Új privát üzeneted érkezett!

Kép

vasalas... :wink:
Vendég
 


Végre fotó :)
Nagyon csini rucik :) És találtam olyat is közte, mint amilyen Helénámnak van ;) (tescos bodyk ;) )

Látom nálatok is a rózsaszín dívik.

büngyike
 
 


Cuki, te már szakértő vagy :)

büngyike
 
 

 
 

Büngyi! :lol: igen, van Tescos bodynk is, es imadjuk a rozsaszint :D es inkabb a Brendonos rucik szöszölnek :shock: :evil: most fözök, aztan du vasalok meg...eppen pelusokat mosok 8)

Cukika, nekem jövö szerdan lesz toxemias vervetelem, parazok is töle, de en nem vizesedek, a vernyomim neha ingazik, de asszem ennyi..remelem nem lesz gaz :shock:
Vendég
 


Nekem szerencsére nincs brendonos rucim :) Csak egy overall, amit az apja vett Helénának :)
Húú... a Tescosok nagyon jók! Azokat nagyon szeretem. Örök hálám Bogyónak, hogy rábeszélt :)
Szorítok a vérvételért!

büngyike
 
 


köszönöm, hogy szoritasz Büngyi :D

a Tescosok tenyleg nagyon jok! na, kiteregettem a tetra pelusokat, bent a kaja a sütöben, vasalok tovabb :shock:

de csak nyugiban,mert kicsit kemenyedik a pocakom.. :?

dinnyet kivanok....hm, edes, piros dinnyet :shock: :?
Vendég
 


hali!
ez aztán a mai termés!
büngyi: maradunk bács-kiskun megye határain belül! :):)
masika: boldog szülinapot!
kalloni: köszi az infókat!!
ma du. tali a leendő gyermekorvossal! :)
kajcsi: milánói makaróni tepsiben összesütve (tegnap estéről)
mimi rengeteget fészkelődik, ésolyan, mintha néha incselkedne :):)
tescos, auchanos rucik szerintem is jók, cukik, meg olcsók :):)
megrendeltem egy pihentető széket, azt várom !
kaja melegítés, többieknek is jó étvágyat!

Kép
tidi
 
 


Sziasztok, most mentek el a vendégeim..hát, 1 éves múlt az unokatesóm leánykája, tündér, de olyan, mint egy búgócsiga...
pillanatok alatt a távirányító és atelefon lett a kedvenc..:))

Ja, napi 1 kg volt, persze víz az egész, ezt az utóbbi 2-3 napban produkálta..mondjuk sosem volt vékony testalkatú, de kb 18-20 kg szedett magára terhessége alatt...

Én is vasaltam, ágyneműt... :evil: meg apa dolgozós ingeit..hrhrhrh, most meg megyek, mert lejárt a mosógép.. :?
Hétvégén vagy hétfőn már babarucikat mosok majd én is!! :D
Végre,végre!!

Ilyen "folyás" szerű nekem is szokott lenni, de már elég régóta.. :oops: vízszerű valami...de nagyon nem foglalkozom vele..

Masi, boldog szülinapot!!

Pankának gratula a 37. héthez!!

Évi, biztos sikerült az a nyelvvizsga!! :D

Hűű, még nem tudom, mi lesz a vacsi... :shock:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Fő a víz a túrógombócnak :)

Tidi, akkor megnyugodtam :) Nem tu vagytok, akik elhalászták előlünk :)

Evu! A pelenka is sok szálat meg nyavalyát szöszöl..... Utáltam teríteni és vasalni, bár ez csak első mosásnál van, remélem.... :roll:

büngyike
 
 


Sziasztok!

Tegnap du. hazajöttünk a klinikáról. Minden rendben van velünk.
Tamás eszik, alszik néha sírogat, nagyon aranyos! :) :)

Nagyon szépen köszönjük a gratulákat!!! :) :) :)

Majd később(talán este) rakok fel képet róla. Meg majd írok a szülésről is.

Sziasztok!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok !

Erika : ezek szerint Tamás egy nagyon jó kisfiú :P .
Remélem nem fárasztja ki a mamáját nagyon és jut idő a nagyobbakra is ! Hogyan fogadták a kistesót ? Még egyszer nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak !!!!!!!

