Új privát üzeneted érkezett!

Montana!

Kép

tjuca
 
 


Szia Montana!

Nem is tudom elmondani mennyire drukkolok neked, lehet jobban izgulok mint te :lol: ! Nekem sem volt semmi tünetem sokáig. Viszont tuti 2 csikosom volt a várható menzi után 1 nappal! Mikor tesztelsz?
Vendég
 


Ez meg az augusztusi ciklusom.Szerintem egyértelműbb, mint a mostani.

www.ciklus.hu/images/diagramok/6a830cc4 ... 05600_.png

Nati!
Légyszi nekem is mondj valami biztatót!!!!Bár nekem még van egy kis időm a tesztig..

Monti, hogy bírod ki?Nagyon-nagyon drukkolok Neked!

Picit nekem is érzékenyek a melleim, de ez a múltkor is megvolt, sőt akkor kicsi hányingerem is volt.Vagy csak bebeszéltam magamnak.

Lina, a náthán kívül mit érzel?
Vendég
 

 
 

Mimi!

Egy kicsit visszatérve a baba nemére: Juca küldött nekem egy nagyon jó címet:
www.auranka.hu

Itt jobb oldalt van olyan, hogy naptár csak nőknek.
Be kell írni, hogy hány napos a ciklusod, mikor volt utoljára a mensid, és kiszámolja, hogy kb mikor van a pé.A klasszikus középidővel számol.De ha az embernek nem akkor szokott lenni, hanem egészen máskor, nem ér az egész semmit.Meg azt is jelzi, hogy mikor kell fiút gyártani, meg lányt.Én minden hónapban kinyomtatom az aktuálisat, és aszerint cselekszünk. Meg mellé a gőmérő, és lh teszt...Igaz, még semmi nem jött össze...

De ha nem akarsz hőmérőzni, meg egyéb kutykurutty, irányadónak ez a naptár is jó.

De igaza van Grönlandnak, abban a pillanatban, hogy a kezünkben tartjuk, olyan mindegy lesz, hogy fiú vagy lány...
Vendég
 


Monti!

Ez akár lehet jó jel is! :wink: Belőlem is folydogált mindig valami, azt hittem megjön, aztán mégsem! :wink:

Linácska!

Lehet alapja annak amit írsz, de én szeretem arra fogni, hogy progihiány, mert azt ki lehet küszöbölni! Nem jó arra gondolni, hogy lehet, hogy beteg volt a baba és azért ment el! Ugyanakkor egy rossz minőségü petesejt is lehet a ludas, de szerintem ezek a babák többnyire távoznak a mensivel!

Luca!

Ejha, de szép görbéd volt az elöző ciklusban!
Vendég
 


Grönland!

Nekem is tetszett a múlt havi! :lol: Igaz, nem lett belőle semmi, de akkor is...
Vendég
 


Luca! Lehet, hogy pont ebből a "nem annyira szépből" lesz valami. Szerintem is 12-13 nap. :lol:

Monti! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Juca! Az én pém bizti a 12-13. napon volt, mert fájt a jobb oldalam. Hozzáteszem a középidős fájdalom nálam csak a vetélés óta van, addig nem éreztem meg. :shock:
1 hőmérős hónap kell még. De remélem utána meg nem lesz értelme dokihoz menni :)
Igazából elég türelmes ember vagyok...

Kép
kislibus
 
 


Luca, egyenlőre csak annyit mondhatok, hogy neked is szoritok!
Vendég
 


Luca,
a náthán kívül semmi bajom, csak olyan érdekesen fáj a hasam, pont mint a két terhességnél. Lili előtt is már orvoshoz akartam menni, hogy nézze meg miért fáj ott alul, de még csináltam azért egy tesztet :D Csak előtte 32. napon még negatív volt, ezért nem gyanakodtam. 36. volt pozitív.

Grönland,
amúgy szerintem is progihiány volt, mert csak napi egy utrót kaptam, azt is én kértem, a doki nem adott volna, mert "olyan spontán jött a baba". Lilire egy évet vártunk, vele kaptam napi 2-t.

Montana,
kibírod holnapig, vagy csak elővetted azt a tesztet???? :lol: Olyan kíváncsi vagyok...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást, a ciklus.hu is kb hasonlóan jelöli mint az "auranka"- a naptár szerinti fiú/lány gyártást, aztat +néztem már korábban...

olyan taknyos vagyok, mint a Zállat...és csak fokozódik! :evil:

Még nem hallottam az antibio adásról lombiknál. :shock: Jéé?!

