Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzsi,
nem Osanos, de majdnem! Kép Tescos, és kiszakadt a forrasztásnál... Grrr Kép.
Kaki-kép: örülök, hogy jót nevettek, én meg moshatok...

Azért némiképp vigasztal, hogy nem csak én csíkozódtam Kép. Szólni kéne a kismamiknak, hogy kenjék a cicit is, nem? Hátha segít valakinek és nem jár így mint mi Kép. Mondjuk szerintem ez is alkat kérdése.

Ja, és egy kellemes együttjárója a hajhullásnak: a hasamról is hullik a sötét King Kong-féle bunda Kép. Talán még kétrészes fürdõruciban is parádézhatok a nyáron Kép.

Egy javaslat lustáknak: a Pizza Hut-nál most egyet fizet kettõt kap alapon occsó a pizza. Ma rendeltünk két 41 centiset, össz-vissz 1490 pénz volt. És 4-en jóllaktunk belõle.

Jóccakát

Miszike
miszike
 
 


Ma elõször vigyorgott Julka fürdi alatt, sõt még öltözéskor is, apucinak örömére. Szegény már el volt kenõdve, hogy nem élvezi a lánya a fürdést, mit csinál rosszul?

Képzeljétek, most este fürdi utáni szopinál Julka éppen óriásiakat nyelt, és nem vett levegõt! Nem hittem a fülemnek! Gyorsan levettem a cicirõl, óriási beszívás, karok ijedten széttárva, felnyüszített, utána megint ezerrel szopi, de most már lélegezve. Nagyon rossz volt!Kép Jó, hogy van légzésfigyelõnk, most nem ülnék ilyen nyugodtan a gép elõtt!

Szegény Andris, ma betegen jött haza az erdei iskolából. Nem is csoda, amilyen idõ volt szerda-csütörtökön. Láza nincs, nem is volt (ha lett volna, szóltak volna, hoy hozzuk haza), de a mirigyei duzzadtak, rekedt, rosszkedvû. És még Julkát sem puszilhatta meg szegényKép

BeuKép
Titok nyitja, mármint annak, h ne tûnj szitaagyúnak: jegyzetelés olvasás közben.Kép Most elárultam magamKép
Cicit kiveszem általában ha már csak nyammog. Néha visszaveszi, ugyanúgy, mint Lõrinc, ha beindul, még kortyolgat, ha nem, akkor megint elalszik, és akkor szõrös szívû anyucija befejezteti vele. Ha enyhe macerálásra sem ébred, akkor kész.

ZsuzsiKép
Szép család vagytok! És így a napfényes természet lágy ölén nem is látszik, hogy milyen csibészek a fiúkKép

MiszikeKép
Nálunk pont ma sikerült egy hasonló folt! Ráadásul egy gyönyörû kölcsönrugit tisztelt meg vele Julka! Zsuzsinak ovis korában lett fülbevalója, amikor õ kérte. És még egy sóhaj sem volt belövéskor!

KangiKép
Én is felfedeztem valamelyik nap, hogy ha szeles és kínlódik, sokkal jobban alszik az autósszékében, jobban kijönnek a szelek, trotyik.

Urszila
urszila
 
 


Basztikuli, hogy ti mennyit írtatok...
Jelen pillanatban hulla fáradt vagyok, úgyhogy bocsi, hogy nem reagálok mindenkinek.

Momo
Én nem vagyok nagy tévés, de néha azért én is nézem, fõként esténként. Van amikor kimegyek a konyhába, és a szobában pedig csend, csak a tévét hallani. Szilárd gyerek meg mered a tévére, mintha kedvenc sorozata menne...

BeuKép
Nálunk is van hasonló, mostanában egyre gyakrabban alszik be szopi végén. És persze ha már megunom a cummogást, és elvenném, akkor jönnek a nagy szívások... Kép

Kangi
Nekem megakicsi mellem van, és szinte alig nyúlt meg, vagyis épphogyan. Megakicsimellem kicsit megemelkedik, ha kap egy kis izmot. Már máskor is bevált. Ennyi elõnye talán van a kis mellnek. Hátrány, nincs megakicsi melltartó. Kép

Zsuzsi
Annyira édes család vagytok! Nyugodtan panaszkodhatsz...
Állatker, Dani Kép

Miszike
Megakaki Kép

azt hiszem myugovóra térek!
jó éjt!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

 
 

Myssnia Kép
nem akarok köagyúnak tünni, de a TV leblokkolja a belsö képalkotást. Szerintem egy pár évig még ne hagyd, hogy Szilárd csak úgy nézze. Ezt nem olvastam, hanem láttam, hogy 10 éves gyerek nyaralás alatt a hajókiránduláson úgy bámulta a görög nyelvü TV-vetélkedöt, hogy azt is alig hallotta, hogy szólnak hozzá (kártyázott a családdal egyébként). A húgom TV-n nött fel, és utál olvasni, és nem ö az egyetlen. Szóval csinján a TV-vel!
Nem szoktam semmit szentirásként kijelenteni, de ezt tényleg komolyan gondolom. Nem teljeskörü elzárás, csak csinján!
Huhh, de komoly lettem igy éjszakára ...

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


KangiKép
Nem vagy kõagyú! Kép De félreértesz. Szilárd nem tévézik (mivel én sem szoktam nézni), csak hajlamos rátapadni.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


SZIASZTOK!


Meg vagyok lepõdve. Dorkaán semmi extra dolgot nem fedezek fel a szuri hatásával kapcsolatosan.
A combija kicsit meg van dagadva, és ennyi.
A hõmárséklete 36,5-37 között mozog, fülhõmérõvel.
Este fürdés, majd szopizott, szokás szerint elalud a cicin, és azóta alszik, remélem reggelig...

Azon filózok, remélem nem azt jelenti, hogy nem hatott a szuri?

Megvettük a csempét, nagyon szép, így holnapra csak az esküvõ marad, de az is elég...

Jó éjszakát
Manó2+Dorottya
manó2
 


Sziasztok!

Csoda történt! Mindhárom pici átaludta az éjszakátKép Véda este 8 tól reggel hatigKép

UrszilaKép
Nálunk reggelre gyakran az a helyzet, hogy 3 gyerek terpeszkedik a franciaágyon, mi meg a párommal a két szélén egy-egy 10 cm-es sávon szorongunk élünkre állítvaKép
De a 3 éves Dani minden egyes éjjel ott alszik köztünk, én is túl fáradt vagyok a helyére cipelni..

Zsuzsi!
Nagyon szuperek a képek, szép család a tiétek!

Csíkok: a mellem két zebracsíkos lógó tejeszacskó, katasztrófa. Most, hogy szoptatok, egész jó a helyzet, de majd ha abbahagyom....gondolni se akarok rá. Sajnos a hasam is csíkos, de eddig legalább a bikinialsó alatt voltak csak csíkok, most keletkezett a 3. terhességnél is néhány vadiúj sötétlila rettenet...és kicsit följebb, mint szeretnémKép Na de mindegy!Csak ránézek erre a 3 gyönyörûséges csemetére, és ezerszer is megérte!

Anyósom tegnapi benyögése: "Minek kellett nektek 3 gyerek?! Most majd úgy nõnek fel, mint valami kis prolik, ahelyett, hogy csak egy lett volna, aztán annak megadtatok volna mindent! El se tudjátok képzelni, mennyibe fognak kerülni, ha megnõnek kicsit!"
NO COMMENT. Anyósomnak persze csak egy gyereke van. Asszem a tegnapi kijelentése minõsíti, nem is kell többet mesélnem róla...Kép

Anyakati és az egy hónapos Véda
Anyakati
 


Anyakati Kép
juj, te szegény!! Én már sok hülye anyósról hallottam, de a tiéd elnyeri a Hónap Barma cimet, minimum ... Elnézést azoktól, akik minden felett tisztelik a kort, én nem ...
Sose hallott ez a szegény földhözragadt asszony arról, hogy gyereknek gyerek a barátja? Meg hogy nemcsak kenyérrel él az ember?! A sok hülye közhely között, amivel tele van a feje, ezek is elfértek volna!
Na jó. Órákat tudnék erröl irni, de nem teszem, mert éppen pakolászni muszáj, úgyhogy most csak annyit, hogy mély részvétem ...
Remélem, a férjed nem oszja ezt a rusnya, önzö, minden múltbéli és aktuális családmodellel (kivéve a kinait Kép) és emberi ösztönnel ellenkezö álláspontot. Illetve biztos nem, hiszen akkor nem lenne 3 szép és éjjel jól alvó babátok KépKépKép
Nehogy letörjön egy ilyen szükagyú kijelentés!!

