Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kislibus! Itt van pár fotó. A babakocsi, babyhordó, mózeskosár, mérleg még nincs nálunk, azokat akkor hozza el apa, ha megszültünk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Egyelőre ennyi, majd még jövök. Már összekészítettem a kórházi cuccomat ma este.

Jóéjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Babicskó!
Nekem az AFP a felső határt érte el: 2.5 lett. A dokim azt mondta, hogy a mérést sok minden befolyásolhatja, pontatlan lehet, bízzunk benne, hogy nálad sem lesz semmi baj. A cisztához nem tudok hozzászólni. Az amnió helyett szerintem inkább a vérvételes fizetős módszert válasszd ha kell, mert itt 0 % a vetélés esélye. Javaslom menjetek el 4 D-re is, ott esetleg már lehet, hogy nem is látják azt a cisztát.

Chrissy!
Látom készültök már! :D
Nálunk a kiságy még szétszedve külön áll a szobába, párom még nem akarja összeszerelni :( .

Tegnap képzeljétek a pocakra tett kezemmel is éreztem már hogy mozgott a babó! Szuper érzés volt. Most épp Mozartot hallgatunk mindketten és szerintem nagyon élvezi, este nagyon ficánka volt,folyton forgolódott :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok nagyon szépen azt a sok jót,amit írtatok!!!!!!


Tegnap voltam UH-on és.........5 hetes vagyok annak is a vége a doki szerint!!!!
És.........volt szívműködés is!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyenlőre minden rendben!
Már nem sokáig jövök dolgozni, otthon pedig még nincs net,de majd lesz valamikor..... :cry:
Reménykedem és minden jót mindenkinek és köszönöm Nektek!!!!!

puszi
ancsúr
ancsúrka
 
 

 
 

Babicsko!
Potyognak a könnyeim annyira szíven ütött amit írtal. Átérzem teljes mértékben a helyzetedet.
Gondolj arra, hogy nem lehet, lehetetlen, hogy megint megtörténjen!! Nem lehet az élet ilyen! Igen is!!! Nem lesz semmi baj!!!!! Menjél amerre csak tudsz, annyi orvoshoz és uh-ra amennyire csak lehetséges!!!!!! Meg kell magadat nyugtatni, hogy semmi semmi baj nincs!!!!!! És nincs is!!!! OKÉ???
Nyugi! Gyönyörű kis babádat nemsokára már dajkálod, erre gondolj!!!!!!!!

Az újjaim csuriban vannak értetek!!!!!!! Írj hogy mi van jó?!!!!!!



ODRI!!!! Merre csámborogsz drága??? Vonszold magad oda a gép elé, és légyszi írd le mi volt pontosan, hogy érzed magad, miket mondtak.....mindent mindent.....!!!!
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!

:lol: :lol: :lol:
Nagyon drukkolunk neked, szupi!
Inkább pihizz sokat és ne dolgozz! Jelentkezz majd ahogy tudsz!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Babicskó!
Nagyon-nagyon remélem,hogy minden rendben lesz!
A SOTE I,vagy II.?
Én is azt javaslom,hogy még mindenképp nézesd meg 4d-s UH-n is!
Az amniotól függetlenül!Több szem többet lát!
Én nagyon tudom ajánlani a Kleopátra házat!Tényleg nagyon profi a nő!
Én azért mentem hozzá,mert egy olyan ismerősöm ajánlotta akinek Ő vette észre,hogy beteg a baba!Pedig előtte volt már egy pár UH-n és senkinek nem tűnt fel!(ráadásul többféle baja volt!!!)
Nagyon alaposan vizsgál,ha kérdezel úgy válaszol,magyaráz,hogy biztosan érti az ember!
Több embernek ajánlottam már és eddig mindenki elégedett volt!

Nagyon drukkolok!


Ancsúrka!
Hurrá!
Pihenj sokat és remélem minél előbb lesz Nálatok internet!!! :lol:
Vendég
 


Szia Drága Babicskó!
Most olvastam mi is történt veletek.....
Szívből sajnálom ami történt,de szerintem ne add fel nem lesz baj az orvosok is túlóvatoskodják meg ráhozzák az emberre a frászt!!!!!
Hidd el jó lesz minden meglásd!!!Tarts ki picit,tudom nagyon nehéz és megértem,de mi nagyon szorítunk érted!!!!! :lol: :lol: :lol:


Odri Drága!Jobbulást és mielőbbi találkozást már nagyon hiányzol ám nekünk!!!!!!
pusszancs
anikó
ancsúrka
 
 


