Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mariann!
Kívánom, hogy minél elõbb otthon lehessen veletek Marci, és minden rendben legyen vele!!!


Csodák csodája, mind a három gyerek alszik, úgyhogy van egy szusszanásnyi idõm írni.
Véda nagyon jó baba, sokszor átalussza az éjszakát, de amikor nem, akkor is csak egyszer ébred fel egy gyors szopira, és már alszik is tovább. Csak eszik, alszik, nézeget napközben is, szinte alig hallottam még sírni. Hát mit mondjak, ez nagyon megkönnyíti az életemet, mert egyébként azért nem könnyû három picivel.Fõleg esténként nehéz, egyszerre fürdetni, etetni, altatni õket.. Segítségem meg semmi. A párom késõ estig dolgozik, úgyhogy mindent teljesen egyedül csinálok.

Mindenkinek nagyon édes a babája,végignéztem a fotókat, nem sorolom név szerint, mert még kihagyok valakit, és nem akarok senkit megsérteniKép

Ti milyen pelust használtok?? azért kérdem, mert nekünk mindig kifolyik reggelre a pisi-kaki, éjjel nem szoktam kicserélni, hogy ne ébredjen fel teljesen Véda. Ha tudtok olyan márkát, ami kibírja az egész éjszakát, szóljatok.. mi Liberót meg Babylove-ot próbáltunk eddig, mindig kifolyik. Mini méretrõl van szó. Lehet, hogy csak át kellene térni Midire? Olyan 4.5 kg lehet Véda most, nem mértük már régóta.

Anyakati és Véda,aki egy angyal
Anyakati
 


Mariann,
én is bõgök... nagyszerû emberek vagytok Kispapiddal, gratula a kitartásotokhoz, és kívánom, hogy minden rendbe jöjjön a kis Marcival, és egyre boldogabb napok jöjjenek rátok!!!!!

Franyó
franyo
 
 


Mariann!
Gratulálok a kisfiatokhoz, és szívbõl kívánom, hogy rendbe jöjjön a kicsi Marci, minnél elõbb együtt lehessetek otthon! Én is hüppögtem egy kicsit az írásodon. Az ilyen pici babák szövetei bámulatosan tudnak ám regenerálódni!
sok puszi Nektek
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Mariann!

Nagyon szorítok Nektek, hogy minden rendben legyen és végre otthon lehessen együtt a család!
Újra gratulálok a kis Marci születéséhez és ahhoz, hogy ennyi erõtök és kitartásotok volt/van!

Pusza, Virág
virga
 
 


Köszi Lányok a sok biztatást!!!!
Most jöttem haza a kórházból,(nagyon édes és aranyos a picike,alszik ezerrel!)és mindjárt megyünk is vissza a Papival.(kajáltatás gyakorlás lesz!)

Vannak fotók,(naná,hogy vannak,de még mennyi!)és tennék is fel képet a picirõl,csak nem tudom hogy hogyan kell!!!????
Ha Valaki tudja ,leirná nekem?????
Köszi!

Mariann
Mariann
 


Mariann!

Én is nagyon szurkolok, hogy minden rendbe legyen. Nagyon szomorú ez az egész. Azért gratulálok és legyél a kicsi mellett amennyit csak tudsz, mert megérzik.

Szia
Andy
andy78
 
 


Mariann!
Ismeretlenül is, de nagyon sok eröt es kitartast es föleg egeszseget kivanok Nektek!!! Es pillanatnyilag leginkabb Marcinak!
Biztos minden a legnagyobb rendben lesz vele, ezek picik hihetetlen szivosak tudnak lenni!
Gondolok Ratok!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Alig bírom magam utolérni az olvasással - nem is igazán sikerül, mert néhány hozzászólás mindig eltûnik Kép

Mariann!
Sajnálom, hogy ilyen nehéz napokat kellett megélnetek, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, és Marci egészséges baba lesz, és boldog, hogy ilyen szülei vannak, mint Ti Kép

Mi Pampers pelust használunk, egyenlõre még new born-t, bár gyanítom kezd kicsi lenni, mert Daninak mintha már szorítaná a combját belül Kép Szóval nagyon ritkán fordul elõ, hogy kifolyna belõle a pisi, a kaki meg még nem folyt ki. A Huggies-t viszont utálom, olyan fura. (vagy én vagyok a béna és nem tudom rendesen feltenni)

TEgnap végre leesett a köldökcsonk Kép meddig nem érheti még víz? Már szeretném úgy fürdetni, hogy ne kelljen attól parázni, hogy rámegy egy csomó víz.

