Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

elromlott a modemunk Kép de kicsereltek...Kép
Nekunk azt mondta a doktorneni, hogy azert kell a K vitamin hogy a belflorat rendezze. Mi is csak az elso honapban szedtuk. Bar Andulka keves tapszert eszik (kb, 180 ml/4 het).
Sot a dokineni szerint mar gyumolcsoket is kostoltatni kell 2 honapos kortol, kapott is egy-egy kanal barackos bananos bebietelt, egesz jol turte.

Norka
gratula a tesodnak isKép

Na lemereszedek a boltba mert a kismeretu szundit, de elegge felek itt hagyni meg par percre is. Most hogy tobbet nezem a tv-t mint addig mig boldog munkasember voltam, elkezdtem betegesen felteni a gyereket (benn eg a hazban, megfullad)
nincs olyan nap, hogy ne ijednek valamin.
Na felebredt, a boltba meg lepcsok vezetnek, hogy megyunk igy be? Na batrake a cseresznye.
sziasztok

zsurlo es andulka
zsurlo76
 
 


Zsuzsi! Ez merénylet volt! Most beszélem rá apát, hogy vigyen el sütizni.

Myssnia! Szegény a mûtét miatt. Viszont a normál méh az jó. Szilárd aranyos. Annak, aki nem Zsuzsi, nem Norka és nem lány, annak az óriásfejû jött? Nem baj, mert nagyon édi!

Beu
beu
 
 


Juj, lányok, köszi a vigasztalást KépKépKép
... ha még hozzáteszem, hogy Julcsival halál orditva jöttünk meg Anyuéktól este hétkor, és kispapa pont a nagy cipekedés közben csörgött rám, hogy most indul a belvárosból, akkor ugye elhiszitek, hogy ez a mai nem az én napom?!
Mindegy, megfürdettem, megetettem, most alszik végre KépKépKép

Beu Kép
húúú, de drága vagy!!! Mondjuk amíg szopizik a brekusz, addig nem merem senkire otthagyni úgyse, de a gesztus nemes KépKépKép Ha kivégeztem a hülye vizsgáimat, akkor járhatunk-kelhetünk kedvünkre Kép
Nem ám csélcsapságra nevelem a gyermeket, hanem arra, hogy jól nézzen körül, mielõtt igába hajtja a fejét Kép

Myssnia Kép
mütét Kép Szilárd gyönyörü, a lába cuki, az óriásfeje meg buci. Nincs több apás képed róla? KépKépKép

Zsuzsi Kép
nyamm mu-tiramisu!!!

Urszila Kép
tudom, hogy ez kötelezö gyakorlat, mármint a depi, szóval nem is aggódom, csak nagyon várom, hogy enyhüljön már a helyzet ...

Timici Kép
a kocsi határozottan megvigasztalt, és végül nem fagyi lett belõle, hanem vaníliás karika!!!

Franyo Kép
juujj, ölelés KépKépKép Kösziköszi!!!!

Norka Kép
Jázi cukimanci Kép (egyre jobbakat találok ki, nem?!)

Leszter Kép
már nem is vagyok depis! Kép

Csak ez a kretén doga ne lenne ... Kép

Pussz
megvigasztalt Kangi + elaludott Julcsi
kangi
 
 

 
 

Sziasztok!

Myssnia
Koszi a dedikalt kepet! Jol elraktaroztam magamban! Kép
Mutet csunyan hangzik, de ha nem fog fajni akkor Kép Es legalabb nincs nagy gond!

Kangi
Jo,hogy lassan a regi leszel. Mar nem aggodom miattad Kép

Zsurlo
Koszi gratulat,mar kozvetitem is! Kép
En is szoktam ilyeneken gondolkodni, de igyexem nem agyon gorcsolni magam. Mostanaban egyre lazabban megy, csak mikor Jazi legutobb nem vett levegot, megint elkezdodott a beaggodas...

Urszila
Legutobb a doki neni,mintha naptaforgo olajat emlitett volna, de a patikaba ezt a Zink oxidos cuccot adtak, csodalkoztam is. Lehet,hogy elirtak a receptet????????

Beu
Vissza fogod Te meg sirni a napi1 kakit! Kép
Nalunk bevalt a Hohes C (a narancshusos-azaz rostdarabos), de ha folyamatosan iszom semmi hatasa. Kell 2-3 nap szunet es akkor megint hat . Kép De ahogy ma kiderult, nalunk a tokfozelek is kakit eredmenyez, bar lehet,hogy ez veletlen, de 2 is volt! Persze valto pelust nem vittem magammal,mert "Most kakilt, minek?" felkialtassal. Budosen flangaltuk vegig a fel varost!
Unott szajbecsukas Kép

Zsuzsi
Suti...nyammmnyammmm
Nem, koszi nem eszem! Kép Nalunk nem volt ennyire gusztustalan,de Jazinak is a napokban fakadt ki. Blueee


Huuu lanyok, ma kitalaltuk,hogy hosszu 7vege leven lemegyunk Adriara 1-2 napra. A bibi csak az,hogy penteken kapja Jazi az oltast,de hatha megdumalom dokinenivel,hogy jovo kedd legyen belole!!! Teljesen be vagyok porogve! Hajjajjj, legyen mar 7vege!
Koszonjuk az alvaselismerest. A 11 oras durmi utan ma elig lattam Jazit, egesz nap horpasztott. 5kor ebresztettem 8kor mar megint aludt. Nemtom mi van ma? De tuti nem beteg, mert mikor ebren van, vigyori! Kép

Ciao
Norka es ma sokatalvo J.
norkini
 
 


HELP!
Hogy kell használni (szájpenészre) a Bóraxos glicerint. Milyen gyakran, minden szopi elõtt (éjszaka is) ecsetelni kell a baba száját és a cicit?

Maci_2 + végreelaludt Roni
maci_2
 
 


SZiasztok!

Maci: én szopi után ecseteltem, de a legfontosabb, hogy nem csak simán kenegetni kell a száját, hanem dörzsölni is, különben sosem múlik el (mi emiatt 3 hétig küzdöttünk Kép).

Nincs valamelyikõtöknek eladó vagy kölcsön övterelõje a nyárra? Ez egy olyan szerkezet, ami segít, hogy a biztonsági öv nem a pocakot nyomja meg. Köszi!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Unatkozoknak egy ujabb macis kep! Kép

Norka
norkini
 
 


Azaz
[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=5999" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=5999[/url]

N
norkini
 
 


Sziasztok Lányok!

Megint itt vagyunk, már ha hiányoztunk egyáltalán valakinek.

Nem is tudom, sikerül-e behozni a lemaradast olvasásban, de szerintem eselyem sincs. Ezt az oldalt most elolvastam, de ez csak a délutáni termés és már majd leragad a szemem.

