Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

BIBI: Hányinger, hányás ellen nem szedsz valamit? B6 vagy MagneB6 esetleg valami homeós?
SIRKICI: Jó Neked, hogy „csak” hányingered van, hányni még nem hánytál. Én pl. ma is hánytam (32 hetesen)
BAMBIKA: Mi újság Veletek? Régen olvastalak. Magzatvízvétel pontosan mikor lesz?
CRISTELL: A kismama bandázs övet nem próbálod ki? (bocsi, ha már kérdeztem) Én azzal hordom az összes nadrágom.
JUDY: Jól telik a hétvége?
OLIK: Nem örülök a rossz híreknek, de úgyis minden rendben lesz! Milyen volt Ungváron? Biztos nagyon jól éreztétek magatokat! Képek?
BARBI: Tegnap mi volt az UH-on? Mekkora a picúr?
JAIMEE: Vettetek valamit a soroksárin a babyoutlet-ben?
OMNIA: A retikulocyta éretlen vörösvérsejt, amely bazofil rostok hálózatát tartalmazza, a retikulocyta szám a csontvelő erythropoietikus aktivitását jellemzi. Ezt találtam róla a neten.
HENI: Már csak 1 bő hónap van Neked is hátra.. Mi finomat ettetek az ebéden?
CHRISSYY: Örülök, hogy minden rendben volt az NST-n, és hogy aktív a kis Martin. Már nem kell sokáig türelmetlenkedned ;)
NIKI: Szerda óta nem írtál.. Örülhetünk?


RÓLUNK: Voltunk ma 4D-n. Mindent rendben találtak. Megnézték Bence szívét, veséjét, szerveit, végtagjait stb., sőt még a köldökzsinór áramlását is. 1 órán keresztül vizsgálgatták. Persze ő szépen bealudt, és a kezét is a feje elé tette, illetve befúrta a méhlepénybe, ezenkívül a köldökzsinór is a szája előtt volt. Úgyhogy nem túl jó felvételek készültek, de azért rakok fel pár képet. Az utolsó kettőn a keze, és lába van. UH szerint 1 héttel nagyobb, így a szülés várható idejének december 2-át adta ki a gép. Már 2kg a picikénk, azaz 1977gramm. A többi adata, ha érdekel valakit:
BPD: 8,37cm
OFD: 10,41cm
HC: 30,02cm
AC: 28,06cm
FL: 6,26cm

Mindenkinek további kellemes hétvégét!



Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos nem csinált az orvosom uh-ot, rosszul tudtam, csak a méhszájat nézte meg. Minden rendben, majd 4 hét múlva. De végül is 2 hete voltam 4d-n sok minden nem változhatott.

Betsy! Gratulálok! nagyon édes a baba, baromi jók a képek is és nem semmi, hogy már majdnem 2 kg.

Kinek hogy állnak a baba dolgai?

Jó hétvégét Mindenkinek!

Kép
barbi5
 
 


Betsy! Köszi az infókat. Nem idegesítem magam miatta, csak kíváncsi voltam, mert ezek a kis gonoszak már az elején is rakoncátlankodtak.
Nagyon jó képek! És ő is szép nagy legényke!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

 
 

BARBI: És a terheléses vércukorvizsgálat Neked mikor lesz? Vagy már volt?
OMNIA: Csak nektek 30 hetesen volt 1900gramm a kislányotok, nekünk pedig majdnem 32 hetesen, és még így is 1 héttel nagyobbnak mondták az Uh-on (tehát 33 hetesnek felelt meg). Szóval kíváncsi vagyok, mekkora lesz a kislányotok születési súlya! :) A nevét még nem döntöttétek el? Dóra /Márta?
Vendég
 


Csajok nagy hírem van!

Chrissy üzeni.

Martinka 12-én 22.38-kor 3000grammal, 52cm-rel megszületett! Mindketten jól vagyunk!

