Új privát üzeneted érkezett!

Katuci!

Köszi a kórházi infokat, és a 4d infot is!
Remélem minden maradt, vagy még jobb lett a korházban!!! :D :D :D
Várunk a holnapi fönök infoval!!! :D :D

HAHÓ LÁNYOK ITT IS PANGÁS VAN :?: :?: :?:

Na megyek én is, további szép estét mindenkinek!!!!
Vendég
 


Viki!

Drukk holnapra, bizti minden ok lesz, várjuk este az infokat!!!!! :D :D
Vendég
 


Vikci,
Kellemes nászutat nektek :D

Megcsináltuk ma a képeket Dorka szobájába:
Kép
Kép
Kép
Kép

Nem lettek tökéletesek :oops: de azért szerintem jók.

Ez pedig a függönye:
Kép
Vendég
 

 
 

Pandus, nagyon szépek.
Mi majd okt 2. felében csináljuk a szobát, pontosabban anyu feljön Pestre, ő terező rajzoló és hát nem örököltem tőle a tehetségét, nem merem megycsinálni a szobáját, de anyunak olyan jó ötletei vannak, a lakásunkat is ő rendezte be, mert nekem szobabútorok terén ízlés nulla, férjemnek meg minusz nulla.
És megbízom anyu ízléséban, tutti szép lesz Huni szobája.
Vendég
 


Lafi,
Köszi :lol: úgy könnyű ha anyuka egy profi :wink: biztos nagyon szép lesz majd ide is tegyél fel képeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a jó kívánságokat.

Katuci,

Parancs értettem. Bár sok halat szeretnék enni nó meg gyümölcsöt.

Pandi,

de pont ettől tökéletes. Nagyon szépek lettek. Ezek szalvéta technikásak? Én is úgy szeretnék már díszítgetni, de még nincs hely ahol lehetne. majd november vége felé. de lehet, hogy decemberben. Párom azt mondta, hogy ha megszülök amíg a kórházban leszek addig Ő majd mindent ,megcsinál. de én mondtam neki, hogy az nem jó, mert a nőknek ilyenkor van egy fészekrakási időszakuk. Meg én szeretnék nyugodt szívvel elmenni szülni, hogy minden megvan minden szép, jó. Ez megnyugtató egy ember számára. Nem mintha nem bíznék a páromban. De ennek így kell lennie. :lol:

Még majd estig lehet, hogy jövök csak még fel kell próbálnom az összes ruhát, hogy mi jó mi nem jó rám. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok,

Köszönöm szépen a gratulációkat.
Nagyon sokat írtatok, igyekszem visszaolvasni és reagálni...
Jajj, nem tudok feltölteni képet az esküvőről, azt írja: hiba történt... még próbálkozom
Andi

Kép
danidaniel
 
 


Szia Danidaniel!

Mégegyszer gratulálok neked és azt kívánom, hogy legyetek nagyon Boldogok!

Pedig az jó lenne ha lenne kép.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Andi,
Sok boldogságot nektek :lol:
Kép

Vikci,
Igen szalvétás. Felraktuk a függönyt nagyon szép lett a szoba én is szívesen beköltöznék :lol: Majd csinálj sok szép képet a nyaralásról meg pociról :wink:

Többi kismama? Pati?
Vendég
 


Kép kep

Kép
danidaniel
 
 


Jó reggelt,

Remélem mindenkinek jó telt a hétvége.

Sajna én szombaton feküdtem, mert fájt a hasam egész nap. Kicsit meg is ijedtem, de vasárnapra elmulott. Nem tudom mi volt.

