Új privát üzeneted érkezett!

Kiscsikó Ádámkájának boldog hófordulót kívánok!!!!!
Hol vagytok? :roll:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Jó reggelt,

Ante ne aggódj, mi szeretnénk tesót Daninak, de még lövésünk sincs mikorra, mert szerenénk, ha a férjem végre leszakvizsgázna, és lépnénk valamerre, vagy munka vagy lakás/ház, vagy mindkettő ügyileg, mármint, hogy egy második babát már úgy szeretnénk, hogy akkor már megállapodjon az életünk.Aztán majd meglátjuk mi lesz. Ember tervez....

csernusn
 
 


Na,hát akkor én hogy szégyellhetem magam,mi nem gondolkodunk tesóban!

Tinu!Nem szoktál néha csinálni egy tesztet?
Vendég
 

 
 

Alexa, Noémi: nem gondoltam még tesztre, mert valahogy nem érzem, hogy terhes lennék. Na ez hülyén hangzik, de mikor Tüncivel teherbe estem, hamarabb éreztem, mint ahogy a teszt kimutatta.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kiscsikó Ádámkájának és Szdorka Márkjának (remélem azért olvasnak néha)
BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!

Kép

omr
 
 


Niki!
Meg tudnád mondani, hogy a kukipelyhed tartalmaz glutént? itt a kis boltban csak olyat találtam, amiben van. Vagy mindegyikben van? :roll: Akkor az már nem baj? :roll:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Képzeljétek tegnap 2x kellett a kiscsajt tiszta ruciba öltöztetni, mert mindene kakás lett! :shock: Ilyen talán azóta nem volt, hogy nem csak anyatejet eszik. Mondjuk lehet a pelus az oka! :roll: :roll: :roll: Volt liberos kuponom és azt vettem, előtte a PAmpersnél nem voltak ekkora balesetek. :? Aztán lehet csak a céklának volt ilyen hatása :roll: Én nem is tudtam, hogy ilyen hamar átmegy a gyereken a kaja :oops:

Hú tényleg Libero! Már kaptam barátnőmtől egy csomó figurát, de még mindig nem kaptam olyan papírt, amivel bekéne ezeket küldeni, pedig a kérdőívet visszaküldtem, aztán kaptam már kétszer ilyen kupont, meg babamasszázsos posztert és igéretet hogy hamarosan jelentkeznek. De már vagy 3 hónapja! :evil:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi: glutént lehet adni elvileg 8 hós kortól. A kukoricapehelyben nincs glutén, de nem tudom, hogy keverik-e valamivel. Én még sose néztem, mert még nem adtam ilyesmit.

Kép
Kép
tinu
 
 


Rena, hát én nem tudom van-e benne glutén,mert most épp elfogyott, de neten rákerestem, a cerbonának van kifejezetten glut mentes rizspELYHE. Meg itt egy link:

http://www.bionivo.com/product.php?productid=83

csernusn
 
 


Ezek a pépek( kukorica, rizs) olyanok mint a tejpép?Vizzel kevered össze és úgy adod a gyerköcnek?

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Livi: De jóóóóó, GRATULÁLOK!!!
Kép

Kiscsikó: Ádámnak boldog hófordulót!
Kép
sziszi22
 
 


Livi:
Jajj de irigyellek!!! Gratula nektek!! Nyári baba lesz, ha jól számolom:)
Remélem mi is rá tudunk startolni az ügyre mostmár hamarosan! Jövő héten nődoki, aztán remélem csinál valamit a fertőzésemmel.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulókat!

Kistesó, hát néha én is elgondolkodom, mert úgy élvezem most Rékababát :) de mégis kis korkülönbséget szeretnék. Mg mivel az első is viszonylag nehezen jött össze, ezért inkább elkezdjük, aztán meg látjuk mi lesz. Nekem sincs még mensi...

Fölkalexa, Noémi, még Tinu mondta korábban, mi is most olyat vettünk, HOlle márkájúban van rizspép, ami tuti gluténmentes, bipboltokban lehet kapni, de egy szórólap szerint gyogyitárakban is rendelhető.

Pelus, nekünk a Libero mindig bevált, de most a Pampers is, hogy már nem kakil olyan folyósakat, nem kell annyira a gumis hát... és jó, hogy kisebb csomag, lehet ,váltani fogunk. Most épp Babylove van, aztán próbálunk Huggiest, ellövöm a DM-es kuponokat.
Libero virág, még én sem kaptam meg, júniusban adtam fel...

két kérdés itt is:

akik használtok párologtatót, tesztek bele valami illóolajat?

