Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hat koszonjuk az Adia reszvete! Elkel. Mar annyira beleeltuk magunkat Kép De holnap Fadd Domborira megyunk Dula holt aga. Strand, fahazak. Meg nem tudom ott alszunk-e, ha jol erezzuk magunkat, maradunk.
Apa lelepett maszekolni, igy raerek netezni! Kép

Urszila
Nalunk nincs ilyenm igaz en tobbszot hagym naponta pelus nelkul ucsorogni.

Momo
Nem tudom,hogy Jazmin mitol eszik? Pedig mi is panelkukacok vagyunk! Ha majd lesz teso, gondolom o sem fog ennyit aludni,mint Jazi! Kép
Annyit irtatok itt a sorokrol,hogy ma en is ittam!!!! Kép Apa nem ertette,honnan a nagy lelkesedes...
Melykek szemek bemagyarazasa Kép
Szemlelodo Zsebi cukorfalat!! A "nagyok" is edesek.
2 oras setak?? Nem szakad le a kezetek???

Mano2
Ferjosszeveszes Kép En is utalom, ha olyankor maceraljak Jazmint, mikor aludna. De miota megszuletett erosen szokimondo csajszi lettem. Igy 1re ritkabban fordul elo! Kép
Bolcsi Kép Nem csodalom,hogy nem szivesen adnad be Dorkat! En is lemondtam a szeptembertol tanitast.

Maci2
Nagyon edi a mosolygos kiscsajszi! Koszonjuk a drukkot. Apa mara majdnem teljesen meggyogyult.

Anyakati
Szupi,hogy mar jobb kedved van! Kép Es,hogy szereted az anyukad!!! Kép En is imadom az enyemet.
Merre voltal babatlanul??

Csucsuka
Azt hiszem jol jott ez a kis pihi! Es,hogy a leanyzo ilyen tunderi?!?! Kép

Beu
Turi kertvqarosban van.De szivesen megmutatom. Ha egyszer... Kép Most nezegettem a kepeiteket es rajottem,hogy szerintem en nem is lattam meg fotot rolad! Hol bujkalsz?? Kép
Furdoruci- tenyleg olyan,mintha 2 lenne. De tok poen. Szerencsere rajtam nem maradt sok cucc szules utan, igy nem annyira gaz a 2 reszes. LEgalabb is Apanak teccik, mas meg ne nezze... Kép Adria nem Kép Fadd Dombori igen! Kép Remelem.
Zene- mosogep Kép sajat pisigyujtes! Kép Nem semmi vagy. De tenyleg!!!
Krumplizas?! Tok eeeedddiii. Jazi miert nem csinal ilyet? Halali!

Heni
Dorina nagyon edi. Micsoda somoly!? Jo,hogy igy dontottel a 3ik gyerek erdekeben! Kép

Lanyok
Rajottunk! Gyorgyi kepe segitett,(ugye Reka fekudt fullel a kadban?). Szerintem Jazmin azert orditott a furdesnel, mert en a pici kezemmel nem tudtam ugy fogni,hogy biztonsagban erezze magat. 2 napja kevesebb vizzel, csak a fejet fogom (1 ido utan azt is beleengedem) es megint fulig er a szaja a kiskadban. Tyuhuuuuuu! Kép Mar azt hittem sosem lesz ilyen. Ja, es ezerrel eszi a Johnsonos furdeto habjat, nem baj?
Ma egesz nap maszkaltunk, du. csaladi alvas volt. Este megint seta. Semmi extra. Holnap pedig lelepunk.

Jo ejt mindenkinek!
Norka es szerintem keveset szopizott este Jazmin

Palma
Gratulalok a babacskahoz! Nagyon sok boldogsagot!! Gyere gyakran,ha tudsz.
norkini
 
 


Meg 1 kerdes!
Dinnyet mennyire ajanlott enni szoptatas alatt? (Mind2 fele erdekelne...)

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!

Valami hasonlót én is olvastam, és az 5 éves korig ajánlja, de eddig nem hittem benne, hogy bejönne.
Bencének körbekeretes a kiságya, így kijönni nem tud.
Már csak ki kell várni, mire anyósom és a férjem is éjszakás lesz, és elõveszem az anyai szigoromat, így csak én beszélem le magam a dologról, nincs több ember.

Milyen jó a babanetKép

Olvasgattam az archívumban, és valaki írta, hogy úgy fogta be a mobilklímát, hogy a kivezetését kilógatta az ablakon.
Hát kipróbáltuk, és kemény 3 fokkal hûtötte le a szobát, ami ilyen melegben nagy eredményKép

BeuKép

Nagyon édesek a képek.

Képzeljétek!
A kisasszony reggel óta tovább fejlõdött "rácsevésben"
Egy kis helyen lerágta a festéket, de nincs baja.
Szegénykém nem tud mit kezdeni a két fogacskájával.
És felül is indul neki kettõ.


Mára lelõttem magamKép

Jó éjszakát mindenkinek!!

Heni
heni1979
 

 
 

Zsuzsi! Köszi- köszi!
Drikk-drukk!
Várunk!

Norka! Én egyszer voltam Fadd Domboriban, csak nem pihizni, hanem elõadást tartani. Jó emlékeim vannak róla.
Nálunk is volt ilyen ordítós fürdetés, és egy segédcucc segített. Mióta ebben fürdetjük - közben fogom a fejét én is- sok vízben is nagyon élvezi a fürdést. Küldök egy fürcsis képet:
[url=http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478223.jpg" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/beu/images/pic2478223.jpg[/url]

Beu
beu
 
 


Szisztok!

Norka!

És hogy hogy csak most derült ki hogy vízum kell? Jázmin így nem kettõs állampolgár? Én azt hittem ilyen esetben neki jár mindkét jog, tehát hogy õneki nem kell vízum. Amúgy sajnálom hogy nem jött össze. Mi egyáltalán nem megyünk idén nyaralni, legfeljebb 1-1 napra elmegyünk valahová.

Zsuszi!

Az én lányom se alszik be soha. Õ ordít ha álmos.

Manó2!