Sok boldogságot nekik, és rengeteg tejcít kívánunk!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy,

Nagyon édesek a képek, szerintem szépen látszik a kis alvó pofikája.
Gratulálok az eredményekhez. :lol: :lol:

Niki,

Hol vagy????????????? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gratulálok Chrissssssy:))))))))))))))))
Juj de fantasztikus hír.... :lol: :lol: :lol:
Szerintem már Niki is lassan babázik :wink: :)))
Vendég
 


CHRISSYY: Sok szeretettel gratulálunk, jó egészséget, és sok-sok tejcsit.

Kép


JUDY: Add át neki jókivánságaimat! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy: el sem tudom mondani mennyire gratulálok!!! Sok egészséget, örömöt és boldogságot a friss családnak!!!

Niki: szerintem már Te is tutira babázol :lol: Nagyon várom a híreket!

Na most már akkor be vagyok parázva, mert mi jövünk Omnival! :lol: :shock:

Mindenkinek szép hétvégét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Chrissy gratulálok! Gyors felépülést és sok tejcit!

Betsy
Nagyon szépen látszik már a kicsi Bence,gyönyörű baba!
Holnap megyek a 12 hetes genetikai uh-ra, ott tudom meg majd a részleteket, de a 16. héten kell mennem ha jól tudom.
Fáj a torkom és köhögök és a köhögéstől majdnem hányok, félek mi lesz holnap a buszon,nincs kedvem beégni egy rókicával :( ./Apa még mindig nem talált megfelelő autót amit jószívvel meg is vett volna :( /

KépKépKép
bambika
 
 


Szép estét kismamik, sőt, már édesanyák! :lol:

Chrissy, hatalmas gratula, ügyes voltál, Isten éltesse sokáig Martinkát születésnapja alkalmából! :lol: :lol:

Niki, mi hír, jajjjj, de izgi, vajon kié lett az első 2007-es babaprojekt bébi?

Betsy, ezek a képek! Fantasztikusak!!! Tök jó, hogy felraktad, micsoda arc, kezecske meg lábacska, igazi tündérmanó!

Háááát, nem akarom elkiabálni, de mintha jobban lennék! 3 napja nem hánytam, ma már ettem végre egy jóízűt, s hosszúidő óta volt energiám kicsit összekapi a lakást meg magamat is ( őserdőt növesztettem közben a lábamon, őrület 8) ). Szedni ugyan szedtem a B vitamint, de hiába, rendre kihánytam, de ennek remélem vége!
32 hetesen hányni, jajj, Betsy, nem irigyellek!

Bevallom, én kicsit már szégyelltem magam, én annyira , de annyira vágytam már erre a babára, azt hittem, a fellegekben fogok járni, ha végre összejön, ezzel szemben ez az örökös hányás, szörnyű volt, alig éltem, már lelkiismeretfurdalásom is volt, hogy nem örülök eléggé....de most, újból a föld felett járok végre!

Pusssssz Nektek, további szép hétvégét!
Vendég
 


Sziasztok, az ujdonsült Apuka vagyok!