Mindegy, lesz ami lesz, most vhogy úgy érzem, h a petém sem fog érni, így kár azon tanakodni, h milyen nemű gyerkőc nem fog megfoganni ebben a hónapban...

Monti! Szerintem az jó, mármint a folyás+cici fájás! Csak előre!
zmimi
 
 


Mimi, így nem lehet gondolkodni!Miért ne érne a petéd?Az ilyent nem lehet előre megérezni, hogy nem fog!Akarni kell, és akkor fog!
Több optimizmust! :wink:

Azt röhögöm, szerintem Monti az egyetlen, aki kibírja holnapig a tesztelést.Hihetetlen önuralma van!Szerintem már mindegyikünk megcsinálta volna. :lol:
Vendég
 


Lányok,
Jónás naptárat szoktatok nézni? Én mindig el vagyok képedve, hogy honnan a francból tudja, hogy nekem mikor jön meg, mikor ráadásul egy műtét is volt közben. Nem igazán látom az alapját, meg ilyesmi, de valahogy ezt mindig pontosan belövi. Na a lényeg, hogy nekünk erre a hónapra fiút mond. Most valahogy szeretnék is egy kisfiút. Szerintem ez előző baba az lett volna, mert addig el sem tudtam volna képzelni, hogy nekem fiam legyen, akkor meg úgy belémhasított, hogy jó lenne, ha kisfiú lenne....

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina, és visszanéztem az időpontokat, Bettinek a naptár szerint fiúnak kellett volna lenni.De lehet, hogy nem jól néztem.
Neked mikor kell tesztelni?
Vendég
 


Sziasztok!

Szóval még mindig semmi. :lol: Holnap reggel teszt! Első pisiből, ahogy illik. :lol: Szorítsatok!!! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Luca,
nekem elvileg szerdán kellene megjönnie, de én a teszttel legalább egy hetet szoktam még várni. Kacikával egyetértek abban, hogy nem szabad túl korán. Túl későn sem akarok, mert ha tényleg van babó, akkor megyek progiért azonnal.
A múlt ciklusom 32 napos volt, még műtét előtt volt 37 napos is, úgyhogy szerintem majd csak októberben fogom megnézni :D

Montana,
nagyon remélem, hogy abban a boltban csak zebrás tesztet árultak :D
Szorítok nagyon!

Ja, Luca, még annyit érzek a hasfájáson túlmenően, hogy nem birom tisztába tenni a lányomat, mert úgy öklenedezek tőle, mint a huzat. Hétvégére véletlen bent maradt egy pisis pelus, ma hazajöttünk, kivittem a kukáig, na ezalatt 3-szor majdnem visszajött minden. Csak ez nálam annyira nem jelent semmit, mert általában nem birom. Szégyen, nem szégyen, de ha apa itthon van, Lilit ő szedi ki a kakiból, ha nincs, akkor megemberelem magam, de néha nagyon nehezen megy. Egyszerűen képes vagyok rosszul lenni tőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Montana!!!

Kezem, lábam keresztben! Én tudom, hogy 2 csíkos lesz, érzem itt belül!
Vendég
 


Monti!
Nagyon-nagyon szorítok!Aztán írj ám azonnal!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

:D :D :D :D :D :D

szerencsésen hazaértünk tegnap este 8 körül. Minden rendben, igyekszem visszarázódni! Beszámoló is lesz, ígérem!

Megpróbálok visszaolvasni, de nagyon örülnék, ha pár mondatban mindenki leírná mi történt Vele az elmúlt két hétben. KÖSZÖNÖM!

Azt olvasom, h Montika tesztel reggel, köldöm a frissített, kipihent pozitív energiáimat!!!! :!: :!: :!:

Két kép , aztán jövök, amint tudok!