Myssnia Kép
ja,ja, bocsi Kép

Manó2 Kép
a szuri biztosan hatott, lehet, hogy ma lesz kicsit lázas a babácska Kép

Na megyek pakolni, közben még puffogok kicsit Anyakati bölcs anyósán ...

Pussz
Kangi és pihenkélö Julcsi
kangi
 
 


Ez aztan a pangas!!!
Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Bizony pangas van! De legalabb behoztam a lemaradasomat. Mondjuk a csutortok delutantol pentek delutanig terjedo hozzaszolasok egyelore nincsenek meg, de majd elokerulnek.

Zsuzsi, ugy latszik csak nekunk nincs jobb dolgunk hetvegen, mint a gep elott ulni. Delelott voltunk kicsit vasarolni (vettunk finom baranyhusit, meg apanak szandalt), most meg apa nem akar sehova menni. Igaz egesz heten este 10-kor jart haza, megertem, ha kicsit itthon is szeretne lenni.

Tuleltuk a tegnapi torturat. Korhazban nagyon mazlim volt senki nem volt elottunk, ugyhogy 15 perc alatt vegeztunk a csipo ultrahanggal, multkor meg vagy 2 orat ott vartunk. Tatan is minden jol ment, gyerek jol viselte magat, azon kivul, hogy odafele nem akart aludni az autoban es egy ido utan elunta magat es visitott, persze kb 5 perccel az elott,hogy odaertunk volna elaludt, megerkeztunk felebredt. Kép

Temetesen vegig nagyon szepen csendben volt, persze hulye anyja bekapcsolva hagyta a mobiljat, hal isten csak az utolso percben szolalt meg. Rokonok nem vittek tulzasba a dajkalast, amennyit meg pesztraltak, direkt jo volt, vegre nem az en nyakamban logott. Noverem fozott finom ebedet nekem (lehet, hogy gyakrabban kellene mennem). Hazafele pedig aludt az egyetlenem az autoban.

Na megyek en is bekapok valamit enni, mert ehenpusztulok.

Gyorgyi + apaval jacco Rekababa
rekababa
 
 


Nnna, itt vagyok, elmentek a vendégek (holnap jönnek újabbak, hehe Kép).
Most elõször én is megtapasztaltam, milyen az, ha Annácskát álmából verik fel. Párom nagymamája egyenesen az ágyhoz szaladt, és mivel õ úgy látta, hogy mozog a baba, elkezdett beszélni hozzá, Anna persze egybõl felébredt, és ordítani kezdett, kb. egy óra múlva sikerült csak visszaaltatnom, pedig ilyenkor délután 2-tõl 4-ig teljes nyugalomban szokott aludni. Picit morogtam magamban, de nem akartam megbántani senkit, olyan aranyosak egyébként.
Jelentem, süti mindenkinek ízlett! Kép Miszike, Kangi, Magdi, virtuálisan küldök nektek belõle, jó?

Zsuzsi,
nagyon jók a képek, nagyon szép család vagytok! Kép

Miszike,
hûûûûdedurva a megakakis kép! Anna ilyet sose fog produkálni! Kép A másik kép meg gyönyörû, vagyis Beki a képen! Kép

Cicik:
az enyémek kamaszkorom óta csíkosak, szóval én már túl vagyok minden ezzel kapcsolatos parán, túl lehet élni! Kép Terhesség alatt + után nem is keletkezett újabb, bõven elég a régi! Vannak csíkjaim mindenhol, combomon, fenekemen, csípõmön, térdhajlatban, most a hasamon is lettek, már fel se veszem, Apát nem zavarja hálistennek! Kép

Urszila,
jobbulást Andrisnak!

TV + számítógép: én meg azt hallottam, hogy a babák szemének tesz nagyon rosszat ha nézik, mert bántja a szemecskéjüket a villódzás. Nem tudom, igaz-e, annyira nem értek hozzá, én azért inkább nem engedem, hogy nézze...

Anyakati,
hát ez tényleg nem semmi, ahogy anyósod nézi a dolgokat! Kangi már nagyon jól leírta, ugyanezt gondolom, meg szerintem minden épeszû ember. Kis prolik, ha-ha. Kép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!
Ma tényleg pangás van...
Szilárd alszik mint a kisangyal, mi lesz éjszaka...?

Franyó
Nálunk is a 2-4-ig alvás a nyerõ.(ma kivétel) Kép Én annyira, de annyira allergiás vagyok, ha felébresztik kistörpémet álmából. Egyedül a dokinéninek nem haragszom...
Nálunk is eleinte, mikor mocorgot Törpi, apukám harsány beszélgetésbe kezdett, de már leszokott róla...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Franyo, en is kerek virtualis sutiket...KépKépKép

Anyakati, az en anyosom se semmi, de a Tied boven tultesz rajta. Reszvetem. KépKépKép

Zsuzsi,
nagyon edes csaladod van! Kép

Miszike,
jo ez a megakakis kep. Kép

MI elvittuk Zsombit ma bevasarolni a Tescoba, aztan hazaertunk vele, es ugy orditott, mintha valami iszonyu tragedia tortent volna vele. Valoszinuleg tulsagosan kifaradt, mert gyakorlatilag este 6-kor alomba zuhant es azota se birtuk felkelteni. Se furdes, se kaja...Kép Tenyleg, ha jol tudom, egy torpinek a testsulyanak a kb. 15%-at kene megennie egy nap. Kiszamoltam, gyerocunk hetek ota 700-750 gram kozott eszik, tavol van ez a 900-tol, amennyit ennie kene. Kép Beszeljek szerintetek a gyerekorvossal? Egy honapja 5650 gram volt a sulya, most 6000 gram korulinek mertuk itthon, nem ertem, mert ha nem eszik eleget, akkor hogy hizik? Vagy ez keves hizas? Kép

A hangos beszedrol es a vendegekrol. Kép Barati korunkben van ket harminceves egyedulallo pasi, akik igy kozel 4 honap utan kitalaltak, hogy meglatogatnanak minket megnezni a gyerkocot. Feljottek, itt voltak egesz delutan, kulon megkertem oket, hogy ne hangoskodjanak az oblos hangjukkal, de nem vettek figyelembe a keresem, jol elbeszelgettek EGYMASSAL, egyetlen kerdessel se kerdeztek, hogy vagyok vagy a gyerek hogy van, kozben Zsombi visitott kb. egy orat, aztan cumisuvegbol megetettem, aztan elaltattam, de ok mit sem zavartatva magukat tovabb beszelgettek EGYMASSAL a munkajukrol, fizetesukrol...mondtam a paromnak, hogy mi a sz@rert jottek ezek fel, egy sorozoben is eldumalgathattak volna, ha a gyerekre egyetlen pillantast se vetettek, es hozzam se szoltak... Ja, minden hangos nevetesuknel ZSombi felebredt es hangos sirdogalassal adta tudtul, hogy nem elvezi a vendegseget....legkozelebb kidobom oket, az biztos!!! Kép

Megyek, ellenorzom az alvo gyerkocot.
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Latom terjed a hires magyar vendegszeretet! Kép

Anyakati
Csatlakozom a tobbiekhez Anyos velemenyezesben!

Zsuzsi
Na vegre,hogy Te is rakrultel a fotora!!!! Nagyon helyesek vagytok!

