Új privát üzeneted érkezett!

Szia Dreika!

Én is sajnálom nagyon, ami veled (is) történt!

Itt nagyon rendesek a lányok, mindenkibe csak úgy öntik a lelket! Hidd el, már ez 1/2 siker!

Melyik kórházba mész? A kisfiaddal minden rendben ment anno?

Mióta terveztétek a tesót?

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Dreika! :cry: A többiek már mindent leírtak, egyetértek velük.

Mimi! Tudod, amíg nincs piri..... :wink:

Juca! Jajjajjaj! Minden ikrek gyerek ilyen? Na, elmegyek svédacéloztatni az idegeimet! :lol: Még van 8 hónapom testileg-lelkileg felkészülni.

Grönland! Hőmérő ide, lh oda, te azért nem voltál biztos a dolgodban. :lol: :wink: Vagy csak nagyon kívánós voltál ebben a hónapban és ezért dolgoztattad meg így apát? :wink:

Libus! Az a lényeg, hogy érezted a pé-t és ha akkor elkaptad apát, akkor jó úton haladtok. Ebben a hónapban a Closti miatt nekem péntekre kellett volna esnie a pé-nek, dolgoztunk is az ügyön, de nekem vasárnap este voltak tüszőrepedéses érzéseim. Mondtam is apának hétfő reggel, hogy biztos, ami biztos menjen egy kicsit később dolgozni :wink: ...a többit meg tudjátok. :lol: Meggyőződésem, hogy azon a hétfőn estem teherbe. :lol:

Zsuzsu! Milyen nehézségeket kellett Ábelnél kiállnod? Mesélj!

Kacika! Látszik már a pocid? Észreveszik ismeretlenek az utcán?

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti!

A nagyfiam is ikrek! És szerintem a "legjobb" gyerek a 3 közül.

Végtelenül jólelkű, és szupi okos! Imádom! Nem nehezen kezelhető!

Amíg pici volt, volt egy-két csatám vele, de azokat meg kellett harcolni.

Szóval, egy szó mint 100: jó lesz az , hidd el! :wink:

Kép
zmimi
 
 

 
 

Huhhh! Kösz Mimi. Most egy kicsit megnyugodtam. :lol: Ja, most jut eszembe, hogy apukám és az öcsém is ikrek és fát lehet vágni a hátukon! Úgyhogy kitartás Juca, Kinga is biztos kinövi a hisztit!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti rakok neked képet, mert minnyánn ilyen lesz a babód!


Kép

Kép
zmimi
 
 


Hehe Monti, maradjunk annyiban, hogy ez nekem is lúzer hónap! :lol: Így ciklus végén a görbémet nézve van egy olyan érzésem, hogy pé-m sem volt! Na de nem bánok egyetlen percét sem! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dreika, én is nagyon együttérzek Veled, és hidd el, majd jobban leszel, csak írd le mindig nyugodtan az érzéseidet.Itt mindenki megérti a fájdalmadat.És látod, nem vagy egyedül...
Mi már csak előre nézünk,Neked is azt kell tenned, és már ketten közülünk újra babásak, és egyre többen azok leszünk.Én pld úgy gondolom, ebben a hónapban... :lol:

Mimi!
Ne keseredj el, és már másodszor élem át azt, amit Te...Minkét hónapban volak szuper tüneteim, és semmi.

Viszont a múltkori mazsolánál először nekem sem mutatott semmit, de pár nap múlva igen!Úgyhogy nincs veszve semmi.

Montimami, hogy vagy?

Zsuzsu, igen, mesélj!
Vendég
 


Csajok, én ma megvettem a lh-teszt adagomat.
Hőmérőzés folyik.Csak tudjunk jól időzíteni!

Amúgy párom ikrek, maga a megtestesült nyugalom.Ezért bír elviselni engem!Én skorpió vagyok, hát nem könnyű velem...

Kislibus, hajrá!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok!
Nem jó a gépem 2 perc után kikapcsol, majd jövök ha tudok, addig is sok zebrát akarok látni!
Hiányozni fogtok puszi!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a szép szavakat.
Tudtam, hogy jó helyre jövök. Régi felhasználó vagyok, csak más névvel, de a topikomban nem tudok és nem is akarok erről írni. Tegnap megírtam ott is, de ennyi.