Lányok ! Megint mindenki olyan finomakat főz, hogy kezdek megéhezni.
Apának megint melegszendó kell vacsira, ebédet meg vitt magával , úgyhogy nem is tudom mit ennék szívesen .
Mostanában főleg az édesre fáj a fogam , pedig eddig nem nagyon ettem.

Evu : Még nem tudom ,hogy melyik nap megyek CTG-re , holnap derül ki.
Remélem nem hétfőn és kedden , mert a párom kapot 2 nap szabit ,hogy segítsen itthon pakolászni.
Nagyon aranyos a Vanda-kollekció :lol: , nekem is rengeteg plüssöm van, kíváncsi leszek ,hogy mosás után hogy fognak kinézni.

Büngyi : ne is mondd a pelenkát , egyet 4-be vágtam , és fél napig tartott mire beszegtem . Szállt ezer felé :x .
Szerintem régen ( 20-30 éve ) nem ilyen "zar anyagból voltak .
Merre felé vesztek házat ?

Mindenkit irígylek ,aki most költözik, építkezik, vásárol!
Mi megvárjuk a 2. gyerkőcöt , mert alig 1 éve lett kész a lakás és bár nehezen férünk el benne, fájna a szívünk eladni, pedig csak egy panel .

Cuki : Gratula a 37. héthez . Most már aztán sinen vagytok rendesen !!!!!!!!!!!!!!

Kép
sheepy
 
 


Gerika, édes lehet Tamás!! :) :)

Képzeljétek ma felhivott a főbérlő asszony és kérdezte mi van a boilerrel?Amugy rendesek ám egyébként nagyon!!Meg mondta ha nem tudnák megcsinálni,akkor nincs mit tenni,lesz uj!!Hát komolyan még az lenne a legjobb!Ugyh valahol bizom is benne hogy nem javítható!!! :) :shock: Mert ha most meg is szereli,kitudja meddig szuperál.... :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Hali!

Lilicsek szobájában megpucoltam az ablakot, de kész voltam mire a két reluxát is lemostam :cry:
Kaja megfőtt, tökfözi és fasírt, mindjárt viszem is apának az ebédet.
Összeporszívóztam, még délután ágyneműt kéne vasalni.
Vicsok Évu együttérzek veletek vasalás ügyben, nem a kedvencem.

Csim: lehet, hogy igazad van, mert azóta nincs semmi.

Erika!
De jó, hogy jelentkeztél, nagyon vártunk már, kérünk Tamás babáról képeket.

Köszönöm a szülinapos jókívánságokat.
ma egész nap csörög a telcsim, olyan sokan felköszöntöttek.
Voltak itt tesómék is, estére meg anyuék jelentkeztek be.

Sheepy: lakással mi is így vagyunk, majd a 2.babónál fogunk csak költözni.

Na viszem az ebédet majd utánna jövök még.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Erika! Szia, jó látni téged! Még egyszer gratulálok a nagyon édes, evő-alvó-néha sírogató kis Tamáshoz :)
Ha lesz időd, feltétlen hozzál képet és beszámolót kérünk :)

Sheepy! Én is édességeket kívánok egy ideje.... az elején avval nyugtattam magam, hogy ilyen periódusaim voltak máskor is, de ez most sokkal tovább tart, mint eddig bármikor :shock:
Alig bírtam abbahagyni a túrógombóc-evést! Majdnem sikerült felfalni a fél kiló túróból készült adagot :oops:

Különben Dunakeszin-és környékén nézünk házikókat. Volt egy klassz Nagykovácsiban, oda még szívesen kimennénk, mert nagyon tetszik, de nagyon drágák!
Kerepesen van egy ismerősnek ingatlanja, amit meg fogunk nézni pár nap múlva, az még érdekel.
De a legtöbbet Dunakeszin és környékén (mondjuk Veresegyházáig) nézzük.
Te végül mit ebédelsz????