Franyo
Nem semmi vagy itt ezzel a sutizessel am! Kép

Lanyok
Mi tegnap elmentunk delbe oltasra es este 6ig haza sem jottunk. Ez szerencsere nem lazasodos szuri (agyhartya), igy kiscsaj nem banta a megasetat. Vegig kendoben volt, estere el tudjatok kepzelni szereny testem allapotat! Kép
Ma is nagyokat maszkaltunk. Holnap uszni megyunk reggel (utana gyors anyosvizit Brrrr) es aztan lepunk kirandulni. Apa horgaszni fog! Hihi, kivancsi vagyok, mit eszunk vacsira?! Kép Szoval holnap sem leszunk.
Ja, oltas utan szoba kerult,hogy elkoltozunk(doki n-vel). Kerdezte,hogy maradunk-e nala, de mondtam,hogy varos masik felebol nem szivesen jarnek ki beteg baboval, de a munkajaval nagyon meg vagyunk elegedve. Erre nem szolt semmit,megsertodott. Kép Tok normalatlan...
Na tovabbi jo pangast! Kép

Norka es tegnap vegigaludta az ejszakat Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Anyakati,
anyós téma Kép
de: ha neki 1 gyereke van - feltételezem a férjed - akkor neki megad mindent - így a 3 gyereknek is meglesz mindene Kép

Gombóc,
vendégek Kép

Én a tegnapi vendégeknek végül csukott melegszenyát és gesztipürét adtam. Nem panaszkodtak. Próbálták volna meg ... Kép

Férjem 10 éves érettségi talin van (mit gondoltok, ki volt az egyik ostálytársa? a big brother-es Szilvi, na mindegy, õ asszem úgyse lesz ott) és ma elõször egyedül fürdettem a Danit. Mindketten túléltük, sõt, nem is tudom, mit csináltunk eddig ezen ketten Kép

Képzeljétek, tegnap mostam, és elfelejtettem a mosógép kifolyóját beakasztani a kádba, és ami a gáz, akkor vettem csak észre, amikor már az elõszobába csurgott ki a víz. Lapáttal mertem a vizet egy lavorba, (amit késõbb alig bírtam megemelni, olyan nehéz lett). A férjemnek meg azt hazudtam, hogy centrizésnél "valahogy kiugrott a csõ a kádból" kicsit kétkedve nézett rám. Remélem, azért az alsó szomszéd nem ázott be KépKépKép

na ennyit mára, elég nehéz így 1 kézzel gépelni, hogy a másikban a fiam, (aki épp most rottyantott). jaj, megint sír, na megyek

holnap gyereknap Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Csak ezt az oldalt tudtam megint elolvasni, de majd még pótolok! Muszáj beleszólnom, annyi az egybevágó dolog!

Andi
Én nem felejtettem el beakasztani a csövet, nálunk tényleg leugrott ( akkor voltam 36 hetes kismama, mire feltöröltem, azt hittem, mehetek szülni)! És fel is jött az alsó szomszéd, nem baj, van biztosításunk Kép És nálunk a küszöb alatt bejött a víz a szobába is Kép Az én párom is érettségi találkozón van, VáconKép

Manó 2
Az én lányom két hónaposan lett feldíszítve fülileg, az akkori védõnõnk teljesen szakszerûen csinálta, semmi problémánk nem volt Kép

Anyakati
Anyósod Kép Jobbat nem tudok, mint amit Kangi írt Kép
Gratula az éjszaka átalvásáhozKép

Norka
Holnap mi is anyóst látogatunk Kép Doki néni Kép Mi egy ari doki bácsit dobtunk, de õ nem sértõdött meg. És a mostani doki nénink is egy fõnyeremény (eddig)Kép

Gombóc
Vendégek Kép, nálunk a családban is vannak ilyenek, szerencsére most jó messze Kép
Szerintem nem kevés az a hízás. És nem is hízás, gyarapodás Kép

Miszike
Kakifolt Kép Én eddig megúsztam Kép

Urszila
Beteg Andris Kép Gyors gyógyulástKép

Beu
Kétszer is meg lehet nyitni a topikot, az egyiket olvasod, a másikban írsz, ezt az ablakot kicsire hagyod. De most miért nem így csinálom? Kép
Én elveszem Zsombitól a cicit, amikor már csak alszik rajta, hiába cumizgat, késõ bánat Kép De nekem muszáj is, mert mindkettõ ki van készülve, de különösen a jobb oldal.
Cicifelvarrás: én félek a szikétõl Kép Szerintem csak extrém esetben támogat a tb, nem?
Bõ 10 hónapja én is az édességbe fojtom bánatomat, állítólag a csokoládé valami boldogság-hormonokat szabadít felKép

Zsuzsi
Végre Te is látható vagy Kép Nagyon helyes családod van Kép Jó a cici-vigaszodKépKép

Fürdõruha: idén még megnézni sem veszem elõ Kép

Állatkert: én is úgy mennék, de pont akkor biztosan nem 5 óra múlva enne Zsombi, hanem kettõ múlvaKép

Visszaolvastam még egy oldalt:

Myssnia
Nekünk is van Lego békánk, kaptuk. Zsombi még nem díjazza. Szegénynek két békája is van, a másik a hordozón figyel, az csupa plüss, hatalmas lábakkal, csörög és ha megnyomjuk, csipog(?)Kép

Urszila
Nekem van kisebb méretû strandkendõm, most már egy vég anyag sem segít rajtam Kép

Kangi
Julcsi nagyon aranyos, nekem minden kép nagyon tetszikKép

Én is arról álmodtam, hogy három gyerekem lesz (mi hárman vagyunk tesókKép), de a lányom olyan hisztiket nyom mostanában, hogy kezdi elvenni a kedvem Kép Fogalmam sincs, mit csináljak vele, még jó, hogy Zsombi jó gyerek Kép

Bocs, hogy ilyen hosszú voltam Kép
Apa este 10-re ígérte, hogy hazajön a taliról, de még sehol senki, csak Zsé horpaszt a helyemen Kép

Mindjárt holnap leszKép
Toffifee + Zsombi
toffifee
 
 


KépKépKépGYEREKNAPKépKépKép
Kép

Toffifee
toffifee
 
 


Sziasztok Anyukák!!!!

Hehe már én is az vagyok!!!!KépKépKépKép

Képzeljétek ha minden jól megy a jövõhét vége felé lehet hogy kiadják a picikénket!!!!
Most már csak annyit kell produkálnunk,hogy szonda nélkül is menjen a kajálás!szegény babát nyüstöljük rendesen,de egész jól megy!
Bár nem cicibõl kapja most a nedüt ,mert hogy itt a nagy izgalmak közepette kissé elapadóban volt-és most tornázom vissza valahogy-de a cumisüveges móka nem reménytelen!
Hát igy majdnem 3 hét után nem könnyû megtanulni,hogy ahoz hogy ne maradjon éhes a pocak bizony komoly erõfeszitéseket kell tenni:nyelni is kell!Mennyivel egyszerübb volt és kényelmesebb szondával jóllakni!!!!KépKépKép

Na szóval ha minden jól megy a héten haza jön a picike!!!!
ÚGY IZGULOK MÁR!!!!!!Ezerrel suvickolok mindent,rendezgetek,rakosgatok,és próbálok elõre aludni!KépKépKép

Ja és ma elõször fürdettem egyedül a picit!!!!!Nagyon szeret fürdeni!!!!!(olyan mint én!)


Próbáltam vissza olvasni,de nem sikerült mindent követnem!

Urszila!
Ha már megirtad bocsi!Ha még nem akkor légyszi az emilemre küld majd az infót ha tudod!(Sváb-hegyi Korai Fejlesztõ)elõre is köszi!!!!
m.grof@freemail.hu


Nemsokára gyakran itt leszünk ám mi is!!!!!!
Puszi Mindenkinek!!!!


Mariann
Mariann
 


Sziasztok!

Gombóc!
Ez a gyarapodás tökéletes!!! Az a bizonyos 15 % átlag, van aki kevesebbet eszik, van aki többet! Szerintem felesleges lenne Zsombit megtömni, mint egy libát, csak azért, hogy hozza a statisztikai átlagot! Ha egyébként jókedvû, mozgékony, van napi 4-6 pisis pelus, nem bágyadt, akkor ne erõltesd az evést. Csak fájni fog a pocakja és utálni fog enni, legalábbis szerintem Kép!
Egyébként Levente is 450 gr-ot evett, amikor már 600 gr-ot kellett volna és én abban maradtam magammal, hogy nem az az átlagos baba Kép! A kevesebbet is jobban hasznosítja.
Vendégek: brrrr Kép! Szerintem már elsõ alkalommal figyelmeztetned kellett volna õket!