Neharagudjatok, hogy csak most adok hírt, de rengeteg dolgom volt, egyedül maradtam itthon. :(
A szülésről annyit kell tudni, hogy váratlanul ért minket.
Délelőtt még bement a terhesgondozásra, ahol kapott egy szép beutalót az életem. Pityeregve hívott fel, hogy valami "Terhességi mérgezés"-t emlegettek neki ( magas vérnyomás, sok fehérje a vizeletben, nagyon bevizesedett szegénykém, de Ti biztos jobban tudjátok, mi is ez valójában )
Gyorsan hazaszaladtam, összepakoltuk a cókmókunkat és uzsgyi be a korházba.
Felvették megvizsgálták, majd kb. 38 perc 46 mp múlva kiszóltak, hogy sürgősségi császár lesz az érdekében, bent szeretnék-e lenni vele? Közben bent a burkot már megrepesztették.
Persze bementem, meg is volt ijedve, ő sem számított rá.
Próbáltam megnyugtatni, kisebb-nagyobb sikerrel.
Pár perc múlva vitték a műtőbe. A mamájának a dokija elvállalta az utolsó napokban, ő is utalta be, és ő is végezte a császármetszést.
Én egy kis ablakocskán keresztül kukmákoltam az eseményeket.
Kapott érzéstelenítőt, elkezték és pár perc múlva már a világon volt a FIAM, Dominik!
Szóval Niki 2007.10.11.-én 14:09-kor életet adott az új életünk értelmének Dominiknak.
Picúr 3050 grammal és 50 cm-el jött világra.
Én rögtön nyomon követtem, élete első perceit, hamarabb és többet láttam mint a mama, neki csak kb. 20 mp-re vitték vissza megmutatni.
15-20 perc múlva műtőből ki, kórterembe be, apuci utána.
Legközelebb este 9-kor vitték be neki a picit.
Mind a ketten jól vannak, valószínűleg holnap, legkésőbb kedden hazajön, a további részletekről biztos ír mahójd nektek ő is.
Felrakok pár képet a mi györörűségünkről...
Azt hiszem Én vagyok a világ legboldogabb Apukája! :)
Sziasztok







Kép Kép A pici buksija Kép Szintén... Kép És a kicsi mancsi
Vendég
 


NIKI és AZ ÚJDONSÜLT APUKA: Sok szeretettel gratulálunk Nektek. Vigyázzatok Magatokra, jó egészéget a picinek, és rengeteg tejcsit. Nagyon szép fiú Domi, büszkék lehettek rá :lol: :lol: :lol:


Kép
Vendég
 


De jó, hogy véletlenül benéztem még egyszer!

NIKI ÉS VILÁG LEGBOLDOGABB APUKÁJA: hatalmas gratula Nektek ehhez a csodaszép babóhoz!!! Le a kalappal! :lol:
Vendég
 


Kedves Niki és újdonsült Apukája!

Szívből gratulálok és jó egészséget kívánok!

Nagyon meghatóan írtad le a Dominik születését...megkönnyeztem...és nem utolsó sorban GYÖNYÖRŰ a baba!!
Vendég
 


óó, csak most olvastam vissza! Chrissy-nek is tiszta szívből gratulálok a pici babójához! Húúú, csajok micsoda bébi-bumm! Ennyi jó hírt, így hétfőre! :)
Vendég
 


Sziasztok,

Csak most olvasom a jó hírt.

Niki és az ujdonsült apuka,

SO-SOK BOLDOGSÁGOT , ÖRÖMET ÉS EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK, NA MEG RENGETEG TEJCSIT A SZOPIHOZ.

Gyönyörű szép Dominik baba. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gratulálok a 2 anyucinak és a büszke apukáknak!!!!!!!!!
Jó egészséget és sok örömet a picúrokban!!!!!

babszika
 
 


Jó reggelt!

Nem ér, ilyen érzelmekkel teli hétvégét kovácsolni, mert sokkal könnyebben sírok mostanság :wink:

Niki és Apuci: nagyon gratulálok Nektek Dominik bébikéhez!! A fotók fantasztikusak, le a kalappal a kislegény előtt....Sok egészséget, boldogságot és a legjobbakat az új családnak!!! Niki: nagyon várunk Téged is a beszámolóval!

Micsoda hétvége!! Ezt komolyan mondom el sem hiszem!! Omni, TE mit szólsz hozzá, hogy mi következünk....Na, ezt sem tudom elhinni...

Millió ölelés és puszi az első Topikbébikéknek!!!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni, Omnia,

Bizony-bizony, most már ti jöttök lassan. :lol: :lol: :lol:

Heni, 35 hetes vagy pontosan, és már csak 35 napod van hátra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Én ma dél körül viszem Bazsit vérvételre a műtét miatt, aztán remélem 2-3 nap mulva megkapjuk az uj időpontot is, és tul leszünk már ezen az egész hercehurcán.