Missi! Hajrá új bojler! Én is szorítok, hogy ne legyen javítható ;)

büngyike
 
 


Húúú, Masika, akkor ez a te napod :)

Mi nem tudjuk megvárni a 2. babát, mert így is szűkösen vagyunk, pedig szeretünk itt lakni és mi is nehéz szívvel adjuk el.... De tavaszra el kéne költözni, vagy legkésőbb nyárra. Eddig nem néztük ilyen intenzíven az ingatlanokat, de ahogy felállítottam a pelenkázót, szoptatós széket és hasonló dolgokat, Apuci egyből kicsinek érezte a lakást és már menne egy nagyobba :)

büngyike
 
 


Szisztok!

Gyors bekukk, képzeljétek, sikerült a párom nyelvvizsgája!!!!! Annyira örülök neki, mert ő volt eddig a "legnehezebb" tanítványom :) Persze ő nem elégedett a pontszámokkal, mert ettől azért jobban tud, de én megnyugtattam, hogy nem ez számít, az OKJ-s képzéséhez megvan a papír!
És a hajam is végre formát kapott!

Büngyi
Aranyos vagy :D És remélem meglesz a Ti házatok is hamarosan. Most én is hajlok megint az Őrbottyánban való építkezésünk felé, mert annyira jó tervrajzokat láttunk! Csilla, remélem olyan lesz minden, amilyet szeretnétek!

Klári
Nagyon szépet küldtél, köszi!

Erika
De jó, hogy jelentkeztél! Vigyázz a legkissebbikre nagyon! De jó lehet a tesóiknak is!

Tidi
Jó, ha már így állnak a dolgok, Maradtok Kecskeméten? Én is Bács-Kiskunból jövök.

Sheepy
Én is így vagyok a kis panellakással: még egy darabig jó lesz, igazából lépni akkor tudnánk, ha én visszamegyek dolgozni, mert azért az a a pénz kellene nagyon!

Evu
Tegnap én is voltam a munkahelyemen és nekem is mondták, hogy hiányzom nekik! Ez jó érzés Neked is! Vasaláshoz kitartás, szépek a rucik! Én majd hétvégén állok neki a mosásnak!

Most még pakolgatok és lassan indulnom kell! Szép délutánt-estét mindenkinek!

Évi

> Kép
evarga
 
 


Én is itt.
sajna még nincsenek híreim sógornőmről... :? izgulok értük..

Szia Gerika! Jajjj, de jó hogy már otthon vagytok, ezek szerint nem volt semmi probléma! Várjuk a gyermek "paramétereit", képeket, beszámolót...

Nyami-nyami túrógombóc...én is naggyon szeretem..főleg vaníliás tejföllel.. :P

Én is gyors összeraktam a kaját, maradt egy kis csirkemell tegnap, abból tárkonyos raguleves lesz, jó kis zöldségekkel, meg tejszines-sajtkrémes makaróni, sütőben. Azt is gyors összeállitottam, hűtőben pihen..
Elvileg ma 6kor találkozok egy volt munkatársammal, így majd apa megsüti, ha hazaér

Masi, te sem vagy semmi még ezzel az ablakpucolással...még hagyján, hogy én, de én le vagyok egy kicsivel maradva mögötted..

Ja, a tegnapi konyhai kalandjaim nem is meséltem el apának, mert megrovásban részesitett volna :roll:

Évi, gratula a férjednek!! :D

Mi is 2. gyereknél fogunk költözni, mi is idén csináltuk meg a kis panelünket...nekünk is hiányzik az én fizetésem... :? De mondjuk én szeretek itt lakni..

Misii, drukkolunk az új bojlerért!! :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Era HELLO, jo h jelentkeztel

annyit irtatok es en egesz nap rohangalok, nincs idom olvasni - minel jobban lemaradok annal nehezebb behozni :( :)

bebikem 2 800 gr korul van, szoval azt konnyen megszulom :) legalabbis remelem. tegnap nagy panik jott ram ugy egyaltalan mindentol, de mara mar jol vagyok ...

cuki, masi meg egyben vagytok ?
bungyi ment a priv.
girol tudtok vmit ? nekik mar nem lesz nektuk otthon ? vagy mar szult is ? egy idoben ti irtatok a tel.szamokat, nem tudjatok ot felhivni ?

