Új privát üzeneted érkezett!

A holnapi tábla:
Kép

Jó éjt!

tjuca
 
 


Jajj! Elkezdtem bepánikolni!

Mi lesz, ha nem is lesz PÉ-m? Én nem méricskéltem, ovu-teszteltem...

+ ugye, én a rakás fiú után egy kislányt szeretnék :oops: ...annyi esélyt gondoltam adunk neki, h a PÉ előtt már 2 nappal nem engedem apát a tettek mezejére... :?

de mi van, ha nem is akkor van, ahogy várható lenne és egy kihalnak odabent a kiskatonák, mire érik a pete...?? :roll:

Meddig él egy spermium? Én már a 2-5 napig mindenfélét olvastam :shock: .. szerintetek??? Tapasztalat esetleg?

Lány gyártási tippek? :wink: de gyorsan, mert sürgős!

Tiszta ideges lettem!
zmimi
 
 


jó reggelt, csajok!
mimi :lol:
bár nekem még nem jött össze, de úgy tudom, a lányos spermik (X kromoszómás) tovább bírják. tehát lassabbak, de kitartóbbak, ezért javasolják, hogy az ov. előtt kb. három nappal kell a hancúr.... :roll:
A sp. egyébként változó, hogy meddig él...olyan 3 napig.
a.
madaran
 
 

 
 

utána viszont nincs hanci... :oops: Hiszen az Y-ok gyorsak...
madaran
 
 


Juca :lol:
a méhnyh.ra visszatérve: igen, valszeg nem mindegy, hol akar megtapadni... :roll: De hogy háromból egy sem talál magának jó helyet, az igazán bosszantó!
Wish-t ismerem, persze! Sokáig napi levelezésben voltunk.. Egészen tavaly nyárig :lol:
Táblába: szeretnék a türelmesen várakozók közé kerülni...szüli: dec.1. cn.:25. chossz: 28-29

Grönland :lol: Nézd lécci a jó oldalát!!! Ha ilyen probl. van, azon lehet segíteni, és ma már tényleg elég jó eredménnyel tudnak is!! Tök sok lombikost ismerek, akinek pl. csak a szövetből tudtak spermát varázsolni (tehát se 2 mill, se mozgó!!!), és sikerült!!! AZ biztos, hogy lombikkal lehet csak. Vagy már lombikoztok? :?:

Montana :D méghogy a 34 év nem sok??? Ahhoz képest, hogy eredetileg 4 gyerkőcöt szerettem volna... :?
A két fagyi kidrukkolásában benne vagyok...Azért is jöttem, hogy bátorítson valaki, hogy van értelme még nekimenni...
A béranyaságról nem tudtok fejleményeket??, az az igazság, hogy sztem nekünk az lenne a megoldás.. , de Mo.-on nem engedélyezik. Pedig képzeljétek, 2 tesóm is vállalná, hoyg kihordja!

anna :shock:
madaran
 
 


Mimi!

Állítólag kedvez a lányos kiskatonáknak a savas közeg. Sok csoki, szénhidrát, gyümölcs. A fiúknak a só. Nos nekem lányom van, de ha ebből indulunk ki, sose lesz fiam. :twisted: Persze szerintem ez nagyfokú hülyeség. Végső esetben előtte joghurtban ücsörögni.

És ha fiú lesz? Gondolom akkor is hazaviszitek a kórházból... :wink:

tjuca
 
 


Ja, mimi :lol: egyik nővéremnek 5, azaz öt fia van!!!!!!!!!!!!!! és szuperek mind!!!!
ez azért kiakasztó, mi :roll: :shock:
madaran
 
 


Mimi!

Én is hiszek abban, hogy peteérés előtt pár nappal kell összebújni.Nekem mindkét lány így lett. De szerintem ahhoz, hogy tudd pontosan a pé-det, érdemes méricskélni.
A hődet kellene mérni szerintem, meg mellette az lh-teszt is jó.Én úgy gondolom, hogy amikor a teszt először lesz +, akkor kell az akció.Aztán utána már nem.

Mi most így csináltuk.De nem a lány kedvéért, hanem így alakult.

De ez csak az én véleményem...