Grönland,
Kb. 9-10 hetes lennék, nem tudni pontosan, mivel a szoptatást most hagytam abba júliusban és egyből meg is fogant a baba.

Kislibus,
2. baba lett volna. A HCG mérést nem tudom. Spontán nem indult (még) meg a vetélés, keddre vagyok előjegyezve műtétre.

Zmimi,
Az Istvánba megyek, ott is szültem. A fiammal minden oké volt szerencsére, ő is első próbálkozásra összejött.
Június óta próbálkozunk, júliusban hagytam abba a szoptatást és akkor sikerült is.

Az érzéseim … most már várom a keddet, hogy túl legyek rajta, aztán meg előre tekintek, hogy hamarosan újra tudunk próbálkozni.
Remélem azért ma éjjel már fogok tudni aludni, előző éjjel nem igazán sikerült.
Néha még elpityogom magam, de a fiam tényleg sok erőt ad.

Akinek már van pocaklakója, nektek mennyi idő után sikerült újra teherbe esni? Mennyit kellett várnotok a műtét/vetélés után?
dreika
 
 


Sziasztok!!

Én most jöttem ide először..
Beleolvastam néhány üzibe, némelyik kicsit szomorkás... :(

Rólam annyit, hogy 6 hete volt egy missed ab.-om... 8 hetes voltam. Már kezdem feldolgozni.. úgysem tehetek semmit!!

Az orvosom 6 hónap várakozást javasolt!! Igencsak számolom vissza a heteket.. hónapokat!!

Remélem mindenkinek a számításai szerint alakulnak a dolgok!!

Minden jót mindenkinek!
dbabett
 
 


Szia Dreika!

Nekem is az Istvánban volt a műtét, velem nagyon rendesek voltak. Mondjuk én hétvégén voltam, nem volt nagy nyüzsi, vasárnap volt a műtét, este már haza is jöhettem. Elhiszem, hogy már várod a műtétet. Ilyenkor tényleg úgy van az ember, hogy most már legyen vége, lehessen túllépni rajta és elkezdeni valami újat. Nekem kedden vették észre uh-n, hogy üres a petezsák és vasárnapig vártunk a műtéttel, hátha kilökődik magától, de bezzeg a petezsák ragaszkodott hozzám nagyon. :roll: A műtét nem lesz túl megerőltető testileg, én utána nem is véreztem, csak egy-két napig barnáztam. Hát a lelki feldolgozása már kicsit nehezebb. :cry:

Három hónap türelmi idő után újból lehetett próbálkozni, de sajnos én egy évig nem estem teherbe. Egy évig hallgattam a "ne akard olyan görcsösen"-t meg a "meglátod jön az majd"-ot, aztán az orvosom csinált egy uh-t ahol kiderült , hogy egyszerűen leállt a peteérésem. :shock: Erre kaptam a Clostit és a második hónapban, azaz a múlt héten pozitív lett a tesztem. :lol:

Szóval a magam 1 évével én vagyok a csúcstartó a "nem esem teherbe a műtét után" nevű versenyben és mivel ezt a címet eloroztam, mindenki más hamarabb fog teherbeesni. :lol: (Bár most, hogy utána gondolok, lehet Grönland, hogy te felveszed a versenyt velem? Hogy is van ez nálad?) Tehát Dreika, egy a lényeg: ne én legyek az etalon! Vegyél inkább példát Kacikáról, de az ő sztoriját majd ő elmeséli. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Szia Babett! Nagyon sajnálom. :cry: Mesélj még magadról! Van már gyerkőc? Először mindenki szomorkásat ír, aztán úgyis felvidítunk mindenkit! :lol:

Na, most viszont megyek aludni, mert leragad a szemem! Joccakát!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana,
megkérdezhetem ki csinálta? Ő az orvosod? Első babád lesz?
Amúgy gratulálok Mazsolához! :)
Nekem 7mm-es az embrióm, szóval kb. 3. hete nem fejlődik, a szíve nem kezdett dobogni. :(
A műtét után mennyivel jött meg?
Piszkos kérdés :D : Te adtál pénzt a dokinak? Mennyit?
Nekem csak 1 hónap türelmi időt mondott az orvosom. Szerintetek?
dreika
 
 