Anyakati!
Csatlakozom az elõttem szólókhoz anyósügyben! Egyébként ha annyira jó az egykéknek, akkor az Õ gyermeke miért akart hármat Kép? Lehet, hogy mégsem annyira jó, hogy mindent EGYEDÜL kap meg?
Én mindig irigykedve néztem a féltesóimat Apuéknál (én Anyunak egyke vagyok, viszont van két féltesóm az apám második házasságából), hogy milyen jól elvannak ketten, játszanak, vitatkoznak, verekednek, én meg otthon Anyut nyüstöltem mindig, hogy játszon már velem, ami ugye nem ugyanolyan, mint amikor egy másik gyerekkel játszol Kép!

Mariann!
Egyre jobb hírek! Kitartás az etetéshez, hamarosan belejön a kis fickó!

Én most kezdek nagyon aggódni, mert vészesen apad a tejem, mindenféle praktikák ellenére. Már megint iszonyúan fáj a mellbimbóm (már nem bírják a 1,5-2 óránként történõ gyötrést), szegény Levi csak szívja, rágja, próbál enni belõle valamit, de nem nyel semmit Kép. Egy nap 6-7x szoptatok és egyszer fejek, de nem tudok többet kisajtolni magamból Kép. Ma elõvettem a vészhelyzet esetére tartogatott tápszert és csináltam két adagot. De nem tudom, hogy csináljam?!? Méregessem állandóan, hogy mennyit evett cicibõl, aztán adjak neki üvegbõl tápszert? Hogy lehet lemérni egy állandóan izgõ-mozgó, esetleg éhségtõl üvöltõ 5 hónapost?!? És sajnos most csökkenõben van az eddig barátnõtõl kapott anyatej is Kép.

Gyereknap:
Kispapa elment paintballozni, valamikor délután várható. Azt hiszem fuccs a gyereknapi kiruccanásnak, pedig nagyon szerettem volna elmenni a MÁV Kórházas gyereknapra a Várba. Megbeszéltem volna talit az ismerõsökkel és együtt sétáltunk volna Kép. Ehelyett itthon gubbasztunk kettesben a Levivel, és én egyre negatívabb leszek. Így aztán be is fejezem az írást, nehogy másnak is elrontsam a jókedvét!

Pusza, Virág
virga
 
 


Virag!
Kitartas! Ha ez vigasztal mi is itthon ulunk. Apanak dolgozni kell, arra sikerult megfuznom, hogy delutan meglatogassunk egy ismerost, akit mar Reka szuletese ota keszulunk meglatogatni, de mas program sajnos nem lesz. Pedig ugy utalok hetvegen is itthon ulni. El kellene menni bevasarolni, meg a Millenaris Parkba akartam lemenni a gyerekkonyv vasarra, de remenytelen.

Tejugyben nem nagyon tudok segiteni. Eddigt, hogy adtad neki a potlast (ismerostol kapott tejcsit)? Szerintem ugyanugy adhatod a tapszert is, ha muszaj? Szerintem meregetni felesleges egy ekkora gyereket. Es biztos hogy ehes? Mar ot honapos, nem probalsz meg neki kis krumplit, vagy repat? Vagy mar adod? Tej ugyben pedig tenyleg a legjobb dolog a nem stresszeles es nem gondolni ra, de viszont ez a legnehezebb. Nincs valaki baratno/ismeros a kozelben, akivel elmehetnetek egyutt setalni, stb. Egyebkent meg ne aggodj a tapszer miatt, te mindent megtettel nagyon lelkiismeretesen es fogd fel azt is sikerelmenykent, hogy ilyen sokaig sikerult. Gondolj bele 10 evvel ezelott ilyenkor mar feles tehentejet iszogatott volna es mar minden egyebet enne, ehhez kepest Levi milyen szerencses.

Mariann!
Oriasi drukk. Nagyon jo hallani a jo hireket. Es varjuk, hogy minnel gyakrabban jelentkezz, mikor mar otthon egyutt az egesz csalad.

Miszike!
Megakaki Kép, ugy latszik Reka esete fertozo. Kepek nagyon jok, akartam irni a multkor is, hogy a keresztelos is tunderi volt. Hol sikerult ilyen gyonyoru keresztelo ruhat szervalni? En is szeretnem Rekat megkereszteltetni, anyosek juliusban jonnek en arra gondoltam, de apa azt mondja halasszuk inkabb decemberre, vagy jovo nyarra, mert most nincs kedve elotte templomba jarnia.

Mano 2!
Mi megegyeztunk apaval, hogy megvarjuk fulbevaloval, amig Reka keri. En mar iskolas voltam, mikor belovettem.

Anyakati!
Anyos Kép. Ugy latszik itt sokan versenygunk a leghulyebb anyossal rendelkezok cimert. De nekunk minden csodalatunk a tied. Mi is harman vagyunk testverek, a paromek is, es mi is harom lurkot szeretnenk gyors egymas utanban (en negyet Kép, bar ejjszakai musorok el szoktak gondolkoztatni, hogy biztos vagyok-e benne, vagy oruljek, ha majd kettot tuleltem Kép)

Zsuzsi!
Kepek nagyon jok, nagyon szep csalad vagytok. Es ugy irigyellek, hogy ilyen fiatal vagy 3 gyonyoru gyerekkel, es a nagy fiad olyan nagy, en meg ven szatyor leszek, mire Reka ennyi idos lesz. Apa is vett tegnap allvanyt a fenykepezonek, ugyhogy remelem hamarosan mi is keszitunk csaladi fotot. Ha mas nem, akkor en keszitek hetkozben magamrol es Rekarol.

Andi, Toffifee,
Hasonlo baleset mar nalunk is tortent Kép. Azota komolyan veszem anyukam dorgalasat es nem megyek el itthonrol amig meg a mosogep. Masik szokasos duma, a kapcsoljuk ki a tevet es huzzunk ki minden elektromos dolgot, ha villamlik. Tudom ez sem hulyeseg, de erre meg nem szoktam ra.

Norka!
Lanyod egy kis hos.

Na megyek megnezem mi van Rekaval, mert gyanus, hogy 3/4 9 ota alszik, mikor maskor csak 15 percekre csukja be pici szemet.

jo gyereknapozast annak akit elvisz a ferje valahova.

Gyorgy es Reka az itthonulok
rekababa
 
 


Tegnap du. megint hasfájás volt a mûsoron. Ennyire hasfájós gyerekem nem volt még, mint Julka. Tök stresszesen készültem a 6 hetesre a dokihoz (ügyeletes volt), de a kis rendes ded indulás elõtt 5 perccel álomba zuhant. És aludt estig, így a két naggyal még megállhattunk a Hõsök terén és egy jót görkoriztak. Én is fogok venni, úgy megkívántamKép Olyan jó volt egy kis szabadság! Ja, a doki is rendes volt, bevezetõ mondata "Nem is látszik magán, h mostanában szült!" Úriember, nem?Kép
Most a két nagy + Apa gyereknapoznak itt Gödöllõn, gondolom, az apjuk 1000-el költi a pénztKép

Nálunk bezzeg nincs probléma a zajszinttel. A 2 saját kölyök annyit üvölt, h Julka ricsajban alszik a legjobban, csendes felnõttvendégeket meg sem hallKép

AnyakatiKép
Az én anyósom csak a II. terhességem kapcsán fejtette ki ama véleményét, h manapság minden rendes embernek csak 1 gyereke van (neki 3, de nem manapság szülte õket!) Most a sógornõm volt bunkó, 1)Hogy nem vettétek észre idejében, h el tudjátok vetetni? 2)A te korodban valószínüleg fogyatékos gyereket szülsz. No comment.Kép Szerncsére akkor már túl voltam a genetikán.Kép

VirágKép
Mindkét elõzõ gyerekemmel tápiztunk is, még most is eljuthatunk oda. Én szopi elõtt csináltam egy kb adag tápit, mondjuk 100 gt. Sohasem tapasztaltam, h túlették volna magukat, volt olyan, h alig 1-2 korty tápi kellett, volt olyan, h több. Ha jó kis lyukú cumid van (én MAM-ot használtam), akkor szerintem a tápiért is megdolgozik a ded, sõt, olyan nyelészetet sohasem rendeztek cumisüvegtõl, mind az éppen beindult cicitõl.

