Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Heni,
boldog házassági évfordulót!!! Jó ünneplést!

Bibi,
gratula itt is!

Jaimee,
gratula a kiscsajhoz, mostmár biztosabban gondolkozhattok a neveken... :D

Nálunk is minden rendben, láttam uh-n a dobogó szivecskéjét. Olyan jó volt. Az uh alapján 6+5, a CRL pedig 8 mm. Az a hossza? Ezt nem mondták, csak én gondolom más még nincs nagyon neki, nem?
Majd délután teszek fel képet, most apánál van, leszkenneli, és majd délután felrakom.
sirkici
 
 


Sirkici: Igen, az az ülőmagassága. Fejtetőtől popsiig. Gratula hozzá! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sirkici: 8 mm, az szupi!
Te, és a múltkoriról tudsz mondani adatot, mikor voltál, mekkora volt a petezsák?
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Bíbi

Gratulálok a kicsikéhez!Polip :)

Heni sok szépet és jót az évfordulóhoz!

Judy

De jó már a nevek is megvannak :) .Beszéld meg apával, hogy ne álljon a lábad elé.Persze ha nagyon nem akar bent lenni tényleg nincs értelme erőltetni.
Férjem már most mondta,hogy majd jól megmondja a dokinak,hogy most aztán ne vágja át/nem akar megint lemaradni/.Csak azt felejti el, hogy valószínüleg nem ugyanaz az orvos lesz bent.

Jaimee

Kislány :D .Csak akad valaki aki tud kezdeni 8-án és ő lesz a kiválasztott.

Niki

Kitartás már biztos nincs sok hátra! Drukk!

KépKépKép
bambika
 
 


Sirkici

Gratulálok a kis 8mm -hez!!

KépKépKép
bambika
 
 


Köszi lányok!
Bár meg tudnám gyorsítani ezt a folyamatot..
Ha este is görcsölök bemegyünk a kórházba, a doktornő kívánsága szerint.
Hátha segítenek rajtam...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Heni!
Sok boldogságot kívánok házassági évfordulótok alkalmából!

Jaimee!
Gratulálok a kis puncishoz! Szerintem szép név a Réka. Nekem tetszik.

Bibi!
Gratulálok a kis 2mmeshez!

Betsy!
Szerintem nagyon szép név a Bence. Ha fiunk lesz, ő is ezt kapja majd. Ez az egyetlen fiúnév, ami apának is tetszik.

Judy!
Örülök a jó híreknek. Na látod, hogy nincs ok parázni.

Barbi!
Várjuk a képeket a holnapi 4D-ről. Mi olyan 18-21 hetesen tervezzük a 4D-t. De szerintem csak azért, mert én már nagyon szeretném tudni, hogy fiú-e vagy lány, na és már látni is nagyon szeretném.

Mi holnap 4-re megyünk UH-ra. Már nagyon várom, hogy láthassam. Sok volt ez a 4 hét. Ma megyünk délután kicsit körülnézni kismami nacik terén. Már nagyon kényelmetlenek a nadrágjaim. Pedig csak fél kg-t híztam. Igaz, hogy nem kellett volna ennyit sem, de az esti émelygések miatt sós kekszet ettem, és kenyeret. Remélem már megszűnik, és ezek után kicsit oda tudok figyelni arra, hogy mit eszek. Nem szeretnék bálna lenni. Pedig sajnos elég nagy esélyem van rá. :?

Olik!
Ti mikorra tervezitek a 4D-t? Van már nevetek?

Niki!
Nagyon drukkolok neked, hogy mielőbb megszülessen a picikéd. Ha már ennyire rosszul viseled, akkor már nem sokára meglesz.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sirkici!
Gratulálok a kis 8mmeshez! Apa is bent volt UH-n? Látta ő is? Mit szólt?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Niki, nagyon drukkolok és kitartást a görcsökhöz, cserébe tessék egy gyors és könnyű szülést produkálni, gondolunk Rád sokat!