A kajákkal kapcsolatban:egyetértek Jucával, én sem hiszek benne, nem szeretem az édes dolgokat, a tésztákat sem, és van két lányom...

Csajok! Senkinek nincs ötlete, mit jelent nekem ez a rengeteg páfrány a ciklus végéhez közeledve?
Ha esetleg baba van, vajon mit mutat?

Tényleg, Kislibus, miért csináltál újra lh-tesztet?

Kacika, Lina, merre vagytok?

Monti, nincs hír?Már nagyon izgatott vagyok!
Lehet, hogy Zsuzsi is babásan jön vissza? :lol:

Anna, itt biztatást kapsz eleget, minden egy cipőben járunk, és babát akarunk!!!Vagy így, vagy úgy.

Annyi mindent terveztem erre a hétvégére, nem tudom, mit tudok megvalósítani belőle.Olyan szépen süt a nap, szívem szerint egész nap csak a hintaágyban heverésznék.

Szép hétvégét Mindenkinek!
Vendég
 


Kicsit visszaolvasok, kivel mi, hogyan... :wink:
madaran
 
 


Sziasztok!

Anna! Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de olyat nem lehet csinálni, hogy tesód kihordja, utána örökbeadja nektek? De persze erre nem lesz szükséged!!!! :lol: Hamarosan jönnek a fagyibabák!!! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Luca! (és többiek :lol: ) Nem nincs semmi. Mensinek híre sincs, görcsök is elmúltak. Cici nem fáj. Tesztet eldugtam!!!! Csak hétfőn reggel. :wink: De sajnos továbbra is azt érzem, hogy nem vagyok babás. :cry: Szerintem ez a pár napos csúszás csak amiatt van, hogy nem reagáltam a Clostira úgy, mint az előző hónapban és ezért 2 nappal később volt pé. Érzésem szerint a 17. napon. És ugye arra 14 napra kell megjönni a mensinek. Tehát ma, vagy holnap. Vagyis nem megjönnie! :lol: Bárhogy is lesz, fel vagyok készülve pirire!

Anna! Jó olvasást! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Én imádom a csokit, de így is 2 fiút szültem...

A joghurtba inkább nem ülnék, ha lehet! :lol:

Viszont képzeljétek, ma reggel pisi után a wc papíron láttam a váladékban (bocsi :oops: ) egy kis vércsíkot!

Ez most mi???? :shock:
(nem voltunk este együtt) Majd ma...

Lehet, h tök felborult a hormonhtart. pedig időre megjött... :cry:

most már lehet, h tényleg nem lesz itten PÉ. Akkor nekünk is marad a rák-baba.

Persze, tudom az alapokat sperma ügyben, melyik gyorsabb/él tovább, de asszem most ez mindegy, mert vmi nem ok.

Én is ismerek egy családot akiknek 5 fia van! Nem ua-ról beszélünk vajon? Persze, hazavinnénk akkor is ! A férjem úgyis fiút akar!
zmimi
 
 


Mimi :lol: a tesómék Békéscsabán élnek... :lol: ...

Montana... :lol: Olvasgatok..Sok-sok szomorú, és persze sok vidám történet. Gyönyörű baba-fotók....Azért alapvetően vidám topic ez! Hála Istennek!Szóval, a béranyaságról nem tudok részleteket, jogi dolgokat...ezért is kérdeztem. Tök jó lenne, amit írtál. Akkor nem is lenne kérdés, hová kerüljenek a fagyik... :roll:
a.
madaran
 
 


Láttam, Montana, hogy Neked macsik vannak. Nálunk kutyesz van, kb. fél éve került hozzánk -vki kitette-. Egy tök szép vizsla. Majd teszek képet Róla, ha sikerül.
most megyek épp hozzá -játszani. Nekünk Ő a pótlék..... :wink:
pussz mindenkinek, majd jövök
a.
madaran
 
 


Kép
madaran
 
 


Sikerült!!
akkor még egy! Kép
madaran
 
 


ez áprilisi kép, még egy kicsit vékonyka...
azóta már jobban néz ki!
madaran
 
 


Kép
Vendég
 


Ez meg itt a mi kutyink... Kép
Vendég
 


Mimi!

Szerintem most kapd el apát! :wink:

Monti!