Aztán 1 körül megyek a nővédelmibe, vissza kell vinnem az infektológiai és a vérvételem eredményeit, meg lesz egy gyors uh is. Remélem még mindig kislány a mi kis szemünk fénye. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Drga Nikis és kedves Niki férje, Apuka... :))
Gratulálok a csdálatos kisfiúhoz, legyetek nagyon egészségesek és boldogok!!!!
Vendég
 


Bambika: sajnálom a náthát! Gyosan C vitaminozzál és próbálj homeos bogyókat szopogatni, hátha neked is segítenek!!

Bibi: kitartást az émelygős időszakra! Arra gondolj, hogy ez mind a baba érdekében van....Tudom nehéz, de bízunk benne, hogy most már elmúlik hamarosan! :D

Judy: nálatok mi újság?

Babszi: jó, hogy látlak! Mi van veled?? :)

Ha minden igaz, akkor szerdára megérkezik a kisbútor, amit már nagyon nagyon nagyon várok! A hétvégén vendégeskedtünk (családi ebéd: husi leves, sajttal töltött rántotthusi, ubisali: Jaimee gondoltam Rád :lol: ), vasárnap szintén családi ebéd, csak a férjem részéről...Itthon mosással és vasalással telnek a napok, most már lassan a végére érek a babaruciknak...Annyira élvezem a falatnyi bodykat, sapikat, stb... :D :D :D Röviden ennyi...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Judy: akkor sűrű programod lesz!! Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen és tényleg hamar túljussatok ezen az időszakon....Várom a fejleményeket is! Biztosan Barbi babóka érkezik hozzátok, emiatt ne izgulj :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Köszi Heni!
Hát, nem sok jó..... egyre rosszabb, úgy is mondhatnám..... :cry:

A szép kezdés után erős visszaesés tapasztalható.
Megint anovus a ciklusom.... és ráadásul kezd a cukrom is romlani. de 30-án megyek vissza 3 hónapos kontrollra, majd ott kiderül, h mi van.
Elég sok a stressz mostanság. Esküvő, házépítés, munka... valszeg ezek sem tesznek túl sok jót a projektnek. De reménykedem, h januárban már én is pocakos leszek. :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!

Nagy gratuláció az újdonsült szülőknek!

Heni: ha kész lesz a babaszoba rakj fel képeket. Nagyon kíváncsi vagyok már rá.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Micsoda hírek!
Gratulálok az ujdondült anyukáknak és apukáknak!
Köszönjük a képeket!
Kép [/img]

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Nahát! Ez fantasztikus!

Judy!Kitartást a mai naphoz!

Szia Babszi! Ne csüggedj! Gratulálok az esküvőhöz! Mikor lesz a nagy nap?

Hát Heni! Egyre jobban cidrizek! Várjuk a képeket a babaszobáról!Mi ma voltunk a lapszabászatban a pelenkézó tetejét leszabatni.

Mi tegnap Rakamazon voltunk almafesztiválon(csak sajnos kevés és drága volt az alma, mert lefagyott), utána meg az Aranyosi völgyben gombát szedni. Csak gombát nem szedtünk. Helyette egy szatyor csipkével meg tobozzal tértünk haza.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Niki, és újdonsült Apuka!
Gratulálok nektek a gyönyörű kisfiatokhoz! Jó egészséget, és nagyon sok boldogságot, örömet kívánok nektek!

Chrissy!
Gratulálok a pici fiadhoz, és jó egészséget, boldogságot kívánok nektek!

Betsy!
Nagyon szép Bence, és azok a kis lábak, kezek.... Már én is szeretném látni a mi kis Pocaklakónkat. Még a bandázsövet nem próbáltam, de nem rossz ötlet. Lehet, hogy beszerzek egyet. Te hol vetted?

