Új privát üzeneted érkezett!

Lafi
Én január 2-re vártam Dorkát...szóval szerintem simán decemberben babázol. :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Lego, aha, sztem is!!!!!!!!!!!!!Bár már megszoknám ha karácsonyi bébi lenne, de még mondogatom neki, hogy előtte, utána csak ne akkor, mert valahogy az olyan nem tom..........nekem szar időben van a névnap, szülinap, neki nem akarok rosszat, de bánom is én, csak rendben legyen!

Boo, nekem is eszembe jutott....mi lehet vele???
Vendég
 


én pár napja írtam Boo-nak privát üzit, de nem jelentkezett...nem tudom jár-e még erre...pedig jó lenne tudni róla, hogy van, milyenek az eredményei...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 

 
 

Lafi
Így van,minden rendben legyen.Hogy vasárnap vagy szerdán,éjjel vagy reggel...tök mindegy.

Mi Dorka szülinapját külön tartjuk,szigorúan 26án...igaz 1 hátránya van...túl sok az ajándék,nem tudja értékelni. :roll: :roll: Még nem...
Vendég
 


Sziasztok!Bocsika kicsit elmaradtam.Csak a szuleimnel tudok internetezni.A parom kint dolgozik telen nyaron azert ilyen szep szinu a draga.Koszi mindenkinek.Mar rugdos a kicsi rendesen hala egnek.Meg mindig titkolja a nemet.
babirol meg kepek:

Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


mar nem traktallak beneteket kepekkel.Utolso. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


sziasztik!
Neharagudjatok,most olvastam csak vissza mi tortent szegeny Babaval.Hat igen es ilyenkor hol van Isten,ha mar rola is esett szo.Nagyon szoritok en is neki,hogy lelkileg tul legyen az egeszen.Nem nagyon ertem,semmikep nem marad eletben a baba?
Hat a parom is megvan rendesen dobbenve.Eddig is nagyon aggodot
de most mar duplan fog szerintem.
Szegeny Baba!Sok puszi neki! Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Sziasztok!

Már olvaslak benneteket egy ideje (vagyis inkább jó ideje :) ), úgyhogy tök furi de szinte már ismerlek benneteket. Bocs, hogy csak így, csak most pofátlankodom be közétek, de jó benneteket olvasni. Azért csak most írok először, mert most kezdem elhinni igazán, hogy minden ok a babával, ugyanis sajnos kifogtam egy olyan dokit még az elején, aki elég érdekesen viselkedett velem, amikor megkerestem, hogy szeretnék nála szülni és a frászt hozta rám/ránk (elég buta módon). Na de ennek már vége, van új doki és bízom benne, hogy minden ok lesz. Szóval sokszor adtatok ám erőt már azzal is, hogy olvastalak benenteket(együtt örültem, sírtam veletek, Baba története nagyon megrázott)!! Egyébként mi január 15-re vagyunk kiírva és úgy néz ki Tatabányán szülünk, amúgy Tatán élünk és első babánkat várjuk, de nagyon!!! :D

KépKép
lorcsi
 
 


Szia Lorcsi!!!Mert mi volt pontosan???

Marcsi, édesek vagytok és a baba is!!!!!!!!!

Megint híztam..........pedig nem ettem többet mint szoktam, most már ez lesz??????
Vendég
 


Marcsi
Szuperek a képek!Aranyosak vagytok.:)
A bébi pedig tündéri!!!

Lorcsi
Üdv.:) Akkor már mi is megismerhetünk????Gratula a babához.

Lafi
De így ám!!! :? Ez ellen nem sok mindent lehet tenni,max a felesleges kalóriát hagyni...DE én spec nem tudok ellenállni. :roll:
Vendég
 


Lego
Igen, igyekszem, hogy megismerjetek :)

