügyi vagy!!

Urszila,
útlevél iroda KépKép
nem bírom az ilyen embereket

Norkini,
költözés hurrá Kép

Doki nénink múlt héten azt mondta, hogy jön a hét elején, de nem jött Kép Elfogyott a Konakion, és már tegnap be kellett volna adnom a Daninak, úgyhogy ma mehetünk be a rendelõbe 2-4-ig, a legnagyobb hõségben. Még soha nem vittem ki ilyen melegben (még csak 6 és fél hetes), de nem várhatok tovább. Gondolom 1 nap csúszás nem számít. Fõleg hogy írtátok, valamelyik doki csak 1 dobozzal ír fel összesen.

KÉpzeljétek, Dani éjjel majdnem 7 órát aludt egybe Kép, csak kár, hogy ez 7-1.50-ig volt, és én 1-kor tudtam csak elaludni a 100 fokos lakás miatt Kép

Andi
psandi
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Mivel senki nem találta fel a vasalógépet, a halmaz felét legyilkoltam Kép Most végezhetnék a másik felével, de inkább ide jöttem. Egyébként a vasalóm halódik, pedig idén vettükKép

Gombóc
Fel a fejjel, a gyerkõcért mindent!!!

Urszila
Amíg reggel fent volt Zsombi, beletettem az autós hordozóba és bemerészkedtünk a lányom szobájába. Eredmény: két fénymásolós doboznyi játék pihenõre ítélve, egy nagy szatyornyi "szemét" meg a kukában végezte (használhatatlan darabok).

Maci_2
Tudod már, hova kell menni a csípõszûrésre? Jókai u. 1, az új Okmányiroda melletti kis utcán szemben van egy kis épület.

Ébredés van, mennem kell, de még seretnék jönni...

Toffi + ordi_Zsombi
toffifee
 
 


szeretnék
Toffi
toffifee
 
 


Franyó Kép
aha, igen, lécciléccilécci!!! Privátba megírom a mobilomat, hívjon fel esetleg, aztán talizzunk személyesen.

Andi Kép
köszi a gratulát, mellesleg az Egyetemen én sem mindig ötöst kaptam, de ez azért már másoddiploma, más mûfaj, inkább az összefüggésekre kíváncsiak meg a globális hozzáállásra, semmint a tárgyi szöszmöszös tudás vesézik. Hálistennek.

Nálunk is rövid volt a köldökzsinór, és ugye a nyakán volt, azért nem jött lejjebb a kis farosmanci Kép Tuti, hogy nem véletlen, érezte õ, hogy így lesz jobb, a kis okos drágám...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Andi Kép
egy nap csúszás nem számít, mi is csúszunk a héten.
Hosszú alváshoz gratula!!!!

Kangi
kangi
 
 


Franyo Kép
mail ment.
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza, Pestszentlõrincen voltunk. Megnéztünk egy jövõre elkészülõ lakóparkot, és ami jó, nekem nagyon tetszett, így lefoglaloztunk egy földszintit. Kép Tök nyugis részen lesz, hatalmas fákkal, és lesz kis kertünk is. Szilárdnak ideális lesz. Franyó! Titeket nem érdekel esetleg? Nekem nagyon bejött. [url=http://www.napfurdo.hu" TARGET="_top]http://www.napfurdo.hu[/url] Olyan jó lenne... Ami baj, valsz garázsra már nem lesz pénz, és az utcán kell tárolni az autót, mert beállni nem lehet, csak a teremgarázsokba. Na majd meglátjuk...

Zulu
Édes lehet a medencés kép, már nagyon várom.

Kangi
Én meg a rövid haj miatt mosom minden nap Szilárd haját. Kép

Gombóc
Drukk Zsombinak, biztos nem vészes, és hamar rendbejön. Aztán meg megy majd apájával hegyet mászni. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia Kép
váááá! Ez nagy királysáááág! Gratula!!! Megnéztem, és nekem naaagyon tetszik!!!
Nekünk mindenképpen olyan hely kell, ami éjszakai és egyáltalán, nappal is jó közlekedésû, mert ugye kispapi nem vezet. Ja, és nagyobb, mint amiket itt ajánlanak, mert mindketten nagy térigényûek vagyunk ...
Így aztán csak álmodozunk, és felébredünk a bilibe lógó kézzel ... Kép

Kangi
kangi
 
 


KangiKép
Én is megnéztem vagy 53 lakást, persze csak a neten. De ez volt a legszimpibb. A közlekedés annyiban jó, hogy közel az Üllõi... Hatalmas gesztenyefák vannak, és ami jó mellettünk még kicsit erdõs is. Amúgy egy strand volt ott régen, még a medencéket is láttam. Kép Én is imádom a tereket, de elsõ szempont az volt, hogy nyugis, zöld, pici kert, napos, játszótér, gyerekbiztonságos... És itt úgy tûnik lesz. Dejó-dejó!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Gomboc: tegnap beleultetted a bogarat a fulembe, ugyhogy ma mikor mentunk dokibacsihoz Lacko szemevel (meg mindig csipazikKép), megemlitettem neki, hogy meg nem forog. Mire dokiba: meg nem forog, de idegen nyelven mar beszel? Kép Szerinte ez teljesen egyedi, es van olyan baba, aki 7-8 honaposan kezdi el. Utana megemlitettem neki az internetet, erre kozolte, hogy akkor keressem meg a www.KaiserLacko.hu-tKép, es onnan nezzem, mit mikor kene csinalnia.KépKépKép

Andy: Lackonak nincs olyan nagy haja mint MarknakKép, en meg nem vagtam. Most kezd neki besurusodni. Mark mar ul magatol? Lacko allandoan huzna fel magat (felig fekvesben erdekesen nez ki, mert a fejet nem teszi mar le, hanem tartjaKép), de ulesben ugy felborul mint a pinty. Lacko is 70 cm, nalunk is nagyon elcsodalkoznak hogy milyen hosszu.