Ancsúr! Most már nagy gratula!!! :D

Babicskó! Az AFP értéke tényleg sokmindentől függ és nem jelenti egyenesen azt, hogy beteg is a baba! A cysta tényleg elég gyakori, van, hogy csak a születés után szívódik fel, de ált. nem okoz semmi bajt a baba agyában, a lényeg, hogy ne nőjjön! Kérdés: A 12 heti nyakiredő szűrés eredménye jó volt? Mert ha igen, szerintem is érdemes lenne előbb a négyesmarker vizsgálatot, vagy az integrált tesztet elvégezni, ami ugyan pénzbe kerül, de nincs vetélési kockázat, viszont ha ez jó, akkor nem kell az amniocentézis. Azt viszont tudni kell, hogy 100%-ig biztos eredményt csak az amniocentézis tud adni!

Vera! A te eseted más volt, mert a magas AFP a nyitott gerinc, nyitott hasfalra utal. Az pedig kizárható UH-val, de a Down szindróma (Alacsony AFP) nem.Neked azért volt elég az UH.

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm a bíztatást! Tegnap nagyon kivoltam, ma már egy kicsit jobb.
SOTE I.-re megyek, a Baross utcába. A SOTE-n mondták, hogy nem szokott vetélést okozni az amnio, 0,5% alatti a vetélés, de a két nap fekvést jó betartani. Viszont csak ez ad 100%-os eredményt arra, hogy van-e kromoszóma rendellenesség vagy nincs.

Már elhatároztam, hogy elmegyek, mert egy olyan ritka betegségre utaltak, amibe a baba 1-2 éves koráig belehalna. Hát abba én is belehalnék, ha végig kéne néznem :(
De én is reménykedek, hogy nem én leszek az az egy a 8000-ből, akinek ilyen beteg babája születhet. Annyira nem lehetek szerencsétlen!!!!!!!

Most majd kezdődik az idegörlő várakozás, hogy vajon abba az 5-be leszek benne, aki beteg vagy abba a 95-ben, aki egészséges.

Nyuszifülű: külön köszönöm az együttérzésedet, és mindenkinek köszönöm, hogy szorít nekünk :P


Chrissy: szép a babaszoba, könnyű szülést kívánok!

Vera: Az én babám is nagyon aktív, ha kopogok neki, egyből visszarúg :P

babicskó
 
 


Ancsúrka!
Éljen-éljen!

Babicskó!
A ciszta miatt ne aggódj, Barna fejében is találtak, és nem szívódott fel. (Legalábbis születése után 3 hónappal még megvolt.) Nekem azt mondták, ez nagyon gyakori, ne törődjünk vele.
Szóval minden rendben lesz!

Márkot nem nagyon becézzük, néha Márkó, de ált. Márk baba, vagy kicsi Márk.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Jaj Chrissy! A babaszoba szerintem is nagyon szép, tetszik!!! :D

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm mindenkinek, hogy szorított nekem. Nagyon jól esett!
A műtét jól sikerült de sajnos vágni kellett, nem tudták laporoszkóppal kivenni. Nem jó helyen volt. A műtét kb 1 órás volt. Utána nagyon rossz volt, gyenge voltam. Kurvára fájt a hasam. Egy csomó infuziót kaptam meg fájdalom csillapítót.Utána nem is ihattam, kaptam egy csomó infuziót. Keddtől nem is ehettem. A műtét estéjén viszont már ihattam :) :)
Aztán csak pénteken ehettem... :( :(
Szóval nagyon éhes és szomjas voltam.... :( :( :( :( :(
Volt két zacsim és azzal kellett mászkálnom. Marha szar volt. Ott ültek az emberek a váróban én meg mászkáltam a szütyömmel:)
Csütörtök reggel 6-kor ébrszett a nővérke, hogy menjünk mosakodni. Mondanom se kell alig bírtam felkelni annyira fájt a hasam! Alig vártam, hogy lefeküdjek. Nehezen ment a mozgás!
Pnteken reggel vették ki a katétert, délután meg a másik csövet ami a vágásnál volt.
De aztán már könnyebb volt. Viszont a fürdés nagyon nehéz volt.
Vasárnap engedtek haza. Még fáradékony vagyok de napról-napra jobb és könnyebb!!!
Most 4-5 hétig pihi aztán kontroll.
Tegnap kivették a varratot, igy már jobb. Ma végre már tudtam zuhanyozni :P :P :P :P
Ha letelik az idő, már nem kell védekeznünk élesben mehet a dolog :oops: :oops: :P :P
Jó lenne ha év végére összejöhetne!!!!

