Új privát üzeneted érkezett!

--
Vendég
 


Katuci,
Nekem délután is mindig ilyen alacsony :? mi akkor csak alig alig élünk :lol: nagyon édes a babád :lol: Ha baj van a cukorral azt már a 23. héten is kimutatja bár nem hiszem hogy nálam baj lehetne.

Carpediem,
Véletlen volt Jimm mellé akartam kék cumit tenni :wink: de úgy látszik hogy nincsenek véletlenek :lol: Gratulálok a kukacoshoz :lol: :lol:

Judy,
Én is úgy tudom hogy inkább az első 12 hétben veszélyesek nyugi minden rendben lesz azért nézzenek meg téged is!

Eltünt kismamik?
Christell, Jimm, Mezsó, Lexus, Poppi, Szili, Bmo, Timi, Boeske? Hol vagytok hogy vagytok? Pocaklakók?
Vendég
 


Most csak egy gyors bekukk, később jövök, de most ezer a dolgom. Ez az utolsó hetem, és ráadásul egyedül vagyok.

Csak bejelenteni jöttem, hogy kicsi babókám tegnap este a Barátok közt alatt akkorát rugott a hasam aljába, hogy még én is megijedtem. Rettentően boldog voltam, mert végre érezhetem ténylegesen, hogy ott van Ő. Most hogy írok megint érzem, hogy mocorog.

Tegnap este minden ok volt nőgyógyinál, méhszáj totál zárt, mondjuk ezt nem csodálom, hiszen műtve volt és jó heges. Azt mondta a doki, hogy a 36. héten írni fog fel nekem homeopátiás gyógyit, ami puhítja a méhszájat, mivel az enyém már nem rugalmas.

Megnyugtatott a vírusokkal kapcsolatban is, mert azt mondta, ha bajt okozott volna, akkor ő azt látná. Ezek a vírusok megnövelik a magzatvíz mennyiségét + agyüreg tágulatot okozna, de nálam minden rendben van. De ha gondolom nézessem magam. Mindjárt megyek kiugrok egy beutalóért, és azért elmegyek vérvételre, csak hogy megnyugodjak.

Dióhéjban gyorsan ennyi, majd még jövök.

Addig is puszi mindenkinek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok,

Elmentem beutalóért a Nővédelmibe, a doki beküldött a kórházba az infektológiára. Ott levették a vért, és szerdán lesz eredmény.

Egyébként azt mondta a dr nő a kórházban, hogy ezek a vírusok inkább a gyerekeket támadják meg, a felnőttek már rég tul vannak ezeken. És amugy is az első 12 hétben veszélyes, fejlődési rendellenességhez vezethet, illetve magzatelhaláshoz. Na ez ugye nálam nincs, mert a 12 hetes és a mostani uh is tökéletes lett, és az AFP is ok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megvan a kis drágám neve!!!!Tegnap hosszas tanakodás után úgy döntöttük apával, hogy FÉLIX lesz!!! :D Sokat vaciláltunk a Martin és a Félix között, most úgy tűnik Félix marad.RÁCZ FÉLIX!!!!Hát nem édes??? :D Lehet sok embernek nem tetszik ez a név, de mi nem akartunk mindennapi nevet adni neki, valmi különlegeset akartunk.Meg hát a lényeg hogy nekünk tetszik!!!


Pandi:Beírnád akkor a tábliba a nevét?Köszi szépen!!!

