Új privát üzeneted érkezett!

Hahó, jóreggelt!!! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, végre nekem is van pontom!!! ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Hű de sz@r volt az éjszaka, óránként keltünk aztán Ricsi úgy döntött fél 4-kor hogy felkel, 4-kor kelt hivatalosan apa de a Ricsi felkeltette őt előbb, lekisértük reggelizni, annyira béna voltam hogy a forró teát kiborította a Ricsi de szerencsére nem magára, utána aludtunk 6-ig, majd fél7-től 7-ig, most megint alszik, cirka egy órát altattam annyira kivan.


Gabó!

Jó utat :lol:


Niki!

Köszi az infókat a templomi esküvővel kapcsolatban, hát elég macerás. :? Elsőáldozásra anno mikor küldték a papírt nem mentem el, párom sem hiszem, akkor most kell :shock: :evil: Mondjuk még nem fenyeget az esküvő egy ideig, de hát ez már most aggasztó, sőt rémisztő hogy el kell járni oktatásra. Mit oktatnak ezek a papok :shock: :lol: Egyszer jártam hittanra mikor általános iskolás voltam, olyan ucsi volt hogy elaludtam. Baromi ciki volt így többet nem mentem. 8)

A keresztelő után lesz valamilyen "buli" ? Otthon nálatok vagy étteremben? Bocsi a sok kérdésért de hát gyűjtöm az infókat :oops: Én úgy képzeltem el hogy éttermi kaja lesz, ezért várunk hogy a Ricsi is tudjon majd velünk enni :lol:


Barbi!

Jó sok programotok van mára :shock: Majd te is szállítsd ám az infókat Vincéről!!!! :wink:


Zsuzsa!

Szóhoz sem jutok, nagyon sajnállak hogy ilyeneken kell keresztűlmenned :cry: Jó fejek ám, a multkor mikor úgy volt hogy majdnem babó van akkor ő sem lett volna egészséges ha mégis lett volna :shock: Akkor talán jobb is így. :cry: Csak azt tudom mondani, hogy kitartás, eljön még annak az ideje mikor a szülészeten "kínlódsz" s mindez már csak rossz emlék lesz :wink:


Encu!

Ilyen nekem is volt, hogy nem tudtam hányra kell menni :oops: Hívd fel :wink: Ja, hát szomorúan láttam hogy nem hiányoltál este :lol: elalukáztam, tudtam hogy korán kelek :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

GRATULÁLOK :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Móni, felhívtam :)

Én is elmesélem az esküvőmet, mert nekem sem volt mindennapos. Én unitárius vagyok, a párom meg nincs megkeresztelve. Elvileg így csak akkor szabadna templomi esküvőt tartani (vagyis nem szabadna, hanem sok pap nem vállalja), ha Karcsi járt volna hittanra, meg mittuménmikre, meg megkeresztelkedett volna. Na, ebbe meg nem ment bele. Az unitárius papok viszont összeadnak úgy is, hogy mindez a macera elmarad. Mi is így esküdtünk egyházilag, hogy nem kellett keresztelkedés. MEg a mi papunk nagyon-nagyon jófej, tök liberális, meg figyelmes. Szóval a legszabadabbelvű papok az unitáriusok. Ez nem reklám volt ;)

Lassan indulok Annához, majd még jelentkezem!

És igenis nagyon hiányoltalak, csak nem akarom örökké írni, nehogy függőnek nézz ;) :lol:

Kép
Kép
encu
 
 


Hú de ciki, de mi az hogy unitárius? Az miben más? :oops:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Ehhe, annyit jelent, hogy nem szentháromság van (atya, fiú, szentlélek), hanem csak egy Istenben hisznek. Vmi ilyesmi... :)

Na, rohantam, pussz!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nem gáz sem az elsőáldozás, sem a jegyesoktatás. Csak beszélgetsz a pappal. Nekünk is nagyon aranyos pap bácsink volt, és most is ő kereszteli meg Nonót. :lol:

A keresztelő után étterembe megyünk, szerintem ez a legjobb megoldás.