Ti milyen elsősegély, ill ha szükséges, legyen gyogyikat tartotok otthon? (elsősorban babónak persze)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Fölkalexa, ja és igen, vízzel keverni

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

KNiki!!
Boldog szüliiiinaaaapooooot,boldog szüliiiinaaapooot, boldog szüliinaaapooot Niki, Boldog szülinapoooooooot!
Kiarának pedig boldog hófordulót!!!! Dupla ünnep,ó mily szép nap! :D

Kép

Fölkalexa!
Bécinek is boldog szülinapot!!!!

Noémi! Azt hiszem te kérdezted még múltkor,csak elfelejtettem írni, nem a szomszéd házát láttad, az a garázsunk.Arra néz a konyha! :wink:

Winnie!
Gyógyik: Nurofen, Panadol is van még, Sterimar, Nasivin, ez van.

omr
 
 


Rena: boldog névnapot neked! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszi Tinu!

omr
 
 


Kiarának Boldog Hófordulót,anyukájának Boldog szülinapot!

Rena,Neked pedig Boldog Névnapot!!

Ennyi ünnep!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Rena:
BOLDOG NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED IS!!! :D :D :D

Köszönjük szépen mi is a köszöntéseket! :D :D :D

És ma megint voltunk úszni, hát képzeljétek a csajszi a medence széléről, ha kiültetjük, simán beugrál. No félelemérzet, no türelem, nem kell segíteni, szinte elég ha csak a vízből kihúzom. Csak jön be és vigyorog ezerrel. Azt hittem megzabálom, ilyet még nem csinált. Meg már a karúszóval a karján annyira jól tartja a fejét, hogy már nem is kellett fogni semmit, egyedül lebegett! :shock: :shock: :shock: :shock: Ma olyan büszke voltam rá, olyan ügyesen csinálta a dolgokat! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

És azt kapom szülire, hogy apa elvisz vacsizni a Gianni éttermébe: Trattoria Toscana a Belgrád rakpartnál. Én úúúúgy, de úúúúúúgy szeretem azt az éttermet, csak hát nem mindig tehetjük meg, hogy oda járjunk! :roll: Pedig imádom!
Csaj meg azt kapja, hogy nyugodtan aludhat, nem hangoskodunk neki este! :lol: :lol:

Gyógysz@r: Nurofen, Fluimare, alkohol, gézlap, tapasz a csajnak, ha valami történne.

Na megyek, mert azért ebédet még nekem kell csinálnom! :?

Kép
kernico
 
 


Ilgya,Winnie,Alexaa,Zsuzsa,Sziszi,
Köszönjük szépen a Gratukat... :D :D


CSernusN,
hát Télen, vagyis inkább Jövő év elején kezdtük volna a tesó gyártást... :oops: Pár hónap ide vagy oda.... :wink:

Nika,
húúúúúú szuper!!! Akkor hajrá kistesó Jövőre!!!!!!! :wink:

Tinu,
Téényleg, lehet már rég terhes vagy :wink: :wink:

Mágnes,
ha minden igaz Júni 9 a szülés várható ideje. furi lesz egy téli gyerek után egy nyári... :shock: Szoval ti mikor kezditek???


Winnie,
mi nem rakunk olajat a párologtatóba, de ha beteg lenne Dalmi szntem kipróbálnám!! Hátha... Egyébként hogy vagytok???

kernico,
júúú, nagyon édi lehet a pancsoló csajszi!!!!kép?? Nekünk is menni kéne már usziba, mielött elszokik a "nagy" víztől.... Mióta jártok?


JA és hátha valakit érdekel, de lehet kapni tejpépet amiben nincs cukor!!! Humana rizses tejpép és húúúú a másikat elfelejtettem, de ha vkit érdekel megnézem :oops:

Ti hogy vagytok a esésekkel áldogálás közben???? Hiába vagyok Dalmi mellett még igy is zakózik néha.... :( Szörnyűűű
Vendég
 


[color=red]Niko,

Boldog Szülinapot Kívánok Neked, Kiarának meg Boldog Hófordulót kívánok!!!!