Nem tud valaki a közelben 4 D uh.-ot???Mert október vége felé szeretnénk menni, de nem akarunk túl messze menni.A Keleti vagy az Örs közelében kellene...KÖSZI A SEGÍTSÉGET ELŐRE IS!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok, látom a topik megjavult... :)
szemokzsu, nem tudom merre laksz, de a budapestieknek a Praxist szoktam ajánlani... A legprofibb csapat! Győrfi Mátyás meg egyszerűen zseniális...
Apróság, de ha a Babaneten keresztül jelentkezel, akkor kapsz 1000 forint kedvezményt:
http://www.babanet.hu/ultrahang.php

De van egy topik is:
http://babanet.hu/tarsalgo/viewtopic.ph ... highlight=

apa :)
apa
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy kicsit eltűntem. :oops: De vagyok. És jól vagyunk. Tegnap voltunk UH-n. CRL:50mm, BRD:17mm, NT:1mm. Megvan mindkét keze, lába. És úgy ficánkolt, hogy a dokibácsi győzte követni, hogy legalább picit megnézhesse. Olyan aranyos volt. De picit megnyugodtam, hogy minden rendben van. 24-én megyek újra, 2-án pedig védőnénihez. Nektek mekkora volt a tarkóredőtök?
Hányinger szűnőben van.

Pandus!
Ti hogy vagytok? Nagyon szép lett a babaszoba, és a képek, függöny is.

Kismamik ti hogy vagytok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,

Itt is gratulálok az eredményekhez. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Köszi! :lol: Nem tudod véletlenül, hogy mi az a BRD?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Vagyunk... eddig nem volt miről írnom... most már van :lol:

AFP:1,1 MoM
HCG: 1,2 MoM
SP1: 2,1 MoM
PAPP-A: 1,2 MoM

Kismóki adatai:
BPD: 40mm
FRO: 45mm
THQ: 35mm
FEM: 25mm
CRL: 12cm
Kb: 15 deka...

És pöszikéje van... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Vendég
 


Nem BPD? Az a baba fejének átmérője... nekem úgy magyarázta a oktor, hogy a két fül távolsága...
Vendég
 


Laura!
Lehet, hogy BPD. Nagyon csúnyán írta be a doki. Szinte olvashatatlan. Köszi! :wink: Így már értelmezhető a leletem.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Poppi,
:lol: Gratulálok olyan édes ez az oldal kép :lol: ha jól emlékszem te lányt éreztél ugye? Akkor megkapod a kék cumit te is :wink:

Chris,
BRD?? Nem BPD mert olyan van de BRD azt sehol nem találom :roll: Szerintem az BPD lesz ami a fej átmérője keresztben.

Zsu,
Beírtam :wink: és nekem tetszik :D
Vendég
 


Pandus!
Köszi. :wink: Valószínű, hogy BPD. A doki nagyon csúnyán ír, ezért inkább BRD-nek látszott. Hogy vagytok? Nektek mennyi volt a tarkóredőtök? Dorka baba, hogy van? Rugdalózik?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


szia panda ! a januári topikban vagyok!
Vendég
 


Panda!
Mi most fele annyi idősek vagyunk, mint ti. :lol: :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Laura,

Nagyon édesek a képek, de én már megkukkantottam egy másik topicban is . :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, én hülye......gratulálok a kis pöcsöshöz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pandi:Köszi szépen!!!! :wink:

Laura:nagyon édi a képeken!!!GRATULÁLOK hozzá!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy eltűntem, de nagyon zajlanak az események itthon.

Barna megszokta az óvodát, nagyon szívesen megy, már soha nem sír. Egy baja van csak, nem akar ott pisilni, inkább visszatartja délig. (Akkor hazahozom.) Hiába, látszik, hogy még a szobatisztasággal vannak gondok, de mivel visszatartja, délelőtt alig-alig történik "baleset".
Márk egyre hisztisebb, lehet, hogy közeledik a dackorszak, bár még 4 fog is hátravan, azért is lehet nyűgös.
Ma betonozták az ebédlőnk padlóját, úgyhogy csak a kerten keresztül tudom megközelíteni a konyhát. De legalább nemsokára kész lesz.

Látom szó volt a súlygyarapodásról: úgy látom, már csak én vagyok mínuszban. (-2kg), de nem izgat, lényeg, hogy a baba jól fejlődik.
Egyébként remekül vagyok végre.