Nem bírtam tovább, és reggel elmentem genetikai uh-ra, de basszus....vissza kell mennem 1-re, mert a doki délutános. Tiszta ideg vagyok, egy kicsit idegesít az hogy az AFP határérték lett, így szeretnék minél előbb tul lenni a genetikai-n. Erre tessék délutánig még izgulhatok. :evil: :evil:

Pandi,

Nagyon ügyesek vagytok, gyönyörűek lettek ezek a képek.
Sajna nekünk nincs több szobánk amit feldíszítsünk, az egyikben a srácok vannak, a másikban meg mi, és ott lesz a kicsi is.
Majd pár év mulva szeretnénk nagyobb lakást, akkor talán lesz a kicsinek is külön szobája.

Vikci,

Kellemes nászutat, és vigyázzatok magatokra. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép kep_2

Kép
danidaniel
 
 


Danidaniel:Gratulálok az esküvőhöz, még 3 hét, és nekem is eljön a nagy nap..... :lol: Szépek voltatok!!!És mennyien voltatok?Meddig tartott a buli?Már én is alig várom!!!!Mesélj el mindent!!!!! :lol:

Vikcy:Nagyon jó nászutat nektek, és vigyázzatok egymásra+ a kicsire is!!!Biztosan szuper lesz nektek!!!!

Pati:Tényleg édesek a képek, és attól a legszebbek, mert ti csináltátok!!! :lol:

Vett már valaki babakocsit, vagy kiságyat???Még mindig nem érzem, hogy mozogna a baba, tényleg idegesít a dolog, szerintetek menjek el dokihoz megnézetni uh.-on???Vagy csak ez egy nyugodt baba, és semmi baja!!!!???Egy hete voltunk genetikain, és ott még minden oké volt állítólag!!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Zsu,
Mi most hívtuk az asztalost 2 hét múlva jön ő csinálja meg a kiságyat meg a pelenkázót november elejére gondolom kész is lesz. Babakocsit már kinéztem majd november végén azt is megvesszük. Menjél védőnőhöz ő megnézi a szívhangot én is holnap megyek az tuti megnyugtat. Szerintem nincs semmi baj valaki tényleg késöbb érzi!

Andi,
Nagyon csinik voltatok :lol:
Vendég
 


Danidaniel: Nagyon szépek voltatok! Kivánok nagyon boldog életet nektek! Azért a részleteről majd mesélj: milyen volt az esküvő és hogy érezted magad. Puszi: era

Kép
csucsu05
 
 


Én is gratulálok az esküvőhöz.Nagyon jók a képek!
A nászutas párnak meg nagyon jó pihenést,kikapcsolódást!
Pandi!

Nagyon jók a képek,decoupage technikával csimáltad? Mert úgy én is szoktam téli napjaimon. :D A függyöny is szép. :wink:

Jajj írtok itt a szvhangmérésről.A mi védőnőnk nem csinál ilyet.Ezt kérni kell? Vagy nem mindenhol csinálják?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Pati,
Olvastam a másikban hogy barnázol. Tessék pihenni magnezium(tudom hogy tudod :wink: ) drukkolok de majd szépen elmúlik!!! Pici bor is lehet ártani nem árt :wink:
Vendég
 


Sziasztok, bocsi nem tűntem el, csak ultrakáosz hétvégét követően tegnap reggel elkezdtem barnázni, úgyhogy most fekszem, amikor csak tudok. Szerencsére görcs nincs, csak fájdogál kicsit a pocim, de a legvalószínűbb, hogy az egész egy muszájos vasárnapi garázsrendrakás-emelgetés miatt van. Legalábbis remélem. Azért ne higgyétek, hogy ekkora az arcom és nem parázom... :roll: :roll: :roll: Csak igyekszem pozitívan gondolkodni.