Szóval most lábadozok!!! Mégyegyszer köszönöm, hogy drukkoltatok nekem!!!!


Ancsúrka! Szorítok, ne félj nem lesz semmi gond!


Puszi mindenkinek!!!

Adrienn
odri
 
 


Sziasztok!

Odri!
Gyógyulj meg mielőbb!!!

Alziza!
okt. 11-én megyünk 4D-re a Kleopátraházba, majd felrakom a képet, ha ki tudom vágni a felvételből (szkennerünk sajna nincs).

Babicskó!
Szorítunk neked...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!
Chrissy!Gyönyörű kis szobája lesz a babótoknak!!!!Szorítok a szüléshez!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odri!Úristeb jól megkínoztak Te csaj igazi hős vagy,hogy ilyen jól bírtad!!!Pihenj és minél előbb gyógyulgass és persze a lényeg,hogy babásodj be!!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon drukkolok Nektek és már alig várom,hogy pocakos képekkel örvendeztessük egymást!Puszillak Drága!

ancsúr
ancsúrka
 
 


Sziasztok!!!

Köszi a dícséretet és a jókívánságot a szüléshez. Már nagyon mennék, de még egy jó két hetet jó lenne bent maradnia. Amúgy minden oké, nyílik a méhszáj, jó a szívhang, elég a magzatvíz, jó a lepény is. 8.8cm a feje, 148-at ver a szíve.

Adrienn!

Nagyon sajnálom, ahogy bántak veled, biztos nem lehetett könnyű. De erős, stramm csajszi vagy és hamar kilábalsz ebből. Aztán mehet apa leteperése ezerrel! Kívánom, hogy minél előbb babás legyél.
Még ha nem is írok, szoktalak benneteket olvasgatni.

Babicskó! Ne aggódj, minden rendben lesz! Én is nagyon szorítok nektek!

Ancsúrka!!!
Nagyon gratulálok nektek! Pihizz minél többet és reméljük, hogy hamarosan lesz nálatok is net. vigyázz nagyon magatokra!

A próbálkozóknak sok sikert kivánok, apákat leteperni!!!

A babásoknak pedig örömteli, problémamentes várandósságot és jó pocakosodást!!!

Jövök, ahogy tudok.

Jók legyetek, vigyázzatok magatokra!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Odri!
Jobbulást!

Vera!
Az jó!
Várom majd a képeket!

Chrissyy!
Kitartás!Már nincs sok hátra!!!

Sziasztok!
Vendég
 


Szaisztok!

Alziza, Vera! Köszönöm......

Chrissyy! Hááát nem volt könnyű, de muszáj volt erősnek lennem. A cél lebegett a szemem elött.. :P :P
Apa már nehezen bír magával, még négy hétig semmi!!!!
Aztán leteperem ezerrel :oops: :oops: :oops:
Hidd el én is nagyon kívánom!!!!

Ancsúrka! Igen megkínoztak de túl éltem valahogy mert ti mind velem voltatok lélekben!
Most jövök rá én is, hogy tényleg milyen erős vagyok. Persze az elözmények is erőssé tettek.
Nagyon szeretnék babát és ez járt folyamatosan a fejemben. Tudtam, hogy miért van minden!
Az elején nagyon féltem....de most már örülök, hogy túl vagyok rajta és már csak gyógyulnom kell!!!!!!
Én is nagyon várom!
Te nagyon vigyázz magatokra ám!!!!!!
Puszillak Drága!

Mégyegyszer köszönöm mindenkinek a drukkokat és, hogy most is szorítotok nekem!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi,
Adri
odri
 
 


Szia Odri hős!!!

És én még azt hittem endem kinoztak meg a műtőasztalon... Ezek után befogom a szácskámat, mert legalább előtte -utána nem kellett ennyi nyűgöt kiállnom! Tényleg erős csajszi vagy! Remélem mihamarabb együtt örvndhetünk az UH-jainknak :D

Ezt itt mindenkinek gyógyulásképp:
Kép

Család :)

Kép
kislibus
 
 


Szia Vera!

Én regisztráltam magam a multiply oldalon de semmit se tudok letölteni az oldalról.
Mit csinálok rosszul?
Kérlek segíts!

Köszi,
Adri
odri
 
 


Lányok!

Lesz új kutyám!!! :lol:
Holnap délután megyünk megnézni!Most 3 hetes!
Majd teszek fel képet!
Az nem biztos,hogy holnap jövök,mert kicsit zsufi nap lesz!Alexnak holnap délelőtt bemutató edzése van,délután kutyázok!

Vasárnap sem biztos,mert akkor az öcsém egész nap a gép előtt ül!
Ha nem jönnék,jók legyetek!

