Új privát üzeneted érkezett!

Urszila: en net200-t hasznalok (vnet), ez 8900 penz egy honapra, es 200 orat netezhetsz vele. Nekem mult honapban 66 orat sikerult csak.Kép

Myssnia: popsiban mert ertekbol le kell vonni fel fokot, az a tenyleges homerseklet. Es nyugi, majd dokibacsi szepen meggyogyitKép

orsoly
orsoly
 
 


Hát szépen végzõdik ez a nap! Inkább én sem írok semmit. Csak annyit, hogy Myssnia ne idegeskedj, drukkolok, hogy ne legyen semmi komoly bajod.

Jó éjt!

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Franyo, ez az exbarat sztori naggggyon joooo...Pasi...Kép

KAngi, gratu az otoshoz! Hogy van erre energiad???? Kép

Beu, az a kep nagyon edes! Kép

Myssnia, szerintem is nyugi. Hivd fel a dokidat, biztos megnyugtat. Az a kep nagyon aranyos SZilardrol! Kép

Norka, nektek van legzesfigyelotok? Az nem nyugtat(na) meg? Zsombi is csinalt mar olyat, hogy nem vett levegot par masodpercig, tenyleg eleg remiszto. De utana mindig nagy liheges kovetkezett. Szerintem nem lesz gond, ne aggodj!

NAlunk esemeny(ek) van(nak).
Eloszor is, Zsombi ma 4 honapos. Kép Ezt ugy unnepelte meg, hogy nem akar enni tovabbra sem. Kb. 400-500 gramokat eszik. Delelott meg vidam, delutan tok nyugos, allandoan visit. Kikopi a ciumisuveget, probalom cicire rakni, akkor meg sir. Fagyasztott tejet sem fogadja el. Szoval kesz katasztrofa. (Zulu, sotet, csondes szoba sem segit. Kép )
A faradtsagtol igen veszesen elapadt a tejem, igy eloszedtem a vesz esetere tartalekolt tapszert, lehet, hogy muszaj lesz holnap bevetni. KépKép
Ma vettem Neki Kecskemeti bebietelt is, lehet, hogy elkezdem kostoltatni vele (almas barack...nekem bejonne, remelem, neki is Kép ).

Oldalfekvesbol a Myssnia altal leirt verziot adja elo Zsombi is, es neki is alaszorul a keze. Kép Ja, en meg vasarnap ebredtem arra, hogy egy szempar nez ram meredten, volt par remult masodpercem amig rajottem, hogy ZSombi keresztbe fordult a kisagyaban es a kezeivel kinyomva magat engem nez meredten...Kép

Jo ejt,
Gombóc
gombóc
 
 

 
 

Sziasztok!

Tegnap voltunk Danival a 3 éves oltáson. Olyan kis hõs volt, nagyon bátran viselkedett. Viszont estére belázasodott, pedig kétszer is adtam neki lázcsillapítót, és egész éjjel sírt, hogy fáj a karja, még most reggel is azzal ébredt...Kép

Ha már ott voltunk a dokinál, Védát is lemérettem, mert amúgy nincs mérlegünk és nem mérem sose. Néha már aggódtam, hogy nem elég neki a tej, hát most meggyõzõdhettem az ellenkezõjérõl: 3650gmal született, és erre egy hónaposan már 5360g!!! Szerintem ez rengeteg, Sárikám 3 hónaposan volt ennyi...(Dani két hónaposan , pedig õ is 3.60 volt születésekor)

Most rohanok, hiszti van

Anyakati és dagi Véda
Anyakati
 


AnyakatiKép
Daninak mennek a gyógypuszikKépKépKép Védának nem semmi a súlya, még a végén fogyóznia kellKépKépKép

GombócKép
Tudom, nem vígasztal, de délután nálunk is megy a hisztiKép Zsebi folyamatosan enne, de közben fáj is a pocija (a veszett lábhuzogatásból gondolom), így sehogy sem jó neki. Kézrõl kézre jár, mint a stafétabot, egy hete már hullák vagyunk a párommal. Tegnap szegény Timinek is elfelejtettem uzsit adni a nagy felfordulásban. Kitartás (szoktam ezzel magamat is bíztatni), egyszer ezen is túl lesztekKép

KangiKép
Gratula a vizsgáhozKép Nem piskóta, hogy neked még erre is van energiád. Azért azon már meglepõdnék, ha két gyerek mellett is lenne idõd tanulniKép

MyssniaKép
Én is mindíg így letörök, amikor elõkerül egy újabb probléma (mostanában biza kijutott belõleKép). De aztán szépen sorban minden megoldódikKép Beszélj a dokiddal és addig se idegesítsd halálra magadKép

FranyóKép
Ez a barátos sztori tényleg haláli voltKép Nekem a kedvencem, ami anyukámmal történt még friss házas korában: Vásárlásból ment haza és egy pasi hazáig követte, majd a házuk elõtt megszólította. Randit kért tõle, mondván, nagyon megtetszett neki az anyukámKép Anyu angyali mosollyal csak annyit mondott:" Ha a férjem megengedi, miért ne?"Kép...és már csak a szellõ lengedezett a pasi hült helyénKép

ZuluKép
Látom, a tegnapi nap nem tartozott a sikerélményesek közéKépKépKép Kifurja az oldalamat, mit cenzúrázott a babanet kétszer isKép Azért még megpróbálod, ugyi???

ZsuzsiKép
Zsebi átvette Miki szokását, a digifényképezõre juszt se mosolyogKép Újabban csak morcos fotók készülnek róla.
Jók a képek a fiúkrólKép

AndiKép
Az a fránya szúnyog nem kíméli a babákat semKép Nálunk megcsípi és kész. Nagyobb gond még nem volt belõleKép

MiszikeKép
Remélem, már túl vagy a mellgyulánKép Naggyon tetszik nekem is az a bugyiKép

LeszterKép
Én emiatt a nyüglõdés miatt nem megyek kicsi babával látogatóba sehova. Én is csak ideges leszek, ha a gyerek nyûgös, ráadásul úgyis folyamatosan vele kell foglalkoznom, így fel se tûnik a vendéglátóknak, hogy ott vagyokKép Nekem legalábbis mindkét gyerekem ilyen anyaközpontúKép

NorkaKép
Szerintem ilyen légzéskimaradások minden babánál elõfordulnak, csak legfeljebb nem veszik észre. Én bizony, ha letettem Zsebit aludni, nem nézek be a szobába, amíg a bébiõrzõn meg nem hallom a hangját. Szóval lehet, hogy felelõtlen anya vagyok, de így legalább ezen nem parázok.
Remélem, többet nem ijeszt rád JaziKép

Lányok, valaki intézkedjen már, hogy legyen hûvösebb, mert egész nap ki se merészkedünk a házbólKép Tegnap amúgy is extra hisztis napunk volt, váltott gyerekvígasztalással múlattam az idõd. Igazán jöhetne már egy-két jobb nap isKép
Végül itt egy éhes gyerekKép
Kép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a javaslatot itatás ügybenKép Apa este kitalálta, hogy próbáljuk meg kanállal adni a vizet (K-vitaminnal mûködik), aztán ott vigyorgott, hogy Zsombit bele lehetne fojtani egy kanál vízbe Kép Egyébként azóta is cicizünk szorgalmasan Kép