Lafi
Hááát, hosszú történet, de akkor elmesélem, próbálom röviden. Szóval volt/van egy nőgyógyászom, akihez már ősidők óta járok, csak ő sajna nem vállal szülést. Éppen ezért kellet keresnem egy másik dokit is, akihez el is mentem 14 hetesen. Hát ő meg mindenbe, se szó szerint mindenbe belekötött, ha szedtem vitamint abba, ha nem szedtem abba, meg különben is miért csak most megyek hozzá (nem hinném, hogy a 14. hét az akkora tragédia, de javítsatok ki, ha tévedek), na de ami a legdurvább volt, hogy közölte velem, hogy az én gyerekem down kóros (ezt így bele az arcomba), mert a másik dokim elcseszte a nyakiredő mérést, mert csak a 13. héten mérte és az már akkor nem mérhető, meg különben is 1,9mm lett, ami a felső határérték és ha ez a gyerek down kóros lesz, pereljem be a másik dokimat (akiben egyébként maximálisan megbízom) és akkor élete végéig fizethet.... Na, hát gondolhatjátok, köpni-nyelni nem tudtam! Na de mindezt ráadásul elég paraszt stílusban adta elő, mint kiderült valószínű a másik orvosom nem bírta és hát rajtam töltötte ki...
aztán itthon rögtön megnéztük a neten a párommal (aki annyira ideges volt a dokira, hogy azt hittem visszamegy és megveri), hogy mit írnak a nyaki redő mérésről, akkor láttam hogy 11-14 hétig lehet mérni és hogy a felső érték 4mm, úgyhogy nem értem miért kellett ezt csinálnia annak a drága orvosnak....
Úgyhogy hetekig nem aludtam/aludtunk, aztán azért elmentünk Pestre, Istenhegyre, megcsináltattuk a 4 markeres tesztet, a laborvezető fel is hívott (tök rendes volt), hogy aggodalomra semmi ok, tökéletes az eredmény. Aztán a 18. héten megcsináltattuk ugyanott (Istenhegyen) a genetikai Uh-t, Hajdu Krisztina doktornő csinálta és ő is azt mondta minden ok, ő is nagyon aranyos volt! Róla írtátok ti is, hogy aranyos és ért is a dolgához, ugye?? Mert a 30. hét környékén gondoltam még egyszer elmennénk 4D-re és hát hozzá szeretnék menni akkor is. Rendel ő máshol is?
Na de a lényeg, hogy azért nem is írtam eddig, mert nem mertem elkiabálni, hogy minen ok és gondoltam "na még megvárom a következő Uh-t", ami múlt héten volt (ez "csak" sima UH volt), már egy új orvosnál Tatabányán, akinél szülni is fogok és hála az égnek ő is nagyon kedves volt. Azt mondta minden ok.
A nemét nem nagyon akarja megmutatni, de tippeltek, hogy kislány, ezt mondta az itteni orvosom meg Hajdu dokinő is. Na de majd a következő Uh-n hátha megmutatja rendesen :D

Ennyit rólam, próbáltam röviden, bocs, ha kicsit hosszúra sikerült :roll:

KépKép
lorcsi
 
 


Lorcsi, most csúnyát tudnék csak mondani, nem teszem, csak annyit,. hogy ka....ja be az ilyen doki.
Nagyon jó a nyaki redőd, nincs vele semmi gond.
Hajdu drnő megmondja a tuttit, ha lány, lány lesz, hidd el!!!!!!!
És igen, rendel még a prxisban, mi odamegyünk okt20-án 29 hetesen!!!!!!!!!
:shock: aztaaaaaaaaa mingyá 30 hetes leszek!!!!!!
Vendég
 


Lafi, akkor majd mesélj, hogy milyen volt a Praxis, mert én is mindenképpen hozzá szeretnék menni, nagyon alapos volt először is, meg hát azért ő genetikai szempontból is nézi, nem csupán a mozi élmény van. Ja, és most már nagyon remélem, hogy kislány lesz, mert nagyon ráálltam :D Apukája (férjem) először fiút akar, most meg azt mondja úúúúgy örül, hogy kislány lesz :D
Még régebben olvastam, hogy tervezitek (néhányotok) az őssejt levételt. Mi is szeretnénk és kiváncsi lennék, hogy ti kivel (Zelion, Krio...stb) csináltatjátok?

KépKép
lorcsi
 
 


Mi azokkal, amelyik 295 ezret kérnek....még a nevüket nem sikerült megjegyezni.
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv Lorcsi!Szavam nincs a dokihoz :evil: Ekkora bunkót! :evil: Már bocsánat.....

Marcsi
Nagyon szépek vagytok!Meg a babóca is! :D

Lafi
Én is,én is,már nemsokára 30.hét!Aaaaaaaaaaztaaa!