Sziasztok!
Vendég
 


sziasztok jo olvasni hogy jol vgytok .bocsi hogy egykicsit eltüntem lányok.
odri mielöbbi gyogyulást kivánok és utána babásodjál

Kép
e.andrea
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy szorítotok!

Írtam korábban, hogy egy hete elkaptam egy hányós hasmenős vírust (szerintem vírus volt). Már csak gyengének és ájulósnak érzem magam, a többi elmúlt, de még mindig főtt krumplin és babánon élek (mint egy 6 hónapos :P ). 4-5 kilót fogytam.

Én voltam a körzetis és magán nőgyogyimnál is (ja az utóbbi azt mondta, hogy ha rossz az amnió eredménye ne menjek vissza hozzá :twisted:) és védőnőnél is. Mind azt mondta diétázzak tovább. Viszont most egy csomó helyen olvastam, hogy ilyenkor szokás tenyésztést is végezni.
Kislibus : te védőnő vagy? ez a vírus ugye nem árthatott a babának??

:roll:

Mellékesen "drága" férjem semmit sem segít, egész héten későn jött haza, majd elájultam, míg fürdettem a gyerekeket, ma is megsértődve lelépett itthonról. (ja és mellékesen úgy néz ki, hogy már itt a babaneten is olvasgatja a hozzászólásaimat a munkahelyéről).

Megyek takarítani, mert a szerdai amnio után pihennem kell, hétfőn meg újra dolgozom.

OdrI: Jobbulást!!! A hasi műtétek után kb. 10 nappal már látványos a javulás! Azért a porszívózást, emelést stb kerüld még pár hétig.

babicskó
 
 


Sziasztok!

Alziza!
Imádom a kutyókat, tök szupi nektek! Én is várom a képet róla!

Adri!
Van a multiply-on egy visszaigazoló e-mail, amit a megadott e-mail címre kapsz. Ott van egy olyan link, hogy visszaigazolod (rákattintással) a regisztrációt.

Én a gyermek.multiply.com oldalon rengetek gyerekzenét töltöttem le: a music név alatt vannak. Az egyes zeneszámoknál ráklikk a download-ra és már tölti is le őket.
Van egy másik oldal, ezt is ajánlom mindenkinek, aki gyerekkorában szeretett diafilmeken mesét nézni:
ez a:
zitziprg.multiply.com
oldal (music rész alatt) és több mint 170 diafilmet szkennelt be a tulajdonosa, aki hajlandó is megosztani ezt a többiekkel.
Gyerekkorom kedvenc meséit: öreg néne őzikéje, mazsola, stb.
tudom így majd a picinknek is megmutatni.

Babicskó!A segítségről:
Ma (5 hónapos terhesen, már nagy hassal) nagytakarítást csináltam. Ablak/ redőny pucolás ésatöbbi ami ebbe belefér. Erre egy ismerősünk megkérdezte a férjemet, hogy Ő miben segített: erre Ő: Néztem.
Megkérdezte, hogy minek állok neki terhesen ablakot pucolni (ilyet csak tipikusan egy pasi kérdezhet).
Ezzel Ő lerendezte a dolgot magában. Persze ettől függetlenül azért általában szokott segíteni a takarításban: a porszívózást, meg 5 hónapja a fürdőszoba takarítást Ő csinálja.
Szerintem próbáldd meg a férjeddel ezt akkor megbeszélni, amikor nincs megsértődve, mert a sértődött pasi rosszabb egy gyereknél.

És még valami:
Üzenet Mr. Babicskónak (ha már így olvas minket): Tessék segíteni a kismaminak, tényleg tud fájni az a derék, időnként jólesik neki egy kis maszírozás meg babusgatás!
Babicskó te meg gyógyulj meg!

Vera[/url]

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Vera!
Nagyon édesek a kiskutyák!
Próbálok egy képet tenni de nem valami jó!Kicsit piros mert a kutyik lámpa alatt vannak!
Kép
Vendég
 


Babicskó!
Jobbulást!
A férjedhez pedig mit szóljak? :roll:
Pasiból van! :evil:
Vendég
 


Alziza!

Milyen fajta kutyó? (Még pici ahhoz hogy felismerjük, de már most nagyon édi!).
Ja és feltűnt, hogy többesszámot használtál! :?:
Több kutyótok lesz? (SZUPI)!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Lányok!

