Új privát üzeneted érkezett!

Attila es Juci en is kivanom hogy Dorka eros kislany legyen es kitartson, sokat gondolok Ra!!! Muszaly hogy meggyogyuljon! Remelem holnap jobb hireket hoztok!!!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


sziasztok!
gyors bejelentkezés, de egyelőre még csak én vagyok itthon, és csak éjszakára, és már lassan egy hete....
a gyerekek nagyon jól vannak: Huba is nekikezdett hízni, már dagibb, mint amennyivel született (ma volt 1920 gramm), Petra pedig több, mint 2 kiló. ez a lélektani határ, ami fölött hazaengednek. ha minden igaz, és folytatódik a hízás (és ugyan, miért is ne), akkor szerdán már 4en alszunk itthon. kicsit parázok, de irtóra várom, és Apuka is be van sózva.... :wink: :wink:
az orvosi vizsgálatok szerint minden rendben van velük, a szemük is okés, mert nem kellett őket lélegeztetni, és holnapután ugye már 2 hetesek. szopizni is tudnak, bár Petrának még csak bimbóvédővel megy igazán, de ma már mindketten ettek 50 grammnyi tejet egy-egy étkezésre.... :D mert tejem, az van dögivel. ez is jó. a hasam apad, a méhem húzódik, a sebem már csak ritkán fáj, és tüsszenteni is tudok anélkül, h fájna bármi bárhol. iszonyú éhes vagyok folyton (sztem a szoptatás miatt), lement rólam az összes víz, a kezem is kevésbé zsibbad, de az ínyemen maradt egy gyulladásszerű izé. remélem, az is eltűnik idővel. szóval én jól vagyok, Huba jól van, a szeme sem áll jól, már most látszik a fején, h kópé, mint az apja, Petra meg tündéri. perszehogy... :oops: :D objektív vélemény....hehehe..
majd jelentkezem, amint lesz időm, de nem ígérem, h sokat írok. képet viszont mindjárt csatolok....
mindenkinek jó babavárást, Juciéknak pedig kitartást és jobb híreket!!!!! Maminti, édesek a lurkók! gratulálok!

Kép
an°°di
 
 


Kép

Kép
an°°di
 
 

 
 

Juci és Attila nagyon drukkolok,hogy minden rendben legyen Dorka babával,rengeteget gondolok Rátok és imádkozom,hogy Dorka meggyógyuljon!Sok puszi Nektek!

Lippa

lippa
 
 


Maminti,Andi gratulálok nagyon szépek a Babák!

A finishben lévőknek nagyon drukkolok,a többieknek további szép pocakos időszakot kívánok!

Egyébként nekem is ikerlányaim vannak,jövő héten lesznek 2 évesek :wink: .

Lippa

lippa
 
 


Sziasztok!

Juciék, nagyon nagyon drukkolunk nektek, kitartást!Remélem Dorka is mielőbb rendbejön :!: :!: :!:

Tontica, igazából nincs külön gyerekszoba kialakítva (közben meghirdettük a lakásunkat eladásra), ezért velünk egy szobában van felállítva a 2 kiságy, már vettünk bele matracot, lepedőt, az összes kisruha kivasalva a szekrényben figyel, cumisüvegek, pelenka stb.már a polcon, tehát nagyjából készen állunk a fogadásukra, még a bébihordozók kellenek, na és a babakocsi:)de én szeretném a legjobban, ha legalább a 36.hétig húznána odabent :wink:

Lippa, a kis töndérkéknek előre is nagyon bolddog születésnapot kívánok :!: :wink: te hány hétre is szültél??

Andi, Maminti még egyszer GRATULA, gyönyörűek a bébik :!: :lol:

Kép
numato
 
 


Juci és Attila!
Nagyon sok kitartást nektek, az egész fórum szorít a kislányért!

Nagyon sok erőt és kitartást a frissen szült szülőknek is, ahogy az orvosom mondta: "Kedves szülők, nem kell megilyedni, csak az első két év nehéz, utána megy minden mint a karikacsapás!" :wink:
rnecsi
 
 


Szia Numa :D !

Köszi nagyon aranyos vagy!Jól vagy, cukroddal minden ok.?Látom áruljátok a lakást ott a környéken vesztek nagyobbat?
Én a 37.héten szültem.Nemsokára már Te is átléped a 30-at :wink: .

Puszi,Lippa

lippa
 
 


Kukuccs!!

Bocsika ,hogy zaklatlak titeket!!!