Ahogy ismerem Dorka babát nem lesz gond nekia bölcsi. Lehet hogy ezzel most sokan nem értenek egyet, de ha nekem ajánlana valaki ilyet hogy csak heti 2 nap és kapom a fizetésem,a kkor belemennék, hiszen pénzbõl élünk. Az más kérdés hogy Emma olan hisztis hogy tuti nem bírnák a abölcsiben, így valószínûleg rokonra bíznám inkább. De sajna negem csak heti 5x 8 órára várnának vissza októbertõl, így én is lemondtam és elhalasztottam a munkába menést 1 évvel. Hogy aztán ehhez mit szól a fönöknõm azt még nem tudom, csak reménykedem hogy nem veszi zokon a változtatást, hiszen 12 hets terhes voltam amikor megigértem az 1 évet, mit tudtam én még akkor.

Jajj, el kell mesélnem mit mûvelt ma a lkányom, ha itt let volna a digitális fényképezõ szívesen indulnék a "kaki" témában. Szóval ült a rugós hintájában és ugrált szokás szerint. De közben bekakilt, én még mondatm is hogy viszem tisztába tenni, de anyukám meg szomszéd néni monták hogy nem kell rögtön ugrani, várjak hagy kakilja ki magát. Beszélgettünk tovább, odanézek, hát a gyerek elégedetten ugrál egy nagy széttrancsírozott kaki közepén, a lábszárán is folyta cucc, a kutya meg érdeklõdéssel nyalogatja.KépKépKép

Momo!

Azért nem vettétek hiába a baby gym-et, Emma is most élvezi igazán, most már tényleg játzsik vele. És 8 hónapos.
Persze nem csak ütögeti, hanem emelgeti, nézi magát a atükrében, megrágja.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Heni
Racseves Kép

Beu
Mi ez a valami?? Szoval jo hely! Mar nagyon bekeszultem. Igaz holnap meg elobb lelepunk noveremekhez Kaposvarra. Szoval mi az a valami?
N es mieg mindig dolgozo Apa :0//
norkini
 
 


Heni!

3 fokkal? Ez kiábrándító! Mi most akarunk venni valami légkondit a szobánkba, mondjuk nem mobilra gondolunk hanem split-re. Hát remélem hatásosoabb fajta lesz. Nektek milyen fajta van és hány wattos? És nektek manó 2? Ha jól emlékszem ti meg voltatok elégedve.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mano
Sajna ez nem igy muxik (allampolgarsag Kép ) Azert csak most derult ki, mert nem is gondoltunk ra,hogy kellhet es mikor biztositast kotottunk, akkor kerdezett ra a csajszi az utazasi irodaba. Csak pislogtunk Kép
Kaki Kép Kép

Norka
norkini
 
 


Norka!

Pedig olyan logikus lenne ahogy én gondoltam.Kép Hszen Jázi magyar állampolgár is utánad, meg hát itt is született, nem? Én úgy tudtam ilyenkor 18 évesen választhat a 2 állampolgárság közül, de lassan kiderül hogy teljesen tévesek az ismereteim ez ügyben, vagy nagyon régiek.Kép De bizti van olyan ország ahová meg nekik nem kell.Kép Pl kolléganõm román állampolgár és Horvátország neki is vízumos, de Törökországba viszont szabadon mehet, oda meg nekünk kell vízum.

Manó
manó
 


Mano
En is roman allampogar vagyok (de mar nem sokaig!! Kép ). 1001 papir intezese utan Jazival par honapon belul megkapjuk a magyar allampolgarsagot. En tavaly voltam H.o.ban es nem kertek tolem semmi papirt, igy naivan gondoltam,hogy apaektol sem fognak... Kép Igy jartunk. Ja, a legjobb az volt, mikor Jazi megszuletett, azt irtak ra a szuletesijere, hogy "ismeretlen allampolgar" Kép Kép

Lanyok
Dinnye ugyben nem tudtok segiteni? Itt punnyad a hutobe...megorulok! Kép

Norka es Jazi (az echte ukran Kép )
norkini
 
 


Norka!

Hú, akkor tényleg jó bonyolultak vaygtok!.KépKépKép ha mégaa születésijére se tudták mit kéne írni.KépKépKépno, majd csak rendezõdnek a dolgok.

Dinnye ügyben nincs ötletem, sajna én nem sokáig tudtam szoptatni, amíg tudtam meg nem volt dinnye szezon, Plusz Emma olyan hasfájós volt hogy tul képp teljesen mindegy volt mit eszek.Kép

De szerintem a dinnye nem puffaszt, én megenném.Kép Aztán majd lehet kapok a fejemre itt a többiektõl.Kép Bár úgy emlékszem többen ettek a szoptatók közül epret is, és nem lett baj, pedig nekünk a kórházban annak idején azt tiltották. a nem mintha októberben sok eperrel találkoztunk volna.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Kangi,
A hegyen biztosan jobban megy a tanulás isKép, bár eddig sem volt gondod, ennyi ötöskével.

Zsuzsi,
Erõs a gyanum, hogy a rosszkedved csak itthon száll el. Drukkolok, hogy minél hamarabb!
Addig is vidításképpen: KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Drukk a holnapi rohamhoz!!!

Csucsuka,
Mozi? De jól megy egyeseknek, irígykedem ám. Milyen volt?

Beu,
Nem tudom, ha jól rémlik segédszerkesztõi állásra jelentkezett. Majd megírom mi volt, mert az uncsitesóm hetente egyszer biztosan jön hozzánk. Õ lesz a "pótmami", mert más rokonunk nincs itt.
Szupik a képek.

Momo,
Roni is hason szeret aludni. Amikor a védõnõ megtudta, azt mondta nem örül neki. Engem meg ez nem hat meg.

Heni,
Gratula a szép fürdihez. Hát igen, ha az ember nem maga csinál valamit, hanem mesterrel, akkor mindenre számíthat, csak rendre és tisztaságra nemKép.
Írtó jók a képek, még most is nevetek a gyönyörû mosolyú kis éhenkórászon.
Mobil klímával jobb eredményt lehet elérni, ha fúrtok lyukat a falba. TapasztalatKép.

Pálma,
Gratulálok, nagyon sok boldogságot, örömet és tejcsit. Várunk, amikor tudsz jönni.Kép

Norka,
Fadd DomboriKép.
Még nem próbáltam a dinnyét, de én nem kínoznám magam a helyedbenKép, én is imádom.

Manó,
Kaki sztoriKép, még most is fogom a hasamat.
Nekünk Fisher mobil klímánk van 2,5 kW-os, ez kb. 30-35 négyzetméter lehûtésére alkalmas.