tobbieknek is udv, es kitartas.
bogyogyorgyi
 
 


shep meg sem koszontem en bunko h tegnp felraktad a tablt az ertekekkel...KOSZONOM

masi isten eltessseeeennn. ! boldog szulinapot , nemsokara szep ajandekot kapsz :)

nagyon aktivak vagytok, es ez a vasalas ? en csak a gyerek pelenkait vasalom ki, meg az elso adag ruhat, utana marad a 95 fokos mosas. Agynemut minek vasaltok ? belefekszel es kesz :) vagy hulye vagyok ?? :)

eva, gratula a pasidnak es nekeda hajhoz

vicsok , bungyi,latom tervezitek majd a koltozest. de a kisbebinek ugysem kell meg sok hely, majd csak kb 1 eves korara jo, ha van ter

cuki, szilvas csirke, meg sosem ettem olyat. az mi ? csirke es szilva ? ossze kell sutni ? van vmi szosz is hozza ? mikor kell dokihoz menned ?

missi es akkor nincs meleg vizetek ? remelem lesz uj bojler
bogyogyorgyi
 
 


evu, tidi hello, csak most latom, hogy irtatok, en vak vagyok...neha nem gordul le az egesz oldal....
mennyire kemenyedsz evu ? fekudj le,,az a legjobb...milyen jo h tegnap hianyoltak bent, jo erzes lehetett
tidi, ti hool laktok ? milyen varosban / vagy melyik varoshoz kozel ?
bogyogyorgyi
 
 


nyam-nyam, kész a leves is, ilyet máskor is csinálok, remélem, apának is ízleni fog.. :lol:

Az ágynemű vasalás az én hülyeségem, nem tudom, de jobban szeretek úgy belefeküdni.. :roll:

Ágicát kedden láttam a védőnős-felkészítőn, egyben volt még, csak beszélni nem tudtunk :?

Lehet, én is beiktatok egy fodrászt + kozmetikust jövő hétre..utána ki tudja mikor...
Jujj, mához 1 hónap múlva legkésőbb babázok :D

Missi, már csütörtök van!!!

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Jaja MÁR csütörtök!! :) Máskor ugy elmennek a hetek,hogy észre sem veszem!!Bezzeg most... :? megállt minden!!

Miért beszél mindenki a kajárol??? :lol: Éhes kezdek lenni!Pedig 6kor van vacsi,legalábbis én ma ugy tervezem!De az h mit eszem,az még rejtély! :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Évi! Gratulálok a párodnak! Lényeg, hogy megvan a papír, a többi mellékes ;)

Vicsok, ügyes voltál a levessel! Menj el nyugodtan egy kis kényeztetésre, én is kedden megyek kozmetikushoz, és talán 2 hét múlva fodrászhoz ismét, ha még nem jön meg a lányom :roll:

Bogyo! Szerintem a szilvás csirke, az szilvával töltött talán... vagy mellé flambírozva a szilva... Régen készítettem én is gyakran csirkemellet töltve mindenféle aszalt finomsággal. A férjem nagyon szerette, lehet, hogy valamelyik nap kap ;)
Ágyneműt én szoktam vasalni, nagyon szeretünk frissen vasalt damasztban aludni nyáron :) Télen flanelt húzok (már az van fent) az nem ignyel vasalást, de én átfutok azon is a vasalóval :)

Költözés: ahogy magunkat ismerem már most el kell kezdeni a komoly keresgetést, hogy mire a bébi 1 éves lesz, már át legyünk költözve a nagyobba, és ott végre kaphat saját szobát és mozgásteret :).

Missi! Én sem tudom miért beszélünk kajákról... csak úgy, hogy legyen mitől bűntudatunk legyen később ;)

büngyike
 
 


Unalmamban utánanéztem mit jelentenek a baby neveink! :) Remélem nem hagytam ki senkit!(Ha valamelyik tévedne,bocs,..én ezeket találtam)

Kép

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ja és nem is tudtam eddig,hogy Sámuelnek van női változata! :wink: :wink: Samuella :) :) Szóval ha neadjisten nincs kuki... :D :D ,mert már annyira hozzámnőtt ez a Samu-név!Pedig ugye a lányunk nekünk is Heléna,azaz Heléna Villő lett volna!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Hehe felse tűnt h pont ilyen cumit vettünk :D

Missfried
Kép
missfried
 
 


Nagyon szépen összeállítottad! Milyen programmal készítetted?

büngyike
 
 


Köszi Büngyi! :)
Photoshop-jóbaráttal :lol: Ez a mániám egyébként...

