Új privát üzeneted érkezett!

Krisztinka, Krisztinka...ejnye-bejnye :D

Nagy baj lenne, ha pont most jönne össze a babó?
Vendég
 


Hali!

Üdv mindenkinek!

Nemsokára indulok a dokihoz! Gondoljatok rám egy kicsit, jóóóóó?
Gyerekes dolog, de mindig nagyon izgulok, ha dokihoz kell mennem..

Főleg, hogy első találkozás, és rendelésen kívül fogad. És ez azért szép gesztus tőle!

Szerintem a pulzusom az egekbe van. Na mindegy.


Andi,
tuti jó a görbéd! Nekem már feleilyen szép is jó lenne! :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Csucsu,
megy a drukk neked is!
sirkici
 
 

 
 

Sirkici: Köszönöm a drukkot. Piri még sehol és hányingerem még mindig van.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Csucsu!

Ma egész nap szorítottam neked!
Remélem, minden már a baba miatt van!
Nagyon jó lenne....
Ma én ismét ellőttem egy negatív tesztet, sajna nagyon türelmetlen vagyok...
Naná,hogy nem reggeli pisiből.
Az agyam viszont hiába tudja, hogy péntekig minden korai...
Sajna, ez van Nekem semmi bajom, leszámítva azt a barna pöttyöt reggel...
Az nem tudom miért lehetett, van ötletetek?
Vendég
 


Sziasztok!
csucsu05: hajrá! :) Megy a drukk!!!!

krisztinka79: a kis mohók! :D Fogadjunk, hogy most kopogtatni fog a gólya nálatok? :D

Holnap megyek dokihoz. Szerintetek kérjek már most beutalót toxaplasmára a tervezett fogantatás előtt? Egyáltalán a nőgyógyász vagy a háziorvos fog beutalni? Mert más-más véleményt hallottam már erről is.
Vendég
 


T. mária: Tudom írtó nehéz megállni a tesztelést. Lehet még a reggeli pisi sem mutatná ki. Várakozni meg nagyon rossz. A barna pötty lehet akár a beágyazodástól is. Hú izgulok érted :)
Nekem még piri sehol de délután óta ha ülök akkor kicsit fájdogál a pocim. Nem tudom mitől lehet lehet ez a mesni előszele már. :( Valahogy úgy érzem megfog jönni. :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, tudod, a remény hal meg utóljára


Voltam dokinál. Megnézett. Mindent rendben talált. PCOra utaló jel nincs. Ciklus 8. napján bal oldalon 12mm tüsző!!!!!!!! Nyálkahártya (?) beágyazódásra alkalmas. Lehet nem nyálkahártya. Na mindegy.

Ez jó jel nem? Remélem megreped és megtermékenyül a picur.


Holnap este mensmentis. A doki is mondta, hogy hormonvizsgálat mindenképpen kell, mert valszeg amiatt nincs még picur!!
Magamban összpontosítok a bébire. Pozitív enerdzsik mennek a petémnek! Hajrá! A kétnaponta szexet meg nem tartjuk be. Nem hiszem hogy azon múlna.......


A doki meg nagyon kedves volt!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Csucsu!

Én is mindíg úgy éreztem, hogy meg fog jönni, de mindkét alkalommal baba jött.
Úgyhogy ne keseredj el!
Ez önmagában semmit sem jelent!
:wink:
Én is remélem,hogy a pötty a beágyazódástól lehetett...
Vendég
 


T.mária: Jó ezt hallani. Már kezdek elkeskenyedni . De akkor még reménykedek. Én nem is emlékszem mi volt a lányomnál mert annyira tudtam, hogy baba jön. Sőt butaság de már aznap este mikor készült én mondtam is a páromnak ez baba lesz.
Most ilyet nem érzek de ez persze nem mérvadó. A pötty miatt ne aggódj.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok klubtársak!

Csucsu, nagyon drukkolok!

Gabi, ezek szuper hírek, hát hajrá, hajrá!

Nem tudok most nagyon visszaolvasni, kb. másfél hete elég gyatrán vagyok, meggyötör ez az örökös hányinger, de nem panaszkodom, majd meglátjátok ti is!