Norton szerencsére jól van, legalábbis mocorog, tegnap először belerugott a kezembe, ekkora mozgásai eddig nem voltak, és pont ott volt a kezem, annyira jóóóóóó volt!!!! Gordon pedig ma először öltözött fel egyedül úgy, hogy kivette maga a szekrényéből a ruháit.
Az én két édes, gyönyörű nagy fiam :D :D :D :D

Nem tudok most visszaolvasni, de majd ígérem, hamarosan visszatérek. Addig is jók legyetek, növesszétek a csibéket bent.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandi, köszönöm, a bor is megvolt tegnapi első ijedelmemben :oops: :lol: :lol: :lol:
Szerencsére mára világosodott, a pocifájás csökkent, remélem így is marad. Gordonnal 3 hétig rohamokban úgy véreztem, hogy több betét átázott, aztán mégis itt van, nagy maffiózó nagyfiú lett. Ez vígasztal.
De jól esik, ha drukkoltok, sajnos a kimenetelét az ilyen eseteknek csak remélni lehet... :?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok,

Megjöttem az uh-ról, minden rendben van.

BPD 44 mm
OFD 53 mm

Magzati szívműködés és mozgás látható
Placenta mellsőfali - fundus (ez nem tudom mit jelent)
Magzatvíz mennyisége normális.

Szóval minden rendben van, csak éppen a lábait megint keresztbe tette, így a neme még mindig titok.

Ugy döntöttem bejelentkezek még egy 4D-re, ha ott sem látni, akkor hagyom ezt a nem kérdést, majd megtudom, ha már meg akarja mutatni.

A 0,79-es AFP-re azt mondta a doki, hogy teljesen normális, minden nőnél más, ez függhet a kortól, súlytól illetve az időponttól, hogy mikor megyünk.

Pati,

Tessék sokat pihizni. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok,

Párom nem akar bejönni a szülésre.

Ott volt mindkét szülésnél, és azt mondta, hogy nem olyan szép látvány az egész, csupa vér a babó, lila színe van, és a nő alsó fertája is szörnyen néz ki. Majdnem megfulladt annyira rosszul érintette, csak nem szólt mert nem akart engem megsérteni.

De ugy gondolja, hogy mégegyszer nem bírná ki.
A vajudásnál velem lesz, de magánál a szülésnél kimegy, majd ha már összevarrtak és lefürdették a kicsit, akkor visszajön és fotóz, de ne kérjem, hogy mégegyszer keresztül kelljen mennie ezen.

Teljes mértékben megértem, és fogalmam sem volt róla, hogy így érzett akkor is.

Jövő hét szerdán mégegyszer nekifutunk ennek a "nem" dolognak, déli 12.00 4D, aztán ha nem akkor nem mutatja meg magát. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judi!

Én tisztelem a párod az őszinteségéért,téged pedig azért amiért ezt így fogadod.Valljuk be a legnagyobb szükség a vajúdás alatt van rájuk,a szülésnél már tényleg annyi a segítő kéz.Ha így meg tudtátok beszélni,akkor az a fontos,hogy mindenki azt az élményt kaphassa amit ő elvár.:)

Mpatr!

Ugye azért dokihoz mész? Simán lehet a sok pakolástól és nagyon drukkolok,hogy minden a legnagyobb rendben legyen.De azért mutasd meg magad orvosnak. :wink:

Puszi

Eszter

Ui!

Pandácska írtam neked egy privit,ha majd lesz egy kis időd nézd meg légyszi. :wink: Előre is köszi

Kép

Kép
anubias
 
 


Hm!

Ma vagyok félidős!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias,

Gratulálok a félidőhöz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Muszáj tolerálnom a döntését, mert azt nem akarom, hogy olyanban vegyen részt amit nem akar. És az sem lenne jó, ha ezért vagy rám, vagy a kicsire megoroljon.
A lényeg tényleg a vajudás, amikor az ember már szül, akkor mindegy mi történik körülötte, és az is, hogy ki van körülötte, csak arra tud gondolni, hogy legyen már vége. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pati,

látom te sem bírsz magaddal. Most gondolom pihengetsz. Remélem is. :)

Danidaniel,

nagyon szépek voltatok. Csak sikerült a képecske.

Anubias gratulálok én is!