Babicskó: nehogy elkeseredj! Csinálatsd meg a vizsgálatokat, tényleg sokszor csak feleslegesen aggasztják a kismamákat! De ami a legfotnosabb: bíznod, bíznod és bíznod kell! Nem lesz semmi baj!!Csak pozitív gondolatok! Nagyon drukkolok!
A pároddal pedig azt hiszem, kicsit el kéne beszélgetned! :evil:

Ancsúrka:gratulálok!:)de jó!!

Chrissy: bár nagyon szép a kis jövevény szobája, azért még egy poicit bírja ki odabent!:) Problémamentes szülést kívánok!

Vera: de szuper, ez igazán jó érzés lehet! A Te párodnak is ua, a megjegyzésem, mint Babicskónak! :roll: :)

az nem mentség, hogy pasik! :x

Alziza, édi kutyi, én is nagtyon szeretem őket, bár kicsit piros:))) :D

Tudjátok, milyen az a hormonvizsgálat, smit a 3-4. napon végeznek el, mit kell arról tudni? Ez nem nekem.

Üdv mindnekinek: v
Vendég
 


bocs, utolsó mondatom helyesen: ez lesz nekem:))
Vendég
 


szia v!
nekem is csináltak annakidején 3. napi hormonpanelt! ez egy sima vérvétel, aminek másnap már van eredménye! megnézik, hogy mi az a hormon, ami útjában áll a baba érkezésének! nekem anno a prolaktinom volt magas, arra kaptam bromot és már jött is utána babó nemsokára!
Vendég
 


babicsko!
szorítok neked szerdán! tudod, csak nyugodtan!
Vendég
 


Babicskó! Igen védőnő vagyok. Az ilyen hányós-hasmenős vírusok ilyenkor már nem okoznak komoly problémát, a méhlepény vissza tartja őket, meg a te szervezeted is. Az étrendbe lassan iktathatsz egy kis sárgarépát, salátát, (pl: krumplipüréhez keverve) gyümiket: alma, barack, sovány csirke mell, persze minden kevés sóval és fűszerrel. Lehet egy kis húslevest is szintén sovány husiból.
Szóval szép fokozatosan, lassan vissza lehet állni, pont mint a 6-7 hónapos babáknál :)

A férjed meg nem egyedüli eset, sajna az enyim is ilyen, persze segít ő néha, de most pl. azért nem mosogat, mert van egy horzsolás az ujján... Szóval üzenem én is Mr. Babicskónak, hogy legyen szives figyelembe venni, hogy egy kismami hamarabb fárad ezért megsértődés helyett legyen szives előzékenyen bánni Babicskóval! És javaslom ezt e viselkedést a gyermek megszületése után is!

Egy férfinak nem csak az a dolga, hogy megcsinálja a gyereket no!

Alziza! Nagyon irigy vagyok a kutyi miatt, én is szeretem őket annak ellenére, hogy most macsekom van.

Most nézem, hogy szép lassan mindenki bebabásodik. Néha elszomorodok, hogy nekem még nem dobog ott az a picike szív a szivem alatt. :(

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Kislibus!
Hidd el hamarosan Neked is lesz babád!Látod itt mindenkinek sikerül!De persze tudom milyen nehéz ez a várakozás és,hogy milyen lassan telik az idő!
Kitartás! :wink:

Vera!
Hát annak ellenére,hogy azt mondtam többet yorkit nem!,most ez is az!Az unokatesóm barátnőjénél születtek a kiskutyák és ki tud ellenállni? :oops: Ráadásul a mamájának tényleg nagyon jó az idegrendszere,így biztos nem lesz olyan vad mint Ziggy volt!
A többesszámot úgy értettem,hogy a tesói is édesek!
Most egyenlőre egy kutya is elég!
Vendég
 


Sziasztok Csajszikák! :)

Nincs közöttetek füvesasszony??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Elmentem a naturaboltba, és a következő dolgokat kaptam babókára:
- reggelente egy kanál VIRÁGPOR mézzel éhgyomorra
- napi 2*1 kapszula: MÉHPEMPŐ + BIO SPIRULINA (valami alga cianobaktériummal ) :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
- napi 6dl málnalevél tea.

Hozzászólás? :):):) Nem tudja valaki pontosan mire hatnak és hogyan ezek a varázsszerek? :) A méhpempőről találtam annyit hogy jó a termékenység javítására. Hm......
Úgyhogy péntek óta ezekhez imádkozom! :):):):):)


Csók
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Kislibus! Ne aggódj, ha itt az idő Te is babás leszel!!!
Még nekem sem dobog újra. Sőt nekem még várnom kell, nem is próbálkozhatok!
Hol van még november?????