A dokimat Dr. Surtya Zsuzsannának hívják, nem állandó orvos az Istvánban, csak szerződéses, ha jól tudom. Nem adtam neki pénzt, mi már régebbről ismerjük egymást, nem is fogadott volna el, így vettem neki egy ajándékkosarat. Rendes volt, mert minden szó nélkül bejött vasárnap megcsinálni a műtétet. Nekem az utolsó uh-n 6 mm-es babócám volt a 9 hetesen meg már nem volt sehol, felszívódott. :roll: A három hónapot ő mondta, mi meg betartottuk. Mondjuk nekem a műtét után 7 hétre jött meg először, de ez egyáltalán nem általános.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Dreika, dbabett,
üdvözöllek én is benneteket, és szívből sajnálom, hogy ti is átéltétek, amit itt mi mindannyian.
Várakozásra minden orvos mást mond, nekem először 6 hónapot, aztán a kontrollon már csak 3-at. Azt kivártuk, múlt hónapban már próbálkoztunk, de nem jött össze. Majd most :D

Lányok,
szerdán megyek vissza a pajzsmirigyes dokihoz, de belekukkantottak a leletembe, és úgy néz ki, örököltem anyu pajzsmirigybetegségét :(
Ami, ha tényleg így van, azért gáz, mert neki nem javasolták a 2. gyereket, ezért nincs is édes tesóm. Igaz ez 27 éve volt, azóta olvastam egy cikkét a dokimnak a neten, és ott azt írta, hogy nem ellenjavallt a teherbeesés, csak nagyon oda kell figyelni, gyógyszert szedni..., szóval lehet, hogy ezért volt az egész. Majd szerdán kiderül. Azt írta a neten egy cikk, hogy hormonális változások, pl. szülés hatására alakulhat ki ez a begegség (anyunak is 3 éves koromban derült ki, Lili most majdnem 2). Na még nem akarom nagyon elszomorítani magam, meg nem is fogom, de ha tényleg így van, ezt nem tudják a tudomány mai állása szerint meggyógyítani, csak kezelni, viszont ahogy anyunál látom, olyan nagy gondot azért nem okozott az életében.

Úgyhogy hajrá tesó...bár apa már megint elaludt. Ez a 10. napom, és ebben a hónapban még semmi :(

Juca,
így cseszhetem a spermaképet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nem váratott sokat magára. Igen rosszul voltam a napokban.
Döglesztő hetem volt. A kedélyem nem rossz, de azért sajnálom. Annyira nem időzítettünk jól.

jóéjszakát
lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Babett!

Téged is nagyon sajnállak, borzasztó, hogy ilyen sokan járunk így!!! :cry: :cry:
Bár ez meg azt jelenti, hogy nem egyedi eset a miénk.Lehet, hogy most hülyén hangzik, de nekem ez kicsit segített feldolgozni a történteket.
Amikor mondták, hogy nem dobog a szíve, azt hittem, összedől a világ, ilyen nem lehet, miért pont velem történik?Csak bőgni tudtam.Aztán rátaláltam itt a csajokra, és láttam, hogy nem csak velem történik ilyesmi.Jó példát mutattak, előre néztek, és akkor döbbentem rá, hogy mást én sem tehetek!
Nekem addig volt a legrosszabb, amíg a műtét után nem jelentkezett pirike.Szerencsére nekem 4 héttel a műtét után rendesen megjött, onnét könnyebb volt.

Úgyhogy fel a fejjel csajok, ennek valamiért így kellett történnie.Majd a következő másképp lesz!

Nekem 2-3 hónap várakozást mondtak.A második után már nem vigyáztunk annyira, de eddig még nem jött össze.


Lilia, sajnálom!

Lina, még ne keseredj el előre, biztos lesz valami megoldás, olyan nincs, hogy ne legyen!
Nekem azt mondták, hogy meg van nagyobbodva a pajzsmirigy, de a hormonszintek jók.Ezt nem most mondták, hanem 4 éve amikor nyaki uh volt.De semmi panaszt nem okoz.
És a hormonszint most is jó, tehát talán nincs gond.

Nem tudom eldönteni, menjek-e suliba, vagy ne.Mennék is, meg félek is tőle.

