Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu,
Hát az tényleg vicces lenne, de remélhetőleg nem fulladva "vérengzésbe" :lol:

Krisztinka,
Én lemaradtam, de miért is kell gyógyszert szedned? Mi a baj?
Vendég
 


Hali, csak most vagyok, mert okítanak bennünket!

1/2 8-ra kaptam időpontot! Nagyon izgulok. Jó ez az oktatás, legalább nem ezen jár a fejem..

Én belépek a piri monnyon le pártba!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


És nyugodtan szólíthattok Gabynak. Eme nemesebb néven :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Este remélem jövök a jó hírekkel!

Kép
Kép
gabi82
 
 

 
 

GABY: Várjuk a jó híreket :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok,

végre van vonalzóm...talán ha megjelenik

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci:remekül látszik,hogy együtt csináljuk ezt a hónapot, és Krisztinka is velünk együtt halad.Hajrá!!!!
vedresandi
 
 


Gabi,
Tudsz már valamit? Remélem minden rendben van.

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Gaby: Adj életjelet magadról. És remélem jó hírekkel jössz :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok.
Hírek? Na azok vannak...


Tegnap UH-n kiderült, hogy amiért nem jött meg az egy 28mm- meg nem repedt tüsző. Majd közölte, hogy szólnóm kellett volna, ha abbahagyom a fogigátlót, mert PCOS cisztáknál rögtön stimulálni kellett volna a petefészkeket és akkor igen könnyen teherbe eshettem volna(fogigátló utáni hónapban). Most elvesztegettem fél évet, ki tudja mikor eshetek teherbe....
Most Provera egy hétig. Majd megjön és akkor ha elmúlik menjek vissza minél hamarabb a gyógyis kezelés miatt.

Nem az fáj, hogy nem kisbaba. Az, hogy én 2x is voltam nála. Mindig rákérdeztem.... Tudom, hogy nem emlékezhet mindenkire, de még beszéltük is, hogy nem sok időm van, hogy 3-4 hónap, ezért rögtön hajrá....

Most élni sincs kedvem jelenleg. Folyamatos sírógörcs kerülget.
Én hibáztam? Miattam kell most majd hónapokat várni?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabi!
PCOS ciszták?????????????????????????????????????
Akkor meg mit akar stimulálni?????????????????????
Irány egy másik doki!!!!!!!!
Azonnal kérj inzulin és cukorterhelést!!!!!
Ne hagyd stimuzni magad, ha tényleg vannak cisztáid!
Én is hagytam és jól meg is szívtam....

Andi!
:(

Én nem vagyok a politika híve, de a PML párt tetszik nekem. :D

babszika
 
 


Ja és Gabi!
Dehogy vagy te hibás!!!!!!!!
Nehogy má' lelkiismeretfurdalást okozzon az a tökfej!! :evil:
Persze, h nem kell emlékeznie mindenkire, de.... nem árt. :?

babszika
 
 


Gabi: Nyugalom. Nem hibáztál. Meglátod minden rendbe fog jönni. ÉS ott lesz az a babó is. Amúgy ha kétszer voltál nála akkor ezt hamarabb is mondhatta volna. Nem mentség, hogy nem emlékezhet mindenkire. De ne sirj. Kár sirni. Hidd el hamarosan lesz babó. És a babó miatt legyen erőd hónapokat várni. Meglátod szaladni fog az idő. Majd segítünk :)

Kép
csucsu05
 
 


Azt mondta, hogy a fogigátló után, ha rásegítenek több petesejt érik meg és szabadul ki. Ezért lett volna könnyebb. De ez csak rögtön utána. Valami ilyesmi. Nem akarok hülyyeséget írni.

Kép
Kép
gabi82
 
 


de miért említette meg a PCOS cisztákat?????
ha sok kis cisztád van, az nagyon nem jó!!!

babszika
 
 


Ez régebben volt. Tavaly. Most csak 1 nagy van. Végül is ez se rossz, hogy legalább 1 tüszőm van, nem? Csak meg kellett volna repeszteni......