Puszik

Kép a \"Nagy VÍZ\"

Kép strandoló imádottam

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Szia Zsuzsu! De jó, hogy itt vagy! Hiányoztál nagyon! :lol:

Gondolhatjátok, hogy alig tudtam aludni, már 5-kor felkeltem. Megcsináltam. Háááááát.....két csíkos, de eléggé halovány. Kb. fél perc után jelent meg a második csík. Szóval látszik, de azért engem nem győzött meg 100 %-osan. Lefényképeztem, de persze megint nem sikerült lekicsinyítenem, teljesen szétesett a kép. Délután megpróbálom apával. Na mindegy. Veszek még egy tesztet, az új időpont szerda reggel. :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Juca! Megnéztem a te Kingás tesztedet és kb. olyan az enyém is.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti!

Ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!Halvány csík is csík!
Vendég
 


Zsuzsu, üdv itthon!

Velem nem történt semmi, várok.A héten még nem tesztelek.Persze, ha kibírom. :lol:
Ja, meg elhatároztam: februárig próbálkozunk, hogy 40. éves koromig megszülessen, utána már nem.Utána élvezem, hogy nagyok a gyerekeim, és még tanulni is szeretnék valamit.Meg persze kirándulni, utazni.

Rengeteget gondoltam Rád, én is nagyon szerettem volna Omisba elmenni, ez volt a nagy vágyam,sajnos nem jött össze.Páromnak határidős munkája van, éjjel-nappal dolgozik.Majd október 20-án megyünk Sopronba 3 napra.
De a tengert azért nem pótolja...

Várom a beszámolót!
Vendég
 


Monti,
igaza van Lucának, a HCG, az HCG, még ha halvány is. Két-három nap múlva ha csinálnál, már lehet, hogy sokkal erőteljesebb lenne!!!!!!!
Megérte a sok drukkolás, meg szorítás :lol:

Zsuzsu,
nagy víz :D Nálunk Lilinek már a 20 m átmérőjű víztározó is tenger volt a Mátrában múlt hét végén. Aztán javított, Balaton lett belőle :D
Velünk semmi különös, ha csak az nem, hogy két hete újra dolgozom, Lili bőszen jár az oviba, már egy-két reggel nem is sírt. Most 3 napot nem volt, remélem nem szokott el tőle teljesen. Kicsit gond a Pestre járás (néha lehet, hogy Szeged is befigyel majd :D ), vagyis az, hogy Lilit ki hozza el az oviból. Amúgy jól vagyunk, ebben a hónapban már élesben rajta voltunk a babagyártáson, most tiszta takonykórban várom, hogy lett-e eredménye...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


MONTIIII!!!!!!!!!!!!

Szuper!!!! TUDTAM, TUDTAM! :lol:

Ugysem hiszitek el, de komolyan éreztem, h 2 csíkos lesz a teszted!!!

Annyira jó! Nagyon örülök!

Mostmár úgy viseltess, mint a hímes toji! :wink:
zmimi
 
 


enivéj:

ma reggel már úgy keltem fel, mint akit kimostak... már a torkom is fáj, egész éjjel az orrom fújtam... szegény uram! :roll:

szóval igen xarul érzem magam, emellett pedig rendkívül vonzó látványt nyújtok! :?

Ja, és ha a férjem nem hív fel a mh-éről, akkor simán alszom tovább, a gyerek meg elkésik az iskolából...
zmimi
 
 


Monti!!!


Most mit mondjak? AZT HOGY ÉN MEGMONDTAM!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: SZUPI!!!!
Vendég
 


Monti!

Szívből gratulálok! :lol: Na, most én is jöjjek azzal, hogy én is éreztem? :lol:

Zsu!

Jó, hogy itt vagy újra! Majd mesélj!Velem semmi különös! Pihiztetjük a babaprojektet! De azért méricskélek és elházok! Azért most sem bízom a véletlenre! Nem vagyok teljesen 100-a! :lol: Mi is takonyban úszunk, de a gyerek már megy suliba!
Vendég
 


Sziasztok!

Montana!

Ez szuper. Én tegnap már annyira biztos voltam, hogy előre keresztem zebrát a táblába, amit le is kicsinyítettem, ésatöbbi satöbbi... :twisted:

De azért kapol egy rendeset is :-)
Kép

A halványság ne tévesszen meg, már kb. 50 egység HCG-d van minimum! :wink: És egyébként a Kingás tesztem nem is volt annyira halvány, láttam már olyanabbakat is, nyugi...

Most gondolom madarat lehet Veled fogatni! Hippijé!

tjuca
 
 


Akkor jöjjön a tábla!
Kép

tjuca
 
 


Nati!

Maradj köztünk, és jósolgass!