Lányok!
Rotavírus elleni védőoltásról kinek mi a véleménye?
Én nagyon gondolkodom, hogy beadatom Noncsinak, bár nagyon húzós az ára. :?

Kép
niki+baba
 
 


Kép Momi


Hát lehet de az is lehet hogy ugyi mivel ha baba van sok minden megváltozik a szervezetebe nem lett volna gond

nem tudom most egyenlöre ugy vagyok hogy mivel van két babaám és bocs hogy ezt mondom és elnézést mindenkitöl nincs kedvem egy beteg gyereket nevelgetni és mivel nem aza a rámnéz apa és babaás vagyok igy most ugy gondolom nem akarok több babaát elég a kettö ök szépek és egéségesek . ja és iszonyu hisztisek :lol:



Ez a kép az évnyiton készült
anha
 
 


Zsuzsa, szépek vagytok nagyon, izgi volt suliba vinni a nagylányt? :)

Kép
Kép
encu
 
 


Zsuzsa!

Csinik vagytok, jól látom hogy valami egyen nyakkendő lóg Livi nyakában? Vagy félrelátom :oops:

Igazad van, nem jó kockáztatni, hogy mindenáron baba de az valószínű beteg.... :? Szerintem ha választhatna bárki is ugyanezt mondaná, egészséges gyereket akar nem beteget. Szupi hogy akkor már viszonlag túlvagy ezen :wink:

Niki!

Már én is akartam kérdezni az oltásokat ki melyiket :lol:

Mi egyenlőre a pneumoccoccust amit tuti beadatunk egy éves kor után, hát ez is húzós.

A bárányhimlőn sokat filóztunk, filózunk hol igen hol nem. De valószínű hogy nem adatjuk be, van ovis rokon hátha elkapja és visszük fertőzni a Ricsit hogy hamar túl legyen rajta. Ez az elképzelésem most :roll:

Ja a kullancsos agyhártyát jövőre mindhármunknak beadatjuk. Sokat akarunk kirándulni de félek a dögöktől :oops:

A Rota vélemény engem is érdekelne, nem sokat tudok róla :oops:



Szóval akkor nem kell félni a papbácsitól :lol:


Encu!

Mi a helyzet?????

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


:wink: [color=green]hát igen elég izgi volt én jobban izgultam mint ö az tuti ma megyünk a zeneiskolába felvételizni 15:45 re


hát igen ugy néz ki tul vagyok söt még meg is nyugottam mert nem görcsölök peteérés van nincs aztán megjön vagy nem . [/color]
anha
 
 


ja igen egyen nyakendö

Körösi nyakendö

szépek voltak a 8 dikosok adták át nekik ök jöttek a 8 osok meg mentek
anha
 
 


Tesóka, minden rendben van, szépen növünk, meg jövő hónapban elkezdi vagy Anna, vagy majd a dokim a ctg-zést:) Azt mondja nekem az Anna, hogy mikor legközelebb megyek (okt 11.), reméli, még egyben leszek... :shock: :shock: !!! Hát, izé, mondom :D
Szóval eddig minden nagyon fasza. Most megyek Pestre, mert miért ne...Van egykét dolgom...Csak tök uncsi lesz, mert szegény Apa még mindig nagyon le van strapálva. Betakargatva fekszik a hálóban, és köhécsel...:(

Szóval majd jövök, vagyis még sztem elleszek itthon kb fél órát, mert ma veszem meg a kórházi dolgokat, amiket vinni akarok ( KArcsi adta utasításba, hogy ne halogassam már ;) )...Úgyhogy még tudok olvasgatni :)

Az oltáshoz viszont még hozzászagolni sem tudok...

