Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megjöttünk az UHU-ról:
A manó szinte végigaludta az egészet úgy, hogy az arcát befúrta a méhlepénybe, úgyhogy igazán jó videó részlet csak 1-2 lett.
A picur most 440 g, korának megfelelő méretű, mindent rendben talált a doktor néni a Kárpát utcai 4 D rendelőben.
Megpróbálta sokszor felkelteni, hogy elmozduljon a lepénytől: folyamatosan ütögette a hasam (nem erősen, csak hogy felébredjen, meg köhögnöm kellett, hátha arra felébred.)
SAjna csokit elfelejtettünk vinni (azt mondják arra felébred).Mondtam a férjemnek, hogy a kis lustaság már most hasonlít rá :lol:
Egyszer nyitotta ki a szemét, meg egyszer hatalmasat ásított, de ennyi volt.
Azt viszont megerősítette a doki néni hogy biztos hogy kisfiú lesz
:lol:
Képet a jövő héten megpróbálok kiszedni a videóból, bár ehhez szerintem speckó program kell, ugyan kaptunk 1 színes fényképet, de sajna nincs itthon szkennerünk.
Ja és kétféle pozícióban volt: egy ideig teljesen ráhajolt a lábaira (a lába a szájában volt), majd törökülésben ült.

Bocs hogy ilyen szómenésem volt, szupi érzés volt az egész...

Kicsit késő van már elmegyek aludni, kidőltem mára....

Sziasztok!

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera, Szia!
Gratulálok, biztos nagyon szuper érzés lehetett látni a kis álomszuszékot! Hiába, pasi :wink: :lol:
Várjuk a képeket!!
Édes lehetett törökülésben!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Vera
Nincs digitális gépetek? Azzal a képet is, meg a videóból is ki tudnál fotózni! igaz nem csúcs minőség...én is így csináltam anno, de azért lászik! és nem kell spéci program

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Vikci,
Nem rakható át a tolókar hanem a mózes stb rakható fel két oldalról. Ez stabilabb mint a 4 kerekű mert más a váza, felépítése mi ezért is választottuk ezt. Persze majd kiderül használat közben hogy mit bír ki. De az összes Peg-perego nagyon jó tipustól függetlenül. Igen jó lett a c.terhelésem ma meg megyek a laborom eredményért remélem az is jó mert múltkor 9 értékem is rossz lett.

Pati,
Megírom hétvégén ígérem :wink:

Vera,
Örülök hogy minden rendben van! A fiúk mindig ilyen lustik nekem legalábbis Anyum ezt mondta :D

Mezsó,
??? mi volt az uh-on?
Vendég
 


Nagy Vera: Gartula a kis hétalvóhoz :) Tényleg igazi pasi már most is :)

Kép
csucsu05
 
 


Pandi,

ez nem ér én kértem előszőr a történetet! És Patinak igérgetsz? Na jó mindegy csak írd majd le. :lol:

Vera,

biztos nagyon szupi lehetett látni. A csoki az tényleg jó állítólag. a sógornőm kávés csokit evett NST-nél, mert állítólag ott mindíg alszanak a babák. Most az elkövetkező 2 hétben nőni fog a kis cukrod 20dkg-ot. Tegnap megilyesztett a sógornőm, hogy a 60dkg-os gyerek nagy. De megnéztük a könyvet és bizony a 20. héten még 27dkg és a 24. héten már 640gramm. Én éreztem is, hogy nagyot nőtt . Megduplázta a kis súllyát. Én ma jelentkezek be szerintem keddre vagy szerdára. Meglátjuk mikor lesz hely. Majd úgy is beírom.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Jaj gyerekek ma sütök tiramisut. Nem babapiskótásan fogom elkészíteni. Hanem én csinálom hozzá a piskótát. Megyünk ma vendégségbe és oda készítem. Nem ám habzsidőzsiből. De ha benéztek a receptes topicba ott aztán csorogni fog a ny.-tok. :lol: Sok jó elfeledett de egyszerű recept van ott.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!
Régen írtam, de azért olaslak benneteket. Itt egy pocakfotó, bár már egy picit régi /19+3 voltam rajta/


Kép
Vendég
 


Nagy Vera!