Christell, azért ebbe a bálna dologban a + fél kilóval még nem lennék biztos. :lol:
Vendég
 


Jaimee, Bambika,
köszönöm!

Bibi,
neked is. A múltkori uh-ról nincs adatom, mert akkor csak megállapitotta a terhességet, meg nem is igazán jó az a gép, ezért akkor csak annyit mondott, hogy méhen belül van, meg hogy látszik a petezsák, de a magzatot akkor még nem látta, legalábbis azon a gépen. Látom te is két hét múlva mész, én is. Pedig azt hittem nem uh-zák olyan sűrűn. Vagy csak még az elején?

Jaimee,
neked külön gratula, hogy már nem vagy paramami, és szépen átadtad eme cimet a többieknek... :lol: :lol: :lol:

Judy,
csak nyugi, látod, hogy minden rendben. Ha ártana neki az uh, akkor nem küldenének biztos.

Christell,
szerintem a fél kg-os hizás normális, azthiszem úgy olvastam, hogy fél-1 kg a normális a 12. hétig, nem?
Egyébként mi is úgy tervezzük, hogy max a 21. hétig elmegyünk 4d-re, mert én legalábbis már nagyon szeretném tudni a nemét. Akkor ebben egyezünk. Még amikor megyünk a 3d-re 12 hetesen, akkor is rá fogok kérdezni, hátha valamit tudnak mondani, legalább sejtést. :D
sirkici
 
 


Bibi!
Nem a fél kg miatt félek a bálnától, hanem amiatt, hogy a versenysúlyomhozz képest kb 10 kg plusszal kezdtem a terhességet. :cry:

Niki!
Azt hallottam, hogy a szex beindítja a szülést. Úgyhogy hajrá! :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
kösz neked is. Apa nem volt bent, de a doki azt mondta, hogy a képet apának küldi, hogy ő is lássa a picikénket. :D
Most nem lehet tőle elvenni a képet, mert azt ő kapta. Nagyon büszke, főleg, mert tudott gyereket csinálni. Gondolom ez valami férfi hülyeség... :D
sirkici
 
 


Sirkici!
Mentek 3D-re 12 hetesen? Miért? Vagy ez kötelező? Mi holnap megyünk a kötelező 12 hetes szűrésre.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
nekem is ez a gondom, hogy mindig is 60 kiló voltam, most meg egy ideje elkezdtem hizni, és igy a terhességet 66,5 kilóval kezdtem, akárhogy is számolom, ha még nem is leszek bálna, a terhesség után min. 70 kg leszek, ami szörnyű. De végülis most a baba számit, egyenlőre nem kivánom az édeset, aminek azért a kilók miatt örülök. Pedig nincs olyan vészes hányingerem, inkább csak émelygés.
sirkici
 
 


Sirkici!
Én most vagyok 70. :oops: :cry:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
igen megyünk. Nem kötelező, de mostanában mindenkinek ajánlják a dokik, mert az uh-n és a vérvételen kivül amit biztos tudok, hogy szűrik az a Down-kór. Igaz, fizetni kell ott is szépen, de szerintem megéri nem kockáztatni, ezért is megyek jövő kedden toxo vizsgálatra. Nemhiszem, hogy gond lenne, de jobb félni, mint megijedni. Na, előjött a paramami. :D
Akkor nagyon egy cipőben járunk... :( :D
sirkici
 
 


JUDY: Akkor ezek szerint ma is voltál UH-on? Lehet, hogy közben a neme is kiderült? ;) A Gergő név nekem is tetszik, csak nálunk van már a családban..
SIRKICI: Gartulálok a kis 8mm-es picikétekhez! Látod, hogy minden rendben van! :)
CHRISTELL: Majd várjuk holnap a beszámolót az UH-ról! Kismama bandázsövet nem veszel? Én azzal hordom az összes nadrágom, nagyon kényelmes. A kismama nacijaimat még elő se szedtem..
NIKI: Szorítunk, hogy minél előbb kibújjon Domi :) Feltétlen üzenj majd a pároddal! :lol:
Vendég
 