Bíbi!
Kitartás! Nem sokára elmúlik a hányingeres időszak. Nálam ez az idő nagyjából most jött el. Nekem már csak reggel, és este van, de csak akkor, ha éppen öltözöm, és nyomom a pocakom. :wink:

Heni!
Már csak 35 nap, és Te is kezedben tarthatod a pici babádat. De jó volt nektek a hétvége. Csupa finomságokat ettetek.

Jaimee!
Igen, 24-én megyünk UH-ra. Én 4-re megyek. Már nagyon várom. Olyan kíváncsi vagyok a kis Ficánkánkra... :wink: Hogy vagytok? Gondolom jó otthon kicsit pihenni, és rendezni a fészket a picikének. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


CHRISTELL: A Brendonban vettük, itt a link, de nagyon egyszerű megvarrni, ha érdekel, elküldöm a méreteket.

http://brendon.hu/ProductSearch/viewer. ... =1&whid=25
Vendég
 



Sziasztok!!!
Nahát, micsoda hétvége!!! CsUpán pár napra elmegyek és tessék :lol:

Niki és apuci, Chrissyy és Apuci: NAGYON NAGYON GRATULÁLOK A GYÖNYÖRŰ BABÁKHOZ ÉS AHHOZ IS, HOGY ILYEN ÜGYESEK VOLTATOK!!! SOK EGÉSZSÉGET, TEJCSIT ÉS TÜRELMET KÍVÁNOK A BABYKHEZ!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Jaimee: Köszike :wink: Még csak most volt 20 :roll: :lol:

Betsy: Naaagyon aranyos a Bence baba :lol: milyen jól látszik a képeket, elképesztő. Ma mi is megyünk este, reméljük, hogy Tüncsike is színészkedik egy picikét :lol:

Omni, Heni: Bizony, Ti jöttök :wink: itt nincs mit tenni :lol: terhesen nem maradtok :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Pár kép a kirándulásról. Inkább Munkácson fényképezkedtünk a várban.
Kép Munkácson Kép A Vár Kép Voltunk Munkácsy M. kiállításán, nagyon tetszett!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Chrissy! Gratulálok! Gyere és meséld majd el a részleteket! Fotót is kérünk! :lol:

Niki! Neked is gratulálunk, nagyon nagyon aranyos a kisfiad! Nem is értem miért volt ez a lepény mizéria amikor így is tökéletes a mérete. Mi lett volna egyébként? Várjuk a beszámolót és sok sok boldogságot! :lol:

Heni! Tényleg ti vagytok a következők nagyon izgalmas.

Olik! !steniek a képek, nem semmi milyen stram csaj vagy ezzel a sok utazással. Ítj a 4D után.

Judy! Szurkolok a kisfiadnak. Hogyhogy ma megint uh? Ez most másik hely?

Jaimee! Hogy ment a hétvégi bevásárlás? Megnézted a kiságyat az Rs-ben, milyen élőben?

Szép napot mindenkinek! Csak ne lenne ilyen hideg, a kabát meg nem megy össze a hasamon.

Kép
barbi5
 
 


Niki/Chrissy: Szívből gratulálok! Jó egészséget, sok fincsi tejcsit a babáknak! :D :D Külön köszönön Dominik apukájának a történetért!!!

Barbi/Betsy: Apa sürgős munkája miatt jövő szombatra halasztottuk a nagy bevásárlást. Addig még bővíthetem a listámat. Jó hosszú... :lol:

Olik: Nagyon jók a képek!! Munkácsy kiállítás Szolnokon is volt, sztem ugyanazt láttuk, mert "turnézik" az egész kiállítás. Nekünk is nagyon nagyon tetszett. :D 20. hét volt? Akkor átvert a vonalzód. :oops: :oops: :oops: De ahhoz is gratula, mert félidő!!!!! :lol:

Chris: Igen, nagyon jó itthon, nagyjából egész napom a baba körül forog a nagy felkészülés jegyében. :D :D Illetve főzöcskézem is mostanság. Asszem kitört rajtam a fészekrakó láz, mert folyton járkálok a lakásban és azt nézem, mint lehetne átrendezni, kicserélni, milyen bútorokat vegyünk ide-oda, hogyan lehetne még csinosabb minden, mire jön a baba. :D

Heni/Betsy/Omnia: Nagyon a célegyenesben vagytok! :wink:
Hogy álltok lányok a babakelengyével? Lassan minden meglesz, ugye?

