Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit benézek, de látom, nincs itt egyikőtök sem. Mindegy. Ma nem voltunk itthon. Szüretelni volt a férjem, én meg a gyerekekkel addig anyósomék házában voltam, mert hogy a hegyen volt mindenki szőlőt szedni. Szerencsére én felmentést kaptam. Húgom ment helyette. Én főztem, illetve befejeztem, amit anyósom elkezdett. Gyorsan elment a mai nap. Fiúk épp mesét néznek. Én nektek írok, aztán megyek pihenni. Ma már nem csinálok semmit. Ja, azért a mosógépet bekapcsoltam, mikor hazaértünk.
Holnap főzök, mosok és vasalni sem ártana.

Jó estét!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Erika!

Mindent bele :oops:Vazze.......

Nyáriorgona!

Tul.képpen igazad van ,ha összejön úgyis összejön vitaminok nélkül is(összejön!!!!!! :D )

Ma egész nap itthon punnyadtunk... :wink:ja azért egy kis takarítás volt benne.

Holnap Állatvédelmi napon leszünk itt Gödöllőn,mindenféle állatos programok lesznek.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!!!

Látom idegesitett már benneteket min sokalltam be...
Egész nap a kölkökkel császkálok a lakás meg fut.
D.e. séta játszi,mosás,takaritás főzés.
Alvás Petrának meg nekem
:oops: ,aztán folyt. köv .séta,játszi.
Basszus ugy kivagyok.....Annyit mentünk megint.Normális vagyok én????????????
Holnap nem csinálok semmmmmiiiiiiiiiiiii!
Na jó barinőmék jönnek Sz. helyről.nekik sütkérezek.
DE NEM AKAROK EGÉSZ NAPOS mászkerát!!

Na nem untatlak tovább magammal benneteket!!Megmondjátok ez a pin@ csak nyünnyögni tud ittt!!

Mindenkinek puszi!
Holnap jövök kipihentebben!!
Vendég
 

 
 

Erika,
látom Te sem vagy egy otthonülős típus! :wink:
Szerintem menj, ha menned kell! :lol: De azért vigyázz is magadra és ne terheld túl magadat. Most lesz peteérés, tudod!

A múlt ciklusból nagyon megtanultam, hogy sokkal jobban kell vigyáznom magamra, ha szeretnék még egy gyereket. Persze most sem tudom, hogy azokat a helyzeteket hogyan kellett volna megoldani (nagyobbik gyerek cipelése a lába miatt, aztán cipelése a kórházba, kórházban éjszakázás-megfázás stb., tuti betett rendesen) :roll:

Panni,
írj majd, hogy sikerült a vasárnapi program!

Jó éjt, Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Mindenkinek szép vasárnapot!!!!!!!

Jó pihenést mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nyáriorgona
Tuti nem jó ha tulhajszoljuk magunkat.A Te esetedben nem lehetett kivédeni a dolgokat.Valahogy ennek igy kellett lennie.DE MAJD MOST!!! :D :wink:

Panny
micsoda kis program!!!Imádják a gyerekek az állatokat,ennél jobb program nem is lehet nekik!!
MAjd irj,mik voltak!!

Britta
de jó!!Felmentést kaptál! :lol:
Pihizz csak!Most aza legfontosabb!!
Gyerekek milyen mesét szeretnek nézni?DVD?VAgy tévés?

Kriszta
Neked is szép napsütötte vasárnapot kivánok!!!

A hőm csajok ma is 36,2.Ugyhogy még nem lehetett pé-sem.semmi megszokott pé-si tünetem nincs még....de ez a a hőmérőzés kiakszt,stresszel :evil: Most még álmomban is azon gondolkozom,hogy miért vannak ilyen alacsony hőim. :? Kelllett ez nekem???
Kriszta,Nyáriorgona !!Megértelek benneteket,hogy ezt a hüllyeséget abbahagytátok.IDEGÖRLŐ!!!!! :evil:
Vendég
 