Fix.b,
igen rendben volt az uh, de most aggódom, mert majd leszakad a derekam, meg van egy kis fehér folyásom. Ez gond? A neten semmit sem találok erről az együttesről. :(
sirkici
 
 


Sirkici: Úgy látom, méltó utódom vagy para téren. :lol: :lol:

Nem gond és a kettőnek nincs köze egymáshoz. A szokásoknál több folyás normális. Engem az őrületbe kergetett eleinte, mindig azt hittem, hogy megjött.... :shock: :shock:

A derékfájás majd elmúlik talán, de majd jöhet attól a medencefájás, lágyék fájás és a szeméremcsont fájás, igaz, az a 2. trimeszterben szokott előjönni. SZóval így van ez... :wink: De vígasztaljon, már csak kb. 230 napod van hátra. :wink: :D

Nekem tegnap úgy fájt a szeméremcsontnál, ahogy fordultam az ágyban, hogy simán tudtam volna bőgni...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,
:lol: , igen azthiszem méltó utódod vagyok. Okés, hogy normális, de ennyire, tényleg úgy érzem, hogy megjött, de nem. Fehérfolyás meg eddig nem volt. De remélem rendben van minden, reggel láttam a szivdobogást akkor csak okés, nem?
sirkici
 
 


Ezen átmentünk Henivel. :D Ha nagyon aggódsz, vetess kenetet, a nyugalom megér annyit. De MINDEN OKÉ! Nekem aszonta a doki, hogy amíg nem bűzös, sárga, túrós és ilyenek, addig oké. Ja és nem szabad, hogy csípjen, égessen.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Köszi Jaimee! :D
sirkici
 
 


SIRKICI: Fehér folyás nekem is van, elég sok, de mint Jaimee is írta, csak akkor van gond, ha "bűzös, sárga, túrós és ilyenek.."
JAIMEE: Ha ez megnyugtat, nekem már nagyon régóta fáj a szeméremcsontom, és alig bírok fekve fordulni, felkelni stb. Petinél is nagyon korántól fájt.
Vendég
 


Betsy: :lol: :lol: Hát másnak a kínja nem nyugtat meg.... :wink: :wink: Inkább részvétem. :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sirkici,

Gratula a kis 8 mm-eshez. :lol: :lol:

Betsy,

Igen voltam uh-on, ma délben. Most aztán mindent megnézett a dokibácsi, és mindent rendben talált. 19 hetet dobott ki a gép. Szóval akkora amekkorának lennie kell.

Most nem volt keresztben a lába, de a köldökzsinor pont a lábai között volt, így nem igen lehetett látni. Azt mondta a doki, hogy egyértelmű zacsit és kukacot nem lát, de nem meri azt mondani, hogy kislány. Hát ez van. Marad a 4D jövő héten, ha nem akkor a meglepetés ereje. :lol: :lol:

Chris,

Drukk holnapra a 12 heteshez. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Beszéltem a szülésznővel, ha dec. 24 és 26 között indulna meg a szülés, akkor nem tud ott lenni, mert családja van és ráadásul karácsonykor született az egyik gyereke is....szóval, gondoljam meg, hogy így is őt szeretném e, vagy keresünk mást....

Fogalmam sincs, mi legyen, asszem végighívom az ajánlott szülésznők listáját, aztán ha senki nem vállal be karácsonyra is, akkor visszatérek a No. 1-hoz.

Szerintetek??