Zsuzsu!

Dejó, dejó! Várom a mesét, bár gondolom most kisebb gondod is nagyobb ennél, és lett belőled egy mosó Masa. (Tudom, hogy ez meg aztán Kazahsztán, de hol tartasz ciklusilag???)

Luca! Lina!

Ti jöttök!

Mimi!

Sajnálom a náthát. Én Piri nénjével alukáltam még mindig, Kofa meg Pirinnel az Algo Prinkével. :-(

Anna!

Te hogy állsz a göthővel?

Csajok!

Én nagyon unom már a mensit. 8. napon még mindig BOCSI véres nyálkás szötyim van, nem csa barna. Ez már sosem hagyja abba? Most egy kicsit el is ment a kedvem, hogy lesz itt pete meg baba? Vagy lesz majd egy frankó 40 napos ciklusom?
:cry:

Zsuzsu!

Jajaj hát velem csak ennyi, hogy kértem laborba beutalót, a 25-26. napon kell mennem, meg megyek a házidokihoz terh. cukor vizsgálat beutalóért. Megalapozott a gyanúm, hogy PCO-m van, és vagy ki akarom zárni, vagy kezelést akarok. Ehhez képest előző ciklusban meg voltam győződve, hogy nekem most babám lesz. Na azóta van egy 8 napos mensim, fájnak azóta is a melleim, és reggelente hányingerem van, néha kidobom a reggelit. Tehát a hormonrendszerem kaputo finito normális módon működni. :shock: :cry: Más különös nincs. :lol:

tjuca
 
 


Juca!

Mi a nevünk mellett a sárga szaloncukor?Hogy mi jövünk?
Előző terhességem tünetei közül egyet felfedeztem magamon:már megint rémálmaim vannak.Akkor is azért voltam olyan kimerült, mert nem tudtam aludni, pár óra alvás után már felébredtem, ha meg visszaaludtam nagy nehezen, hülyeségeket álmodtam, és úgy riadtam fel.Most éjjel ugyanez,szinte semmit nem aludtam!
Nektek ilyen soha nem volt?

Ti mit hallottatok a Multi Maca nevű Aloés bogyóról?
Itt a Kaáliban ezt ajánlotta egyik orvos a kolléganőmnek.Meg a piros folyadékot.Pomesteen, azt hiszem.Én ezt a kettőt eszem-iszom most.
Állítólag sok párnak összejött a baba ezeknek a segítségével,persze ha nem volt különösebb problémájuk.És ha már teherbe esett az ember, akkor és érdemes szedni terhesség-megtartó céllal.
Vendég
 


Luca!

Én minden terhességnél nagyon rosszul aludtam! Annyira kifinomult lett a hallásom, hogy azt is meghallottam, ha konyhában csöpög csap! De az zavart a legjobban, hogy hallottam a sz.gép és a tévé búgását kikapcsolt állapotban! Érdekes, hogy nem terhes állapotban ezeket nem hallom! A másik jellegzetes tünet ami nálam terhességre utal, hogy leharapom párom fejét mindenért és hülyeségeket csinálok, beszélek! Nálam ez megbízhatóbb, mint a teszt! :lol:
Vendég
 


Luca!

De volt!!! Most is, meg Kingával is, na meg még annyi minden... de inkább ne éld bele magad jó??? (az az igazság, hogy én meg azt szeretném, ha végre visszatérnék a normál kerékvágásba). Nekünk semmi se jó mi???

az egy drukkolós smile, csak, ha kisebb, akkor nem ugrál Kép

tjuca
 
 


Monti gratlálok a zebrácskádhoz.

Kép
e.andrea
 
 


Juca 8nap az már sok szerintem is :( de a honapba bár mi lehet szerintem

Kép
e.andrea
 
 


SZIASZTOK, MOST CSAK 1 MONDAT, MONTI SZÍVBŐL GRATULÁLOK, ÉN IS ÉREZTEM.

ZSUZSI, ÜDV ITTHON, MESÉLJ, ÉS RAKJ FEL KÉPEKET.

TÖBBET KÉSŐBB, MOST ROHANNOM KELL.!!
Vendég
 


Grönland, én azóta rosszul alszom, amióta egyedül maradtam a csajokkal.Igaz, azóta újra férjhez mentem, de a rossz alvás maradt.Bennem maradt a 8 év egyedüllét.Minden icipici zajra fent vagyok.De hülyeségeket normális esetben nem álmodom.