Kép
Kép
encu
 
 


Akkor minden rendben ha minden rendben :wink:

Hát már elég aktuális az a csomag :lol:

Jó vásárlást! Este jövök :lol: ha nem alszok el :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


rotavírus
http://www.medlist.com/HIPPOCRATES/VIII/3/153main.htm


pneumococus conjugált vakcina
http://pneumo.hu/Kezd%C5%91lap/GyakoriK ... fault.aspx


meningococcus C.
http://www.babanet.hu/faq/gybeteg08.php

bárányhimlő
http://www.baranyhimlo.hu/hml/himlo/gyik

Hepatitis A
Hazánk az alacsonyan fertőzött területekhez tartozik, ezért utazáskor vagy járványos megbetegedések esetén fontos az oltás, mert a lakosság nagy része fogékony.
1 éves kor felett
Hepatitis A
A hepatitis A betegség megelőzése érdekében két adag védőoltást kell beadni, az első oltás után már 2-3 héten belül kialakul a megfelelő védettség. Ugyanakkor a több évtizedre szóló védettség megszerzéséhez a második oltást célszerű az első oltást követő 6-18 hónapon belül beadni. A második oltás felvételével 20 évre szóló védettséget lehet elérni. Az oltások léteznek gyermek és felnőtt kiszerelésben is. A gyermekvakcina 1-16 éves korig, a felnőtt oltás pedig 16 éves kortól adható. Felnőtt oltások fogyasztók által fizetendő ára kb. 5800-6600 forint között van, a gyermekeknek szóló oltásokért kb. 4000-4300 forint körül kell fizetni. Az oltásokat 25%-ban támogatja a társadalombiztosítás.


kullancs-encephalitis
http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=242

Kép
niki+baba
 
 


rotavírus 6 hónapos korig adható
2X18.000ft

pneumococus
15.975Ft 4 oltás

meningococcus
3 hó-tól.
3 oltás kell, (4-7 ezer ft) / oltás

bárányhimlő
9 hó-tól, 6748 Ft

influenza elleni 6 hótól

hepatitis A 4-6 ezer ft+2000 a beadás

kullancs 1 év felett
3 oltás 2395ft/oltás

na megyünk sétálni, még majd jövök.
majd leírom mire jutottam apával.

Kép
niki+baba
 
 


Sziasztok!

Most értesültem róla, hogy 22-én bababörze lesz itt Battán! Volt már itt valaki? Esetleg készültök?
rnecsi
 
 


Csilla, ez tök jó!!!
Engem érdekel...

Kép
Kép
encu
 
 


:D Engem is, én biztos megyek! :D
Ma hallottam a Művházban, gondolom ott fogják megrendezni! Bízok benne, hogy valami értelmes dolog is lesz, és nem feleslegesen sétálok majd! (Nem vagyok kicsit lusta, csak nagyon! :wink: )
rnecsi
 
 


:D Engem is, én biztos megyek! :D
Ma hallottam a Művházban, gondolom ott fogják megrendezni! Bízok benne, hogy valami értelmes dolog is lesz, és nem feleslegesen sétálok majd! (Nem vagyok kicsit lusta, csak nagyon! :wink: )
rnecsi
 
 


... miért küldte el kétszer? :evil:
Egyébként ma kaptam állásajánlatot, kár hogy Újlipótvárosban van! Kicsit messze lenne nekem, főleg nagy hassal! :roll:
rnecsi
 
 


És mintha 22-én lenne a tali is, nem? De az asszem du. lesz. Na, majd kiderül. Nem megyünk együtt? Már ha adddig nem jön közbe valami.. :?

Kép
Kép
encu
 
 


Milyen állás? Mit dolgozol?

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!

Hát, ha meg nem szülsz az elkövetkező napokban, akkor akár mehetünk együtt is a börzére! :lol: Egyébként sikerült mindent megvenned? Biztos rossz Karcsinak, hogy nem tudott elkisérni vásárolni! :roll:

Most bármit elvállalnék, ami kicsit lendítene a későbbi pénzügyi helyzetünkön. Újlipótvárosban a Bambi óvodába keresnek óvónénit. Megnéztem a Nyugati pályaudvartól még menni kell kicsit! Egyébként is "eltiltott" az orvosom a gyerekektől!
rnecsi
 
 


Encu!