Képzeljétek, ma sikerült eladni a régi autónkat én meg megsirattam, apa meg röhögött rajtam.
Délután voltunk Roni nagynénjénél, indulás elõtt tisztába tettem, pelenkázótáskában 3 pelus, gondoltam elég lesz. Mit gondoltok hányszor kakilt? 3-szor! Még jó hogy ennyinél megálltKép.
Szegény Roni nehezen viselte ebben a nagy melegben, hogy kézrõl-kézre járt, és aludni sem hagyták.

Már megint iszonyúan lassú a babanet.

Maci_2 + Roni, aki ma nagyon elfáradt
maci_2
 
 


Mano
Hat nem egyszeru eset a mienk az man biztos! Kép
Kozben beneztem a chatre dinnye ugyben, mar nem birtam tovabb varni Kép Es lehet!!!!!! IGEN! Mar be is vagtam 2 szeletet... Kép

Na eltettem magam holnapra. Jo ejt!!

Norka aki bedinnyezett
norkini
 
 


Norka,
Egyel csak dinnyet! Garanciat ugyan nem vallalok Jazi pocakjaert, de valamit enni kell!
Miki is ma nagyokat eregetett, es gozom nincs mi kavart be neki! Dinnyet nem ettem, az tuti!
Taskat atramoltam, ha az autosulesre gondolok felmegy bennem a pumpa! Viszont ha nem jovok vissza nem fogok tudni babanetezni, es azt nagyon sajnalnam! Kép
Most akkor megyek aludni, mert koran kelunk...persze, mihez kepest...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Talaltam magamrol nehany pocis digicam kepet...jokat vigyorgok itt magamban...
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SZISZTOK!

KI HOGY VAN EBBEN A MELEGBEN?

A klímával kapcsolatosan igen nekünk mobil klímánk van, igaz nem sokáig, mert a házikóban slit klíma lesz.

Nos a mobil klímáról õszintén: Zajos, a tévét 2-3 fokkal hangosabban kell hallgatni.
Hõmérséklet, ha csak a nagyszobát kellene lehûteni ami 5*4*2,7 azaz 54 m3 erre elég lenne a 2,6kw teljesítnényû, de mi a kis szobába is hideget akarunk ami kb 2,5*4*2,7 azaz 27m3 így nem elég hatásos.

Többi hátránya: ma is elmentünk itthonról 10óra felé haza értünk este 8 ra és megtelt a víztartály és nem ment a hûtés, pedig direkt úgy hagytuk, hogy ha haza érünk "hideg" legyen.

Viszont tegnap csak a nagyszobát hûtötte este, nagyon jó idõ volt idebennt. Kb 6-8 fokkal lett hidegebb, mire este éjfél után bementem a kisszobába be kellett takaroznóm, úgy "áthidegültem". Volt itt kb 18-20 fok az már kellemes volt, de egész este ment a klíma.

A párom klíma szerelõ volt,így az a véleménye: aki hosszú távon gondolkodik, slit klíma ajánlatos.
Aki panelban lakik annak egy pár jó tanács:
Nem tudom a szomszédok mit szólank hozzá, mert a kültéri egysége kint zajos.Felszerelése átfúrni a falat, kicsövezni, áramot odavinni, kondezvíz elvezetése.
Valamint arra kell figyelni, hogy a klímát ne a hálószobába szereld fel, mert megfázol, és a nappali szobát nem hûti olyan hatásosan, mindig a nagyobb helyiséggel kell a hûtést kezdeni.Ezekkel a teli üveges utcai falakkal nehéz a beltéri egységnek helyet találni.
Ablak klímát nem ajánl, jelentõsebb átalakítással jár.

Így igazibó elég nehéz egy ilyen panelban mint a kiénk esztétikusan, és hatásosan felszerelni egy slit klímát, erre annak idején nem gondoltak...

Még egy dolog a panelban a klíma csak a levegõt hûti le, mert tudjátok télen hût, nyáron fût, a falakat nem tudja lehûteni, ellenben a tégla épületeknél.


Más:
Dorka ma 4* kakilt, elég büdi volt, és olyan folyékony féle volt, mitõl lehet?

Aki cumisüvegben is ad tejcsit a babónak, ilyenkor hûtõtermoszba kell vinni, és hogy melegíted meg napközben? Mert azért nem tudom megszoptatni két konyhacentrum között...Lehet, hogy a tej megromlott a táskában, mert csak úgy betettem, kicsit meg volt melegítve, mert éjszaka hûtõben volt, mit kell csinálni ilyenkor, hogy nehogy gond legyen?

Manó: Ha érdekel a klíma van itthon prospektus ahol dolgozott a párom, nekünk is onnan lesz klíma, hiyasu márka névvel ellátott, egy beltéri, egy kültéri egység, távirányítós kb. 120e ft.
Van olyan hogy 1 kültéri egység két beltéri egység de ez már drágább.

Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Ui: Eza a légzésfigyelõ kóceráj éjszaka megint 2-3 hónap után ismét 2* 8 perc különbséggel 3.12, 3,20 perckor megint beriasztott, kellõen ideges vagyok megint miatta.
Dorkán semmit sem láttam, szegénynek 2* -ra úgy megrántottam a kiságyát ilyedtembe, hogy felriadt, úgy sírt szegényke, alig tudtam megnyugtatni.
Nem értem 8 perc alatt 2* úgy be tud aludni, hogy nem vesz 20mp -ig levegõt?
Pedig az 1 alkalom után is fent volt, mert nyujtózkodott,,,
2 *ra meg egybõl kikaptam a kisábyból és semmi kékülést, lilulást nem láttam rajta, még csak nem is kapkodta a levegõt sem...
manó2
 


Sziasztok!

Egy hetet videken voltam, jol kipihetnem magamKép Visszaolvasni ugy latom lehetetlen, ugyhogy elolvastam ezt az oldalt es keszKép Ha valamirol lemaradtam, szoljatokKép

Mano2: vigasztaljon az a tudat, hogyha kikoltoztok, tudunk egyutt setalniKép

Kepzeljetek, szopi kozben szepen ver szivarog a cicimbol (szerencsere csak az egyikbol). Lacko kakija meg hadd ne mondjam, milyen.... MOst mintha javulna.