Én eddig 5kg-ot híztam,de tegnap óta nem bírom abbahagyni az evést! :shock: Mekkora leszek a végére? :shock: :lol:

mazsolasyl
 
 


Mazsola, bizony te is!!!!!!!!!Szalad az idő!!!!!!!Én nem vagyok jobban éhes, mint eddig, nem is eszek többet, de hízok.........remélem, ez a baba és nem háj!
Vendég
 


Megnéztem Lafi, sztem az a Krio lesz, mi is rájuk gondoltunk elsősorban. Egyébként tuko, hogy az a baba és nem háj, végülis most nőnek a legnagyobbat!

szia Mazsola, hát igen az orvos elég bunkó volt, de már kihevertem, kerestünk másikat és remélem minden ok lesz.

KépKép
lorcsi
 
 


Lafi
Bizti nem háj az!Napról-napra nagyobbak leszünk!Jujj,de jó! :lol: :lol:

Lorcsi
Minden rendben lesz,biztosan!

mazsolasyl
 
 


Sziasztok!

Marcsita! gratulálok, szépek vagytok valamennyien, az egész család :lol: :!: :!: az már biztos, hogy Babitoknak milyen lesz a szeme, félelmetesen ugyanolyan a szemetek :lol:

Lorcsi, üdvözöllek itt közöttünk a kislányoddal :lol: együtt...itt a lányok imádják ezt a bizonyos Hajdú dr-nőt, én nem pesti vagyok, de bízhatsz bennük! a dokidat nem is tudom minősíteni, az eü. szégyene...remélem az új dokiban meg fogsz bízni!

Őssejtlevétel: kényes kérdés, és megmondom őszintén, hogy fogalmam sincs...és nem anyagi okok miatt, pár hete már el is döntöttük, hogy levetetjük, mert mindenki azt mondja, hogy ha majd a gyerekem beteg lesz és ha ez megmenthetné az életét, akkor hogy számolok el a lelkiismeretemmel...viszont pár napja megkérdeztem egy genetikust és az általam legjobbnak tartott gyerekgyógyászt...egyik sem javasoltva...a legnagyobb biznisznek tartják jelenleg és divatnak...a genetikus azt mondta, hogy ha a tudomány eljut oda, hogy pl. egy rosszindulatú leukémia, vagy rák teljesen egyszerűen gyógyítható lesz őssejtekkel, akkor már az őssejtek úgy állnak készletben mint a vérkészítmények...
a gyerekorvos azt mondta: kedves anyuka, ezt a pénzt költse a gyerekeire...és hogy tudok-e aludni most, hogy a két nagy gyerekemnek nincs raktáron őssejtje? pedig már akkor is mód volt rá levetetni, csak nem volt ekkora népszerűsége...és ha most kellene? semmire nem mennék vele...úgyhogy most éppen fogalmunk sincs...és nem a pénz...csak nagyon utálom a lenyúlást...de mondom még fogalmunk sincs, csupán elbizonytalanodtam...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hát nem tudom, Vörösbegy, érdekes, amit írtál.........Asszem amikor megyünk hajdu drnőhöz, megkérdem, mi a véleménye úgy kb. végülis ő genetikus nőgyógyász!
Vendég
 


ezért is mertem leírni, mert talán ti is utánakérdeztek, több szem többet lát alapon...én meglepődtem...
még én is megkérdezem a dokimat, persze nem tudom, hogy pl. egy nőgyógyász mennyire érdekelt abban, hogy minél több levétel legyen... :?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Szia Vörösbegy! Köszönjük az üdvözlést a (remélhetőleg tényleg) kislányommal együtt! :D És tényleg érdekes , amit írsz az őssejttel kapcsolatban, hallottam/olvastam ezt a véleményt már máshol is. Nem tudom, lehet, hoyg van benne némi igazság...
Mindenesetre az én nőgyógyászom magától rákérdezett, hogy szeretnénk-e, ő javasolta, de látod azt el is felejtettem megkérdezni, hogy miért javasolja, mi a véleménye tul.képp az egészről. Na majd legközelebb megkérdezem.

Lafi, tényleg kérdezd meg Hajdu dokinőt, kiváncsi vagyok mit mond.