Missfried
Kép
missfried
 
 


Mondjuk ez csak egy "lightos kivitelezés"lett ahhoz képest amiket szoktam.. :o :lol: :lol:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ügyes vagy! Én már rég elszoktam a photoshoptól, pedig régen sokat használtam.
Na, húzok pihenni, egész nap itt görnyedtem a gép előtt :oops:

büngyike
 
 


Jó pihit!!
Én meg még mindig a szerelőt várom!Fél 5re ígérte magát! :?

Missfried
Kép
missfried
 
 


missi, koszi. de szep !!

vicsok, nekem is mennem kell, hajam mar szornyu,meg kell egy vegso gyantazas, es fazon is. juj

bungy mondtam en az 1 evet...de az meg odebb van, pont egy ev :) huu de okos vagyok

latom tobbben vasalnak egynemut, csak a ferjemnek meg ne mondjatok, hogy ilyen no is letezik :) pssz
bogyogyorgyi
 
 


Hali!

Na itt vagyok én is, megetettem apát, elmosogattam és tv-t néztem egy kicsit.
Most meg tejeskávét kortyolgatok, mert majd elalszom.

Állítólag ma jön egy asztalos fél hatra ajtó ügyben! Na majd kíváncsi leszek! Mostohaapám szerezte valahonnan.

Missi: ügyi vagy tök jó a kis lista.

Evi: grat a férjednek, nagyon ügyi. Nekem is kellene már vizsgáznom csak nekem szakmai lesz. Nem vagyok képes előszedni a szakmai szótárt és szavakat tanulni.

Most filozofálok, hogy második nyelv mi legyen: spanyol vagy német. Vettem spanyol könyvet meg cd-t de ez most még kínainak tűnik, főleg egyedül nekiállni. Apa mondta, hogy keressek magántanárt.
Németet tanultam 8 évig de nagyon nem szerettem, pedig lehet, hogy mégiscsak ez marad.

Bogyó: én szeretem kivasalni az ágyneműt, olyan finom illata lesz tőle, és jobb érzés benne aludni.
Egyébként legyőzött a vasaló, nem volt kedvem nekiállni, majd holnap.

Vicsok: én már nem tudok normálisan hajat mosni, mert nem kényelmes a kádba hajolni, így megbeszéltem a fodrászommal, hogy hetente kétszer járok hozzá száríttatni. Régen mikor dolgoztam akkor is így csináltunk. Tök jól beszárít és így napokig nincs rá gondom, ja és nem mellékesen neki ez kb negyed óra!
Kozmetikushoz nekem is kellene mennem, de akihez jártam nagyon messzire ment innen dolgozni, most meg nincs kedvem újat keresni. Sajnálom, hogy elment, mert csinált testkezeléseket is és már előre beterveztem, hogy majd szülés után fogok hozzá járni. :cry:
Pedig nagyon jó dolgokat csinált :cry:

Büngyi, Sheepy: édesség, hát nyami, minden mennyiségben jöhet mostanában. Apa tegnap szamos féle kókuszospuszedlit hozott, hűűűűű de jó volt.

Tényel Sheepy, Csilla: ha ráértek vagy nagyon unatkoztok elmehetnénk cukiba, ugyis olyan közel lakunk egymáshoz :)

Na lelövöm magam :shock:

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Bogyó: hú gyanta! Én nem bírnám.
Tényleg, ti hogy álltok a borotválkozással? Nekem már elég nehezen megy :lol:

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Kép

csináltam egy képet magamról, de majd este Apa még fotózni fog.
Uccsó pocis képek lesznek :D

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Egy órácskát aludtunk :) Apuci hazajött, és kacagott, hogy milyen álomszuszékok vagyunk. Mondtam, hogy a lánya tehet róla :roll:

Bogyó! Esküszöm nem árulom el az emberednek, hogy miket vasalok ;)

Borotválkozás: mivel a hiperszuper elektromos testszőrzetvágóm nem jött be, ezért maradtam a borotvánál (hagyományos). Tükör és miegymás, meg is csináltam, erre nem elvágtam magam 2 helyen??? :shock: :shock: :shock:

Masika! Én beszélek spanyolul, nem olyan nehéz az :) Csak rá kell hangolódni. Imádom, ha spanyolul beszélnek körülöttem és ha én is beszélhetek... Sajnos nincs kivel gyakorolnom, ezért sokat felejtettem :(

büngyike
 
 


Masika! Jó a fotó! Kérünk még :)

büngyike
 
 


Sziasztok!