Kicsi fiamnak mar 2 foga van, tunder ahogy nevetes kozben virit a szajaban a ket pici fogacskaKép

orsoly
orsoly
 
 


Manó2! Ez elég valószínûtlen- mármint hogy tényleg nem vett levegõt. Nektek miylen a légzésfigyelõtök. Megbízható? Nem lehet, hogy tévesen riasztott?

Orsoly! Gratula a fogakhoz! Mitõl vérzik?

Norka! Hú, ti jó bonyik vagytok! Dinnye: irigy irigy. Én cseresznyét ettem. Azt tuti nem szabad. Viszont meggyet igen. Nem értem. Pedig olyan egyformák. Kivéve, hogy a cserkó jobb. A valaminek nincs neve, valamelyik bababoltban vettük. De jól mûködik. Nem tudom, a képrõl mennyire vehetõ ki, hogy mi a lényege.
Mail ment.

Manó! Kaki-sztoriKép

Nincs erõm többet írni.

Jó éjt!

Beu
beu
 
 


Hali Csajok!

Beu, nem véletlenûl ittam ám a narancslétKép, de meg is lett a csajszinál a várt hatásKép.Jaigen, hozzák nekem kegyelmesék az ebédetKép. Nos azért takarírgattam is, ami azért könnyebb és gyorsabb, ha nem segít egy kétévesKép. Film nekem nagyon tetszett, annak ellenére, hogy nem szeretem a második bõrt lehúzó sztorikat. És még logikus is volt, így, már várom a 3. résztKép. Kakis pelus cseréjének szépségére majd visszatérünk, ha ti is áttértek a mindenevõ üzemmódbaKép, hidd el azt nem sírja vissza az emberKép. És beváltottad a széttépõs igéretedet a mosógép elindítóján?KépKép Képek nagyon szupikKép. Nálam a cserkóra semmi panasz nem érkezettKép

Momo, ti szegény hordárok... mi manócsaink is szeretik körbenézni a kéglit. Szerintem Zsófi már tudja, hogy jön a 6:20 as panoráma körutazás papuval vagy mamival, így napközben szerencsére nem igényli. Látnod kéne ahogy "üldögél", mint vmi trónon, és nézeget, na majd lekapom egyszerKép. Vitamininjekció? csak nem b12?

Heni, a 3. gyerkõcre is érdemes idõt szánniKép, biztos jól fel fogtok töltõdni mindketten. Különben én is nagyon be vagyok sózva, mi 20.ától megyünk - igaz 4esben - Alsópáhokra. Képek nagyon jók!

Pálma, meglestem a leirást, szuper, és hatalmas gratula!!! Ahogy Beu is irta, nem semmi a + 16 - én a +3tól kiakadtamKép

Zsuzsi, dehogy vagytok selejtesek! Tali ügyben, mit takar nálatok a délután?

Norka, ilyen melegben a lényeg, hogy víz mellé,jó pihizést!
Én mindkét manónál ettem/eszem amit megkívánok, elõszõr keveset, és várom a hatástKép. Danóval 3 hónapos korában ettem a csilisbabot, de semmi extra hatása nem volt a srácraKép. Biztos valami baj van velem, de nem kívánom a dinnyétKép. Viszont a banános eper turmix, jó hidegen... NYAMMMKép

Nekünk 2 LG klímánk van, a hálóban és a gyerekszobában. A manóknál általában 2x van bekapcsolva kb 1/2 órára, a du és az esti alvás elõtt. Nálunk meg megy ahogy akar, 23 fokra van állítva mindkettõ, nálunk csak a fürdõben van melegKép. Nagyon jó halk, az összehasonlítgatásnál érdemes nézni a decibeleket is, mert nem lineárisan nõ a zaj.

Maci 2, gondold el, ha 5 pelust viszel, akkor 5x kakilt volnaKép. Különben nekem is mindkét manó hasonalvósKép. Mozi tetszettKép

Manó 2, kaki ügyben nem vagyok tapasztalt... tejcsi: autós cumisüvegmelegítõ? Légzésfigyelõs riasztásKép, 20mptõl azért nem lilul be, és baja sem lesz ettõl a két alkalomtól!

Orsoly, jaj de jó nekedKép! Cici mitõl vérzik? Csak nem a fogas manótól?

Na megyek, hibákért bocsi, nagyrészt balkezes voltam, pussz
Zsófi dagadtra alukált fejjelKép
csucsuka
 
 


Sziasztok

Beu koszi a tablat, megjott! Kép
Dinnye jelentem rendben a pociban, csak a du. elfogyasztott sort felejtettem el... enyhe hasmenes, Apanal is ,nalam is. De nem vette el a kedvem a dinnyetol! Kép
Reggel igy ebredt a kisasszony (enyhen kupit csinalt Kép )

Kép
Fel oraja itt van a nagy agyon es sikitozik. Egyre ujabb formakat talal ki. Megzabalom!!!!

Na indulunk! Kép
Norka es sikongato Jazmin (aki ma 17 hetes)
norkini
 
 


Beu, Csucsuka: hogy mitol verzik, azt nem tudom. Vagy rosszul van a szajaban (szerintem zavarjak az uj fogai, nincs meg helyuk a szajaban), vagy nagyon erosen szivja a cicit. Most nem latom hogy ver is jonne a tej melle, remelem begyogyult a seb. Hat eleg remes latvany, amikor a ded veres tejet bukik vissza.Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztoi!

Ma 1/2 11-kor másztunk ki az ágyból. (Igaz 1/2 8-kor kajáltunk egyet.)

Zsófi! A mosógépet én indítottam el! Kép Kép Kép

Beu
beu
 
 


Már megint alszik. Nem tudom mi van! Az is lehet, hogy õ nem 1/2 11-kor kelt, hanem hamarabb, csak szórakoztatta magát.

Tegnap - mint írtam- feljegyeztem a napját. Este 8-ig tök nyugi volt, evett, aludt, játszott, sírás, ölben levés semmi. Este 8-kor kezdõdött a nyöszörgés, pont mikor elkezdtem fõzni. Az autóslésben kibírta, aztán egy kicsit élvezkedés anya ölében, és vége is a napnak.

Viszont csak ötször evett. Pedig eddig úgy tûnt, hogy állandóan cicizik. Mértem is max. 80 gr. Ez nem túl sok, nem csoda, hogy nem hízik rohamosan. Most megpróbálom sûrûbben etetni, de bealszik. Legalábbis nappal a melegben.