Hát, ha meg nem szülsz az elkövetkező napokban, akkor akár mehetünk együtt is a börzére! :lol: Egyébként sikerült mindent megvenned? Biztos rossz Karcsinak, hogy nem tudott elkisérni vásárolni! :roll:

Most bármit elvállalnék, ami kicsit lendítene a későbbi pénzügyi helyzetünkön. Újlipótvárosban a Bambi óvodába keresnek óvónénit. Megnéztem a Nyugati pályaudvartól még menni kell kicsit! Egyébként is "eltiltott" az orvosom a gyerekektől!
rnecsi
 
 


Csilla!!! Miért szülnék???!! Ne is mondj ilyet, mert szívrohamot kapok! ;)

Ovónéni vagy? :) Miért tiltott el a dokid a gyerekektől?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok


Csilla tudom kell a lové de pihenj mert ezeket az idöket vissza fogod még sirni


hidell én már csak tudom én is igy vagyok vele csak egy kicsit lennék egyedül . Kép
anha
 
 


Csak vicceltem Encu! Kiskarcsi jó helyen van, csak hízzon még szépen! (Majdnem azt írtam, hogy maradjanak csak! :oops: ... én lassan már duplában tudok csak gondolkodni! :oops: )
Azért tiltottak el a gyerekektől, mert az óvodába most fognak érkezni az új gyerekek új betegségekkel, kezdődik a taknyos-tüsszögős időszak. Ezért kell itthon maradnom! 2 babával egyébként is a 9. héttől (akkor derült ki a dupla boldogság) veszélyeztetetté vagyok nyilvánítva! :roll:
rnecsi
 
 


Csilla, értem! Mondjuk jogos is...Ott, a Lotz Károly utcában, ahol mi voltunk 4D-n most, volt egy fotó ikrekről, ahogy az anyaméhben fekszenek...valami zseniálisan jól sikerült kép. Büszkék is voltak rá.. :) Remélem neked is ilyen jól sikerül majd! :)
És csak óvatosan a két lurkóval :D:D

Kép
Kép
encu
 
 


HAlihó, lányok!! Merre vagytok?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Encu! amikor annak ideje van!Én nem adatom be a bárányhímlő ellenit, mert nálunk az óviban aki megkapta az oltást azon vagy 4x-5x jött ki enyhén vagy oltás után 2héttel tiszta bárányhimlő lett, így hát én azt gondolom, hogy ezen át kell esni amikor annak "ideje" van!
De a hepatitist én is megkérdezem!

Én szeretem a battai bababörzét, mert szép és jó dolgokat lehet kifogni szuper áron!
Pesten van egy kedvenc használt ruha boltom ami csak gyerekeknek van és ma Flórának egy vadi új overállt találtam 3400.-!Persze telis-tele volt "krém" cuccokkal, de manóka már reklamált! :cry:
Szerintem talizhatunk ott is aztán irány hozzánk!

Tali: azt gondoltam, olyan batyubál jellege legyen aki amit tud hozzon (inni, rágcsálni), én tiramisut készítek nektek! :lol:

Na megyek kitregetek és betakargatom manót, mert hallom elszundizott!

Szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Hát ez hülye ez a net!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Encu ezt nem neked, hanem Móninak címeztem!
Neked azt írtam ami lemaradt: hogy pesten fogorvosnál voltunk meg a dédinél!

Totál össze-visszaság van! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Kész az első mondat káosz ne is olvassátok! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Gabó, fáradt vagy? ;)

Ez a bababörzés előparty jó ötlet, támogatom...és onnan lecsurogni hozzátok telistele finomságokkal? :) Hmmmm :D:D:D Tiramisu??? hmmhhmmmhmmmm :D:D:D Jaj, egész megéheztem!!!
Már várom ám! :)

Akkor neked is pörgős napod volt...én is jártam ám mindenfele:)

Kép
Kép
encu
 
 


Hát, jó éjt lányok (tesóka, hiányzol :) ), holnap reggel megyek Pestre a szívcucc miatt, de sietek vissza hozzátok ;)

Pusza!!!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Hát nem vártál meg tesóka :cry: :lol:

őőőőő, ja kicsit ritkulok, fogzunk annak minden bajával :? egy másodperc nyugtom sincs, krokodilkönnyek folytak egész délután :cry: dentinox asszem így kell írni, na talán segített :roll: most alszik a Ricsi kb. 1 órája de már egyszer kelt. Remélem most jól beájult :roll:


Gabó!