Judy: Ez a babó nagyon diszkrét. :D Tépázza az idegeidet. Először nem akar mozogni, most meg nem mutatja meg a nemét. :lol: :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Lányok,

Én még sosem hallottam olyanról. hogy szülésznőt is lehet fogadni. :roll: :roll: :roll:
Ez valami ujabb szokás?????? Anno még nem volt, csak a doki. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JAIMEE: Ha mindenképpen akarsz szülésznőt fogadni, és azt, akit kiszemeltél magadnak, akkor beszéld meg a gyerkőccel, hogy lehetőleg ne abban a három napban akarjon kibújni. :wink: Nekem nem volt választott szülésznőm, most se lesz, 3 szülésznőt "fogyasztottam el", mind nagyon aranyos volt :)
JUDY: Leírod a többi adatot is, amit ma mértek? Nagyon kis huncut amúgy, hogy így titkolódzik, remélhetőleg jövő héten már megmutatja magát :)
Vendég
 


Nálunk lehet szülésznőt fogadni, és szokás is, de csak akkor lehet, ha fogadott orvos is van mellette...Ki van ez találva...

Én mindenképpen szeretnék szülésznőt fogadni, nem nagyon hagyatkoznék az ügyeletesre.....A módi kórházanként eltérő, nálunk jobban jársz, ha fogadsz egyet és akkor ő a legelejétől a legvégéig melletted van.

Dokimnak van a tarsolyában pár szülésznő, akit javasol, holnap talán végighívom mindet, aztán meglátjuk.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betsy,

Íme, kicsit hosszú

BPD 46 mm szab.koponya és intracran.struk.
FOD 56 mm
Arc Kóros eltérés nem látszik
Gerinc Párhuzamos, csigolyaívek zártak
Szív nagysága Normális
tengelyállása Szabályos
üregei 4 üregű
Szívműködés Ritmusos
Rekesz Áp rekeszkontur
Hasfal Zárt
Gyomor Gyomortelítődés látható
Belek Kóros eltérés nem látható nor. echogenitas
Vesék Mko.vese norm.nagyságú, szabályos szerk.
Hólyag Hólyagtelítődés látható
FL 29 mm
Végtagok Hosszú csöves csontok hiánytalanul ábráz.
Placenta helye E-mellső falon
Kzs erek 3 ér ábrázolható
Magzatvíz Átlagos
Grav.s. 19 hét

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,

És neki is külön fizetsz????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Szerinted? :lol: :lol:

Fura, mert nálunk a szülésnő fogadás tök normális. :shock: :shock: Ajánlott dolog....

Tyűha, ez aztán a lelet! :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


szülésnő=szülésznő

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

lehet, hogy nálunk is normális, csak én nem tudok róla. Az tuti hogy én nem fogok fogadni. Elég lesz a doki is. Az se 2 ft.

Hát igen, remélem ez a lelet már megfelel a védőnőnek. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY: Köszi, hogy leírtad :) AC-t, HC-t nem mért? Legközelebb mikor mész rendes dokihoz UH-ra? Nálatok is csak 28 hetesen lesz?
JAIMEE: Nálunk is lehet szülésznőt fogadni, de mintha megéreztem volna, hogy nekem nem lett volna értelme. Bár az utolsónak mi is adtunk pénzt, pedig végülis semmit nem csinált, csak a császárra készített elő. Nagyon úgy érzem, hogy most sem lesz rá szükség, de majd kiderül.
Vendég
 


Nálunk is ajánlott fogadni, mert a doki csak megvizsgálni jön be néha, de a szülésznő az aki végig ott van és tartja benned a lelket. Nem mindegy milyet fog ki az ember.
Jaimee! Hivatalosan mikora vagy kiírva? Szerinted olyat válassz aki karácsonykor is vállal.
Nálunk 10-15000 a szülésznő tarifa.

Kép
barbi5
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönjük a gratulációkat! Voltunk finomat enni, mondjuk inkább zabálni :oops: Nagyon ciki, holnapra tuti 1 kg-al több lesz rajtam...

Jaimee: mi min nem mentünk keresztül?! :twisted: :wink: Óriási gratula a kislánykához!!! Na én megmondtam szöveg következik... :lol: Réka nagyon vagány kis név!! Mellette szavazok!!