Na, nézem tovább a "Jack és Jill"-t.

Beu
beu
 
 


Beu, értettem én elsõre is, csak kiváncsi voltam, megtépted-e magad?KépKép Minden kajolást lemérsz?

Norka, nem is értem, nem úgy van, hogy dinnyére sört?Kép Kép fergetegesKép

Lakás teljesen kitakarintva, apa hoz babanézõket is, kiscsajon meg szegényházi badi vanKép. Na majd tisztábatevéskor kap vmi csecsétKép.

Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!!!

Megérkeztünk mi is!!! Szeretnénk bejelentkezni hozzátok.

Franyo
Ha megadom az adatokat igaz bekerülhetünk a táblába???
Baba neve: Zsanett
Születési ideje: 2003.06.03
Születési adatai: 3800g 52cm
Baba kora: 0 hét + 6 nap
Testvérei: Elsõ baba

Olvasni még nem nagyon van idõm, igaz Zsani nagyon jó kislány, szinte csak szopik és alszik. A fürdés utáni felöltözéssel akadnak még problémák, azt végigüvölti. Na megyek is, mert felébredt.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Manó2,
LégzéskimaradásKép.
Tejszállításban nincs tapasztalatom, de engem is érdekelne.

Orsoly,
VérKép a fogacskák miatt van?
FogakKép.

Norka,
A kiságyban teljesen körben van fejvédõ? Most akarok varrni, mert Roni mostanában összevissza forog álmában.

Beu,
Roni is álommanó ma. 9-ig aludt, aztán 1/2 12-1/2 2, és most megint elaludt. Lehet, hogy a tegnap készítette ki ennyire. Remélem azért éjszakára is marad belõleKép.

Nadine,
De jó, hogy ti is itt vagytok!
Gratulálok és sok boldogságot!
Gyere amilyen gyakran tudsz.

Maci_2 + szundi Roni
maci_2
 
 


Sziasztok,

Üdv Nadine'


Zsuzsi,
Nagyon remélem, hogy nem jelentkezel, mert akkor már itt vagy Magyarországon.

Bocs, mennem kell, majd írok

Nyuszi
nyulandi
 
 


Sziasztok!
Próbálom behozni a lemaradásomat, bár érzem, hogy nem fog sikerülni... bazi meleg van, az agyam teljesen tompa...

Az egyik téma a "mit lehet enni, hogy ne hasfájjon a gyerek". Szerintem (majdnem) bármit, csak módjával. Talán egy tányér zöldbabfõzi nem fog megártani. Én azt vettem észre, hogy néha akkor fáj a hasa, amikor semmi olyat nem ettem, amitõl fájnia kéne, máskor meg a zöldborsóleves után semmi gond.

Alkohol:
sört nem iszom, mert utálom, de a borra már annyira fáj a fogam... lehet, hogy ma este kortyolgatok egy picit én is Apával, annyira meghoztátok a kedvet itt nekem az alkoholizáláshoz! Kép

Nyuszi,
én valami csúnyaságot mondtam volna a férjemnek, ha ilyet vág a fejemhez... nem értem, hogy lehet valaki ilyen! 2-3 kiló, az semmi!!! De még a 10-re se szólhatna Apa semmit! Legközelebb hordja ki, szülje meg õ a gyereket, és akkor meglátjuk, rajta mennyi marad! Grrrrr...

Zsuzsi,
az én Apám (vagyis a férjem Kép) is hízott pár kilót a terhesség alatt, és láss csodát, szülés után pár nap alatt lement róla! Most van olyan nadrágja, ami lecsúszna, ha nem tenne rá övet! Kép Fürdõs kép nagyon ari a fiúkról! És a pisis sorozat is tecccik! Kép

Norka,
de sajnálom, hogy elmarad az adriai út!! Azért biztos ez a faddi is jó lesz, érezzétek jól magatokat!

Urszila,
Ancsinak nem volt ugyan kiütése, de kipállás igen (nagyon piros volt, és picit mintha hámlott volna a bõre). Mutattam dokinéninek, és adott egy hintõport, mindjárt megnézem neked a nevét! Sparsorium infantum. Szépen elmúlt a kipállás. A fülecskéje mögé is tettem, mert a múltkor ott is láttam, hogy piros, az is javulgat szépen.
Családi fotók szuperek!!!

Momo,
próbaevés Kép, nálunk is ez van mostanság! Szegény gyerek, annyira melege van!!! Zsebi édes!!!

Lányok!
TALI!!!!!!

Most hívott Zsuzsi, szerencsésen hazaértek! Akkor ezennel talit szervezünk!!!
Helye: a XI. kerületben, a Feneketlen tónál. Ideje: hétfõ délután 5-kor (azaz holnap). Bocsi mindenkitõl, akinek ez túl gyors, de Zsuzsi valószínûleg csak rövid ideig tud maradni. Jelentkezzen, akit érdekel, vagy a Zsuzsi mobilján, vagy itt írjon, én is küldök mobilszámot mail-ben, aki kéri!

Ezt elküldöm, mert Annácska felébredt, és nyügi, de megpróbálom folytatni!

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Nadine! Gratulálok, és sok boldogságot kívánok! Gyere, ha Zsanett engedi.

Zsófi! Bocs, csak a humorérzékem elhagyott egy pillanatra. (Vagy nem is volt?) Szóval magamat nem téptem meg, mert attól artottam, hogy a bántalmazástól még lükibb leszek. (Hihetetlen, micsoda szavakat használok, mióta anyává váltam!)

Franyó! Tali!!! Én is, én is. Helyesebben mi is, mi is. Merthogy babával, ugye? A feneketlen tónál hol? Végre téged is látlak! Meg a gyönyörû lányodat!

Remélem, sokan jöttök!

Már nemcsak a saját dolgaimat hagyom el! (l. apasági)Eltünt a gyerek egyik napozója. Persze pont az, amit rá akarok adni. Jönnek a vendégek, és mi is szegényházi ruhában vagyunk.
És már abban sem hiszwek, hogy majd elõkerül, mert a Kismamához csatolt belépõ a bababörzére úgy eltünt, hogy azóta sem lett meg. Csak annyira emlékszem, hogy
direkt jól elraktam, hogy el ne vesszen. Na ezért nem bántalmazom magam. Kép
beu
 
 


Sziasztok!