Ma meghozta a postás a Dani TAJ kártyáját, végre mehetek követelni a jussomat (GYÁS, CSal. pólték ...)
A bérelszámolós nõci kiküldte nekem postán az összes formanyomtatványt, amit ki kell töltenem, még azt is amit a GYES igényléséhez kell (ami ugye a 3. évben van), azt akkor még nem kell leadnom, ugye? VAgy mégis?

A hideg front minket is megviselt, Dani egész nap bõgött, alig lehetett megvigasztalni. Kép

MOst megyek, mert mintha gõgicsélne a Picinyem

pusz
Andi (és tegnap3hetes DAni)
psandi
 
 


Sziasztok

Hat ma nalunk is hideg front volt. De ezerrel. Egesz nap pityergett szegeny Jazi.Eddig meg nem nagyon volt ilyen...
Koszonom mindenkinek az ujjszopis valaszokat. eredmeny- nyammogjon ha jo neki, engem nem izgat! Kép

Kangi
Hasnyaf szerintem mar elmult, mert ugyan sirt a csajszi egesz nap, de ahogy este megjott a huvos levego, azonnyomban csond lett! Kép Nem ertem mit akarnanak nalunk a "behajtosok"???? Kép PPor nincs (uj padloszonyeg, frissen festett falak) es Apa mar amugy is regota vagyott 1 szobainasra! (Ez a neve?)
Turi- ugyi vagy! Kép A furdesert pedig Kép Vagy Kép

Leszter
Orulok,hogy minen ok! Kép

Miszike
En is kendos fotokat akarok nezni!!!!! Hol lehet????

Csucsuka
Azert nem semmi a kiscsaj,hogy mar forgolodik! Kép

Beu
Azert kezdtem el aggodni ujjszopi ugyben, mert minden hulye ismeros riogatott,hogy nem jo am. Pedig en ugy imadom, mikor szopizza! Kép

Mano2
Nagyon jok a kepek!

Anyakati
Hat minden elismeresem a 3 gyerkocos muszakhoz!!! Veda pedig extra ugyes,hogy ilyen rendesen alszik es nem sir napkozben! Kép

Mariann
Nekem is itt motoszkal a tortenet az agyamban egesz este.... Nagyon drukkolok nektek,hogy minden rendben legyen Marcival! Sok erot, kitartast kivanok!!!!!! Kép
Szerintem csinalj egy albumot. Baloldalt nagy reklam-Fotoalbum- uj album letrehozasa. Nem nagy ordongosseg.

Lanyok
Ma seta kozben 1x csak eszrevettem,hogy Jazibol csak a 2 laba latszik ki a kendobol, na es a 2 szeme...Apa lekapta. Halali! Kép

Jo ejt
Norka es ma hypernyugos Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Alig bírom magam utolérni az olvasással - nem is igazán sikerül, mert néhány hozzászólás mindig eltûnik Kép

Mariann!
Sajnálom, hogy ilyen nehéz napokat kellett megélnetek, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, és Marci egészséges baba lesz, és boldog, hogy ilyen szülei vannak, mint Ti Kép

Mi Pampers pelust használunk, egyenlõre még new born-t, bár gyanítom kezd kicsi lenni, mert Daninak mintha már szorítaná a combját belül Kép Szóval nagyon ritkán fordul elõ, hogy kifolyna belõle a pisi, a kaki meg még nem folyt ki. A Huggies-t viszont utálom, olyan fura. (vagy én vagyok a béna és nem tudom rendesen feltenni)

TEgnap végre leesett a köldökcsonk Kép meddig nem érheti még víz? Már szeretném úgy fürdetni, hogy ne kelljen attól parázni, hogy rámegy egy csomó víz.

Ma meghozta a postás a Dani TAJ kártyáját, végre mehetek követelni a jussomat (GYÁS, CSal. pólték ...)
A bérelszámolós nõci kiküldte nekem postán az összes formanyomtatványt, amit ki kell töltenem, még azt is amit a GYES igényléséhez kell (ami ugye a 3. évben van), azt akkor még nem kell leadnom, ugye? VAgy mégis?

A hideg front minket is megviselt, Dani egész nap bõgött, alig lehetett megvigasztalni. Kép

MOst megyek, mert mintha gõgicsélne a Picinyem

pusz
Andi (és tegnap3hetes DAni)
psandi
 
 


[url=http://babanet.hu/album/main.php?album=77&page=4&image=5198" TARGET="_top]http://babanet.hu/album/main.php?album=77&page=4&image=5198[/url]
A kep... Kép

N
norkini
 
 


Norka Kép
a szobainas az csak egy rucinak jó. A sztender pedig egy lábakra szerelt rúd, amire - a rúd hosszától függöen - akár 20-30 ruhát is felvállfázhatsz. Mihez hasonlitsam? Aha, megvan: szönyegporoló! Olyan, mint egy korlát.
A behajtósokon a pólókat, nacikat értem Kép

Pussz
Kangi és elaludt Julcsi
kangi
 
 


Norka Kép
cuki a kép KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Kangi
Arra gondoltam.Meg kereke is van nekije,nem? Csak ezexerint nem ez a neve! Jojojo, rajottem a behajtosaidra! Kép

N es mar regebben elaludt Jazi! Kép
norkini
 
 


Mariann!