Myssnia! Remélem Szilárd nem hûtlenkedett amig oda voltunk.

Kangi! Depi Kép. Nekem is szoktak ilyen gondolataim támadni, de aztán jön és megy.

Zsuzsi! Már megint volt idõd sütit sütni. Hihetetlen vagy én meg egy lusta dög.

Cory! Sajna pont pár napja adtam kölcsön egyik barátnõmnek összes pocis ruhával együtt. Úgy elfogott a nosztalgia, megint terhes akarok lenni!!!!!! De hogy mikor fogom rászánni magam.....

Küldök egy friss képet Rékáról és megpróbalok megint jönni és lépést tartani az olvasással.

Kép

Üdv mindenkinek!

álmos Györgyi és nagyutazó Rékababa
rekababa
 
 


Norka!

Jazi mar olyan nagy lany lett. Tok cuki es milyen kis husi. Kép KépHat o sem az az ujszulott forma mar. Mostanaban gyakran racsodalkozom en is, hogy hogy megy az ido es mar Reka is milyen nagy lany. Nem akarom, hogy csak ugy elillanjon ez a korszak. Ugy imadom.

Na Eldugulok, mert apa mar tuntetoleg a fejere huzta a takarot.

Gyorgyi
rekababa
 
 


Sziasztok,

Latom, Kangi Teged is elert a depi. Kép De jo, hogy hamar tultetted magad rajta. KépKép A vanilias karika nalam is nagy kedvenc... Kép

Myssnia
hat, a mutet miatt Kép De drukkolok, hogy hamar tul legyel rajta! Kép Viktor nem emlekszik Nemferjapara...Kép
Es koszi a bokot a kedves paromrol... Kép A fenykepek meg egyenesen tunderiek! Kép

Zsuzsi
huuuu, de jol nez ki az a mu-tiramisu! Nyami Kép

Norka,
nektek konnyu, Pecsrol nincs is olyan messze az Adria. Irigy-irigy. KépKépKép

Zsombi gyerek ma megkapta a 4 honapos oltast. Nem viselte valami tul jol. Kép Rogton kapott itthon egy egesz kupot (dokineni mondta, hogy egeszet adjak), aztan jol belakmarozott, es beajult. En meg nem gyoztem a borogatast cserelni a labikoin, mert azt mondtak, felvaltva kell borogatni. Brrr...Kép
Viszont meglepo modon az ehsegsztrajkolo gyermekem 6180 gram lett es 62 cm. 5 het alatt 530 gram gyarapodas. Nem tul sok, de pont eleg. Kép

Es azt mondtak, K vitamint meg ket hetig adjak Zsombinak, utana mar nem kell. HA jol olvasom, ez vagy az otodik-fele verzio. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Beu!

Legós béka Intersparban 1200 Ft körül volt a múlt héten. Én is vettem Emmának a babakocsira tépõzárazni nagyon jó. A mega toys ezek szerint játékokban drága. Legalábbis legóban.

manó
manó
 


Csajszik!
Szépen vérezget a vizsgálat, már a dokinál is elkezdett, úgy látszik nem szereti a piszkálást...

Beu
Nem volt koncepció, de akkor a nagyfejû. Kép Kép

KangiKép
Fránya doga, de kapsz legalább egy 5-öst.
Keresek még apásképet.

Norka
Írigy-írigy. Az én gyerekem miért nem alszik este szopi közben el? Vagy jólakottan miért nem szenderedik el a játakai közt? Most aludt el 1 óra birkozás után. Néha sikerül azért szopi után berakni az ágyba és fel sem ébred 2-ig. De ez ritka. Kép
Bátrak vagytok, nekem a pénteki nemanyóslátogatás is fárasztó volt. Ezért is írigy.
Büdös városnézés Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Kép mutet! Remelem most mar tenyleg rendbe szed a doki, es nem csak kontarkodik!
Osszefoglalom a tenyeket: Szilard jo krapek akarcsak apja! Kép

Norka,
Adria? Iriiiiiiiigy!!! En is en is akarok menni!!!!!
Maci fule jaaaaajjjj!!! Nekem ugy tunik nagyon hasonlit rad Jazmin!

Gyorgyi,
Tetszik a lyanyod! De mar csak Dani szabad....ugy latszik o tul ven az itteni csajszikhoz! Ne meg hat engedjem majd el Uj-Zelandra? Kép Cuki a kis pihes fejszorzete!
Mu-tiramisut nem kell sutni. Kell hozza nemi babapiskota, egy csomag tejszin izu pudingpor, keves tej, cukor, meg egy csomag turo (plusz a malatakave meg a kakaopor a tetejere). Kb. 10 perc osszerakni, aztan egy kis pihi a hutoben, es kesz. Imadjuk, a gyerekek is odavannak erte, es tenyleg eleg dietas (zsirmentes turobol van, es nem szoktam nagyon edesiteni sem). Mar csak a nyoma van meg a szank szelen, ferjemnek mar nem is jutott belole. Holnapra igertem neki megegy adagot, de ha nem siet haza, akkor mar csak mosogathat!

Timici,
Gyonyoru szeme van Bencenek! Es szep jatekai! Hogy all a jatszoszonyeg projekt?

Beu,
Kepet kerunk Lorincrol is! Amugy igencsak elgondolkodtam, hogy milyen tesztet emlegetsz...ugy 10 perc utan le is esett a tantusz!

Kangi,
Nyugi, depis napok vannak, lesznek! En az elozo kettovel sokkal tobbet depiztem. Igaz, nem is tudtam kimozdulni otthonrol egy budos percre sem, mert eppen vagy fejtem, vagy etettem. Te legy buszke magadra, mert mintaanya vagy, es emellett tanulsz, aktiv vagy, es a mai napot kiveve mindig vidam es jokedvu! Most kaptal egy nap szabit a poenmesteri beosztasodban, aztan holnaptol melo van! Kép

Jo ejt, meg atugrom a szopis topikba, van egy kis problemam (miert epp nekem ne lenne?!)

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


GyörgyiKép
Nekem eszembe voltatok, hogy hol van a mi Rékababánk. Kép

GombócKép
Gratula a gyarapodáshoz! Szerintem tök jó. Szilárd sem eszi meg az adagját, kb 120-akat eszik. Nem is hízik nagyon, de a tegnapi mérés szerint 66 cm, és 6 kiló körül. A centin teljesen elájultam.

Legós BékaKép
Látod milyen népszerû lettél. Imádnak a gyerekek!