Anyakati
Gratula a gyarapodáshoz Kép Ez igen Kép
A gyerekek minél nagyobbak, annál nehezebben viselik az oltást (szerintem), de Dani hamar rendbejön, most már csak 6 évesen kapja a következõt Kép

Gombóc
Nem semmi a kitartásod Kép
Grat a 4 hónapossághoz Kép

Franyó
Azért Te is kíváncsi vagy, milyen arcot vág, amikor olvassa a levelet, nem?Kép
Nekem is jelentkezett egy pasi ismerõsöm, még tavaly, hogy beszélgetni szeretne velem. Úgy voltam vele, hogy beszélgetni lehet, de azt az arcot látni kellett volna, amikor odaállítottam a teázóba az akkor már 90+-os haskörfogattal Kép Végül is kiderült, hogy próbálkozni akart Kép(mi nem jártunk együtt, munkatársak voltunk)

Myssnia
Nem semmi, rögtön kakassal kezdeni a hozzátáplálást KépKépKép
Szilárd nagyon édesKép
Drukk, hogy ne legyen semmi bajodKép

Zulu
Nekem hétfõn szállt el a két beírásKép Egyébként nekem azóta is elég sz.rul jön a babanet Kép

Kangi
Gratula az ötöshöz Kép

Norka
"Rendetlen" szuszi Kép
Dézsás kép szuper Kép

Zsuzsi
Nagyon jók a képek KépKép

Beu
Hetente egyszer én is leviszem méretni Zsombit, attól vagyok megpusztulva, hogy nem tudom, alkalmanként mennyit eszik. De ha lenne mérleg, többek szerint attól idegeskednék, hogy miért eszik kevesebbet adott alkalommal. Egyébként a lányomat minden szoptatáskor mértem, semmi gond nem volt.
Gratula a 10 hetességhez!Kép Jó a képKép

Urszila
Én is chello-zokKép
Talán Julka is ráérez az alvás ízére?KépKép

Újra megpróbálom megnézni a videókat, hátha ma sikerül.
És nem ártana reggelizni sem Kép

Toffifee + alvó_Zsombi
toffifee
 
 


Én nem tudom megnézni a videókat KépKép Pedig olyan kíváncsi vagyok !

Toffifee
toffifee
 
 


Sziasztok!

Soha többet nem írom, hogy milyen jó baba Szonja, mert idáig szinte mindíg bebizonyította az ellenkezõjét, így tegnap délután is. Nagyon nyüglõdött, de ráfogom az esõre...
Sajnos ma reggel nem esett, de a nyügi megmaradt. A reggeli szopinál nem tudta eldönteni, hogy éhes vagy fáradt, 2slukk cici után üvöltés, bealvás és ez kb.1 órán keresztül, most aludt el a vállamon.

Franyó!

Jó a barát sztori, nekem is volt hasonló, csak még terhesen.

Brokkoli!

Nálunk is nagyon meleg van éjjel is, de Szonját láthatóan nem zavarja, vékony kisingben és vékony hálózsákban alszik és csak 1x kel fel.

Kangi!

Minden elismerésem a tiéd az 5ért! Gyerek nélkül is szép eredmény nem hogy egy kicsi mellett!

Norka!

Én mindig behallgatok Szonjához, hogy hogy veszi a levegõt, nem irigyellek a szuszogás hiány miatt, de azt mondják ez sûrûn elõfordul a piciknél.

Myssnia!

Remélem már megnyugtatott a dokibácsi!

Anyakati!

Véda tényleg sokat gömbölyödött, Szonja is szépen gyarapodik de a tietek csúcs!

Na sietek mert rengeteg vasalnivaló gyült össze, ki kell használni az alvó Szonját!

dinihe
Dinihe
 


Sziasztok!

Beszéltem a dokimmal, kedden vár, azt mondta addig ne izguljak. Így távolból nem tudja mi az, szerinte nyálkahártya, mely önálló életet él... Egy pici altatással eltávolítható. Szóval ha az, akkor csak nem úszom meg. Kép

Mindj visszaolvasok!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


MomoKép
Köszi a biztatás, nyugtatást. Anyukád biztos csinos, ha ennyire levette a lábáról a palit. Kép A kis éhenkóráz nagyon édes. Hiszti nálunk is van, este alig akart szopizni. Ha 10. nekifutásnál feladtam volna, akkor nem tudom mit ett volna, de végül beadta a derekát, és szopizott, közben durmolt is.

ToffifeeKép
Szilárd imád kanálból enni, néha szopi után még adagolok neki, és a lábával rugkapál, amikor fejem a kiskanálra, hogy vigyem be a pofikájába. Kép

AnyakatiKép
Gratula a hízáshoz, nagyon szuper!

DiniheKép
Köszi a nyugtatás! Honnan jött a Dinihe név?Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!
Norka!
Durva lehetett ez a légzéskihagyás-sztori! Nem te írtad még régebben, hogy van légzésfigyelõd, csak nem használod a téves riasztás miatt? Szerintem érdemes használni/beszerezni, már csak az ember megnyugtatása miatt is, én is halál ideges lennék, éjszaka nem is tudom, hogy aludnék, ha nem tudnám, hogy ha bármi baj van, megszólal az a bigyó.
Dézsás kép aranyos Jáziról! Kép

Andi,
szegény babád, jól megijedhetett, kis bizalmatlan! Kép

Zsuzsó,
nekem tegnap megjött Kép, de egyelõre nem látom, hogy kevesebb, vagy másmilyen lenne a tejcsi.

Myssnia,
áááááááá, a jóéletbe... ezt a sok szívást!!! Beszéltél már a dokiddal? Próbálj meg nem aggódni, bár tudom, hogy ez nem olyan egyszerû, de drukkkkkkk, hogy megnyugtasson a doki, hogy minden rendben legyen!!!!!!!!!

Gombóc,
Zsombit is Isten éltesse! Kép Részvétem nyûgös Zsombi miatt, de kitartás!!! Hátha az almás barack bejön neki...

Anyakati,
szegény Dani... remélem, hamar elmúlik neki a láz meg a fájdalom... szegények, olyan rossz nézni, ahogy szenvednek!
Véda tényleg szép kis gömbölyû baba lehet! Kép

Momo,
anyukád sztorija se semmi... Mondjuk, én félek picit, hogy expasit nem sikerül leszerelnem, de ne legyek már ilyen pesszimista!
Zsebi naaaagyon aranyos! KépKépKép

Toffifee,
a lényegre tapintottál, tényleg kíváncsi lennék az arcára, amikor olvassa, de azért jobb lenne, ha sose tudnám meg, mit szólt hozzá Kép!
A te pocakos sztorid is jó! Jól meglepõdhetett a fickó! KépKép
Videókat nem tom, miért nem látod... talán nincs olyan progi a gépeden, ami lejátssza...???