Nagyon drukkolok nektek hogy mnden rendben legyen Marcival! És biztos így is lesz.KépKépKép Hiszen már most nagyon szerencsés kisfiú, hiszen idejében észrevették hogy baj van, és így idejében megszülethetett! Nagyon sok erõt kívánok neketek, és hogy Marci minél elõbb hazakerüljön.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


SZIASZTOK!

Mariann: Drukkolok Nektek...

Pelus: Szerintem az a baj, hogy kicsi a pelus a midibõl 3-6kg -os mi 2 csomagot használtunk el, most a 5-9kg -os a sláger, már a minibõl nekem is mindig kifolyt minden, de ez a midi bevált, pampers-t, és liberót használok.

Ma minden baba ilyen nyûgös?

Jó éjszakát
Manó2+Dorka
manó2
 


Mariann,
nagyon szívszorító, amit írtál. Nagyon sok erõt kívánok nektek!
Zsuzsó
kép feltevése:
image {képneve}
mindez szóközök nélkül. Akkor kiad egy ablakot és onnan föltöltheted a képet.
zsuzso
 
 


Mariann!
Én is itt bõgök a történeteden, de nagyon drukkolok, hogy most már minden rendben legyen és legyetek nagyon boldogok. Kép

A babucik tündériekKép

Magdi
35+2
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Mariann!
Sok-sok erõt Nektek, hogy minél többet Marci mellett tudjatok lenni, amíg nincs otthon. Marcinak pedig minél elõbbi teljes gyógyulást. Az aritmia megszûnt? Írjál nekünk, ha van idõd, arról, hogy hogyan van a kis trónörökös. Szurkolunk neki ezerrelKépKépKépKép
Ezek a gyógypuszik.
Ott is van Cerny, ahol éltek? Azt hittem, hogy csak Magyarországon...

Beu!
A kisfiad éppen úgy néz ki, ahogyan az enyém fog valamivel késõbb.Kép

Manó2!
Dorka tündéri a habosban!
Kár, hogy már öreg a fiamhoz. A kicsihez. A nagynak holnap megmutatom. Lehet, hogy rákattan! Kép

A mai nap isteni volt! Már fél 9-kor aludt mindkét hóhányó. Tegnap még negyed 10-kor sem jártunk itt. Pedig ma egyedül voltam itthon altatáskor. Tegnap az összes felnõtt dõlt, borult, csak a dedek voltak élénkek. Volt amelyik ordított, volt amelyik nemKép

Ha szombaton valakik a Margitszigetre tévednek, akkor találkozhatunk...

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!

Mariann: hat en is pityeregtem egy sort....Sok erot kivanok nektek, es hogy Marci minel elobb otthon lehessenKép

Mano2: nagyon edes a ded a keresztelos cuccbanKép

Ma voltam egy masik forum talijan a MIllenarison, tok jo volt, voltunk vagy 15-enKép Lackonak szep barna lett a pofija, en inkabb a fott rakhoz hasonlitokKép

Franyo: hogy fenyezzem a volegenyt, Lacko ket szep sotetbarna szemeert meg voltak orulve a lanyos anyukakKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Mariann! Nem tudom, hogy bírtad ki, szörnyû, ami történt veletek. Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb otthon lehessetek egészségben, boldogságban. Gratulálok Marcihoz!

Manó2!
Az evangélikusoknál számít, hogy a szülõk nagyszülõk meg vannak-e keresztelve, illetve hogy milyen vallásúak? Milyen teendõk vannak egy keresztelõvel kapcsolatban? Dorka keresztelõs szerkóban nagyon édi. Fiúkat miben szokták?

Zsuzsi! Én következetesen Lõrincnek hívom, apája idõnként Lõrinckének. De miért?

Leszter! Lõrinc van, mikor így ébred fel. Mi Krisztus a kereszten póznak hívjuk, elég ijesztõ. Én rögtön megfogom a kezét, már attól is nyugodtabb.

Miszike! Kösz az infót.

Anyakati! Nem semmi, három gyerkkel egyedül!
Mi Pamperst használunk, 5.5 kg-osan Minit. Általában nincs gond. Próbáld ki.

