Új privát üzeneted érkezett!

Eszti!

Várjuk a híreket, amik természetesen jók lesznek! :lol: Azért közben írj ám, mert halálra unjuk itt magunkat! :lol: Ha van bármi kérdésed, nyugodtan tedd fel, persze az ésszerűség határain belül! :lol:
Vendég
 


Eszti,
nekem is egy kicsit sok(k) :lol: volt a sok aggódás, de drukkolok neked! Nem lesz baj! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


vannak ám új paráim :twisted: :lol: :twisted: :lol: :wink:
á nem is, most már jobb, hogy hétfőn kiderül...
még talán csak annyi :D ,hogy szerintetek, ha nagyon az
elején járhatok a terhességnek ,akkor lehet ,hogy csak
lassabban nő a hcg szint...nem? jajj, izgulok ám!
pusz,eszti

és még valami, hogy a cicim tiszta eres lett ,de az már egy pár hete ilyen, meg hogy a HASAMon! is lettek erek????
hmmm :roll: ? volt már valakinek ilyen?
esztiilil
 
 

 
 

Esztililil

mély levegő,kifúúj
mélylevegő,kifúúúj...gyakorlat ismétlése hétfő reggelig! :lol:
Vendég
 


Igen Eszti ismerős ez a jel. AMikor a mellek környékén ilyen akkor várandós az ember. Nekem is ilyen volt már a terhesség elején a mellemnél. Szóval no para!!!

Kép
csucsu05
 
 


Ez jó volt Boni! :lol:

Igen Eszti, ez normális! A hcg meg úgy emelkedik ahogy kell neki, na! Ő tudja a dolgát, remélem te is! :lol:
Vendég
 


Eszti: Eljött a nap. Szóval remélem a doki után már jó híreid lesznek és te sem leszel parás. Szóval várjuk az új híreket.

Kép
csucsu05
 
 


Eszti :)

Nagyon Szoritok neked :wink:
gyere majd....várjuk a jó hireket :lol:

Kép

Kép
edinka
 
 


Az eredmény: 5900!!!! :):)
nem merem elhinni, háromszor visszatelefonáltam
:lol: :lol: nem néztek őrültnek :D 8)
háromszor csak nem rontják el ugye?? :roll: :roll:

ANNYIRA ÖRÜLÖK, HOGY AZ VALAMI HIHHETETLEN!
köszi a támogatást !!! eszti
esztiilil
 
 


Eszti!

Úgy látom máshol is bemutatkoztál! :lol: Én tudtam, hogy nincs baj! :P
Vendég
 


Eszti!
Eddig a háttérben olvastam a kálváriádat :wink: :lol:
Gratulálok!!!
Több aggódást nem szeretnék mostmár olvasni! :wink: (na jó, néha egyet-egyet, pl.hogyha fiú lesz akkor hogy fogják hívni, vagy ha lány, akkor milyen neve legyen? :lol: )
3x telózni???Szerintem még1x azért hívd fel őket, lehet elnézték a nevedet. :twisted: :wink: Na jó, nem gonoszkodok tovább!
Problémammentes pocakosodást kívánok!
És tessék megnyugodni, és élvezni a kismamalétet!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Esztikém,
vonalzót csinálni, de izibe!!! :lol:
Gratulálok! Vigyázz magatokra, de ne rémüldözz feleslegesen! Hajrá!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:)
Sziasztok!!!
Megjött a topik réme :P :P :twisted:
NAAAAAAAAAa, voltam UH-on, ééés 11mm-es
petezsákban látható volt egy kis foltocska az ő
személyében..:):)
húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú :roll:
hihhetetlen! hihhetetlen! hihhetetlen!!!
Nagyon örülök!!! :D :D :D 8) 8) 8)
Nem tudjátok, a duphastont meddig lehet szedni?
esztiilil
 
 


Eszti,
de miért hihetetlen? Csak nemtán szűznemzés? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na gratulálok ESZTI!!!!! Mostantól akkor no paramert azt a kicsi is megérzi. Most, hogy már tudod, ott van a pocakodban az a babó tessék megnyugodni.
Látod minden rendben van és élvezd a kismamaságot!!! :)

Kép
csucsu05
 
 