Vigyázzatok magatokra!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


christell!

Nekünk a tarkoredönk 13hét+5 naposan 2 mm volt.

Laura!

Nagyon édes a baba, gratula a kiskrapekhoz! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap nem tudtam ide belépni. Mi a szösz lehetett, nem tudom??? :twisted:

De azóta termeltetek rendesen...

Poppilau!
Gratula a kis kukishoz, nagyon édes a képeken. És milyen jól kinyújtóztatt magát! Mi nem tudtuk a lánykánkat rávenni erre a dologra, inkább enyhe kifli-formában jógázott folyamatosan :D :D

Tarkóredő:
Nekem a 12. héten 1 mm volt.

Judy!
Örülök, hogy minden oké, és hogy jókat rúg a picike!
Én is annyira szeretem, mikor beindul és izeg-mozog össze-vissza. Mostanában annyira erőseket rugdos, hogy látni a hasamon, hogy hol tanyázik éppen:-) Sőt már apa is sokszor érezhette, hogy megrugdossa a tenyerét! Szuper érzés! Nincs is ehhez hasonló!:-)

Chris!
Valóban BPD, ahogy a lányok is mondták. Fejkörfogat.

Szemokzsu!
Nagyon édes a Félix név! Biztosan tetszik a babának is :D

MOst már megyek, mert hulla vagyok.
HOlnap lesz az utolsó munkanapon! Aztán pihizés ezerrel!!!!!!! :D :D :D

Jó éjt!

Sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Laura!
Aranyos a kiskrapek, olyan mintha mosolyogna bennt! :D

Kata!
Már én is éreztem azt amit te, ha a pocira rakom a kezem és fészkelődik akkor kívülről is érezni! Szuper egy érzés!
Munka után pihizz egy jó nagyot!!!


Judy!
Biztos nem lesz semmi baj, ne aggódj (mondja ezt egy para bajnok).

Lányok a cukorterhelés nem a 24. héten szokott lenni? Már előre féle az eredménytől, onnan nekem biztos diétáznom kell (a túlsúlyom miatt).


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a tarkóredő adatokat! Akkor megnyugodtam, hogy tényleg jó az érték.

Ti mikor voltatok, vagy mentek 4D-re? Mikor tudják legkorábban megmondani a baba nemét? Olyan kíváncsi vagyok... :wink:

Laura!
Gratulálok a babához! Bocsi, de tegnap nagy izgalmamban elfelejtettem. :oops:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Háááát.....nem tudok nagyon mit írni, nem történik itthon semmi érdekes. :( Remélem mindenki jól van?!Nekem ma egész nap fájdogál a hasam, és este pedig tökre be volt keményedve, nem tudom mi lehet ez.Szedem a magnéziumot, meg a vasat is.Mást nem nagyon szeretnék.Valaki szedi még rajtam kívül mindkettőt??

Kata:Remélem hogy tetszeni fog neki a neve, nekünk nagyon tetszik!!! :lol: És köszi!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Chris,
Mi 16 hetesen voltunk és akkor látták de kell hozzá a baba is szóval akkor még nem tuti hogy megmondják.

Voltam ma cukorterhelésen hétfőn lesz eredmény. Volt uh is a babával minden rendben szépen fejlődik éppen kortyolgatta a magzatvizet. Láttuk a nunusát is :D Árnyalattal több a magzatvíz de a doki szerint ez nem jelent semmit nem kell aggódni majd 3 hét múlva megnézzük megint.
Vendég
 


Pandus!
Örülök, hogy minden ok veletek. Biztos jó lesz a cukoreredményed is. Mi úgy terveztük, hogy a 18. hét körül megyünk. Akkor már talán lehet látni. Ti hol voltatok? Az Istenhegyin?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Tegnap én is voltam UH-on és nekem is több kicsit a magzatvizem.Először nagyon megszeppentem,de igyekszem nem pánikolni. :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Laura!