Megyek pihizni, mert már hülyeségeket írok.
Jó éjt!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


ZsurlóKép

K vitamin: agyvérzés megelõzésére kell

2 hónaposan gyümölcs: A gyerekorvosok 80%-a még mindíg itt tart,és ajánlja, a jelenlegi modern álláspont szerint hülyeség.Kép
Személyes véleményem: Hát biztos nem lesz tõle semmi baja, hiszen mi is ettük 6 hetes kortól és itt vagyunk, de ha valakinek van teje felesleges pepecselés csak, egészségesebb is és kényelmesebb is az anyatej, vagy annak hiányábamn a tápszer. Én most ott tartok hogy kezdem visszakívánni a jó kis cumisüveges evéseket, merta kanalas evéseknél úszik a konyha + etetõszék+ gyerek.KépKépKép Akkor hová is siettetnénk a hozzátápláláést? No persze mikor 4 hónapos volt meg alig vártam hogy próbágathassuk az új kajcsikat.Kép

Nincs valakinek valami jó tippje torokfájás ellen? eszméletlenül fáj a torkom, alig bírok nyelni, de lázas nem vagyok, semmi egyéb jele a komoly betegségnekKép nem is értem mit szedtem össze így nyáron, évek óta nem voltam beteg, utoljára fõiskolás koromban, ezért is viselem most nagyon rsszul. A szüléstõl legyengülhet az immunrendszer?


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


elfelejtettem:
Györgyi, Norka
A babák cukorfalatok!Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


ManóKép
Méz-méz-méz. Ha szereted. De biztos nem mondtam újat. Mebukain, vagy Strepsil? De az biztos nincs most otthon. A szülés óta én sem vagyok a régi... Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Nálunk is kifakadt ma este a BCG, de szerintem még nem az igazi, csak a jéghegy csúcsa!Kép

KangiKép
Nohát, nohát, rokon lelkek! Mármint mi! Nemcsak Julcsi azonos (mármint névilegKép), brekula is van, igaz, nálam békula.Kép Depi meg jön-megy. A jóvicc az, hogy mondjuk egy éve, mikor rabigában (dolgozóban) nyögtem, akkor a gyeses idõszak határozottan rózsaszín emlékként bukkant fel az õsködbõlKép

ZsuzsiKép
Én viszont pont ettemKép De jó a gyomromKép Miki kakija OK? merthogy tegnap volt ama ominóus....

MyssnaiKép
MûtétKép Szilárd nagyon Kép Extra fotogén!

NorkaKép
Ez a cink-oxid nem egy fehéres lötty, amit fel kell rázni? Az motoszkál bennem, hogy mintha ez lenne ama rázókeverék, amit bárányhimlõre ajánlanak egyes dokik. Babaolajat lehet kapni recept nélkül is, csak úgy persze drágább. De nem sokkal.

Maci_2Kép
SZopi után, napi 3-4X. Az ujjadra csavarj steril gézlapot, önts rá glicerin boraxot és azzal dörzsöld a pöttyöket. Ne ijedj meg, ha véres lesz a helyük, nyavalyás Candida a nyálkahártyában fészkel. Külön figyelj a két szájzugra, ott szereti a legjobban.

Beu, NorkaKép
Hát nekem ma nem hiányzott Julka! Mármint végig jelen volt a napomban! Kis alvás, nagy ordiba megint. Bár volt egy szabad órám, elvittem a nagyokat teniszsuliba, rendes kölyök, akkor aludt.

Urszila
urszila
 
 


Mano,
A terhesseggel-szulessel valahogy mindig gyokeresen megvaltozik valami a szervezetben-ez mondjuk maganvelemeny. Az egesz gyerekkoromat betegen toltottem, mindig volt valami bajom. Aztan mikor terhes lettem, abban az evben tavasszal mar nem ujult ki az asztmam, onnantol kezdve szinte beteg sem voltam.
Probaltad a fokhagymas mezet? Bar az anyatejre is azt mondjak, hogy nagyon jo antibakterialis szer...ha van kedved cirkulaltatni az elteto nedut! Kép

Myssnia,
Beka Kép Kép Kép!

Timici,
K-vitamin: Miki egy grammot nem kapott! Koszoni jol van! Nehogy mar ezen aggodj! Itt Nemetorszagban egyebkent a gyerekorvos adja be EGYSZER! Ugy tudom verzekenyseg ellen adjak (traumatikus szuleseknel agyverzest megelozendo)!


Kép


Kép


Szep almokat babaknak es mamaknak!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kakukkfu,
Bocsi, hogy kihagytalak: nagyon teszik a kep rolatok! Csodalatos, milyen szeretettel nez le rad Emma!
Imadom en is ezeket a pillantasokat! Annyira meghato!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kedves friss mamik,
a hozzátáplálás témakörhöz szeretnék hozzászólni. Bár még nincs gyerkõcünk, de édesanyám bõrgyógyász, és elég sok mindent mesélt.
Az utóbbi idõben nagyon megemelkedett az ételalergiás kisgyermekek száma, ezt a szakirodalom azzal magyarázza, hogy kiskorukban a gyerekek sok olyan dologgal találkoznak, amihez az évszázadok alatt kialakult kelet-európai szervezet nincsen hozzászokva. Tehát a mai álláspont szerint a babák 8 hónapos koráig anyatejen (adott esetben tápszeren), almán és krumplin, sárgarépán kívül nem kellene más kapniuk, mert így elkerülhetõ a késõbbi ételallergia kialakulása.
Nem ilyesztegetésként, vagy vitanyitóként írtam, amit írtam, csak gondoltam megosztom veletek, amit tudok.

Orsi
Névtelen
 


Na mára is kijutott a jóból. Ismerõsökkel sétálgattunk a Duna parton, egyszer csak Bekinek vércsöpp van az egyik orrlukában. De jó nagy. Rohantunk a gyerekdokihoz, ahol is 19:00-kor zárás van, mi meg 18:45-re értünk oda. Az asszisztens nõ nagyon lecseszett, hogy miért nem rendelési idõben megyünk, fõleg hogy ma nem is a mi dokink rendel. Majdnem beszóltam, hogy jó, majd mondom a lányomnak, hogy lesz szíves kizárólag rendelési idõben betegeskedni... Csak arra voltam kiváncsi, hogy ez valami komoly, vagy várhatok-e vele holnapig. GRRRRRRRRRR. De a dokinõ rendes volt, elküldött a Madarász fülorrgégészetére. Hála Istennek semmi komoly, valszeg kikaparta, vagy száraz a nyálkahártyája, kapott kenõcskét.

Jó pihit minden babának és szüleinek!

Miszike+Beki
miszike
 
 


Jo reggelt!

Miszike
Remelem Bekivel minden ok! Assziasztensno agyatlan! De Te mit keresel hajnali fel kettokor gepkozelben????