Niki: továbbra is nagyon drukkolok! Hátha ma vagy holnap lesz a nagy nap....Feltétlenül jelentkezz!!!

Betsy: nem semmi, hogy még nem hordassz kismama nacit! Ugyan nem vettem fel ezer éve a régi nadrágjaimat, de szerintem comban és fenékben sem lesznek rám jók... :oops: Most a kabát témát szeretném megúszni..Hátha jók lesznek az eddigiek:))

Szülésznő téma: nekem van választott szülésznőm. Állítólag sokkal fontosabb a szerepe, mint a dokinak...Passsz....Mindenesetre az enyém aranyos, kedves, lehet Tőle mindenféle hülyeséget kérdezni...Majd szülés után megmondom a véleményemet...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Uh szerint: ma 32+5 napos vagyok...De nem csinálok új vonalzót...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Jaimee,
szerintem mindenképpen olyat fogadj, aki biztos ott tud lenni karácsonykor. A gyerek nem vár, ha jönni akar! :lol:

Judy,
kösz neked is. Örülök, hogy jók az eredmények és drukkolok a 4d-hez. Valósziűleg kislány, csak az lehet ilyen szégyenlős! :lol: Na, de majd jövő héten kiderül.

Na, akkor csatolom a mai uh képünket:

Kép
sirkici
 
 


Jó reggelt Kismamik!

Milyen borús időre kellett ébredni? :shock: :evil:

Sirkici: nagyon édes a kis Gyöngyöcskéd!! :D

Tegnap a Picikém rengeteget ficánkolt, észrevettem, hogy a hidegfront előtt mindig sokkal aktívabb lesz! :D
Ma egyébként rohangálós napnak nézek elébe, megyek intézni a házassági anyakönyvi kivonat másolatát, védőnőhöz is bekukk, Brendon, stb...

Nektek mi lesz a mai program?

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Barbi/Sirkici: Próbálkozom, próbálkozom....Pont az a gond, hogy dec. 24-re vagyok kiírva....Illetve a dokim átírta dec. 26-ra, mert nálunk az a szokás, hogy rögtön néznek magzatvizet, ha a kiírt napon semmi nem történik...így nem macerálnak hamar.

Sirkici: Gyönyörűűűű! :wink:

Heni: Szülésnő témában osztom a véleményed. Kiscsajszit tényleg megmondtad, Betsy is, úgyhogy nagyok vagytok!! :wink: :D :D

A doki szerepe a szülésnél nálunk marha változó, doki függő, van aki a gátmetszésre jön elő és marad végig, van aki az utolsó 1-2 órában már nem mozdul el mellőled. Én úgy tudom, hogy az enyém pl. már a vajúdás idején sűrűn bekukkant, aztán egyszer csak marad, szüléstől függő, hogy mikor.

Legközelebb megbeszélem vele, hogy milyen forgatókönyve van egy 24-25-i szüléshez, mire számíthatok, ha ezeken a napokon kezdődik a buli, jobb azt előre tudni. Van e esetleg másik orvos, aki "vigyáz rám", ha ő nincs, ilyesmi...

Mondhatnátok, hogy jól kitaláltuk ezt a karácsonyi kiírást, miért nem vártunk már egy hónapig, dehát márciusban ez abszolut nem volt szempont, ha akkor fogant meg a mi ki Tündérkénk... :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Csajok!

Hát a babánk még mindíg nem bújt elő.
Ráadásúl este nem görcsöltem ezért a kórházba sem tudtunk bemenni...
Hátha ma.
Már annyira türelmetlen vagyok, hogy azt el sem hiszitek.


Gratula a 8 mm-es kis emberkéhez!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok,

Tele van a hócipőm.