Mazsola, köszi remélem is, hogy minden rendben lesz. Azt el is felejtettem leírni, hogy volt már egy terhességem tavaly és képzeljétek dec 31-én du.(jó dátum..) iszonyatos fájdalmak mellett elkezdtem vérezni, akkor voltunk 7 hetesek és sajnos nem maradt meg a baba. Nem is gondoltam akkor, hogy ilyen gyorsan újra sikerülni fog :) Úgyhogy őt már nagyon várjuk! :D
Meg hát lehet, hoyg első babához már jóóó öregek vagyunk :) férjem dec 2-án lesz 30 éves én meg jan 2-án leszek 30 :oops:

KépKép
lorcsi
 
 


csajok befogadjunk egy ilyen öregasszonyt? :lol: :lol: :lol:
mi vagyunk itt páran jóval 30 fölött...én pl. dec-ben leszek 36 :?

őssejt ügyben szerintem ezért jó nem csak a saját nőgyógyászt kérdezni, mint mindenhol az eü-ben szerintem itt is jár jutalék... :o jó lenne tudni az igazat ezzel kapcsolatban...

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hahó!

üdv Lorcsi! Dehogy vagytok öregek! Én a 30. szülinapom előtt 8 nappal szültem Botost, sztem pont jó :).
Ez a Hajdú dr nézett meg engem is a Szabolcs utcában anno! És ő javasolta, hogy meg ne szúrassam magam, felesleges és ő mondta, hogy ez biza fiú. Reméljük mindenben igaza lesz :).

Lorcsi! Nagyon ügyes voltál és alapos! Az új doki reméljük végig ilyen szuper lesz!

Hízás! Én mondtam :). Az utolsó 5-6 hét lesz a legdurvább, nekem legalábbis az volt, ott már hetente fél-1 kg között jött a súly rám, pedig nem zabáltam. És igy híztam 9-et. Én még mindig +2-nél járok és ezt akarom még tartani két hétig legalább. Bár amennyit eszek, háááát, necces :oops: . Némi önuralom az kéne, nem tudtok adni ?? :D

Azért jó, hogy spontán elment az előző babátok mert igy a hormonjaid mindig azt tették amit kell, talán ezért is sikerül újból ilyen gyorsan mert nem avatkoztak a dokik bele a folyamatba.

Őssejt: én nem vetettem és vetetem le, a dokikkal értek egyet akik szerint használhatatlan egyelőre a dolog. Na jó, én 4D-re sem megyek és a mobiltelefon is rühellem. Tán maradi vagyok??? :oops:


Norma

Kép
Kép
normajeane
 
 


koszi csajok!
Hat igazat megvallva en is sokaig csak olvasgattalak benneteket es hat en is ugy erzem ismerek mindenkit.Nagyon aranyosak vagytok segitetek egymasnak,sirtok egyutt a bajban es egyutt nevettek,ha minden jo.Nagyon szoritok nektek.

Nekem olyan van hogy AFP 38,1
HCG 35,15
mar regebben irta a dokim,de ez mit jelent.?

Puszi mindenkit

Kép

Kép

Kép
marcsitita
 
 


Vörösbegy, szóva úgy lesz, hogy pénteken hazamegyünk, akkor talizhatunk is, nekem még a szombat jó, neked az kilőve, viszont vasárnap már korán indulunk, egykor, mert Kaális topiktali lesz és 5re oda akarok érni valahogy.....
Szóval 12-e péntek???
Vendég
 


Helló Csajok!

Marcsi.:):):) Én ma már nevettem. :lol:
Imént döntöttem ágynak nagyobbik lányom (kisebbiket mindig ágynak döntöm :lol: ) és egy jót birkóztunk. Kacagtunk,nem is nevettünk. :lol: :lol: :lol:

Norma
Szerencsés alkat vagy,hogy 2kg-nál tartasz,persze emlékszem a képeidre...nagyon vékonyka vagy.
:wink: Én szeretném tartani ezt az eddig felszedett 5kg-t,de nehezen megy... :roll:

Őssejt....véleményem megegyezik Vörösbegyével.Vagyis nekem is hasonlókat mondott a gyerekdoki és nőgyógyász is...Ez is olyan mint a 4D-s UH...üzlet...Persze azért elgondolkodtunk rajta,de nem tervezzük levetetni.