A férjeknek meg üzenek, hogy segítsenek elvégre a babavárás az apákról si szól!
Nekem szerencsém van a férjemmel, nem hagyja, hogy mindent én csináljak. Sőt ha tehetné semmit nem csinálnék. Most a műtét után is megharagszik ha nem várom meg a házimunkával!
Ez igy volt amikor terhes voltam. De én nembírok ülni a fenekemen:))))
Szóval jó példa!!!!!

Nyuszifül! Veled mi újság?

Ancsúrka! Nagyon szorítok nektek! Vigyázz magatokra!
Ölellek


Mindenkinek szép napot!
Adrienn
odri
 
 


Sziasztok!

Nyusz!Én is szedtem méhpempőt meg omega3zsírsavat meg búzacsíra olajat,hát elsőre összejött a baba,de közben mértem a hőmet is úgyhogy pontosan tudtam a peteérés időpontját úgyhogy hajrá előre!!!!!!!!!!!!!
Adri!Köszi a drukkot rám fér,mert parázok rendesen!!!!

Megint fáj a hasam meg a derekam is nem tudom miért és fel vagyok puffadva is szurkál is meg fáj is :cry: :cry: .....félek,de minden aprósággal nem hívhatom az orvost!szerintetek?????Segítsetek akinek van tapasztalata!!!!Köszike amúgy 6 hetes vagyok


pusszancs mindenkinek
anikó
ancsúrka
 
 


Akkor mondok egy imát a méhpempőnek! :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként érzek magamon olyasmit, amit eddig soha. Pl mensi után sose fájt a cicim. :( Remélem rendbepakol!

Tényleg Ancsúr! A Jónás nálatok bejött??? :shock: :shock: ( nekem kb 4-én lesz pé-m, a J szerint meg 16-án :shock: )


Odri drága! Hát.... :( Hétvégén úgy elkezdtem vérezni............. de előtte volt egy poz tesztem :( :( :( Ez a legszomorúbb.....:(
Na mindegy.
OKTÓBER ! OKTÓBER! OKTÓBER! AZ ENYÉM!!!!!!


Puszi mindenkinek!!!!

Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka! Én is szedek mindenfélét, remélem nekem is összejön. Amúgy az orvosom is javasolta, hogy szedjek vitamint. Hát én megteszek mindent a gyógyulás és a baba érdekében!
Majd én is mérek hőt, de még ráérek elkezdeni.
Kérlek ne parázz minden rendben lesz!!!!
Amúgy amikor én terhes voltam, nekem is fájt a derekam, szerintem ez nem gond!

Nyuszi! Pozítiv teszt?? Terhességi vagy ovulációs?
Na félj október a Te hónapod lesz!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én akkor még nem próbálkozhatok, egyenlőre még rendbe kell teljesen jönnöm. De aztán ezerrel rajta leszünk :oops: :oops: :oops:

Puszi,
Adri
odri
 
 


Nyussz!! A legbiztosabb, ha 4.e és 16-a környékén is van ágybírkózás! :)

Tudom én, hogy lesz, ha eljön az idő, de mikor jön már el?????

Ancsúrka! A görcsökre szedjél sok magnéziumot, az enyhíti!!!!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok lányok!

Alziza : édes a kiskutya, én is szeretnék ,de terhesen nem szerzek be.

Kislibus: köszi az infót, de szomorkodj, hamarosan nálad is lesz baba. Fontos, hogy lelkiekben is megerősödjél. Én végig izgultam a 12. hetet, mi lesz ha elvetélek, erre most a 16. héttől jött az AFP, és most az amniocentézis. Az idegeskedés és a csomó sírás. Na engem tuti nem irigyelsz :D Ja, és holnaptól az idegörlő várakozás az eredmény miatt.

Nyusz: újabb füvek?? A málnalevéltea szeritnem nem túl jó babásodásra. A terhesség vége felé kell inni belőle napi 3 dl-t, hogy erősebbek legyenek a méhösszehúzódások. Tehát szülésmegindítónak használják. Szedjél elevitet vagy más multivitamint. És az tényleg nem árthat, ha minden módszer szerinti peteérést kihasználtok :roll:

Többieknek is köszönöm szépen, hogy drukkoltok, és köszönöm a bíztatást.