Lacko ha neha megfordul hatrol hasra (tul nagy lenduletet vesz az oldalra gorduleshez), akkor ki tudja huzni a kezet maga alol.Kép

Virga: en is lattam a bebiszittyot, erre csak azt tudom mondani, hogy huje amerikaiak (elnezest az Usa fanoktol).Kép

Maci2: en minden nap megmosom Lacko hajat, nem tudom hogy mennyi idonkent ildomos, de ugyis megszarad seperc alatt, plussz bizti jolesik neki ebben a melegben.Kép

Zsurlo: ize, miert nem lehet nalatok hajat mosni??? Lackonak is volt koszmoja (mult heten leirtottuk), de attol meg volt hajmosi. Ja, most olvasok tovabb.Kép Hmmm, mi ugy irtottunk koszmot, hogy olaj a fejere furcsi elott 2-3 oraval, aztan meg amugy olajosan fogkevel ledorzsolni, majd johet a hajmosi samponnal. Teljesen eltunt a koszmo!Kép

Andi: bevallom en a Konakiont elegge ossze-vissza adtam, mert feledekeny vagyok. Ha jol sejtem, amikor mi voltunk babak, mi nem is kaptunk, ugyhogy szvsz ha kimarad 1x, az se tragedia.Kép

Ma kaptuk az 5 hos oltast, eddig nyugodt a mano, kapott Germicidet, most alszik. Remelem nem lesz hiszti delutanKép

orsoly
orsoly
 
 


Myssnia Kép
juj, úgy örülök!
... tök jó, hogy lehet már igazán örülni is valaminek, olyan nyomott voltam Szilviék miatt ...

Kangi
kangi
 
 


Norka Kép
csak lázat csillapít, olvasom a neten. Nem tudom, mi lehet benne, a patikában meg kell mondják, mert asszem ott készítik. Ha amidazofen, akkor olyan, mint a Germicid, csak nincs benne nyugtató. Kérj felvilut!!!

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem voltam, de a klímát intéztük, amit MOST szerelnek, tehát este szupi idõ lesz, no meg remélem nyugi éjszaka. Kép

Ugyanis a múlt héten nem aludtam 20 percet összefüggõen a két gyerek és a meleg miatt. Remélem, majd maKép

Gombóc, Orsoly és a többi aggódó kismamaKép

Az én fiam 8 hónaposan kezdett forogni, 9 hónaposan kúszni, 1 évesen ülni, 21 hónaposan járni. És él, egészséges, és egy pillanatra sem áll meg.
Neki is azt mindták, hogy tornáztatni kell, de amikor ûlnie kellett volna állni akart, amikor állni tanítottam, felhúzta a lábait, tehát nem nagyon mûködött együtt, de mégis mindent megtanult.
Ja és a régi öregek azt mondják, hogy a fiúk lustábbak, mint a lányok, tehát ne aggódjátok már ezen agyon magatokat Kép
Én úgy nyugtattam magamat, hogy megvettem Az elsõ365 nap a gyermek életében címû könyvet, és abban le van írva, hogy mi a végsõ idõpont, amikor valamit csinálni a kell a gyereknek. Pl: mászás 48.hét

Tudom, könnyû ezt mondani, de én is átéltem ezt.

Dorina drágám szenved a melegtól, az utóbbi héten nem hízott semmit. Igaz ember legyen a talpán, aki megméri
Mert ficánkol ám. Kép

Egyfolytában állni akar, ezért elõvettem a Balla-Balla -t, amit nagyon élvez.
Igaz 6 hónapos kórtól írják, de már ügyesen tartja magát állva, így 5-5 perceket engedek benne neki.

Tanulékony az én lányom ám! Kép
Bence rászokott a köpködésre, amirõl erõvel le akarom szoktatni, erre megtanította rá a húgát is, és akkor mondja, hogy a Dodót is meg kel szidni, vagy "ejnye-ejnye Dodó"

Andy!

Te hogy csinálod Márknak a fõzeléket?
Ugyanis próbáltam fagyasztott anyatejjel kétszer, és mind a kétszer a falon kötött ki.
Utána próbáltam a saját levében, de az után egy óra múlva éhes. Tápszerrel csinálom most, az ízlik neki, de nem eszik belõle olyan sokat.
Igaz szerintem alapban a kanállal van gond, de akkor sem rakom neki cumisüvegbe!

Dorina haját mostanában nem kell vágni, ugyanis alig van a drágámnak pár szál haja.
Képet majd késõbb küldök, mert most alszanakKépKép

MyssinaKép

Nagyon szép a lakóparkKép
Ha nyerek a lottón, odaköltözökKép

KangiKép

Gratula a vizsgáhozKép

Na megyek fizetni

Heni
heni1979
 


Kangi, Norka!

A Germicid kúpban nincs nyugtató, csak a Germicid C-ben!

Heni
heni1979û
 


Csatlakozom Henihez!
A sima Germicid vény nélkül is kapható, a másik már nem a nyugató miatt.

HeniKép
A lottón én is szívesen nyernék, mert még így is ki tudja hány évre törlesztem ezt a lakást...Kép

KangiKép
Tök jó, hogy együtt örülsz velünk! Kép Azért én is gondolkoztam, hogy írjam-e vagy sem. Mert valahogy nem akartam itt örömködni, de gondoltam inkább megosztom veletek.

késõbb jövök, most átadom a telefonvonalat a nagyszülõknek, mert vannak még modemesek...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap beleolvasgattam, de annyira nyomasztott a sok rossz hír, hogy nem bírtam írni.

Elõször is:

Gombóc! Biztosan nem lesz semmi baj, ha rendszeresen csinálod a fejlesztõ gyakorlatokat. Jó, hogy találtál megfelelõ szakembert, aki segít. Ne aggódj!!! (Könnyû azt mondani.) Ma megy a szakember, ugye? Tájékoztass, hogy mi volt!

Nekünk azt mondta a doki néni, hogy hagyjuk a további vizeletvételt, ha tényleg baj lett volna, az kiderült volna. Remélem, igaza van, és nem hanyagolunk el semmit. Amúgy tök egészséges, fejlõdik, jókedvû. Már amennyire ebben a melegben ember jókedvû lehet. Tegnap döntés született: veszünk egy klímát. Csak jövõre akartunk, mert most kocsira gyûjtünk, de ezt nem lehet bírni. És már a teraszon sem jó. A meleg legyõzte a szellõt!
Mi is csak cicizünk, tegnap egyfolytában, már fálynak a cicik, pedig eddig nem.
Holnap utzás Pápára a nagyiékhoz, végre egy kis pihi és kényeztetés anyának is. Kép Viszont jól lefogok maradni. Kép

Timici! Szerintem se essen rosszul a „nem kisbabás” megjegyzés. Szerintem Lõrinc se babás. Attól még gyönyörû és imádnivaló! (Anya véleménye mi más is lehetne!)