Gratulálok a kis hétalvóhoz. :wink: Nálunk a 12 hetes Uh-n végig mozgott, így a dokibácsi alig tudott neki tarkóredőt mérni.

Pandus!
Drukk a laborhoz.

Carpediem!
Nagyon szép pocid van. És a pici fiad se semmi.

Vikci!
Ne is mond a sütiket. Mostanában délalőttönkönként úgy rám tör a süti ehetnék....

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Vera,

Gratulálok a jó hírekhez, hát igen sajna a pasik már csak ilyen lustik. A fiamim is rendszeresen aludtak uh-on, a mai napig nagyon jó alvókájuk van, amit persze nem bánok egyáltalán, főleg hétvégén. :lol: :lol:

Carpe,

Nagyon csini kismami vagy. Szép formás pocis van, és Ádi baba is nagyon édes ahogy ott ölel téged. :lol: :lol:

Vikci,

Egy kis tiramisut nekem is küldhetnél, imádom. Nyamiiii..... :lol: :lol:

Mezsó,

Nálatok mi volt uh-on??????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mamacka!
Kösz a jótanácsot, a héten megvettük a digitális gépet, így lefényképeztem a monitorról és felraktam a babanet fotóalbumába. Itt nézhetitek meg:
www.babanet.hu/album/main.php?album=13969&p=3789487

Carpediem!
Szép a poci!

Mezsó!
???????????????

Vikci!
Én tegnap előtt kókuszgolyót csináltam, az is fini lett!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera!

Nagyon jók a fotók a piciről.Gratulálok hozzá.És a pocakfotó is nagyon tetszik. :wink:
Én tegnap előtt voltam dokinál,orvost váltottam és szerencsére nagyon pozitív a benyomásom.Minden rendben volt a babával,nem volt több a magzatvíz,és már 600 g a drágám.A hasam is elég nagyot nőtt és egyre terhesebbnek érzem magam. :wink:

Pandácska!

Légyszi változtasd meg a táblában, a Sote I.-en szeretnék szülni. :wink: Te mikor mész UH-ra?

Mindenkinek szép napot

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Viki, Köszi! :)

Vikci, ari vagy! :)

Vera, ilyenek ezek a babák: mindig azt teszik, amihez éppen kedvük van! :lol: De a lényeg, hogy akármit is csinálnak vagy nem csinálnak, mindig hatalmas élmény látni őket!!!!! A képkivágáshoz nem kell spéci program! Én pl. a Nero (cd-író progi) -val csinálom. Szerintem amelyik progi lejátssza, az tud képet is kivágni!!!

Carpediem, tündéri ez a kép!!!

Eszter, örülök, hogy minden rendben. Én nem is értem, minek ijesztgetik fölöslegesen a kismamikat... :)

meri
 
 


Vera, most néztem meg: nagyon arik a képek!!! :)

meri
 
 


Halihó!

Vera!
Nagyon édes a kisfiatok! És milyen helyes kis füle van! :D
Azért lehet látni jól az arcát, aranyos mikor ásít egy nagyot!
Már én is úgy várom a köv. 4D-t, még majdnem egy hónapot ki kell addig bírnom.:-(

Mezsó!
Mi a helyzet???? UHU????

Sütikről ne beszéljetek.... :cry: Most elég jól meg tudom állni az édességet, de ha pl. anyukámnál meglátom a kedvenc sütim, akkor azért néha elcsábulok....:-)
De egyébként nem kívánom, a csokit se.
A lányommal édesség hegyeket meg tudtam volna enni, most valahogy nem igazán. MOst a rendes, jó kaja a nyerő. :wink:
Ma milánóit ebédeltünk, hmmmm......finom volt.
Nem tudom majd jövő héten mit szól a védőnő, ha ráállok a mérlegre..... :lol:

Olyan álmosító idő van ma, semmihez nincs kedvem. Tanulnom is kellett volna még, mert nem igazán konyítok a témához, de inkább mást csináltam.... kezdek olyan lenni, mint a lusta általános iskolás.:-)
Vagy mint a szerelmes tinédzser, akit nem érdekel a tanulás, csak a szerelem....hát most engem is csak az érdekel, az én kis szerelmem a pocakomban :D :D :D
Pedig még egy-két vizsgán át kell esnem a szülésig!!! :cry:

Carpediem!
Nagyon helyes pocid volt már 19 hetesen is! Gondolom most már még nagyobb lett?! Aranyos a kisfiad. Várja a kistesót?