Minden szerdán menni kellene, reggel 1/2 8-ra.Tehát azokon a napokon 4-kor kell kelnem.A kajával nem lenne gond, mert ugye nekem 3-4 óránként enni kell, de nem szólnak, ha az ember rágcsál óra közben...Sajnos nekem ez is szempont.
A saját szabim fogyna, tehát pihenni jövőre nem lenne sok lehetőségem.
Ha összejön a baba, ilyen szempontból lehet jó is, meg rossz is.Mert ha jól vagyok, és tudok suliba járni, akkor oké, elmegyek táppénzre, tudok tanulni,de ha nem???Akkor nem tudok eljárni az órákra.Sajnos ebben a korban ez is benne van a pakliban.
A vizsga júniusban lesz, elvileg beleférne még akkor is, ha ebben a hónapban babás lennék.Persze, ha nem jön sokkal előbb a bébi...De ha előbb jön?

Hú, ezt így annyira nehéz eldönteni!

Még van rá két napom.Bár úgy néz ki, az Igazgatónk sem biztos, hogy engedélyezi, hogy minden szerdán szabira menjek.Úgyhogy akkor meg eldőlt a kérdés.
Vendég
 


Luca,
milyen suliba mennél?
Amúgy nem vagyok elkeseredve, mert legalább most már tudom, hogy csinálhattam volna akármit, PCO meg ez mellett így is úgy is hízom, legalább ez megnyugtatott. Meg az, hogy ha kapok gyogyit, talán lehetek újra 60 kilós. Kevesebb nem akarok. :D

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Nekem a ma reggeli tesztem is teljesen nega, még halvány sejtelem sincs.

Marad az október. Ha az sem jön össze, akkor májusig védekezünk...

A méhszájam is lent van.
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Miért védekeztek májusig?

Mi meg februárig nem védekezünk...
Vendég
 


Jó reggelt!

Mimi! :cry: Október után miért akartok májusig várni?

Lina! Anyáink óta már sokat fejlődött az orvostudomány, szerintem tudanak már azóta valami megoldást.

Luca! Szerintem ha a főnök elenged, akkor menj suliba. A tanulás mindig jó, én ha huzamosabb ideig nem járok suliba, úgy érzem, hogy szalmával van kitömve a fejem. Aztán ha menet közben bebabásodsz, ráérsz akkor is töprengeni a továbbiakon. Vizsgákon meg nagyon elnézőek szoktak lenni a pocakosokkal. :wink:

Lilia! Kitartást, a következő hónap a tiéd lesz!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Lina, gyógyszertári szakasszisztens suliba mennék.Nekem csak a sima gyógysz. asszisztensi van.
Meg a tb fősuli, de az nem sok helyre jó...
Vendég
 


Monti, kösz a biztatást!Egy éve végeztem a másik sulival, és most nem találom a helyem...Pedig akkor azt mondtam, pár évig biztos nem tanulok semmit.Erre most meg hiányzik.
Nekem sem jó ám semmi...
Vendég
 


Monti,

azért, mert olyan hülye vagyok, h nem akarok szept-jan közötti gyereket. Ennyi.

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!
Csatlakozhatom hozzátok?Az én babám hetedik héten halt el.tegnap csinálták meg a műtétet.nagyon nehéz nekem most,Bár a két kisfiam sok erőt ad.nekünk ez lett volna az első közös babánk a párommal,tudjátok tavaly elváltam,és azóta van egy párom aki bearanyozza az életünket.Mindenkinek mielőbbi babásodást kivánok.Remélem egymásba beszéljük itt a kis pocaklakót. :)
mese28
 
 


Sziasztok!

Monti, látszik már a hasam, pénteken volt kint nálunk anyu, és épp ő mondta, hogy már látszik. Ha nagyon bő pulcsit veszek akkor még nem, pláne aki nem tudja, de ilyen pulcsim kevesebb van :P


Dreika, nekem a műtét után már nem jött meg, csak lett egy zebrás tesztem, azóta lassan 16 hetes vagyok.

Dbabett, 6 hónapot? Miért olyan sokat? Szerintem a legtöbb doki 3 hónapot javasol. Ja, és rettentően sajnálom, mint ahogy
Mese, a te esetedet is!!!
De fel a fejjel, lesznek még itt babák!!!
Vendég
 


sziasztok lányok bocsi hogy nem jelentkeztem eddig de még nincs semmi még azota nem jöttmeg amiota vetélésem volt igy várok

Kép
e.andrea
 
 


kacika!
Remélem én is hamarosan követlek.Egyébként mennyi idő amig megjön vetélés után?Úgy ahogy szokott?
mese28
 
