Új privát üzeneted érkezett!

emi29!

A munkahelyemben kellemesen csalódni???
Jó lenne..... :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok, megjöttem. :)

6,6mm-es petezsákom van, benne szikhólyag ábrázolódik. :) Jövőhéten megint UH.
Amint azt sejtettük, kisebb a mensi szerint számolt kornál, hiszen nem középidőben fogant :) De egy kicsit azért kevésnek találom ezt a 6,6mm-es zsákot...
No, de legyünk pozitívak, minden rendben lesz :)

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Csöpke - Persze, hogy minden rendben lesz :) Na, akkor jövő héten újra szorítunk neked :) :D
Amikor én a 8 hetesen voltam, nekem is azt mondták, hogy 6-7 hetesnek felel meg a Babuci mérete :) ...

És én ma megyek 16h-ra az UH-ra .. nyakiredő és társai! Nagyon izgulunk párommal! Nagyon!
Ha jó híreket kapunk, akkor publikussá tesszük a babavárást, ugyanis eddig egész jól titkolóztunk :lol: :lol:

Annus
tól is várjuk a híreket :)

Emy - Pikk-pakk eljön a jövő hét, és te is mehetsz örömködni az UH-ra :D Az utolsó 1-2 nap telik nagyon lassan :lol:

Mindenkinek szép napot!

(Marynek Vukmentes napokat :lol: és ne aggódj .. elmúlik legkésőbb a 12. hét környékén)

Kép
szösszenet
 
 

 
 

Sziasztok!

OEperke vagyok,
és még minden szempontból kezdő vagyok.
Régóta olvaslak benneteket, és olyan jó hogy hasonló cipőben :P lévő társakról olvashatok, beszélhetek. Mert hát, nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem most szinte minden percben a picúrka és a terhesség jár a fejemben.
Még nagyon az elején vagyok, elv. 5 hetes. Persze én is legalább 3 tesztet csináltam. Nem hittem a szememnek. (Sajna, a családunkban szinte csodának számít az, hogy segítség nélkül teherbe estem :( )
Hétfőn már voltam orvosnál, és 3,6 mm-s kis petezsákot látott, jó helyen. Még nagyon picike. Olyan hiheteten, de nagyon örülök.
Ennyit a bemutatk.-ról.

Üdv. mindenkinek!

Kép

oEperke
oeperke
 
 


Szia Eperke! Üdv. köztünk és írj bátran :) jó a társaság nagyon! Mikor mész legközelebb dokihoz? :)

Kép
szösszenet
 
 



Köszi az üdv.-t! :P Szösszenet!
(meg mindenkinek)

Egyébként rengeteg kérdésem van (mint kezdőnek), de majd ugy is jönnek a témák, és majd jól kibeszéljük. :wink:
Szerintem a jövő héten megyek orvoshoz újra, mert elég körülményes a helyzetem. Szegedről költöztem fel, és sajna mindenkim - köztük a nőgyógy. orvosom is - ott maradt.
Úgyhogy akinél most voltam hétfőn, nálam csak beugró doki volt, nem nála szeretnék szülni. Most ismerősök által keresek dokit. ?

Szerintem nekem is (mint Csöppkének is) kissebb a picúr, olyan érdekesen számolódnak a hetek. Ha elvileg mostanság 1mm-t nő kb. egy nap, akkor kb. 5,6 mm körül lehet?

Kép

oEperke
oeperke
 
 


Sziasztok!

Csöpke- ha én tegnap ennyit láttam volna babócából, akkor nagyon boldog lennék!!! Biztos jó a méret ne aggódj! Melyik kórházban voltál? Jövő héten én is megyek hétfőn, remélem én is látok már "ilyet"!

Szösszenet- mesélj majd a nyakiredő mérésről délután!

Eperke- veled is majdnem egyidős vagyok. 6+2 :D
Vendég
 


Sziasztok megjöttem!!!

