Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eszem én az uborkát meg a káposztát, de annyit, hogy már alig fér belém! De még akkor sem tudom abbahagyni! Csak egy kis szünetet tartok, aztán kezdem előlről. :lol: Lehet, hogy kis kecskeszakálla lesz a babómnak a sok káposztától. :lol:

Szia Vera! Lehet, hogy csak véletlen egybeesés volt és nem a műtéttől meg az altatástól ment el.

Atyaég! Mennyi gyerek mindenhol! :lol: Nekem meg még ezzel az eggyel is mekkora gond volt teherbeesni. :roll:

Kislibus! Rakd csak a képeket nyugodtan. Szeretjük nézni a szép tájakat.

Anna! A kis hattyúkat számolva látom szép terveid vannak! Hány béranyát is keresel tulajdonképpen? :lol: :lol: :lol: :lol:

Na megyek enni. Most ecetes kisdinnye van soron. 8)

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eddig nem jöttem, most is csak egy pillanatra ugrottam be, mert most értem haza szülőiről.

Linácska, nagyon sajnálom! :(

Nekem még nem jött meg, de amúgy is csak holnap kellene nem megjönni.Ha 26 napra nem jönne, mint az utóbbi 4 hónapban.Ha meg úgy nem jönne, ahogy előtte jött, akkor vasárnap.
Barna még itt van egy kicsit, amúgy semmi.

Viszont ma a boltban megcsapta az orromat a savanyú káposzta illata, azonnal vennem kellett...de ez nem jelet semmit, mert amúgy is imádom, a koviubival együtt.( Monti :wink: )

Szóval nálam még van remény.
Vendég
 


Sziasztok, csak rohanvást beugrok.

Megvolt a doki, minden oké, már 13 cm, mozgott, aztán elaludt 8)
Hematóma nincs már, utrot el lehet hagyni, lepény hátsó falon tapad, úgyhogy boldogabb már nem is lehetnék.

Luca, szorítok nagyon!!

Monti hajrá kisdinnyék!

Rohanok, holnap jövök...
Vendég
 

 
 

Luca, hajrá!!!

Monti, székelykáposzta nálunk a menü... :wink:

Kép
zmimi
 
 


LUCA!
Szoritok neked is! (hátha megint bejön) Szeretném! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!

Bocsi, anyósoztunk kicsit, krónikus Ábelhiánya volt.......

Kislibus!!
Csodaszépek a képek, az uncsitesóm is ilyen szép képeket csinált a Tátrában. Ti is lépegettettek azokon a létrákon??? Elég félelmetes....
Bármit megtehetsz, ami jót tesz a lelkednek, de ez MINDENKIRE vonatkozik.

A családsegítőről csak annyit, h adott egy család, ahol a 60kg-os "apuka?? " üti-veri a nejét, fenyegetőzik a lányával, undorítóan beszél....A családsegítőben csak annyit mondtak, h nem tartanak szemlét, mert ők gyenge nők és félnek. Szemle nélkül meg senki sem hisz a bejelentőknek...bocsi, nem akartam elvenni a jókedved!!!!!!

Azért a védőnői szakmának is vannak csodaszép oldalai!!!

Montiédesanya!!! :D :D
Egészségetekre!!!!!!!!!!!
Örülök, h édesapa barátkozik az örömhírrel!!!

Juca!
Remélem javul a hangulatod! Kinga hogy van??????

Mimi!
Olyan aranyos vagy!!!!!!! :D :D :D :D

Kacika!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ennyire örülök a jó híreknek!!!!!!

Vera!
Egy ismerősünknek 5 lány van, 4 lányunoka.........imádja valamennyit...........
Kívánok neked egy kislányt!

Linácska!
Csak lazán és minden rendben lesz!!!!!!!!

Luca!
Csak lazán és minden rendben lesz!!!!!


Nálunk nincs semmi különös, játszunk, séta, háztartás, férjecském meg dolgozik, alig látom...

Mensikövető vonalzó nincs????? A szegedi topicban mindenki a tesóprojektről kérdez, holott én eredetileg csak cikluskövetőt akartam....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Vera!

Akkor tényleg kell egy kislány és meglesz mindegyik gyerkőcnek a párja! :lol:

Monti! :lol:

Nem vagy te véletlenül babás? :lol: Ecetes dinnye. Még nem ettem! Milyen lehet? :roll:

Luca!

És mi jót hallottál a lánykáidról? Szorítok neked, hogy mensi kerüljön el jó messziről!

Kacika!