Zsuzsi
Nagyon edes Miki. Es milyen ugyesen tamaszkodik! Kép
A maci fulrangatasarol jutott eszedbe,hogy hasonlit ram Jazmin? Kép

Urszila
Deeee, szerintem is zinkRazo! En ezt kaptam baranyhimlore par eve. De Jazminnal nem nagyon hasznal...nem ertem miert ezt kaptuk. Nem is viszket neki Kép

Orsi
Egyetertek! A baba kapjon tejcit amig lehet. Ha tapszeres babacskam lenne talan elkezdenem mar most a hozzataplalast, de igy elvezzuk meg a szopit. Olyan jo! Kép

Gyorgyi
En is gondoltam Ratok! Kép Merre jartatok?
Reka nagyon ari!!!

Myssnia
Jazmin nem szokott nagyon bealudni esti szopi alatt, vagy ha megis, akkor szinte mindig felebred amikor felallunk. Mindig ebren van amikor agyba teszem. Biztosan mazi, de nalunk bejott a "mindig ugyanabban az idoben teszem le aludni" elmelet. Ha meg nem almos, kicsit meg beszelgetunk, vigyorgunk de mar nem veszem ki a kisagybol. Es legkesobb 8kor mindig kijovok Tole. Van,hogy meg 10 percet magyaraz, de olyan is volt,hogy fel orat meg nezelodott. Aztan szepen bealszik. De tudom,hogy babatol fugg, mint minden egyeb. De en elso hettol 8kor fektettem....
Miert gondolod,hogy batrak vagyunk?

Adria
arra gondoltam (baratnoi sugallatra),hogy eletunkben eloszor kotunk utasbiztositast! Ki tudja?! 6ora az ut, szerintem nem lesz semmi gond. Vasarnap hajnalban indulunk, Jazi pedig ilyenkor amugy is aludni szokott 11-delig! Persze ot nem valoszinu,hogy tengerbe meritem, azert annyira nem lehet meleg a viz...
Mas
Adjatok tippet,hogy mivel moshatnam at az agy karpitot? Semmi komoly kosz,csak Jazi sokat van rajta, lemaszik a pelusrol es mar nem mai darab. Szoval valami olyasmi kene,hogy ha utana esetleg nyalogatja, ilyesmi, ne bantsa!

6kor vigyorogva ebredt a leanyzo, azota sikitozik es nevetgel magaban...Remelem minden rendben vele! Kép

Na lepek Apanak vasalni
Korankelo Norka es dumalo Jazmin
norkini
 
 


Tulbuzgo vagyok ma!
Meg egy kerdes:
Szerintetek penteken adassam be Jazinak az oltast, remelve,hogy vasarnapig elmulik laz+nyugi, vagy addigra meg ugysem fejti ki hatasat a vedettseg? Pliiiz help!
Norka es visszaaludt Jazzancs
norkini
 
 


Jó reggelt mindenkinek! Kép

Myssnia,
brrr mûtét... nem lennék most a helyedben! De azért ugye nem vagy nagyon magad alatt???? Majd gondolunk rád, szorítunk neked! Be kell feküdnöd a kórházba? Mennyi idõre?

Leszter,
köszi, asszem Gombóc is írt valami ilyesmit egyszer, cukros kamilla... Valahogy nem igazán szeretnék neki ilyen tömény cukros izét adni. Most már kivárjuk szerintem a gyümölcsözést, legfeljebb kicsit elõbb kapja azt az almát, mint szerettem volna. Kép

Kangi,
jó, hogy jobban vagy! Kocsi hurrá, meg a vaníliás karika is hurrá!!! Kép

Zulu,
ezen a fikás napocskán meg vén kecskén én is jókat rötyögtem! Kép

Beu,
Hohes C elvileg kakit hoz, eddig mindenkinél bejött, egyszer még nálunk is Kép, de azóta meg nem Kép.

Zsuzsi,
áááállati jól néz ki a mûtiramisu!!! Én is csinálok ilyet, a háromnapos ünnepen bizti! (Nekünk 4 lesz, bibibííí, mert a férjem szabit vesz ki pénteken!!!) A múltkor csináltam mákos gubát, hát az is valami nyammmmm lett!

Urszila,
te is depi vagy? Küldök neked is vigasztalást: Kép

K-vitamin:
nekünk nem mondták, hogy ne adjam, sõt, mindig újra felírja a dokinõ... viszont, azt is mondja meg valaki, lécci-lécci, hogy D-vitamin sokszor elfelejtése esetén mi baj lehet, mert én egy ilyen hülye vagyok, hogy mindig akkor jut eszembe, amikor a nap végén végre lefektetem a gyermeket...

BCG:
nekünk semmi kifakadás, semmi csúnya dolog... akkor most aggódjak????????

Myssnia,
Szilárd tényleg fotogén, annyira ari ezeken a képeken is!!! Kép

Norka,
újabb macis kép is aranyos, Ancsának is van egy hasonló macija! Kép Adria miatt naaaaaagyon irigy vagyok ám!

Györgyi,
nagyon drága a kicsilányod! Már milyen nagy!!! Én is hiányoltalak ám, ne mondj ilyet, hogy nem hiányoztál! KépKépKép

Gombóc,
oltás Kép! Szegény Zsombi, gyors "gyógyulást" neki!!!

Zsuzsi,
Miki zabálnivaló az új képeken (is)! Kép Annyira komolyan tud nézni, szinte szigorúan... És micsoda játékai vannak!

Orsi,
köszi a hozzátáplálásos infót! Kép

Miszike,
afffene az ilyen asszisztensekbe! Ahelyett, hogy segítene... Kép. Viszont az jó, hogy semmi komoly!

Norka,
ágykárpit passz... én nem mernék nekiállni asszem. Talán olyan vizes porszívó, mint amilyennel a szõnyeget szokták tisztítani? Nem tom, csak egy ötlet...

Tegnap voltunk csípõt szûrni, mindent rendben találtak a leányzónál. Viszont bepasizott Kép! (Orsoly, Lackó, azért ne aggódjatok, semmi komoly, várunk ám rátok! Kép) Ugyanis mellettünk egy szép nagy Zsoltibabát vizsgáltak, akirõl kiderült, hogy két hónapos, pedig jóval nagyobb volt, mint Anna, 6 kiló fölötti babó! És az is kiderült, hogy két házzal odébb laknak, mint mi, úgyhogy mamája el is kérte a telcsiszámomat, végre nekem is lesz kivel együtt sétálni, hurrá-hurrá!

Pussz, megyek, cuppog a lány
Franyó
franyo
 
 


Franyó!

Emma Bcg-je se fakadt ki. ennek ellenére szt mondták hogy jó lett, mert egy nagyon pici nyoma maradt.

Myssnia!