 


csajok!
Tudna nekem valaki vonalzót csinálni?Én próbáltam,de ez az angol nem fekszik nekem,pedig ezek a lilypie vonik naon szépek.Ha valaki megcsinálta a vonim,küldöm a jelszóm és be is írhatná,mert nekem a zárójeleket nem viszi ez a vacak.utolsó mensim,gondolom a tegnapi műtét időpont.több kérésem igérem nincs. :D
mese28
 
 


én meg csinálom

Kép
e.andrea
 
 


e.andrea!
Köszi,küldtem priviben a dolgokat.Egyébként lehet,hogy babás vagy?mióta nem jött meg?
mese28
 
 


proba

Kép
mese28
 
 


remélem jo lesz?

Kép
e.andrea
 
 


[quote="e.andrea"]r írta:e.andreaemélem jo lesz?


Nagyon szép lett.Köszi :) gólya bácsi.Vagy néni? :lol:

Kép
mese28
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, mennyien lettünk hirtelen!
Itt megértésre és együttérzésre találtok, majd meglátjátok! :wink:

Nekem a műtét után 28 napra jött meg.

Javaslom, hogy olvassatok bele az első oldalakba, ott végig ilyenekről volt szó.Mikor jött, mennyit kell várni, stb.

És minket is jobban megismertek,persze, ha érdekel Benneteket, hogy kivel mi történt.
Vendég
 


mese28 ahogy nézük lehet fiu és lány is :lol: de inkább te döntsed el

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Ölelés az újaknak!
Valahogy nem meglepő, h egyre többen leszünk. Amikor nálunk volt a gond, mondta a dokim, h minden 5. terhesség műszeresen befejeződik a 12. hét előtt. Ebben pedig nincs benne az, akiknek csúszik a mensi, de aztán 1-2 héten belül megjön, vagyis spontán elhal.
Minket az akkori dokim azzal vígasztalt, h oka volt a bajnak és jobb így, a természet tudja mit tesz. Én ebbe kapaszkodtam és ma is ez ad erőt. Mi mindnyájan mindent megteszünk az egészséges babákért, de a természet is beleszól.

Lányok! Nektek is adjon erőt, h élünk, h képesek vagyunk szeretni. !!!

Juca!
Megértelek, Nálunk ugyanez megy. Ábel is pakol rendületlenül. Már nem tudok hová elpakolni, na meg nem is akarok. Meg kéne tanulniuk, h nem pakolászhatnak szét mindent. Néha én is utálom magam amiatt, h percenként tiltok valamit, de másképp nem megy. Igaz nem sokat érek el a tiltással. Ábel ráadásul mindent a szájába vesz. Már az edényeim, konyhai dolgok, dobozok, asztalok, székek, könyvek....mindenen rajta van a DNS-e :D
vendégségben Ő is tündér...
A megoldást én sem tudom, csak reménykedem, h egyszer vége lesz ennek a korszaknak is.

Anna!
Az életjelnek örülünk, gyere amikor tudsz! Pirihez kitartás!


Dreika!

Nekünk is 3 hónapot mondott a doki, de többet vártunk. Nem derült ki ugyan mi okozta a vetélésemet, de megpróbáltuk rendezni az életünk és kizárni a veszélyforrásokat. ÍGy Ábel a vetélés után 7. hónapban fogant meg.
Nincs rá sablon ki mennyit vár.


Mimi!
Megmutizod a frizurád? Mit szóltak a fiúk??? Örülök, h jobb a kedved, bár hiányolom a képeket :)

Babett!
Néha szomorkás, néha nem...hullámzunk és ez így van jól.
Mesélj kicsit, család, munka..amit gondolsz...

Linácska
!
tetszik az optimizmusod! Hogy van Lili???????????

Lilia!
Neked is szorítunk, gyere, amikor tudsz!

Monti!
Mi volt ma a kajcsi??? :D :D :D :D Te most táppénzen vagy vagy szabi????

Luca!
Jó volt tegnap dumcsizni!! :D Képzeld, Ábel 11 körül felsírt, de úgy, mint még soha. Rohantunk az ágyhoz, kikaptuk ...nem tudni mi volt vele, de nagyon megijedtem.