Rena, neked pedig Boldog Névnapot Kívánok!!![/
color]!

csernusn
 
 


És minezt feketével, én pirosra állítottam :twisted:

csernusn
 
 


Mi úgy szeretnénk vagyis én hogy őszi gyerek legyen :) igy akkor a mi kis családunkban minden évszakban lesz szülinap :) Gege január tél Én április tavasz Párom Gabi júliusi nyári szóval úgy szeretném ha szept okt körül jönne de hát nem rajtam múlik vagyis nem csak szeretném ha hamarabb sikerülne mint Gege :):):): mi másfél év együttlét után estem teherbe mert eleitől fogva hogy megismerkedtünk nem védekeztünk mondván örökre szól a kapcsolatunk és ha jön a baba had jöjjön :) igy másfél év telt el az első próbálkozástól vagyis akkor még nem volt próbálkozás csak úgy januártól de végülis másfél év:):):) Na jó kis zanza lettem :)
jó éjszakát mindenkinek :)

nika70
Salgótarján
 
 


Winnie: én mióta megszületett Csani, nem használok illóolajat, majd esetleg ha nagyobb lesz, még ezen a télen kihagyom, bár nem olvastam olyat, hogy nem lehet. Maradok a víz mellett.

Rena: boldog névnapot!!!

Livi: már elég ügyes a gyerkőc, elmúlt az eséses időszak, biztosan feláll mindenhol, csak várnod kell egy kicsit mig ügyesedik, aztán Dalmi sem fog nagyokat esni. Ezen minden babának túl kell lenni. :wink:

KNiki: Kiarának boldog hófordulót, Neked pedig boldog szülinapot!!! Érezzétek jól magatokat a vacsin. Ezt a Gianni éttermet én is szivesen kipróbálnám, de viékről... Nagyon ügyes Kiara, sztem tuti imádni fogja a vizet, meg úszni is, ha már most is így élvezi.

Mági: tápszeren én is gondolkodtam, de még marad a reggel, este tápi, biztos vagy benne, hogy ilyen gyümi és egyéb árak mellett jobban jársz? Én ebből kiindulva, úgy gondoltam mindegy mit veszek meg. A körte is 400Ft volt, az almát is csak akcióban láttam 200-ért, nem sorolom.

Alexa: melyik játékboltot szeretitek? Most ajánlották nekem József A. utcait, én még nem voltam ott.

Gyógyik: panadol már lecserélve nurofenre, stérimár, chamomilla, viburcol kúp, germicid kúp oltások után maradt.

Az ünneplőknek sok szeretettel: Kép
sziszi22
 
 


Ebben azt írják, hogy jövő évtől a MÁK intézi a Gyedet, meg mindent:


http://www.origo.hu/uzletinegyed/magyar ... meles.html

csernusn
 
 


Ide is feltöltök két képet, még két hete készül:)
Kép A kiskalóz
Kép Ülök a trónszékemben

csernusn
 
 


Sziasztok!

[color=red]Nagyon boldog hófordulót kívánunk Kiarának!!!!! :P :P :P :P

Happy birthday to Kernico!!!!!!
:P :P :P :P
Rena neked is nagyon boldog névnapot!!!!!! :P :P :P :P
[/color
]

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Gyógysz@r :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát nálunk nem igazán van gyógyi itthon! :oops: :oops: Nasivin és germicid kúp aztán kifújt. Konkrét elsősegélyhez max sebtapasz! :oops: :oops: :oops: Bízom benne hogy nem kell ennél több dolog! :wink:

Kernico! De jó lehetett a babaúszi! :P Azért nem semmi, hogy már csak úgy ugrálgat Kiara a vízbe!

Livi!
Épp tegnap történt, hogy Veronika a dohányzóasztal sarkával megnyomta a szeme melletti részt, utána meg úgy esett el, hogy a fejét húzta végig az asztalon! :cry: :cry: :cry: Egyből ordítás aztán megvigasztaltam és már semmi gond nem volt. Bár a fejénél egy kicsit megijedtünk mert azt hittük a kutacsát is megütötte. Olyankor egyébként mi van? Nem árt pl, ha az ágy rácsainak neki nyomja alvás közben a buksiját? :roll:

Mindenkinek szurkolunk akik neki láttak a babaprojektnek! :wink:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Köszi a kukipelyhes hsz-ket! :D Asszem veszek Biosat vagy olyat amibe nincs glutén. :roll:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Képtelen vagyok a gép előtt "lazsálni" Segítség!!!!!
Már egy hete próbálok utánatok futni, beérni Beneteket, reménytelen most teregetni megyek csak előtte megvigasztalom Zsombit, aki szerintem felébredt és halkan bőgicsél.
Csááááááá!