Mostanában újfajta rugdosást produkál a leányzónk, olyan érzés, mintha a gátamon ugrálna, meg így lefele rugdosna. Ti is éreztek ilyet? Meg mintha a köldökzsinórt rángatná.
Most már határozottan érzem, hogy mikor milyen irányban helyezkedik el. Általában lábbal lefele, vagy keresztben.
Egyébként rendkívül erőseket tud rúgni, nem tudom mi lenne akkor, ha hátsófali lenne a lepény? szétrúgná a hasamat :lol:
Biztos hogy nálunk is volt nagy súlygyarapodás, mert érezni, hogy egyre nagyobb területet foglal el a hasamban.

Néróval ki lehet vágni képet? Na, ezt meg is próbálom! Köszi a tanácsot Meri!

Csujzi!
Meg tudod mondani, hogy mikor lesz Sopronban ez a szülőszoba látogatás dolog? Mert akkor én is elmennék.
Szülésznőkről van valami infód? Mert hallottam, hogy sokan fogadják meg valamelyik helyi szülésznőt Sopronban, bár azt mondják, hogy mindegyik nagyon rendes. Te tudsz erről valamit?


Most megyek, mert megyünk fodrászhoz a nagyobbacskával:-) Lesz egy kis frizura igazítás Vikinek, mert már olyan a haja, mint egy nagy lobonc. Na meg az enyémet is le kell vágatnom, mert úgy nő mostanában, mint a kender. Jók ezek a hormonok:-)

További szép napot!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Vera!
De édi :D A 4. képen annnnyira kispasis az arca!!! :wink:

Vikci!
Ne kötekedj, csak küldje mááááááá ez a Pandi!!!
:lol:

Carpediem!
NAgyon-nagyon jól sikerült kép, amihez külön gratulálok, a pocidon és a nagyfiadon kívül!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok!

Vera,

nagyon jók lettek a képek. Tényleg tiszta apja ez a gyermek. Gratula hozzá!

Anubiás,

az teljesen okés akkor neked is. Én is majdnem annyi idős vagyok , mint te. Gratula az egészséges bébihez!

Carpe,

csini a pocakod! Már 19 hetesen ekkora volt? Mondjuk lehet, hogy nekem is. Már ki tudja azt.

Krisz,

délelőtt még rendben van a süti. Este veszélyes. Én is mindíg renóggeli után eszem egy kis csokit. Este megállom inkább készítek tejbe zabit. Az tele van rosttal és egészséges. reggel pedig még ott az egész nap a ledolgozásra. Ez Norbisan hangzik, de próbálok úgy étkezni.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Koszonom mindenkinek!

Kata
Igen, Ádám már nagyon várja. Egyszer mondtam neki, hogy majd télen fog megszuletni a kistesó. Mindig megkérdezi, ugye már lassan tél lesz. O már csak Bálintkaként emlegeti. Bár tegnap kijelentette, hogy a Bálintkának vegyek új takarót, mert o nem adja neki az ovét :wink:

Gondolom van koztetek olyan anyuka, aki császárral szult. Toletek kérdezném, hogy nem szok -e néha fájni a vágás korul. Mert néha olyan érzésem van, mintha ott benn valami nagyon szurkálna.
Vendég
 


Jaj! Pandi,

kedden megyek 4D-re 19 órára a párommal. Beírnád a tábliba? Előre is köszönöm!

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Katuci!

Privi ment!!!
Vendég
 


Nekem is van kérdésem, aki szült már és kapott beöntést: nagyon gáz volt?? Konkrétan: az fáj?
Most már szinte sehol nem muszáj, de Gordonnál én nem kértem és a kitolásnál nem volt ez így nyerő... viszont állítira majrézom tőle..

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Kata, nálam Nero ShowTime Essentials néven fut, és ctrl+c-nél beállítom, hova mentse. Nézés közben meg a sima c-t nyomogatom. :)

meri
 
 


Mpatr!