Szia Erika!
Na ezért hagytam abba,a hőmérőzést 9 hónapig csináltam!!!!!
Nem lettem tőle okosabb,mert sokszor nem aszerint voltak az együttlétek!!!
Tény,hogy mérvadó,de nekem elegem lett belőle!!!
Hát mit mondjak,egy pár napja,kb.4-5 picit görcsöltem,de tojcsifehérjét nem igazán láttam,a görcsel párhuzamban nagyon pici mintha az lett volna,de mernék rá megesküdni!!!!!
Pedig ma vagy holnap vagy pé-m,ha a közép időt nézzük!!!!
Jó ha ebben a ciklusban 2x voltunk együtt!!!!!
Tehát már nem köt le,hogy "mindent bele"!!!!
Szép napot nektek is!!!!!
Vendég
 


Na hát senki sehol???????????????????????????????????????????

Már nem sokáig leszek!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!!
Hát ennyit a pé-sről!!
Ma vagyoka 12.napon (Asszem)és semmi tojcsifehérje,semmi cicifájás.Szerintem megzavarodott a testem ettől a hőmérőzéstől! :lol:
Lehet ez az első és uccso méricskéléses hónapom! :?
Nálunk ma lesz tatárjárás,már két család bejelentkezett d.u.-ra.Szal sütit is sütöttem,főzök is...Már mint kell ez nekem??
Merre mentek focizni ma??Autóval??
Vendég
 


Erika!
Egerbe!
Autóval egy másik anyukával!
A gyerekek már úton vannak délben indultak busszal!
Külön busz viszi őket de mivel 2 csapat megy,igy mi mindig kocsival megyünk utánnuk felváltva,hol mi hol a másik gyerek szüleivel!!!
Jó "tatárjárást"!
Este be kuksizok!

Ja,egyébként ha semmi tünetet nem észlelünk,akkor is van pé!!!!
Legalábbis igy olvastam itt a babaneten valamelyik topikba!!!!
Úgy,hogy azért nem kell ezért annyira aggódni!!
Azt a hőmérőt dob ki a pics@ba!!!!

PUSZI!
Vendég
 


Kriszti!

Jó szórakozást délutánra.

Erika!

Igen, felmentést kaptam, és kapok néhány dolgom alól. Tudod, hosszú idő után sikerült ez a baba, és nem szeretnénk, ha baj lenne.
Gyerekek általában dvd-s mesét néznek, de a tv-ben lévők közül is szeretnek néhányat. A legfontosabb azok közül: Thomas, a gőzmozdony. Szinte meg vannak "őrülve" érte. Már dvd-n is meg van. Elég sokat nézik. Igaz, nagyon szupi kis mese.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Britta
na látod nálunk a Thomas abszolute nem jön be neki. :( Akárkivel beszélek,a gyereke meg van érte őrülve.Nálunk meg nincs hatása.A Shrek,mega Micimakó viszont megállás nélkül mehetne.
Én ugy örülnék ha a Mátyás királymeséit,Mirr-murr-t meg ilyesmit néznének! :shock:
Vigyázz is csak a babára,megszenvedtél érte Te is!! :wink:
Mit érzel milyen nemű lesz??

Kriszti
Hány km Eger tőletek??
Szerintem is van pé-s ha nem észlelünk semmit sem.Én is csak azota figyelem ezeket a tüneteket amiota akarunk babát. :D Előtte észre se vettem.... :shock: :wink:
Vendég
 


Erika!

A Shrek nálunk is sokat megy, van, hogy a két részt egymás után megnézik. Sajna, a 3. rész nagyon gyatra állapotban van meg egyelőre, így az még nem érdekli túlságosan őket. Már mi is próbáltunk más fajta meséket is nézetni velük, de inkább elmennek játszani.
Bízom benne, hogy most kislányunk lesz, de ha fiú lesz, őt is nagyon fogjuk szeretni.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Brigi!
Szia!
KösziI
Tessék pihenni és vigyázni!!!!!