Voltam ma két rókakoma között dokinál, minden oké, dobog a kicsi szíve, CRL 13 mm, már látszik az ujjacska kezdeménye, meg a köldökzsinor, lagalábbis a doki látja :lol:

Dobok egy sztárfotót, és megyek ölelkezem egyet hű társammal, a wc kagylóval :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Bíbi, ez csodálatos!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Mármint a bébi, nem a róka!!!! :D

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok!

Én a closyts topikban lakom, de szoktalak olvasni Titeket is!

Bíbor, lenne hozzád egy kérdésem. Te írtad, hogy málnalevél teát ittál, a ciklus 2. felében pedig cickafarkot, ugye? Azt szeretném tőled kérdezni, hogy mennyit ittál naponta? És hányadik naptól kezdted a cickát? Csak azt ittad, vagy kevertél hozzá valamit?
Egyébként nagyon gratulálok, és gyönyörű az uh felvétel!

És mindenkinek sok sikert! Mielőbbi babásodást!

Szilvi

Kép
szilvia80
 
 


Sziasztok!

Új vagyok itt, és ma nem a legjobb passzban, mert estére megjött piri :(
Most nyáron házasodtam meg az Én drágámmal és igazság szerint most kezdhettük a próbálkozást újra, mert nyáron,egy szomorú esemény után műtétem volt.
És Én persze naivan hittem benne,hogy egyből össze is hozzuk az új trónörököst,de nem így lett...Úgy tűnik még nincs itt az ideje :?
Gondoltam betérek id hozzátok egy kis erőgyűjtésre,ha nem bánjátok?

Csubi
csubi
 
 


Sziasztok!

Hosszú napom volt ma.... nem is tudok mit írni....

Csubi!
Kép

És mielőbbi pocakosodást Neked!!!!!!

babszika
 
 


Bíbor: Gyönyörű a sztárfotód :) Tudom nem jó dolog de szerintem most ezt te hősiesen tűrőd és a babócáért mindent.A babó bentről jelezz tartja veled a kapcsolatot. Ne izgulj elfog múlni ez és utána élvezheted a kismamamságot. Én is közelebbi barátságba szeretnék kerülni a WC-vel. Ma sem jött meg , remélem a babó miatt.

Csubi: A másik topicban már írtam neked de itt is csak annyit tudok mondani, hogy fel a fejjel és hamarosan jön az a gólya meglátod. :)

Kép
csucsu05
 
 


Szépjóreggelt Mindenkinek!

Minden új pocakra várót szeretettel köszöntök!

Bíbi,
nagyon szupi az uh kép! Nagyon boldog lehetsz! Rókakomát meg jól elhesegetjük tőled, vagy inkább átveszem :wink: :)

Csucsu,
Ez egyre izgalmasabb! Nagyon szorítok! A hődet szoktad mérni?
Vendég
 


Arikon: nem szoktam. Nem akartam görcsölni és nem csináltam LH tesztet sem. Ha most nem jött össze akkor mindent bevetek ezentúl.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt minden újnak és réginek!

Picur:a toxoplazma vizsgálattal nagyon ráérsz még...majd ha babás leszel, csak akkor kell, ne aggódj.És a nőgyógyász fog beutalni mindenhova. :wink:

Babszi:hogy vagy éjszakánként?Tudsz aludni?
Vendég
 


Jóreggelt! - jobbat

Bibi!
Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!

Nóri!
Szarul vagyok minden éjjel, de ezen a héten itthon alszik Bálintom, mert beteg.... Gyuszi Bálintomhoz sietett. Valszeg Arcüreg Gyula.
De az tény, h nem vagyok jó hangulatban mostanság.... ma is láttam a homelesst és ma is sírtam..... ráadásul megint nem jött össze a pé.... van egy EKG-m..... :cry:

babszika
 
 


Sziasztok!

Tegnap kaptam égi jelet! :) A jónás naptárt megcsináltam és 11-ét hozta ki megfelelő napnak. És végül is miért ne? Drukkolok szerény személyemnek! :D Karácsonyra pocakra fel
(Bár én most is pocakosodom csak nem a bébi miatt sajnos...) :D

Csubi, ne add fel! Új ciklus, új remények! Mindenben lehet találni valami jót!

Csucsu,
ez nagyon izgalmas! 29. napon jársz? Nem kellene tesztelni hamár meg kellett volna jönnie????? Hány naposak a ciklusaid?


Arikon,
látom nálatok zajlanak az akciódús napok!