Nadine! Zsanett nagyon kis culorfalat! Védõnõ hozzánk hetente jött eleinte, most már ritkábbban.

Andy! Helyreállt a béke anyósodékkal? Vagy mosolyszünet van még? Szerencsés vagy, hogy a férjed melletted állt. Nem lehetett könnyû neki sem.

Mariann! Jó utat nektek! Próbálj meg néha jönni ide, vagy valamilyen módon hírt adni, hogy fejlõdik Marci! Jó ötlet a tali!

Andi! Az Amstel NA is elég jó.
Nekem is egész sokáig volt vérzésem, még a 6 hetes elõtt egy-két nappal is. Szerintem nem jelent semmi bajt, Majd elmúlik.

Tegnap mikor lefektettük a gyereket megvacsiztunk, kiültünk egy sörre az erkélyre (úgy éjféltájban). Akkor már egész elfogadható volt a hõmérséklet. Ritka nyugis percek voltak. Igaz, egykor kerültünk ágyba, most kicsit álmos vagyok. De megérte.

Gyermekem eddig vadul rázta a baby gym csörgõit, most vadul rikoltozik. Szerintem rövidesen be kell fejeznem.

Franyó! Jók lettek képek!
Gratula a duplázáshoz.

Toffi! A lányod-féle fogyókúra nekem is bejön!

Virga! Hogy viseltétek a szurit?

Hú, megyek foglalkozom egy kicsit Lõrinccel, mert nagyon ideges. Csak úgy püföli az állatkákat.

Már kiáltozik!


Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Norka! Nos akkor én is hozzászólnék a kúp kérdéshez. Az antipyretikus kúpban van nyugtató és más a hatóanyaga, mint a Germicidnek, úgyhogy késõbb, ha nagyobb lesz és lázas beteg, akkor akár felváltva is adhatod a Germiciddel, mert ugye, csak napi 4x ill. 4 óránként lehet adni.

Dandy
Dandy
 


Sziasztok!

Orsoly: Márk se ül még egyedül, de ha az autósülésbe van akkor ülõ helyzetbõl egyre többször fellöki magát majdnem kiesik belõle akorra lökést végez. Vettünk neki egy pici csónakot annak elég szûk a belseje abba megtud ülni majd lesz fénykép és akkor felteszem. Mászni probálgat de arra még nem jött rá, hogy a kezét is fekénne emelnie és akkor sikerülne mert a lábát teljessen felhuzza maga alá és löki magát olyan aranyos olyankor.

Beu: Szerencsére helyreállt a rend megbékéltek.

Heni: Én a fözeléket eddig tápszerrel csináltam, de nagyon híg lett és nem akart hizzni Márk erre a védõnéni tegnap mondta, hogy csináljam neki Sinlakkal, ma azzal kapta hát nem tudom, hogy ez jó lesz-e megette, igy elég sürû lett neki épp kifért a cumisüveg lukjából, én még cumisüvegezek Márkkal, mert nem hajlandó kanálal enni csak villával van olyan bébikaja amit nem keverek ki semmivel csak ugy megkapja és akkor villával adom neki.

Na most ennyit

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


/Próba/
Sziasztok!
Itt küldöm Dani képét ami pár napos korában készült.
Üdv PPpapi
Kép
psandi
 
 


na még egy kép fiatal korából.....

ppp

Kép
psandi
 
 


Hali

férjem most telozott, hogy tett fel ide képeket, most gyorsan csatlakozom és nézem is

Andi
psandi
 
 


bocs Lányok

az elsõ elég nagy lett

Andi
Névtelen
 


Sziasztok!

Én tegnap még mindíg magam alatt voltam, fõleg, amikor Szilvi hozzászólását is elolvastamKép
Milyen jó, hogy nekem el se jutott az agyamig, hogy mi lett volna, ha Timinek is még rövidebb a köldökzsinórja, mert így sem bírták rám tenni, csak az elvágás után.

Gombóc, szerintem a torna megoldja Zsombi problémáját, ez csak múló állapotKép Persze, mindenki azt szeretné, hogy a gyereke makkegészséges legyen, de egy-két apróság azárt becsúszik idõnként(mint Zsebi vesemedence tágulata is), de ezek lekûzdhetõ problémák, úgyhogy fel a fejjelKép Drukk, hogy minél elõbb elmúljon a hypotónia.

Norka, a kúp, amit írtál, nyugtató és lázcsillapító, legalábbis nekünk így adta a dokinéniKép Mi ez a nagy dõzsölés, megnyertétek a lottót, csak nekünk elfelejtettetek szólni?Kép

Heni, részvétem az ezer fok miatt, nálunk is dettó ez van a tetõtéri hálószobákban, nem is alszik Zsebi, max 1/2-1 órát egész nap. De most nálunk is megszületett a döntés, 2 héten belül klíma leszKép (De szeretnék én idén klímaszerelõ lenniKép)

Beu, újabban mi is éjszakázunk a párommal, ha kettesben szeretnénk egy jót beszélgetni pár sör mellettKép Csak másnap reggel azt sem tudjuk, hol vagyunk, hanyadika van, hány óra, meg különben is...Kép És persze a két csaj is hajnalban kelKép

Myssnia, gratula az új otthon szeléhezKép Szilárd tényleg klassz helyen fog felnõni. Holnap mész dokihoz? Akkor drukk neked!

Kangi, ezek szerint megszületett a naaaagy beszélgetés? Látom,tõled kell még tanulnom férjidomításbanKép Ma éppen borsót pucoltam, hétvégén cserit szedek, szóval nálunk még nem teljes az összhang. De ma olyan édes volt a férjem, megbeszélte a klímással a találkát és nem megy este vissza dolgozni, hogy nekem segítsen, szóval nem bííírok rá haragudniKépKépKép

Hajmosás téma: én minden nap megmosom a kis tüsiket, csak hogy hûsöljön szegénykémKép, ez a gyakoriság babasamponnal tuti nem ártalmas.