Andi! Nekem a köldökcsonk leesése után egy-két napot, más verzióban néhány napot mondtak, azzal, hogy kezelgessem addig alkohollal, hintõporral. Lõrincnek egy kicsit vérzett, aztán a hintõportól, alkoholtól összeragadt, úgyhogy egy hét is lett belõle. Erre figyelj, nehogy hasonlóan járjatok. Nekünk végül az jött be, hogy csak alkohollal kentük.

Norka! Én sokáig szoptam az ujjam, és a családi legenda szerint az egyik nagybátyám bedörzsölte az ujjam valami növény levelével, és azt mondta, ez a nedv most már mindig rajta lesz, szopizni tilos. Bevettem. Leszoktam. (Biztos volt valami olyasmi is, hogy mert különben… Vagy ennyire könnyû volt megetetni?) De jó a kép!!!!
Nekünk van egy jó kis (nagy) felesleges sztenderünk, csak nem tudom, hogy juttatnánk el. Míg nem volt szekrényünk, az összes ruhánk azon állt. Most a pincében foglalja a helyet. Ha gondolod…

Snoopy! Már látod a közös vonásokat? Hol találok egy fotót?

Beu
beu
 
 


Egy friss kép Marcikáról:
Kép

Mariann
Mariann
 


Elnézést, a rutin hiánya. Ugyanez élvezhetõ méretben:

Kép
Mariann
Mariann
 


Mariann!

Nagyon szépek vagytok. Kép
Most már csak erõsödni, nöni kell és otthon lesztek. KépDrukkolok Nektek.

Magdi
35+3
gallainémagdi
 
 


nöni= nõni

Magdi
35+3
gallainémagdi
 
 


Mariann Kép
Marci gyönyörü!!! Nöjön nagyra és egészségesre!!!

Sok puszz
Kangi és Julcsi
kangi
 
 


Mariann!
Csatlakozom az elõttem szólókhoz. Marci tényleg gyönyörû!
Kérünk folyamatosan képeket!!! (Már ha ráérsz egy kicsit ezzel foglalkozni.)
beu
 
 


Julcsi ma is nyügi, és alig eszeget ... ma nem nagyon leszünk itthon, de ez még akár jó is lehet, mert nem itthon hallgatom egyfolytában a nyehegést, és asszem még a háromhónapos oltásra is elviszem ma,úgyhogy extra drukkot kérek, hogy estig ne tébolyodjunk meg.

Köszpussz
Kangi és nyehegi Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Zsurló!
171 cm és kb. 90 kg. Azért ez sem semmi Kép! Ez azt jelenti, hogy a szülés után rajtam maradt 10 kg, pedig elõtte sem voltam egy kis darab Kép!
Kispapa nem aggódik, neki nagyon bejön a megasegg óriásmellekkel, én annál inkább. Hogy fogok én valaha lefogyni?!?

Györgyi!
Nem emlékszem, hogy Te vagy tatai vagy csak a rokonaid? Én Tatabányán laktam, a tesóim viszont tataiak, elég gyakran járok én is arra. Múlt hétfõn pl. mi is temetésen voltunk ott Kép.

Norka!
Én egy kicsit irigyellek az ujjszopi miatt! Levi "cumifüggõ", azzal alszik és az nyugtatja meg. Egyébként az ujját is szopja, de csak "játszásiból" Kép! Szerintem mindkettõnek megvan az elõnye és a hátránya is.

Psandi!
Nálunk meg pont a Huggies Midi jött be igazán, de az a legdrágább Kép. Szerintem mindenféleképpen próbáld meg a nagyobb méretet, egyszer úgyis el fog fogyni!
Nálunk Babylove a nyerõ most, ebbõl is a Midi már elég régen. Azt hiszem, Levi még nem volt 5 kg amikor elkezdtünk Midit használni, és teljesen jó volt.
Köldökcsonk: nekünk azt mondták,hogy miután leesett, minden pelenkázásnál alkohollal törölni, és csak naponta egyszer hintõporozni, hogy ne ragadjon össze. Ezt addig amig seb van, aztán amikor már nem sebes egyáltalán lehet áztatni a gyerkõcöt és az egész procedura törölve! Nálunk bevált.

Mariann!
Nagyon édes Marcid van! Ha lesz egy kis idõd írj, hogy mi újság van veletek és mikor mentek haza!

Én néha aggódom Levi miatt. Már öt hónapos is elmúlt, nem igazán forog hasra, ha leteszem, hanyatt fekszik és orditva követeli, hogy vegyem vissza. Ha hasra fektetem, akkor elvan pár percig, aztán újra üvölteni kezd. Szerintetek normális, hogy Õt nem érdekli a forgolódás? Soha nem lesz olyan, hogy leteszem és játszik egy kicsit Kép? Elrontottam valamit?