ToffifeeKép
Az én strandkendõm óóóriásiKép

FranyóKép
Hogy van idõd sütni-fõzni? Nekem is lesz késõbb?

MariannKép
Mél megy.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Urszila!
Látom neked is kijutott a nagyon okos rokonokbólKép
Én már meg se hallom a megjegyzéseket. Egyszerûen nem érdekelnek és kész.

Rekababa!
Mi is hárman vagyunk testvérek, és csak bíztatni tudlak, ami a nagycsaládos terveiteket illeti!
Nekem a harmadik gyerekem a legnyugisabb baba, tegnap múlt egy hónapos, és még a hangját se hallottuk..kezdettõl fogva alszik éjszakánként, soha semmi cirkusz, maximum egyszer ébred enni, és aztán azonnal visszaalszik, de általában egyszer se kel föl.Kép Hátha ti is kifogtok egy minta-bébitKép

Mariann!
Örülök a jó híreknekKép

Mindenkinek, aki részvétét fejezte ki anyósügyben:
Tud ennél sokkal vadabbakat isKép
Mikor megtudta, hogy harmadszor is terhes vagyok, ilyen kedvességekkel fejezte ki afölötti örömét, hogy unokája fog születni:
"Szaporodtok, mint a nyulak"
"Csak a cigányok szülnek 3 gyereket" (!!!!)Megjegyzem õk 6an voltak testvérek..
Továbbá ilyenekkel boldogított, hogy én biztos soha többé nem akarok dolgozni, csak eltartatni magam, azért szülöm sorra a gyerekeket..meg hogy szégyelli magát miattunk..(!!)
Na, ennyi elég is.Jól kipanaszkodtam magam.
Még szerencse, hogy a párom mindig minden helyzetben mellém áll.Kép

Anyakati
Anyakati
 


Anyakati, Urszila,
Jofej rokonaitok vannak! Mar epp akartam irni, hogy Urszila sogornoje ubereli Anyakati anyosat, de ez az imenti nehany idezet elgondolkodtat, hogy melyikuknek adjam az aranyermet!
Mellesleg, hat nem tudom mi egyszerubb, irodaban mereszteni a seggem, vagy itthon pattogni, mint a nikkelbolha! Asszem az irodas buli ezerszer egyszerubb, es ott csak 8 ora a munkaido!

Anyakati,
Makod van Vedaval. En tobbet vartam volna az en "harmadikomtol"! Kép Kezd szorakozasbol felebredni ejszakankent, es nem is eszik, csak bekapja a cicit, sohajt egyet, azt szunyal tovabb.

Virga,
Mar ot honapos a babad, ne izgulj a tejci miatt! Par het, es kezdheted a hozzataplalast! Ha nem apad tovabb, akkor meg nagyon-nagyon sokaig szopizhattok!!!

Koszonom a bokokat a csaladom neveben is!

Akkora szerencsem volt ma!!! Meg hezitaltam is, hogy kimenjek e esoben a bolhapiacra (ma a mi falunkban van)! Az elso standnal lecsaptam egy Maxi Cosi Priori gyerekulesre, amit csak a nagymama kocsijaban hasznaltak, szuper allapotban van, es nem atallt a gonosz nyereszkedo nagymama kemeny 20 eurot kerni erte, amit en lealkudtam 15-re, mert alkudni azt a kevesbol is muszaj! Igy kemeny 3800 forintert megvan Miki kovetkezo ulese- egyebkent ha uzletben veszem is ezt valasztottam volna, ilyen mintaval, uezt a tipust. Hurra! Most orulok!

Viszont almos vagyok, mert Miki mar vagy egy hete tobbszor is ebred ejszaka!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi!

Ez nem éri. Én is akarok ilyen jó vételeket. A szivem szakad meg,hogy nálunk miért nincs ilyen.

Anyakati, Urszila,
Egyetértek Zsuzsival elsõhelyet átengedem nektek, sõt, akár imába is foglalhatom anyós nevét. Ehhez képest..... . Körbe is csókolom, ha jön júliusban. Kép

Irigy, irigy, de legalább neked jó.

Györgyi + Rékababa (apa szive megesett rajtunk és együtt kimegyünk a könyvvásárra, HURRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁ)
rekababa
 
 


Anyakati!

Fogadd õszinte részvétem Anyósod miatt!!!!
Ez nagyon gáz!!!!!!Már mint az Anyósod!
Én már tuti kijebb rugdaltam volna az ajtón ha ilyeneket mond!
De egy biztos!A férjed nagyon rendi ha megvéd és melléd áll!!!!A fiúk nagyon anyásak tudnak lenni,és hát mindenki elfogult kicsit a saját anyjával szemben,.még jó hogy a Õ nem!


Urszila!
Megkaptam ,nagyon köszönöm és küldtem én is emilt Neked!
Ja és Neked is részvétem,csak Neked a sógrnõ miatt!Hát ez Õ sem semmi!
Nekem is volt egy sógornõm az elõzõ házasságomban,hasonló szituban hasonló reakciókkal mint a Tiéd!!!!!Hát én úgy megutáltam,hogy amikor elváltam én annak örültem a legjobban hogy tõle megszabadultam!!!!!
És az elõzõ anyósom is nagyon gáz volt!!!!
DE A MOSTANI EGY TÜNDÉR!ÉS NAGYON SZERET!ÉS ÉN IS ÕT!!!!!!Most sógornõm nincs!HURÁ!!!!KépKépKépKép


Én is nagy családot szeretnék,pont ma reggel mondtam a férjemnek ,hogy én már akár most azonnal is vállalnék egy következõ terhességet,pedig a picike még itthon sincs!!!KépKépKépErre Õ :ha majd itthon lesz a Marci ezt akkor ismét megbeszéljük,hátha mást fogok mondani 2 üvöltés közben!KépKépKépKép


Még jövök,csak rohanok Marcihoz,etetni!

Sziasztok!

Zsuzsi!!!!
Nagyon szép kis család vagytok!!!!És nem is laktok tõlünk olyan messze!!!!!
És mekkora már a picike,pedig még emlékszem -nem is olyan régen még -hogy kivoltál hogy még mindig nem akar kibújni!!!!!Most meg már milyen nagy !!!!!SZÉPEK A GYEREKEID NAGYON!!!!!


Mariann

Mariann
Mariann
 


Szia lányok!
Nem nagyon van idõm, mert mindjárt itt lesznek a barátnõmék, csak gyorsan küldöm a virtuális sütiket
MINDENKINEK SOXERETETTEL!!!!

Kép

Pusza
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Franyó!
Oda a fogyókúrám!KépKépKép

Mariann,
de jó, akkor most már hamarosan otthon lesz MarcikaKépKépKép. Nagyon gyönyörûségesek vagytok a képen!

Zsuzsi,
én már hetek óta olyan vagyok, mint akit megcsípett a cecelégy, Anna két-három alkalommal ébred éjszakánként, és ehhez jön még Malacka alvászavara, Õ ha el is alszik 11 elõtt, akkor átjön éjszaka, és rugdos, mocorog, beszél, stb, és reggel hétkor ébredKép. Mát totál hulla vagyok, még a gépig is alig tudom elvonszolni magam. De azért sikerülKép.
A kép szuper, büszke lehetsz a három fickóra!

Anyakati,
anyósKép. Szerintem irigykedik a három picúr miatt, ne törõdj vele. (bár tudom, ez nehéz, az én anyóspajtim sem piskóta, bár Õ a tiédhez képest egy angyali teremtés)

Urszila,
a Te sógornõd sem gyengeKép. Andrisnak jobbulást, olyan szép idõ van, biztos hamar meggyógyulKép. Ez a légzéskimaradás rémisztõ lehetett, szerintem említsd meg a dokitoknak.

mosógéptéma:
a miénk szimplán kigyulladtKép. Lecsapódott a biztosíték, mentem a partvisért, hogy felnyomjam, és akkor láttam, hogy lángol a mosógép. Malacka akkor volt fél éves, gyorsan átrohantam vele a szomszédba, aztán mentem oltani.
Legjobb anyukám volt, felhívtam, hogy leégett a mosógép, erre egy óra múlva visszahívott, hogy beszélt egy szerelõvel, aki kijön megnézni. Mondtam, neki, hogy KONKRÉTAN leégett a cucc, nem csak a motor, de ha a pasi meg tudja csinálni, hajráKépKépKép.
Azóta nálunk semmi nem megy, ha nem vagyok itthon, de még akkor sem, ha alszunk.