Jó szakmád van, én is akartam menni ilyen suliba, de kecskemétre járni miközben dolgozni is kellett...nem ment, aztán meg Ábel, Tirza..... :lol:

mese!
Mesélj Te is, képeket is szeretjük!
:D :D
Olyan szépen irod: bearanyozza a napjaid..teccik! :D :D

Kacika!
Petid??????? Úgy örülök, h jól vagytok, eszembe jut , h mennyire szorítottunk.......csak így tovább!!!

Andi!
Várjunk türelmesen, de azért ha tudsz gyere!!!! :D

Rólunk:
vérezgetek...nem tom mi ez, ilyenben még nem volt részem......lehet, h ez a barnázás??????? passz...csipp-csepp...Pirinek korai....

Kérdeztétek mi volt a gondom, amikor Ábelt vártuk. Nem akarok rémtörténetet, szerencsére nincs is. A vetélés miatt rettegtem az UH-tól. Mások örömmel mentek minig, alig várták, h lássál a pocaklakót én meg rettegtem. A dokim mindig azzal kezdte: JÓL VAN ...és utánna diktálta az eredményeket az asszisztensnek, magyarázta mit látunk....
Sosem volt semmi gond, de nekem a gyomrom görcsben, Bence jött Velem (kihisztiztem, h mindig elkísérjen...)

A 28. hét körül kellett menni EKG-ra, ott is szétizgultam magam, rossz is lett így kardiólógia.......még 24 órás monitort is kaptam, egy csomó gyógyszert, holott mondtam, h csak az idegesség a baj forrása. A vérnyomim 170/120 is volt, itthon meg 110/70...7 héten át ingáztam a lakás és a kardiológia között, mire megkaptam a pecsétes papírt, h szülhetek spontán.

Utánna meg a szüléstől rettegtem, h nehogy ott legyen baj, nehogy meghaljon, ne legyen császár........
hát ennyi.....

szaladok, fiaim hiányolnak, de nagyon...

puszik!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


[quote="e.andrea"]m írta:e.andreaese28 ahogy nézük lehet fiu és lány is :lol: de inkább te döntsed el


Mindegy,csak hozzon mindenkinek babát.Csak áll ott.Hát miért nem csipkedi magát?Mi már türelmetlenek vagyunk,és van itt még egy csomó szuper mami is. :D

Kép
mese28
 
 


Köszi Zsuzsu!Megy a nagy ölelés vissza. :) tennék fel képet,csak meg kéne szerkeszteni.Mind túl nagy.De aki kivi rám,iwiwen fent vagyok,ott van egy csomó fotó rólam és kiccsaládomról :D a nevem Filkóházi Emese.Meg is jelölhettek,csak tudjak azonosítani.:)
Nekem a doki 6 hónap pihit mondott baby project elött.Hát én nem tudok várni.Ráadásul a párom külföldön dolgozik,10 naponta jár haza,4 napra.Szóval nekünk a szex olyan mint nektek a karácsony. :lol: Éppen ezért nem tudunk naon rá koncentrálni a dologra.Szerintem majd jön a pici,addog is mindent megteszünk érte. :lol: Most hogy túl vagyok a műtéten,próbálok csak előre nézni.Az nem lehet,hogy ne sikerüljön.Összejön és kész.És itt mindenkinek ugyanúgy.Hiszen egy a célunk:babát szeretnénk.Bocsi,hogy ömlött belőlem a szó,nem akartam ilyen hosszúra nyulni. :oops:

Kép
mese28
 
 


Szia Emese!

Nyugodtan nyúlj hosszúra, végighallgatunk! :lol:
Itt eről szól a dolog, kibeszéljük magunkból a gondolatainkat.A szépet is, meg a rondát is.

Én éppen úgy vagyok, ahogy Te: közös babát szeretnénk a párommal.Csak nekem 2 lányom van, és 39 éves vagyok...és nagyon türelmetlen sajnos.

Ja, megjelöltelek!
Vendég
 


Szia Lányok!

Olyan jót kirándultunk ma az alcsúti arborétumban! Gyönyörű ebben az évszakban!

Mese, nekem is 2 kisfiam van, és nekem is új házasság (de a férjem kisfiát is mi neveljük) és mi is a közös babát veszítettük el.. :cry:

Nekem pont 28 napra megjött a vetélés után. Azóta nem védekezütünk, holnapra lenne aktuális a köv mensi.

Hiányoljátok a képeket? Akkor íme egy mai!