Judy,

gratula a jó eredménykhez!
Most egy kicsit megtorpantam , mert pont ezeket gondolom én is, hogy párom jól bírja ezeket csak, hogy kiszoplgáltatott helyzetben lát és az alsó fertály sem valami szép nem szeretném ha veszítenék nála a vonzerőmből. és rossz érzésekkel gondolna vissza pont a legszebb pillanatra amikor is a baba kibújik.

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Judy,
Igen így jobb legalább neki se lesz rossz élmény de mégis ott lesz veled amikor kell. Jó hogy legalább így megtudtátok ezt beszélni! Szerintem ha ennyira takargatja magát akkor kislány lesz :wink: mondjuk Dorka utoljára rögtön szétrakta a lábát :oops: :lol: de ezt az apjától örökölte, tuti nem tőlem én szégyenlős vagyok :lol: :lol:

Eszter,
Grat a félidőhöz :lol: írtam akinek kell a segítég :wink:
Vendég
 


Judy: Értékeld a párod öszinteségét. Amúgy meg ki tudja előre. Lehet a helyzet úgy hpzza, hogy mégis bent marad és észre sem veszi :))) Már kint is a babó :)))

Kép
csucsu05
 
 


Ez a téma nálunk is :?:
A párom nem szeretne bejönni, mert rosszul van a vértől, elég ájulós tipus, még a végén őt is el kell látni!!! :roll: :roll:
De viszont kétségek között vagyok, mert nem tudom végig tudnám e egyedül csinálni! Mondjuk még eszembe se jutott, hogy csak a vajudásnál legyen velem, aztán majd kint várja az infot!!! :?
Hát remélem addig sikerül majd valamit kitalálnunk, végülis még van idönk! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, még nem olvastam vissza, csak futólag!

Judy!

Grat a jó eredményekhez! :D

Na megjöttünk az uh-ról, 17 órára volt időpontunk, de majd fél órát csúszott a dolog, mert a doki később tudott bejönni! Minden rendben van, mindene magvan, annyi, amennyinek lennie kell, normál a szíve, a vesék rendben, gyomortelítődés van, méhlepény a fundusban, köldökzsinór 3 erű, viszont nem igen látszott, hogy milyen nemű! A doki szerint inkább lány, mint fiú, de egyáltalán nem mondta egyértelműre, és nem is látszott, összeszorította a lábacskáit a kis szégyenlős! :lol: De a lényeg az, hogy egészséges, és végre láttam az arcát is! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Na végre ideértem a gép elé!

Minden jól ment a cégnél, főnököm nagyon rendi volt, már csak ezen a héten kell dolgoznom!!! Még 4 nap és pihi!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

olyan sokat írtatok, bocsi, ha valakinek nem reagálok.

Pandi!
Gyönyőrűek a képek! Igazán ügyesek vagytok! Már én is elterveztem, hogy milyen képeket teszek majd fel a falra, meg a párom fog festeni figurákat a MiciMackóból! Úgyhogy a tervek már a fejben, aztán október-novemberben megvalósítjuk a dolgokat.

Pati!
Pihenj!!!! Nagyon vigyázz magadra! Nálam is volt barnázás két alkalommal is, igaz csak egy foltnyi, de kb. a 14-15. héten, meg egy kicsivel előtte. Gondolhatod, hogy tiszta egy ideg voltam!
De lényeg, hogy pihenjél és nyugi! NO stressz!!!

Apás szülés:
az őszinteség a legjobb dolog a világon, én sem szeretném, ha a párom csak azért jönne be, mert én annyira akarom. Ő mondjuk abszolút bírja a vért és ilyeneket, őt inkább a várakozás tudja megőrjíteni - mondjuk engem is -, mostani álláspont szerint mindenképp ott lesz velem. Aztán majd kiderül!:-)

Most egy kicsit befejezem, lányzómnak már aludni kéne, de az apjával eszetlenkednek, most éppen ülve táncolnak, Viki pedig énekel fennhangon. :D

Majd később jelentkezem!