Nem baj ha nem érzed, a lényeg, hogy babás légy! Én nagyon szoritok! :wink:

Anna!

Nekünk sikerül spontán is, nem lombikozok! Majd ha betöltöttem a 35-öt! Addig spontánozunk! Lehet, hogy hülyének néztek, de én annyira bízom benne, hogy ilyen eredménnyel is sikerülhet, hisz hasonló eredménnyel párszor már babás lettem!
Vendég
 


Elrobogtam egy LH tesztért... tök negatív :cry:

ennyi...
zmimi
 
 


Mimi!

Ha esetleg tegnap még pozitív lett volna, és ma van az első negatív nap,még ma is jó!Nekem is ezt írta Kacika, hogy a pozitív és az első negatív napon kell együtt lenni!
Abból fiú lehet, azt hiszem...
Szerintem Apa nem fogja bánni a próbát!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok, vagyok én is csak férjemnek elkezdődött ma a suli, így egyedül vagyok Péterkémmel, ami meg egész embert kíván.

Most kidőlt, talán alszik egy órát utána kezdem a du-i fárasztását :o

Az szerintem is hülyeség hogy ki mit eszik, aszerint lesz lánya vagy fia. Tök sótlanul eszem, és főzöm, bármilyen édességet szeretek ,és sajna eszem is, és tejet talán alig túlzok, ha azt mondom hogy az anyatejjel ittam utoljára. Legalábbis magában, mert útálom a tejet.
Ellenben rengeteg gyümit eszem, és a köretek közül a tészta a favorit, és fiam van :lol:
A has alakja sem hiszem hogy mérvadó, nekem olyan széles lányos hasam volt hogy csak na, és mégegyszer: fiam van.

Akkor inkább a spermiumok gyorsaságára, és életképességére kell alapozni szerintem ha valaki nem szerint akar tervezn.
És eszerint én is úgy tudom, hogy a "lányok" lassabak, de tovább élnek. Szerintem nncs az a sperma ameliyk 5 napig él, bár én is olvastam ilyet, de nem bírom elképzelni. Szerintem max. 3 nap, de inkább 2.


Mimi, nyugi, csak szeressétek egymást, mindegy milyen nemű lesz...és, ha így állsz hozzá, általában akkor bejön a dolog, még lehet hogy a neme is.

Madaran, én még nem is üdvözöltelek! Üdv. köztünk, és nagyon szép kutyusotok van nektek is. Nekem nagy kedvencem a vizsla.

Monti, egyre izgibb, szorítok hétfőre!!!

Luca, nekem a múltkor akkor mutatott páfrányokat a mensi előtt amikor terhes lettem. A mostaninál viszont, olyan furcsa apró pöttsöket. De nem a terméketlen karikákat, ez más volt. Viszont ennél a terhességemnél a termékeny napoknál is csak félig volt páfrányos :oops:

Kellemes szombat du-t mindenkinek!
Vendég
 


Anna, nagyon szép a kutyátok!Páromnak a vizsla a kedvence!Csak mi nagyon ritka népességű helyen lakunk, és félelmetes kutya kellett, ezért döntöttünk a német juhász mellett.De lehet, hogy egyszer még meglepem egy vizslával...
Vendég
 


Mimi!

Ha ma van pé-d, akkor már negatívnak kell lennie! Mikor full pozitív 24-36 óra múlva lesz pé! Mikor babás lettem, nekem is volt rózsaszinem pé-kor! :wink:

Kacika!

Én is így gondolom, hogy nem lehet következtetni a has formájából, hogy milyen nemü babát hordunk a szívünk alatt! Pé elött kell sokat együtt hancurozni, hogy lány legyen, de ez sem biztos! De ahogy babásak lesztek, tuti nem fog érdekelni senkit, hogy fiú-e vagy lány! :wink:
Vendég
 


Monti!!! Muszály babásnak lenned!!! Ha volt görcs és elmúlt az is jelent valamit!! Hétfőn tesztelj!