És tényleg, én is hülyeségeket csináltam és beszéltem!És ez most is megvan, de a fáradtságra fogom.Én a műtét óta nem érzem jól magam.

Juca, tudom, nem élem bele magam.Múltkor is voltak tünetek, aztán semmi.Most még esély sincs sok.De a remény hal meg utoljára!
Vendég
 


halihó!

Pöti szösszenet a Jónás-method-hoz:

én mindig tudtam gyerekkoromtól, h nekem csak lányom lehet... ( egyenleg:2 saját+ 1kapott kisfiú) és ugye már az elsőt sem akartam a véletlenre bízni, ezért Pánszky doki jópénzért kiszámolta, h tuti lány legyen...

Benedek most 8 éves! Persze imádom!

Viszont érdekes, h az a nap biológiai tanulmányok szempontjábol "lehetetlen" lett volna a fogamzásra. Fogamzás volt, de a neme nem stimmel.

Azóta az élet megtanított egy csomó mindenre, és hiszem, h nem véletlen, h 3 fiút kaptam.
zmimi
 
 


Lányok!

A Jónás módszer kb. annyira megbízható, mint a kínai fogamzás naptár. :lol:

Szóval oly mindegy, hogy fiú vagy lány, gyerek, egyéniség, és az a lényeg. :wink:

tjuca
 
 


Juca,

nagyon szép zebrát kapott tőled (is) Monti!!!! :D

Egy csomó lilahagymát ettem, meg savanyú káposztát, hátha elűzik a náthát! :wink:

Mire apa hazaér, olyan szagom lesz... :oops:
zmimi
 
 


Mimi!

Ezek nem csak a náthát űzik el, remélem a férjednek nincs szaglása. :wink: :twisted:

tjuca
 
 


iTT CIRKÁLOK, VÁROM A TESZTET...

MEG A BESZÁMOLÓT...

tjuca
 
 


deee, rendkívül kifinomult szaglása van neki ... :lol:

ezt most olvastam, egy másik topicon...

Egy kedves barátnőm, akinek szintén volt tavaly egy vetélése, most 11hetes volt és elment a baba, azaz azt mondták, hogy olyan 7 hetesen leállt a fejlődésben...vagy meghalt, vagy nem tudom mi... Jajjj, szörnyű, nincsenek szavak...
és mondta, hogy a dokija mondta, hogy akinek volt egy vetélése, annak általában van mégegy...na, persze jól magamravonatkoztattam


UGYE NEM???? mármint, mi az, h ÁLTALÁBAN van még 1????
zmimi
 
 


Elmegyek aludni... büdösen...egyedül...
zmimi
 
 


Mimi!

Az a doki csak el akarta odázni a kivizsgálást. Ilyen süket dumát még nem hallottam. NEM IGAZ és pont. Tudom, pont nem én vagyok a legilletékesebb, de pont azért nem csinálnak semmit egy vetélés után, mert sajnos nagyon gyakori. De a zsinórban 2 3 vetélés nem, és annak komolyabb oka van. (sárgatest elégtelenség, genetika, sperma elégtelensége, a méh rendellenessége vagy valamilyen metabolikus oka). Tehát ne is rémisztgesd magad ilyesmivel, a lány pedig, mikor már felépült cserélje le de gyorsan azt az orvost.

tjuca
 
 


még azt tudom elképzelni, hogy nem vártak, és rögtön teherbe eseett, de akkor sem törvényszerű, hogy elvetél -> ld. Kacika

Szép álmokat, és verd ki a fejedből ezt a depizést... hazajön "Apa", és úgy "megsajnál", hogy 100 napig csak ilyen gondolataid lesznek: :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!!