Sziasztok!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Pati!

Vigyázz magadra, pihenj sokat! Minden rendben lesz!

Pandi!

Jók a képek, nagyon jól haladtok Dóra baba szobájával! :)

Judy!

A lényeg tényleg az, hogy ne érezze, hogy kényszerből be KELL mennie Veled.Ha nem akar a végénél ott lenni, akkor inkább tényleg menjen ki, a lényeg, hogy előtte veled lesz, és számíthatsz rá! :)

Katuci!

Éljen a pihenés 4 nap múlva! :D

Daninaniel!

Jók a képek, gratulálok én is! :D

Eszter!

Grat. a félidőhöz! :)

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap voltam a dokimnál, és megnézte uh.-on a Kismanót!!!!MINDEN RENDBEN VAN!!!!! :D :D Láttam a kis kezeit, lábacskáit, gerincét, szívhangot mutatott, szóval tök jó volt!!!!Végre megnyugodtam!!!!! :lol: Legközelebb 2 hét múlva megyek, remélem hamarosan már képet is kapok....Mondjuk október végén megyünk 4D-re.

Nekem a párom ragaszkodik hozzá hogy bejőjjön a szülésre, azt mondta hogy ezt semmiképpen nem hagyná ki.Mondtam neki, hogy nehogy megundorodjon tőlem, de ez sem tántorította el, azt mondta hogy ő sosem fog undorodni, bármi is lesz.... :P Hát remélem!!!!

Nem tud ajánlani valaki az Örshöz közel , vagy a Keletihez közel egy magándokit, és egy kórházat???Telcsiszámmal együtt...

KÖSZI!!!!!

Képhttp://raczmartin.freeblog.hu/
szemokzsu
 
 


Sziasztok!

Vikci!
Jó repülést és nászutat kívánok nektek, vigyázzatok magatokra!
Ja és egyél sok halat meg tengeri finomságot!

Pandi!
Szépek a képek, adtál egy jó ötletet, mert régebben én is csináltam ilyen technikás képeket. Majd elmegyek megint a szalvéta beszerző körutamra. :D
Nálunk a falak fehérek maradnak :( , mert újépítésű a lakásunk és sok ember szerint mozoghatnak még a falak és megreped a festék így, de díszíteni azért lehetne valamivel, mert egyenlőre a kisszoba még nagyon felnőttes jellegű.

Beírnád a táblázatba, hogy okt. 11-én 4 D ultrahang? (már alig várom).

Pati!
Sok pihenés, semmi emelgetés, sok C vitamin és Magne B 6!De ezt nem is kell gondolom mondani!

Eszter!
Látod milyen gyorsan telnek a napok, még 20 hét és kinn is lesz a kismanó! Remélem jobban vagy már!

Danidaniel!
Szépek voltatok, sok boldogságot!

Kata!
Szuper lesz neked is pihenni egy kicsit, bár egy örökmozgó 5 éves mellett nehezebb egy kicsit!


Lányok nektek nem szokott időnként fájni a derekatok, ha egy kicsit többet mozogtok a kelleténél? És időnként nem éreztek olyat, hogy amikor a baba keresztbe fekszik olyan mintha szét feszülne a méhetek belül?
Jaj képzeljétek találtam egy csuda jó oldalt:

gyermek.multiply.com

Rengeteg gyermek és babazene van itt fenn mp3-ban, teljes albumokkal. Igazhogy a multiply-on regisztrálni kell, de nálam ez 2 perc alatt megtörtént tegnap (eddig legalább 10 albumot letöltöttem, érdemes nektek is felnézni ide, illetve nézzétek meg a linkeket is, mert ott nagyon sok hasonló oldal van! SZUPER!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jó reggelt!

Voltam védőnőnél néztünk szívhangot :lol: vérnyomásom még mindig alacsony most 80/60 volt de jól érzem magam. Pénteken meg megyek cukorterhelésre és gondolom lesz uh is.