Kép
Kép
gabi82
 
 


Régebben?
És akkor néztek cukrot és inzulint?
Mert pár hónapja (sztem azt te nem tudod) én is clostiztam mint állat, + repi szuri és a clostitól úgy becisztásodtam, h azonnal megfordult a fejemben, h PCOS-om van. NAgy nehezen sikerült kivizsgáltatnom és kiderült, h nagyon is az van, csak eddig nem voltak cisztáim!!!!
Azt tudom, h a környezetemben is egyfre több lánynak van és sokáig nem is tudnak róla.
De ha nem sitmuzott volna a dokim, hanem elküld vizsgálatokra, talán nem is lenne cisztám!!!! Tizen x db/ petefészek

babszika
 
 


Jó reggelt!

Bocsi, hogy csak most irok újra, de mostanra sikerült visszaolvasnom. Először képben akartam lenni, hogy kivel mi van.
Igaz, már nem is tudom, hogy kinek mit akartam irni... :oops:

Gabi,
ne okold magad, nem a te hibád, ez hülyeség. A dokid a hülye, nem értek nagyon a PCOShoz, de hallgass Babszira, és keress olyat, aki kivizsgál rendesen.

Egyébként a nyaralás azért sem volt egy álom, mert már nagyon az utószezon után voltunk, fele kávézó már össze volt pakolva, kétszer fürdöttem, mert féltem, hogy megfázitom magam, meg nem sokat birtam sétálni sem, mert rögtön kifáradtam. A végén már halálra untuk magunkat, meg már fájt a fejem. Migrénem szokott lenni, most is olyan volt, legalábbis azt hittem. Mikor hazaértünk és a doki megmondta, hogy méhen belül van, meg látszik a petezsák, a magzat még nem teljesen, de majd kedden megnézi egy jobb géppel, akkor a fejfájásom is elmúlt. Tehát már pszichésen fájt. Tudtam én, hogy terhes vagyok, a tengeren is csináltam egy tesztet, olyan erős volt a teszt csik is, mint a kontroll csik, de akkor is.

Na, mostmár befejezem egyenlőre, mától már dolgozok, holnap nem lesz itt a főnök, lesz időm irni.
sirkici
 
 


Sirki!
Remélem, most már megnyugodtál és minden ok! :wink:

babszika
 
 


Gabi,
egyáltalán nem a Te hibád!!! Ilyet még véletlenül se gondolj!!! Verd ki a fejedből azonnal!
Én nem nagyon tudom, h. mi az a PCOS ciszta? Esetleg elmagyaráznátok? Amúgy az én dokim sem szokott mindenre emlékezni, de ő mondjuk rá szokott kérdezni, h. akkor hol is hagytuk abba a dolgot, és látszik rajta, h. egy-két címszó után már képbe kerül. Ezt kellett volna a Te dokidnak is tennie, és burkoltan nem téged okolnia.
És így van, az a jó, h. van egy tüsződ!! Tessék erre gondolni!!

Babszika,
Ha megkérdezhetem miért szedted a "clostit" és a "repi szurit"?
Vendég
 


Babszi,
azt muszály leirnom neked, hogy engem nagyon megfogott az az ezüstszinű tető. Ne érdekeljen anyós, de gondolom nem is engeded, hogy beleszóljon. Majdcsak elköltöztök már, és akkor szabadon élhettek. Habár, még akkor is mindig keresztbe tudnak tenni.
Én is igy jártam anyóssal most, nem is birom látni. Képzeljétek, bejelentettük nekik is a jó hirt hétfőn este, és először még úgy tűnt, mintha nem is értené, hogy mit mondunk. Após sehogy sem reagált, de tőle nem is vártam mást, mert még a saját fiait sem fogta meg soha, meg a két unokáját sem. :?
Szóval, anyós másnap azzal jött, hogy ezt még nem kell mondani három hónapig senkinek, meg én hogy mondhattam el a legjobb barátnőimnek. Hát mit mondjak, totál ki vagyok rá akadva, nem is örül, meg ráadásul bogarat is ültetett a fejembe, hogy talán igaza lehet... :?:
sirkici
 
 


Arikon!
Azért kaptam clostit, mert nem nagyon volt peteérésem.
Szedtem a clostit, h megérjen és kaptam repiszurit, h meg is repedjen és legyen esélyünk megtermékenyíteni. De mivel PCOS beteg vagyok, ezért nem hatott, csak rontott: sok kis tüszőcske megért, de még repi szurival sem repedtek meg ergo becisztásodtak és sajnos túl jól érzik magukat bennem :?