Erika!
Hát most ha agyon ütnének se jut eszembe,pedig elég gyakran járunk oda,mert az én és a párom rokonsága is ott laki!!
Hát kb.időbe egy jó 3/4 órás út,ha nincs forgalom!!
Ha a párom vezet akkor ő pengeti,amit én utálok!!!!
Akkor hamar ott vagyunk,de most a csaj vezet akivel megyek a 80 tempóra van beálva!!!!
De már elköszönök estig!!!!
Öltözök mert mindjárt indulunk!!!!
PUSSZANCS MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Vigyázok és pihenek.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
nagy drukk a meccshez! :D

Mesék: mi lolka-bolkával kezdtünk úgy 3 éves kor körül (előtte nem volt tévézés, kivéve családi videók), azóta rendesen felszaporodtak a DVD-k. Kisvakond, legkisebb ugrifüles, kockásfülű nyúl meg ilyenek mentek sokáig, most már (lassan 5 éves) néz hosszabbakat is: Micimackó, Pumukli (de ezt először együtt néztük, hogy tudjon kérdezni) Nálunk a tv nem jön be, mert muszáj ugyanazt többször is megnézni (másnap vagy jövő héten mehet újra), meg elejétől végéig, és azt nem tudom neki "visszatekerni". A kicsi meg (28 hónap) néz amit kap, vagy néha most már ő is rendel, de még a "kisvakondos korszakban" van. Ő egyébként már 6 hónapos kora óra nézi a meséket (ült a hordozóban és figyelt), mivel két és fél év a korkülönbség. Ez a kistesók sorsa.

Ez a Shrek ez gyerekeknek való egyáltalán? Ez az ahol a (nem túl szépen megrajzolt) háziállatok idétlenkednek? (nem ismerem, bocs, nagyon tájékozatlan vagyok :oops: )

Erika, Brigi, ha leültök velük és közben "magyaráztok" akkor sem maradnak meg a hagyományos mesék mellett? Egyébként meg egy idő után -szerintem- ha megszokják a pörgősebb dolgokat, már unni fogják pl. a bábfilmeket (magamon is tapasztalom :wink: ) Nálunk a mazsola nem jött be először, de aztán magyarázgattam nekik, hogy miről is szól, meg a saját életünkből is mindig felhívtam a figyelmüket a hasonló szitukra. Bírom a Manócskát, sokat tanultam tőle gyereknevelés terén. :wink: (Ő is pont két kis rosszcsontot nevel, Mazsolát és a Tádét, ugyanazokkal a csínytevésekkel mint nálunk! :lol: )

Erika,
tarts ki a hőmérőzéssel, legalább egy ciklus legyen meg! Aztán abbahagyhatod. Majd utólag végignézheted a szép kis görbédet, és leolvashatsz róla dolgokat! Egyébként nálam úgy volt asszem, hogy 12. napon volt 36,1 és 13.napon volt 36,2 és utána ment fel. Utólag szépen látszott, hogy itt az alacsony hőmérsékletnél volt a pé. Na akkor kapjátok össze magatokat! Talán még egy fiú összejön! :lol:

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona!

A fiaimat nem lehet lekötni iagzán. Így, ha olyan mesét szeretnék bekapcsolni, ami nem érdekli, akkor fejemre is állhatok, mert úgy sem fogja megnézni. Bocsi, ha durván fogalmaztam. Egyébként igyekszem a tv-től távol tartani őket, mert egyáltalán nem jó dolog. Inkáb szorgalmazom a játékot, és a szabadban létet.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hello :D

mesék:mi úgy állunk mint Nyáriorgonáék,hál'istennek ezek a mesék mennek.Nagyon szereti a fiam a Magyar Népmeséket,Mátyás Királyt,Dr.Bubó,Kukori kotkoda...szóval ilyen magyar meséket,a kicsi nálunk is úgy van,hogy azt nézi amit kap... :wink:

program.nagyon jó volt.A nagyfiam még egy kígyót is rakatott anyakába....majd meghaltam a látványtól(csak sikló volt)

Majd bővebben később.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
húúú ne semmi micsoda bevállalos fiad van! :wink:
Még ha csak sikló is. :oops:

Kriszti
NA hány km volt???
Nyertetek? :D

NYáriorgona
irigylem Tőled és PAnnytol hogy leülnek és megnéznek egy magyar mesét.
Sajnos elég pörgőseka lányok ha ketten vannak együtt,és jobban is szeretnek együtt játszani,mint mesét nézni.
De pl. ma a csőrikés ,mese menta tévébe reggel.NA azt megnézte velem,pedig hányszor meghalt a macsek,és mindig visszajött.Eddig ez sem kötötte le.TAlán most ha elkezdek vele nézni együtt.Ez jó ötlet.
Bár megmondom őszintén én inkább sétálok,és játszoterezek velük. :roll:
Valahogy a szabdban vágyom inkább.