De újat mondtál a mézzel.:Kép nem nagyon szeretem, ezért eszembe se jutott. De lehet hogy rászánom magam.

Zsuzsi!

Akkor nálad jó irányú volt a változás. Én is beteges voltam, sajnos én egy korty anyatejet se kaptam, mert anyukámat a nem normális kórházisk 26 éve elapasztották véletlen, táp még nem volt csak 1 féle, azt meg kihánytam, így 2 hónapos koromig nem is híztam, nana hogy gyenge lett az immunrendszerem, 6 hónaposan tüdõgyulladás, 1,5 évesen tüdõgyulladás, majd magán gyerekorvo, külföldrõl immunerõsítõ injekció kúra. Ez valamit használt , attól kezdve csak náthás voltam õsztõl tavaszig. Aztán kb 18 éves koromtól ez folyamatosna megváltozott (igaz vitaminokat szedtem) és komolyan mondom szinte sose lettem beteg. Erre most tessék. Lehet hogy Emma kiszívta a vitamin tartalékaimat.Kép Azt hiszem ideje lenne újra kezdeni a vitamin szedést.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Koszi mindenkinek a bokokat! Kép
Ebben a topicban egyebkent csak gyonyoru babak vannak! Kép

Beu es tobbiek!

Tenyleg nem jo, ha beleer a fule a vizbe pancsi kozben? En direkt azt gondoltam, hogy ha mindig vedem, nagyon erzekeny lesz. Utana egyebkent pelussarokkal szoktam megtorulni.

Kangi!
En is sokat vagyok egyedul. Kép De latom, mar jobban vagy, orulok.

Norka!

Szerintem elmulik vasarnapig, nalunk csak a kovetkezo nap szokott nyugis lenni.

Mano!

Tudom ajanlani a mezes kakukkfu teat. Kép Kép

Udv
Kakukkfu, Emma
kakukkfu
 
 


Macis kép Norkának (+ mindenkinek Kép):

Kép

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok,
most gyors leszek, mert 1kezes vagyok, itt ül egy törpe a kezembe és az ujjamat szopizza és összenyálazKép de romantikus! Tegnap végül 14hkor hatott a kúp és aludt a törpe 2 órát, utána már viszonylag jól telt a nap, DE megint csak este 10kor tudtam lerakni és fél háromkor már fel is kellt, utána 5kor, majd 7kor végleg.Kép eddig ez az oltás viselte meg a legjobban.Kép ma sem az igazi még.

Manó,
torokfájásra Dr. Theiss féle echinacea cseppek, 50ml kb. 800,-ft, tuti jól müxik.Kép és nem méz.
Melyik intersparban láttad a békát???

Beu,
köszi az infókat. Baby-gym ügyben csak informálódom, ugyanis apa nagyon nem akar venni.Kép, de azért köszi, hogy felajánlottad.Képjelentkezem, ha beadja a derekát!

Zsuzsi,
Miki nagyon cukor és neki is jó játékai vannak! TETSZIK A BOHÓCOTOKKépjól látom, hogy nektek is van legos csodagolyótok?Kép
K vitaminra azért ma rákérdezek, és feledtébb ledöbbentem, hogy nincs semmi egységes a gyerekorvosoknál sem.Kép

Myssnia,
mûtét miattKép, remélem gyorsan és fájdalommentesen túl leszel rajta.drukkolok! Szicska, édi és szépformásfejû!!!Kép
Apája nagyon helyes hapsi és jól áll a kezében Szicska!Kép

Norka,
Jázi is édi babyKép tengerért irigy vagyokKép, oltás ügyben én inkább a keddet választanám.

Kangi,
jó, hogy újra a régi kezdessz lenni!Vissza nekünk az igazi Kangit!!!Kép

Györgyi,
Réka nagyon helyes, ahogy ül a virágok között, gratula!Kép

bocs lányok, sajnálom, hogy nem tudtam mindenkinek írni,de Bence most elkezdett tornázni az ölemben és nyûglõdik, na meg valszeg bekakált, mert bûzlikKép, úgyhogy én jobbra el
Timici

Mindenki aki bókolt a fiamnak, köszi.Kép
timici
 
 


Na persze... akkor még egyszer:

Macis kép Norkának (+ mindenkinek Kép):

Kép

Franyó
franyo
 
 


Lányok Kép
arik vagytok, hogy így örültök a múló depinek, sajnos a helyzet nem olyan nagyon rózsás, de igyexem. Most muszáj nekiesnem a dogának, különben sosem lábalok ki a tutyiból, úgyhogy nem is írok, csak majd ha végeztem.

Pussz
Kangi + mostéppcsendes Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Most pár napig nem tudtam írni, olvasni is csak néha, de már majdnem behoztam a lemaradást.

Minden baba tündéri!!!
a süti sem utolsó Kép

Leszter
hõmérséklet popsiban mérve 36,2-37,7 között normális.
D vitamint én is kiskanál anyatejben adom be.

Egyszer már én is elfelejtettem este, akkor másnap reggel adtam neki.
K vitaminról nekem azt mondta a védõnõ, hogy amíg anyatejet kap, addig kell.

Myssnia
vadhús Kép drukk a mûtét miatt

Miszike
kedves asszisztensnek hálából vigyél virágot

Adriára énisénis

el szeretnénk menni mi is valahova a nyáron pár napra. Szerintetek, ha szoptatok, azért fürödhetek valami vízben? (nem a fürdõkádra gondolok Kép ), úgy értem a fertõzés miatt. És hova teszem a melltartóbetétet arra az idõre? És utána le kell mosni a mellemet? (ez itt az ezer kérdés ezer válasz, csak a válaszokat éppen tõletek várom Kép )

Nem tudom emlékeztek-e a kakitakarítós sztorimra, hogy Apa hogy kiröghögött. Na tegnap megkapta, szép íves sugárban KépKép

na próbálom a maradékot is visszaolvasni

Andi
psandi
 
 


Franyo
Koszi-koszi, itt a valasz! (bar nem annyira olelgetos...) Macik tenyleg hasonlitanak! Kép

Kép

Andi
Szerintem strandon kivul (bar ha tiszta akkor ott is) nyugodtan furodhetsz. Szopi elott illik lemosni szerintem a cicit uszas utan. Fekudj haton, akkor nem kell melltartobetet... Kép

Franyo
Te akarsz BCGert aggodni? Szerintem nem kell. A lenyeg,hogy latszik, de dokineni tuti elmagyarazza miert is eleg!?