Örülök, hogy minden rendben van a babával! Most már nyugodtan hátra dőlhetsz! :wink:
Vendég
 



Sziasztok!

Most csak ennyi:

Luca!

Kép

Jó éjt mindenkinek!

Juca

tjuca
 
 


Vera!

Ha babás leszek ezzel indítok! :lol: Tuti, hogy te is akkor szeretted meg! :lol:
Vendég
 



Sziasztok!

Hát, semmi jó nincs.Teszteltem, zebrának nyoma sincs...csak egyetlenegy csík árválkodik.Abban bízom, hogy csak korai volt, bár szerintem ha lenne valami, már látszódni kellene.
De még piri sincs,a hőm még fent van, úgyhogy meglátjuk...de sajna fáj a derekam, és ez nem jó.

Úgyhogy szurkoljatok tovább légyszi, nagyon aranyosak vagytok, Mindenkinek köszi, Nati Neked is!

Nagyon szépeka képek, amiket feltettetek!Én örülök, ha tesztek fel, imádom a szép tájakat, főleg a hegyeket és vizeket.
Voltunk mi is a Tátrában, másztunk a lépcsőkön is...de a csúcs Spanyolország volt, a nászutunk.Meg hazafelé Monaco...

Idén úgy volt, hogy Omis környékére megyünk, már régi vágyam.De rájöttünk, hogy sajna nem lesz rá anyagi keret.Aztán hirtelen jött egy nagyon kedvező lehetőség, 2 hét Erdély egy ismerős házikójában!Örültünk, mint majom a farkának, minden le volt szervezve, minden napra megcsináltam a programot, kisbuszt lefoglaltuk.
Akkor lettem terhes, és a doki nem javasolta Erdélyt.Azt mondta, bármi történhet, ne kockáztassunk, hogy esetleg ott kerülök kórházba.
Úgyhogy lemondtuk az utat, a baba az első.Aztán a bármi megtörtént itthon, a többit már tudjátok.Úgyhogy két szék közül a pad alá estünk.Igaz, elmentünk Igalba, de én nem éreztem jól magam ott,mert tudtam, hogy ez csak azért van, mert se baba, se Erdély...meg lelkileg is a padlón voltam a vetélés után.
Aztán felmerült, hogy esetleg szeptemberben pár napra elmennénk a párommal ketten a tengerhez...abból sem lett semmi, mert a munkája miatt nem lehetett.
Szóval nekem ez a nyár úgy volt sz@r, ahogy volt...de ennél nagyobb bajom ne legyen.

Na, de majd a következő!!! :lol:

Grönland!A szülőin nem volt semmi különös, bemutatkozott az új ofő, aranyos kis nő, elmondta a szüneteket, meg amit ilyenkor szoktak.

Mimi!Nálunk is székelykáposzta lesz ma este, meg rakott krumpli, aztán marad holnapra.

Kacika!Örülök, hogy minden oké a bébivel!

Na, lelépek, 1/2 8-ra megyek dolgozni, addig is űzzétek el pirikét a tájékomról!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Luca!
Woodoo-zok! Nincs mensi-baba vaaan... :wink:

csak lehet, h így "elszúrom" a köv. nyarad is... pelenkázás, szoptatás, altatás, pelenka, szopi, cumi...


Monti!
Nem tom melyik piachoz lakhatsz közel, de a környéken biztos jó a savanyúságos kofák forgalma! :lol:

Kép
zmimi
 
 


Lemaradt a mai napi aggodalmam, ami elég megalapozottnak tűnik:

lehet, h vmi van.. nem terhes tünet...inkább gombás... pedig mindig vigyázok a szaunában is..

Tartok tőle, h ha még alakul is vmi, annak ez igencsak nem tesz jót.
Krémem van, de úgy tudom, ilyenkor nem túl tanácsos. Mit csin?

A francba! Volt már részem ilyenben 1-2x, sajna...de miért pont most??? :evil:

Bekentem...

Kép
zmimi
 
 


Sziasztok!

Luca!
Szorítunk, ne add fel!!!!!!!! Én is összezuhantam volna, ha így alakult volna a nyaram. Biztosan eljuttok Omisba, kicsivel ideális! :D :D :D

MI erre a látványra ébredtünk ma:

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Luca!

Sajnálom a negatív tesztet. Mondjuk tényleg elég rosszul hangzik a nyár. :-(

Harivera!

Üdv itt.

Grönland!

Én alapjáraton is kedvelem a kisdinnyét. :-)

Zsuzsu!

Hú de szupi szivárvány!