Ezt nem értem :oops: :lol: Vagyis de de tényleg ko :lol:



Csajok! Nálam kilóg a lóláb :oops: utálok börzézni :oops: nekem akkora csalódás volt a multkori kismama börze hogysoha többet. Inkább boltban vásárlok vagy a tesz-veszen :oops: :lol: Meghát mikor is van, délelőtt? Akkor alszik a Ricsi, meg a mai helyzet szerint szerintem én is :roll:


Tiramisu :shock: hú azta :shock: csorog a nyálam :lol: Én is akartam valami tutit sütni de akkor maradok az egyszerűnél, valami sósat tán :roll: :lol:


Csilla!

Jól olvastam hogy most dolgozni fogsz? Vagy csak akarsz? Ezt komolyan gondolod????????? :shock:

Na mára eldugulok én is úgysem jár már erre senki! Sziasztok!

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!

Jó sokat írtatok :D

Csajok, akkor a tali 22-én lesz, az szombat, akkor lehet, hogy csak egyedül megyek, Szilárdot apjára hagyom...Bababőrzére én sem mennék, mert nem hagyom ennyi időre magára apát :) Tiramisu-t én is imádom, jó nagy kajálás lesz, már látom :)

Csilla, gondold meg a munkát, tényleg...nem hiába mondta az orvos, hogy maradj otthon. Bár, értem, hogy a pénz az most pláne kell!

Zsuzsa, nagyon szépek vagytok az évnyitós képen, és igazad van, hogy nem mindenáron kell a baba, és hogy csak egészséges baba kell...ezt szerintem mindenki így gondolja, főleg neked van már 2 gyönyörű lánykád :)

Képzeljétek, ugye tegnap voltam orvosnál, hát sajnos Vince még mindig csücsül, és a doki szerint a méh rendellenességem miatt nem is fog tudni megfordulni :cry: Szóval valószínű másodszor is császár lesz. Egyébként szépen növekszik, és a méhszájam tartja magát, nem úgy mint először...Úgyhogy, remélem még egy hónapot bent marad, minimum :wink:
Apa meg 2 órát ült az ovis szülőin, azokon a kis székeken, mondta, hogy legközelebb tuti én megyek, ő ezt nem bírja...

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Szép reggelt!

Zsuzsa!

Livinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Most mennem kell megyünk vásárolni majd utána jövök, jók legyetek :wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


SZIASZTOK

NAGYON KÖSZÖNJÜK
anha
 
 


Sziasztok!

Móni, Barbi!
Félreértettetek! Eszem ágában sincs dolgozni járni! ... mondjuk ha találnék itthonról végezhető valós munkát lehet, hogy elgondolkodnék rajta! :roll:

Zsuzsa!
Boldog névnapot Lívinek és sok sikert neki a sulihoz! Kívánom, hogy a következő időben ne csak mézesmadzag legyen a pirospont, bár ahogy Lívit ismerem szerintem már most sem az! :wink:

Csajok!
Sajnos a bababörze is és a talcsi is ugrik részemről! :roll: Tegnap este kaptunk egy báli meghívást arra a napra, és valószínűleg élünk vele, hisz kitudja utána mikor jutunk el ilyen helyre! ... mondjuk azt még nem tudom mit húzok magamra, de majdcsak találok valamilyen rongyot!
rnecsi
 
 


Szia


Csilla Köszönjük szépen

Remélem igazad lesz

Ja egyébként felvették tegnap a zeneiskola kezdö szakár

Ugyhogy egy héten kétszer fog szolfézsra járni és egy héten 2 szer angol

Kicsit sajnálom tele van a hete de remélem élvezni fogja és profitál majd belöle
anha
 