Lorcsi
Akkor Neked is esélyes egy szülinapi baba.:) Milyen szép ajándék lenne-lesz... :wink:

Egy pocikép: 24+4..
Kép
Vendég
 


Normajeane! egyáltalán nem vagy maradi, néha én egészen egy lakatlan szigetig menekülnék a civilizált világunk elől :lol:
Lafead! elvileg jó a péntek, de úgyis beszélünk akkor...jó? két gyerekkel nehéz egy hétre előre tervezni :)
Marcsitita! Lafi biztos rögtön segít, én most fejből nem emlékszem meddig jók az eredmények!
Lego! szép a pocid, láttam már másik topicban :lol: azért a birkózással vigyázz, nehogy megrúgja a pocakod véletlen!
úgy látom akinek van már nagyobb babája, az hajlik arra, hogy felesleges az őssejt levétel...mert nekik sincs és ha lenne se tudna segíteni a bajban...de nem volt és nem is lesz baj!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Lego! Nem mondod, hogy ekkora csak a pocid! De jó neked!! Majd én is lefotózom, hát izé, az enyém akkora mint Botival 30 hetesen kb :(. Már 84cm körben, ami azt jelenti, hogy kb 104cm-vel fogok szülni ami pont az a 8 cm plusz amiről most indítottam. Hogy én hogy fogom ezt visszacsinálni 65cm-re??? Az lesz ám a kihívás!

Kép
Kép
normajeane
 
 


Hello Lányok!

Látom van itt pörgés! Végre!

Képzeljétek! Após+Sógorom ma lerakta a laminált padlót a gyerekszobába. A padló gyönyörűen sikerült is, de a szegélyt FEJJEL LEFELÉ tették le. Arra, hogy hogy eláll a faltól azt felelték: Görbe a fal. Na készen lett, Viki besétált megnézni, és rögtön rájött, mi a probléma.... :evil: Miért van az, hogy ha valamit pasik csinálnak, akkor ott tuti nem sikerül valami??? Hát most szedem fel, amit tudok megfordítok, ami gérbe van vágva azzal nem tudom mit kezdek... (5000.- volt csak a szegély, nem vagyok hajlandó újat venni!!!) Na most jólesett kiírni magamból!

Üdv. itt nálunk Lorcsi! :) Jó pocaknövegetést! :) Majd kérünk pocifotot, mert be kell hoznod a lemaradást! :)

Lafi! Kérlek ne idegeskedj a plusz kilókon!!! Ez már Hunor baba!!! Képzeld csak el, mennyit nőnek napról napra... Arról nem is beszélve, hogy most jön rájuk a husika! :D Eddig kis csontik voltak... hihi...

Az én pocakom hol nagy hol kisebb (vagyis gondolom én érzem annak) de letagadhatatlanul látszik! Szerencsére nem sok szomszéddal találkoztam még szembe, így nem volt semmi extra megjegyzés rá... :) Persze 1. védőnői látogatásomkor szembetalálkoztam az egyik szomszéddal, de Ő a nem fecsegős fajta... Apropó Lego! Szép poci! :wink:

Őssejt... Még mi is tanakodunk. Igazából ami mellette szól, az egész családban felhasználható! Kezdve nálunk, testvér, nagyszülő stb.... Igaz tudom 40 kg alatt. De talán ez is fejlődni fog még. Baromira nem tudom, mitévők legyünk. Baromira nem szeretném, ha bármikor szükség lenne rá, de ha ott lennék azt mondnám, bármit megadok, bármennyit fizetek, csak gyógyítsák meg a családtagomat! Még gondolkozunk... De baromi kíváncsi leszek Hajdú dr.nő véleményére!!!!

Na most befogom, és megyek felszedni a maradék szegélyt!

Puszi!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Helloka!

Lorcsi: én is örömmel köszöntelek a kislányoddal együtt!! :D Lányok alakul az arány :lol:

Hízás: úgy tűnik,hogy eddig 5 kilót híztam, viszont az utóbbi 1 hónapban 2-őt :( :shock:

Őssejt: én is vacilálok, valamilyen szinten én is hatalmas biznisznek tartom, nem ismerek olyankokat akiknek ez a hasznukra vált volna, csak a médiában elhangzottakat. Ott nagy eredményekről számolnak be, de nem tudom,hogy ez milyen arányban köszönhető az őssejtnek vagy valami másnak.
Egy ismerős most rendelt magának (72 év körüli) őssejtfokozó tablettát. Nagyon bízik benne. Éppen most beszéltek a TV-ben róla, hogy ilyet senki ne szedjen, mert nem lehet tudni, hogy milyen következményekkel jár. Várja meg amíg diagnosztizálnak nála valamilyen betegséget, majd a törzskönyvezett gyógyszert szedje. Csak úgy, hátha jó lesz valamire alapon neten rendelhető cuccot ne együnk. Na, bocs a kitérőért.