Mimi!

Gomba? Fujj. Sok csoki, meg tej is képes ilyen csúfságot csinálni. Nem árt a babának, ha van. :lol: (Sőt a tehesség hajlamosít... de mondjuk az még korai lenne)

Kacika!

Örülök, hogy minden rendben, olyan jó lenne már itt tartani, na de...

Anna!

Isten tervei kifürkészhetetlenek. Pirit átküldted hozzám? :wink:

Képzeljétek. Itt örültem, hogy megszabadultam piritől, erre tegnap este kivel találkozok a budin? Hát majd lefordultam a WC-ről. Azt hiszem ilyet még nem produkáltam, valami nagyon zizi ez a ciklus. :evil:

Na megyek, mert még zöldbabfőzeléket kellene gyártanom.

Pussz! Később igyekszem egy táblát dobni.

Vera! Ha állandósítod itt magad, akkor szívesen látunk a táblában. Kellene a szülinapod. Meg fénykép, ha van kedved.

tjuca
 
 


Montana,
csak biztatásképp: én 81 kiló voltam, mikor terhes lettem, 3 héttel azután, hogy kiderült, már 75 voltam, a 9 hónap alatt felment 84 kilóra, azzal mentem szülni, és a kórházból 5 nap után 71-gyel jöttem ki, amég lement 69-re.

Úgyhogy babát akarok, hogy megint lefogyjak.

Rák baba is jó lesz nekem, sőt!!! A férjem ikrek, én rák...hát inkább rákot:-)

Amúgy nem tudom, most mi nem volt jó, gyönyörű 28 napos ciklus, és még jókor is voltunk együtt, ezt nem értem.
De semmi sem történik véletlenül, biztos azért, hogy ne sokat kelljen babásan dolgoznom.

Olyan szép képeket tettetek fel!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jaj és Luca! Nehogy leszontyolodj, még ha nem is alakulna jól, de ugye míg nincs piri, nincs aggodalom.

Hogyan csináltad, hogy a lilypie vonalzód elfogadta a magyar karaktereket a feliratban? Én csak repülő karaktereket tudtam beírni. Béna vagyok na. :roll:

tjuca
 
 


Juca!

Én azon aggódom, h a kenőcs árt, nem maga a gomba...

arra emléxem, h anno aztat mondták, h a 12.hétig nem szabad kencét/kúpot használni mert károsítja a babát.


nekem is elfogadta az ékezetet a Lilypie ... de nem csináltam semmit érte.

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Rákerestem, konkrétan a kettőt együtt nem említi. Viszont úgy tudom, hogy maga a gomba sem, és a krém sem árt. ha van időd-> candida albicans, candidiasis, yeast és mondjuk az angol oldalakat nem néztem, de ott lehet van válasz. :-)
http://www.pregnancy.org/article.php?sid=873 (nem olvastam el)

Hülye védőnők! Bocs Libusom! szokták ajánlani úgy az úszást, hogy a kismami megelőzésképpen gombaellenes krémmel bekent tamponnal menjen úszni. Gondolom, ha direktben ártana, akkor nem jönnének ilyen vad ötlettel. Az más kérdés, hogy terhesség alatt nem szabad tampont, és semmilyen irrigálót meg effélét használni.

Amit nekem a doki javasolt, az a tejsavas kezelés. Patikában lehet kapni olcsón. Egyszer volt gombuszom sok antibiotikum után, és amikor kiirtottuk, utána néha kellett tejsavaznom. Azóta nem volt sose gondom hála az égnek. Szóval emiatt ne parrants Jó????!!!!!

tjuca
 
 


ok, igyekszem nem idegesíteni magam!

vegyek Gyno-Pevarylt?

védőnők+nőgyogyi is szokta ajánlani a gombaölős tampont, de nem a 12. hét előtt.

Kép
zmimi
 
 



SZIASZTOK!!

Végre van egy pici időm.
Ma délelőtt itt volt anyukám....hát szegény nem nagy segítség, inkább hátráltat. Meg az okoskodásai.... :x

Mimi, nekem amikor Petivel terhes lettem, lett vele gombám is, úgy mentem az első vizsgálatra. Nem okoz különösebb gondot, kaptam rá gyógyszert.
Most a picurral eddig nem volt ilyen. De pl. ma is megyünk fürcsizni, Petit ott lehet a legjobban lefárasztani, és bizony én is belemegyek a vízbe.

Melinda, aztaaa de jö neked hogy fogytál babásan! Én megelégednék azzal is ha nem híznék sokat, de fogyni, baróóó!