Nóri,
veled mi újság?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Szia Gabi!Megyek ma UH-ra, megnézzük, hogy van e pé-m gyógyszer nélkül.Ami ide tartozik ennyi, amúgy meg nincsenek jó napjaim, heteim, ezért voltam kevesebbet... :roll: Reméljük ma jó híreket mond a dokibácsim és akkor kicsit pozitívabb leszek.

Babszi:ismered a hom-t?Vagy csak a szitu?nekem is volt már ilyen, bár én az állatokat siratom mostanság, főleg, hogy jön a hideg...Bálintnak jobbulást!
Vendég
 


Babszika,
mi az a homeless?
Ne legyél ennyire elkeseredve!

Nem vagyok hozzáértő, de mi köze az EKG-nak a pé hez? :oops: :oops:

Most tök hülyének érzem magam, hogy nem értek semmit....... :? :oops:

Kép
Kép
gabi82
 
 


homless=hajléktalan
Vendég
 


Dehogy ismerem Nóri!
Egyszerűen sztem a pé hiánya miatt a szervezetem tele van és vhogy ki kell jöjjön belőle.... mivel nincs pé-m, ezért gondolom a sírást "választotta" a szervezetem, nehogy túlcsorduljak.
Bármin tudok sírni!!!!!!!!
Átadom majd neki! :wink:

babszika
 
 


Gabi!
A görbém úgy néz ki mint egy EKG-s papír!
Annak tök jó lenne, mert azon az a lényeg, h cikk-cakkos legyen....
de nekem már rég meg kellett volna lennie a pé-mnek és most szépen kisimulnia a görbémnek.

babszika
 
 


Babszi:ez így van, valahogy ki kell jöjjön a "fájdalom" és düh a tehetetlenség miatt.Én is sírós vagyok, de csak olyankor, amikor nagyon bánt valami és sensitiv állapotban vagyok...nem mondom, hogy fel a fejjel, mert baromság, inkább sírd ki magad és utána sokkal jobb lesz! :wink:
Vendég
 


Babszinak szeretettel:

Kép
Vendég
 


igen, ilyen helyzetekben én is jobb' szeretem kisírni magamból.... csak azt nem tudom, h ez most még meddig tart :? :(

babszika
 
 


:) édeskék :)

babszika
 
 


Ez nem sírós, remélem...ez vicces, Skinny (?) után szabadon...ez egy kép rólatok a jövőből.(Bálint csinálta) :wink:
Vendég
 


Babszika:Én sem értek ehhez az EKG-s dologhoz... :oops: De Neked is csak annyit, hogy fel a fejjel!!!Még semmi sem biztos..Nem?Mióta próbálkoztok, ha meg szabad kérdeznem?

Gabi:Köszi a bíztatást,igyekszem előre nézni!

Mennem kell dolgozni sajna,de este még benézek hozzátok!

Csubi
csubi
 
 


Az újak kedvéért:

Kép
Vendég
 


Jó reggelte Bajtársak :wink: :lol: !!!

Mindenkinek mennek a drukkok!!!

Csubi:üdv nálunk,mielőbbi babásodást neked!

Baszi:a sírás rajtam is szokott segíteni!

Nóri:remélem a dokker ma jó híreket mond neked!Gyere hamar,hogy mit mondott!

Csucsu:feléd mi újság?Piri remélem még mindig elkerül!!???

Gabi:jól alakulsz.Sztem hagyatkozz magatokra.A baba tudja,mikor kell jönnie!

CsiriMami:csodás az első sztárfotó CsiribÉBIRŐL.gRATULÁLOK nEKTEK!
vedresandi
 
 


Csubi!
2006. január óta.... lassan két éve..... leírni is sok..... :?
És sajnos ez a "rövid" idő nagoyn jól megtanított arra, h megismerjem a testem. De reménykedésben bővelkedem és a sírás mellett sokat gondolok a babánkra, amit remélem, h megérez! :roll:

babszika
 
 


ez hihetetlen! azt hiszem, át fogok keresztelkedni és a babszit átírom baszira :lol: :lol: :lol:
úgyis mindig átkereszteltek!!!! hihi :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszi:bocsánat,bocsánat,bocsánat :oops: :oops: :oops: :lol:
vedresandi
 
 


Baszi: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lehet, h ez vmi jel..... :lol:

babszika
 
 


Szegény Bálintot is lestrapáltad, ezért dőlt ki...na most lebuktál! :lol: Kis huncut...
Vendég
 


:lol: :lol:
lökött :lol: :lol:

legyen szép napotok!
puszmákok :wink:

babszika
 
 


Neked is!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

újaknak üdv.