Dinihe,
szegény Szonja, ez a hülye idõjárás minden babát megvisel, a tegnapi dörgésekre Annácska is sírva fakadt. Kép

Na megyek, jók legyetek, pusza
Franyó
franyo
 
 


MomoKép
Új szót alkottam: ett. Javítva: evett Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
látom, írtál azóta, csak nem frissítettem. Keddig nem derül ki akkor, hogy mi is ez? Szegény te! Kép Drukkolok, hogy tényleg ne legyen nagy gond. Az altatás egyáltalán nem hangzik jól Kép.

Franyó
franyo
 
 


Myssnia,
Felhivtad a dokit? Mit mondott? Csak most olvastam vissza, de amit leirtal, attol borsodzik a hatam! Remelem nincs semmi baj! (Dani szuletese utan egy evvel meg szedtem ki elvileg felszivodo varratsundisznokat odabentrol!)

Norka,
Latom terjed a vodor orulet! Jazmin nagyon jo husban van!

Anyakati,
Hat Veda sulya sem semmi!
Mikikem a kezdeti lenduletbol most visszavett, nem igazan erdekli az eves! Szerintem nem is hizott sokat az elmult ket honapban!

Kangi,
Szuper ugyi vagy!

Momo,
Jo a kep az ehes gyerekrol! Mikinek ha azt mondom "cici", felderul az arca, es ket okollel belecsap a kongo hasaba, de aztan enni nem hajlando!

Ma Krisztus mennybemenetelet unnepeljuk, munka- es iskolaszuneti nap van. Kezd itt is meleg lenni, es rengetegen bringaznak meg gorkoriznak az utakon! Voltam ma piacon, kaptam Daninak csajkat (tudjatok elengedhetetlen tartozeka egy cserkesznek). Viszont mas nem volt, dohanyos gyerekcuccra meg nem fajt annyira a fogam.

Franyo,
Ha mennenk haza "idoben" szolok majd, es hagyok telcsiszamot. Te is megadhatnad a tiedet, asszem te laksz a legkozelebb hozzank, ezert rad testalnam a tali szervezest is, mert vagy otthon vagyok, vagy itt netezek, a ketto nem jon ossze egyszerre, otthon meg telefonvonalunk sincs!

Miki ordit, asszongya almos!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Norka!

hogy telt az éjszaka? Úgy izgultam értetek. Szerintem is kellene egy légzésfigyelõ. De olyan, ami megbízható. Most rohanok, de errõl még írok.

Beu
beu
 
 


Lányok Kép
szuperköszi a gratuláért, hálistennek már a külkertanfolyáson tanultam az anyagot, meg a párom is bt-vel üzemel, igy nem volt idegen a vállalkozások témakör, meg az a falat marketing meg bankrendszer Kép Holnap viszont Informatikai oktatás módzsertanából megyek, na az lesz a vidámság ...

Annál is inkább, mert reggelre valami, csak ide nem illö jelzövel illethetö disznó betörte a kocsi két elsö kisablakát, remélvén, hogy az elölap a kesztyütartóban van, de persze nem vagyok olyan lámer, hogy ott tároljam ... erre megpróbálta valszeg a vezetöoldalon kinyitni belülröl, de a kp. zár persze nem nyitható, cask kulccsal Kép Minden csupa "biztonsági" üvegtörmelék, a nyomszaki megérkezéséig lent strázsáltam Julcsival a kertben, de most már feljöttünk, remélem, fényes nappal nem buherálják tovább KépKépKép Várom a biztositós kárszaki jelentkezését, aztán ha jön, kiviszem a kocsit a szerelöhöz, aki tökre elképedt, hogy már megint akció volt Kép
Emellett ugye tanulnék, de Julcsi nyügike, most hálistennek cicin megyugodott és egy gigászi kakiban szendereg, de amig aluszkál, nem piszkálom.

Ja, és a bal ciciben kezdödö mellgyulát észlelek (kemény rész, fájdogál is), lázam még nincs, megyek a zuhany alá, hátha ki tudom fejni, utána kenjem be Garmastannal???

Plusz a nagyimnak holnap másodszor is megcsinálják a koszorúértágitást, mert az 5 hónappal ezelötti beszükült Kép És nagyon félek KépKépKép

Úgyhogy pliz drukkoljatok kicsit, és bocsi, hogy most nem irok személyesen, de megint nyekeg a bébike, asszem kirobbantom a pelusból és tényleg megyek zuhanykezelésre.

Pussz
ágishúzza Kangi és nyarvikoló Julcsi
kangi
 
 


Hali Csajszik!

Gyors bejelentkezés, mert nagyon magam alatt vagyok... voltam dokinál, jövõhéten epeUH, teljesvérkép + gyomortükrözés.... Aztán eldönti, hogy fekélyem van vagy epekövem. Jó hír viszont, hogy a beleimmel minden OK.

A mászkálások miatt elkezdtem fejni, fájnak a melleim, fáradt vagyok... áhhh egy nagy kaki az egész....

Na pussz, mindjárt összeszedem magam, aztán jövök normálisabb kiadásban
Zsófi
csucsuka
 
 


Kangi,
Viccen kivul, nagyon osszejott most neked!
Mellgyuszira nem tudom hasznal e a Garmastan (azon tul, hogy persze ra van irva), nekem a szuleszno a turopakolast javasolta (turot vizes pelenkara rakenve cicin korbetekerni, bebugyolalni, szobahon), de maganszorgalombol bekentem egy kis Traumeel kenoccsel, es par ora alatt elmult a fajdalom es a gyuszi is!
Nagyidnak nagyon drukkolok! A tobbi miatt ne izgulj, lesz, ami lesz, az egeszseg a lenyeg! De ahogy ismerlek a vizsgad ettol fuggetlenul otos lesz!

Norka,
Elofordul, hogy neha nem vesznek levegot a babak. Miki is, meg a cicimen alukalva is csinal hasonlo musort. Ha megnyugtat, bereljetek egy legzesfigyelot! Allitolag amikor mar at tud fordulni a baba a bolcsohalal valoszinusege tizedere csokken, mindjart vege a veszelyes idoszaknak!

Megjottek a fiuk a jatszorol...hat ne tudjatok meg Gyuri hogy volt feloltoztetve...eg a pofam...kek-sarga vekonycsikos polo, piros-bezs-masfajtakek vastagcsikos nadrag!!! Most mondjatok meg, minden ferfi ennyire kreten oltozkodes, meg odafigyeles teren, vagy csak en valogattam bele ennyire?! Amikor tele van a gyerek szekrenye jobbnal jobb ruhakkal, miert kell bolondot csinalni belole?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Csucsuka,
Be kell valljam, nem hangzik jol, de fel a fejjel!!! Remelem a vizsgalatok kideritik, hogy mi a problema, es a gyogyulas is gyors lesz!
Pihenj amennyit csak birsz- jo tudom, konnyu mondani, de legyel egy kicsit onzo, es bizd a gyerekeket masra, legalabb neha egy-egy oracskara!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Na visszajöttem Kép

Zsuzsi Kép
köszi a tippeket. Most egyelöre megelégedtem egy 20 perces forró fürdövel, a vizengedés végére a genyó bojler megint lecsapta a lángot, de bibi, igy is elég forró volt a viz, kb amilyenben a rákokat szokták fözni, úgy is nézek most ki.
Ruhák miatt ne izgulj, ha elég ideig van rajtuk, úgyis felismerhetetlenül mocsatos lesz Kép Na de tényleg! TÖk jó, hogy nem neked kellett velük menned!!!