Masika:
Először is boldog szülinapot kívánok!
Azok a tegnapi görcsök nem hangzottak valami jól... :shock:
Az asztalos megérkezett végre? :lol:
Borotválás: :twisted: Kikészít... :?

Vicsok:
a cuccom már majdnem kész... Szerintem legalább egy hónapja rakom össze... Egyszer csak kész lesz... :lol:
A sógornőddel mi újság? Drukkolok neki!

Cuki: Nálunk szerintem ilyen lépcsőzés nincs, csak valami ébresztőkütyü! De majd a jövő héten megtudom...

Missi: Boiler?

Büngyi: Anyós :( (Az enyém a szomszéd házban lakik, mondjuk kijövünk!)

Adri: Sajnálom az ágyneműt :(
Jó, hogy minden rendben veled! :D

Klára: Én is így iszom a málnalevélteát, csak még nyomatok hozzá egy csésze palástfüvet. Majd a 36. héttől emelem!

Evarga: Gratula a férjednek, estére pedig jó szórakozást!

Evu: szépek a ruhák!
Gyomorsav? Aloe használ?

Gerika: De jó, hogy otthon vagy! Kinél szültél? Már nagyon várom, hogy mesélj! Kell valamit bevinni a babának (pl. pelus)? Nekem azt mondták, hogy nem... Várom a fényképeket, meg a szülitörit! :lol:

Mi ma voltunk uh-n.
BPD:89,6mm
Fronto:107mm
Thorax:86,7mm
Femur:67.4mm
Becsült súly:2550g
Még mindig Szabolcs... :lol:
Jövő hét csütörtökön lesz az első ctg. :lol:


Jó éjszakát nektek! Megyek mosogatni aztán meg jön a barátnőm! :lol:
Vendég
 


Sziasztok !

Masi :Jó ötlet a cukrászda !!!!! Pláne ,hogy ezt a kókuszos dolgot emlegetted, rögtön összefutott a nyál a számban :lol: .
Jó a pocis képed bár legalább a fotózás erejéig kerülhetted volna a munkát végre mert pont a vödör mellé álltál :P :P !
Amennyit sürögsz -forogsz még most is Lili baba biztosan nagyon dolgos leányzó lesz úgyhogy továbbra is pályázunk a kezére .

Missi : Köszi a neveket !!!
Samuella :shock:, én sem tudtam ,hogy létezik ilyen név , de csak 2 x van névnapja , míg Samu nap 3x is van , szóval jobban járnak a fiúk :wink:

szőrös ügyek : Ugyanolyan szenvedés , mint a hajmosás, és a cipő/zokni húzás. :x
Nekem tükörrel sem nagyon megy, Apa meg csak nagyokat vihog , de nem mer segíteni , csak jelzi ,hogy hol hagyom ki, én meg szenvedek a borotvával.

Évi : még nem is gratuláltam a párod nyelvvizsgájához !

Büngyi : Tök jó ,hogy tudsz spanyolul!
Én 2 éve elkezdtem a tesómmal, de időhiány miatt abba maradt és elakadtam a hímnem -nőnem útvesztőjében miközben a hugom meg már túl van a nyelvvizsgán .

Remélem az itthonlét alatt sikerül rá időt szakítani ,hogy megint elkezdjem , mert még egyszer nem lesz ennyi idő a nyelvtanulásra.
Az angolt meg csak nem felejtem el attól ,hogy nem dolgozom .

vasalás : ágyneműt én is , jobban szeretek úgy belefeküdni.
Viszont Apa pólóit ,amióta vége a nyárnak és pulcsit vesz rájuk nem vasalom ki , evvel is kevesebb a munka.
Ami a halálom volt az a rengeteg gyógyszerész köpeny , de egy ideje már nem abban dolgozik szerencsére.