Dórikáról nem tudtok semmit????????????????? :( Ugy agódom értük!!!!!!!!!!!!Majd vissza kukkantok,késöbb hátha!!! :roll:

Még annyit kérdeznék Rnecsi tölled!

Hol találok én is ilyen egérkés villogos aranyosságot!!!!! :lol: Meg írnád nekem!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Andi, Maminti nagyon szépek a babócák!gratula nektek!

szanet
 
 


Sziasztok!

Dorka szerencsésen átvészelte az éjszakát, jobban néz ki, 5 ml-et eszik. Egyre kevesebb a váladék a tubusában.
Holnap pedig már lesz a Tokodi doki (sosem gondoltam volna az első napokban, hogy alig várom majd, hogy lássam) remélem nem hangol le nagyon. Holnap lesz Dorcinak tüdőröntgenje, remélem, heged a lyuk.

Lilo 22 ml-et eszik, 1650 g, Dorka is pont ennyi.
Ma kapott egy rózsaszíb body-t, Ati szerint olyan, mint Malacka :lol: (méret kb stimmel)

Köszi mindenkinek a drukkokat.
Andi, nagyon szépek vagytok!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Jucikám Drága!!!!

De örülök,nektek!!!!!!!!!!!Holnapra drukkolok hogy oké legyen a röntgen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha tudsz agy egy puszikát a babóknak a nevembe!!!!!!!!!!!!!!!!! :)Pusszikállak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Sziasztok!

Juci orulok hogy Dorka ilyen eros, stramm kislany, csak igy tovabb, remelem holnap meg jobb hirekkel jottok!!!

Andi: nagyon jo ez a kep, szuper hogy minden ok es ilyen jol vannak a babak, nagyon drukkolok hogy szerdan hazamehessetek!!! Kicsit irigyellek am! :wink:

Zsani irt hogy valoszinu 20-an lesz programozott csaszarja, az mar csak par nap! De jo!!! :D

Lanyok, bocsi hogy most nem irok senkinek, hulla vagyok, egesz hetvegen dolgoztunk a szoban, mostanra majdnem minden kesz van, johetnek a babok!!! :D Holnaptol nem szedem az izomlazitot (vagy mi a fene az amit a korhazban folirtak) nagyon remenykedem hogy a babak kibujnak a napokban mert jo lenne ha Ok is szuzek lennenek mint Apa es a nagyfiunk. :wink: :lol:

Megmutizom a szobat, eddig csak egy kisagy van de most nem is kell tobb mert ugy is mozeskosarban lesznek az elso par honapban.

Kép
Kép
Kép
Ezeket a ruhacskakat vettem Nekik a korhazbol valo hazajovetelre.
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jó reggelt!

Bekukk,de látom még nincs hír Jucikáról!!!!!Nagyon szórítok neketek!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:


Tontica!!!

Nagyon szép szobácska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi!
Ha rákattintasz az én villogós állatkámra vagy a Tontica villogós állatkáira, akkor eljutsz arra az oldalra, ahol meg lehet csinálni! :)
rnecsi
 
 


Juci!
Nagyon szorítok nektek!
Tontica!
Édes ez a babaszoba és szép a ruci!
Andi!
Jó,hogy jelentkeztél!Nagyon szépek vagytok!
Numa!
30.hét!Kezd izgalmas lenni!
Zsani!
Drukk 20.-ra!

Többiek?????????????????,

Dobok kéopet én is ! [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 8.9023.jpg[/img]

Kép

Kép
Vendég
 


Rnecsike!

Köszönöm!!!!! :wink:

Benszikém!!!!

Itt is csini vagy!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Nyunyi!
Köszike!
Vendég
 


benszi,
azt a kutya mindenit! egy hónap múlva nekem is ilyenem lesz
el nem tudom képzelni, hova tud majd még nőni, bár tontica pocakképei is mindig meglepnek :lol: :shock:

látom a C&A-s gatya milyen jól bevált! Nekem is most kéne vennem valami őszi-télit, mert lenvászon halászgatyát tudok csak felvenni vastag térdfix-szel, és befagy a sejhajom, ha nem vigyázok.

tontica,
tényleg szép kis szoba, te jó ég, nálunk csupa szedett-vedett holmijai lesznek szegénykéimnek
neked viszont már nem kellene ezzel foglalkoznod, te csak feküdgess, hagyd az uradra a babaszobát, bár asszem ezzel elkéstem :lol:

KépKép
lili73
 
 


Benszi azta mekkora poci!!!! :shock: :D Szupi, lesz ez meg nagyobb is! A ferjem mindig azt mondogatja hogy nemsokara talicskaval kell tolnom magam elott, Te is igy jarsz majd! :lol:

Lili: koszi a szobadicseretet, kepzeld MINDEN! hasznalt cucc, vagyis az osszes butort ugy kaptuk. Ruhakat is rengeteget kaptunk kolcson csak ezt a ket ujat vettem.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Ne is mondd el sem tudom képzelni ezt a lesz is nagyobb hasat!Nem is látszik,hogy a bútor használt !Nagyon jó!