Juca, Luca! Azért csináltam, mert írták a babat tervezok oldalon, hogy az LH kicsit előbb kimutatja a terhességet, és most kellett tudnom, hogy van-e esélyem. Mentünk pénteken Szegedre, és én vezettem volna. No én vezetés közbe úgy stresszelek, hogy legutoljára másnap ra foel is kezdtem menstruálni. A páromat meg nem akartam feleslegesen rángatni, de így hogy a hőm is fennt volt, meg az Lh is poz. lett végül ő vitt el minket... És mint kiderült ma, feleslegesen.... :cry:

Ovu tesztek, lányok, fiúk, időzítés: Az előző hónapban és a mostaniban is pontos volt az időzítés, ezt a hő és az LH is alátámasztotta, mégse lett semmi.... Se lány se fiú. És megcsinálok még egy hónap hőméricskét, meg LH-t, aztén hagyom az egészet a fenébe, mert amíg ilyet nem csináltam, leglább tudtam arra fogni, hogy azért nem, mert nem volt jó az időzítés. Most jó volt. Előtte is jó volt. Következtetés: Vagy velem van a baj, vagy a párommal (de akkor az előző baba se sikerült volna) vagy valami nagyon rosszat tettem és a jóisten most nagyon nem szeret.....

No, ettől persze lehet, hogy másnak bejön, ne haragudjatok, hogy most így kitörtem, asszem megyek és összeszedem magam, majd ha jobban leszek jövök!

Monti neked megy a drukk!!!!

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Nem akartam írni, de sok lány csalódik, hogy pozitív az lh és mégis megjön! Eddig ezt nem akartam írni, mert tudom, hogy mennyire szeretnél babát és még akár be is jöhet! Sajnos itt a topocban akiről tudok, senkinek nem jött be ez a jóstesztelés! Írtam már máshol is, hogy szerintem valamelyik hormon pé-kor, mensikor és terhességkor is tombol és ez kavar! A legmegbízhatóbb a terhesteszt! Megértem, hogy elkeseredtél! Nagyon sajnálom! Mondjuk egy kivizsgálás nem ártana, mert nálunk is a fiunk simán összejött és utána is hamar terhes lettem! És jött 9 év szünet!
Vendég
 


Kislibus! :cry: :cry: :cry:

Mivel te úgyis nőgyógyászok közelében vagy, szerintem csináltass egy hormon profilt. Mert ha az rendben van, akkor olyan nagy baj nem lehet. Meg szerintem kérd meg valamelyiket, hogy nézzen középidőben egy tüszőméretet. Nekem is így derült ki, hogy nincs megfelelő pé-m. Aztán ráérsz töprengeni, hogy mi lehet a baj. Biztos megcsinálják neked, hiszen kolléga vagy.

Én a hőmérőzést azért hagytam abba, mert ugyan mutatta, hogy mikor kellene pé-nek lennie, én kis naív azt hittem, hogy van is és csodálkoztam, hogy miért nem esek teherbe. Szóval szerintem a hőmérőt is be tudja csapni a szervezet. :roll: Az uh feketén-fehéren mutatta, hogy mi a helyzet.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!

Teljesen egyetértek! Valós képet csak az uh és a hormonok tudnak mutatni! A hőmérőzéssel az a gond, hogy mikor egyértelműen nem volt pé-m viszont cisztám igen, akkor is 10 napig 37 felett volt a hőm! Ezért jó egyidőben hőmérőzni és elházni, ha valaki nem tud rendszeresen orvoshoz vagy uh-ra járni, mert az elhá előre mutatja, hogy elindult valami, a hőmérő meg, hogy talán meg is repedt! Nem 100%-os ez sem, de jobb, mint a semmi! Ja kérem, és a hancurról sem feledkezzünk el! :wink:
Vendég
 


Gröni,

nem feledkezünk el a hancurról! Miután a vendégek elmentek, mi si elmentünk... :oops:

Anyway LH/méricske: a 2 fiammal se hőmérés, az LH tesztről meg azt sem tudtam, h létezik olyan... mégis itt vannak.

A vetélős sztorinál is spontán jött a teherbe esés, elsőre, de akkor már nagyon "okos" voltam, és csináltam jóstesztet a terhes teszt előtt ... negatív lett, pedig terhes voltam...