Nos hülyén néz ki,hogy pont én adok tanácsot,mert én bizony a fiamnál nem kaptam beöntést,mert nem engedtem,viszont 2 hete béltükrözésen voltam és ott ugye nem volt választásom.Nos maga a folyamat,hogy belédmegy a víz nem fáj,viszont utána feszíti a beleket és ezen a nagy pocak nyilván nehezít.Azért írom le,mert ugye én is pocakosan kaptam a beöntést.Feszített,nyomott,de hát mehettem utána wc-re és ahogy megszabadulsz a víztől megszűnik a kellemetlenség is.Mondjuk én nem szeretnék ilyen feszítést fájások között,alatt,tehát ha választhatok majd,akkor lemondok megint a beöntésről,de ha úgy alakul,hogy kapni kell az ember lányának,hát nem marad meg mint rossz emlék,az biztos,mert felejthető kellemetlenség.Remélem kimerítően ecseteltem ezt a szép dolgot. :oops: :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Köszi, anubias!
Többieknek van tapasztalata?
Amiért én mindenképpen szeretném (tehát ez a másik oldal:) a szülés megindulásakor jókora hasmenéssel+hányással tisztultam (magától). Beöntést nem kértem. A kitolásnál jött kifele a cuccos..., na az nagggyon égő volt, hogy folyton a popsimat kellett törölgetni :oops: :oops: :oops: Tegnap a SzentImrében az egyik szülésznő mondta egy előadáson, hogy nem adnak rutinszerűen beöntést, csak aki kéri, annak. Viszont megfontolandó, hogy a baba ahogy fordul, arccal lefelé érkezik (no further comment..) :oops: :oops: :shock: :roll:
Az nem fáj, ahogy a csövet bedugják? (milyen mélyre?)

Bocsi, hogy nyaggatom a témát, lehet, hogy mást nem érdekel és eléggé gusztustalan, de én nagyon agyalok rajta mostanság....

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


A cső nagyon kis vékony, a bedugását szinte észre sem venni.Nem éreztem milyen mélyre helyezik,de szerintem csak éppen hogy,szóval ez a része teljesen fájdalmatlan. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Pati!

Én kaptam beöntést. REttegtem tőle, mindent vállaltam volna, csak azt ne. De mivel egy nappal előbb már bent voltam a kórházban, ráadásul indított szülés volt, ezért amikor megrepedt a burok, azonnal betessékeltek a wc-be, és sajna nem úsztam meg.
Akkor annyira erős fájásaim voltak, hogy maga a beöntés nem is volt érezhető, csak hogy - bocs a kifejezésért - úgy fostam, mint a fene :oops: :oops: :lol: Pedig előző este óta semmit nem ettem!!
De ez nagyban hozzájárult aztán ahhoz, hogy onnantól kezdve 2 óra múlva meglett a lányom, addig meg 9 órát vajúdtam és a doki már azt mondta, hogy hát ez még reggelig is eltarthat :!: , és akkor burokrepedés volt, beöntés, és már pörögtek is az események.

Képzeljétek mire vetemedtem. Megnéztem a YouTube-on egy csomó szülést - premier plánban -, a nagyrésze amerikai, holland v. francia otthonszülés volt. Előfordult, hogy se orvos se bába, csak a férj meg egy barátnő volt jelen!!!! :shock:
Megmondom őszintén, a saját szülésemet ugyebár nem láttam, mivel a lényegnél fekvő, leszíjazott helyzetben voltam, és most hogy így közeleg az időpont, azért érdekelt, hogy mégis mi zajlik ott lent. Hát nagyon érdekes volt így látni.
Na és láttam egy császármetszést is. Bocs mindenkinek, de majdnem elhánytam magam. Borzalmas volt nézni. MOst már még biztosabb vagyok benne, hogy ismét nem fogom engedni a császárt, csakis ha a baba élete a tét! A lányommal is ez volt az egyetlen kikötésem, hogy amíg lehet, hagyjuk folyni a dolgokat spontán módon. szerencsére le is zajlott, úgy ahogy kell. De most is erre vágyom. Bármilyen fájdalmat elviselek, csak "normál" módon szülhessek.