Csak picit ugrottam be a topikba, vissza olvasni nem nagyon tudok most!BOCSI MINDENKITÕL!

De azért annyit hogy : GRATULÁLOK NADINE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pár szó magunkról:
Marcika nagyon jó baba,egész jól eszik,nem sir sokat,szépen fejlõdik,szüleit éjszaka hagyja aludni.
Kezdi felfedezni a kezét,hogy azt a szájába is lehet gyömöszölni,ha rámosolygok,vissza mosolyog,nagyon szereti a növényeket amik mozognak ha fúj a szél!HÁT SZERINTEM SEMMI GOND NEM LESZ!!!!!!
Egy picit a fejecskéjét emeli még nehezen,de az is napról napra jobb.

Megyünk haza mi is ,de mi csak a jövõ szombaton.Így sajnálom,hogy lemaradunk a taliról,de hátha lesz még egy aug 19.éig -és akkor ott lehetünk már mi is!
De estleg lehetne egy tali akár nálunk is Dunakeszi!??????????????

Most csak ennyire futja de majd még jövök,és próbálok lépést követni Veletek!


Franyó!
Esetleg mi is bekerülhetünk a táblába?


Puszi Mindenkinek!
Jó hosszú hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!


Mariann és a holnap 6 hetes Marci!
Mariann
 


Próbálok folyamatosan jönni, hogy lássam a talira jelentkezõket, szerettem volna írni mindenkinek rendes választ, de Anna nem hagyja... úgyhogy akkor csak annyit, ami nagyon fontos, hogy

Nadine,
hatalmas gratula, beraktalak a táblázatba!!!

Mariann,
te nem vagy még a táblában??? Aúúúú, ezer bocsi, már raklak is, visszakeresem az adataidat!

Beu,
szuper-szuper, hogy jössz! Azért nem írtam még pontos helyet, mert én se tudom, mi lenne a legjobb, amit mindenki tuti megtalál... talán a játszótér környékén valahol? A játszótér a tó Villányi út felõli oldalán van, a katolikus templommal szemben. Az jó, mondjuk? Küldtem mail-t a telefonszámommal, a Zsuzsié is él!

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!
Nem ígérem biztosra, de esetleg mi is elmennénk! Meglátom, a férjem hajlandó-e elvinni minket. Nekem jó a holnap 5 a játszótérnél.
Úgy szeretnélek megismerni titeket!

Anyakati
Anyakati
 


Franyó!

Ne keresgélj!Inkább gyorsan leirom!KépKépKép
Soós Márton 2003 április 28. Bruxelles, 3000g,49,5cm(szerintem elmérték!)Apgar 10/8, elsõ baba .
Remélem nem hagytam ki semmit!

Puszi
Mariann
Mariann
 


Franyó,
tali: mi is megyünk.Kép
Zsuzsival beszéltem du. akkor mondta, hogy egyeztettek helyet aztán beszélünk, de õ most nincs gépközelben, ezért szeretnélek megkérni, hogy küldd el a telcsi számod mail-ben. Köszi és ha tuti már a helyszín értesítenél???
Timici
mail: fules7@freemail.hu
timici
 
 


Timici,
mail megy máris! Szerintem ez a játszóteres helyszín marad akkor, legyen ez a végleges!

Anyakati,
írj egy mailcímet, lécci, hogy neked is el tudjam küldeni a számom, ha tudnál jönni (tudjál!!!!!!!!!! Kép)!

Pusz
Franyo
franyo
 
 


Ja és Mariann,
köszi, már be is írtam!

F.
franyo
 
 


Azt hiszem mi kihagyjuk a talitKép. Nincs valami közel és délután már nagyon meleg is van, Roni nem bírná. Majd legközelebb.
Csináljatok képeket, ok?

Mariann,
Nagyon ügyes Marci. A korának megfelelõ dolgokat tudja.
Dunakeszi nekem közelebb vanKép.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Holnap nem tudok menni a talira. KépKépKép Zsuzsi, megint lemaradok Rolatok! Kép Nem lehet meg egy tali? Pl. MArgitszigeten vagy ilyesmi helyen? Kép

MAriann, de jo, hogy minden rendben! Uuuugy orulok! KépKépKép

Nadine es Palma, udv a csapatban! Kép Jo, hogy jottetek, kell az utanpotlas! Kép

Kangi, jo hetvegezest a hegyen! Nem lehetne valamikor/valahol megkostolni a borotokat? Kép

Mano2, engem vontatos kamionnal se lehetne ravenni, hogy anyospajtas szomszedja legyek. Igaz, a sajat szuleim melle se koltoznek, pedig veluk tok jo a kapcsoltom. Kép Munkahellyel kapcsolatban nincs otletem, bar en is Budaorson dolgoztam es az egyik kollegenomnek bolcsis volt a kislanya. Azt mondta, ott Budaorson van valami jo bolcsi es ott volt egy fel eves gyerkoc is (az ove 2 eves).
Mi vettunk Zulu tanacsara autos cumisuveg melegitot, Bebe Comfort-ot, ebbe belefernek az Aventes uvegek. Aventes hutotermoszt is muszaj volt, mert a Tescos-ba bennragadt egy kis uvegem, es ugy kellett szettorni a benne levo hungarocellt. Kép Igy ebben a hutos hengerben szallitom hutve a tejet es vagy a cumisuveg melegitovel melegitem meg vagy megkerek az utcan egy bufest, hogy vagy egy bodon melegvizben vagy mikroban melegitse meg (esteleg nala dugom be a melegitot Kép). (Tudom, a mikro nem jo, de egy-egy alkalommal nem hiszem, hogy baj lenne.)

Norka, nem semmi a kiscsaj! Nagyon jo az a kep! Kép Eleg bonyolult csalad vagytok ezzel a vizumos dologgal. Kép Jo utat es pihit Fadd-Domborira! KépKép

Orsoly, ver miatt otletem sincs. Esetleg valami mikroserules? Kép

Beu, talaltal vegul rucit a gyerkocre? Kép Milyen volt a vendegseg?