Szóval fürdö: 5 perc fekvös áztatás után kacér pózban feltérdeltem, és elkezdtem a viz fölé hajolva fejni. Jött, mint állat. Mikor már nem jött úgy, akkor még kacérabb módon belehajoltam a vizbe, és gyömöszkéltem szegény fájó cicit. Ezt ismételtem, megitélésem szerint kb ötszázszor, közben nem egy csillagot csodáltam meg közvetlen közelröl Kép
Kifejtem vagy nemtommenyit, de elmondhatom, hogy Kleopátra sem fürödhetett ennél több (és jobb Kép) tejben ...
Mostanra a nagy bumasz lelazult, még fájdogál, de már nem annyira. Ha Julcsi megint éhes lesz, megtömöm szegény fejét abból a ciciböl, és újra fejek. Aztán meglátjuk, mindenesetre majd veszek túrót is Kép
Talán mégse mellgyula, csak egy nagy adag pangó tej, drukkdrukk magamnak!

Julcsi felébredt, nyavikol. Kinéztem, kocsi még megvan KépKépKép

Csucsuka Kép
kiderül hamar minden nyavalya oka, és akkor már tudnak rajtad segiteni! Ne búsulj! Mindjárt hétvége, és Apócáddal együtt lesztek, majd ö is megvigasztal Kép

Myssnia Kép
cafat Kép De a dokibácsi biztosan segit, és hátha nem is kell altatni, csak lokálban érzésteleniteni ... neked is drukk!!!

Most megyek, visszalövöm a bojlert, és megfenyegetem, hogy kirúgom egy újért, ha nem vigyáz Kép

Pussz
Föttrák Kangi és aluszkáló-nyüszikélö Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Csak rápillantottam a hozzászólásokra: mi van itt most, mindenkivel csak a baj? Jobbulást a betegeknek!

Velünk sincs minden rendben, most voltunk a dokinál. Lõrinc pelusa már másodszor volt rózsaszínes, venni kell vizeletet. És akkor is volt már, mikor hazajöttünk a kórházból, csak akkor még külsõ sérülésre gyanakodott a doktornõ. Most aggódom. Kép Kép Kép Remélem, semmi komoly!

Majd még jelentkezem.

Beu
beu
 
 


Ugy latom, ma jol osszejott a topiklakoknakKép

Nalunk sincs epp vidamsag, ma voltunk mazsalason, Lacko 13!!! dkg-t hizott 3 het alatt. Hmmm..... De egyaltalan nem tunik ugy, hogy ehes maradna, minden ugyanugy van ahogy volt. Max a pisi mintha kevesebb lenne kicsit, de ezt betudtam a melegnek. Most szaporithatok, de honnan szerzek merleget? Vgay honnan tudjam hogy hizik-e, ha nem szol, hogy ehes lenne?Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok,
Huhaaaaa, mi van itt...Kép

Beu, Zsombinak a korhazban volt rozsaszines a pelusa, akkor azt mondtak, hogy ha keves folyadekot iszik a gyerek, valami kikristalyosodik a vizeletben, attol (is) lehet ilyen. Kép Nem lehet, hogy a melegtol keves folyadek marad benne? Talan kiizzadja vagy ilyemsi.

Mellgyulladasosok: RESZVETEM!! Kép
Szoval, lehet, hogy hulyesegenk tunik, de kezdek rajonni, hogy ha bejon egy ilyen meleg idojaras, ZSombinak elmegy az etvagya. En a fejessel ezt tudom korrigalni (vagyis nem marad tej a mellemben), de el tudom kepzelni, hogy mas babaja is erzekeny a melegre es ilyenkor nem ehes. Szoval lehet, hogy a cicitekben marado tej kezd el pangani, es aztan begyulladni. Mivel en irom Zsombi "eveszetet", megneztem, es iszonyu szelsosegesen eszik ilyenkor. Melegben kb. fele annyit eszik, mint huvosebb napokon. Ha az a tejmennyiseg a mellemben maradna, tutira gyulladas lenne a vege. Kép Persze, mastol is lehet a gyulladas, de talan erre is lehet gyanakodni. Kép

Csucsuka,
vigyazz magadra! Es jobbulast! Hamar megtudjatok, mi a baj, aztan lehet gyorsan gyogyulni! KépKépKép

Sziasztok,
Gomboc es a 2.5 oraja alvo Zsombi Kép
gombóc
 
 


Jelentem, cici meggyógyult KépKépKép Julcsit rátettem, utána még jó 20-30ml-t kifejtem, csomó sehol, és szinte alig fáj, ha megnyomkodom Kép Tökjóóóó!!!!

Beu Kép
remélem, az lesz nektek is, ami Gombóc-Zsombinak volt!!!! Drukkhegyek!!!

Gombóc Kép
lehet, hogy igazad van, éjjel nagyon feltelt ez a cici, és úgy látszik, reggel nem ette meg rendesen, délra meg már el is kezdett fájni.

Pussz
Gyógyult Kangi és Csodadoktor Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!
Hat ez tenyleg gaz,hogy mindenkinel van valami!! :0////

Csucsuka
Pihizz,es hamar deruljon ki,hogy mi a gaz! Kitartas! Kép

Kangi
Auto-No comment!
Nagymaminak nagyon szoritok, de ha tudja,hogy van kiert elni, akkor nem lesz baj! Kép
Mellgyuszi Kép

Beu
Koszi az aggodast.Nem sokat aludtam ejszaka,folyton jarkaltam be kiscsajhoz,hogy rendesen veszi-e a levegot. Szerencsere minden ok, azota nem volt semmi fura!

Gomboc
Nem rossz az elmelet szerintem!Bar en 2 honapja nem fejek kb., de neha ertem,hogy kotelen tancolok! Kép

Zsuzsi
Hat Apa is tud alkotni oltoztetes teren... Kép vagy Kép Mikor milyen hangulatom van... Kép

Orsoly
Szerintem ne aggodj ezen. Nem hizhat mindig u.annyit a gyerkoc! Nalam mar most szolt a dokineni,hogy keszuljek fel,hogy Jazmin 2-3honap mulva mar nem fog ilyen ertekeket produkalni a merlegen!

Lanyok
Koszo a vigasztalast legzes ugyben. Legz.figyelonk nincs, bar en nagyon szerettem volna, de doki neni lebeszelt,mert,hogy Jazi gyonyoru szep, nagy, egeszseges baba...hat most megint elgondolkodtam. Igaz erre a 10mp.-re meg nem riasztott volna be, de legalabb nem aggodnek,hogy mi lesz legkozelebb?!
Ma voltunk orthopedian. Jazival minden rendben, de a doki bunko volt. Beszolt,hogy miert sir ez a gyerek.Mondtam neki,hogy ilyenkor aludni szokott azert. Hat nem szemet??