Most megyek, majd este jövök újra.

Pá!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Pati, én még nem kaptam beöntést, tehát csak gondolni tudom, hogy nem fájdalmas, legfeljebb kellemetlen. Viszont középiskolásként láttam szüléseket, és emlékszem arra, amikor az ágyon fekve az anyuka maga alá... (És ezt ugyebár ott és akkor kontrollálni nem tudja.) Nekem azóta mindig az jut eszembe, hogy ha lehet, én ezt inkább elkerülném... Mert ha nem elég szemfüles az orvos, hát bizony hova fog érkezni az én kis drágám. :)

meri
 
 


Pati,
A beöntés nem fáj(van benne tapasztalatom bőven) viszont segíti a tágulást ezt a szülésznő is mondta. Meg amúgy is jobb ha kitolásnál csak a baba jön :wink:

Eszter,
Hétfőn hívom a dokit az uh miatt és szerintem szerdán vagy csütörtökön megyek. Te?

Vikci,
Szóval neked is megígérem hogy hétvégén megírom :wink:
Vendég
 


Vera,
Nagyon édes Márk :D

Szili,
Te is ma voltál 4D-n hol vagy? Mesélj!!
Vendég
 


Köszike a popsimosis válaszokat, egész megnyugodtam. :roll:

Ma megint volt egy seggfej dokis "rémsztori", a 2008. márciusi topikban találjátok, érdemes elolvasni, mert a legvégén, este meglepő (meglepően igazi happy end!!) fordulatot vett! (már eleve jó vége volt, de még jobb lett, na mindegy nem írom le jobban, mert csak belekeveredek :oops: , viszont részleteket meg nem akarok elmondani, olvasgassatok csak! :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szili!!!!
MEEEEERRRREEEE VAAAAAGY???
Kispasi vagy kiscsaj?? KÉÉÉPET KÉÉRÜNK!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szia Pandácska!
Köszi az érdeklődést, minden rendben volt. A nemét nem mondanám még, várom Pati jóslatát. Lehet, hogy hiába? :oops:

A Schöpf-Méreiben voltam. Itt csak 27 percig nézték, ezért i választottam őket, ne zargassuk sokáig. Kaptam kinyomtatva 4 képet, 17-t feltettek a weboldalukra, + dvd. Mindez 13ezerért.

Vera!
Gratlálok a picurhoz, s örülök, hogy minden rendben. Úgy látszik, a babám is nagyobb lesz kicsit, nekem 536 g-ra saccoltak... :oops: De egészséges, ez a fő!

Most még nem volt időm visszaolvasni, így bocsi, ha a többiekére nem reagáltam..
Sziasztok!
Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok! Most regisztráltam, 12 hetesek vagyunk, áprilisra várjuk a babát, immár a harmadikat. Lenne kérdésem hozzátok, hátha van köztetek olyan, akinek volt ilyen. Néha van (aki szerint gusztustalan kérdés, bocsika) egy kicsi barnás folyásom. A doki azt mondta, hogy csak gombás fertőzés de már a harmadik kúpos kezelésen vagyunk túl és nem múlt el. A babával minden rendben van egyébként, pont ma voltunk genetikai ultrahangon, 5,7centis a csillagvirág, mindene megvan és egészséges. Ha valaki járt vagy jár hasonló cipőben, kérlek, irjatok, hogy mi lehet ez? Köszönöm előre is és nagyon kellemes várandósságot kivánok minden kismamának!
Vendég
 


Sziasztok,

Beöntésre reagálnék elöszőr.

Nekem mind a két szülésnél volt, egyáltalán nem fáj, kicsit kellemetlen főleg hogy vissza kell tartani amíg elérsz a wc-re. De sokkal jobban érzed magad szülés alatt, nem kell azzal foglalkozni, hogy vajon odament-e valami vagy nem. Ami még egy kicsit kellemetlen utána a szelek megindulása, mert ahogy elkezdesz ujra enni, állandóan pukizni kell, és ugye ez más kismamák előtt nem éppen jó érzés.
Nálunk sem adnak már automatice, de ha kéred akkor igen.
Én most is fogok kérni, ebben biztos vagyok.