Lanyok
Koszi az oltasos infokat.Mivel kb. fele-fele aranyban oszlik meg a tarsasag velemenye a beadasrol, kenytelen leszek dokinenit meginteriuvolni. Kép
Ne irigykedjetek, mert meg eshet v. meg barmi kozbejohet....szoval meg messze van a vasarnap azert! Kép
Uuugy mennek setalni,nagyon jo ido van,de Jazmin csak durmol! Ez nem fair, igy raerek takaritani... Kép Kép


Norka
norkini
 
 


Sziasztok!
Szilárd ma 2:30-kor és 7-kor ébredt. Kép Kihagyta a 4:30-ast. Hurrá!

Franyó
Tök édi a macis kép!

TimiciKép
Drukk,hogy Bence mielõbb elfelejtse az oltást!

ZsuzsiKép
Olvastam a szopis gondod, bocs. Ha számít valamit dettó ugyanez volt nálunk is még a régi szép idõkben. Írtam is a szopis topikba, de nem lettem okosabb. Már kezdtem én is aggódni, hogy elapad. Aztán jött az a hatalmas mellgyula, ami a jobbik mellemet érte. Azóta ugyanolyan gyengusz mindkét mellem. És Szilárd sem válogat már. Kép

Norka
A bátoságot azért értem, mert mi 3 órás úttól is elfáradtunk. Nekem már minden bajom volt a végén, meg törpe is nyûglödött. Nektek viszont jó utat.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, tegnap Kispapa hazaállított fél háromkor anyósommal és közölte, hogy gyerek marad, Virág megy, méghozzá moziba!!! Így aztán tegnap délután moziztam, október vége óta elõször! És pont megy egy Edward Norton film és Õ a kedvencem. Szóval tegnap kicsit kiruccantunk kettesben.

Beu!
Nálunk a soroksári Tescoban a bejárathoz közeli parkolók családi ill. mozgássérült parkolók. Ezeknél szélesebb csíkok vannak felfestve, családi esetében gondolom a gyerekek miatt: így több hely van behajolni, hogy beköthesd õket. De persze senki nem veszi figyelembe ezeknek a parkolóhelyeknek a célját Kép.

Zulu!
Fikás napocska Kép.

Urszila!
Most megerõsítettél abban, hogy nem veszek piacon zöldségeket Levinek. Nyári szünetekben dolgoztam zöldséges piacon így volt alkalmam látni, hogy mit is mûvelnek a kofák, akik a vevõk szemében aranyos néninek és bácsinak látszanak, akik otthon termelik azt a kevés zöldséget, amit eladnak. Közben unoka, esetleg fõnök hordja ugyanúgy a nagybaniról, mint mindenki más. Persze nem általánosítok, csak én ezt láttam. Az üveges babakaját megbízhatóbbnak tartom!
Egyébként én tojást árultam az Örsön, a kedvenc kérdésem az volt: "ugye házitojás kedveském!" Én is azt válaszoltam, hogy persze, miközben mögöttem állt kb. 20 láda, azaz 7200 db tojás. Ezeket egyesével szedtem össze az udvaron tartott tyúkok alól Kép. Na szerintem kb. ennyire házi és bio zöldségek találhatók a piacokon...

Norka!
Sajna nekem sincs ötletem az ágykárpitra bocs Kép.
Adria: irigy, irigy....

Myssnia!
Hát nem irigykedem a mûtét miatt Kép. De nem fáj és ez fontos, nem?

Most nézem, mennyi az idõ és hozzánk ma vendégek jönnek a kerti bútor meg tiszta mocsok... És valami salit is össze kéne ütni, meg cserkót szedni, felporszívózni stb.
Búcsúzom! Üdv, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok, csajszik!

Jót aludtunk ma is! Hurrá! A délelõttök pedig egyre nyugisabbak, jól elvan a gyermek. Ezért bírok most itt lenni. De aztán futás, mert muszály palacsintát sütnöm!

Norka! Büdös Jázi! Kép De jó nektek Adria! Szerintem oltás mehet késõbb. Édes a macis kép!

Maci2! Sajnos nem tudok segíteni! Kép De a lányok majd biztos! Mikor múlik már el az a fránya szájpenész??

Györgyi! Réka is nagyon aranyos! Hol voltatok?

Gombóc! gratula Zsombi fejlõdéséhez!

Manó! Kösz a békás infót! Megyek veszek. Ma talán jön fizu, hurrá, megint költekezhetek! Kép

Myssnia! Én a nagyfejûvel is jól elvagyok! Kép Mikor szedik ki a cuccot? Csak szopi után? Nem emlékszem, bocs.

Zsuzsi! Én ennyibõl nem tudom megcsinálni a mû-tiramisut. Írd le a sorrendet is légyszi? Van nálunk tejszín ízû pudingpor? Mi a baj a szopival? Remélem odaát már meg is oldottátok. Miki milyen jól elvan hason. Lõrinc annyira utál hason lenni, hogy nem tudom, valaha tudok-e róla ilyen fotót csinálni.
Fokhagymás méz? Hú, de durván hangzik.

Manó! jobbulást a torokkfájásnak, ötletem nincs, elég utálatos dolog! Szopogass errevaló cukorkákat, legalább pszichésen hat. Tényleg a méz állítólag jó. De én utálom.

Miszike! Jól megijedhettetek. Még jó, hogy semmi komoly.

Franyó! Hurrá, sétapartner! Aztán nem hagyni elcsábítani a lányt! Sok itt a fiú! Bár abban a múltkori sapiban és a fodros badyban biztosan kelendõ lesz! KépHogy öleli azt a macit! nagyon cuki!

Kakukkfû! Fogalmam sincs fülügyileg. Tudom, hogy úszáskor is benne van, meg minden, de mindig elképzelem, hogy folyik bele a fülébe a víz. Lehet, hogy semmi baja nem lesz tõle, de én tiszta hülye vagyok. Háton is azért utálok úszni, mert 1. nem tudok 2. azért nem, mert nem merek felfeküdni, mert elképzelem, ahogy belemegy. Egyéb vízi mozgásoknál nincs ez a képzetem.

Timici! Szerintem jó a baby-gym, úgy általában. Én azt látom, hogy állandóan kellenek dolgok, amiket nézhet, vagy kell anya, akit nézhet. Apa nálunk sem akarta, de nem neki kell lekötni a gyereket egész nap. Úgyhogy én döntöttem. Persze, mikor másnap kaptuk a másikat, kárörvendõ megjegyzéseket tett: mondtam, hogy ne vegyük meg. Hát így jártunk.

Kangi! Hogy vagy? Mikor vizsgázol megint?

A BCG-heg ki fog fakadni? Biztosan? Nálunk nem nagyon csúnya, csak egy kis lilás göb. Azt írtam annak idején, hogy mikor megjelent, hogy kétségbe estem, mi lehet az? Aztán a védõnõ pont jött, és rákérdezett, hogy megvan e az oltás helye? Erre felröhögtünk, hogy milyen bénák vagyunk. Pedig a kórházban mondták, hogy ez lesz, de a szitaagyú Beu persze nem emlékezett.