Lili!
Bizony gyúrhatsz te is hasra!C&A gatya nem rossz,csak már vág alul,mert a Balázs nagyon lenn van!Normál esetben ez még sokáig jó lenne!

Juci!
Remélem javul Dorka!
Vendég
 


Dóra!
Gicáról nincs híred?Remélem már kezében tarthatja a picurkáit!
Vendég
 


Juci hírek!!!!
Elmúlt a tüdőgyuszi Dorkánál és a hólyagok is elmúltak!
Ma elzárják a melkkasi drént és a holnapi rtg függvényében kiveszik de.Lehet,hogy gépről is lekerül Dorka,de azzal óvatosak még!
Vendég
 


Jucika!!!!

Hurráááááááááááááá!!!!!!! :P De örülök nekik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Köszike Benszike a mi kis hírhozonk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Gica még egyben :roll: :shock:
Szegény, már úgy, de úgy sajnálom.

Ez van, nagyon kórház és osztályvezető főorvos függő, ki hogy jár....

Szerintem a fejenkénti 4 kilóra gyúrnak :wink:

Csak bírja őket megszülni, habár ahogy a legutolsó sms-ből kivettem, csaszi lesz, mert a többség nem akar kockáztatni :?:


Hatalmas a pocakod benszi, mi lesz itt a végére :lol:

Lili!

Van egy XL-el farmer kismama nacim, ha kell szívesen odaadom, csak gyere el érte :wink:

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Ezek nagyon jo hirek!!! Eljen, de orulok!!! Dorka meg fog gyogyulni!!! :D

Szegeny Gica!!! Tenyleg 4 kilos babai lesznek! :lol: Drukk hegyek Nekik!!!


Zsanit valoszinu 20-an reggel 9 korul mutik, a babakat 2800 es 2400 g-ra becsultek, jol van csak hianyzik Neki a kislanya!

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

De jó!!!!!Hajrá Dorka!!!!:-))

Benszi,

Neked mekkora pocid van...Túl teszel rajtam is,pedig én sem vagyok piskóta... :wink: És nem látszik rajtad a hajnali csirkepörisnoki!:-):-)Az alul vág sztori ismerős,bár én nem tudom momentán hogy helyezkedik el a két Bogyó! :roll:

Tontica,

Nagyon szép a babaszoba!Mi sehol nem tartunk,de mostmár nem állok neki kapkodni...Lesz ahogy lesz... :oops: :roll:
Olyan izgi...Nemsoká szülsz!:-)Néztem a topikot az első oldaltól,tök jó visszaolvasni Titeket!És egy csomó kérdést fel sem kell tennem,mert már Ti megtettétek! :lol: :lol:
De ilyen rókabajnok mint én,még nem volt a fórumon,ezzel valami újjat hoztam... :wink:

Szombat este volt hőemelkedésem is,aztán algopyrines,vietnámibalzsamos,izzadós éjszaka.Másnapra jobb lett.Most nagyon vigyázok,hogy ne fázzak meg újra...ma egész jó napom van,csak 1 róka ugrott ki!Ez jóóó!!! :roll: :lol:

Dóri,

Szegény Gica...Ő tényleg maratoni... :shock:
Bár azt gondolom a Babók tudják mikor jó jönni Nekik...Mit gondolsz erröl?

Zsaninak meg még 3 nap...ez még izgibb!Szorítok Neki nagyon!Minnyá foghatja a két Babókát...De jó.... :lol:

Nekünk nincs 1 fiú nevünk.Illetve nem tudunk megállapodni...
2 lány van+1 fiú név...Ez 2 variációra elég,de van még egy harmadik,ha 2 fiú bújik ki!Na akkor gondban leszünk... :lol:

Andi,

Ha nem mondtam volna még,tündéri a két kis Baba!Szép család vagytok!:-)

Numato!

Holnap töltöd a 30 hetet!Aztaaa :lol:

Szép estét Mindenkinek!