Nagyon édes a kiskrapek! Gratulálok a kisfiúhoz, meg ahhoz, hogy ő nem volt szégyenlős! :)

Christell!

Nekem 12+2-n volt 1,2mm a tarkóredő! Én 18+0 voltam 4d-n ésmindent láttunk, csak a nemét nem, szóval tényleg kell hozzá a baba közreműködése is, ahogy Pandácska is írta!

Pandácska!

Biztos minden rendben lesz az eredménnyel!

Eszter!

Szorítok, hogy most már aztán tényleg minden rendben legyen! Amúgy hogy vagy mostanában?

Nekem ma nagyon sokat fáj a hasam, de a baba mozog rendesen, így asszem ez még belefér! Csak furi, mert Petivel nem volt ilyen macerás a terhesség, a rosszullétek az okés, de utána a világon semmi bajom nem volt!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki!

Hogy fáj? Görcsöl,keményedik?Mert a méh növekedése is okoz ilyeneket.Egyébként nekem használ és meg is nyugtata a magne b6.Ilyenkor pihenj sokat.Tényleg nincs 2 egyforma terhesség.Nos,hogy is vagyok? :lol: Ma béltükrözésen voltam.Hm...Még élek :lol:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Egy tegnapi fotó! Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Mennyi az a picit több? Mert ha tényleg picit az nem jelent semmit engem is megnyugtattak. Csak majd nézni kell 3 hét múlva megint. Nagyon édes baba :lol: Béltükrözés? Jeszus le a kalappal elötted!!! Borzalmas dolgokat meséltek róla :?

Chris,
Mi itt voltunk www.4dgenesis.hu Amúgy a baba nemének megállapítására nem lehet hetet mondani mert valakinek már 13 hetesen látszik ha jól fekszik a baba és ügyi az orvos. Valaki meg még 22 hetesen se tudja szóval sok múlik a babán....

Viki,
Hogy fáj? Görcs?
Vendég
 


Anubias!
Micsoda édes, már igazi "babás" arca van. Én is megyek kedden UH-ra, gondolom sokat nőtt a 2 és fél hét alatt, a 4D óta. Akkor még olyan picike volt, most már biztos az arca is sokat változott.
Hogy bírtad a béltükrözést????? Borzalmas lehetett. Babuci hogy bírta a tortúrát?

Pandi!
Nekem a lányommal pl. kevés volt a magzatvizem. Bár nekem szüléskor olyan soknak tűnt, mintha 5 kismama magzatvíze folyna ki belőlem :D. Szerintem ez ellen sok mindent nem lehet tenni. Ha gondot okoz a több magzatvíz, úgyis biztos tudja a doki, hogy mi a teendő.
Szóval szerintem ne izguljatok! Feleslegesen nem szabad stresszelni!!! Ha a babával minden ok, akkor a magzatvíz témával nem szabad túlzottan foglalkozni.


Ma kitört a nagy SZABADSÁG!!!! Van aki még dolgozik közülünk?

Chris!
Én 18+4 voltam, mikor 4D-re mentünk, és meg tudták mondani, hogy kislányunk lesz. De tényleg kell hozzá, hogy a baba "megmutassa" magát. A mi lányzónk kb. 9 perc után bemutatta az alsó fertályát, úgyhogy olyan volt, mintha szinte ráült volna az UH-fejre, és gondolta, hogy itt van, nézzétek :lol: :lol:
Aztán utána már többször nem mutogatta, inkább összekutyorodott.