NAGyon köszi!!!:):)

Lenne két kérdésem :lol: 8)
Az egyik, hogy a Duphastont meddig lehet szedni???
A másik, hogy egy barátnőm azt mondta,hogy a MAGNEB6ot
az eslő harmadban nem ajánlott szedni?? :shock: :shock:
Ti hallottátok már ezt, mert én 4-vagy 5 szemet beszedtem
eddig és most persze megijedtem :P ...jóó azért olyan
nagy gázt nem csinál, csak nem értem, miért nem lehet az első
harmadban szedni???? :oops:
meg egyébként ha valaki duphastont szed, mondták a patikában,
hogy ne igyon teát..meg orbáncfűféleségeket...meg hogy
nagyon megfáztam és köhögtem és hogy köhögéscsillapítókat szigorúan tilos, ezt még az én dokim is külön elmondta...
na, ezeket informáltam...ti mint tudtok??

egyébként meg ISSSSSZONYATOSAN BOLDOG VAGYOK!!!!
a kislányomnak szerintem karácsony környékén fogjuk elmondani, valami félelmetes módon vágyik rá...még a szüleim is mondták, hogy hihhetetlen...biztos majd féltékeny lesz, de ez akkor is annyira jóóóóó
pusz ,eszti
esztiilil
 
 


Eszti!
A magne B6-ot nyugodtan szedheted! Nekem kifejezetten ajánlotta az orvos, mert az első hetekben véreztem :?
Vendég
 


Eszti!

A Duphastont a 12.hétig mindenképpen kell szedned! Abba ne hagyd! Utána már a méhlepény átveszi a hormonális feladatot! A Magneb6-ot pedig nyugodtan szedd, ártani biztosan nem fog! Azt tedd amit a dokid mond, ne azt amit a barátnőd! Bár tény, hogy a terhesség elején akinek nincs panasza nem kell szedni, de gondolom neked a doki javasolta, ezért vedd be! Ja és nem lehet, hanem kell szedni!!!!
Vendég
 


Mármint a MagneB6ot is kell???? miért?
azt hittem, azt csak akkor, ha nagyon görcsölök...
esztiilil
 
 


Eszti!

Doktor bácsi mit mondott? A Duphastonra írtam, hogy kell szedni! A Magnb6-tal pedig ártani biztosan nem fogsz! Ha a doki azt mondta, hogy szedd, akkor úgy szedd, ahogy előírta és ne néha-néha kapkodj be belőle! Ha pedig nem írta fel, akkor is szedheted, de az adagolást nem tudom! Annak nincs értelme ha néha bekapkodsz belőle! Olyan szinten nem ártasz vele, hogy én 500mg-os magnéziumot szedtem naponta 4-szer! A Magneb6-ban pedig 40mg sincs! Ezt csak az összehasonlítás miatt írtam! Nem azért, hogy most fuss és te is irass fel! :lol:
Vendég
 


Eszti,
a MagneB6-ot nyugodtan szedjed, én is szedtem a 6. héttől a hányingerre.
Másik gyógyszerről nemtokkkk nyilatkozni, nem ismerem.

(Csütörtökön megyek petikéket nézni, ha már jó lesz a méret, kb. 20 milis, akkor repesztő szuri és hétvégén lehet gyártani ketteskét.) 8) Szorítsatok! Köfi! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Szoritunk ezerrel :)))

Eszti: Azt a barátnőt sem értem aki "jó" dolgokat mond. feltételezem, hogy ismer téged. Akkor ha ismer maradjon csendben. Ne hallgas senkire bármilyen okos. Csak az orvosodra. Ez a legfontosabb. Mindent kérdezz meg a dokidtól és tedd azt amit ő mond. Ő ismer téged illetve az aktuális állapotodat. Szóval bárki bármit mond ne halld meg. TESSÉK BIZNI A DOKIDBAN!
És közben meséld el, a párod mit szólt a jó hírhez?