BT

Kép
bogyótanya
 
 


Dóri,
aranyos vagy, köszi, de mit kezdenék egy XL-es kismamnacival, mikor S-es pici vagyok :roll:

Benszi,
amit a 2in1-ban vettem hosszú lenvászon gatyóval pont az a bajom nekem is, hogy alul a varrásnál szorít, ha ülök. Nehéz igazán kényelmes gatyát kifogni ezek szerint. Kaptam amúgy kismamacuccokat, de az L-eseket nem nagyon tudom használni, mert túl nagyok, akárhogy is nagy már a pocak, lógnak rajtam, mint tehénen a gatya.

BT,
ti nem akartátok tudni a babók nemét??? Én is gondban vagyok a nevekkel, mi egyszerűen nem tudunk választani. Szabad tudni a neveiteket? Persze nem muszáj elárulnod...

Szerdán megyek 4D-s ultrahangra, nagyon kíváncsi vagyok! Eddig nem is izgatott, aztán hirtelen rájöttem, hogy ha akarok ilyet, most kell gyorsan, míg nem lesznek túl nagyok a babók.

KépKép
lili73
 
 


Dóri!
Küldtem püt!
Szegény Gica!Ez az átka a főorvosatyaúristeneknek!Erősebb kutya b....k alapján működnek,csak sajna anyuka szívja meg!
Hát szerintem sem leszek kisdarab!

Bogyó!
Nálunk egy hónapon belül elkészül a földtől-plafonig szekrény!Akkor aztán azt tele lehet majd vágni a sok babacuccal,ami még csak dobozban hever!
Mit mondanak erre a rókaságra a dokik?De jó,hogy már jobban vagy,de a wietnami balzsammal óvatosan!
Ja és 15 kg jött fel rm!
Apuka tegnap megnézett a fürdőszobában meztelenül és azt mondta,már nem látszik a punim!Hát majdnem flkellettv emelnem a pocakot,hogy lássam tükörből!Hihetetlen mekkora lettem!Fotót magadról!

Lili!
A C&A-ba van fekete pamut gaty,ami annyira tágul hogy nagyon és 8000Ft,de legalább nem vág!


Juci!
Reméljük ma leveszik Dorkát a gépről és jó lesz az RTG-je is!

Ma is megyek szülésfelkészítőre a Jánosba!Ma császármetszés és sima szülés a téma!
Ja és csak 6,5 lett a terheléses cukrom,ami tökéletes!
Vendég
 


Sziasztok!

Itt Eszti!
Apukánk nemrég jött el a kórházból és épp röntgenezték Dorkát. A mai hír: ha rendben lesz a RTG, akkor megpróbálják levenni a gépről TELJESEN!!!

Minenki szorítson! Délután megyek be én is, utána jövök a fejleményekkel!

Szép napot!

jucicuki
 
 


Benszi!

Válaszoltam!
Örülök, hogy jó lett a cukrod!

Bogyó!Hát én egy tuti mindent elkövettem volna, hogy a 38. hét előtt jöjjenek világra, mert ilyenkor már tuti nem fejlődnek úgy bent,. mint kint. Mondjuk ez anyuka függő, nálam a nagylányomnál is az volt a gond, hogy elérett a méhlepény, olyan állapotban volt a 36. héten, mintha 42 hetes lettem volna(örökletes "betegség" anyukámtól). Azt hitték ,hogy dohányzom, ezzel csak az a gond, hogy életemben nem szívtam el egy szál cigit sem, és a környezetemben sincs dohányos :shock: Szóval nem tudják mitől van.

Mondjuk nálam a 38. héten tuti csaszi lett volna az előzmények miatt + a fekvésük.
Sajnos nem mindig tudják, mikor kell jönni, de nem írok le rémszorikat ide, van min aggódni így is :wink:
A tv-ben is van elég borzalom, lásd szombati eset, anno én ettől rettegtem, mi van ha elakad a baba, mondtam is a dokinak, aki megnyugtatott, hogy majd megoldja :wink:
Már te is 33 hetes vagy, nem semmi.
Hát tessék még egy fiú neven gondolkozni :lol: Igaz az adminisztrációt előre végzik szülésnél, nemtudom ilyenkor mi van, ha nem tudjátok a nemüket. Bizti utólag írják rá, mint amikor a szülők még nem tudják a nevét.

Eszti!

Nagyon szorítok!

Andi!

Gyönyőrűek vagytok, és csak úgy sugárzol, nemsokára ti is együtt lesztek, olyan jó!

Maminti!

Remélem nem purcansz nagyon ki, elég kemény az első 4 hónap, de utána jobb lesz, hidd el!