Ja,koszonjuk a kep dicseretet.Nagyo elvezi a dezsat, es meg a feneket is meg tudom mosni benne bebeeee Kép

Norka es ugyesen alvo Jazmin
norkini
 
 


Bocsi a sok hibaert. Kiscsaj itt alszik mellettem,igyekeztem minel halkabban gepelni...ezexerint neha tul halk voltam! Kép

N
norkini
 
 


Orsoly! Bérelj, egy csomó helyen lehet.
Hát nem túl sok a hízás, de egyéb baj gondolom nincs vele. Orvos mit szólt hozzá?

Kangi! Gratulálok az ötöshöz. Tényleg szuper csaj vagy! Kép

Gombóc! Isten éltesse Zsombit! Nézõs sztori aranyos! Kevés tejcsi, nyûgi Zsombi Kép. Kösz a nyugtatást, remélem ennél nem lesz komolyabb baja.

Anyakati! Nem semmi hízás! J Gratulálok! Dani jól van már?

Momo! Édes az éhes! Kép

Norka! Jó a dézsás kép! KépAz elõtte lévõn mit látunk?

Franyó! Köszi a gratulációt és a tortát! Kép

Andi! Szegény gyerek, ne rémisztgesd! Még jó, hogy spájzol! Kép

Toffifee! Nekem sem sikerül mindig megnézni a videót elsõre. De próbálkozom, idõvel bejön. Neked is köszi a gratulációt.

Dinihe! Hátha kialussza a nyügit. Elég hülye az idõjárás, lehet, hogy tényleg ezért van. Kivasaltál? Én sose érek a végére.

Zsuzsi! Mi az a dohányos gyerekcucc? De jó lesz, ha veled is talizunk! Ne idegeskedj, gondolom Gyurit nem zavarta az öltözéke. Férfiaknak ehhez ritkán van érzéke.
Milyen kis szégyellõs Miki! Gyuri viszont nagyon vagány! Aranyosak!

Kangi! Te aztán jól kikaptad mára! Megy a drukk ezerrel!!! Nagyidnak is jobbulást!

Zsófi! Neked is jobbulást!

Myssnia! És a Myssnia név micsoda? Mást nem tudok mondani: neked is jobbulást! Elég rosszul hangzik a cafat, de biztosan gyorsan helyre hoznak.

Lõrinc különben igazi férfi. A nagy dörgések közepette kint tanyáztunk az erkélyen, és érdeklõdve figyelt.

Ja, ma hajat szárítottam, és addig békésen matató gyermekem oltári hisztibe kezdett. Azt mondja, oké dörgés, na de ez az állandó zúgás, ami anyát támadja! Kép

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de petyhüdt testem nem nagyon bírja a strapát. Minden részem fáj, mint az öregasszonyoknak. Ha egy hosszú alvás után felkelek, alig bírók lábra állni. Szörnyû!!!!! Nemcsak kövér vagyok, még állandóan nyögök is! Kép Kép

Megint kipakoltam a teraszra, de iszonyatos szél van, és lóg az esõ lába. Pedig olyan jó kint, szivacsokon heverészni, olvasgatni. Bent mindig elkap a pakolási szenvedély. Kép

Ja, még a légzésfigyelõrõl akartam. Nekünk Madarászos van, de ma meggyõzõdtem róla, hogy nagyon megbízható. Legalábbis nem riaszt tévesen. Reggel Lõrincet a kiságy széléhez simulva találtam (próbálta megrágcsálni a fejvédõt), biztos, hogy nem feküdt a légzésfigyelõ lapocskáján. Ennek ellenére érzékelte a légzést. Viszont ha kivesszük a gyereket, és nem kapcsoljuk ki, mindig jelez. Szóval megbízhatónak tûnik.

Megyek, mert Lõrinc lassan felébred, 11 körül aludt el a babakocsiban, ahogy elindultunk, azóta húzza.
Beu
beu
 
 


Jaj, ne csináljátok ezt lányok! Valaki mondjon már valami jót is, mert elszontyolodom teljesen.

Csucsuka, remélem hamar kiderül, ki a bûnösKép Azért az jó hír, hogy nem a beleiddel van baj.

Orsoly, NE IZGUUULJ! Zsebi még 3 hónapos sincs és ebben a hónapban 3 hétig heti 4!!!dekát volt képes hízni. Aztán belehúzott és 25 dekát feltankolt a múlt hétenKép A dokink szerint még a csillagok állása is beleszól a babák étvágyábaKép

Kangi, HURRÁ az eltûnt mellgyulánakKép Egyébként mióta Zsebi átdurmolja az éjszakát, reggel én mindíg fejek, mert csak az egyik cicit hörpinti ki, a másik meg így kb. 14 órát hanyagolva lenne, az meg kicsit túlzásKép

Myssnia, remélem a probléma azért banálisabb lesz egy altatásos hajcihõnélKép Megy a drukk!

Beu, nektek is szorítok, hogy ne legyen semmi komoly baja LõrincnekKép

Zsuzsi, én nem is engedem a férjemnek, hogy Timit felöltöztesse, mert ízlésficama lesz a gyereknekKép Persze, amikor én rendesen felruházom a lyányt, a páromnak akkor jut eszébe cserkót meg epret adni a csajnak Kép. Ma is két cucc színe bánta a folteltávolítástKép

Na szólít a kisebbikKép
üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Beu! Az erzekelo ilyen nagy gyereket mar az egesz szivacson/matracon erzekel am!Kép Nekunk MaxiPhone van, ez is jonak tunik, nekunk bevalt. De ketsegkivul a Madaraszos a legjobbKép

Hat meg nem tom micsinalok a hizassal, holnap elhuzok 10 napra videkre, ugyhogy merleg addig nem nagyon leszKép Na majd meglatjuk, addig tomom az ehezometKép

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly,
Nehogy mar ezen aggodj. Nekem egyaltalan nincs merlegen, de latom, hogy Miki egy ideje egyaltalan nem hizik. Jo kis hurkas kolykom kezd kukac lenni, mint a kisebbik batyja. DE NEM AKAR TOBBET ENNI, es kesz! En bocsulettel megetetem, ha keri, ha nyugos, barmikor, de nem kell neki tobb!!! Szoval ha a kedelyek jok, gyerek jokedvu, ne foglalkozz azzal, hogy mennyit eszik, es epp ezert fejni, szaporitani is felesleges. Inkabb gyakran tedd cicire, ha ugy erzed keves a tejci, bar nem hinnem! Miki aprilis 16-an, vagyis kb. 6 hete volt 5630 gramm, es azota is csak 6 kilo korul van. 6 het alatt osszesen 40 deka, amikor "regebben" hetente hizott ennyit!!! De jol erzi magat, es ha akarna cicizhetne tobbet is, de esze agaban sincs!

Momo,
Na latod, ezert nem kapnak az en fiaim uj ruhat, mert a frasz torne ki, ha meglatnam rajta a foltokat. Igy is meglatom, de nem erdekel, hogy a 100-200 esetleg 300 forintos poloja, gatyaja hogy nez ki!

Myssnia,
Kép Kép Kép

Kangi,
Orulok, hogy jobban vagy! Es jot tett a borodnek a tejben furdes?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Lányok, mi van itt??? Mindenkivel van valami rossz? Nanemáááár... Kép

Zsuzsi,
mindjárt küldök mail-t a telefonszámommal!