Megyek, mert felébredt és sír (vagy inkább üvöltésnek nevezném...).
Pusza, Virág és holnapoltástkapó Levente
virga
 
 


Sziasztok!

Zsurló!
171 cm és kb. 90 kg. Azért ez sem semmi Kép! Ez azt jelenti, hogy a szülés után rajtam maradt 10 kg, pedig elõtte sem voltam egy kis darab Kép!
Kispapa nem aggódik, neki nagyon bejön a megasegg óriásmellekkel, én annál inkább. Hogy fogok én valaha lefogyni?!?

Györgyi!
Nem emlékszem, hogy Te vagy tatai vagy csak a rokonaid? Én Tatabányán laktam, a tesóim viszont tataiak, elég gyakran járok én is arra. Múlt hétfõn pl. mi is temetésen voltunk ott Kép.

Norka!
Én egy kicsit irigyellek az ujjszopi miatt! Levi "cumifüggõ", azzal alszik és az nyugtatja meg. Egyébként az ujját is szopja, de csak "játszásiból" Kép! Szerintem mindkettõnek megvan az elõnye és a hátránya is.

Psandi!
Nálunk meg pont a Huggies Midi jött be igazán, de az a legdrágább Kép. Szerintem mindenféleképpen próbáld meg a nagyobb méretet, egyszer úgyis el fog fogyni!
Nálunk Babylove a nyerõ most, ebbõl is a Midi már elég régen. Azt hiszem, Levi még nem volt 5 kg amikor elkezdtünk Midit használni, és teljesen jó volt.
Köldökcsonk: nekünk azt mondták,hogy miután leesett, minden pelenkázásnál alkohollal törölni, és csak naponta egyszer hintõporozni, hogy ne ragadjon össze. Ezt addig amig seb van, aztán amikor már nem sebes egyáltalán lehet áztatni a gyerkõcöt és az egész procedura törölve! Nálunk bevált.

Mariann!
Nagyon édes Marcid van! Ha lesz egy kis idõd írj, hogy mi újság van veletek és mikor mentek haza!

Én néha aggódom Levi miatt. Már öt hónapos is elmúlt, nem igazán forog hasra, ha leteszem, hanyatt fekszik és orditva követeli, hogy vegyem vissza. Ha hasra fektetem, akkor elvan pár percig, aztán újra üvölteni kezd. Szerintetek normális, hogy Õt nem érdekli a forgolódás? Soha nem lesz olyan, hogy leteszem és játszik egy kicsit Kép? Elrontottam valamit?

Megyek, mert felébredt és sír (vagy inkább üvöltésnek nevezném...).
Pusza, Virág és holnapoltástkapó Levente
virga
 
 


Bocs, kétszer ment át...

Üdv, Virág
virga
 
 


Virág Kép
tök normális, hogy még nem forog hasra, nem vagytok elkésve, ráadásul a fiúk általában mindent kicsit késöbb csinálnak, mint a lányok. Emiatt ne aggódj.
Lengedez valami az ágya felett, amit nézegethet? Tegyél esetleg tükröt a kiságyba, azt is szokták szeretni.
Most nincs más ötletem, kitartás! Mint irtam, Julcsi ma is nyügöske, biztos a második hidegfront is beteszi nekik a kaput Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Mariann!

En is sirtam a torteneteteken. Csodallak az erotokert es a kitartasotokert, az eredmenye biztos meglesz!
Marci nagyon edes!

Zsuzso!

Meggyogyultatok?

Virag!
Jo, hogy teged is megismertelek a talin!

Kangi!
Drukk az oltashoz!

En mar elore rosszul vagyok a kovetkezotol
Emmanak teljesen bezavar kb 5 napra. Nyugtalan, ejszaka 2 orakra felebred, stb
Mostanaban bealltunk az egyszeri ejszakai kajara, de sajnos minden nap percre pontosan fel 6 kor kelunk. Kép
A visszaalvas ritka. Viszont ilyenkor 8kor van ujra beajulas.
Nem baj, mar csak az 5honapost kell kibirni.
Meddig tart a rosszido?
Udv
Kakukkfu, Emma
kakukkfu
 
 


Virág!