Tontica!

Szoba szép lett, már csak a lakók hiányoznak, csak meglesz a 37. hét is :wink:
Még a végén te is követed Gicát és a 40.re pályázol :lol:

Dóri
Vendég
 


szorítok nagyon Dorkának, hogy minden rendben menjen!!!!!

Lányok, adjatok nekem tanácsot, reggel óta iszonyú szúró, égő érzést tapasztalok a hugyhólyagom környékén, de a 10 percenkénti próbálkozásokból alig van vizeletem.... Ez hugyúti fertőzés, vagy felfázhattam? Mindenképpen beszélni akarok a dokival, de van esetleg vmi javaslatotok, mennyire veszélyes ez és mi a teendő ilyenkor? (soha az életben nem volt még ilyen problémám :()

kösziiiiiii
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Benszi!
Igazad lett! A legelső elküldött képedhez még azt a megjegyzést fűzted, hogy kicsit puklis még a hasad, de majd belenősz! 4 hónap alatt szépen belenőttél tényleg! :wink:

Tontica!
Irigyellek a babaszobáért! :roll: Használt bútorokból ilyen frankó babaszobát összehozni! Nem semmi! Nagyon ügyik vagytok!

Eszti!
Nagyon szorítunk Dorkáért! Reméljük, hogy mire délután jösz csupa jó híred lesz! :wink:
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Elkiabáltam!Tegnap a vacsora kemény gyötrelmek árán kiugrott,reggel rókával kezdtem,majd még egy a kínkeservesen letuszkolt reggeli után... :lol:
Ilyenkor annyira el vagyok keseredve... :cry: Nagyon nehéz minden perc,ha gatyán vagyok...


Lili!

Szándékosan nem,voltunk 4D-sen is,és megkértük a nénit,hogy ne árulja el a nemüket!
Férjem szerette volna tudni,úgy a 6. hónapig,utána pedig át állt az én álláspontomra és azt mondta,mostmár kibírjuk a születésükig!
És ez tényleg negyon izgi,mondjuk ruha,meg egyéb babaholmi vásárlásánál necces,mert mindenből uniszex színt kell választani... :lol: :roll:


És a nevek.Adél,Emese,Benedek.Noch ein fiúnév...Javaslatok?Deák a vezetéknevünk. :D

Benszi,

Nekünk még zajlik a tetőtér átalakítása... :shock: Talán ennél jobban már tényleg nehéz lemaradni... :wink: :lol:
Raknék fel képet,de egyenlőre nem tudok,ráállítom az uram!
15 kg...bagatel...:-)Csini vagy,ez a lényeg!:-)

Dóri,

Én mondjuk úgy érzem most(ehez persze hozzátartozik,ez a nagyon rossz közérzet...),hogy még 2-3 hétnél tovább nem is bírnám... :shock: :?
Ami 7végén történt az borzalom... :( Én elégé természetpárti vagyok szerintem,de nem jutott eszembe se,hogy itthon szüljek...De mint tudjuk erről jócskán megoszlanak a vélemények... :roll:

Törkük a fejünket fiú néven,ne gondold,hogy nem,csak 1iket sem érezzük tökéletes választásnak,ami nekem nagyon,az Neki nem,és uez fordítva.Viszont érdekes,hogy ezt a 3 nevet viszont tök egybehangzóan választottuk ki és még az elején...Azóta nem sikerül a 2. fiú név.. mondjuk lehet ez sem véletlen... :? :lol:
Engem érdekelne a farmer,nem tudok elmenni vásárolni(ugye nem kell megindokolnom,miért is nem.. :lol: ).És nem zavar,ha lóg rajtam,csak kényelmes legyen!
Szóval ha még áll...A férjem el tud talán érte menni,hol is laktok(település)?

Kevinszpészi,
Sajnos nem tudokm segíteni,én is nehezen pisilek,meg fáj is,de ehez köze van a 6 méteres visszeremnek is ami pont ott lakik...Doki,az a biztos!


Ja és az én hányásom összetett lehet,van,hogy savat,az önmagáért beszél,
slejmet,azért mert megfáztam
mindent,az pedig azért mert a Bogyók felköltöznek a gyomromba.
Konkrétan senki nem tudja,1ik orvos sem,de mivel nem fogyok vészesen,nem kell infúzioóra mennem.Hál'Istennek!

Eszti!

Drukkolunk a pici lányért!!!

Kép
bogyótanya
 
 


Kata/Kevinszpészi!

