Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a köszöntést :)

Gyors leszek, Lacus most (!) alszik, Zsoltika még lázas és köhög...

Képek:

Az ünnepelt az egyik tortával (ebből nem evett) :D:

Kép

És amit én sütöttem:

Kép

Ajándék mellényben (kicsit nagy a nagyiéktól) :D:

Kép

A görkoris Zsoltika:

Kép

Együtt:

Kép

Most szaladok, puszi!!!

pgaboka
 
 


Gabi, nagyon szépek vagytok!!!

Maja emlékezett Zsoltikára! :)

A torta egy álom, leírod, hogy készült?

ZSOLTIKA GÖRKORIZIK?????????????? :shock: :shock: Ez igen!!
Maja ezt kért karácsonyra, de én hezitálok. Te rábeszélnél??

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Itt vagyok, mert mindkét fiam alszik :shock: :shock: :shock:

Rita,
köszi :):):)
Szerintem nyugodtan kaphatna Maja görkorit, miért ne? :)
Zsoltika is most kapta, pedig csak 4 éves :D
De nagyon ügyesen megy vele, és tök jók a védőcuccok. Eddig párszor esett, de ő nagyon óvatos, sehol sem ütötte meg magát :D
Ja, és ezzel a görkorival valahogy nem is tud túl gyorsan menni, szépen gurulgat a babakocsi mellett.
Persze kifárad ennyitől is nagyon :)
Szóval nekünk nagyon bejött, Zsoltika imádja, mielőtt lebetegedett minden délután görkorizott, annyira szereti :)

A torta pedig egy tej- és tojásmentes finomság, íme a receptje:

Hozzávalók:
50 dkg liszt
10 dkg margarin (tejmentes!)
1 csomag porélesztő
3-4 evőkanál cukor
kb. 4-5 dl víz
csipet só
búzadara

Az élesztőt kis cukorral és liszttel fél csésze langyos vízben felfuttatjuk. A margarint elmorzsoljuk a liszttel, hozzáadjuk az élesztőt, a cukrot, sót és annyi langyos vizet, hogy nem túl lágy tésztát kapjunk. Langyos helyen fél órát kelesztjük.
Két nagy és édeskés almát lereszelünk, lecsöpögtetjük, esetleg kis cukorral ízesítjük.
A tésztát kinyújtjuk téglalap alakúra, ráterítjük az almát, megszórjuk búzadarával és feltekerjük.
Kb. 2 cm-es szeletekre vágjuk és szorosan egymás mellé tesszük a tortaformába.
Hideg sütőbe tesszük és 180-200 fokon megsütjük.

Néhány megjegyzés: én jóval kevesebb vizet tettem a tésztába, nem kellett ennyi. És nem porélesztőt használtam, hanem simát :) Jóóó sok almát tegyél bele, úgy finom :)
Kerek tortaformában érdemes sütni, úgy szebb lesz, de én nem találtam az enyémet :(

Puszi!

pgaboka
 
 

 
 

Köszi Gabi, receptet kinyomtattam,megyek sütni! :)

Köszönöm a biztatást görkori ügyben, ti hol vettétek? Van ilyen biztonságos 32-esben is? Vagy azokról, akiknek ekkora lábuk van, feltételezik a gyártók, hogy száguldani akarnak???

Mai menü (rég beszéltünk róla :)):

reggeli: müzli, joghurt, barack, banán (semmi csoki, pedig van itthon!) Kép
ebéd: lecsó, húsgombóc
vacsora: sárgarépa-alma saláta extr. kenyérrel

megyek, pá!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Gabi, nagyon jók a képek :D , és azta Lacus miylen nagy :shock:

olyan régen taliztunk már!!