A "PCOS ciszták" hülye kifejezés, de a PCOS önmagában azt jelenti: sok cisztás petefészek szindróma.

babszika
 
 


Babszi:én is ettől rettegtem amikor closyztam és rettegek is, mert a következő ciklusban folytatjuk... :?
Vendég
 


Sirki!
Köszönöm! Nekem is nagoyn tetszik és ha csak nem probléma, h a tervező nem ezt írta ki, akkor ez lesz.
Az anyósodra meg csak annyit, h csessze emg!!!!! Már bocsánat!!!!!
Az ilyen ember bekaphatja! Sztem nyugodtan mond el annak, akit érdemesnek tartasz rá, h veled örüljön! Az a baba jó helyen van és kész!!!

babszika
 
 


Nóri!
Önmagában a closti jó is lehet, de mivel én PCOS beteg vagyok (ugyebár az inzulinom miatt), ezért nálam a closti csak még rosszabbat tesz - tenne.
Ha te nem vagy PCOS, akkor sok esélyed van, h segít!!!!!
Szóval, ne aggódj!!! :wink:

babszika
 
 


Sirkici: :lol: :lol: Anyós reakciója nálunk ez volt, amikor elújságoltuk a naaagy hírt. Mondjuk, mi vártunk a 12. hétig.
- Karácsonyra várjátok?...........(csend) ABBAN A HIDEGBEN???? :lol: :lol: Persze nem mondhattam neki, hogy örülök, hogy összejött, kit a frászt érdekel, mikor jön, mert a "gondokról" semmit nem tudott senki a családban.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Babszi: nekem is tetszik a tető, de a lényeg, hogy nektek tessen, a többit ki nem ..... le....

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee!
Én azt mondom, h inkább a hidegben!!!!!
Ráadásul azt is hallottam, h a téli gyerekek általában egészségesebbek, mert az immunuk a tél miatt tök jól megerősödik..... persze, ez nem feltétlenül igaz gondolom, de van benne vmi. :wink:

babszika
 
 


Sirkici: Az Anyósra ne hallgas. Igenis annak mondod el az örömödet akinek akardod. Az a baba ottvan és nem lesz semmi baj. Nehogy már bogarat tegyen a füledbe. Egészséges, szép, helyes babód lesz. Szóval ne izgulj. Ő meg ha ilyen akkor gratulálok neki. Nem értem ahelyet, hogy boldog lenne ő is. Nem értem komolyan mondom.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Jaimee!
:wink: :lol:

Csajok!
Elbúcsúzom. Legyen csodaszép, napsütéses napotok!!!!!

babszika
 
 


Sirkici: AZért érdekes kérdés, hogy van e Apának lánytestvére...Mert ha mondjuk egyke vagy csak fiú tesói vannak, akkor lehet éppen féltékeny is az anyós, hiszen ezentúl majd családot alkottok, Ákost idézve: Valami véget ér....Te leszel gyermeke anyja, erősödik a kötelék köztetek. Szóval sztem örül ő, csak aggódik is, hogy mi lesz ezenúl. BOcs, ha okoskodom, így hogy nem ismerem a kedves Mamát, lehet, hogy nem ez a helyzet nálatok. :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Gaby, fel a fejjel, ne sírdogálj már és főleg ne okold magad, legroszabb az önmarcangolás, nem szabad! Szerintem nem vagy elkésve, örülj, hogy a tavalyi több cisztádból már csak egy van, ez jóóóó! Nyugodj meg, lesz ott baba, kitartás!

Nóri: ne tessék rettegni meg ördögöt falra festeni, Nálad nem fog galibát okozni a gyógyszer és kész!!!

Babszi: PML párt, ez jó!