 


Na remek eltüntek a vonalzoim :evil:
anha
 
 


Bejelentkeztem 4D-re szeptember 29-én reggel 8 órára! Már alig várom, hogy láthassam a kicsikéimet! :P
Végül az orvosom által ajánlott Praxis rendelőbe megyünk dr. Győrfi Mátyáshoz. Mondtam, hogy ketten vannak és hogy genetikai szűrés is kellene, így 12000 ft-ba fog kerülni! Illetve csak 11000 ft, mert kértem a főoldalon az 1000 ft-os kedvezményt, amit valószinűleg az összes fotó CD-re írására fogunk kifizetni!
Sajnos amit Encu mondott hely nem csinálják meg a genetikai UH-t a 18-20. hét között, így anyagilag jobban jövünk ki, ha a szakálas bácsihoz megyünk! :oops: :wink:
rnecsi
 
 


Először is Csilla!
Jobb helyre nem is mehetnél, mint az én imádott Mátyásomhoz! :lol:
Tündéri, kedves, alapos és 20 éves tapasztalata van!
Már régóta járunk hozzá és szuper!
Anyunak cisztája volt és akkor is ő volt és végig kísérte az én terhességemet is , csak hozzá jártam!
Akit pedig látsz a recepción majd az a szülésznőm!
Jajj, hogy említetted újra hevesen kezdett dobogni a szívem!!! :lol:

Encu!
Remélem is hogy szeretitek a tiramisut, mert nem szabad belőle hagyni! :wink:

Zsuzsa!
Lívinek nagyon sok boldog szülinapot kívánok és jó bulizást neki!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok..!

Rajtam van ez a sz@r Holter monitor.. :( De már csak 20 órán keresztül ;)

Tesóka, kitartás a fogzáshoz...már alig várom ezt a szörnyű időszakot ;) :D:D:D Sósat csinálsz? Jó!! Akkor én most már nem tudok újat mutatni, hacsak nem valami keserűvel, vagy savanyúval rukkolok elő :D

Barbi, nemtom írtam-e Karcsika kijött a jó kis fejjel lefele pózából, most épp haránt fekszik... (bocs, ha írtam) Még hátha befordul a Vince!

Csilla, kár hogy nem jössz, megnéztem volna egy "duplapocakot" ;) De azért remélem jó lesz a bál :) És majd mesélj az UH-ról!!!!!!!!!!!

Gabó, a tiramisu az egyik kedvenc, nem lesz gond a pusztítással, győzd az adagot :D:D:D

Kép
Kép
encu
 
 


Gabi!

Nagyban befolyásolta a szakmai tapasztalata is a választást! Mivel mindenhol ennyi az ikrek vizsgálata, így a tapasztalatok és a tanácsok alapján döntöttem! Mondtam az AFP eredményt is, de megnyugtatott a hölgy a telefonba, hogy ez nem is magas ikreknél! Már nagyon várom, hogy végre ott lehessünk és láthassuk a Pocaklakókat!
rnecsi
 
 


Sehol senki???
Kép
rnecsi
 
 


Sziasztok!

Csilla!

Kár hogy nem fogsz jönni, hiányozni fogsz :!: Majd legközelebb :wink:

Encu!

Igazából én csak édeset tudok sütni így jó bevállaltam a sósat :lol: :lol: :lol: Szóval nyugodtan csinálj sósat mert szerintem az enyém nem lesz ehető :oops: :lol: Majd meglátjuk mi sikerül :roll:

Nekem 24 órás vérnyomásmérőm volt, úgy utáltam :evil: ráadásul rossz beteg voltam mert éjszakára leszedtem, nem tudtam tőle aludni és sírógörcs kerülgetett (a sok hormon miatt 8) sírtam ám ) :oops:

Niki!

Köszi az oltás infókat, végig nézem őket aztán filózunk hogy mi legyen :roll:

Gabó!

Minden ok éccaka? Tamás jobban van már?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Nagyon cuki az elifáni :lol:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?