Virág,
szerintem ne szórakozz a méregetéssel, csinálj meg egy átlagos adag pótlást, szopiztasd meg Levit, utána majd Õ tudja, hogy mennyit kér még.
Ne szomizz, ha apa hazaér, kapd el egy kis esti sétáraKép. Mi voltunk délelõtt a Millenárison, de olyan hõség volt, hogy hazamenekültünk, majd este kimegyünk, akkor kellemesebb lesz.

Toffifee,
Malacka azért Malacka, mert rendszerint Õ a játszótér legmaszatosabb gyerekeKép, aki minden tócsát és sárfoltot megtalál.

Beu,
csatlakozom Miszikéhez, Maca is cumit kap szopi végén. Mikor már csak szórakozik vele, kiköpi, bekapja, ráncigálja, akkor jön a cumcumKép. Tudom, hogy gaz, kegyetlen anya vagyok ,aki megtagadja az órákig tartó komfortszopit a kicsikétõl, de a másik kicsike komfortrajzolása is fontos.

egyelõre ennyit sikerült visszaolvasnom, majd még megpróbálok benézni

pusz, szép gyerkõcnapot a miniknekKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Mi ez a pangás Kép??? Sehol senki.

Franyó!
Nagyon jól néznek ki a piték! Kispapa is kérne belõle Kép

Zsuzsi!
Irigykedem az autósülés vétel miatt! Mi is néztünk már, mert Levi már kezdi kinõni a hordozót és 21990 Ft-ért találtunk is megfelelõt Kép.

Urszila, Anyakati!
Extra részvétem a rokonok miatt! Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak Kép. Meséltem a férjemnek is, nagyon kiakadt.
Egyébként szombaton velem együtt olvasgatta a hozzászólásokat, de nem bírta követni Kép, így aztán feladta nagyon hamar!

Mivel nincs itt senki, átnézek máshova is!
Pusza, Virág és az édesen alvó Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Nektek sem mûködött, vagy csak én voltam béna. Már háromszor inditottam újra a gépem.

Franyó!
Virtualis süti, nagyon finomnak tûnik, még gyakorolhatnád egy kicsit ezt az átküldést, hogy kicsit élvezhetõbb legyen. Iz, szag... Kép
Hogy van neked erre idõd. Ezzel nem fogok dicsekedni a férjemnek, mert megkapom a magamét, hogy én miért nem tudok ilyet.

Györgyi + hosszú küzdelmek árán végre álomba szenderedett Rékababa
rekababa
 
 


Nálam sem mûködött...
Sziasztok!

FarnyóKép
Nyam-nyam sütik! Nagyon guszti!

Anyóstéma: nekem nincs anyósom, de gyermekem apjának anyja igen. Mivel Törpike nem volt terveze, kedvesen megkérdezte, hogy szándékosan estem-e teherbe és hogy tudom-e mit tettem a fiával... Azóta nem voltam náluk. Na lehet, hogy ezt nem kellett volna ideírnom...

Zsuzsi
Ezt tök szenyaság, hogy itt semmi jó bolhapiac nincs. Itt még mindig a régi szódásüveg számít a legjobb vételnek.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
Nekem nincs anyosom, nekem az aposom kozolte, hogy szandokasan lettem terhes (persze, 17 evesen), hogy megfogjam a fiat! Hat tenyleg nagy parti volt! Stoppolhattam szegenykem az egyetemen kikonyokolt pulcsijait!

Hogy TE mit tettel a fiaval? Talan inkabb o mit tett veled, ha mar itt tartunk! Egyebkent meg Szilardert kar lett volna nem letrehozni, nala szebb szeme senkinek nincs!!!

Tegnap este ota nincs tarsalgo, el is szallt este egy jo hosszu hozzaszolasom!

Franyo! Ez a suti felert egy merenylettel! Tudom, hogy nyomodba sem lephetek, de azert en is kuldok a gyereknapi tortabol egy kis maradekot (azota mar ennyi sincs belole)! Sajna nem lett tul jo, volt kb. fel oram, hogy osszehozzam az egeszet!

Zulu,
Megnyugtattal, hogy nem en kovalygok egyedul ejszaka a sotetben!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


ZsuzsiKép
Szilárd szerintem is nagy adomány, életem legjobb alkotása. (írom, mint grafikus, õõõ Kép , bár ez a megnevezés szerintem túlzás, de mégiscsak ez a munkám) Én nem mentem férjhez kispapihoz, nem is tervezem, mert így is olyan mint egy nagy gyerek, és hát elég egyelõre egyet felnevelni. Kép
Amúgy ezt a szemet én is megzabálom:
[url=http://www.pollar.hu/0525/gyereknap.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0525/gyereknap.jpg[/url]
A tortáért meg folyik a nyálam!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Tegnap este nekem is elszállt a gondosan megírt hozzászólásomKép (fél napi munkám..brühühü) Majd este megpróbálok jönni.
Franyó, a kép miatt ma még sütnöm is muszáj leszKép

Addig is kellemes napot nektekKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Myssnia,
Ezt kapta Szilard gyereknapra?
Szinte minden ferfi olyan, mint egy nagy gyerek! En is negyet nevelek tulajdonkeppen- csak a legnagyobb mar eleg remenytelen eset...
Azt mondjak az elso harom ev mervado! Szoval hajra fius anyukak, neveljunk olyan krapekokat, hogy majd a lanyok imaba foglaljak a nevunket! Pelda szempontjabol viszont az apukak elegge mervadok a fiaik elott...szoval papolhatok en az ominozus zoknigombocokrol, hogyha az apjuk is elengedi a fule mellett!
Ha mar itt tartunk, elvezet volt kipakkolni Dani hatizsakjat. A terepnadragja oldalzsebeibe egy-egy csokolade beleolvadva, a feher frottirzoknikhoz meg jobb, ha veszek fekete ruhafesteket, mert feherek mar biztos nem lesznek- Tix, Persil vagy Ariel ide vagy oda. Kép
A tobbi ruhaja viszonylag epen maradt, mer ugyanabban jott haza, amiben elment. Legkozelebb nem adok neki valtoruhat, felesleges cipelni! (Bar az ocsemet nehezen fogja uberelni, az o rekordja harom het! Kép )

Franyo,
Asszem nekem is kell sutnom ma valami tepsiset!

Miki dragam felebredt! Mar epp kezdtem unatkozni!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


DMben akciós a Huggies Freedom
27990,- az óriáscsomag, így az 5-9kg-ig 74db-os szerintem nagyon megériKép. De ugyanennyi az 5-9kg-ig 68db-os is amihez kis könyvecske van, az már annyira nem éri meg.
Ez most így olcsóbb, mint a Libero vagy a BabyLove.
Gondoltam hátha érdekel valakit.
Timici

u.i.: olvasok, szoptatok aztán gyüvökKép
timici
 
 


TimiciKép
27990-ért elég drága. NEm? Kép Kép Kép
Köszi az sms-t, megnézetem a mûsort!

ZsuzsiKép
Gyereknapi ajándék: a Legóra gondolsz? A hét elején megkapta már. Kép Gyereknapra.
3 hét egy ruhában tényleg rekord! Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Szasztok!

Szerintem a szerver döglödött tegnap. Kép Pedig ma már nem tudok irni, mert szerdán és pénteken vizsgázom, és dogák is vannak még, ugye ... Kép

Franyoka Kép
süti nyami, köszi Kép

Zsuzsi Kép
kemény évek lehettek a koraiak a házasságotokban!

Myssnia Kép
Szilárd szépségges! KépKépKép
Haha, szándékosan teherbe esni, haha KépKépKép Bocsi, de muszáj röhögnöm, aki ilyen korlátolt, azon muszáj ...
Megértem, hogy nem voltál ott azóta, én se mennék, és még az se biztos, hogy szó nélkül megálltam volna ...