Szili,

Gratula a kis maócskához, örülök, hogy minden rendben van. Miért nem akarod a nemt megmondani??? Nem látták még biztosra???? :lol: :lol:


Mezsó,

Még lógsz nekünk egy uh beszámolóval. :lol: :lol:

Pumpóka,

Üdv a topicban.
Sajnos a barnás folyásról nincs tapasztalatom, de szerintem amíg a dokid nem aggódik, addig te se. A babával minden rendben van és ez a lényeg :lol: :lol: Boldog babvárást kívánok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és ha ki akartok akadni, akkor olvassátok el a Fogamzás/Babát szeretnék topic 620. oldalán lévő stotryt.
Kicsit elkapott a harci ideg. :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mpatr: Nekem a lányomnál a beöntés nem volt rossz élmény. Persze ez attól is függ, hogy kapod , kitől. Én kifogtam egy aranyos nővért aki mig járt a keze végig beszélgetett és észre sem vettem, hogy kész van. Mondta is, hogy most már felállhatok. Szóval nem borzasztó élmény és szerintem szükséges is. Mert nagyon kellemetlen ha szülés közben akaratlanul is jön valami. Szóval ne félj tőlle mert ki lehet bírni és ez egy természetes dolog.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha megengeditek, olvasóból író-olvasóvá válva csatlakoznék Hozzátok! :) A sógornőm és egy közös barátnőnk már régóta ajánlja a fórumot, mert annyi hasznos információra tehet szert itt az ember! Szóval csatlakoznék! :)

Magunkról talán annyit, hogy 29 éves vagyok és Budapesten élek a férjemmel. Most várjuk az első babánkat, aki - ha igazak az előrejelzések - Valentin napi gyerek lesz, egy Valentin napi kisfiú...
:D

Hát elsőre talán ennyit, remélem, sikerül elküldeni...

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Szili!!

Több napja gondolkodom...
Kisfiú?
Vaaaagy...kislány?
Nálad nem megy......... :( :( :(
Anyu lányra tippel :wink:

Pandinál úúúúgy tudtam!
A TÖBBIEKET KÉÉÉÉRVE KÉREM, MENTSENEK MEG, TIPPELJENEK NEKI VALAMIT, MERT EZ A SZILI74 NEM ÉS NEM ÍRJA MEG ADDIG ÉS NEKEM MEG LYUKAD AZ OLDALAM!!! és mi lesz, ha a fiam ezen a lyukon akar kibújni???? vállalja valaki ennek a komoly felelősségét???!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Szili,
Megmentem Patit és lányra tippelek de lehet hogy fiú :lol: :lol: hihihi legyen lány mert azt szeretnéd :wink: most már írjad meg gyorsan és kapsz egy cumit :wink:

Gnesa,
Üdv közöttünk :D nevetek már van? Vásárolgattok már? Hol fogsz szülni?
Vendég
 


Halihó!

Üdv Gnesa a "bandában" :-) Hát itt bizony jó sok hasznos dologra tehetsz szert, meg olvashatsz jó nagy parázásokat is. Mi abban itt profink vagyunk - de már inkább csak voltunk.
Mi majdnem egyidősek vagyunk. Először engem is febr. 14-re írtak ki, de aztán módosították 12-re. Hát, majd a bébi eldönti! :D

Pati!
A topik melyik oldalán van ez a sztori? Mert nem találom!

Judy!
Elolvastam azt a hozzászólást a fogamzás topikban. Őrület, hogy milyen emberek vannak a világon! Döbbenet.

Szili!
Lányra tippelek! Remélem bejön a dolog, bár kétségkívül, nálunk Pati a főboszorka! :D :D :lol:

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok! Én is reagálnék a beöntésre. Abszolút nem kell tartani tőle, az első fiamnál kéretlenül kaptam, de semmi rossz nem volt benne, a másodiknál megkérdezték, kérek-e, és úgy döntöttem, inkább igy jöjjön ki előtte, mint a kitolás alatt a gyerkőccel együtt. Gyorsan kitisztulsz és már el is felejtheted. :lol: Azt énis aláirom, ha elkezdesz enni utána, jönnek a pukik :) rendesen, dehát én úgy gondolom, ez mindenkinél igy van, mi még jókat is derültünk a szobatársammal és teljesen természetesnek vettük. :D Én különben csak ajánlani tudom, hogy ha kérdezik, jobb, ha kérünk, mert akkor kijön minden egyszerre és szülés után nem kell azon parázni, hogy jujj, már aznap vagy másnap wc-re kell menni, amúgyis kellemetlen még két nap múlva is a gátmetszéssel, de nekem a szülésznő mondta, hogy ebből a szempontból is jobban járok.
Vendég
 


Szili! Szerintem is inkább csajszi, csak gyere máááá!