Holnap esetleg egy villámtali délelőtt kinek jó????????
Mennék az Árkádba csizmát venni(Glamour nap lesz, és 20% kedvezménynel kapnám meg a Salamanderben álmaim csizmáját- bár még így is húzós ára van, de nem érdekel)
na, jön valaki?????? :wink: :wink: :wink: :wink:



Szirom, fingom nincs mennyire másabb a vista(annyi lósz*r van rajt, ami nekem nem is kell, buisness verzió-de hát ezt adták hozzá)
Végülis az alapdolgok ugyanazok :D

Rita, mától én is Norbizok , jövő hét végéig le kéne mennem legalább 60-ra(nem mondom meg, mennyi vagyok, mert kiröhögtök, de nekem ez sok(Mirával egyetértve :wink: :wink: )

csajom veri a radiártot kanállal :lol: , és közben kakál. :roll:

Szóval mai menü:
reggeli még nem volt(vagyis egy frankó kávé, húú.. vettem illy coffe-t, hát az valami baromi jó.Eddig a lavazza volt az isten nálam kávéban, de ez üti még azt is :wink:)

Ebéd gomba lesz hagymával pirítva , cukkinivel.
Este vagy tojci, vagy kőrözött paprikával.
Közben szőlő, alma, körte :wink:

mennem kell, baromi büdös van(meg egy órája benn rohadnak a ruhák a gépbe)
vas
 
 


Rita!

A Decathlonban van görkori 3990 Ft és 28-36-os méretig (http://www.decathlon.co.hu/HU/product_6362677-20732316/# ). Beni is olyat kapott (lehet, hogy tévedek, de mintha Zsoltikának is ez lenne). Teljesen jó, majd max. később kap komolyabbat.
Beni a 8 éves szülinapjára kapta, ma már egész jól megy.
Mondjuk én nem karácsonyra venném Majának, hanem neki is inkább szülinapra. (Beni május 10-ei...) Most úgysem tudna vele menni, akkor viszont már jó idő van a próbálkozáshoz.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Basszus, írtam egy hosszút, de elkevertem, én Béna Béla :roll: :roll: :roll:

Rita! Éppen én is a Decathlont mondtam görkori-ügyben, mint Beszti!

Majd írok még, most pipa vagyok magamra :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


TORNÁZTAM!!!!!!!

Kép
(Carmen Electra, nagyon jó, de csak 25 percet. Azért kezdetnek ez sem rossz, ugye?)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Büdös pelus evakuálva :wink:
ruhák rohadnak benn továbbra is(oylan macerás felmenni, vinni kell Natasát is, rácsokat bezárni...stb, mindezt 2 perc miatt, lennt meg nem szeretem egyedül hagyni)

Hú..vettem az előbb egy Tina receptes süteményes különszámot( a különszámokat meg szoktam venni, annyira jól kinéző receptek vanank benne, meg egészen könyne elkészíthetőek), na ezek is baromi jók.
Rita, neked ajánlom :wink: :wink: :wink: :wink:


Tényleg nem semmi, ahogy Zsotka görkorizik :shock:
Nagyon ügyes :D


Rita, te meg maradjál már a vacak anya szövegeddel!!!!
Tök jól csinálsz mindnet!!!
és kell egy kis magány néha(nekem elhiheted :wink: )
nekem is kell,a lig várom már az urammal kettesben töltendő 2,5 napot Sopronban :wink:
Olyan jó lesz!!!!
igenis félévente jár nekünk 2-3 nap ketteseben töltött hétvége, azt beszéltük most Tokajból hazafele jövet.
Jó volt a mostani hétvége is, de kb. 2 percig nem ültünk nyugodtan egyik kajálásnál sem, folyamatosan Natasa után rohangáltunk, aztán Olivér kiborított egy csikkes kukát, szedhettem össze más büdös csikkjeit, meg estek-keltek...stb....
szóval nem volt nyugi ....
Emlékszem tök jó volt Prágában, nyugodtan kávézgattunk, uram sörözött, nem kellett körbe figyelni állandóan, ki merre jár.
Persze mindig a kicsinykeről beszéltünk :wink: :wink:




Szirom, nincsen vape stiftem, de ismerem, jövőre beszerzek egyet.
ez a k*rva darázs s etudom honann jött, a kertből jöttem be, csak egy trikó volt rajtam, épp a Nasi pelijét cseréltem,amikro éreztem , hogy a felkaromon valami belémcsíp.
Tök szúró-csípő fájdalom volt, de semmit s etaláltam volna, két kis csípés hely lett, és bepirososdott.
Aztán 10 perc múlva találtam a földön a Dipsey (teletubbi) arcán egy lelassult darazsat.
na, akkor tudatosult bennem, hogy ő volt a tettes.
Bekenegettem a helyét, aztán ennyi, még calciumot is elfelejtettem inni. :wink:


ütöget a csajom, na megyek kiszedem a törölközőket a gépből :roll:
vas
 
 


éljen a tornázós Rita!!!!!!!! :D :D :D
vas
 
 


Szirom, hova keverted a hosszú írást,?? mingyá jövök, addig keresd meg :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Idézni akartam Ritának egy másik topikból, ezért nyitottam egy új oldalt, de én marha nem azon kerestem meg, hanem emezen, és nem hozta vissza :evil:

Ezt akartam idézni a jó anya és a gondoskodás témában, hozzátéve, hogy egy 2,5 hónapos korababáról van szó:

"MI is szoktunk ordítani a kiságyban, de asszem már kiismertem melyik sírása a hiszti, ilyenkor nem veszem ki a kiságyból, sőt arrafelé sem megyek, először ordított vagy egy órát, de most már tudja, hogy hiába és hamar abbahagyja. Lehet, hogy kegyetlenül hangzik, de remélem ezzel megelőzöm azt hogy a későbbiekben kihasználja a hangját ( és az anyját )"

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, én így is röhögök, hatvanra, hahahahaha! :D
Nekem tegnap este óta rohadnak az ágytakarók, kapnak még egy öblítést.:)
Körözött jó ötlet, lehet, hogy az lesz este nekem is!

Holnap: Nem tudom, lehet, hogy Adél még itthon lesz. Meg du 1/2 2-re megyek fodrászhoz hirtelen ötlettől vezérelve, a délelőttöt illene hasznosan tölteni. Jövő héten nem lesz időm semmire. :?

Beszti te egy aranybánya vagy! Nagyon köszönöm! Hát, igazad van a májussal, okosabb lenne, idén rollert kapott (vagy a névnapjára? Nem tom...). Kis sportos. :)
De lehet, hogy megkapja mégis karácsonykor, annyira szeretné, tőlem gyakorolhat idebent is, legalább nyárig belejön. Meglátjuk.
Húúú, ez olyan jól néz ki, veszek magamnak is!
Kép
(Nagyon gyermeteg vagyok a gifecskéimmel? Szóljatok! :oops: )

Szirom (vagyis Béla :D), írd meg újra! És neked is köszi a dekatlont!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Újra fogom írni, megígérem, de most két dolgot feltétlenül meg szeretnék csinálni: az egyik, hogy a kiságyra föltegyem a baldachint meg a zenélő forgót, mer tegnapelőtt megvettük hozzá a cuccost, és szeretném, ha kész lenne. A másik, meg hogy befejezzem a táskám pakolását így a 37. héten :oops: , mert tegnap komolyan megrémültem: 7 perces jóslók 2 órán át, nem is akármilyenek...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, te kis gonosz, TINA... (De megveszem, tuti, én is meg szoktam venni a tina főzősöket. Már leszakad a polc a sok szakácskönyvtől, receptesújságtól, mégis ugyanazt a hatféle ételt főzöm. Nagyon megéri...:))


Szirom, lesápadtam... Egy órát ordítani? Hiszti egy 2,5 hónaposnál??? Jézusom... Tényleg vannak fokozatok... Én meg azt hittem gonosz vagyok, ha nem megyek rögtön oda a nyűglődő Petihez, csak pár perc múlva. Ordítani meg nem hagynám soha. Jajj, de rémes ilyet olvasni! (Persze mindenki másképp gondolja, én is a saját elvárásaimhoz mérem magam, de tény, hogy ilyenkor kicsit szebben nézek magamra. Köszi Szirom! :wink: . Azt meg mondjuk végképp nem értem, mikor valaki többes számban beszél a gyerekéről, de ez már nagyon szőrszálhasogatás...)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, csak szerelj, szerelj!!! Olyan jó, most három babára várok az elkövetkező három hétben! :D :D :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


7 percesek???
Az tök jó!!!!
Én is előtte héten már szülni indultam állandóan :wink:
Szereld csak a baldahint :wink:

Rita, nem is vagyok gonosz :wink: (hiszen én is megvettem), bár mára ígértem a családnak egy almáspitét, de ha sütök, akkor nem bírom ki, hogy ne egyek belőle, így nem kapnak :wink: :wink:


hát, igen, van aki hagyja ordítani a bébit :shock: , én nem :)
Főleg nem egy ekkorkát :wink:
Rita, én se csípem, ezt a többesszám dumát
Kedvenc kérdésem volt mindig, mikor terhes voltam:Hogy vagytok??? :shock:
Vagy:"szépen növögettek"...stb.....


hát akkor egyedül soppolok holnap????? :wink:
(én is sietek ám haza) :wink:
vas
 
 


Rita, megtaláltam a csaj elérhetőségét, ahol én vettem tavaly a chicco járgányt, itt is van egy csomó jó kis játék Petinek

http://www.gportal.hu/portal/gyermekvilag/


pusz, azt hiszem, lépek ma délelőttre :wink:
vas
 
 


Nnna, fölszereltem :wink:

Kép

Hát, én is ledöbbentem ezen a csajon. Úgy beszél erről a pici babáról, mint egy kamaszról kb. És ha jól emlékszem, ez a babácska nem volt ezer grammos, amikor született.... Úgyhogy tulképp nem számít 2,5 hónaposnak sem, hanem éppcsak újszülöttnek.
Mi nem hagytuk sírni Miksát sosem. És olyan érdekes, hogy simán bejött a számításunk, nem sírt feleslegesen, mert úgyis tudta, hogy ha szüksége van ránk, akkor megyünk. A 2 hónapos oltásnál láttam először könnyet a szemében.

Rita! Ügyes vagy a tornával, megdicsérlek :lol:

Ildi! Én már nem megyek. Olyan furcsa, simán beférek a volán mögé, de kicsit se tudok előrehajolni, mert akkor sem a pocakom alja, sem a teteje nem fér el, nyomódik, a kissrác meg kalimpál, én nem kapok levegőt. Ha meg kicsit hátradőlve vezetek, akkor nem érem el a kormányt. Ha előrehúzom magam, akkor meg közel vannak a pedálok, szóval sehogyse jó. Az oviba, a boltba elmegyek, meg ide Dunakeszire is elkocsikázok, de a városba nem.

Azt nem is mondtam még, hogy megvettük Miksának a névnapi és a szülinapi ajándékait. Megkapja az esernyőt, gumicsizmát és esőkabátot, minden zöld, teknősös. A legó is megvan, mert épp arra mentünk az Alkotáson az autópályára, és megálltunk gyorsan. Épp akciós is volt, úgyhogy 15 ezer valemnnyi, tök jó :wink: Még egy Tobyt kéne szerezni a vonataihoz, mert arra nagyon vágyik, de lehet, hogy azt majd a kistesó hozza :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sütök: Betettem a Gabi-féle tésztát a sütőbe, hogy keljen. csak ötven fok helyett 250-re kapcsoltam, én barom. Hát nem kelr meg, viszont megsült, a műanyag tállal együtt. :evil:

Kezdem elölről. :?

(Egy jó azért van benne, nem szerettem ezt a tálat. :))

Szirom, dicséretet köszi, szááááárnyakat aaaad.:)

Nagyon csinos a kis fészek, születhet Ede! :)

Ildi, csak süssél! Délelőtt ehetsz pitét is! A linket megnézem, de most megyek SÜTNI (nem tálat :D).

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Rita! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Mialatt ezt írtam, odaégett a lecsó :evil: :shock: :x :lol: :roll:

Lehet, hogy be kéne fejeznem a főzést mára (vagy a netezést...:D)

Megyek megnéze, ezúttal mi égett oda. :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Összetörtem egy borospoharat. :shock:

Erre már nincsenek szavak.

Nyugodtan nevessetek ki, megértem... :D :D :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Üljél le Ritám egy kicsit :lol: :lol: :lol: Mondjuk ha borozgatsz délelőtt, akkor nem csoda, ha törsz-zúzol :lol: :lol: :lol:

Nekem is vannak ilyen napjaim különben, meg szerintem másnak is. Utólag poénos, nem? :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Olyan jót röhögtem:
[quote="szirom"]M írta:sziromondjuk ha borozgatsz délelőtt, akkor nem csoda, ha törsz-zúzol :lol: :lol: :lol:


Szirom, ez már közben is nevetséges, nem csak utólag.:D :D

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


na, akkor itt vannak a képek:

3 fiú fánkozik
Kép

felvonulás kis részlete
Kép
Kép

Pippike visított tőlük :lol:
Kép

Anyuci borozik
Kép

meg a cica is :wink:
Kép

MászóMisi :lol:
Kép

Cica beájulva :D
Kép

Borospince+Olika egy hordó mellett(már amennyi látszik belőle)
Kép
Kép

Bodrog-part
Kép

Lev meg a haverja
Kép
vas
 
 


és akkor egy kis mai ebéd :wink: :wink:
Kép

és a kávém
Kép

és a Cicus bohóckodik ebéd alatt

Kép Kép


vas
 
 


Szirom, nagyon csini a kiságy :wink:
Nagyon készülsz pici Ede érkezéséhez, látom :wink: , azért a kórházi cuccot pakold össze minél hamarabb :wink:

Rita, műanyag tálat sütsz, meg lecsót égetsz, meg borospoharat törsz????? :lol: :lol:
Akkor itt az idő, dobd fel a lábaidat, aztán pihizzél!!! :wink:


Szirom, jó, hoyg megvannak az ajándékok!!
Mikor ünnepeltek???
Egyben van ilyenkor a névnap-szülinap, vagy külön(tudom az uradnak is most van :wink: )
És ő mit kap?
Edét???? :wink:
vas
 
 


bevittem ma a téli kabátomat, amit tavaly vettem (és tél végén összemostam egy piros kabáttal, ja , fehér volt, és most narancssárga foltos), hogy vagy vegyék ki a foltokat belőle, vagy fessék be.
Hát egyiket se lehet vele csinálni, mivel tollkabát, meg az anyaga miatt se lehet :shock:
Most vagy összemosom mégegyszer, vagy kihipózom, vagy kidobom(aztán vehetek újat :roll: )
jól kibaltáztam magammal, tök szerettem azt a kabit, és hordtam kb.3-4 hónapot :roll: :roll:
baromállathülyenő :shock: :x
vas
 
 


Hahó!

Ildi, már hogy a fenébe ne készülnék :wink: Te is készülnél :D

Kabát, húúú... és biztos, hogy nem lehet festeni? Ha neked sikerült, másnak is sikerülhet, nem? :D

Ünnepek: Miksa névnapja holnap lesz, a szülinapja pedig majd 18-án. Az uramnak 20-án van. A két utóbbit lehet, hogy összecsapjuk, de a névnap az mindenképpen külön lesz. Elvileg Ede nap holnapután van, de gondolom, az csak jövőre aktuális :wink: A szülinapja meg még nagy talány.
Jut eszembe erről, neked milyen jóslóid voltak? Le tudod még írni őket?

A képek nagyon-nagyon jók! Egyedül azt a Mászó Misit nem értem :oops: Nem semmik Natasa szempillái a boropoharas képen :shock:

Rita, minden oksi? :lol:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Ildi, ha te baromállathülyenő vagy, akkor mit mondasz ma rám??? :D

Bár már két órája nem tettem tönkre semmit. :)

Jók a képek! Levente nagyon jóképű, Oli meg úgy látom, nem szereti ha fényképezik.:)

Nati borozgat :) :)

Szóval jó lehetett a hangulat, látszik!

Olyan csecse a kávéd, megyek készítek egyet magamnak. Bár az nem lesz ilyen habos, mert bedöglött a tejhabosítónk, vettünk egy másikat az ikeában, az meg már eleve nem jó. Kár, mert szeretek tejet pörgetni...:D

A mai nap nem a pihenésé, akciósorozatom után elmentünk a Bernátért, haza, ebéd Adélnak és nekem (meg a potyázó Bernátnak is), Peti evés, alvás, Adél altatás, közben Maja hazajött a hittantanárnőjével (aki egyébként az oviban a másik csoport óvónője :)) - ezért nagy hála neki, nem kellett Majáért menni - , egy óra múlva start a balettra, közben az alsóbb korosztállyal játszótér, majd egy nagy vendégségbe megyünk. Este meg vár rám egy jó adag...




na mi....





IGEN: VASALNIVALÓ!!!!!!!!!!!