Elvileg 24-én illene PÉ-mnek lenni. Akkor még pozitívat kellene mutasson a teszt v nem?
:shock:

A reggeli minimális maszatka óta nem észleltem hasonlót.
Amúgy tök náthás lettem, pont a legjobbkor :roll:

Most azt próbálom magamba verni, h nincs gond, ha most nem leszek babás, majd a jövő hónap lesz a miénk. De még nem sikerült igazán. :cry:
zmimi
 
 


Monti! Én közvetlen nem vagyok kapcsolatba nőgyógyásszal, mert mióta az itteni terhesgondozó orvos nyugdíjba ment, azóta itt nincs orvos, csak Szolnokon, oda járnak be a kismamák, ebből aztán általában jó nagy kavarok vannak : Nem érkeznek meg időben a leletek, van hogy nem orvos uh-ozza a kismamát, stb. Szóval a Szolnoki kollegákkal nem mondható épp rózsásnak a kapcsolatunk, meg aztán hallok is ezt-azt kismamáktól, meg a kolleganőimtől, és úgy vagyok vele, hogy maradok a saját dokimnál, még ha Pestre is kell felutazni. A hormonprofil meg akkor lesz, ha megvan 3. hőmérős hónapom is, mert akkor az orra alá tudom dugni, hogy nesze az egész luteális fázisban barnázom, ez mitől van???!!!!

Grönland! Énis szkeptikus vagyok a jósteszttel kapcs. csak azér csináltam meg, mert írtam, hogy el kellett dönteni, vezessek-e, vagy sem. A terhesteszt az előző babával is csak a 18. napon volt halovány pozitiv. Most viszont a 13. napon kellett eldönteni, hogy van.e esetleg baba, és ha nem lett volna magas a hőm aznap reggel nem csináltam volna meg, de a hőm magas volt. Amúgy meg az utolsó szalmaszálba is bele szoktam kapaszkodni. :roll:

Zmimmi! A teszt a pé előtt pozitiv, mert az LH hormonnak előbb kell termelődnie, utána tud megrepedni a tüsző! A pé előtt 24-48 órával pozitiv a teszt, akkkor már nem biztos.

De pl az én ehavi hőgörbém azt támasztotta alá, hogy az első pozitiv LH napomon volt a pé.:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 19200_.png

Kép
kislibus
 
 


Kislibus, nagyon sajnálom!

Nekem is az a véleményem, mint a csajoknak: nem árt egy kivizsgálás, az biztos.

Mimi, amíg nem voltam 39 éves, én sem kerítettem ekkora feneket az egésznek.De most már nincs időm várni.

Montana, Neked nagyon szorítunk ám!

Jó, hogy írtátok, hogy a jósteszt becsapós.Én is gondoltam rá, hogy majd csinálok...de akkor nem pazarolom.

Reggel majdnem eltörtem a lázmérőmet, vajon ez azt akarja jelenteni, hogy nem kell többet?

Komolyan mondom, ez a várakozás ugyanolyan, mint vizsgák után, amíg nem mondták meg az eredményt.Az ember annyira akarta, hogy legalább kettes legyen, azzal keltem, azzal feküdtem.Azt hittem,hogy suli végével ettől a rengeteg izgalomtól is megszabadulok.Hát, nem, ez még rosszabb.Sokkal nagyobb a tét.
Vendég
 


Hogyan kell ide betenni a görbét?
Vendég
 



Na, talán így sikerült.
Légyszi mondjatok véleményt róla!Most csináltam ilyent először.
Vendég
 


Libus!

Mindenképpen meg kell mutatnod ezt a vérezgetést, mert ott a bibi. Amúgy sztem a 13. napon volt a péd. Gyanúsan a megtapadással van gond, de nem akarok okoskodni. Hányat kell még hőmérned?

Mimi!

Semmi sincs veszve, sőt a nátha még jól is jöhet.

Monti!

Benned minden reményünk!!!

Luca! Anna! Nagyon szépek a kutyáitok.

Anna!

Egy másik topikban van egy olyan eset, hogy a lánynak nincs petefészke, tehát saját petéje sem, azt a tesójától kapja, viszont lombik babákat ő kapja meg, mert van méhe. Az is elég kacifántos.
Bízzunk a fagyibabácskákban!

Grönland!