Babszi: Drukk a mielőbbi pocakosodáshoz!! Hát igen, a stressz nem túl jó, de épül a szép házatok és ilyen is ritka esemény az ember életében. Képeket nem raksz fel a munkálatokról?

Judy: Mi volt uh-n? Kislány még mindig, ugye? :wink:

Betsy: Nekem tetszenek a 4D képek, tündérbogár lesz Bence!!!! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bocs, ha sok vagyok, de 1. elfelejtettem köszönni :oops: :oops: , szóval üdv mindenkinek!!!

Olyan hihetetlen, hogy van 3 topik babánk!!! :lol: :lol:

Bíbi: ??? Hol vagy már ??? Ennyire nem foghat le egy pár rókakölyök! :wink:

Rólunk: Ma voltam terhesgondozáson, az a hülye mérleg +4 kiló hízást állapított meg a 4 héttel korábbihoz képest, pedig az összes többi mérlegen csak +2. Olyan mérges lettem, hogy az azt követő vérnyomásmérésen produkáltam egy 130/70-et, amivel ugyan nem hívtak hozzám mentőt, de visszarendeltek 3 hétre a súlyom + határeset vérnyomi miatt!!!! Nem megyek vissza, majd csak 4 hétre, az ő hibájuk, hogy felidegesítettek és még a mérleg is rossz!! :lol: :lol:
Ja és nincs fűtés az egész épületben, majdnem megfagytunk. Az orvos késett potom 1,5 órát...szóval délre végeztem és már 8 előtt felsorakoztam. :twisted: :twisted: :twisted: Ennyit a panaszról.

A héten megyek 30. heti UH-ra a kórházba. Kíváncsi leszek.

Amúgy tök jól vagyok, igyekszem rengeteg gyümölcsöt enni, sétálni, aktív lenni.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mirci: mindenképpen teszek, ha végre már megérkeznének a bútorok! :?

Babszi: sajnálom, hogy ilyen hírekkel jössz, remélem a kivizsgálás hamarosan megmutatja, hogy minden rendben és ahogyan szeretnéd, januárban pocis leszel! Várnak a kismami ruhák!

Olik: nagyon édesek a képek!!! Mi anyummal a Titanic kiállításra megyünk szerdán...Már alig várom!

Jaimee:én már annyira izgatott vagyok, egyrészt nálam is erősen dominál a fészekrakó őrület, mosok, vasalok, pakolok ezerrel :lol: :lol: :lol: Másrészt már annyira szeretném Őt látni...!!Szerdán CTG, kíváncsi vagyok, hogy mutat-e valami fájástevékenységet, de szerintem =0. Bizony megyünk uh-ra együtt. Ti hányra mentek? Mi 14:00-re... A bútorokon kívül, amit ugye már 9 hete rendeltünk egyébként megvagyunk...Azt hiszem..Ami nincs, azt majd gyorsan beszerezzük...Ezen a héten most már a saját kórházi cuccomat is összerakom...De még mindig tudnék sok-sok pénzt költeni erre- arra...Mostanság ajándékok után kutatok, mert nálunk mindenkinek szinte novemberben és decemberben van a szüli és névnapja, a karácsonyról nem is beszélve...Réka marad a végleges név? Szupi szerintem...