Jaj, még nem is újságoltam: Zsebi egy hete azzal lep meg, hogy a hasra letett gyerek ébredés után hanyat fekve vigyorog rám a kiságybólKép Szégyenlõs a lelkem, mert elõttem nem produkálja magát, de bizti õ csináljaKép. Timi sokkal lustább volt és én még bedõltem a "második gyerek nyugisabb lesz" szövegnekKép

Na megyek gyereket hurcibálniKép
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok Mamák,

Én csak most olvastam a hírt Szilvi babájáról. A nõvérem tegnap említette ugyan, de mégis nagyon megrázó volt Kép

Orsoly,
Lili is egy hete kezdett el forogni. Elõtte én is lustának tituáltam. A fiatalabb babák is lelõztek minket. Aztán 5-6szor megmutattam Neki, hogy hogyan csinálja, és próbáltam a lelkére beszélni, hogy Anya mennyire szeretné már. Erre másnap amint letettem a hátára megfordult..és újra, és újra Kép Szerintem Lackó is hamar belejön, ha egyszer kipróbálja Kép
Gratula a vezetéshez Kép

Mosogatógép - Nálunk is van, de be kéne kötni a vizet hozzá. Pedig nálunk szokott lenni rengeteg mosatlan edény.

Andy,
Forralva adod az ásványvizet Márknak?

Virga,
Én is láttam azt a brutális bébisintért Kép

Gombóc,
Nyugi. Szerintem minden rendben lesz Zsombival.

Kangi,
Megkérdeztem Apát soför-ügyben (Apának nincs jogsija, a könyvszállító srác szokta hozni-vinni) Szóval Õ azt mondta, hogy nem meri ajánlani, bár nagyon jól vezet, ugyanis siketnéma a srác, és nehéz vele kommunikálni. Én is csak kézzel-lábbal értem meg.

...na most megyek, megmutatjuk nagyinak a délelõtti uszis videót...majd még jövök, és teszek fel uszis képet Nektek is Kép

gömb
gombolyu
 
 


Sziasztok!

Myssnia!
Mi itt lakunk a Napfürdõ lakóparktõl 5 percnyire gyalog, ha megnézed a térképet az utcánk is látszik: Trencsén utca. Hát így kivülrõl nagyon tetszik, mondtam is a férjemnek, hogy itt vennék is egy lakást, ha tudnánk hitelt felvenni. De nem tudunk, mert úgysem kapnánk semmit... Kép.
Szerintem nagyon jó a közlekedés, mert nappal az 50-es villamos jár kb. 5-6 percenként munkanapokon, hétvégén 10-15 percenként, éjszaka pedig az 50É jár erre. Van a közelben minden, amire szükség van a mindennapi életben, én leginkább gyalog, babakocsival járok a környéken.

Hajmosás: mi mindennap megmossuk Levi haját, fõleg most nyáron, mert eléggé megizzad. Szerintem majd õsszel ritkítjuk a hajmosásokat, ill. ha már tud stabilan ülni a kádban, mert így még mindig vizes lesz.

Beu!
Levit egyáltalán nem viselte meg a szuri, semmi mellékhatása nincs, szerencsére Kép.

Levi mostanában eléggé akaratos lett: azt szeretné, ha kézben hurcolnám, hogy Õurasága megtekinthesse a polcokon elhelyezett dolgokat. Sajnos én erre nem vagyok hajlandó, mert 7,5 kg elég nehéznek tûnik 27-28 fokban Kép. Így aztán kitaláltam, hogy olyan dolgokat adok a kezébe, amiket még nem látott: krumplinyomó (mármint amivel krumplipürét lehet csinálni), habverõ, apa Old Spice stiftje stb. Így sikerül kb. 5-10 percekre csendet csinálnom, mert kezdek begolyózni az állandó nyafogástól, nyögéstõl.

Holnap színházba megyünk, nem tudom, hogy fogja bírni Levi, hogy nem mi fürdetjük, hanem anyóspajtásék. De már fél éves lesz, azt hiszem lehet egy esténk kettesben, nem? Ráadásul Az operaház fantomja-ra sikerült jegyet szerezni, szóval kár lenne kihagyni. Remélem nem lesz gond és Levi is megbocsát nekünk.

Na eldugulok, mert regényt írtam.
Pusza, Virág és a ma 25 hetes Levente
virga
 
 


VirgaKép
De jóóó! Akkor tuti fogunk találkozni. Ugye? A hitelt nekem a boldog nagypapa intézi, aki most nagyon örül, hogy már nem kell keresgetnünk! Nálunk is lesz jelzáloghitel, a szüleim háza. Szóval nekem sincs a zsembembe sok. Kép

MomoKép
Köszi a drukkot! 20-án, azaz jövõhéten megyek a dokihoz, de addig is gyüjtöm a drukkerõt! Kép

myssnia és szilárd, aki most azt mondta, hogy "jeeaaa"
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sikerült elaludnia, de jó, már olyan nyûgös volt. Mégis az erkély jött be.

Toffi! De a dokibácsikat nézegeted? Kép

Momo! Kár, hogy nem jöttetek a talira! Kép
Micsoda???? Depi??? ++++++++++++++++++++++++ Ha nekem kertes házam lenne, fû lenne az egész. Vagy csak annyi gyümi, amit leeszünk a fáról. Berakni? Brrr. Nem nekem találták ki. (Persze, ha tényleg lenne, biztos másképp gondolnám.)
Nekünk is tavaly készült el a ház, és most klímaszerelés Kép de Kép

Márti! Vilka gyarapodása igazán szép! Gratulálok!

Kangi! Besokaltál? Somlói hétvégéket ki akarja inkább? A párod? Vagy Te is, csak más megosztásban? Nem is látom, hogy lábalhatnátok ki ebbõl a helyzetbõl, míg a férjed nem tud vezetni. Volt már beszélgetés? Látom.
Nálunk a lakás leghûvösebb helyiségében, a gyerekszobában 30 fok van. Kép
Voltak ám más csajok is a talin, ha Julcsi csapodár! Igaz Lõrinc leginkább Mikivel barizott. Most nem érdeklik igazán a csajok, komoly férfibarátságot akar inkább.Kép
Mennyi ötös! Gratula.

Manó! Franyó! Norka! Rossz pisi : Mivel nem lehet steril üvegbe venni, ezért zacsizunk, aztán bevisszük, aztán átöntik, ez mind-mind lehetõség arra, hogy szennyezõdjön. Az eredmény: többféle baktérium tenyészett ki. Ezért ismételni kell. Remélem, nem azért ez az eredmény, mert tényleg többféle baktérium van. Mindenesetre mindenki nyugtatgat, úgyhogy igyekszem nyugodt lenni.