(Megyek kávézni meg leckét iratni, pusssz!)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Szirom, köszi a kérdésed, üldögélek, igyekszem semmihaz sem nyúlni... Úgyhogy eddig igen, köszi, minden oké! :) :) :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


LÁNYOK!!! 4 nap alatt egy oldal!!!!!!

Ilyen is régen volt!!

Éljünk mi!!!

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


én is várnám, hajaj.... :wink: :wink:

Mászómisi az egy ilyen izé :wink: :wink:
két madzag végét kellett rángatni, aztán Misi felmászott a tetejére :wink: :wink:

jóslók:
rendes időközönként jöttek, fájtak, hú.. kemények voltak már a végén(azért nem tudtam a szülés éjjelén hirtelen megkülönböztetni)
Általában esténként jöttek rám a jóslók
( én mindegyik gyereknél éjjel kezdtem a vajúdást)

Ede névnap is most van,??
akkor lesz nagy banzáj jövőre :wink:

ja, kabát...
azért gondolta, ha én összemostam, simán befestik ők is :roll:
vas
 
 


Rita, te is bar..áll..hü....nő lennél??? :lol: :lol: :lol: :lol:

én csak magamra gondoltam :lol: :lol:

Hú, te már megjártad a gyerekekért startoló hadjáratot, nekem ez még hátravan :wink:

ja, pörgünk-pörgünk :wink: :wink: :wink:
vas
 
 


Rita! nem is csodálom, hogy meg vagy keveredve, hallod, ennyifelé menni! :shock: :lol:

Ildi! De milyen időközönként? És meddig tartott? Mármint úgy értem, hogy nem egész éjjel jósoltál, hanem néhány órát? Vagy egész éjjel, csak nem erősödtek vagy nem sűrűsödtek?

Mondjuk elvagyok velük, de az uram ma éccakás, úgyhogy én ma inkább nem vasalok, mert egyedül azért nem jó fájásokat méregetni :lol: Veletek ellentétben ma pihinapot tartok nagyjából. Kicsit azért kertészkedni, de legalább felsöpörni az udvarban azért akarok :oops: Az az igazság, hogy elhanyagoltam a kertet :oops:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


ja, nekem is vasalnom kéne, a tegnapi 4 adagból lett azért vasalnivaló :roll:

de!!Nincs kedvem :!: :!:

még nem vagyok éhes az ebédem óta, csak kéne valami finomság :roll: :roll: (na, ezért nem sütöttem, mert akkor lenne mihez nyúlnom)

Láttátok a Nagy Fogyást???
Én nem.
Nem érdekelt igazán.
Elég dühítő volt, hogy a sz. feleségek idejébe adták, így inkább aludtam :wink:
vas
 
 




Tartott kb. fél-egy-két órát, aztán pár óra(vagy fél nap, mittudom én már-na tényleg régen volt) múlva kezdődtek előről.
Egész éjjel azért nem jósolgattam :roll:
(azt s etudom, hogy voltak-e mindennap)
Vissza kéne olvasni, szerintem akkor leírtam őket :wink:



Eltartottak egy darabig(szóval annyi ideig, hogy szép hosszú, rendszeres fájásoknak lehetett őket nevezni)
Szerintem egy először szülő nö rohant volna a kh-ba ilyenekkel

szerinten ne söprögess :wink:
Pihizzél te is!!
Van még melód????
vas
 
 


na, megyek, valamit dógozgatok én is(bár tegnap az egész hetit megcsináltam), lehet inkább pihenek :wink: :wink:
vas
 
 


a lusta némber........................
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vas
 
 


Ildi, nem láttam én sem, mert én meg elfelejtettem. A Született feleségekből én még életemben nem láttam egy részt sem :oops: Sőt, igazából szinte semelyik sorozatból sem. Tegnap megnéztem egy fél Dr. House-t, de mondat közben lett vége, vagy nem is értettem :shock: Meg asszem régebben láttam kb. 2 részt a Grace klinikából. Ez olyankor van, ha az uram elalszik a meccsen, és átkapcsolom valahová...

Vasalnivaló: egyetlen egy géppel lenne, a másik még szárad. Tegnap befejeztem a nagy kupacot :lol: De ma nem vasalok, az tuti.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Ez igen, jó ezt olvasni, hogy ennyit írtok! Rég volt ilyen!
De én csak egy mondatra megint:

Rita!