Még így a méregtelenítéssel kapcsolatban többek kérdésére válaszolva, igen fogytam is 3 kilót cirka egy hét alatt.

Kamilla: önkéntes száműzetés=egy hetes méregtelenítés Visegdáron.

Babszi: a sírás nekem is segíteni szokott, és hát azért most van stressz az életedben bőven....építkezés, esküvő, babaprojekt...

Gabi: jó hír, hogy érik a tüszőcskéd

bíbi: szupi az uh kép...rókakoma meg menjen a sunyiba :evil:

Nóri: mindenkinek vannak rossz napjai, én is nem egyszer padlót fogtam már, de rájöttem jobb kiírni magamból, hiszen ezért is vagyunk itt, hogy örömünket, bánatunkat megosszuk egymással. Írd meg mi volt a dokinál.

Andi: neked még külön szorítok, és persze Csucsu neked is!!!!

Kép
Kép
mirci74
 
 


Sziasztok!

Na, a végére jobb lett a hangulat, baszi :lol: :lol:

Egyébként én is, mint Nóri, az álllatokon tudok teljesen kiborulni, ezer éve nem tudok végignézni egy term. filmet, mert ott előbb utóbb vki megeszi a másikat, brrrrr.

Csucsu: Húúúú, ez nagyon izgi! Meddig vársz, és mit áll szándékodban tenni? :lol:

Nóri, drukk az orvoshoz, nagyon!

Gabi, ez amúgy érdekes, én is megcsináltam anno a jónás naptárt, aztán olyan hülye időpontokat jelölt, nem is foglalkoztam vele, míg most, hogy összejött a babó, utólag megnéztem, és tutira pe-re jelölt nekem....egy fiút, de attól még akkoris lány lesz :twisted:

Szilvia: tea ügy. 2-3 bögrével naponta ittam, bögrénként egy púpos teáskanállal, kb, de én úgy csináltam, hogy reggel lefőztem egy nagy kancsóval. Peteérés utántól ( ha méred esetleg a hőd, amikor felmegy cl felé 0,2 -del) jöhet a cicka, és mindenképp mézes palástfű hozzá ( Neked a closty mellé mindenképp ajánlatos, mert a closty csökkenti a nyálkahártyát, a palástfű meg pont a vastagítására, meg beágyazódás segítésére, később meg vetélés megelőzésére hat.) Utóbbi kettőből szintén bögrénként 1-1 kanál, és 2-3 bögre naponta.

Csajok, ezennel jelentem, rátok hagyom a rókakomát, ki következik? Ablakokat kinyitni, küldöm fénypostán!!!!
Vendég
 


Stipi stop, gyühet a róka.Ide.SOS.
Vendég
 


CSajok: teszteltem. Nem örülök mert egy határozott csik van a controllnál és a tesztnél egy olyan halvány, hogy nem tudom hogy tényleg ott van e vagy csak ott akarom látni. Nagyon nagyon halovány. Mensi még sehol de a pocim fájdogál mint mensi előtt. Ma nem vettem be az elevitet mert napok óta hányingerem van és sokan azt mondták attól is lehet. De ma nem vettem be mégis hányingerem van. Remélem ez babó mert ha nem akkor aztán elleszek keseredve nagyon.

Kép
csucsu05
 
 


Csucs:tök jó, megy a drukk!
De szerintem ne legyél elkeseredve, mert akkor mi (gyerek nélküliek) szerinted mennyire vagyunk elkeseredve néha napján???Speciel magamra gondolok.A fél kezemet odaadnám, ha egy gyerekem már lenne.Hidd el. :cry:
Vendég
 


Nóri: rókát postáztam, sk., csak Neked!!!

Csucsu: azt szokták mondani, hcg-nél a halvány csík is csík! Két nap múlva erősödni fog, nyugi! Ha addig nem kergeted el az elkeseredéseddel a babót! :roll: Tessék bízni kicsit!
Vendég
 


Bíbi:ha nem ér ide, megharapom a segged! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?