Enyém gyerek panaszosan rikoltozik az ágyban. Olyan hangokat ad ki, röhögök. Na, azért megyek, nem kínozom tovább. Lassan úgyis elkezdi az üvöltést.

Beu
beu
 
 


Még bírja. Próbálkozok egy képpel.

Kép

Beu
beu
 
 


Képzeljétek!
Szilárd hangos és sûrû cuppogások közepette a felsõ ajkát szívogatja. Nagyon mókás. Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


myssnia,
múlt héten nálunk is ez volt a legjobb mókaKép én halálra röhögtem rajta magamKép nagyon tecccett
T.
timici
 
 


Sziasztok lanyok!

Ma (Beu tegnapi kalandjahoz hasonloan) eloszor vezettem Petra tarsasagaban.Kép OTP-ben voltunk, ferjem is jott, de direkt kulon kocsival mentunk, hogy kiprobaljam a vezetest, es igy neki sem kellett utana hazahoznia minket. Jelentem, jol ment.Kép Petra nyugodt volt, a kb. 1 oras varakozast es ugyintezest is jol viselte, szinte vegig aludt. Ugy orulok, igy mar talan konnyebben nekivagok legkozelebb is.Kép Az egyetlen gond az volt, hogy csak napon tudtam parkolni, ugyhogy mire vegeztunk, baromira atforrosodott a kocsi, es mire hazaertunk, szegeny Bogar total leizzadt, vizes volt a kis kalapja is...

Beu, Kangi,
Mikor megyunk Ligetezni?KépKépKép

Puszi:

Leszter
a verszemet kapottKép
leszter
 
 


Csajszik Kép
doga kész, de én is, mert ahogy felébredt, nekiállt ordítani, mint a fábaszorult.
Most hajszárítós-cumis nyugikúrán van, így viszonylag csendes üzemû. A villanyszámlát majd megtekintés nélkül fizetjük be, az agyidegérgörcsroham elkerülése végett.

Beu Kép
vizsga holnap, tételek tulképpen kidolgozva, meglátjuk, mi lesz ...

Megyünk a kertbe. Most oldalra fordult és bõszen cumizik a hajszárító szép zenéje mellett, asszem, megtébolyodom, vagy ez már a téboly maga lenne?! Na, nem sírok tovább, de nem tudok írni sem, mert félek, nem lenne jó vége, majd talán délután vagy este.

Pussz
Kangi a frusztrált
kangi
 
 


Sziasztok!!!!

ITTHON VAN A KISFIAM!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKép

Tegnap délután hozhattuk haza,nagyon jól viseli a környezet változást,eszik mint a gép,alszik mint a bunda,és sokat mosolyog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát kell ennél több?KépKépKép
Olyan boldogak vagyunk végre!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma azt terveztem kimegyünk sétálni egy picit,erre elromlik most az idõ!Eddig 7 ágra sütött a Nap ,most tök fúj a szél,igy nem merem kivinni!Na majd késöbb,itt 2 percenként változik az idõ.


Csak bele bele olvastam amit irtatok,és látom szegény MYSSNIA menned kell dokihoz.
DRUKKKKK


Leszter!
De jó hogy itt vagy ,már régen hallottam felõletek!
Lenne majd egy szakmai kérdésem hozzád-kutya utaztatás-bóditás témában!Emilben ?vagy ide tegyem fel a kérdést?

Kangi!
Neked mennyi energiád van !Csak csodállak!!!!!!!!!!

Beu!
Nyitom az ablakot!PALACSINTA!!!!!NYAM NYAM NYAM!


ÉS a fotók a babákról!!!!!Nagyon aranyos mind!!!!!Hát itt tényleg csak szép babák vannak!!!!!!!!!!!!!


Mariann&Marci&Apuci
a nagyon boldok család
Mariann
 


sziasztok!

már kétszer elkezdtem bejelentkezni hozátok, de mindig közbejött vmi - szóval, most akkir ismét megpróbálom! mivel vilka az ölemben alszik, nem tudok nagybetûzni meg rendesen központozni, smile-izni - remélem, elnézeitek nekem!

vilka május 29-én született MÁV kh-ban 3480 gr-mal és 55 cm-rel, ma reggel 3590 gr volt, szopizik ezerrel!!!!! kép az ismerjük meg egymást/ármin topikban látható tóla, egyelõre csak egy, aztán remélem, mihamarabb több is!

márti+vilka+ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Mariann,
Jajjjj de jo, nagyon orulok, hogy Marci jol van es hogy vegre harmasban lehettek!KépKépKép Sok-sok boldogsagot!KépKépKép Van ujabb kep rolatok?Kép
Szerintem e-mailben kerdezz inkabb, a tobbieket biztos nem erdekli a tema.Kép Cim a profilomban.

Urszila,
Koszikoszi az infokat, a Te tapasztalataid tobbnyire nagyon megnyugtatoak szamomra.Kép Hogy van a nyolchetesed?Kép

Myssnia,
MutetKépKép Egy pici tulsarjadzas (=vadhus) nekem is volt belul, azt dokibacsim leecsetelte valamivel a 6hetes kontrollon, es azt mondta, hogy ettol el fog mulni. Gondolom, ugy is lett, mert a "tesztelesnel" semmi problema nem volt.Kép Drukkdrukk, hogy Neked is nyom nelkul meggyogyuljon, es hogy lehetoleg ne is kelljen altatni. Be is kell fekudnod majd, Te szegeny?
Szilard meg mindig gyonyoruuu!Kép
Legos Bekanak vajon van kep a profiljaban?Kép

Kangi,
En (jo)par hete vanilias karika fuggo lettem. Eleg gaz, mert tenyleg fuggoseg, es kispapam jovoltabol (o a nagybevasarlo) van is itthon, szoval az en sulygyarapodasom biztositva van... Bar most pl. Te tehetsz rola, hogy ki kellett bontanom egy csomaggal...
Orulok, hogy ujra a regi vagy. Bar azt irod, hogy meg nem vagy az, en megis itt rohogok a hajszaritos-cumis nyugikuran.KépKépKép Amugy meg csak panaszkodj nyugodtan!Kép De tenyleg, nekem legalabbis olyan jol esik kiirni magambol az ilyesmit.Kép

Norka,
Adria?Kép De joooo!Kép
Nekem haton fekve is kell a melltartobetet, amikor jon a mellbimboletekeros erzes...