Ma igértem hogy nem megyek semerre,mert jönnek sokan.
Jaja,egymásnak adtáka kilincset,de közbe egyszer ellogtam Petrussal fél ora játszotérre(mondván hadd legyen friss levegőn is kivsit,aztán meg minkor elmet mindenki elmentem velüka rétre virágot szedni.Kis Petrám bele is esett a Csalánba. :?
JAj és náthás szegényem.Erőszakolom az orrcseppel. :? Van valami praktikátok hogy lehetne beadni Neki ugy hogy ne féljen tőle??? :shock:

Britta
pihi!!!
Persze hogy örülmél kisfiunak is,de lányod lesz!!! :D
Vendég
 


Erika!
52-55 km!
Vesztettünk 4.3-ra!
Holnap majd irok bővebben,mert 8 kürül értünk haza,bekellett velük még menni a Mekibe,hulla vagyok!
Jó éjt!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jaj, nehogy odakényszerítsétek a gyerkőcöket a tv elé! :wink: Isten őrizz! Persze hogy inkább játszatok velük, vagy játszanak együtt a gyerkőcök. Csak azért írtam róla ennyit, mert "rámozdult" az agyam. Nálunk is maximalizálva van napi 3 mesére. Aztán néha lesz belőle 4 vagy 5 (ha anya nem végez addig a munkájával :lol: ) És szerencsére nyáron szinte semmit nem is tévéztünk, hanem inkább kint voltunk a levegőn.

Kriszti,
sajnálom a végeredményt, de biztosan nagyon kemény meccs volt. Majd holnap azért mesélj egy kicsit!

Erika,
nem lehet hogy csípi az orrát? Szerintem ilyen "nagylánnyal" már meg lehet beszélni, nem? Hogy jót fog aludni, könnyebben el tud aludni, hamarabb meggyógyul, meg ilyenek. Jaj, nálunk versengenek a gyógyszerekért, ha valamelyik nem kap, akkor szinte meg van sértődve. Orrcseppet csak elalváskor adok nekik. Állandóan el van dugulva? Szegényke. :( Én próbáltam még, hogy két kispárnát tettem a feje alá (a nagynak), mert a megemelt fejnél nem dugul annyira el az orr (de ehhez Te jobban értessz :wink: ) És ha magának csöppent (kis segítséggel)? VAgy ha kitalálsz valami mesét "körítésnek"? VAgy ha a babáknak cseppenthet az orrába és orvosost játszotok?

Egész délelőtt kórházast játszottak a gyerekeim, bezárkózva a hálószobájukba. Kicsit izgultam, de túlélte a kicsi a megpróbáltatásokat! :lol: (egész arca tiszta kenőcs volt szegénynek, istentudja hányszor vettek tőle vért, ruha nemigen maradt rajta, viszont dupla vastag zokniban jött ki a szobából, nehogy felfázzon :lol: )

Jóéjt, Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Erika!

Ja persze nekem is az a véleményem mint( Ny)nehogy oda kényszerítsd a gyrekeket a TV elé ha ők nem akarnak.Sőt akkor neked örülni kell.Én úgy látom hogy ti tök sokat mentek a játszótérre meg stb,szerintem ez sokkal jobb!!Egyébként nálunk is csak egy db mese megengedett naponta,hétvégén 2 és kész!!A kicsi meg egyátalán nem nézi,kb.5 perc után jön ki a szobából.Mi a rende sTVF-t nem is nézzük mivel azon a szar 3 adón semmi értelmes nem megy,csa DVD-n megy a mese.
Én is azon vagyopk hogy inkább kinnt legyenek a levegőn amígy lehet,ezért is akartuk annyira a kertes házat.Télen kicsit gázabba ha nagyon higed van.