Vera,
Nekünk is új a lakópark de azért kifestettük a baba szobáját a többit nem a repedés miatt. Ha díszited színesre az is tök jó fehér falhoz jobb vásárolni is :wink:

Pati,
Hogy vagy? Barna? Poci?

Kép
Kép
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek.

Reggel voltam a védőnőnél. Vérnyomás 108/67 pulzus 102
Terheléses vércukor 6,3, azt mondta 7-ig jó, de azért hanyagoljam a szénhidrátot. Súly eddig + 5 kg, azt mondta ok.

Viszont a tegnapi uh leletemre azt mondta, hogy tul kevés az adat rajta, és hogy ezt nem írja be, hanem csináltassak egy másikat. Szóval ma délben beugrok a kórházba uh-ra megint. Remélem nem lesz gond a babának, bár akkor talán nem mondta volna hogy menjek ujra.

A hasam megint fájdogál egy kicsit, be is írta a kiskönyvembe. Mondta, hogy pihenjek sokat jövő héttől.

Megvannak a végleges nevek.

Lány - Barbi
Fiu - Gergő (bocsi Kata, de apának nagyon bejött ez a név)

Köszi Lányok az együttérzést az apás szüléssel kapcsolatban. Biztos vagyok benne, hogy ott lesz velünk apa is, csak most egy kicsit parázik, de ha ugy dönt mégsem nem fogok megharagudni rá.

Pandi,

Az én vérnyomásom is alacsony, de a tied nem semmi. Csodálom, hogy nem vagy rosszul. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenkinél oké minden!!!

Pandi!
Nekem is 90/60 szokott lenni, a védőnő mindig el van hűlve, hogy egyáltalán hogy tudok így létezni?! :-)
Mondjuk néha elég nehezen. Olyan szédelgős vagyok délelőttönként, délutánra olyan kb. 110/70-ig tud felmenni.

Judy!
Nagyon aranyos nevek! :)
Amúgy nekem a lányommal 0,8 volt a MoM, és az is rendben volt, szóval szerintem ne aggódj.

Pati!
Hogy vagy????

Most mennem kell!
Majd délután jelentkezem!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltam dokinál. Minden rendben a kicsivel és velem is. És kiderult a neme is: KISFIÚ

Pandi
Honnan tudtad? Látom már betettél nekem a tábliba egy kék cumit??? :wink: :shock: Egyébként koszonom :P Még kérlek beírhatnád okt. 22 tanácsadás

Judy
Láttam a neveket, amiket kiírtál. Ebbol 9 nekem is a listámon van.
Nekem a befutó a Dávid, de még gondolkodunk rajta /csak a párom :wink: /

Egy picikét csalódott vagyok, orultem volna egy kislánynak, de a lényeg, hogy minden rendben van vele.

Pati
Ne idegeskedj! Pihenj sokat, és máskor hagyd a takarítást a párodra. Használd ki az alkalmat, és hagyd magad kényeztetni :wink:

Danidaniel
Gratulálok, és sok -sok boldogságot kívánok!

Lányok, ne aggódjatok a kilók miatt. Sajnos már nekem is + 4 van, de azzal nyugtatom magam, hogy ez félidosen elég jó. Ádámmal sajnos felszedtem 23 kgt, most max. 15-ot szeretnék.
Az én tapasztalatom az, hogy amíg szoptattam, nagyon lassan olvadtak le a kilók, de aztán már mentek. Ádám egy éves korára visszanyertem az eredeti alakomat. :)
Vendég
 


Carpe,

Gratulálok a kis kukishoz. Gondolom, hogy egy kicsit csalódott vagy, de a lényeg az egészség. :lol: :lol:
Majd a 3. baba lány lesz. :wink: :wink: :wink:


Megjöttem a mai uh-ról is, most aztán mindent megnézett a dokibácsi, és mindent rendben talált. 19 hetet dobott ki a gép. Szóval akkora amekkorának lennie kell.