A tünetek alapján húgyuti fertőzésed van, irány a doki, akár háziorvos is sőt még jobban jársz ha oda mész.
De ha a nőgyógyászodban jobban bízol akár ő is jó a lényeg, hogy még a héten lásson valaki!

Bogyó!
Kitartás, nemsokára vége lesz majd meglátod :wink:
Ez érdekes, hogy nem tudják mitől van :?:

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Most kaptam a hírt, hogy Dorkát vissza kell tenni a gépre, mert még nem bírja . Azt mondta a doki, hogy nagyon az alsó határon vannak az értékei, figyelik és visszateszik ha nem javul.
Ráadásul a fejébe folyt az infúzió ,ezért bedagadt az arca.

Lilike összekakilta az inkubátort, a nővér kitakarította, visszarakták , utána meg telebukta. De ő jól van , már 1710 g volt reggel.

Majd még írok.

Üdv.: Attila

jucicuki
 
 


Sziasztok,

Dorkának megint kilyukadt a tüdeje, ugyanazon a részen, ahol előzőleg is :cry:

Az orvos viszont bizakodó, mert a légzése elég jó volt, szerinte ha begyógyulnak ezek a sebek, gyorsan javul majd a kis csöpp állapota.

Sajnos a mellkasi draint vissza kellett tenni.

Majd jelentkezünk!: Eszti

jucicuki
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre előkerültünk.. :wink:
Örömmel jelentem, hogy szeptember 14-én csaszival ugyan, de megszületettek a gyerekek. Gergely 3610 gr és 55 cm, Zsuzsanna 2970 gr és 50 cm. Tegnap jöttünk haza, azóta gyakorojuk az ikres szülői létet. :)

Puszi Mindenkinek

Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok Csajok! :D

Bogyo: elolvastad az egesz topikot?! :shock: :D Huha! Pedig jo sokat irtunk!!!
Nagyon tetszenek a nevek, a Benedek kulonosen, nekem a fiunevek kozul nagyon sok van ami tetszik. Pl. az elozo babam aki elment 16 hetesen Adrian lett volna. Nagyon sok szep magyar fiunev van. Nekunk nehezebb volt a valasztas mert olyat akartam amit mindket nyelven szepen ki lehet ejteni ha mar a nagyfiam Monserrate lett az apja utan (kiharcolta :lol: ) igy allandoan magyarazkodnom kell ha otthon vagyunk Mo-on hogy milyen nev is ez.
Borzalmas lehet ez a rokazas de kitartas, mar csak par het!!! Nem tudom hogy birod en irtora kivagyok ha hanynom kell. :(
Ugyesek vagytok hogy kibirjatok hogy ne kerdezzetek meg a nemuket, mi annyira vagytunk egy kislanyra hogy tudni akartam elore ha esetleg ket kisfiu lakozna a pocimban hozzaszokjak a gondolathoz a szulesig. :lol:

Lili: drukk a holnapi 4D-re, remelem nem ugy jartok ahogy mi hogy elbujtak a babak es nem latszott Beloluk semmi. :lol: Marmint az arcukbol.

Benszi: ez a nunis dolog tetszik :lol: nekem se latszik mar reg ota de amilyen allapotban van jobb nem is latni. :lol: Nem is tudom miert akarunk mi nok babakat, tonkremegy a testunk, "szenvedunk" 9 honapon keresztul aztan hosszu-hosszu eveken at kiszolgalljuk Oket, ejjel nem alszunk, aztan jon a kamaszkor amikor tojnak Rank aztan meg elhuznak ki tudja merre es elik az eletuket. :lol: De olyan imadnivaloak amig picik!!! :D

Jucicuki Apuka es teso: koszonjuk a hireket, nagyon drukkoltam Dorkanak de latom nem sikerult levenni a geprol, na majd legkozelebb, mikor mar eleg erett lesz ra. Tovabbra is sokat gondolok Ra!!!