Na a következő van.Röviden...
Bementem a dokihoz,megvizsgált de közben véreztem.Bár én barnának láttam igazából és nem nagy mennyiség.Na megvizsgált hüvelyi uhval.Ott látta a petezsákot kb 8 mm.De átküldött a Schöpf Méreibe uhra...Kicsit megijedtem,mert olyanokat mondott h lehet abortusz kell majd.... :cry:
Na átmentem amásik helyre,ahol kicst jobb huhval megnézték.Itt 10mm petezsákot láttak,ép szikhólyagot és kb 5 hetesre tippelték!!!Nagyon örültem h télleg ott van,hihetetlenül boldog voltam mikor láttam azt a kis maszatot a képen :lol:
Visszamentem a dokihoz a jó hírekkel.Végül felírt Ultrogestant.Ezt kell szednem és szigorú pihenés....ez nagyon nehéz lesz...de kibírom!

2 hét múlva várnak vissza,remélem addigra minden oké lesz és látunk már szívhangot is!!!

Vki kérdezte mennyi volt a HCGm:20mIU/ml felett...Ez mit jelent?

Bocs ha hosszú voltam.Esetleg ha van vkinek hasonló tapasztalata megoszatná velem?

köszike

annus11
 
 


Annus- a kérdéseidre nem tudok válaszolni, de azt tudom, hogy most nagyon sokat kell pihenned!!! Ne érdekeljen, ha szalad a lakás és semmi más csak a baba meg te. Egy kis vérzés nem a világ vége, ne idegeskedj.
Vendég
 


Annus - Én csak azt tudom neked mondani, hogy én is vérezgettem az elején .. a 8. hét könyékén volt barnázás .. pihentem, Rutascorbint szedtem, és 3 nap alatt elmúlt :D
Pihenj, lazulj .. nyugi, és minden rendben lesz!

Zsibima - Írok este!

Kép
szösszenet
 
 


Ma nem volt VUK!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
annus 11 PIHI!!!!
Csöppke!
De jó neked, hogy kaptál képet. Nekem nem mutatták meg egyszer sem, pedig már kétszer voltam uh-n.
Na most 8.-án...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Nemgyőzök visszaolvasni :lol: Üdv az újaknak!
Eperke:Én is szegedi vagyok!Nekem is új orvost kellett keresnem!

Én mint második terhess,még csak fél kg-t híztam eddig,bár a hasam már egyértelműen látszódik :lol:

A kisfiammal ilyenkorra már kb.3kg-t híztam.Állítolag a fiukkal többet szed fel az ember.
Nekem úgye már vannak kismama ruháim,de azért nehéz ellenállni egy-két új darabnak!

Én holnap megyek a nyakiredőszűrésre,remélem minden rendben lesz!

Én a hasamat egy BABÉ nevű termékkel kenegetem,ami kifejezetten a striák kialakulása ellen van!
Védőnő javasolta!

Mindenki növögessen,aki pedig babára vár Sokasodjon! :lol:

KépKép
KépKép
nicci
 
 


Halihó!

szösszenet, drukk a mai Uh-ra! :) Dejó lesz szétkürtölni a világba! :D

oeperke, szia üdv itt :)
Mikor kell legközelebb visszamenned a dokihoz? Mikor volt az utolsó mensid? Bocs, nem faggatás akar ám lenni :lol:

Igen kb most 5-6 mm-es lehet a petezsákot, ha hétfőn 3,6mm volt. De sztem ez a napi 1mm sem szentírás:) A szikhólyagot látták benne?

zsibima, Fejér megyében lakunk, Dunaőjvárosban voltam kórházban. :)
Te nem ilyesmit láttál tegnap?

Annus, pihenj sokat!!