Most is rugdal ezerrel a köldökem táján, meg forgolódik. Tegnap és tegnapelőtt nagyon aktív volt, ma egy kicsit nyugisabb. Gondolom az időjárás is befolyásolja. Nagy vihar volt ma felénk, úgyhogy biztos jobbnak látta meghúzódni jó mélyen a pocimban.:-)

Viki27!
Érdekes, hogy én is "macerásabban" élem meg ezt a terhességet, mint az elsőt. Többet aggódok, volt mindenféle nyűgöm - hányinger, hányás, szédülés, túl alacsony vérnyomás, folyás, barnázás, haskeményedés, stb. - nem tudom, hogy ez mért van.
Szerintem az első terhességét sokkal felszabadultabban éli át a kismama, mert akkor még csak a szépre, jóra gondol, meg sem fordul a fejében, hogy gond lehet, csak hagyja megtörténni az eseményeket, és egyszerűen élvezi az állapotát.
Másodjára már hallunk mindenféle rosszat, utána olvasunk dolgoknak, aztán kombinálunk össze-vissza minden marhaságot.

Én már vitamint nem szedek, úgy gondolom, hogy természetes forrásból is hozzá lehet jutni. Egyedül vasat, amiben van még folsav, meg B6, B12 vitamin, ami szerintem pont elég. De van úgy hogy 1-2 napot kihagyok, mert hát a vas ugyebár egyszer hasmenést, egyszer meg szorulást okoz :oops: :D

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Pandi!

Hát nem tudom,nekem is azt mondták,amit neked.Mivel a babával minden a legnagyobb rendben volt így nem találtak okot aggodalomra,de 2 hét múlva ellenőrzik!

Katuci!

Drukk neked is az UH-hoz,tényleg rengeteget változnak ebben a korban,várjuk majd a képet tőled is. :D

Lányok én már annyi mindenen mentem át mostanában,hogy beletörődtem kicsit,úgyhogy most pl nem is annyira izgultam,mert a baba és a magzatvíz mennyiség körül zakatoltak a gondolataim.Kibírtam és nem volt vészes,mert kellett.Vettek 3 helyről biopsziát is,2 hét múlva van szövettani eredmény. :roll:
Amúgy ez a magzatvíz dolog is olyan,hogy utalhat elváltozásra is,meg lehet ártalmatlan egyéni eltérés is,szívem szerint soha többet nem mennék orvoshoz,csak szülni.Megvisel lelkileg az egész.Az első 3 hónap rettegés a vetélések előzménye miatt.aztán az én betegségem,most meg ez.Én ezt a babát már semmilyen körülmények közt nem adnám fel. :cry: Nekem őt szánta az ég és így teljesen mindegy volna mit mondanak,mert ő az enyém.Szóval feleslegesen paráztatják néha a kismamákat még mosolyogva és megynyugtatva is a nüansznyi eltéréseikkel.A fiam anno állítólag vízfejű volt :lol: ,na akkor ezen nem nevettem ilyen jókat.Csak mert nagy buksija volt.Mellesleg ő maga meg 4 Kg. :roll: És most,mivel nem híztam,szinte nincs is hasam,.egy bő pulcsiba letagadhatnám,akkor meg óriási volt ,csak még senki nem nézte mennyi a víz.Szerintem akkor sokkal több kellett,hogy legyen és van egy okos nagy fiam.Most meg itt cidrizek mindenen,pedig érzem,hogy mozog,hú most is rugott egy óriásit,mindene a helyén,volt gyomor és hólyagtelítődés,3 ér a köldökzsinórban,szívkamrák rendben,agyféltekék kifejlődve,ő maga 40 dkg és a méretei pont a korának megfelelőek.Úgyhogy nem zsibbadok a dokikon és a nagykönyvbeli szabályokon. :evil: Jajj bocs a bőbeszédűségért,ritkán írok,de akkor sokat. :lol:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Tuti nincs baj én nyugodt vagyok csak a babáink kicsit több vízben fürdenek :wink: élvezik az életet nem csak pancsikolnak hanem lubickolnak :lol:
Vendég
 