Snoopy

Livi!
Gratula!!!

KépKép
snoopy
 
 


Hangának és Lidinek BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!

Sziasztok!
Agggggyamra megy sógornőm felfogása. Voltunk megnézni a pici babát, kérdem mi újság a tejjel. Háát nem nagyon van, 40 ml-t szopizott, gyorsan kipótolták tápszerrel! :evil: :twisted:
Basszus! Miért nem kérdezik meg a védőnőt v a gyerekorvosunkat??? Én is kétségbe estem mikor Petra 30-akat szopizott az első héten. Ezért én sűrűbben cicire raktam, többször felébresztettem (mindig bealudt szopi alatt), hogy tuti jól lakjon. Gyerekorvos jött, azt mondta, rakjam el a mérleget, mert mérlegpszihózisom van vagy mi. Megdícsért,h sűrűbben tettem cicire, első hós mérésen duplát hízott a lány mint kellett volna.. :shock:
Ez meg itt rögtön tápszer... Józan paraszti ész is elég hozzá,hogy minél jobban pótol,annál kevesebb tej lesz, nem? :twisted:

Na amúgy jól vagyunk, nem történt semmi érdekes. Táncizik a kiscsaj!! :D Olyan Elvises kicsit,meg olyan öregapósan remegős..

Winnie! Hogy vagytok már?
KNiki! Vacsi milyen volt?
Brigó, már megint hol vagy?
Snoopy! Gyorsan végezz el mindent,aztán holnap ha mindenki alszik, gyere egy picit. :wink: Kivi vaok arra is, tudsz-e tanácsolni valamit,sógornőm ügyébe. vagy én ne ugassak bele? :oops:

Tesógyár: Mi jövő nyáron látunk hozzá! :D

Mindenkinek köszi a köszöntéseket!!!

omr
 
 


Noémi: épp mondani akartam, hogy találtam az Intersparban olyan biokukoricapelyhet, amiben csak kukorica van, natúr és nincs benne cukor sem.

Rena: mi is jövő nyáron állnánk neki a tesónak, kivéve ha addig össze nem jön. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Lidi, Hanga: Nagyon nagyon boldog 10. hónapot! :D :D :D Puszi nektek

Rena: Húúú, hát vacsi nagyon jó volt. Ettünk ketten haltálat, meg asszem Nikin felbuzdúlva Profiterollest. Meg kaptunk utánna (ill. csak én, mert Andris vezetett) egy Limoncello-t is! :D Az a jó, hogy itt mindent rendes olasz alapanyagokból csinálnak olasz szakácsok, és issssssteni az eredmény! :lol:
Sógornő: hát igen vannak ilyenek emberek! :roll:

Bacilivi: úszni 4 hónapos kora óta járunk kb., de most kihagytunk majdnem 2 hónapot! Viszont egyre jobban szereti a csajszi!

Esni Kiara általában csak akkor borul, ha fáradt, de akkor igen. Szegénykém nem kapaszkodik rendesen, és ha hirtelen fordul valamihez, akkor bizony esik, és akkorát koppan a buksija!
:roll: Úgy sajnálom szegényt, de ez vele jár. Ha nem fáradt, akkor mondjuk már nem szokott esni ő sem.

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

KNiki, Ante, Snoopy és aki még most ünnepel, boldog hófordulót nektek.

SZülinaposoknak és névnapozóknak is sok boldogságot!


Kép


Olyan hulla vagyok, most csak olvastalak benneteket, írni már csak ennyit bírok.....[/b]

Kép
zsuzsu74
 
 


És köszönjük szépen a köszöntéseket! :D

Brigó: Sütifaló bödön az Intersparban van, sima Sparban nem szokott. Szerintem nézd majd meg.