Mano,
En magamat ismetelgetve a langyos sos vizes gargarizalast javaslom, nagyon vacak, de szerintem hatasos. Jobbulast!Kép

Zsuzsi,
Miki nagyon edi!Kép Petranak is hasonlo pofazacskojai vannak.Kép

Miszike,
Vercsopp, jajj, gondolom elsore fraszt kaptal... De orulok, hogy semmi gond.Kép

Timici,
Ha megtudsz valamit K-vitamin ugyben, akkor legyszi ird le, mert en is erintett vagyok!Kép

Franyo,
Macis kepKépKépKép

Andi,
Koszi, szoval akkor a 37,6 C meg jo.Kép
Par hete ugyanezeket a kerdeseket tettem fel szoptatassal es furdessel kapcsolatban. Amit megtudtam: dokibacsim szerint az elso 2-3 honap szoptatas utan mar lehet strandon furodni, elotte inkabb nem, mert a cicin a szopitol apro kis serulesek keletkeznek, amiken keresztul bejuthatnak a korokozok. Viszont par honap alatt a cici hozzaszokik az igenybevetelhez, szoval nincsenek serulesek.Kép

Virga,
MoziKép Jo lenne, ha mi is mennenk hetvegen a Matrix2-re, nekem nagyon tetszett az elso resz.Kép

Na puszi:

Leszter es leizzadas utan szomjasan szopizo es azota alvo Petra
leszter
 
 


Sziasztok!

Mariann!
Ez igazan jo hir ma delutan! Kép Milyen otthon gyonyorkodni pici fiatokba? Orulok,hogy ilyen ugyes es minden rendben Veletek! Kép

Marti
Udv. itt. Szules sztorit talalunk valahol? Gratula pici babacskahoz! Biztosan szep szemu lesz,mint a batyo!! Kép

Leszter
Apa volt Matrix2-n es nagyon nem tetszett neki. Pedig az elsot jo soxor megnezte...
Melltartobetet: Nekem is kell,ha fekve szoptatok, na de ha nem szopizik epp? Vagy Neked akkor is szokott leado reflexed lenni?

Franyo
Azota ahanyszor benezek,mindig meglesem a mackos+leanyzos kepet. Most ki is mentem magamnak, annyira edi! Kép Persze,csak ha nem jogvedett!!!

Myssnia,Timici
Tok jo lehet a "felsoajakszivogatos" jatek! Remelem Jazi is rajon majd a technikara!

Beu
Tegnap elfelejtettem irni,de tetszett a vezetos sztori. "Es meg parkolni is kell" Kép

En nemtom,hogy mi van Jazmin egyszeruen 2 napja szinte csak szopizni kel fel. Ez a meleg uti ennyire agyon? Mar komolyan kezdek aggodni. Csak alszik es alszik...

Norka es Jazmin (na mit csinal??? Kép )
norkini
 
 


hatha erdekel valakit:
[url=http://home.datanet.hu/kismama/" TARGET="_top]http://home.datanet.hu/kismama/[/url]

A GTS-Datanet most 1000 db ajándék, korlátlan internet hozzáférést ajánl fel, amellyel 9 hónapig szörfölhetnek és e-mailezhetnek otthonról!
timici
 
 


Erkelyen alvas

Kép

Norka
norkini
 
 


Hu, Csajok, keptelenseg lepest tartani veletek!
Klassz delelottunk volt! Gyuri probalgatja a hatarait, addig nem hajlando odafigyelni es engedelmeskedni, ameddig ra nem orditok. Ez mar a veg...ezerszer kerem, aztan "raszamolok", fule botjat sem mozgatja. Amikor raorditok, akkor szep nyugodtan felkel, es azt mondja, "jol van na, nem kell orditani, megyek mar!" Eskuszom, tiszta apja.

Miki miota hazajottunk a bevasarlasbol nyugos, kicsit tulhuzta magat, cirka egy orat orditott teljes hangeron! Szoval jol vagyunk, koszonjuk, 34 fok van, legfelso emelet, laposteto!

Beu,
Mu tiramisu:
Mikroban kb. 2 deci tejet megmelegitek, ugyanennyiben meg hidegen elkeverem a tejszin izu pudingport (van otthon is Oetker bacsisat keress), kb. 3 ek. cukrot, es az egeszet felforralom (mikroban), suru puding lesz belole. Beledobom a turot, jol elkeverem.
Jenaiba, vagy valami cuki magasfalu keramiatalba leteszek egy sor babapiskotat, meglocsolom kaveval (nescafe, malatakave, eszpresszo, barmilyen, kb. egy bogrenyi kell, mehet bele egy korty rum is, ha van otthon), hogy jo szaftos legyen. Befedem egy reteg turos pudinggal. Aztan megint egy sor babapiskota, megint krem. Nekem altalaban harom reteg babapiskota jon ki. A tetejen megint egy adag krem elsimitva. Megszorva kakaoporral. Kb. 10-15 perc, utana allhat par orat a hutoben, es akkor szepen lehet szeletelni. Ezt mi nem mindig szoktuk megvarni. Most is gyartottam egyet, mert tegnap Apanak nem jutott. Ma sincs ra garancia, hogy kibirja otig a hutoben! Kép

Mariann,
Orulok, hogy otthon vagytok, es hogy Marci mosolyog! Ez a legszebb dolog a vilagon, a babamosoly!

Miszike,
Vercsepp Kép

Franyo, Norka,
Maci Kép Nalunk Gyuri nagy macis!

Marti,
Gratulalok Vilkahoz, es nagyon szupi, hogy mar hizott is!

Kangi,
Fel a fejjel! Nalunk sincs ma tejjel-mezzel folyo Kanaan (de majd lesz, Gyurin nincs pelenka, es ugy fekudt le aludni! Javaslom nezz az a "fozos" topikba, valaki szupi jo turmix otletet irt be tegnap este! Nyami! Hatha felvidit egy fini hideg lotty!


Holnap oltas, es ha a holnap ejszaka nem visel meg nagyon, akkor penteken kimegyunk a kora reggeli gephez, es tepunk haza. Mar ha lesz hely. Ha nem, akkor visszajovunk ide, mert penteken minel kesobb, annal eselytelenebb. Ugy kepzeljetek el, mint amikor a Ferenciek teren nem tudtok felszallni a buszra annyira tele van! csak ez nem jar olyan gyakran.

Hazimunkazas kovetkezik ezerrel!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


NorkaKép
Ilyet csak a fiúk tudnak! Kép

MártiKép
Üdv itt, megnéztelek titeket, nagyon szépek vagytok. A régi Ármin képek is!!!

MariannKép
Szuper, hogy hazaengették a picit! A jelekbõl itélve nem hiszem, hogy bármi baja lenne! DRUKK!!!!!!

Leszter DoktorKép
Köszi, az infót. Neked is belül volt? Nekem nem merte a rendeléõjében lenyisszantani, mert szerinte nagyon vérzett volna.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?