Most nem volt keresztben a lába, de a köldökzsinor pont a lábai között volt, így nem igen lehetett látni. Azt mondta a doki, hogy egyértelmű zacsit és kukacot nem lát, de nem meri azt mondani, hogy kislány. Hát ez van. Marad a 4D jövő héten, ha nem akkor a meglepetés ereje. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Hello!

Megküldték a fényképeket a 4D Uh-ról, egyiket felteszem, remélem kivehető belőle a kis picurkánk!
A képen éppen "U" alakban üldögél, és a térdét szopogatja:-)

Kép Liliána 18+4


Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Ja, és még itt van egy félidős pocak!!! :D :D :D Kép félidős poci :-)

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Pandi!
Hogy-hogy nem 24. hét után mész cukorterhelésre? Erre felénk akkor kell menni, ha valaki betöltötte a 24. hetet. :shock:

Judy!
Barátnőm is úgy járt, hogy keresték a kukit, aztán a doki mondta, hogy lehet nincs is mit keresnie, 90 %-ban lányzónak látja, de a köldökzsinór állandóan odalógott. De azt mondta neki, hogy általában a zacsikat meg a kukacot :D nem nagyon szokta eltakarni a köldökzsinór. Szóval még reménykedhetsz...:-)
Bár gondolom úgyis inkább az a fontos, hogy jól legyen a kis bébi!

Carpe!
Gratula a kisfiúhoz! Azért jó, hogy már megtudtátok a nemét, így nem ringatod magad abban a tudatban, hogy kislány. De a babának semmiképp nem szabad érezni, hogy csalódtál, nyugtasd meg, hogy mindegy mi lett volna, te akkor is ugyanúgy szereted és örülsz neki :-)

A volt férjem folyamatosan fiút akart, amit hangoztatott is, még a 150 %-ra tuti biztos kislányt mutató UH után is azt mondogatta, hogy biztos elnézték, biztos kisfiú, mert ő csak fiút tud - nem tudom ezt honnét vette... :twisted: -, és fiúnak is szólította, meg annak is várta Vikit. Pedig én már a 3-4. hónap körül éreztem, hogy ő kislány, mint ahogy most is ráéreztem. De hajthatatlan volt.
Meg is lett az eredménye, Vikivel mikor már nagyobbacska lett, meg kellett szerettetni saját magát, hogy elfogadja, hogy ő kislány, mert folyamatosan azt beszélte, hogy ő kár hogy nem született fiúnak, mert azoknak sokkal jobb - holott soha nem mondtuk neki, hogy a vérszerinti apja fiúnak várta.
Szóval volt vele küzdelem nagyon sokáig. De aztán annyira boldog lett, amikor végre teljesen elfogadta, hogy ő lány, most már igazi nőcike, néha túlzásba is esik... :) :)

Igazából nem is gondoljuk, de a pocakban eltöltött idő alatt történő események rendkívüli módon befolyásolják a baba későbbi életét. Ezért fontos a nyugalom, a szeretet - az egész család részéről - és a feltétel nélküli elfogadás.

Szili!
Hová küldtél nekem e-mail címet? Mert még mindig nem ért ide!!! Légyszi küldd, hogy tudjam neked küldeni a kineziológusok elérhetőségét!
De addig is nézelődj a kineziologia.lap.hu oldalon!

Egyébként tudtok valamit az ELTŰNT KISMAMÁKRÓL???? Vannak egypáran, akik már régen látogattak meg minket! :roll:

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci!