Megyek, hozok egy kávét:)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


A terhességi csíkokról: teljesen alkati dolog, és a kencék bizonyítottan nem sokat érnek. :( Anno én is beleszaladtam, megvettem a vichy 5200 forintos kifejezetten striák elleni krémét, aztán utánaolvastam hogy nem sokat ér. A hidraltáláshoz bármilyen sima kérm is jó, vagy E-vitaminos olja, hogy egy kicsit rásegítsünk a bőr megfelelő ütemű nyúlására, de ez hajlam kérdése nagyrészt. :? Én az előző terhességemmel 23 kilót híztam, és nem lett csík a hasamon, talán 2..., pedig csak az első hetekben kenegettem magam.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Megcsináltam ezt a visszaszámlálót...Hogy lehet h 8 hetet ír?Nem értem én ezt.Ez a terhességre vonatkozik akkor?Nem a baba növekedésére?

annus11
 
 


Csöpke- nem én nem ilyet láttam tegnap :cry: igaz, hogy "picit" könnyes volt a szemem a meghatottságtól de a lényeg, hogy a dokibá látta. Mondom teljesen őskori uh. volt, majd hétfőn remélem többet látok. (majd előtte jól kisírom magam úgyis naponta 2-3X szoktam. Ti nem???
Vendég
 


annus, mit írtál be utolsó mensinek??

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Aug.1.
Csak azt nem értem mert a baba elméletileg 5 hetes....

annus11
 
 


A vonalzó az utolsó mensitől számol. De ha a méretei alapján még csak 5 hetes, akkor jóval később lehetett a fogamzás. :roll:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Igen!Én is ígygondolom.De a vonalzót hogy tudnám átállítani?

annus11
 
 


Úgy, hogy ne írd be a mensid időpontját, hanem ahol ez van, Select Baby's Due-date: oda írd be hogy várhatóan mikor érkezik így a picur. Vagy ha most vagy 5 hetes, akkor írd be hogy az utolsó mensid aug 22-én volt, akkor elvileg úgy számol hogy ma vagy 5 hetes.

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Annus11! Ha az UH szerint a babad 5 hetes, kesobb fogant, mint gondolnad. A HCG szint alapjan lehet megallapitani a terhesseget, ami a kimarado menszeszkor 100 es 300 IU/L folott van. Neked csak annyit jelzett, hogy pozitiv. Mindenestere en azt javaslom, ha az orvosok valami bibit lattak, fekudj, pihenj, minden mast tegyel felre! Az elso hetek dontoek, hogy jol beagyazodjon a gyerkoc :!:

Mamacka! Udv koztunk es gratula az uj terhesseghez!

Csoppke! Elso UH-on en is pont ennyi idosen, 5 hetesen es 4 naposan voltam. Nekem 14 mm-es volt a petezsak es 3-4 mm-es a babo, edesen dobogott a kis szive. Valoszinuleg neked is es Zsibimanak ! is kesobb lehetett a megtermekenyules, mint a 14 nap. A mienk biztosan akkor volt, ugyanis lombikban tortent. :wink:

Emi! Ugy latom suly es ruhaugyben egy huron pendulunk... Igen, masfajta hizas ez, mint a karacsonyi beiglis...he-he. Tegnap valoban voltam a H+M-ben, de az uram csupan 45 percet adott. Hat gondolhatod, semmire nem volt eleg. Ma visszamegyek, mondtam neki, ha lehet, maradjon otthon, mert en soka jovok! :wink:

Ndori! Te mar 7 hetes multal es csak jovoheten mesz UH-ra. Hat addigra mar nagyon szep kis babat fogsz latni, mi az hogy szivecsket! Ha influenzas vagy, pihenj sokat! Es gyogyulj!

Nicci! Orulok, hogy rolad is hallani! A striakra allitolag a Frei Ol a legjobb. De van aki sima napraforgoolajat ken a hasara ejszakar. Azert szerintem lehet benne valami. En biztosan kenni fogom, mert rettegek attol, hogy a szep hasam ronda csikos legyen. A cickokat mar kenem az altalad mar ismert Vichy kremmel :wink:

Ollem... lassan hazazavarod Vukkot, ugye...
katavirag
 
 


Hali!

Hát, én sem nagyon értem a vonalzó számítását? Dehát a nagyok biztos tudják?

