Új privát üzeneted érkezett!

néha olyan béna ez a babanet... komolyan! Miért nem jeleníti + a képet?


Kép

Kép
zmimi
 
 


TEGNAP OLVASTAM, HOGY EGY NŐ MEGSZÜLTE A GYEREKÉT, ÉS BERAKTA A MOSÓGÉPBE! NORMÁLIS? :evil:
Vendég
 


jAJ! mOST OLVASOM, HOGY NEM IS mIMI KÉRDEZTE, HOGY MIÉRT IJEDTEM MEG HANEM GRÖNLAND :oops: !
bOCSIKA LÁNYOK, KICSIT SZÉTSZÓRT VAGYOK MA :roll:
Vendég
 

 
 

Anna! Andi!

Légyszi nyilatkozzatok valamit...

Kép Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nati!
Nagyon aranyosak a srácok! Mennyi idősek? Nevük?? Esetleg vonalzó?

Mimi!
DRUKKOK REPÜLNEK!!!!!!!!! Várjuk a zebrát!


Monti!
Az a jó, ha nem érzel kellemetlenséget! Meddig tervezel dolgozni???

Nálunk annyi van, h még mindig fájdogál a bal petefészkem. Ha ez PÉ, akkor valószínűleg zebrásodom... Hajnalban nagyon megkívántam férjecském és áldoztunk egy kellemeset a szerelem oltárán. Jó lenne ha kislány lenne.........

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsu!
Csinálnék én vonalzót , de sajna valamiért mindig kifog rajtam :oops:
Vendég
 


Egyébként Laci 7 éves, Márk 5 éves, Szabi még mindig 7 hónapos :D
Vendég
 


Aztaaaa :!:

Mennyi fiús anyuka!!! Én világéletemben lányt képzeltem el, az előző babánál mégis fiúnak éreztem, és most a kolleganőm is fiút jósolt! Hozzá teszem a multkor azt mondta, hogy ő ált. megérzi, hogy kinek milye lesz és akkor azt mondta tőlem nem érez semmit.... Akkor most megvolt a pozitiv rámolvasás :D

De nem tudom mit kezdenék három fiúval. Ahho nem vagyok elég vagány...Focizni se tudok, meg nem is szeretek, meg igaziból semmi fiús dolgot nem szeretek csinálni! Jaj szegény gyerekem!!!!

Monti! Nem baj, hogy nincs tünet, hányinger statisztikailag a nők 45-50%-énél van csak. Meg aztán leggyakrabban a 6. héten kezdődik! Addig eszegess csak bátran!

Zsuzsu! Ábel 3 hónaposan is zabálnivaló volt!! Mennék én is bababörzére, csak az a baj, hogy az jutna róla eszembe, hogy már a sajátomnak vésérolnék és ez lehangol. Most inkább megkímélem ettől magam.

Mimi! Száll a drukk!!!

Juca! Nem semmi, hogy nyomod ezt az exel táblát, mindíg naprakészen! Minden nap kijavítod benne az adatokat???

Tegnap apa ledöglött, meg ma reggel se volt fényesen ennyit erről a hónapról...... :?

Kép
kislibus
 
 


Helló lányok, megjöttem.


Megkaptam a vérvétel eredményét.Minden jó, pajzsmirigyhormonok is, meg a női hormonok is.Legalábbis a doki ezt mondta,én nem tudom a határokat.Tehát pcos kizárva.Bár én arra nem is gondoltam.

Ezek szerint mégsem hiábavaló a diétám, mert ilyen magas inzulinszint nem keverte össze a többi hormont, ez jó...

Az endokrinológus azt mondta, nyugodtan próbálkozzunk a babával, aztán 2 év múlva kontroll.

De beszéltem egy diabetológussal, Ő azt mondta, hogy a hiperinzulinémiának mindig oka van, és azt kell kideríteni.Nem könnyű dolog állítólag...