Kép
csucsu05
 
 


A párom nagyon örült, bár a türelme most jött ki...mármint, hogy eddig csak tűrte,tűrte a hülyeségeimet, és akkor mondta, hogy most nem tud hirtelenjében átállni a nem sikerült, nem sikerültről a sikerültre, de mára már nagyon jó kedve volt és örült...meg kicsit bepánikolt, hogy jaaj, két gyerek, az már isszonyat nagy felelősség, meg, hogy hogy lesznek a dolgok...szóval...még feldolgozás alatt van a hír:) DE isszonyatossan örült... tegnap este olyan hányingerem volt...
Gabuska.-hajrá!! :wink:

pusz, eszti
esztiilil
 
 


Látod Eszti. Szegény férjed is már lemondott a piciről annyit paráztál. A férfiak nehezebben tudnak váltani. Megértem őt, hisz a helyzet fordult. Vagyis nem fordult csak negatívan áltatok hozzá. szóval 1-2 nap és a férjed repesni fog az örömtől. Amúgy ez természetes, hogy elkezdett aggódni mi lesz. Majd az agállyai is elmúlnak és örömmel fogja várni, hogy ott legyen veletek a babó.

Kép
csucsu05
 
 


[quote="csucsu05"]A írta:csucsu05 férfiak nehezebben tudnak váltani.

Ez nagyon igaz! Mi Livi születése után eldöntöttük, hogy annyira jó most így, hármasban, hogy maradunk is ennél. Aztán ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban éreztem, hogy olyan jó lenne még egy baba. Mikor mondtam a férjemnek, ő is átgondolta és egyet értett. Itt még nincs semmi fordulat. Hanem. Ha novemberig nem jön össze, akkor megszakad a 3 év itthonlét, mert nem születik meg L 3. szülinapjáig, így vagy munkát keresek (a melóhelyem megyszűnt időközben), vagy munkanélküliről megyek újból gyes-re. Viszont ha keresek munkahelyet, és találok is, akkor már nem biztos, hogy megkockáztatom, hogy egy szülés miatt az is odavesszen. Kérdeztem férjemet, mit szólna, ha novemberig nem jön össze, akkor le is állnánk. De ő már annyira beállította magát a kétgyerekességre, hogy azt mondta, hogy dehogy állunk le. :lol:
Bocs, ha kicsit bonyolult voltam, este már nem annyira fog az agyam. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Így igaz. Ha valamit eldönt egy férfi akkor így van. Mi is sokáig így voltunk, hogy hármasban szép az élet. Azt mondta a párom fél, hogy a kistesót nem tudná így szeretni mint a lányunkat. Aztán ha hiszitek ha nem nem tudtuk legyen e kistesó. Még én sem. A vége az lett, hogy felirtuk lapokra az igen és a nemet. Majd kihúztúk mindketten. Persze nekem kijött, hogy igen neki meg nem. Majd próbáltuk mégegyszer. Több variáció is volt. Közben meg valójában ő már eldöntötte, hogy persze legyen kistesó. Azóta persze hallani sem akar arról, hogy ne legyen ha nem jön össze míg én vissza nem megyek dolgozni. Szóval a szitu ugyanaz. De tényleg olyan aranyos a férjem: Komolyan veszi. Én tegnap is hulla álmos voltam de ő mondta, hogy kétnaponta kell szeretnünk egymást az tutti. Írtó édes. :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Kicsit off a téma, de ha már így szóba került a férjek hozzáállása :D :
Én férjecském Emili születése előtt, amikor még csak tervben sem volt, nem volt egy nagy bababarát,mondván majd az ő gyerekét babusgatja, másét meg ne akarjam a kezébe adni(babalátogatásokkor).Aztán amióta itt van nekünk Emili, azóta meg teljesen babaőrült lett! :lol: Ha vhol babát lát, teljeen be van zsongva, hogy milyen kis aranyos, meg hogy hogy megszeretgetné.Munkatársnője terhes, és a férjem már jobban be van zsongva, mint a kismama(mondjuk ő nem akarja nagyon a babát :( ).De nálunk nem kérdés, hogy jövő ősszel kistesóprojesct lesz.Ő már nagyon várja, és én is. :D
Szerintem sokat számít, hogy a pasi hogy áll a dologhoz, mert nem mindegy, hogy "csak" beleeggyezik, vagy ő is maximálisan akarja ababát.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa: Igy igaz. A legjobb dolog ha a férj is szeretné azt a babót és nem mindegy lelkileg sem ez a nőknek. Hálistennek az én férjem is babapárti. És a legjobb édesapa akit valaha is kivánhattam a gyermekemnek :)
Emili írtó édes a képen :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Na akkor ezt megbeszéltük. :D
Köszi a dicsit!A te Hercegnőd is egy Angyal. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Aki ért a gyógyszerekhez, a Duphastont a 12. hét után is lehet szedni???? tudom addig kell, de mi van, ha valaki mondjuk a 36hétig szedi? árt? :roll:
esztiilil
 