Nem próbáltátok a Sterimar orrsprayt??Tengervízes oldat,nincs benne kémiai anyag ami károsírhatja az orrnyálkahártyát és egyszerűen szuper.Fellazítja szépen a cuccost.A gyerekek nekem maguknak fújják ha kell ,mert élvezik, hogy csikiz és jókat vihognak.Szóval szerintem próbáljátok ki!!

A hőmérőzzésel kapcsolatban amúgy meg tudlak érteni...én egy hónapig csináltam de engem már az is stresszelt :?De abban is van igazság,hogy csináld végig a ciklust.

Kriszti!

Sajnálom a vereséget :(

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


bocs a sok hibáért :oops:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!!

Gyors helyzetjelentés.
Petrával aludtam,mert nagyon nem kapott levegőt.... :?
Orrspraynk nekünk is va,de Sterimar nincs.
Este okosan engedte az orrcseppet,sőt ma reggel kérdeztem tőle,hogy ugye milyen jó volt ,tuddtál tőle aludni.Azt mondta :Igen ,anya! :D
Ja igy persze apuci külön aludt..... :(
Milesz ezzel a ciklusommal???Majd a köv.! :?
JA és ma hőmérőzni se tudtam,mert az én ágyamban maradt.(párna alatt)

Panny
láttam ma reggel atévébena gödöllöi állatfesztivált!Még örökbe is lehetett fogadni :D JA és siklot is mutatták. :lol:

Köszi CSajoka hozzászolásokat a mese témában.
Igaz hogy soakt járunk játszira ,sétálni.De pl. ha én főzök,és Petrám nem akar játszani(marha jó,mi?Még le irni is rossz...NEM AKAR :? )Szal akkor marad a mese.Igaz hogy csak miota ideköltöztünk kezdi érdekelni.De sajna mindig csak MIcimai,megg a "SJEK"(SHREK :) )

D.u. irok!
Vendég
 


sziasztok
a hétvégén jo kis témátok volt :)
ki hogy van ma reggel ?

Kép
e.andrea
 
 


Szép napot!

Ezt nézzétek meg,nagyon,jó egy másik topikban láttam!!!!

www.ffk-wilkinson.com!

A meccs elég küzdelmes volt nagyon nehéz ellenfél!!!!
De a gyerekek már tudták,mert nem elősször játszottak velük!!!
Jó kis téma,mese!
Én azt sem tudom az enyémek mit néznek,nem tudom követni,mert ezek már nem mesék!!
Bezzeg a régi időben!!!!
Azok a szép mesék!!
Vendég
 


Kriszti nagyon szupi

Kép
e.andrea
 
 


Ugye?!
Könnyeztem úgy nevettem rajta!
Nagyon tetszik!

Andi!
6 nap múlva tesztelés!
Hogy érzed????
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti!
Igaz, hogy veszített a fiad csapata, de ez az erdemény is szép szerintem. Azért gratulálok hozzá.

Erika!
Persze, én is azt gondolom, hogy most összejött a kislány, de fel kell készülnöm arra is, ha mégis fiú lenne. Azért nem ringatom magam illúziókba.

Hát, igen... a mese! Jobb szeretem, ha nem ülnek a tv előtt. Inkább menjenek ki az udvarra, elég nagy. Sok játék van kint is. Nem kell folyton a tv-t bámulni.
Nálunk valamelyik napra tervben van egy kis erdei kirándulás, remélem, ma összejön. Van egy díszünk a plafonon, amin évszakonként más függők vannak, ahhoz kellene faleveleket, és más erdőben található dolgot gyűjteni, hogy fel tudjam tenni rá. A fiúk szeretnek segíteni pl a kertben, ha van valami munka. Akár geregblyézni, akár csak gazolni. A lényeg, hogy nem kényszeríti senki őket.

Szép napot!

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Andi
tényleg!!Mindjárt tesztelhetsz!!!! :lol: :lol: Ikszben vannak az ujjaim!!!
Hogy érzed?

Britta
Nem mentek 4D-re???
Olyan izgalmas ez a várakozás!Ugye?
Jól érzed magad?