Én sem hiszek a jóstesztben, nem is csináltam, de tény, hogy van rá példa, amikor működött.

Kacika!

Azért pihizgess is.
Én még várok az lh-val, majd ha előszedem a hőmérőt... de az még odébb van. A páfránykákat sem nézem.

Most én teljesen belelkesedtem, hogy végre a végére járok annak, ami tini korom óta van is meg nincs is... Vérvétel, aztán meglátjuk.
Persze közben próbálkozunk, is, de képzeljétek, 6. napon, olyan, mintha a 3. lenne. Már kicsit uncsi, elmúlhatna már, de így elnézve még két nap tuti velem lesz Piri. :evil:

Jó éjt mindenkinek!

Juca

tjuca
 
 


Luca!

Szerintem ez a ciklus.hu hülye. Ő azt állítja, hogy a 10. napon volt péd, de szerintem a 12-en. Ezt igazolja a + ovulációs teszted is. Nem szeretnél inkább a fertyn görbét vezetni? Az egy fokkal jobb. :wink: Amúgy meg gyönyörű, szabályos, mintaszerű görbi. :lol:

Jó éjt!

Juca

tjuca
 
 


Juca, ott nem tudom, hogyan kell.Ezen is most szenvedtem bele az adatokat.A múltkori babával a 11. napon lettem terhes.
Vendég
 


Megvagyok én is, csak Pécsen vagyunk a barátnőméknél.

Csak egy gyors kérdés: mi van akkor, ha mi kb. 10 nappal ezelőtt összehoztunk egy bébit, most meg tiszta takony lettem. Lesz baja ettől, vagy semmi köze egy náthának ehhez?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Ha a 12-en volt a pém, semmi esélyem.
Vendég
 


Linácska, nekem fogalmam sincs.Reméljük, hogy nem kever be.Szerintem attól függ, hogy mi okozza a náthát, nem?
Vendég
 


Luca!

Miért ne lenne? Ne légy már negatív!!!
Az vele a baj, hogy angolul van, de ugyanúgy kell beírni a dolgokat.

Más szerint mikor volt Luca péje???

Lina!

Szerintem nem lesz baja egy takonykórtól. :wink:

Na most már tényleg megyek, a gyerek kiázott a kádban.

tjuca
 
 


Luca! Jucával értek egyet, a 10. nap nagyon kétséges. Szerintem is 12-13. nap volt pé. És szerintem volt esélyed. A lusta de stramm lányka-spermák akkor még ott voltak. :wink:

Linácska! Szerintem a náthát kibírja egy kora terhesség. Az egyik kolléganőmnek 12 hetes terhesen laparoszkópos petefészek eltávolítást kellett csinálni, mert kidurrant egy cisztája. :shock: A méhében a baba meg sem érezte. A terhesség további heteiben nem volt semmi kóros tünet, 40. hétre egészségesen született a kisfia. Persze most azért vagyok ilyen nyugodt, mert én nem vagyok beteg. Ha az lennék biztos paráznék én is. :oops: :roll: :lol:

Anna! Tényleg édes a kutyi. :lol:

Mimi! Értem én, de ha az első két fiú nem jön össze ilyen könnyen, akkor te is biztos elgondolkodol, hogy mi is van. Fél évig a vetélés után én sem izgattam magam emiatt, de utána már kezdett furcsa lenni a dolog. Be is bizonyosodott, hogy nincs minden rendben. :cry: Őszintén kívánom, hogy ne kerülj ilyen helyzetbe, ne tudd meg milyen LH tesztettel feküdni és hőmérővel kelni és minnél hamarabb összejöjjön a babó.

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti!
Én nem mondtam, h hülye aki mér/tesztel stb. ,

csak olyan xar, h ilyen baromságokkal kell foglalkozni... és még nem is bizti, h ez segít a dolgon...

és naná, h nekem is eszembe jutott, h öregszem, (igaz csak 30 vagyok) és rá kell fanyalodjak a méricskélésekre, sajna... :cry:

amúgy az LH tesztet este köll csinálni, márha azzal fexel? (ezt most komolyan kérdezem)

Juca!