 


Hát, hála a magasságosnak, apukára nálunk sem lehet panasz. Amióta kiderült a 18. heti uh-n, hogy lányunk lesz, azóta szerelmes belé. :lol: Ő mondjuk mindig is lányt akart, így dupla öröm volt neki a hír.
A terhesség alatt nem szerettem, ha simogatja a hasam meg ilyenek, nem az a típus vagyok, de mikor mocorgott, akkor persze hívtam, hogy jöjjön, tegye ide a kezét.
Eleinte úgy volt, hogy nem jön be a szülésre, mert eléggé ájulós szegénykém, ha orvosról, orvosi rendelőről van szó, a vértől nem is mondom mennyire iszonyodik. De aztán annyira magával ragadták az események, hogy végig ott volt, elvágta a köldökzsinórt is.
És, a legnagyobb meglepetésemre...
Szal ő sem volt sosem babázós típus, nem is nagyon látott közelről csecsemőt. Ehhez képest, mindenféle előzetes gyakorlás nélkül úgy pelenkázta, öltöztette, fürdette, hogy csak lestem. Az első perctől magabiztos volt, mintha mindig ezt csinálta volna. És ez tutker, hogy abból fakadt, hogy imádta a kölköt. Ha sírt, dajkálta ha kellett órákig is, míg én aludtam napközben, mert már alig álltam a lábamon.
Mára már ennyire nem aktívkodik, általában én csinálom a dolgokat Livivel, de ha kell, első szóra jön. Játszani meg kérés nélkül is sokat játszik vele. És még most, 2 év elteltével is elmondja sokszor, hogy nem tud betelni vele.
És igen, ő is megnézi a babákat az utcán, olyan szeretettel nézi őket, ahogy azelőtt sosem. Tök jó! :D

És itt van a szerelmespár :lol: (Gyerekszigeten, júniusban)
Kép


Na, ennyit mára belőlem. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Hát ien a mi lányunk is odavan az apjáértés persze ez viszont is igaz. Én is mindig azt mondom, hogy úgy turbékolnak néha mint a szerelmesek. Van valami ebben az apa-lánya kapcsolatban :) Írtó érdesek együtt Gabus a képen. Apukán még a képen keresztül is látszik, hogy milyen büszke. :) De ez így is van rendjén.

Kép
csucsu05
 
 


Eszti!

Most már aztán, irgum-burgum! :evil: Feljebb megtalálod, hogy erről már írtam!

Csak szólj ám, ha feltűnési viszketegséged van, akkor ezt próbálom figyelembe venni és majd szánok rád több időt! :lol:
Vendég
 


Esztikém, hol marad a mai napi kérdés? :lol:
Hogy vagy amúgy?

Csucsu,
igen, ezt az apa-lánya szerelmet én is ismerem apukám révén. :D

Kép Kép

Na, tegnap voltam uh-n, hogy megnézzük, hogy áll a peteérés. 13. nap. Kiderült, hogy már rég megrepedt, így a doki hazazavart, hogy most rögtön akció, különben lemaradunk. :shock: Kíváncsi vagyok.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska: Akkor apait-anyait bele :))) Hajrá :)

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg Eszti, ma még nem kaptuk meg a hülyeség adagunkat! :lol:
Vendég
 