Csöppke - hali, dehogy veszem faggatásnak, ellenkezőleg, jól esik az érdeklődés. Nekem aug. 19.-én volt mensim. A dokihoz elvileg 2 hét múlva kellene visszamennem, de nem a saját orvosomnál voltam, csak az ügyeletesnél. Keresem az orvosom ismerősök segítségével, és úgy tervezem, kb. jövőhéten mennék hozzá.
Normális volt a doki, de nem volt annyira részletes és beszédes.
Pl.: azt elmondta, hogy jó helyen tapadt meg, 3,6 mm , meg hogy jó 12 mm a mégnyálkah. és hogy ép petezsákot lát. Szerintem nem volt egy csúcs uh gépe, de nem mondta a szikhólyagot sem.
A saját orvosom, talán a jövő héten, majd jól kifaggatom.
Szegény! :P
Nicci - üdv. szegedi, nem egyszerű a doki keresés, de remélem jót találunk!
Zsibima - tegnap este egy filmen én is jól kibőgtem magam, szerintem egy picit túlreagáltam a filmet. :lol: A végén pedig kiröhögtem magam.

Na megyek, mert én egyébként most dolgoznék...

Kép

oEperke
oeperke
 
 


Katavirág!
Szerinted kevés ez a HCG?Ezt mutatja ki a terhességi teszt is?Mert azon jól látszottak a csíkok...Nem volt halvány.

annus11
 
 


katavirág, mi LH teszttel figyeltük a ciklusomat, az a 16. napon jelzett, vagyis onnantól kezdve 1-2 nap a tüszőrepedés. Vagyis én a 17-18. cm-ra teszem a megtermékenyülést. :) Tehát olyan 5+1 körül lehetek most. Hát majd meglátjuk...

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Presze Csoppke, de aztan a baba vandorol a petevezetoben es mindenkinel mas napon agyazodik be. Lehet egy het kulonbseg is.

Annus, neked csak annyit irtak a papirodra ezek szerint, hogy 20-as HCG folott, tehat "terhes"! A pontos ertek lenyegtelen, a lenyeg, hogy pozitiv.
katavirag
 
 


Katavirág!

Igen.Egész pontosan az van rajta h HCG szérumban pozitív 20mIU/ml felett.

Senki nem szedte akkor ezt az Ultrogestant?Megnézem másik topicban hátha van erről szó.

Köszi mindenkinek,pihenek ezerrrel!!Hivatalos verzió szerint influenza miatt nyomom az ágyat...

annus11
 
 


Jaj, el ne szaladj! Az Utrogestan progeszteron hormon tartalmu gyogyszer. A sargatest termeli (tuszomaradvany a petefeszekben, ami visszamarad peteeres utan), a terhesseg 12. heteol pedig a mehlepeny termeli.
Segiti a babacska megtapadasat. Azokank adjak, akiknel fokozott a veteles kockazata.
Altalaban 2x100mg-ot szoktak adni, maximum napi 600mg-ot, lehet szajon at, de huvelytablettakent is.
katavirag
 
 


Köszi!
Ezeket tudom.Csak arra lettem volna kíváncsi h hatásos e...van e erről vkinek tapasztalata h szedte és minden rendben volt!
Nem szaladok sehova!!!Vagyis mégis,az ágyba....Na este még bekukkantok!Addig fekvés!

annus11
 
 


Sziasztok!

Én is kaptam Utrogestan gyógyszert, ugyanis az 1 hónap után amikor épp aktuális lett volna a menstruációm abban az időben kis barnás pecsétek voltak.
Én nem vettem olyan komolyan mint a doki ugyanis nekem hüvelyen keresztül ajánlotta, de úgy voltam vele hogyha ez a baba épp és erős egézséges akkor hormonpótlás nélkül is megmarad.
És ebben biztos voltam. Ugyhogy egy szemet nem használtam el.
Egyébként megkérdeztem több tapasztalt anyukától is és sok esetben van ilyen az elején.
Persze nem azt mondom hogy nem kell komolyan venni, mert valóban vetélés következhet be, de ezt a doki ugyis megállapítja mennyire súlyos a helyzet.
Az biztos hogy pánikba lehet esni, de HINNI KELL hogy minden rendben van és akkor úgy is lesz!