Jó éjt, megyek fürdetni a csajszit, már megint egyedül. :cry:

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

ISmét elveszve, nem részletezem :( DE! Csütörtökön voltunk a nyíregyházi vadasparkban, oooooooooooolyan jó volt! :) Bár szerintem mi jobban élveztük, mint a gyerekek :lol: Jázi állandóan a játékokhoz ment, Zsombi meg csak némelyik állatot részesítette a figyelmével. Én azt hittem, lesz vagy 30 állat, oszt jó van, háááát, tévedtem :D És pont részese voltunk egy orrszarvú viadalnak (olyan csattanások voltak, azt hittem a csontjuk is eltört), ez volt talán a legizgalmasabb. Meg amikor a gepárd megkergetett Jázit és engem :)

Pár kép :)

Kép

Kép

Valamelyik állat nagyon lekötötte.... Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Céklaevészet után Kép

Kép

Zsombi a trambulinra mászik fel állandóan, én meg mindig szívbajt kapok, nehogy leessen.... Kép


Rena!
Szánom, bánom, de utólag is boldog névnapot!!!! (nemtom melyik a kedvenc virágod :) )

Kép


Úgy terveztem, hogy végigolvasok, és válaszolok, de ragad le a szemem.


Jó éjt mindenkinek,
Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Hát nekünk meg van ez első "komoly" betegségünk. Dani náthás lett és szegénykémn a múlt éjjel alig kapott levegőt, persze otthon voltunk, orszívót meg nem vittünk, csak a Sterimar volt nálunk. Persze végig orrdította azt a 3* egy órát amit fenn voltunk, mert nem akarta hagyni hogy tisztítsuk az orrát. Viszont ma reggel vettünk olyan 500 ft-os sima pumpás orrszívót, és a folyékony trutyit az is kihozza tök szépen, Persze azzal sokkal gyakrabban kell, de akkor sem olyan szar mint gondoltam. Elvégre nem lehet mindenhol porszívó a kéznél.
Most sikreült elaludnia, de nem tudom mikor fog ébredni.:(((Úgy sajnálom szegénykémet....
És lehet hogy én is elkaptam már tőle...


Hangának boldog hófordulót kívánok!!!!!

csernusn
 
 


Sziasztok!

elmaradva és utólag is boldog hófordulókat szüli és névnapokat.

Tegnap nem voltam először volt este egyedül a kislány, anyóssal. Hát... Színházba mentünk. MÁr akkor szmorkodott babóca, amikor elmentünk, de egy darabig még meg lehetett vigasztalni, majd elkezdett sírni, lefekvésig úgy behergelte magát, hogy nem is evett (egyszer csinált már ilyet, amikor még júniusban elmentem este, de akkor én etettem, utána mentem el, de megérezhette, tőlem sem evett), és elaludni sem akart, végül anyósom behozta kintről a babakocsit, és a lakásban tologatta, ott szépen elaludt... úgy sajnáltam a kis drágát... de érdekes, mert múlt héten apával tök jól elvolt. Úgyhogy csütin úgy megyünk vacsizni, hogy korán, 6-ra, és fürcsire hazaérünk.
Az éjszakáink meg nekünk is egyre rosszabbak, de azért még nem katasztrófa.... de kezdek én is fáradt lenni, apa meg ma közölte, hogy neki fárasztóbbak a hétgévék, mint a hétközben, na mondom, akkor sejtheti, milyen nekem az egész hét nekem azért sokkal jobb a hétvége, egyrészt itthon van apa, és azért vesz le terhet rólam
MA meg megint voltunk babás vendégségben, volt 1 2 éves, két 14-15 hónapos, és mi. Hát meg kellett megint állapítsam, hogy tündérke a lányom, olyan szépen elücsörgött és játsadozott elősür a földön, majd az ölemben. CSak a végére elfáradt, és amikor egy kicsit fejbe lett kólintva a nagyfiúk által egy kockával, na akkor eltört a mécses... ja, és levert egy tálca melegszenyát, na ez nem volt olyna jóság

Gygyulgatás, hát, zajlik, de még nem tökéletes... :( a rendelőnk meg képzeljétek, költözik, a hét végén, és gonodlom ezért is, - költöztetik a telefont - nem lehet őket elérni. PEdig hívni kéne a dokinőt, de csütin, pénteken sem tudtam felhívni, a szám nem kapcsolható.... :evil: :evil:

Brigó, tök jó ez a trambulin! :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja, még annyit, hogy kiscsajnak egyre kevésbé kell a tejci, úgyhogy mától már csak kétszer fejek, azaz ma maradt ki először a déli fejés, hát estére majd szét durrantam, már a hónaljam fájt... és 570-et lefejtem a kettőből... nagyon durva..

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Ezer dolgot akartam írni, de csak gyorsan, mert dolgozatot kell javítanom.