Myssnia! Nem úgy volt, hogy most mész dokihoz?
Képek+gyerkõcök+képaláírások aranyosak!
Lakásvásárlás: hurrá!!!! Kár, hogy nem Zuglóban Kép

Urszila! Így megviselte Julkát a kéthónapos? Szegényke! Amúgy nagyon szépen fejlõdik. AlvásJ Forralt víz rossz? Nahát! Sose kóstoltam, de azt hittem, vízízû.

Norka! Igen, egy csomó játékot kell kitalálnom a szórakoztatásomra: takarítósdi, vasalósdi, fõzõcske, mosásocska. De ezek elõtt netezésecske!!! (Így a többi valahogy mindig csúszik.) Kép Jázi ari az új képeken is.
Mosogatógép. Mi tavaly vettünk, Fagort. Árra nem emlékszem pontosan, 100.000.- körül volt. Én egy tanácsot tudok mondani, ne 6 személyeset vegyetek, hanem 12 személyeset, amin van félprogram. (Bár mi ezt nem gyakran használjuk.) De apa a szakértõ mosogatógép témában (azóta mindig büszke, hogy elmosogatott, ez az õ feladata. Elvileg. Gyakorlatilag 10-bõl 8* én pakolok be. És ki. Nem szeretem, de még mindig jobb, mint mosogatni), ha haza jön, kikérdezem. Hangja van, de elviselhetõ.
Költözés:hurrá!

Györgyi! KismajomKép Édes lehet a lábmunka!
Egy hét magányosan??? Kép Kép

Maci2! Én nem mostam mindennap Lõrinc haját, csak most, hogy izzad. A védõnõ azt mondta, attól lesz koszmós. Így is koszmós lett, úgyhogy ez nem volt jó tanács.
Édes a csajszi!!!

Zulu! Várjuk a fotókat.
Nekem mindig tele a 12 programos. Most is már a 2. adagot kellene berakni. Pedig semmi extra.

Urszila! Nagyon elõrelátó vagy - ami helyes – de ugye nem paráztatod magad fölöslegesen?

Zsurló! Jobbulást nektek? Miért nem lehet hajmosás? Most már látomKép Meg is erõsítetted? Kép

Kangi! Csak szeretnéd, ha bilibe lógna a kezed! Kép

Heni! Klima: irigység. Remélem, tényleg nyugis éjszakád lesz. Most már csak a gyerekeknek kell úgy akarni. Mi az a Balla-balla?

Andi! Édes a babó!

Momo! Igen, jó lehet klímaszerelõnek lenni. Tegnap voltam a Media Marktban és sor állt a klímáknál. Aki nem klímát vett, az ventillátort. Nekünk meg csak a redõny van. Élünk, mint a vakondok.
Forgáshoz gratula!

És pont ébredezik ahogy a végére értem. De mikor fogok összepakolni?

Beu
beu
 
 


...na tettem fel uszis képet... Kép

gömb
gombolyu
 
 


Beu Kép
mi is le vagyunk függönyözve, mint Leila, az arab démon Kép A klímaszerelõket én is irigylem, mert idényjellegû a munkájuk, télen nem kell strapálják magukat. Bár így csak a téli vakációt élvezhetik. Az optimális hivatásra a következõ dalocskát idézném: "hejhó, hejhó, a hómunkásnak jó!" Kép

Megint nem tudtam délután aludni, Apa beletelefonált, én meg kába voltam, pedig helyettem vett éppen a barátnõméknek nászajit.

Nálatok a mosogatógépnek is van kimenõje? Hogy kikérdezed, ha hazajön? Kép
Azért az jó, hogy Apa hangja elviselhetõ. Az enyimnek is van hangja, de az is elviselhetõ ...

Andi Kép
nagyon cuki a babácska! Kép

Virág Kép
színházért irigy-irigy, bár én inkáb begy kis alvásra vágyom. Akaratos Levi Kép Naná, hogy nézelõdni akar a kis ördögöcske, érdekli a világ.

Gömb Kép
aranyos vagy ,hogy megkérdezted. Hát igen, úgy nehéz lenne kommunikálni...

Momo Kép
szegényemnek nincs más választása, mint hogy beletörõdjön abba, hogy nem vezetek, mert nem vezetek, és kész.
Klíma KépKépKép Apa este otthon KépKépKép

Heni Kép
igen, Germicid C-t akartam írni, cask úgy látszik, gárgyulok ebben a hõségben Kép

Ma nagyon ügyi voltam, mert jól megszerveztem a kocsiszervizt. Egy cimborámék értem jöttek, mikor leadtam a kocsit, és mikor érte kellett menni, akkor a kedves szomszéd néni vigyázott Julcsira (már többször felajánlotta), én pedig görkorival elcsûrtem a paripáért. Csoda, hogy fáradt vagyok?! De legalább ez is megvan.

Norka Kép
költözés szuper-szuper! Tegnap meg ma Julcsi átvette Jázitól az egész napos alvást, tökre kivan. Most persze nyafog ... Kép

Pussz
Kangi és nyafi Julcsi, a két arab démon
kangi
 
 


Gömb Kép
uszis kép nagyon jóóó! Kép

Kangi
kangi
 
 


GömbKép
Hú de mennék már én is a gyerkõccel uszni. Annyira jó lehet! Aranyosak vagytok a képen!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Myssnia!
Megnéztem jobban ezt a lakókertet a neten, nagyon bejön!!!! Hihetetlenül ráizgultam Kép, most éppen a bankhiteleket böngészném, ha Levi nem ébredt volna fel! Nem baj, majd éjjel jobban megnézem a dolgokat!

Pusza, Virág
virga
 
 


Írtam, és eltünt!
???


Na, meg egyszer?

Mi, van csajok! Babanetes övezetet alakítotok a lakóparkban?

Virág! Irigyellek a fantomért. Én is nagyon kiváncsi vagyok rá.
Jók az új gyerekjátékok!

Kangi! Apa hangjaKép Épphogy csak elviselhetõ.
Görkorizás??? Élvezted, mi?!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!Kép

Zsurló,
gyógypusz megy AndulkánakKépKépKép!