Lego: nagyon csinos vagy!!! :D Szépen tartod a formád, bezzeg én :roll:

Marcsi: szép, boldog párt mindig öröm látni!! :D

Megvolt ma az állatkert is, olyan jó nyugi és béke töltött el...rengeteg kismama, nagymama, szülők, gyerekek!!! Lehet,hogy csak én láttam mindenkit üdvözült mosollyal? Aztán a zsiráf etetésnél megtört ez a dolog, anyuka aszongya: "basszus lehagytuk a cipőt!!" :D Na, akkor gondoltam mégis csak a Föld nevű bolygón vagyok :lol: Még mosolyogtam is...
Vendég
 


Lorcsi
Akkor neked sincsenek túl jó emlékeid!
Nekem két vetélésem volt,egy 3 éve,és a másik 2 éve,úgyhogy mi elég sokáig vártunk erre a babaára!És mind a két vetélésem novemberben,13.-án (pont a névnapom :( )és november 6.-án!Sajna már előre félek az idei novembertől,de remélem nem lesz semmi baj!

Lego
Szép kis pocika! :)

Sleepin
Jó szegélyfelszedést,csak ne idegesítsd magad!

mazsolasyl
 
 


Cső Csajok!

Bocs, alig tudtam olvasni az izgalomtól... mióta Lorcsi írását megláttam, fú...
LORCSI! Én is tbányán szülök, csak én bicskén lakom. De Tatára jártam iskolába is, a Jávorkába!!! Hahó LORCSI, lehet, hogy a koriban találkozunk is? Fú, én most nagyon örülök Neked!
Amúgy én 28 éves vagyok, január 12 a dátumom és a Molnár fődoki a dokim... Te nem tudom mit írtál, mert az izgalomtól nem olvastalak el... :oops: :lol: :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri
Tök aranyos vagy,még az írásodból is érezni lehet az izgalmat! :lol:

mazsolasyl
 
 


Na sikerült az átolvasás... :lol:

Parketta szegély: hát az 5000-el jól jártál, én egyszer jól megszivattam magam... nézem a szegőt, h 395... gondoltam ez jó lesz, ez a legolcsóbb... aztán a pénztárnál fel se tűnt, csak apu tette szóvá otthon, hogy miért fizettünk ilyen sokat, mire otthon láttam a számlán a szegők összesen 15ezerbe kerültek... :shock:

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Mazsola, nyug mi a fene történne novemberben???SEmmi!!!!!!!!!!!Max qva hideg lesz és befagy a seggünk!!!ok???

Vörösbegy, oksi, persze, mindenképp beszélünk.

Sleepin, hm ismerős sztori............hajrá szegély!!!!!!!!!

Marcsi, azt kéne tudni, mennyi ez MoM-ban, mert nem is írtad igazán mennyi vagy melyik átváltással lett ez az eredményed, így nehéz!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Lorcsi! Üdv itt nálunk, képzeld nekem is dec. 2-án van a szülinapom, de én már 31 leszek.

Csajok, én egyenlőre 4 kilót fogytam, de még így is sok vagyok.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de rajtam kijött valami depresszióféle, napok óta semmihez nincs kedvem, és egy csomót bőgök. Tudom, hogy ez normális nekünk, de nem akarom....

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe, a kilóim már leírtam, most kezdtem el hízni, és igen, én is depis vagyok........... :twisted: olyan megütök valakit depis....
Vendég
 


Hello Csajok!
Nekem ma egészen du.2-ig nem ment a Társalgó :( Kaptam emailt,hogy "felújítás" van :lol:
Én egyelőre nem depizek :roll: , de még minden előfordulhat. Annak örülök,hogy a bébike rugdos nagyokat.
Ma voltunk szülinapi zsúron a Lurdyban, a gyerekek nagyon jól érezték magukat, a szülők ki voltak bukva a nagy hasamon. Azt mondták, hogy úgy nézek ki,mint akinek 1 hónapja van hátra.. :(
Bakker, most kezdjek aggódni, hogy hogyan fogom kibírni még a 3 hónapot????? :shock:
A vérnyomásom jó....bár 120 alatt nem valami jó a közérzetem. A rossz szájízem elmúlt, hála az égnek...
Holnap megyek 4D-re :D Félek is meg nem is. :roll:

Lafi: tuti,hogy hájinkó ami most feljön Rád!!!! :lol:

Skacok! nektek nem ég a gyomrotok? Nekem néha eléggé ég, beveszem a Rennie-t :roll:
Vendég
 


Sziasztok Csajok! Most olvastam vissza, nagyon köszönjük a szívélyes fogadtatást :D olyan aranyosak vagytok, de tényleg!!! Jó, hogy végre csatlakoztam :)
konkri, igen láttam, hogy te is Tbányán fogsz szülni, mondtam, hoyg régóta követlek benneteket, még a táblázatban láttam :D és tök örülök neki! Én nem messze lakom a Jávorkától, épült ott egy lakópark kb. 4 éve és ott lakunk. Az én dokim Varga Zsolt. Na majd megdumáljuk a lurkókkal, hogy kb. egyszerre szülessenek :D
lego, tényleg szép ajándék lenne egy szülinapi baba :) és tök ari a pocakod, abszolút nem nagy, sőt!!!!
Sleepen, ígérem lesz majd pocakos kép, igyekszem vele :) Hát az van, hogy éppen akkro estem teherbe, amikor elkezdtem fogyózni, le is ment kb. 6-7, aztán jött a babó :) szóval én is túlsúlyból indulok de eddig 3 kg-t híztam, nagyon igyekszem nem zabálni és vigyázni.
normajeane, nem tartalak maradinak, nagyon sok mindenben igazad van!!
mazsola, akkor szép ajándék nektek a pici, ha ennyit kellett rá várni! És már tuti, hogy nem történhet semmi, úgyhogy még csak ne is gondolj rá!!!!
Ne legyetek depisek, inkább üss meg valakit lafi :lol:

KépKép
lorcsi
 
 


Sziasztok lányok! és külön szia Vörösbegy!
Édi vagy hogy gondolsz rám!
Mindig olvasgatlak titeket, csak annyira pörög a topic, hogy már nem bírom követni a tempót. Meg hát egy kicsit kívülállónak is érzem magam, és ezért inkább nem nagyon akarok belekotyogni...
de mindig jókat derülök rajtatok, és látom van egy csomó új "arc" is a fórumon, nekik, külön köszönés :D

Az eredményekről:
1 hónapja találtak még egy petefészek cisztát is a jobb petefészekben, plussz az uhus doki azt mondta, hogy a molából maradt vmi a méhemben, így lehet hogy még egyszer kell műteni. Az én dokim azt mondta, hogy még várjunk ezzel. Akkor nem voltam vmi boldog. Aztán most pénteken voltam megint, és tök jó, tök jó!!! összeesett a ciszta, ki fog lökődni, és üres a méhüreg is! A véreredmény 2 hete 10 volt, a mostanit, majd hétfőn tudom meg, talán már alig nulla fölött lesz. Utána indul az 1 év, meg a fogamzásgátló, amit én nem nagyon akarok szedni. na mindegy, majd lesz valahogy.

más dolgok is változtak sajnos, a házasságunk eléggé zátonyra futott, a vetélés után nagyon egyedül voltam, mert a párom állandóan dolgozott, és egy régi ismerősömmel felvettük a kapcsolatot. hát nem kellett volna, de most már sajnos így alakult, elég közel kerültünk egymáshoz. Nem tudom mi lesz velünk.... :shock:

így most nem is baj ez a kötelező 1 év, mert addig még ki tudja hogyan alakul az életem...

ha megvan a véreredmény megírom nektek

remélem lányok, hogy pocaklakóstól jól vagytok!

pontosan akkor most hány kislány és kisfiú jön világra?
boo
 
 


Szia Boooooo!
Nagyon örülök, hogy "látlak"!!! :D Hála az égnek jólalakulnak a "belső" dolgaid...jó,hogy megúszod a műtétet!!!
A fogamzásgátló muszály??? Nem lehet máshogy megoldani ezt, spirál vagy valami más?