Köszi a köszöntést, hihetetlen, hogy már 10 hónapos. Szerintem nagy ló. Megmértük 7.52 kg, nem túl nagy, 68cm, nem túl nagy.
Kimentem a védőnői váróba, anyuka babakocsival, benne alvó 3 hónapossal, mondja, hogy mekkorát nőtt a lányom, baba-mama klubban adtam elő nekik bölcsőhalálról, akkor még pocakos volt. Mondja, hogy a baba 68-as ruhát hord. :shock: :shock: :shock:
Ő is csak anyatejes. Erről ennyit. Most aggódnom kellene, hogy a gyerek éhenhalt? Nem teszem. Örülök, hogy az én derekam kevésbé szakad le. (a gyerekem annyit eszik, hogy csak na, de attól is pont annyira hízik, mint a tejtől... :wink: )

Rena!
Nehéz tanácsot adni. A sógornődnek. :evil: :evil:
Azt el kellene neki mondani, hogy a tápszer soha nem olyan jó, mint az anyatej. Csak akkor szabad adni, ha már mindent megtettünk az anyatejért, mert ha nem éhenhalás ellen van, akkor árt. 100 pontban foglalták össze, hogy mennyivel rosszabb a tápszer, mint az anyatej.
A másik, amivel ma is újat mondtam egy kismamának második gyerekkel, hogy a tejet többszöri mellretétellel lehet szaporítani. Azt még nem mertem neki megemlíteni, hogy a mérleg viszont apasztja a tejet. A tápszeres cumisüveg is persze.... :( :( :(

Hajrá dogák! :?

Snoopy

KépKép
snoopy
 
 


Minden ünnepeltnek sok Boldogságot kívánok :)

nika70
Salgótarján
 
 


zerintem ez tök jó, ha épp egyszerű betegségre gyógynövényes teát akartok kutyulni, nálunk egész gyógynövénykert van itthon:)

http://www.mamanet.hu/modules.php?name= ... int&sid=68

csernusn
 
 


Sziasztok!
CsNiki! Ez tök jó. El is mentettem kedvencek közé. Lehet,h tényleg nem lenne hülyeség csipkebogyesz teát adni neki télire. Nektek az is van? Ha úgy simán veszem,hogy készítem el? Babateába csak málnával párosan van, azt meg nem kaphat,igaz? :roll:
Dani hogy van? Jó, hogy ki tudtátok szívni kézivel is úgy ahogy. Sokat jelent biztos. Állítólag egy idő után már tök jól tűrik a porszívósat a gyerekek. De az mikor van....? :roll: Na és te, elkaptad végül?
Nagyon tetszettek a képek, főleg az első, kis vagány a gyerek!! :D

Brigó!
Köszönöm a köszöntést neked is. A színes gerberás csokrot választottam,köszönöm! :) A sok tarkabarka tavaszi virág jön be, nem hiába tavaszt hozó vagyok! (Sándor,József,szülinapom,Benedek)
Tök jónak néz ki ez a vadaspark! Szegeden nincs pl ilyen vizes blokk.. Jó kis progi lehetett, kikapcsolódni végre. Na mi már idén egy napra sem fogunk. :(

Winnie!
Jézusom, ennyi tej! Az igen!
Réka szegény hiányolt titeket.. Egyem is meg. Persze jó érzés is ez,hogy a kis csöppség feltétel nélkül szeret, csak néha kell ugyebár egy kis "szabadság"..

Nika!
Szia! Gyere sűrűbben ha tudsz!

Snoopy!
Ja, legszívesebben mondanék neki egysmást. Nem semmi,két gyerekes anyuka most tudja meg,hogy gyakori mellretétel növeli a mennyiséget?
A védőnöm nem sokat ér, de kb 30 hetes terhes voltam,kölcsön adta a szoptatás című könyvet 1 hónapra. Kiolvastam úgy ahogy, jegyzeteltem is. Sztem ezt kéne mindenkinek. Mondjuk a kórházban is van minden szobában egy gyorstalpaló szoptatós leírás,nem tudom elolvasta-e sógornőm.. Na jó, hanyagolom a témát.. :oops:

Jó ég, mennyit írtam! :oops: El is küldöm.
Ma megyünk méretkezni! Kivi vagyok. Akkora hasa van a lánynak, képzeljétek, ráfolyik a cicije is! Már fel kell emelnem,h alatta meg tudjam mosni.. :D

omr
 
 


Jaj még valami, hát ezzel akartam kezdeni, mert tegnap elfelejtettem!