Tudom, írtad, hogy a 12. hétig kell, de ha valaki utánna is akarja, akkor kiválthat ellenkezőt??
Szörnyűű napom volt :cry: Egy kedves barátnőm, akinek szintén volt tavaly egy vetélése, most 11hetes volt és elment a baba, azaz azt mondták, hogy olyan 7 hetesen leállt a fejlődésben...vagy meghalt, vagy nem tudom mi... Jajjj, szörnyű, nincsenek szavak...
és mondta, hogy a dokija mondta, hogy akinek volt egy vetélése, annak általában van mégegy...na, persze jól magamravonatkoztattam :shock: :? :(
BOCSÁNAT A ROSSZHANGULATKELTÉSÉRT! csak annyira rossz volt ez most! annyira rosszkor jött, mert őt is sajnálom, meg az én parásságomnak se tett túl jót! :/ De most már kezdek túl lenni és úgy vagyok vele, ha valaminek meg kell történnie, úgy is meg fog, ha hetekig dilemmázok, akkor is, meg ha nem akkor is...
DE, azért van egy paraelméletem, amit aki nem bírja léccccí ugorja ááát! Szóval korán észrevett terhességről volt szó, amire rögtön elkezdte szedni az Utrot, és arra gondolok, hogy ezek az Utro, Duphaston meg hasonlók korai stádiumban való szedése és nem beültetett, hanem spontán terhesség esetén esetleg nagyobb sanszal tart meg beteg babát, akinek a kilökését elnyújtja a gyógyszer...mert a gyógyszer hatására elkezd fejlődni, aminek el kell és aztán pedig leáll, pedig esetleg elment volna a menstruációval, mert ő is , meg én is már előbb elkezdtük szedni, mielőtt meg kellett volna jönnie...nem tudom...meg nem agyalok ezen egész nap, csak eszembe jutott, hogy szerintem van ráció benne... :shock:
esztiilil
 
 


Eszti,
én a peteéréskori együttlét utántól rögtön szedem az utrót. Ez mondjuk nem kapcsolódik az általad leírtakhoz, csak mondom.
Sztem is van benne ráció. Csakhát vannak esetek, amikor az amúgy egészséges baba nem marad meg utro nélkül.
Egyetértek veled, a dolgok nem azért történnek meg, mert gondolunk rá. Neked most csak egy dolgod van, örülni a pocaklakónak! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kedves Eszti!

Én utrogestant szedtem a terhesség betöltött 12. hetéig. Utána már felesleges, sőt májproblémákat is okozhat. Továbbá a szedése nem akadályozza meg a genetikailag életképtlen embrió elvetélését. Tehát ha az embrió nem életképes, akkor progeszteron ide, progeszteron oda akkor is megjön a vérzés. (Ezt a betegtájékoztatóban olvastam). Nekem már volt két vetélésem, és mindkettőnél szedtem, tehát ez miatt igazán nem kell aggódni.

KépKép
KépKép
KépKép
julcsi_29
 
 


Eszti!

Ha egy baba elakar menni, utro szedése mellett is elmegy! Ha beteg, ha nem! A progit pedig 12. hétig kell szedni utána felesleges! Julcsi írta, hogy utána probléma lehet belőle! Azt nem értem honnan jönnek ezek a kérdések! És látod a mostani parádat megértem, mert ha megtörténik mással, automatikusan eszedbe jut, hogy veled is megtörténhet!
Vendég
 


Eszti!

A rossz dolgokat most igyekezz ne meghallani. Gondolj arra, hogy semmi baj sem történhet a babáddal. Pozítivan állj a dolgokhoz. Nem szabad mindig a rosszra gondolni. Meglátod minden jók fog alakulni. Egészséges, szép babód lesz nemsokára a kezedben. Csak ez járjon a fejedben OK??? :lol:

Kép
csucsu05
 
 