Szóval én azt szűrtem le a mai napból, hogy talán nem a betegségem volt az oka a vetélésnek, és a következőnél nem fog törvényszerűen újra előfordulni.De ez csak az én véleményem...mert a dokik nem mondanak semmit.Sztem nem értenek hozzá itt annyira.Lehet, hogy megyek Pestre tovább vizsgáltatni magam, még meglátom.

Délelőtt a kórházba kellett mennem ellenőrizni, a koraszülöttosztályra.
Sorban hozták a babákat inkubátorokban, az egész folyosó zengett a csecsemősírástól.

Voltak büszke apák meg nagymamaák, akik az anyukákat várták, akik a babákat etetni jöttek.Vegyes érzések kavarogtak bennem, de túléltem, sőt, még arra is gondoltam, hogy ezért a hangért érdemes küzdeni...
Vendég
 


Luca! De az jó hír, hogy a hormonok ok vannak! Az orvosok ilyenek. Nem bőbeszédűek. És igen, megéri küzdeni!!! :)

Kép
kislibus
 
 


Fejtörő következik: Tegnap az LH poz. lett, ma is és ma erősebb. Az Lh-ra az van írva, hogy az utolsó poz. után 1-2 nappal van a pé. Node nekem a hőm mára felment, amit ugye a progeszteron idéz elő, ami meg ugye már csak akkor termelődik, ha megvolt a pé. Akkor viszont az LH-nak már negatívnak kéne lenni. És most fáj a bal oldali petefészkem is. Szóval akkor most mi van???? Ötlet???

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 56000_.png

Kép
kislibus
 
 


Andi!!! Irhatnál hogy mi van!!! Szeretnénk csíkos tesztet látni!

Kép
kislibus
 
 


Csajok!
Megnéztem a neten a hormoneredményeket.Szerintem is jók. :lol:
Egy kivétellel: TSH 116,1 pmol/l ...
Ezt nem értem, teljesen másokat írnak...
Tudja valaki, mi a jó érték?

Azt mondják, a LH/FSH arány fontos, nekem tök egyforma a kettő.

Most hallottam valakitől, hogy azt mondta Neki a doki, hogy IR mellett ne is próbálkozzon, úgyis elvetél...előbb kezelni kell.Nem valami biztató.
Azt hiszem, megyek Pestre dokihoz...
Vendég
 


Kislibus, én úgy olvastam, hogy ha utoljára pozitív az LH teszt, 48 órán BELÜL van pé.Nem múlva, hanem belül.Nem lehet, hogy van akinek előbb, és van, akinek később, csak 48 órán belül?

De majd jönnek az okosabbak, én is csak most tanulgatom még ezeket...

De szerintem az van, hogy apára fel!Próbálj életet lehetni bele. :wink:
Vendég
 


Luca! Mikor vették a vért? Ciklus közepén elvileg az LH magasabb szinten van mint az FSH, a ciklus többi részében nagyjából ugyanazon a szinten vannak, esetleg az FSH lejjebb egy kicsivel.
A TSh a pajzsmirigy stimuláló hormon, alacsony szintje alulműködést, magas szintje túlműködést jelenthet, de bizonyos esetekben lehet magas a szint normál pajzsmirigyműködés melett is. Pontos értékeket nem tudok, nem írja a drága tankönyvem.. :evil:

Kép
kislibus
 
 


5. napon vették.
Vendég
 


48 órán belül, ez ok, de ha már felment a hőm akkor már nem kéne pozitívnak lennie az LH-nak, mert a hő akkor megy fel, ha progi termelődik, az meg addig nem, amíg az LH igen. Tehát üti egymást a két hormon. Néztem görbéket, de ilyet sehol se láttam, hogy a hő felment, az Lh meg még pozitiv volt....

Kép
kislibus
 
 


Értem, hogy üti egymást.Vagy ez, vagy az. Akkor nincs ötletem. :(
Vendég
 


Kislibus!

Most van egy csaj, akinél speckó pont ilyesmi van, de annyi különbséggel, hogy clostyval stimulált hónapban. Két oldalon lett egy egy tüszője, és nem egyszerre értek meg. Olvass vissza.
http://125769.homepagemodules.de/t276f1 ... te-je.html

Lehet nálad is valami hasonló dolog van. Egyébként meg az is előfordulhat, hogy nem repedt meg a tüsződ, és lesz még egy köröd, de inkább az előzőt tartom valószínűleg.