Emma kb 1 hete fordul a hasára, tehát kb 7 hónapos korától.
Eddig csak üvöltött ha hasra tettem. Oldalra mondjuk már fordul egy ideje. Minden baba más ütemben fejlõdik, én is siettetném, de õ ilyen .Kép Ja. és mióta hasra fordul s játszik el egyedülKép Én is szoktam gondolkozni hogy mit rontottam el. Amikor hasra fordul általéban rámnéz, és vigyorogva várja hogy megdicsérjem.Kép
ja, még annyi hogy Emma eddig általában az ágyunkon volt (francia ágy), de mivel ugye leesett, most lent van a szõnyegen. Ahogy lekerült a szõnyegre másnap hasra fordult!!! Lehet hogy csak véletlen, nem tudom. Azóta bezzeg mindenhol forog, még a pelenkázón is.

manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Virág!

A kispapid meg nagyon jó fej lehet, és ha neki bejön amit lát, akkor te se aggódj.Kép Nálunk a férjem azért idõnként teszi a megjegyzéseket hogy talán ideje lenne lassan elkezdeni fogyni.Kép Na, mondjuk én is szeretnék végre megint jóban lenni a tükörrel, én 160 cm vagyok és 67 kg, ami azt jelenti hogy a 42-es ruhák jók rám, a szekrény meg tele van 38-40-es rucival. Na most vagy lefogyok, vagy a ruhatáram újítom fel, mert lassan már nem tudok sehol megjelenni. Már azokat a ruhákat hordom amiket terhesen.Kép

Manó+Emma

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hali Csajok!

Mariann, nagyon édes kisfiad van, remélem minnél hamarébb hazavihetitek! A picurkák ilyenkor még nagyon gyorsan helyre tudnak jönni, mi drukkolunk Nektek ezerrel!!

Kangi, azért nézett megróvóan a kisasszony, mert nem volt velünk megelégedveKép. De jól birta a sok hangoskodó gyalogkakukkot, ráadásul majdnem mindegyik meg is nézte:
). Különben a lány ma nekem is nyügi, és óránként cicizik...

na ezt elküldöm, mert mán egy órája irom..

Pusszanat
Zsófi
Csucsuka
 


Sziasztok!
Tegnap megkapta Szilárd az oltást, úgyhogy egész nap nyügi volt. Délután már lázas is volt, egy kis kúptól jobban lett, amitõl még egy jó nagyot is aludt. Mára már jobb a helyzet, ici-pici nyügösség van csak. Dokinéni megint dicsért, szerinte Szilárd teste-értelmi fejlõdésben is legalább két hónappal elõbb jár. Kép Húú, de örültem. Jót nevetettünk a fejformáján, mert kis csúcsos felül:
És még azzal kábított, hogy Szilárdnak már kék marad a szeme. Háááát, nagyon jó lenne, de nálunk csak nagyapámnak volt kék szeme. Majd meglátjuk.
Tejcsi: Melleim üres tejeszacskóhoz hasonlítanak, telejesn összeestek. Még bizakodom.

Mariann
Szívszorító amiket írtál! Drukkolok neketek, hogy minden a legjobban alakuljon!!!! KépNagyon sok boldogságot és kitartást kívánok!

Norka
Édes szempár kikandikál! Kép

Zsuzsi
Malátakávét még nem ittam, a sört viszont nagyon csipem. Tegnap is ittam egy decit, többet nem mertem, mert Szilárd Germicid-c-t kapott, amiben van egy kis nyugató.

Most ment el a védõnõ, kb 5 percig volt itt, a szokásos: cipõvel betrambolt, az egész szoba bûzlik a naftalinszagú leheletétõl. Megint nem mindott semmi értelmeset. Hogy én hogy szeretem....

myssnia + szilárd (3 hónapos)
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Ja, a csúcsfej itt látszik:
[url=http://www.pollar.hu/0508/labak.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0508/labak.jpg[/url]
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Majd elfelejtettem! Kaptunk kölcsönbe egy fürdetõszéket, annyira vicces:
[url=http://www.pollar.hu/0519/l01.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0519/l01.jpg[/url]
és akkor mégegy csúcsfej:
[url=http://www.pollar.hu/0519/l05.jpg" TARGET="_top]http://www.pollar.hu/0519/l05.jpg[/url]

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia!

Nagyon helyes fiad van!Kép

Szemszín: Én is reménykedtem hogy Emmának zöld lesz, mint az apjának, de már nem hiszem. neki olyan szürkés zöld volt, d most egyre szürkébb, sõt mintha kezdene barnulni. Nem tudom így 7 hónaposan még fog e változni, de az biztos hogy 3 hónapos korához képest változott.Kép nekem barna szemem van, d enem az a sötét barna, lehet hogy a végén neki is ilyen lesz.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó
Emma is gyönyörû, és nagyon-nagyon szép fotó van a profilodban. milyen géppel készült? Te készítetted?
Szemszín: apának és nekem is zöld. Ezért nem akarom beleélni magam, hogy kék marad.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Koszonjuk a "szem dicseretet", de annyira edes volt, fel kellett tennem a kepet! Kép
Ma ugy tunik ismet nyuglodos nap lesz, bar mar nagyon orditott, betettem a kisagyba es 3 perc alatt elaludt, igy most vegre csond van. Ja ma a 3ik nap van kaki nelkul. Biztosan ez is kozrejatszik. Pedig mar szelcsovet is bedobtam, de meg csak 1 arva puki sem jott ki :0/

Kangi
Kitartas!!! Kép

Beu
Koszi,koszi a felajanlast! Mekkora az a valami? (Nemtom a nevet...)