Zsuzsi, szép szivárványra ébredtetek!
:)

Luca, remélem pár nap múlva mégis lesz azon a teszten 2 csík.
Nekem a 28. napon már mutatott bár elég haloványka volt még.

Monti, álmos nem vagy??
A férjem nálunk az elsőnél még nagyon örült, tejes volt a lelkesedés. Most a másodiknál elég nyugodtan, mondhatni közömbösen fogadta a hírt, és amikor kérdőre vontam, hogy miért, azt mondta, hogy nehogy azt higgyem, hogy más másképp fog reagálni, mert a 2. már senkinek nem akkora szenzáció.
És tényleg, mindenki gratulált a családban, de már olyan természetesnek vették.
Vendég
 


Kacika!

Ez bíztató! Márhogy semmi extrát nem okozott a gomba! De tüneted is volt tőle, v csak a kenetből derült rá fény?
Mit kellett szedned/kenned?

Vera! Én is rábólinthatok, ha ez megnyugtat, de szerintem nem kell itt írásos beleegyezéseket kérni senkitől!

Engem is csak megtűrnek a lányok.... :wink: :lol: mégis itt rontom a levegőt!

Kép
zmimi
 
 


Juca,

neked is köszi, ari v h utána néztél!

Megnéztem az angolt, mennyi minden van azon az oldalon! Mármint amúgy terhes ügyben. Szép szájba rágós.

Kép
zmimi
 
 


Mimi!

Itt mindenki rontja a levegőt, és büdiben még nem fagyott meg senki. :lol:

Vera!

Légyszi írd meg, hogy melyik gyereket melyik nevén szólítjátok, ekkora tömegnél már trükközni kell. :-)

Kacika!

Anyuval dettó. Viszont most Kofa annyira rajta van a törpcsináláson, hogy csak no. Ahogy nő Kinga úgy vágyik másik gyerekre, teljesen elvarázsolja. Mondjuk tegnap csak nevettünk, ugyanis Kinga énekelt a babájának, szöveget, meg sajátos dallamot, és olyan arcokat vágott hozzá, hogy majd leestünk a székről, meg ringatta, meg puszilgatta. Szóval egy teljes performance volt. :twisted: Még a ritmust is váltogatta, volt lassú, meg rockos, és ahhoz meg még rázta is a fejét. Na szóval ilyenkor jön, hogy akkor mikorra is kell nagyon készülnie? :lol:
Azt nem tudom család majd hogyan fogadja, de ez ebből a szempontból irreleváns.

tjuca
 
 


Nagyon éédi lehetett Kinga!

Ezek olyan jó dolgok!

Hajrá Kofa&Juca! :D

Kép
zmimi
 
 



[quote]H írta:ülye védőnők! Bocs Libusom! szokták ajánlani úgy az úszást, hogy a kismami megelőzésképpen gombaellenes krémmel bekent tamponnal menjen úszni. Gondolom, ha direktben ártana, akkor nem jönnének ilyen vad ötlettel. Az más kérdés, hogy terhesség alatt nem szabad tampont, és semmilyen irrigálót meg effélét használni.


:shock: :shock: :shock: :shock: Háááát én ilyet védőnő szájából még nem halottam... Nem mondok inkább semmit....

Luca! Megy a drukk!!! :D

Nem leszek a hétvégén, de mindenkinek kellemes hétvégét, pozitív teszteket!!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Jelentem:piri még nincs (és ugye nem is lesz) néha barna van, de ha piri helyett jött, miattam maradhat egy kicsit...
AZért még reménykedem.

Most nálunk is van szivárvány, gyönyörű!Majd próbálok képet rakni.

Ma segítettem egy fogyatékos embernek, máskor is szoktam, szegény annyira nehezen megy, nem túlzok:1 métert 2-3 perc alatt tesz meg.Csípőficamos, és a kezei is félig bénák.Odajár hozzánk ebédelni, és minden áldott nap bemegy busszal a belvárosba.Péntekenként gyakran elviszem a buszmegállóig, ami nekem 1 perc gyalog is, Neki meg egy örökkévalóság.Ma mondtam Neki, hogy csodálom az akaraterejét, hogy nem hagyja el magát, és minden áldott nap elküzdi Magát a belvárosba busszal!
Borzasztó boldog volt, képzeljétek, adott két puszit, és azt mondta, hogy én annyira jó vagyok hozzá, kívánja, hogy teljesüljön, amit szeretnék.Még a könnyem is kicsordult, pedig alig értettem amit mond, mert csak motyogni tud, de azt már régebben leszűrtem, hogy az agyának semmi baja, hihetetlenül intelligens.
Persze a kolléganőim is csak bámultak, hogy miért puszilgat engem az az ember, persze Ők csak mindig sajnálkozva bámulják, hogy szegény nyomorék, de segíteni még nem jutott eszükbe.
De le vannak tojva, nekem ez a kis segítség nem kerül semmibe, és nagyon jól esik látni a hálát a szemében.
Na, ez történt velem ma.