Tegnap apaval kiruccantunk Zsombi nelkul. Ne szakadjatok meg a rohogestol, de a Lett-Magyar focimeccsen voltunk! Apa kapott ket jegyet, es elmentem vele. Ez volt eletem masodik focimeccse, egy FTC-NewCastle meccs utan. Meg tokmagoztam is! KépKépKépKép

Ja, es 3 eve ragom apa fulet, hogy vegyunk legkondit (tetoteri lakas, vegig uvegablakokkal). Eddig ellenallt, de tegnap Zsombi egesz nap orditott a melegtol, es tiszta kiutes lett a teste, es apa se aludt az elmult 3 ejszaka a melegtol, igy megszuletett a dontes es gyorsan cselekedtunk. Ma ugyan meg csak kilogattuk a masina csovet az ablakon, de mar olyaaaaan jot szundikaltunk delutan, ZSombi meg zaba-uzemmodra valtott a huvosebb lakasban. KépKép Kedden meg elvisszuk az uvegeshez az ablakot es vagatunk bele lukat. Az lesz am az igazi! KépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!
köszi, arik vagytok. Bálint nagyon jó baba, kb. 4 óránként eszik, egyedül is elalszik, soha nem nyügös. Kép Délelött és este (éjfélig) van fent órákon keresztül, nézegeti a játékait, beszélgetünk vele. Imádnivaló. Kép

Mariann,
nagyon örülök, hogy jól vagytok, csak igy tovább!

Beiratnám én is a fiamat a kiscsoportba. Kép 2003.5.23 3520 g, 50 cm, elsö baba, kell más adat is?

Sziasztok,
Pálma
pálma
 
 


Franyo!

berkikatalin@freemail.hu

Köszi. Csak holnap tudom megmondani, hogy megyünk-e, de szeretnék!!

Anyakati
Anyakati
 


Mariann, Maci 2,
Dunakeszi meg nekünk van messze Kép! Én viszek majd gépet, csinálok pár fotót!

Gombóc,
az a baj, hogy a Margitszigetre én pl. biztos, hogy nem jutok ki ebben a melegben. De ha jönne egy kicsit hûvösebb idõ, lehet, hogy bevállalnám! Kép
Én nem szakadok meg a röhögéstõl, Apával a kényelmes ágyikónkból néztük a meccset Kép! Nem mintha odalennék a fociért, de õt érdekli, én meg szeretek odabújni hozzá! KépKépKép

Pálma,
titeket is beraktalak a táblába! Gratula neked még egyszer Bálinthoz!!! Gyere gyakran! Kép

Anyakati,
mail megy!

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!
Ez a meleg Kép És még melegebb leszKépKép Nekünk nagyon távol van a Feneketlen-tó ebben a melegben, klíma nélküli autóval, autópálya matrica nélkül (apa megint külföldön)Kép
Örvendek, hogy Zsuzsi haza tudott jönniKép

Tegnap du. bedõltem Julkának. Kb. 2 órát játszottuk azt, hogy 2-3 szívás, üvöltés, mintha enne, de nincs mit. Volt szélcsõpróba, teapróba, böfipróba, masszázs, eredmény=0. Pánikba estem, hogy most lett kevés a tejem (Andrissal így jártam 2 hónaposan), felbontottam a tápit, és Julka kemény 20 grammot evettKép Dühös voltam magamra, de annyi haszna volt az akciónak, hogy most már biztos vagyok benne, hogy nem az éhségtõl ordít néha.

Képzeljétek, ma teniszeztem! Zsuzsi+Andris kezdtek komolyan tanulni, csak Zsuzsinak "fájt a hasa", azaz nincs kedve az egészhez, így beugrottam partnertanulónak én. Szoknyában, szandálbanKép Kicsit rozsdásan, de ment. Csak hova teszem Julkát, ha itt hagy a mamám?

MariannKép
Úgy örülök, hogy minden rendben! Abszolut korán csinál mindent MarciKép Dunakeszi tali Gödöllõrõl jóóóKép


FranyóKép
Kösz a kiütés infót. Ez nem piros, hanem olyan, mintha pici vízhólyagok kipukkantak és megszáradtak volna. Kedden megyünk oltásra, kíváncsi vagyok, hogy mit mond a dokinéni. Szerintem elzáródott verejtékmirigyek.
Alkoholistákat lementettemKép

BeuKép
Szupi képek! Én évek óta naplózok, persze a nagyoknál már nem minden nap, olyan jó visszaolvasgatni az akár 9 évvel ezelõtti napokat! Sok minden felidézõdik! Én is mesterien el tudom rakni a dolgokat! Költözéskor sok minden elõkerült! Ajánlom a módszerKép


Urszila
urszila
 
 


Urszila! Ha csak minden 10. eltett dolog után költöznénk, nem lenne érdemes kicsomagolni.Kép

Kár, hogy nem jöttök. Viszont az jó, hogy elég a tej. De akkor miért nem kar enni Julka????

Mariann! Biztos talizunk akkor is, ha itthon lesztek! Dunakeszi nekünk is gáz, ha apa nem tud elvinni. Ha el tud, akkor ok. Marci nagyon ügyes!

Gombóc! Nektek is messze van a Feneketlen tó?
Légkondi, meccs szuper! Zsombi hol volt? Miért nem lehet mikrózni a tejet? Még egy ruhát nagy nehezen elõkapartam a szekrény mélyérõl Kép De az a bizonyos nem lett meg. Kép Vendégeskedés rövid volt. A barátnõm hetek óta hiteget, hogy eljön egy hosszú pletyizésre, végül a férje hazarángatta fõzni. Hiába, nehéz a kismama sorsa. Még jó, hogy ti vagytok!!!

Anyakati! Remélem tudsz jönni!

Maci2! Próbáljatok meg mégis!!!! Nem lehet?

Csucsuka merre van?

Beszéltem Leszterrel, elképzelhetõ, hogy õk is jönnek.

Beu
beu
 
 


Beu,
tomegkozelkedve messze van a Feneketlen to, az autot meg apa elviszi holnap. Kép

Zsombit a szuleimnel hagytuk, szerencsere eddig pici fiam furdes utan minidg automatikusan beajult (tartsa meg jo szokasat! Kép), es aludt jo melyen. Igy tegnap itthon megfurdettuk, kajalt, aztan elaltattam, betettuk a kocsiba, kocsikaztunk vele 35 km-t, anyueknal betettem az utazoagyaba, es amikor ejfelkor mentunk erte, meg minidg ugyanabban a pozban horpasztott jo melyen. Kép Akkor hazahoztuk, fel egykor itthon megetettem, es utana durmolt a gyerkoc reggel 7-ig. KépKépKép

Azt mondtak, a mikro kioli az immunanyagokat. Egy-egy alkalommal ez nem gond, de ha tartosan igy eteti valaki a gyerkocot cumisuvegbol (mint mi), akkor az baj. Kép

BAratnot apaja hazarangatta fozni???? KépKépKép De legalabb mi tenyleg itt vagyunk pletyozni! KépKépKépKép

Urszila,
a gyerekorvos azt mondta nekem a heten, hogy mindenki arra panaszkodik, hogy a nagy melegben a gyerek nem akar enni. Nem vagytok egyedul. Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc!