Omni: nem értem én sem a vonalzót...Miért számolnak összevissza...Egyébként Te érzel bármiféle méhösszehúzódást, vagy akármit?? Háááát, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor akarnak kibújni...Lehet, hogy azonos napon fogunk szülni :lol:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaimee: akkor most hány kg-nál tartassz??? Egyébként engem leállítottak anno a gyümölcsökről, amikor 4 hét alatt 4 kg-ot híztam...Utána stagnált a súlyom, majd lassan megint beindult...Most 12,5 kg-nél tartok, de még van hátra....Ki tudja hol áll meg a mérleg, de most már nem is érdekel...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


JAIMEE: 3 topik baba? :roll: Lemaradtam valamiről? Nekünk mindenünk meg van már Bence érkezésére, még ágyneműt kell venni, mert azt nem kaptunk olyat, amilyen Petinek volt, de még van idő beszerezni. De ugyebár Bence mindent örököl Petitől, így tényleg csak 1-2 dolgot kellett venni..
OLIK: Na mi volt 4D-n? Várjuk a képeket! Remélem, most megmutatta az arcocskáját rendesen ;)
Vendég
 


Heni:
Jujj, de jó nektek, már minden együtt van.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó sok cucc lehet.... :D :D Bundazsákot milyet vettetek????

+6-7-nél tartok a fogamzáshoz képest, de az senkit nem érdekel, csak azt nézik, hogy x idő alatt mennyit híztál. :twisted: :twisted: A doki egyáltalán rám sem nézett. Igazából vékonyabb a combom, mint terhesség előtt. Oké, volt rajtam pár kiló akkor. :lol: :lol:
Te piszok jó súlyban vagy így is, hidd el!!!!!!!!!!! :wink:

Nagyon kívánom a gyümölcsöt, és tényleg csak 2 kilót híztam a 4 hét alatt, ami sztem jó. Eszem ágában sincs diétázni. :wink: :wink: Ha valamiről le kellene mondanom, az a csokoládé, de nem nagyon megy... :oops: :oops: :oops:

Nem, a Réka még mindig nem végleges. :cry: :cry: Tök bénák vagyunk, hogy nem tudunk dönteni. Leég a bőr a képemről, komolyan...Enikő is ott van a pakliban vagy az Anna. (De sztem Réka lesz, mert Apa favorizálja és ez nagyban hat rám is.) ÉS ti???????????????

Igen, novemberben mi is megvesszük a karácsonyi ajándékokat, asszem decemberben erre már nem lesz erőm vagy időm...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betsy: Elütés... :oops: :oops: Túl közel van a két fránya billentyű, elvileg tudok vakon gépelni, csak úgy látszik, nem 100% - ban hibátlanul... :oops: :oops:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
:lol: , hát igen, nálunk apa nagyon óvatos! De mostmár csak 2 hét és végre második trimeszter. Plusz genetikai vizsgálat, már kezdek paramamizni... :D

Betsy,
hú, nem lehetet valami kellemes még a 32. héten is hányni. Ilyen szempontból szerencsés vagyok, hányni egyébként sem szeretek. A hányás esetleg a kilók ellen jó... :wink: :lol:
A képek Bencéről nagyon aranyosak, szerintem szépen látszik az arcocskája. Biztos vannak jobb képek is, de én látom rendesen, pedig nem vagyok jó uh szakértő.

Chrissyy,
HATALMAS GRATULA A KIS MARTINHOZ!!! Sok-sok boldogságot és egészséget kivánok nektek!!!

Bibi,
végre jobban vagy és jössz egy kicsit. Egyébként mi nagyon egy cipőben járunk. Engem ez a fáradtság akaszt ki, hogy semmit sem birok csinálni, nekem is lelkiismeretfurdalásom volt, hogy mennyire akartam a babát, és..., de mostmár én is kezdek jobban lenni, főleg, hogy ilyen jó hirekre jövök! :lol:

Niki és az apuka,
NEKTEK IS HATALMAS GRATULA A KIS DOMINIKHOZ! Sok-sok boldogságot és egészséget kivánok nektek!!! Én is megkönnyeztem a szülést, tényleg nagyon meghatóan irtad le! Nagyon jók a képek!