Sirkici, Jaimee: ez teljesen elképesztő! :shock:
Vendég
 


Babszika: neked is csodaszép napot kívánok :)


Jaimee: A mi lányunk is karácsonyi baba. (dec-20-án szletett) És nagyon jó volt mert 24-én engedtek haza és szenteste annál szebb ajándék nem is volt, mint hogy ott a babó a fa alatt. (mert betettük ám őt oda :)
Igaz, hogy a karácsonyi babáknak illetve a téli babáknak nem lehet kerty partit tartani (vagy ha igen akkor siruhában :) de mindennek megvan a maga szépsége. Anyós nálatok is akkor igazi minta anyós :(

Kép
csucsu05
 
 


Ja és mond meg az anyósnak, hogy nem is mondanak hideg telet :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,

Megdöbbenek, hogy milyen hülye dokik vannak...keress másikat Gaby

Nóri: ha rendesen néz a doki uh-van clostyzás közben nem lehet baj (én úgy tudom)

Sirkici: remélem mostmár megnyugodtál..hidd el minden rendben lesz. Amúgy, hogy vagy?

Babszi: szerintem ne törődj senki véleményével, az a lényeg, hogy nektek jó legyen a ház, más nem számít

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bíbi: Mi elképesztő? :shock: :lol:

Csucsu: Köszi! Szétbőgöm a fejem, ha Szenteste már otthon leszünk, nem bírom feldolgozni a boldogságot. :D :D

Azért megvédem anyós pajtást, mert aztán sírva újságolta mindenkinek, hogy jön az unoka. .... Mármint én AKKOR úgy értettem, hogy örömében sírt. Vagy nem? :shock: :shock: De, de , csak viccelek. Anyósom egy tündér amúgy.

Télleg? Nem lesz hideg a tél? A tavalyi hideggel kiegyezem.

Gabi: Ne beszélj butaságot, semmi hibát nem követtél el. :twisted: :wink:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee: örömében sírt...vagy nem? :lol: :lol: :lol: :lol: Ez tök jó poén volt!
Vendég
 


Jamiee: Na jó akkor megnyugodtam. Mert egy rossz anyós nem éppen jó. Az én anyósom is rendes ezért hálás is vagyok. Igaz neki 7unokája van. SZóval már immunis a kisgyerköcök iránt :) Illetve úgy fogalmazok, hogy megse lepődik ha ujból nagymama lesz :)
Mikorra vagy kiirva? Én nem kívánok neked mást, csak, hogy te is azt kapd a Jézuskától. Én amikor a lányom született nem kaptam semmit mármint ajándékot, mert szegény férjem rohangált ide oda. És ajándékot már nem volt ideje venni. De nem is kellet mert annál szebb ajándékot úgyse tudott volna adni nekem mint a lányom.
De tényleg tegnap mesélte az Após, hogy a tv-ben azt hallotta, hogy igen jó lesz a tél. Jobb mint a tavalyi. Én is kieggyeznék a tavalyi hideggel.

Kép
csucsu05
 
 


Bíborlány kerestelek az iwiwen de nem találtalak a babanetesek között. Vagy én vagyok túl szőke? :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Dec. 24. Illetve a dokim átírta dec. 26-ra, mert nálunk az a szokás, hogy egyből amint betöltöd a 40 hetet, máris amnióznak, megpiszkálnak, hátha megindul a szülés. Kaptam 2 nap laufot. :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


bííbi: te, hogy vagy? Mikor mész dokihoz?

jaime: igazi karácsonyi ajándék lesz a babód :)

Kép
Kép
mirci74
 
 


Én dec28-ra voltam kiirva és 20-án szültem. Szóval még benne van, hogy a fa alá beteheted a kicsit. Amúgy azt mondta a doki, hogy aki karácsony környékére van kiírva az a nagyszámú törvények értelmében pszihésen korábban megszül mert a karácsonyi izgalmak miatt hamarabb elindulhat a szülés. Illetve annyira izgul az ember mi van a párjával mi lesz karácsonykor meg nem akar az ember bent lenni pont szenteste. Szóval sose lehet tudni. Pár nappal elöbb jön az nem baj és ha hamarabb jön akkor ott lesz a fa alatt a béby :)