Fölk Balázsnak boldog hófordulót!!! (így utólag.. :oops: )

Kép

omr
 
 


Sziasztok!
bacilivi:
hát ha minden jól megy, akkor én elterveztem, hogy első új lakásunkban töltött éjszakán megfogan majd tesóka! :) Minden esetre mi már most próbálkozunk, ha éppen nem vagyok hulla fáradt..

Sziszi:
A gyümölcsön én is beparáztam valamelyik nap.. Már most drága, és ugye ha veszek, azért csak mi is megeszünk egy egy almát, vagy barackot. ráadásul télen nem is tudom mit adok majd neki! Lesz alma, banán, narancs, és kifújt! A többi aranyáron!

Ajajj mennem kell, ébredezik!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziszi,
jaa, tudom, hogy egyre ügyesebbek, de akor már jön a járás és az ismtelt balesetek... brrr

fnoe,
a kutacsnak nem hinném, hogy árt az ágy, azért az nagyon erős olyan "vitorla vászon " szerű valami.

Omr,
szerintem nem kéne dühös légy a sódornődre, mert nem lett felvilágosítva hogy mi is a pálya a szoptatással, lehet egyszerűen ő más tipus, nem gondolja, hogy rosszul csinál valamit. Próbáld meg finoman felvilágosítani, hátha még nem késő. esetleg nyomtass neki anyagot a netről ezzel kapcsolatban.Hááátha... :wink:

kernico,
jahh a borulás nálunk is akkor van ha fáradt a kisasszony....olyankor figyelmetlen. mit az anyja.... :lol:

brigo,
állatkeri képek állatiak... :lol: :lol: :lol:

csernusn:
JOBBULÁST!!!!!!!! :cry:

mágnes:
woooow!!! Hajráááá kistesó!!! :wink: :wink:

Na megyek,mert most épp takarítanom kéne... :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Tegnap nem jött be a babanet! :evil: :evil: :evil: :evil:

Nagyon boldog hófordulót kívánunk Hanga babának, Lidikének, Bazsinak és Zsombinak is!

Rena!
A sógornőd nem hallgat rád? :shock: :shock: Buta! :x

Livi!
Na mesélj ám nyugodtan, ha gond van! :wink: Jobb ám néha! :o
Látom jól éreztétek magatokat a vadasparkban. Múltkor nekünk is nagyon bejött Szegeden. Majd jövöre már bizti ZSombit is jobban fogja érdekelni. Cékla evéses kép nagyon tuti! :lol: Mi is általában így nézünk ki utána!

Niki!
Jobbulást Danikának! Szegénykém! :cry:


Kernico!
Hú jól hangzik ez az olaszos étterem! :P

Winnie!
Szegény ti :cry: :cry: :cry: : ez már durva, hogy szegény kiscsaj még mindig nem gyógyul, lehet ez is bejátszott neki, amiért nem nyugodott anyosoddal. 570-t lefejni hát nem gyenge! :shock: :shock: :shock: A tejtesónak sem kell már?
Színház azért jó volt? Mit ünnepeltek csütin? Vagy csak szimpla vacsi?

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Ja kukipelyhet akartam venni a Sparban, mert ott állítólag lehet kapni ezt a biot. Hát nem pont most építik át az egészet! :evil: :evil:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi!
És nekünk nem? :roll: :( :cry: :)

No, megjöttünk a méretkezésből.
7530 gramm és 67 centi. Nem nőtt semmit a tökmagom,csak hízott. Azt sem annyit amit a könyv előír,de azt mondta a dokinéni,h mivel ilyen pörgős aktív csaj,természetes h ledolgozza.
Minden más oké, duzzadt a felső ínye, jön a fog! De gondolom ez is 2-4 hét mire áttör. És akkor most jönnek az álmatlan éjszakák, amit eddig csak olvastam itt nálatok? :roll: :shock: :shock: :( :?

Azt is mondta a dokinéni,h este is kapjon egy kis főzit,és minden nap cseppentsek olajat bele. Lakjon jól,h elég legyen az uccsó evésnél a tejci,ne kelljen tápi. Szóval mostantól leszokunk! :)

omr
 
 


Zsombinak és Dalminak is boldog hófordulót!!!!

Kép

omr
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?