Szuper a babaád ahogy eszi a térdecskéjét. :D És a pocifotó is nagyon kerekedik. :D
Lányok a kilók miatt szerintem is felesleges aggódni.Én 13 kg ot híztam a fiammal és a7 hónap szoptatás alatt több is lement.Utána nagyon gebe lettem.Most még nem sikerült egy kilót sem hízni,most nyertem vissza a kiindulási súlyt,amivel teherbeestem,de nagyon szeretnék felszedni egy 10-est és alig váriom,hogy legyen egy kis felesleg. :lol: Nem aggódunk a kilókon. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hát kilók....ami azt illeti, éppen most bűnözök... :D
karamell-krémes Milka + egy pohár finom meleg kakaó.... :D :D :D
Egyszerűen nem bírtam ellenállni a csokinak a boltban :( :oops:


Anubias!
Biztos most már te is fogsz hízni, ilyenkor jönnek még csak a kilók ezerrel!!! :D

Amúgy a babám nagyon szereti a finomságokat, mert amikor eszek, akkor folyamatosan mozog:-)
Most is díjazza a csoki-dolgot!!! :lol:

Most nézem a tábliban, hogy vagyunk egypáran 20 hetes +/- egypár naposak!
Mindenkinek felhőtlen félidőt kívánok! :-)

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Sziasztok,
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat

Szemokzsu,
Egész kis esküvő volt, de nagyon megható és hangulatos : )
Pont így képzeltem

Pandi,
Csoda szép baba Réka.

Tegnap voltam védőnőnél, és miközben szívhangot hallgattunk a kis pocaklakó akkorát ugrott, egész megijedtünk, olyan hangja volt, nagy kópé : )

Kép
danidaniel
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Végre megvannak a képek is! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Vicky27: Csorog a nyálam ahogy nézem a képeket és az irigységtől besárgultam :) Na de csak egsézséges irigység van bennem. Már én is szeretném ha a gólya erre felénk jönne. Küldjétek már hozzám :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Lányok,

Tele van a hócipőm.

Nálam már megint van miért parázni. Bazsinak megjött a virológiai eredménye még a multkori 2 hetes hőemelkedésből, és kijött ez a CMV pozitív és Epstein-Barr pozitív vírus. Na most ezek a vírusok veszélyeztethetik a magzatot is. Tiszta egy merő ideg vagyok most meg ezért. Elmegyek egy beutalóért és vetetek le vért, hogy szűrjenek meg engem is. A védőnő mondjuk azt mondta, hogy ezek a vírusok igazán csak a terhesség elején okozhatnak a magzatnál gondot, és biztos benne, hogy minden rendben van, de a magam megnyugtatása végett ha gondolom csináltassak egy vérképet.
Nálunk mindig van valami.

Katuci,

Nagyon édes a kicsikéd, szépen kivehető a képről. :lol: :lol:
És a pocid is szép formás.

Természetesen az a lényeg, hogy egészséges legyen kicsi babó, főleg ezek után, a nem csak másodlagos. Max egy kicsit csalódott leszek, de imádni fogom, ahogy a másik két lurkómat is imádom. :lol: :lol:

Anubias,

Én is a szoptatás alatt kezdtem el fogyni, aztán amikor abbahagytam már csak egy kicsit kellett fogyiznom, és a régi súlyomnál voltam.

Szerintem én most is meg fogom hízni azt a 12-13 kg-ot, mint a másikaknál, hiába a diéta, de majd lemegy utána.

Viki,

Ugy látom a te picurkád is szépen növöget. :lol: :lol: Gratulálok hozzá. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy!

Drukk, hogy minden rendben legyen! Jól teszed, hogy azért megcsináltatod a vérvételt.Remélem megnyugtat majd az eredménye!

Csucsu!

Elküldtem a gólyát! :D Van kéményetek??????,, :lol: :lol: :lol:

Katuci!

Szép baba, és szép poci! :D

Pandi!

Beírnád a tábliba: köv.dokilátogatás október 16., köszi! :)

Katuci, Eszter, Carpediem, N.Vera, Szili74 ( és akit még kihagytam esetleg)!

Gondtalan félidőt kívánok Mindenkinek, és nyugodt 2. felet! :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Vivky: Köszi. Van 2kéményünk is :) Várom akkor.

Kép
csucsu05
 
 


--
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?