A szülés előtt még én is kényeztetem magam , mert nem szertnék rossz benyomást tenni a gyerekre :P, úgyhogy 2 CTG között kozmetikus és fodrász lesz a program, bár a kozmetikus Zuglóban van sajna , lehet,hogy keresni kéne egy közelebbit.
Ráadásul a szemüvegem is tropára ment még a hasraesés alatt , azt is le kéne cserélni, mert itthon nem szeretem a lencsét és lehet,hogy romlott is a látásom .

Kép
sheepy
 
 


helló megint!
voltunk a gyermekdokinál: nagyon szimpatikus nő. modta, hogy bármikor kijön házhoz, és a kórházban is meg szeretne majd látogatni. :) szóval klassz :):)
evarga te honnan? maradunk kecsón :)
hali bogyó :):)
mai vacsi: rakott kel már vagy 4 éve ettem utoljára, férjem készíti :)
nagyon elkényeztet ilyen szempontból (is), mert szeret főzni, és szokott is sokszor :) ráadásul tök finomakat :)
holnap 11 körül gondoljatok ránk!! remélem siker! (ház)
mi a nyavalyát csináljak a hasammal, mert akármivel kenem viszket!!! már megőrülök. valami tipp?
missi: remélem még ma odaér a bojlerszerelő, mert ezeknek a munkásembereknek nem erősségük a pontosság!! (tisztelet a kivételnek) :wink:

Kép
tidi
 
 


borotválkozás :evil: :evil: :evil:
egy kicsit azért szégyenlős vagyok, és ha belegondolok, hogy szülés előtt más borotvál, meg mik fognak ott erőlködés közben történni :oops: :oops: háááát...tudom nem fog arra figyelni senki, de mégis..nektek nem furi?
gerika: örülök, hogy jól vagytok, és nagyon kiváncsi vagyok a picikére is és hogy hogy zajlott a szülésed. na ezt jól megaszondtam :lol: :lol: :wink:

Kép
tidi
 
 


Na hali!!

Jelentem jo a boiler! :) Igaz nem lett uj,de most műxik!Remélem nem 2 napig!

Viszont apa ma még nem jelentkezett ugyh most ettől vagyok szomoru!! :cry: :cry: Én tegnap hivtam,én ma nem fogom!Viszont írtam egy sms-t,de semmi..... :? Azért remélem ma felhiv vmikor még!!Különben rosszul alszom...

Masi,szép vagy! :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


El is megyek,tv-zni :cry:

Missfried
Kép
missfried
 
 


masi 2. nyelv neked / gyereknek ? orulok, hogy nem vasaltal. LE a hulye vasalassal :);) - bogyo , a forradalmar hehehe
tok jo a kep, szep a pocid, nagy, de nem tulsagosan. pont jo !!
a gyantat tavasszal kezdtem ujra, mert egy baratnom mondta, h nem fog menni a borotvalass, no most terhesen nem no a szorom, 2 honapja szedettem a labam es alig nott ki (pedig majom vagyok), mondjuk a fazonom gaz, de azt csak tukorbol lattam :) . es mi a gyanta a szuleshez kepest ?? ? semmi

ELAJULOK, hogy mindenki vasal. milyen szorgosak vagytok !! :) en mindig azt mondom itthon, hogy mar senki nem vasal a vilagon - idaig bevettek :)

shep, tidi, missi zsozi, bungyi helloka mindenkinek !!!

:) jo kis csapat a mienk !! :) nekem tetszik
bogyogyorgyi
 
 


Na, nemsokára lefekszem, hogy reggel korán tudjak kelni.

Zita! Jók az eredményeid :)

Sheepy! Úgy látom mindenki kényezteti magát ;) Nekem is a világ végén van a korzmetikusom :( Ugyan én költöztem el "tőle", de nem akarok mást. Most ugyan ritkábban járok, de legalább a kedvenc helyemre :)

Tidi! Holnap szorítok! Nekem is kell szorítani, CTG-m lesz :)
A szőrtelenítést én itthon fogom megoldani, és a védőnő is ezt ajánlotta! Ráadásul az Istvánban ha jól tudom nem borotválnak :shock:

Missi! Remélem hívni fog a párod és jól tudsz majd aludni :)

Szép álmokat csajok!

büngyike
 
 


este az RTL klub on 11 korul lesz vmi SZULESROL szolo program, nem tudom mi a cime, most szolt egy baratnom
bogyogyorgyi
 
 


Sziasztok!!!