Gica: szegenykem, tenyleg nem ertem miert kellett befektetni amikor minden rendben volt. Szuper hogy eddig kihuzta de mi a fenenek kell korhazban fekudnie!!! :idea: :roll: :(

Dori: Isten ments a 40. hettol!!! :shock: :lol: Mi mindent lehet elkovetni hogy elobb jojjenek vilagra? Mert en takaritok, maszkalok fol-ala, szexelek, cipelem a 14 es fel kilos fiamat es csak nem szulok meg. :lol: :oops: De mar en is baromira felek hogy valami baj lesz ha meg sokaig bent maradnak. Hule vagyok!!! A fiamat 38+6-on szultem, a konyvem szerint ikreknel az atlag a 37 het. Remelem a nagy atlaghoz tartozom majd! :lol:

Kevinszpeszi: irany a doki de nagyon gyorsan mert antibiotikumot kell szedned, nem akarlak ijesztegetni de nekem ezert ment el a babam 16 hetesen, rament a fertozes a mehemre. :cry:

Rnecsi: koszi a babaszoba dicseretet, a baj csak az hogy kicsike a lakas, de hat ez van ezt kell szeretni.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


AZTA, MICSODA HIR!!! ELJEN!!!! DE JO, NEM HISZEM EL!!! :D :D :D GRATULALOK!!! Micsoda sullyal szulettek a babok! Miert kellett a csaszi?
De hamar kiengedtek! :D

Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Puszi mindenkinek!

Gratu Gicának!!!! Szép nagy babók!!!!

Eszti
Sajnálom, de az jó, hogy a légzése jó, szorítunk mi is, hogy gyógyuljanak azok a sebek!!!

A többieknek pedig kitartást!!!

Mi megvagyunk, igaz nagyon gyorsan eltelik minden nap:

3-4 körül kelnek éjszaka akkor etetés, majd tejci fejés
reggel 7 körül ébresztő ua. műsor
aztán van egy fél órám a Gergőre
fél 10 körül újra kaja
11-kor újra tejci fejés
majd ebéd, Gergő altatása, fiúk etetése
aztán ekkor van egy fél óra - óra szusszanásnyi időm (takarításra)
aztán 2 körül etetés majd újra fejés
aztán megyünk ki mind a négyen levegőzni
fél hat körül bejövünk etetés, tejci fejés
majd kezdjük a fürdést nagy tesó, anyuci, apuci, picurok
etetés, majd fél 10-kor utolsó fejés és alvás

Így néz ki minden napom.........

De szuper rájuk nézni és látni, hogy jól érzik magukat a bőrükben, apuka pedig rengeteget segít, IMÁDOM!!!

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Gratula a babákhoz Gica

szanet
 
 


Sziasztok!

Gica!
Nagy-nagy gratula!
Nagyon ügyesek vagytok, szép súlyúak a babók, és tényleg villámgyorsan hazajöhettetek! :) Gondolom, te is nagyon fáradt vagy, de hogy tetszik az ikres lét? (Kérdem én, a nagy tapasztalt :D )

Tontica!
Hajrá!
Nagyon szépek a szobák!

Times!
Ezek szerint te is egyszerre (egymás után rögtön) eteted a fiúkat. Mindig akkor éheznek meg? Vagy van, hogy kelted valamelyiküket?
Gergő hogy fogadta a tesókat?

Mi egy kicsit most nem vagyunk jól (helyes magyarsággal :oops: )
Mindkettő gyerkőc szájpenésszel jött haza a kórházból :evil: . Most meg Hangának elfertőződött egy pici sebe az orrlyukánál, és isszonyatosan csúnya. A korababáknálk ráadásul villámgyorsan terjed, én meg aggódom, mert ugye az orrába hátrafolyik a cucc, azzal nem tudunk mit kezdeni...Csak drukkolhatunk, hogy nem lesz valami komolyabb baj!

Puszi Juciéknak és drukk-hegyek!

Mindenkit olvasok, de nem tudok írni túl sokat.

Pussz!
M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Szijjasztok Kicsi mamák!

Jucikámékról nincs friss hír??????????????? :roll:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Dóri!

Írtam pü-t,remi átmegy!És köszönöm!

Kép
bogyótanya
 
 


Nyunyinak és a többieknek!

Ma csak telefonon beszélgetünk Judittal, mert van egy nagyon beteg kisbaba Dorka mellett, így borul a 3 óránkénti bejárkálás, mert az orvosok állandóan ott tüsténkednek...

Túl sok új hírrel nem tudok mondjuk szolgálni, annyi, hogy Dorka tubusa rossz helyen volt, mióta megigazították a szaturációja csodák csodájára megjavult...szegény tegnap óta csak sírt és sírt, de akkor valószínűleg ez volt az ok...
A honlapon vannak új képek Róla is!!!

Lili nagyon jól van, szerintem napok kérdése, hogy kikerüljön az inkubátorból :wink:

Ja, a nagyon beteg kisbaba NIKOTINFÜGGŐ, amikor Judit mondta, majd' az agyamat eldobtam és az ilyen anyának eltörném kezét-lábát...! :evil:

Eszti

jucicuki
 
 


Judit!
Nagyon szorítok Dorkának! Nehéz látni az arcocskáját a sok ketyere miatt, de így is nagyon édes. Lili profilja olyan kis cuki. Tündéri arcocska!