Tudom, hogy megesik, hogy a lány menekül otthonról, vagy a jó egzisztenciára vadászik vagy orditva tiktakol a biológiai órája, de könyörgöm, ne húzzák már rá mindenkire a vizes lepedöt azonnal ...
Amúgy az én gyerekem apja is a volt barátom ám igazából, de pssszt ... igaz, már három hónapja volt tüzve az esküvö napja, mikor megtudtam KépKépKép

Kis szerelemgyerekem alszik. Most van rajta a háromhónapos nyavalya, zabál és üvöltözik, meg hasát fájlalja a sok tejtöl, de szerencsére ezek eléggé elfárasztják, igy néha azért alszik is Kép

Megyek tanulni, és sokpussz nektek!

Kangi és szuszi Julcsi
kangi
 
 


Myssnia!

Ez durva amit a Nem anyósod mondott.Kép Mint nõ azért talán tudnia kéne hogy tul képp a te életed borul fel nagyobb mértékben, nem a fiáé. És nem is kiváncsi az unokájára?Kép
Nálunk Emmának mindenki nagyon örült és nagyon várták, igaz tervezett volt, de mivel elsõ próbálkozásra sikerült a család számára váratlanul jött, de mindenki örült neki.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


ManóKép
De, kiváncsi lenne, de mivel elég messze lakik tõlünk, és más okokból sem, nem mentünk el. Az, hogy Õ eljöjjön ide, az meg kizárt, nem is szeretném. Talán a hétvégén elmegyünk, de már elõre félek. Az én családom is imádja Szilárdot, állandóan köszöngetik nekem. Kép

KangiKép
Akkor még azt nem is mondtam, hogy utoljára, mikor találkoztam vele az januában volt, 9 hónapos terhesen. Akkor kérdezte, hogy ha nem akarok együttélni a fiával, miért nem vettettem el... Erre már duplán kiakadtam. Mit neki egy emberélet, akit már hónapok óta vártam.

Szilárd bebizonyította , hogy nem lehet elég korán kezdeni.
Az elsõ csók:
[url=http://www.pollar.hu/video/100-0038_MVI.AVI" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/video/100-0038_MVI.AVI[/url]

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Végre kipateroltam az anyósomat a lakásból. Egybõl jobb kedvem lett KépKépKépKépKép
Azért az enyém nem olyan durva, mint itt néhányotoké, de azért tud alkotni. Tegnap be is szóltam neki, amikor folyton fel akarta ébreszteni a Danit, csak azért, hogy le legyenek kettesben fotózva "mert már úgyis 3 órája alszik..." Ma meg én hülye áthívtam, mert el kellett mennem a bankba, és gondoltam, akkor együtt elsétálunk odáig, míg én bent, addig õ kint vele, és séta vissza. És nem engedte, hogy toljam a babakocsit! Odaterpeszkedett a dagadt testével a kocsi elé, centirõl centire löktem arréb, hogy legalább az egyik kezem hozzáérjen a kocsihoz, õ meg mindkét mancsával kapaszkodott benne, mintha az õ tulajdona lenne! MIkor végre hazaértünk, kikapta a gyereket a kocsiból, mondom akkor most átveszem, erre õ: Te úgyis egész nap foghatod, hadd vigyem én. Azt hittem megfojtom.

Ráadásul a Rossmann-ban is felhúzott a pénztárosnõ. Elõször pofákat vágott, hogy nincs kisebb bankóm, mint 5000-es, aztán meg (üvöltõ gyerek a kezemben, babakocsit a hasammal tolom, pénztárca a másik kezemben,) és beszól, hogy a "A kosarat legyen szíves elvinni!" Anyád! Mondom, mégis melyik kezemmel? aztán kitéptem a kezébõl és leab...tam a másik pultra.

Útközben találkoztam a védõnõvel, aki közöltem, hogy mától 3 hét szabin van, úgyhogy ne várjam, meg egyébként is volt nálunk pénteken, csak én nem nyitottam ajtót. Mondanom sem kell, hogy egész nap itthon voltam, és tuti, hogy nem csöngetett senki!!

MOst hogy jól kipanaszkodtam magam, megyek és bevágok egy kis csokit Kép

Ja, Franyó, Zsuzsi, isteni volt a sütitek! nyami-nyami

délután még jövök

Andi+ ma 4 hetes Dani
psandi
 
 


Kangi
Milyen az a 3 hónapos nyavalya? Mert Szilárd is sipákol napok óta... Pedig nem szokott.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
hát igen egy nullával több lett, gond?Kép mondtam, hogy megériKép
nem anyósod kedves darab, miért nem mész gyakrabban?Kép
Azt hiszem nem tette volna a párnája alá, amit én mondtam volna neki.
Örülök, hogy megkaptad az sms-t, már azt hittem rossz számra küldtem, mert nem jött visszaigazolás róla.
Mûsor szerintem nagyon kedves volt, háláli dumájuk van ezeknek a törpéknek.Kép

Legot hol vettétek és mennyiért? jöhet magánba is.


Kangi,
jó tanulást!
Irigyellek az alvásért, nálunk ez délelõtt ritka, mint a fehér holló. Mondjuk délután isKép de amíg éjjel alszik, addig nem problémázok.


Anyakati,
anyósod nem egy kedves darab, egyetértek azzal, amit Kangi írt! Ne foglalkozz vele! szerintem nincs szebb dolog az életben, mint életet adni és szívbõl gratulálok a 3 gyermekhez!Kép
Én is legalább 3-at, de ha tehetném 5 gyereket szeretnék(nem vagyunk cigányok!!!). Sajnos én egyke vagyok és tudom milyen rossz tesó nélkül felnõni, én a gyerekeimet nem akarom megfosztani ettõl az élménytõl. A "mindent meg tudsz adni egynek ellenben 3nak" dumához meg csak annyi, hogy a szeretet és gondoskodás a legfontosabb egy gyerek számára, az pedig egy anyában határtalan!!!
Azt meg, hogy nem akarsz többet dolgozni, honnan veszi? és ha így van, mi köze hozzá?!
10éven át húztam az igát és mindig kevesebbet kaptam, mint a pasik pedig középvezetõ voltam. Most egy gyerekkel:
1.) munkát is nehéz taláni, fõleg rendes pénzért
2.) hülye lennék átadni másnak azt az élményt, hogy nevelgessem a palántámat
3.) 3 gyereket felnevelni szerintem igenis nagyon komoly munka! ráadásul felelõsségteljes és 24órás mûszakKép

Zsuzsi,
sütireceptet megosztod velem?

FranyóKép
nagyon helyes a kis kancsók a képen. Honnan vannak, ha nem titok?

Zulu,
lángoló mosógépKép, borzalmas! nekünk múltkor a hosszabbító füstölgött, de nekem az is horror voltKép

Urszila,
részvétem sógornõd miatt, most bezzeg tuti irigy a gyönyörû Julkádért!Kép úgy kell neki.


Bocs csajok, mennem kell a palántám már 45perce nyekereg, eddig pakolásztam szorgalmasan vissza(hátáról hasára fordul folyamatosan, aztán ordít, hogy nem jóKép), de már nem bírom, inkább elringatom, hátha sikerül. Szorítsatok!
Timici
timici
 
 


Myssnia Kép
az pont olyan, hogy sipákol, újra kétóránként eszik az a tündérke is, aki eddig négyóránként evett már, ráadásul hirtelen lesz éhes, és olyankor úgy üvölt fel, mintha rózsabokorba esett volna KépKép
Ilyenkor valahogy átállitja a ciciket, ez is egy fejlödési ugrás. Azért nyügi.

Azért én a helyedben megpróbálnám Szilárd ilyen irányú érdeklödését humanoid lények felé terelni KépKépKép

Andi Kép
Hagyd már szegény kövér öregasszonyt, hadd tolja a babakocsit, úgysincs más szórakozása Kép
Rossmann KépKépKép

Megyek tanulni megint, bár nappal ez most elég esélytelennek tünik ...

Pussz
Kangi és kurjongató Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Na végre, feléledt a topic! Érdekes, nálunk nem volt gond, legalábbis én nem vettem észre Kép. Délelõtt is neteztem, meg délután is. Igaz, este nem.