Kép az arborétumban

Kép
zmimi
 
 


zmimi!Nagyon szépek vagytok. :) Luca!Nagyon szépek vagytok.A lányid örökölték a mosolyodat.:))))Jaj de rossz ma...Mintha ma mndenki kismami lenne.De tök sokkal találkoztam az utcán.Lesz nekem valaha babám?

Kép
mese28
 
 


Ja, megjelöltelek![/quote]

Visszajelöltelek :)

Kép
mese28
 
 


Mimi, nagyon szép a családod!Örülök, hogy jó volt a kirándulás, nekem mára csak fűnyírás jutott.De az is jólesett ebben a szép időben.

Emese, köszi!
:lol:
Most nehéz Neked, tudom, de nem szabad mindig erre gondolnod...
Nekem a múlt héten a kórházban a koraszülöttosztályon volt dolgom, képzelheted, mit éreztem...
A műtét után nekem is majd' megszakadt a szívem, ha babát vagy terhes mamát láttam.
De most már nem fáj annyira.És a kolléganőm is kisbabát vár, most már tudok Vele beszélni a babáról.
Ráadásul a sógornőmmel egyidős terhesek voltunk, és akkora nagy pocija van már...
Ezeket a helyzeteket nem lehet elkerülni, muszáj szembenézni a tényekkel: Ők most várnak babát, mi meg majd kicsit később.

Többiek, hol vagytok?Mi megint sütit sütünk!Csak most csokipudinggal...
Vendég
 


Emese, Ti is nagyon szépek vagytok ám!!!Helyesek a fiúk is, és az az autó...az sem kutya :lol: :lol: :lol: Ja, és a kutyás képen annyira bájos mosolya van a fiacskádnak...
Két kutyátok van?Egy kinti és egy benti? :D
Vendég
 


Mit szóltok az új vonalzómhoz?
Már sok egyforma volt, soha nem tudtam, melyik vagyok én. :wink:
Vendég
 


Luca!Mindkét kutya csak ismerősé,Sajnos mi bérházba lakunk.De az egész család nagy állat barát.Szeretnénk kertes házat,akkor mindenképp lesz kutya.Most megint romon vagyok.Pedig azt hittem nincs könnyem.Csajok !Túl akarom élni.Köszi Luca a kedves a szavakat.:)

Kép
mese28
 
 


[quote="luca68"]E írta:luca68mese, Ti is nagyon szépek vagytok ám!!!Helyesek a fiúk is, és az az autó...az sem kutya :lol: :lol: :lol: Ja, és a kutyás képen annyira bájos mosolya van a fiacskádnak...
Két kutyátok van?Egy kinti és egy benti? :D


Az autó nem a miénk.:) Csak az a kedvencem.Nekünk egy 3 éves astránk van.Még mindig nincs jogsim.Lusta dög.....:)))

Kép
mese28
 
 


Ezt most küldte egy ffi ismerősöm:

Egy Harleys férfi motorozott a Californiai tengerpart mentén, amikor
váratlanul egy felhő került a feje felé és egy menydörgő hang szólalt meg:

- Azért mert te mindig hűséges voltál hozzám teljesítem egy kívánságodat.
A motoros lehúzódott az úttest szélére és igy válaszolt:
- Építsél nekem egy hidat California és Hawaii közé, hogy bármikor
átugorhassak a szigetre.
Az Úr így szólt:
-A te kérésed igencsak anyagi dolgokra épül., gondold el, mekkora
létesítmény lenne. Az óceán aljára levinni a tartó oszlopokat, és az a
rengeteg beton, aszfalt és acél. Természetfeletti dolognak vélnék. Én meg
tudnám csinálni, de még nekem is nehéz lenne. Gondolkodj egy kicsit,
hátha eszedbe jut valami más amivel az emberiség jövőjét tudnád
elősegíteni.
A motoros elég sokáig gondolkodott, végül így szólt:
- Uram! Azt kívánom, hogy minden férfi megérthesse az asszonyokat. Tudni
szeretném, hogy mire gondolnak mit éreznek legbelül, amikor csak némán
néznek rám, vagy amikor sírnak, nevetnek, vagy amikor rosszat mondok.. És
hogy hogyan tudnám a nőket boldoggá, kiegyensúlyozottá tenni.
Erre az Úr így válaszolt:
- Hány sávot akarsz a hídon?


Semmi valóságtartalma... :lol: :wink:

Kép
zmimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?