Heni,
már nagyon várom a képeket a babaszobáról!

Olik,
jó lehetett a kirándulás, örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Jaimee,
nem semmi ez a várakozás, meg nem szép, hogy a mérlegük plusz 2 kg-mal többnek mutat téged! :lol: De te tényleg alig hiztál valamit!

Na, azt hiszem leirtam mindent, mindjárt nézem a táblát, javitom és rakom fel!
sirkici
 
 


Betsy,
megnéztem a linket, de én olyan szőke vagyok, hogy nem értem mi a lényeg ebben a bandázs övben. Nem gombolod be a nadrágod és ráhúzod ezt az övet, és nem esik le rólad a nadrág? Vagy hülyeségeket gondolok???
sirkici
 
 



Sziasztok!

Jaimee: 25 hét az, csak még nemrég volt 20. azért írtam :lol:
A súlyod tökéletes, még azt mondanám, hogy keveset híztál :wink:

:lol: Íme a Tüncsi baba: :lol:
Kép
Kép
Kép 25 + 2

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,
nagyon aranyos Tündike!!! Te pedig félidős vagy és alig hiztál. Neked sincs okod panaszra!

Na, akkor ime a tábla:

Kép

Valami változtatás, esetleg ötlet, hogy máshogy, máshova irjuk azokat, akik megszültek, esetleg új oszlopba, stb.???
sirkici
 
 


Jó reggelt!

Olik: de jó, hogy tettél fel képeket! Nagyon aranyos pocid van, Te nem híztál csak pocira! :D

Sirki: ne is mondd! Szinte mobillal megyek még mosdóba is, hátha akkor hívnak a bútor miatt...

Jaimee: amint látod, nálunk sem egyszerű a név kérdés! De most már úgy vagyok vele, hogy van kettő, ami a férjemnek is nekem is tetszik és majd a szülőszobán ÉN eldöntöm melyik legyen :lol: :lol: Szedsz vitamint? Hú, a csoki imádatról még mindig nem tudok lemondani... :wink:

Betsy: mikor teszel újabb pocis képet?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sirki: szerintem is jó ötlet egy másik "babás" tábla, amibe be lehetne írni, hogy mekkora súllyal, hány cm-el, hányadik héten születtek a babók! :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok! Jó reggelt mindenkinek!

Olik! Nagyon aranyos a kis Tündérke! És a pocid is szépen alakul.
Biztos szép helyeken járhattatok! Kellett sokat várni a határnál? Arrafelé nem volt nagyon hideg? Én behozattam gyorsan a leandert meg a muskátlikat, hogy le ne faggyanak!

Jaimee! A fészekrakósdiról:amióta itthon vagyok, szinte meg sem állok és még mindig nem értema végére annak, amit már eltereztem.

A tegnapi nap nekünk is szörnyű volt. :( A pelenkázó tetjét elmértük, úgyhogy 10cm-vel keskenyebb lett. Még nem tudom mit csinálunk. A gépben nem akar futni a két memória rendesen, úgyhogy párom mindjárt viszi a gépet.

Heni! Miket pakolsz a táskádba?

Ja! Holnap reggel fél nyolcra megyünk NST-re. ÚÚÚtálok korán kelni.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


A csokiról nem szabad lemondani!
Mi lesz a boldogsághormonokkkal akkor? Egyébként is, én mindig úgy gondoltam, hogy tudja a szervezet, hogy mire van szüksége. Egyébként én is sok gyümit eszek. Mindegy milye, csak legyen.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Heni,
:lol: , majdcsak megérkezik már a kisbútor!

Na, akkor nekem ma úgysincs munkám, mert elvették, igy majd csinálok egy megszületett táblát, és akkor akik megszültek átkerülnek oda, ha mindenki egyetért.
sirkici
 
 


Na, már kész is. Akkor ime a "régi" babás tábla:

Kép
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?