http://babafalva.hu]Kép[/url]
geni
 
 


2008. Aprilisi babavarok:

Magika aprilis 1. (Zoltan lassan 3e) MAV Korhaz
Klarka aprilis 4. (Andris 1e) Szt. Imre
Zsuzso aprilis 6.
Lei aprilis 6.
Geni aprilis 6.
Krisztina28 aprilis 7.
U. Moni aprilis 9. (Dominik 1) Kistarcsa Flor F.Kh.
Emi29 aprilis 11. Jahn Ferenc Korhaz
Szosszenet aprilis 13. Szt. Imre Korhaz
Nicci aprilis 13. (Lazar 15 ho) Szeged Noi Kl.
Annusreka aprilis 15 (fia 2 es fel)
Kerekes97 aprilis 15. (3 lanya 9, 6, 3 e) Jahn F.Kh
Be-be aprlis 16.
Agnes27 aprilis 16. Szt. Istvan Kh.
Marti80 aprilis 18. (Viktor 4, Gergo 1)
Bambi aprilis 18.
Adri0422 aprilis 18. Tatabanyai Kh.
Mutyurka aprilis 18.
Tszia aprilis 18.
Zsuzsofi aprilis 19. (Kata 1,5, Bence 4e) Bajcsy Kh.
Katavirag aprilis 20.
Kati28 aprilis 23. (Mira 1e 3 ho)
Kis-csillag aprlis 27.
Ollem aprlis 27.
Szibi aprilis 28.

2008. Majusi babavarok:

Szilvi75 majus 4.
Mamacka majus 5. (kisfia 1,5 e)
Kamilla majus 8. (ikreket var) :lol:
Barbus82 majus 11.
Borsika majus 15.
Ndora majus 16.
Virag5 majus 18.
Zsibima majus 20. (lanya 14e)
Csoppke majus 28. (kisfia 1,5 e)
Oeperke majus 28.
Annus11 majus 28.

Lanyok! Milyen sokan lettunk mar! Es hat allitolag van egy masik topic is hasonkoru kismamikkal. Mindenesetre en most itt osszeirtam magunkat, de rendes tablazat elkeszitesere keptelen vagyok. Tenyleg. Igy hat megkerlek benneteket, akik ertetek is a szamitogephez, hogy ezen adatokat, ill. a Vera tablicskujabol a valasztott neveket vigyetek fel valami szep, atlathato tablazatra. Vallalja valaki?
Elore is elnezest, ha valakiknel onkenyesen valasztottam datumot, ezt a vonalzojabol szamoltam. Termeszetesen mindenki modosithat menet kozben.
katavirag
 
 


Annus! En napi 6 tablettat hasznalok huvelyen keresztul meg 2 hetig. De en mas teszta vagyok. A lombikosok mindig rizikosabbak.

Szerintem ha bajt lattak a dokik, ne bagatelizald el. Hasznald mindenkepp.
katavirag
 
 


Katavirág- miből gondolod hogy nekem később volt a megtermékenyülés, mint 14 nap?? Kizárt dolog, ugyanis azóta nem szexeltem!!! :D aug. 27. (persze pár napig még lehettek életképesek a kis drágák) :D
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk az UH-ról :D
Minden rendben van a Babucival: 4,3 cm a lelkem és gyönyörűen ver a szívecskéje!!! :)
Volt nyakiredő mérés .. meg minden szögből lemérték őt, ahogy megmutatta magát.
Az értékei rendben vannak, és a korának pont megfelelő. Amit kidobott a gép hét és nap pont megfelel annak, ami a vonalzómon van :)
A vizsgálat elején felhúzta magát a szerkezeten, és rugdalózott, kapálózott .. eszméletlen édes volt, Apuci örömködött. Aztán megszokta és nem mozdult :D Köhögnöm kellett, hogy meg tudják nézni más szögből is .. akkor kelletlen ugyan, de hátat fordított :lol: :lol:
Hasi UH-val is megnézték a vizsgálat után, de az ehhez képest élvezhetetlenebb volt .. hüvelyin gyönyörűen látszott minden :) ;)
Szóval nagy a boldogság!
Amit most kaptam képet, azon egy paca látszik .. viszont videora vettük az egészet, és majd arról fotózok jó pillanatot, ahol talán kivenni valamit, és azt felrakom .. de ez nem ma lesz, mert nagyon fáradt vagyok az ilyen dolgokhoz :)
Szép estét mindenkinek!!!! :D