Holnap megyek amnióa, utánra pihenés, de majd jövök és beszámolok
:D

babicskó
 
 


jaj:

Kislibus, mármint ne szomorkodj!!!!!!!! Egy kis gépelési hiba történt fenn............ :shock:

babicskó
 
 


babicskó! nagyon szorítok neked! ne félj! légy nyugodt és próbálj majd meg lazítani a szúrás előtt, hunyd be a szemed és ne gondolj rá! hidd le sokat segít! én csak tudom! én is behunytam a szemem előtte, elmotyogtam egy miatyánkot, mire elmondtam már kész is voltunk, mehettem! még azt se vettem észre, hogy mikor húzták ki a tűt, csak arra figyeltem fel, hogy azt mondják, kész, mehet!
úgyhogy lazíts!
utána meg szigoru pihi! és sok magnézium!
Vendég
 


Elevitet nem szedek soha többé. :oops:
+semmi terhesvitamint :( Most nem indokolom meg ha nem baj .

A Leo oldalon is (babatervezok.otthona.net) a málnalevelet isszák a ciklus elején, utána meg a palástot. Meg a nő is ezt ajánlotta. Csak van benne valami. :)


Boeske megvagy még???


Pusz
Nyusz
8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok Babások és leendő Babások!

Hogy vagytok? Elég változó a hangulat.

Nagyon édes Kutyusotok lesz Alziza! Irigylem tőletek egy picit! Nekem 13 évig volt kutyusom. Már 3 éve "elment" de még nagyon hiányzik. Egyszer majd megint lesz, de hát ugye az is felelősség, amit az ember nem minden életkörülmények között tud bevállalni.

Kislibus, úgy tűnik mi még várhatunk. Teljesen átérzem a hangulatod. Már én is úúúúgy szeretnék babás lenni :lol: .

Végre egy doki elküld hormonvizsgálatra. Ja, eddig privi mentem mindig, nem írták fel, most elmentem a sima szakrendelésre, egyből felküldtek a meddőségi amb-ra, regisztráltak, és kezdünk egy hormonvizsg-al.
Már csak az a baj, hogy megint nem jön meg.. :( . Megint 47. napon vagyok..

Tegnap gipsztől megszabadultam, de egyenlőre most nehezebb megint a járás.. Ez az év nem az én évem az tuti.

Nyusz, Én is Elevitet szedtem 3 hónapon át (május-aug). Abbahagytam, mert elfogyott a türelmem (alapban mesterséges vitamin ellenes vagyok, soha nem is voltam hajlandó szedni semmit, csak természetes bevitel. De a jó cél érdekében mindent) meg hát sokat híztam is, amit én azért a vitamin számlájára is írok..



Szívesen megtudnám az okot, hogy Te miért nem szedsz többet..
Remélem 1x majd elárulod.. (esetleg priviben.)

Most szülnék.. Szar érzés, akárhogy is azt éreztem, hogy már túl vagyok rajta.. Legalább már valami történne nálam, akkor jobb lenne.

Most meg várom hogy megjöjjön, aztán meg hogy végre beinduljon a pé, aztán a csalódás hogy megint se pé, se poz.teszt, se menzesz.... :( . Utálatos ez így, belefárad az ember.

Na mindegy, azért annyira most nem vagyok magam alatt.. Remélem a hormonvizsgálatot mielőbb meg tudom csináltatni, aztán valami megindul...

Pusz mindnkinek

Rönééé



Kép
röné
 
 


Babicskó!Nagyon nagyon szorítok az amnión,de már az is lehet,hogy túl vagy rajta,de azért nagyon szorítok értetek és hidd el nem lesz baj,csak pihenj utána!!!!!!!Puszi a hasadra!!!

Nyusz!Nekem nem jött be a Jónás egyáltalán,én a hőmérőzésre esküszöm nekem az vált be!!!!Most elsőre összejött a baba ez hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!A szervezeted nem csap be az tuti!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Készülj hisz októberben új remény és esély van!!!Szorítok Nektek!

Kislibus!Nagyon köszi a tanácsot,tök jó hogy már most van egy virtuális védőnénim :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Magne B6-ra gondoltál ugye????Én is gondoltam rá,hogy szedek de nem mertem még.....
Neked is drukkolok ezerrel,hogy bebabásodj!!!! :wink: :wink:


üdv.
ancsúr
ancsúrka
 
 


Elevit. Senkit sem le, se rábeszélni nem szeretnék.
Hát: 1. Iszonyatosan el lehet hízni tőle, már aki hajlamos rá, van akinek semmi problémát nem okoz de nekem 3 hónap altt 9 kiló jött fel :shock: :shock: :shock:
2. egyáltalán nem szűri ki és előzi meg a rendellenességeket. Lásd:engem.
3. ettől még nem lehet teherbeesni, csak vitaminnal tölt fel. Ami a termékenységre jó hatással van az a folsav. + kiszűri a nyitott gerincet. A folsav kis mennyiségben van benne. Külön 3mg-os kiszerelésben kapható. + a lenmagolaj és Omega 3 . Erre esküszöm. + a gyógynövényekre. Pl palástfű ami regenerálja és erősíti a méhet. Illetve a hormonháztartást rendbe hozó természetes anyagokra.
4. Iszonyatos székrekedést okoz.
De mindezek egyénfüggők, van akinek bejön, semmi problémát nem okoz.
Röviden.
nyuszifülû
 
 


Sziasztokl!