Kangi,
autó Kép, nem igaz, milyen népek vannak!!! Basszus! Az viszont jó, hogy kezdõdõ mellgyulád egyben végzõdõ is lett, gratula az ügyes Julcsinak! Kép
Nagymamádnak szorítok én is! +++++++++++++++++++++

Csucsuka,
vigasz-vigasz!!!! Ennyi szar dolog jöjjön össze egyszerre... Kép Jobbulást neked, és próbálj pihenni!

Beu,
Lõrincnek is drukk, hogy minden rendben legyen, hát nem irigyellek, én is aggódnék rendesen!!! De biztos csak valami pici dolog, ami hamar rendbe jön!

Orsoly,
szerintem se aggódj ezen, most épp nem hízik annyira, na és? Ha egyébként minden rendben van vele, jókedélyû stb...

Norka,
ortopéd doki egy hülye Kép. Ilyen is van.

Légzésfigyelõ:
nekünk is Madarászos van (Babysense). Tuti nem riaszt tévesen, még akkor is szokta érzékelni a légzést, amikor a gyerek a pelenkázón van (pelenkázólapot szoktam az ágyra tenni), onnan tudom, hogy néha elfelejtem kikapcsolni, és amikor a pelenkázón van a baba, még nem riaszt, amikor onnan elveszem, megszólal a riasztó. Pont az a haszna, hogy nem aggódsz fölöslegesen.

Myssnia,
az engem is érdekel, hogy honnan jött a Myssnia név... Kép

Momo,
én mondok jót is, így a végére! Anna ma teljesen magától spontán módon a pelusba kakilt, akkor vettem észre, mikor mintegy 4 órányi alukálás után (nem én aludtam persze Kép) kicsomagoltam a leányzót, szóval valószínûleg benne aludt! (Lehet, hogy a Hohes C tette???) Egyébként is, mostanában teljesen odavagyok a lányomért, rengeteget alszik, keveset sír (csak el ne kiabáljam...), az éjszakát is átalussza. KépKépKép

Na pussza, továbbiakban mindenkinek nyugodtabb, békésebb, egészségesebb napot kívánok!!!

Franyó
franyo
 
 


Beu Kép
itt leltem a babaneten!!!

"Kérdés:
Kislányom 2,5 hónapos. Tegnap is és ma is a pelenkában a punci részénél rózsaszín foltot találtunk. Abból gondolom, hogy nem vér, mert a puncija is rózsaszín volt. És ez a folt nagyon büdös (nekem egy erõs kockaleves jut róla eszembe....) Ez betegség, vagy csak a pelenkától volt? Régebben már tapasztaltam ilyet, de azt hittem én fogtam meg valamivel, és akkor nem tulajdonítottam neki nagy dolgot. De hogy most megint van, már aggaszt.
Válasz:
A pelenkának a vizelettel átitatott elülsõ részén jelentkezõ színes foltokat legtöbbször a vizelet valamely alkotórésze okozhatja. Az Ön által megfigyelt rózsaszín folt feltehetõleg a vizelet üledékében is megfigyelhetõ húgysavkristályok okozta elszínezõdés. Célszerû azonban ilyen esetben is vizeletvizsgálatot végeztetni, nehogy valamilyen húgyúti gyulladásos folyamat rejtve maradjon.
Dr. Körmendi Miklós"

Most már tényleg megyek tanulni!!!

Pussz
jobb kedvü Kangi + ágyban huhukkoló Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Beu!
Levinek is volt rózsaszines pisije egyszer, és bár a laborban többféle baktériumot mutattak ki, de mivel semmi egyéb tünete nem volt (láz, nyügi stb.) abban maradtunk a dokinénivel, hogy valószinûleg a fityma alatt felgyûlt bacikat találták, és mivel nem ismétlõdött ezért minden rendben.
Tehát fel a fejjel, ha nincs láz és más betegségre utaló jel, akkor valszeg minden oké! Biztosan csak arról van szó, amit Kangi is talált.
Egyébként szerintem szoptasd, itasd minél gyakrabban, hadd dolgozzanak a vesék Kép.

Zsuzsó!
Nekem Levi három hónapos korában jött meg elõször, azõta még egyszer, egy hét késéssel és annyi változást látok "tejügyileg", hogy pár napig kevesebb. Levi ugyanúgy elfogadja, tehát nem mindenkinél fintorog a kicsi. Szerintem nem kell aggódni emiatt, van olyan barátnõm, akinek a kicsi négyhetes korában jött meg és ugyanúgy szopiznak még mindig (lassan egy éves lesz a baba) Kép.

Franyó!
Spontán kaki Kép

Kangi!
Autó Kép.
Hát nem semmi lehetett a tejben fürdés Kép. Ötlet elraktározva a fejemben, hátha a következõ babánál találkozom hasonló mellproblémákkal.

Szerintetek mikor érdemes másik szobába költözni a babától? Mi úgy oldottuk meg annak idején, hogy a hálószobánkat átköltöztettük a gyerekszobába, hogy mellette lehessünk. Nem tudom, mikor költözzünk szét? 6 hónapos kora körül? Vagy maradjunk egy szobában egy éves koráig? De lehet, hogy akkor meg már nehezebb lesz a különalvás, nem? Van valakinek ilyen ügyben tapasztalata?

Köszi, pusza, Virág és a ma 23 hetes Levi
virga
 
 


Beu,
na ez az pontosan, amit Kangi is irt. Kép A korhazban annyit mondtak, hogy tobb folyadekra van a gyerkocnek szuksege, itassak vele vizet vagy teat.

KAngi,
az autos dolog az eleggaz. Merrefele laktok? Bar szvsz Budapesten mindenhol ez a helyzet. Kép

Franyo,
kaki. KépKépKépKép
Ma Zsombi is alakitott. Myssnia irta multkor, hogy narancslevet ivott, erre Szilard meg kakilt, igy tegnap en is kiprobaltam. Bevagtam fel liter narancslevet, ma meg ugy kellett ZSombit kivadaszni az ARANYSARGA kakibol. Kép

Nalunk ujra fejlemeny van. Kép Most delutan ujra jott a nyuglodes, anyatejes cumisuveg kikop, cummogas, siras, nemeves stb. Kivancsi voltam, ezert kibontottam az elrettentesul itthon tartott tapszeres dobozt, csinaltam egy adagot, erre ZSombi ugy benyakalta, mint a pinty. Azota alszik...en nem ertem...a gyerekemnek jobban izlik a tapszer, mint az anyatejem...? Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Köszi, köszi lányok! Kezdek megnyugodni.
Virág! Mi mondig külön voltunk, így nincs ötletem. De nagyon jól bírja.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Csak vege vegre ennek a pocsek napnak is?!

Beu
Ne izgulj,semmi bj nem lesz! Kép

Gomboc
Ez tenyleg fura.A baratnom babaja ezerrel kopi ki a tapit. Csajszinak pedig nincs teje... Kép De ezexerint van ilyen?!