Andi!
Úgy néz ki, a legtöbben meg vagyunk áldva anyósügyileg Kép! Titokban bevallom, hogy én már hülyét kapok attól, hogy minden vasárnap felhívja a férjemet, hogy elújságolja mi volt a telken a hétvégén. Rendkívül érdekfeszítõ... Na de mindegy, nem nekem kell hallgatni, csak azt nem szeretem, ha pont fürdetésidõben telefonál.

Myssnia!
Szilárd nagyon szép kis kölyök, tényleg odalehet érte a családod! Az apja anyja meg le van tojva Kép!
Háromhónapos nyavalya: ekkor van egy növekedési ugrás, több tejre van szükségük, meg egy kicsit "dilisek" lesznek ebben az idõszakban, nyûgösek, stb. Pár nap és helyreállnak addig kitartás!

Nekem Levi születése óta nem igazán volt kedvem/energiám sütni. Csodállak Titeket!

Pusza, Virág
virga
 
 


TimiciKép
Szilárd egy ismerõsõmtõl kapta a Lego békát. Annyira imádja, simán ejátszik vele egy órát. E siker láttán felbuzdultan utánanéztem a játékboltban, hogy lehet-e kapni hasonlóakat. Az itteni 30 éves játéküzletben találtam egy egy úgymond tajalyi modellt, egy katica-méhecskét kiegészítõkkel, ami leértékelve volt 1200, ha jól emlékszem 3800 helyett. (Zsuzsi Kép) És egy kis batyus barátnõt is vettem, ami szintén 1200 körül volt. Ráraktam õket a babygymre, mert annak eredeti tartozékia annyira kínai volt (gagyi), hogy le se szarta az érdeklõdõ gyerekem. Kép

KangiKép
Akkor ez itt a gond. Már kezdtem megijjedni, hogy az én csendben, magában gügyögõ gyerekem csak ölben lesz el. Ez megy már vagy 3 napja. Többször bealszik napközben, és össze vissza eszik.
Remélem még nem késõ Szilárd identitását kialakítani. Kép
Én nem tudnék most tanulni.

VirágKép
Köszi a választ, kitartok! Kép Én sem tudtam még semmi finomságot sütni a szülés óta. De majd belejövünk. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Andi
Rossmannal volt hasonló tapasztalatom. Nem a Ferenc körút környékén voltál? Én óráshassal álltam és vártam és majd összeestem a pénztárnál, mert tahó eladónõ affektálva, flegmán szarakodott...

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


LányokKép
Tegye fel a kezét, akinek egy tündér az anyósaKép! Szerintem nem sokunknak kéne nyújtozkodniKép Az enyém legalább várta az unokát, persze, az már nem tetszett neki, hogy az 5 hónapos Timi még nem evett csokitortát és csirkecombotKép, mert õ a szép kövér gyerekeket szereti. És a szülés utáni segítségében sem volt sok köszönet, mert állandóan a gyereket szorongatta, ha ébren volt, ha aludt, miközben én végezhettem a házimunkátKép Jó, mi?

KangiKép
mi is csatlakozunk a 3 hónapos nyügik táborábaKép Estére a sok cicizéstõl akkorára nõnek a szilikonbetéteim, hogy apának elkerekedik a szemeKép
Jó tanulást és sikeres vizsgákat nekedKép!

VirágKép
mi újság a tápival? Szerintem inkább a hozzátáplálást próbáld elkezdeni, én Timivel ezt csináltam 5 hónaposan, amikor fogyott a tejci. És ne aggódj, attól még sokáig lehet szoptatni, csak mindíg szopi után add a kajátKép

AndiKép
az én anyósomat is nehéz levakarni a gyerekrõlKép De Timivel már pórul jár, mert nem szereti, ha folyton ölelgetik és szalad, mint a nyúlKép Képzeld el azt a kövér asszonyt, amint verejtékezve kocog majd a fiad utánKépKépKép

MyssniaKép
hogy állsz a tejcsivel? Nekem már sajog a cicim a sok szopitólKép
Tényleg kár lett volna egy hülye "nem" anyós miatt Szilárdot kihagyniKép

ZsuzsiKép
hát tényleg nehéz lesz elmagyarázni a srácoknak, hogy nem az apjuk a tökéletes példaképKép Azért sok sikert az ígéretes férfinemzedék neveléséhezKép

ZuluKép
az a mosógépes élmény nem lehetett semmiKép Én biztos összetojtam volna magam, mint mûszaki zseni.

HelyzetjelentésKép:
Nálunk ma dög meleg van, ki se megyünk az udvarra, csak estefeléKép
Érik a cseresznyénk, Timi tegnap apával degeszre zabbantotta magátKép
Zsebi állandóan éhes, egyre többet van fent és lassan gondban leszek a folyamatos szórakoztatásávalKép Viszont olyan édesen gagyarászik meg vigyorog, hogy elolvadok tõleKép

Na most mennem kell vasalni, meg nadrágot foltozniKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Latom anyosdomping van! Kép Hat en nem tudom, mi is ilyen banyak leszunk? Vagy csak az a gond,hogy anyosek meg nem forumoztak annak idejen?? Kép

Timici
A pelus ar tenyleg szenzacios! Kép Kerekedett a szemem es meg el is gondolkodtam rajta,hogy te jo eg, ez mekkora csomag lehet!!! Kép

Kangi
Nem semmi vagy a doli irassal! Hajra! Kép

3ho-s fejlodo babak
Miert jarunk mi 2-3 hettel elobb? Es miert jovok ra mindenre 2-3 hettel kesobb,hogy ezexerint Jazi miert buggyant meg 2-3 hete??? Kép

Zulu
Mosogep Kép Bruaaaaa

Mennem kell, felebredt a kiscsaj. Meg csak annyit,hogy ma a 3ik ataludt ejszakank volt. Megyeeeekk
Norka
norkini
 
 


Norka Kép
azér' jártok elöttünk, mert Jázi 2 héttel idösebb, mint Julcsi, te!!! KépKépKép
Doliiráshoz még ne drakulálj, majd ha kész leszek a vizsgákkal ... huáhhh ...

Momo Kép
mi 2 hét múlva szedjük a cserkót, remélem, nem zavar majd be a szopiba, mert a diétában az is van, hogy ne együnk túl sok cseresznyét ...
Zsebi tök cuki lehet, ahogy dumál Kép

Az én anyósom sajnos nagyon beteg, pedig gyerekorvos volt, és olyan jó lenne, ha néha tudna segiteni Kép De egyelöre rá kell vigyázni, és nem is tudom, valaha a régi lesz-e ... Kép

Zulu Kép
hujj, lángoló mosógép Kép

Na vissza a tanuláshoz.

Pussz
Kangi + meginelaludt Julcsi, de már 4x evett ma
kangi
 
 


Myssnia,
nagyon szuperek a LEGO cuccok, gratula hozzájuk. Én is szeretnék venni Bencének, de egyenlõre még nem igen mozdultam ki vele, itt a környéken meg semmi sincsKép Tescot leszámítva) Egyébként a LEGOsok nagyon értik a dolgukat, mert mikor behívtam a web oldalukat Bence egybõl rátapadtKép, meg is beszéltük Apával, hogy költségkímélõbb volna, ha leültetnénk a gép elé, aztán nézze ameddig jól esikKépKépKép


Norka,
giga kakihoz - megapakk Kép
Nem tudom milyen anyós leszek, de egyenlõre nagyon anyatigris vagyok, ami semmi jót nem ígér a leendõ menyemnekKép


Momo,
szülési utáni segítség: pont azért nem kértem senkit sem, hogy segítsen amit te is írsz. Apa itt volt 4napig velünk, aztán párszor(2-3nap) átjött anyu(én nem kértem,õ nyomultKép), de aztán köszöntem szépen és így sokkal jobb volt.


Gyerek tök álmos, de direkt nem alszik(már 2*hoztam vissza a kiságyából). Pontosabban elalszik, ha ringatom, és akár 5 percet is eltölt a kiságyban aztán hozhatom vissza a szõnyegére, ahol elkezd nyekergni, ugyanis álmosKép. Úgyhogy most bepakolom a verdájába és elviszem sétizni, mert tele a húcsukám mára a nyekergéssel.
Timici
timici
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?