Köszönöm, én remekül vagyok. Persze még mindig félek, hogy esetleg megint baj lesz, de ettől már nem szabadulok.

Drukk mindenkinek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Ancsúrka!
A 37 oldalon már írtam Neked erről! :lol:

Nyusz!
A méhpempő jó!
Málnalevél teát NE IGYÁL!!!!!Azt ugyanis szülés előtt pár héttel kell,ugyanis segíti a méhösszehúzódást és könnyebb szülést!Tehát Neked nem jó!
Viszont ami még jó az a ginseng!De ez a férjednek!Nem tudom mi pontosan a neve,a DM-ben lehet venni,piros a doboza és azt hiszem 10 ampulla van benne!Egy kicsit rossz az íze!
Vagy a Maca Vibe!Ez is a férjednek!
Viszont ha vitamint nem is szedsz a folsavat akár már most!Az KELL!!!!

Röné!
Végre már,hogy elküldtek vizsgálatra!
Remélem minél hamarabb meglesz az eredmény!


Egyébként én szedtem az elevitet és a folsavat már egy éve mire terhes lettem!Soha nem mertem abba hagyni,mert mindíg azt gondoltam,hogy na majd most leszek terhes!Én nem híztam tőle,viszont nekem jól jött mert én 20 éve nem eszek húst!

A folsavat szedhetitek!Azt egyébként is úgy jó,ha terhesség előtt 3 hónappal kezdik szedni!Azt pedig sosem lehet tudni mikor lesz baba!
REMÉLJÜK MINDENKINEK MINÉL ELŐBB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Alziza és a többiek
Idézek egy cikkből a babatervezők honlapról, amit egy németországban élő magyar doktornő működtet:
"Rubus idaeus = málnalevél (Himbeerblätter)

Támogatja a peteérést, hosszú ciklusoknál elörébb hozhatja a tüszörepedést.
A terhesség utolsó heteiben fogyasztva fellazítja a medence izomzatát és megpuhítja a méhszájat, amivel elösegíti a szülést. Ezért nem ajánlatos a terhesség korábbi heteiben fogyasztani, viszont érdemes szedni a 37. hét után!
Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus elsö felében a mens elsö napjától a tüszörepedésig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A C30-as globulusokból 1x 1-3 naponta


Alchemilla vulgaris = palástfü (Frauenmantel)

A palástfü segíti a méhnyálkahártya felépülését a medence vérellátásának serkentése által és ezzel pozitívan támogatja a beágyazódást. Ezen kívül hatásosan alkalmazható PMS ellen is, azon az úton is, hogy palástfü teába áztatott törölközöt teszünk a feszülöen fájó cicikre. Különösen alakalmas túlsúllyal küszködök (mint PCOS-ban szenvedök) ciklusának szabályozására.

Tea vagy globulusok formájában fogyasztható a ciklus második felében a tüszörepedéstöl a mensig.
Teából napi 2-3 csészényit kell inni az egész napra elosztva.
A tinktúrából 2 x 7 cseppet kell fogyasztani. 20 ml hónapokig elég.

Agnus castus, azaz barátcserje

Ha valakinek akármi baja is van a ciklusával, pl. túl hosszú, túl rövid, nincs peteérése vagy PMS-ben szenved, az elsö választás mindig a barátcserje (Agnus castus). Ez regulálja a ciklust, ha hosszú megrövidíti és beállítja, enyhíti a PMS-t és esetleg peteérést eredményez. Nem speciális, a ciklus általános javítására használják. Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.
A barátcserjének van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért

A ciklus elsö napjától a mensig napi 1 tablettát kell szedni. "
Mo-on Agnucaston néven kapható.
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Megvan a szövettan eredménye. Negatív lett, ez nagyon jó hír!
Most már cak meg kell várni mig letelik a várakozási idő. Utána már élesben mehet minden. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Talán év végére öszejön a következő baba!

Köszönöm, hogy mindenki velem volt az elmúlt két hétben!

Vigyázzatok magatokra!
Puszi,
Adrienn
odri
 
 


Odri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én mondtam!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Hurrááááááááá!!!!! Hurrrááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök neked!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pusz
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?