Nálam már megint van miért parázni. Bazsinak megjött a virológiai eredménye még a multkori 2 hetes hőemelkedésből, és kijött ez a CMV pozitív és Epstein-Barr pozitív vírus. Na most ezek a vírusok veszélyeztethetik a magzatot is. Tiszta egy merő ideg vagyok most meg ezért. Elmegyek egy beutalóért és vetetek le vért, hogy szűrjenek meg engem is. A védőnő mondjuk azt mondta, hogy ezek a vírusok igazán csak a terhesség elején okozhatnak a magzatnál gondot, és biztos benne, hogy minden rendben van, de a magam megnyugtatása végett ha gondolom csináltassak egy vérképet.
Nálunk mindig van valami.

Betsy,

AC-t, HC-t nem mért, az sem tudom mik ezek, és elvileg legközelebb a 28 hetes a kötelező uh, de mivel van uh a magánrendelésésn, ott bármikor meg tuja nézni a kicsit.

Sirkici,

Gratulálok a kis pötyihez, vigyázz rá nagyon. :lol: :lol:

Niki,

Csak türelem, tudja ő hogy mikor kell kibújni a jó meleg pocakból. Különben is amilyen hideg van ma odakint, nem bizti hogy lesz kedve előbb előbújni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki: Próbálj meg pihenni, ahogy lehet!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Judy, nyugi!Nem lesz semmi baj a picivel! Bazsit kezelik ezekkel a vírusokkal?

Niki: kitartás!

Sirkici: itt is gyönyörű!!! :lol:

Most ennyit tudok mondani Vietnámról :lol:
Vendég
 


Judy: Nahát, te sem unatkozol....Én is csináltatnék egy vérképet és szépen megnyugodnék, hogy minden oké...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bíbi: :D :D :D Leesett.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Lányok!

Sirkici!
Nagyon szép a kis Pocaklakód!

Judy!
Nyugi! Nem lehet semmi baj. Szűresd le magad, hogy megnyugodj.

Betsy, Heni!
Nekem is mondjátok meg légyszi, mint Jeaimeenek, hogy kislány lesz e vagy kisfiú. Már nagyon kíváncsi vagyok rá. Tegnap voltunk vásárolni, de csak gumis derekú nacit vettünk. Még nem mertem rendes kismama nacit venni. Pár hétig ebben is kihúzom. Vettünk egy felsőt is. Az is jó lesz még egy darabig.

Lányok!
Nálatok a választott dokinak mennyi a szülési tarifája? Én valószínűleg a magándokimnál szülök majd. Nekem nem kell duplán járnom. (magán+ szakrendelő) Legalábbis ő ezt nem mondta. Lehet, hogy azért, mert ahhoz a kórházhoz tartozok, ahol ő dolgozik?!

Már nagyon izgulok a délutáni UH miatt. Megyek is, és rendbe teszem magam egy kicsit! :wink: :lol:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni,
köszi! Tényleg elég borús időre ébredtünk ma. Én épp az előtt voltam kint reggeliért, hát majd megfagytam.

Jaimee,
ez a magzatviz nagyon jó dolog. Egyébként meg pont jó lesz egy karácsonyi baba, ennél szebb ajándék nem is lehetne. Dokit meg kérdezd ki, addig úgy sem tudsz dönteni, amig nem faggatod ki az illetékeseket, hogy ott tudnak-e lenni veled karácsonkor.

Niki,
kösz. Ne izgulj, majdcsak meglesz mér a babó. De végül is a vonalzód alapján még lenne ideje megszületni, de biztos előbb fog, csak ki kell várni. És ne idegeskedj, meg ne görcsölgess akaratból, mert akkor nemtudod mikor van itt az igazi idő.
sirkici
 
 


Sirkici: Fogantatás szerint 22-én töltöm a 38 hetet, szóval jó lenne, ha akkor meg is születne...Romantikus dolog a karácsony baba ajándékba, feltéve ha nem horror lesz a szülés az ügyeletes osztályos orvossal.... :D :D Na mindegy, megoldjuk, lesz valahogy úgyis. Egyébként már két szülésznő nem vállalja a karácsonyi napokat.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?