Más ötletem nincs. 8)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Szerintetek érdemes elkezdeni a folsavat szedni??????

Én szedek egy vérnyomáscsökkentőt is, nem tudom mi legyen vele.

Kislibus!
Köszönöm a dicséretet! Kívánok Neked is egy gyönyörűséges vagány kissrácot!
Én mindig arra vágytam, h az első babám fiú legyen, aztán jöhet egy kislány. Jó az, ha van egy nagy és okos báty....... :D :D

Luca!
Én is örülök, h rendben vannak a hormonok! A párodnak volt valamilyen kivizsgálás?

Juca!
Hiányollak!!!!!

Nati!
Gratuláim!
A vonalzóm a babafalva.hu oldalon készült. Itt a babaneten fennt a segédletekben a profilba kell bemásolni az aláíráshoz az img-vel kezdődő és végződő részt...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Luca!

A TSH a ciklus elején 11.30-151.10 között jó!

Kislibus!

Tisztára, mint az enyém! Nekem is a második pozitív elhás napon ment fel! Annyi a különbség, hogy nekem még plusz két napig pozitív volt! A görbédnek jobban hiszek! :wink:
Vendég
 


Kislibus,
az én LH tesztemre az volt írva, hogy az első pozitív nap után már nem kell tovább folytatni a tesztelést, onnantól 24-36 óra múlva következik be a peteérés.

Luca,
nekem a TSH nagyon fura, most nincs nálam a leletem, de sokkal kisebb számra emlékszem. Ha FSH/LH 1:1, akkor tényleg nincs PCO elvileg. Nekem 1:3. Mégis volt negatív LH tesztem a múlt hónapban, pozitív is, aztán mégsem lett baba.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Luca,
megnéztem, nekem TSH 1.9, de mU/l, és nem pmol/l

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nekem is gyanús volt, hogy a TSH nem olyan mértékegységben van...de nem értek hozzá.Ha tudnám a váltószámot, át lehetne számítani.
De ha Grönland szerint jó, akkor oké! Köszi! :lol:


Lina!
Nekem is volt pozitív lh tesztem, meg a hőm is felment, és nem lett baba.De lehet, hogy rosszul időzítettünk. :cry:
Viszont a pg 53 a pozitív lh teszt után, amikor felment a hőm,végig páfrányt mutatott, addig a napig, amí meg nem jött.Nem értem.

Azt olvastam, hogy az sem jó, ha túl gyakran vagyunk együtt, mert nem termelődik elég kiskatona.Úgyhogy mi most gyűjtögetünk. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsuzsu, én szedem a folsavat.Napi 1-et.
Meg iszom az Aloe-s Pomesteen-t, és szedem a Multi Maca-t.Elvileg segítenek a fogamzásban.
Kolléganőnek bejött, hát kipróbálom.

Nagyon szépek a fiacskáitok!Tényleg, itt a topikban mennyivel több a fiú...
Az igazat megvallva az első gyereknél azt hittem, fiú lesz.Aztán mikor meglett, és mondták, hogy lány,eszembe sem jutott többet, hogy én fiút gondoltam...

Másodikra lányt szerettem volna, mert azt már megszoktam...úgy is lett.

Most meg nem is tudom...most már csak az egészség a lényeg.De nem ijednék meg egy harmadik csajtól sem... :D

Juca, hol vagy?
Montana?
Meg a többiek?
Vendég
 


Jó reggelt!

Luca! Örülök, hogy jók a hormonok, de szerintem is keress fel másik dokit is, több szem többet lát alapon.

Zsuzsu! Folsavat nyugodtan szedjed. A vérnyomáscsökkentőt meg kérdezd meg a dokitól, hogy babásan is lehet-e szedni. Lehet, hogy ír fel másikat.