Most megyek székelykáposztát főzni, aztán ha tudok, még jövök!
De még drukkoljatok ám!

Vera, persze hogy jó hogy itt vagy!Ezt nálunk nem kell kérdezni, bárki jöhet, aki jól érzi Magát.
Ha visszaolvastál, láthattad, milyen jó fejek vagyunk mindannyian. :wink: És persze szerények is...

Puszi!
Vendég
 


helló lányok 8) :lol:
most kecmeregtem haza a melóból...
nem tom mennyit leszek a hétvégén, mert leszedtük a birsalmatömeg egy részét és azzal kellene vmit kezdenem...
ötletek????
a birsalmasajton kívül....
tudja valaki, hogyan kell lekvárt csinálni belőle?
vkitől azt hallottam, lehet lefagyasztani is valahogy...

:?: :shock:
anna
madaran
 
 


Nekem a dokim azt mondta, hogy megelőzésképpen Canesten kenőcsöt kell kenni mielőtt vízbe megyünk.De nem tamponra.
Vendég
 


a legjobb a Floragyn kúp, nem??
madaran
 
 


ja, nekem még mindig sehol a mensim...
vagy a lombik utáni átállás
vagy már 33.5 évesen a változó kor???

előbb gondolok erre, mint mondjuk egy spontán bébire???
ez azért elég szörnyűűű, neeeem? :? :shock:
madaran
 
 


Juca!!!!piri átküldveee... :oops: :roll: :wink:
madaran
 
 


Libus!

Bíztam Benned! :wink: Hidd el mondanak ilyet, a baba-mama klubban csak néztem :shock:
Ja és pl. babaúszáson rendszerint előírják a tampont -> ugye ami mint cső felvezeti az uszivizet, a nyitott méhszájhoz. Most akkor ezzel kit akarnak védeni? Inkább azt kellene kiharcolni, hogy mindenki érezze, hogy semmiféle növénykével/állatkával nem megyünk a vízbe.

Anna!

Kivettem a tündérkédet, mert csak előre szabad nézni. Fent van egy angyalsmile, ő vigyáz mindannyiunkra. Viszont engem nem hagy nyugodni, az a késlekedő pirikéd, és kaptál egy drukk smilet.

Vera!

Betettelek. Ez a 40 nap ez nagyon hosszú nem?

Anna!

Én nem ismerem és nem is szeretem annyira a birset. Nézd meg a mindmegette.hu-n

Kép Kép

tjuca
 
 




Kép
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Juca!

Neked meg nemsokára PÉ! V nem?

Kép
zmimi
 
 


Ez a kép a babakiállításon készült.
Kép
Vendég
 


Hát igen a PÉntek már egészen itt van a nyakamon. :twisted:

tjuca
 
 


Juca, ne szívjál többet! :lol:

Kép
zmimi
 
 


Kép nekünk mind van ilyen...

Kép
zmimi
 
 


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Vendég
 


Mimi!

Azt hiszed nekem szükségem van ehhez fűre? Tök tiszta vagyok Bébi. :twisted:

tjuca
 
 


Luca!

Hihetetlenül vékony vagy. Ha reális akarok lenni, akkor girnyó, ha kedves, akkor légies. Na mindegy, csak fanyalgok, mert én leginkább egy hordóra fogok emlékeztetni 10 év múlva. :lol:

tjuca
 
 


Mimi , hú már nem emlékszem pontosan mit írt fel annó a doki a gombára terhesen, de gyógyszer volt, és a férjemnek is kellett bevenni belőle.
Tünete borzalmas viszketés volt, utána meg csípés... :oops:

Holnap jövök, most fürcsi
Vendég
 


Az tuti, hogy a fiam nem lesz Barna, a lányom meg Piroska.Ezektől kiráz a hideg.
Erre ki vár a legkisebb helyiségbem?Persze piri...hogy menne a csudába.
Úgyhogy szétrakhatjátok a lábatokat csajok...
vagyis már nem kell keresztben... :cry:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?