Virag
Mi kb. masfel honapos koraba (marmin Jazi masfel h. koraba) koltoztunk at a masik szobaba. Azota mindenki sokkal jobban alszik! Szerintem tegyetek egy probat,hogy ,hogy birjatok?! Hatha nektek is bejon. Engem nagyon zavart,hogy nem lehetett bent olvasni+miegymas egyebet tenni ;0)

Nalunk jol telt a du. Kiscsaj elvezte a jatekokat. Elaludt, igy megyek Turos pitet sutni!!! Tyuhuuu.
Meg kellett orokitenem :
[url=http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=5753" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=77&page=4&image=5753[/url]


Jokedvu Norka es ugyesen szuszogo Jazi
norkini
 
 


Gyorsan dobok nektek egy kis tortat. Meg meleg, de a fele mar hianyzik! Odaig sem jutott el, hogy lekeruljon a tortaformarol...

Kép


Megyek etetni, Miki egesz delutan nem aludt, es extra nyugos volt, ha nem ra neztem! O segitett tortat sutni! Kozben lefujtunk egy megadarazsat, aki bemereszkedett szegeny hajlekunkba! Mindig olyankor jon a rohadek, amikor egyedul vagyok itthon. De most megszivta!

Gomboc,
Nem lehet, hogy megbudosodott a tej? Vagy nem olyan hofoku volt, mint a tapi? Tok szar erzes, ha nem kell a babanak a tejed, nem? Ismeros a szitu! Mi is eroltettuk volna, de nem hasznalt...az a jo, hogy most nem tudom mennyit evett Miki...csak sejtem. Probald meg kicsit lazabbra venni a dolgot, ne foglalkozz vele mennyit eszik!

Ordiiiiiiiit!!!!!!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
Ez nem semmi! Nincs neked tul sok idod 3 gyerek mellett?????? Kép

Franyo
Hat elfelejtettem gratulalni a simakakihoz! Kép Nalunk azota mindennapi latogato Kula bacsi, pedig csak minden 2ik nap iszon H.C-t!

N
norkini
 
 


Julka ma is 2-3 óránként szopizott, úgy látszik, kezd beállni valamiféle rendbe (kopp-kopp-kopp). Így elmehettem az oviba gyereknapraKép Õt nem vittem, mert bárányhimlõ járvány van, mi mind voltunk szerencsére, így a nagyok nem hozzák haza.
Narancslé, hagymaKép sõt Kép Julka két napja nem kakilt, beittam, fél óra múlva GTrotty lettKép Nélkületek nem jutott volna eszembe!Kép

Nekünk is Baby Sense van, sõt oktatáson is voltunk Snoopynál. Julka szopi közben, óriási nyelések után nem lélegzett egy darabig, akkor nagyon örvendtem, h kibéreltük a légzésfigyelõt.

KangiKép
Gratula tanuláshoz, mellgyuszi elmulasztáshozKép kocsibetörésKép. Nálunk is volt ilyen, traumás érzés, mikor az ember megpillantja. De még traumásabb, amikor a parkolóban nem találja az autóját (visszakerült, mert Pozsonyban lopták el és nem itthon Kép)

BeuKép
Remélem, h semmi baj!

OrsolyKép
Nekünk is Vnet, de 15 órás. Nálunk még ráül 2 kölyök, képesek online játszani. Most a kábeltévé hirdet 7990-ért korlátlant.

Jut eszembe, van egy olyan hely, h [url=http://www.egyszervolt.hu" TARGET="_top]http://www.egyszervolt.hu[/url] tele van mondókákkal, dalocskákkal stb.

Szúnyog: nem vészes, de imádják a babák vérét. 1x Andris szemhéját alul-felül megcsípték, reggelre nem látszott a szeme, pánik, rohanás dokihoz, õ fedezte fel a 2 csípést.

Nekem is volt 1 jó pasis sztorim, Andrissal voltam utolsó hónapos, barátnõm szakított a kb apám lehetne pasijával, pasi tõlem kért segítséget, és sírva szorongatta a kezemet a McDoniban. Mindenki bámultKép

Megyünk fürdibe. Norka, jó a dézsa!

Urszila
urszila
 
 


Zsuzsi,
en tok szivesen elfelejtenem, hogy mennyit eszik, de egyszeruen az en kis nyugis, nagyevo, vigyori gyerekem 3 honapos kora ota tiszta hiszti, es nagyon sokat sir. Kép Cummogja az egesz oklet (amit akkor csinal, ha ehes), a cumisuveget kikopi, ha szopiztatni probalom (amit sohasem tudott), akkor ordit. Eszik egy keveset cumisuvegbol, aztan kikopi, bufizik, majd 15-20 perc mulva ujra cummog, az ujjamrol leszopizza a bort...Es ez megy mar egy honapja. Kép

A tej nem lehetett budos, mert 3-4 oraval korabban fejtem le, es aztan hutoben allt, cumisuvegmelegitovel kezmelegre melegitettem. A tapi is hasonlo meleg volt.

En meg arra gondoltam, hogy a fejestol osszekeveredik a hig tejem a suruvel, es talan tul suru neki a melegben a tejem? (Kb. egy honapja kezdodott ez a meleg.) A tapi meg talan higabb volt? Nem tudom, de tenyleg szar erzes...Kép

Urszila,
jo a pasis sztori. Gratu a megakakihoz. Kép

Zsuzsi,
ne panaszkodj! HA van idod ilyen tortat sutni, nem is faraszthatnak le a gyerkoceid annyira...Kép

Gombóc
Gombóc
 


Kangi,
mail ment!

Miszike
Miszike
 


Latom mindenki pihizik!
Nalunk kesz lett a turos suti-ennyi maradt... Kép

Kép


Norka
norkini
 
 


Miszike Kép
irtam mailt én is ...

Norka Kép
nyami süti!

Zsuzsi Kép
a te tortád se semmi. A börömet nem befolyásolta a tejfürdö, piros voltam, mint a pipacs Kép

Most állok neki még kicsit átnézni a cuccost, de asszem holnap a tüzijátékos vizsgaparádé elmarad ...

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Gomboc,
Passz! Az viszont tuti, hogy melegben nem esznek annyit! Talan gyakrabban kevesebbet! Gyuri anno az este 5-6 koruli etetest hagyta ki egy az egybe, az volt a legrosszabb! Mentunk volna setalni a tengerpartra, de hogy induljunk el, amikor a gyerek nem evett?
Pontosabban evett, kb. 20 milit jo esetben, es aztan elkezdett tekergozni, osszezarta a szajat, es egy korttyal tobbet nem volt hajlando kajalni! Es ha csak a kozelebe mentem az uveggel orditott. Most is ilyen egyebkent! Kép Tenyleg sajnalom, nagyon stresszes ez az uvegbol etetes, fejes, es annyit "megerdemelnel" elismereskent, hogy legalabb megegye!

Tortat meg azert sutottem, mert Miki tok nyugos volt. Ilyenkor kiviszem a konyhaba, vagy autosulesben, vagy a mozesban, es "bohockodok" neki, magyarazom, hogy eppen mit csinalok. Mondjuk ezt a tortat osszeutni kb. 10 perc, aztan mar magatol sulhet. Az elozo turos suti analogiajara keszult, csak a tesztajaban van egy kis kakao, a turohoz meg tettem egy kis meggyet is! Es persze tortaformaban sutottem, mert Gyuri csak a kerek sutemenyt eszi, a szogletest nem (mert az nem torta)!
Tudtatok, hogy ma Apak napja van- legalabbis itt Nemetorszagban!?