Lányok! Én egy kicsit szkeptikus lettem az LH-val, meg a hőmérővel kapcsolatban. Én sosem használtam, csak itt olvasok róla és azt látom, hogy nemhogy világosságot hozna a fejekbe, hanem még jól össze is zavar mindenkit. A hőmérőről meg annyit, hogy nekem minden hónapban mutatta a pé-t, aztán mint tudjuk nem is volt. Ha a hőmérőre bíztam volna magam, még mindig várhatnék a babára. Én uh párti vagyok. Azt nem lehet becsapni, nem lehet máshogy értelmezni, feketén-fehéren mutatja, hogy mi van.

Most jó korán van. Itt kortyolgatom a tejeskávémat és Mimire gondolok, aki nem élheti át ezt a fantasztikus reggeli kávézást. :lol: Mikor tesztelsz? :wink:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok Lányok! Csináltam reggel tesztet, tök negatív... :cry:

még csak halványnak sem halvány, HCG-nek nyoma sincs. Clear Blueval csináltam, legalább drága volt!

Hát, most vagy én vagyok a 26%, akinek ilyenkor még nem mutizza, v nem vagyok terhes.

Persze dédelgetem a gondolatot, h hátha, de kicsit lemondtam erről a hóról...

Tünetileg érzem amit eddig, de ugye az emberi psziché bármire képes... :roll:

Kép
zmimi
 
 


Mimi! Ne add még fel! Amíg nincs piri, bármi lehet! A Clearblue is tévedhet, hisz tudjuk, nem mind arany, ami fénylik! Várj két napot, aztán csinálj egy újat!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Hát, nem tudom... azért ha minimálisan is, de vmi haloványságnak csak kellett volna lennie , ha baba van! V nem?

Mindegy, mást úgy sem tudok csinálni, mint várni. Aztán v megjön, v nem.

Végül is az sem biztos, h volt PÉ-m, csak gyártom itt a tüneteket, mint egy hipohonder...

Kép
zmimi
 
 


Ejnye-bejnye Mimi! Emlékezz Rittre! Neki is volt nega pár napja! :wink:

Luca!

Tudod én is Győrbe járok! :wink: Nekem pmol/l.
Vendég
 


Neki mikor is volt negatív?

De az enyém olyan negatív, h jobban már nem lehet...

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Nem tom, pár napja, asszem! Amikor az elhája pozitív volt!

Tököm tele ezzel a bénettel! Szóval Monti(a neked írt eltünt az éterbe) Nekem azért fontos a hőmérőzés és most már az elházás is, mert nálunk kiskatona gond van. Ha nem tudnám, hogy mikor kell eksönözni egész hónapban gyertyázhatnék, meg hát gyűjtögetni sem árt pé előtt! Ha tudnám, hogy minden oké velünk, nem bajlódnék ezzel, de muszáj!
Vendég
 


Megyek fodrászhoz, majd benézek utána!

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Sajnos megy le a hőm. Ez nálam be szokott jönni.

Most rohanok.

lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Sajnos megy le a hőm. Ez nálam be szokott jönni.

Most rohanok.

lilia

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Sajnos megy le a hőm. Ez nálam be szokott jönni.

Most rohanok.

lilia

Kép
lilia
 
 


Bocsi, kicsit türelmetlen voltam :lol:

Kép
lilia
 
 


Sziasztok!

Tegnap tudtam meg, hogy elhalt a terhességem, valahol a 6-7. héten leállt az embrió fejlődése.
Még nagyon friss a dolog, igazából nem is tudom mit érzek, vagy mire számítsak, kedden kell bemennem a kórházba.
Jelenleg még mindig émelygek és rendesen látszik is a pocakom.

Van már egy 23 hónapos fiam.

Nem is tudom mit írjak még, kicsit össze-vissza vannak a gondolataim ...
dreika
 
 


Dreika!

Nagyon sajnálom! Itt mindenki átérzi a fájdalmadat, a legjobb helyre jöttél! Mennyi idős terhes voltál?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Mimi!
Tudom, h nehéz, de legyél picit türelmes!!!!!!! Minden rendben lesz,csak ne csüggedj! A fodrász jóóóóóó!!!! Várjuk a képet!!