pandácska: hát köszi szépen az érdeklődést :D Kicsit igen,eltűntünk de jól vagyunk :D Túl a 11hetes UH-on és a 11hetes vérvételen(nálunk ezek 11hetesen vannak,és nem 12hetesen)
Minden rendben a picúrral. :D Még azért szoktam émelyegni,de összeségében véve jól vagyok. :) Október 4-én megyek a nődokihoz terhesgondozásra,és már nagyon várom hogy láthassam a picúrkámat UH-on!! :D Október 5-én pedig a védőnőmnél van jelenésem. :)

szemokzsu: nagyon szép nevet választottatok! :D

christell: Picúrkám tarkóredője 11hetesen 1mm volt. :D

nagy vera: most vettem csak észre hogy mi már találkoztunk!!Persze nem élőben,hanem egy másik internetes oldalon. :D ott Timi0310-ként voltam beregisztrálva,és ez az oldal a ciklus.hu. Amikor még váltottunk néhány szót,akkor a terhességed legelején voltál,amikor még azért izgultál hogy minden rendben legyen...Emlékszel rám esetleg??Ha nem az sem baj,én emlékszem,és nagyon örülök,hogy láthatóan minden rendben veled és a pocaklakóval,hiszen már 20 hetesek vagytok!!! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Pandi, Eszter!

Nem, nem görcsöl a hasam, akkor nagyon be is sz@rnék hirtelen, hanem olyan szúrkálós, húzó, kellemetlen érzés.Néha bele-belenyilall valamelyik oldalt alul, de szerencsére nem görcsöl, és érzem, hogy a baba jól van, mocorog, meg minden. Szerintem is lehet attól, hogy most kezd el igazán nőni, eddig nekem sem igen volt hasam (mármint az amúgy is rajtam lévő +10 kg-n kívül) most meg már pár napja olyan látványos lett! :lol: Remélm tényleg csak ennyi, amúgy most épp nincs semmi bajom! :)

Eszter!

Le a kalappal előtted, nagyon sok szörnyűségen kell átmenned mostanában! :(

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
Akkor az a méhed növekedése lesz szóval azért fáj. Nekem is szokott szúrni meg feszülni.

Mezsó,
Örülök hogy minden rendben veletek :D képet nem kaptál?
Vendég
 


Viki27: A lányomnál én ezt szinte a félidőtől végig éreztem és ez természetes. Valóban ez a méh növekedése miatt van. Ne izgulj.

Kép
csucsu05
 
 


pandácska: sajnos nem kaptam képet a pici babóról a 11hetes UH-on,mert még én sem láttam... :cry: Kecskeméten az a hülye szokás dívik a kórházban ahol ugyebár a kötelező UH-ot csinálják,hogy a kismama nem látja a képernyőn a babáját,mert csak 1 képernyő van,és azt a doki nézi,és képet meg pláne nem adnak... :x :cry: Úgyhogy én a pici babámat 7 hetes kora óta nem láttam UH-on... :cry: Ezért is várom az október 4-ét nagyon,mert a nődokinál csak készül már olyan UH amit én is láthatok??? :roll: Ha esetleg nem akar UH-t csinálni én fogom megkérni rá,mert már nem bírom tovább ha nem láthatom a kis picúromat!!!!!! :cry: :cry: :cry: Ráadásul akkora már 14 hetes leszek,és 14hetesen már nem csak egy kis maszatkát lehet látni mint 7 hetesen...Az már egész más,és egyszerűen látnom kell már őt!!!! :) :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Ez természetes, hogy szeretnéd látni. Elég hülye szokás van Kecskeméten, hogy csak a doki láthatja. Lehet azt a monditort forgatni is. Neked a dokim mindig odafordította, hogy lássam. Persze csak miután ő megnézte.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu05: hát ja,meglehetősen hülye egy szokás,de mit tegyen ez ellen egy kismama? :? hát most minden reményem október 4-e,hogy akkor azért csak láthatom már??akarunk vinni párommal DVD-t,vagy videokazit hátha meg is kapjuk felvételen :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Szerintem egy kicsit legyél erőszakos. Már ha ezt annak lehet nevezni, hogy megmondod a dokidnak te szeretnéd a babót látni. Nálunk minden ultrahangon nemhogy én de a párom is láthatta.
Csapj oda az asztalra hisz a Ti gyerköcötök. Remélem a következőn már lláthatód a pocaklakódat :)))