Kangi,
igyexem valami fotót felrámolni a kiscsajsziról, Apasastól függ a dolog, több heti átfutással dolgozik a szentemKép.
Mi ma letoltuk a maca haját, már úgy is elég vicces volt, ahogy helyenként kopaszodott, meg így talán nincs annyira melege. Most olyan G.I.Jane stílusban nyomul.

Norka,
de jó, hogy Jázi megúszta a lázatKép. Én forralás nélkül adom a babavizet, az van ráírva, hogy újszülötteknek forraljuk fel, ez ránk már nem vonatkozik. Eviant is szoktam adni, annak még kevesebb az ásványianyagtartalma, dokinénio mondta, hogy mehet.
KöltözésKép.
Digigép: az a helyzet, hogy már hónapok óta várom ezt a gépet, és megütne a guta, ha végül mást vennék, és rá egy hétre kijönne. De már fontolgatom a dolgot, ha nem lenne ekkora zoomja az Olynak, már vettem volna mást, de a 10xes optikai zoom, és további lencsék felpakolásának lehetõsége roppant csábító ezért a pénzért.

Andi,
alvásért nagyon irigykedem, mi megint 3 óránként kelünkKép, de igyekszem a melegre fogni.

Myssnia,
hûûûû, szuper helyen fogtok lakniKép!

Heni,
klíma miatt nagyon irigy vagyok! Nálunk olyan istentelen meleg van, most 33 fokot mértem, és persze áll a levegõ.
Anna sem hízott semmit a héten, de nem is csodálom, nincs is kedve enni.

most elmegyek, lefektetem a hisztérikát, aztán folyt.köv.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu!

A Balla-Balla rugós hinta,
Az ajtóra kell felrakni, de bármikor levehetõ
Az alja olyan, mint a bébikomp , csak nem alulról van támasztva, hanem felülrõl.
5 hónapos kórtól ajánlják.

Holnap lefényképezem benneKép

MyssinaKép

Nagyon szép a lakópark, de nekem esélyem sincs olyan lakásra, még kölcsönnel sem, mert nem kapnék!
És gratula, hogy összejöttKép

Heni
heni1979
 


Sziasztok!

Myssnia, csucs az a lakopark! Es ha nem vagyok indiszkret, melyik lakast valasztottatok? (Persze, ha indiszkret vagyok, ne valaszolj!) Kép

Norka, a kuphoz nem ertek. Kép

Kangi, gorkorizas....teged ismet uj oldaladrol ismerhettunk meg! Kép

Virag, irigy-irigy az operaert. Kép Levi biztos megbocsat...Kép Mi az, mindenki abba a lakokertbe koltozik? KépKépKép

Momo, ezek szerint helyreallt a beke apaval? Nem is kell Ot nevelni, latod, otthon maradt es segit. Kép En a paromnak minidg azt hajtogatom, hogy nem nekem segit, hanem elvegzi a ra eso haztartasi munka reszet. Szoval, nehogy azt higgye, hogy o kegyet gyakorol, hanem vegye eszre, hogy az az o munkaja. Kép

Zulu, hiszterika, 33 fok Kép Milyen digi gepre varsz ennyi ideje?

Timici, napokkal ezelott azt irtad: "...és egyéb saját nyûg miatt. Mostanában ezért inkább csak olvasgatok, nincs kedvem írni...." Bocsi, de nem birom ezt a mondatodat azota kiverni a fejembol. MOst visszakerestem a hozzaszolasod, nincs baj, ugye?

Mosogatogep. Nalunk en vagyok az. Kép Amikor csinaltattuk a konyhabutort a lakasunkba evekkel ezelott, direkt kertem, hogy alakitsanak ki benne helyet, hogy majd utolag be lehessen tenni egyet. Tavaly az lett volna a csaladi karacsonyi ajandekunk, erre kiderult, hogy a gep helye ugy van kialakitva, hogy a magassag, szelesseg OK, de a pult melysege nem 60 cm, hanem 55, azaz pont 5 cm-t logna ki elore a konyhabutorbol (minden haztartasi gepnek ennyi a melysege, de az okos iparos erre nem jott ra....KépKép)

Koszi a drukkot Zsombi ugyben! KépKépKép Ma ismet gyerkoc szadizas ment Kép, nekem ugy tunik, hogy ha a fiamnak van kedve, akkor tok jol csinalja a gyakorlatokat. Ha viszont nincs kedve, tenyleg elereszti magat. Na, majd hetfon a konduktor megmondja, mennyire komoly a dolog. Kép

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Jófej gyerekem már el is aludtKép.

Beu,
édes lehet Lõrinc, ahogy balhézik a cimboráivalKép!
Nálunk is az erkély az egyetlen elviselhetõ hely, lehet, hogy ki kéne cuccolni éjszakáraKép.

Andi,
tündériek a képek!Kép

Momo,
na igen, nálunk is ez van, ha szabadidõre vágyunk, akkor azt is bele kell kalkulálni, hogy reggel (mit reggel... hajnalban!) kissé macerásabb lesz kikúszni az ágyból. Nem tudom, hogy vagy vele, de én már egész megszoktam, hogy este 9-tõl van egy kis idõm, ebben kell megoldanom mindent, az üvegfestéstõl a vasalásig, Babanet, fõzés, sütés, stb.(na jó, ez utóbbi kettõ nem erõsségem mostanábanKép).
Forgáshoz nagy gratu ZsebikénekKép, és mély együttérzésem Neked, Malackám is korán forgott, és 9 hónaposan elindult. Mások még vidáman ücsörögtek a padon a babakocsik mellett, én már akkor nyargalászhattam az ifjonccal.