A tegnapi sztorit asszem (?) az utolsó előtti oldalon találod, Katuci, a Várandósság--- 2008 Március -i topikban, ami pont ez alatt a topik alatt van. Sikerül?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok! Csak most jöttem, de látom, Pati nagyon türelmetlen!
Pati! Egyébként anyukád fiúra tippelt... Én lányra.
És mi lett?

Kép Kép

Szóval, azt hiszem új vonalzót kell csinálnom... :lol:
Ahogy a férjem mondta: megkukacosodtam. :oops:
Az volt a furcsa az egészben, hogy teljesen úgy néz ki a drágám, mint az apja most. Hihetetlen! Minden vonása, még a lábformája is...

Pati! ne aggódj, nem hagyott el a varázserőd, csak bezavart a vonalzómon a Rebibaba...
Azért köszönöm a tippeket...

Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Felteszek még egy képet, pont az a leginkább nem siekrült, amit az előzőben feltettem... Kép

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az üdvözléseket!!! Tartok tőle a parázásban nem fogok kilógni a sorból ... :D

Pandácska - Nevet még nem sikerül választunk, még 5 alternatíva forog, bár nekem a Kristóf a favoritom. :D Közben persze lehet, hogy egy 6. lesz a befutó.

A kórház elvileg a MÁV, de ez még elég bizonytalan sajnos, mert a dokim az új összevont kórházban van, aminek a szülészeti részlege jelenleg a Szabolcs utcában van, de elvileg addigra ezt bezárják, és átkerül a szülészet a MÁV-ba. Nem egyszerű! :(

Vásárolgatni is most kezdtünk, és rögtön adódott egy dilemmám... Elvileg ugye azt mondják, hogy nem igazán érdemes 56-os ruhákat venni, mert általában már szinte rögtön a 62-es kell, de például a sógoroméknak februárban született kisfiúk, és ő 2-3 hónapos koráig hordta az 56-os ruhákat, a 62-es méretet pedig gyakorlatilag teljesen átugrotta. Ti milyen mérettel kezdtek???
Jaaa, és ma voltunk a Brendonban, és gazdagabbak lettünk néhány bodyval, egy cumival és egy csacsival... :oops:
Olvastam egyébként Pandácska, hogy Ti már a kocsivásárláson túl vagytok!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!

Katuci - köszönöm az üdvözlést, mint ahogy fentebb is írtam, azt hiszem méltó társ leszek a parázásban ... :D Egyébként örülök, hogy egyidősek vagyunk!!! :) Én is azt hiszem, hogy leginkább a babán múlik, mi lesz a végső dátum. Bár az igaz, hogy a Bálint név emiatt csúszott hátrébb a lehetőségek között...

Szili - gratula a "megkukacosodáshoz"!!! :D Nagyon szép a kisfiatok!!!

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Még egy kérdés... :oops:
Ha jól olvastam, okt. 28-án lesz a babaruha börze a BNV-n. Szerintetek megérni kimenni???

agi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
gnesa
 
 


Katuci!
Elküldted a kineziológust? Még nem kaptam meg.... :(
Szilvi

Szilvi

Kép
szili74
Bugyi
 
 


Szia Szili!

Igen, elküldtem! De akkor hová ment?????? :shock: :shock:

MIndjárt megpróbálom elküldeni újra!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Szili!

Ment az e-mail! Nézd meg légyszi, hogy oda ért-e!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


SZili, gratula! Most már MINDENHOL úgy néz ki, mint az apukája??!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

gnesa: én megyek, kb 5 éve voltam, akkor nagyon megérte kimennem!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?