Virga,
Ha nem akartok nagy hisztit, akkor meg egy eves kora elott koltozzetek ki. De meg talan megvarhatjatok a hat honapos kort! En eleve kulon alszom, ferjem alszik Mikivel a nappaliban. Kép Ot nem zavarja a hangos alvas, engem igen. 3 ora korul felalomban bedobja a nagy agyba hozzam a kolykot, aztan alszik tovabb. En meg szopi utan visszacsempeszem a dedet a kosarkajaba, es huzzuk a lobort 6-ig! Ezt egeszen addig folytathatjuk, amig Miki ki nem novi a kolcson kosarkajat. Aztan visszakoltoznek a fiuk a haloszoba(m)ba! Kép

Huh, bocsi, fentieket ket oraval ezelott irtam, csak kozben (ill. azota) telefonaltam...

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Roni ma megkapta a 2 hónapos oltást. Szegénykém sírt. A délután sírás-alvás váltogatásából állt. Persze este meg nem akart aludni. Talán most, bár elég nyugtalan. Lázas is lett, adtunk neki kúpot, amit kb. 3 perc után ki is kakilt. Szóval most figyelem, hogy nem megy-e feljebb a láza.

Iszonyú lassan töltõdik le a babanet, fõleg az archívok ezért lassan haladok a visszaolvasással. Továbbra sem adom fel.

Maci_2 + szuritkapott Roni
maci_2
 
 


Sziasztok!

Urszila!
Én kábeltévérõl netezek, de amint lejár az 1 és amit aláírtunk, áttérünk az Interware ADSL-jére, mert az olcsóbb is nincs forgalomkorlátozás és sokkal megbízhatóbb cég, mint a UPC.

Magdi
36+4
gallainémagdi
 
 


Virga!

Emma elsõ perctõl külön szobában alszik, kb 2x volt olyan hogy ott aludtam vele. nagyon jól megvan, ott csönd van és nyugalom, átaludja simán az éjszakát. Persze van bébiörzõ meg légzésfigyelõ, így én is nyugodt vagyok. szerintem nyugodtan költözhettek, ha úgy érzitek hogy nektek már jobb lenne. bevallom, én el sem tudom képzelni hogy egy szobában aludjunk (néha anyósoméknál szoktunk úgy aludni).

Manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi, hány literes a fürdõs vödröd? Vettünk egy 12 literes vödröt, mondván TT sem nagyobb, hát nem fér bele a 6 hetes, még max 5 kilós lánykám. Mondjuk õ nem veszi a nyakába a lábát, lehet, ez a baj? Állandóan alá került a lába, és ki akarta nyújtani, azaz szinte állt fel (és jött kifele) a vödörbõl. A kádban pancsit imádja, ez a vödrös viszont nem tetszett neki.

Tegnap mi is nyûgösek voltunk, nem tudom a meleg, avagy a jövõ menõ felhõk, vagy leginkább a szél tette-e. Anikó olyan, ha túl fáradt, akkor szopi helyett is hisztizik, elkezd szopizni, aztán jön az éktelen hiszti, és ekkor már ha szájába dugom a cicit, akkor is csak tekereg és újra bõg. ELõbb le kell nyugtatni, és utána lehet újra megpróbálni, rémes. Nálatok is van ilyen??? Imádok szoptatni, de mikor ez van, sirhatnékom van.

Anikó egyébként vigyorog és gagyorászik, tündéri ilyenkor. Meg nagyon okosan tud nézelõdni. Meg játszik a baby gymmel. Hogy hivják ezt magyarul???

Mennem kell, sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


PIldi,
Nalunk volt es neha meg van is! Akkor tetozott, amikor otthon voltunk 6-10 hetes korig! Remes volt! Ilyenkor en is annyira bepoccentem, hogy oda kellett adnom Anyunak, hogy nyugtassa le. Eleg erdekes figurakat talaltunk mar ki, mert amint vizszintesbe, ill. cicikozelbe kerult a gyerek hajlamos volt ujbol rakezdeni, es akkor kezdodhetett a nyugtatasi procedura elorol! Kép

Szerintem a mi vodrunk is 12 literes, Miki guggol, ill. torokules szeru pozban ul benne, de volt mar, hogy o is fel akart allni. Ujabban meg (teljesen magatol) kezdi felvenni azt a nyakbalab poziciot- pedig nem mutattam neki a kepeket! Lehet, hogy ugy az igazan kenyelmes nekik?

Babygym: babatornaztato, fitnesz-center (magyarul) Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jó reggelt!

Tegnap délutánra elég rossz kedvem kerekedett, kaptunk eg ylevelet, hogy Zsombi PKU-tesztje nem sikerült, újra kell csinálni, ezért nem is jelentkeztem, csak elolvastam a terméstKép

Most pedig fel vagyok spannolva, hajnalban jött egy sms, hogy a barátnõm szülõszobán van, elment a vizeKép Így most baba-hírt várokKép, ahelyett, hogy aludnék egy kicsitKép

Myssnia
Emlékszel Hugikára (a babaszobából)? Róla van szóKép
Megírod majd, mi volt a baj? A hathetesen még minden rendben volt, nem? Utána is lehet még bármi, ezek szerint?
Drukk, hogy ne legyen nagy a baj, minden rendben legyenKép

Franyó
Lehet, hogy a Windows XP miatt? Myssnia videóinál eljutok az ablakig, ott aztán "kapcsolódás" címszó alatt elhal az egész, a tiédet meg sem tudom nyitni Kép (kis téglalap, benne x-szel)

Kangi
Rátok jár a rúd azzal a kocsival Kép
MellgyulaKép, de látom, elkaptad a torkát Kép
Drukk a nagyidnakKépKép
Drukk a vizsgához Kép biztosan sikerülKép

Zsófi
Kitartás, megtudod, mi a baj, utána minden gyorsan rendbe jönKép

Zsuzsi
Genetikai hiba, hogy a pasik nem tudják a gyereküket felöltöztetni, én ezen már meg sem lepõdök, csak az az érdekes, hogy ha nélkülem vesz Apa ruhát a ygerkõcöknek, az tuti, hogy leesik az állam, olyan jót választ!Kép Hogy van ez?

Norka
Tényleg bunkó volt a dokiKép Mi még nem voltunk az ortopédián, de eddig ahányszor voltunk a doki néninél, mindig meggyûrte Zsombit, aki szó nélkül tûrte, erre megjegyezte a doki néni, hogy Zsombi milyen rendes gyerek, hogy csendben van, mert ilyenkor nem szoktak!

Gombóc
Ne keseredj el, hátha csak átmenetiKép

Nahát, ilyen sütiket! Szerintem még a nézegetéstõl is híztam Kép

Urszila
Látod, jön a rendszerKép Ovis gyereknap jól sikerült?
Jó a pasis sztoridKép Spontán GTrottyKép

Megyek, dobok egy reggelitKép
Toffifee és Zsombi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?