Gömb,
Lilikének is gratuKép a pörgéshez!
Ti is benne lennétek agy budai taliban? Mindjárt megnézem az uszis képeket, biztos szuperek!

na megyek, mert kitúrtakKép
De üvegmatricázom egyet, felfrissítem a kölkek ablakát, végülis a karácsonyfa alatt ücsörgõ húsvéti nyuszi kicsit égõ márKép

pusz, jóéjt
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Na, amit elfelejtettem:

Kangi, sajnos, soforunk az nincs az ismerosok kozott (illetve van, de nem ulnek be melle Kép ). A borozgatos tali jo otlet, de nehogy felreertsd, nem ingyen gondoltam! Ha fincsi a borotok, akar apanak is vennek belole. Nagy gourmand es a somloi borok az egyik kedvence. KépKép

Tegnap ket oreglany a hazunkbol addig zaklatott, amig tag lettem a III. keruleti Voroskereszt szervezetnel. Kaptam tagsagit meg belyeget, meg mindent. Most hetvegen lesz egy hasznaltruha vasar, allitolag nemet gyerek es bebiruhakkal. Azt mondtak, jo minosegu es szinte fillerekert. A lenyeg, ha valakit erdekel, jojjon velem, szombat delelott megyek es nekem van belepom. A helyszin Obudan van, megkozelitheto a 6-os, 86-os busszal vagy 1-es villamossal, vagy szentendrei HEV-vel. (A kockazat annyi, hogy meg soha nem voltam ilyenen, tehat csak hallomasbol tudom a "jominosegu" es a "szinte fillerekert" infokat. Kép)

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Ismet garfoman lettem: Mi van Zsuszival? Nem lesz meg egy tali???? Kép
Gombóc
 


Ismet grafoman lettem: Mi van Zsuszival? Nem lesz meg egy tali???? Kép
Gombóc
 


Helyesen irni viszont nem tudok. Kép ZSUZSIVAL...Kép
Gombóc
 


Urszila, Zulu, Zsurló,
Köszi az útleveles infót. Nem túl biztató.

zulu,
Mekkora a bébimedence, hol és mennyiért vetted, mekkora kortól ajánlott? Várom a képet.

Zsurló,
Ennyi rossz hír.Kép Sajnálom.
A párom nõvérének is autoimmun betegsége van, tudom milyen.
Mielõbbi gyógyulást a kis betegnek.

Kangi,
Szigorlathoz drukk.
Ismerõs, a nagy melegek óta Roni is felébred 3-4 körül.

Miszike,
Gyorsan egy gépszerelõt!Kép

Norka,
De jó, hogy költözhettek! Akkor lesz izgalom Kép

Toffi,
Köszi, megkérdeztem én is és tök közel van hozzánk.

PsAndi,
Gratulálok a hosszú alváshoz.

Myssnia,
Gratula a lakásfoglaláshoz, jól hangzik. Részleteket lehet tudni? Mekkora, milyen elosztású, fekvésû... Garázsra nem lehet hitelt felvenni?

Beu,
Jó utat és kényeztetést neked.Kép
Tényleg kibírhatatlan a meleg, egyszerûen kell a klíma.
Az unokatesóm ma volt az RTL-ben beszélgetésen, mint kiderült a Mónika-showhoz keresnek segédszerkesztõt. Ha esetleg a párod hall valami állásról (lehet sporttal kapcsolatos is) megírnád? Köszi.

Momo,
Mint Beunak is írtam: kell a klíma.
Gartula a hasrólhátra-forgáshoz.

Virág,
De jó, színházKép. Jó szórakozást!

Gömb,
De jó az uszis kép! Hova jártok úszni, mikor, mennyiért, mióta...?

Babaúszás (Györgyi, Manó, Csucsuka, Gömb, Kangi, Norka ti említettétek korábban hogy jártok, illetve gondolkoztok rajta)
Hova jártok úszni, mikor, mennyiért, mekkora kortól, hány kísérõ mehet, milyen módszer...?

Ma megkapta Roni a Menjugate oltást. Nem viselte meg, nem lett láza. Csak akkor sírt amikor a doki beadta neki, de nagyon.
Ja, és kereken 5 kg.Kép
Nem tudja valaki a "Hová mész, te kisnyulacska" szövegét végig?
Szerintetek nagyon gáz, ha Roni mindig a cicin alszik el. Apa szerint le kellene szoktatnom róla.

Maci_2 + beoltott Roni
maci_2
 
 


Heni!

Nekünk abc designe rugós hintánk van, Emma imádja. Nagyon kiváncsi vagyok a balla-ballára, már sokat hallottam róla, de a boltban csak rendelni lehetett volna, az abc disigne meg máshol azonnal volt, így azt vettem. Bár lényegi különbség gondolom nincs.

Manó
manó
 


Sziasztok!

Myssnia!
Lakás tök szuper. Kép Nagyon örülhettek. Mi meg punnyadunk az albiban. Kép. Na majd Új-Zélandon mi is belehúzunk és olyan tengerparti kilátásos házat vetetek apával. Bár neki ez nem nagy szám és õ a szép lapos kertet részesiti elönyben a dombos, hegyes, tengerparti kilátással szemben. De majd megküzdünk. Na nem mintha miliomosok lennénk, de ott jóval olcsóbb egy ház kilátással mint itt egy lakás. Hiába 3,5 millió ember kétszer ekkora területen.

Gömb!
Babauszásos kép szupi. Hova jártok? Teccik?

Gombóc!
Drukk Zsombinak és biztos, hogy minden oké lesz. Ezek a konduktorok csodákat mûvelnek azokkal is akiknek nagyon komoly problémáik vannak, úgyhogy remélhetõleg aggodalomra semmi ok.

Maci_2!
Mi a Rubin Hotelbe járunk. Nekem (és Rékának is Kép) nagyon tetszik. Mi voltunk a MOM-ban is, az közelebb is lenne, de ez sokkal jobban tetszett. Végig játszunk és éneklünk, nem csak "úszunk". Ja egyébként HOLNAP ESTE BENNE LESZÜNK A TÉVÉBEN, TV2 AKTIVBAN. Ma forgattak a babauszin. De lehet, hogy belõlünk nem sokat látni és velünk nem is akartak beszélni. bruhhhaaaaaaaaaaaaaa......(ja ha mégis mutatnak, fehér, rózsaszin fürdõruhában pompáztam, Réka pedig kék fürdõbugyiban nyomta.)

Zulu!
Tali tök szuper lenne. Mi elég flexibilisek vagyok. Én nem átallok Rékat uton útfélen megszoptatni. Bár néha megszólnak, de hát szégyeljék azok magukat akik ezért megszólnak. Milyen kamerát vesztek. Nekünk Olympos C4040 van. Asszondják, hogy a digitális zoom nem számit annyira, de én nemigen értek hozzá. Ne is mondd, erre megy apa fizetése, lencsék, szûrõk, vaku, állvány, toltõ. stb.