MONTIKA!!!!! :D :D :D :D

zebraaaaaaaaaaaaa !!!!! még semmilyen "állatnak" nem örültem így!!! Ez volt az első lépés, csak nyugisan tovább előre a "Lenini úton..." :D :D

Juca!
Kérdésedre válaszolva, igen, mosó masa leszek pár napig, de remélem hamar megszáradnak a rucik. Utánna persze vasaló vilibe megyek át....na meg pakoló palkó és egyebek... :D :D
Ígérem ha lesz időm csinálok olyan cn-s csíkot és akkor követhető lesz a ciklusom. Most ha jól számolom a 16. napon járok, 09.09-én jött meg.


beszámolócska:
09.09-én hajnalban zene-bonára ébredtünk, a szomszédban nyárbúcsúztató party volt, így hajnal 3-kor elkezdtünk pakolni a kocsiba, 4-kor indultunk is. ( előtte azt álmodtam, h a gyerkőcöt itthon hagytuk és vissza kellett jönni érte, így nagyon figyeltem mindenre :D ) irány Baja-Pécs. Ábel aludt, a férjem vezetett én meg próbáltam ébren maradni, h szórakoztassam emberem, nehogy elaludjon. Pécsen tankolás, sajna nincs pelenkázó hely a benzinkútnál így a kocsiban ruhacsere a kölöknél, aki azzal indított, h lepisilt úgy emberesen. :lol: :o Kiderült, h Piroska erre a napra tartogatta magát, így ujabb örömforrás.....Irány Barcs, majd Horvátország. Az első boltnál megálltunk és feltankoltunk rizsescsokival. (nálunk ha horvátok, akkor rizses csoki :oops: :oops: :lol: :lol: ). Amint elértük az autópályát az első lehetőségnél megálltunk, séta, toalett... Tök jó, h van egy pici játszótér, Ábel jót hintázott egy rugós játékon. Csodaszép tájak, szerpentin, 15-25 fok.......Ábel evett-dumált-bámészkodott-aludt. 16 óra körül értünk Omisba, az egyik elővároskában Ducéban álltunk meg. Olyan szállást kerestünk, ami közel van a vízhez, de nem útmenti. Amit elsőre kinéztünk az minden szempontból megfelelt. Lepakoltunk, a házigazda hozott kávét, sütit, üdítőt, bort..... igazán szívélyes volt. 30-m re laktunk a parttól és a homokos strandtól.
Nekünk ez a két hét a pihenésről, együttlétről szólt, majd ha nagyobbak lesznek a gyerekeink, akkor elmegyünk kulturálódni is. Most nagyokat pancsiztunk, játszottunk, séták.....
Ábel elöszőr meglepődött , de hamar feltalálta magát, sokat szaladgált mezítláb, pancsolt és csüngött az apján. Nekem volt lehetségem úszkálni, olvasgatni, esténként pedig a teraszon iszogatva romantikáztunk a férjemmel, miközben gyönyörködtünk a kilátásban.
Omis csodaszép hely, nyüzsög, de nincs tömeg ilyenkor már. Magyarok kevesen voltak arrafelé, de rengeteg a cseh, lengyel túrista. Egy nap volt eső, de akkor körülnéztünk Splitben.

Hazafelé tettünk egy kerülőt, de megérte. Csodaszép utakon jártunk, igaz amikor a szerpentinen, 1200m-es hegyek között egy tehén sétált, akkor kissé megijedtem....
:D :D :o
Végül 13 óra alatt értünk haza, persze többször megálltunk. Ábel jól bírta, de az utolsó 30km-en már sírt. Nagyon sokat beszél most már, de babanyelven főleg. Szalad, fizikailag, értelmileg sokat fejlődött. Rengeteg homokot megevett, de nem tudtuk megakadályozni. Köveket is szopogatott, apa kavicsi Benőnek hívja.......

Rossz volt hazajönni, de itthon meg jó újra a megszokott környezetben.
Képeket rakok még, de igazából látni kell a valóságban. Őszintén kívánom, h mindenki jusson el egyszer Horvátországba, csodaszép és annyira nem drága.

Bocsi, most átmegyek teregető Teribe.....

később jövök...


Kép Kavicsi Benő

Kép Omis

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jaj annyira irigyellek, biztosan tuti volt, Ábel képe mindent elárul. :wink: :lol:

No majd beaplikállak a táblába, de újat csak holnap rakok. :-P

tjuca
 
 


Ezt alkottam, remélem jó lesz...

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuszu!

Irigykedem, de jó volt nektek!

Nekünk Horváto-ban fogant az angyal-babánk... most még ez jut eszembe róla. De nem nyomasztóan, v ilyesmi. A kimeneteltől függetlenül szép emlék maradt.

Mi kettesben voltunk... de azért jó volt úgy is! :lol:

Amúgy istenit aludtam!
zmimi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?