Bogyó A házon kívül-ben lesz??? Megnézzük!

CTG-sek!! Nagyon sok drukk holnapra!!

Zita A mi Bébink is kb ekkora volt a múlt héten! Szóval minden tök jó, legalábbis nekem ezt mondták! :)

Gyanta Ajjajajajajaj! Én nem bírom ki ott lent. Egyszer elmentem és el is kezdtük, azonban egy idő után feladtam és egy kisebb "ott" maradt... Nem voltam túl szexi... :lol:

Missi Éljenek a bojler szerelők!! Apa előkerült már??

Tidi Jó, hogy mondod a gyermekorvost. Én még ott sem jártam. Jövő héten aktivizálom magam! :? Olajjal próbáltad már?

Majdnem van már nevünk! Márcsak kettő van versenyben... :lol:
Vendég
 


Hali!

Tegnap este megadta magát a babanet :( Tiszta beteg lettem.

Ma meg egész délelőtt nem lesz gépem, mindjárt jönnek érte, és elviszik kitakarítani, meg valamiket raknak rá Apának (JÁTÉK)

HÚÚÚ! Lesz ajtónk!!!!!! Hétfőn kezdik csinálni, de abban maradtunk, hogy mi megvesszük az ajtót és az asztalos körbeépíti, mert így gyorsabb és olcsóbb is. Így a holnapi program ajtó vásárlás lesz :D

Büngyi: tök jó, hogy beszélsz spanyolul, én is affelé hajlok, hiba tanultam annyit németet nem tehetek róla mindíg jó voltam belőle de nem szerettem.

Adri: mi a két versenyben lévő név?

Sheepy: tényleg a vödör mellet állok :D észre sem vettem. :D
Akkor a cukis progit belőhetjük jövöhéten valamikor ha gondolod, majd megdumáljuk.

Hú ma csak egy kis salit csinálok rizzsel, mert apa grillcsirkét kért ebédre (azt meg megveszem készen)

Szőrtelenítés: én már a nagy pocomtól lassan a tükörben sem látom magam, Apa nálam sem túl aktív ebben, csak megnézi, hogy hol hagytam ott. Én meg persze egy csomószor jól összevágom magam.

Tegnap anyuék átjöttek felköszönteni, kaptam tök jó égetett porcelán készletet, meg valami ugyanolyan mázas edényt amiben lehet sütni meg főzni is.

Csajok: utolsó hetekben lehet szexelni? Én most tökre be vagyok indulva, de apa nem mer! Mondjuk mindenhol azt írják, hogy nem ajánlatos.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Na már előre látom a délelőtti elvonási tüneteimet.
Lehet, hogy visszafekszem aludni, de kéne még ablakot pucolni, meg takarítani, ja és vasalni :roll:

Apát megreggeliztettem és elküldtem dolgozni :D

Lilibaba meg nagyon aktív Ő is kapott fini reggelit. Mondtam neki, hogy már van vőlegénye is!!!!

Na jó majd egyszercsak leszek, remélem hamar visszahozzák a gépet.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!

Masika, Sheepy a cukis programban én is benne vagyok. Majd egyeztessünk.... Én is nagyon ráálltaam az édességre, persze módjával.

Bogyó, most mondták a hírekben, hogy a Geréb Ágnest hibáztatja a család a tragédiáért. Ettől függetlenül vezet le szüléseket? Mi lesz veletek?

Az én kisbabám is nagyon aktív, folyamatosan nyüzsög, nyomul, rugdos, néha még fájdalmat is okoz, mert hát a bordáimat nyomja felfelé, legalábbis így érzem.

Masika, állítólag a teerhesség végén szexel be is lehet indítani a szülést, szóval ahogy gondoljátok...:)

Tegnap találkoztunk a tervezővel, hát nagyon ötletes a ház, de nem egészen ilyet akartunk. Most gondolkozunk, biztos hogy lesz egy csomó módosítás.

Sziasztok, Csilla
csim
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?