Myssnia
Nagyon edi a kis psi! Kép Az a szek vagy micsoda sem semmi!

Szemszin
Jazminnak is szurkul (majd gondolom barnul) a szeme. Az enyem barna, u.hogy remeny sem volt ra,hogy kek maradjon. Pedig Apajanak olyan gyonyoru kek!

Tegnap vettunk a Rossmannba 10db. ujjbabot. Annyira helyesek! Kép Kesobb biztosan Jazi is bukni fog rajuk. Van koztuk kutyus, majom, tehenke, zebra.

Megyek mosogani ameg csond van :/

Norka a bábbolond
norkini
 
 


Mariann,
én is pityeregtem egy sort a történeteden...
Gratulálok Marcihoz, kitartást és gyors gyógyulást és gyarapodást kívánok!
Minden rendben lesz és hamarosan együtt lehet a család. Nagyon drukkolok Nektek!!!

Norka,
haláli a kendõs képKép

Beu,
nagyon helyes fiú Lõrinc, gratula hozzá!
Mi a Pólus közlében lakunk, tehát a Liget elég messze van, vezetni nem tudok, így kocsim sincs.Kép Szóval a Ligetes közös séta nekem sajna nem megy.

Kangi,
köszi a bókot és extra drukk mára!++++
Nálunk is nyûgi van tegnap du. óta.Kép

Myssnia,
Szilárd írtó édiKép


Ezt a levelet reggel óta íromKép, szép teljesítmény, mi?Kép
majd folytatom, de most már elküldöm, mert félek, hogy elveszik...
Timici
és az egész nap nyekergõ+síró BenceKép
timici
 
 


Sziasztok!

Úgylátszik nekünk jót tesz a hidegfront mert Szonja tegnap és ma is alszik, eszik, nézelõdik kis nyügivel spékelve. Tegnap kipróbáltam a hasfájósságása az Espumisant, de nem igazán vettem észre változást, ma veszek Infacolt, hátha.

Mariann!

Nagyon szomorú a szüléstörténeted, de bízni kell, hogy nem lesz semmi gond Marcival, nagyon édes kis baba. Én Biankámat /nagyobbik lányom / szülés után újraélesztették, lélegeztetni kellett, ugyancsak köldökzsinór gond miatt, és hála a jóistennek, nem lett semmi komoly baja. Csak a tüdeje gyengébb az átlagnál, fogékonyabb a megfázásos, hurutos betegségekre. Fel a fejjel a szeretet ilyenkor a legjobb gyógymód a piciknek!

Anyakati!

Nagyon irigyellek Véda miatt, tényleg egy angyal lehet, nekem álomnak tûnik az éjszakák át vagy legalább félig alvása.
Pelusról: Nekem a Pampers mini jött be, Szonja most 4300g, jól záródik és az éjjeleket is símán bírja. Kaptunk egy csomag Liberót is egyet kipróbáltam, a Pampers jobb.


Súlytéma: Én 172cm, 60kg lennék /aktívan sportoltam a terhesség kezdetéig, akkor abba kellet hagynom, mert az elõzõ veszélyeztetett volt és így hírtelen ugrott a súlyom/ a terhesség végén 86kg voltam, szüléskor lement 4!!!!! 3 és fél hét alatt, néminemû mozgással lement 5 kg, azaz maradt még 17.....
Eléggé le vagyok keseredve, mert teljesen új ruhatárat kellett vennem, valaki írta a pár napos nyuszilufi kinézetet, azaz fonnyadt, de duci- na ez jellemzõ rám! Egyszerûen utálok tükörbe nézni, de legfontosabb a szopizás, ezért nem is fogok még diétázni, inkább rejtegetem a lufitestem!