Kép
csucsu05
 
 


csucsu05: Hát az tuti hogy október 4-én én úgy nem jövök haza a dokitól hogy nem láttuk a párommal a babócánkat. :D 100% hogy ki fogom követelni magunknak ha a doki magától nem nézné meg... :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hello!

Ma bevásárló körúton voltunk!
Vettünk kiságyat, ágyneműt, baldachint, matracot, kiskádat, kádállványt, pelenkavödröt, pelenkázó feltétet!
Már össze is raktuk, bent van a szobájában minden, bár még nem a végleges elrendezésben, mert még a komódokat ide-oda kell húzogatni, de már így is olyan jó nézegetni!
Így már egyre jobban érzem, hogy közeleg a pillanat, és nyugodt is vagyok, hogy legalább ezek megvannak.
Most már csak a kismama-csomagot, meg a babakelengyét kell megvenni, mivel babakocsink és bébihordozónk van.
Aztán jöhet a szoba dekorálása. Szőnyeg, faliszőnyeg, képek, stb.
Annyira boldognak érzem most magam ettől a vásárlástól! (na jó, az árától nem annyira... :lol: ), szuper volt válogatni, nézegelődni a babás holmik között. Ajánlom mindenkinek!!! :D

Viki!
Nekem is szokott húzni, meg szúrkálni a hasam, főleg amikor elkezdett nőni. Meg minden apró növekedésnél érzem, hogy az ágyékom fáj. Szóval szerintem ne aggódj.
Nekem az előző szülésből lett gátvarratom is szokott rendesen húzni, meg feszülni, és újra megérzem rajta, hogy időjárás változás van.

Most mennem kell, lányom unja magát.:-)

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Mezsó!
Igen tényleg írogattam oda még az elején...
Nálunk a SOTE 2-őn sem adnak képet a babóról, a multkor meg nem kapcsolták be a 2. monitort, amin esetleg én is láthattam volna.
Már annyira kíváncsi vagyok, hogy be is jelentkeztem okt. 11-re egy 4 D UH-ra.

Panda/ Eszter!
Szerintem is csak egy kicsit jobban szereti a kismanótok a vizet, amiben fürdik, és most még ingyenes nekik a vízszámla... :wink:
Ne aggódjatok, nem lesz baj...

Viki 27!
Nekem is húzódik egy kicsit időnként a hasam, és a párom szerint az elmúlt 2 hétben hatalmasat nőtt a pocakom is.


Lányok nekem elment az eszem. Ma nekiálltam fájós derékkal ablakot pucolni (sajnos redőnyeink is vannak) és nagytakarítani: létrára fel-le.
Most alig érzem a hátam/ derekam. De ennél nagyobb pocakkal ezt már nem tudom majd megcsinálni, úgyhogy muszály volt.
Szerintem ez már az a bizonyos fészekrakó ösztön, csak nálam takarítással jött ki. (Még egy nagy halom vasalatlan vár rám, de azt már nem fogom ma kivasalni. mert főzni is kéne valamit vacsira.)

Hogy álltok az étvággyal?
Mostanában úgy érzem, mintha farkascsorda lenne a gyomromban, és időnként este 10-kor rámjön a zabaroham, vissza kéne fognom magam, mert már +5 kg-nál tartok.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Katuci81,
Igen, én még dolgozom, és úgy tervezem karácsonyig maradok. Bár jó dolgom van, mert otthonról tudok csatlakozni a benti rendszerekhez laptoppal, így könnyű : ))
Persze, ha valami adódna közben, természetesen elmegyek betegszabira, első a gyerek : )

Mi még nem vásárolgatunk, úgy terveztük november-decemberben veszünk csak meg mindent, amire szükség lesz

Nekem nem fáj semmim ( le is kopogom ) és nagyon jól érzem magam a bőrömben, nem is szedek semmit, minden nap 2 alma, és persze figyelek arra miket eszem ( sok zöldség, gyümölcs, főzelék, spenót, hal... ilyesmik )
Bár már így is felszedtem 6 kilót : (( ami nem kevés, no mindegy, majd leadom.