Dreika!
Sajna z még pár napig így lesz, marad a rosszullét, idő kell míg kiürül a hormon. Borzalmas most Neked, de adjon erőt a fiad és persze mi, az, h kibeszéled a fájdalmad!!!! Mi itt minannyian átéltük ezt, sajos többen többször is.
Írj amit érzel, ha az könnyebb, itt megértésre, barátokra lelsz! Mi vagyunk az ANGYALKÁS csapat

Csajok!
Tegnap kicsit baparáztam este. Eszembe jutott milyen kínjaim voltak, amíg Ábelt vártuk és kivert a víz............


jó hírem is van, a dokimnak, akinél Ábel született a napokban megszületett a 3. gyermeke, lány-fiú-fiú. :D :D :D

Szép napot, ha felkel Ábel elsétálunk folsavat venni a gyógyótárba.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


SZia Dreika, az előbb írtam egy hosszabbat...a fiam kinyomta :x
Szóval szívből sajnálom, fel a fejjel. A műtét után egy picit jobb lesz, és sokat segíthet a kisfiad is.
Vendég
 


Dreika!

Nagyon sajnálom. Ez a pár nap nagyon nehéz lesz, de aztán napról napra könnyebb lesz. Gyere és oszd meg velünk a gaondolataidat.

Mimi!

Sajnálom a negatív tesztet. A clearblue egyébként 50-es érzéketlenségű, szóval még van idő...

Lílíia!

Sajnálom a mensi előszelét. Még nem kérdeztél rá az inszeminációra? Vagy nem akarod a mesterséges utat?

Zsuzsu!

Vagyok, csak Kinga mostanában olyan, mint egy ördögpalánta. Tegnap már annyit kiabáltam... :cry: Hihetetlenül akaratos, hisztis. Viszont voltunk délelőtt egy lánynál, van egy 8 hós kisfia, ott meg előadta a mintagyereket. De olyat, hogy ha valaki, akinek nincs gyereke meglátja, akkor azt mondja, ha ilyen egy gyerek ide vele, de 10-et. A sütőt nem bántotta, amiben sült a tök, nézegette a halakat, táncolt, énekelt, a babát sem bántotta, ahenm simogatta... na itthon pótolta a hülyeséget. Tépi a hajam, csakazértis onnan pakol, ahonnan nem szabad...

Tegnapelőtt este széttörte a radiátoron a mérőt. Olyan szag volt, hogy családilag szipuztun. Nem vicc nyitott ablak mellett aludtunk. Úgyhogy a hónapom amúgy is elég lúzer, de most nem bánnám, ha nem most jönne a bébicsek.

Amúgy a "görbém:
http://www.fertilityfriend.com/home/c13dc/?i=2559462& a középső. Na ehheznem fűzök kommentárt.

Ja és ugye holnap megyünk kirándulni, ott biztosan nem lesz huncut. Szóval erre a hónapra nem tennék egy likas garast sem.

Luca!

Akkor hajrá jó időzítés!

Grönland!

Hogy halad a tetű ügy?

Kacika!

Lassan az AFP-re kell menned. Hogy szalad az idő...

Linácska!

Majd ez a hónap sikerül. Nem lehet minden tkéletes. Viszont a férjed kb. 10 átlagos spermaképű férfivel ér fel. :twisted:

Nati!

Nagyon helyesek a fiaid! Nagyon boldog lehetsz.

Nekem is feltűnt a fiútúltengés... :twisted:

Luca! Lina tartsuk a frontot, na meg jön Kacika is. Kellenek a kis csitrik a csapatba. :-)

Most megyek, pakolok.

Puszi!

Juca

tjuca
 
 


Juca!