Andy!
Képek nagyon jók, de mi az a Sinlak?

Na megyek mert már kész regény lett.

Györgyi + Rékababa a vizimanók
rekababa
 
 


Még gyorsan rakok fel pár képet, aztán usgyi aludni.

A hét az etetés jegyében telt. Hisz már hat hónaposak vagyunk. Juhhéé.

Ime Réka az etetõszékben. Hiába mondom neki, hogy nem szokás a lábunkat az asztalra rakni, csak kiröhög. Mi lesz itt még késõbb????

Kép

És igy nézünk ki répásan:

Kép

Na mégegyszer Jó éjjt!
rekababa
 
 


Hali!Kép

VisszafurakodtamKép.

Gombóc,
Olympus C-750 a kiválasztott, szerintem nagyon megéri az árát. Most Apasas bepróbálkozott, hogy vegyünk egy Pentax Optio 550-et, de én még kitartokKép!

Maci_2,
a Matchban vettem, a Mammutban, 61 centi az átmérõje, kb. 15 cm magas a pereme. Szóval pont ilyen kis mazsoláknak való. Anna kinyújtózva szokott heverészni benne, vagy négykézláb, de akkor mindig balhé a vége, mert nem jönnek fel azok a fránya kacsák az aljárólKép.
Ja, az ára, kb. 600 pénz, már nem emlékszem pontosan.
Cicinelalvás: szerintem nem gáz. Anna is csak úgy tud elaludni, ha szívott egy-két slukkotKép Pedig Õ már komoly féléves nagylányKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!


Képzeljétek el nagy dolog történt ma Dorka 3* hátáról hasra fordult, nagyon ügyesen csinálta, és közben függõlegesen is megfordúlt, képzeljétek mekkorát néztem mikor bementem hozzá a kisszobába, és a feje helyett a lábával hadonászik, hason fekve.Ha hátára fektetem rugja magát elõre, tolat mint a rák, így mát 1 percre se lehet egymagára hagyni.

Na a légzésfigyelõvel teli van a hócipõm.
A történet a következõ, szombat hajnalban 3,12, 3,20 kor beriasztott, szerencsére semmi baj nem volt, majd hétfõ éjszaka ismét 3,40 perckor, ez is szerencsére vak lárma volt.

Erre elküldtem a férjem a Mini Maóba ahol ismét bebizónyították, hogy legyünk hálásak, hogy kiszolgáltak, és hogy elkölthetjük nálunk a pénzünket.
Vett egy Babysense-ét, ami a korházban volt.
Na az elmúlt éjszaka a kiságy matraca alatt 3 érzékelõ volt 2 a Babysense-é 1 pedi a Maxi phone-é (ami fele akkora mint 1 babysense). A helyzet következõ volt a maxi phone az éjszaka folyamán nem hazudok 4* bejelzett az elsõt a kisszoba ajtajából figyeltük a férjemmel, a babysense meg se mukkant, és a gyerek nyugodtan aludt a kiságyában.
Annyit vettem észre, hogy a maxi phone érzékelõfe fent volt a kiságy felsõ végében , alatta a másik 2, de a maxi phone arról híres, hogy az egész fekvõfelületet érzékeli.

Orsoly: Neked mi a véleményed, ha jól emlékszem neked is ez van.

Manó: mi újság, hogy birod a hõséget? Ha gondolod feljöhettek hozzán valamelyik délután hûsõlni...

Dorka kis dagi 6 kg...
15 hetes, és 3100gr volt...

Jók legyetek holnap jövök
Manó2+Dorottya
manó2
 


Sziasztok!

Szoptatás topikban ajánlottak egy jó írást a babasírásról, beleolvasva egész jó tényleg [url=http://vitalitas.hu/konyvek/babsir/babsir1.htm" TARGET="_top]http://vitalitas.hu/konyvek/babsir/babsir1.htm[/url]

Julka ma zeneiskolás tanévzárón volt, a koncertet imádta, felkérezett a babakocsiból és a karomon kifeküdve figyelt! Volt egy ütõhangszeres szám is, azt már kevésbé csípteKép, így sétálgattunk azalatt (az udvaron volt mindez), így kellõképpen sok ismerõs csodálhatta megKép Bizonyítványosztást uncsinak találta, így szopiztunk egyet egy felajánlott autóbanKép

MyssniaKép
Gratula a jövendõ, de már konkrét lakáshoz!

NorkaKép
Gratula az albérlethez. Óvárosban van? Mert az olyan szép! Régi-régi kétgyermekes koromban fejtágítóztunk ott a kolleganõmmel, jó volt! Nagybányáról a gesztenye ugrik be rögtönKépGödöllõn volt egy mûvésztelep szoros kötõdésben a nagybányaival. És van egy akvarellünk a nagybányai hegyekrõl.Kép
Jó, hogy Jázi jól van!

Maci_2!
Jó, hogy Roni ilyen könnyen viseli. A nagy bömbi állítólag azért van szurikor, mert gyorsan adják, hogy ded minél kevesebbet legyen lefogva, és így feszít. Zsuzsi is cicin aludt el sokáig, mára már leszokott róla Kép - komolyan: kb. 1 éves koráig aludt úgy el. Miért lenne gáz?

ZsurlóKép
HihiKépKép pui de drac. (azaz ördögfióka a románul nem tudók számára) Azon gondolkodtam, hogy nõnemben hogy van a fióka, de nincs! Mért hímnemû minden fióka? Diszkrimináció!!!!

BeuKép
Forralt vízbõl kifõ minden ami a víznek vízízt ad! Jó,hogy nem kell tovább kínlódnod a pisigyûjtésenKép Kár-kár, hogy nem jött össze a magántali! Lehet reménykedni a jövõ hétben?

TimiciKép
Vettem egy "perverz Lego játékot" Julkának Zsuzsi szülinapjára. Megtetszett, ahogy Bence rágtaKép

Apa tegnap vett végre termostoppos sötétítõt a tetõtéri ablakokra, így csak 30 fok volt fent. A medencében kéne szopizni, csak micsoda igazságtalanság, hogy én derékig hüsülök, Julka meg izzadKép Több 9 hónapos-1 éves ismerõs meséli, hogy babáik elválasztották magukat a hõség miatt. Szerencsére Julka nem tudja, hogy máshonnan is jöhetne a kajaKép

Urszila
urszila
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?