Hát hozzánk nem trappolnak az egészségügyi alkalmazottak, a védõnõ elsõ nap volt, a dokinõ egyáltalán nem, tegnap vittem el hozzá, hogy legalább lássa kinek a TAJ-kártyáját, kapja!!!! Ja akkor látta Szonját, amikor beparáztatott a fejbiccentõ izommal kapcsolatban /Azt hittük daganat és Õ sem tudta mi lehet a csomó a babanyakon!/

Na megyek mosogatni, hátha nem ébred még Szonja.

dinihe+ 1.3 napja angyal Szonja
dinihe
 


Myssnia,
Bazi helyes Szilard a furdetoszekben! Tej-ugyileg hogy alltok?
Itt lehet kapni egy un. Caro-kavet, a Nestle gyartja, malatat, rozst, meg egyebeket tartalmaz, ugy vettem eszre, hogy noveli a tej mennyiseget. Meg a malataital is, de az szerintem otthon nem kaphato. Urszila-fele praktikakat mar mind kiprobaltad?

Virga,
Megasegg oriasmellekkel Kép Kép Kép!!!

Marci,
Nagyon helyes kis krapekod van! Drukkolok, hogy hazavihessetek mielobb, es egeszsegben novekedhessen!

Bekapcsoltam a futest...12 fok van, es zuhog az eso, 4 napja ki sem dugtam a labam itthonrol!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Myssnia!
Nagyon jó ez a fürdetõszék!

Urszila!
Nekem nem nagyon hat ez az UU C5 Kép. Lehet, hogy rosszul használom??? Te pl. használsz mentolos fogkrémet? Mert én igen, lehet, hogy ez a baj?

Pusza, Virág
virga
 
 


Norka: ha neked barna, parodnak meg kek a szeme, abbol barmi lehet. Ket kek szemunek tutira kek szemu gyereke lesz (illetve vilagos, tehat ide tartozik a szurke es a zold is!), barmilyen mas parositas barmit eredmenyezhet.Kép

Myssnia: attol hogy nektek zold a szemetek, Szilardnak meg lehet kek, nyugiKép

Mariann naygon szep kisfiu Marci!Kép

Virag: UU elott es utan 2 oraig ne hasznalj semi mentolosat, illetve UU elott es utan fel oraig ne egyel semmit. Vizet lehet inni. Igy hat igazan, probald kiKép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!

Mariann,
gyönyörûséges Marcid van!KépKépKép

Súly:
Én is sokáig ácsorogtam a szülés után egy súlyon, jól el is keseredtem, de most megindult lefelé a cucc, magától. Heti kétszer tornázom, de az elején ettõl sem fogytam egy grammot sem. Pedig figyeltem a kajálásra. De persze nem ment sokáigKép.
Az én kis házi elméletem szerint, mindenkibe bele van kódolva egy súly, amit tartani fog. (hacsak nem kezd extrém módon enni vagy nem enni) Nálam ez eddig bejött, remélem ezután is így lesz.
Egy barátnõm akkor fogyott vissza, szinte napok alatt az eredeti súlyára, mikor a kisláyna elválasztotta magát.

most megyek, mert Malacka orvosost játszik,és persze én vagyok a nõvérke és a páciens egyben.
Most épp receptet irok a szgépenKépKépKép.
majd este még bekuksizok
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat pelus-ügyben, úgy tûnik, mindenkinek más válik be. Szerintem áttérünk a midire, ha elfogy itthon a mini.

Szemszínrõl: az enyém kék, a páromé zöldesbarna. Danié kék lett, Sárié sötétbarna, Védáé úgy néz ki, szintén kék lesz. Nem hiszem, hogy változni fog, nagyon világítóan kék szeme van.

Testsúly: Én 176 cm vagyok, és általában olyan 58-60 kg a normális testsúlyom. Most Védával 75 kilóra híztam a terhesség végén, ebbõl szüléskor lement 5 kiló, azóta semmiKép Alig tudok felvenni valamit, mindig ugyanabban az egy nadrágban járok.. nem akarok venni cuccokat, mert még reménykedem, hogy egyszercsak elkezdek fogyni akkor is, ha rengeteg édességet eszem...
Nem tudom, nekem valahogy három pici gyerek mellett tornázni marhára nincs energiám, kedvem, idõm stb.

Olyan jót aludtam délután!! KépAz összes gyerkõcöt sikerült egyszerre elaltatnom, varázsló vagyok. csak kár, hogy a lakásban nem tudok rendet és tisztaságot varázsolni varázsütésreKép

Anyakati és a holnap 4 hetes Véda, aki most is alszik, mint szinte mindig
Anyakati
 


Mariann!

A kicsi Marci gyönyörûKép Kívánok nektek sok erõt a nehéz napokhoz és fõleg sok-sok tejcit, hogy nagyra növeszd a kicsi embert! Remélem, hamarosan már mindannyian együtt lehettek otthon és az egész történet lassan csak egy rossz álommá fakulKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?