Panny
neked a vérzés megszünt teljesen?

Kriszti
Azt én se nagyon tudoma Réka mit néz,de szerencsére az animal planet a kedvence,ugyhogy általában azt.Ott talán csak jót tanul.Elég butaságot szed fel az osztálytársaitól! :?
Vendég
 


Brigi!

Erdei túra!!Jól hangzik :D

Én abszolút nem élem bele magam a kislányba mert valahogy úgy érzem(nem tudom megmondani hogy hogy és miért)szal úgy érzem megint kisfiúnk lesz!!!A férjem is azt mondogatja mindenkinek ,hogy titi fiú lesz(szerintem ez nála egyfajta védekezés,hogy ne szekálják majd)
Tudod megkérdezi tőlem nem egy ember,hogy mi lesz ha megint fiú lesz???Hát mindig azt mondom,hogy azt vissazvisszük...............hát mi lenne,azt is imádni fogjuk!!!!!

Kriszti!

Nagyon komoly ez a borotva reklám :lol: :lol: :lol:

Erika!

Még ma is belefértek a pé-be,nem?!

Jobbulást a kicsinek!!!! :wink:
Tényleg próbáljátok ki egyszer a Sterimart!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Hát csajszik nem tudom hogy mi lesz szurodik a pocim de attol még bármi lehet igy nemtudok biztosra menni :?

Kép
e.andrea
 
 


Andi!

Nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Andi
téynleg bármi lehet,és nagyon szoritok!!! :wink:

PAnny
hogy vinnéd vissza!!!Imádni fogjátok!!! :D
De lány lesz!! :lol: :lol:
JAja ,beleférünk még :oops: 13.napon vagyok asszem.
Kiscsajom,ugyanugy van,folyik az orra rendesen.D.u. is csak picit aludt.Játszin se voltunk,a ház előtt krétáztunk 2 orát( :D )Kidekoráltuk rendesen. :lol:
Vendég
 


Nem jön senki erre?? :roll:
Vendég
 


Én már vagyok!
Szülőin voltam,utánna anyuméknál,a nagyitól elbúcsúztunk mert megy a Mátrába szanatóriumban!
Ezután Interspárba vásárlás!!!!
Úgy,hogy elég volt a délután!!!!

Erika!
Lányod,hogy van????
Vendég
 


Panni!
A borotva reklám,nem csak reklám,hanem játék is,lelehet tölteni!!!!
A legvégén van,hogy letölthető!!!
Vendég
 


Sehol senki????

JÓ ÉJT ÉS JÓ PIHENÉST!!!!!!
Vendég
 


Szia Kriszti!


Küldtem privit.

Szia

Kriszti
keriné
 


Kriszti!
Mikor?
Mert nem kaptam meg!
Vagy még nem!
Vendég
 


Na itt vagyok én is ám,csak közben babaterveztem :wink:
JA és most van pé-si kis fájás.És tojcsi is!!!
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na!
EZ SZUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Apára fel,a napokban!!!!!
Vendég
 


Egyébként én is görcsölgetek,de tojcsit nem észlelek!!!!!
Vendég
 


Britta
Gergőnek mindjárt itt a szülinapja látom!!!
Mit kap a drága??
Vendég
 


Kriszti
mindegy ha nincs is tojcsi,"apára fel" :lol: :!: :!: :!:
Vendég
 


Hú,de 1x-re irtunk!
Vendég
 


Mennék én de éjszakás,majd holnap este! :lol:
Vendég
 


Itt vagy még?????

A várandóságon belül van olyan topik,hogy pocakfotók!!!!
Hát én olyan irigy vagyok,hogy az csak na!!!!!

Mikor lessz vagy lessz egyáltalán nekünk még olyan!!!!??????

Ha nem jön senki!!!!


JÓ ÉJT mondok!!!!!!
Vendég
 


akkor csaqjszik huzzatok bele vagy is apora fel .
Kriszti lehet reggel is legfeljebb elaltatod :lol:

Kép
e.andrea
 
 


Ha itthon lennék!
De ő 7-30-kor végez,én meg 7-30-ra megyek dolgozni!!!!
Nem baj majd este!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?