Kép
szösszenet
 
 




Szösszenet- nagyon-nagyon örülök a jó hírnek! Már én is alig várom, hogy valami emberkeszerűt láthassak uh-on! De nekem addig még sok idő van... Most már fellélegezhetsz, a veszélyes időszakon túl vagy! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, folyamatosan olvaslak Titeket.

Üdv az újaknak! :D

Annus! 5-6 hetesen voltam hüvelyi Uh-n, nekem akkor már volt szívhang, de barnáztam. Az orvos azt mondta van egy kis hematomám, ugyhogy nekem is felirta az Utrogestant (kúpot), napi 2x1-et, és 1 hét múlva elmúlt a barnázásom. Persze én is sokat pihentem. 8 hetesen voltam megint uh-n, 8mm-es volt a baba, és a hematomám felszívódott.
Úgyhogy nekem használt a kúp, meg a pihenés, igaz a 12 hét végéig napi 1 kúp az maradt.
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!! :lol: :lol: :lol:

Szösszenet!
Örülök, hogy minden Ok volt az Uh-n, szorítottam! :wink:
Már izgulok én is, mert én okt. 4. megyek a tarkóredőmérésre.. :roll:

Kép
adri0422
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, folyamatosan olvaslak Titeket.

Üdv az újaknak! :D

Annus! 5-6 hetesen voltam hüvelyi Uh-n, nekem akkor már volt szívhang, de barnáztam. Az orvos azt mondta van egy kis hematomám, ugyhogy nekem is felirta az Utrogestant (kúpot), napi 2x1-et, és 1 hét múlva elmúlt a barnázásom. Persze én is sokat pihentem. 8 hetesen voltam megint uh-n, 8mm-es volt a baba, és a hematomám felszívódott.
Úgyhogy nekem használt a kúp, meg a pihenés, igaz a 12 hét végéig napi 1 kúp az maradt.
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!! :lol: :lol: :lol:

Szösszenet!
Örülök, hogy minden Ok volt az Uh-n, szorítottam! :wink:
Már izgulok én is, mert én okt. 4. megyek a tarkóredőmérésre.. :roll:

Kép
adri0422
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, folyamatosan olvaslak Titeket.

Üdv az újaknak! :D

Annus! 5-6 hetesen voltam hüvelyi Uh-n, nekem akkor már volt szívhang, de barnáztam. Az orvos azt mondta van egy kis hematomám, ugyhogy nekem is felirta az Utrogestant (kúpot), napi 2x1-et, és 1 hét múlva elmúlt a barnázásom. Persze én is sokat pihentem. 8 hetesen voltam megint uh-n, 8mm-es volt a baba, és a hematomám felszívódott.
Úgyhogy nekem használt a kúp, meg a pihenés, igaz a 12 hét végéig napi 1 kúp az maradt.
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!! :lol: :lol: :lol:

Szösszenet!
Örülök, hogy minden Ok volt az Uh-n, szorítottam! :wink:
Már izgulok én is, mert én okt. 4. megyek a tarkóredőmérésre.. :roll:

Kép
adri0422
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, folyamatosan olvaslak Titeket.