Andi

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy megnyugtattatok! Tök jó, hogy második babásként agyon aggódom magam :(

Vera!

Étvágyam az nekem is van, de igyekszem odafigyelni mennyit eszem, az a baj, hogy arra, hogy mit nem megy, mert ha csokit akarok, akkor azt is megeszem :lol: :lol: :lol: Jelenleg +2-kgnál vagyok!

Katuci!

Jajjjjjjj, az nem lehet túl kellemes, ha újra fáj a gátvarratod! :( Én anno majd 3 hétig ülni sem tudtam tőle és nagyon nagyon sokáig baromi érzékeny is volt. Remélem nekem nem kezd el újra fájni! :( Amúgy én az egész szülésből ettől félek a legjobban! Megint a gátmetszéstől és a varrástól!!!!!!!!!!!! :(
Gratula bevásárláshoz! Nekünk szerencsére majd minden megvan még, hiszen alig egy éve pakoltuk el! :lol:

N.Vera!

Nagyon bátor csaj vagy! Én épp most mondtam férjnek, hogy barátkozzon az ablakokkal, mert ezeket bizony jövő nyárig fogjuk nézegetni! :lol: :lol: :lol:

Danidaniel!

Örülök, hogy jól érzed magad, remélem így is marad a végéig! :D

Képzeljétek nézzük a tv-t férjemmel (Petit elvitte anyósom sétálni meg buszozni) és kapcsolgatja, erre az egyik csatornán valami nagyon jól kinéző kaja volt, mondom neki, hogy ez tök úgy néz ki, mint a thai csirke, és hogy most hogy megkívántam, erre felöltözött, és elment, hogy hoz nekem! :) Hát nem édes :D


Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Vera,
Én is most kezdtem el érezni hogy jönnek a farkasok :lol: borzalmas szerintem ha hagynám lecsúszna 1 kg kenyér is egyszerre :wink: Most azt csinálom hogy napközben eszem amennyi jól esik de 6 után inkább már csak gyümisalit. Persze nem mindig tudom betartani. Viszont ami jó hogy az édességet nem kívánom csak a gyümiket.

Katuci,
Elhiszem hogy jó érzés volt vásárolgatni :wink: az mindig jóó :lol: mi még várunk vele novemberig addig is tehetnél fel képet hogy csöpögjünk :wink:
Vendég
 


Pandi!
Én is imádom a gyümisalit (de sajna mostanában a csokit is, meg a húsos szalonnát is lilahagymával).
Bár a hagymáról le kell állnom, mert a múltkor nagyon felfújt (annyira, hogy a kislabda a hasamban kosárlabdára fújódott).

Viki!
Ez jó volt! Nekem is ezt kellett volna mondanom, és nem fájna úgy a hátam/ derekam.
Aranyos férjed van. Nálunk a párom egyszer ment el még az elején este 8 után nekem kínai kaját hozni, mert megkívántam.

Kata!
Mi eddig csak kiságyat és ágynemű garnitúrát vettünk, erre most egy ismerősöm mondta, hogy eladta volna nekünk a hiper-szuper kiságyát 5000 Ft-ért.
Az én lüke férjem meg képzeljétek meg akarja venni, csak azt nem értem hogy mit csinálunk az egy gyerekünkkel és a 2 kisággyal: majd egyik nap egyikbe másnap meg a másikba tesszük, hogy ne unatkozzon a gyerek. :lol:

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?