35 km-t kellett szállítani a gyerkõcöt? Meghoztátok az áldozato azért a meccsért! De megérdemelted! Jó alvókája van, ha ugyanabban a pózban volt. Én sem panaszkodhatok, tulajdonképpen mi is elmehetnénk valahova, a nagyira is rá lehetne bízni. És még házhoz is jönne. Csak valami éjféli programot kellene keresni. Beleültetted a bogarat a fülembe.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Csajszikák, ennyit írni!Kép Nem gondoltok szegény hátrányoshelyzetû többgyermekesekreKép!
Most ráadásul el voltunk utazva, úgyhogy szánom-bánom, de nem bírtam mindent visszaolvasniKép.
Szülinapi gratukat köszönöm szépenKép.
Brühühü, tali nekem sem jóKép. Csatlakozom Gombóchoz, nem lehetne valamikor hét közben még egy? Azon talán többen ott tudnánk lenni, és állítólag ez a hõség is kifúj hamarosan.

pusz, jóéjt,
Zulu aki ma roppant lényegretörõ

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok boldog anyukák!

Csak jöttem elõzetesen "bejelentkezni" hozzátok. Még kb 2-3 hét és megszületik Petra babánk.Eddig csak a friss kismamik lelkes irogatója voltam,de titeket is mindig elolvastalak! Kép Már alig várom,hogy mi is "átköltözhessünk" ide. Kép
Pár anyukával és babóval már találkoztam közületek (Leszter,Csucsuka,Beu, Missike,Toffifee) a múltkori Kaska féle talin.
Elõszöris azt szeretném mondani,hogy megzabálni való gyerkõce van mindenkinek,hamarosan én is gazdagítani fogom a képtáratokat,de elõtte szeretnék 1-2 dolgot megkérdezni tõletek,ti mégis tapasztaltabbak vagytok.

Hallottam már pár dologról,hogy szoptatás alatt nem lehet majd enni(eper,málna,....?),de nem ismerek olyan sok kajafélét,amit nem nagyon ajánlatos.Mi az vagy mik azok,amiket az epren kívü még nem ajánlatos enni? Gondolom minden babónak van specialitása is,hogy mire érzékeny,ha az anyucija már megette,ezeket ki kell tapasztalni,de melyek azok az általános kaják,amiket nem nagyon szoktak ajánlani?

Másik kérdésem az lett volna- és most az autót vezetõ anyukákhoz fordulok-,hogy ti hova szereltétek be a gyerekülést az autóba?.Nálunk sajnos nem kikapcsolható a légzsák,úgyhogy tuti hátra kerül a gyerkõc,de melyik oldal ajánlatosabb,praktikusabb,az anyósülés mögötti vagy a vezetõ mögötti?

Egyenlõre nincs több kérdésem,köszönöm elõre is a válaszokat,de a késöbbiekben biztosan elhalmozlak még titeket,számotokra egyszerûbbnél egyszerûbb kérdésekkel.

Örömmel tapasztaltam mindig,hogy míg a mi (pocis) topicunk hétvégén pangani szokott,itt nálatok elég nagy forgalom van. Kép
Persze gondolom ez idõjárás függõ is,de én eddig egész hétvége alatt csak reggel és este tudtam,bírtam kimozdulni,annyira nehezen elviselhetõ számomra így nagy pocival ez a meleg.De most már nem adom fel és kitartok a hátralévõ 2-3 hétben. Kép

Hát akkor további jó babázást,hamarosan végleg becsatlakozom közétek! Kép
Ja,ha a tali összejön,akkor jó mulatást!!!

üdv mindenkinek
Évi + Petra baba_38+4
Évi24
 
 


Szia ÉviKép!

Hogy bírod ezt a hõséget? Kajaügyben tényleg a babától függ, mit ehetsz. Általában azt szokták mondani, hogy a K betûsöket ne edd, káposzta, karfiol, karalábé. De ez babafüggõ, a lányom pl. nem volt hasfájós, viszont sokat kakilt, és arra kellet figyelni, hogy amit eszem, ne hajtsa meg még jobban. Ezért pl. a narancs kimaradt az életembõl egy idõre.

Autózás: attól is függ, ki vezet épp. Ha Te, akkor az anyósülés mögött a praktikus, mert így meg tudsz fordulni minden lámpánálKép. Ha a párod vezet, akkor fordítva. Én hosszú útra viszont mindig a vezetõ mögé kötöttem, amig egy volt, baleseti statisztikák szerint az a legbiztibb hely az autóban. De nálunk ez a kérdés már aktualitását vesztette, mindkettõnk mögött ül egy kölök.

na pusz, jó hétvégét, és hajrá!Kép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Jó reggeltKép

Manó 2, Csucsuka!

Meg szeretném kérdezni, hogy a split klíma beszerelése milyen kosszal jár, és a kültéri egységét lehet - e padlásra rakni?

Köszi a választ elõre is!

Majd még jövök!

Heni
heni1979
 


Jó reggelt!

Évi! Lassan már babázol!!!! De jó! Majd várunk ám! A Zulu által felsorolakon kívül nekem a cseresznye, tojás jut eszembe, amibõl csak keveset, és a kivi, amibõl egyáltalán nem javasolt enni. De van egy táblázatom, amit régebben kimentettem valamelyik topicból, ha adsz e-mail címet, elküldöm. Ülés: nélunk apa hosszú lábú, így mögé nem fér be az ülés (ide nekem kell bepréselni magamat szintén nem apró kis lábacskáimmal), így a másik oldalon van.

Rossz hír: ma éjjel megint felkelt. Lehet a meleg miatt, de az is lehet, hogy a szél bántotta. Utána csak vonaglott és pukikat préselt ki magából. Kép

Jó hír: megvan a ruci! Kép

Beu
beu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?