Eszti!
Én is szedtem az Utrot, a 12. hétig, mert 5 hetesen vérezni ketdtem, de csak pecsételő volt.Akor voltam kórházban, az uh-on kis bevérzést láttak a petezsák mellett.Ami pár nap alatt felszívódott, de kellett szednem az utrót.Valóban a 12. hét után már nemkell szedni, mert a 2., 3. trimeszterben májproblémákat okozhat, de orvos dönti el, hogy meddig kell szedni, vkinek pl. még 1-2 hérig is kell a 12. hét után.
Elméleted logikus, de én is úgy voltam vele, hogy ha megmarad ababa akkor megmarad, mert életképes, ha nem akkor semmivel ne lehet megtartani, de akkor már nem is érdemes, mert nagyon beteg lenne.
Nekem egészséges a kislányom, szerencsére nem volt semmi gond a terhesség alatt ezen kívül, lehet nem is kellett volna az utro, dehát biztos ami biztos... :wink:
Szóval szerintem ne parázz, most csak pozitív történetekkel foglalkozz, bár ez a barátnős nem volt elkerülhető.
Fő a pozitív hozzáállás, mert sajna a negatív gondolatok hamarabb váénak valóra, mint a pozitívak!
Úgyhogy mondogasd csak magadban percenként, hogy nem lesz semmi baj, egészséges a kisbabám!És ez nem vicc, komolyan mondom!!!!!! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa: Egyetértek veled. Tényleg a pozítiv hozzáállás nagyon fontos. Sajnos az agy a negatív gondolatokat tényleg nagyon hamar veszi. És az agyunk sok mindenre képes. Mindennap el kell mondani, hogy egészséges szép babád lesz. És miért ne lenne így? :) Volt egy osztálytársam ő is ezt hallotta valakitől és mindennap azt mondta, hogy ő gyönyörű csaj. Persze a pasik elkerülték de addíg mondogatta míg el is hitte és tényleg a pasik a végén majd megvesztek érte. Pedig nem is volt szép de még helyes sem :) Szóval Eszti mondogatni, hogy minden okés a babóval :)

Kép
csucsu05
 
 


Igazatok van ezzel a pozitív hozzállással! Nekem nagyim mondta a tavalyi vetélés után, hogy akarjam nagyon a babát, ne törödjek azzal, hogy pont az ellenkezőjét mondják és akkor sikerül! Nagyon kell akarni és elöbb-utobb jön a baba! És 6 hónappal vetélés után babás lettem, egyszem mozgó kiskatonával! Tele van minden mondata bölcsességgel és azóta nagyon figyelek arra amit mond! Persze az már más, hogy a terhességhez is pozitívan álltam hozzá és nem sikerült! De ez legalább bejött, nem lehet mindent befolyásolni! Sajnos.....
Vendég
 


Grönland!
Akkor ezt ismét megbeszéltük :wink: :lol:
Még csak annyi, hogy nem véletlenül vannak a pszichoszomatikus betegségek, ha a lelkedben nincs minden rendben, akkor jöhet a testi baj. :(
Na de ez a "pozitív tesztek" topikja, úgyhogy csak továbbra is pozitívan... :D :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Igy igaz! Tessék pozítivan hozzáállni a dolgokhoz!!! :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok! Én új vagyok itt. Segitségeteket szeretném kérni.Augusztus 22-én volt meg utóljára a menzeszem.Azóta semmi.Viszont ma csináltam tesztet,ami sajnos negativ lett. De mellette már kb 3 hete iszonyatos álomkórban vagyok,rettentő fáradt vagyok,szédülök, és már 3-szor éjszaka arra ébredtem,hogy mérhetetlen éhség jött rám. Hasam nem fáj,nem görcsölök. Létezik olyan,hogy nem mutatja ki időben a teszt a terhességet? Elvileg most másfélhét múlva kéne megjönnie. sziasztok Anikó
ancsurka69
 
 


Ancsurka!

Ennyi idő után, ha rendben van a ciklusod és nem tolodott el nagyon a pé-d, akkor már mutatnia kellene! Sajnos ezeket a tüneteket itt szinte mindenki produkálja hónapról, hónapra! Szerintem érdemes elmenni orvoshoz! De ha nem akarsz, csinálj egy tesztet pár nap múlva!
Vendég
 


Nekünk nincs betervezve a babavárás.Tehát ha az lennék csoda lenne,és megtartanám,nem vetetném el.38 éves vagyok,van egy 11 éves lányom.10 éve nem estem teherbe. Tehát ez csoda lenne.kiváncsi vagyok.Viszont most beszéltem egy ismerősömmel,aki a 2.női klinikán nővér,és mondta,hogy van egy barátnője,akinek 3 hónapon keresztül negativot mutatott ki a teszt,és már van egy nagy lánya.
ancsurka69
 
 


Ancsurka!

Nem baj, hogy én a babának drukkolok? :wink:

Én is fiam után 9 évvel lettem terhes, egyszem mozgó kiskatonával, ugyhogy vannak csodák! :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?