Mármint milyen értelemben jöhet jól a nátha??? :shock: Mint fogigátló? Bár apa taknyosan, piros orral is odavan értem! :lol:
zmimi
 
 


Hehe Luca, megint lányod lesz! :wink: Én is odatenném, 12-13. nap! De a 10.-et is csak azért zárom ki, mert akkor még pozitív volt az elhád! De Kislibusnál is aznap volt pozitív mikor pé-je volt! Van még esély, nyugi!
Vendég
 


Mimi!

Neeem. :twisted:
Bizonyított tény, hogy egy kis legyengült immunrendszer segíti a teherbeesést. Kvázi úgy működik, hogy a pete könnyebben magához engedi a spermiumokat. Lombiknál, és összeférhetetlenség esetében sokszor írnak antibiotikumot, ami egy kicsit lelövi az erős egészséges immunrendszert, ezzel is támogatva az ügyet. (Asszem Prednisolont szoktak adni). Szóval a takony, nátha és társai még jól is jöhet, bár az is tény, hogy nehézkesebben kap az ember levegőt, ami egy kicsit emeli a hangszintet, nem könnyíti meg a dolgot. Muhaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Luca!

Azért lenne jó egy másik programba is bepötyögni, mert a ciklus.hu még véletlenül sem jó helyre teszi a pét, Kislibusnál sem ott van, ahol volt. Persze ez csak utólag számít a köv. ciklusokra nézve. A fertilityfriend.com jobb. De van német oldal is (bár én németet csak hallgattam, de egy kanyi mukkot nem tudok.
Eredményed van már???

Montana!

Ha jól vettem ki szavaidból, nagy a csend, a ki nem mondjuk kinek a nem érkezésével kapcsolatban!!! :wink:

Szép vasárnapot mindenkinek!

Juca

tjuca
 
 


Jó reggelt!

Mimi! Nem bántásiból írtam én sem :lol: csak azt akartam érzékeltetni, hogy ha jön a baba, akkor nem használ az ember ilyen "segédeszközöket". Ép eszű ember (asszony) nem úgy indul neki a teherbeesésnek, hogy elő a hőmérőt meg a teszteket, mert nekem úgysem fog sikerülni. Mindenki próbálkozik, egyesek egy-két hónap után teherbeesnek (ők azok, akik azt sem tudják mit jelent a bifázisos görbe), mások meg nem, na ők azok, akik a babaneten faggatják a többieket, hogy akkor mi is van? :lol:

Én sosem használtam LH tesztet, de azt olvastam, hogy az LH szintje estére tetőződik a HCG-vel ellentétben, ezért megbízhatóbb, ha este végzi el az ember.

Nálam: cicifájás megérkezett. Ne tessék örvendezni, mert nekem mensi előtt is szokott. :roll: Hajnalban arra ébredtem, hogy valami folyik ki belőlem. :roll: Na mondom, megjött. :roll: Ki a vécére, de csak fehéres-krémes hüvelyváladék volt (bocsi az érzékeny gyomrúaktól :oops: ) de olyan mennyiségben, mintha mensiznék. :shock: Az a baj, hogy kezdem magam beleélni, hátha pozitív lesz a tesztem, aztán nagy pofáraesés lesz belőle. :roll:

Nati! Te, minta topik jó szelleme, nem tudsz valami bíztatót írni? :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


minta= mint a :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Grönland,
így már értem. De lombikból símán összejöhet. Ahhoz elég egy-két db is :D
Most, hogy írta valaki (előző oldalt most olvastam), hogy nem volt már fitt a kiskatona elgondolkodtam... lehet, hogy nálunk is ez volt a gond a vetélésnél? Szerény számításaink szerint amekkora volt még az elején a petezsák, meg amekkorának számították 5-8 nappal az együttlétünk után fogant. Szóval akkor már nem is szabadott volna élnie szerencsétlen spermának. A férjemnek amúgy túl jók is a kiskatonái, 240 millió, amiből csak 6% nem mozog, a többi gyorsan mozgó, a doki anno mondta is, hogy ilyet ebben a rendelőben nem nagyon látott még, hisz mindenki ugye gondokkal megy, ő meg csak kíváncsi volt, mielőtt nagyon nekiálltunk próbálkozni. Na szóval lehet, hogy 5-8 nap után már ezek minősége is romlott...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?