Bocs, de olyan jót nevettem. Tudom, hogy nem szabad más nyomorán nevetni, de nekem ma olyan pocsék délelőttöm volt, te meg ezzel a műanyagtálas-lecsós-borospoharas soroddal úgy felvidítottál. Szóval nem volt hiába! :D:D
De azért bocsi!! :oops: :)

Na, ha lesz időm és kedvem, még jövök. Ha nem, akkor nem volt kedvem (vagy időm :D:D).

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ja, 15-18-án van még egy printes lapzártám a nagyobbik lappal, meg 18-án még egy a kisebbikkel :lol: De ha véletlenül megszülnék addig, akkor szereztem helyettest :wink: Egy volt kolléganőm fogja a novembert is csinálni, és ha úgy alakulna, akkor beugrik most is. Szóval emiatt nem aggódom különösebben.

Söprögetés az csak lájtos, ha nem esik jól, akkor maradnak a levelek...

Jóslók: visszaolvasok, hátha tényleg írtad...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Beszti, miért lenne baj, hogy nevettél? (Miért volt rossz délelőttöd??????)
Nem csodálom, én is csak röhögtem magamon, ekkora lúzert! :D Inkább nagyon örülök, hogy amellett, hogy vicces volt, még volt értelme is! :)

Közben sül Gabi sütije, persze ezzel is kapkodni fogok, mert negyed 4-kor el kéne indulnunk, talán kész lesz addig.

Azóta elmúlt a jókedvem, Adél nem aludt el, viszont hisztizik egyfolytában, Peti du 2-3 órát szokott aludni, most fél óra után felébresztette a fölöttünk lévő lakásfelújítás.

Kávét sem tudtam inni, pedig úgy megkívántam Ildi miatt. :)

Közben szervezni kéne az ovis vásárt, a gyakorlatomat, rendet rakni itthon, hogy mire elmegyünk ne legyen a földön mondjuk sólisztgyurma-morzsa...
Most már bőgni tudnék, komolyan.

((Remélem Beszti, ezt már nem olvasod és nem rontom el a kedved újra... ))

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Miksának nagyon boldog névnapot kívánunk!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
vas
 
 


MIKSA BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!

Kép
(Nem baj, hogy ezzel? )

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Ildi, még mindigb a kávédon jár az eszem... Tegnap nem is tudtam inni végül, ó jajj :)

Szóval: A kávéfőződ csinálja ilyen szépre, vagy a te kezed munkája?
Milyen típusú főzőtök van, ha nem titok?

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 


Jövök, ha a gyermekem engedi, akkor nem egy mondat erejéig. Vasalnivalóm lenne, de a vasalóm tegnap megadta magát. :D:( Most azon filózok, hogy milyen árban érdemes vasalót venni. Nagyon sokat vasalok, szóval jó lenne valami tényleg jó, csak kérdés, meddig bírja. Ez az előző sem volt öreg...

Na, közben Simi újraindította a gépem, még jó hogy sikerült gyorsan elmenteni (rákérdezett a gép kilépés előtt).

Gabi!

Én már ngyon elkéstem, de Lacusnak boldog szülinapot!
A torták jó voltak!
Nadrág: 18 évesen viselt nadrág. Haha! Már az jó lenne, ha a 8 éve viseltbe belemennék...
Az viszont jó, hogy sikerült visszaférnem egy pár régebbibe, mert nem szerettem volna most nacit venni. Így is vettem 3 szoknyát a múlt hónapban, mots a páromnak kell mindenképpen naci...

Rita!