Kép
csucsu05
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy dec 24-én délután 2-kor engedtek haza engem a babóval, hogy a szentestét ne töltsem bent. És mikor vártuk a zárójelentész akkor abban az egy órában 6kismama jött be szülni. Biztos izgultak mit kapnak a Jézuskától és megindult a szülés. Mondta is a dokim, hogy nagyüzem van ma :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Csajok, mindenkinek kösz a biztató szavakat, én is pozitivan akarom felfogni, hogy minden rendben van és lesz is. Mondtam én, hogy olyan para kismami leszek, mint Jaimee... :lol:

Anyós különben lehetne roszabb is, a legnagyobb gondom eddig az volt vele, hogy mindig neki van igaza, ő a legokosabb, de ezzel most nagyon megbántott. Az előző gondom vele nem olyan szörnyű, inkább csak egy idegesitő tulajdonsága.
A férjemnek egy bátyja van, náluk már van két gyerek, két kislány. Én is gondoltam ilyesmire, hogy biztos már ha nálunk lesz az nem is érdekes neki, mert amott van az első unoka, de nem tudom. Az biztos, hogy keddig, amig nem voltam uh-n, durci leszek, és én bizony nem fogok elmenni hozzá, nem birom látni a képét, még az kell, hogy megint beszóljon valamit... :?

Még akartam irni, hogy ez a dominóelv tényleg elindulni látszik, és tényleg fogadjátok meg csajok, hogy csak szex és más semmi. Tudom nehéz, én is még mértem a hőm, de pont amikor a hőm szerint együtt kellett volna lennünk, akkor épp nem jött össze, és mégis sikerült. Tehát azok a napok körül azért le kell rohanni apát, de inkább azért, mert akarjátok. Most a tengerre koncentráltam és szerintem ezért jött össze!
sirkici
 
 


Jajj és még azt mesélem el, hogy amikor 24-én hoztuk haza a királylányunkat délután volt. 4órára értünk haza és egy csomó helyen már világitott a fa. Én olyan büszke voltam, hogy mindjárt el is sirom magam :) Emlékszem pont jött két cserfes szomszéd néni haza. Akik megnézték a babót mikor kiszálltunk a kocsiból. Hát azt az arcot nem feledem amilyen a férjem büszke arca volt. És én is majdnem szétdurrantam a büszkeségtől. Na ezért szeretnék még egy babót. Csodás érzés ez :)
Jól kiérzelegtem most magam mi? :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
de szép is volt az a karácsonyotok. Nagyon megható.

Jaimee,
nektek meg szép lesz a karácsonyotok. Ott lesz az a kis Emese a fa alatt...

Persze a karácsony egy gyönyörű ünnep, nekem a legszebb, sőt az egyetlen talán, ami megmozdit bennem valamit. Akkor annyi szeretet van bennem, az mindenképpen szép ünnep. Én is épp azon gondolkodtam, hogy talán karácsonyra már tudni fogom, hogy mi lesz a babó.
sirkici
 
 


Mirci:engem closty alatt nézett többször is egy hónapban, szóval tudom, hogy nem lehet baj, de azért befolyásolja a kis gondolataimat a sok rossz tapasztalat.Ha a mostani egyszem csodatüszőmből nem lesz babszem jankó, akkor majd próbálok nem a hülyeségekre gondolni a köv. clostys ciklusban. :wink:
Amúgy olyan cuki a dokibácsim, azt mondta, hogy nem írja fel a clostyt babonából, csak ha mégis megjön.És amikor megkérdezem uh után, hogy mennyivel tartozom, mindig ezt mondja:majd ha terhes lesz... :wink: Én nagyon csípem!És már-már örömmel járok hozzá, mert ő az én segítőm!
Vendég
 


Sirkici: Aki épp most inkább Réka.... :D

Én az Ádventet szeretem a legjobban. A készülődést és tervezgetést.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Gabi:azonnal tessék dokit váltani!Én is leváltottam a régi dokimat, amikor volt egy sértő-hülye húzása, és nem bántam meg.Lásd az előző írásomat!És eszedbe se jusson, hogy te vagy a hibás!!!
Vendég
 


Jaimee,
:shock: , még nem biztos a neve?

Nóri,
jó, hogy igy megbizol a dokidban, az nagyon fontos, meg legalább nem olyan kényszeredett járni hozzá.
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?