Jövőhéten megint megy a suliba a védőnő és ha még lesz serke a lány fejébe, akkor ÁNTSZ! De lehet, hogy kijönnek alapból a bejelntésem miatt! A lényeg, hogy csak a lány fejében van, máséban nincs! Fiamat lekezeltem, állítólag a következő hajmosásig véd, de akár 6 hétig is! De jövőhéten megint lekezelem! Egyenlőre ennyi van...
Vendég
 


Grönland!

Én kétnaponta mosok hajat, Kinga előtt naponta mostam. :shock:

tjuca
 
 


Juca!

Én is meglepődtem, hogy csak ennyi ideig hat, de csak ez jó a megelőzésre, a többi csak írtja a tetüt, gondolom az azért tovább hat! Én meg most mosom naponta! Régen hetente kétszer. Már beleőszülök! :lol:
Vendég
 


Szia Lányok!

Naon szép lettem, a fodrásznál... de most ez sem vigasztal.

Tudom, h tök hülye vagyok, de annyira magam alá kerültem :cry:

Elkényeztetett a Teremtő , eddig 3-ból 3x elsőre összejött a baba, azzal a pöti malőrrel fűszerezve ugye, ami a legutóbbi esetben történt...

vhogy nem tudom elfogadni, h most nem... :shock:

megyek, kicsit sajnálom magam :? , aztán összekaparódzom a padlóról, és újult erővel jövök! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Ismerős a helyzet. Na ennyivel könnyebb most nekem, mert totálisan lúzer hónapom van.

tjuca
 
 


Juca!

És ez könnyebb?

Amúgy annyi minden volt ebben a hónapban: taknyosodás, gombásodás... nem lehet MINDEN!
A babásodás most épp kimaradt... :D .. ez meg a kínomban röhögés...

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok! :lol:

Most értem haza.. az egész hét rohanás volt a suliban, egyszerűen nem tudtam jönni.

Juca :lol: Hát, nyilatkozom: Piri nálam is tombol, 2.cn Sajnos..

Vannak persze csodák, csak engem ált. elkerülnek. :roll:
Viszont van jó hírem is. Kaptunk végre biztos időpontot konzultációra Győrbe. Okt. közepén mehetünk megbeszélni a fagyibabás projektet, vagy a dajka-béranyaság jogszerű rejtelmeit :!: :!:

igyekszem visszaolvasni, bár nem tudok nagyon Veletek lenni, mert felhalmoztam több száz dolgozatotááááááááááááá :evil:

pusza :wink:
a kismamiknak különösen :lol:
anna
madaran
 
 


Dreika! Sajnálom! Ez most piszok nehéz. Hanyadik baba lett volna? Csinálnak Hcg szint mérést??? Ha beindul magától a vetélés, akkor nem feltétlen műtenek, de ha nem, akkor műtétet szoktak csináli, hogy kitisztítsák a méhet, mert az elhalt baba szövetei befertőződhetnek és ez szepszist okozhat az anyukánál. Meg aztán igy a tünetek is hamarabb elmúlnak, mert a természetes vetélés nagyon elhúzódhat... Gyere és írj, itt mindenkinek jó volt, hogy volt kivel megosztani az érzéseit.

Juca! Hát vissza olvastam! Nem láttam a lány görbéjét, de eldöntöttem, hogy nekem márpedig ilyenem nincs és ebben a hónapban terhes leszek és punktum..... Három hónapot várni amíg felszívódik és esélyem lesz!!! Addig megőrülök!!! De még a pét is éreztem!!! Fogadóbizottságot is küldtünk! Hőmérőztem is és hősiesen megcsináltam az LH teszteket is (pedig má nagyon unom)! Mindezt a semmiért???? Ezt nem veszi be a gyomrom.

De nagyon köszi, lehet, hogy a görbét megmutatom Leonak, hátha tud mondani rá valamit.

Grönland! Legyünk optimisták. Két pete ért meg. :twisted:

Juca! A görbéden nem látom a hőidet!!! Semmit!!! Csak egy üres táblázatot..... Lúzer hónap akkor van, ha egyáltalán nem sikerült összehozni a lepedőakrobatikai edzést :lol:
Az tényleg Lúzer hónap!!!!!!!

Kép
kislibus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?