Megérkezett már a pénz?
Hogy fizettél? Utalva, vagy PayPal-lal? Ez utóbbi egyébként nagyon jó, biztonságos, mert akár te utólag is kérheted a saját bankodban (nem tudom a pontos procedúrát), hogy szedjék vissza... 40 font elég sok lenne...
Menü: én azért nem bezsélek róla, mert eléggé tartom. még most is 3-as reggelik (nagyon 3-as :D), Food-os ebéd, gyümi vacsira. A Food-os ebéd többnyire jó (mindig ehető), időnként nagyon finom (mint tegnap: kapros fetával töltött csirkemell volt, hát nekem nagyon ízlett).
A súlyom ezen a héten stagnált, de legalább ne ment feljebb. Kéne valamit tornáznom, emg lehet, hogy a nagyon 3-as reggelimet is kellene light-osítanom. :D (Mentés... Mielőtt Simi kihúzza a kábelt a gépemből. Most épp nyekeg itt. De azért is befejezem most.)
Torna: szuperjó! Legalább ennyi nekem is kellene...
Görkori: Beni is bejelentette, hogy akkor ő most gördeszkát kér, meg valódi focilabdát. Mondtuk, hogy a görddeszkát felejtse, van már biciklije és görkorije, egyenlőre ez elég lesz. A focilabda még szóba jöhet. És is szeretnék magamnak görkori, de sajnos ez csak gyereknek való (súlyfüggő), a felnőttnek való kicsit drágább. De szerintem fogok kapni! :D:D
Nem is mondtad, hogy 3-as ikreket vársz? :D:D
Mondjuk a nem szeretett tálat egyszerűbb lett volna kidobni! :D
Miért volt rossz kedvem? Úgy minden összejött. Mellé még a "minekcsinálokmindenthasenkimegnem becsüli" (este 11-ig vasaltam, de bezzeg Beni szekrényében megint gyűrött ruhák vannak, csak mert nem bírja visszaigazítani a többit, ha valamit kivesz), a "nemtudoksemmitmegcsinálniagyereketől", stb. De neked azt hiszem nem kell magyarázni. Plusz volt egy másik dolgo is, amit itt nem részleteznék...

Ildi!

Megint kő? :( Egyébként figyeltél az étkezésedre ilyen szempontból? És lehet valamit tenni vele?
A fentiből is látszik, hogy Simi is jobban kedveli, ha vele játszom, különben pedig piszkálja a gépem. :D:D
A hamid nagyon guszti! :)
Most, hogy mondod, én is mindegyiknél éjjel kezdtem vajúdni. Csak Beninél és Siminél esti szülés lett belőle. (Mindkettőjüknél csak erősebb jóslókét, Siminél le is ált pár órára (szerintem lelki háttere volt).)
Én láttam a Nagy Fogyást. Mondjuk én Vészhelyzetet szoktam nézni, de azt felvettem. Nem volt nagy szám, igaziból nem nagyon derült ki, mit csináltak (vagy csak nagyon unalmas lett volna, ha megmutatják). A súlymreckedés meg persze irtó borzasztóra nyúlt, mitn ezekben a reallity show-kban mindig a cikis dolgok...

Szirom!

Hurrá jó hírek anyuddal kapcsolatban! :):)
Hú, ez az idézet nem semmi. Mindenkinek a maga dolga eldönteni, hogy akarja a gyerekét nevelni, de jó kérdés, honnan vette ezt a hülyeséget ez az anyuka. Én pont az ellenkezőjét olvastam: minél hamarabb reagálunk, annál kevesebb lesz a sírás. A hisztikórszak meg sokkal később jön. Siminél már látszik, mikor akar szülőzni (sokszor nem ám anyázni, hanem apázni), ami elég kellemetlen időnkétn, hogy lógni akar rajtunk, ugyanakkor szerintem azért jogos valahol. Egy 2,5 hónapos eszembe nem jutna így hagyni.
7 perces jóslók? Az jó! :):)
Miksának boldog névnapot! :):9

Mira!

Építkezés még mindig áll...

Na elküldöm, mert Simi most úgy ordít, mint egy csacsi. (Lehet, hogy álmos, 3/4 6-ko kelt...)

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Elaludt, ahogy várható volt. :):) Bezzeg én nem aludhatok, pedig engem is keltett...

Beszti
beszti
 
 


Három gyerekem van itthon, azt hittem ma csak egy lesz. Idáig neteztem, már bánt a lelkiismeret, ezért csak tőmondatok:

HÁRMASIKREK??? (Mit mondtam?)
Pay Pallal fizettem. Zs tegnap írt az ebaynek, még mindig semmi... Lehet a paypallal visszafizetést kérni?
Igen, amit írtál, nagyon ismerős.

A nemrészletezettről ha jólesne írj privit, de csak ha akarsz, oké?

Megyek, büdi a legkisebb :)

Rita
KépKép
KépKépKép
75rita
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?