Üdv az újaknak! :D

Annus! 5-6 hetesen voltam hüvelyi Uh-n, nekem akkor már volt szívhang, de barnáztam. Az orvos azt mondta van egy kis hematomám, ugyhogy nekem is felirta az Utrogestant (kúpot), napi 2x1-et, és 1 hét múlva elmúlt a barnázásom. Persze én is sokat pihentem. 8 hetesen voltam megint uh-n, 8mm-es volt a baba, és a hematomám felszívódott.
Úgyhogy nekem használt a kúp, meg a pihenés, igaz a 12 hét végéig napi 1 kúp az maradt.
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!! :lol: :lol: :lol:

Szösszenet!
Örülök, hogy minden Ok volt az Uh-n, szorítottam! :wink:
Már izgulok én is, mert én okt. 4. megyek a tarkóredőmérésre.. :roll:

Kép
adri0422
 
 


Hello,

eddig nem engedett belépni a babanet... :evil:

Hát én egyre jobban el vagyok keseredve ezzel a 6,6mm-es petezsákkal. :? 13-án volt az első poz tesztem, akkor voltam a pé utáni 10. napon...szóval a legkésőbbi időpont a megtermékenyülésre szeptember 3, vagy 4. Vagyis most 5 vagy 5+1 vagyok. Ahhoz nagyon határeset ez a 7 milis zsák. Bár a szikhólyag látszik, ez jó jel lehet, és volt olyan oldal, ahol azt írták még elfogadható... de azért az 'átlagnak' ahogy olvasom 10-12 mili volt ilyenkor a petezsák. A fiammal 11 volt 2 éve. Hát, majd meglátjuk, bocs ha hosszú voltam. :oops:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


szösszenet, szuper, hogy minden rendben volt, gratulálok!!! :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szisztok!

Én nem kúpot kaptam hanem szájon át bevehetőt.Nem tudom h a 2 miben különbözik egymástól.
Természetesen én szedem 3x1-t naponta.A dokim szerintem túl aggódja a dolgot,tudja h szeretném megtartani és már az első vizsgálatnál is azért nem mondta 100%ra nehogy letörjek ha mégsem.De nekem szimpatikus nagyon a hozzáállása.
A másik ultrahangos nő akihez küldött tizedannyira sem aggódott.Mondta h minden rendben babával.
Mi azért reméljük h minden rendben lesz :lol:

Adri!
Nekem nem láttak hematómát sem.8 hetesen 8mm volt a baba?Az jónak számít?

annus11
 
 


lányok!
Mire ezt a mai termést elolvastam.....Jó sokat írtatok!!!

Vuk egész nap elkerült!!! Jól elkergettem..... :lol: :lol: :lol:
És még a romantikus vacsi is a férjemmel jól sikerült. Mindent befaltam.... :lol: :lol: :lol: Akarom mondani befaltunk!!! :lol:
Finom rántott sajtocska hasáb krumplival....kedvencem :lol: :lol: :lol:

Az újakat én is üdvözlöm. Már nagyon sokan vagyunk!!!

uh-s képet valaki hét nyolc hetes babáról nem tud valaki feltenni???
Mert hát szeretném látni, kb. hogy nézett ki egy hete....
De kilenc hetes babáról is ha tud valaki....légyszi-légyszi!!! :lol: :lol: :lol:

Megyek aludni, mert nagyon álmos vagyok....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Üdv. Mindenkinek!

Ollem, íme:
Kép
ez az UH szept. 12én készült.. úgy 7-8 hetesen..

Mi ma voltunk Dr. bácsinál, minden rendben van szerencsére :D
Hétfőn pedig újra UH Tapolcán :roll: :P

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Mary - Itt az én 8 hetes UH képem:

http://gportal.hu/picview.php?prt=49565 ... 36&index=1

Hogy lehet képet beilleszteni?? :shock: :roll:

Kép
szösszenet
 
 


Ollem: mi egy napra lennénk kiírva? de jó :D :D

geni: igazad van, de ha rendelte az Utro-t használd, tudom nem túl kellemes mindennap dugdosni, én mostmát 2x2-at dugok mindennap mivel lombikos vagyok, képzelheted milyen érzés, már alig várom a végét, de tudom, hogy a babáért van..
Ártani nem árt, sőt, csak segít a szervezetnek :D

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


ja, és itt a petezsák 25,9 mm volt,
a babuci meg 9,6 mm :)

Kép
szösszenet
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?