Háát a házasságod érdekesen alakul :( Eléggé nehéz lehetett majdnem egyedül viselned a fájdalmat. Majd idővel kiderül,hogy ,hogy jól választottál-e férjet :(
A fenébe is ez mindannyiunk áll!!!
Mindenesetre szorítok Neked minden téren, akár így, akár úgy , találd meg a boldogságot!!! :D
Vendég
 


Boo! A szívedre hallgass, én azt javaslom. Tudod, nincsenek véletlenek. Lehet nem a mostani párodnak kellett szülnöd, ezért alakult így. Nekem a féjrem most itthon lakik de sajnos nem közeledtünk semmit 1 hónap alatt, vegetálunk. Mire jó ez?? SEmmire. Én házasság párti vagyok de most már értem, hogy miért van a sok válás. Két ember kell hozzá, egyedül nem lehet üzemeltetni. Nálunk a legnagyobb baj, hogy a féjrem nem őszinte. Nem hazudik, nem úgy, hanem annyira gyáva , hogy nem néz szembe a saját érzelmeivel, gondolataival. Igy meg nem működik, ez már egyértelmű.

Babát mikor engedik haza?

Ja! Boo! most a progit nézik? azért az valamennyi kell legyen, nem? már úgy értem, hogy az a nem terhes testben is van. Vagy a BHCG-t nézik?

Kép
Kép
normajeane
 
 


Nekem Botos is eléggé lent volt és tesó is, úgyhogy gyomorégésből fel vagyok mentve. Meg depim sincsen, az nem tudom mitől lehet! A könyvek szerint full happynek kéne lennie minden kismaminak, nem?

Kép
Kép
normajeane
 
 


Sztem azért akarnak fogigátlót adni, hogy leállítsák kicsit a saját hormonrendszered, ez a lombik előtt is szokás. Ha leállítják akkor elvileg nem lehet cisztád meg ilyesmi. De sztem kérdezd meg a dokidat, csak el bírja magyarázni. Ha meg nem, akkor gá zvan.

Kép
Kép
normajeane
 
 


Nekem a paprikától ég a gyomrom, mástól nincs bajom. A depi valószínűleg a felborult hormonháztartástól van, eddig nekem sem volt egyioknél sem, de most kijött rajtam. Attól még boldog vagyok, de olyan fos a hangulatom, semmihez nincs kedvem, legszívesebben csak egésznap feküdnék, és olvasnék. Aztán lehet, hogy csak a fáradtság jött ki rajtam, sokat melóztam az utóbbi időben, de nem bírok leállni, pedig jó lenne lassítani egy kicsit.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Boo, annyira jó hallani felőled és örülök, hogy alakulsz egészségógyileg. azt sajnálom,. hogy otthon így alakulnk a dolgaid, de lehet, hogy a sors keze.............fene se tudja!!!!!!!!

Blongyi, ezt most vigasztalásul mondtad, hogy hájháj-szamuráj jön fel rám és nem a gyerek????????Bakker, na akkor keményebb diéta, jaj nem akarom, már ezt is unom..........
(7végén diétamentes életmódot folytattam, olyan jókat sütöttem-főztem, vendégeink voltak, de holnaptól megint diéta......... :twisted: )
Vérnyomim stagnál 135/80 a max, 2*fél szem dopy mellett........leszarom máe úgy igazán, az a lényeg, hogy az endokim szerint ez tök normális mééééééééééég.

Depi: nem is ddepis vagyik, lehet, mint amit Csibe is érez, sokat dolgozok, fáradt vagyok és úgy nincs kedvem semmihez, viszont tök örülök a babának meg ilyesmi csak a világhoz, a melóhoz nincs hangulatom.........már várom a dec1-et hogy tp-n legyek..........
Vendég
 


Na, várjál Lafi! Akkor elírtam valamit??? :oops: Visszaolvasok :lol:
Vendég
 


naná,hogy elírtam BAKKER!!!!!

Tehát helyesen: tuti, hogy nem a hájinkó jön Rád, no!!!

Bocsika, gyorsabb az agyam,mint a kezem...
Vendég
 


na, ez a nyomi vérnyomás... azt tapazstaltam,hogy nem mindegy mikor veszem be a gyógyszert!
A lényeg reggel 9-ig be kell vennem, ha később veszem be, akkor többször mérek 130 feletti értékeket. Mióta így szedem, azóta egy napon max 2-szer szalad 130 fölé. 6 óránként szedem. Viszont, ha 120 alatt van, akkor nem jó a közérzetem :shock:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?