Maminti,
drukkolok, hogy ne legyen nagyobb probléma belőle!

Benszi!
az a fekete pamutgatyó tényleg isteni kényelmes, tegnap én is vettem végre. Csak fel kell hajtani, meg kimostam vele egy zsebkendőt, így tiszta fehér szösz lett :roll: Viszont a többi gatyó (beleértve a farmert, kordot)...nem értem, kinek kényelmes az, szinte mindegyik vág alul, ha leülök, nagyon hülyén vannak kiképezve. Lehet, hogy a legtöbb kismami szenved a gatyájában?

Megvolt ma a 4D. Szuper volt, most már tuti a vegyespáros, de csak a kislány volt hajlandó mutatni az arcocskáját (profilból), tök megható...

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Gratulálok és a megszületett babákhoz és én is szorítok Dorkáért!

Én sajna az utóbbi időben eléggé beparázok, ha arra gondolok, hogy hogyan fogunk boldogulni a picikkel (hajlamos is vagyok rá, pánikbetegséggel is kezeltek elég sokáig). Igaz még csak a 20. hétnél tartunk, de ez az állandó fekvés kiborít és mindent nagyon sötéten látok.

Már arra gondoltam, hogy felhívok egy gyógytornászt (persze tudom, hogy a terhestorna tilos), mert biztos van egy-két olyan egyszerű gyakorlat, ami egy kicsit megmozgatja a lábat, meg esetleg a hátat. Hátha jobb lesz a hangulatom is. Mit gondoltok? Van valakinek ilyen tapasztalata?


Tegnap voltam ellenőrzésen és tuti biztos voltam benne, hogy a mellettem ülő kismama csak Zsani lehet. Persze ő volt. Remélem minden oké vele!


Mindenkinek kellemes napot!

Sziasztok

Ági
tiszaviragzas
 
 


Dóri!
Ne haragudj,amiért tegnap nem mentem el hozzád,de apával nagy késésben voltunk a szülésfelkészítőről és így nem jutottam el hozzád!De ígérem jelentkezem!
Juci és a kis családja!
Nagyon szorítok Dorláért!El sem hiszem,hogy szar helyen lehet egy tubus és ezt nem veszik észre!Hihewtetlen!Lilike meg nagyon ügyes!
Nikotinfüggő meg a jó k...a anyját az ilyennek!Bocsi!
Rnecsi!
De édi vagy,elolvastad a régi dolgokat?Hát igen belenőttem a bőrömbr,de hova tud ez még nőni?Mert,hogy kell még neki!
Kevinszpészi!
Dokihoz sos!
Bogyó!
De izgi,hogy nem akarjátok tudni a nemüket!Tetőtér meló,az nem pite,de ne aggódj!Képet várjuk!Szőrnyű ez a rókázás!
Gica!
HATALMAS GRATULA NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
times!
Örülök,hogy jelentkeztél!Nem semmi időbeosztás!
Tontica!
Én is gondolkodtam ezeken,de rájöttem persze,hogy érdemes!Ember kűzdj és bízva bízzál!Ideillő!
Lili!
Ugye milyen klassz gatya?Ezt végig tudod hordani!Én sem tudok másmilyent nagyon felvenni!Amíg megyek benne nincs gond,de leülni csak a pamutban tudok,mert engem is nagyon vág!Vegyespárosa megerősítése hurrá!
Maminti!
Szájpenészre Bóraxos pelussal kell áttörölni a területet!A felkészítőn hallottam!


Holnap megyek UH-ra és turka-murka méhszájvizsgálatra!Már 4 és fél hete nem láttam a kölkeimet!Nagyot nőhettek azóta!Nagyon nehezen viselem ezt a szelet!Vagyis a pocakom meg a lakói,mert szétvernek benn mindent!
Vendég
 


Juciék,

Nagyon drukkolok továbbra is Dorkának! Nem semmi, hogy a tubus rossz helyen volt :roll: Szegény csöppség! :(

Megnéztem a honlapot! Csodaszép mindkét tündérke! :D:D

Szuper, hogy Lili hamarosan kikerül az inkubátorból :wink:

Puszi és kitartás! :D


UI: a nikotinfüggő anyáról inkább én sem reagálok, mert az nyomdafestéket nem tűrne... :evil: :evil:

Kép

Kép
zsókuci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?